Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 41% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap42%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 42% 
[ 36 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 86

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Empty Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 5:31 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:04 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα

- για το Λουκά με το γιατρό
- το Λουκά που έπαιζε το γιατρό (Νοράτιε το δανείζομαι)
- την σκηνή με την οικογένεια Καρτάλη
- το Κασσανδρινό με έκανε και χαμογέλασα με την πονηριά του
- τη σκηνάρα Εύας - Στέφανου
- την καταπληκτική Ξυλά να κλαίει διπλώνοντας τα ρούχα! ΘΕΑ!!!

Είχε και ελάχιστη Μελίτα..

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:09 pm

Λοιπόν απόψε αφού χαρήκαμε την επανασυνδεση Λουκά Νόρας, ζήσαμε και το σκοτσέζικο ντουζ μετά.Καλά βρε Νόρα , τώρα βρήκες και εσύ να το παίξεις σοβαρή ;
Πάντως ο Λουκάκος ταύρος.Σιγά μην καθόταν ήρεμα ήρεμα να ξεκουμπώσει τη Νόρα.Κόναν ο βάρβαρος έτσι όπως έσκισε την πιτζάμα.Κάτι που εδώ που τα λέμε μου άρεσε.
Αντε , γιαβας γιαβάς , είναι σε καλό δρόμο και οι δυο τους.Δεν μπορεί κάποια στιγμή θα είναι οριστικά μαζί.
Εκτός αν ο ελεύθερος απαγωγέας των κοριτσιών ξαναχτυπήσει και βουτήξει τη Νόρα.Κάτι τέτοιο περιμένω εκεί μέσα.(σπόιλερ ΔΕΝ είναι, απλή σκέψη δική μου)
Κατά τα άλλα προχωρά αρκετά αργά.Μπορούσε λίγο να επισπεύσουν την ιστορία , αλλά τέλος πάντων.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:10 pm

Ααα και επειδή το ξέχασα, επιτέλους και μια γυναίκα που ζητάει σωστά μια αγκαλιά όταν πρέπει και ΣΕ ΑΥΤΟΝ που πρέπει και την απολαύσαμε δεόντως!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:10 pm

Όπως συνήθως τον τελευταίο καιρό λίγες καλές σκηνές και πολύ μπλα μπλά
Έχω όμως μια μεγάλη απορία
Ποιά είναι τα πολλά που μοιράστηκε ο Λευτεράκης με την Εύα; lmao lmao lmao
Τα είδε κανείς ή έχω χάσει επεισόδια;
Ένα ρημαδοκαφέ κι αυτόν μισό είδα εγώ

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Όπως συνήθως τον τελευταίο καιρό λίγες καλές σκηνές και πολύ μπλα μπλά
Έχω όμως μια μεγάλη απορία
Ποιά είναι τα πολλά που μοιράστηκε ο Λευτεράκης με την Εύα; lmao lmao lmao
Τα είδε κανείς ή έχω χάσει επεισόδια;
Ένα ρημαδοκαφέ κι αυτόν μισό είδα εγώ

Εννοούνται βρε παιδί μου! Κάτι όπως το ότι ο Κυριάκος πήρε τηλ τη Mαίρη το μοιραίο βράδυ! Τίποτα δεν πιάνεις κι εσύ πια xoxo

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:15 pm

ηταν πραγματικα ενα πολυ καλο επεισοδιο.

Ευα :

απλα καταπληκτηκη. ενα τεραστιο μπραβο στην Φαιη. τελεια ερμηνια με επεισε απολυτα.

Λουκας - Νορα:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Επανασυνδεση επιτελους. Τους χαρηκα πραγματικα πολυ τρυφεροι. Η σκηνη
τους ηταν ΚΑΥΤΗ

Νταιζη - Μπελος:

δεν με πεισανε ουτε η Νταιζη για την αθωωτητα της ουτε ο Μπελλος που το επαιζε θυμωμενος(εγω
γελαγα και αυτος αφριζε)

Δαφνη - Νικολας:

Καπως υπερβολικοι και οι 2. Ο Νικολας που ενω ολοι τρεχουν και ειναι χαλια αυτος το χαβα του(σημερα
ειχε ενα μικρο μικρο δικιο. Φανηκε οτι ο Λευτερης ολο την τριγυριζε την Δαφνη) και η Δαφνη που επεμενε
οτι με τον Νικολα τελειωσαν

Στεφανος:

Τελεια σκηνη εκει που ορμησε στην Νταιζη και στον Μπελλο ηταν φοβερος.(εγω γελαγα με τον Μπελλο ο
οποιος εχει γινει γραφικος "μην πειραξεις την γυναικα μου")

Νικολας - Λουκας :

Πολυ γελιο η σκηνη τους στο ιατρειο. Ο καθενας ελεγε τα δικα του gelio !!!!!!!

οσκαρ σημερα στην Φαιη
oscar oscar
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:18 pm

Πολύ καλό απο μένα επειδη:
~Έλιωσα και Ένιωσα με Νόρα Λουκά Heart2 Heart2
~Γέλασα με Λουκά Νικόλα
~ Δάκρυσα (ναι είμαι ευαισθητούλα) με την ξανθία ΘΕΑ!
~ Το επεισόδιο είχε Χρήστο!!!!!!!!! yey
Klap
Θα ψήφιζα τέλειο αν είχε παραπάνω Ξυλά!!!
Υ.Γ και τώρα θα πάω χορό χαρούμενη με λίγο μουντζουρωμένα μάτια!!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:20 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ!!!!
1)Η ΝΟΡΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
2)ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ
3)ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ
4)ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ
5)ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ!!! Yess Yess ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ... Yess Yess Love Heart1
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:31 pm

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!!!
ΟΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ Η ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ???
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:32 pm

ενιωσα λιωσα κα τα λοιπα λήγοντα εις-ώσα huhu
Τέλειο για Λουκανορικη σκηνη Jump
Για σκηναρα Ξυλά-Σταυρου Heart2
Για την ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ!!!!
Οταν συνελθω θα σχολιασω εκτενως!

Υγ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΕΝΕΡΩΤΑ
ΥΓ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ ΠΑΤΣΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙΑ

ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ
Flkia

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από tsampika090909 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:33 pm

εγω ενα σχολιο θελω να κανω μονο.ο Λουκας εφυγε με τζην και ενα μπλε μπουφαν απο το σπιτι και μετα απο λιγο στο ιατρειο του Νικολα ηταν με σακακι.το παρατηρησε κανεις?? lol! και κατι αλλο...θα ξενερωσω πολυ αν δεν τα βρουνε μετα απο αυτη τη νυχτα ο Λουκας με τη Νορα...ηταν τελειο!!!!!!!!! inlove
tsampika090909
tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : rodos
Ασχολίες : ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:44 pm

Σημερρα θα γραψω κι εγω μαλλον θα σχολιασω .. κι εγω .Τι?? κρατηθειτε για την ..πολυλογια μου ..ΤΕΛΕΙΟ ..ΤΕΛΕΙΟ ..ΤΕΛΕΙΟ..μια υποψια Μελιτας ,και μια <αναλαμπη της >αρκουσε για να μα ς ικανοποιησει...το επεισοδιο..Ζηταμε πολλα?...

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:46 pm

παιδια απιθανη η σημερινη σκηνη της Νορας και του Λουκα οχι ρωτηστε και την Αριαδνη που της εστειλα μυνημα...ελιωσα λεμε...και ψηφιζω τελειο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:51 pm

Πολύ καλό από εμενα.Αρκετη παρεα το 1 απο τα 3 μέτωπα στην παρέα.Αρκετή Ευα.Λιγη Μελιτα. Τι να πώ ...πολύ καλό.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:55 pm

Πολυ καλό και το σημερινό, προχωρούν τα πράγματα αργά και βασανιστικά για τους ήρωες, αλλά έτσι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις... Ευτυχώς ο Αγγελος είναι τουλάχιστον σε καλά χέρια, δεν καταλαβαίνει τίποτε κι είναι ησυχος και χαμογελαστός... Η Εύα εφτασε τα όριά της --χαίρομαι που η Φαίη δεν υπολογίζει τίποτε, δεν την νοιάζει να τσαλακωθεί εμφανισιακά για να αποδώσει σωστά το ρόλο της -- και δεν πρέπει να μιλήσει ξανά με τους απαγωγείς, γιατί που να βρεί την απαραίτητη ψυχραιμία για διαπραγματεύσεις.... Μ'αρέσει που ο Στέφανος και η Εύα φροντίζουν ο ένας τον άλλον, και που η Εύα τον υπερασπίζεται στις υποψίες της Μαρίλιας.
Ο νέος Αστυνόμος καλά κάνει τη δουλειά του, παρακολουθεί όλους τους πιθανούς υπόπτους, μαζί και το Στέφανο, αλλά τα συμπεράσματα πού μπορεί να βγάλει κανείς από τις επισκέψεις του σε Αντιγόνη, Χρήστο και Νταίζη μπορεί να είναι --και είναι -- εντελώς παραπλανητικά... Αλλοι είναι οι ύποπτοι, αλλά ποιοί? Στις προηγούμενες απαγωγές ξέραμε τον ένοχο, εδώ πότε θα μας δώσουν μιά ένδειξη να μη σπάμε το κεφάλι μας?

Χάρηκα για Λουκά Νόρα, βρήκαν τον αλάνθαστο τρόπο να νικήσουν το στρέςς και την αγωνία τους! Και η πρωινή αμηχανία είναι φυσιολογική, πάντως η αρχή έγινε και τα σώματα έχουν τη δική τους γλώσσα καί συνήθως μιλάνε σωστά... Πάντως οι ατάκες που δίνουν στο Λουκά είναι πανέξυπνες και τις λέει με τέτοιο τρόπο που δεν μπορείς παρά να γελάσεις.... Στο τηλέφωνο με το Νικόλα ενώ έτρωγε το τόστ και μετά στο ιατρείο ήταν απόλαυση...

Για Δάφνη - Νικόλα δεν θέλω να πάρω το μέρος κανενός, γιατί και οι δύο έχουν δίκιο απ'την πλευρά τους, θέλω να ελπίζω οτι οταν θα βγάλουν τα απωθημένα τους, θα ξαναστήσουν την οικογένειά τους πιό ελεύθεροι, πιό ανάλαφροι και πιό σοφοί....
Η Εριέττα τσακάλι, αμέσως να βρεί τη σωστή λύση στο πρόβλημα Χρήστου - Αννας. Κι ο Χρήστος ωραία της το έφερε της Νταίζης, για να μάθει, αλλά η Νταίζη δεν είναι ένοχη (αυτή τη φορά τουλάχιστον)...

Η Μελίτα δεν θά έκανε άσχημα να έχει εναν σεκιούριτυ, η Αμαλία έχει δίκιο σ'αυτό, φύλαγε τα ρούχα σου νά'χεις τα μισά δε λένε?

Ετσι όπως τους είδα και τους τρείς, Αντιγόνη, Νταίζη και Στέφανο συνειδητοποίησα οτι αυτοί είναι οικογένεια. Ποιός θα επιβληθεί σε ποιόν τελικά είναι αίνιγμα για δυνατούς λύτες, πάντως η Αντιγόνη νοιάζεται πολύ για το Στέφανο ενώ τη Νταίζη τη βλέπει σαν χειρότερη εκδοχή του εαυτού της και γι'αυτό το λόγο δεν μπορεί να την ανεχτεί, όπως δεν αντέχει να σκέφτεται και όσα έχει κάνει η ίδια μέχρι τώρα....

Ο Λευτέρης δεν αφήνει τις πολλές καλωσύνες καλύτερα, γιατί στο τέλος δεν γίνεται πιστευτός... Τόση κατανόηση κι ευγένεια δεν παραπέμπει σε ειλικρίνεια, οπότε καλύτερα να κρατάνε όλοι μιάν απόσταση, κι η Δάφνη θα έπρεπε να το ξέρει αυτό... Ομως παρ'όλο που έχουν δεί πολλά τα μάτια της, η ίδια δεν έχει εμπειρία από έρωτες και σχέσεις, μιάν αγάπη για το Νικόλα έχει γνωρίσει στη ζωή της, δεν της είναι εύκολο να διακρίνει τι κρύβεται πίσω από το απροκάλυπτο ενδιαφέρον ενός ωραίου τύπου...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:57 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!
ΞΥΛΑ-ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ:ΤΟ ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ : respect : : respect : : respect :
Η ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 7:58 pm

τελειο απλα τελειοοο!!

αχχ τι σκηνη ηταν αυτη???!!! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 759401 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 681539 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 681539 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 681539
απλα τελεια σκηνη αναμεσα στν λουκα και στην νοραα!!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:04 pm

ΜΟΝΟ ΤΕΛΕΙΑ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!
ΝΟΡΑ+ΛΟΥΚΑΣ= Love Heart2
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:07 pm

Όταν πρωτοδιάβασα για την απαγωγή του Άγγελου παρόλο που σαν εξέλιξη δεν μου άρεσε καθόλου περίμενα να δω επεισόδια που θα με καθηλώσουν

Κι όμως τα επεισόδια δεν με ενθουσιάζουν είναι άνευρα και ανακυκλώνουν τις ίδιες συζητήσεις και απλά παρακολουθώ κάποιες όμορφες σκηνές και τίποτα περισσότερο.

Νομίζω οτι για όλο αυτό φταίει το γεγονός οτι έχουν επικεντρωθεί γύρω απ τον πατέρα και το σόι του και δυστυχώς προσωπικά αυτόν τον πατέρα δεν τον πιστεύω οπότε δεν μπορώ να νοιώσω και τον πόνο του.

Νταιζη Αντιγόνη Μπέλλος Στέφανος λυπάμαι που το λέω αλλά ξέρω τι θα πουν πριν ακόμη ανοίξουν το στόμα τους. Θα πουν κάποια στιγμή κάτι ενδιαφέρον και θα μείνω με το στόμα ανοιχτό απ την κατάπληξη

Η Νταίζη κάτι πήγε να κάνει με το Χρήστο και η σκηνή τους είχε κάποιο ενδιαφέρον αλλα σε γενικές γραμμές επαναλαμβάνεται

Ο Στέφανος ή που θα κρατάει το όπλο και θα απειλεί ή που θα ειρωνεύεται τη μαμά του και θα τη ρωτάει πες μου μανούλα ή που θα το παίζει πληγωμένος πατέρας που στέκεται δίπλα στη μάνα του παιδιού του και την κοιτάζει σαν να μην ξέρει τι να κάνει και τι να πει.

Η Αντιγόνη βρίσκεται στη δύσκολη θέση να μην την πιστεύει κανείς. Λογικό αν σκεφτεί κανείς οτι δεν είχε ποτέ και τις καλύτερες σχέσεις με την αλήθεια. Με πείθει όμως οτι πονάει. Εξαιρετική η κυρία Παπαδημητρίου.

Η Αμαλία δυστυχώς ξέπεσε σε ρόλο απότρελης κατίνας και έχει αρχίσει να γίνεται κι αυτή κουραστική

Η Μελίτα αποκαλεί τον ευατό της κομώτρια; Όχι κοπέλα μου θίγεις ολόκληρο κλάδο εργαζομένων μακάρι να είχες καταφέρει έστω αυτό αλλά δεν...

Η Μαρίλια περιφέρεται ταίζοντας κόσμο. Κρίμα που πίστευα η αφελής οτι τώρα που η Εύα περνάει τόσο δύσκολες ώρες θα δω μάνα και κόρη σε μια συζήτηση καρδιάς. Είναι ίσως η μόνη που μπορεί να της δώσει ανακούφιση αλλά ποιός τα ψάχνει τώρα αυτά πρέπει να βλέπουμε την Νταίζη να περιφέρεται

Ο κυριούλης δουλεύει εικοσιτετράωρη βάρδια; Δεν αλλάζει; Υπερωρίες τον πληρώνει η Ελληνική αστυνομία;

Τελικά τις φωτογραφίες τις τραβούσε η ένδοξη Ελληνική αστυνομία. Έχουμε δει μέχρι τώρα να τραβάει η Άννα και σε δύο περιπτώσεις δεν έχουμε δει το φωτογράφο. Στο σπίτι του βουνού και χθες. Τις χθεσινές τις τράβηξε η αστυνομία μήπως και τις άλλες ή υπάρχει και τρίτος φωτογράφος; Τι διάολο όλοι με μια μηχανή στο χέρι κυκλοφορούν;

Ο Λευτεράκης ξέρει τι χαμός έγινε με το δαχτυλίδι και πάει στο σπίτι της Δάφνης νύχτα ώρα. Μετά ο Νικόλας έχει άδικο να σκέπτεται διάφορα;

Η Δάφνη εξακολουθεί να είναι για πολλά φάσκελα. Φλερτ Λευτέρη Δάφνης μου προκάλεσε στομαχικό ίλιγγο. Δώστε του την Μελίτα την Αμαλία την Αγγέλα την Εριέττα (ξέχασα αυτή πάει αλλού) την Άννα την κοπέλα του απαγωγέα αλλά κάντε μου τη χάρη και κρατήστε τον μακριά απ την Εύα και τη Δάφνη. Καλά το κουλό ότι έχει μοιραστεί πράγματα με την Εύα να το προσπεράσω ή να το λέω κι εγώ για τον υπάλληλο του ντελικατέσεν που με εξυπηρετεί χρόνια; Μισό καφέ έχουν πιεί.

Η Νόρα ζήτησε απ το Λουκά μια αγκαλιά για παρηγοριά κι εκείνος την έδωσε απλόχερα σε μια πολύ τρυφερή και όμορφη σκηνή. Δεν μου άρεσε που την επομένη αντιμετώπισαν ο ένας τον αλλον αμήχανα. Δεν χωράνε αυτά ανάμεσα σε ανθρώπους που αγαπιούνται κι αυτοί οι δύο αγαπιούνται. Τραβάμε τον καυγά απλά για να έχουμε θέμα.

Η σκηνή Λουκά Νόρας και Εύας Στέφανου παίχτηκαν η μια μετά την άλλη και τόνισαν τη μοναξιά της Εύας άλλη μια φορά.

Μου άρεσαν
Στέφανος Εύα ερμηνευτικά με ιδιαίτερη μνεία στην υπέροχη Φαίη που δεν ερμηνεύει αλλά δείχνει να είναι η Εύα.

Λουκάς Νόρα γενικά

Χρήστος Νταίζη γενικά

Καρταληδες ερμηνευτικά

Λουκάς Νικόλας γενικά

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:10 pm

πωπω...το επεισοδιο ειχε τον ατελειωτο....
αθλιο....πιο κατω απο το αθλιο δεν υπαρχει ε;;;γιατι αυτο θα ψηφιζα....
τι μαρτυριο ηταν αυτο καλε σημερα;;;; pff

απο που να ξεκινησω;;;

νορα-λουκας:
<αγωνια με λαχταρα να σε νοιαζομαι αγωνια δυστυχως να σε μοιραζομαι>
αγωνιουσαν για τον αγγελο...αγωνιουσαν πολυ...εμ..δεν το ειδα;;;; sisi
απο την αγωνια ειχαν παραλυσει ολοκληροι....εκτος απο ενα σημειο για να κανουν τη δουλεια τους....sisi
ο λουκας αφου πρωτα εφαγε,..καρδαμωσε και μετα με τη νορα το πηδηξαν το ρεματακι....
γιατι ως γνωστον ο ερωτας περναει απο το στομαχι.... lmao

νταιζη-αντιγονη:

νταιζη παρε τη μασκαρα της ευας...
κλαιει ειτε με δακρυα ειτε χωρις η βλεφαριδα καγκελο παραμενει.... lmao

η σκηνη με στεφανο-αντιγονη-νταιζη καλη...
κατι μου λεει οτι θα κυκλοφορησουν φωτο της αγιας οικογενειας....
καθοταν η αλλη αραχτη....χαλαααρααα...
σε ωραια συμπερασματα θα καταληξουν παλι ολοι τους.....

λευτερης-δαφνη:

θελω να συγχαρω τη δαφνη που πατησε το ποδι της στη δουλεια...πραγματικα συγκινηθηκα....
δεν σχολιαζω παραπανω...καθοτι ειμαι συγκινημενη και δεν εχω ζητησει ακομη την αδιαβροχη μασκαρα της ευας.... sisi

τηλεφωνημα απαγωγεα:

λυπηθηκα τον απαγωγεα...τι τραβαει και αυτος για το μεροκαματο;;;

πωπω αυτη γιατι ουρλιαζε ετσι;;;affraid
αθλιοοοο το παιξιμο...πραγματικα...

<τι εκανα θεε μου...τι εκανα;;;>

σκ....τα τα εκανες.....
ΕΛΕΟΣ...κοπελια...ακομα και ο απαγωγεας δεν σε αντεξε και το εκλεισε....
οχι σαν εμας...που σε αντεχουμε 2 χρονια παμε για τον 3ο...

ΗΡΩΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΗΡΩΕΣ...

ακομα ηχουν οι τσιριδες της ευας στα αυτια μου.... livani

ΑΘΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:31 pm

anastasia20 έγραψε:πωπω...το επεισοδιο ειχε τον ατελειωτο....
αθλιο....πιο κατω απο το αθλιο δεν υπαρχει ε;;;γιατι αυτο θα ψηφιζα....
τι μαρτυριο ηταν αυτο καλε σημερα;;;; pff

απο που να ξεκινησω;;;

νορα-λουκας:
<αγωνια με λαχταρα να σε νοιαζομαι αγωνια δυστυχως να σε μοιραζομαι>
αγωνιουσαν για τον αγγελο...αγωνιουσαν πολυ...εμ..δεν το ειδα;;;; sisi
απο την αγωνια ειχαν παραλυσει ολοκληροι....εκτος απο ενα σημειο για να κανουν τη δουλεια τους....sisi
ο λουκας αφου πρωτα εφαγε,..καρδαμωσε και μετα με τη νορα το πηδηξαν το ρεματακι....
γιατι ως γνωστον ο ερωτας περναει απο το στομαχι.... lmao

νταιζη-αντιγονη:

νταιζη παρε τη μασκαρα της ευας...
κλαιει ειτε με δακρυα ειτε χωρις η βλεφαριδα καγκελο παραμενει.... lmao

η σκηνη με στεφανο-αντιγονη-νταιζη καλη...
κατι μου λεει οτι θα κυκλοφορησουν φωτο της αγιας οικογενειας....
καθοταν η αλλη αραχτη....χαλαααρααα...
σε ωραια συμπερασματα θα καταληξουν παλι ολοι τους.....

λευτερης-δαφνη:

θελω να συγχαρω τη δαφνη που πατησε το ποδι της στη δουλεια...πραγματικα συγκινηθηκα....
δεν σχολιαζω παραπανω...καθοτι ειμαι συγκινημενη και δεν εχω ζητησει ακομη την αδιαβροχη μασκαρα της ευας.... sisi

τηλεφωνημα απαγωγεα:

λυπηθηκα τον απαγωγεα...τι τραβαει και αυτος για το μεροκαματο;;;

πωπω αυτη γιατι ουρλιαζε ετσι;;;affraid
αθλιοοοο το παιξιμο...πραγματικα...

<τι εκανα θεε μου...τι εκανα;;;>

σκ....τα τα εκανες.....
ΕΛΕΟΣ...κοπελια...ακομα και ο απαγωγεας δεν σε αντεξε και το εκλεισε....
οχι σαν εμας...που σε αντεχουμε 2 χρονια παμε για τον 3ο...

ΗΡΩΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΗΡΩΕΣ...

ακομα ηχουν οι τσιριδες της ευας στα αυτια μου.... livani

ΑΘΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.....

Αγαπητη αναστασια αν δεν με απαταει η μνημη μου αναλογες τσιριδες δεν ειχε και περσι η μελιτα στον πρωτο κυκλο στην απαγωγη της νεφελης?Οποτε στο σπιτι του κρεμασμενου μην μιλαμε για σκοινι καλυτερα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:32 pm

το ποιος τσιριζει συνηθως ασε να το κρινουν κι αλλοι μαλλον η μελιτα καιο η μανουλα της τσιριζουν και οχι η ευα!!Και κατι αλλο η νορα και ο λουκας αγαπιουνται αληθινα και οχι οπως κατι αλλους!!ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΖΩΗ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ!!ταυτοχρονα, οταν η ζωη της εγκυου ευασ κινδυνευε, ο στεφανακος ξενοκοιμοταν με την αθωα παιδισκη μελιτα!!!Αυτα προς αποκατασταση της αληθειας!!Για μενα ηταν τελειο επεισοδιο χαρη στην σκηνη νορα λουκα, και ευελπιστω σε αναλογες σκηνες!!Κατα τα αλλα τι και ποιος κρυβεται πισω απο την απαγωγη, ακομα δεν ξερουμε, και ευχομαι το μωρο να γυρισει συντομα πισω!! Aww
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:34 pm

sarita έγραψε:

Αγαπητη αναστασια αν δεν με απαταει η μνημη μου αναλογες τσιριδες δεν ειχε και περσι η μελιτα στον πρωτο κυκλο στην απαγωγη της νεφελης?Οποτε στο σπιτι του κρεμασμενου μην μιλαμε για σκοινι καλυτερα.

Καλέ γιατί κάνεις παράθεση? Αφού θα σε προλάβουν κανα-δυο ακόμα! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703

Η διαφορά είναι Sarita μου, οτι η μία τσιρίζει για το παιδί της. Η άλλη τσίριζε για να πει την Εύα τσ@υλα... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:48 pm

Καρ-Mik έγραψε:
sarita έγραψε:

Καλέ γιατί κάνεις παράθεση? Αφού θα σε προλάβουν κανα-δυο ακόμα! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703

Η διαφορά είναι Sarita μου, οτι η μία τσιρίζει για το παιδί της. Η άλλη τσίριζε για να πει την Εύα τσ@υλα... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 571703

καλε βασω το ξεχασα οτι θα γινει παραθεση και αλλη.Ναι εδω που τα λεμε εχεις ενα δικιο.Αρα ετσι οπως το τοποθετησες σημαντικοτερες ηταν οι τσιριδες της ευας μιας που εγιναν για σοβαρο λογο.
ΥΓ.Αλλη φορα θα περιμενω για τις παραθεσεις sfyr
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης