Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

+6
maria*
edem4ever
loukitsa
amoust
KatsaroYpotheto
nikidanis
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Οκτ 07, 2010 12:46 pm

Η Νόρα ζητά από την Εριέττα να της μιλήσει για τα μυστικά της, πριν να είναι αργά.Η Μελίτα πιάνει δουλειά σε ένα κομμωτήριο και η Αμαλία αντιδρά πολύ άσχημα.O Λουκάς απευθύνεται στον Πέτρο για δουλειά,αλλά εκείνος τον συμβουλεύει να προσπαθήσει να τα βρει με τη Νόρα.Η Νταίζη αναζητά τρόπο για να βγάλει από την μέση τον Μπέλλο ,προτού χρεοκοπήσει.Η Αντιγόνη αποφασίζει να αλλάξει τη διαθήκη της.

Mega
Η 'Αννα βρίσκει τη φωτογραφία της Βέρας στο πορτοφόλι του Χρήστου και αρχίζει να υποψιάζεται ότι δεν την πλησίασε τυχαία. Το γεγονός ότι η Εριέττα γνώριζε τον Μάνο, από τότε που ήταν φοιτητές στην Αμερική, προβληματίζει τόσο τη Δάφνη, όσο και τον Λουκά. Η Νόρα ζητάει από την Εριέττα να της μιλήσει για τα μυστικά της, πριν να είναι αργά. Η Μελίτα πιάνει δουλειά σε ένα κομμωτήριο και η Αμαλία αντιδρά πολύ άσχημα. Ο Λουκάς απευθύνεται για δουλειά στον Πέτρο, αλλά εκείνος τον συμβουλεύει να προσπαθήσει να τα ξαναβρεί με τη Νόρα. Η Νταίζη αναζητάει τρόπο για να βγάλει από την μέση τον Μπέλλο, προτού χρεοκοπήσει. Η Αντιγόνη αποφασίζει να αλλάξει τη διαθήκη της. Και, ενώ ο Στέφανος και η Εριέττα προσπαθούν να γνωριστούν καλύτερα, η Νόρα μαζεύει τα ρούχα του Λουκά και εκείνος φεύγει από το σπίτι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Παρ Οκτ 08, 2010 3:13 am, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 07, 2010 12:48 pm

Μπράβο ρε Πετράν μην του αφήσεις δίοδο! Να τα βρείτεεε!!!

Ελπίζω να μην φάμε πολύ ώρα με τις τρίχες στο συγκεκριμένο επεισόδιο!

Αναμένω τα Μυστικά της Εριέττας!

Καλά η Νταίζη αναζητά τρόπους? Εγω μέχρι τώρα θα φανταζόμουνα έχει ήδη γράψει το πρώτο της εγχειρίδιο "Πώς να ξεκάνετε τους πάντες γύρω σας και να κυκλοφορείτε ελεύθερη κι ωραία" lmao
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από amoust Πεμ Οκτ 07, 2010 12:58 pm

Μη μου πείτε πως η Νταίζη εκτός απο τον Στέφανο, την Αντιγόνη, την Μελίτα, τον Χρήστο. την Εύα και τον Άγγελο τώρα θα παρακολουθεί συγχρόνως και τον Μπέλλο! Δηλαδή η κοπέλλα χαραμίζεται. Άν πήγαινε στην CIA θα την έκαναν κατευθείαν τομεάρχη.

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Οκτ 07, 2010 1:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μπράβο ρε Πετράν μην του αφήσεις δίοδο! Να τα βρείτεεε!!!

Ελπίζω να μην φάμε πολύ ώρα με τις τρίχες στο συγκεκριμένο επεισόδιο!

Αναμένω τα Μυστικά της Εριέττας!

Καλά η Νταίζη αναζητά τρόπους? Εγω μέχρι τώρα θα φανταζόμουνα έχει ήδη γράψει το πρώτο της εγχειρίδιο "Πώς να ξεκάνετε τους πάντες γύρω σας και να κυκλοφορείτε ελεύθερη κι ωραία" lmao

όπως τα λες!
amoust με εστειλες ΚΑ-ΝΟ-ΝΙ-ΚΑ xoxo xoxo
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Οκτ 07, 2010 2:04 pm

nikidanis έγραψε:Η Νόρα ζητά από την Εριέττα να της μιλήσει για τα μυστικά της, πριν να είναι αργά.
Αργα για ποιον;;;
nikidanis έγραψε:Η Μελίτα πιάνει δουλειά σε ένα κομμωτήριο και η Αμαλία αντιδρά πολύ άσχημα.
Ελα βρε Αμαλια η δουλεια δεν ειναι ντροπη.... Αληθεια τι ακριβως θα κανει η Μελιτα στο κομμωτηριο... Δημοσιες σχεσεις;
nikidanis έγραψε:O Λουκάς απευθύνεται στον Πέτρο για δουλειά,αλλά εκείνος τον συμβουλεύει να προσπαθήσει να τα βρει με τη Νόρα.
Α δεν παμε καλα! Ετσι Πετρο! Κρατα γερα!
nikidanis έγραψε:Η Νταίζη αναζητά τρόπο για να βγάλει από την μέση τον Μπέλλο ,προτού χρεοκοπήσει.
Γινεται να αποφασισουμε τι σκ@τ@ ειναι η Νταιζη; Γυναικα αραχνη; Ή η τσαμενη ορφανη που τροσπαθει να επιβιωσει;;
nikidanis έγραψε:Η Αντιγόνη αποφασίζει να αλλάξει τη διαθήκη της.
Αν η διαθηκη ειναι προς οφελος της Νταιζης γιατι δεν εβαζε καλυτερα λιγο κονιο στο κρασι της; Γιατι μπηκε στη διαδικασια να αλλαξει τη διαθηκη της;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από maria* Πεμ Οκτ 07, 2010 3:03 pm

amoust έγραψε:Μη μου πείτε πως η Νταίζη εκτός απο τον Στέφανο, την Αντιγόνη, την Μελίτα, τον Χρήστο. την Εύα και τον Άγγελο τώρα θα παρακολουθεί συγχρόνως και τον Μπέλλο! Δηλαδή η κοπέλλα χαραμίζεται. Άν πήγαινε στην CIA θα την έκαναν κατευθείαν τομεάρχη.

Σωστόοοοος!!!!!!! xoxo

KatsaroYpotheto έγραψε:Καλά η Νταίζη αναζητά τρόπους? Εγω μέχρι τώρα θα φανταζόμουνα έχει ήδη γράψει το πρώτο της εγχειρίδιο "Πώς να ξεκάνετε τους πάντες γύρω σας και να κυκλοφορείτε ελεύθερη κι ωραία" lmao

Καλά όταν λένε ότι αναζητά τρόπους μη φανταστείς..... Εννοούν ότι προσπαθεί να διαλέξει έναν από όλους γιατί είναι ανάμεσα σε 2-3 η καημένη και δεν ξέρει με ποιον θα τη βρίσει λιγότερο ο Χρήστος!!!! xoxo
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από fanlouknor Πεμ Οκτ 07, 2010 3:22 pm

Δηλαδή Λουκάς Νόρα χωρίζουν και από το γραφείο!
Όλο και καλύτερα!!! Θα μας τρελάνουν; Πώς καταλήξαμε εκεί;
Δεν το κλείνουν καλύτερα το γραφείο να ξαναγυρίσουν στο Ρούσσο και να αναλαμβάνει ο καθένας τη δική του υπόθεση χωρίς καβγάδες, λέω εγώ;
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από stabatmater Πεμ Οκτ 07, 2010 3:53 pm

fanlouknor έγραψε:Δηλαδή Λουκάς Νόρα χωρίζουν και από το γραφείο!
Όλο και καλύτερα!!! Θα μας τρελάνουν; Πώς καταλήξαμε εκεί;
Δεν το κλείνουν καλύτερα το γραφείο να ξαναγυρίσουν στο Ρούσσο και να αναλαμβάνει ο καθένας τη δική του υπόθεση χωρίς καβγάδες, λέω εγώ;

Αν δεν μπορούν να διαχωρίσουν τα επαγγελματικά τους από τα προσωπικά τους καλύτερα να γυρίσουν στο Ρούσσο!
Μας έχουν τρελάνει πια, έχουν περάσει τόσα κ δεν μπορούν να χωρίσουν δυο γαϊδουριών άχυρο!

Κατά τα άλλα, ελπίζω η Αντιγόνη να κάνει ματσακονιά με τη διαθήκη κ όχι ό,τι της λέει η Νταίζη!
stabatmater
stabatmater
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 07, 2010 8:53 pm

Εγώ έχω την απορία: Ο Λουκάς έμαθε για το πρόβλημα της Νόρας και την αφήνει να το περάσει μόνη της; Confused? Δεν μπορεί να το αντιληφθεί αυτό το φτωχό μου μυαλουδάκι, γι'αυτό ας περιμένω να το δω καλύτερα για να το πιστέψουν τα μάτια μου...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από fanlouknor Παρ Οκτ 08, 2010 9:43 am

"H Νόρα μαζεύει τα ρούχα του Λουκά και εκείνος φεύγει από το σπίτι."

Αυτά θα ζοριστώ πολύ όταν θα τα βλέπω Aww Snif

Αμάν... χωρίστε τους αν είναι να τους ξαναδούμε να ερμηνεύουν διαλόγους όπως αυτούς που τους αγαπήσαμε
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Οκτ 08, 2010 10:41 am

Συμπληρωματικα.....
nikidanis έγραψε:
Η 'Αννα βρίσκει τη φωτογραφία της Βέρας στο πορτοφόλι του Χρήστου και αρχίζει να υποψιάζεται ότι δεν την πλησίασε τυχαία.
Κριμα.....Aww
nikidanis έγραψε:Το γεγονός ότι η Εριέττα γνώριζε τον Μάνο, από τότε που ήταν φοιτητές στην Αμερική, προβληματίζει τόσο τη Δάφνη, όσο και τον Λουκά.
Εδω εχει αρχισει να προβληματιζει εμενα.....
nikidanis έγραψε:Και, ενώ ο Στέφανος και η Εριέττα προσπαθούν να γνωριστούν καλύτερα,
Ποσο καλυτερα;;;
nikidanis έγραψε: η Νόρα μαζεύει τα ρούχα του Λουκά και εκείνος φεύγει από το σπίτι.

Aww Aww
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 418-Ημερομηνία 14/10/2010

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Τετ Οκτ 13, 2010 11:38 am

fanlouknor έγραψε:"H Νόρα μαζεύει τα ρούχα του Λουκά και εκείνος φεύγει από το σπίτι."

Αυτά θα ζοριστώ πολύ όταν θα τα βλέπω Aww Snif

Αμάν... χωρίστε τους αν είναι να τους ξαναδούμε να ερμηνεύουν διαλόγους όπως αυτούς που τους αγαπήσαμε

Συμφωνώ απόλυτα!

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης