Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 24 ]

Σύνολο Ψήφων : 78

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από panpetrakatsi Την / Το Σαβ Οκτ 09, 2010 12:13 am

loukitsa έγραψε:Να σαι καλα ευχαριστω για την παραθεση!
Με στειλες κανονικα κοπελα μου ειδικα στα σχολια σου με τις φωτογραφίες(κοπελα είσαι ετσι?)
να μας ερχεσαι πιο συχνα!

Χαχαχα!Σ'ευχαριστω λουκιτσα!Θα έρχομαι οποτε μπορω να καταθετω κι εγω τις αποψεις μου....
Παντως εκει με τις φωτογραφιες ξεραθηκα στα γελια!Καλλιτεχνης ο ανθρωπος!Μα καλα,αορατος ηταν;Φορουσε τον μανδυα του Harry Potter;Κινουνταν σαν γατα;Τι να πω;Παντως,οπως φαινεται ειχε την ανεση να μετακινηθει και να καλυψει ολες τις οπτικες γωνιες...Πηρε και φωτο με το καλο προφιλ της Εριετας και του Στεφανου!Α παιδια μου,μην εχετε παραπονα!Ο ανθρωπος-φαντομας-ταλενταρα-καλλιτεχναρα τα εδωσε ολα!χαχαχαχα! lmao lmao Opados
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Οκτ 09, 2010 11:00 am

Δεν θα σχολιάσω το πανάθλιο επεισόδιο, απλώς θα πω ότι:

Ο Ρούσσος είχε flashback το όνειρο της Εριέττας άρα ήταν ένας εκ των τεσσάρων άρα

1) Ο Νικόλας δεν είναι αδερφός της Εριέττας γιατί ο Ρούσσος δεν θα ψαχνόταν στον α' κύκλο να κάνει DNA με ένα παιδί του οποίου θα ήξερε το φυσικό πατέρα

2) Το παιδί ΔΕΝ το πήρε το Λαζαρίδης, αρα δεν είναι ούτε ο Στεφανος ούτε ο Χρήστος, καθώς πέρισυ φάγαμε δεν ξέρω και γω πόσα επεισόδια να ψάχνουν ο Μάνος με το Ρούσσο αν ο Λαζαρίδης έχει παιδιά. Αν τότε το ένα το είχε πάρει ο Λαζαρίδης ο Ρούσσος δεν θα ψαχνόταν!

Βέβαια να μου πεις υποτίθεται ότι ο Ρούσσος δεν ήξερε καν τον Καρτάλη ούτε σαν φάτσα ούτε σαν όνομα και φέτος μας είπαν ότι προ διετίας έκαναν μπιζνες αλλα δεν βαριέσαι... η τρύπα, της τρύπας, την τρύπα ωωωωω τρύπα!

Να συστήσω μια επαναληψούλα μέσα απο το υπερνεημερωμένο site του mega για τους σεναριογράφους? 10 επεισόδια τη μέρα και σε ενά μιση μήνα θα είστε περδίκι!

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Σαβ Οκτ 09, 2010 1:38 pm

Το επεισοδιο "εντελως παρεπιπτοντως" δεν το ειδα χθες αλλα το ειδα σημερα και ευτυχως ηταν μονο 40 λεπτα!
Το χθεσινο επεισοδιο θα μπορουσε να εχει τιτλο "Δεν ειναι αυτο που φαινεται"

~ Το δαχτυλιδι δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Στις φωτο δεν ειναι αυτο που φαινεται
~ Η σχεση της Εριεττας και του Στεφανου δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Ο Στεφανος δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Η Νορα δεν ειναι αυτο που φαινεται wall
~ Εγω δεν ειμαι αυτο που φαινομαι... Ee?

Ερωτηση: Γιατι βαλανε μουσικουλα πανω απο κανονικους διαλογους με αποτελεσμα να προσπαθω με χιλια ζορια να καταλαβω τι ελεγαν οι ηρωες;;;

Η Μελιτα πηγε στον Σχεδον Ακεφαλο Λουκα και στη Λαιμοκομενη Νορα για να τοπυς πει τι;; Δεν καταλαβα;; Πηγε να τους πει τον πονο της;
Ο Λουκας διολοστειλε την Νορα... Το ακουσαμε κι αυτο! livani
Η Δφνη οχι μονο περνει δαχτυλιδια απο τον γκομενο αλλα τον φερνει και στο σπιτι αφου ξαποστειλει τον αντρα της....livani
Ο Πετρος τελικα την κρατησε την ομπρελα... Εκτος αν κατεχει την διεσδυτικη που δεν το νομιζω! Το ζητημα τωρα ειναι τι απεγινε το αγορακι;
Μου αρεσε ο Χρηστος με την Αννα! hihi
Μου αρεσαν και τα κοριτσια που εκαναν κηρυγμα στο Νικολα!!! xixixi

Ψηφο δεν εχει ξεχαστε το!!!

Καλο υπολοιπο!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Σαβ Οκτ 09, 2010 2:43 pm

edem4ever έγραψε:Το επεισοδιο "εντελως παρεπιπτοντως" δεν το ειδα χθες αλλα το ειδα σημερα και ευτυχως ηταν μονο 40 λεπτα!
Το χθεσινο επεισοδιο θα μπορουσε να εχει τιτλο "Δεν ειναι αυτο που φαινεται"

~ Το δαχτυλιδι δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Στις φωτο δεν ειναι αυτο που φαινεται
~ Η σχεση της Εριεττας και του Στεφανου δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Ο Στεφανος δεν ειναι αυτο που φαινεται!
~ Η Νορα δεν ειναι αυτο που φαινεται wall
~ Εγω δεν ειμαι αυτο που φαινομαι... Ee?

ΤΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ yeap....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!! lmao lmao
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 12:28 am

Ας σχολιασω και εγω εστω και καθυστερημενα....
Βασικα δεν σχολιασα γιατι δεν βρηκα κατι να σχολιασω....
παναθλιο,τρισαθλιο και οτι σε αθλιο υπαρχει ηταν αυτο το επεισοδιο...
Νορα-Λουκας:αι στο διαολο;;;της ειπε αι στο διαολο;;;;;ελα Παναγια μου... imarton δηλαδη τι αλλο θα ακουσουμε;;;εκτος απ το οτι τσακωνονται χωρις λογο....δηλαδη καταλαβαινω οτι η Νορα νευριασε που ο Λουκας κατα την γνωμη της προσεβαλε την ηθικη της αλλα θα μπορουσαν να το συζητησουν λιγο παρα να σφαζονται ετσι για την Εριεττουλα και την υποθεση της....

Αμαλια-Πετρος:φοβεροι οπως παντα...να υποθεσω οτι ο κυριουλης με τα γυαλακια ηταν ο Πετρος;;;και αυτο το οχι πως το πε ετσι ;;εβαλα τα γελια...Θεος ο Κατρανιδης αλλα οταν το κανει αυτο με την φωνη του γελαω....χαχαχαχα

Νικολας:απ την μια τον καταλαβαινω που δεν πιστευει την Δαφνη για το δαχτυλιδι γιατι ηταν κουφο να της δωσει μια αγνωστη τετοιο δωρο....αλλα μηπως εισαι λιγο υπερβολικος βρε Νικολα μου;;;η Δαφνουλα σαγαπαει και το δειχνει,τι ειναι αυτα τωρα;;;

Οσο για τον εφιαλτη που μας λεει και μας ξαναλεει η Εριεττα....ελεος ρε κοπελα μου τον εμπεδωσαμε τον εφιαλτη σου..ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις οτι ειναι αναμνηση;;;τι θες να ειναι δηλαδη;;;σε λιγο θα ειναι δικος μας εφιαλτης τοσες φορες που τον εχουμε ακουσει....
Αυτα δεν θυμαμαι τιποτα αλλο....
τα λεμε!!!!!!

Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από alkisti Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 1:01 pm

Το ζευγάρι Νόρα Λουκά ς δε με ενδιέφερε ποτέ ιδιαίτερα και κυρίως με την ερωτική του διάσταση, για να είμαι ειλικρινής τους προτιμούσα φίλους.
Αναγνωρίζω όμως ότι από όλους τους μέχρι τώρα συνδυασμούς, αυτοί είχαν τις περισσότερες πιθανότητες να κάνουν μια υγιή και στέρεη σχέση.
Και αντί γι' αυτό βλέπουμε το θέατρο του παραλόγου. Από πότε μια διαφορά για το αν θα αναλάβουμε μια υπόθεση είναι λόγος χωρισμού και ανταλλαγής κατηγοριών ανάμεσα σε ανθρώπους που είναι κολλητοί από παιδιά; Και αφού γνωρίζουν τόσο καλά ο ένας τον άλλο τι νόημα έχουν οι γελοίες αμφιβολίες και η ακόμα πιο γελοία συμπεριφορά όχι μόνο του Λουκά αλλά και της Νόρας;
Στο θέμα Εριέτα θα πάρω το μέρος του Λουκά. Είναι αδιανόητο από την πλευρά της Νόρας να τον πιέζει να αναλάβουν ως κατήγοροι την υπόθεση από τη στιγμή που εκείνος θεωρει την Αντιγόνη αθώα ή τουλάχιστον έχει αμφιβολίες, άσχετα με το ποιόν της θανάσιμης μανούλας.
Δάφνη Νικόλας εντελώς μεταλλαγμένοι. Δε με χαλάει που ο Νικόλας ζηλεύει, την είχε δεδομένη τη Δάφνη,, αλλά να το θεωρεί παράλογο εκείνη που του έκανε έλεγχο και σκηνές και ήταν εκείνη το ζηλότυπο κομμάτι της σχέσης τους δεν το καταλαβαίνω.
Δεν μπορεί κανείς να ζηλεύει ευγενικά, η ζήλια είναι αμφισβήτηση, εμπεριέχει την προσβολή και για να κάνουμε και το συνήγορο του διαβόλου θα μπορούσαμε να δικαιολογήσουμε τη Δάφνη για την κάθετη συμπεριφορά της ,αν ήταν εντελώς αθώα. Μπορεί να μη συμβαίνει κάτι προς το παρόν, αλλά νιώθει έλξη για το γυμναστή ή κάνω λάθος; Αυτό βέβαια δε συνιστά απιστία, αλίμονο, αλλά παράλληλα δε συνάδει με μια τόσο κατηγορηματική στάση.
Για τους υπόλοιπους τι να πω...έχω ξενερώσει τόσο που νοιάζομαι περισσότερο για το ρόλο που βαράει ο Μπέλλος...,φαντάσου δηλ.
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Aria Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 1:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεν θα σχολιάσω το πανάθλιο επεισόδιο, απλώς θα πω ότι:

Ο Ρούσσος είχε flashback το όνειρο της Εριέττας άρα ήταν ένας εκ των τεσσάρων άρα

1) Ο Νικόλας δεν είναι αδερφός της Εριέττας γιατί ο Ρούσσος δεν θα ψαχνόταν στον α' κύκλο να κάνει DNA με ένα παιδί του οποίου θα ήξερε το φυσικό πατέρα

2) Το παιδί ΔΕΝ το πήρε το Λαζαρίδης, αρα δεν είναι ούτε ο Στεφανος ούτε ο Χρήστος, καθώς πέρισυ φάγαμε δεν ξέρω και γω πόσα επεισόδια να ψάχνουν ο Μάνος με το Ρούσσο αν ο Λαζαρίδης έχει παιδιά. Αν τότε το ένα το είχε πάρει ο Λαζαρίδης ο Ρούσσος δεν θα ψαχνόταν!

Βέβαια να μου πεις υποτίθεται ότι ο Ρούσσος δεν ήξερε καν τον Καρτάλη ούτε σαν φάτσα ούτε σαν όνομα και φέτος μας είπαν ότι προ διετίας έκαναν μπιζνες αλλα δεν βαριέσαι... η τρύπα, της τρύπας, την τρύπα ωωωωω τρύπα!

Να συστήσω μια επαναληψούλα μέσα απο το υπερνεημερωμένο site του mega για τους σεναριογράφους? 10 επεισόδια τη μέρα και σε ενά μιση μήνα θα είστε περδίκι!

Λογικά ακούγονται τα επιχειρηματα Τζίνα μου και σωστό το σκεπτικό, αλλα αν το παρουμε λογικά ούτε και ο Λουκάς δικαιολογείται να είναι ο αδερφός της Εριέττας γιατί απλούστατα δεν ξέρουμε για τους γονείς του αρα δεν είναι εμπλεκόμενοι στην παρέα και στη μέχρι τώρα υπόθεση..
Επίσης, σχετικά με το Ρούσσο -δεδομένου οτι γνώριζε τι έγινε εκείνο το βράδυ και ποιός είναι ο αδερφός της Εριέττας- στα περσινά επεισόδια δεν υπήρχε ούτε Εριέττα ούτε θέμα για τον αδερφό της. Άλλο τον απασχολούσε. Γιατι λοιπόν να ανοίξει αυτό το σημαντικό κεφάλαιο που έκρυβε τόσο σημαντικό μυστικό;; Το κράτησε για τον εαυτό του, αλλα φέτος που εμφανίστηκε η Εριέττα ήταν επόμενο να βγεί στην επιφάνεια.

Με βάση τα όσα έχουμε δεί μέχρι στιγμής, βλέπουμε οτι όλα είναι πιθανά σε αυτή τη σειρά και οτι ακόμα και οι τρύπες καλύπτονται.
Σε μια καθημερινή σειρά είναι και λογικό να υπάρξουν κάποια κενά. Μήν ξεχνάμε οτι φέτος είναι η 3η χρονιά και σημασία έχει να υπάρχει στο σενάριο σασπενς, ανατροπές, εκπλήξεις και νεύρο.

Όσον αφορά τους συγγραφείς, ελπίζω οτι ξέρουν τι κάνουν και θα κάνουν το σωστο.

Aria

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 2:28 pm

Aria, συμφωνώ με το σκεπτικό σου... Τρύπες σεναριακές δεν μπορεί να μην υπάρχουν, γιατί το έργο προχωρεί, χωρις να είναι σίγουροι οι συγγραφείς αν θα συνεχίσει για δεύτερη, ή τρίτη χρονιά, οπότε οι καινούργιες ίντριγκες μπορεί να μην δένουν απόλυτα με όσα είδαμε μέχρι τώρα, το βασικό όμως είναι οτι τα όποια κενά έχουν τον τρόπο τους οι σεναριογράφοι και θα μας τα καλύψουν, οπότε ας μην σταματάμε σ'αυτά....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από mary32 Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 6:43 pm

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 2010-10-04-410avi_002575320

Μια διευκρύνηση παιδιά. Αν δε με απατούν τα μάτια μου οι άντρες είναι 5 + 1 ο οδηγός.Σύνολο 6 άτομα.

mary32
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 7:09 pm

Πολύ σωστά βλέπεις mary32

Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Κυρ Οκτ 10, 2010 11:02 pm

λοιπον εμενα μου αρεσε πολυ
ητνα καλυτερο απο τα προηγουμενα....αλλα δεν εχει σκηνες απο παρεα της φεγγαροπετρας....!!!ουτε απο νορα και λουκα(αν χωρισουν 8α πε8ανω)
μου φαινεται πως το εργο εχει γινει πολυ σοβαρο φετος...και χρειαζεται λιγη πλακα
αυτο δε σημαινειπως παυει να ειναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 9:38 am

mary32 έγραψε:Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 2010-10-04-410avi_002575320

Μια διευκρύνηση παιδιά. Αν δε με απατούν τα μάτια μου οι άντρες είναι 5 + 1 ο οδηγός.Σύνολο 6 άτομα.

Eγώ πάντως βλέπω 4 άντρες.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 11:36 am

mary32 έγραψε:Επεισόδιο 414 - Ημερομηνία 08-10-2010 - Σελίδα 4 2010-10-04-410avi_002575320

Agree Ειναι τεσσερις με ανοιχτοχρωμες καπαρτινες και ενας με μαυρη ακρη ακρη!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 11:39 am

Ακρη άκρη είναι η σκιά αυτό το μαύρο καθώς αν δείτε ακριβώς αριστερά απο τον τελευταίο ανοιχτόχρωμο στο ύψος των αστραγάλων τους η σκιά τσακίζει μάλλον λόγω του γρασσιδιού.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 11:42 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ακρη άκρη είναι η σκιά αυτό το μαύρο καθώς αν δείτε ακριβώς αριστερά απο τον τελευταίο ανοιχτόχρωμο στο ύψος των αστραγάλων τους η σκιά τσακίζει μάλλον λόγω του γρασσιδιού.

Δεν ειναι σκια... Φωτιζεται το κεφαλι απο τον προβολεα... Και τσακιζει οπως λες για αντανακλατε στο καλογιαλισμενο αυτοκινητο του δολοφονηθεντος!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 11:54 am

edem4ever έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ακρη άκρη είναι η σκιά αυτό το μαύρο καθώς αν δείτε ακριβώς αριστερά απο τον τελευταίο ανοιχτόχρωμο στο ύψος των αστραγάλων τους η σκιά τσακίζει μάλλον λόγω του γρασσιδιού.

Δεν ειναι σκια... Φωτιζεται το κεφαλι απο τον προβολεα... Και τσακιζει οπως λες για αντανακλατε στο καλογιαλισμενο αυτοκινητο του δολοφονηθεντος!

Επιμένω ότι η λάμψη δεν είναι κεφάλι αλλα είτε το πίσω μέρος του κεφαλιού του 4ου ατόμου είτε κάποιος κορμός δέντρου αλλα δεν θα βγάλουμε άκρη οπότε το αφήνω, άλλωστε που θα πάει κάποια στιγμή θα μας πούνε πόσοι ήτανε sisi

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 11:57 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Επιμένω ότι η λάμψη δεν είναι κεφάλι αλλα είτε το πίσω μέρος του κεφαλιού του 4ου ατόμου είτε κάποιος κορμός δέντρου αλλα δεν θα βγάλουμε άκρη οπότε το αφήνω, άλλωστε που θα πάει κάποια στιγμή θα μας πούνε πόσοι ήτανε sisi

Αστο βρε! Τι να κανουμε να βγαλουμε τα ματια μας για να σιγουρευτουμε... Καποια στιγμη -φανταζομαι- θα μαθουμε ποσοι ηταν!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 12:40 pm

Κι εμένα για 5 μου φάνηκαν κάποια στιγμή, αλλά μετά δεν είμουν σίγουρη.
Πάντως και 5 να είναι, δικαιολογείται, δηλ. ήταν ο Λύτρας πατέρας, ο Ρούσσος, ο Χατζηβασιλείου πατέρας, ο Χατζηβασιλείου γιός και ο Λαζαρίδης. Τώρα ποιός ήταν ο δολοφονηθείς, μένει να δούμε....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 1:27 pm

Δεν αξίζει καν να γράψω αναλυτικό σχολιασμό για το άθλιο επεισόδιο της Παρασκευής οπότε λίγα πράγματα..

Πρωτον..Πού είναι ο Λουκάς?? αρχικά ο Λουκάς ο φίλος, που έλεγε οτι να ναι στο Νικόλα και μετα τον ξαπόστειλε.. Ο Λουκάς δεν ήταν έτσι, όσο και αν είχε τα δικά του προβλήματα ηταν εκει για τυς φίλους του.. Πάει και αυτό...
Δευτερον..Ποιός έχει πει στη Μελίτα να αφηνει αυτά τα φωνήεντα που μου τρτυπανε το νευρικό μου συστημα? Πότε χωρίσανε είπαμε??πάλι τα ίδια..Τους βαριέμαι θανάσιμα..
Τρίτον..Γέλασα πολύ με την αντίδραση της Εριέτας στις φωτογραφίες.. sisi
Τέταρτον.. έλεος πια με τις ατάκες "σου τελείωσε ο έρωτας" και "χανόμαστε" Βαρεθηκα να βλέπω τη Νόρα με το Λουκά να τσακωνονται για βλακείες.. Θα παναλάβω που είναι ο Λιυκάς οεο??? Διαολόστειλε και έσπρωξε τη Νόρα ο Λουκάς?? Ελεος με τις μεταλλάξεις δεν είμαστε ηλίθιοι λέμε..
Πέμπτον..Πόσο κούκλα είναι η Ξυλά???
Εκτον και σημαντικότερον.. Εξοργιστικό να τρέχει η Μελίτα πάλι στη Νόρα και το Λουκά τωρα που βρηκε τα σκούρα.. Εξοργιστικό να συγκρίνουμε μια σχεση 16 ετων με τόσο γερές βάσεις με ένα έρωτα ούτε χρόνου που βασίστηκε σε 10 κρεβάτια.. Πόσο πιο πολύ θα τη χωσετε μες στην παρέα??? Και αυτή η μουλάρα, δεν φτάνει που φορτωθηκε, καταλαβαίνει οτι ο Λουκάς δεν είανι καλά και αντί να ρωτησει τι συμβαίνει συνεχίζει τα δικά της..Παρτάλι λέμε.. Αλλο ενυπωσιακό, η ερωμένη έδωσε ελαφρυντικά στη συζηγο..Καλό βρε.. Μη πω για το οτι δεν είναι ανηλικο ο Στεφανος και φταίει ΚΑΙ η Εριέτα ενω εκείνη δεν ανελαβε ποτέ τις ευθύνες της... μακριά απο την παρέα γιατί θα δαγκωσω.. Ελεος δηλαδή ακόμα και τωρα τον εαυτούλη της κοιτάει και τις ανάγκες της...
Τέλος φέρτε επιτέλους πίσω τα Μυατικά που αγαπήσαμε, πόσο πατο πια???
Δεν μου κάνειεαντυπωση που ψηφίσα πάλι άθλιο, συνηθεια έγινε..Μήπως να το προσέξετε αυτο οι εκει πάνω?
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 1:39 pm

Τώρα από την εικόνα δεν μπορώ να καταλάβω αλλά πιστεύω ότι είναι 6 για να υπάρχει αντιστοιχία με την παρέα της φεγγαρόπετρας που αποτελούνταν και αυτή από 6 άτομα, ενδεχομένως δε ο ένας να είναι ο αρχηγός, όπως ήταν ο Μάνος. Το ίδιο θα ισχύει και για την παρέα του Λευτέρη αν τελικά παίξει κάποιο ρόλο στην υπόθεση.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 1:55 pm

Η Εριέττα πάντως (στο επ.411) λέει ότι στο όνειρό της βλέπει 4 αντρες και τον οδηγό, 5 άγνωστους άντρες δηλαδή και δύο παιδάκια.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από elenp Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 2:10 pm

Το επεισόδιο ήταν καλό, χωρίς να είναι βέβαια από τα καλύτερα που έχουμε δει. Έχει ενδιαφέρον η πλοκή, οι καβγάδες είχαν περισσότερη ουσία και ένταση, αλλά και πάλι έχουμε δει ακόμα καλύτερα οπότε θέλουμε καλύτερες σκηνές. Το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 2:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η Εριέττα πάντως (στο επ.411) λέει ότι στο όνειρό της βλέπει 4 αντρες και τον οδηγό, 5 άγνωστους άντρες δηλαδή και δύο παιδάκια.

Η Εριεττα λεει 5 αγνωστοι αντρες ενα αγορακι και ενα κοριτσακι.Στη σκηνη οταν τον πυροβολουν και πεφτει κατω φαινονται 5 αντρες και αυτον που σκοτωνουν....αρα συνολο 6 ??
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 2:36 pm

Αρα 3 λαλουν και 2 χορευουν ουτε οι ιδιοι ξερουν ποσοι ειναι, τα εχουν κανει μπαχαλο lmao
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 11, 2010 3:05 pm

nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Η Εριέττα πάντως (στο επ.411) λέει ότι στο όνειρό της βλέπει 4 αντρες και τον οδηγό, 5 άγνωστους άντρες δηλαδή και δύο παιδάκια.

Η Εριεττα λεει 5 αγνωστοι αντρες ενα αγορακι και ενα κοριτσακι.Στη σκηνη οταν τον πυροβολουν και πεφτει κατω φαινονται 5 αντρες και αυτον που σκοτωνουν....αρα συνολο 6 ??

H Eριέττα αναφέρεται σε 5 άντρες και μια λάμψη. Μιλά για 5 άντρες μαζί με τον οδηγό!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης