Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap48% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 48% 
[ 32 ]
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap6% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4% Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 66

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:06 pm

"Τι θα περνατε μαζι σας στην Εδεμ;"

"Ενα εξασφαιρο πιστολι και μια νταλικα!"

Εξι σφαιρες για καθε μια απο τις εξι ζωες της Νταιζης και την νταλικα για την τελευταια ετσι για εφε! Μα συγγνωμη ειναι η ωρα για τεστακια; Βρε ουστ!
Το κορυφαιο βεβαια ηταν που πηγε στο σπιτι της Ευας για να την πει στο Στεφανο η πονεμενη μανα Fskl Και λιλο ηταν το χαστουκι που εφαγε!

"Μια φωτογραφια"

Εψαξε η Εριεττα βρηκε την φωτογραφια και πηγε απο το Ρουσσο μπας και βγαλει καμια ακρη η κοπελα! Ο Ρουσσος της ειπε ψεματα και η Εριεττα το ξερει... Στην φωτο απεικονιζονται 6 προσωπα και η Εριεττα αναγνωρισε τα δυο... Τον παππου της και καποιον που μοιαζει με τον Πετρο... Αν ο πατερας της ηταν στην φωτο θα τον αναγνωριζε δεν μπορει να μην ειχε δει μια φωτογραφια του πατερα της οταν ηταν νεος... Μηπως τελικα ο Περικλης Χατζηβασιλειου δεν ηξερε ακριβως τις συνθηκες κατω απο τις οποιες ορφανεψε η θετη του κορη; Μηπως απλα ηθελε ενα παιδι και αυτος και η γυναικα του;
Σπόιλερ:
Ο κυριουλης με τα μαυρα ειναι αναμεσα στους δυο τελευταιους με τα μπεζ σε αυτη τη σκηνη Razz

Βρε παιδια χαθηκε λιγο παραπανω φως στο γραφειο του Πετρου; Μου αρεσε τοσο η Εριεττα οσο και ο Πετρος δενουν και μαζι πολυ ωραια!

"Αυτο πινει ο Μπελλος και δεν μας δινει!"

Τι ακουω και δεν τσιριζω; Ειπε οτι ειπε στον Τερη και ευλογα ο ανθρωπας τον ρωταει γιατι παντρευτηκε την Νταιζη αφου ηξερε τι ηταν; Γιατι λεει μπηκε αναμεσα σε εναν μεγαλο ερωτα, συγκινηθηκα κι εγω, λεω μπραβο ο Μητσος και δεν του το 'χα... Και συμπληρωνει η Νταιζη κι ο Λουκας τα κατεστρεψαν ολα και εγω συνειδητοποιω οτι ο μεγαλος ερωτας δεν ειναι αυτος του Λουκα και της Νορας οπως ειχα αρχικα υποθεσει αλλα ο δικος του με τη Νορα.... wall Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα στην περιπτωση του!

"Εναν κουβα με τουβλακια μονο 4 και 99!"

Για να παιζει ο κουκλος ο γιος μου στην Εδεμ κι εγω να θυμαμαι το τετ α τετ που ειχα με τιν εργοδοτη μου vomit
ΕΛΕΟΣ! Η Δαφνη καλα το πηγαινε με το χαστουκι στην Νταιζη και την συμπαρασταση στον Ηλια, που ΕΥΤΥΧΩΣ δεν του ειπε καμια βλακεια απο αυτες που ελεγε στον Νικολα! Αλλα αυτη η αναπολιση -ηταν και εις διπλουν livani - μου επεσε λιγο βαρια...

"Μπραουνις με παγωτο!"

Εμενα αυτο μου αρεσει! Razz Τα Λουκονορακια μου αρεσαν πολυ inlove Και στο γραφειο για την "εκμεταλευση" της προηγουμενης νυχτας και για τα λιτρα σε ισες δοσεις χωρις καβγαδες και παιδιαρισματα...
Και στην τραπεζα... Και στην καφετερια με την Νορα που ζητησε σοκολατινα και μπακλβα! Θα μας τρελανει αυτη η κοπελα, που τα βαζει; Εκτος και αν.....

"Το φουστανι της Αμαλιας!"

Η γυναικα ειναι σοου απο μονη της! "Απο μας θα ζηταγαν εκατο!" Σαν κοστολογιο μου κανει η Νεφελη εκατο ο Αγγελος πενηντα!
"Το κοριτσακι μας και η ευα σαν να εχουν κοινη μοιρα!"
"Εκτος απο κοινους αντρες εννοεις;" Τρελαινομαι για αυτοσαρκασμο, τρελαινομαι! : respect :
Σε μια προσπαθεια να δωσω λογικη στα λογια της Αμαλιας κατληξα οτι πρωτον ξερει πολυυυ καλα τον αντρα της και δευτερον υποψιαζεται ή διαισθανεται γιατι δεν νομιζω να ξερει οτι θα σκασει τρελη βομβα!

"Την ΕΛ.ΑΣ., ποτε δεν ξερεις!"

Η Νταιζη οταν εμαθε οτι την ξαχνει η ασφαλεια επαθε μια απο τις γνωστες υστεριες της, τις οποιες βαριεμαι απιστευτα... Στην ασφαλεια βεβαια η κυρια Μπελλου -θα σε μουτζωνα αλλα χρειαζομαι τα emoticons- ειχε και απαιτηση να τη σεβονται... Μια χαρα της τα ειπε ο Παναγιωτης!!!
Η Αντιγονη παλι τρομοκρατηθηκε και απορισε... Εκφραστηκοτατη η κ. Παπαδημητριου!

"Ενα DVD"

Μετα το τηλεφωνημα και το ακουσμα του ποσου που ζητουσαν οι απαγωγεις η παρεα κινητοποιηθηκε για να βρει το ποσο... Το ποσο περιεργο μου φανηκε που ο Στεφανος προσφερθηκε να συμπληρωσει το ποσο σε περιπτωση που δεν μαζευτουν τα λεφτα δεν λεγεται.... Δεν εισαι φιλος της οικογενειας που προσφερεσαι να βοηθησεις, εισαι ο πατερας του παιδιου και ακομη και η Ευα ειχε 50 εκατομυρια στο συρταρι της επρεπε να προσφερεις κι εσυ τι βοηθεια σου ακομη αν σου ελεγαν οτι δεν την χρειαζονταν! rules
Στο επομενο τηλεφωνημα ανελαβε ο Στεφανος και ζητησε φωτογραφια του παιδιου... Η Ευα διπλα του προσπαθουσε να καταλαβει, να συμπερανει κατι για το παιδι της απο τις εκφρασεις του Στεφανου, οταν της ειπε οτι το εκλεισαν πανικοβληθηκε....
Η σκηνη της Αγγελας με τη Μαριλια ηταν πολυ γλυκια αλλα οχι ακριβως αυτη που ηθελα, αυτη που περιμενα να δω...
Οταν η Ευα εμαθε οτι θα στειλουν τη φωτογραφια του μικρου φωτιστηκε το προσωπο της και ετρεξε να το πει στην Αγγελα!
Ο πατερας εκανε μια βολτα στους δρομους της Αθηνας, βρηκε το dvd στον καδο της ανακυκλωσης και ενημερωσε....
Μεχρι να ανοιξει το πλανο απο την ημερομηνια της εφημεριδας και να δουν το παιδι ολοι εβγαζαν απιστευτη αγωνια και νευρικοτητα, η Νορα μετατοπιζε το βαρος απο το ενα ποδι στο αλλο, ο Νικολας λιγο ακομη και θα εμπαινε στην οθονη, ο Στεφανος στενευε τα ματια, αλλα η αγωνια στο προσωπο της Ευας σε τραβουσε περισσοτερο... Οταν ειδε το παιδι και γοτατισε για να χαϊδεψει την οθονη η ανακουφιση και η συγκινηση ηταν εντονες και στην οθονη μου αλλα και σε μενα την ιδια! Snif
"Το μωρο μου...." Θεα η Ξυλα..... : respect :

Υ.Γ. Πολλα εγραψε ε; Μου αρεσε το επεισοδιο, πολυ καλο απο μενα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:10 pm

JESSIE έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Μαρία, εγώ αντιθέτως πιστεύω οτι ο Στέφανος ήταν πάνω κι από σωστός, ήταν υπεράνω.... ..

Υπεράνω σε τι ακριβώς; τι ήταν το ''παραπάων απο '' σωστό που έκανε;

Μα δεν θέλει φιλοσοφία ! Η Εύα , η παρέα , όλοι τελος πάντων τον είχαν κατηγορήσει οτι οργάνωσε ο ίδιος τις απόπειρες κατά της Ευας, για να σκοτώσει το παιδί που περίμενε, αν όχι και την ίδια! Τον άφησαν απ'εξω από τη γέννηση του παιδιού του, και του είπαν οτι δεν έχει καμμιά δουλειά μ'αυτό... Αργότερα τον άφησαν να το βλέπει αραιά και πού, κατόπιν μεγάλης παραχώρησης εκ μέρους τους!

Κι αυτός τι κάνει? Αφήνει τη διαθήκη να εκτελεστεί , χωρις να την αμφισβητήσει, και όταν μαθαίνει οτι ο γιός του απήχθη, δεν κατηγορεί κανένα για πλημελλή φροντίδα του παιδιού, που θα ήταν ένας σοβαρός λόγος για να ακυρωθεί η διαθήκη, αλλά τρέχει δίπλα στην Εύα και κάνει τα πάντα για να βρεθεί το παιδί, και προσφέρεται να δώσει και δικά του λεφτά για να συμπληρωθούν τα λύτρα... Μην ξεχνάμε άλλωστε οτι και η περιουσία του Αγγελου δεν είναι της Εύας, προέρχεται από την οικογένεια των Λαζαρίδιδων, δηλαδή την οικογένεια του Στέφανου...
Δεν νομίζω οτι χρειάζεται να πεί κανείς κάτι παραπάνω, υπό τις συνθήκες που έγιναν ολα αυτά... Ηθελα να ήξερα τι θα έκανε η Εύα αν πράγματι ο Στέφανος ήταν πολύ "λίγος", όπως λέει η Μαρία. Αν δηλαδή την άφηνε να φροντίσει τα πάντα μόνη της με τους φίλους της, αφού αυτή ήταν η κηδεμόνας του παιδιού, κι αν επι πλέον της έκανε δικαστικό αγώνα για να αποδείξει οτι δεν είναι άξια μάνα για να φροντίσει όπως πρέπει το παιδί που κληρονόμησε, με αυτήν σαν διαχειρίστρια....

Εγω δεν κατηγόρησα την Εύα για τίποτε, απεναντίας τη συμπονώ και τη θαυμάζω, αλλά δεν δέχομαι να λέμε οτι ο Στέφανος ήταν "λίγος" απέναντί της στην περίπτωση της απαγωγής ... Οποιος θέλει να πιστεύει το αντίθετο, είναι δικαίωμά του, αλλά είναι φανερό οτι κάτι τέτοιο δεν στέκει... Ας μην προχωρήσουμε λοιπον άλλο το θέμα αυτό.

Η Εύα κι η παρέα είχαν κάθε λόγο να τον υποπτεύονται πράγμα το οποίο έκανε και η αστυνομία άλλωστε και γι αυτό ακριβώς του είπαν το ψέμα οτι το παιδί δεν ήταν δικό του
Στη συνέχεια όταν το ανακάλυψε το πρώτο πράγμα που του είπε η Εύα ήταν μη το πεις πουθενά και το πρώτο πράγμα που έκανε εκείνος ήταν να το πει στη μανούλα του
Τρανή απόδειξη οτι πολύ καλά έκαναν και του το έκρυψαν

Στο θέμα της διαθήκης να σου θυμίσω οτι κρυφογέλασε στην Εριέττα και της είπε οτι δεν υποτιμά την αξία των χρημάτων αλλά έχει κάποιο σχέδιο;
Όποιο σχέδιο κι αν είχει λοιπόν δεν το έκανε για την Εύα και το παιδί

Στο θέμα της διεκδίκησης της επιμέλειας του παιδιού νομίζεις οτι μετά τις απόπειρες κατά της Εύας και τα στοιχεία και τις υποψίες της αστυνομίας θα κατάφερνε κάτι; Νομίζεις απ την άλλη οτι θα ήθελε να μπλέξει σε δικαστήρια όταν είχε συμμετοχή σε πίνακες ύποπτης προέλευσης; Τον συμφέρει;

Το τρίτο σκέλος δεν το καταλαβαίνω. Τι έκανε ο Στέφανος γι αυτό το παιδί; Το είδε δυό φορές και δεν το έχει πάρει καν μια αγκαλιά. Το μωρό του κοιμάται στην κούνια που ψώνισε κάποιος άλλος στο σπίτι της Αγγέλας και εκείνος ασχολείται με την ερωτική του ζωή. Πόσο λιγότερα θα μπορούσε να έχει κάνει γι αυτό το παιδί; Να μην πάει καθόλου να το δει ας πούμε;

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:11 pm

JESSIE έγραψε:
Μα δεν θέλει φιλοσοφία ! Η Εύα , η παρέα , όλοι τελος πάντων τον είχαν κατηγορήσει οτι οργάνωσε ο ίδιος τις απόπειρες κατά της Ευας, για να σκοτώσει το παιδί που περίμενε, αν όχι και την ίδια! Τον άφησαν απ'εξω από τη γέννηση του παιδιού του, και του είπαν οτι δεν έχει καμμιά δουλειά μ'αυτό... Αργότερα τον άφησαν να το βλέπει αραιά και πού, κατόπιν μεγάλης παραχώρησης εκ μέρους τους!
Eδω ελπίζω να αστειέυεσαι. Τον άφησαν αραια και που.? Δεν τον έδιωξε κανείς , απλώς ΑΥΤΟΣ δεν πήγαινε για να δει το παιδί του. Οσες φορές πήγε, ήταν πέραν του δεοντως ευγενική η Ευα με τον Στέφανο.
Οσον αφορά τις απόπειρές 1) η συμπεριφορά του έδειξε οτι ή δεν τον ενδιαφέρει, ή πράγματι κάτι έκρυβε, αφού όσο γινόταν αυτός κανόνιζε ταξιδάκια 2) Απο την γέννηση του παιδιού του τον άφησαν έξω κάτω απο τις οδηγίες στις αστυνομίας, μην τα ρίχνουμε πάλι στην κακιά Ευα και την κακιά παρέα που κάνανε κακό στον εύθυμο πατέρα.

προσφέρεται να δώσει και δικά του λεφτά για να συμπληρωθούν τα λύτρα...
Ποιανού να δώσει, του γείτονα; Παιδί του ειναι!!!!!!! Ενας σωστός πατέρας, δεν θα περίμενε να μην φτάσουν της μαμάς τα λεφτά και να ''τσοντάρει'' στο έλλειμα, θα πρόσφερε απο την αρχή ότι έχει και δεν έχει για το παιδί του. Οσο agressive είναι για να ''σκοτώσει" τον κάθε υπευθυνο, θα έπρεπε να είναι για να σώσει το παιδί του. Αλλα προφανως θεωρεί καλύτερο να δωθούν τα χρήματα που ανήκουν στο παιδί του για να σωθεί ο Αγγελος, παρά να χωσει το χέρι στην τσέπη!!!!!!

Μην ξεχνάμε άλλωστε οτι και η περιουσία του Αγγελου δεν είναι της Εύας, προέρχεται από την οικογένεια των Λαζαρίδιδων, δηλαδή την οικογένεια του Στέφανου...
Ακριβώς αυτό. Είναι του Αγγελου. Και προτιμάει ο Στέφανος να δωθεί η περιουσία του Αγγελου, παρά η δική του Rolling Eyes Rolling Eyes

Δεν νομίζω οτι χρειάζεται να πεί κανείς κάτι παραπάνω, υπό τις συνθήκες που έγιναν ολα αυτά... Ηθελα να ήξερα τι θα έκανε η Εύα αν πράγματι ο Στέφανος ήταν πολύ "λίγος", όπως λέει η Μαρία. Αν δηλαδή την άφηνε να φροντίσει τα πάντα μόνη της με τους φίλους της, αφού αυτή ήταν η κηδεμόνας του παιδιού, κι αν επι πλέον της έκανε δικαστικό αγώνα για να αποδείξει οτι δεν είναι άξια μάνα για να φροντίσει όπως πρέπει το παιδί που κληρονόμησε, με αυτήν σαν διαχειρίστρια....
Καταρχάς αν την άφηνε να φροντίσει τα πάντα μόνη της, δεν θα ήταν πατέρας. (οπως θέλει να λέγεται). Αν ήθελε να αποδείξει οτι η Ευα δεν είναι άξια μάνα, θα μπορούσε εύκολα να αποδειχθεί οτι ούτε ο Στέφανος δεν είναι, και ο μιρκός Αγγελος θα κατέληγε στην πρόνεια.....

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:21 pm

Μιά χαρά τα είπατε, τον βγάλατε άχρηστο, και τον πιθανότερο ύποπτο να έχει κάνει αυτός την απαγωγή! Θα πώ το τετριμμένο, βλέπουμε την ίδια σειρά?
Δεν έχω σκοπό να σχολιάσω τίποτε περισσότερο, είπα ήδη οτι ο καθένας έχει τις απόψεις του, οπότε έχω κι εγώ τη δική μου...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:26 pm

JESSIE έγραψε:Μιά χαρά τα είπατε, τον βγάλατε άχρηστο, και τον πιθανότερο ύποπτο να έχει κάνει αυτός την απαγωγή! Θα πώ το τετριμμένο, βλέπουμε την ίδια σειρά?
Δεν έχω σκοπό να σχολιάσω τίποτε περισσότερο, είπα ήδη οτι ο καθένας έχει τις απόψεις του, οπότε έχω κι εγώ τη δική μου...

Προφανώς και βλέπουμε την ίδια σειρά, απλώς ο καθένας την βλέπει με άλλο μάτι.  Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 767325

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
 Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:30 pm

Προσωπικά τον θεωρώ ύποπτο αν και δεν θέλω να το πιστέψω οτι ένας πατέρας θα έκανε κάτι τέτοιο στο παιδί του
Δεν το αποκλείω όμως εδώ μας έδειξαν τον Κυριάκο να πυροβολεί το παιδί του και στη συνέχεια να παζαρεύει για να μην το αφήσει να πεθάνει
Όλα τα περιμένω πια

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Μάνος δεν είναι το θέμα μας αλλά τον ανέφερα για την κίνησή του που τη θεωρώ απόλυτα σωστή. Μπορούμε αν θέλεις να κάνουμε σύγκριση Μάνου Στέφανου στο αντίστοιχο τοπικ
Το να είναι ο απαγωγέας θα είναι κάτι που θα με κάνει να γελάσω μέχρι δακρύων
Να υπάρχει στην πλοκή ένας ήρωας που τελείωσε απ τη σειρά για να του φορτώνουμε την κακή πλοκή και να βγάζουμε αθώα περιστέρια αυτούς που συμμετέχουν μου φαίνεται εξωφρενικό
Την δεδομένη στιγμή κρίνω το Στέφανο και τον κρίνω απ τις πράξεις του και αυτές οι πράξεις κατ εμέ δεν είναι σωστές
Στο θέμα των χρημάτων ένας άντρας που είναι ανακατεμένος με κλεμένα διαμάντια και παράνομο εμπόριο έργων τέχνης σίγουρα δεν είναι φτωχαδάκι και σίγουρα θα περίμενα να κάνει την κίνησή του και να προτείνει να έχει μερίδιο στα λύτρα κι όχι να περιμένει να του πουν είναι δύσκολο να τα συγκεντρώσουμε για να βάλει το χέρι στην τσέπη
Για το θέμα της αγκαλιάς επιμένω επίσης. Θα φέρω το απλό παράδειγμα του Λουκά και της Νόρας. Τη δύσκολη στιγμή η Νόρα ζήτησε ανακούφιση στην αγκαλιά του δικού της ανθρώπου και ήταν τοσο γλυκό και τρυφερό. Η Εύα δεν έχει κανέναν να μοιραστεί τον πόνο της. Κι ο Στέφανος που φρόντισε με την ευγενική χορηγεία της Μελίτας και του Μάνου την πρώτη φορά και με την ευγενική χορηγεία της Μελίτας τη δεύτερη να της διαλύσει το όνειρο και τη δεύτερη ευκαιρία δεν είχε καν την ευαισθησία να προσφέρει παρηγοριά.
Για μένα η συμπεριφορά του όλες αυτές τις μέρες είναι είτε ύποπτη είτε κατάπτιστη.

Ποσο συμφωνω μαζι σου να ξερες... Για μενα ο Στεφανος ειναι αποραδεκτος...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από noratius Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:46 pm

Δεν το αποκλείω όμως εδώ μας έδειξαν τον Κυριάκο να πυροβολεί το παιδί του και στη συνέχεια να παζαρεύει για να μην το αφήσει να πεθάνει

Ο Στέφανος δεν είναι Κυριάκος όμως lol! lol! (κάπως αλλιώς το έχω ακούσει αλλά ...)
Αυτή η τάση προσδιορισμού του με αποκλεισμό χαρακτηριστικών άλλων ρόλων και όχι με τονισμό δικών του είναι λίγο προβληματική!

noratius
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:49 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Νταιζη-Χρηστος
Την αμαρτια μου θα την πω.Μου αρεσουν μαζι.Μου αρεσουν πολυ μαζι.Απο εκει και περα ο τροπος ψαρεματος του Χρηστου αν και απιστευτα εξυπνος δεν καταφερε να βγαλει κατι μιας και η Νταιζη ψαρευε και εκεινη να μαθει αν την αγαπαει.Και τελικα ακρη ακομα δεν βγαλαμε σχετικα με το ποιος εχει απαγαγει τον Αγγελουκο.

Στεφανος-Ευα-Τηλεφωνημα απαγωγεα
Η αγωνια της Ευας που ειχε καρφωσει τα ματια της στον Στεφανο ( αχ τι μου κανετε; Snif ) για παρα πολλα : respect : και oscar Οπως φυσικα και η δυναμικη αντιμετωπιση του Στεφανου προς τον απαγωγεα μαζι με μια στιγμες-στιγμες τρεμαμενη φωνη.Και λιγο αργοτερα η ανακουφιση και η χαρα της Ευας οταν εμαθαν οτι θα τους στειλουν την φωτογραφια που ζητησαν.Εν τω μεταξυ μην τους βαζετε παρακαλω πολυ μεσα στο ιδιο πλανο.Λαμπουν οταν ειναι διπλα-διπλα και δεν θελετε να κανουμε συγκρισεις ετσι δεν ειναι;

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-2010-10-22-12h10m36s14

Λουκας-Νορα
Αχ ποσο μου αρεσαν χθες.Πειραγματα και σοβαρη συζητηση για την απαγωγη και ΟΛΑ ΑΥΤΑ στην καταλληλη δοση.Κι εσυ βρε Νορα αφου εχεις παρει την αδεια του Λουκα εκμεταλευσου τον κι εσυ λιγο.Τι ψυχη εχει μια εκμεταλευσουλα;Υπεροχοι!!! inlove

Δαφνη γενικως
Εκει που ειχα αρχισει να ξαναλεω ''Δαφνη θεα βαρα την οχια'' μου σκαει η ονειροποληση του Λευτερη.ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!Με τον Νικολα την θελω λεμε.Αντε τωρα μη τα παρω στο κρανιο.

Μπελλος γενικως
Ενταξει εδω τι να πω;Τα ειπατε ολα ηδη.Ακου θεε μου ο Λουκας και η Νταιζη διελλυσαν ενα μεγαλο ερωτα.Οτι η Νορα και ο Μπελλος ζουσαν ενα μεγααααααλο ερωτα τωρα.Εγω γιατι δεν τα εχω δει αυτα τα επεισοδια ρε παιδια;Αφου δεν εχω χασει επεισοδιο του δευτερου κυκλου ( δυστυχως και εφαγα στην μαπα τρεις μηνες ακαταπαυστα τον απολυτο ξενερωτα ).
Παντως ομολογω οτι προβληματιστηκα αρκετα.Για να επιμενει ακομα οτι ζουσε ενα μεγαλο ερωτα με την Νορα δειχνει εναν ανθρωπο εμμονικο αρα επικινδυνο,αρα ας κανει οτι θελει με την Νταιζη αλλα μακρια απο τον Λουκα και την Νορα.

Νταιζη-Παναγιωτης
Εξαιρετικη σκηνη.Εξαιρετικη.Κεντησαν και οι δυο τους.Ειρωνικα σχολια και απο τους δυο δοσμενα με απιστευτο υφος.Παναγιωτη κρεμασε την αναποδα παλικαρι μου κι εγω μια λαμπαδα ισα με το μποι σου θα αναψω.Εισαι και ψηλος εσυ οποτε καταλαβαινεις.

Αντιγονη-Παναγιωτης
Και αλλη μια πολυ ωραια σκηνη χθες.Ευγε.Πολυ ωραια σκηνη και πολυ ωραια καρφιτσα.

Ευα-Στεφανος-Αγγελουκος στην οθονη-Παρεα της φεγγαροπετρας
Ποσο υπεροχη σκηνη.Ολοι να περιμενουν με αγωνια να δουν το μωρακι και περισσοτερο φυσικα η Ευα.Και οταν τελικα το βλεπουν μια μελαγχολια.Ξυλα-Σταυρου πηραν την σκηνη και εφυγαν.Ο Στεφανος ελιωσε μπροστα στην θεα του γιου του και η Ευα λυγισε.

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-2010-10-22-12h11m13s135

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Ελπιζω να συνεχισουν ετσι τα επεισοδια μεχρι να τελειωσει η απαγωγη ( και μετα βεβαια ) αλλα μαλλον με την ελπιδα θα μεινω.

Μικρα σχολια τελευταιας στιγμης
Η Αμαλια να σταματησει τις συγκρισεις αναμεσα στην Ευα και την Μελιτα παρακαλω πολυ.Οπως και να κοστολογει τις ζωες μικρων παιδιων.Η ανθρωπινη ζωη ειναι ανεκτιμητη και ειδικα των παιδιων.

Καλε δεν ειχαμε Μελιτα σε ολοκληρο επεισοδιο;;;;; yey yey

Στην επομενη απαγωγη που θα γραψετε ο απαγωγεας να ειναι πιο αγριος.Τουτος εδω ειναι γλυκουλης!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:51 pm

noratius έγραψε:

Ο Στέφανος δεν είναι Κυριάκος όμως lol! lol! (κάπως αλλιώς το έχω ακούσει αλλά ...)
Αυτή η τάση προσδιορισμού του με αποκλεισμό χαρακτηριστικών άλλων ρόλων και όχι με τονισμό δικών του είναι λίγο προβληματική!

Αν διαβάσεις τα παραπάνω ποστ θα δεις οτι το Στέφανο τον έκρινα απολύτως απ τις δικές του πράξεις
Αναφέρθηκα στον Κυριάκο σε σχέση με τους σεναριογράφους και με την έννοια οτι όταν μας έχουν δείξει το ένα θέαμα δεν αποκλείω να μας δείξουν και το έτερο
Άλλωστε αν ήθελα να κάνω σύγκριση θα έκανα την προσφιλή του Εγώ δεν είμαι Μάνοςlol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:54 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......

Νταιζη-Χρηστος
Την αμαρτια μου θα την πω.Μου αρεσουν μαζι.Μου αρεσουν πολυ μαζι.Απο εκει και περα ο τροπος ψαρεματος του Χρηστου αν και απιστευτα εξυπνος δεν καταφερε να βγαλει κατι μιας και η Νταιζη ψαρευε και εκεινη να μαθει αν την αγαπαει.Και τελικα ακρη ακομα δεν βγαλαμε σχετικα με το ποιος εχει απαγαγει τον Αγγελουκο.

Η αγωνια της Ευας που ειχε καρφωσει τα ματια της στον Στεφανο ( αχ τι μου κανετε; Snif ) για παρα πολλα : respect : και oscar Οπως φυσικα και η δυναμικη αντιμετωπιση του Στεφανου προς τον απαγωγεα μαζι με μια στιγμες-στιγμες τρεμαμενη φωνη.Και λιγο αργοτερα η ανακουφιση και η χαρα της Ευας οταν εμαθαν οτι θα τους στειλουν την φωτογραφια που ζητησαν.Εν τω μεταξυ μην τους βαζετε παρακαλω πολυ μεσα στο ιδιο πλανο.Λαμπουν οταν ειναι διπλα-διπλα και δεν θελετε να κανουμε συγκρισεις ετσι δεν ειναι;

Λουκας-Νορα
Αχ ποσο μου αρεσαν χθες.Πειραγματα και σοβαρη συζητηση για την απαγωγη και ΟΛΑ ΑΥΤΑ στην καταλληλη δοση.Κι εσυ βρε Νορα αφου εχεις παρει την αδεια του Λουκα εκμεταλευσου τον κι εσυ λιγο.Τι ψυχη εχει μια εκμεταλευσουλα;Υπεροχοι!!! inlove

Δαφνη γενικως
Εκει που ειχα αρχισει να ξαναλεω ''Δαφνη θεα βαρα την οχια'' μου σκαει η ονειροποληση του Λευτερη.ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!Με τον Νικολα την θελω λεμε.Αντε τωρα μη τα παρω στο κρανιο.

Μπελλος γενικως
Ενταξει εδω τι να πω;Τα ειπατε ολα ηδη.Ακου θεε μου ο Λουκας και η Νταιζη διελλυσαν ενα μεγαλο ερωτα.Οτι η Νορα και ο Μπελλος ζουσαν ενα μεγααααααλο ερωτα τωρα.Εγω γιατι δεν τα εχω δει αυτα τα επεισοδια ρε παιδια;Αφου δεν εχω χασει επεισοδιο του δευτερου κυκλου ( δυστυχως και εφαγα στην μαπα τρεις μηνες ακαταπαυστα τον απολυτο ξενερωτα ).
Παντως ομολογω οτι προβληματιστηκα αρκετα.Για να επιμενει ακομα οτι ζουσε ενα μεγαλο ερωτα με την Νορα δειχνει εναν ανθρωπο εμμονικο αρα επικινδυνο,αρα ας κανει οτι θελει με την Νταιζη αλλα μακρια απο τον Λουκα και την Νορα.

Νταιζη-Παναγιωτης
Εξαιρετικη σκηνη.Εξαιρετικη.Κεντησαν και οι δυο τους.Ειρωνικα σχολια και απο τους δυο δοσμενα με απιστευτο υφος.Παναγιωτη κρεμασε την αναποδα παλικαρι μου κι εγω μια λαμπαδα ισα με το μποι σου θα αναψω.Εισαι και ψηλος εσυ οποτε καταλαβαινεις.

Αντιγονη-Παναγιωτης
Και αλλη μια πολυ ωραια σκηνη χθες.Ευγε.Πολυ ωραια σκηνη και πολυ ωραια καρφιτσα.

Ποσο υπεροχη σκηνη.Ολοι να περιμενουν με αγωνια να δουν το μωρακι και περισσοτερο φυσικα η Ευα.Και οταν τελικα το βλεπουν μια μελαγχολια.Ξυλα-Σταυρου πηραν την σκηνη και εφυγαν.Ο Στεφανος ελιωσε μπροστα στην θεα του γιου του και η Ευα λυγισε.

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-2010-10-22-12h11m13s135

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Ελπιζω να συνεχισουν ετσι τα επεισοδια μεχρι να τελειωσει η απαγωγη ( και μετα βεβαια ) αλλα μαλλον με την ελπιδα θα μεινω.

Η Αμαλια να σταματησει τις συγκρισεις αναμεσα στην Ευα και την Μελιτα παρακαλω πολυ.Οπως και να κοστολογει τις ζωες μικρων παιδιων.Η ανθρωπινη ζωη ειναι ανεκτιμητη και ειδικα των παιδιων.

Στην επομενη απαγωγη που θα γραψετε ο απαγωγεας να ειναι πιο αγριος.Τουτος εδω ειναι γλυκουλης!!!

Πολυ ωραιος σχολιασμος,
με τις φωτο ελιωσα!
Love!

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 12:55 pm

Παρα πολυ ωραιο το χτεσινο επεισοδιο! Palamakia

Νταιζη-Χρηστος,τελεια σκηνη!Ειμαι φαν αλλωστε και ευχαριστιεμαι τρομερα τον Χρηστο που δεν τις δινει αερα! yeap
Νταιζη και αστυνομος επισης καλη σκηνη!Ο Κος Ζαφειρης ηταν καταπληκτικος! Thumbs up

Τα Λουκονορακια σε μεγαλα κεφια!Ο Λουκας με την επιθυμια για εκμεταλλευση ^^ και η Νορα με τις λιγουρες μου αρεσαν τρομερα!Υπεροχοι! Love!
Η Δαφνη παλι και ο Λευτερης να αλληλοσκεφτονται με εκνευρισαν οσο δεν παει!Χαλια! vomit Ο Μαριος ειναι κουκλακι!
Αγγελα και Μαριλια σε μια πολυ γλυκια σκηνη!Θελω να δω κατι αναλογο και με Ευα-Μαριλια!

Αντιγονη-Αστυνομος και Εριεττα-Ρουσσος ιδιαιτερα ενδιαφερουσες σκηνες και με ωραιες ερμηνειες! Thumbs up
Ο Μπελλος με το Λευτερη για γελια και για κλαματα!Τι ειπε Θεε μου το χαπατο?Η Νταιζη και ο Λουκας χαλασαν τον ερωτα του με την Νορα? lmao Και εμεις αυτον τον ερωτα γιατι δεν τον ειδαμε ποτε?Ημαρτον!

Στα της απαγωγης μου αρεσε ο τροπος του Στεφανου στο τηλεφωνημα,το χαστουκακι της Δαφνης στη θρασυτατη οχια και φυσικα η τελευταια σκηνη που ηταν το λιγοτερο συγκλονιστικη!
Η Ευα με δακρυσμενα ματια να προσπαθει να αγγιξει το μωρουλινι στην οθονη,με ελιωσε! Snif Εκφραστικοτατη η Ξυλα,εξαιρετικο το κοντικο της! : respect :

Υ.Γ Ουτε μια σκηνη Μελιτα!Σουπερ! yey Τελειο απο εμενα το επεισοδιο και φυσικα η γνωστοι σχολιασμοι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 1:05 pm

Σχολιασμό δεν προλαβαίνω να κάνω λόγω δουλίτσας...

Απλά να πώ ότι είδαμε ένα πολύ ωραίο επεισόδιο !!

Τα Λουκανοράκια μου άρεσαν πολύ .... Love!

Ο Παναγιώτης ΘΕΟΣ με την Νταίζη και με την Καρτάλαινα !! Thumbs up

Μαρίλια Αγγέλα σε όμορφη συγκινητική στιγμή ... Snif

Ρούσσος Εριέττα σε πολύ ενδιαφέρουσα σκηνή, μου αρέσουν μαζί !Thumbs up

Και τέλος, η Ξυλά πόσο πιο καταπληκτική μπορούσε να είναι για άλλη μια φορά ???
Στην τελευταία σκηνή δάκρυα, η γυναίκα είναι ταλεντάρα ....
ΥΠΕΡΟΧΗ !!!! : respect :

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 Caa3fa7d

Υ.Γ1 Το επεισόδιο δεν είχε Μελίτα !! soutien
Υ.Γ2 Ο Μπέλλος χαπακώνεται στάνταρ ! Δε γίνεται να λέει τέτοιες μπουρδες !
Υ.Γ3 Δάφνη Λευτέρης vomit

Επεισόδιο 423 - Ημερομηνία 21-10-2010 - Σελίδα 4 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από noratius Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 1:09 pm

Αν διαβάσεις τα παραπάνω ποστ θα δεις οτι το Στέφανο τον έκρινα απολύτως απ τις δικές του πράξεις
Αναφέρθηκα στον Κυριάκο σε σχέση με τους σεναριογράφους και με την έννοια οτι όταν μας έχουν δείξει το ένα θέαμα δεν αποκλείω να μας δείξουν και το έτερο
Άλλωστε αν ήθελα να κάνω σύγκριση θα έκανα την προσφιλή του Εγώ δεν είμαι Μάνοςlol!

Μα και γω για τον ίδιο ακριβώς λόγο έκανα την παρατήρηση...
Το γεγονός ότι βάζουν τους τηλεθεατές να φτάνει το μυαλό τους σε τόσο μακρινά σενάρια, μετά από αυτά που έχουν δει τα μάτια τους, είναι από την αρχή ικανό να δημιουργήσει πρόβλημα (και προβληματισμό)
Όταν υπάρχει το μέτρο σύγκρισης, μοιραία, κάποια στιγμή θα γίνει και η σύγκριση...

Συγνώμη για το off-topic...

noratius
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Penny Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 2:43 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΧΤΕΣ!ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ,ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ! Thumbs up

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ ΦΙΝΑΛΕ!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΞΥΛΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΠΗΡΕ!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! oscar Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ! : respect :
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 3:41 pm

Δεν έχω κ πολύ όρεξη για σχολιασμό!

Πολύ καλό κ από μένα, για την Θεα Ξυλά που πήρε πάλι το επεισόδιο κ έφυγε! oscar oscar

Δεν υπάρχει η γυναίκα! ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ! : respect : : respect :
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 4:11 pm

Το επεισόδιο είχε αρκετό ενδιαφέρον. Μου άρεσαν πολύ ο Λουκάς και η Νόρα που ήταν και πάλι σούπερ. Επιτέλους όταν δεν τους βάζουν να τσακώνονται για χαζά είναι τέλειοι. Μου άρεσε ότι προχώρησε λίγο η ιστορία με την απαγωγή και επίσης όλη η ιστορία με την φωτογραφία. Η Δάφνη που σκεφτόταν τον Λευτέρη ενώ είχε αγκαλιά τον Μάριο δεν μου άρεσε. Βρήκα ενδιαφέρουσα το να υπάρχει ένα φλέρτ αλλά έτσι δεν μου άρεσε. Επίσης πολύ καλή και η σκηνή με Χρήστο και Νταίζη.
Τα άλλα δεν θα τα σχολιάσω γιατί μου φάνηκαν είτε αδιάφορα είτε αστεία.
Το επεισόδιο το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 5:20 pm

ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ!!! TV
https://www.youtube.com/watch?v=LCP_z9BymWE
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Οκτ 22, 2010 5:28 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......

Νταιζη-Χρηστος

Λουκας-Νορα

Δαφνη γενικως

Μπελλος γενικως

Νταιζη-Παναγιωτης

Αντιγονη-Παναγιωτης

Με κάλυψες σε όλα! Θεικές οι φώτο! Η Ξυλά έδωσε ρέστά κ πάλι!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης