Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

+25
Foulitsa
LIBRA
DESPOINA
evanna
Vaso20
Nausika Prevezanou
maraki_ch
ebelina2007
JESSIE
Καρ-Mik
hionati
loukitsa
Ezantakou
Cancoon
annoula!
maeveline
fay
MARINAKI_AGAPI_97
KatsaroYpotheto
tzibirdika
pasxalitsa
margaret10
jim7
FieryRed
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 11, 2010 5:41 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Οκτ 11, 2010 7:22 pm

Χμμ, το σημερινό επεισόδιο ήταν αντιφατικό είχε αρκετά + και αρκετά –
Το μεγαλύτερο + είναι οι μουσικές επιλογές της σειράς γιατί μπορεί να πάσχει από πολλά αλλά τα τραγούδια που βάζουν για να προκαλέσουν το επιθυμητό συναίσθημα είναι καταπληκτικά!
Πάμε λοιπόν:
+ Εύα & ο BSB για πρώτη φορά που μπορώ να πω πως ο χαρακτήρας του Λευτέρη μου έβγαλε ένα συναίσθημα πέρα από πλήρη αδιαφορία. Μου άρεσε το χαλαρό στιλ που είχε καθώς μιλούσε με την Εύα.

+Για τη Νόρα που μπορεί και στριμώχνει τη Τετούλα

+Το φόρεμα της κα Πολυχρονίδη! Και το φτύσιμο του Χρήστου στη Νταίζη θα ήθελα να πω κάτι για τη Νταίζη το οποίο δεν μπορώ να το μεταφράσω στα Ελληνικά She got OWNED! xoxo

+ Για το σκύλο που ξεπρόβαλε στο σπίτι της Αμαλίας!!

+Για την γυναικοπαρέα που με έκανε και γέλασα μου είχαν λείψει τόόόσο αυτές οι σκηνές μια φορά που είναι μαζεμένες και δεν λένε μπούρδες! soutien

+Για την αντροπαρέα για τον ίδιο λόγο με τον ακριβώς παραπάνω.

+Γιατί ο Μπέλλος δεν είναι αυτός που φαίνεται και άρχισα προβληματίζομαι και να μου ΚΕΝΤΡΙΖΕΤΑΙ το ενδιαφέρον.

Τελικό + για την σκηνή Νόρα – Λουκά και το υπέροχο τραγούδι που έπαιζε στην βουβή τους σκηνή. Δεν χρειάζεται να λένε κάτι για να καταλάβουν/με όλα όσα θέλουν να που και δεν τόλμησαν. : respect :

-Για την Τετούλα και το υφάκι των πολλών καρδιναλίων στη συζήτηση της με τη Νόρα. Αυτό το ανωτερίστικο “Κα Φωκά” αχ μεσ’ τη ξινίλα μππρρρρ ανατρίχιασα από τόσο ξινίλα!!

-Για τη Μελίτα η οποία μόλις έγινε 1,5 και έμαθε την φράση ΜΟ-ΝΗ ΜΟΥ.

-Γιατί εκνευρίζομαι κάθε φορά να ακούω να μιλούν τόσο υποτιμητικά για μισθούς 1000 Ευρώ που πάάάρα πολύς κόσμος ΔΕΝ τα παίρνει και δουλεύει σα σκυλί. : curse :
-Γιατί και εγώ δεν είμαι αμνήμων… Ήθελα να σχολιάσω τόσο καιρό πως το αυτοκίνητο του Λουκά είναι το πρώην της Νόρας το οποίο μετά το βιασμό εξαφανίστηκε και εμφανίστηκε το λευκό Renault….

- Γιατί τις εκφράσεις όπως αριβίστρια της έβλεπα μικρή στη “Paulina”

Γενικά η μεγαλύτερη αλήθεια που ακούστικε ήταν για τους άντρες στις ζωές Εύας και Μελίτας! Άντε βρε και στα 3 στα 3… Εκεί το πάνε…. Ksilo
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Οκτ 11, 2010 7:45 pm

Νόρα και Νικόλα είστε πολύ λάθος. Το επεισόδιο από αδιάφορο και κάτω.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από margaret10 Δευ Οκτ 11, 2010 7:45 pm

Απο μενα αθλιο ξανα, δεν βλεπω τιποτα που να με συγκινει και να μου προκαλει ενδιαφερον, συνεχως αναλωνονται στα ιδια.

Θα χασω τον καιρο μου και να σχολιασω ακομα Fskl Fskl Fskl για αυτη την αηδια που θελουν να λεγεται και επιτυχημενη σειρα.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Οκτ 11, 2010 7:53 pm


Ψήφισα καλό μόνο για την σκηνή Νταίζης-Χρήστου στη μαρίνα γιατί έχουν τρομερή χημεία και μια προιστορία και μην το χαλάσουμε, γιατί κρίμα και άδικο είναι!!!

Και για την Σκηνή ΑΝτιγόνης-Στέφανου που όπως πάντα είναι όαση, αν και η πάντα σικάτη και κομψή Αντιγόνη σήμερα μου τα χάλασε που θέλει το παιδί της να γυρίσει στην Μελίτα (ούτε Ο θεός δεν το θέλει αυτό). Μέτρο, Χημεία, Ταλέντο, Ειρωνεία από τον Εξαιρετικό σήμερα Αλέξανδρο Σταύρου.
Κρατώ την τελευταία ατάκα της Αντιγόνης "Θέλω να σε δω ευτυχισμένο αγόρι μου" με το υγρό μάτι της κ. Παπαδημητρίου!!!oscar

Κατά τα λοιπά τα ίδια και για τα γίδια. Δεν μας πήγε σε κάτι παραπέρα, εκτός ίσως από τη σκηνή που αποκαλύπτει πιθανή σχέση Μπέλλου-Τέρυ!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Οκτ 11, 2010 8:11 pm

To σημερινο επεισοδιο δεν ξερω τι να το ψηφισω...γι αυτο και δε θα ψηφισω...
Θα σχολιασω ομως...


@Νικολας βλεπει απο μακρια τη Δαφνη να μιλα με τον Λευτερη σε μια αρκετα μακρινη αποσταση μεταξυ τους και φευγει λες και τους ειδε να κανουν ΤΑ οργια...Ελα παναγια μου..livani Αντι να παει να της μιλησει παει σπιτι του και σκεφτεται το παρελθον τους...Ναι τωωωρα το θυμηθηκε οτι υπαρχει Δαφνη στο προσκηνιο...Αλλα βεβαια πρεπει να χασεις κατι για να το εκτιμησεις...Εδω κολλα και μια αλλη παροιμια..."Οσο σε φτυνω εσυ κολλας"...Αν και η Δαφνη δε μπορουμε να πουμε οτι τον φτυνει ακριβως αλλα τελοσπαντων...Η βλακεια ειναι οτι με τη σταση του θα την κανει οντως να στραφει προς τον Τερη...Ας προσεχες Νικολακη αγορι μου που το μονο που σε ενοιαζει τοσο καιρο ηταν ο υπνος σου....

@Βλεπω τον Λουκα στη πρωτη σκηνη και λεω....τι ασυναρτησιες τον εβαλαν να πει παλι?livani
Ευτυχως αργοτερα το εσωσαν το πραγμα..

@Κι αλλη σποντα οτι ο Λουκας ειναι ο αδερφος της Ερριετας...Ο Ρουσσος του ειπε να μη το ψαξει γιατι θα βρει πραγματα που δε θα του αρεσουν...Ποσο μου τη σπαει που δεν λεει ποτε τιποτα και μιλα με αινιγματα...Γκρρρ...Παντως δεν θα ηθελα να φταιει αυτος για τη δολοφονια του πατερα του Λουκα..Αυτο σημαινει οτι οι μεταξυ τους σχεσεις θα χαλασουν οταν το μαθει ο Λουκας και ειναι κριμα....

@Απο την αλλη εχω μπερδευτει....Ολοι επιμενουν οτι ο Στεφ δε πρεπει να μπλεξει ερωτικα με την Ερριετα..μηπως αυτος ειναι ο χαμενος αδερφος? ΟΥΦ βαρεθηκα...pff

@Με αυτα τα ριχτα που φορα η Ερριετα απορω πως δε τα πατα να πεσει κατω...Θα μου πεις...εχουμε και οικονομικη κριση που καιρος να προσλαμβανουμε καθαριστρια για το σπιτι...Εχουμε παντελονα 2 σε 1 και ρουχο και σκουπα τυπου swifer που η σκονη εξαφανιζεται.... sisi Λαμπρο μυαλο η Ερι ευγεε!!!

@Εζησα να το ακουσω κ αυτο...Η Καρταλαινα θελει τη Μελιτα διπλα στο Στεφανο...Γελασαμε κι αποψε..

Τερης μ’αρεσει περισσοτερο σαν φιλαρακι της Ευας παρα σαν συντροφος...Τους πανε αυτες οι χαλαρες κουβεντουλες..

@Πολλα ρεσπεκτ η σκηνη Νορας-Λουκα στο αμαξι καλυμμενη με αυτο το καταπληκτικο τραγουδι....Αυτη η σιωπη...τα βλεμματα που εριχναν...τα δακρυα της Νορας...ο Λουκας που βγηκε απο το αμαξι τελευταια στιγμη θελοντας να προλαβει να σωσει κατι...το θλιμμενο του υφος καθως εβλεπε τη Νορα να φευγει χωρις να πει λεξη...η Νορα που γυρισε και τον κοιταξε λιγο πριν μπει στο σπιτι....Αστο καλοοο το βγαλαμε κ αποψε το μυξομαντηλο... Aww

Σχολιο--->Λουκακο δεν κοιταμε τον διπλανο μας οταν οδηγαμε γιατι μετα μπορει και να μη τον ξαναδουμε ποτε... affraid

@Λουκας-Νικολας ωραια σκηνουλα...Μ’αρεσε που ο Λουκας μιλησε σοβαρα...Παλι καλα που ξερει οτι η Νορα δε τον απατα... Αγαπημενο μου UFO σ’ευχαριστω που τον εφερες πισω...!!! yey

@Κοριτσοπαρεα επισης ωραια σκηνη...

@Χρηστο εισαι θεοοοοοος!!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα....Φαε τη ταπα τωρα Νταιζουλινι που νομιζεις οτι θα καθεται να σε περιμενει σαν πιστη Πηνελοπη....Λυσσαξε...και αυριο θα λυσσαξει περισσοτερο!!!ΟΛΕΕΕ yey

@Αυριο θα μαθει ο Λουκας την αληθεια? Ωχ ωχ ωχ
Αντε και μια ερωτησουλα...(οι συνηθειες δεν κοβονται)

Ποιος δουλευει ποιον σε αυτη τη σειρα?

Α)Ο Μπελλος τη Νταιζη?
Β)Η Νταιζη τον Μπελλο?
Γ)Οι σεναριογραφοι εμας?

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Οκτ 11, 2010 8:22 pm

tzibirdika έγραψε:@Με αυτα τα ριχτα που φορα η Ερριετα απορω πως δε τα πατα να πεσει κατω...Θα μου πεις...εχουμε και οικονομικη κριση που καιρος να προσλαμβανουμε καθαριστρια για το σπιτι...Εχουμε παντελονα 2 σε 1 και ρουχο και σκουπα τυπου swifer που η σκονη εξαφανιζεται.... sisi Λαμπρο μυαλο η Ερι ευγεε!!!
Καλά δεν υπάρχουν τα σχόλιά σου! Έλιωσα!

Πάντως εμένα μου αρέσει πολύ όπως ντύνεται, ειδικά σήμερα η μπλούζα της μου άρεσε πολύ!


tzibirdika έγραψε:@Εζησα να το ακουσω κ αυτο...Η Καρταλαινα θελει τη Μελιτα διπλα στο Στεφανο...Γελασαμε κι αποψε..
Επειδή διακρίνω μια ειρωνική χροια..σοβαρά τώρα, δεν γέλασες??? Εγώ δάκρυσα από το κλάμα! Ήταν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου, είχα παααααρα πολύ καιρό να ρίξω τόσο γέλιο και όχι δεν το λέω ειρωνικά, αφού αναγκάστηκα να πω στο συνάδελφό μου ότι μου έστειλαν ένα ανέκδοτο στο msn για να μην καρφωθώ τι έβλεπα! xoxo xoxo xoxo

tzibirdika έγραψε:@Χρηστο εισαι θεοοοοοος!!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα....Φαε τη ταπα τωρα Νταιζουλινι που νομιζεις οτι θα καθεται να σε περιμενει σαν πιστη Πηνελοπη....Λυσσαξε...και αυριο θα λυσσαξει περισσοτερο!!!ΟΛΕΕΕ yey
Η πιο ενδιαφέρουσα σκηνή indeed! Λύσσαξε το πεδιλάκι και πόσο το ευχαριστιέμαι δεν λέγεται! Οκ είμαι team Νταίζη αλλα της αξίζει αχχχχ!!!

tzibirdika έγραψε:Αντε και μια ερωτησουλα...(οι συνηθειες δεν κοβονται)

Ποιος δουλευει ποιον σε αυτη τη σειρα?

Α)Ο Μπελλος τη Νταιζη?
Β)Η Νταιζη τον Μπελλο?
Γ)Οι σεναριογραφοι εμας?
ENNOEITAI!!!

Mετα το..παρακολουθιέστε? Ήρθε η σειρά του...

Νόρα: Καλα η Εριέττα με δουλεύει?
Λουκάς: Η Νόρα με δουλεύει.
Νικόλας: Η Δάφνη με δουλεύει!!!
Δάφνη: Ο Νικόλας με δουλεύει!!!
Εύα: Χωρίζετε χωρίς λόγο, με δουλεύετε?
Στέφανος: Κάποιος με δουλεύει..
Νταίζη: Χρήστο μου η Άννα σε δουλεύει..
Μπέλλος: Λες η Νταίζη να με δουλεύει?
Μέλιτα: Ο Στέφανος με δουλεύει!
Ρουσσος: Εριέττα ο Στέφανος σε δουλεύει..
Λευτέρης: Αννα ο Χρήστος σε δουλεύει

Καπουτζίδης: Δουλευόμαστε??? Ee?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Οκτ 11, 2010 8:31 pm

KatsaroYpotheto

Καλά δεν υπάρχουν τα σχόλιά σου! Έλιωσα!

Πάντως εμένα μου αρέσει πολύ όπως ντύνεται, ειδικά σήμερα η μπλούζα της μου άρεσε πολύ!

sisi Να 'σαι καλα!!!
Εμενα παλι δε με τρελαινει..Εχει ωραιο σωμα η γυναικα και μ αυτα τα ριχτα δε το αναδεικνυει κ πολυ...

Επειδή διακρίνω μια ειρωνική χροια..σοβαρά τώρα, δεν γέλασες??? Εγώ δάκρυσα από το κλάμα! Ήταν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου, είχα παααααρα πολύ καιρό να ρίξω τόσο γέλιο και όχι δεν το λέω ειρωνικά, αφού αναγκάστηκα να πω στο συνάδελφό μου ότι μου έστειλαν ένα ανέκδοτο στο msn για να μην καρφωθώ τι έβλεπα!

Οχι οντως γελασα....Μαρτυρας η Εζι... sisi

ENNOEITAI!!!

Mετα το..παρακολουθιέστε? Ήρθε η σειρά του...

Νόρα: Καλα η Εριέττα με δουλεύει?
Λουκάς: Η Νόρα με δουλεύει.
Νικόλας: Η Δάφνη με δουλεύει!!!
Δάφνη: Ο Νικόλας με δουλεύει!!!
Εύα: Χωρίζετε χωρίς λόγο, με δουλεύετε?
Στέφανος: Κάποιος με δουλεύει..
Νταίζη: Χρήστο μου η Άννα σε δουλεύει..
Μπέλλος: Λες η Νταίζη να με δουλεύει?
Μέλιτα: Ο Στέφανος με δουλεύει!
Ρουσσος: Εριέττα ο Στέφανος σε δουλεύει..
Λευτέρης: Αννα ο Χρήστος σε δουλεύει

Καπουτζίδης: Δουλευόμαστε???

lmao lmao lmao ΘΕΑΑΑ με ελιωσες lmao lmao lmao
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Δευ Οκτ 11, 2010 8:39 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!
ΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!! Ee?

ΤΑ ΠΕΡΙ ΠΑΡΕΑΣ......
ΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΥΤΗΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ...........ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ ΡΩΤΗΣΑ!!! ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ!!! ΠΟΛΥ ΠΙΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΘΕΕΛΙ ΕΓΩΗΣΜΟΥΣ!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΛΟΙ.....

ΑΜΑΛΙΑ ΣΕ ΜΕΛΙΤΑ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΥΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ) " ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ??"
ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ"!!! ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΧΑΣΕ Η "ΚΥΡΙΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΡΙΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΛΕ ΒΟΥΚΙΝΟ!!!!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΛΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΛΑΦΤΙΚΕ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ "ΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΕΤΣΙ??" ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΕ!!! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

ΚΑΛΑ Η ΕΡΡΙΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΗΜΗΣΗ ΜΟΥ!!!! ΛΕΙ ΣΤΟΝ ΡΟΥΣΟ "ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΕΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΟΥ!!!!!" lmao lmao ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΟΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!!! lmao

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ..... Flkia
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από fay Δευ Οκτ 11, 2010 8:53 pm

Το μόνο που έχω να σχολιάσω γι' αυτό το επεισόδιο είναι ότι σχεδόν δυο ώρες μετά το τέλος του και δε γράφτηκαν ούτε δύο σελίδες στο σχολιασμό. Άλλοτε τέτοια ώρα μετρούσαμε τουλάχιστον 7-8. Τα συμπεράσματα δικά σας.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από maeveline Δευ Οκτ 11, 2010 9:09 pm

τετοιο γελια ειχα καιρο να ριξωωωωωω!!!! Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984 Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984

η αντιγονη εδωσε ρεστα σημερα.....τετοιο γελιο δεν υπαρχειιιιιιΕπεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984

μου κοπηκε η ανασα στην σκηνη με τον στεφανο...δεν υπηρχε αυτο ομωςΕπεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 191984

κατα τα αλλα ο νικολας λαθος...η νορα στην ουσια λαθος ...

η σκηνη στο γραφειο νορας-λουκα πριν φυγουν μου αρεσε πολυ!
η σκηνη στο αμαξι καλη το τραγουδι καταλληλο...
βεβαια ακομα ο καβγας τους λογικη δεν εχει αλλα παμε παρακατω...

επιτελους στο μπαρακι ο λουκας επανηλθε !!!!!! Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 141519
και μου αρεσε και ολα οσα ελεγε περι γαμου...
επιτελους ο λουκας που εμπιστευονται και οι κατασκευαστες πλυντηριων και εμεις!


η σκηνη με τα κοριτσια καλη...τα ωχ της ευας πολυ μου αρεσαν... Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 558573


υ.γ...στα προσεχως ειδα την ευα να λεει στον λουκα για το γιατρο...
ενω ειχε καλη προθεση και δεν ηταν κακο αυτο που εκανε θα προτιμουσα να του ειχε πει οτι οντως κατι συμβαινει στη νορα που η ιδια το ξερει και δεν ειναι οι βλακειες που σκεφτεται για γκομενο κτλ κτλ και να παει να μιλησει με τη νορα ξεκαθαρα ωστε να ειναι η νορα αυτη που θα του το πει και μονο αν η νορα δεν του το ελεγε τοτε να αποκαλυπτε η ευα στον λουκα την αληθεια απο την αλλη βεβαια ειναι τοσο πεισματαρηδες και η νορα και ο λουκας που η επεμβαση της ευας μπορει να ειναι και αναγκαια...
αλλα οι σεναριογραφοι να προσεχουν λιγο ομως...δεν γινεται να βαζουν τον λουκα να λεει σημερα πως ξερει πως η νορα δεν εχει γκομενο και αυριο ο ιδιος ο λουκας να κατηγορει στην ευα τη νορα πως τον απαταει τελικα..
ακομα και αδεια να πεταγε για να πιασει γεματα που δεν νομιζω δεν ειναι οτι καλυτερο να πεταει τετοιες κατηγοριες στους φιλους του για τη νορα....ειναι μεγαλη ασυνεπεια και με χαλαει τοσο για τον χαρακτηρα οσο και για τη σειρα ποσο μαλλον οταν μιλαμε για διαφορες με διαφορα ενος επεισοδιου!!! Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 123796
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από annoula! Δευ Οκτ 11, 2010 9:10 pm

Καλο το επεισοδιο απο εμενα.....και οπως παντα θα εστιασω στην γελοια πλευρα...αντε θα κανω και κανα δυο καλες παρατηρησεις...ετσι επειδη ειμαι καλη καρδια...χιχιχιχι

Νορα-Λουκας:μαρεσε παρα πολυ η σκηνη τους με το τραγουδι και που γυρισε η Νορα και τον κοιταξε...τελειοοοο!!!!!η πρωτη σκηνη ελεγε για το Εριεττακι και τον Μπουμπουκο οποτε δεν την σχολιαζω..και την σποντα επισης..ελεοςςς
Ακομα πιο ελεος ηταν αυτο που φορουσε η Εριεττα σημερα.... imarton

Νταιζη-Χρηστος:το λιμανι εγινε το δευτερο σπιτι της Νταιζης...Εν το μεταξυ πολυ εξυπνη η Νταιζουλα μας θα γινει η απαγωγη του ζουζουνιου-Αγγελου και θα παει μετα να αγορασει σκαφαρα στον Χρηστακο....τα θερμα μου συγχαρητηρια που δεν κινει υποψιες....ainta αυτο που φορουσε παλι....τουλαχιστον καλυτερα απο την Παρασκευη που την ειχαν ντυσει Χριστουγεννιατικο δωρο....Οταν θα ερθουν τα Χριστουγεννα να δω τι θα την ντυσετε....σκαντζοχοιρο;;;; Nyxia

Ρουσσος-Λουκακος:μια ερωτηση...τι το ενδιαφερον εχει εξω απ το παραθυρο και πισω απ το στορυ που το κοιταει συνεχεια ο Ρουσσος;;; sisi ;και εσυ βρε Λουκακο μου πηγες στο Ρουσσο για να σου ριξει φως στο σκοταδι;;;;σωθηκεςςςς!!!!!!ο Θεος ειναι ολο μυστηριο... χαχαχαχα

Αμαλια-Μελιτα:καλα δεν εγινε και τιποτα το τραγικο σε αυτη την σκηνη αλλα μερεσε πολυ το σκυλακι που ξετρυπωσε απ την κουζινα....και φιλοζωοι οι Μυστικοσυντελεστες...αχαχα

Αντιγονη-Στεφανακος:Η Αντιγονη ηταν αυτη ή η σωσιας της;;;;τι εγινε Αντιγονουλα ειδαμε τα σκουρα και αγιοποιουμε το Μελιτονι;;;;αυτη ειναι η κορη του δολοφονου η Εριεττουλα ποιανου η κορη ειναι του μπουκλοκεφαλου;;;;χαχαχα cake (Σε μενα παει για την κρυαδα που ξεστομισα)Παπαδημητριου ΘΕΑ!!!!

Τερουλης-Ευακι:κι εμενα μαρεσουν περισσοτερο σαν φιλοι....κουκλα σημερα η Ευα και ερωτευτηκα την μπλουζα της.... Love!

Μπελλος-Νταιζη και Μπελλος γενικα:Μπελλος:"Τι κανει η αγαπη μου;;;"
Εγω:"Λουζεται...!!!!" cake (την ειπα παλι...)
Πολυ μαρεσει που επιτελους απ οτι φαινεται εφυγε αυτη η ηλιθιοτητα απο πανω του...μαρεσει πολυ ετσι ο ρολος του...!!!!!!Αντε γιατι εχει κανει συλλογη σε οσκαρ βλακειας,εχει γεμισει μια μπουχαρα....χαχαχα!!!!!!

Αυτα απο μενα,καλο βραδυ,σε οσους δεν αρεσε το επεισοδιο ευχομαι να ξεπερασετε γρηγορα το σοκ...χαχαχαχα
και καλη εβδομαδααααα!!!!! Flkia



annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Οκτ 11, 2010 9:36 pm

Μια ζωή ανάποδη (εγώ και ο Χατζηγιάννης! sisi ) μόνο εγώ το βρήκα ενδιαφέρον το επεισόδιο; Πάντως αν τραβήξουμε νοητές γραμμές ποιος ξέρει ποιον και ποιος δουλεύει ποιον θα δημιουργήσουμε κάτι πολυπλοκότερο από τον γόρδιο δεσμό!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Οκτ 11, 2010 10:12 pm

Το επεισόδιο ήταν μέτριο θα έλεγα.

Τέλος πάντων, στο σημερινό καταρχήν παγιώθηκαν τόσο ο χωρισμός της Δάφνης και του Νικόλα όσο και του Λουκά και της Νόρας και ήταν ενδιαφέρον που δόθηκαν με διαφορετικούς τρόπους. Ο πρώτος επήλθε ουσιαστικά με ένα μεγάλο μπαμ όταν η Δάφνη και ο Νικόλας καβγάδισαν άσχημα με αφορμή το δαχτυλίδι και ο Νικόλας έφυγε από το σπίτι - παγιώθηκε δε σήμερα με την απροθυμία του Νικόλα να ζητήσει συγγνώμη από τη γυναίκα του.
Ο δεύτερος επήλθε μέσα από μια σταδιακή διαδικασία παρακμής της σχέσης του Λουκά και της Νόρας που οφείλεται κατά κύριο λόγο στα ψέμματα και τα μυστικά της Νόρας. Και παγιώθηκε σήμερα απλά και ήσυχα με τους δύο να μην μιλιούνται φεύγοντας από το γραφείο τους.
Γουρλού η Εύα, την νύχτα των ευχών τους είπε ότι τους ζηλεύει που είναι έτσι ζευγάρια και μερικές βδομάδες μετά και τα δύο ζευγάρια είναι χωρισμένα! sisi

Κάτι σοβαρό γίνεται με τον Μπέλλο και τον Λευτέρη. Από πού γνωρίζονται και συνεργάζονται; Μήπως ανήκαν και οι δύο στην ίδια εφηβική παρέα για την οποία έχει μιλήσει ο Λευτέρης; Πάντως η Εύα δένεται μαζί του, του μιλάει με ειλικρίνια και κέφι. Και αυτός όμως όλο από δίπλα της είναι να την προσέχει! Η Εύα έχει πραγματικά αφήσει πίσω της το παρελθόν και γι' αυτό σχολίασε την φήμη για τον Στέφανο και την Εριέττα με αδιαφορία, χαλαρότητα και μια κάποια συμπόνοια προς την Μελίτα.

Από τον Ρούσσο μια αλήθεια ολόκληρη θα ακούσουμε πριν το τελευταίο επεισόδιο;;; Όλο μισές κουβέντες και διφορούμενες ατάκες ήταν τόσο με τον Λουκά όσο και με την Εριέττα. Η αντίδραση η δική του και της Αντιγόνης σε πιθανή σχέση του Στέφανου και της Εριέττας περισσότερο δικαιολογείται επειδή θα προσκρούσει στα δικά τους συμφέροντα παρά επειδή φοβούνται μια ειδεχθή αιμομιξία.

Η αντίδραση της Αντιγόνης βέβαια ήταν όλα τα λεφτά του επεισοδίου!! Και τι δεν είπε στον Στέφανο: ότι η Μελίτα είναι το πιο έντιμο παιδί, ότι αγάπησε τον Στέφανο και αυτός την αγάπησε πραγματικά, ότι δεν θα του έκανε ποτέ κακό!! Αντιγόνη, δεν ξέρω αν τα πιστεύεις ή όχι, γεγονός είναι όμως ότι όλα αυτά είναι πέρα για πέρα αλήθεια!!! 11 Οκτωβρίου 2010: ιστορική στιγμή, το ΝΑΙ της Αντιγόνης!!! sm

Η Μελίτα μου άρεσε πάρα πολύ στο σημερινό επεισόδιο – είναι πολύ ιδιαίτερη ηρωίδα. Πέρασε το πιο επώδυνο μαρτύριο που μπορεί να περάσει ποτέ γυναίκα (την βίαιη διακοπή της εγκυμοσύνης της), έφτασε στα όρια του θανάτου και όμως δεν χαράμισε ούτε μία στιγμή μέχρι τώρα για να μιζεριάσει, να κλαψουρίσει και να αρχίσει τα “ωιμέ, ωιμέ τι άδικος που είναι ο κόσμος”. Αντίθετα έπεσε με τα μούτρα να πραγματοποιήσει αυτό που υποσχέθηκε στον εαυτό της. Και ακόμα και σήμερα που κατάλαβε ότι δεν θα βρει δουλειά που να αντιστοιχεί στα προσόντα της και πάλι δεν εγκατέλειψε αλλά αμέσως αποφάσισε ότι θα ψάξει σε άλλο τομέα. Μπράβο της. Και όσο για τα νεύρα που είπε η Αμαλία, εμ ερωτευμένη γυναίκα είναι, δεν θα έχει νεύρα;;;!! Κρίμα που το επεισόδιο δεν είχε Στέφανο – Μελίτα!!

Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Οκτ 11, 2010 10:12 pm

tzibirdika έγραψε:
@Πολλα ρεσπεκτ η σκηνη Νορας-Λουκα στο αμαξι καλυμμενη με αυτο το καταπληκτικο τραγουδι....Αυτη η σιωπη...τα βλεμματα που εριχναν...τα δακρυα της Νορας...ο Λουκας που βγηκε απο το αμαξι τελευταια στιγμη θελοντας να προλαβει να σωσει κατι...το θλιμμενο του υφος καθως εβλεπε τη Νορα να φευγει χωρις να πει λεξη...η Νορα που γυρισε και τον κοιταξε λιγο πριν μπει στο σπιτι....Αστο καλοοο το βγαλαμε κ αποψε το μυξομαντηλο... Aww
Συμφωνώ Σμαρούλα μου... Σαν σκηνή μου άρεσε πολύ και εμένα... ήταν αν μη τι άλλο μια συναισθηματικά έντονη στιγμή...
Η Νόρα και ο Λουκάς μας συγκίνησαν με μια σοβαρή βουβή σκηνή, φαντάσου τι θα γινόταν αν βλέπαμε μια σοβαρή συζήτηση... αλλά που τέτοια πολυτέλεια... -γιατί τα αυτονόητα τα καταντήσαν "πολυτέλεια"...-

Όσο για το μυξομάντυλο, εκεί που τα έβγαλα για να κλάψω, έβαλαν την σκηνή Αντιγόνης-Στέφανου και δάκρυσα απο τα γέλια... (ναι ναι Τζίνα πεθάναμε με την Σμά... νομίζω δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην πέθανε στα γέλια....)


@Λουκας-Νικολας ωραια σκηνουλα...Μ’αρεσε που ο Λουκας μιλησε σοβαρα...Παλι καλα που ξερει οτι η Νορα δε τον απατα... Αγαπημενο μου UFO σ’ευχαριστω που τον εφερες πισω...!!! yey

Θα με στείλεις.... lmao
Επίσης εγώ θέλω να ευχαριστήσω το UFO που έφερε πίσω πίσω ΚΑΙ τον <<σχεδόν UFO>> (τον Μπέλλο) απο εκείνο το (βλακο)σύννεφο που ζούσε... Μα όχι πείτε μου, είδατε ύφος στην τελευταία σκηνή... εγώ μόνο να γελάσω μπορούσα...


@Χρηστο εισαι θεοοοοοος!!! Το ποσο το ευχαριστηθηκα....Φαε τη ταπα τωρα Νταιζουλινι που νομιζεις οτι θα καθεται να σε περιμενει σαν πιστη Πηνελοπη....Λυσσαξε...και αυριο θα λυσσαξει περισσοτερο!!!ΟΛΕΕΕ yey

Θα το ξαναπώ.... Χρήστος + Άννα = L.F.E.

]color=green]Ποιος δουλευει ποιον σε αυτη τη σειρα?[/color]

Α)Ο Μπελλος τη Νταιζη?
Β)Η Νταιζη τον Μπελλο?
Γ)Οι σεναριογραφοι εμας?

Το Γ) εννοείται... δεν χωράει καμία αμφιβολία περι του θέματος... μα δουλεύομαστε??? είναι φώς φανάρι... lmao
@Τζίνα με πέθανες... δεν υπάρχεις Penguin

-->Σμά υπέροχος σχολιασμός όπως πάντα... Απολαυστικότατος... yey
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Οκτ 11, 2010 10:19 pm

Μετα το Νησι πειτε μου πως να σχολιάσω????? Άντε θα κανω εναν κόπο!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:Η συζητηση Λευτερη-Δαφνης δεν ειχε τιποτα το μεμπτό αλλά δεν κολλάνε μαζι αυτοι οι δυο!
Ερριέτα-Ρούσσος:Ο Καρταλης δεν είναι αυτό που φαινεται! Πόσες φορες θα το ακουσουμε ακομη?

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Λουκάς-Νόρα: Ο Λουκας εχει πάντα δικιο και αλάνθαστο ενστικτο!

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Χρησταρας ολε ολε ετσι αγορι μου πατησε την κατω την οχιά κάνε παιχνιδι να δει ποιος εχει το πάνω χερι! Κασσανδρινος πήρε φόρα ανηφορα είναι καταπληκτικος ειδικα φετος που εχει μεγαλωσει ο ρόλος του!!!!!!!!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:Μελιτα: Sleep Sleep

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:Λευτερης-Ευα:Φλερτακι κατά τα αλλα δεν δενουν! Πήρε σβαρνα και την Δαφνη και όποια πέσει από την γοητεια του? Μπάστα φίλε (όχι Σάσα) δεν είσαι και ο Μπραντ πίτ!

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Ρούσσος-Λουκάς:Μου αρεσουν πάρα πολύ οι συζητησεις τους!

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Όχι ανοητες αγαπες γι αυτά τα ζευγαρακια! Τεσπα επειδη συγκινηθηκα και δακρυσα δεν θα γκρινιαξω.Τέλειο τραγουδι και πολύ καλη δουλεια στα πλάνα που μας εδειξαν

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Νορα-Δαφνη:Σαν φιλεναδες σα κοριτσακι α είναι οι γλυκες μου, πολύ γλυκια τηλεφωνικη συζητηση!

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Λουκάς-Νικόλας:Λουκάκο Λατρεια μου θα τα βρείτε. Αν σας κοιταζω εγω και σενα και το Λουκα σαν Θεους θα τα ξαναβρείτε Νικόλα μου? Γιατρε τα παραλες όχι και στο κρεββατι σας ο Τετερης! Λουκακο μου για καλο το κανει η νόρα λατρεια μου!

ΨΙΛΟ-ΣΠΑΣΤΗΚΑ:Αντιγοναρα ΘΕΑΡΑ-Στεφανος:Μεσα στον πονο της είπε κατι που εγω γελασα με την ψυχη μου! Το πιο εντιμο παιδι η Μελιτα? lmao Μεσα στην κριση αυτογνωσίας της η Αντιγονη πεταξε και το αστειακι για το Μπεκρουλιτακι! Την παραδεχτηκα σημερα την ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ ειδικα εκει με τη Μελιτα απεδειξε το βιτριολικο της χουμοράκι! lmao lmao

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:Κοριτσοπαρέα:Ευακι κανε κατι να τους τα ξαναβρεις λιωνουν μακρια από τους αντρες τους!!!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ:Η μελίρρυτη Νταίζη αποκαλει Ξινή την Αννούλα του χιονιά και συνειρμικά μου ηρθε το Ρετιρε Τυχαίο? Δεν νομιζω!



Το επεισόδιο ηταν καλο σημερα ,μεσα σε όλα τα αλλα ειχε και γενναιόδωρη δόση κωμωδίας απο την ΘΕΑΡΑ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ ! Με καλες σκηνες και ερμηνείες! Από ένα όσκαρ σε Πετρακη, Γεωργόνη, Γιαννακόπουλο, Δρακουλάκη και Παπαδημητρίου! Αν και την αρχη βαρεθηκα

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Οκτ 11, 2010 10:22 pm

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν μέτριο θα έλεγα.

Τέλος πάντων, στο σημερινό καταρχήν παγιώθηκαν τόσο ο χωρισμός της Δάφνης και του Νικόλα όσο και του Λουκά και της Νόρας και ήταν ενδιαφέρον που δόθηκαν με διαφορετικούς τρόπους. Ο πρώτος επήλθε ουσιαστικά με ένα μεγάλο μπαμ όταν η Δάφνη και ο Νικόλας καβγάδισαν άσχημα με αφορμή το δαχτυλίδι και ο Νικόλας έφυγε από το σπίτι - παγιώθηκε δε σήμερα με την απροθυμία του Νικόλα να ζητήσει συγγνώμη από τη γυναίκα του.
Ο δεύτερος επήλθε μέσα από μια σταδιακή διαδικασία παρακμής της σχέσης του Λουκά και της Νόρας που οφείλεται κατά κύριο λόγο στα ψέμματα και τα μυστικά της Νόρας. Και παγιώθηκε σήμερα απλά και ήσυχα με τους δύο να μην μιλιούνται φεύγοντας από το γραφείο τους.
Γουρλού η Εύα, την νύχτα των ευχών τους είπε ότι τους ζηλεύει που είναι έτσι ζευγάρια και μερικές βδομάδες μετά και τα δύο ζευγάρια είναι χωρισμένα! sisi

Κάτι σοβαρό γίνεται με τον Μπέλλο και τον Λευτέρη. Από πού γνωρίζονται και συνεργάζονται; Μήπως ανήκαν και οι δύο στην ίδια εφηβική παρέα για την οποία έχει μιλήσει ο Λευτέρης; Πάντως η Εύα δένεται μαζί του, του μιλάει με ειλικρίνια και κέφι. Και αυτός όμως όλο από δίπλα της είναι να την προσέχει! Η Εύα έχει πραγματικά αφήσει πίσω της το παρελθόν και γι' αυτό σχολίασε την φήμη για τον Στέφανο και την Εριέττα με αδιαφορία, χαλαρότητα και μια κάποια συμπόνοια προς την Μελίτα.

Από τον Ρούσσο μια αλήθεια ολόκληρη θα ακούσουμε πριν το τελευταίο επεισόδιο;;; Όλο μισές κουβέντες και διφορούμενες ατάκες ήταν τόσο με τον Λουκά όσο και με την Εριέττα. Η αντίδραση η δική του και της Αντιγόνης σε πιθανή σχέση του Στέφανου και της Εριέττας περισσότερο δικαιολογείται επειδή θα προσκρούσει στα δικά τους συμφέροντα παρά επειδή φοβούνται μια ειδεχθή αιμομιξία.

Η αντίδραση της Αντιγόνης βέβαια ήταν όλα τα λεφτά του επεισοδίου!! Και τι δεν είπε στον Στέφανο: ότι η Μελίτα είναι το πιο έντιμο παιδί, ότι αγάπησε τον Στέφανο και αυτός την αγάπησε πραγματικά, ότι δεν θα του έκανε ποτέ κακό!! Αντιγόνη, δεν ξέρω αν τα πιστεύεις ή όχι, γεγονός είναι όμως ότι όλα αυτά είναι πέρα για πέρα αλήθεια!!! 11 Οκτωβρίου 2010: ιστορική στιγμή, το ΝΑΙ της Αντιγόνης!!! sm

Η Μελίτα μου άρεσε πάρα πολύ στο σημερινό επεισόδιο – είναι πολύ ιδιαίτερη ηρωίδα. Πέρασε το πιο επώδυνο μαρτύριο που μπορεί να περάσει ποτέ γυναίκα (την βίαιη διακοπή της εγκυμοσύνης της), έφτασε στα όρια του θανάτου και όμως δεν χαράμισε ούτε μία στιγμή μέχρι τώρα για να μιζεριάσει, να κλαψουρίσει και να αρχίσει τα “ωιμέ, ωιμέ τι άδικος που είναι ο κόσμος”. Αντίθετα έπεσε με τα μούτρα να πραγματοποιήσει αυτό που υποσχέθηκε στον εαυτό της. Και ακόμα και σήμερα που κατάλαβε ότι δεν θα βρει δουλειά που να αντιστοιχεί στα προσόντα της και πάλι δεν εγκατέλειψε αλλά αμέσως αποφάσισε ότι θα ψάξει σε άλλο τομέα. Μπράβο της. Και όσο για τα νεύρα που είπε η Αμαλία, εμ ερωτευμένη γυναίκα είναι, δεν θα έχει νεύρα;;;!! Κρίμα που το επεισόδιο δεν είχε Στέφανο – Μελίτα!!


πολυ ωραιος σχολιασμος αγαπητη...
δεν εχω να προσθεσω κατι παρα μονο αυτο oscar για σενα...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Οκτ 11, 2010 10:30 pm

Ezantakou έγραψε:
tzibirdika έγραψε:
@Πολλα ρεσπεκτ η σκηνη Νορας-Λουκα στο αμαξι καλυμμενη με αυτο το καταπληκτικο τραγουδι....Αυτη η σιωπη...τα βλεμματα που εριχναν...τα δακρυα της Νορας...ο Λουκας που βγηκε απο το αμαξι τελευταια στιγμη θελοντας να προλαβει να σωσει κατι...το θλιμμενο του υφος καθως εβλεπε τη Νορα να φευγει χωρις να πει λεξη...η Νορα που γυρισε και τον κοιταξε λιγο πριν μπει στο σπιτι....Αστο καλοοο το βγαλαμε κ αποψε το μυξομαντηλο... Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 593737
Συμφωνώ Σμαρούλα μου... Σαν σκηνή μου άρεσε πολύ και εμένα... ήταν αν μη τι άλλο μια συναισθηματικά έντονη στιγμή...
Η Νόρα και ο Λουκάς μας συγκίνησαν με μια σοβαρή βουβή σκηνή, φαντάσου τι θα γινόταν αν βλέπαμε μια σοβαρή συζήτηση... αλλά που τέτοια πολυτέλεια... -γιατί τα αυτονόητα τα καταντήσαν "πολυτέλεια"...-

Υπέροχη σκηνή! (μετα το απίστευτο γέλιο που μας χάρισε η Αντιγονάρα με τα ανέκδοτα της)...
Αυτά το ζευγάρι (Νόρα - Λουκάς) , μας απέδειξε για ακόμη μια φορά γιατί είναι το αγαπημένο του κοινού.Γιατι χωρίς να μιλάνε, σου μεταδίδουν όλα τα συναισθήματα. Γιατι μια ατάκα, σε βάζει στα κλίμα,γιατι φτάνει ένα βλέμα, για να καταλάβεις τι νιώθουν. Χωρίς λόγια και φανφάρες, και κλάμα δίχως δάκρυ, σου περνάνε κάθε μοναδικό συναίσθημα....

Γιατι εκείνο το ''μη σου πω τώρα τι θα άφηνα για χάρη σου'' Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 94762 .................



Αγαπημενο μου UFO σ’ευχαριστω που τον εφερες πισω...!!! Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 917917

Ευχαριστώ και απο μένα! Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 40499
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 11, 2010 10:49 pm

Το σημερινό ήταν απλά καλό, δεν έγινε τίποτε συνταρακτικό, συνεχίστηκε ο,τι έχει ξεκινήσει εδώ και μέρες, δηλ. προχωράμε προς το χωρισμό των δύο "σίγουρων" ζευγαριών που είχαν απομείνει, και το κλίμα ήταν όντως "κάπως". Κανονικά τίποτε δεν τους χωρίζει, αλλά αυτό το βλέπει μιά Εύα, και μείς, πού όλοι είμαστε έξω απ'το χορό... Αυτοί που χορεύουν όμως, όλα τα ζούν και τα εισπράττουν διαφορετικά, και πληγώνονται από πράγματα που στους απ'έξω μοιάζουν αστεία.
Η μεταστροφή της Αντιγόνης έμοιαζε αληθινή, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν δεν την έβγαλε στη φόρα τώρα, που το θέμα με Μελίτα και Στέφανο έχει κλείσει, σαν όπλο απελπισίας για να αποτρέψει μιά στενότερη σχέση με την Εριέττα, που για κείνην θα ήταν σαν να την καταδίκαζε σε φυλάκιση ο ίδιος της ο γιός.
Αντιγόνη άρχισε εσύ να αναθεωρείς γενικά, καλό είναι αυτό, τώρα με ποιάν θα είναι ευτυχισμένος ο γιός σου άσε τον ίδιο να το αποφασίσει.... Αρκετό πατρονάρισμα έφαγε από σένα τόσα χρόνια... Το παράπονο μού'μεινε σήμερα όμως, μόνο δύο λεπτά Στέφανο? απαράδεκτο!
Αυτή η αγάπη της Νταίζης για το Χρήστο μ'εκνευρίζει περισσότερο κι από τις δολοπλοκίες της! Γιατί μου μοιάζει σαν να ετοιμάζεται γι'αυτήν από τους σεναριογράφους συγχωροχάρτι για την "αμαρτωλή πού αγάπησε πολύ" κι αυτό δεν μου αρέσει καθόλου! Η Νταίζη πρέπει να πάει φυλακή, και μη πάτε να μας περάσετε την αγάπη της για το Χρήστο σαν πραγματική, τον έχει διαλέξει για εραστή της και δεν θέλει να της τον πάρει καμμιά άλλη, αυτό είναι όλο.... Εγωισμός, κτητικότητα και απληστία....
Ο Μπέλλος λοιπον δεν είναι αυτός που νομίζαμε! Θα προτιμούσα να μας είχαν δώσει κάποιες ενδείξεις από πριν, γιατι αυτός ο χαρακτήρας έχει φάει τέτοια καζούρα που όσο διαφορετικά και να μας τον δείξουν τώρα, η εικόνα του δεν είναι εύκολο ν'αλλάξει... Τέλος πάντων, κάλιο αργά παρά ποτέ...
Ο Λευτέρης με την Εύα μου αρέσουν μαζί, έχουν αυτό το παρεϊστικο, τώρα πώς θα προχωρήσει η υπόθεση με Εύα και Δάφνη, δεν μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις, απλά περιμένουμε να δούμε τη συνέχεια...
Και μένα δεν μου αρέσουν τα ρούχα που φοράνε στην Εριέττα, θα μπορούσαν να την ντύνουν πιό απλά, όσες φορές την είδαμε με παντελόνι και μπλουζάκια μιά χαρά ήταν, γιατί κρύβουν το σώμα της κάτω από αυτά τα περίπλοκα ρούχα? Εδώ που τα λέμε βέβαια, είναι και η μόνη που θα μπορούσε να τα φορέσει, χωρις να φαίνεται καρναβαλέ, γιατί για φανταστείτε κάποια άλλη από το σήριαλ πως θα φαινόταν αν την έντυναν έτσι....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Οκτ 11, 2010 10:57 pm

Αγιοποιηση της Οχιας δεν δεχομαστε...Το τελος της ειναι μονοδρομος και εχει δυο εναλλακτικες κατ εμε
1.Ισοβια στη φυλακη να σαπίσει
2.Αργος θανατος
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Οκτ 11, 2010 11:18 pm

[color=orange]Kaλο απο εμενα το επεισοδιο.....δεν τρελαθηκα κιολας αλλα τουλαχιστον δεν βαρεθηκα....
Μου αρεσαν πολυ τα κοριτσια με την κουβεντουλα τους και τα οχοχοχο της Ευας...
Η σκηνη που παει σπιτι ο Λουκας την Νορα ....με το υπεροχο τραγουδι κ το υπεροχο συναισθημα που εβγαζαν ......μονο με τα ματια....
Γελασα τρελλα με την Αντιγονη.....[/lmao lmao η Μελιτα το καλυτερο παιδι gelio gelio ενταξει δεν υπαρχει το ακουσα κ αυτο....
Ο Νικολας κανει λαθοι και ελπιζω να μην ειναι αργα οταν θα τα καταλαβει..
ΟΧρηστος σημερα ητανπολυ ωραιος .....και κανει τα Νταιζουλινη να τρεχει κ πως το χαιρομαιιιιι Palamakia
Η Αννα φαινεται πολυ χαρουμενη με τον Χρηστο κ μου αρεσαν σημερα μαζι...
ΕΕΕΕΕ ο Μπελος ξυπνησε......το προσωπο του ζωντανεψε....πολυ μου αρεσει που αλλαζει ο ρολος του.....να και ενας ρολος που επαθε μεταλλαξει προς το καλυτερο γιατι τους υπολοιπους τους καψατε...
Δεν θυμαμαι κατι αλλο ....color]
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 12, 2010 8:53 am


To xθεσινό είναι η απόδειξη οτι μπορεί κανείς να γελάσει απίστευτα παρακολουθώντας μια δραματική σειρά.

Η Εριέττα έβαλε τα μεταξωτά και φυσούσε οπότε προς στιγμήν πίστεψα οτι είχε τυλιχτεί με την κουρτίνα.sisi

Η Αντιγόνη προξενεύει τον κανακάρη της στη Μελιτζούλια. Γύρνα του λέει στη Μελίτα τη μικρή βιοπαλαίστρια με το σουπερ διαμερισματάκι. Στο ηθικό και καλό κορίτσι και δεν θέλω αντιρρήσεις. Τι έχει κάνει το παιδί εκτός απ το να πατήσει κάτω την ίδια γυναίκα δυό φορές;lmao

Τα κορίτσια συζητούν και η Νόρα επισημαίνει οτι η Εύα και η Μελίτα έχουν μπλέξει με τους δύο ίδιους άντρες. Και η Σουηδή φίλη μας κουνάει το κεφάλι με συγκατάβαση κι ούτε που της περνάει απ το μυαλό να της πει οτι η Μελιτούλα δυο φορές της πήρε τον άντρα. Ψιλά γράμματα και πολιτισμός. Μόνο οι δικές μου γνωστές σκοτώνονται για πολυ λιγότερα; slap

Ο Μπέλλος απο παιδί κουμπί ξαφνικά μεταλάσσεται σε έξυπνο. Κατάλαβα γιατί φαληρίζει όσα είχε και δεν είχε τα έδωσε να αγοράσει εξυπνάδα. Εγώ πάντως δεν μπορώ μετά απο τόσο καιρό να τον δω σαν έξυπνο. Φαιδρό ναι έξυπνο και επικίνδυνο όχι. Tongue

Η ενδυματολόγος μάλλον μας διαβάζει. Φωνάξαμε να φοράνε που και που κανένα σουτιέν και χθες έβαλε στη Μελιτούλα ένα παραμορφωτικό. Μάλλον δεν της βρισκόταν εύκαιρο κανένα νορμάλ. zip

Πάντως χθες βρήκα το ρόλο της Εύας για φέτος. Θα είναι η προξενήτρα της σειράς. Μη σας πω μετά τους δικούς της θα ασχοληθεί και με το Στέφανο και τη Μελίτα και με τη Νταίζη και το Χρήστο. Είπαμε αυτή πρέπει να ζήτησε πολλά και ταυτόχρονα να είναι και πολύ κουρασμένη δεν εξηγείται αλλιώς. gelio

Άντε να δούμε πότε θα δω ένα επεισόδιο και θα πω ναι αυτο που παρακολουθώ είναι τα Μυστικά.

YΓ. Ότι άξιζε απ το επεισόδιο ήταν το μουσικό διάλλειμα και το φόρεμα της Νταίζης


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Τρι Οκτ 12, 2010 9:14 am, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Τρι Οκτ 12, 2010 9:05 am

Clarabelle έγραψε:
To xθεσινό είναι η απόδειξη οτι μπορεί κανείς να γελάσει απίστευτα παρακολουθώντας μια δραματική σειρά.

Η Εριέττα έβαλε τα μεταξωτά και φυσούσε οπότε προς στιγμήν πίστεψα οτι είχε τυλιχτεί με την κουρτίνα.sisi

Η Αντιγόνη προξενεύει τον κανακάρη της στη Μελιτζούλια. Γύρνα του λέει στη Μελίτα τη μικρή βιοπαλαίστρια με το σουπερ διαμερισματάκι. Στο ηθικό και καλό κορίτσι και δεν θέλω αντιρρήσεις. Τι έχει κάνει το παιδί εκτός απ το να πατήσει κάτω την ίδια γυναίκα δυό φορές;lmao

Τα κορίτσια συζητούν και η Νόρα επισημαίνει οτι η Εύα και η Μελίτα έχουν μπλέξει με τους δύο ίδιους άντρες. Και η Σουηδή φίλη μας κουνάει το κεφάλι με συγκατάβαση κι ούτε που της περνάει απ το μυαλό να της πει οτι η Μελιτούλα δυο φορές της πήρε τον άντρα. Ψιλά γράμματα και πολιτισμός. Μόνο οι δικές μου γνωστές σκοτώνονται για πολυ λιγότερα; slap

Ο Μπέλλος απο παιδί κουμπί ξαφνικά μεταλάσσεται σε έξυπνο. Κατάλαβα γιατί φαληρίζει όσα είχε και δεν είχε τα έδωσε να αγοράσει εξυπνάδα. Εγώ πάντως δεν μπορώ μετά απο τόσο καιρό να τον δω σαν έξυπνο. Φαιδρό ναι έξυπνο και επικίνδυνο όχι. Tongue

Η ενδυματολόγος μάλλον μας διαβάζει. Φωνάξαμε να φοράνε που και που κανένα σουτιέν και χθες έβαλε στη Μελιτούλα ένα παραμορφωτικό. Μάλλον δεν της βρισκόταν εύκαιρο κανένα νορμάλ. zip

Πάντως χθες βρήκα το ρόλο της Εύας για φέτος. Θα είναι η προξενήτρα της σειράς. Μη σας πω μετά τους δικούς της θα ασχοληθεί και με το Στέφανο και τη Μελίτα και με τη Νταίζη και το Χρήστο. Είπαμε αυτή πρέπει να ζήτησε πολλά και ταυτόχρονα να είναι και πολύ κουρασμένη δεν εξηγείται αλλιώς. gelio

Άντε να δούμε πότε θα δω ένα επεισόδιο και θα πω ναι αυτο που παρακολουθώ είναι τα Μυστικά.

YΓ. Ότι άξιζε απ το επεισόδιο ήταν το μουσικό διάλλειμα και το φόρεμα της Νταίζης

Συμφωνω μαζι σου, Μαρία μου!!! Μα ποσο δικιο εχεις...

Οσο για το πορτοκαλί, κι εγω την ιδια απορια εχω... Και ολοι γυρω μου οσοι το βλεπουν...

Βαριεμαι να σχολιασω αναλυτικα, οπως εχετε παρατηρησει κιολας τις τελευταιες μερες...

Απλα, να επισημανω κι εγω ποσο λαθος ειναι και ο Λουκας και ο Νικολας!!! Ηθελα και να'ξερα, τι σκεφτοσασταν οταν γραφατε για να τους καταντησετε ετσι...
Αν και τουλαχιστον και με το ζορι, ο Λουκας ξερει οτι η Νορα δεν τον απατα, αλλά στην τελικη, βαλτε τους ανθρωπους να κανουν μια ρημαδοσυζητηση εκει περα... Μονο μπηχτες και βλακειες!!
Υπεροχη μεν η σκηνη τους απο το γραφειο ως το σπιτι, αλλά μεγαλοι ανθρωποι ειναι... Ετσι δε σωζεται η κατασταση!!

Αυτα απο μενα!!!



Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Τρι Οκτ 12, 2010 9:28 am

Η σκηνή της βροχής, με Νόρα και Λουκά, πολύ καλή...
Νικόλας και Λουκάς έδωσαν ρέστα για ακόμη μια φορά...
Το επεισόδιο όμως, γενικότερα μου φάνηκε μέτριο... Θέλω να δω χαμόγελα ! ! !
με πιάνει ένα σφίξιμο στο στομάχι κάθε φορά που... μπλεκονται και μαλώνουν...
Αυτά... ελπίζω να μη φάνηκα πολύ απόλυτη... Φιλιά σε όλους σας και καλή μέρα...

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Τρι Οκτ 12, 2010 11:45 am

Μετριο το χτεσινο κ βαρετο σε αρκετα σημεια!
3 σκηνες μου αρεσαν
Η σκηνη Εριεττας-Ρουσσου οχι γτ ειπαν τπτ το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσουν αυτοι οι 2 ηθοποιοι μαζι!
Η σκηνη Εριεττας-Νορας κ το αδειασμα της 1ης στη 2η που πηγε για μαλλι κ βγηκε κουρεμενη!Πολυ γελιο!
κ η σκηνη Αντιγονης-Στεφανου!Ενταξει μπορει κ να τα πιστευει αυτα που ειπε η Αντιγονη αλλα δεν σημαινει κ οτι θα τα ακολουθησει κιολας!Τωρα εχει πανικοβληθει κ κανει σπασμοδικες κινησεις!Παλι καλα που εχει κ τη Νταιζαρα κ θα την συγκρατησει!

Κατα τα αλλα βαρετο!

Νορα-Λουκας δεν με νοιαζει τι θα κανουν,ας κανουν οτι θελουν,αλλα Δαφνη-Νικολας θελω να χωρισουν!
Το προσωπο που βγαζει ο Νικολας,ειναι προσωπο ενος ατομου που δεν αξιζει στη Δανφη,η οποια σιγα σιγα μου γινεται ιδιαιτερα συμπαθης!
Το Εριεττακι παντως θελωντας κ μη το εβαλε το χερακι της στους χωρισμους των ζευγαριων!2 ερμα ζευγαρια ειχε αυτη η Εδεμ πανε κ αυτα! Cool
Η Αμαλια με εχει κουρασει με την επιμονη της!Μητερα δεν ειμαι κ δεν ξερω πως ειναι αλλα νομιζω οτι εχει τραβηξει πολυ αυτο!Ας την αφησει να κανει οτι θελει κ ας σπασει τα μουτρα της!
Οι συζητησεις Λουκα-Νικολα βαρετες κ ηλιθιες!
κ τελος η αρσενικη Μελιτα,ο Χρηστος δλδ,επισης βαρετος!

Cool

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης