Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

+25
Foulitsa
LIBRA
DESPOINA
evanna
Vaso20
Nausika Prevezanou
maraki_ch
ebelina2007
JESSIE
Καρ-Mik
hionati
loukitsa
Ezantakou
Cancoon
annoula!
maeveline
fay
MARINAKI_AGAPI_97
KatsaroYpotheto
tzibirdika
pasxalitsa
margaret10
jim7
FieryRed
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Οκτ 12, 2010 11:47 am

Vaso20 έγραψε:
κ τελος η αρσενικη Μελιτα,ο Χρηστος δλδ,επισης βαρετος!

Cool

Ε όχι και ο Χρήστος αρσενική Μελίτα ... Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Τρι Οκτ 12, 2010 11:53 am

Καρ-Mik έγραψε:
Vaso20 έγραψε:
κ τελος η αρσενικη Μελιτα,ο Χρηστος δλδ,επισης βαρετος!

Cool

Ε όχι και ο Χρήστος αρσενική Μελίτα ... Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 17902

αστειακι ηταν! Cool

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 12, 2010 12:18 pm

Τιποτα ιδιαιτερο ΚΑΙ το χτεσινο επεισοδιο!Το ψηφιζω ομως καλο κυριως για το καταπληκτικο μουσικο διαλειμμα με τις ''Ανοητες αγαπες''! : respect : : respect : : respect : Και για το γελιο που εριξα βλεποντας,ακουσον ακουσον,την Αντιγονη να μιλαει με τα καλυτερα στο γιο της για τη Μελιτα! lmao Τι αλλο θα δουμε!? imarton

Κατα τ'αλλα συνεχιζω να ελπιζω........ Efxi
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από margaret10 Τρι Οκτ 12, 2010 12:53 pm

Clarabelle έγραψε:
To xθεσινό είναι η απόδειξη οτι μπορεί κανείς να γελάσει απίστευτα παρακολουθώντας μια δραματική σειρά.

Η Εριέττα έβαλε τα μεταξωτά και φυσούσε οπότε προς στιγμήν πίστεψα οτι είχε τυλιχτεί με την κουρτίνα.sisi

Η Αντιγόνη προξενεύει τον κανακάρη της στη Μελιτζούλια. Γύρνα του λέει στη Μελίτα τη μικρή βιοπαλαίστρια με το σουπερ διαμερισματάκι. Στο ηθικό και καλό κορίτσι και δεν θέλω αντιρρήσεις. Τι έχει κάνει το παιδί εκτός απ το να πατήσει κάτω την ίδια γυναίκα δυό φορές;lmao

Τα κορίτσια συζητούν και η Νόρα επισημαίνει οτι η Εύα και η Μελίτα έχουν μπλέξει με τους δύο ίδιους άντρες. Και η Σουηδή φίλη μας κουνάει το κεφάλι με συγκατάβαση κι ούτε που της περνάει απ το μυαλό να της πει οτι η Μελιτούλα δυο φορές της πήρε τον άντρα. Ψιλά γράμματα και πολιτισμός. Μόνο οι δικές μου γνωστές σκοτώνονται για πολυ λιγότερα; slap

Ο Μπέλλος απο παιδί κουμπί ξαφνικά μεταλάσσεται σε έξυπνο. Κατάλαβα γιατί φαληρίζει όσα είχε και δεν είχε τα έδωσε να αγοράσει εξυπνάδα. Εγώ πάντως δεν μπορώ μετά απο τόσο καιρό να τον δω σαν έξυπνο. Φαιδρό ναι έξυπνο και επικίνδυνο όχι. Tongue

Η ενδυματολόγος μάλλον μας διαβάζει. Φωνάξαμε να φοράνε που και που κανένα σουτιέν και χθες έβαλε στη Μελιτούλα ένα παραμορφωτικό. Μάλλον δεν της βρισκόταν εύκαιρο κανένα νορμάλ. zip



Πάντως χθες βρήκα το ρόλο της Εύας για φέτος. Θα είναι η προξενήτρα της σειράς. Μη σας πω μετά τους δικούς της θα ασχοληθεί και με το Στέφανο και τη Μελίτα και με τη Νταίζη και το Χρήστο. Είπαμε αυτή πρέπει να ζήτησε πολλά και ταυτόχρονα να είναι και πολύ κουρασμένη δεν εξηγείται αλλιώς. gelio

Άντε να δούμε πότε θα δω ένα επεισόδιο και θα πω ναι αυτο που παρακολουθώ είναι τα Μυστικά.

YΓ. Ότι άξιζε απ το επεισόδιο ήταν το μουσικό διάλλειμα και το φόρεμα της Νταίζης
lmao

Συμφωνω μαζι σου, οπως επισης και με το Katsaro Ypotheto με το θεμα "δουλευομαστε" lmao Την ανωτεροτητα της Ευας ειλικρινια δεν την καταλαβαινω, οσο για την Αντιγονη κατι κρυβεται απο πισω και καλα θελει την Μελιτα, μην τρελλαθουμε τωρα, δεν τα εχει χασει ακομα η Αντιγοναρα, καλα η Μελιτα και το σουτιεν xoxo πολυ καλη παρατηρηση τι να πω? Εχουν χασει την μπαλα εκει μεσα, δωστε και σωστε που λεει και μια κοπελα εδω μεσα η sosο αν δεν κανω λαθος, Θεε μου τι κουλα θα δουμε ακομα?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Οκτ 12, 2010 1:26 pm

Καλό κι από μένα το επεισόδιο!

Τα πράγματα μπαίνουν σε μια σειρά, Αργά κ βασανιστικά βέβαια κ με κουράζει πολύ ,αλλά τέσπα…

Το μουσικό διάλειμμα οοοοοολα τα λεφτά. Τα 2 ζευγάρια χωρίζουν κ εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα το λόγο. Τελικά είμαι πολύ χαζή.

Το πολύ γέλιο έπεσε με την Αντιγόνη. Η Μελίτα καλό, έντιμο κοριτσάκι. Εκτός από κερατωμένο/προδομένο τώρα κ έντιμο. Καλό κ σύντομο!

Νόρα-Εριέττα Η Εριέττα τα πήρε όλα κ έφυγε. Πολύ καλή η Λάμπου.

Η Ξυλά περιφέρεται,αλλά ακόμα κ έτσι ξεχωρίζει.Υπέροχη όπως πάντα

Νικόλας-Λουκάς Μια σκηνή από τα παλιά .

Μελίτα-Αμαλία Έλεος είναι ανάγκη να βλέπουμε τέτοιες σκηνές? Μπορεί για την Αμαλία κ την Μελιτούλα τα 1000 ευρω να είναι ένα τίποτα,αλλά υπάρχουν οικογένειες που ζούν με πολύ λιγότερα.Τι απαξίωση είναι αυτή.

Ο Χρήστος τελικά μ αρέσει πολύ. Έεεελα να δώ την οχιά ένα με το χώμα.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τρι Οκτ 12, 2010 2:27 pm

Εμένα και από το χθεσινό μου γεννήθηκε μια απορία...άραγε είμαι η μόνη που βλέπω ότι τα έχουν κάνει ένα μπάχαλο και δε μπορεί να βγει άκρη; scratch
Πραγματικά δηλαδή έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως είμαι αρκετά υπερβολική και γί'αυτό πολλές φορες δε σχολιάζω αλλα βλέπω ότι τα περισσότερα σχόλια δεν έχουν μεγάλη διαφορα με αυτά που θέλω να πω εγώ,άρα ή είμαστε όλοι για το Δαφνί Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 000204E3ή κάτι άλλο συμβαίνει...sfyr





Τώρα εγώ τι να σχολιάσω;Τήν Εύα που μιλάει για τη Μελίτα με συμπόνια,τα ζευγάρια που χωρίζουν σαν 15χρονάwall ή την Εριέττα που χωρίς να της έχει κάνει τίποτα η Μελίτα λέει ότι δε θα ασχοληθεί με τις υστερίες της;Άσε και το άλλο που η κόρη του δολοφόνου έγινε ξαφνικά το κοριτσάκι με τα σπίρτα που θέλει φροντίδα και προδερμ..
zip
Δε θα το ψηφίσω το επεισόδιο γιατί απλά για μένα ήταν αδιάφορο...Mmm

Y.Γ Μαρία αυτό για το σουτιέν soutien το είδα και εγώ lmao ...
: respect : για τον σχολιασμό σου!!!



LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Οκτ 12, 2010 2:32 pm

Μτεριο απο μένα, δεν το παρακολουθησα και με τη δέουσα προσοχή να πω την αληθεια..
Αυτό ομως που με κέρδισε ήταν η σκηνή Νόρας Λουκά, μπορεί να τους βαζουνε νε λένε αηδίες αλλά τα βλέμματα μιλάνε απο μόνα τους...Υπεροχο το κομμάτι επίσης!!
Πέρα απο το παραλήρημα της Αντιγόνης, που με έκανε και πνίγηκα η δόλια με τον ηλιόσπορο, και αυτή τη σκηνή, καθως και τη μικρή μάζωξη στης Δάφνης δεν θυμάμαι κάτι άλλο..
Και βαριεμαι να το ξαναδώ, και να σχολιάσω αναλυτικά επίσης..
Πάω να επαναλάβω το Νησί τουλάχιστον να έχει αξία η επανάληψη...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από nellyjenn Τρι Οκτ 12, 2010 2:41 pm

Μόλις βρήκα λίγο χρόνο και δεν θα χάσω την ευκαιρία να σχολιάσω τα χθεσινά. Που μου φάνηκαν ψιλοίδια με τα προχθεσινά και με τα περισσότερα απο τα προηγούμενα.

Ερριέτα - Ρούσσος: Αναμφισβήτητα δίνουν πολλή κλάση και μυστήριο στη σειρά, πολύ σημαντική η παρουσία τους. Και με background αυτό το υπέροχο σπίτι εμπλουτίζεται ακόμα περισσότερο η σκηνή.

Νικόλας, Λουκάς, Δάφνη, Νόρα: Κάποτε ήταν μια παρέα που είχε κάτι επτασφράγιστα μυστικά που όταν έβγαιναν στην επιφάνεια υπήρχε κίνδυνος και ίντριγκα, αλλα αυτοί καταφερναν πάντα να τα αντιμετωπίσουν. Τώρα που παντρεύονται και κάνουν παιδιά, ζούνε μια αχρωμη και βαρετή ζωή με ανούσια συζυγικά καβγαδάκια... Sleep Sleep Sleep
Βαρετή η ιστορία, οι διαφωνίες τους δεν έχουν ουσιαστική βάση, οι διάλογοι είναι προχειρογραμμένοι, με αποτέλεσμα να γίνεται βαρετή η ιστορία Sleep Sleep Sleep

Επίσης ντύστε λίγο καλύτερα τη Νόρα, ήμαρτον με τα φανταχτερα μιντι ταγιερακια, μια χαρα κούκλα και την κανετε να δείχνει σαν ποδοσφαιριστής.

Χρήστος - Νταίζη: Επιτέλους σαν κάτι να παει να γινει.. Δεν είναι τυχαίο οτι μόλις ο Χρήστος αρχισε να διώχνει τη Νταίζη, ολο το φόρουμ εκστασιαστηκε και του δίνει συγχαρητήρια.. Αυτό σημαίνει οτι θέλουμε να δούμε περισσότερο φτύσιμο. Εδώ και καιρό.. Αλλα το βλέπουμε σε αργή κίνηση.. Και όλες οι σκηνες Χρήστου-Νταίζης ίδιες..

Χρήστος- Άννα; Πολύ χαριτωμένη σκηνη και πάλι ο Χρήστος ένας άλλος ΘΕΟΣ! Ευχαριστούμε Χρήστο για τις όμορφες σκηνες που μας χαρίζεις όπως και για τις όμορφες σκεψεις που προκαλείς hihi hihi hihi

Επίσης καθόλου τυχαίο το ότι οταν ο Χρήστος έβγαλε το κοστούμι και έβαλε το τζιν και το μπλουζάκι ολος ο γυναικείος πληθυσμός του facebook, forum και twitter και όχι μόνο, κόντεψε να λιποθυμήσει απο χαρά και ηδονή..
Και θα εκφράσω την απορία: Γιατί τον είχατε το χριστιανό μεταμφιεσμένο με ένα κουστούμι το οποίο κρύβει τη μισή του χάρη, και σε έναν αδιάφορο ρόλο που κρύβει την άλλη μιση, να βολοδέρνει 1 χρόνο στο γραφείο του Μάνου και άλλο έναν περα-δώθε στο καρταλόσπιτο;; Θέλατε να του κάνετε κακό;; Ο άνθρωπος είναι ενας κούκλος, μια ηθοποιάρα και ένας ζεν πρεμιέ και βγάζει μάτι οτι του ταιριάζει σημαντικός ρόλος.. Κατι περίεργο συμβαίνει εδώ αλλα έχε χάρη που το βλέπω σιγά σιγά να αλλάζει...
Αγαπητοί συγγραφείς, παρακαλώ συνέλθετε και δείξτε μας τον Χρήστο που θέλουμε.

Νταίζη-Μπέλλος: Πλάκα έχουν, μου αρέσει έτσι όπως τον δουλεύει η Νταίζη.. Κι σε αυτόν ταιριάζει να κάνει το φλούφλη (αν και φανηκε σημερα οτι κάτι κρύβει, ωραία η ανατροπή).

Λευτέρης: Σταθερά αδιάφορος, ελπίζω τώρα με το Μπέλλο να γίνει κάτι ενδιαφέρον. Το μαλλι λίγο καλύτερο σημερα.. pff

Δεν θα σχολιάσω άλλο για σήμερα, επιστρέφω στη δουλίτσα μου και ελπίζω να τα πουμε σύντομα
Αγαπώ πολύ το φόρουμ και τους υπεροχους σχολιασμούς σας παρόλο που δεν μπορώ να μπαίνω συχνά

σας αγαπώ



nellyjenn


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Οκτ 12, 2010 3:20 pm

LIBRA έγραψε:Εμένα και από το χθεσινό μου γεννήθηκε μια απορία...άραγε είμαι η μόνη που βλέπω ότι τα έχουν κάνει ένα μπάχαλο και δε μπορεί να βγει άκρη; scratch
Πραγματικά δηλαδή έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως είμαι αρκετά υπερβολική και γί'αυτό πολλές φορες δε σχολιάζω αλλα βλέπω ότι τα περισσότερα σχόλια δεν έχουν μεγάλη διαφορα με αυτά που θέλω να πω εγώ,άρα ή είμαστε όλοι για το Δαφνί Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 000204E3ή κάτι άλλο συμβαίνει...sfyr





Τώρα εγώ τι να σχολιάσω;Τήν Εύα που μιλάει για τη Μελίτα με συμπόνια,τα ζευγάρια που χωρίζουν σαν 15χρονάwall ή την Εριέττα που χωρίς να της έχει κάνει τίποτα η Μελίτα λέει ότι δε θα ασχοληθεί με τις υστερίες της;Άσε και το άλλο που η κόρη του δολοφόνου έγινε ξαφνικά το κοριτσάκι με τα σπίρτα που θέλει φροντίδα και προδερμ..
zip
Δε θα το ψηφίσω το επεισόδιο γιατί απλά για μένα ήταν αδιάφορο...Mmm

Y.Γ Μαρία αυτό για το σουτιέν soutien το είδα και εγώ lmao ...
: respect : για τον σχολιασμό σου!!!




Για κάτι post σαν και το δικό σου δεν έχω εγκαταλείψει μέχρι τώρα : respect :
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Τρι Οκτ 12, 2010 4:00 pm

Φανηκε οτι ο Μπελλος δεν ηταν το ηλιθιος οσο φαινόταν .

Ευτηχώς δηλαδή γιατί βαρέθηκα να τον φασκελώνω και να γελώ συνέχεια μαζί του απο τις βλακείες που έλεγε.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από elenp Τρι Οκτ 12, 2010 4:08 pm

Εμένα το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά. Οι περισσότερες σκηνές ήταν με την παρέα και μάλιστα κάποιες πολύ καλές. Οι πρωταγωνιστές δηλ. της σειράς είχαν και πάλι τον πρώτο ρόλο. Οι υπόλοιποι είχαν και αυτοί καλές ερμηνείες. Το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Οκτ 12, 2010 4:54 pm

Vaso20 έγραψε:
Η σκηνη Εριεττας-Ρουσσου οχι γτ ειπαν τπτ το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσουν αυτοι οι 2 ηθοποιοι μαζι!

Συμφωνώ Vaso20. Και μένα μου αρέσουν όχι μόνο γιατί από άποψη ηθοποιίας ταιριάζουν αλλά και σαν χαρακτήρες με την έννοια ότι ο Ρούσσος είναι μόνος που δεν παρασύρεται από την Εριέττα - όλους τους άλλους αυτή τους παίζει.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τρι Οκτ 12, 2010 5:12 pm

jim7 έγραψε:
LIBRA έγραψε:Εμένα και από το χθεσινό μου γεννήθηκε μια απορία...άραγε είμαι η μόνη που βλέπω ότι τα έχουν κάνει ένα μπάχαλο και δε μπορεί να βγει άκρη; scratch
Πραγματικά δηλαδή έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως είμαι αρκετά υπερβολική και γί'αυτό πολλές φορες δε σχολιάζω αλλα βλέπω ότι τα περισσότερα σχόλια δεν έχουν μεγάλη διαφορα με αυτά που θέλω να πω εγώ,άρα ή είμαστε όλοι για το Δαφνί Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 000204E3ή κάτι άλλο συμβαίνει...sfyr





Τώρα εγώ τι να σχολιάσω;Τήν Εύα που μιλάει για τη Μελίτα με συμπόνια,τα ζευγάρια που χωρίζουν σαν 15χρονάwall ή την Εριέττα που χωρίς να της έχει κάνει τίποτα η Μελίτα λέει ότι δε θα ασχοληθεί με τις υστερίες της;Άσε και το άλλο που η κόρη του δολοφόνου έγινε ξαφνικά το κοριτσάκι με τα σπίρτα που θέλει φροντίδα και προδερμ..
zip
Δε θα το ψηφίσω το επεισόδιο γιατί απλά για μένα ήταν αδιάφορο...Mmm

Y.Γ Μαρία αυτό για το σουτιέν soutien το είδα και εγώ lmao ...
: respect : για τον σχολιασμό σου!!!




Για κάτι post σαν και το δικό σου δεν έχω εγκαταλείψει μέχρι τώρα : respect :

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!red
Και εγώ μια από τα ίδια,αν δεν ήταν το φόρουμ (και δε λέω καθόλου υπερβολές)θα είχα σταματήσει εδώ και καιρό να τη βλέπω τη σειρά...
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 415 - Ημερομηνία 11-10-2010

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Τρι Οκτ 12, 2010 5:31 pm

ΕΓΩ ΨΗΦΗΣΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ (ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ)!.!.!
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης