Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 35 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap42%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 42% 
[ 36 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 86

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:48 pm

Καρ-Mik έγραψε:
sarita έγραψε:

Αγαπητη αναστασια αν δεν με απαταει η μνημη μου αναλογες τσιριδες δεν ειχε και περσι η μελιτα στον πρωτο κυκλο στην απαγωγη της νεφελης?Οποτε στο σπιτι του κρεμασμενου μην μιλαμε για σκοινι καλυτερα.

Καλέ γιατί κάνεις παράθεση? Αφού θα σε προλάβουν κανα-δυο ακόμα! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703

Η διαφορά είναι Sarita μου, οτι η μία τσιρίζει για το παιδί της. Η άλλη τσίριζε για να πει την Εύα τσ@υλα... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703

1ον)να πω οτι ο πρωτος κυκλος ηταν προπερσυ....

2ον)εγω δεν ανααφερθηκα σε καμια μελιτα....
εδω να πω οτι δεν εχω παραπονο....λιγο την εδειξε σημερα τη μελιτα αλλα ολο για αυτη μιλαμε....

3ον)τωρα για τις τσιριδες...εσεις προτιμηστε τις τσιριδες της ευας εγω θα παρω της μελιτας...
μου φαινονται πιο αληθινες....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:50 pm

αφου συνηλθα απο τη σκηνη νορας και λουκα μπορω τωρα σχολιασω..τι επεισοδιο ηταν αυτο??μου λετε??ψηφισα πολυ καλο!!!κοντα τελειο!!!αν δεν υπηρχε εκεινη η σκηνη το πρωι νορας και λουκα θα ψηφιζα τελειο!!!μου αρεσε πολυ που τα ξαναβρηκαν!!!η ερμηνεια της ευας πολυ ωραια!!!επρεπε ο στεφανος να σκοτωνε την νταιζη...ο λευτερης πολυ κολλαει στην νταιζη..δεν μου αρεσει αυτο..αυτα για σημερα!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:51 pm

anastasia20 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
sarita έγραψε:

Αγαπητη αναστασια αν δεν με απαταει η μνημη μου αναλογες τσιριδες δεν ειχε και περσι η μελιτα στον πρωτο κυκλο στην απαγωγη της νεφελης?Οποτε στο σπιτι του κρεμασμενου μην μιλαμε για σκοινι καλυτερα.

Καλέ γιατί κάνεις παράθεση? Αφού θα σε προλάβουν κανα-δυο ακόμα! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703

Η διαφορά είναι Sarita μου, οτι η μία τσιρίζει για το παιδί της. Η άλλη τσίριζε για να πει την Εύα τσ@υλα... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 571703

1ον)να πω οτι ο πρωτος κυκλος ηταν προπερσυ....

εδω να πω οτι δεν εχω παραπονο....λιγο την εδειξε σημερα τη μελιτα αλλα ολο για αυτη μιλαμε....

3ον)τωρα για τις τσιριδες...εσεις προτιμηστε τις τσιριδες της ευας εγω θα παρω της μελιτας...

1ον)απο την βιασυνη μου εκανα ενα τυπογραφικο λαθος.
2ον)Ανεφερα τη μελιτα γιατι η υπενθυμιση ειναι καλο πραγμα
3ον)Κανενα προβλημα να κρατησεις τις τσιριδες της μελιτας δοξα τον θεο δημοκρατια εχουμε.Η καθεμια με τα γουστα της.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:52 pm

anastasia20 έγραψε:

2) Eίδες; Και δεν χαίρεσαι; Αφου δεν την έδειξε πολύ ( Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 141519 ) ας έχει και λίγη προσοχή απο αλλού!!

3) Γούστα είναι αυτά Αναστασία μου. Δεν σου είπε κανείς να μην τις προτιμήσεις..

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 8:57 pm

Φυσικά ψήφισα πολύ καλό για το επεισόδιο για 2 βασικά πράγματα

1. Γιατί η ΛουκοΝορική μου συμπάθεια δεν κρύβεται και έλιωσα, ένιωσα, χαμογέλασα μετά από πολύ καιρό! Δεν με πείραξε που δεν τα βρήκαν αμέσως εξάλλου μας αφήνουν χώρο και δεύτερο γύρο διαπραγματεύσεων! Yess

2. Γιατί η κα Ξυλά είναι ΘΕΑ και επιτέλους της δίνουν πράγματα να αποδείξει το ταλέντο της!

Επίσης μου άρεσαν η σκηνές με τις μαμάδες και τα παιδιά σε αντιπαραβολή με την Εύα που έχει χάσει το δικό της. Μου έβγαλε μια συγκίνηση και με άγγιξε είναι ότι πιο δύσκολο και σκληρό να συμβεί σε μία μάνα. Snif

Για άλλη μια φορά εκνευρίστηκα με Δάφνη, η οποία φαίνεται να μην συνειδητοποιεί την τόσο άδικη συμπεριφορά της...

Και μια παρατήρηση που φυσικά θα έκανα... Το ποντίκι δεν μπορεί να λειτουργήσει πάνω σε γυάλινη επιφάνεια καλέ! sfyr
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:00 pm

Τέλειο κι από μένα!

Η Φαίη έδωσε πάλι ρέστα! Υπέροχη η σκηνή με Στέφανο!

Λουκάς-Νόρα Καταπληκτική σκηνή!

Δάφνη-Λευτέρης Εντάξει, αποφασίσατε να τν κάνει τν ζημιά η Δάφνη, κανένα καλύτερο δεν μπορούσατε να βρείτε ? Χημεία μηδέν κ ο Μπισμπίκης όσο καλός κ αν είναι-γιατί είναι- στο γυαλί δεν γράφει. Κ θα δούμε κ τρίγωνο, Έλεος ούτε με Δάφνη ούτε με Εύα κολλάει!
Σαλάτα με τρίγωνα-τετράγωνα κανένα δεν σας πέτυχε!

Τέλειο γιατί δεν είδαμε κ πολύ Μελιτα!

Ο Στέφανος με κουράζει, ο Μπέλλος γελοίος, η Νταίζη καρικατούρα κ η Παπαδημητρίου θέα!

Τα σέβη μου στην Ξυλά! : respect : : respect :

Υγ είδατε δεν ζητάμε κ πολλά Εύα σε καταπληκτικές σκηνές, παρέα σε δράση , Λούκα-Νόρα να νιώσουμε κ έχουμε ένα τέλειο επεισόδιο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:05 pm

Πολύ καλό από εμένα γιατί ακόμα μια φορά απολαύσαμε ερμηνείες.

Αλέξανδρος Σταύρου-Φαίη Ξυλά δένουν πολύ ωραία και σήμερα έβγαλαν μια ανθρωπιά και μια τρυφερότητα, έπεισαν ότι είναι γονείς και έχουν αγωνία για το παιδί τους.

Μαριάννα Πολυχρονίδη-Στέλλα Παπαδημητρίου σε μαθήματα Υποκριτικής εκτός από μαθήματα κομψότητας. (Υπέροχη η καρφίτσα της κ. Παπαδημητρίου) Έχουν χημεία και το δείχνουν η μία κόβει η άλλη ράβει και πολύ μου αρέσει αυτό.

¨Οταν δε στην σκηνή μπήκε και ο κ. Σταύρου είδαμε 3 ηθοποιούς σε μεγάλα κέφια. Αν και λένε συνέχει τις ίδιες ατάκες, τα καταφέρνουν.

Και επειδή εγώ είμαι Νταίζη team επίσης απόλαυσα τη σκηνή με τον Χρήστο. Ναι μου αρέσουν μαζί, γιατί το έχουν!!!

Δάφνη-Νικόλας για μπάτσες
Νόρα-Λουκάς τα βρήκαν και ελπίζω να παραμείνουν έτσι

Ο Λευτέρης, η Αννούλα είναι μουχρίτσες, το έχουμε πει πολλάκοις, ούτε με πείθουν, αντιθέτως με εκνευρίζουν!!!!

Η σκηνή Αμαλίας-Μελίτας για να γεμίσει το επεισόδιο, την αφήνω ασχολίαστη

Ξυλά-Παπαδημητρίου-Κασσανδρινός-Πολυχρονίδη-Σταύρου oscar

άντε και να δούμε....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:12 pm

pasxalitsa έγραψε: Πολύ καλό από εμένα γιατί ακόμα μια φορά απολαύσαμε ερμηνείες.

Αλέξανδρος Σταύρου-Φαίη Ξυλά δένουν πολύ ωραία και σήμερα έβγαλαν μια ανθρωπιά και μια τρυφερότητα, έπεισαν ότι είναι γονείς και έχουν αγωνία για το παιδί τους.

Μαριάννα Πολυχρονίδη-Στέλλα Παπαδημητρίου σε μαθήματα Υποκριτικής εκτός από μαθήματα κομψότητας. (Υπέροχη η καρφίτσα της κ. Παπαδημητρίου) Έχουν χημεία και το δείχνουν η μία κόβει η άλλη ράβει και πολύ μου αρέσει αυτό.

¨Οταν δε στην σκηνή μπήκε και ο κ. Σταύρου είδαμε 3 ηθοποιούς σε μεγάλα κέφια. Αν και λένε συνέχει τις ίδιες ατάκες, τα καταφέρνουν.

Και επειδή εγώ είμαι Νταίζη team επίσης απόλαυσα τη σκηνή με τον Χρήστο. Ναι μου αρέσουν μαζί, γιατί το έχουν!!!

Δάφνη-Νικόλας για μπάτσες
Νόρα-Λουκάς τα βρήκαν και ελπίζω να παραμείνουν έτσι

Ο Λευτέρης, η Αννούλα είναι μουχρίτσες, το έχουμε πει πολλάκοις, ούτε με πείθουν, αντιθέτως με εκνευρίζουν!!!!

Η σκηνή Αμαλίας-Μελίτας για να γεμίσει το επεισόδιο, την αφήνω ασχολίαστη

Ξυλά-Παπαδημητρίου-Κασσανδρινός-Πολυχρονίδη-Σταύρου oscar

άντε και να δούμε....

Συμφωνω και με τη Δεσποινα! Nyxia

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:38 pm

Για αρχή...
Αθλιο το φλερτ Δαφνης-Λευτέρη..Εμετικό...
Απο πότε η μελίτα έγινε κομμωτρια?Με μια μέρα λούσιμο και αυτό λάθος? lmao
Πόσο ΘΕΑΡΑ είναι η Ξυλά? Μεταδίδει τόσο τέλεια τον πόνο της και δένει απίστευτα με το Σταυρου.. Το πιάσαμε βέβαια, τους έχουν δωσει εντολή, μην αγγίζεστε και φανει η χαωδης διαφορά..Εχουμε και ένα απολυτο να σπρώξουμε sisi
Απιστευτη η Παπαδημητρίου και μια κούκλα!
Τι ερωτική σκηνή ηταν αυτή Νόρας-Λουκά??? Ενταση, πάθος, ανάγκη και αγάπη στον υπερθετικό βαθμό..
"Τι έκανα Θέε μου τι έκανα???: respect : : respect : Μάγεψε η Ξυλά λέμε!

Πολύ καλό..αναλυτικά αύριο!

ΥΓ Ευαίσθητος καβαλάρης
lmao lmao
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:44 pm

Πολυ καλο απο μενα!!!!

Νομιζω μαντευετε γιατι.... Miam Τι ηταν τουτο το σημερινο παναγια μου??? Faint

Δε δυναμαι να σχολιασω αλλες σκηνες διοτι τις εχω ξεχασει....και να ηταν μονο οι σκηνες? Εδω κοντευω να ξεχασω και το ονομα μου....Μια αλλη (ονοματι Νορα)πρεπει να το ξεχασε σιγουρα παντως... Faint Τυχερη... Snif Λοιπον και εγω οταν δω κανενα μανουλομανουλο βρηκα την ατακα που θα του πω και θα πεσει---->Θα με κανεις μια αγκαλια???huhu Μποχοχοχοχοχο
Και τωρα σοβαρευομαι....

*παει να ξαναδει τη σκηνη να λιωσει*
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:46 pm

για αλλη μια φορα η Ξυλα απεδειξε οτι ειναι πρωταγωνιστρια..μοναδικη και σημερα.
για τη σκηνη Νορας Λουκα δεν εχω πολλα να πω,γυρισαμε στις παλιες καλες αγαπημενες εποχες του πατωματος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και αυτο που πραγματικα γελαγα απο την ωρα που το ακουσα ηταν το ευαισθητος καβαλαρης του Νικολα!!!!!!!!!!!!!!!!δεν υπαρχει,ηταν πολυ ευστοχη ατακα.
πολυ καλο το σημερινο.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:47 pm

tzibirdika έγραψε:Πολυ καλο απο μενα!!!!

Δε δυναμαι να σχολιασω αλλες σκηνες διοτι τις εχω ξεχασει....και να ηταν μονο οι σκηνες? Εδω κοντευω να ξεχασω και το ονομα μου....Μια αλλη (ονοματι Νορα)πρεπει να το ξεχασε σιγουρα παντως... Faint Τυχερη... Snif Λοιπον και εγω οταν δω κανενα μανουλομανουλο βρηκα την ατακα που θα του πω και θα πεσει---->Θα με κανεις μια αγκαλια???huhu Μποχοχοχοχοχο
Και τωρα σοβαρευομαι....

μ'αρεσεις!!!!!!!!!! lmao ετσι αυτα ειναι καταλαβες οχι τ'ονομα,τον γαλαξια που βρισκεται εχασε!!!!!!!!!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:55 pm

θα την πω την αμαρτια μου...Cool
με το που ειπε η νορα στον λουκα για αγκαλια λεω ...οπα! εδω ειμαστε... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 221877 Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 558573
και ομολογουμενως δεν απογοητευτηκα... Cool πολυ καλη η σκηνη και μου αρεσει που πλεον οι αντιδρασεις τους ειναι πιο ενηλικες και αναφερομαι στο επομενο πρωι ...ναι μεν αμηχανια και μια παγωμαρα αλλα δεδομενου των συνθηκων και οχι μονο της σχεσης τους αλλα και του τι συμβαινει γυρω τους με την απαγωγη μου φανηκε αληθινη αντιδραση..

αυτο που μου αρεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ειναι πως σε καθε βημα ηταν η νορα που επαιρνε πρωτοβουλια...αυτη του ζητησε να ανεβει ..αυτη ζητησε επαφη αυτη ειπε σ'αγαπω ...και μου αρεσε γιατι υπαρχει αγαπη αναμεσα στο ζευγαρι και ο λουκας σε ολη την κατασταση αυτη ηταν παντα ενα βημα πιο ζεστος στο θεμα απο τη νορα και η νορα εβγαζε κατι εγωιστικο και ψυχρο αλλα σημερα φανηκε ποσο αναγκη τον ειχε και μετα φανηκε και ποσο αναγκη την ειχε ο λουκας.... Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 44808

σαφως και νοιαζονται για τον αγγελο νορα και λουκας ..και αυτο φαινεται στις πραξεις τους και οτι τρεχουν...αλλωστε αν δεν ηταν η απαγωγη του μικρου και το ποσο πραγματικα τους επηρρεασε και την αναγκη τους να ξεσπασουν καπου δεν θα ειχαν καταληξει να περασουν τη νυχτα μαζι...αλλωστε εκαναν ερωτα με συναισθηματα και αγαπη και λαχταρα που ξεκινησε απο πονο απο αυτα που συμβαινουν και ενα τετοιο βιωμα δεν ειναι ποτε ουτε κακο ουτε χυδαιο ουτε υποδηλωνει απωλεια ενδιαφεροντος και συναισθηματων ακριβως το αντιθετο...
και μαλιστα ειμαι απολυτα σιγουρη πως αν η νορα και ο λουκας ηταν μαζι και δεν ειχαν χωρισει ωστε να κρυβουν μεσα τους αρνητικα συναισθηματα δεν θα ειχαν κανει τιποτα το βραδυ και απλα θα το ειχαν περασει αγκαλια να σκεφτονται τον αγγελο και αυτο δειχνει την διαφορα...
αλλα καθε συνθηκη καθοριζει και αντιδραση...και καθε αντιδραση οφειλετε και στο ψυχικο ερεθισμα...
για μενα δεν ειναι παραλογο αυτο που συνεβη ουτε δειχνει πως δεν ενδιαφερονται για τον αγγελο και την ευα ...το αντιθετο μου εβγαλε..

η δρακουλακη μου αρεσε παρα πολυ οταν ζητησε την αγκαλια και ειπε το σάγαπω..ειχε ωραιο τονο στη φωνη...
και μετα η σκηνη εβγαλε την ενταση που επρεπε να βγαλει...αν και κανενα ωραιο τραγουδακι δεν θα με χαλαγε να πω τη αληθεια μου.. Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 767325

εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε ποτε ιδιαιτερα το ζευγαρι δαφνης-νικολα (βεβαια δεν θα μου αρεσε να δω ουτε και χωρισμο γιατι αυτο αντιτιθεται στον χαρακτηρα της δαφνης) και γι αυτο σημερα δεν μπορεσα να μην δω την τεραστια διαφορα αναμεσα στο ζευγαρια...
η νορα και ο λουκας παντα αλλα παντα στα δυσκολα ειναι μαζι και παιρνουν δυναμη ο ενας απο τον αλλο και φανηκε και εδω..
στις δυσκολες καταστασεις φαινεται η ουσια και η ουσια ειναι πως η νορα και ο λουκας πλησιασαν ο ενας τον αλλο ενω η δαφνη και ο νικολας απομακρυνθηκαν (υπαιτιοι και οι δυο)...

η σκηνες του λουκα με τον νικολα και στο τηλεφωνημα και στο γραφειο μου αρεσαν αρκετα...με τον λουκα να κενταει αλλα και οι ατακες του νικολα για τον λευτερακη δεν πηγαιναν πισω Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 191984 αν και ηταν λιγο ακαιρες αντιδρασεις με το πνευμα των ημερων(βλ. εδω ο κοσμος καιγεται και ο νικολας το βιολι του) Razz

και τελος εχω και εγω την απορια...
μεχρι στιγμης λογω ωραριου δεν εχω χασει κανενα επεισοδιο της εδεμ...ποτε μοιραστηκαν ο λευτερης και η ευα πραγματα και δεν το καταλαβα; Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 123796 ..σε αλλο πλανητη ζω; Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 103275

επιπλεον....
ο κασσανδρινος συνηθως με αφηνει αδιαφορη και δεν με εντυπωσιαζει(ζητω συγνωμη ειδικα απο την τζινα! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 598612 ).. φετος εχει κανει θετικα βηματα και σημερα μου εβγαλε κατι πολυ εντονο στη σκηνη με τη νταιζη...ολο το παιχνιδακι του για να βγαλει την αληθεια σε μερικα σημεια ηταν ιδιαιτερα καλος...well done! really well done!!

η κα. παπαδημητριου πολυ καλη...
σημερα αναφερθηκε και ξεκαθαρα χωρις καμια υπεκφυγη πως μανα και κορη εκαναν τις αποπειρες...οχι πως υπηρχε καμια αμφιβολια αλλα μεταξυ τους νομιζω δεν το ειχαν ξαναπει τοσο ξεκαθαρα...

τελικα παντως εγω κατεληξα...
η μονη που πρεπει να κανει διαπραγματευσεις ειναι η μαριλια...ποιος λουκας ποια νορα ποιος στεφανος...μαριλια ftw! Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 40334

οντως ο στεφανος μπορει να δειξει την ψυχραιμια να διαπραγματευτει αλλα εμενα με αφηνει παγερα αδιαφορη...
μπλα μπλα απειλει..μπλα μπλα μπλα μανουλα...μπλα μπλα μπλα θα δειτε τον αλλο μου ευατο..θα σκοτωσω..θα κανω..θα ρανω...μπλα μπλα μπλα και το μονο που εχω να πω ειναι...

μανο where are you?????? Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 39030

η αμαλια στην κοσμαρα της once again αλλα της εχω αδυναμια και δεν θα επεκταθω..ναι ειμαι υποκειμενικη και μου αρεσει !Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 274331
και τελος...
οι μονες αγκαλιες περα απο το μοτιβο των ακριτας κυριτση που πραγματικα μου αρεσουν ειναι της ευας με τον λουκα...
δεν υπαρχει ερωτικο στοιχειο ..μπορει να ειναι φιλικες..απελπισμενες..με αγαπη..αστειες ..με ενθουσιασμο...αλλα ειναι ΑΓΚΑΛΙΕΣ! απο αυτες που βρισκεις εναν φιλο τον κανεις οικογενεια και θες να χαθεις μεσα στην ασφαλεια ενος δικου σου ανθρωπου...

ψηφιζω μετριο γιατι παρα την ερμηνεια της ξυλα που μου αρεσει η ιστορια με την απαγωγη εχει αρχισει να με κουραζει..
κανονικα θα το ψηφιζα πολυ καλο για μεμονωμενες σκηνες βλ. νορας λουκα αλλα στο συνολο του ειχε κατι που δεν μου κολλαγε...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την maeveline στις Τετ Οκτ 20, 2010 10:02 pm, 2 φορές συνολικά
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 9:58 pm

Και τωρα σοβαρευομαι....

χαχαχ +1 για εσένα! Πάντως αυτό που κάνει ο Λουκάς να το κάνει πιο συχνά *γκουχ γκουχ* την φέρνει σε ισορροπία!!! Ξύπνησε πρώτη, ετοιμάστηκε γρήγορα, του έφτιαξε καφέ!!! Έχω συγκλονιστεί!!! Razz Razz

FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 10:01 pm

Το επεισόδιο ήταν μέτριο, διότι δεν είχε κάποια εξέλιξη ως προς τα τρέχοντα θέματα και σίγουρα κατώτερο του χθεσινού, διότι το χθεσίνο είχε εκείνη την καταπληκτική σκηνή ανάμεσα στον Στέφανο και την Μελίτα.
Ο Στέφανος δείχνει ειλικρινή αγωνία για το παιδί του. Πάντως είναι κάπως υποτονικός γενικότερα. Μόνο χθες χάρη στη Μελίτα εμφανίστηκε η φλόγα στο βλέμμα του. Ακόμα και οι απειλές στην Νταίζη, την Αντιγόνη, τους θεούς και τους δαίμονες είναι υποτονικές σε σχέση με την έκρηξη που εξεδήλωσε μετά το ατύχημα της Μελίτας.
Στην σκηνή με την Εύα αυτός μίλησε σωστά. Την Εύα την βαριέμαι και πολύ περισσότερο βαριέμαι τους λαικισμούς και τα μικροαστικά της κόμπλεξ. Άντε πάλι σήμερα τα “κ***ολεφτά” και τα “κ***λεφτά”. Αυτά τα έλεγε και πριν λίγα επεισόδια παριστάνοντας ότι δεν την νοιάζουν ωστόσο τα τσέπωσε μια χαρά και με την ανευθυνότητα που την χαρακτηρίζει δεν πήρε ούτε ένα μέτρο προστασίας! Γενικότερα η σκηνή ήταν Sleep Sleep Sleep
Ως προς το ερμηνευτικό κομμάτι και πάλι η Ξυλά άρχισε τις θορυβώδεις εκφραστικές υπερβολές σε σημείο που η ατάκα του απαγωγέα “δεν θέλω υστερίες” ακούστηκε σχεδόν κωμική!!!
Είναι γεγονός ότι η Ξυλά δεν έχει το πρόσωπο που να της επιτρέπει να παίξει με ελαφρύ μακιγιάζ. Ωστόσο και το να τη βλέπουμε με φουλ make up, 10 στρώσεις μάσκαρα και κραγιόν στην εντέλεια ενώ υποτίθεται ότι έχει χάσει τον κόσμο λόγω της απαγωγής του Άγγελου εδώ και δύο μέρες, είναι αστείο!!! Και αυτό ενώ στο σίριαλ η Παπά και η Πολυχρονίδη έχουν εμφανιστεί πολλές φορές με σχεδόν ανύπαρκτο μακιγιάζ συνεισφέροντας έτσι στην ρεαλιστικότητα των σκηνών τους.
Η κορυφαία σκηνή του επεισοδίου ήταν αυτή της οικογένειας Λαζαρίδη. Σταύρου, Πολυχρονίδη και Παπαδημητρίου έδωσαν ρέστα σε μια κωμικοτραγική σκηνή όπου ο ένας κατηγορεί τον άλλο για τα χειρότερα εγκλήματα όπως σε άλλες οικογένειες γκρινιάζουν για τα χριστούγεννιάτικα δώρα που πήρε ο ένας στον άλλον. Ο Στέφανος στο πρόσωπο της Νταίζης έχει βρει μια άξια αντίπαλο παρόλαυτά δεν πιστεύω ότι αυτή κρύβεται πίσω από την απαγωγή.
Η Δάφνη είναι τσιμπημένη με τον Λευτέρη και ίσως γι' αυτό δεν έδωσε τη δέουσα σημασία στην ανησυχία του και το ενδιαφέρον του για την Εύα. Ο Λευτέρης ως προς την Εύα έχει περάσει ήδη από το στάδιο του φιλικού ενδιαφέροντος στο στάδιο του ερωτικού ενδιαφέροντος και η προστατευτικότητα του γι' αυτήν είναι συγκινητική. Αν μπορούσε να είναι δίπλα στην Εύα αυτήν την στιγμή θα της πρόσφερε την στήριξη που χρειάζεται περισσότερο από τον καθένα.
Μου άρεσε πάρα πολύ το πόσο προσγειωμένη είναι η Μελίτα. Γενικά η Μελίτα δεν μπορεί βέβαια να ξεφύγει από τον συναισθηματισμό της ωστόσο ωριμάζει. Πέρασε ό,τι χειρότερο μπορεί να περάσει μια γυναίκα, την σμπαράλιασε ένα αυτοκίνητο, απέβαλε ενώ ήταν τεσσάρων μηνών και κόντεψε να πεθάνει και η ίδια και παρολαυτά επουδενί δεν είναι το φοβισμένο πλάσμα που κλειδαμπαρώνεται στο δωμάτιό του. Μπράβο της. Πάντως και ο σωματοφύλακας δεν είναι κακή ιδέα!!!
Μάλλον η Νόρα έμεινε εγκυος σήμερα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 10:41 pm

Και τωρα σοβαρευομαι....

xoxo Ξέχασα να διευκρινήσω ότι ψήφισα πολύ καλό για δύο ακόμα λόγους

1) Οι αντιδράσεις της Σμά!

2) Οι ατάκες του Νικόλα! Εγω σκάλωσα στο "σφίχτης", είχε και ένα ύφος ο άτιμος ο Γιαννακό όλα τα λεφτα! χαχαχαχαχαχαχα

Maeveline δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη, άλλωστε το τι αρέσει στον καθένα είναι καθαρά υποκειμένικό :)

Πασχαλίτσα Love!

Επεισόδιο 422 - Ημερομηνία 20-10-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από nellyjenn Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 10:49 pm

Σαν κάτι να έγινε σήμερα.. Δεν αποκοιμήθηκα τουλαχιστον..! sisi
Το επεισόδιο είχε μιά πολύ πιο σωστή ισορροπία σε σκηνές, γεγονότα και ποικιλία στα εμπλεκόμενα πρόσωπα.

Μου άρεσαν Ξυλά (Θεά, θέλουμε κιάλλο), Λάμπου, Πολυχρονίδη και Σταύρου.
Δάφνη αρκετά καλή,
Νόρα και Λουκάς μακράν καλύτεροι απο τα προηγούμενα επεισόδια (τέτοιο κακό να μήν μας ξανάβρει).
Λευτέρης - Άννα συμπαθητικοί.
Δεν μου άρεσαν οι σκηνές του Νικόλα, λίγο κουραστικός σήμερα.. (σεναριακά).

Και φυσικά, για ακόμα μια φορά, ΛΑΤΡΕΨΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟ : respect : : respect : : respect : για την αβίαστα λαμπερή και δυνατή παρουσία και την απλούστατα πανέμορφη ερμηνεία παρόλη τη φειδωλή αξιοποίησή του απο τους σεναριογράφους... (ελπίζω αυτό να αλλάξει σύντομα, αλλα μήν τα ξαναλέω και γίνομαι κουραστική).

nellyjenn

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 11:08 pm

Οσες ειναι μανουλες νομιζω πως σημερα θα δωσουν πολλα οσκαρ στην Φαιη που και χωρις να ειναι μανουλα ακομα επαιξε τελεια την απογνωση κ την φρικη μιας μανας που δεν ξερει αν θα ξαναδει το παιδι της....και φυσικα αυτη η σκεψει δεν χωραει στο μυαλο καμιας μανας.....Και δεν συγκρινεται με τιποτα με το ανοστο κλαψουριζμα της Μελιτας....
Τωρα τα καλααα .......Τι τελεια σκηνη Λουκα- Ναρας ελιωσα χαθηκα...ετσι οπως την επιασε κ την φιλησε.....πο ποοο Love! Love!
Με χαλασε η επομενη μερα...και ειδικα η Νορα που δεν αφησε τον Λουκα να μιλησει...
Λουκας-Νικολας πολυ γελειο....
ειδικα που βαφτισε και τον Τερη Σφιχτη...διαλυθηκα... gelio gelio gelio
Η Νταιζη ελεγε ωραιες ατακες στον απαρηγοριτο πατερα....
ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΧΕΡΙΑ ΗΡΘΕΣ...ΔΕΝ ΕΦΕΡΕΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΕΝΑΝ ΜΠΑΛΤΑ gelio :gelio
Η ΔΑφνη συνεχιζει να ειναι για πολλες Fskl:και αυτον τον Τερη τι τον περιφερεται απο εδω κ απο εκει στειλτε τον στην Μελιτουλα να υσηχασουμε...

ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 11:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Και τωρα σοβαρευομαι....

[font=Comic Sans Ms][color=#ff3355][size=16]xoxo Ξέχασα να διευκρινήσω ότι ψήφισα πολύ καλό για δύο ακόμα λόγους

1) Οι αντιδράσεις της Σμά!

Που να με δεις και live lmao lmao lmao
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 11:40 pm

Λοιπόν το επεισόδιο νομίζω ότι ήταν σούπερ! Η παρέα είναι πλέον αυτή που πρωταγωνιστεί και πάλι και αυτό μ' αρέσει πολύ και απ' ότι βλέπω και οι περισσότεροι συμφωνούν.

Η Εύα ήταν καταπληκτική σε όλες τις σκηνές της και έβγαζε ακριβώς νομίζω τα συναισθήματα αυτά που πρέπει χωρίς καμία υπερβολή.Πολύ καλός και ο Στέφανος στην κοινή τους σκηνή.
Επίσης ο Χρήστος συνεχίζει να είναι καλός και μου αρέσει που βοηθάει τον Στέφανο, γιατί δείχνει ότι παρόλο που ήταν σε βρωμοδουλειές πάντα είχε αξίες. Η Δάφνη με τον Νικόλα αντί να καθίσουν να τα βρούν, συνεχίζουν και μαλώνουν. Έλεος. Είχαμε και τα βλέμματα Λευτέρη - Δάφνης. Η Μελίτα είχε μία μικρή σκηνή με την Αμαλία, την οποία την βρήκα και καλή. Το χιούμορ της πάει καλύτερα της Μελίτας. Βέβαια η σκηνή που μου άρεσε πιο πολύ απ' όλες ήταν μακράν με Λουκά και Νόρα. Ήταν ακριβώς μια σκηνή από ανθρώπους που αγαπιούνται. Δεν σκέφτηκα καθόλου ότι γιατί κάνανε έρωτα ενώ έχουν απαγάγει τον Άγγελο. Ίσα ίσα το βρίσκω πολύ όμορφο και φυσιολογικό να θέλουν μία αγκαλιά, ένα χάδι, όταν μάλιστα έχουν χωρίσει αν και αγαπιούνται. Μου άρεσε που η Νόρα ήταν αυτή που προσέγγισε πρώτη τον Λουκά γιατί έδειξε πόσο πολύ τον αγαπάει και δεν το είδε εγωιστικά. Μου άρεσε που ο Λουκάς ήταν εκεί για να της δώσει αυτή την αγκαλιά που ήθελε. Η ερωτική τους σκηνή ήταν πάρα πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο είχε υπέροχες σκηνές και ερμηνείες και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Οκτ 20, 2010 11:56 pm

FF και τα μυαλά στα κάγκελα! soutien
Ο μόνος τρόπος να δείς ένα επεισόδιο με τρεις-τέσσερις εξαιρετικές σκηνές,αλλά σχετικά αδιάφορο στο σύνολό του!
Βέβαια,με την γκαντεμιά που με δέρνει,έπεσα στο επεισόδιο που είχε ελάχιστο Μελιτόνι lol! ,αλλά κομμάτια να γίνει!
Κι αφού είπα το πρώτο ευχαριστο της ημέρας,να συνεχίσω με
*Ξυλά : respect : μονή με ρουχαλάκια στη σκηνή με μανούλες σε απαρτία
*Ευα διπλή με Στεφανο σε σκηνάρα,αναμεσά στους οποίους προτείνω πάραυτα να μπει και ηλεκτροφόρο συρματόπλεγα/ειδικό γυαλί/ή επιγραφή "μην αγγίζετε",γιατί μόνο έτσι θα δικαιολογηθεί αυτή η τυπική απόσταση μεταξύ δυο γονιών,κι ενός άντρα που έκανε τρις πρόταση γάμου σε μια γυναίκα,(κι αυτή αποδέκτηκε εν τέλει την ανταποδοτική, χειρότερη και την πιο φο) και σε μια γυναίκα που περνάει τόσα!
*Καρταλοοικογένεια με Πολυχρονίδη ωραιότερη από ποτε inlove , με παρα πολύ καλες ερμηνείες σε ΠΑΝΟΜΟΙΤΥΠΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΧΙΛΙΟΣΤΗ ΦΟΡΑ wall wall wall (Ε-ΛΕ-ΟΣ)
*Κασσανδρινό που χαλαρά ειναι η αποκάλυψη του τρίτου κύκλου kyma
(ή εγώ ή αυτοί άργησαν λίγο,πιθανότερο το δευτερο)
*Και εννοείται την καλύτερη ερωτική σκηνή για φέτος,και κατα τη γνώμη μου, και μία,από τις καλύτερες γενικά για τα Λουκανοράκια,.. που ήταν καυτή,απίστευτη και τρελά ξεσηκωτική!Εν-τυ-πω-σι-ά-στη-κα!Κάι μου 'φυγε και το σαγόνι! Confused?
Πλάκα-πλάκα αν σήμερα,συλλαμβανόταν μπεμπα,θα ταν μια Θεάρα!
Επίσης μ'αρεσε το φορεμα του Ειδώλου!
Κατα τ'αλλα συνεχίζεται η μόνη απαγωγή που δεν δείχνει μάνα,αλλά όχι γι αυτό (άλλους τους σπρώχνουν πέντε,αλλοι τσουλάνε μόνοι τους)..εγώ βα-ριέ-μαι!
Υγ.Παει κι ο Λευτερης!Αυτός μας κάηκε νωρίς! livani livani livani
Υγ Τη Δάφνη θα την βρίσω άλλη ώρα!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Πεμ Οκτ 21, 2010 2:07 am

ηρθε η ωρα που θα γκρεμισουν ολοι οι φουρνοι τησ γειτονιασ μ....γιατι....αγαπω νταιζη...καλα σημερα την απολαυσα οσο τπτ αλλο στη σκηνη με την αντιγονη κ τν στεφανο...κεντησε μιλαμε η πολυχρονιδη....υφακι κ ειρωνια που ηταν οτι ακριβωσ χρειαζοταν οι συγκεκριμενη σκηνη....μπραβο στη μαριαννα που οσο περναει ο καιροσ ανεβαζει τον πιχη ψυλοτερα υποκριτηκα....οσο για λοιπα επεισοδιου....νορα-λουκασ απλα υπεροχη...ενιωσα κι ελιωσα...η σκηνη τσ ειχε τοση ενταση κ τα παιδια μασ το βγαλαν απλα τελεια....ξεσπαθωσαν κ οι δυο....κ ακομη κ αν δν μιλησαν που για μενα καλυτερα γιατι με την αγωνια που εχουν για τν αγγελο δν θα καναν ολοκληρωμενη συζητηση τα ματια τσ δειχναν ακριβωσ τι ηθελαν να πουν....ενα ακομη χειροκροτημα παει στη ξυλα για την εκπληκτηκη ερμηνεια τησ....η γυναικα γραφει κ για μενα το εχει με χιλια το δραματικο....νικολακησ κλασικη αξια...ο γιανακο οταν θελει δινει ρεστα με τσ εκφρασησ τ...την δαφνουλα δν τν σχολιαζω γτ μ την δινει ετσι οπωσ προσπαθουν να μ την δειξουν οτι ξαφνικα δν τησ αρεσει ο νικολασ...φαουλ για μενα απο τσ σεναριογραφουσ....γτ δν ειχε σημερα ρουσσο???????η αμαλια ειναι πιο καλη μαυτον κ οχι με τη μελιτα....φυσικα για το τελοσ κραταμε τν κουκλο μαριο που σε καθε επεισοδιο κλεβει την παρασταση μαζι με τν αγγελουκο που ειναι μια γλυκα

Υ.Γ γινεται σε καθε επεισοδιο να εχουμε μια σκηνη τ παναγιωτη χωρισ μπλουζα???? yey yey yey sfyr sfyr soutien Miam
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Οκτ 21, 2010 10:47 am

Clarabelle έγραψε:
Όπως συνήθως τον τελευταίο καιρό λίγες καλές σκηνές και πολύ μπλα μπλά
Έχω όμως μια μεγάλη απορία
Ποιά είναι τα πολλά που μοιράστηκε ο Λευτεράκης με την Εύα; lmao lmao lmao
Τα είδε κανείς ή έχω χάσει επεισόδια;
Ένα ρημαδοκαφέ κι αυτόν μισό είδα εγώ

Συμφωνω, και ενα χυμο που δεν ηπιαν οταν της ζητησε να γινει μοντελο και να διαφημισει το γυμναστηριο. ainta αρχισε να το χανει?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Οκτ 21, 2010 11:05 am

Επιτελους η Νορα εβαλε στην ακρη τον εγωισμο της και ζητησε στο Λουκα να μεινει εκει και να την παρει αγκαλια. Σκηνη τρομερη inlove Λουκας καταπληκτικος , χθες ημουν ετσι Faint Faint Faint οταν τον εβλεπα, κορμι θεικο!!!!! αλλα και στη σκηνη τα εδωσε ολα!!!!!!!!!!
Την αλλη μερα πολυ σφιγμενη κατασταση, για μια κοπελα που ειπε για τα ρουχα, εννοειται οτι τα ρουχα του ειναι στο σπιτι του Νικολα, εκει πηγε και αλλαξε μετα.

Ευα φοβερη!!!!!!!!!!!! : respect :
Στεφανος πολυ καλος υποκριτικα αλλα δεν με πειθει ποσο ανησυχει για τον Αγγελο απο την στιγμη που τον εχει δει 3 φορες? ηταν ποτε κοντα στο παιδι του? ολο πισω απο φουστανια τρεχει. Και τωρα απειλει Θεους και δαιμονες.

Δαφνη Fskl Fskl Fskl το εχεις παρατραβηξει το σκοινι και θα σπασει οριστικα, ειπαμε θιχτηκες αλλα κατσε και μιλα με τον Νικολα, δεν βοηθα και η σταση σου, καμμια σχεση με την Δαφνη που ξεραμε. Και σαν να την επιασε ενα κατι την ωρα που ο Λευτερης της ακουμπησε το χερι? Νατα μας.... ερχονται και τα αλλα.

Αντιγονη : respect : : respect : : respect : τι να πει κανεις για την ερμηνεια της, συγκλονιστικη!!!!!!!!!! αλλα δυστυχως τωρα κανεις δεν την πιστευει.

Νταιζη και Μπελλος μια αηδια και μιση, ο ενας κοροιδευει τον αλλο, εχουν καταντησει κουραστικοι....

Στεφανος και Χρηστος ωραια σκηνη αλλα Στεφανακο ζητας βοηθεια απο εκεινον που κατηγορουσες και πυροβολησες? με τι μουτρα πας και τον βρισκεις?

Αμαλια εχει καταντησει η τρελλη του χωριου, εδω ο κοσμος χανεται και εκεινη μην τυχει και βαλει κανεις στο ματι την κατσαρη xoxo την οποια ευτυχως ειδαμε λιγο χθες.

Παντως και εγω περιμενα πολυ πιο εντονες σκηνες βαση των γεγονοτων που θα με καθηλωσουν και θα εισπραξω το συναισθημα της λυπης και της απογνωσης για την απαγωγη του μικρου.Αυτο δεν υπαρχει στο βαθμο που θα το ηθελα κριμα...

Ο Αγγελος ειναι ενα πραγματικο κουκλι, καθε φορα που τον δειχνει γεμιζει η οθονη.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από stabatmater Την / Το Πεμ Οκτ 21, 2010 11:08 am

Καλημέρα σας!

Cancoon έγραψε:Ο Στέφανος δείχνει ειλικρινή αγωνία για το παιδί του. Πάντως είναι κάπως υποτονικός γενικότερα. [...] Ακόμα και οι απειλές στην Νταίζη, την Αντιγόνη, τους θεούς και τους δαίμονες είναι υποτονικές σε σχέση με την έκρηξη που εξεδήλωσε μετά το ατύχημα της Μελίτας.
Συμφωνώ μαζί σου στο ότι ο Στέφανος είναι υποτονικός! Προσωπικά το θεωρώ σκηνοθετική οδηγία κ όχι επιλογή του ηθοποιού. Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν 2 εξηγήσεις:
1) Έχει βάλει το χέρι του στην απαγωγή.
2) Στο θέμα της αποβολής δεν μπορούσε να κάνει τίποτα, ενώ τώρα μπορεί να διαπραγματευτεί με τους απαγωγείς κ φυσικά να ξεπουλήσει ό,τι έχει κ δεν έχει για να τους δώσει ό,τι ζητήσουν.

Επίσης μου φάνηκε περίεργο που τότε είχε πυροβολήσει το Χρήστο, γιατί τον θεωρούσε συμμέτοχο σε ό,τι είχε συμβεί, κ τώρα πήγε χαλαρά στο μπιλιαρδάδικο να του μιλήσει, ενώ αν πραγματικά πίστευε ότι ο Χρήστος κάλυπτε τον υπεύθυνο του ατυχήματος της Μελίτας κ των επιθέσεων κατά της Εύας, κάλλιστα θα μπορούσε να καλύπτει κ τον απαγωγέα του μωρού.

Επιπλέον, μου έκανε εντύπωση που η αστυνομία παρακολουθεί διακριτικά το Στέφανο κ δεν ανέφερε τίποτα για τη συνάντησή του με την Χ"βασιλείου. Αυτή είναι η πιο μυστήρια συνάντηση που θα έπρεπε να εξετάσει η αστυνομία κ όχι που πήγε στη μάνα του, στην "αδερφή" του κ στον αδερφό του.

Κατά τα άλλα με καλύψατε οι περισσότεροι, ψηφίζω όμως πολύ καλό κ όχι τέλειο, διότι:
α) Οι εξελίξεις στο μέτωπο Νικόλας-Δάφνη-Λευτέρης μου προκαλούν ταυτόχρονα οργή κ τάση προς εμετό.
β) Η προώθηση της υποθέσης γίνεται πολύ αργά, με αρκετές σκηνές για γέμισμα, παρά τις καλές ερμηνείες.
γ) Ολόκληροι διάλογοι επαναλαμβάνονται, σε βαθμό που αρχίζω να πιστεύω ότι μπορώ να γίνω σεναριογράφος!

Δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνο έχω αφήσει πολλά επεισόδια ασχολίαστα (κυριολεκτικά Cool ) κ τις παρατηρήσεις που ήθελα να κάνω τις έχω ξεχάσει sfyr Aww emmm
Ας είναι, υγεία να έχουμε.

Καλή συνέχεια!
stabatmater
stabatmater
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης