Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 33% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Empty Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 5:42 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:04 pm

Ο Στεφανος μας το παιξε αντρακλας και πατερας και τα πηρε στο σκαλπ
που λεει και μια ψυχη.....Τσου ρε Λάκη gibbs τωρα νοιαστηκες πω και δεν εβγαλες το κλάζνικοφ!

Αμαλία-Μπεκρουλιτα:Μιση ώρα ακουγαμε τα ιδια και τα ίδια στράφει πηγαν τα λεπτα απο το επεισόδιο.....

Νορα-Ευα-Δαφνη υπεροχες και ο Νικολας αγκαλια με τον Αγγελο
με συγκινησαν : respect :

Πετρος-Αμαλία:Γονατιστη δεν την ειδα την Καρταλω!Απλα της αφησα λιγο μονη της
και βρηκε το κλειδι και ξεπορτισε!Η Αμαλία τωρα θελει να μας πει
οτι ανησυχει για το μωρο? Αμαλια σωστα η Εριεττα ειναι τρεις φορες καλυτερη
απο την κορούλα σου! Βρε κατι θελει απο τον Ρούσσο η ΘΕΑΡΑ μου...

Θεαρα-Ερη:Πόσο κομψη και σικ ειναι η θεαρα μου! : respect :
Καλα τη ερμηνεια ειναι αυτη? Την επισκιασε την Εριεττα

Πατσαδες:Ουτε στη Μαριμαρ (όπου Μαριμαρ η εκαστοτε τηλενουβέλα)
τόσο ευκολα δεν εδρασε το δηλητηριο xoxo

Η σκηνη με το Νικολα που μολις γυρισε στο σπιτι της Ευας
ηταν πολυ καλοδουλεμενη και καλογυρισμενη, ερμηνείες κοφτες
και φορτισμενες με συγκινηση όπως πρέπει : respect :

Η Άννα γουσταρει το Λευτερη και κόβω το κεφαλι μου!
Ο Αποστολης ηταν ο άλλος της παρεας δηλαδη!

Δαφνη-Νικόλας:Πόσο μου έλειψαν μαζι!!!!!! Love! Love!
Ο Νικολας βγαζει πικρα η Δαφνη είπε οτι μπορει να μην τα ξαναβρόυνε??
Ωρε που πάμε????

Πηγε να μπει μεσα ο Λουκας και κοντοστάθηκε στο κατωφλι....
Αχ τα ξαναβρισκουν ειμαστε σε καλο δρομο!

Ακαρδη Νόρα δωσε ενα χαδι στο Λουκακο... huhu
Καλυτερο μασαζ απο μενα δεν κανει καμια Λουκα

Ξενερωτας:οχιιιιιι εκανα ζαπινγκ και εχασα την μιση επομενη σκηνη
με τη Θεαρα μου

ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ-Αμαλι:Παιδι η Μελίτα αχ Θεε μου τι άλλο θα ακουσουμε?
Ναι Θεαρα μου μακρια τους , ταπαρα στην Αμαλί!!!!!

Βρειτε μου ενα εργοδοτη σαν τον Λευτερη και λιγο πιο ομορφο
να τον παντρευτω αν γινεται!

Χρησταρας-Στεφανος:Κουκλος ο Χρηστος

ΌΣΚΑΡ σε Παπαδημητρίου,Πετρακη,Γεωργονη
Γιαννακοπουλο,Ξυλά,Δρακουλάκη!

Θα ψηφισω Πολυ Καλο για τις σκηνες της παρεας και για Νικολα-Δαφνη, Λουκα-Νόρα και τις σκηναρες
της ΘΕΑΡΑΣ μου!

Με πολυ αγάπη
loukitsa

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:12 pm

Το επεισόδιο του παραλόγου σήμερα για μια ακόμα φορά...

Δύο τα θέματα της ημερήσιας διάταξης:
Α) Η απαγωγή!
Β) Η τρέλα δεν πάει στα βουνά!

Στα της απαγωγής ο Γιαννακό είναι πολύ ^^ με το νεο λούκ.

Δεν είδαμε βέβαια και τίποτα το σημαντικό. Τα ίδια και τα ίδια να περνάνε οι μέρες.

Μου άρεσε η σκηνή Νόρα Λουκάς το βράδυ και ο αυθόρμητος τρόπος που με τη μια δέχτηκε τη φιλοξενία του καναπέ ο Λουκάκος. Love!

Και ενώ μου άρεσε και η σκηνή Δάφνης-Νικόλα με χάλασε που η μαντάμ του είπε έλα αλλα εμείς μπορεί να μην τα ξαναβρούμε ποτέ! Έλεος.

DESPOINA απο πλευράς Λευτέρη δεν ξέρω αλλά από πλευράς Δάφνης το λύσαμε το μυστήριο καλέ, τον Νικόλα τον αγαπάει τον Λευτέρη θα τον ερωτευτεί!!!

Μέσα σε όλα η μάνα άφαντη!!!

Το καλύτερο ζευγάρι της Εδέμ είναι ένα πάει και τελείωσε: Η τρελή και η απότρελη! Όπου τρελή η Αντιγόνη και όπου απότρελη η Αμαλία! ΘΕΕΣ οι Παπαδημητρίου και Πεφάνη αντίστοιχα!!!

Κατά τα άλλα το Μελιτόνι φώναξε τον Στέφανο σπίτι της να του πεί να μην την ενοχλεί ainta

Ο BSB συγνώμη αλλα δεν την πάλευε σήμερα...

Κασσανδρινός με το σταγονόμετρο.. γιατί ρε παιδιά? Και είδαμε κιόλας απο σήμερα το σχέδιο της Πέμπτης.. σκέψου πόοοοοοοοοσο αργά θα πάνε τα επεισόδια μέχρι τότε..

Μακάρι να διαψευστώ.

Και για το τέλος μια έκπληξη... ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ!!!

Με βοήθησε η κομμώτρια βέβαια.. αλλα εντάξει συγχαρείτε και τις δυό μας.

Και το αδερφάκι είναι..... Η ΜΕΛΙΤΑ!!!

Ανατομικά στα αυτάκια ταιριάζουν ταμάμ Matakia

Τι τις θέλετε τις κοτσίδες μου λέτε?

Δεν ξέρω τι να ψηφίσω 1 καλό και 4 μάπα το πάμε και άν...

Το μάπα όμως δεν είναι ούτε μέτριο ούτε καν άθλιο, είναι απλά ΥΠΕΡβαρετό!!!

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από fanlouknor Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:18 pm

Νόμιζα σήμερα ότι τέλειωσε γρήγορα...

Γιατί από το βράδυ που πήγε να φέρει τα σκεπάσματα η Νόρα βρεθήκαμε απότομα το πρωί να πονάει το παιδί και η άκαρδη να μη του κάνει μασάζ;;;
Και εσύ βρε Λουκά αφού κοντοστάθηκες στην πόρτα και μετά είπες δυναμικά "Θέλω να μείνω!" γιατί δεν επέμεινες για το κρεβάτι; ^^

Κι η Νόρα τραβάτεμε κι ας κλαίω...Αμάν ρε κοπελιά αφού τον θες γιατί τον ψήνεις τόσο; Μια συνεδρία ψυχιάτρου θα βοηθήσει...

Ο Νικόλας εκπληκτικός με το μωρό, τόσο τρυφερός...
Αντε σύντομα Γιαννακόπουλε και με ένα δικό σου...

Ο Στέφανος αντί να ψάχνει τα λεφτά έκανε επισκέψεις στη Μελίτα...
Εδώ ο κόσμος χάνεται και .... zip

Ο Μπέλος αδικαιολόγητος, από τη μια ξέρει τι φίδι τρέφει στον κόρφο του και από την άλλη ουδεμία υποψία για το στεφάνι του και τη λιποθυμία cake

Επειδή μου άφησε μια αγωνία για το αυριανό και την επιστροφή του μπουμπούκου στην εκπληκτική Ξυλά
και κυρίως για Νόρα - Λουκά που προσπαθούν να τα ξαναβρούνε
ψηφίζω μέτριο...
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από maria_sab Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:23 pm

Η καλυτερη ατακα εδω και παρα πολλα επεισοδια:
Καλη σου μερα συμπεθερα Αντιγονη Λαζαριδη!!!!!!!!!!!

Η Αμαλια ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! Ειμαι φαν!!!!!!!!!!!!!!

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:26 pm

Συμπεράσματα απ το σημερινό επεισόδιο

Όταν κάτι σας ενοχλήσει μπορείτε με όλη σας την άνεση να διώχνετε κόσμο απ τα ξένα σπίτια. Ας πρόσεχαν να σας είχαν διώξει οι ιδιοκτήτες πριν το κάνετε. Μπράβο Στέφανε διώξε τον αστυνόμο. Αν είσαι και πίσω απ την απαγωγή μπορεί να σου χαλάσει τη δουλειά. Αν πάλι δεν είσαι δεν σε συμφέρει μπουζουκοκέφαλε.

Ο Στέφανος είχε πάντα το μάτι του Τζακ του αντεροβγάλτη αλλά έκανε διαλείματα και έκλαιγε που και που κι ένα κερί γι αυτό δεν το είχαμε αντιληφθεί ο Λουκάς πάλι το είχε δει είναι ανοιχτομάτης.

Η κόρη μας είναι πάντα αθώα περιστερά άσχετα αν κατέστρεψε με τρόπο συστηματικό την ίδια πάντα γυναίκα. Αμαλία μαζί σου μάνα είναι μόνο μία. Θεά η πεφάνη μέχρι το μαλλιαρό κουτάβι ανεβαίνει μαζί της ενίοτε.

Μερικοί εξασκούν την ιατρική ως λειτούργημα. Υπάρχουν και στην Ελλάδα; Στα μυστικά πάντως υπάρχει ο Νικόλας. Ο Γιαννακόπουλος καλύτερος απο κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω αν είναι το καινούριο λουκ ή που επιτέλους έχει ρόλο θα σας γελάσω αλλά μου άρεσε.

Ξεχάστε τον όρο κρεβατομουρμούρα. Στα μυστικά λανσάρουμε τραπεζομουρμούρα. Αμαλία γι αυτό τον διατηρείς στυλάκι τον Πετράν δεν τον αφήνεις να κατεβάσει μπουκιά. Καλό μου ακούγεται λέτε να το εφαρμόσω;

Όταν πηγαίνετε επίσκεψη να κρατάτε στην τσάντα τα γυαλιά σας. Μπορεί να σας δείξουν καμιά φωτογραφία και δεν θέλετε να υποχρεωθείται να παραδεχτείτε οτι είστε μύωψ. Αν πάλι δεν σας συμφέρει αυτό που σας δείχνουν έχετε τη δικαιολογία στα υπ όψιν. Η Παπαδημητρίου άψογη. Έχει στυλ τέλος.

Όταν φαρμακώνεις το σύζυγο είσαι δικαιολογημένη αν το κάνεις απο έρωτα. Διευκρίνηση η Νταίζη αγαπάει κι είναι ερωτευμένη με το Χρήστο

Όταν πέφτετε απ την καρέκλα φαρμακωμένες πρέπει απαραιτήτως να κάνετε το χέρι σας μούτζα σαν το Μπέλλο. Δεν τόχει τι το δείξανε;

Ο φίλος μας αν κάνει βρωμοδουλειές και τον βοηθάμε όταν δεν μας μπλέκει είναι καλό παιδί τάδε έφη ο Λευτεράκης ο λεβέντης κι ο καραμπουζουκλής. Δεν την παλεύει ο Μπισμπίκης λέμε

Προσοχή να ρυθμίζετε καλά το ξυπνητήρι σας αν δεν το κάνετε εγκυμονούν κίνδυνοι. Ο Λευτέρης δεν έμπλεξε επειδή ετοιμαζόταν να μεταφέρει κλεμένα διαμάντια αλλά επειδή δεν χτύπησε το ξυπνητήρι

Η Δάφνη αγαπάει το Νικόλα και θα ερωτευτεί το Λευτεράκη έλα να μη χάνουμε τη φόρμα μας

Όταν σταματήσεις να είσαι ερωτευμένη με τον άντρα σου τον κοιμίζεις στο κρεβάτι όταν κόβεις ακόμη φλέβα τον στέλνεις στον καναπέ να μη σας διαφεύγει παρακαλώ.

Όταν απαγάγουν το παιδί σας προλαβαίνετε μέσα στο χαμό να πιείτε έναν καφέ με την επόμενη γκόμενα και να κάνετε και μια επίσκεψη στην προηγούμενη γιατί η σύζυγος τα βγάζει πέρα και μόνη της. Χαλαρώστε και απολαύστε το

Μερικές φορές ένας μεγιστάνας είναι φτωχότερος απο το σπλάχνο του. Το μωρό πληρώνει 25 ο μπαμπάς του 10

Το καλύτερο ζευγάρι της σειράς είναι η Αντιγόνη κι η Αμαλία μια τρελή και μια απότρελη είναι πάντα απολαυστικές

Όταν έχετε πυροβολήσει κάποιον καλή καρδιά. Μπορείτε να του ζητήσετε να σας βοηθήσει και να ρισκάρει για πάρτι σας χωρίς ενδοιασμούς.

Να είναι καλά που κάθε απόγευμα μας δίνουν απλά μαθήματα καθημερινότητας και ρεαλισμού.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:32 pm

Ψιλοβαρετό επεισόδιο...

Ο Στέφανος τα πείρε κρανιωδός και έδιωξε την αστυνομία μπράβο παιδί μου σπουδαία κίνηση όταν η έννομη τάξη δεν αρκεί πάμε undergound να βρούμε τη λύση ρωτάμε τον υπόκοσμο κλπ κλπ κοίτα βρε παιδί μου όμως όταν τους έχεις ανάγκη δεν είναι ομιλητικός (ο υπόκοσμος καλέ!) ενώ συνήθως είναι λαλίστατος.... gibbs

Ο μικρούλης Άγγελος είναι μια γλύκα δεν χορταίνω να τον βλέπω! inlove

Λουκονοράκια σε απόσταση σήμερα αν και κάτι ματίτσες και κάτι σπιθίτσες τις είδα αλλά φωτιά δεν πήραμε σήμερα!

Πεφάνη - Παπαδημητρίου πολύ καλέ αλλα γενικά η Αμαλία είναι εκτός συναγωνισμού στη μούρλα!

Αυτά για το σημερινό δεν θυμάμαι κάτι άλλο αξιοσημείωτο...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:39 pm

TO ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΞΙΖΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΕΦΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΖΙ) -ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ-ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ...

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ (ΠΑΛΙ) ΧΩΡΙΣ ΖΩΝΤΑΝΙΑ Cheer ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕ ΣΕ ΑΦΗΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ Confused? ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ Α' ΚΑΙ Β' ΚΥΚΛΟ....

LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:46 pm

LIBRA έγραψε:TO ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΞΙΖΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΕΦΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΖΙ) -ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ-ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ...

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ (ΠΑΛΙ) ΧΩΡΙΣ ΖΩΝΤΑΝΙΑ Cheer ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕ ΣΕ ΑΦΗΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ Confused? ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ Α' ΚΑΙ Β' ΚΥΚΛΟ....

Συμφωνώ μαζί σου
Νομίζω οτι όλη η πλοκή γυρίζει γύρω απο ήρωες που μας είναι αδιάφοροι και ίσως γι αυτό δεν μας προκαλούν καμία ανυπομονησία
Δεν ξέρω πως το βλέπεις εσύ αλλά οι καημοί της Εριέττας του Λευτέρη της Νταίζης του Μπέλλου και της Αντιγόνης εμένα δεν με ενδιαφέρουν και πολύ
Αγάπησα αυτή τη σειρά και παρακολουθησα δυό χρόνια διαδρομές ηρώων που πια χάθηκαν και απλά γεμίζουν τα επεισόδια
Αυτή η απαγωγή ειλικρινά δεν κατάλαβα σε τι εξυπηρετούσε το σενάριο
Ήξερα οτι η Εύα αγαπάει το μωρό της
Ήξερα οτι ο Στέφανος είναι ψιλοαδιάφορος για το παιδί
Γιατί έγινε αυτή η απαγωγή;
Για να φανεί η Ξυλά σε ένα δυό επεισόδια μια και την πληρώνουν αλλά δεν της έχουν γράψει ρόλο;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Δευ Οκτ 25, 2010 8:22 pm, 1 φορά

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 7:53 pm

Clarabelle έγραψε:
Συμφωνώ μαζί σου
Νομίζω οτι όλη η πλοκή γυρίζει γύρω απο ήρωες που μας είναι αδιάφοροι και ίσως γι αυτό δεν μας προκαλούν καμία ανυπομονησία
Δεν ξέρω πως το βλέπεις εσύ αλλά οι καημοί της Εριέττας του Λευτέρη της Νταίζης του Μπέλλου και της Αντιγόνης εμένα δεν με ενδιαφέρουν και πολύ
Αγάπησα αυτή τη σειρά και παρακολουθησα δυό χρόνια διαδρομές ηρώων που πια χάθηκαν και απλά γεμίζουν τα επεισόδια
Για να φανεί η Ξυλά σε ένα δυό επεισόδια μια και την πληρώνουν αλλά δεν της έχουν γράψει ρόλο;

Εμ είναι ο νόμος του 80% - 20%, 80 % ασχολούμαστε με μπούρδες και αδιάφορους χαρακτήρες και στο υπόλοιπο 20% ασχολούμαστε με πολύ ουσιαστικά ζητήματα και των 6 εμμμ συγνώμη 5 και από εκεί προέρχεται και όλος ο τηλεοπτικός τζίρος τους!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:03 pm

Πολύ γέλιο με την Αμαλία και την οικογένεια Adams!
Φοβερα γλυκούλικη σκηνή Λουκα-Νόρας.. Matakia
Σπαστικός Λευτέρης. pff
Εκνευριστική αντιμετώπιση Νικόλα προς Δάφνη..
Οκ.Φοβερός Κασσανδρινός!
Λυπήθηκα τον Μπέλλο.. Rolling Eyes
Κατα τα άλλα..Ψήφισα καλό επειδη για εμενα τα ''μυστικά'' είναι τα ελάχιστα πράγματα στην καθημερινότητα μου που με ξεκουράζουν!
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:16 pm

Τι να ψηφίσω αυτό το γελοίο επεισόδιο? Το βλέπω πλέον από συνήθεια κ γιατί δεν θέλω να αφήσω την διαδρομή στη μέση! Κρίμα!

Είδαμε σήμερα την Αντιγόνη κ την Νταίζη να μιλάνε για τα λεφτά,τους πίνακες που τους αγόρασε κοψοχρονιά η Εριέττα κ γιατί η Αντιγόνη δεν θέλει Εριέττα,αλλά Μελίτα!
Η απαγωγή για ποιο λόγο έγινε? Μόνο μη μου πουν ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται ο Μπέλλος, θα γελάσει κ το παρδαλό κατσίκι!

Κατά τα άλλα έβλεπα μια επανάληψη με πέρσι! Την Μελίτα {μες τον κακό χαμό τον φώναξε κ αυτή να του πεί ιστορίες για αγρίους} να λέει στο Στέφανο να μην την ξαναενοχλήσει η μαμά του. Τον Στέφανο να υπόσχεται ότι δεν θα ξανασυμβεί { κάποια στιγμή η γυναίκα μπερδεύτηκα νόμιζα ότι απεναντί του καθόταν η Εύα} να της λέει όταν τελειώσουν όλα αυτά θα της μιλήσει για την ζωή του πριν κ μετά την γνωρίσει κ θυμήθηκα την δόλια την Εύα που την έσερνε στο ίδρυμα να δει τη μαμά του κ πως την κατάντησαν ο Ρούσσος με τον Μάνο. Θυμήθηκα να της λέει ότι ο χαμένος είναι αυτός για την έχασε κ ότι του άλλαξε την Ζώη!

Θα μας πούν επιτέλους ποιος είναι ο Στέφανος? Έχει κουράσει.

Καταλαβαίνω ότι το σενάριο στην αρχή ήταν να μας δείξουν τον Απόλυτο Έρωτα. Μόνο που ο απόλυτος έρωτας δεν γράφεται στα χαρτιά, αλλά στα βλέμματα/κινήσεις/εκφράσεις κ δυστυχώς αυτόν τον έρωτα δεν τον είδαμε ποτέ.Πάτωσε λοιπόν κ έκαναν στροφή με αποτέλεσμα να βλέπουμε τον ήρωα κ να μη ξέρουμε ποιος είναι.
Γιατί δεν μπορώ να δεχτώ ότι είναι ένας ρηχός χαρακτήρας, δεν ξέρει τι θέλει,ποιος είναι, ποια αγαπάει. Προχωρήστε γιατί δεν μας βλέπω καλά.

Το μπισκοτάκι δεν έχει δικαίωμα στο έρωτα, μόνο στα τρίγωνα!

Μακριά από Εύα,Δάφνη ο Λευτεράκης ΑΚΟΥΤΕ!

Χάσαμε την μάνα!

Υγ τώρα δικαιώνεται ο Μάνος!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:24 pm

@FieryRed "τηλεοπτικός τζίρος"..είχε καιρό ν'ακουστεί τόσο ακριβής λέξη..
Εχει γίνει τόσο προφανές πια ότι εκμεταλλεύονται πλέον,και όχι απλά καρπώνονται,το ενδιαφέρον του κοινού για συγκεκριμένα πρόσωπα..και εν τω μεταξύ χώνουν και καμιά δεκαριά άσχετα..που τείνει να γίνει ενοχλητικό..
Ενοχλητικό,γιατί τα άσχετα καταλαμβάνουν το μεγαλύτερο μακράν μερος του επεισοδίου..
Αν υπήρχε το ελάχιστο μέτρο,θα ήταν σε κάθε περίπτωση δικαιολογημένο το φαινόμενο,ακόμη και αναμενόμενο (ειδικά απο ανθρώπους,που έχει εξασθηνησει η δύναμη της γραφής τους πολύυυυυυυυυυυυ πριν το γ κύκλο..)
Ενοχλητικό γιατί έχεις ΤΟ είδωλο : respect : (ερμηνευτικά και αρχικά και ηθολογικά) Πεφάνη,να αναλώνεται σε επαναλαμβανόμενες μέχρι τελείας στιχομυθίες και νοητικές μπαρούφες..
Ενοχλητικό για την Θεάρα Παπαδημητρίου,που ακολουθεί με μαθηματική ακρίβεια τον παραπάνω δρόμο..
Ενοχλητικό για χαρισματικούς και ταλαντούχους ηθοποιούς ,όπως ο Σταυρου που έχει έναν από τους πιο καμένους ρόλους ever χωρίς κανένα βάθος,καμία συνοχή και με ασχετες και αψυχολόγητες κ*λοτούμπες,που καθιστούν το ρόλο απολύτως μη ελκυστικό..
Ενοχλητικο για το ζευγαρι που τα σαρώνει όλα,και σεναριακά το πρόβλημα γονιμότητας της Νόρας ξεπεταγεται πρωτοφανώς..
Ενοχλητικό για τη Δαφνη,που ανακαλυπτει ότι μάλλον της τέλειωσε ο έρωτας με το Νικόλα affraid affraid affraid,για τον πρωτο (επισης) μελαχρινό που της κάνει ματάκια!
Ενοχλητικό κυρίως,γιατί θα φορτωθούν όλα σε καναν τουρίστα τύπου Μπελλου,για να παραμείνουν τα Μυστικά,αυτό που επι της ουσίας ηταν πάντα.. ,"η Χαρα του Κρεβατιού" !
Κακό δεν ήταν το σημερινό,έχουμε δει πολύ χειρότερα..
Ηταν η απόλυτη μετριότητα!Ξανά!Και καθεσαι 50 λεπτά για να δεις 40 άνευρα και 10 που αξίζουν,αποκλειστικά και μόνο για τους ηθοποιούς..
Υγ. Sleep Sleep Sleep
soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:32 pm

soso έγραψε:@FieryRed "τηλεοπτικός τζίρος"..είχε καιρό ν'ακουστεί τόσο ακριβής λέξη..
Εχει γίνει τόσο προφανές πια ότι εκμεταλλεύονται πλέον,και όχι απλά καρπώνονται,το ενδιαφέρον του κοινού για συγκεκριμένα πρόσωπα..και εν τω μεταξύ χώνουν και καμιά δεκαριά άσχετα..που τείνει να γίνει ενοχλητικό..
Ενοχλητικό,γιατί τα άσχετα καταλαμβάνουν το μεγαλύτερο μακράν μερος του επεισοδίου..
Αν υπήρχε το ελάχιστο μέτρο,θα ήταν σε κάθε περίπτωση δικαιολογημένο το φαινόμενο,ακόμη και αναμενόμενο (ειδικά απο ανθρώπους,που έχει εξασθηνησει η δύναμη της γραφής τους πολύυυυυυυυυυυυ πριν το γ κύκλο..)
Ενοχλητικό γιατί έχεις ΤΟ είδωλο : respect : (ερμηνευτικά και αρχικά και ηθολογικά) Πεφάνη,να αναλώνεται σε επαναλαμβανόμενες μέχρι τελείας στιχομυθίες και νοητικές μπαρούφες..
Ενοχλητικό για την Θεάρα Παπαδημητρίου,που ακολουθεί με μαθηματική ακρίβεια τον παραπάνω δρόμο..
Ενοχλητικό για χαρισματικούς και ταλαντούχους ηθοποιούς ,όπως ο Σταυρου που έχει έναν από τους πιο καμένους ρόλους ever χωρίς κανένα βάθος,καμία συνοχή και με ασχετες και αψυχολόγητες κ*λοτούμπες,που καθιστούν το ρόλο απολύτως μη ελκυστικό..
Ενοχλητικο για το ζευγαρι που τα σαρώνει όλα,και σεναριακά το πρόβλημα γονιμότητας της Νόρας ξεπεταγεται πρωτοφανώς..
Ενοχλητικό για τη Δαφνη,που ανακαλυπτει ότι μάλλον της τέλειωσε ο έρωτας με το Νικόλα affraid affraid affraid,για τον πρωτο (επισης) μελαχρινό που της κάνει ματάκια!
Ενοχλητικό κυρίως,γιατί θα φορτωθούν όλα σε καναν τουρίστα τύπου Μπελλου,για να παραμείνουν τα Μυστικά,αυτό που επι της ουσίας ηταν πάντα.. ,"η Χαρα του Κρεβατιού" !
Κακό δεν ήταν το σημερινό,έχουμε δει πολύ χειρότερα..
Ηταν η απόλυτη μετριότητα!Ξανά!Και καθεσαι 50 λεπτά για να δεις 40 άνευρα και 10 που αξίζουν,αποκλειστικά και μόνο για τους ηθοποιούς..
Υγ. Sleep Sleep Sleep
soutien

Να συμπληρώσω
Ενοχλητικό γιατί η ακραία ηρωίδα που με κράτησε καρφωμένη δυό χρόνια να δω τη διαδρομή της απλά αφέθηκε στην τύχη της και δεν ασχολούμαστε καν με τα δικά της βιώματα προκειμένου να τα ξεχάσουμε και να δεχτούμε με ευκολία να τη ρίξουν σε ένα ακόμη κρεβάτι πέρα απο κάθε ρεαλισμό για να σπρώξουν νέα θέματα
Ενοχλητικό γιατί παρακολουθήσαμε μιάς βδομάδας επεισόδια απαγωγής και δεν είδαμε στην ουσία μια συζήτηση για την ψυχολογία της μάνας εκτός απο ένα δίλεπτο με την Δάφνη.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Aria Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:39 pm

Βαρέθηκα και σήμερα τα ζεύγη και τις ασκοπες συζητήσεις.

Ευα: Δόξα το θεό που έγινε η απαγωγή και τη βλέπουμε και λίγο imarton

Νταίζη: τα ίδια παντελάκη μου..

Χρήστος: Τον ψαχνουμε με τα κυάλια πλέον, σπάνιο είδος.....
Όποιος τον δεί να ενημερώσει την αστυνομία και προσοχή στους απαγωγείς. Περίμενα να τον δούμε πιό ενεργό στην απαγωγή. Να δω τι θα του προτείνει ο Στέφανος.. Τέλος απορώ γιατί μιλάει ακόμα στη Νταίζη.
Όπως και να'χει ήταν υπέροχος για ακόμα μια φορά. Απλά τον βλέπουμε με το άγχος οτι θα τελειώσει γρήγορα η σκηνη.. qqq2 Τι μαρτυριο κι αυτό...

Νικόλας: σήμερα μ'αρεσε ήταν ήρωας! Klap

Τέτοιο χασμουρητό να μην μας ξανάβρει... Ypnos Ypnos Ypnos Sleep Sleep Sleep

Aria

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
LIBRA έγραψε:TO ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΞΙΖΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΕΦΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΖΙ) -ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ-ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ-ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ...

Συμφωνώ μαζί σου
Για να φανεί η Ξυλά σε ένα δυό επεισόδια μια και την πληρώνουνα αλλά δεν της έχουν γράψει ρόλο;

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΩ ΠΛΕΟΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΑ Η ΣΕΙΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ!!!ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ....ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΥΓΗΡΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ Fskl ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ Nyxia ) ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑΝ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΜΩΣ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ.ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΩΣΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΟΚΗ....ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ;;;;
KAI ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ....ΝΑΙ,ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΤΙ Η ΞΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΟΛΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ....
ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ,ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ..........Η ΣΕΙΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΥΣΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΛΕΟΝ..........ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΒΓΗΚΑ ΕΚΤΟΣ Aww
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:48 pm

Στα ανωτέρω των Μαρίων και της soso να συμπληρώσω ότι σύμφωνα με τις περιλήψεις η απαγωγή αύριο μας αφήνει χρόνους και ο Μάνος δεν έχει καν αναφερθεί!

Μόνο μη δώ και τον γυρίσουν σε κάνα τελευταίο επεισόδιο μετά απο αυτό γιατί θα τραβάμε τα..........μαλλιά μας!!!

Μου άρεσε που τουλάχιστον το διακωμωδούν ότι επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια σε χειρότερο βαθμό κι από το βιντεάκι με την πυροβολημένη! lmao

Πάντως της Μελίτας της επιτρέπω αν θέλει να πάει να βρει εκείνη την Αντιγόνη του Σοφοκλή! Μετά χαράς! Θα πληρώσω και τα μεταφορικά για τον άλλο κόσμο!!!

Όσο για την Παπαδημητρίου, η Αντιγόνη προσωπικά δεν μου είναι αντιπαθής και αυτό θεωρώ οφείλεται στο ταλέντο της ηθοποιού και μόνο! Καταπληκτική!!!

Επεισόδιο 425 - Ημερομηνία 25-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 8:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Στα ανωτέρω των Μαρίων και της soso να συμπληρώσω ότι σύμφωνα με τις περιλήψεις η απαγωγή αύριο μας αφήνει χρόνους και ο Μάνος δεν έχει καν αναφερθεί!

Μόνο μη δώ και τον γυρίσουν σε κάνα τελευταίο επεισόδιο μετά απο αυτό γιατί θα τραβάμε τα..........μαλλιά μας!!!

Μου άρεσε που τουλάχιστον το διακωμωδούν ότι επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια σε χειρότερο βαθμό κι από το βιντεάκι με την πυροβολημένη! lmao

Πάντως της Μελίτας της επιτρέπω αν θέλει να πάει να βρει εκείνη την Αντιγόνη του Σοφοκλή! Μετά χαράς! Θα πληρώσω και τα μεταφορικά για τον άλλο κόσμο!!!

Όσο για την Παπαδημητρίου, η Αντιγόνη προσωπικά δεν μου είναι αντιπαθής και αυτό θεωρώ οφείλεται στο ταλέντο της ηθοποιού και μόνο! Καταπληκτική!!!

Το Μάνο δεν τον ενημέρωσε κανείς είχαν χαλάσει τα ταμ ταμ lmao lmao lmao lmao

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:04 pm

Πολυ καλο επεισοδιο αλλα δεν ειχε καμια ιδιαιτερη εξελιξη απλα εριξα πολυ γελιο...!!!

Να ξεκινησω με τον τυφωνα Αμαλια που η αληθεια ειναι μαζι της γελασα περισσοτερο...οντως ετσι τον κραταει στυλακι τον Ρουσσο,αυτο σκεφτηκα και εγω εκεινη την ωρα,αυτη η γυναικα μας δινει νεες μεθοδους....χαχχαχα τερμα η κρεβατομουρμουρα, εμπρος στον δρομο που χαραξε η Αμαλια!!!!!!Αντε βρε εμεις για την υγεια σας νοιαζομαστε...χαχαχα
Στη συγκεκριμενη σκηνη οι ατακες τους δεν παιζοντουσαν...ΘΕΟΙ και οι δυο: respect :!!!!!
Στην σκηνη με την Αντιγονη επισης πολυ γελιο, η Αντιγονη επισης ΘΕΑ!!!!
Η σκηνη με την Μελιτα ηταν καλη αλλα βαρεθηκα να ακουω το"Αντογονη Λαζαριδη"ελεος βρε Αμαλια μου θα μου γινει εφιαλτης αυτο το ονομα!!!!!! xoxo

Οσο για την απαγωγη ,δεν καταλαβαινω γιατι κραταει τοσο και την εχουμε ως δευτερο θεμα γιατι σημερα εδειχνε λιγες σκηνες οχι οπως στις αλλες απαγωγες που εδειχνε μονο αυτο το γεγονος!!!! Καποιο μελος του φορουμ και συγχωρεστε με που δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειπε πολυ σωστα οτι αυτη η απαγωγη δεν τους αφορα αμμεσα ολους....και στην συγκεκριμενη δεν βλεπω ουτε την βοηθεια του Ρουσσου πουθενα...τεσπα δεν με χαλασε ομως σημερα γιατι δεν θα γελουσα τοσο..χιχιχιχι

Νικολας-Απαγωγεας:ωραια σκηνη μα ειναι η ιδεα μου ή εκει που ηταν ο απαγωγεας εριχνε καρεκλες και στον Νικολα ειχε ενα αερακι;;;;αν δειτε πισω απ τον απαγωγεα οταν του λεει ο Νικολας πως ειναι μονος του και εκεινος αγγλομαθης σαν ειναι του λεει οκκκκ,πισω αστραφτει....χαχαχα

Συγνωμη τελικα δεν ειναι πενηντα εκατομμυρια ;;;τσαμπα το χαμε παθει το πατατρακ;;;καλα και εικοσι που λεει δεν ειναι λιγο αλλα δεν ειναι και πενηντα..ααα θα σε μαλωσω Λουκα λαθος υπολογισμους κανεις!!!!χιχιχι

Ζευγος Μπελλου:Ενταξει καταλαβαινω οτι ο ανθρωπος δεν ηθελε να χτυπησει το κεφαλι του και εβαλε μπροστα τα χερια του αλλα επρεπε εκεινη την ωρα να δειχνουν την αντιδραση της Νταιζης(που φανταζομαι δε θα ταν και τοσο τραγικη αλλα εστω να εδειχναν αυτη την περιεργεια που θα ειχε πεθανε δεν πεθανεWinkηταν και αυτο μια αντιδραση.. Tongue )εμενα μου φανηκε οτι κοιμοτανε μπρουμιτα και πηγε η μαμα να τον σκεπασει..μονο το δαχτυλακι που δεν πιπιλαγε.... Nyxia

Δαφνη-Νικολας:μαρεσε που η Δαφνη εκανε μια προσπαθεια......
Νορα-Λουκας:σαν σιγμα τελικο εγινε ο Λουκακος αλλα ενα δικιο το χε η Νορα ας της το λεγε στα ισια,απ την αλλη ειχε πλακα αυτη η σκηνη!!!!!!

Εριεττα-Αντιγονη:ητανε μουγκη τωρα και γκαβη..χαχαχα "Δεν εχω και τα γυαλια μου..." με εστειλε!!!!ΘΕΑ η κ. Παπαδημητριου για ακομα μια φορα!!!!!: respect :

Το καφενεδακι της Μελιτας ειχε κοσμο σημερα και συγκεκριμενα τον Στεφανακο που δεν καταλαβα για ποιο λογο μας εδειξαν αυτη την σκηνη αφου ειπε παλι τα ιδια η πριγκιπισσα της συμφορας..μεινετε μακρια μου εσυ και ολο σου το σοι του ειπε με λιγα λογια..συγνωμη εκεινη δεν τον καλεσε;;;τι πινεις κοριτσι μου και δεν μας δινεις;;;θα μου πεις τα γονιδια αλλα τουλαχιστον η Αμαλια δεν καλει στο σπιτι της αυτους που θελει να κατσαδιασει πηγαινει στα σπιτια τους να μην τους ταλαιπωρει κιολας...μη ξεχναμε αλλωστε πως εχει τακτ... sisi
αλλα ξεχασα εσυ δεν ξεκολας απ τον καναπε σου ειναι το αυτοκολλητακι σου που λεει και ο Τ. Βοσκοπουλος,αυτο το τραγουδι ειναι σαν να γραφτηκε για σενα και τον καναπε σου!!!!!gelio

Αυτα απο μεναα!!!!!!
Καληνυχτα και καλη εβδομαδα να εχετε!!!!!Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:10 pm

Clarabelle έγραψε:

Όταν κάτι σας ενοχλήσει μπορείτε με όλη σας την άνεση να διώχνετε κόσμο απ τα ξένα σπίτια. Ας πρόσεχαν να σας είχαν διώξει οι ιδιοκτήτες πριν το κάνετε. Μπράβο Στέφανε διώξε τον αστυνόμο. Αν είσαι και πίσω απ την απαγωγή μπορεί να σου χαλάσει τη δουλειά. Αν πάλι δεν είσαι δεν σε συμφέρει μπουζουκοκέφαλε.

Ο Στέφανος είχε πάντα το μάτι του Τζακ του αντεροβγάλτη αλλά έκανε διαλείματα και έκλαιγε που και που κι ένα κερί γι αυτό δεν το είχαμε αντιληφθεί ο Λουκάς πάλι το είχε δει είναι ανοιχτομάτης.

Η κόρη μας είναι πάντα αθώα περιστερά άσχετα αν κατέστρεψε με τρόπο συστηματικό την ίδια πάντα γυναίκα. Αμαλία μαζί σου μάνα είναι μόνο μία. Θεά η πεφάνη μέχρι το μαλλιαρό κουτάβι ανεβαίνει μαζί της ενίοτε.

Μερικοί εξασκούν την ιατρική ως λειτούργημα. Υπάρχουν και στην Ελλάδα; Στα μυστικά πάντως υπάρχει ο Νικόλας. Ο Γιαννακόπουλος καλύτερος απο κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω αν είναι το καινούριο λουκ ή που επιτέλους έχει ρόλο θα σας γελάσω αλλά μου άρεσε.

Ξεχάστε τον όρο κρεβατομουρμούρα. Στα μυστικά λανσάρουμε τραπεζομουρμούρα. Αμαλία γι αυτό τον διατηρείς στυλάκι τον Πετράν δεν τον αφήνεις να κατεβάσει μπουκιά. Καλό μου ακούγεται λέτε να το εφαρμόσω;

Όταν πηγαίνετε επίσκεψη να κρατάτε στην τσάντα τα γυαλιά σας. Μπορεί να σας δείξουν καμιά φωτογραφία και δεν θέλετε να υποχρεωθείται να παραδεχτείτε οτι είστε μύωψ. Αν πάλι δεν σας συμφέρει αυτό που σας δείχνουν έχετε τη δικαιολογία στα υπ όψιν. Η Παπαδημητρίου άψογη. Έχει στυλ τέλος.

Όταν φαρμακώνεις το σύζυγο είσαι δικαιολογημένη αν το κάνεις απο έρωτα. Διευκρίνηση η Νταίζη αγαπάει κι είναι ερωτευμένη με το Χρήστο

Όταν πέφτετε απ την καρέκλα φαρμακωμένες πρέπει απαραιτήτως να κάνετε το χέρι σας μούτζα σαν το Μπέλλο. Δεν τόχει τι το δείξανε;

Ο φίλος μας αν κάνει βρωμοδουλειές και τον βοηθάμε όταν δεν μας μπλέκει είναι καλό παιδί τάδε έφη ο Λευτεράκης ο λεβέντης κι ο καραμπουζουκλής. Δεν την παλεύει ο Μπισμπίκης λέμε

Προσοχή να ρυθμίζετε καλά το ξυπνητήρι σας αν δεν το κάνετε εγκυμονούν κίνδυνοι. Ο Λευτέρης δεν έμπλεξε επειδή ετοιμαζόταν να μεταφέρει κλεμένα διαμάντια αλλά επειδή δεν χτύπησε το ξυπνητήρι

Η Δάφνη αγαπάει το Νικόλα και θα ερωτευτεί το Λευτεράκη έλα να μη χάνουμε τη φόρμα μας

Όταν σταματήσεις να είσαι ερωτευμένη με τον άντρα σου τον κοιμίζεις στο κρεβάτι όταν κόβεις ακόμη φλέβα τον στέλνεις στον καναπέ να μη σας διαφεύγει παρακαλώ.

Όταν απαγάγουν το παιδί σας προλαβαίνετε μέσα στο χαμό να πιείτε έναν καφέ με την επόμενη γκόμενα και να κάνετε και μια επίσκεψη στην προηγούμενη γιατί η σύζυγος τα βγάζει πέρα και μόνη της. Χαλαρώστε και απολαύστε το

Μερικές φορές ένας μεγιστάνας είναι φτωχότερος απο το σπλάχνο του. Το μωρό πληρώνει 25 ο μπαμπάς του 10

Το καλύτερο ζευγάρι της σειράς είναι η Αντιγόνη κι η Αμαλία μια τρελή και μια απότρελη είναι πάντα απολαυστικές

Όταν έχετε πυροβολήσει κάποιον καλή καρδιά. Μπορείτε να του ζητήσετε να σας βοηθήσει και να ρισκάρει για πάρτι σας χωρίς ενδοιασμούς.

Να είναι καλά που κάθε απόγευμα μας δίνουν απλά μαθήματα καθημερινότητας και ρεαλισμού.
Εισαι θεααα!!!!Τελειος σχολιασμος!!!!! oscar oscar oscar

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:12 pm

EΓΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..........ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! lmao lmao lmao
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.......ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ "ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ" ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ Τ.V.....ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗN ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ!!!!
: respect : : respect : : respect :
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Στα ανωτέρω των Μαρίων και της soso να συμπληρώσω ότι σύμφωνα με τις περιλήψεις η απαγωγή αύριο μας αφήνει χρόνους και ο Μάνος δεν έχει καν αναφερθεί!

Ma αυτά ακριβώς είναι τα απολύτως γελοία!
Εγινε η απαγωγή και ούτε καν αναφέρθηκε ότι το πληροφορήθηκε ο Μάνος ή ότι το σύζήτησε με τη Μαρίλια,όταν οι ίδιοι ανθρωποι τον βάζουν στο φινάλε να δινει το σταυρό του,για να φυλάει το μικρό,που εξαρχής φρόντισε περισσότερο απ'ό,τι ο φυσικός του πατέρας! livani livani livani
Εχουμε όλοι πειστεί ότι ο Μπουγιού ΔΕΝ ξαναρχεται και το πολύ κακό είναι ότι μαζί με το Μανο,δικαιώνεται πια και ο Πάνος lol! (κακό γι αυτούς,όχι για μας,εννοείται)
Και φυσικά η παρέα είναι σύσσωμη εκτός κεντρικης ιστορίας (βλ.διαμαντια),στην οποία πρωταγωνιστούν ο περσινός Στεφανος livani ,η φετινή Ερι livani και ο φετινός Λευτερης.. livani
Οι αλλοι γεμιζουν σκηνές απλά γιατί πουλάνε..Με δύο προσδοκίες : Να χωθεί κι ο Λουκας μέσω Εριεττας (που πια δεν το πιστευω),ή να χωθεί η Ευα μέσω Λευτερη (για το οποιο διατηρώ,ομοίως επιφυλάξεις..)
Κι έτσι να παρασυρθούν κι υπόλοιποι τέσσερις..
Το ίδιο και με τις παρέες..Αφησαμε την γνωστή που σκίζει και ψάχνουμε την παλιά ή την παραλληλη,κι ακόμη χωρίς προφανη σύνδεσμο μεταξύ αυτών!(κατά το Γεναρη το κόβω,να κανει καμια βόλτα παραπανω η ερμη η φωτό)
Αν δε γίνει αυτό,θα βλέπουμε απλά γεμίσματα με αυτοτελείς ιστορίες των δημοφιλών ηρώων και μπλεξίματα που ΔΕΝ τους αφορούν livani livani livani
Γι αυτό χωρίσουν ομαδικά απαξάπαντες!
Αλλά όταν και επεισόδια σαν της Παρασκευης σκίζουν στα νούμερα,και ειναι τα μόνα που τους απασχολούν,τότε..δεν..προβλέπονται αλλαγές!Απλά!
Υγ. livani

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:18 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.

ΑΠΑΓΩΓΗ ΆΓΓΕΛΟΥ: ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΑΠΟ ΞΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ
ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΈΔΩΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΡΕΣΤΑ.

ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ: ΜΟΥ ΆΡΕΣΕ ΠΟΥ ΈΣΤΩ ΚΙ ΈΤΣΙ ΗΡΘΑΝΕ ΚΟΝΤΑ. ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥΣ.

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ: ΚΛΑΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ. ΡΕΣΙΤΑΛ ΓΕΛΙΟΥ. ΑΜ ΛΟΥΚΑΚΟ ΕΣΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ... ΑΥΤΑ ΈΧΟΥΝ ΟΙ ΕΓΩΙΣΜΟΙ. ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΉΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΕΙ. ΜΩΡΕ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:31 pm

Clarabelle έγραψε:

Τα είπες πάλι όλα και μας κάλυψες όλους!!!! oscar

Μόνο για τις ερμηνείες oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Οκτ 25, 2010 9:34 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πάντως της Μελίτας της επιτρέπω αν θέλει να πάει να βρει εκείνη την Αντιγόνη του Σοφοκλή! Μετά χαράς! Θα πληρώσω και τα μεταφορικά για τον άλλο κόσμο!!!

Απόλυτη Ελληνίδα διαχειριστρια τσοντάρω και εγώ για το κορίτσι αυτό, με ξέρεις.... Να φύγει και να μη μας γράψει, είμαστε δυνατοί θα το αντέξουμε!!!! lmao

Και εγώ μαζί σου!!!! Love!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή