Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 58

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 8:45 pm

Μου άρεσε που η Μελίτα ψάχνει για δουλειά ούσα απολύτως συνεπής με την υπόσχεση που έδωσε στον εαυτό της να ανεξαρτητοποιηθεί (και είναι και overqualified!).
Μου άρεσε που άρχισε να διαμορφώνει μια πιο σφαιρική και κριτική σκέψη για τον κόσμο.
Μου άρεσε που είχε την αντικειμενικότητα να ψυχολογήσει σωστά την Εύα.
Μου άρεσε το τελευταίο πλάνο του επεισοδίου στο αψεγάδιαστο πρόσωπο της Παπά της οποίας η φυσική ομορφιά αναδεικνύεται βάζοντάς της μόνο κραγιόν.
Δεν μου άρεσε αυτός ο Στέφανος που είδα, ο δήθεν “άνετος” και μάγκας που παραβιάσε μία ξένη πόρτα σαν επαγγελματίας διαρρήκτης και έκανε σαχλά αστειάκια. Δεν είναι ο Στέφανος της Μελίτας αυτός Siga... .
Δεν μου αρέσε που η Εριέττα τριβόταν στον Στέφανο – από μεριάς του πάντως δεν υπάρχει τίποτα ερωτικό, μόνο σαχλαμάρα.

Μου άρεσε που η Νταίζη εξέθεσε τον Στέφανο στη Μελίτα και στην Αντιγόνη. Τι θα κάνουν τώρα;;
Μου άρεσε η σατανική έκφραση του Μπέλλου την στιγμή που δεν τον κοιτούσε η Νταίζη. Τι γίνεται Μπέλλο;;

Μου άρεσε που η Δάφνη δεν κάθησε να απολογηθεί στον Νικόλα και φυσικά δεν μου άρεσε η ευκολία με την οποία ο συγκεκριμένος την κατηγορεί, φορτώνοντάς της πράγματα για τα οποία ο ίδιος είναι ικανός και όχι η Δάφνη, όπως δείχνει το εξαιρετικά πρόσφατο παρελθόν.
Δεν μου άρεσε καθόλου μα καθόλου η στάση της Νόρας. Αν χανονται σαν ζευγάρι, όπως είπε, αν αυτή έχει σπασμένα νεύρα δεν φταίει ο Λουκάς αλλά η ίδια που δεν μοιράζεται μαζί του το πρόβλημά της και τους φόβους της.
Δεν μου άρεσε η κουβέντα περί εκκενώσεων στο καφέ.

Πολύ καλός ο Μπισμπίκης στην σκηνή που κρατούσε την κορνιζαρισμένη φωτογραφία της Βέρας.

Παρενθετικό το επεισόδιο, αναμένω τις εξελίξεις που πυροδοτήθηκαν σήμερα!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 8:47 pm

Σωσώ, ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του, αν εσύ λατρεύεις το Μάνο, δικαίωμά σου, και δικό μου δικαίωμα να τον θεωρώ ένα αίσχος , όνειδος του ανδρικού φύλου, και να κάνω ευχέλαιο που έφυγε από τη σειρά...
Δεν θα κάνουμε τώρα συγκριτική ανάλυση των δύο χαρακτήρων....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 8:47 pm

Καλό από μένα το σημερινό με προικονομίες, σκηνές με φωνές και καυγάδες χωρίς αιτία και με την αμαλία σε όργιο πρόκλησης..

Οι φόβοι μετά τη δημοσιοποίηση της είδησης για την κληρονομιά, σωστά εκφράστηκαν, δεν ήταν ανάγκη όμως να δούμε την παρέα να κάνει σαν 10χρονα, όταν υπάρχει ένα τόσο σοβαρό ζήτημα.

Επίσης βρήκα πολύ κακό για το τίποτα τις Υστερίες του Νικόλα και της Νόρας σε Δάφνη και Λουκά Αντίστοιχα. Είναι κρίμα για τους ήρωες και τους ηθοποιούς.

Καρτάλης και Εριέττα σε κυνήγι διαμαντιών, ως άλλοι Ιndiana Jones, με την Αννούλα-μουχρίτσα- ή την Νταίζη -μέγιστη δασκάλα του εκβιασμόυ- να καραδοκούν και να απαθανατίζουν τα ενσταντανέ. Ωραίες οι σκηνές, με άνεση και φυσικότητα πάντως, γιατί υπάρχει ΧΗΜΕΙΑ!!!

H Nταίζη με το υπέροχο φόρεμα, πέρασε και από την Αντιγόνη να ζητήσει όχι την κεφαλή του αδελφού επί πίνακει, αλλά την αποκλήρωσή του. Πολύ καλή σκηνή και αυτή με μάνα και κόρη σε μεγάλα κέφια. Η κυρία Παπαδημητρίου έβγαλε όλη την απόγνωση και την απογοήτευσή της για την στάση του γιού της.

Επόμενος σταθμός της Νταίζης η μαρίνα. Προσπαθεί να πείσει τον Χρήστο για την αγάπη της, αλλά δεν τον πείθει. Εξαιρετικός όπως πάντα, ο Κασσανδρινός, αλλά δεν περιμέναμε κάτι λιγότερο από αυτόν. Επίσης υπάρχει χημεία και βγαίνει.

Καλέ τα μάθατε? Η ανακομένη, σηκώθηκε από τον καναπέ, έβαλε τις γόβες (αισχρές παρεπιπτόντως) και βγήκε στον κόσμο. Και ναι, είναι overqualified και δυσκολεύεται να βρει δουλειά. Της γκρέμισαν τον κόσμο, δε γιατί αυτή τα 590 ευρώ του βασικού μισθού τα είχε μόνο για πρωινό.

Η Αμαλία από την άλλη, άφησε τα μαθήματα κατινάζ και ξεχύθηκε στην αγορά για το σπλάχνο της. Δεν ήξερες, δεν ρώταγες πως σε περιόδους οικονομικης κρίσης, ένα φουστάνι 500 ευρώ είναι είδος πολυτελείας. Κορίτσια μου γλυκά βγείτε από τις βίλες στη ζωή. Μην είστε μια ζωή γατζωμένες στις τσέπες του Ρούσου.

ΤΟ Νεφελάκι πάλι, ήθελε τη φιλέσπλαχνη μητέρα. Αυτή που πέρυσι, όταν αυτό κοιμόταν, είχε στο διπλανό δωμάτιο, του φουντουκιού της το χαβά. Τότε δεν νοιαζόμασταν για το παιδί, τώρα που ξεμείναμε από γκόμενο, μας πήρε ο πάνος. Άστο κοπέλα, στα άσπρα δεν σε βρίσκω, στα μαύρα δεν σε βρίσκω, κάνε κάτι άλλο, δεν πείθεις λέμε!

Ο τέρυς και η αννούλα κάτι μαγειρεύουν αλλά δεν με πείθουν προς το παρόν!!!

Εν αναμονεί τον εξελίξεων, υπομονή ....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την pasxalitsa στις Πεμ Οκτ 07, 2010 8:50 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικό λάθος)
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 8:54 pm

JESSIE έγραψε:Σωσώ, ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του, αν εσύ λατρεύεις το Μάνο, δικαίωμά σου, και δικό μου δικαίωμα να τον θεωρώ ένα αίσχος , όνειδος του ανδρικού φύλου, και να κάνω ευχέλαιο που έφυγε από τη σειρά...
Δεν θα κάνουμε τώρα συγκριτική ανάλυση των δύο χαρακτήρων....

Δε λατρεύω το Μάνο,αλλά τον θεωρώ κλάσσεις αρτιότερο και πιο καλογραμμένο χαρακτήρα!
Είχε μέσα του το απόλυτο φως και το απόλυτο σκοτάδι!
Τον Στεφανο δεν τον ξέρω,ακόμη,και δεν ευθύνομαι μαλλον εγώ γι αυτό,..
..και το μόνο απόλυτο(sic) κατ'ευφημισμόν που του έδωσαν ήταν ο έρωτάς του με τη Μελίτα!
Μονιμως ήξεις αφήξεις..
Ως πολλά υποσχόμενος ήρθε,και πολλά υποσχόμενος παραμένει έναν ολόκληρο χρόνο μετά..
Υγ,Προφανως η κρίση μου αφορά αποκλειστικά και μόνο στο ρόλο και επ'ουδενί στον ταλαντούχο κ.Σταυρου,τον οποίο και θαυμαζω επιπλεον και για τον τρόπο ζωής του,παρα την μεγαλη απήχηση που έχει!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Οκτ 07, 2010 9:07 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:02 pm

Εγω γιατί δεν το είδα πουθενά αυτο το απόλυτο φώς, αλλά είδα μιά ψυχή σκοτεινή , ζοφερή, εγωίστρια κι αμετανόητη? Ενας χαρακτήρας εντελώς μονοδιάστατος, με στιγμιαίες εκλάμψεις τύψεων, που έφευγαν τόσο απότομα όπως ήρθαν.... Μέχρι το τέλος έφυγε προκαλώντας μόνο κακό, στίς γυναίκες του, τους φίλους του, τα παιδιά του.... Αν αυτός είναι υπόδειγμα, τότε τι να πώ?
Είμαστε off topic όμως, οπότε άστο καλύτερα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:05 pm

Εγω παντως Cancoon μου δεν ειδα κανενα τριψιμο απο μερους της Εριέττας,
παραπατησε η κοπελα με τα Μανολο Μπλάνικ στα κατσαβραχα....Που ειναι το μεμπτο?
Ο Στεφανος δεν ειναι της Μελίτας καλη μου είναι του λαού και του διαμαντιου soutien

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:06 pm

Δεν είναι ο Στέφανος της Μελίτας αυτός

Ο Στέφανος συστήθηκε ως μεθοδικός εκδικητής, μετά μας βγηκε ερωτοχτυπημένος λαπάς..
Η συγκεκριμένες ενέργειες, το κυνηγι των διαμαντιών μου φαινεται ταιριάζουν πιο πολύ στο χαρακτηρα του απο το να σερνεται πίσω απο τα φουστάνια της Μελίτας..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:06 pm

Παρακαλώ μόνο σχόλια για το επεισόδιο εδώ.

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από giwta20 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:29 pm

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!ΜΕΤΡΙΟ!
1.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΑΡΑ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗΣ Η ΩΡΑΣ ΤΗΣ!
2.Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ 500 ΕΥΡΟ ΠΡΟΣΦΟΡΑ??? lmao lmao lmao
3.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΟΓΙΑ ΠΡΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗ ΤΗΣ!
4.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙ Η ΕΥΑ!
5.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΡΙΕΤΤΑ ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΤΕΙΑ ΕΛΑ ΧΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ wall wall wall
6.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!

giwta20

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:42 pm

το επεισοδιο σημερα το βρηκα καλο.δεν με ενθουσιασε..θα σχολιασω μονο αυτο που ειπε η αμαλια για το φορεμα που πηρα στην μελιτα εκανε μονο 500Ε..επεσε επιδημια στους χωρισμους για νορα,λουκα και δαφνη,νικολα..ελπιζω να τα ξαναβρουν γρηγορα γιατι θα κουρασουν αν ειναι καιρο χωρια..περιμενω το αυριανο επισοδιο..
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από ifigeneia1 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 9:46 pm

Foulitsa έγραψε:Θα έβαζα κάτι καλύτερο γιατί είμαι καλή καρδιά αλλά μετά τη σκηνή Νόρας-Λουκά και Δάφνης-Νικόλα το ψηφίζω άσχημο..
Καυγάδες χωρίς αιτία, ενας Νικόλας και μια Νόρα αγνωριστοι..Στο κάτω κάτω αν θέλετε σωνει και ντε να τυς χωρισετε βρείτε άλλο λόγο..ή μάλλον βρειτε λόγο..
Αρνούμαι να τη βλέπω αυτη την παρωδία...
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Το εχουν ξεκοιλιάσει πια το θέμα

ifigeneia1
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ασχολίες : ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 10:05 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΤΙ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ....

ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΑΡΕΑΣ.....
Η ΜΑΖΩΞΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΜΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ Ο,ΤΙ
ΝΑ 'ΝΑΙ !!!Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ Ο,ΤΙ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΧΑΙΡΟΝΤΕ!!! lmao
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΟΥΞΕΡΑΜΕ??
ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΥΤΟΙΧΙΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ??ΟΚ ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΩΒΑΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΞΙΛΩΣΕ!!!ΤΩΡΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!
Η ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΙ.... ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ??? imarton

Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΣΟΪ.......
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΚΩΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΠΕ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! imarton ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!! lmao
ΚΑΛΑ 500 ΕΥΡΩ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ??ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΣΟ ΠΙΣΩ ΕΙΜΑΙ??
ΚΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ!!!!ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ!!!!
Ο ΡΟΥΣΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΒΕΡΟΣ!!!

ΝΤΑΙΖΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ
ΑΧ ΡΕ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!

ΤΟ ΣΚΟΝΤΑΓΜΑ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΦΟΒΕΡΟ!!!!Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!

ΑΠΟ ΕΝΑ oscar ΣΤΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΟΥΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ,ΣΤΟΝ κ.ΣΤΑΥΡΟΥ,ΣΤΗΝ κ.ΛΑΜΠΟΥ,ΣΤΗΝ κ.ΠΕΦΑΝΗ,
ΣΤΗΝ κ.ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!) ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΕΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ!!!

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
Flkia
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 10:17 pm

ας σχολιασω και θα σας διαβασω μετα.

Ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν το κειμενο μου βγει αγριο αλλα ειμαι τρομερα ενκευρισμενη.

Το σημενρινο επεισοδιο ηταν παναθλιο και γελοιο.Απο χθες φοβομουν οτι μετα απο ενα τοσο καλο επεισοδιο θα βλεπαμε αμεσως μετα ενα τραγικο επεισοδιο.

Τι να σχολιασω?Τον μονο τιττλο που μπορω να δωσω ειναι

"Καλωσηρθατε στον κοσμο της μεταλλαξης'

Αυτη ειναι η παρεα που υποσχεθηκε στον μανο οτι θα σταθουν στην ευα?Που προεκυψε προβλημα σοβαρο με τη δημοσιευση και αυτοι ηταν τρεις λαλουν και δυο χορευουν?Ο λουκας στον κοσμο της γελοιοτητας, ο νικολας στον κοσμο της ζηλιας και η δαφνη με την νορα στον κοσμο της σιωπης.Δεν καταλαβαινω τον λογο που δεν μιλησαν.Ωραια βοηθησαν ολοι την ευα η οποια εχει τρεξει για ολους.Μια χαρα της το ανταπεδωσαν.

Να σχολιασω τη σκηνη στεφανου - Εριεττα?Με συγχωρειτε ηταν τυχαιο.Η φωτογραφια ηταν δουλεια της νταιζης μαρακι.Επειδη της ειπε η καρταλαινα τι παιζει εβαλε να παρακολουθησουν και ιδου το αποτελεσμα.

Να σχολιασω σκηνη Λευτερη-Αννα?νομιζω οτι για πρωτη φορα αξιζε ο λευτερης μου αρεσε εμενα το πως βηγκε η αντιδραση του.

Να σχολιασω νικολα-Δαφνη?Νικολα δεν φτανει που την εχεις ψησει την γυναικα ζητας και ρεστα τωρα?Αν ηθελε δηλαδη να σου πει ψεμματα θα ελεγε κατι τοσο υποτιθεται παραλογο?Θα μπορουσε να βρει καποια δικαιολογια.Η θα σε αφηνε ελευθερα να ψαχνεις την τσαντα της.Για να μην πω για το συστημα των αντρων οταν τους λεμε αυτα που θελουν να πουν και απαντανε εγω δεν ειπα τιποτα εσυ το ειπες.Αθλια η σκηνη

Να σχολιασω λουκα-νορα?Που για ποιο λογο πλακωθηκαν εγω προσωπικα ακομα το ψαχνω.Χασαμε την εμπνευση και προσπαθουμε να γεμισουμε σκηνες?Τι γινεται ρε παιδια εκει πανω?Ποιος το γραφει αυτο το εργο?

Να σχολιασω μελιτα?Που μου γυριζει με τακουνι να μου βρει δουλεια?Η που μου προσπαθουν να μου την βγαλουν καλη με την υποστηριξη της για την ευα στη μανα της.

Να σχολιασω νταιζη-χρηστο?Θα σχολιασω γιατι αξιζει αυτη η σκηνη μου αρεσε παρα πολυ ο χρηστος να αγιασει το στομα του.Και κουκλος.

Τι να πω πια.

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ?

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ?

ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΕΒΕΣΤΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ?

ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΙΛΟΤΟ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ.

ΕΡΩΤΗΣΗ:ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΓΑΤΕ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ?ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΞΕΠΟΥΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.

Υ.Γ. ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

Υ.Γ.2.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

ΥΓ.3 ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΙΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΑ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giwta20 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:00 pm

Να σχολιασω μελιτα?Που μου γυριζει με τακουνι να μου βρει δουλεια?Η που μου προσπαθουν να μου την βγαλουν καλη με την υποστηριξη της για την ευα στη μανα της.

ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΤΗΝ ΒΡΙΖΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ??ΕΛΕΟΣ!!ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ??
xoxo ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ "ΚΑΚΟΣ" ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ "ΚΑΛΟΣ"?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΕΤΣΙ! Razz

giwta20

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:04 pm

giwta20 έγραψε:Να σχολιασω μελιτα?Που μου γυριζει με τακουνι να μου βρει δουλεια?Η που μου προσπαθουν να μου την βγαλουν καλη με την υποστηριξη της για την ευα στη μανα της.

ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΤΗΝ ΒΡΙΖΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ??ΕΛΕΟΣ!!ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ??
xoxo ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ "ΚΑΚΟΣ" ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ "ΚΑΛΟΣ"?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΕΤΣΙ! Razz

Δεν γινεται να γυριζει για δουλεια με το δωδεκαποντο οταν εγω τουλαχιστον και οι φιλες μου φοραμε κανονικα ππαουτσια γιατι λιωναμε στο ψαξιμο και το περπατημα.Οσο για την υποστηριξη ναι,Οταν εχει μπει σφηνα στη ζωη της και την κατηγορει στον στεφανο οτι η ευα ειναι μπροστα μου και η ευα το ενα η ευα το αλλο ε ναι τωρα μου φαινετα γελοιο να την υποστηριζει.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giwta20 Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:08 pm

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ SARITA ΜΟΥ....ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕ!

giwta20

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:14 pm

Άσχημο από μένα!

Είπαμε ότι θέλουμε παρέα όχι, ότι θέλουμε να βλέπουμε γελοίες σκηνές! Η σκηνή στη καφετέρια ασχολίαστη.

Η Μελίτα αναστήθηκε κ ψάχνει για δουλειά. Μετά πάει στη μαμά κ την περιμένει δωράκι αξίας 500 ευρώ. Ζούν οικογένειες με αυτά τα λεφτά όπως είπε κ το Μελιτόνι. Με την διαφορά ότι δεν έχουν πλούσιους γονείς να σπρώξουν στα δύσκολα. Κακά τα ψέματα η Μελίτα, τις δυσκολίες της ζωής δεν θα της μάθει ποτέ. Μόνο στα λόγια κ λίγο στη πράξη. Πάντα θα υπάρχουν τα λεφτά του Ρούσσου κ σήμερα φάνηκε καθαρά.

Ο Λουκάς κ η Νόρα γιατί μάλωσαν κατάλαβε κανείς?

Ο Νικόλας απαράδεκτος!

Στέφανος-Εριέττα Έχουν καλή χημεία. Επιτέλους ο Σταύρου που ξέρω. Κρατήστε τον μακριά από Μελίτα λέμε!
Πάντως δεν μας τα λέει καλά ο Στέφανος έχει σχέδιο κ φαίνεται {ελπίζω}.Δεν αντέχω να τον βλέπω άλλο λαπά να τρέχει πίσω από την απόλυτη!

Νταίζη-Χρήστος. Υπέροχη σκηνή. Πάτα την κάτω την οχιά μήπως κ ησυχάσουμε!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:15 pm

ναι γιατι αυτη ειναι η ευα.η μελιτα ομως τουλαχιστον κατα την αποψη μου μαςς εχει συστηθει ως ενα πλασμα που σκεφτεται μονο τον εαυτο της και κανεναν αλλον.οποτε ναι δεν μπορω να δεχτω απο την μελιτα τηνυποστηριξη της.Και μαλλον εχω αρχισει να βγαινω οφ τοπικ και δεν θελω να στεναχωρω την τζινα.οποτε το ληγω εδω,
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:33 pm

Μέτριο επεισοδιάκι, και βαρέθηκα λιγάκι... Ee? Σαν να ψαχνονται οι συγγραφείς μου φαίνεται.... pff

Λευτέρης: Επιστροφή στα θρανία για μαθήματα υποκριτικής, η αταλαντοσύνη σε όλο της το μεγαλείο.. slap

Εύα: Πολύ ωραία αλλά εκτός ιστορίας μέχρι στιγμής.

Εριέττα-Στέφανος: Βρε παιδιά όλα καλά, αλλα που το βρήκατε το σπίτι αμέσως ; Κατα τα άλλα μια χαρα, ειδικά η Εριέττα μας.

Μελίτα χρυσό μου τί καλά που πήγες και έδωσες κι ενα βιογραφικό, η αρχή είναι το ήμισυ του παντός, τη γόβα στιλλέτο μόνο βγάλε και φόρα κανενα ρούχο της προκοπής όπως όλος ο κόσμος...

Νταίζη: Μ'αρέσει αλλά έχει ένα πατρόν, ένα στύλ, και δεν το αλλάζει, και θα αρχίσει να κουράζει σε λίγο. Το καλό είναι οτι έφτιαξε λιγάκι το ντύσιμο, δεν τα μπορούσα άλλο τα μακό φορεματάκια λες και πάει στη θάλασσα...

Χρήστος: Μια χαρά της τα'πε το αγόρι μας και ήταν και ένας κούκλος (όπως πάντα άλλωστε), έτσι, για να έχει και αισθητικό ενδιαφέρον η σειρά.. Θέλουμε κι άλλο φτύσιμο βέβαια, δεν μας ξεγελάτε με δυό βαριές κουβέντες... Επιτέλους ποσες φορές να το πούμε, θέλουμε ο Χρήστος να βάλει τη Νταίζη στη θέση της και να την αφήσει για πάντα, να βρεί μια που να του ταιριάζει..
Επίσης, θα το πώ ξανα, ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΟΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΑΔΙΚΕΊΤΑΙ Ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ!!! ΤΥΦΛΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΤΕ... imarton

Άννα: Αδιάφορη μου κάνει η κοπελίτσα, με το Λευτέρη δεν υπάρχει καμια ροή στο διάλογο, πολύ άσχημο, και ο Χρήστος της πέφτει πολύς..

Νικόλας - Δάφνη: Πολύ κακό για το τίποτα, (όπου τιποτα=Λευτέρης) Λίγο τραβηγμένο γιατι βλέπουμε συνέχεια έναν Νικόλα να ανησυχεί χωρίς όμως να γίνεται κάτι σημαντικό που να του το προκαλεί.

Αυτα και για σήμερα αγαπημένες

Aria

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Οκτ 07, 2010 11:34 pm

Μέτριο επεισοδιάκι, και βαρέθηκα λιγάκι... Ee? Σαν να ψαχνονται οι συγγραφείς μου φαίνεται.... pff

Λευτέρης: Επιστροφή στα θρανία για μαθήματα υποκριτικής, η αταλαντοσύνη σε όλο της το μεγαλείο.. slap

Εύα: Πολύ ωραία αλλά εκτός ιστορίας μέχρι στιγμής.

Εριέττα-Στέφανος: Βρε παιδιά όλα καλά, αλλα που το βρήκατε το σπίτι αμέσως ; Κατα τα άλλα μια χαρα, ειδικά η Εριέττα μας.

Μελίτα χρυσό μου τί καλά που πήγες και έδωσες κι ενα βιογραφικό, η αρχή είναι το ήμισυ του παντός, τη γόβα στιλλέτο μόνο βγάλε και φόρα κανενα ρούχο της προκοπής όπως όλος ο κόσμος...

Νταίζη: Μ'αρέσει αλλά έχει ένα πατρόν, ένα στύλ, και δεν το αλλάζει, και θα αρχίσει να κουράζει σε λίγο. Το καλό είναι οτι έφτιαξε λιγάκι το ντύσιμο, δεν τα μπορούσα άλλο τα μακό φορεματάκια λες και πάει στη θάλασσα...

Χρήστος: Μια χαρά της τα'πε το αγόρι μας και ήταν και ένας κούκλος (όπως πάντα άλλωστε), έτσι, για να έχει και αισθητικό ενδιαφέρον η σειρά.. Θέλουμε κι άλλο φτύσιμο βέβαια, δεν μας ξεγελάτε με δυό βαριές κουβέντες... Επιτέλους ποσες φορές να το πούμε, θέλουμε ο Χρήστος να βάλει τη Νταίζη στη θέση της και να την αφήσει για πάντα, να βρεί μια που να του ταιριάζει..
Επίσης, θα το πώ ξανα, ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΟΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΑΔΙΚΕΊΤΑΙ Ο ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ!!! ΤΥΦΛΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΤΕ... imarton

Άννα: Αδιάφορη μου κάνει η κοπελίτσα, με το Λευτέρη δεν υπάρχει καμια ροή στο διάλογο, πολύ άσχημο, και ο Χρήστος της πέφτει πολύς..

Νικόλας - Δάφνη: Πολύ κακό για το τίποτα, (όπου τιποτα=Λευτέρης) Λίγο τραβηγμένο γιατι βλέπουμε συνέχεια έναν Νικόλα να ανησυχεί χωρίς όμως να γίνεται κάτι σημαντικό που να του το προκαλεί.

Αυτα και για σήμερα αγαπημένες

Aria

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Παρ Οκτ 08, 2010 12:06 am

Aσχημο, αθλιο και ολα τα συναφη.....

Νταιζη εχει κουρασει αφανταστα με δολοπλοκιες και να λεει συνεχεια ,μ#$&*@ς στο Χρηστο, και εκεινος τωρα το παιζει βαρυ πεπονι στη Νταιζαρα και διπλαρωνει την ξενερωτη την Αννα.

Η παρεα μην σχολιασω καλυτερα, εχει καταντησει μια αηδια και μιση. Λουκας γελοιος, δεν αντεχω αλλο τις ασυναρτησιες και τις βλακειες, τωρα ηταν ατακες να γελασουμε αυτες που ο Νικολας μιλουσε για τα παιδια με τις ιωσεις και ο αλλος παραδιπλα ελεγε μ@#$&*ς?ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!
Αμα νομιζουν οτι αυτο ειναι χιουμορ Fskl Fskl Fskl στη συγκεκριμενη σκηνη σκυλοβαρεθηκα και νευριασα.

Απο ποτε οι φιλες οι αδελφικες δεν λενε την αληθεια πως αυτες καρφωσαν στη Νταιζη για την κληρονομια και το παιζουν παπιες και απλα κοιταζονται με νοημα? Ωραια παρεα, ωραια ξεφτυλα γενικα....

Νορα και Λουκας xastouki τους βαρεθηκα το πανε γυρω - γυρω και ολο τα ιδια χωρις ουσια και αποτελεσμα, κυριοι οταν αγαπαμε τοσο πολυ τα λεμε ολα με τον συντροφο μας για να βρουμε μια λυση και να καταλαβουμε τι συμβαινει, οχι μπηχτες και υπονοουμενα και να κανει η Νορα σαν υστερικο και απροσαρμοστο με αυτη την φωνη που σου δινει στα νευρα οταν τσιριζει.

Νικολας και Δαφνη μια απο τα ιδια, ο Νικολας συνεχεια παρατηρηση, ειρωνια και η Δαφνη συνεχως θιγμενη, μας δειχνουν ολοκαθαρα πως ολα τα ζευγαρια το πανε για διαλυση.Μπραβο τακτοποιησατε τους παντες κυριοι σεναριογραφοι, αν νομιζετε οτι αυτα θα μας καθηλωσουν σαν ιστοριες και θα εχουμε αγωνια κανετε λαθος, απλα μας επιβεβαιωνεται ποσο χαμηλα εχει πεσει αυτη η σειρα.

Μου λειπει πολυ ο Μανος, αισθητη η απουσια του και ηταν πολυ βασικος χαρακτηρας, τωρα φαινεται ακομα πιο πολυ.....

Λευτερης τιποτα ιδιαιτερο για να με κανει να πω "ωπα τι παιζει εδω?"

Στεφανος και Εριεττα μην το συζητησω καλυτερα, αλλα οκ εβγαλαν τις φωτο, η μανα του να μαθει γιατι την αφορα, στη Μελιτα γιατι εστειλαν τις φωτο? τελειωσε οριστικα η ιστορια τους και αυτη οπως ειδαμε στα προσεχως τι ζορι τραβαει τι κανει ο Στεφανος αφου αυτη δεν τον θελει με την καμμια ομως και τον εστειλε? να μιλησουν να πουνε τι? ainta
αλλα ειπαμε η κοπελα δεν επικοινωνει με πλανητη γη, θελει να βρει και δουλεια, κοπελια στη δουλεια δεν θα σου εχουν καναπεδες να κυλιεσαι ολη μερα.Καλε θυμηθηκε πως εχει και παιδι, δεν μπορει λεει χωρις την Νεφελη της Fskl ουφο....

Ανουσιοι διαλογοι και ιστοριες, δεν προχωραει το θεματακι οσο και να το σπρωξουν οσο και να το ξεχυλωσουν, δεν παιρνει αλλο σκιστηκε το υφασματακι λεμε.Το mega ειπε πως θα κοψει οττι δει και δεν προχωραει λογω κρισης, ας κοψει τα μυστικα να τελειωνουμε.

Λυπαμαι τον Αλεξανδρο Σταυρου που μετα απο μια τοοοοοοοοοσο μεγαλη επιτυχια οπως η "Βερα στο Δεξι" που ειχε ρολαρα και ηταν ο απολυτος να τον εχουν χαλασει τοσο σε αυτη την σειρα, αν ηξερε πιστευω δεν θα δεχοταν να παιξει.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Παρ Οκτ 08, 2010 12:30 am

Τωρα βλεπω το επεισοδιο στο site του mega.. ενα πρωτο σχολιο..το αυτοκινητο του Καρταλη εχει πινακιδα ΕΥΑ 8754!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Οκτ 08, 2010 12:40 am

Vasouli έγραψε:Τωρα βλεπω το επεισοδιο στο site του mega.. ενα πρωτο σχολιο..το αυτοκινητο του Καρταλη εχει πινακιδα ΕΥΑ 8754!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πλάκα κάνεις? lmao Εύα? Δεν υπάρχει αυτό! lmao
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Παρ Οκτ 08, 2010 1:34 am

DESPOINA έγραψε:
Vasouli έγραψε:Τωρα βλεπω το επεισοδιο στο site του mega.. ενα πρωτο σχολιο..το αυτοκινητο του Καρταλη εχει πινακιδα ΕΥΑ 8754!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πλάκα κάνεις? Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 191984 Εύα? Δεν υπάρχει αυτό! Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 191984

Απιστευτο και ομως αληθινο!!! Δεν ξερω πως να βαζω κ εικονες.. Μπορεις να το δεις στο μεγκα στο 26ο λεπτο του επεισοδιου!!
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από stabatmater Την / Το Παρ Οκτ 08, 2010 9:18 am

DESPOINA έγραψε:

Πλάκα κάνεις? lmao Εύα? Δεν υπάρχει αυτό! lmao

To είδα κι εγώ κ ειλικρινά πιστεύω ότι μόνο αυτό είναι άξιο σχολιασμού από το επεισόδιο!

Επεισόδιο 413 - Ημερομηνία 07-10-2010 - Σελίδα 2 Autokinitoeya

Αν βαρεθώ αργότερα μπορεί να γράψω κ κάτι άλλο...
stabatmater
stabatmater
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης