Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap45%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 45% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 28% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Empty Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 5:43 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:02 pm

Επιτέλους κάτι κινείται!!!

Go Eυάρα go! Σάρωσε η Ξυλά κι ας μην είχε ρόλο!!! ΘΕΑ!!! Και επιτέλους κάποιος να γιαουρτώσει τις γυναίκες της παρέας άμεσα!!!

Επανέρχομαι λίαν συντόμως με αναλυτικό σχολιασμό!

Flkia

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:07 pm

Ενα πρωτο σχολιο και αργοτερα αναλυτικο Ξυλα-Πετρακης τα πηραν ολα και εφυγαν oscar oscar : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:11 pm

Θα συμφωνησω με τα κοριτσια απο πανω...

Η Ξυλά ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗ σημερα!!! ΘΕΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

επιτελους την ειδαμε σε δραση!!! ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩ!!
Και μαζι με τον Πετράκη, απογειωθηκεεεεεεεεε το επεισοδιο!!!

oscar oscar oscar
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:15 pm

ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΠΑΛΙΟ ΠΑΡΕΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΑΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!! .....ΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!!

ΔΑΚΡΥΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΣΑ ΦΑΝΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ...ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΟΣ...ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΝ.......

ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΦΟΝΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΚΙΝΑ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΠΛΗΓΩΜΕΝΑ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ........ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΝΙΩΣΑΜΕ ΛΙΩΣΑΜΕ

ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ,,,,Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΒΙΚΟΥ ΑΤΑΚΕΣ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΑΛΛΗ..ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΝΑΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑ!!!!

ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ....ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ?? Α ΡΕ ΛΟΥΚΑΚΟ ΠΕΣ ΤΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙΙΙΙ

Η ΑΜΕΛΙ ΦΑΟΥΛ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ....Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΠΡΙΓΚΗΠΗΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ....ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙ??? ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ???? ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ..ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ?????

ΜΕΛΙΤΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΝΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΑΡΤΑΛΗ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕ.....ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΚΤΛ ...ΟΡΓΑΝΑ..ΛΕΥΤΕΡΗ ΛΕΥΤΕΡΗ ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗ

ΡΟΥΣΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ................ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩ

Ο ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΕΙΙΙ .........ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ Ο ΜΠΕΛΟΣ ΡΕ...ΑΓΑΠΩ ΜΠΕΛΟ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:18 pm

Η ΕΥΑ(ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ)ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΑ!!! Palamakia Klap
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:20 pm

Το επεισόδιο σημερα ηταν μια όαση σε σχεση με τα προηγουμενα!
Μπορει να ειχε τις ατυχες στιγμες αλλα θα τις παραβλέψω!

Ο Μπέλλος ξαφνικα μας το παίζει φωτεινος παντογνωστης από χαπατακος της δεκαρας! Άρα από την αρχη ηθελε να χαλάσει τη σχεση Λουκα και Νόρας άρα από την αρχη έπαιζε βρόμικο παιχνιδι άρα ας ξεκανει την οχια να ησυχασουμε…..

Η σκηνη της αγαπημενης μου τετραδας Λουκα-Δαφνης-Νικολα-Νόρας ήταν κομματακι ασχετη αλλα δεν στεκομαι στα ψιλά…<<Ξυπνησαν οι σκλάβοι Αντωνακη μου…εχμ λάθος Νικολάκι μου!!!>>

Επιτελους ειδαμε και τον Ηλία σε μια σκηνη της προκοπης!

Λιωνωωωωωω Μαριουλης στην αγκαλιά του μπαμπα Νικόλα να τρωνε πρωινο με το νονο Λουκάκο!!!!!!

Χρησταρααα δινεις ρεστα αγορι μου! Ευγε με εχεις καταπληξει φετος! [youtube] https://www.youtube.com/watch?v=NSwnOi27W9I[/youtube]

Λουκας-Νόρα:Με συνεπήραν και με συνεσηκωσαν στην πρωτη σκηνη στο γραφείο!

Στεφανος-Εριέττα:Πάλι πίτσι πίτσι ταιριαζουν μαζι αλλα η συζητηση δεν είχε να δωσει κατι….

Λουκάς-Ρούσσος:Ακριβως πάλεψε το Λουκακο μου! Του μιλά σαν πατερας και μου αρεσει πάρα πολύ η στοργη με την οποία τους περιβάλλει!!

Ευα-Νόρα:Είμαι μαζι με την Ευα, η Νόρα είναι πολύ φάουλ και στα ματια μου εχασε το δικιο της!
Ευα εισαι ήρωας!!!!!!!!! Και συμφωνω μαζι σου Νικολας-Δαφνη Νόρα-Λουκάς!

Παραλληλίζουν σχεση Λευτερη-Βερας με αυτή της Δαφνης-Νικόλα…… μην μπερδευουμε τα συκα με τις πορτοκαλιες……

Ο Ρούσσος είναι πολύ καλος πατερας! Και μπραβο..Καλα η Μελίτα είναι ό,τι να ναι, αυτος (ο εργοδότης)της ειπε για το ονομα της ότι αποτελει εγγύηση για το ποιόν του χαρακτηρα της (που να ξερε ο δόλιος…?) κι αυτή αντι να του φιλησει το χερι του κούνησε μαντίλι! Τσου ρε Λάκη

Η σκηνη Λουκα και Ευας με ελιωσaν εχει δικιο ο Λουκάς και εβγαλε ένα απιστευτο παράπονο!

Η σκηνη Δαφνη-Νικόλα η συζητηση αυτή εβγαλε πολύ πόνο αλλα η Δαφνη το τραβάει πάρα πολύ το σκοινί και χανει το δικιο της!

Λουκας-Νόρα:ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ! Λουκα θέλω αγκαλίτσα με εκανες και δακρυσα Ταλενταρα μου εσυ! Παναγιώτης Πετράκης Remember his name!!!!!!
Όταν τον εδιωξε η Νόρα είχε ένα βλέμμα έτοιμο να δακρυσει και μου μετεδωσε ένα απιστευτο ρίγος μοναξιας

Και μετα από όλα τα σημαντικά παντα της Αμαλιας τα θεματα είναι πιο σημαντικα…Τον βλέπει κουρελι το Λουκά και η αυτη το χαβα της και το συμφερον της Μπεκρουλιτας κορης της σκεφτεται μονο, όχι τον πονο των αλλων…ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗΗΗΗΗ Και κάτι τελευταίο Η Μελίτα δεν εχει καμια δουλεια με τα παιδια σου Αμαλί! Αφηστε αυτά τα τροπάρια

Μελίτα-Λευτερης:Τι ηλεκτρισμός! Φοβερο ζευγαρι από το πρωτο δευτερόλεπτο. Μου αρεσουν μαζι τρελά!!!!! Θα την πω την κακία μου αχ με προκάλεσες πανω που ειπα ένα καλο λόγο,…..Που να ακουμπησεις Μπεκρουλιτακι μου στην παρεα ακουμπα πουθενα αλλου! Πχ στα στιβαρά μπρατσα του Λευτερη για σενα νοιάσου και γυμνασου….Ξερεις από αυτά…σκαλιά, πατωματα, αντε και σε διαδρομο γυμναστικης! Τελος αυτοι οι δυο είναι γεννημενοι ο ενας για τον άλλο ΤΕΛΟΣ

Το επεισόδιο ήταν Πετρακης σημερα δεν ακουω κουβεντα!Ψηφιζω πολύ καλό και ένα μεγαλο ευχαριστω στους συντελεστες γιατι το ευχαριστηθηκα το σημερινο ως εκει που δεν πάει.Παω να το ξαναδω να λιωσωωωωω
Love! Love! Palamakia

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:22 pm

NATALITSA_LOUKITSA έγραψε:ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΠΑΛΙΟ ΠΑΡΕΑ ΜΩΡΕ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΑΣ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!! .....ΑΝΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!!

ΔΑΚΡΥΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΣΑ ΦΑΝΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ...ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΟΣ...ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΝ.......

ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΦΟΝΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΚΙΝΑ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΠΛΗΓΩΜΕΝΑ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ........ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΝΙΩΣΑΜΕ ΛΙΩΣΑΜΕ

ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ,,,,Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΒΙΚΟΥ ΑΤΑΚΕΣ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΑΛΛΗ..ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΝΑΙ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑ!!!!

ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ....ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ?? Α ΡΕ ΛΟΥΚΑΚΟ ΠΕΣ ΤΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙΙΙΙ

Η ΑΜΕΛΙ ΦΑΟΥΛ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ....Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗ ΠΡΙΓΚΗΠΗΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ....ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙ??? ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ???? ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ..ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ?????

ΜΕΛΙΤΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΝΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ....ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΑΡΤΑΛΗ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕ ΣΤΕΦΑΝΕΕΕΕΕ.....ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΚΤΛ ...ΟΡΓΑΝΑ..ΛΕΥΤΕΡΗ ΛΕΥΤΕΡΗ ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗ

ΡΟΥΣΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ................ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩ

Ο ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΕΙΙΙ .........ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ Ο ΜΠΕΛΟΣ ΡΕ...ΑΓΑΠΩ ΜΠΕΛΟ
Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!! ;D
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:25 pm

Επιτελους ειδαμε Ευα να τα χωνει με χιλια!!!!!!!!!
Ρουσσος και Αμαλια οπως παντα : respect : : respect : : respect : παλι καλα που υπαρχουν και αυτοι και μας ανεβαζουν λιγο.

Κατα τα αλλα τι να πω? Ειναι αυτοι λογοι για να τσακωνονται τα 2 ζευγαρια? 15χρονα ειναι? που και αυτα πια δεν κανουν ετσι, αντι να κατσουν να μιλησουν σαν ενηλικες, εχουν περασει τοσα πολλα ολα αυτα τα χρονια, με την μια βγαζουν συμπερασματα και ζηλιες και λογια που πονανε? Ετσι ειναι οι μεγαλες αγαπες? Synelthe γιατι μας κουρασατε και εμας και εχετε καταντησει βλακεια πια, σε ποσα επεισοδια βλεπουμε τα ιδια και τα ιδια ανουσια πραγματα και ακρη δεν βγαινει δηλ. ελεος!!!!!

Στεφανος και Εριεττα δεν με ενθουσιασε η σκηνη τους.

Λευτερης και Μπελλος τι παιζει αγορακια στο γηπεδο? Η Αννα φανηκε οτι φωτογραφιζε την Νταιζη για να δινει ο Λευτερης αναφορα στον Μπελλο?Και ο Μπελλος ξερει τι εστι Νταιζη και θελει με τον τροπο του να εκδικηθει για κατι? Γιατι αυτο εδειξε, πως την παντρευτηκε για καποιο σκοπο, και το οτι της ριχνει το δολωμα οτι μαλλον πανε τα φραγκα εχει το σκοπο του, τι να πω? θα δω το Μπελλο και πιστολερο? και εχει και μυαλο ο Μπελλος και δεν ειναι το χαπατο που πιστευαμε? xoxo

Δεν πιστευω στα ματια μου και στα αυτια μου με ολα αυτα, ποσο πολυ εχουν χασει την μπαλα και που το πανε πια αυτο το παιχνιδακι?

Καλε η Μελιτα εχεις ηθος και αρχες και πτυχια και μεταπτυχιακο xoxo
και δεν βρισκει δουλεια η κοπελα? γιατι ολοι οι αλλοι τι εχουν που καθονται σπιτι τους? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!θελει και με την αξια της να τα κανει ολα το κοριτσι μωρε κριμα, που ζεις κοπελια?Κανεις δεν σου εχει πει πως αξιοκρατια δεν υπαρχει πια? εσυ εχεις και ενα μπαμπα να στα προσφερει ολα, οι υπολοιποι τι να πουν?

Καλα το εμφραγμα το επαθα εκει που η Μελιτα συναντηθηκε με τον Λευτερη και νομιζε πως της εκανε και καμακι, τι εγινε το παμε 3 στα 3? Θα μπλεξει η Ευα με τον Λευτερη και παλι η Μελιτα στη μεση? να ακουσουμε αυτο το γνωστο "οπου κι αν παω παντα η Ευα μπροστα μου?"
Δεν αντεχω τις επαναληψεις.

Λουκας και Νορα κριμα για την ηλιθιοτητα, τον εγωισμο και ολα αυτα που τους ακολουθουν και δεν μπορουν να ανοιξουν τα ματια τους να δουνε παραπερα απο την μυτη τους, πατατουλες απο την Αμαλια θες Λουκα?
Fskl θελεις και εσυ και η Νορα γιατι δεν παιζει ainta

Απορω τι να εγινε τοτε που Αντιγονη και Ρουσσος δεν θελουν να μαθευτει τιποτα για το παρελθον, επισης Μπελλο το νου σου, σε βλεπω μακαριτη απο την Νταιζη, σιγα μην σε παντρευτηκε για να ζησει χρεοκωπημενη μαζι σου

lmao

Εδω ετοιμ ειναι να στειλει τν Αννα στον αλλο κοσμο για χατηρι του Χρηστου εσυ θα γλιτωσεις? Αλλα ποσο θα ηθελα να δω Νταιζη να τρωει τα μουτρα της γιατι πολλα μας τα εχει κανει....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:36 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα το επεισόδιο σε σύγκριση με τα προηγούμενα τουλάχιστον ήταν πολύ καλό

Ο Μπέλλος κι ο Λευτεράκης γνωρίζονται και μάλιστα δεν θέλουν να το γνωρίζει κανένας αυτό. Πειράζει που ο Μπέλλος τώρα πια μου προκαλεί μόνο γέλιο και δεν μπορώ να τον δω με την καμία ύπουλο και σκοτεινό;

Πειράζει που όσο και να μας δείχνουν το Λευτεράκη με ιδρωμένη φανέλλα εμένα δεν μου κάνει το παραμικρό κλικ;

Ο Νικόλας και η Δάφνη χωρίζουν

Μέχρι χθες εκνευριζόμουν με τη στάση του Νικόλα απέναντι στη Δάφνη. Το γεγονός οτι βγήκε απ το σπίτι και έπιασε δουλειά σκεπτόμουν δεν μπορεί να τον οδηγεί αυτόματα στο συμπέρασμα οτι θα τον κερατώσει. Μήπως όμως το ένστικτο του Νικόλα τον προειδοποιεί ;

Η Δάφνη βγαίνει για φαγητό με το Λευτεράκη και ξεστομίζει τη λέξη διαζύγιο με μεγάλη ευκολία. Τι θα πει Δαφνούλα ότι δεν λύνεται κόβεται; Και ποιός ο λόγος να βγεις κοπέλα μου με το Λευτεράκη για φαγητό; Και άντε και βγήκες γιατί κορίτσι μου όταν σου τηλεφωνεί ο Νικόλας του κλείνεις το τηλέφωνο; Μήπως απλά ψάχνει η Δαφνούλα την ευκαιρία να φλερτάρει και να ζήσει όσα απο επιλογή της στερήθηκε; Μήπως θέλει να ανταποδώσει τα ίσα; Δεν ξέρω

Μάλλον υποστηρίζω το Νικόλα σ αυτή την περίπτωση και δεν το περίμενα

Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη πολύ καλοί και οι δύο

Ο Λουκάς και η Νόρα χωρίζουν

Η Νόρα διώχνει το Λουκά απ το σπίτι και του ξεστομίζει διάφορα όταν όμως εκείνος της λέει οτι ξέρει το ψέμα της αντί να τον καθησυχάσει επιτίθεται περισσότερο. Έχει κολήσει στο μυαλό της οτι ο Λουκάς τη θεωρεί αριβίστρια και ενώ ο άνθρωπος της εξηγεί τι ακριβώς τον προβληματίζει εκείνη το βιολί της. Λυπήθηκα το Λουκά και τον κατάλαβα και έδωσα στη Νόρα όλα τα άδικα Αισθάνεται οτι η Νόρα δεν μοιράζεται και γι αυτόν αγάπη είναι να μοιράζεται κανείς.

Μάλλον υποστηρίζω λοιπόν το Λουκά. Δεν εξηγείται διαφορετικά κάτι δεν πάει καλά με μένα γιατί συνήθως παίρνω το μέρος των γυναικών.

Ο Πετράκης ήταν εξαιρετικός αλλά λυπάμαι η Δρακουλάκη σήμερα ερμηνευτικά λίγη. Ίσως γι αυτό δεν κατάφερε να μου περάσει το δικό της δίκιο.

Η Εύα είναι εδώ και καιρό χωρισμένη

Αναρωτιέμαι αν δεν έφταναν στα χωρίσματα τα δύο ζευγάρια θα βλέπαμε καθόλου την Εύα ή μπα;
Προσπαθεί να κρατήσει τις ισσοροπίες και είναι γλυκό και τρυφερό μαζί. Το έχει ζήσει στο πετσί της δυό φορές και ξέρει. Λυπήθηκα όταν την άκουσα να λέει οτι άλλοι προσπαθούν να βρουν έναν άνθρωπο να έχουν δίπλα τους κι εκείνοι που τον βρήκαν παίζουν με την τύχη τους. Υποστηρίζει στη Νόρα το Λουκά και το αντίστροφο. Τελικά η Ξυλά καταφέρνει να κάνει την παρουσία της αισθητή ακόμη και χωρίς ρόλο σκέψου να είχε και ρόλο.

Η Νταίζη και ο Χρήστος χωρίζουν

Να κι ένας χωρισμός που με κάνει χαρούμενη. Έλα Νταιζούλα να δεις κορίτσι μου τι ωραία είναι να μπαινει μια Άννα στη μέση. Να δεις τι έκανες πέρσι στο Λουκά και τη Νόρα. Άντε μπράβο Χρήστο δώσε της κι άλλη χυλόπιτα αγόρι μου

Τελικά πρέπει να το κοιτάξω σε όλους τους χωρισμούς με το μέρος των αγοριών είμαι.

Στέφανος και Εριέττα απλά βαρετοί.

Η Μελίτα βρήκε δουλειά αλλά επειδή ο υποψήφιος εργοδότης φάνηκε να εκτιμά τον πατέρα της δεν την αποδέχτηκε. Τελικά το κοριτσάκι κάνει πείσματα. Επειδή ένοιωσε πολύ θλιμένη βγήκε για ένα ποτάκι και ωωωωωω του θαύματος γνώρισε το Λευτεράκη. Μόλις άκουσε οτι είναι γνωστός της Εύας γυάλισε το ματάκι της. Το βλέπω να έρχεται. Κουνιόταν σαν ελατήριο έτριβε το μπουτάκι της χαμογελούσε μέχρι τ αφτιά. Άντε Μελιτάκι βουρ για το μεγάλο έρωτα νούμερο τρία. Καλοφάγωτος ο Λευτεράκης. Με την ευχή μου

Τουλάχιστον παραδέχτηκε οτι ΔΕΝ ανήκει στην παρέα της φεγγαρόπετρας. Έχουν πολύ αγάπη λέει αλλά δεν τους κατάλαβε ποτέ. Λογικό το κορίτσι προσπαθεί να μοιραστεί την αγάπη της με την Εύα κι αυτοί οι άχρηστοι δεν το καταλαβαίνουν

Η Αμαλία σήμερα για πολλές μούτζες. Προσπάθησε να χρησιμοποιήσει την αγάπη που έχουν ο Λουκάς κι η Νόρα για το Ρούσσο προς όφελος της κορούλας αλλά όταν είδε οτι ο Λουκάς έχει προβλήματα και δεν μπορεί να συνδράμει την πριγκηπέσσα της τον έδιωξε και μάλιστα χωρίς καθόλου τακτ.

Επειδή τις τελευταίες ημέρες πήρε το μάτι μου κάτι σχόλια περι νεόπλουτων να πω οτι θεωρώ την Αμαλία κατ εξοχήν τύπο νεόπλουτης κατινίτσας στη σειρά και την ηρωίδα τη σώζει η εξαιρετική κυρία Πεφάνη.

Ο Ρούσσος διακριτικά προσπάθησε ο δόλιος να βοηθήσει το κουτάβι του κι άκουσε απ τη συμβία του τα μύρια όσα. Μου αρέσει που προσπαθεί να βοηθήσει κρατώντας τις αποστάσεις. Μου αρέσει επίσης που προσπαθεί να βοηθήσει το Λουκά να τα βρει με τη Νόρα δίνοντας συμβουλές. Σωστό τον βρήκα. Του είπε σήκωσε τα μανίκια και πάλεψέ το ακόμη κι αν δεν τα καταφέρεις θα ξέρεις οτι έχεις προσπαθήσει. Μόνο που ο Λουκάς όπως ακριβώς κι η Νόρα έχει κατεβάσει ρολά.

Απο τα προσεχώς μου κέντρισε την περιέργεια η επίσκεψη Λευτέρη Εριέττας στην κατασκήνωση.

Αντε να δούμε αν θα αρχίσει να κυλάει σιγά σιγά και αν μπορεί τώρα πια κάτι να μου ξυπνήσει το ενδιαφέρον που μοιάζει να έχει πεθάνει

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:39 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΈΚΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.
Η ΕΥΑ ΘΕΑ. ΈΔΩΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΈΧΩΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ(ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΈΚΑΝΕ)!!!

ΡΟΥΣΣΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ: ΡΕΣΙΤΑΛ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΤΑΚΑΣ.
ΘΕΙΚΕΣ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΥΓΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!

ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ" ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ lmao Η ΔΑΦΝΗ ΈΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΡΓΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ!!!

ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΜΠΕΛΛΟ!!! : respect : : respect : : respect : ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΌΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΈΒΓΑΙΝΕ ΓΑΤΑ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΌΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΌΤΙ ΤΗΣ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ. ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΈΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΆΦΗΣΕ!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την tweetyedem στις Τρι Οκτ 12, 2010 7:40 pm, 1 φορά

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:39 pm

Μου άρεσε απίστευτα ότι βρεθηκε κάποιος που όντως δεν είναι αυτό που φαίνεται!Κι αυτό που είναι,το βρίσκω τρελά πιο ενδιαφέρον απ'αυτό που φαίνεται soutien
Μου άρεσε απίστευτα η σκηνή Ξυλά-Πετράκη! kyma
Μου άρεσαν απίστευτα Λουκανοράκια και Δαφνη-Νικόλας,αν και η σταση της Δάφνης,μου βγαζει μια γυναικουλιά και την βρίσκω ελαφρώς απωθητική!
Επίσης,αυτο που έκανε η Νόρα με το Μπέλλο,δεν συγκρίνεται με το αντίστοιχο της Δάφνης..
Ελαφρως άδικος ο παραλληλισμός για τη Νόρα,εννοώ!
Το Είδωλο με ταραξε με την συμπεριφορά απέναντι στο Λουκά,και την γνωστή και κουραστική πια εμμονή της..,αλλά το Είδωλο το αγαπω πάντα (παρα τα οσα κάνει)
Δεν βρήκα τόσο παρεμβατική την κίνηση του Ρούσσου,την βρήκα απλά μπαμπαδίστικη!
Μου άρεσαν όσα είπε η Μελίτα για την παρέα! Angel
Ο Λευτέρης μόνο προσωπικά σε μένα,δεν έχει πει "για ό,τι χρειαστείς,εγώ είμαι εδώ",παραλειψη που τείνω να την πάρω κατάκαρδα και να μελαγχολήσω!
Χρησταρα,μαζί σου!Στο καζαν',στο καζάν'! soutien
Υγ.Η Ξυλά ήταν ΘΕΑ σήμερα! inlove
Υγ.Και όλες οι κυρίες μου φάνηκαν πολύ ωραία ντυμένες !
Υγ.Ο Πετράκης μ'αρεσε παρα πολύ ! soutien
Ναι,μου άρεσε πολύ το επεισόδιο! imarton imarton imarton
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από maria* Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:43 pm

Βαρετό και πάλι.... Αν εξαιρέσεις τις εξελίξεις Ρούσσου-Αντιγόνης μέσω Στέφανου και Εριέττας, και το θέμα Μπέλλου-Λευτέρη, που είναι και τα δύο καινούρια θέματα με ενδιαφέρον, τίποτε άλλο δεν άξιζε στο σημερινό. Ευτυχώς που η Ξυλά είναι πολύ καλή και είχε αρκετό ρόλο στο επεισόδιο, και έσωσε λίγο την κατάσταση.

Κατά τα άλλα τα θέματα των χωρισμών είναι εκνευριστικά, ειδικά αυτό του Λουκά και της Νόρας. Έλεος, δεν κάνει έτσι ο κόσμος όταν αγαπιέται τόσο, όλο αυτό δεν είναι καθόλου ρεαλιστικό και μου σπάει τα νεύρα. Όσο για τη Δάφνη, και γω μαζί της είμαι, (απαράδεκτος ο Νικόλας, συνέχεια θα το λέω), αλλά νισάφι με τις ίδιες κουβέντες...

Το πιο αρνητικό του επεισοδίου, ήταν η Αμαλία που έμεινε αμέτοχη στον πόνο του Λουκά, και συνέχισε να λέει τα δικά της για τη Μελίτα. gibbs
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 7:58 pm

ΠΑΙΔΙΑ Η ΕΥΑ(ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ) ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΚΕΝΤΗΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:03 pm

Δεύτερο επεισόδιο της φετεινής σεζόν που αξίζει σχολιασμό οπότε ας σχολιάσω κι εγώ..

Φιλαράκια σούπερ αυτοκόλλητα (γεια σου βρε Άρια)
Ο φίλος μας ο Λευτεράκης, κλασσικά ιδρωμένος – μην χαλάσουμε και την εικόνα μας, υποδέχεται τον –παντα στην τρίχα- Μπέλος τέλος!

Δεν καταλαβα ποιος από τους δύο έχει το πάνω χέρι και δεν με ενδιαφέρει.

Ο Μπέλλος και καλά είναι ξύπνιος? Άρα κάποτε ήξερε παρα πολύ καλά ότι έμπαινε ανάμεσα στον ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ και το έπαιζε ΒΛΗΤΟ μόνο και μόνο για να παίρνει η Νταίζη το φταίξιμο για τα κατιναριά που κάνανε?

Fskl λοιπον! Μόνο αυτό σου αξίζει!!!

+++

Νυχτερινές συναντήσεις
Η σκηνή πιο κουλή δεν θα μπορούσε να είναι!!! Η Νόρα και ο Λουκάς έκαναν τις γλάστρες στον καυγά Δάφνης – Νικόλα μέχρι να χρειαστεί να ρίξουν λάδι στη δική τους φωτιά! Κι αυτά τα Νικολάκη και κα Κοκοβίκου με χάλασαν τα μάλα και τα πλείστα!!!

Να μη σχολιάσω τη Νόρα που την είδε δικηγόρος της Δάφνης. Δηλαδή συγνώμη αν η σκηνή έπρεπε να βγει σοβαρή, αλλα εγώ την βρήκα γελοία!!!

Το ότι η Νόρα έδιωξε το Λουκά από το σπίτι ενώ ξέρει ότι δεν έχει άλλο σπίτι επιηκώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

Το μόνο που άξιζε ήταν η κραυγή του Νικόλα και η πόρτα που άνοιξε πάνω στην υπόκλιση της Νόρας κατά τα άλλα... Ee?

+++

Εννοείται δεν σχολιάζω πατσοζεύγαρο!

+++

Πατήρ, υιός & Λουκικό πνεύμα
ΠΟΛΥ καλή συζήτηση! Επιτέλους ακούστηκαν σοβαρά και σωστά λόγια! Εύγε!!!

+++

Και ξημέρωσε ο Θεός τη μέρα..

Χρήστος - Νταίζη
Καταπληκτική σκηνή!!!

Η Νταίζη έβγαλε όλη της την κακία και άρχισε τις απειλές,τελικά δεν αντέχει που έχασε το Χρήστο!!! Αγάπη ή κτητικότητα? Λύγισα όταν την είδα να κλαίει αλλα έλα μου που το ευχαριστιέμαι!!! yey

Το "η ξινή" με έκανε και γέλασα χαχαχαχαχαχαχα Μου αρέσει τρελά που λυσσάει το πεδιλάκι! Εύγε Χρηστάρα!!!

Κασσανδρινός και Πολυχρονίδη βγάζουν κάτι απίστευτο μαζί!!!

Ο Χρήστος μου άρεσε που για ακόμα μια φορά της την είπε και ξετρελάθηκα με την προειδοποίησή του να μην τον δοκιμάζει! Έμπαινε αγορίνα μου!!! inlove

+++

Ρούσσος – Επαμεινώνδας – Μελίτα – Αμαλία και ξανά Ρούσσος
Καλέ πρώτη φορά κομπάρσος τόσο καλός! Μπράβο τι να πω!!! (Επίσης πολύ γνωστή φυσιογνωμία, μπορείτε να μου θυμήσετε που αλλού τον έχω δει τον κύριο???)

Όσο για τη Μελίτα κάποιος να της πει να πάει να κοιταχτεί! Γιατί ο άνθρωπος το μόνο που της είπε πριν εκείνη απορρίψει την πρόταση είναι ότι το όνομά της είναι εγγύηση για το τι είδους άνθρωπος είναι, δηλαδή υπεύθυνη και εργατική σαν τον πατέρα της (λέεεμε τώρα). Αλλα η μανταμίτσα όλα τα καταλαβαίνει κατά πως εκείνη θέλει! Fskl μαρή που σου προσφέρουν και δουλειά και λες όχι!

Για να τρέχεις μετά να ξεφτιλίζεσαι στα κομμωτήρια και να απαιτούν να σε λυπηθούμε κιόλας? Ιουυυ!

Επίσης στη σκηνή με την Αμαλία, κάποιος να δείρει τη μανταμ αχαρίστου που δεν άλλαξε και το όνομά της Fskl ξανά μαντάμ!!! Έλεος!!! Σαν πολύ δεν την είδαμε σήμερα? Άντε και ανακατεύομαι!

Καλά όταν η Αμαλία άρχισε να απαγγέλει δεν με είχαν προειδοποιήσει και κόντεψα να πνιγώ και στον καφέ.. Κάτι μου θύμησε κάτι..

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 20742_224545919311_691474311_2992443_5940800_n

Ε μα ναι τα λόγια της Μελίτας μόνο έφηβος θα μπορούσε να τα πει αφού μόνο σαν 30αρα απο σπίτι δεν συμπεριφέρεται!

Η τελική σκηνή με το Ρούσσο όπως πάντα εξαιρετική! Κατρανίδης και Πεφάνη σαρώνουν!

Ο Ρούσσος απέδειξε ακόμα μια φορά τι καλός πατέρας που είναι και εγω θέλω την τσάντα της Αμαλίας τώωωωωωωωωωρα!!!

Εντωμεταξύ τι ακούω θέε μου? Η αγορά έχει τη Μελίτα γραμμένη? Εμείς να δείς! lmao

+++

Στέφανος - Εριέττα
Πολύ όμορφη η Εριέττα, ο Σταύρου πολύ καλός στο χαλαρό και εξαιρετικά βαρετή η κουβέντα τους... Sleep

+++

Λουκάς - Ρούσσος
Τρομερή σκηνή!!! Αυτοί οι δύο είναι πολύ γλυκούληδες μαζί, σαν πατέρας με γιο inlove

+++

Δάφνη – Νικόλας (γενικώς)
Η Δάφνη το πάει φυρί φυρί! Δηλαδή είναι λύση να βγεί με το Λευτέρη? Πολύ εύκολα ξέχασε πώς έκανε εκείνη όταν πήγαινε ο Νικόλας σε νυχτερινά ραντεβού και μάλιστα απο τη στιγμή που αρχίζει να βγαίνει και να φλερτάρει το Λευτέρη χάνει και όλο της το δίκιο! Για να μη σχολιάσω τις αηδίες που έλεγε στο Λευτέρη «οτι δεν λύνεται κόβεται» Είναι αυτή η Δάφνη που ξεραμε??? ΕΛΕΟΣ!!!

Έχουν και οι δύο τα δίκια τους αλλά με το να βγεί η Δάφνη με το Λευτέρη και να του κλείνει του Νικόλα το τηλεφωνο στα μούτρα τι θα βγάλει? Έτσι θα εκτιμήσει την αγάπη της???

Ο Νικόλας πάλι έχει σκαλώσει στο Λευτέρη??? Ήμαρτον με αυτό το πείσμα του!!! Επίσης είναι άρρωστος ο άνθωπΑς και δεν το ξέρει. Ξέρετε από τι πάσχει? Από κακό timing! Ήμαρτον...................

Πάντως το τράβηξε πολύ η Δάφνη που μίλησε με τη μία για διαζύγιο..

Γεωργόνη και Γιαννακόπουλος καταπληκτικοί και οι δύο!!!

+++

Νόρα – Λουκάς (γενικώς)
Ο καυγάς της Νόρας και του Λουκά εντελώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!! Όντως η Νόρα τον άφησε χωρίς σπίτι και χωρίς καν να τον σκεφτεί. Η συμπεριφορά της το βράδυ ήταν γαϊδουρινή.

Όσο για το πρωί ήθελα να πάρω το κεφάλι του ενός και να το χτυπάω στου άλλου! Ειδικά η Νόρα δεν έχω λόγια, αχαρακτήριστη! Κατανοώ ότι μπορεί να είναι πιεσμένη ψυχολογικά αλλά έπρεπε να του μιλήσει!

Και λυπάμαι αγαπημένα μου λουκανοράκια αλλα η Δρακουλάκη δεν μου άρεσε ιδιαίτερα..

Το βράδυ λυπήθηκε η ψυχή μου τον Λουκά. Η Νόρα θέλει πολλέεεεεεες σφαλιάρες! Έχει σκαλώσει ο εγκέφαλός της και δεν καταλαβαίνει τίποτα.. Συγκινήθηκα με τον Λουκά και ο Πετράκης μου άρεσε πoλύ!

Μη δω μόνο τη Νόρα να χτυπιέται γιατί ειλικρινά θα πω καλά να πάθει! Τι κουλαμάρες ήταν αυτές σήμερα???

Όσο για τη σκηνή με την Αμαλία δεν θα κάνω καν τον κόπο να την κάνω ξεχωριστή παράγραφο. Η Αμαλία είναι σίγουρα μάνα της Μελίτας!!! Φώναξε το Λουκά να σταθούν στη Μελίτα σαν αδέρφια (τον συγκόλησαν τον κομμένο λαιμό μην κολλάτε τώρα) και μόλις είδε ότι δεν μπορεί να βοηθήσει γιατί έχει δικά του προβλήματα ο άνθρωπος και δεν μπορεί να ασχολείται με τη Μελίτα που αποφάσισε να κάνει του κεφαλιού της τον σούταρε. Και μάλιστα ακόμα και για να του σταθεί ζήτησε αντάλλαγμα! Ελεος!!! Αμαλίτσα ναι είσαι μια αξιολατρευτη τρελή, είσαι όμως και χείριστος άνθρωπος και έτσι έκανες και την κόρη σου!

Σοβαρό θέμα η Μελίτα, μη σοβαρό το Νόρα –Λουκάς.... πότε γελάμε? xoxo

+++

Εύα

Go Ευάρα GO!!!

Καταρχήν εκπληκτικό ντύσιμο και χτένισμα, είναι μια κούκλα!!!

Go Ευάρα GO!!!

Κανονικά έπρεπε να αρχίσει να μοιράζει σφαλιάρες στους φίλους της για να συνέλθουν!!!

Go Ευάρα GO!!!

Όχι Νόρα μου δεν είναι κλάψα να μοιραστείς το πρόβλημά σου με τον άνθρωπό σου! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Νορα μου ο Λουκάς σου είναι, εσύ είσαι η Νόρα του και εγώ είμαι η Εύα και τα νεύρα μου έχουνε γίνει τσατάλια με τη βλακεία που σας δέρνει! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Μωρέ ο κόσμος πασχίζει να βρει έναν άνθρωπο να έχει δίπλα του κι εσείς τον βρήκατε και παίζετε με την τύχη σας! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Βρε αγόρι μου δεν θέλει να σε κάνει πέρα, πατέρα θέλει να σε κάνει! Πατέρα, το καταλαβαίνεις αυτό? : respect :

Go Ευάρα GO!!!

+++

Μελίτα – Λευτέρης
Η Μελίτα στην αρχή ξίνισε αλλά μόλις της είπε ο γυμναστής ότι ξέρει την Εύα τα ξέχασε όλα η κοπέλα και αναθάρρησε! ^^

Απο που ξέρει το πλήρες ονοματεπώνυμό του μου λέτε? Προσέχουμε λίγο όταν γράφουμε διαλόγους..

Πάντως ο Λευτέρης έτσι χαλαρός με τη Μελίτα δεν ήταν κακός. Μια χαρά δέσανε με την Παπα! Εύγε αγόρι μου ελπίζω να ένιωσες ότι εκεί είναι η κλίση σου!

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η Μελίτα παραδέχτηκε ότι πέρασε και δεν ακούμπησε απο την παρέα της Φεγγαρόπετρας! Ουστ μαρί και ξωπαρεού λέμε!!!

Έβγαλε ζηλίτσα χαχαχαχαχα

Καλά να πάθεις, εσύ φταίς που δεν ανήκεις στην παρεα μανδαμ μια και είσαι ανοιχτοπόδα, δεν φταίει κανείς άλλος!!!

Και ναι υπάρχει αγάπη αλλα που να καταλάβεις εσύ απο αυτό? Εσύ αγαπάς μόνο τον εαυτό σου!!!

+++

Θα το ψηφίσω πολύ καλό..

Γιατί ασχοληθήκαμε με την πολυαγαπημένη μας παρέα!
Γιατί η ΞΥΛΑ ήταν ΘΕΑ κι ας μην της δίνετε στο ελάχιστον λίγο ρόλο!
Γιατί η Εύα πήρε φόρα και γουστάρω!
Γιατί ο Πετράκης με συγκίνησε απίστευτα!
Γιατί ο Ρούσσος επίσης με συγκίνησε με την κίνηση για την κόρη του!
Γιατί ο Ηλίας είπε σωστές κουβέντες χωρίς να το παίζει πυθία!
Γιατί Κασσανδρινός και Πολυχρονίδη μαζι είναι φωτιά!
Γιατί η Μελίτα επιτέλους παραδέχτηκε ότι δεν είναι μέλος της παρέας και δεν έχει και τα φόντα για να γίνει!
Γιατί δεν είχε απόλυτο!
Γιατί είχε πολύ λίγο από τα θέματα που δεν με αφορούν (ξενέρωτες, διαμάντια, καμένες και που είναι βρε γυναίκα το παιδί)
Γιατί είχε καλούτσικα προσεχώς! Και..
Γιατί στους τυφλούς κυριαρχεί ο μονόφθαλμος και είναι απλά καλύτερο από την σκέτη βαρεμάρα που βλέπουμε τόσες μέρες!!!

Και εις άλλα με υγεία!

ΥΓ.1 Απαλλάξτε μας απο τον ξενέρωτα!!!
ΥΓ.2 Θέλω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΑ και ευτυχισμένη με τον Στεφανο και τον Άγγελό τους!
ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
ΥΓ.4 Θέλω ΚΑΙ ΤΑ 3 ανωτέρω υστερόγραφα, τσιγγουνιές και μισά πράγματα δεν δέχομαι!!!
ΥΓ.5 2 στα 3 για σήμερα καλά ήταν άντε να δούμε τι θα δούμε στο μέλλον..

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεύτερο επεισόδιο της φετεινής σεζόν που αξίζει σχολιασμό οπότε ας σχολιάσω κι εγώ..

Ο φίλος μας ο Λευτεράκης, κλασσικά ιδρωμένος – μην χαλάσουμε και την εικόνα μας, υποδέχεται τον –παντα στην τρίχα- Μπέλος τέλος!

Ο Μπέλλος και καλά είναι ξύπνιος? Άρα κάποτε ήξερε παρα πολύ καλά ότι έμπαινε ανάμεσα στον ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ και το έπαιζε ΒΛΗΤΟ μόνο και μόνο για να παίρνει η Νταίζη το φταίξιμο για τα κατιναριά που κάνανε?

+++

Νυχτερινές συναντήσεις
Η σκηνή πιο κουλή δεν θα μπορούσε να είναι!!! Η Νόρα και ο Λουκάς έκαναν τις γλάστρες στον καυγά Δάφνης – Νικόλα μέχρι να χρειαστεί να ρίξουν λάδι στη δική τους φωτιά! Κι αυτά τα Νικολάκη και κα Κοκοβίκου με χάλασαν τα μάλα και τα πλείστα!!!

Να μη σχολιάσω τη Νόρα που την είδε δικηγόρος της Δάφνης. Δηλαδή συγνώμη αν η σκηνή έπρεπε να βγει σοβαρή, αλλα εγώ την βρήκα γελοία!!!

Το ότι η Νόρα έδιωξε το Λουκά από το σπίτι ενώ ξέρει ότι δεν έχει άλλο σπίτι επιηκώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

Το μόνο που άξιζε ήταν η κραυγή του Νικόλα και η πόρτα που άνοιξε πάνω στην υπόκλιση της Νόρας κατά τα άλλα... Ee?

+++

+++

+++

Χρήστος - Νταίζη
Καταπληκτική σκηνή!!!

Η Νταίζη έβγαλε όλη της την κακία και άρχισε τις απειλές,τελικά δεν αντέχει που έχασε το Χρήστο!!! Αγάπη ή κτητικότητα? Λύγισα όταν την είδα να κλαίει αλλα έλα μου που το ευχαριστιέμαι!!! yey

Το "η ξινή" με έκανε και γέλασα χαχαχαχαχαχαχα Μου αρέσει τρελά που λυσσάει το πεδιλάκι! Εύγε Χρηστάρα!!!

Ο Χρήστος μου άρεσε που για ακόμα μια φορά της την είπε και ξετρελάθηκα με την προειδοποίησή του να μην τον δοκιμάζει! Έμπαινε αγορίνα μου!!! inlove

+++

Καλέ πρώτη φορά κομπάρσος τόσο καλός! Μπράβο τι να πω!!! (Επίσης πολύ γνωστή φυσιογνωμία, μπορείτε να μου θυμήσετε που αλλού τον έχω δει τον κύριο???)

Όσο για τη Μελίτα κάποιος να της πει να πάει να κοιταχτεί! Γιατί ο άνθρωπος το μόνο που της είπε πριν εκείνη απορρίψει την πρόταση είναι ότι το όνομά της είναι εγγύηση για το τι είδους άνθρωπος είναι, δηλαδή υπεύθυνη και εργατική σαν τον πατέρα της (λέεεμε τώρα). Αλλα η μανταμίτσα όλα τα καταλαβαίνει κατά πως εκείνη θέλει! Fskl μαρή που σου προσφέρουν και δουλειά και λες όχι!

Για να τρέχεις μετά να ξεφτιλίζεσαι στα κομμωτήρια και να απαιτούν να σε λυπηθούμε κιόλας? Ιουυυ!

Επίσης στη σκηνή με την Αμαλία, κάποιος να δείρει τη μανταμ αχαρίστου που δεν άλλαξε και το όνομά της Fskl ξανά μαντάμ!!! Έλεος!!! Σαν πολύ δεν την είδαμε σήμερα? Άντε και ανακατεύομαι!

Καλά όταν η Αμαλία άρχισε να απαγγέλει δεν με είχαν προειδοποιήσει και κόντεψα να πνιγώ και στον καφέ.. Κάτι μου θύμησε κάτι..

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 20742_224545919311_691474311_2992443_5940800_n

Ε μα ναι τα λόγια της Μελίτας μόνο έφηβος θα μπορούσε να τα πει αφού μόνο σαν 30αρα απο σπίτι δεν συμπεριφέρεται!

Η τελική σκηνή με το Ρούσσο όπως πάντα εξαιρετική! Κατρανίδης και Πεφάνη σαρώνουν!

Ο Ρούσσος απέδειξε ακόμα μια φορά τι καλός πατέρας που είναι και εγω θέλω την τσάντα της Αμαλίας τώωωωωωωωωωρα!!!

Εντωμεταξύ τι ακούω θέε μου? Η αγορά έχει τη Μελίτα γραμμένη? Εμείς να δείς! lmao

+++

Στέφανος - Εριέττα
Πολύ όμορφη η Εριέττα, ο Σταύρου πολύ καλός στο χαλαρό και εξαιρετικά βαρετή η κουβέντα τους... Sleep

+++

Λουκάς - Ρούσσος
Τρομερή σκηνή!!! Αυτοί οι δύο είναι πολύ γλυκούληδες μαζί, σαν πατέρας με γιο inlove

+++

Η Δάφνη το πάει φυρί φυρί! Δηλαδή είναι λύση να βγεί με το Λευτέρη? Πολύ εύκολα ξέχασε πώς έκανε εκείνη όταν πήγαινε ο Νικόλας σε νυχτερινά ραντεβού και μάλιστα απο τη στιγμή που αρχίζει να βγαίνει και να φλερτάρει το Λευτέρη χάνει και όλο της το δίκιο! Για να μη σχολιάσω τις αηδίες που έλεγε στο Λευτέρη «οτι δεν λύνεται κόβεται» Είναι αυτή η Δάφνη που ξεραμε??? ΕΛΕΟΣ!!!

Έχουν και οι δύο τα δίκια τους αλλά με το να βγεί η Δάφνη με το Λευτέρη και να του κλείνει του Νικόλα το τηλεφωνο στα μούτρα τι θα βγάλει? Έτσι θα εκτιμήσει την αγάπη της???

Ο Νικόλας πάλι έχει σκαλώσει στο Λευτέρη??? Ήμαρτον με αυτό το πείσμα του!!! Επίσης είναι άρρωστος ο άνθωπΑς και δεν το ξέρει. Ξέρετε από τι πάσχει? Από κακό timing! Ήμαρτον...................

+++

Νόρα – Λουκάς (γενικώς)
Ο καυγάς της Νόρας και του Λουκά εντελώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!! Όντως η Νόρα τον άφησε χωρίς σπίτι και χωρίς καν να τον σκεφτεί. Η συμπεριφορά της το βράδυ ήταν γαϊδουρινή.

Όσο για το πρωί ήθελα να πάρω το κεφάλι του ενός και να το χτυπάω στου άλλου! Ειδικά η Νόρα δεν έχω λόγια, αχαρακτήριστη! Κατανοώ ότι μπορεί να είναι πιεσμένη ψυχολογικά αλλά έπρεπε να του μιλήσει!

Και λυπάμαι αγαπημένα μου λουκανοράκια αλλα η Δρακουλάκη δεν μου άρεσε ιδιαίτερα..

Το βράδυ λυπήθηκε η ψυχή μου τον Λουκά. Η Νόρα θέλει πολλέεεεεεες σφαλιάρες! Έχει σκαλώσει ο εγκέφαλός της και δεν καταλαβαίνει τίποτα.. Συγκινήθηκα με τον Λουκά και ο Πετράκης μου άρεσε πoλύ!

Μη δω μόνο τη Νόρα να χτυπιέται γιατί ειλικρινά θα πω καλά να πάθει! Τι κουλαμάρες ήταν αυτές σήμερα???

Όσο για τη σκηνή με την Αμαλία δεν θα κάνω καν τον κόπο να την κάνω ξεχωριστή παράγραφο. Η Αμαλία είναι σίγουρα μάνα της Μελίτας!!! Φώναξε το Λουκά να σταθούν στη Μελίτα σαν αδέρφια (τον συγκόλησαν τον κομμένο λαιμό μην κολλάτε τώρα) και μόλις είδε ότι δεν μπορεί να βοηθήσει γιατί έχει δικά του προβλήματα ο άνθρωπος και δεν μπορεί να ασχολείται με τη Μελίτα που αποφάσισε να κάνει του κεφαλιού της τον σούταρε. Και μάλιστα ακόμα και για να του σταθεί ζήτησε αντάλλαγμα! Ελεος!!! Αμαλίτσα ναι είσαι μια αξιολατρευτη τρελή, είσαι όμως και χείριστος άνθρωπος και έτσι έκανες και την κόρη σου!

+++

Εύα

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Κανονικά έπρεπε να αρχίσει να μοιράζει σφαλιάρες στους φίλους της για να συνέλθουν!!!

Go Ευάρα GO!!!

Όχι Νόρα μου δεν είναι κλάψα να μοιραστείς το πρόβλημά σου με τον άνθρωπό σου! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Νορα μου ο Λουκάς σου είναι, εσύ είσαι η Νόρα του και εγώ είμαι η Εύα και τα νεύρα μου έχουνε γίνει τσατάλια με τη βλακεία που σας δέρνει! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Μωρέ ο κόσμος πασχίζει να βρει έναν άνθρωπο να έχει δίπλα του κι εσείς τον βρήκατε και παίζετε με την τύχη σας! : respect :

Go Ευάρα GO!!!

Βρε αγόρι μου δεν θέλει να σε κάνει πέρα, πατέρα θέλει να σε κάνει! Πατέρα, το καταλαβαίνεις αυτό? : respect :

Go Ευάρα GO!!!

+++

Μελίτα – Λευτέρης
Η Μελίτα στην αρχή ξίνισε αλλά μόλις της είπε ο γυμναστής ότι ξέρει την Εύα τα ξέχασε όλα η κοπέλα και αναθάρρησε! ^^

Απο που ξέρει το πλήρες ονοματεπώνυμό του μου λέτε? Προσέχουμε λίγο όταν γράφουμε διαλόγους..

Πάντως ο Λευτέρης έτσι χαλαρός με τη Μελίτα δεν ήταν κακός. Μια χαρά δέσανε με την Παπα! Εύγε αγόρι μου ελπίζω να ένιωσες ότι εκεί είναι η κλίση σου!

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η Μελίτα παραδέχτηκε ότι πέρασε και δεν ακούμπησε απο την παρέα της Φεγγαρόπετρας! Ουστ μαρί και ξωπαρεού λέμε!!!

Καλά να πάθεις, εσύ φταίς που δεν ανήκεις στην παρεα μανδαμ μια και είσαι ανοιχτοπόδα, δεν φταίει κανείς άλλος!!!

Και ναι υπάρχει αγάπη αλλα που να καταλάβεις εσύ απο αυτό? Εσύ αγαπάς μόνο τον εαυτό σου!!!

+++

Θα το ψηφίσω πολύ καλό..

Γιατί η Μελίτα επιτέλους παραδέχτηκε ότι δεν είναι μέλος της παρέας και δεν έχει και τα φόντα για να γίνει!
Γιατί δεν είχε απόλυτο!
Γιατί είχε πολύ λίγο από τα θέματα που δεν με αφορούν (ξενέρωτες, διαμάντια, καμένες και που είναι βρε γυναίκα το παιδί)
Γιατί στους τυφλούς κυριαρχεί ο μονόφθαλμος και είναι απλά καλύτερο από την σκέτη βαρεμάρα που βλέπουμε τόσες μέρες!!!

Και εις άλλα με υγεία!

ΥΓ.3 Θέλω ο Χρήστος να είναι η τιμωρία της Νταίζης, μόνο αυτός έχει τη δύναμη!!!
ΥΓ.4 Θέλω ΚΑΙ ΤΑ 3 ανωτέρω υστερόγραφα, τσιγγουνιές και μισά πράγματα δεν δέχομαι!!!

Απολαυσα σχολιασμο λεξη λεξη!
Δεν ξερω αν με πέρνει να βαλω ιμοτικον αλλα θα σου δωσω Όσκαρ

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:09 pm

ειμαι σε διλημμα ψηφου.Ας ξεκινησω με σχολιασμο και θα αποφασισω στο τελος.

Λοιπον το ευχαριστο ειναι οτι επιτελους ηταν επεισοδιο παρεας αν και δεν γλυτωσαμε μελιτα αλλα ειμαι καλος ανθρωπος και θα το παραβλεψω.

Το επομενο ευχαριστο ειναι οτι επιτελους ειδαμε ευα.Η οποια ειναι θεα με ολη τη σημασια της λεξης.Κουκλα και εξαιρετικη ηθοποιος.Τα πηρε ολα και εφυγε σημερα.Ανελαβε δραση αλλα χωρις αποτελεσμα.

Το δυσαρεστο ειναι οτι δυστυχως οι ηρωες εχουν ταξιδεψει και εχουν μεινει μονιμα στο κοσμο της μεταλλαξης.

Θα τους παρω με τη σειρα.

Ο Λουκας που παντα διαβαζε τις σκεψεις της νορας τωρα ξαφνικα την υποψιαζεται για γκομενο.

Ο λουκας που σε αλλη περιπτωση θα καταλαβαινε τον λογο που η νορα του το εκρυψε και θα της στεκοταν της γυρναει την πλατη.Εκεινος αν θυμαμαι καλα για το καλο της και το καλο της σχεσης τους δεν επαιζε τον αμνησιακο?Τι αλλαξε ξαφνικα και αυτο δεν ισχυει για την νορα?

Ευτυχως ειχαμε μια μικρη προσγειωση στην γη στον διαλογο του με τον νικολα.Ναι αυτος ειναι ο λουκας που γνωρισαμε.Λογικος και με επιχειρηματα.

Στη σκηνη με την αμαλια απλα ηταν απολαυστικος.Το υφος του κουταβιου στο τελος που ζηταγε τις πατατες αξιολατρευτο.

ΕΠΟΜΕΝΟΣ: ΝΙΚΟΛΑΣ
Επομενος μεταλλαγμενος ηρωας.Στη σκηνη με το σπιτι γελασα μαζι του γιατι δεν προλαβε να πει και πολλες βλακειες να με εκνευρισει.

Στη σκηνη με τη δαφνη στο σπιτι απαραδεκτος.Τοσοι του ειπαν για το δαχτυλιδι εκει αυτος το χαβα του.Δεν πιστευω δεν ξερω.Ο νικολας ο λογικος που θα καθοταν να το συζητησει ξαφνικα ματελλαχτηκε σε αντωνακη παιρνω το καπελακι μου και φευγω.Συγνωμη νικολα μου αν και την εβριζα την δαφνη την οποια θα περιποιηθω αμεσως μετα σου αξιζε οπως σου μιλησε.Σου συγχωρησε το γεγονος με την ευα και μιλας και απο πανω.

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:ΔΑΦΝΗ
Η δαφνη ηταν αυτη?Απο ποτε μας προεκυψε πονηρη και κατινα?Και ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι βγηκε με τον λευτερη.Για να κανει αντιποινα στον νικολα?Ποια η δαφνη?Που σε αλλη περιπτωση θα καθοταν να το συζητησει?Δεν λεω ενα δικιο το εχει αλλα οχι και ετσι.

Το σκηνικο με το σπιτι το βρηκα το λιγοτερο γελοιο και επεσε στα ματια μου.ΕΛπιζω γρηγορα σε εμφανιση γερανου να την υψωσει παλι

.Για να μην πω για την ευκολια που ξεστομισε την λεξη διαζυγιο και την χαρα με την οποια το ειπε λες και οργανωνε παρτυ.Απαραδεκτο.

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:ΝΟΡΑ
Απαραδεκτη η κινηση της να διωξει τον λουκα ενω ξερει οτι δεν εχει σπιτι (αληθεια σε αυτο το σπιτι ποιος μενει)?.

Οπως και ανυποστατος ο παραλογισμος της για το τι πιστευει ο λουκας για αυτη.Ποτε μας προεκυψε αυτη η εντυπωση ας μου πει και εμενα καποιος γιατι μαλλον αλλη σειρα βλεπω.

ΕΠΟΜΕΝΟΣ:ΜΕΛΙΤΑ
Μελιτα με αγαπη Fskl Fskl

Για αλλη μια φορα αλλα σου λενε αλλα καταλαβαινεις.Οταν ελεγε ρουσσου ο ανθρωπος εννοουσε οτι αν εισαι σαν τον πατερα σου (ΑΧ ΑΤΙΜΑ ΓΟΝΙΔΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΗΡΕΣ) οτι θα εισαι σωστη επαγγελματιας και ακεραιος χαρακτηρας.Αλλα που εσυ?Και να σε ενημερωσω οτι ολοι εχουνε σπουδασει και λιγοι ειναι αυτοι που το κανουν επαγγελμα.Για να μην νομιζεις οτι τα εχει βαλει το συστημα μαζι σου.Μην το παρεις προσωπικα γιατι ετοιμη ημουν να ακουσω ΑΧ!ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ και θα τραβουσα τις κοτσιδες μου.

Και ξαφνικα η μελιτα ο τσαμπουκας μολις ακουσε λευτερης ευα παρεα ξαφνικα αστραψε το ματακι της και χαμογελασε και καθιστε και ολα τα σχετικα.Στο μονο που χω να της πω μπραβο ειναι οτι επιτελους καταλαβε και παραδεχτηκε οτι ποτε δεν ηταν μελος αυτης της παρεας και φυσικα ουτε και προκειται.Ελπιζω να το εννοει και να μην κρυβεται κατι.Γιατι εγω το θεωρω περιεργο να εκμηστηρευεται σε καποιον που ειδε για πρωτη φορα τι εστι παρεα και ποια η σχεση της μαζι τους.

Ερωτηση:Πως ηξερε τον λευτερη η μελιτα οτι ειναι το αφεντικο της δαφνης?ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΤΑΖ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ?

ΕΠΟΜΕΝΟΣ:ΑΜΑΛΙΑ
Και καπου εδω ερχομαι να δωσω αλλοθι στην μελιτα.Με τετοια μανα τι χαρακτηρας θα εβγαινε η μελιτα?Αφου ειχαμε την ατυχια ο μπαμπας να ειχε απλη συμμετοχη στο "εργο" τωρα θα υποστουμε τις συνεπειες.

Η συμμορια ξαφνικα εγινε αδερφια για την αμαλια και κατα μανα κατα κυρη αδιαφορησε για το προβλημα του λουκα και προωθησε της κορης της που ακουσον ακουσον ειναι σοβαροτερο Αμαλια δωρακι απο μενα Fskl

ΥΠΟΚΛΙΘΗΚΑ:

ΣΤΗΝ ΕΥΑ:Ποσο μα ποσο μα ποσο θεα?Επιτελους σε ενεργο ρολο αλλα περιμενω καποια στιγμη να φιλοτιμηθει καποιος να ασχοληθει μαζι της για τα δικα της θεματα.Πως νιωθει για τον μανο?Πως αισθανεται με την δημοσιευση της κληρονομιας.Γενικοτερα ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ?

ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ:Γιατι ειναι κουκλια και τα δυο και ταλενταρες.Με εκνευρισε βεβαια ο παραλογισμος της αλλα η ερμηνεια της αε συνδυασμο με την τσαντιλα, την απογοητευση και την αγανακτηση του χρηστου βγηκε μια δυνατη σκηνη.

ΣΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ:Ναι ναι καλα διαβασατε στον μπελλο.Γιατι το παιζει τοσο καλα τον ηλιθιο και καποτε ειχα πει οτι η νταιζη θα την βρει απο τον μπελλο και κανεις δεν με ακουγε.Περιμενω πως και πως τα μουτρα της οταν δει οτι το ψαρι μετατραπηκε σε καρχαρια.

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΨΗΦΙΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ.

Υ.Γ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΠΙΣΩ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:22 pm

Clarabelle έγραψε:

Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα το επεισόδιο σε σύγκριση με τα προηγούμενα τουλάχιστον ήταν πολύ καλό

Ο Μπέλλος κι ο Λευτεράκης γνωρίζονται και μάλιστα δεν θέλουν να το γνωρίζει κανένας αυτό. Πειράζει που ο Μπέλλος τώρα πια μου προκαλεί μόνο γέλιο και δεν μπορώ να τον δω με την καμία ύπουλο και σκοτεινό;

Πειράζει που όσο και να μας δείχνουν το Λευτεράκη με ιδρωμένη φανέλλα εμένα δεν μου κάνει το παραμικρό κλικ;

Ο Νικόλας και η Δάφνη χωρίζουν

Μέχρι χθες εκνευριζόμουν με τη στάση του Νικόλα απέναντι στη Δάφνη. Το γεγονός οτι βγήκε απ το σπίτι και έπιασε δουλειά σκεπτόμουν δεν μπορεί να τον οδηγεί αυτόματα στο συμπέρασμα οτι θα τον κερατώσει. Μήπως όμως το ένστικτο του Νικόλα τον προειδοποιεί ;

Η Δάφνη βγαίνει για φαγητό με το Λευτεράκη και ξεστομίζει τη λέξη διαζύγιο με μεγάλη ευκολία. Τι θα πει Δαφνούλα ότι δεν λύνεται κόβεται; Και ποιός ο λόγος να βγεις κοπέλα μου με το Λευτεράκη για φαγητό; Και άντε και βγήκες γιατί κορίτσι μου όταν σου τηλεφωνεί ο Νικόλας του κλείνεις το τηλέφωνο; Μήπως απλά ψάχνει η Δαφνούλα την ευκαιρία να φλερτάρει και να ζήσει όσα απο επιλογή της στερήθηκε; Μήπως θέλει να ανταποδώσει τα ίσα; Δεν ξέρω

Μάλλον υποστηρίζω το Νικόλα σ αυτή την περίπτωση και δεν το περίμενα

Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη πολύ καλοί και οι δύο

Κάτι μου λέει και μένα ότι ο Νικόλας θάχει δίκιο. Συμφωνώ η Δάφνη είναι πολύ λάθος σήμερα.

Ο Λουκάς και η Νόρα χωρίζουν

Η Νόρα διώχνει το Λουκά απ το σπίτι και του ξεστομίζει διάφορα όταν όμως εκείνος της λέει οτι ξέρει το ψέμα της αντί να τον καθησυχάσει επιτίθεται περισσότερο. Έχει κολήσει στο μυαλό της οτι ο Λουκάς τη θεωρεί αριβίστρια και ενώ ο άνθρωπος της εξηγεί τι ακριβώς τον προβληματίζει εκείνη το βιολί της. Λυπήθηκα το Λουκά και τον κατάλαβα και έδωσα στη Νόρα όλα τα άδικα Αισθάνεται οτι η Νόρα δεν μοιράζεται και γι αυτόν αγάπη είναι να μοιράζεται κανείς.

Μάλλον υποστηρίζω λοιπόν το Λουκά. Δεν εξηγείται διαφορετικά κάτι δεν πάει καλά με μένα γιατί συνήθως παίρνω το μέρος των γυναικών.

Ο Πετράκης ήταν εξαιρετικός αλλά λυπάμαι η Δρακουλάκη σήμερα ερμηνευτικά λίγη. Ίσως γι αυτό δεν κατάφερε να μου περάσει το δικό της δίκιο.

Συμφωνώ και εδώ η Νόρα πολύ πολύ λάθος, και δυστυχώς δεν νομίζω ότι τις έχει κάτι τέτοιες σκηνές

Η Εύα είναι εδώ και καιρό χωρισμένη

Αναρωτιέμαι αν δεν έφταναν στα χωρίσματα τα δύο ζευγάρια θα βλέπαμε καθόλου την Εύα ή μπα;
Προσπαθεί να κρατήσει τις ισσοροπίες και είναι γλυκό και τρυφερό μαζί. Το έχει ζήσει στο πετσί της δυό φορές και ξέρει. Λυπήθηκα όταν την άκουσα να λέει οτι άλλοι προσπαθούν να βρουν έναν άνθρωπο να έχουν δίπλα τους κι εκείνοι που τον βρήκαν παίζουν με την τύχη τους. Υποστηρίζει στη Νόρα το Λουκά και το αντίστροφο. Τελικά η Ξυλά καταφέρνει να κάνει την παρουσία της αισθητή ακόμη και χωρίς ρόλο σκέψου να είχε και ρόλο.

Τελικά μιας και δεν έχει ρόλο της βρήκαν ρόλο θα κάνει τον διαμεσολαβητή στους χωρισμούς, άντε καλέ σε λίγο θα την ΓΓ του ΟΗΕ τσακωμένων ζευγαριών.

Η Νταίζη και ο Χρήστος χωρίζουν

Να κι ένας χωρισμός που με κάνει χαρούμενη. Έλα Νταιζούλα να δεις κορίτσι μου τι ωραία είναι να μπαινει μια Άννα στη μέση. Να δεις τι έκανες πέρσι στο Λουκά και τη Νόρα. Άντε μπράβο Χρήστο δώσε της κι άλλη χυλόπιτα αγόρι μου

Τελικά πρέπει να το κοιτάξω σε όλους τους χωρισμούς με το μέρος των αγοριών είμαι.

Στέφανος και Εριέττα απλά βαρετοί.

Η Μελίτα βρήκε δουλειά αλλά επειδή ο υποψήφιος εργοδότης φάνηκε να εκτιμά τον πατέρα της δεν την αποδέχτηκε. Τελικά το κοριτσάκι κάνει πείσματα. Επειδή ένοιωσε πολύ θλιμένη βγήκε για ένα ποτάκι και ωωωωωω του θαύματος γνώρισε το Λευτεράκη. Μόλις άκουσε οτι είναι γνωστός της Εύας γυάλισε το ματάκι της. Το βλέπω να έρχεται. Κουνιόταν σαν ελατήριο έτριβε το μπουτάκι της χαμογελούσε μέχρι τ αφτιά. Άντε Μελιτάκι βουρ για το μεγάλο έρωτα νούμερο τρία. Καλοφάγωτος ο Λευτεράκης. Με την ευχή μου

Τουλάχιστον παραδέχτηκε οτι ΔΕΝ ανήκει στην παρέα της φεγγαρόπετρας. Έχουν πολύ αγάπη λέει αλλά δεν τους κατάλαβε ποτέ. Λογικό το κορίτσι προσπαθεί να μοιραστεί την αγάπη της με την Εύα κι αυτοί οι άχρηστοι δεν το καταλαβαίνουν

Η Αμαλία σήμερα για πολλές μούτζες. Προσπάθησε να χρησιμοποιήσει την αγάπη που έχουν ο Λουκάς κι η Νόρα για το Ρούσσο προς όφελος της κορούλας αλλά όταν είδε οτι ο Λουκάς έχει προβλήματα και δεν μπορεί να συνδράμει την πριγκηπέσσα της τον έδιωξε και μάλιστα χωρίς καθόλου τακτ.

Επειδή τις τελευταίες ημέρες πήρε το μάτι μου κάτι σχόλια περι νεόπλουτων να πω οτι θεωρώ την Αμαλία κατ εξοχήν τύπο νεόπλουτης κατινίτσας στη σειρά και την ηρωίδα τη σώζει η εξαιρετική κυρία Πεφάνη.

Ο Ρούσσος διακριτικά προσπάθησε ο δόλιος να βοηθήσει το κουτάβι του κι άκουσε απ τη συμβία του τα μύρια όσα. Μου αρέσει που προσπαθεί να βοηθήσει κρατώντας τις αποστάσεις. Μου αρέσει επίσης που προσπαθεί να βοηθήσει το Λουκά να τα βρει με τη Νόρα δίνοντας συμβουλές. Σωστό τον βρήκα. Του είπε σήκωσε τα μανίκια και πάλεψέ το ακόμη κι αν δεν τα καταφέρεις θα ξέρεις οτι έχεις προσπαθήσει. Μόνο που ο Λουκάς όπως ακριβώς κι η Νόρα έχει κατεβάσει ρολά.

Απο τα προσεχώς μου κέντρισε την περιέργεια η επίσκεψη Λευτέρη Εριέττας στην κατασκήνωση.

Αντε να δούμε αν θα αρχίσει να κυλάει σιγά σιγά και αν μπορεί τώρα πια κάτι να μου ξυπνήσει το ενδιαφέρον που μοιάζει να έχει πεθάνει

Δεν βλέπω δυστυχώς φως στο τούνελ, πολύ σκοτάδι ρε παιδιά.

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:30 pm

η νταιζη απο τον Μπελλο θα το 'βρει χαχα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Δεύτερο επεισόδιο της φετεινής σεζόν που αξίζει σχολιασμό οπότε ας σχολιάσω κι εγώ..

+++

Νυχτερινές συναντήσεις

+++

+++

+++

Χρήστος - Νταίζη
Καταπληκτική σκηνή!!!

Η Νταίζη έβγαλε όλη της την κακία και άρχισε τις απειλές,τελικά δεν αντέχει που έχασε το Χρήστο!!! Αγάπη ή κτητικότητα? Λύγισα όταν την είδα να κλαίει αλλα έλα μου που το ευχαριστιέμαι!!!

Ο Χρήστος μου άρεσε που για ακόμα μια φορά της την είπε και ξετρελάθηκα με την προειδοποίησή του να μην τον δοκιμάζει! Έμπαινε αγορίνα μου!!!

+++

Εντωμεταξύ τι ακούω θέε μου? Η αγορά έχει τη Μελίτα γραμμένη? Εμείς να δείς!

+++

Στέφανος - Εριέττα
Πολύ όμορφη η Εριέττα, ο Σταύρου πολύ καλός στο χαλαρό και εξαιρετικά βαρετή η κουβέντα τους...

+++

Λουκάς - Ρούσσος
Τρομερή σκηνή!!! Αυτοί οι δύο είναι πολύ γλυκούληδες μαζί, σαν πατέρας με γιο

+++

+++

Νόρα – Λουκάς (γενικώς)

+++

Εύα

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

Go Ευάρα GO!!!

+++

Μελίτα – Λευτέρης

+++

Θα το ψηφίσω πολύ καλό..

Γιατί δεν είχε απόλυτο!

Και εις άλλα με υγεία!

oscar Eιδικα η λεζαντα με Στεφ-Μελιτα με πεθανεε lmao lmao lmao

Σχολιασμος δικος μου αργοτερα.... (ελπιζω Rolling Eyes )
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:40 pm

ΔιαδρομοΤέρης (άληθεια, θα κατέβει ποτέ αυτός απο τον διάδρομο?) - Χαπατίλαος:

Τι ακριβώς σχέση έχουν; Οικογενειακή (Πλιζ, όχι άλλα αδερφοξάδερφα - Ευα και Νόρα την γλυτώσατε...μέχρι τώρα....)
Και φυσικά, μην χάσεις και δεν φωτογραφίσει ΚΑΙ αυτός κρυφά κάποιον!

Το αστείο είναι οτι ο Μπέλλος ξέρει τι είναι η Νταίζη ( και καλά ), και την παντρεύτηκε!! Ελεος!!
Μετάαπο τόσο ηληθιότητα, δεν μπορώ να δεχτώ τον Μπέλλο να μας το παίζειεξυπνοπουλι και οτι τα ηξερε όλα απο πριν. Δεν ταιριάζει απλώς! Τότεμε το όλο σκηνικό με την Νόρα, τι σχέση είχε?

Κυρία Κοκοβίκου - Νικολάκης - Βενέτης και η σουφραζέτα!:

Αρχικάέχουν δίκιο τα κορίτσια . Και ο Νικόλας πρέπει να αναλάβει τις ευθύνεςτου. Αν μη τι άλλο, έχει και ένα γιο . Ασχετα με τα προβλήματα που έχειμε την Δάφνη, πρέπει να βλέπει το παιδί του. Ακόμα και να το προσέχει,γιατί οχι?
Βέβαια το οτι οτι πήγανε στο σπιτι του ΝΙΚΟΛΑ (του Νικόλα δεν είναι?) είναι λίγο κουλό, αλλα το τελευταίο είναι?

Στοντσακωμό του Νικόλα με την Δάφνη, πιο πολύ μαρέσαν οι δολοφονικές ματιέςτου Λουκά (Πετράκη) προς την Νόρα... παρα οτιδήποτε άλλο...

Και φυσικά ....η πορτιά στον... πισινό της Νόρας, ήταν το αποκορύφωμα!!

Ξεχωρες κουβέντες Λουκα-Νικόλα και Νόρας-Δάφνης:

*Δεν μπορώ να πω πόσο απόλαυσα τις μεταξύ τους κουβέντες! Κυρίως απο τονΛουκά και την Νόρα.Στεναχωριέμαι που σκέφτονται τόσο καθαρά για τουςάλλους και στα δικά τους το μυαλό δεν δουλεύει. (Ωραίος και ο Πετράκηςπου κουρεύτηκε...Σμα, μαζέψου, σε βλέπω λέμε Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 571703 )

* Η Νόρα επίσης μίλησε πολυ σωστά στην Δάφνη, αλλα δεν το εφαρμόζει στον εαυτό της !!! Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 905116
Η Δάφνη πάλι, αν και έχει δίκιο (για μένα) το παρατραβάει. Δεν είναι έτσι η Δάφνη. Δεν είναι εκδικητική...

Μάριος και οι άλλοι :

Θε μου! Τι πανέμορφος πιτσιρικάς είναι αυτός? Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 681539 Λατρεύω Μάριο!!!! Και ο Λουκάς να κράζει τον Νικόλα σε στυλ παραμυθιού, θεος!
(Πόσο θα του πήγαινε μια μπεμπούλα?Πόσο? )

Λουκανορικός Καυγάς - δεν ξέρω ποιον να υποστηρίξω.....

(Βγάζει χαρτομάντηλο - που λέει ο λόγος ( μη χαίρεστε, δεν έγινε ακόμα το θαύμα))

Team Nόρα -

Λουκάς: Ξέρεις πολύ καλά οτι δεν έχω που να πάω..Ενα σπίτι έχω και αυτό το έδωσα στο παιδί, και αυτό επειδή εσύ μου το ζήτησες.

Νόρα: Εδω έτρεχα μέσα στην βροχη, λες να θέλω να φύγεις;

Αρχικά,βαριά λόγια απο τον Λουκά νομίζω. Ακόμα και για χάρη της να έδωσε αυτότο σπίτι, δεν νομίζω οτι είναι σωστο να της χτυπάει αυτή του την θυσία.Ούτε να της ''χρεωνει'' αυτη την επιλογή.Την έκανε γιατι το ήθελε,γιατι νόμιζε οτι ήταν καλύτερο και γι αυτόν αλλα και για τον Αρη καιτέλος.
Νομίζω οτι δικαίως η Νόρα τα πήρε εκείνη την στιγμή.

Τeam Λουκάς-
Σνιφ * Σνιφ * ανεβαίνουν οι τόνοι για τα γυμναστηριακά ψέματα * σνιφ * σνιφ.... Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 94762

Μάρεσε η σκηνή.Είχε την κατάλληλη ένταση στην ομιλία, στα συναισθήματα, στο παίξιμο. Αλλα εδώ έχει δίκιο ο Λουκάς. Οχι που σκέφτεται οτι τον κερατώνει, αλλα γιατι ΤΟΥ ΚΡΥΒΕΙ πράγματα!

Τeam Nόρα:
Καιστο καπάκι λέει πάλι για το κέρατο ο Λουκάς - ο οποίος Λουκάς χτες στονΝικόλα ξεκαθάρισε οτι δεν πιστεύει οτι η Νόρα τον κερατώνει, αλλα τηνπέταξε την μπαρούφα του σήμερα - και εκεί πάλι αλλάζω ομάδαυποστήριξης! Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 905116
Πόσα θες να μας τρελάνεις? (UFO που πήρες πάλι πίσω τον Λουκά, φέρε μας τον χτεσινό! Ναι, εκείνον που μιλαγε με τον Νικόλα...)

Τeam Λουκανορικό: (γιατι τους θέλω μαζί πάνω απο όλα)
Μίαδικιά σου Νόρα που δεν του λες που πας, και μία δικιά σου Λουκά που τηςλες βλακείες .. Πάρτε απο μία να έχετε και οι δυό σας.... Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 951465

Απαράδεκτοικαι οι δύο . Γιατι βάζουν τον εγωισμό πάνω απο την αγάπη τους, και δενδίνουν μια ευκαιρία σε αυτήν....1,5 σεζόν φάγαμε για αυτήν !!!

Εριέττα - Στέφανος - to know us better:
Ειλικρινά δεν βρίσκω λόγο για να έχουν τόοοοοοσες πολλές συναντήσεις, αλλα θεωρώ οτι βρίσκουν αυτοί, Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 221877για να είναι καθε μέρα μαζί .... Βλέπω ιδιαίτερη χημεία με Λάμπου καιΣταύρου, και προβλέπω σύντομα να της λέει ''έλα να αγαπηθούμεντάρλιγνγκ''.
Α ρε Στέφανε ....Αδερφός της Νταίζης δεν είσαι? Με ότι θυληκο κινείται και ΔΕΝ είναι αδερφή σου, έχεις πάει !!!!

Ρούσσος - Λουκάς:
Νατος πάλι ο Λουκανορικός Ρούσσος. Μου αρέσε πολύ και η αντιμετώπιση τουΡούσσου απέναντι στον Λουκά, αλλα και το ύφος του, ο τρόπος του.

Ρούσσος : Αβίαστα. Η Αμαλία είναι ο εαυτός της, και γω σκαρφαλώνω ταβάνια!

Λουκάς: Εγω την Νόρα ήθελα μαζί μου για μιά ζωη, αλλα την έχασα....

** Η Βάσω σε παραλήρημα: Γιατίείσαι μπούφος!!! Γιατι δεν της μιλάς!!! Γιατί ενώ δεν πιστεύεις οτι σεκερατώνει, πετάς μπαρούφες και την προσβάλλεις! Χάνο!!! Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 951465 - Προσωρινό τέλος παραληρήματος **

Go - Ευα κόλλα συγκόλλησης - Go Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 409391 ! ( Πολύ όμορφη η Ξυλά με την μαύρη φόρμα)

Στο Νικόλα βάζει μυαλό ο Λουκάς, στην Δάφνη η Νόρα, αλλα σε αυτους τους δυο ποιός? Η Εύα!!!

Με Νόρα:
Κάνει την φωνή της λογικής αλλα η Νόρα συνεχίζει τον χαβά της.
Μεεκνευρίζει η Νόρα.ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ. Οχι για το γεγονός οτι του έκρυψε το γυναικολογικόπρόβλημα,κάτι που δεν συμφωνώ αλλα καταλαβαίνω, αλλα επειδή συνεχίζεινα ''φορτώνει'' το πρόβλημα, στο θέμα της δουλειάς. Σίγουρα με τηνστάση του, σαν να ''φωτογραφίζει'' οτι η Νόρα δεν είναι η ηθική τηςυποθεσης (που πάλι διαφωνώ γιατι για μένα εκτός απο θέμα ηθικής τίθεταικαι θέμα επαγγελματισμού), αλλα οι πράξεις του δεν δείχνουν κάτιτέτοιο.
Δώσε Ευα!

Με Λουκά:
Λουκάαααααααααααααααααααααααα!!!!(*βρίζει απο μέσα της τον Λουκά που φέρανε οι εξωγήινοι! ~ Ο αληθινόςΛουκάς, πρώτα θα μάθαινε ακριβως τι έχει και γιατί/πως, και ύστερα θαγκρίνιαζε γιατι του έκρυψε ένα σημαντικό μεν/λεπτό θέμα δε*)

Απόπειρα να γλυκάνει η Βάσω και να σταματήσει να βρίζει νο 1 :

''Τότε που ήξερα τι είχε φάει, ήξερα τι έχει δει στον ύπνο της - ήξερα ακόμα και τι θα πει την επόμενη στιγμή '' -> όλα με βλέμμα χαζοερωτευμένου Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 226538

Απόπειρα να γλυκάνει η Βάσω και να σταματήσει να βρίζει νο 2 :

''Δηλαδη τι πίστευε? Οτι αν μάθαινα οτι δεν μπορούσε να πιάσει ευκολα παιδί θα την άφηνα?''
''Δεν ήθελε να τις κρατάω το χέρι όταν πήγαινε στο γιατρό, όταν έκανε την θεραπεία..''

Αίστο διάλο Λουκά. Με έριξες. Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 593737

* Η Ξυλά είχε μια φατσούλα όταν του τα έλεγε ~ λες και ήταν έτοιμη να κλάψει ... (*γούτσου γούτσου*) .

Δάφνη - Νικόλας:

Γενικως, είμαι με το μέρος της Δάφνης. Αλλα .. Αλλα!!! Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 951465Νομίζω οτι σε κάποια σημεία το τραβάει το σκοινί. Βασικά στον χωρισμότον δύο ζευγαριών δεν φταίνε καθεαυτά τα γεγονότα.Ούτε το δαχτυλίδι,ούτε ο Λευτέρης, ούτε η εμπιστοσύνη, ούτε οι γυναικολόγοι, ούτε ηυπόθεση. Φταίει που έχουν τόσο εγωισμό και δεν τον κάνουν στην άκρηώστε να δώσουν μια δεύτερη ευκαιρία, στην σχέση ή στον γάμο τους. ΗΔάφνη είναι ιδιαίτερα εριστική μαζί του, και έτσι δεν κερδίζει το δίκιοπου έχει...

Κρίμα. Είναι μήπως το τίμημα που πληρώνουμε, γιατι λέγαμε οτι δεν θέλουμε το Μελιτόνι με τον Στέφανο?

Νόρα - Λουκάς - ο χωρισμός:

Λουκάααααα Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 593737 ( Kαταλήγω. Team Λουκάς τελικά. )

Νόρα γαιδούραααααααα Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 304168 ( Ασε αυτήν την κ@λοδίκη, και κάτσε να τα βρείτε να κάνετε την μπεμπούλα που λέγαμε. Σταμάτα να τα κάνεις χειρότερα .. )

Η Νόρα τον χώρισε. Ενα ''κάτι'' περίμενε ο δόλιος για να μην χωρίσουνε, αλλα δεν του το έδωσε .....

Νόρα φταίς. Είσαι χαζη - χαζη - χαζή - χαζή. Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 951465 Αλλα επειδή ο Λουκάς μόνο μαζί σου είναι ευτυχισμένος, σε θέλουμε, τι να κάνουμε!!!!!

Αμαλί:

Είδωλομου πολυ-αγαπημένο, είσαι είδωλο γιατί είσαι κατηγορία απο μόνη σου.Ξεχωριστή και μοναδική. Αλλα είσαι για πολλές κλωτσιές ώρες - ώρες!

ΒασίλισσαΑμαλί μου, υπάρχει κόσμος που έχει και άλλα πράγματα να ασχολείτε εκτόςαπο την ακαμάτρα την κόρη σου, που δεν μπορεί να βρεί δουλειά.
Οχι,δεν εννοώ να τρεχουν να κολλάνε τον λαιμό που τους είπε να κόψουν αλλαέχουν και δικά τους προβλήματα.(Χελλου???) Προσωπικά και μακράν πιοσοβαρά απο την άχρηστη την κόρη σου!

Τέρης Μελίτα - ''Μες στα χειμωνιάτικα τα μπαρ''

(Εχω ετοιμάσει και το ανάλογο τραγουδάκι για την ημέρα)

Σπόιλερ:

Σε συνάντησα στο μπαρ
Και σου είπα ορεβουάρ
Και σου είπα ορεβουάρ
κουνησα μαντηλι

Μα ήρθες με άλουστα μαλλιά
Και με πόνηρη ματιά
Και με πονηρή ματια....αχ
Φίλα μου τα χείλη..

Ελα σε μένα, γύμναστη Λευτέρη
Κάτι θυμάμαι να λεν για το παρτέρι
Σε περιμένω χωρίς το πανοφόρι
Μη και μόνασω, μελάχρινο μου αγόρι
μελαχρινο μου αγόρι, μελάχρινο μου αγόρι

Εχω πάθει ανα-κοπή
Ομορφε μου γυμναστη
Ομορφε μου γυμναστή
Πάρε με μαζί σου...

Θα σου κλέψω δυο φιλια
Πήγαινε με μακρυά
Πήγαινε με μακρυά
Με την μηχανή σου

Ωραία σκηνη! Δεν ξέρω πως θα ακουστεί, αλλα η Παπά μου έβγαζε την φυσικότητα που είχε και στις σκηνές με τον Μπουγιούρη...

Χαίρομαιπου κατάλαβε οτι δεν ανήκει, και ούτε θα ανήκει ποτέ στην παρέα, καιοτι άσχετα απο τις γαιδουριές της, αυτοί κρύβουν πολύ αγάπη.

Θεωρώσεναριακό ατόπημα τα ανοιχτά μπλουζάκια σε φρεσκοεγχειρισμένη στηνκαρδιά, τα σφιχτά τζίν, και το αλκοολ, και το προσπερνάω!

Γενικά:

Μου άρεσε :

-Το κρεμαστό της Μελίτας, η τσάντα και το φόρεμα της Πεφάνη, η ολόσωμη φόρμα της Ξυλά,
-ο Πετράκης και η Ξυλά
-ο Ρούσσος και η ομιλία του με τον Λουκά, όπως και η κίνηση για την δουλειά της κόρης του
-η ένταση στον καυγά των Λουκανορακίων, αλλα και ο βουβός πόνος στον χωρισμό

Δεν μου άρεσε:
- η υστερία της Νταίζης με τον Χρήστο
- η σκηνή του Μπέλλου με τον Τέρη

ΥΓ: Τα προσεχώς, ενδιαφέροντα...
ΥΓ2 : Πολύ καλό απο μένα.

Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 416 - Ημερομηνία 12-10-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:49 pm

Λοιπον ας σχολιασω και εγω το παρα πολυ καλο επεισοδιο που ειδα...γελασα,νευριασα,ολα για ολα...χαχα

Μπελλος-Τερης:παιδια ποσο τελειος ειναι ο Μπελλος ετσι;;;;;;ΑΓΑΠΩΩΩΩ Love!

Δαφνη-Νορα-Λουκας-Νικολακης:πολυ μαρεσε το"ΝΙΚΟΛΑΚΗ;;;" των αγοριων...πεθανα στο γελιο....και το" ΑΑΑ" του Νικολα μετα το να προσεχει η νυχτα τι λεει της Δαφνης,καθως και η υποκλιση της Νορας που ανοιξε ξαφνικα την πορτα ο Λουκας και την πηρε σβαρνα...χαχαχα

Νταιζη-Μπελλος:βρε Δημητρη μου δεν καταλαβαινεις το καημενο το κοριτσι;;;αφου σου λεει δεν μπορει να κοιμηθει χωρις εσενα δηλαδη γιατι δεν το καταλαβαινεις;;; vomit Απ τον Μπελλο θα το βρεις αγαπητο μου Νταιζουλινι Yess

Δαφνη θυμησου ειμαστε μαζι σου...χαχα εγω συμφωνω απολυτως μαζι της παιδια καταλαβαινω την ζηλεια του Νικολα αλλα μεχρι ενα σημειο...!!!!!

Αχου τι γλυκο παιδακι που ειναι ο Μαριος.....και τα δικα μου σεβη....Α και τι του τα λες Λουκα αφου η Δαφνη το χει πει στο θεμα υπνος ειναι ιδιοιιιι πατερας και γιος...χιχιχιχι

Σανδαλι-Χρηστος:καλα ειναι ολοφανερο πως τον αγαπει πραγματικα αλλα καλα της κανει ο Χρηστακος.....της αξιζει το φτυσιμο που της ριχνει... malli
Να κανω ενα τρελο σεναριο;;;;η Αννα αδερφη του Χρηστου.....το ειπα αποτομα;;;
emmm αλλα γιατι ενδιαφερετε τοσο για αυτη;;;;εφοσον ειναι ερωτευμενος με την Νταιζουλα....

Αμαλια(ΘΕΑ)-Μελιτονι:τι ηταν αυτο που φορουσε η Αμαλια Παναγια μου;;;γιατι η Μελιτα καλυτερα ντυμενη ητανε ;;;;ΟΧΙΙΙ!!!!!και συγκεκριμενα η μπλουζα δεν μαρεσε .....
Γιατι σε αυτο το εργο πρεπει καποιος να την φορεσει την κουρτινα;;;;ΜΟΥ ΛΕΤΕ;;;;;;αν και το συγκεκριμενο φορεμα θυμιζε τις θηκες που βαζουν τα κουστουμια για να μην τσαλακωθουν και τα λοιπα....λετε να μπερδευτηκε και να πηρε καμια απο τα κουστουμια του Πετρου;;;; την Αμαλια τουλαχιστον την ντυνανε ωραια....μην το ξαναδω το σημερινο....σας παρακαλω εχουμε και μια αισθητικη να υπερασπιστουμε....ειμαι κακια....(βεβαια γουστα ειναι αυτα..)η Αμαλια οτι και να βαλει θεα ειναι!!!χιχιχιχι
αλλα κατα τα αλλα μαρεσε πολυ το "Ρουσσου,Ρουσσου γιατι να εισαι Ρουσσου....;;;"Η Πεφανη ΘΕΑΑΑ : respect :

Ευακι-Νορακι τρελο ντουετακι..χιχιχι εκανα και ριμα:Ευαρα προσκυνωωωω πες ταα!!!!!και τωρα τελευταια ειναι κουκλαρα της φτιαχνουν και το μαλλι τελειο...θεαα!!!!και πριν κουκλαρα ητανε δηλαδη αλλα τωρα δεν ξερω κατι εχει αλλαξει... ))

Νταιζη-Μπελλος ξανα:Ο ανθρωπος τραβαει το ζορι του και συ τον απειλεις απο πανω πως θα του μαγειρεψεις...ε οχι λυπησου τον τον ερμο.....!!!!!

Αμαλια-Πετρος:εριξα ΤΟ γελιο....δεν υπαρχουν.....απλα : respect :
αυτη η γυναικα πρεπει να εχει διχασμενη προσωπικοτητα....γιατι με τον Ρουσσο ειναι διαφορετικη;;;πως ξαφνικα η Μελιτα εχει τα ιδια προσοντα με τους αλλους ανεργους;;;;ελα Χριστε.....!!!!!
επισης μου αρεσε αυτο το η Μελιτα ειναι και δικο μου παιδι σε αντιθεση με τον πελατη που τελικα τον λενε Επαμεινωντα ή Σταματη;;;;ποτε το ενα ποτε το αλλο.....η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω αυτη την στιγμη... xoxo
εκτος βεβαια αν οι φιλοι τον φωναζουν Επαμεινωντα και οι αλλοι Σωτηρη γιατι οσο να ναι το Σωτηρης εχει ενα κυρος...τι λεω;;;;; cake
οκ θυμαμαι οτι ειναι ονομα και επιθετο απλα με την ευκαιρια το γελοιοποιησα,κουβεντα να γινεται...χιχιχι ναι δεν την παλευω... ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!

Νορα-Λουκας:δεν ηθελε να σε στεναχωρησει μωρε το Νορακι.....αντι να της συμπαρασταθεις βρε Λουκακο μου την κανεις χειροτερα αλλα και η Νορα πεισμα....βεβαια αγαπη διχως πεισματα δεν εχει νοστιμαδα αλλα ειπαμε...χιχιχιχι πολυ στεναχωρηθηκα....Πετρακης-Δρακουλακη ΘΕΟΙΙ!!!

ΑΑΑ Δεν σχολιασα την σκηνη Ρουσσου-Λουκα...πολυ μαρεσει που του μιλαει σαν πατερας....τα αγαπει αυτα τα παιδια που να παρει...οπως εχει πει κι ο ιδιος....
Υ.Σ παλι κοιτουσε εκει εξω...αμα δεν μαθω τι κοιταει θα σκασω...χαχαχα

Αμαλια-Λουκας:Ασε μας βρε Αμαλια μου με το κακομοιρο το κροκοδειλακι ,την Μελιτα για οσους δεν καταλαβαν...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;;;;θα καραφλιασω πρωτα ή μετα;;;;και τι να σου κανει ο Λουκας;;;;μη με τρελαινεις κι αλλο!!!!κατα τα αλλα ειχε πλακα το "ειπαμε οτι δεν χωριζεις μεχρι να αδειασω;;;"χαχαχα και βεβαια για την ποικιλια πατατων ...Αχ ο Λουκακος μου..παρηγορια θελει μωλε....χιχιχι

Μελιτα-Τερουλης:καλη η σκηνη...και μαρεσε η ατακα"νομιζα οτι ειστε απ αυτους του γελοιους τυπους με τις γελοιες ατακες..."χαχαχα

"ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;;;ΧΩΡΙΣΑΜΕ"χαχα ντουετακι!!!!!!ΑΓΑΠΩΩ!!!!
αυτα....πωπω πολλα ειπα....καληνυχτααα!!!!!!οπως καταλαβαινετε μαρεσε πολυ το επεισοδιο...!!!!!!! Flkia σε ολους!!!!!!

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Nausika Prevezanou Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 8:59 pm

Εύα...?? Πού κρυβόσουν τόσο καιρό?? Μπράβο, ο δυναμισμός σου έβαλε τα πράγματα σ'ένα δρόμο για τη Νόρα και το Λουκά...! Άλλη ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ο Μπέλλος!!!! περιμένω αύριο τις εξελίξεις...
Λουκά, προσπάθησε να καταλάβεις...
Νόρα, δώσε του ανθρώπου να καταλάβει... Φιλιά σε όλους!

Nausika Prevezanou

Θηλυκό Τόπος : Lamia
Ασχολίες : Daskala

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 9:44 pm

Απλά καλό και το σημερινο, δεν είδα να διαφέρει απ'το χθεσινό, τίποτε δεν προχώρησε και σήμερα, είδαμε τα δύο ζευγάρια Λουκάς Νόρα και Δάφνη Νικόλας να προχωρούν αργά αλλά σταθερά προς το χωρισμό, και την προσπάθεια της Εύας να τους τα βρεί, αλλά στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα! Με κουράζουν όλες αυτές οι κουβέντες των απέξω για να συνετιστούν οι από μέσα.... Αστε τους καλύτερα εντελώς μόνους τους και όλο και κάτι θα βρούν, παρά να μιλάνε μπλά μπλά μπλά με τους φίλους, με τους συμβουλάτορες, να φουντώνουν, να φορτίζονται και μετά οταν πρέπει να μιλήσουν με τα ταίρια τους έχουν ξεφύγει απ'το μέτρο και δεν ξέρουν τι λένε....

Η Μελίτα δυστυχώς έχει χάσει και την τελευταία αναλαμπή εξυπνάδας που μπορεί να είχε.... Εκανε σαν το να έχει πατέρα το Ρούσσο είναι μειονέκτημα.... Ε, στο επόμενο βιογραφικό που θα δώσει, να συμπληρώσει οτι ο πατέρας της είναι ο Π.Ρούσσος, πρόσφατα κλεισμένος στη φυλακή για ληστεία, καλύτερα references δεν θα μπορούσε να έχει, ώστε να είναι σίγουρη οτι θα την προσλάβουν μόνο για την αξία της... (βέβαια αν ο επιχειρηματίας ήξερε τι εστί Πέτρος Ρούσσος στην πραγματικότητα, θα έπρεπε να το σκεφτεί λίγο παραπάνω αλλά τέλος πάντων....) . Μ'αυτό το σκεπτικό δεν θά έπρεπε ούτε τις σπουδές της να αναφέρει , γιατί κι αυτές με λεφτά του Ρούσσου έγιναν, οπότε "βρωμάνε" κι αυτές, αλλά είπαμε, η κοπέλλα είναι εκτός τόπου και χρόνου... Στο τέλος θα την προσλάβουν για καθαρίστρια, τώρα το τί θα γράψει ώς προυπηρεσία στο τομέα αυτόν ειλικρινά δεν ξέρω....

Και το φέρσιμο της Αμαλίας στο Λουκά συνάδει και με την τρελλή της φύση, αλλά και με την ψυχολογία ΟΛΩΝ σχεδόν των αφεντικών προς τους υπαλλήλους τους, δηλ. τα δικά τους προβλήματα είναι πάντα σημαντικά, των υπαλλήλων τους είναι πάντα άνευ σημασίας....

Το ότι ο Μπέλλος έχει κι αυτός σχέδια το περιμέναμε, λίγο πολύ, αλλά το πώς θα τα βγάλει πέρα με τη Νταίζη το βλέπω αρκετά δύσκολο, κι αυτό που με το που μάθαμε τα νέα γι'αυτόν είδα το φέρσιμό του στη Νταίζη να μην είναι τόσο χαζοερωτευμένο όσο ήταν πριν, μου φάνηκε ανακολουθία....

Το μοναδικό καινούργιο πράγμα που ακούστηκε ήταν οτι η Αντιγόνη ήταν επίσης ανακατεμένη στην υπόθεση των διαμαντιών, η οποία θα είναι η ίντριγκα του γ. κύκλου, πέρα από τα γκομενικά και τους χωρισμούς και τις επανασυνδέσεις... Απορία μου γεννήθηκε, πριν δύο τρία χρόνια που υποτίθεται έγινε η δουλειά αυτή, η Αντιγόνη ήταν ακίνητη κι αμίλητη στο ίδρυμα. Πώς λοιπον είναι δυνατόν να είναι κι αυτή ανακατεμμένη, και μάλιστα να το λέει αυτό ο Στέφανος? Ελπίζω να μας το εξηγήσουν κάποια στιγμή.....

Χρήστος Νταίζη μιά από τα ίδια, προς το παρόν, με προοπτικές όμως....

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Οκτ 12, 2010 9:45 pm

Καθόλου κακό το σημερινό μα καθόλου!

Ποιος είναι ο κύριος Μπέλλος;;;;; είναι η ερώτηση του ενός εκατομμυρίου... Πάντως εμένα δεν με πείθει ότι είναι ένας καταχθόνιος, μοχθηρός, ανελέητος εκδικητής.... Δλδ για να καταλάβω ο Μπέλλος συμπεριλαμβάνεται στην dream team των κακών;;;!!! slap

Το δίδυμο Ξυλά - Πετράκης το απογείωσε το επεισόδιο πολύ μου άρεσαν πάρα πολύ όμως! Σε αντίθεση με τον καυγά Νόρα - Λουκά. Πραγματικά περιττός, ανούσιος και τραβηγμένος από τα μαλλιά.. Παλιά μάλωναν με στιλ τώρα τί έγινε;;;;

Νικόλας - Δάφνη άλλο "παρατράβηγμα" από εκεί... Δάφνη θα το φας το κεφάλι σου και θα κλαις και θα οδύρεσαι!

Ρούσσος - Λουκάς, πάντα έχουν καλές και ουσιαστικές σκηνές και η σημερινή δεν αποτέλεσε εξαίρεση!

Γενικό σχόλιο: Αχ σας παρακαλώ όταν βάζετε τους σοβαρούς επαγγελματίες να παλεύουν μπροστά από μια άσπρη οθόνη εκνευρίζομαι απίστευτα! Βάλτε ένα word ένα outlook ένα κάτι να ΦΑΙΝΕΤΑΙ ότι δουλεύουν!

Αυτά....
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή