Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010 Empty Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 15, 2010 3:57 pm

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό Mou» βρέθηκε σήμερα η Φαίη Ξυλά, η οποία αποκάλυψε τις εξελίξεις στα «Mυστικά της Εδέμ», καθώς επίσης και λεπτομέριες που δεν ξέραμε για την προσωπική της ζωή.

«Η μητέρα μου έκανε ένα ταξίδι στη Νέα Υόρκη, έμεινε εκεί επειδή της άρεσε και αποφάσισε να με γεννήσει κιόλας εκεί. Μοιάζω στη μητέρα μου, αλλά δεν ξέρω αν θα το έκανα εγώ».

Η Φαίη Ξυλά βρήκε πολλά κοινά με την παρουσιάστρια της εκπομπής, ξεκινώντας από το όνομα, που είναι Φαίη-Σοφία. Η συζήτηση συνεχίστηκε και η ηθοποιός μίλησε για τη συνεργασία της με τον άνδρα της, δεδομένου ότι δουλεύουν μαζί, εντοπίζοντας έτσι άλλο ένα κοινό με τους παρουσιαστές.

Η ηθοποιός αποκάλυψε ότι στα «Μυστικά της Εδέμ» θα δούμε την απαγωγή του μωρού της Εύας, του ρόλου που υποδύεται, την ώρα που η μητέρα της πρωταγωνίστριας το πάει βόλτα στο πάρκο. Και συνέχισε: «Με την παρέα της Φεγγαρόπετρας είμαστε παρέα και εκτός δουλειάς. Είμαι πολύ τυχερή που δουλεύω με φίλους μου και με ανθρώπους που αγαπώ. Είμαστε πολύ καλή ομάδα. Φέτος, είναι και η τελευταία σεζόν για τη σειρά και ομολογώ ότι θα μου λείψουν όλοι αργότερα».

Με αφορμή τις εξελίξεις στη σειρά του Mega, ο Γιώργος Λιάγκας ρώτησε τη Φαίη Ξυλά αν είναι έτοιμη και η ίδια να κάνει παιδί με τον ηθοποιό σύζυγό της, Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο. «Αν έρθει ένα παιδί, με το καλό να έρθει, θα το αγαπήσω πολύ», απάντησε η ηθοποιός.

Όσον αφορά στη συμμετοχή της σε κάποιο μουσικό ριάλιτι η ηθοποιός είπε: «Δεν νομίζω ότι θα πήγαινα στο "Just the Two Οf Us" διότι δεν είναι κάτι που με εκφράζει. Τα παιδιά είναι πολύ καλά, αλλά δεν θα το έκανα».
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Οκτ 15, 2010 4:23 pm

Ηταν γλυκα σημερα Φαιη μας...
ευχαριστουμε πολυ..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Οκτ 15, 2010 4:26 pm

Ευχαριστούμε πολυ!
Να της ερθουν όλα όπως ποθεί!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

Δημοσίευση από soso Παρ Οκτ 15, 2010 4:47 pm

Σ'ευχαριστούμε πολύ,Γιουλάκι!!
Θεά και γλύκα!
inlove inlove inlove
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλά - Οι εξελίξεις στα «Μυστικά της Εδέμ» και τα κοινά στοιχεία με τη Φαίη Σκορδά ~ yupi.gr 15/10/2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Οκτ 15, 2010 4:54 pm

Κουκλα και υπεροχη οπως παντα!!!! Μ αρεσει που ηθελε να ''πειραξει'' την Σκορδα και τον Λιαγκα και να κανει πλακα!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης