Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

+28
edem4ever
margaret10
giouli_edem
loukasnora
Aria
ebelina2007
pasxalitsa
tatiana<3<3
KatsaroYpotheto
Cancoon
ειρηνη7
annoula!
sarita
ioannaa
raniap1989
soso
Foulitsa
fay66
DESPOINA
FieryRed
JESSIE
loukitsa
noraloukas2
jim7
ProudMaslowqueen
Καρ-Mik
N.L.D.N.M.E
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Πεμ Οκτ 14, 2010 8:32 pm

H NOΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ...
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Πεμ Οκτ 14, 2010 8:39 pm

N.L.D.N.M.E εννοείτε συμφωνουμε!!!!
Θελουμε Νορα Λουκα μαζι δεν το συζητω!!! ainta
και όπως συνέχεια λέμε όλοι οι φαν: ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΧΩΡΙΑ!!!! Synelthe (το καταλάβατε????!!!)
Η σκηνη του χωρισμού μου την έδωσε κι όχι μόνο επειδή χωρίζουν αλλα΄ΚΥΡΙΩΣ διοτι δεν ισχύει και είναι άκυρος ο λόγος που χωριζουν.(όπως σωστα προαναφερθηκε σεναριακη πατατα!!!)
Καλα΄το τράβα σκανδάλη το περνάω απλά στο ντούκου.....γιατι δεν μπορω να το διαχειριστώ κι αυτό τώρα.
ουφ τα'πα και ξελάφρωσα nteni

raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από ioannaa Πεμ Οκτ 14, 2010 8:41 pm

loukitsa έγραψε:Η Μελίτα το χει χομπυ να τη στηνει πίσω από τα παράθυρα! Ενταξει ρε Αμαλια σε κομμωτηριο δουλευει όχι σε κατι άλλο να μην πω…

Λύσσα κακιά η οχια!!!!!!!!Δεν σε θελει λεμε ο Χρησταρας

Αχ τα γραμματακια Πετρακη λιωνωω!!!!!Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890

Πολύ καλη η σταση του Ρούσσου απεναντι στο θεμα της δουλειας!

Αμαλια ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ!!!!!!χθες η Νόρα και σημερα εσυ! Μονο το συμφερον της κοιτα και τιποτα άλλο Βασω με συγχωρεις αλλα είναι για μουτζες η δικια σου σημερα

Ερη-Στεφανος:Φλερτάκια και σημερα, μιλησαν και για τη ζωη τους…Καλε ειδα καλα ή με γελουν τα ματια μου ο Στεφανακος και δεν δυσκολεύτηκε να πει όχι για μεσημεριανο με την Εριετουλα αλλα και κοιταξε τον πωπουδακο της όταν σηκωθηκε….

Go Ευάρα go καλα του ειπε οσα του ειπε χθες του Λουκα και θελει και να κανει το πρωτο βημα ο Λουκας?

Λουκας-Νορα:Τι σκηναρα τι κομματαρα!Αχ δεν χωριζουν ετσι οι ζωες την τυχη μου!!!!!Με κανες να κλαψω πάλι Πετρακη, Ταλενταρα μου αστερι μου!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαστε σιγουροι ότι είναι η Δαφνη που αγαπα το Νικόλα? Την απηγαγαν κι αυτη ΟΥΦΟ?

Όσο και να ζοριζεται δεν το χει το δραματικο καθολου σε σχεση με τα μαθηματα που παραδιδει ο Λουκάς-Παναγιώτης Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 -->Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Cry_1




Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 863990 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 863990 -->Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-422760

Αν δεν ηταν ο Πετρακης μετριο θα το ψηφιζα, όλα τα όσκαρ στο Αστέρι μου!

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ2. Μελίτα-Λευτερης είναι καταπληκτικοι τους θέλω μαζι!!!!!!!!
Υγ.3 Πότε θα ρθει η θεια Δικη για την οχια-Νταίζη? Διεπραξε ύβρη ας υποστει τις συνεπειες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να επέλθει και η καθαρση σε μας τους τηλεθεατες

καλα ημουν ετοιμη να γραψω και δεν χρειαζετεεε!!!

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣΣΣΣΣΣ Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 195890 Kαλα θα συμφωνησω μεχρι τελειαςςςςς!!!!

πραγματικαααα δεν εχω να πω απλα αριαδνη εισαι μεσα στο μυαλο μουυυ!!!


Ερη-Στεφανος:Φλερτάκια και σημερα, μιλησαν και για τη ζωη τους…Καλε ειδα καλα ή με γελουν τα ματια μου ο Στεφανακος και δεν δυσκολεύτηκε να πει όχι για μεσημεριανο με την Εριετουλα αλλα και κοιταξε τον πωπουδακο της όταν σηκωθηκε….

χμμ και τα ωρα θα ειναι να βρεθουν αυτα τα δυο αδερφακιαααα!!!!



αχχχ βρε λουκακο μουυυυυυυ Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 94762

ανυπομονω να σε γνωρισω απο κοντα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣ!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioannaa στις Πεμ Οκτ 14, 2010 8:44 pm, 1 φορά
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Οκτ 14, 2010 8:43 pm

σχολιασμο αυριο θα κανω.ενα εχω να πω και να ρωτησω
"ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ?"
"ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ?"

ΕΛΕΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙΤΕ ΠΙΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Πεμ Οκτ 14, 2010 8:45 pm

ΑΣΧΕΤΟ ΟΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝΕ
ΚΑΤΙ ΜΕ ΡΙΓΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Οκτ 14, 2010 8:47 pm

raniap1989 έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ ΟΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝΕ
ΚΑΤΙ ΜΕ ΡΙΓΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

Καλά θυμάσαι, δεν κάνεις λάθος..
Η πιτζάμες μάλλον νόσησαν απο την ασθένεια της σεζόν..
Επαθαν και αυτές ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από annoula! Πεμ Οκτ 14, 2010 8:47 pm

Γεια σας!!!απο οτι βλεπω και απ οτι φανταζομαι επεσε κλαμα για τον ΛουκοΝορικο χωρισμο ε;;;και εγω στο τσακ ημουνα αλλα δεν μπορουσα να κλαψω γιατι σκεφτομουνα το λογο που ειναι πανηλιθιος....

θα πω λιγα και καλα...χιχιχι

Δαφνη-Νικολας:Αισχος!!!!!ενα τοσο αγαπημενο ζευγαρι και τωρα τσακωνονται για μια χαζομαρα ενω το παιδι τους ειναι αρρωστο...Δαφνουλα μου αλλαξες παρα πολυ...!!!!!!!

Πεδιλακι-Μπελλος:Να δειτε που αυτος την εχει μυριστει την δουλεια και τρωει απ εξω...σου λεει τι θα μου ριξει αυτη εκει μεσα...κατσε μη παω απο ντολμα...lmaoΕκει που η Νταιζη εψαχνε για δηλητηριο επρεπε να επεφτε διαφημιστικο σποτ και να ελεγε..:"θελετε να σκοτωσετε τον αντρα σας αλλα δεν βρισκετε τροπο;;Σας ειπε οτι θα πτωχευσει και η πλουσια κομη σας αρχισε να αραιωνει λεπτο το λεπτο;;;βαλτε τελος σ αυτο το μαρτυριο;;;πως θα αγορασετε τωρα σκαφος στο αμορε;;;παρτε το νεο μη ανιχνευσιμο δηλητηριο "Μπελλουξ" ξεπαστρεφει Μπελλους,κουνιαΜπελλους,μαραΜπελλους στην στιγμη!!!!!!" Fskl (σε μενα μ αυτα που λεω....xoxo )

Αμαλια(γενικα):τωρα την θυμηθηκαμε την Νορα;;;;αυτο το πηγαινε να της αλλαξεις γνωμη παρε και το Λουκα μου χει σπασει τα νευρα...!!!απ την αλλη γελασα με το "μαθημα"που εκανε στην Νορα και με το υφος της Νορας οταν επαναλαμβανε τα λογια...χαχα
Οσο για την τη δουλεια της Μελιτας η αντιδραση της αναμενομενη ...το επαθε το εγκεφαλικο....χαχα
ενταξει δεν θα παθει και τιποτα να δουλεψει σε κομμωτηριο....αν και μου φαινεται περιεργο,πως γινεται να δουλεψει σε κομμωτηριο χωρις να εχει σπουδασει κομμωτρια;;;;το οτι μας δουλευουνε ειναι γνωστο ετσι;;;μη τα ξαναλεμε...!!!παρολα αυτα η Πεφανη ΘΕΑ: respect : για ακομα μια φορα!!!!!!!

Πετρος-Μελιτα:Συμφωνω οτι ειναι πολυ ωραια λογια να στα λεει ο πατερας σου αλλα τι σνομπαρια ειναι αυτη;;;πως του μιλουσε ετσι το Μελιτονι;;;;δεν ξερω αλλα η Πριγκιπισσα του ΚΡΥΟΥ δεν με επεισε καθολου....καλα που ηταν και ο ΘΕΟΣ αλλα τι να σου κανει οταν ο συνομιλητης του σε ξενερωνει;;;; wall
Κατρανιδης εννοειται : respect :

Για αλλη μια φορα ΕΥΑΡΑ : respect :

Περιμενω το αυριανο με ανυπομονησια ...Ναι με ανυπομονησια...καλο αυτο ε;;χαχαχα
Τι ειπα οτι θα πω λιγα;;;ε ενταξει δεν τα λες και πολλα...αλλα ουτε και λιγα...tzela
Τα λεμε!!!!Καλο βραδυ!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Οκτ 14, 2010 8:50 pm

raniap1989 έγραψε:N.L.D.N.M.E εννοείτε συμφωνουμε!!!!
Θελουμε Νορα Λουκα μαζι δεν το συζητω!!! ainta
και όπως συνέχεια λέμε όλοι οι φαν: ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΑ ΚΙ ΟΧΙ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΧΩΡΙΑ!!!! Synelthe (το καταλάβατε????!!!)
Η σκηνη του χωρισμού μου την έδωσε κι όχι μόνο επειδή χωρίζουν αλλα΄ΚΥΡΙΩΣ διοτι δεν ισχύει και είναι άκυρος ο λόγος που χωριζουν.(όπως σωστα προαναφερθηκε σεναριακη πατατα!!!)
Καλα΄το τράβα σκανδάλη το περνάω απλά στο ντούκου.....γιατι δεν μπορω να το διαχειριστώ κι αυτό τώρα.
ουφ τα'πα και ξελάφρωσα nteni

μεχρι τελειας συμφωνω μαζι σου!!!Οσο για το επεισοδιο καλο αλλα δεν μπορω να ευχαριστηθω τις αψογες ερμηνειες λουκα ιδιαιτερα και νορας ξεροντας οτι υποφερουν, ελπιζω οχι για πολυ!!! pleeease
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Πεμ Οκτ 14, 2010 8:51 pm

Foulitsa έγραψε:
raniap1989 έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ ΟΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝΕ
ΚΑΤΙ ΜΕ ΡΙΓΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

Καλά θυμάσαι, δεν κάνεις λάθος..
Η πιτζάμες μάλλον νόσησαν απο την ασθένεια της σεζόν..
Επαθαν και αυτές ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ...

AI ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΛΕΩ "ΠΑΕΙ ΡΑΝΙΑ Η ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ " sisi
Μα καλά τι νομίζουν ότι δεν θυμόμαστε τις πιτζάμες???!!! γκρρρρρρρρρρ KKarta μου τι δίνουν τα σκηνοθετικά λάθη,,,, Penguin
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Οκτ 14, 2010 8:56 pm

raniap1989 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
raniap1989 έγραψε:ΑΣΧΕΤΟ ΟΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝΕ
ΚΑΤΙ ΜΕ ΡΙΓΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΟΧΙ ΜΠΛΕ
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???

Καλά θυμάσαι, δεν κάνεις λάθος..
Η πιτζάμες μάλλον νόσησαν απο την ασθένεια της σεζόν..
Επαθαν και αυτές ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ...

AI ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΛΕΩ "ΠΑΕΙ ΡΑΝΙΑ Η ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ " sisi
Μα καλά τι νομίζουν ότι δεν θυμόμαστε τις πιτζάμες???!!! γκρρρρρρρρρρ KKarta μου τι δίνουν τα σκηνοθετικά λάθη,,,, Penguin

ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Οκτ 14, 2010 9:11 pm

Το επεισόδιο σαφώς ήταν καλύτερο από τα προηγούμενα δύο.
Αυτό που αναγνωρίζω στη Μελίτα είναι ότι αυτό που υποσχέθηκε στον εαυτό της, το έκανε αμέσως πράξη. Μία φορά είπε “θα σταθώ στα πόδια μου” και, παρά τις δυσκολίες που συνάντησε, το 'πε και το 'κανε. Πολύ περισσότερο είναι αξιέπαινη, γιατί εντελώς ακομπλεξάριστα βρήκε μια δουλειά που δεν είναι του επιπέδου της. Οποιοσδήποτε άνθρωπος αφιερώνει χρόνο, κόπο και χρήμα στις σπουδές του έχει την προσδοκία και την υγιή φιλοδοξία ότι θα βρει μια δουλειά αντάξια όλης αυτής της επένδυσης που έκανε. Και είναι πάντοτε ένα χτύπημα στα όνειρά του να καταλήγει να κάνει δουλειά κατώτερη των προσόντων του.
Στο πλαίσιο αυτό μου άρεσε πολύ και η σκηνή της Μελίτας με τον Ρούσσο. Της μίλησε με ειλικρίνια και χωρίς τις συνήθεις δεύτερες και τρίτες σκέψεις που έχει στο πίσω μέρος του μυαλού του. Ίσως μπορέσουν να βάλουν την σχέση τους σε άλλη βάση κάποια στιγμή.
Κι ενώ η Μελίτα προχωρά μπροστά, ο Στέφανος πηγαίνει προς τα πίσω. Είναι σαφές ότι ο Στέφανος αυτήν την στιγμή δεν έχει άνθρωπο να στραφεί (ούτε τη Μελίτα ούτε τον Χρήστο) και στρέφεται προς την Εριέττα ζητώντας παρηγοριά. Πάλι μισά πράγματα και μίζερα συναισθήματα ρε Στέφανε;; Συναισθηματικά φυτοζωεί και βαριέται – μόνο με την Μελίτα έπιασε το μάξιμουμ ως άντρας. Γενικότερα Στέφανος – Εριέττα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου και σήμερα κιόλας η Λάμπου πετούσε τις ατάκες της με θεατρινισμό και επιτήδευση.
Κατά τα λοιπά ο Λουκάς και η Νόρα ξαναματαχώρισαν, η Νόρα φταίει βέβαια και επίσης η Δρακουλάκη ήταν κακή ερμηνευτικά.
Ο Νικόλας και η Δάφνη έκαναν έναν πολύ πικρόχολο καβγα, πράγμα που είναι απολύτως ρεαλιστικό με βάση την πορεία τους μέχρι τώρα ως ζευγάρι και ως μεμονωμένοι άνθρωποι αλλά και με βάση όλα όσα μπήκαν ανάμεσά τους.
Οι 6 της παλιοπαρέας ήταν ο Χατζηβασιλείου πατέρας, ο Χατζηβασιλείου Περικλής (ο γιος), ο Ρούσσος, ο Λαζαρίδης, ο Λύτρας και ο πραγματικός πατέρας της Εριέττας και πιθανόν ο ο λόγος που ο Χατζηβασιλείου πατέρας ζήτησε συγγνώμη από την εγγονή του Εριέττα, όταν ήταν στα τελευταία του, ήταν για τον θάνατο του πραγματικού της πατέρα που προκάλεσαν αυτός και οι υπόλοιποι 4.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 14, 2010 9:26 pm

Cancoon έγραψε:Γενικότερα Στέφανος – Εριέττα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου και σήμερα κιόλας η Λάμπου πετούσε τις ατάκες της με θεατρινισμό και επιτήδευση.



Στέφανος Εριέττα επίσης δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο αλλά θα διαφωνήσω
Γράφουν εξαιρετικά μαζί και σήμερα η κυρία Λάμπου ήταν φυσική και ανεπιτήδευτη.
Η καλή τους χημεία είναι εμφανής και γνωστή απο εποχή βέρας ακόμη άσχετα αν υποδύονται τους φίλους τους εχθρούς ή τους εραστές

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Οκτ 14, 2010 9:58 pm

Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Γενικότερα Στέφανος – Εριέττα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου και σήμερα κιόλας η Λάμπου πετούσε τις ατάκες της με θεατρινισμό και επιτήδευση.



Στέφανος Εριέττα επίσης δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο αλλά θα διαφωνήσω
Γράφουν εξαιρετικά μαζί και σήμερα η κυρία Λάμπου ήταν φυσική και ανεπιτήδευτη.
Η καλή τους χημεία είναι εμφανής και γνωστή απο εποχή βέρας ακόμη άσχετα αν υποδύονται τους φίλους τους εχθρούς ή τους εραστές


Εμενα μου αρεσουν μαζι Στεφανος ερη και δενουν πολυ καλα οι δυο τους!
Σ αυτο προσθετωκαι την υποκριτική δεινότητα!
Οι ατακες τους εβγαιναν φυσικά
και ανετα διχως να αγωνιά η Λαμπου να φτασει τον Σταυρου, όπως βλέπαμε
να γινεται με την άλλη παρτενερ που του κότσαραν!

sfyr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 14, 2010 10:00 pm

Λοιπόν έγραφα κάποια σχόλια βλέποντας το επεισόδιο οπότε σας τα ποστάρω.. (για σχολιασμό δεν αξίζει..)

1) Θα την πάρει από το αεροδρόμιο ακούω. Ναι η Βέρα έρχεται απο μακριά...απο πολύυυυυ μακριά xoxo Πόσο κούκλος παίζει να είναι ο Κασσανδρινός και πόσο απίστευτα φυσικό το παίξιμό του? inlove

2) Όταν κάνουμε πλάνα μέσα απο τζαμαρία χρησιμοποιούμε.. το γνωστό που τα κάνει αόρατα!!! Μπίχλα...

3) Η Αμαλία πήγαινε στο κομμωτήριο της πλατείας??? Ούτε ένας Άγγελος, ένα όποιο στο Κολωνάκι έστω??? affraid

4) Νερό ακόμα δεν παίζει στις σκηνές μιας συγκεκριμένης κατσαρής ε? Οικονομική κρίση τι να πεις...

5) Αχ τι τέλεια να και το Κατερινάκι! Γλύκα! Πολύ χαίρομαι που δεν την χάσαμε ))

6) Αυτή την «είσοδο» του σπιτιού του Λευτέρη ποτέ δεν θα τη συνηθίσω... Δεν είναι πόρτα εισόδου λέμε ainta

7) Τι ακριβώς κουβαλούσε ο Χρήστος? Και... ότι κι άν κουβαλούσε, τι δουλειά έχει ρε παιδιά ο φύλακας να κάνει ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εκτός από το να κοιτάει αν κουνιούνται οι βάρκες, θα μας τρελάνετε?

Επίσης... inlove

Σημείωση: Τα δικά μου γαντάκια για on board επισκέψεις είναι πιο ωραία Mmm

8
.) Η κα Παπαδημητρίου, εκτός από τρομερό στυλ, έχει και πολύ όμορφες γάμπες.

9) Η Αμαλία γιατί ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ απευθύνεται στην συμμορία για να σταθούν στην κόρη της? gibbs

10) Στέφανος – Εριεττα: Απόψε το κορίτσι θέλει θάλασσα κι εγω ποτέ χατήρι δεν του χάλασα χιχι Η σκηνή έβγαζε μια απροσδόκητη γλύκα... Τους βαριέμαι όμως τρελά.. Δεν με αφορούν..

11) Όταν η Νταίζη έκανε αναζήτηση θυμήθηκα μια φίλη μου που ήθελε να αλλάξει πρόσοψη. Της πρότεινα λοιπόν, τι άλλο, να το ψάξει στο google στα αγγλικά να βρεί καποιον οδηγό. Και πώς θα το ψάξω? Αναρωτήθηκε. Γράψε, της λέω, μαρί “how to dismantle NOKIA”. Άρχισε λοιπόν να πληκτρολογεί και να μου διαβάζει τα αποτελέσματα της αυτόματης συμπληρωσης.. Hot to dismantle a gun.. How to dismantle an atomic bomb! xoxo

12) Επίσης το γκαζόν τους θέλει πότισμα!

13) Αμα δεν μπορεί να τις αποχωριστεί η Νόρα αυτές τις πυζάμες, με τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συναισθηματικά φορτισμένες πυζάμες με τη μπορντώ ρίγα τι θα έκανε? Πολύ προχειρότητα! Πολύ!!!

14) Νόρα και Δάφνη xastouki

15) Πετράκης oscar x 1.000 μου αρέσει τρελά όπως κλαίει (sorry αν ακούγεται κάπως..)

16) Η οικονομική κρίση δεν μας αφήνει να αγοράσουμε ΟΥΤΕ κολλύριο.. Φτώχια..

17) Χρήστος πάνω στη μηχανή faint

Ψηφίζω πολύ καλό........το αυριανό τρέιλερ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Πεμ Οκτ 14, 2010 10:04 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν έγραφα κάποια σχόλια βλέποντας το επεισόδιο οπότε σας τα ποστάρω.. (για σχολιασμό δεν αξίζει..)

1) Θα την πάρει από το αεροδρόμιο ακούω. Ναι η Βέρα έρχεται απο μακριά...απο πολύυυυυ μακριά xoxo Πόσο κούκλος παίζει να είναι ο Κασσανδρινός και πόσο απίστευτα φυσικό το παίξιμό του? inlove

2) Όταν κάνουμε πλάνα μέσα απο τζαμαρία χρησιμοποιούμε.. το γνωστό που τα κάνει αόρατα!!! Μπίχλα...

3) Η Αμαλία πήγαινε στο κομμωτήριο της πλατείας??? Ούτε ένας Άγγελος, ένα όποιο στο Κολωνάκι έστω??? affraid

4) Νερό ακόμα δεν παίζει στις σκηνές μιας συγκεκριμένης κατσαρής ε? Οικονομική κρίση τι να πεις...

5) Αχ τι τέλεια να και το Κατερινάκι! Γλύκα! Πολύ χαίρομαι που δεν την χάσαμε ))

6) Αυτή την «είσοδο» του σπιτιού του Λευτέρη ποτέ δεν θα τη συνηθίσω... Δεν είναι πόρτα εισόδου λέμε ainta

7) Τι ακριβώς κουβαλούσε ο Χρήστος? Και... ότι κι άν κουβαλούσε, τι δουλειά έχει ρε παιδιά ο φύλακας να κάνει ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εκτός από το να κοιτάει αν κουνιούνται οι βάρκες, θα μας τρελάνετε?

Επίσης... inlove

Σημείωση: Τα δικά μου γαντάκια για on board επισκέψεις είναι πιο ωραία Mmm

8
.) Η κα Παπαδημητρίου, εκτός από τρομερό στυλ, έχει και πολύ όμορφες γάμπες.

9) Η Αμαλία γιατί ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ απευθύνεται στην συμμορία για να σταθούν στην κόρη της? gibbs

10) Στέφανος – Εριεττα: Απόψε το κορίτσι θέλει θάλασσα κι εγω ποτέ χατήρι δεν του χάλασα χιχι Η σκηνή έβγαζε μια απροσδόκητη γλύκα... Τους βαριέμαι όμως τρελά.. Δεν με αφορούν..

11) Όταν η Νταίζη έκανε αναζήτηση θυμήθηκα μια φίλη μου που ήθελε να αλλάξει πρόσοψη. Της πρότεινα λοιπόν, τι άλλο, να το ψάξει στο google στα αγγλικά να βρεί καποιον οδηγό. Και πώς θα το ψάξω? Αναρωτήθηκε. Γράψε, της λέω, μαρί “how to dismantle NOKIA”. Άρχισε λοιπόν να πληκτρολογεί και να μου διαβάζει τα αποτελέσματα της αυτόματης συμπληρωσης.. Hot to dismantle a gun.. How to dismantle an atomic bomb! xoxo

12) Επίσης το γκαζόν τους θέλει πότισμα!

13) Αμα δεν μπορεί να τις αποχωριστεί η Νόρα αυτές τις πυζάμες, με τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συναισθηματικά φορτισμένες πυζάμες με τη μπορντώ ρίγα τι θα έκανε? Πολύ προχειρότητα! Πολύ!!!

14) Νόρα και Δάφνη xastouki

15) Πετράκης oscar x 1.000 μου αρέσει τρελά όπως κλαίει (sorry αν ακούγεται κάπως..)

16) Η οικονομική κρίση δεν μας αφήνει να αγοράσουμε ΟΥΤΕ κολλύριο.. Φτώχια..

17) Χρήστος πάνω στη μηχανή faint

Ψηφίζω πολύ καλό........το αυριανό τρέιλερ!!!


μπραβο τζινα συμφωνω απολυτα σε ολα oscar
ΠΕΤΡΑΚΗΣ : respect : ΘΕΟΣ oscar
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Οκτ 14, 2010 10:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Γενικότερα Στέφανος – Εριέττα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου και σήμερα κιόλας η Λάμπου πετούσε τις ατάκες της με θεατρινισμό και επιτήδευση.



Στέφανος Εριέττα επίσης δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο αλλά θα διαφωνήσω
Γράφουν εξαιρετικά μαζί και σήμερα η κυρία Λάμπου ήταν φυσική και ανεπιτήδευτη.
Η καλή τους χημεία είναι εμφανής και γνωστή απο εποχή βέρας ακόμη άσχετα αν υποδύονται τους φίλους τους εχθρούς ή τους εραστές


Κι εγώ τη βλέπω τη χημεία τους, είναι αβίαστη και πραγματική... Ο ρόλος της Εριέττας διαφέρει πάρα πολύ από το ρόλο της Αλίκης, αλλά η Μάντυ Λάμπου τον έχει ήδη κάνει δικό της, κι όσο πάει τόσο πιό πολύ θα μας εκπλήσσει. Εμένα πάντως, αυτοί οι δύο με ενδιαφέρουν πολύ, γιατί το δικό τους παρελθόν θα ταρακουνήσει το παρόν και το μέλλον όσων θα δούμε... Και να πώ, Μαρία, οτι με προβλημάτισε η παρατήρησή σου χθές οτι η Εριέττα μάλλον ήρθε με "κακούς" σκοπούς, σταλμένη απ'το Μάνο κατ'ευθείαν στον Καρτάλη. Νομίζω οτι κάτι τέτοιο θα σήμαινε οτι ο Μάνος θα εμφανιστεί κάποια στιγμή κι αυτός, για να συμπληρώσει ή απλά να απολαύσει την εκδίκηση που προετοίμασε μέσω της Εριέττας, αλλά αφού μας διαβεβαίωσαν οτι ο Μάνος δεν πρόκειται να επιστρέψει, μιά τέτοια εξέλιξη θα ήταν κάπως ....λειψή χωρις το Μάνο, και γι'αυτό το λόγο τη βλέπω απίθανη... Καθώς προχωρεί το σήριαλ, ίσως είμαστε πιό σίγουροι, αλλά σε μένα τουλάχιστον δεν θα άρεσε να δώ την Εριέττα να παίζει παιχνίδι στον Στέφανο. Εχουμε πολλούς ραδιούργους και δολοπλόκους ήδη σ'αυτό το έργο, να προσθέσουμε ακόμη έναν νομίζω είναι υπερβολή. Ας μην τα ισοπεδώσουν όλα πιά οι σεναριογράφοι...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 14, 2010 10:16 pm


Η Εριέττα έρχεται με κάποιο σκοπό. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο
Δεν είναι ανοιχτή και ξεκάθαρη
Χτες όπως κι εσύ θα διαπίστωσες είπε οτι γνώριζε το Μάνο καλά ενώ την πρώτη φορά παρόντος του Λευτέρη είχε πει οτι απλά τον θυμάται αμυδρά
Αυτό μου λέει οτι ίσως γνωρίζει περισσότερα απ όσα αφήνει να φανούν
Απ την άλλη δεν μπορώ να φανταστώ οτι ο Στέφανος είναι τόσο αφελής να ανοίγεται στη γυναίκα αυτή όταν έχει δει τη γραμματέα της να συζητά με το Μάνο
Περιμένω να δω τι ίντριγγα παίζει μ αυτούς τους δύο αλλά σαν ζευγάρι δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο
Ο Στέφανος σε ένα χρόνο μέσα περνάει σε τρίτη παρτεναίρ (θεωρώ σχεδόν βέβαιο οτι κάτι θα γίνει ανάμεσά τους ) και με έχει κουράσει με τα στριφογυρίσματά του
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Οκτ 14, 2010 10:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν έγραφα κάποια σχόλια βλέποντας το επεισόδιο οπότε σας τα ποστάρω.. (για σχολιασμό δεν αξίζει..)

1) Θα την πάρει από το αεροδρόμιο ακούω. Ναι η Βέρα έρχεται απο μακριά...απο πολύυυυυ μακριά xoxo Πόσο κούκλος παίζει να είναι ο Κασσανδρινός και πόσο απίστευτα φυσικό το παίξιμό του? inlove

2) Όταν κάνουμε πλάνα μέσα απο τζαμαρία χρησιμοποιούμε.. το γνωστό που τα κάνει αόρατα!!! Μπίχλα...

3) Η Αμαλία πήγαινε στο κομμωτήριο της πλατείας??? Ούτε ένας Άγγελος, ένα όποιο στο Κολωνάκι έστω??? affraid

4) Νερό ακόμα δεν παίζει στις σκηνές μιας συγκεκριμένης κατσαρής ε? Οικονομική κρίση τι να πεις...

5) Αχ τι τέλεια να και το Κατερινάκι! Γλύκα! Πολύ χαίρομαι που δεν την χάσαμε ))

6) Αυτή την «είσοδο» του σπιτιού του Λευτέρη ποτέ δεν θα τη συνηθίσω... Δεν είναι πόρτα εισόδου λέμε ainta

7) Τι ακριβώς κουβαλούσε ο Χρήστος? Και... ότι κι άν κουβαλούσε, τι δουλειά έχει ρε παιδιά ο φύλακας να κάνει ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εκτός από το να κοιτάει αν κουνιούνται οι βάρκες, θα μας τρελάνετε?

Επίσης... inlove

Σημείωση: Τα δικά μου γαντάκια για on board επισκέψεις είναι πιο ωραία Mmm

8
.) Η κα Παπαδημητρίου, εκτός από τρομερό στυλ, έχει και πολύ όμορφες γάμπες.

9) Η Αμαλία γιατί ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ απευθύνεται στην συμμορία για να σταθούν στην κόρη της? gibbs

10) Στέφανος – Εριεττα: Απόψε το κορίτσι θέλει θάλασσα κι εγω ποτέ χατήρι δεν του χάλασα χιχι Η σκηνή έβγαζε μια απροσδόκητη γλύκα... Τους βαριέμαι όμως τρελά.. Δεν με αφορούν..

11) Όταν η Νταίζη έκανε αναζήτηση θυμήθηκα μια φίλη μου που ήθελε να αλλάξει πρόσοψη. Της πρότεινα λοιπόν, τι άλλο, να το ψάξει στο google στα αγγλικά να βρεί καποιον οδηγό. Και πώς θα το ψάξω? Αναρωτήθηκε. Γράψε, της λέω, μαρί “how to dismantle NOKIA”. Άρχισε λοιπόν να πληκτρολογεί και να μου διαβάζει τα αποτελέσματα της αυτόματης συμπληρωσης.. Hot to dismantle a gun.. How to dismantle an atomic bomb! xoxo

12) Επίσης το γκαζόν τους θέλει πότισμα!

13) Αμα δεν μπορεί να τις αποχωριστεί η Νόρα αυτές τις πυζάμες, με τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συναισθηματικά φορτισμένες πυζάμες με τη μπορντώ ρίγα τι θα έκανε? Πολύ προχειρότητα! Πολύ!!!

14) Νόρα και Δάφνη xastouki

15) Πετράκης oscar x 1.000 μου αρέσει τρελά όπως κλαίει (sorry αν ακούγεται κάπως..)

16) Η οικονομική κρίση δεν μας αφήνει να αγοράσουμε ΟΥΤΕ κολλύριο.. Φτώχια..

17) Χρήστος πάνω στη μηχανή faint

Ψηφίζω πολύ καλό........το αυριανό τρέιλερ!!!



Απόλυτη Ελληνίδα Διαχειρίστρια πάλι σταυροβελονιά!!!! Εγώ το έβλεπα με διακοπές, γιατί έχασα το φακό επαφής μου! τυχαίο; Ειδικά εκεί που άκουσα το σήμα κατατεθέν της Βέρας, τυφλώθηκα ακόμα περισσότερο!!!!



pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Πεμ Οκτ 14, 2010 10:35 pm

soso έγραψε:Αν και η Καρ-μικ,με κάλυψε σε όλα..
..και συγκεκριμένα για Στέφανο,με κάλυψε η Jessie,..
..πρέπει να 'μαι η μόνη που δεν σημείωσα την χρήση του τραγουδιού,ίσως γιατί είμαι η μόνη που δεν έβλεπα "Βέρα" Angel
Ως τραγούδι ανεξάρτητο,μου φανηκε εξαιρετικά ταιριαστό με τα Λουκανοράκια,ως τραγούδι ξαναχρησιμοποιημένο,επιβεβαιώνει την βαθύτατη αίσθηση ότι οι αποπάνω έχουν στερέψει,και όχι μόνο σε ιδέες!
Γενικά και πολυεπίπεδα! livani
Επίσης,θέλω να χαστουκίσω επικά τη Δάφνη,κυρίως γιατί,μου βγαζει μια στερημένη και κακοζωισμένη γυναικουλιά η στάση της,ειδικά η σημερινή που έφτασε μέχρι και την επιστημονική αμφισβητηση του συζύγου,κολλητού της και πατέρα του παιδιού της!Για πρώτη φορά μου φαίνεται,ότι είναι όντως καταβαθος τσιμπημένη και μάλιστα άτσαλα με το γνωστό λαχταριστό μπισκοτίνι,και ότι όλα τ 'αλλα είναι να 'χουμε,να λέμε!
Εμένα μ'αρεσε ο χωρισμός! (ερμηνευτικά,εννοώ,όχι ως γεγονός lol! )
O δε Πετρακης, αφενός δακρύζει (τα Μυστικά με δίδαξαν ότι δεν είναι αυτονόητο για όλους τους ηθοποιούς το παραπάνω εκφραστικό μέσο),και αφετερου και κυρίως,συνεχώς προοδεύει,χωρίς να έχει εφησυχάσει και να έχει σταθεί στη μεγάλη επιτυχία που σημειώνει ο ρόλος-υπόδειγμα που του δόθηκε,και προσωπικά ο ίδιος σε πολύ μεγάλη μερίδα του κοινού!
(..άσε που έχει δεχτεί αήθεις,χυδαίες και πλήρεις μπασκλασσάτου κατιναριού επιθέσεις,χωρίς ουδεποτε να χει προκαλέσει με οποιοδήποτε τρόπο.(άσχετο,αλλά θλιβερότατο)
Η Νταιζη με κουράζει αφόρητα πια!Προβλέψιμη,μονοκόμματη και επαναλαμβανόμενη μέχρι αηδίας!
Στη σκηνή Μελίτας-Ρούσσου,μ άρεσε ο Ρούυσος και η Clarabelle με την καλή της καρδιά,που αποσιωπεί τα επόμενα πλάνα lol!
Υγ.Μανο,λάμπεις και δια της απουσίας σου! soutien
Υγ.ΟΛΕ soutien




Δεν υπαρχει λογος να σχολιασω....με καλυψες απολυτα... απο εμενα...
oscar
ΠΟΥ ΣΕ ΡΕ ΜΑΝΟΟΟ!!!!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Οκτ 14, 2010 10:35 pm

Ευχαριστώ Πασχαλίτσα μου!

Την ώρα του άσματος ακούγεται μια φωνή "Ποιος είχε την έμπνευση να βάλουν αυτό το τραγούδι μου λέτε?" Ε και απάντησα.. "Έλλειψη έμπνευσης είναι όχι το ανάποδο." sfyr

Κατω τα χέρια απο τη Βέρα!!! (όχι την καμμένη)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 14, 2010 10:36 pm

pasxalitsa έγραψε:


Απόλυτη Ελληνίδα Διαχειρίστρια πάλι σταυροβελονιά!!!! Εγώ το έβλεπα με διακοπές, γιατί έχασα το φακό επαφής μου! τυχαίο; Ειδικά εκεί που άκουσα το σήμα κατατεθέν της Βέρας, τυφλώθηκα ακόμα περισσότερο!!!!



Αγαπητή μου μπορείς να είσαι ήσυχη δεν ήσουν η μόνη και αν τυφλώθηκες απλά αντέδρασες ήπια σε σύγκριση με μένα που φώναζα ΌΧΙ σαν να γιόρταζα την Εθνική επέτειο πριν την ώρα της
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Οκτ 14, 2010 10:37 pm

Clarabelle έγραψε:
Η Εριέττα έρχεται με κάποιο σκοπό. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο
Δεν είναι ανοιχτή και ξεκάθαρη
Χτες όπως κι εσύ θα διαπίστωσες είπε οτι γνώριζε το Μάνο καλά ενώ την πρώτη φορά παρόντος του Λευτέρη είχε πει οτι απλά τον θυμάται αμυδρά
Αυτό μου λέει οτι ίσως γνωρίζει περισσότερα απ όσα αφήνει να φανούν
Απ την άλλη δεν μπορώ να φανταστώ οτι ο Στέφανος είναι τόσο αφελής να ανοίγεται στη γυναίκα αυτή όταν έχει δει τη γραμματέα της να συζητά με το Μάνο
Περιμένω να δω τι ίντριγγα παίζει μ αυτούς τους δύο αλλά σαν ζευγάρι δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο
Ο Στέφανος σε ένα χρόνο μέσα περνάει σε τρίτη παρτεναίρ (θεωρώ σχεδόν βέβαιο οτι κάτι θα γίνει ανάμεσά τους ) και με έχει κουράσει με τα στριφογυρίσματά του

θα υπάρξει ίντριγκα μεταξύ τους, ελπίζω μονο οτι δεν θ'αφήσουν οι σεναριογράφοι το Στέφανο να φανεί αφελής μαζί της. Για το ερωτικό όμως, τίποτε δεν είναι σίγουρο, οπότε ας μη βιαζόμαστε,... Αλλά και να συμβεί αυτό, δικαιολογείται, η Εύα ήταν το αίσθημά του από πολύ παλιά, η Μελίτα ήταν ένας κεραυνοβόλος έρωτας που όμως δεν είχε τις βάσεις για να κρατήσει πολύ, οπότε ένα τρίτο αίσθημα είναι και φυσικό και αναπόφευκτο... Και η Εύα είχε τον παιδικό της ερωτα για το Μάνο, την αγάπη για το Στέφανο, και τώρα που οι δύο αυτοί άνδρες της ζωής της έπαψαν να υπάρχουν γι'αυτήν, φυσικό είναι να βρεί κάποιον άλλον. Συμβαίνει συνεχώς στη ζωή, γιατί να μην συμβεί και σ'ενα σήριαλ που κρατάει τρία χρόνια?

Καληνύχτα και καλό σαββατοκύριακο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από Aria Πεμ Οκτ 14, 2010 10:43 pm

Το είδα σήμερα το επεισοδιάκι και εχω να πώ

1. Νόρα-Λουκάς
Τραβηγμένο απο τα μαλλιά και οι ερμηνείες οχι πειστικές. Ισως κουραστηκαν τα λουκανορακια μας.

2.Ρούσσος
Σταθερή αξία, ξέρει πολλά, εκπέμπει τη δύναμη της εξουσίας..

3.Εριέττα-Στέφανος
Χαλαρή ατμόσφαιρα μεταξύ τους, εντάξει ρε παιδιά δεν είστε και κολλητοί και έχετε και κάποιες διαφορές, λιγο περισσότερο νεύρο και ενταση δεν θα έπρεπε να υπάρχει;;

4.Αντιγόνη
Είμαι πολύ περίεργη για το που αφήνει την περιουσία της

5.Χρήστος
Στη σκηνή με τη Νταίζη κέντησε ο Χρηστάρας μας!!! Η επιτομή της σωστής ερμηνείας!
ΕΙΣΑΙ ΗΘΟΠΟΙΆΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ! ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ;;;
Επιβλητικότατη παρουσία:!!! Μπράβο!!

6. Νταίζη
Άρχισε να μας κουράζει, όλο τα ίδια λέει, ισως παίζει και λίγο μονοτονα δεν ξέρω τι φταίει...
Επίσης χάλια το ρούχο πάλι... που το βρήκε το κιμονό ήθελα να'ξερα...

7. Λευτέρης
Σαν να άρχισε να παιζει κανονικά, γιατί μέχρι τώρα αμφέβαλλα αν ήταν ηθοποιός. Και τη κοιλιά τη μάζεψε λιγάκι, έφυγε φαίνεται ο τυμπανισμός, γιατι στα πρωτα επεισόδια την είχε τούρλα φάτσα φόρα, γυμναστής άνθρωπος...

Νικόλας-Δάφνη: Ανούσιες διαφορές, απορώ γιατι ολο αυτό. Ούτε αληθοφανές είναι.

Αυτά απο εμένα

φιλιά

Υ.Γ. 1 Δώστε πρωταγωνιστικό ρόλο στο Χρήστο! Το αξίζει με το παραπάνω! Καλό το πηγαινε-ελα με τη Νταιζούλα αλλα φτάνει, ο ανθρωπος είναι γιά μεγάλα πράγματα, βγαζει ματι!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. 2 Δώστε ρόλο και ιστορία στην Εύα!!! Το ξεχάσατε οτι είναι πρωταγωνίστρια της σειρας;;;


Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Οκτ 15, 2010 12:32 am

Ας σχολιασω κι εγω......

Αννα-Χρηστος
Καταρχην να πω οτι μου αρεσουν πολυ μαζι οι δυο τους.Αν και παραδοξως θελω τον Χρηστο με την Νταιζη και με την Αννα να εμενε δεν θα με πειραζε.Παντως ο Χρηστακης ετοιμο το ειχε το ψεματακι στο στομα για την Βερα.Μαλιστα.

Λουκας-Δαφνη-Ηλιας
Επειδη στα προηγουμενα επεισοδια δεν προλαβαινα να σχολιασω ( αλλα παντα ψηφιζα ) να πω οτι στα τελευταια δυο επεισοδια μου αρεσει ο ρολος του Ηλια που μιλαει επιτελους σοβαρα χωρις χρησμους και Πυθιες.Τωρα στα της σκηνης.Η Δαφνη συνεχιζει να ειναι επιθετικη στο θεμα του Νικολα ακομα και με τον πατερα της.Παντως οταν ειπε στον Λουκα οτι η Ερριετα πηγε να ζητησει συγγνωμη για την αναστατωση που προκαλεσε με το δαχτυλιδι και την παρεμβαση του Ηλια η αντιδραση του Λουκα ηταν απιστευτη.''Ειναι κλεμμενο το διαμαντι του δαχτυλιδιου'' xoxo Επισης μου αρεσε η αντιδραση του στο ακουσμα οτι Μανος-Ερριετα γνωριζονται απο παλια.Παντως απο την στιγμη που ειδαμε τον Μανο να στελνει την Αννα στον Λουκα και την Νορα δεν πιστευω οτι την εστειλε για κακο.

Αμαλια-Μελιτα
Η αντιδραση της Αμαλιας στα νεα για την δουλεια της Μελιτας ολα τα λεφτα.Ολα ομως!!!!Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο για αυτη την σκηνη.

Λουκας-Ρουσσος
Πριν απο ολα ποσο χαρηκα που ειδα ξανα την Κατερινα στην οθονη μου.Παρα πολυ χαρηκα.
Λουκας και Ρουσσος τωρα.Οι σκηνες αυτων των δυο μου αρεσαν παντα.Απο τον πρωτο κυκλο.Και η σημερινη σκηνη δεν αποτελεσε εξαιρεση.Μου βγαζουν κατι σαν πατερας με γιο αυτοι οι δυο και μου αρεσει τρελα.

Λευτερης-Αννα
Η χθεσινη χαλαρη σκηνη τους μου αρεσε αρκετα.Η σημερινη παλι οχι.

Νταιζη-Λευτερης
Ομολογω το απολαμβανω που τρεχει απο πισω του και εκεινος την διωχνει.Το απολαμβανω.

Λουκας-Νορα στο γραφειο
Ηρθε,της εγραψε στο χαρτι ( τι ωραια γραμματα που κανει αυτο το παιδι ζηλευωωωωωω ) της ειπε λιγα πραγματα,εφυγε και την αφησε με το χαρτι στο χερι.Η Νορα με εκνευριζει παρα πολυ σε αυτα τα επεισοδια.Παρα πολυ wall

Πετρος-Αμαλια
Η αντιδραση του Πετρου στο ακουσμα της δουλειας της Μελιτας στο κομμωτηριο μου αρεσε παρα πολυ.Πεταξε και τα καρφακια του για τους πολιτικους μια χαρα τον βρηκα.Ευγε!!!

Νορα-Ερριετα
Για καποιο λογο δεν μου αρεσε αυτη η σκηνη.Δεν ξερω γιατι.Ισως να φταιει το υφος και των δυο κυριων.Ισως να φταιει οτι η Ερριετα θεωρουσε δεδομενο οτι ηξεραν ο Λουκας και η Νορα πως ο Μανος την εστειλε σε εκεινους.Απλα δεν μου αρεσε.

Αντιγονη μονη της
Με προβληματισε αυτη η φωτογραφια που κοιταζε.Προφανως αυτοι ηταν οι φεγγαρολεχριτες ετσι;Αλλα γιατι η αποφαση της να αλλαξει την διαθηκη της επηρεαστηκε απο αυτη την φωτογραφια;

Νορα-Αμαλια
Αλλη μια σκηνη που με εκνευρισε σημερα απεριοριστα.Απο την μια η Αμαλια να ζηταει παλι απο την λαιμοκομμενη Νορα να στηριξει και να μιλησει στην Μελιτα και απο την αλλη παλι η Αμαλια να συμβουλευει την Νορα να αμολησει τα λουρια του Λουκα και μετα να τα μαζευει.Αμολαμε τα λουρια,μαζευουμε τα λουρια.Δεν νομιζω οτι η Νορα χρειαζοταν τετοια συμβουλη παντως.Ετσι τον ''μεταχειριζοταν'' τον Λουκα ετσι και αλλιως.

Στεφανος-Ερριετα
Επιτελους μια σκηνη του Στεφανου που αξιζει να την δεις.Μου αρεσαν πολυ σημερα μαζι.Παρα πολυ.Ηταν και οι δυο χαλαροι και ηρεμοι.Η χημεια τους βγαινει αβιαστα απο παλια.

Νταιζη και οι 1000 τροποι να ξεκανετε τον ηλιθιο και πλουσιο συζυγο σας
Κουραζομαιαιαιαιαι.Κουραζομαι αφορητα να τις βλεπω αυτες τις σκηνες.Απαλλαξτε μας λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

Νορα-Ευα
Απο ολο το επεισοδιο αυτη ηταν η σκηνη που μου εκατσε πιο ασχημα απο ολες.Οχι για τις λαθος πυτζαμες που μας εδειξαν ( αν ειναι ποτε δυνατον ακομα και το πως ειναι οι πυτζαμες ξεχασαν; imarton ) αλλα γιατι για αλλη μια φορα η Νορα εδειξε οτι ειναι εγωιστρια.Εμ εκεινη τον χωρισε,εμ θελει να κανει ΞΑΝΑ εκεινος το πρωτο βημα για επανσυνδεση.Ελεος ομως κοπελια.Επισης ελεος ειναι και το γεγονος οτι ειδαμε την Ευα μονο σε μια σκηνη σε ολο το επεισοδιο.Ντροπης πραγματα.

Λουκας-Νορα
Ξανα με εκνευρισε η Νορα.Καθοταν και κοιτουσε τον αντρα της ζωης της οπως υποστηριζει να φευγει και δεν εκανε τιποτα για να τον κρατησει αν και ο Λουκας καθυστερουσε και εβρισκε δικαιολογιες για να μην φυγει μπας και φιλοτιμηθει η Νορα να κανει μια κινηση αλλα αυτη περα βρεχει.Η σκηνη με το ''τραβα σκανδαλη'' και εμενα με εκνευρισε.Αυτο το τραγουδι εχει ταυτιστει τοσο με την ''Βερα στο δεξι''.Δεν μπορουσαν να ψαξουν να βρουν ενα αλλο τραγουδι να ταυτισουν με το ζευγαρι;Τελος παντων στο μουσικο διαλλειμα ο Πετρακης με κερδισε ερμηνευτικα.Η αναμονη του στο αυτοκινητο οταν κοιτουσε στην πορτα της πολυκατοικιας μηπως παει η Νορα να τον βρει,το κλαμα του και το ξεσπασμα του επανω στο τιμονι ηταν εξαιρετικαoscar

Λουκας-Νικολας-Δαφνη στο τηλεφωνο
Προσπαθησαν με την σκηνη αυτη να σπασουν λιγο το ψυχοπλακωμα που δημιουργηθηκε με την προηγουμενη και αρχικα τα καταφεραν αλλα το τηλεφωνημα της Δαφνης ηταν εξοργιστικο.Να τσακιστει ο Νικολας να παει εκει;Για κατσε ρε κοπελια πολυ φορα εχεις παρει ετσι;Αλλα τα χειροτερα ηρθαν μετα.

Νικολας-Δαφνη
Ειναι δυνατον να το ειδα εγω αυτο;Την Δαφνη που ειχε τον Νικολα Θεο και που μεχρι πριν λιγα επεισοδια καμαρωνε για εκεινον και το λειτουργημα του τωρα τον αμφισβητει και σαν γιατρο;Ειμαστε καθολου σοβαροι εδω περα;Ειμαστε καθολου καλα;Γιατι πρεπει στα περισσοτερα επεισοδια που εχουν παιχτει μεχρι σημερα στον τριτο κυκλο να μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι απο την συγχυση μου λετε; Kotsides

Ρουσσος-Μελιτα
Κι ελεγα οτι ειχαμε ησυχασει απο την ακλαφτη.Ελεος πια ουτε ενα δακρυ δεν μπορει να ριξει αυτη η κοπελα;Ουτε ενα;

Ασχημο το επεισοδιο απο εμενα.


loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 418 - Ημερομηνία 14-10-2010

Δημοσίευση από sarita Παρ Οκτ 15, 2010 10:30 am

Δεν ξερω τι να πω πια για αυτο το επεισοδιο?Αθλιο θα το ψηφισω γιατι αυτο που παρακολουθησα δεν ηταν τα μυστικα της εδεμ.Πρεπει να το παρω αποφαση να παιρνω νταβορ πριν απο καθε επεισοδιο γιατι δεν παλευεται αλλιως.Ας πω λιγα πραγματα.

ΝΟΡΑ -ΛΟΥΚΑΣ
Δεν καταλαβαινω πια τι γινεται με αυτο το ζευγαρι.Ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν πλακωθει.Φταιει η ξανθια ανταυγεια?Φταιει οτι οι σεναριογραφοι τα εχουν μπλεξει παντως ξερω οτι το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.Στο γραφειο κατα τη γνωμη μου θα μπορουσε ο λουκας να της το πει για την εριεττα και να μην το γραψει γιατι αυτη η κινηση μου θυμισε πενταχρονη συμπεριφορα.Ηταν στοιχειο σοβαρο το οποιο δεν επρεπε να το ξεπεταξει γραφικα.Αλλα επειδη τον εχει φερει στα ορια του η νορα θα τον δικαιολογησω αυτη τη φορα.

Στη συνεχεια βλεπω μια νορα να ετοιμαζει τα ρουχα του λουκα και οπως και οι υπολοιπες που εχετε γραψει ετσι και εγω θυμαμαι οτι αλλες ηταν οι πυτζαμες με τις οποιες ειναι συναισθηματικα δεμενες η νορα.Αλλα απο οτι φαινεται το κοινο προσεχει περισσοτερο τη σειρα απο τους δημιουργους του.

Ερχεται μετα ο λουκας ο οποιος προσπαθει να δωσει ευκαιροα στη νορα για να υποχωρησει τραβωντας την κουβεντα οσο μπορουσε αλλα η αλλη η μουλαρα πεισμα.Εσεις οι απο πανω θελατε που θελατε να τους χωρισετε τουλαχιστον δωστε μια σοβαρη εξηγηση και αλληλουχια στους ρολους γιατι εχουν ξεφυγει απο το αρχικο πρωτυπο.

Η ελπιδα του λουκα στο αυτοκινητο οτι μπορει ινα τον σταματησει η νορα και μετα το ξεσπασμα του στο αυτοκινητο καηθηλωτικα.

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ:
Και εδω ναι εκνευριστηκα με τον λουκα.Δωσε θαρρος στον χωριατη ηταν το παραληρημα του.Για να μην πω οτι πηρε η δαφνη του ελεγε οτι ψηνεται ο βαφτισιμιος του και αυτος εκανε πλακα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.Πολυ γελοια σκηνη η συγκεκριμενη.

ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ:
Καλε που πηγατε την δαφνη?Γιατι αιγουρα ηταν καποια που της εμοιαζε η χθεσινη.Καλα ολοι οι τσακωμοι αλλα χολη οτι δεν ειναι και καλος γιατρος?Ποιος?Ο αντρας που του σταθηκε σε ολα?Που μεχρι πριν λιγο καιρο ηταν περηφανη για εκεινον?Καποια εχει υποστει καψουρα και εχει βρει πατημα για τοσο αλαζονικη συμπεριφορα και θα το φαει το κεφαλι της στο τελος.

ΕΡΙΕΤΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
Αδιαφορη η σκηνη αλλα παρα πολυ καλη χημεια και επιτελους ο αλεξανδρος βρισκει αναταποκρισμα στην ερμηνεια του.Δεν ξερω αλλα μετα την ευα ηταν η πρωτη φορα που εβλεπα το προσωπο του γαληνιο και ηρεμο.

ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟΣ
Εχω κουραστει με τις δολοπλοκιες της νταιζης και περιμενω πως και πως να ξεσκεπαστει ο μπελλος μπας και της ερθει ο κοσμος αναποδα και ησυχασουμε.

ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Αλλαζει τη διαθηκη?Που να τα αφηνει αραγε?Στον αγγελο?Στον χρηστο?Η σε ορφανοτροφειο?Θα το μαθουμε.Παντως ειναι η πρωτη σωστη κινηση που κανει μετα απο καιρο.

ΜΕΛΙΤΑ-ΡΟΥΣΣΟΣ
Α ρε δανη μονος σου επαιζες.Αφου δεν το εχει το κλαμμα γιατι της δινουν τετοιες σκηνες?Παντως εχω να πω οτι καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη.Ελαχιστοι εκαναν επαγγελμα αυτο που σπουδασαν.

ΥΠΟΛΟΙΠΑ:
ΑΧ ΜΑΝΟ ΑΧ:
Ακομα και η απουσια σου με λιγωνει.Το καμαρι μου δεν την αφησε την κατερινα χωρις δουλεια.Τι ανθρωπος.Λιωνω!

ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ Το τραγουδι της πρωτοψαλτη.Τοσα τραγουδια χωρισμου υπαρχουν και ενα ωραιο που μου ηρθε τωρα ειναι τα λογια ειναι περιττα -να τιμησουμε και το παλιο τραγουδι- γιατι επρεπε να ακουσω αυτο και να κανω ταξιδι στο χρονο και να περνανε απο τα ματια μου ανυπερβλητες σκηνες μοναδικες ερμηνειες και εκπληκτικες χημειες?Γιατι?

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.

Υ.Γ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΠΙΣΩ.

ΥΓ 2: ΣΥΓΝΩΜΗ Η ΕΥΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ? ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΟΝΟ?

Στα γνωστα σεντονακια oscar
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης