Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap42%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 42% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:14 pm

tzibirdika έγραψε:

1.)Σε ποιον εγραψε τα περιουσιακα της στοιχεια η Αντιγονη?

Α)Στην Νταιζη? Μια κορη την εχει... μποχοχοχο ευθυμησαμε και σημερα
Β)Στο Στεφανο? Για να επανορθωσει για ολα οσα του εχει κανει?
Γ)Στον εγγονο της? Για να εξιλεωθει για το παρελθον?
Δ)Σε μενα....αλλα μη το πειτε παραεξω γιατι μπορει να με απαγαγουν
.

2.)Τι σκεφτοταν ο Μπελλος καθως εβλεπε Νταιζη-Χρηστο μαζι?

Α)Τι βλεπουν τα υπεροχα γαλανα μπιρμπιλωτα μου ματακια??? Ε οχι να τον μπασει και μεσα στο σπιτι...Αυτο παει πολυ...
Β)Λιγο πιο δυνατα την τυχη μου...δε σας ακουω..
Γ)Νομιζω οτι την εκατσα τη βαρκα..

3)Πως αντιδρατε οταν καταλαβαινετε οτι η γυναικα σας προσπαθει να σας ξεκανει διακριτικα?

Α)Την ξεκανετε εσεις πρωτος για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο
Β) Σας παει ναααα και δεν κανετε τιποτα..περιμενετε απλα να σας ξεκανει
Γ)Αφου κοιμαστε στον κηπο του σπιτιου σας οπου εκει σας ερχονται οι καλυτερες ιδεες...προχωρατε προς το υπνοδωματιο,παιρνετε το πλησιεστερο μαξιλαρι και την το χωνετε στο προσωπο...ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν παταμε πανω στο κρεβατι υπαρχει κινδυνος να ξυπνησει και μετα να σας ζητα τρελιτσες...Πατε απο το πλαι αθορυβα και ξεμπερδευετε..

3.)Ποιος απο τους δυο εχει δικιο?

Α)Ο Λουκας. Ποναει το παλικαρι....θελει να δει λιγη τηλεοραση να ξεχαστει και ο μαμουχαλος δε τον αφηνει.
Β)Ο Νικολας. Νυσταζει το παλικαρι.. Θελει να κοιμηθει γιατι εχει δουλεια αυριο και ο μπαστακωμενος φιλος του δεν τον αφηνει
Γ)Και οι 2 αλλα αντε να βρεις ακρη..

4.)Γιατι μας δειχνουν πλανα με γυμνο κουμπαρο?

Α)Για να αναστατωθει η Σμα και να δει παλι περιεργα ονειρα.
Β)Για να περασουν το κοινωνικο μηνυμα "γυμνασου κανει καλο και ισως αποκτησεις κ εσυ καποτε τους κοιλιακους του Πετρακη".
Γ)Εχουν στραηγικο σχεδιο να μας ξεκανουν διακριτικα...κι οσοι δε πεθανουν τουλαχιστον θα κολλησουν στο κορμι και θα ξεχασουν τις επομενες μπουρδες που θα ακολουθησουν στο επεισοδιο..

5.)Ποια σκηνη ηταν η πιο κουλη απο ολες?

Α)Αμαλια-Δαφνη (Η Αμαλια τα εχει παιξει δεν εξηγειται αλλιως)
Β)Λουκας-Νικολας-κοπελιτσα (Μα να ρωτανε για το σεξ εν μεσω οικονιμικης κρισης?)
Γ)Νορα-Ευα (Ακομα να τη φερει πισω το UFO..)

6.)Τι κανετε οταν ακουτε καποιον να ζητα βοηθεια και κουβαλατε και καροτσι με μωρο?
Α)Αφηνετε το μωρο στη τυχη του και πατε να βοηθησετε τον ανθρωπο...ή ειμεθα καλοι χριστιανοι ή δεν ειμεθα Mmm
Β)Την κανετε με ελαφρα...ωρες ειναι τωρα να πεταχτει κανεις με κανενα μαχαιρι
Γ)Δεν ακουω καλα....ο γιατρος μου εχει πει να φοραω ακουστικο αλλα παντα το ξεχνω

Τελευταια BONUS

7.)O Xρηστος ισχυριζεται στη Νταιζη οτι ειναι αλλου..Που ομως?

Α)Που αλλου? Στην Αννα
Β)Θελει και ρωτημα? Στη Τζινα φυσικα!
Γ)Δε ξερω....αλλα αμα το λεει για να θολωσει τα νερα θα πηδηχτω απο το παραθυρο..

Τι κερδιζω????
Μαρη Σμα θα φαμε τις κοτσιδες μας Μουσειο λεμε ο κουμπαρος! Siga...

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:18 pm

tzibirdika έγραψε:Γεια σας! Επεστρεψα με τις γνωστες κουλοερωτησεις μου!

Κατα αρχας να πω οτι το ψηφισα καλο..

.
Στον γαμπούλη της - the one and only Μπελος τελος! xoxo

Α)Τι βλεπουν τα υπεροχα γαλανα μπιρμπιλωτα μου ματακια??? Ε οχι να τον μπασει και μεσα στο σπιτι...Αυτο παει πολυ...

Το τζάμι έχει δαχτυλιές, νοικοκυρά σου λέει μετα...

3)Πως αντιδρατε οταν καταλαβαινετε οτι η γυναικα σας προσπαθει να σας ξεκανει διακριτικα?

Γ)Αφου κοιμαστε στον κηπο του σπιτιου σας οπου εκει σας ερχονται οι καλυτερες ιδεες...προχωρατε προς το υπνοδωματιο,παιρνετε το πλησιεστερο μαξιλαρι και την το χωνετε στο προσωπο...ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν παταμε πανω στο κρεβατι υπαρχει κινδυνος να ξυπνησει και μετα να σας ζητα τρελιτσες...Πατε απο το πλαι αθορυβα και ξεμπερδευετε..

Εννοείται το Β, πείστηκε κανείς για κάτι διαφορετίκό? sisi

Α)Ο Λουκας. Ποναει το παλικαρι....θελει να δει λιγη τηλεοραση να ξεχαστει και ο μαμουχαλος δε τον αφηνει.
Β)Ο Νικολας. Νυσταζει το παλικαρι.. Θελει να κοιμηθει γιατι εχει δουλεια αυριο και ο μπαστακωμενος φιλος του δεν τον αφηνει

Εμείς, αν διαμαρτυρηθούμε που δεν τους είδαμε γυμνούληδες με τα καλοκαιρινά τους πυζαμάκια! huhu

Β)Για να περασουν το κοινωνικο μηνυμα "γυμνασου κανει καλο και ισως αποκτησεις κ εσυ καποτε τους κοιλιακους του Πετρακη".
Γ)Εχουν στραηγικο σχεδιο να μας ξεκανουν διακριτικα...κι οσοι δε πεθανουν τουλαχιστον θα κολλησουν στο κορμι και θα ξεχασουν τις επομενες μπουρδες που θα ακολουθησουν στο επεισοδιο..

Για να φανταζεται η Τζίνα τη Σμά και... lmao

Β)Λουκας-Νικολας-κοπελιτσα (Μα να ρωτανε για το σεξ εν μεσω οικονιμικης κρισης?)

Δάφνη - Λευτέρης
"Δεν ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω" - "όλο και κάποιος τρόπος θα βρεθεί" (ή κάπως έτσι) gibbs

6.)Τι κανετε οταν ακουτε καποιον να ζητα βοηθεια και κουβαλατε και καροτσι με μωρο?
Α)Αφηνετε το μωρο στη τυχη του και πατε να βοηθησετε τον ανθρωπο...ή ειμεθα καλοι χριστιανοι ή δεν ειμεθα Mmm
Γ)Δεν ακουω καλα....ο γιατρος μου εχει πει να φοραω ακουστικο αλλα παντα το ξεχνω

Η Αγγέλα το Α, εγώ το Β και ο Ρούσσος από τις τσιρίδες της Αμαλίας σίγουρα το Γ!!!

Τελευταια BONUS

Α)Που αλλου? Στην Αννα
Γ)Δε ξερω....αλλα αμα το λεει για να θολωσει τα νερα θα πηδηχτω απο το παραθυρο..

Δεν γνωρίζω - δεν απαντώ! Cool

Έγραψες πάλι! ΘΕΑ!!!

Next time θα στείλουμε εσένα να κάνεις γκάλοπ στον κουμπάρο και το Νικόλα χεχε

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:19 pm

Το επεισόδιο το βρήκα παρενθετικό και μέτριο. Ανακυκλώθηκαν τα ίδια πράγματα κατά τη διάρκεια του επεισοδίου και φτάσαμε στο τέλος στην αινιγματική απαγωγή.
Πάντως ήταν ένα επεισόδιο που έβγαλε γέλιο τόσο στην σκηνή Λουκά, Νικόλα, ερευνήτριας (αυτό το στιλ ο Πετράκης το κατέχει σε αντίθεση με το δραματικό που δεν του βγαίνει με φυσικότητα) όσο και στο τραπέζωμα της φεγγαροπαρέας όπου τα καρφιά και οι κακιούλες έδιναν και έπαιρναν ανάμεσα σε ανθρώπους που προφανώς ανακάλυψαν τώρα ότι το να γνωρίζεις κάποιον από τα εφηβικά σου χρόνια δεν είναι εγγύηση ότι αυτός θα είναι και ο ιδανικός ερωτικός σου σύντροφος.
Επίσης γέλιο μου προκάλεσε η σκηνή Στέφανου – Εριέττας. Κάτι το μανταμέ και σνομπ στιλ της Εριέττας κάτι η χθεσινή αναφορά στους παππούδες και η σημερινή σε μαμάδες και μπαμπάδες η σκηνή κατέληξε κωμική. Αυτοί οι δύο μαζί δεν μου λένε τίποτα Sleep Sleep Sleep .
Τέλος για το Χαριτέικο τι να πω: η ανοησία, η ανευθυνότητα και η επιπολαιότητα που χαρακτηρίζει αυτό το σόι εξηγεί πώς αποφάσισαν να κόβουν βόλτες με ένα μωρό για το οποίο όλη η χώρα γνωρίζει ότι είναι βαθύπλουτος κληρονόμος και που η ερασιτεχνική προσπάθεια διασκέδασης των φημών αυτών δεν θα μπορούσε βέβαια να θεωρηθεί από κάποιον σοβαρό και συνετό άνθρωπο ως αποτελεσματικό μέσο προστασίας του παιδιού αυτού. Η δε Αγγέλα που άφησε το καρότσι ξέμπαρκο ήταν όλα τα ανωτέρω προσωποποιημένα.

Η Ξυλά άρχισε πάλι τις εκφραστικές υπερβολές που την κάνουν να φαίνεται ψεύτικη αλλά τέλος πάντων θα περιμένω να δω από Δευτέρα τι γίνεται.

Η Αντιγόνη ποιον άφησε κληρονόμο;;;;;
Μπέλλος – Νταίζη: Νύχτες με τον εχθρό μου.
Μπέλλος, Λευτέρης, Άννα, Βέρα και δυο ακόμη που μου λείπουν για να συμπληρωθεί η εξάδα είναι η παρέα του Λευτέρη.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:22 pm

Τι να κανω ρε Αρια? Αυτος ερχεται στον υπνο μου καθε μερα και με παρενοχλει... Aww lmao

Ολοκληρη διαθηκη Καρταλαινας θα κληρονομησεις...θες και δωρο??? Confused?

Τζινα οφειλω να ομολογησω οτι με αποστομωσες με τις απαντησεις σου..
Οσο για την 7.... *ξεροβηχει*
Ευχαριστωω!!!! hihi Αχ ναιιι να με στειλετε για γκαλοπ...Θα προτιμουσα Λουκα σκετο αν δε σας πειραζει... ^^
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:24 pm

αγαπητη κανκουν εχω να απαντησω το εξης.Δεν γινεται να κατηγορεις το χαριτεικο οταν η μελιτα εχασε το παιδι της για να τσακωνεται με την ευα.Αρα μπορω και εκεινη να θεωρησω ανευθυνη.Οσο για το δραματικο του πετρακη μην συγκρινω καλυτερα με την ακλαυτη μελιτα.Τουλαχιστον στον λουκα βλεπεις και ενα κλαμμα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:42 pm

Cancoon έγραψε:

Η Ξυλά άρχισε πάλι τις εκφραστικές υπερβολές που την κάνουν να φαίνεται ψεύτικη αλλά τέλος πάντων θα περιμένω να δω από Δευτέρα τι γίνεται.

Εξαρτάται με τις προτιμήσεις του καθενός
Η Ξυλά παίζει λιτά και εσωτερικά και σε κάποιους που αρέσει το επιτηδευμένο και το υπερβολικό δεν αρέσει
Ευτυχώς γι αυτήν αρέσει σε πολλούς καταξιωμένους σκηνοθέτες και την προτιμούν

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 9:56 pm

Λοιπον επειδη δεν ειμαι και παρα πολυ καλη στους σχολιασμους και ουτε σχολιαζω καθημερινα(γιατι δεν προλαβαινω κυριος)αλλα μονο οταν υπαρχει ενα επεισοδιο με δυνατες σκηνες ή τελος παντων να αξιζουν.Ετσι λοιπον σημερα ειδα αυτες τις ελαχιστες,δηλαδη τις 2 σκηνες που ηταν πραγματικα αξιες.Η πρωτη ηταν στη σκηνη με τον Λουκα και τον Νικολα που εδωσαν ρεστα στη σκηνη με την κοπελια,δεν υπηρχε παιδια αυτο το γελιο(ειμαι αρρωστη και να φανταστειτε απο το πολυ γελιο μετα με επιασε βηχας και δεν σταματαγε με τιποτα)και δευτερη ηταν η λιποθυμια της Ευας,υπεροχη σκηνη αν και λιγη δεν υπαρχουν λογια περιγραφης,φοβερη ηθοποιος η Ξυλα.Εντυπωσιαστηκα απο τον τροπο με την οποια εκανε τοσο πραγματικη τη λιποθυμια.Ωστοσο τα υπολοιπα ηταν πληρως βαρετα,μου ηρθε σε καποια στιγμη να κανω ζαπινγκ.Θα περιμενω να δω δυνατες και καταπληκτικες σκηνες απο Δευτερα...
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 10:07 pm

Cancoon έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΞΥΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΕΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.ΤΗΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ;ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΑΕΙ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΝΑ ΤΡΕΧΑΝΕ ΠΟΤΑΜΙ.ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ KAI ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Mariap Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 10:13 pm

• Ένα ταιράστιο μπράβο στην κα Ξυλά και τον κο Κατρανίδη!oscar

• Καλά η Νόρα είναι για πολλά Fskl

• Η Μελίτα ούτε το ζεστό η κρύο δεν είναι ικανή να ρυθμίσει? xoxo

• Το σκηνικό με την απαγωγή δεν μάρεσε...πολύ ψεύτικο....περίμενα να το δώσουν καλύτερα...ευτυχώς που τη Δευτέρα Θα έχουμε συγκλονιστικες σκηνές απο Ξυλά και Σταύρου inlove

• Το επεισόδιο ήταν Sleep αλλά για την Ξυλά το ψήφισα Καλό.
Mariap
Mariap
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 10:23 pm

Σε ένα επεισόδιο που ασχολιόταν με το Μπέλλο και τη Νταίζη και με έκανε να θέλω να κοιμηθώ αποζημειώθηκα απο τρείς σκηνές

Το μεγάλο Ρούσσο που επιτέλους έβαλε στη θέση της την κατινούλα των ΒΠ που ακούει στο όνομα Αμαλία και έδωσε μια όμορφη σκηνή.

Την σκηνή Εριέττας Στέφανου που τον τάπωσε κανονικά και του έδωσε να καταλάβει οτι δεν μπορεί ο κύριος να βρίζει τον πατέρα της και εκείνη να το δέχεται.

Και πάνω απ όλα τη Θεά Ξυλά που με τη λυποθυμία της με ανατρίχιασε και με έκανε να θυμηθώ τον καταπληκτικό πρώτο κύκλο των μυστικών.

Ελπίζω τη Δευτέρα να δω ένα επεισόδιο με επίκεντρο την απαγωγή αν και ίσως πρέπει να μην ελπίζω πολλά για να μην απογοητευτώ

Πολυ καλό απο μένα μόνο και μόνο για το κλείσιμο του επεισοδιου

Τα σέβη μου στην κυρία Ξυλά : respect : που μου θυμίζει οτι και το καθημερινό μπορεί μερικές φορές να έχει σκηνές. ποιότητας
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 10:49 pm

Λέω σήμερα να τους πάρω με την σειρά:
1. Εύα: Ου εν τω πολλώ το ευ : respect : με μια και μόνο σκηνή, ο ηθοποιός φαίνεται, έστω και εάν παίζει μερικά δευτερόλεπτα oscar
2. Νόρα: Δυστυχώς κατάντησες πολύ ....... άσε μην εκφραστώ καλύτερα Fskl από μένα για σένα Νόρα.
3. Δάφνη: Ισχύει ότι και για την Νόρα, την βλέπω δε να πονάει λίγο το δοντάκι της για τον Λευτεράκη: μήπως τελικά θα πάρει και καμμιά άδεια επ' αόριστο μετ' αποδοχών; παραδούλεψε η κοπέλλα. Fskl
4. Νταίζη: Ίσως έχουν δίκιο αυτοί που λένε ότι ο διάολος είναι γένους θηλυκού, την φοβήθηκε μέχρι και ο Χρήστος σήμερα. Σήμερα όμως κάπου τόχασε στην κόντρα με τον Χρήστο.
5. Αντιγόνη: Κάτι σκαρώνει και ελπίζει κάποιος/α να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και να βρει την παλιά διαθήκη
6. Μελίτα: .... Sleep "No comment" γιατί άμα αρχίσω θα πρέπει και να αυτομπαναριστώ και αυτό το φυλάω για αργότερα όταν θα τα δώσει όλα για όλα μήπως και καταφέρει να πείσει κανένα.
7. Αμαλία: Doctor τζέκιλ και χάϊντ, η διχασμένη προσωπικότητα, η γυναίκα με τα δύο πρόσωπα, η γυναίκα που βάζει το συμφέρον της και το τι θα πει ο κόσμος πάνω απ' όλα, κλασσική γυναίκα ΒΠ, άρχισε όμως να κουράζει ....
8. Αγγέλα: : respect : για μια και μόνο σκηνή με το κλάμα ενώ τηλεφωνούσε, γιατί η σκηνή που άφησε το καρότσι ήταν για KKarta (μάλλον όμως δεν φταίει αυτοί άλλοι γράφουν και σκηνοθετούν)
9. Στέφανος: Ελπίζω τώρα να αρχίσει να μας δείχνει κάτι γιατί μέχρι τώρα ήταν για κλάμματα.
10. Λουκάς: Τόχει πάλι αναλαμβάνει δράση όπως παλιά, γουστάρω, αγόρι μου μην της δίνεις σημασία και θάρθει σίγουρα να πέσει στα πόδια σου αναγνωρίζοντας το λάθος της, αν δεν έρθει δεν αξίζει.
11. Νικόλας: Δεν τον καταλαβαίνω ειλικρινά, δεν αντιδρά καθόλου, τι περιμένει από την άλλη την μουλάρω να κάνει το πρώτο βήμα; αυτή τόκανε ήδη, αλλά προς Λευτεράκη μεριά, ξύπνα Νικόλα (αν θέλεις φυσικά να ξυπνήσεις γιατί δεν σε βλέπω να το πολυζορίζεις το πράμα)
12. Ηλίας: Α ρε μπαρμπαλιάκουρα μια στις τόσες σε βλέπουμε και είσαι και γκαντέμης, στον πρώτο κύκλο έκανες και τον μάντη το θυμάσε εδώ πως την πάτησες, ε;
13. Μπέλλος: ή κοινώς κουνιαμπέλλος, το ξαφνικό ξύπνημα σου ήταν πολύ άστοχο, ότι και να σχεδιάζεις η Νταίζη μάλλον θάναι ένα βήμα πιο μπροστά από εσένα (δεν το ξέρεις ότι το γυναικείο μυαλό είναι πιο πονηρό από το αντρικό), σήμερα έχασες την ευκαιρία είσαι σίγουρος ότι θάχεις και άλλη; δεν πείθεις για κακός αλλά και για ισχύει ότι και για την Αγγέλα (σχετικά με το σενάριο)
14. Πέτρος: oscar ισχύουν τα ίδια με την Εύα, λίγες σκηνές και καλές, το θέμα είναι ότι ότι και να κάνεις η κόρη είναι ανεπίδεκτη μαθήσεως.
15. Χρήστος: Σήμερα της πήρες τα "σώβρακα" της Νταίζης, γουστάρω, κάτι είχε δει η Τζίνα από την αρχή που δεν το βλέπαμε εμείς τότε και το βλέπουμε τώρα πάρε και εσύ ένα oscar και δεν τα δίνω πολύ συχνά.
16. Παραγωγή, σεναριογράφοι: Σας το ξαναείπαμε διαβάζετε τα σενάρια που δημοσιεύουν τα μέλη, σίγουρα θα βρείτε πολύ καλύτερες ιδέες από αυτές που μας πασάρετε μέχρι τώρα, σαν είπαν ότι όταν επαναλαμβανόσαστε είστε καλύτεροι; απλώς κουράζετε τον κόσμο, έχετε γίνει πλέον πολύ προβλέψημοι και το πράγμα δύσκολα μπορεί να ξεκολλήσει και να εκτιναχθεί προς τα πάνω (βλέπεις και το σαπούνι κολλάει) και όταν καμμιά φορά γίνεται είναι τυχαίο και μάλλον κατά λάθος, για προσπαθήστε λίγο περισσότερο μήπως και δούμε φως στο τούνελ, λέω μήπως.

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Οκτ 15, 2010 11:42 pm

jim7 έγραψε:Λέω σήμερα να τους πάρω με την σειρά:
1. Εύα: Ου εν τω πολλώ το ευ : respect : με μια και μόνο σκηνή, ο ηθοποιός φαίνεται, έστω και εάν παίζει μερικά δευτερόλεπτα oscar
2. Νόρα: Δυστυχώς κατάντησες πολύ ....... άσε μην εκφραστώ καλύτερα Fskl από μένα για σένα Νόρα.
3. Δάφνη: Ισχύει ότι και για την Νόρα, την βλέπω δε να πονάει λίγο το δοντάκι της για τον Λευτεράκη: μήπως τελικά θα πάρει και καμμιά άδεια επ' αόριστο μετ' αποδοχών; παραδούλεψε η κοπέλλα. Fskl
4. Νταίζη: Ίσως έχουν δίκιο αυτοί που λένε ότι ο διάολος είναι γένους θηλυκού, την φοβήθηκε μέχρι και ο Χρήστος σήμερα. Σήμερα όμως κάπου τόχασε στην κόντρα με τον Χρήστο.
5. Αντιγόνη: Κάτι σκαρώνει και ελπίζει κάποιος/α να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και να βρει την παλιά διαθήκη
6. Μελίτα: .... Sleep "No comment" γιατί άμα αρχίσω θα πρέπει και να αυτομπαναριστώ και αυτό το φυλάω για αργότερα όταν θα τα δώσει όλα για όλα μήπως και καταφέρει να πείσει κανένα.
7. Αμαλία: Doctor τζέκιλ και χάϊντ, η διχασμένη προσωπικότητα, η γυναίκα με τα δύο πρόσωπα, η γυναίκα που βάζει το συμφέρον της και το τι θα πει ο κόσμος πάνω απ' όλα, κλασσική γυναίκα ΒΠ, άρχισε όμως να κουράζει ....
8. Αγγέλα: : respect : για μια και μόνο σκηνή με το κλάμα ενώ τηλεφωνούσε, γιατί η σκηνή που άφησε το καρότσι ήταν για KKarta (μάλλον όμως δεν φταίει αυτοί άλλοι γράφουν και σκηνοθετούν)
9. Στέφανος: Ελπίζω τώρα να αρχίσει να μας δείχνει κάτι γιατί μέχρι τώρα ήταν για κλάμματα.
10. Λουκάς: Τόχει πάλι αναλαμβάνει δράση όπως παλιά, γουστάρω, αγόρι μου μην της δίνεις σημασία και θάρθει σίγουρα να πέσει στα πόδια σου αναγνωρίζοντας το λάθος της, αν δεν έρθει δεν αξίζει.
11. Νικόλας: Δεν τον καταλαβαίνω ειλικρινά, δεν αντιδρά καθόλου, τι περιμένει από την άλλη την μουλάρω να κάνει το πρώτο βήμα; αυτή τόκανε ήδη, αλλά προς Λευτεράκη μεριά, ξύπνα Νικόλα (αν θέλεις φυσικά να ξυπνήσεις γιατί δεν σε βλέπω να το πολυζορίζεις το πράμα)
12. Ηλίας: Α ρε μπαρμπαλιάκουρα μια στις τόσες σε βλέπουμε και είσαι και γκαντέμης, στον πρώτο κύκλο έκανες και τον μάντη το θυμάσε εδώ πως την πάτησες, ε;
13. Μπέλλος: ή κοινώς κουνιαμπέλλος, το ξαφνικό ξύπνημα σου ήταν πολύ άστοχο, ότι και να σχεδιάζεις η Νταίζη μάλλον θάναι ένα βήμα πιο μπροστά από εσένα (δεν το ξέρεις ότι το γυναικείο μυαλό είναι πιο πονηρό από το αντρικό), σήμερα έχασες την ευκαιρία είσαι σίγουρος ότι θάχεις και άλλη; δεν πείθεις για κακός αλλά και για ισχύει ότι και για την Αγγέλα (σχετικά με το σενάριο)
14. Πέτρος: oscar ισχύουν τα ίδια με την Εύα, λίγες σκηνές και καλές, το θέμα είναι ότι ότι και να κάνεις η κόρη είναι ανεπίδεκτη μαθήσεως.
15. Χρήστος: Σήμερα της πήρες τα "σώβρακα" της Νταίζης, γουστάρω, κάτι είχε δει η Τζίνα από την αρχή που δεν το βλέπαμε εμείς τότε και το βλέπουμε τώρα πάρε και εσύ ένα oscar και δεν τα δίνω πολύ συχνά.
16. Παραγωγή, σεναριογράφοι: Σας το ξαναείπαμε διαβάζετε τα σενάρια που δημοσιεύουν τα μέλη, σίγουρα θα βρείτε πολύ καλύτερες ιδέες από αυτές που μας πασάρετε μέχρι τώρα, σαν είπαν ότι όταν επαναλαμβανόσαστε είστε καλύτεροι; απλώς κουράζετε τον κόσμο, έχετε γίνει πλέον πολύ προβλέψημοι και το πράγμα δύσκολα μπορεί να ξεκολλήσει και να εκτιναχθεί προς τα πάνω (βλέπεις και το σαπούνι κολλάει) και όταν καμμιά φορά γίνεται είναι τυχαίο και μάλλον κατά λάθος, για προσπαθήστε λίγο περισσότερο μήπως και δούμε φως στο τούνελ, λέω μήπως.

Σπανια κανεις σχολιασμους αλλα παντα τους λατρευω!!!!
Σου αξιζει oscar oscar

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 12:54 am

tzibirdika έγραψε:

Είμαι τάφος εγώ με την προϋπόθεση οτι θα πάρω το 50% Angel

Την έκατσε την βάρκα και νομίζω φάνηκε και απο το ύφος του... Έμεινε στον κήπο όλη τη νύχτα απο την τρομάρα του...

Λέω το Β) γιατί όντως του πάει νααααα... και απο την άλλη ο Μπέλλος που φαίνεται πολύ γελοίος για να τον δώ σαν εκτελεστή... Παρ'όλα αυτά, έλιωσα με την επιλογή Γ) lmao Αυτός ο Μπέλλος πιά, όλο μισές δουλειές κάνει, αφού πήρε που πήρε το μαξιλάρι γιατί το άφησε να πάει χαμένο????

Και οι δύο πονάνε φυσικά... ο ένας ενοχλεί τον άλλον....

Ψηφίζω το Α) γιατί είναι η μόνη επιλογή για την οποία είμαι σίγουρη οτι θα πραγματοποιηθεί sfyr

Αμαλία και Δάφνη... Δεν πίστευα αυτά που άκουγα...

Α)Αφηνετε το μωρο στη τυχη του και πατε να βοηθησετε τον ανθρωπο...ή ειμεθα καλοι χριστιανοι ή δεν ειμεθα...
Δ) Δεν βολτάρω το παιδί σε ερημωμένα πάρκα....

Τελευταια BONUS

Α)Που αλλου? Στην Αννα
Το Β) μου κάθεται καλύτερα στο μάτι Nyxia

@Σκηνη Νικολα-Λουκα και κοπελιτσας..Θεε μου τι γελιο ηταν αυτο???? Α ρε Λουκακο μπαγασαααα καθε βρασυ στην Κων/πολη...και δε μας δειξατε τιποτα ε??? Καλα θα το θυμαμαι εγω αυτο... Η κοπελιτσα ηταν ολα τα λεφτα επαιξε πολυ καλα!!!!
Η κοπέλα όντως ήταν πολύ καλή στον ρόλο της... Τρελό γέλιο ο Λουκάς και ο Νικόλας gelio

@Μπελλο αγορι μου ξεκινας μια δουλεια....ολοκληρωσε την την τυχη μου την πλανευτρια... Παρε ενα xastouki να συνελθεις...
Και μετά μου λές (όχι εσύ, οι σεναριογράφοι) οτι είναι ύπουλος και ξύπνιος... Αμ δε... κοιμάται του κ@λου καιρού που μου αφήνει τις δουλειές στην μέση...

@"Ενας απο τους 2 μας πρεπει να φυγΕΙΣ " Γεια σου ρε Λουκα με τα ωραια σου

ΘΕΟΟΟΟΣ lmao

@Η Ξυλα μ'αρεσε πολυ στην τελευταια σκηνη της λιποθυμιας!
Ήταν πραγματικά υπέροχη στην συγκεκριμένη σκηνή....

@Η σκηνη της απαγωγης...ηταν λιγο κουλη...Που πας κυρα μου κι αφηνεις το καροτσι ελευθερο? Παρτο μαζι σου...εχει και ροδακια ξερεις...δε θα το κουβαλησεις στη πλατη σου...

Μαρήηηη με πέθανες lmao

@Νορα μια μεγαλη μουτζα κερασμενη απο μενα... Fskl

Νόρα κάνε συλλογή απο μούντζες και πούλα τες... θα γίνεις εκατομμυριούχος με τόσες που έφαγες στα δύο τελευταία επεισόδια.. valen
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 1:18 pm

.

Τελευταια BONUS

Α)Που αλλου? Στην Αννα

ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ

@Αμαλια νταρλινγκ ληγμενα παιρνεις? Τι ειναι αυτα που ξεστομιζεις στο Πετραν??? Αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα....μπροστα σε αυτα που ακουγαν τα αυτακια μου να λες στη Δαφνη...πρωτα τους βριζεις και μετα πας και τους γλειφεις? Δεν εισαι εσυ η ΘΕΑ που αγαπησα Siga...

@Σκηνη Νικολα-Λουκα και κοπελιτσας..Θεε μου τι γελιο ηταν αυτο???? lmao lmao lmao Α ρε Λουκακο μπαγασαααα καθε βρασυ στην Κων/πολη...και δε μας δειξατε τιποτα ε??? Impatient Καλα θα το θυμαμαι εγω αυτο... Mmm Η κοπελιτσα ηταν ολα τα λεφτα επαιξε πολυ καλα!!!!

@Χρηστο σου εχω πει ποοοσο σ'αγαπω??? inlove Φτυσε την κι αλλο...ετσι μ'αρεσει!!!!!!

@Μπελλο αγορι μου ξεκινας μια δουλεια....ολοκληρωσε την την τυχη μου την πλανευτρια... gmt Παρε ενα xastouki να συνελθεις...

@"Ενας απο τους 2 μας πρεπει να φυγΕΙΣ " Γεια σου ρε Λουκα με τα ωραια σου lmao

@Η σκηνη της απαγωγης...ηταν λιγο κουλη...Που πας κυρα μου κι αφηνεις το καροτσι ελευθερο? Παρτο μαζι σου...εχει και ροδακια ξερεις...δε θα το κουβαλησεις στη πλατη σου livani

Αυτου του τυπου ο σχολιασμός με πεθαίνει!!Απιστευτος!!
Απο μενα.. oscar Εγραψες!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 1:47 pm

Ερωτηση: "Εχει επηρεασει η οικονομικη κριση την σεξουαλικη σας ζωη;"

1. " Η οικονομικη κριση οχι, αλλα η κορη μας που εγινε κομμωτρια! "

Η Αμαλια τρελη ηταν το ξεραμε αλλα η επιθεση της χθες στο Ρουσσο δεν ειχε κανενα νοημα... Καπου πιστευω πως αυτο που την ενοχλει περισσοτερο ειναι το τι θα πει ο κοσμος και οχι το οτι η κορη της ξεκιναει απο "δυσκολα".... Κατηγορισε το Πετρο οτι θελει να περασει η κορη του οσα περασε κι ο ιδιος και ξεχναει οτι εκεινος εκανε κινηση για να την παρουν σε μια δουλεια που θα ενεκρινε κι ιδια... Το γεγονος οτι επιλεγει να μην συγκρουστει με την κρη και να την αφησει να σταθει μονη της στα ποδια της καθε αλλο παρα κατακριτεο ειναι για μενα.... Κατρανιδης ΘΕΟΣ!!!! : respect :

2. "Κατι λιγα, συνυπολογιζοντας οτι η γυναικα μου θελει να με ξεκανει...."

Η Νταιζη σε ποιον προμηθευτη σπανιων μη ανισχευσημων δηλητηριων τηλεφωνησε; Θα ηθελα το τηλεφωνο του για μια ωρα αναγκης, πως εχω τον κλειδαρα. τον υδραυλικο, τον ηλεκτρολογο... Ποτε δεν ξερεις....!
Τον Χρηστο τον φωναξε για να του πει τι; Οτι θα φαει τον αντρα της και μετα θα φανε παρεα την περιουσια του...; Μια χαρα της τα ειπε ο Χρηστος μια χαρα!!! Ειναι αλλου το παληκαρι.... Στο φως! : respect :
Ο Μπελλος παλι ειχε στησει αυτι και χλωμιασε ελαφρως οταν εμαθε τα σχεδια της γυναικουλας του για το μελλον ΤΗΣ, το δικο του ειναι αβεβαιο.... Ουτε μια δουλεια δεν μπορει να κανει σωστα, το μονο σιγουρο ειναι οτι ουτε νερο δεν θα περνει πια απο την γυναικουλα του!!! door
Κατω τα χερια απο το Χρηστο, Μητσουλα, θα γινουμε απο οχτω χωρια χωριατες! Ksilo

3. "Εμας η οικονομικη κριση, οχι βεβαια, μονο που η μαμα του σκοτωσε τον μπαμπα μου..."

Καλε για μεσημεριανο δεν τον καλεσε ή θυμαμαι λαθος; Σωστη η Εριεττα! Ακομη κι αν ηξερε τι εχει κανει ο πατερας της ή απλα υποψιαζοταν δεν μπορει να αφηνει το Στεφανο να τον κατηγορει ποσο μαλλον που η μητερα που κατηγορειται για τη δολοφονια του....

4. "Οχι ιδιαιτερα, η Αντιγονη παλι πααααρα πολυ"

Ο,τι να 'ναι! Ο Λουκας τσακωνεται με το Νικολα για το αν θα δουνε τηλεοραση ή οχι και η Νορα λεει στην Ευα πως ο Λουκας χαρηκε που εφυγε.... "Εγω σ' αγαπησα εσυ οχι" ΕΛΕΟΣ!!!!

5. "Ουουουου, και ο Λευτερης ακομη περισσοτερο!"

Οτι να 'ναι επισης! Ο Νικολας ειπαμε εχει "συζυγικα" καβγαδακια με το Λουκα και η Δαφνη ψαχνει τροπο να ευχαριστησει το Λευτερη που την αφησε να κατσει σπιτι με το αρρωστο παιδι της! Βρε ουστ!
Αυτο το παιακι ολο αρρωσταινει, να μου το θυμηθειτε ψυχοσωματικα εχει το δολιο!

6. "Οχι, δεν νομιζω δηλαδη.... Μαλλον τα πολλαπλα κερατα φταινε...."

Εκεινη η ερμη η Ευα ως ποτε θα ξαγρυπναει για την Εδεμ; Ειλικρινα λυπαμαι που το ακουω... Για την Εδεμ; Θα σας πω στο τελος καμια κουβεντα για την Εδεμ και δε το θελω....zip Ως ποτε θα κανει τον Κοφι Αναν αναμεσα στους φιλους της; Της παει το αυστηρο παντως! Πολυ μου αρεσε! ΑΛΛΑ μου αρεσε πολυ περισσοτερο η αντιδραση της στο τηλεφωνημα της μητερας της! ΘΕΑ : respect : oscar

7. " Εμεις τωρα, τη σεξουαλικη ζωη να 'χουμε..."

Πηρανε τα παρκα βολτα ο παππους και η γιαγια... Μαθαμε πως η Μαριλια αγνοειται γιατι τη μια ειχε παει στη Θεσσαλονικη να γραφτει στη σχολη (δεν μπορω με αυτη τη λεξη συγχιζομαι!) και απο την αλλη ξημερωβραδιαζεται στη δουλεια....
Εισαι ζευγαρι ηλικιωμενων με ενα μωρο σε ενα ερημο παρκο και ακους καποιον να φωναζει βοηθεια! Απομακρυνεται μονο ο ενας κατα προτιμηση ο αντρας -αν και δεν ειχε την τσουγκρανα του- και παει να δει ή φωναζει την αστυνομια... Σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν χανουμε το βρεφος -πολυεκατομυριουχο απο τα ματια μας!!! ΦΟΒΕΡΗ και η Χηναρη οταν ειδε οτι το παιδι ελειπε! : respect :

8. "Αλλο_____________"

Η Νταιζη πηγε στη μαρινα κι εβγαλε λαβρακι! Γιατι δεν αφηνει το παληκαρι ησυχο;
Στα Β.Π. μονο ενα κομμωτηριο υπαρχει, αυτο στην πλατεια; Οοολες πια σε αυτο το κομμωτηριο πανε;;
Συγγνωμη η Αμαλια τη πηγε να πει στη επισης λαιμοκομενη Δαφνη;;; Εδω με την Μελιτα με το ζορι ανταλλασουν μια καλημερα πια κι η Αμαλια ονειρευται συνεργασιες;

* Αυτα απο μενα... "Πολυ καλο" το επεισοδιο! Ναι το εκανα κι αυτο! Ελπιζω σε ακομη καλυτερα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 1:56 pm

LIBRA έγραψε:
Cancoon έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Η ΞΥΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΕΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.ΤΗΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ;ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΝΑ ΚΥΛΑΕΙ ΑΠ'ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΝΑ ΤΡΕΧΑΝΕ ΠΟΤΑΜΙ.ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ KAI ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;

LIBRA να μην τρελαθείς. Να μου επιτρέψεις να έχω και να εκφράζω την άποψή μου με βάση τα άρθρα 5 και 14 του Συντάγματος.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 2:03 pm

Cancoon έγραψε:
LIBRA να μην τρελαθείς. Να μου επιτρέψεις να έχω και να εκφράζω την άποψή μου με βάση τα άρθρα 5 και 14 του Συντάγματος.
Δεν σου απαγόρευσε κανείς να εκφραστείς,πόσο μάλλον η LIBRA που απλώς αντέδρασε στην κριτική σου. Ας χαλαρώσουμε λίγο.

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 2:22 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Δεν σου απαγόρευσε κανείς να εκφραστείς,πόσο μάλλον η LIBRA που απλώς αντέδρασε στην κριτική σου. Ας χαλαρώσουμε λίγο.

εγω κατανοω απολυτα την αποψη της κανκουν και βεβαια την τοποθετηση της απεναντι στη λιμπρα...
αν χαλαρωσετε πρωτοι εγω θα ακολουθησω να εισαι σιγουρη... ainta
αλλιως εκπτωσεις δεν κανω... sm
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 2:31 pm

Eνα επεισοδιο πολυ βαρετο......που το ψηφισα πολυ καλο μονο για Ξυλα-Πετρακη -Κατρανιδη....
Η Ευα τα πηρα ολα κ εφυγε σημερα.....η αντιδραση της ηταν τοσο αλιθηνη κ τοσο πιστικη που ανατριχιασα....ετσι θα αντιδρουσε μια μανα κ οχι ψευτοκλαιγοντας ......Δεν μου αρεσε ο τροπος που εγινε η απαγωγη....η Αγγελα αφησε το καροτσι...ελεος κ που στην Αθηνα...καλε ουτε σε χωριο δεν αφηνουμε τα παιδια απο τα ματια μας που 5 ανθρωποι ειναι ολοι κ ολοι....
Κατα τα αλλα μια απο τα ιδια .....
Α! γελασα κ λιγο με Λουκα-Νικολα.....τρομεροι κ οι δυο σημερα .....
Νορα -Δαφνη δεν σχολιαζω γιατι θα μου ανεβει η πιεση παλι...
Ο Χρηστος Θεος ....με τρελενει το ποσο πολυ γειωνει την Νταιζαρα...πανω τηςςς...
Η μελιτα στον λουτηρα χαρμα...της παει γαντι οεοεο...
Η Αμαλια εχει φρικαρει κ παει πορτα πορτα να βρει βοηθεια για το καημενο το κοριτσακι της που ξεπεσε....αστην να δει πως ειναι η ζωη....αστην μηπως κ στρωσει χαρακτηραΟ Μπελλος τη να πω ....κατι παει να κανει αλλα να δουμε ....γιατι τον γελειοποιησαν τοσο πολυ που δεν μπωρο να τον δω ευκολα πια σαν πονηρο κ εκδικητικο....
Τα καλυτερα ερχονται........

ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 2:45 pm

Cancoon έγραψε:
LIBRA έγραψε:
Cancoon έγραψε:

MAΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Cancoon....ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.ΔΕ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ.ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΜΙΚΕΣ ΣΟΥ ΓΝΩΣΕΙΣ.

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΕΚΤΟΣ......
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 2:47 pm

hionati έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:

εγω κατανοω απολυτα την αποψη της κανκουν και βεβαια την τοποθετηση της απεναντι στη λιμπρα...
αν χαλαρωσετε πρωτοι εγω θα ακολουθησω να εισαι σιγουρη... Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 735655
αλλιως εκπτωσεις δεν κανω... Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 40334

Ηionati, αν θέλεις να υποστηρίξεις την Cancoon υποστήριξε την άποψη της, και όχι το δικαίωμα της να υποστηρίζει την γνώμη της με ελευθερία, κάτι που είναι αδιαμφισβήτητο στο φόρουμ αυτό.

Δεν νομίζω οτι χρειάζεται κανείς δικηγόρο γενικώς αλλα και ειδικώς μιας και φαίνεται να έχει αρκετή γνώση στα νομικά ζητήματα.

Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 419 - Ημερομηνία 15-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 7:36 pm

Καλο απο εμενα το επεισοδιο....

Αμαλια-Πετρος:ΦΥΣΙΚΑ και δεν συμφωνω με την Αμαλια αλλα εγω εστιαζω στο γεγονος οτι ακομα ενα ζευγαρι τσακωθηκε για εναν γελοιο λογο....ελπιζω να μην χωρισουνε για το Μελιτονι γιατι θα τρελαθω εντελως!!!!!ειδη τα εχω παιξει με τους λογους χωρισμου των υπολοιπων....ποσο να αντεξω πια;;;;; livani
Κατρανιδης-Πεφανη: respect : εννοειται!!!!!Tongue

Τελικα σε ποιον αφησε την περιουσια της η Αντιγονη;;;;ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ;;; Confused?
Μπα δεν την εχω τοσο χαζη...!!!!παντως Αντιγονουλα ειμαι και εγω εδω ε;;;και που ξερεις μπορει να βγεις αδερφη της μαμας μου(η πρωτοτοκη εισαι εσυ ετσι;;;γιατι η μαμα μου ειναι μικροτερη ,πως να το κανουμε δηλαδη...).ποτε δεν ξερεις...huhu
Παπαδημητριου ΘΕΑ δεν το συζητω!!!!!!!

Σημερα τα παιδια ειπανε να δειπνησουνε στο "φτωχικο" της Εριεττας..ατσα αλλαγες.... Λογω οικονομικης κρισης να υποθεσω;;;

Νταιζη-Χρηστος-κουτσομπολα:μπραβο Χρησταραααα βραχος!!!!!!ο Μπελλος ετσι το παραταει το αμαξι;;;χιχιχι και ο Χρηστος δεν το ειδε και καλα οταν βγηκε;;;τεσπα αυτα τα παραβλεπω!!!!!Βρε Νταιζουλινι(αλα Νορα) μην εισαι τοσο σιγουρη οτι θα εχεις τοσα λεφτα για να του τα δωσεις....!!!!!!!
Και οταν ξημερωσε ο Θεος τη μερα...:
Εκει κολλουσε το πνιξτονε Μητσο πνιξτονε απ το γνωστο ανεκδοτο!!χαχαχα
Αλλα αμα πατας πανω στο κρεβατι περιμενεις να την πνιξεις;;;;ειπαμε ειναι αναισθητη αλλα μεχρι ενος σημειου...gelio

Ευακι-Αγγελα(γενικως) :Εχει ενστικτο παντως ολο να προσεχει με το μωρο λεει στην μαμα της...να την ακους την κορη σου Αγγελα μου...αφεινουν καροτσι στα κρυα του λουτρου;;;;ισα ισα επειδη καποιος κυνδινευε επρεπε να εισαι μαζι με το παιδι..αμα δηλαδη μπλεκατε και εσεις με τον Ηλια τι θα γινοταν το μωρο;;;;ainta

καλα η σκηνη με το γκαλοπ ειχε πολυ γελιο...
ειδικα το:"γιατι ρε λιγος σου πεφτω;;"του Νικολα...χαχαχα
και την λυπαμε την καημενη τα ακουσε ολα μαζεμενα θα εκαψε οτι εγκεφαλικο κυτταρο της ειχει απομεινει(γιατι δεν την εκοψα για γονο του Αινσταιν ...Και λογω ηλικιας φυσικα...χιχιχι)..τουλαχιστον εμεις τα βλεπουμε ενα ενα αργα και βασανιστικα....sisi

Παρεα-Ευα: Η λυποθυμια της Ξυλα ολα τα λεφτα...και απο Δευτερα πιστευω θα τα δωσει ολα : respect :
Οσο για το παραληρημα της παρεας ενα εχω να πω...
Καποια απο εμας λεει ελεος με τα παιδιαρισματα.... sfyr

Αμαλια-Δαφνη:Τι λεει(αλα Κανακης);;;Βρε Αμαλια μου ελεος!!!!!!!Ευτυχως βρεθηκε καποιος να της πει οτι υπαρχουν κι αλλα ΠΙΟ σοβαρα προβληματα απ του σπλαχνου της....!!!!!!!!Την Δευτερα βεβαια θα γινει χαμος με την Εριεττουλα....!!!!Παντως εχει και την πλακα της η τρελα της...Βεβαια δεν μπορω να μισησω τη κατα τα αλλα ΘΕΑ Αμαλια!!!!!! Tongue

Τα μαθατε;;;η Μελιτα ξεκινησε δουλεια!!!!! kyma
Ξερω κατ ενθουσιαστηκατε...κι εγω!!!!!Η Εριεττουλα πηγει ανυποψιαστη να ΛΟΥΣΤΕΙ(?)και να χτενιστει....μπραβο και εις ανωτερα...κουρεμα ας πουμε!!!!!χιχιχ

Και τελος.....αυτον εκει στο λιμανι που εδωσε στεγνα την Εριεττα,μην τον παρετε στον γαμο σας θα σας πει και του χρονου...δινει ετσι στοιχεια..αβερτα κουβερτα...και θα μου πεις σιγα μωρε δεν εδωσε και αριθμο ταυτοτητας...αλλα μεταξυ μας ικανο τον εχω...!!!!! huhu

Για κρυωμενη πολλα ειπα....Καλο βραδυ!!!!!!!Τα λεμεεεεε!!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Σαβ Οκτ 16, 2010 8:00 pm

.
Ωπα διεκδηκεις και εσυ τη περιουσια της μελλουσας θειας μου;;;;ωρε και θα σφακτουμε..lmao

το Α φυσικα....για το Β φταιει και αυτος....επρεπε να ηταν πιο κοντα στο παραθυρο το καθιστικο,να καναμε την δουλεια μας χωρις να χρειαζομαστε υπρεφυσικες ικανοτητες...!!!! Στυλ σουπερμαν φαντασου!!!!!χαχα

το Γ;;;εμπρος στον δρομο που χαραξε ο Μπελλος...χαχαχα

το Γ....και αντε να βρεις ακρη..καλα τα λες!!!!!

Να κανω μια ακυρη ερωτηση;;;ποια ειναι η Σμα;;;συγνωμη αλλα ειμαι καινουρια και δεν ξερω...αν θελετε μου λετε φυσικα...
παρολα αυτα το Γ

Και οι τρεις κουλες ητανε μην το ψαχνεις....χιχιχι

Οπως ειπα και πριν ας παραδειγματισουμε απ τους ηρωωες μας...το Α χαχα
Τελευταια BONUS

Α)Που αλλου? Στην Αννα

χαχα το Β!!

ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ

@Αμαλια νταρλινγκ ληγμενα παιρνεις? Τι ειναι αυτα που ξεστομιζεις στο Πετραν??? Αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα....μπροστα σε αυτα που ακουγαν τα αυτακια μου να λες στη Δαφνη...πρωτα τους βριζεις και μετα πας και τους γλειφεις? Δεν εισαι εσυ η ΘΕΑ που αγαπησα Siga...

@Σκηνη Νικολα-Λουκα και κοπελιτσας..Θεε μου τι γελιο ηταν αυτο???? lmao lmao lmao Α ρε Λουκακο μπαγασαααα καθε βρασυ στην Κων/πολη...και δε μας δειξατε τιποτα ε??? Impatient Καλα θα το θυμαμαι εγω αυτο... Mmm Η κοπελιτσα ηταν ολα τα λεφτα επαιξε πολυ καλα!!!!

@Χρηστο σου εχω πει ποοοσο σ'αγαπω??? inlove Φτυσε την κι αλλο...ετσι μ'αρεσει!!!!!!

@Μπελλο αγορι μου ξεκινας μια δουλεια....ολοκληρωσε την την τυχη μου την πλανευτρια... gmt Παρε ενα xastouki να συνελθεις...

@"Ενας απο τους 2 μας πρεπει να φυγΕΙΣ " Γεια σου ρε Λουκα με τα ωραια σου lmao
πολυ γελιο αυτη η ατακα!!!!!χαχα

@Η σκηνη της απαγωγης...ηταν λιγο κουλη...Που πας κυρα μου κι αφηνεις το καροτσι ελευθερο? Παρτο μαζι σου...εχει και ροδακια ξερεις...δε θα το κουβαλησεις στη πλατη σου livani

Συμφωνω απολυτα!!!!!Εισαι ΘΕΑ!!!!!!!! Συγχαρητηρια για το ερωτηματολογιο και γενικα για τον σχολιασμο σου...γελασα πολυ!!!ΦΙΛΙΑ!!!!

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Κυρ Οκτ 17, 2010 11:36 am

ψηφισα καλο..μου αρεσαν παρα πολυ οι ερμηνιες του ρουσου,αμαλιας και την ευας!!η λιποθυμια της ευας καταπληκτικη!!!!!πιστευω οτι στα επομενα επεισοδια θα μας καθηλωσει με την ερμηνεια της!!!!γελασα πολυ με λουκα και νικολα πριν ερθει η κυρια για την ερευνα και μετα!!!!επισης,μου αρεσε η αγωνια και η φωνες της αγγελας!!!αυτα απο μενα!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Κυρ Οκτ 17, 2010 1:07 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ!!!!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΚΡΟΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΛΙΤΑ ΟΠΟΤΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ!! ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ??? Mmm
ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΤΗΣ ΚΛΑΦΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ .......ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ "ΣΙΓΑ ΚΑΛΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΩΣΑΤΕ ..Ε ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ!!!" ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ!!! ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΜΩΣ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ , ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΤΕΚΑΠΑΖ!!!! wall ΟΠΟΤΕ ΑΜΑΛΙΑ ΠΑΡΕ 5-6 Fskl ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ!!!!!!
ΚΑΛΑ Η κ.ΞΥΛΑ ΚΑΙ Ο κ.ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ ΦΟΒΕΡΟΙ!!! Penguin ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ oscar !!!
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Η κ.ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ!!!!
ΣΚΗΝΟΘΕΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΦΑΟΥΛ Η ΑΠΑΓΩΓΗ ..... ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ!!!! ainta
ΠΑΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΤΗΛΕΘΕΑΤΩΝ ,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΟΜΟΥΣ, ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΕΙΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ!!!! ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΕΔΗΞΕ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΠΕΡΝΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ......ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ "ΚΑΨΕΙ" ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΤΑ!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΩΣ!!! cake ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ!!! ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΚΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΚΡΙΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!! -_-
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....... Flkia !!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης