Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 18% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Empty Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 5:23 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:05 pm

Πήξαμε στο τραγούδι! Μιλάμε για τρομερό στόρυ! Η Δάφνη να κάνει ματάκια στον Λευτέρη και τούμπαλιν και εγώ να αναγουλiαζω! Ανησυχεί και η Μελίτα και μου κόπηκε και η όρεξη! Ναι καλε αυτή η Μελιτα που όταν έκαναν απόπειρες να σκοτώσουν την Εύα και το μωρό της προσπαθούσε να κρατήσει το Στέφανο μακριά και ετοίμαζε μέσα στην τρελή χαρά ταξίδια! Αλλα ξέχασα αυτά ήταν last year! Από τα παλιά ξεθάβουμε μόνο τα παραπτώματα της Εύας, άλλωστε όλοι οι άλλοι είναι αναμάρτητοι, ειδικά το μελιτόνι! Αθώα και άσπιλη μη σου πω και ατραπέζωτη lmao

Περίμενα δε εγώ η ηλίθια ότι θα έβλεπα Χρήστο στα του σχεδίου. Fskl μ#$%^ τηλεθεατή!

Εδώ ο απαγωγέας και έπαιζε περισσότερο από τη μάνα του παιδιού!

Για να μην πω για τη δακρύβρεχτη σκηνή της κοπελιάς ότι θα αλλάξει η ζωή της. Πείτε το μου βρε παιδιά ότι επειδή την απαγωγη την έκαναν μπατηρακια που τους βρήκε κάποιος σε ανάγκη και τους προσέλαβε θα πρέπει και να τους λυπηθώ! Πείτε το μου και ξέχασα τα zewa!

Επίσης περίμενα ότι θα έβλεπα επεισόδιο από τα Μυστικά της Εδέμ, ξέρετε αυτή τη σειρά που ξεκίνησε πριν δύο χρόνια.. Μια φορά κι έναν καιρό τη Νύχτα των Λεοντιδών, μια παρέα εφήβων, η Παρέα της Φεγγαρόπετρας κλπ κλπ

Μπαααα...

Εδώ μια αγκαλιά κάνανε και ήταν όλοι μαζί η παρέα, η Αγγέλα, η Μαρίλια και το δάχτυλο του Στέφανου, η παρέα της Φεγγαρόπετρας χάθηκε κάπου στα χαρτιά.. Και τι είπε η Δάφνη? Δεν περιμενε ότι θα μαζευόντουσαν ξανά όλοι μαζί? ΟΛΟΙ??? Τουλάχιστον στο στόμα της Δάφνης μη βάζετε τέτοιες π@#$%ριες!!!

Ο Στέφανος ναι μεν θέλει να πάρει το παιδί αλλά πάνω απο όλα το σχέδιο. Δεν σκέφτηκε καν να κάτσει στα αυγά του γιατί έτσι έβαζε το παιδί του σε κίνδυνο!!! Γιατί άραγε??? ^^

Η τελευταία σκηνή με την Εύα και τον παιδαρό της άξιζε ΜΟΝΟ!!!

Πάρτε το Στέφανο μακρια απο το πλάνο και το μωρό!

Επίσης... εδεησα και είδα το τρέιλερ της βδομάδας.. Αφορά ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ την απαγωγή και την Εύα και την παρεα, δηλαδή τα μουσικά διαλείμματα των επεισοδίων Δευτέρας - Τρίτης! Μιλάμε για ΤΗΝ ξεφτίλα! Αλλά έτσι είναι, διαφημίζουμε ΑΥΤΟ που τραβάει τον κόσμο! Nyxia

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:09 pm

Λευτερη οταν ειμαστε στη δουλεια δουλευουμε και δεν κανουμε ματακια στη γραμματεα!

Τα πλανα στον Αγγελουκο με ελιωσαν, η σκηνη του Νικολα με τον Μαριο αγκαλίτσα και ο Λουκας που μετρούσε το κερατο του Νικόλα είχε πολυ πλάκα!

Οι σκηνες δΑΦΝΗς-λΕΥΤΕΡΗ ΆΝΟΣΤΕς,.......γιατι αυτος ξερει πολλα περισσοτερα για την απαγωγη...

Αμαλια θα στο πω εγω ειδα τη Μελίτα προχθες στο Κινεζικο και μου πουλησε σκοροφαγωμενο μπλουζακι
ασε μας μωρε εδω εχουμε απαγωγες και ασχολουμαστε με την ακαματα?

ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ-Ρούσσος:Κομψότητα αριστα συνδεδεμένη με βιτριολικές απολαυστικές ατάκες, τα δυο ιερα τερατα της υποκριτικης κεντουν μαζι Παπαδημητρίου-Κατρανίδης!

Οκ το καταλαβαμε η Αννα γουσταρει το Λευτερη

Ωραια εκεινη τη στιγμη.....αγκαλια που εδωσαν όλοι μαζι στο σπιτι της Ευας!

Ο Στέφανος φόρτωσε τους σάκους σαν να ειχαν ρουχα και οχι χρηματα
lmao lmao

Η Αδρεναλίνη και η αγωνια χτυπησαν κόκκινο όλοι μου μετεδωσαν αγωνια εκτος απο τη Μελίτα
που εκανε σαν να περιμενε να δει τα καλιστεία gibbs

Το τελευταιο πλάνοο Αγγελος, η Ευα και ο Στεφανος! Όλα τα λεφτα γιατι το χαλασατε αυτο το ζευγάρι? gibbs gibbs

Ψηφιζω Καλό

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ2. Μελίτα-Λευτερης είναι καταπληκτικοι τους θέλω μαζι!!!!!!!!
Υγ.3 Πότε θα ρθει η θεια Δικη για την οχια-Νταίζη? Διεπραξε ύβρη ας υποστει τις συνεπειες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να επέλθει και η καθαρση σε μας τους τηλεθεατες

Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Οκτ 26, 2010 9:17 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από amoust Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:15 pm

Μόνο ένα σχόλιο γιατι τα υπόλοιπα με την απαγωγή προβλέψιμα.
Το ακούσατε; Τα λεφτά που κληροδότησε ο Λαζαρίδης στον εγγονό του δεν ήταν του Λαζαρίδη!! Να μαντέψουμε ποιανού ήταν και ποιός τον καθάρισε; Κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο στις παρυφές της Εδέμ γιατί την καρδιά της Εδέμ την έχουμε απωλέσει προ καιρού....

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:16 pm

δεν το ειδα ολο παρα μονο τις σκηνες τις απαγωγης.Για την ωρα δυο σχολια μονο θελω να κανω και αν με εμπνευσει αυριο το επεισοδιο το υπολοιπο κανω αναλυτικο σχολιασμο.

ΣΧΟΛΙΟ1:ΘΕΑ η ξυλα.Επιτελους μια ικανη ηθοποιος στην οποια ειδαμε ολα τα συναισθηματα σε ενα βλεμμα της.Την αγωνια της, την απογοητευση της, την απογνωση της και στο τελος την λυτρωση.

ΣΧΟΛΙΟ2: ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ.ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ?ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΞΟΝΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΗΡΩΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΕΙΣΜΑ.ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟ.

Και επειδη η πιεση μου δεν ειναι καλα θα επανλεθω αυριο στα υπολοιπα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:25 pm

Η χαρά του τραγουδιού, μάλλον το φεστιβάλ του Σαν ρέμο, βλέπαμε!!!

Κατρανίδης-Ξυλά-Παπαδημητρίου-Πεφάνη (αν και λέμε κούφια) Σταύρου -Κασσανδρινός. oscar

Με έχουν καλύψει οι συντρόφισσες παραπάνω.... Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:29 pm

H χαρα του τραγουδιου και της τηλεφωνιαςνα συμπληρωσω!!! lmao
Ειλικρινα πως καθομαι ακομη και βλεπω απορω....Με κρατανε μονο οι ηθοποιοι Ξυλα-Κατρανιδης-Πεφανη-Παπαδημητριου....
Να δουμε ποσο ακομη θα κανουμε υπομονη οι αμοιροι τηλεθεατες....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:34 pm

Καλυτερο απο το χτεσινό αλλά ο κατήφορος δεν έχει σταματημό δυστηχώς..
Ξυλά-Παπαδημητρίου-Κατρανίδης έδωσαν υπέροχες ερμηνείες...
Τα πλάνα με τον Αγγελο, το Μάριο και το Λουκά με το Νικόλα που μετραγανε τα κέρατα έκλεψαν την παράσταση..
Που φτάσαμε, να απολαμβανω τ μουσικό διάλειμα..

Δάφνη σύνελθε!!! Εμετικά τα χαμογελάκια και οι αηδίες..
Ο Μάνος αναφερεται μόνο για κολοκυθάκια και λαμογιές.. Το οτι στηριξε ενάμισι κύκλο πάνω του δεν μας λέει κάτι..
Η Αμαλία στην κοσμάρα της κλασσικά..

ΣΚΑΝΔΑΛΟ!!
Ο Στεφανος έπιασε το χέρι της Ευας!κόφτε το..
Scandal Scandal Scandal

Αναλυτικά αύριο... ))
Μέτριο απλά...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:38 pm

Δεν ξέρω για σας ,εγω το βρήκα πολύ καλό το επεισόδιο.

Παλι μας δείνει τους 4 φαινομενικά υποπτους για την απαγωγη να μιλουν στο τηλεφωνο .

Τον Στέφανο έτσι όπως το έκαναν ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι, όσο για τους άλλους ...

Μου άρεσε σκηνη Ρουσσου-Αντιγονης.

Επισης μου αρεσε που περασαν γρηγορα οι μερες μεχρι να μαζευτουν τα λεφτα.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από κικκο Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:43 pm

κι εγω βαρεθηκα με το σημερινο επεισοδιο...στην κυριολεξια αξιζε μονο το τελευταιο τεταρτο που αρχησε να γινεται η παραδωση των λυτρων...κ η σκηνη που η ευα παιρνει τν μπομπιρα στην αγκαλια....ολα τα υπολοιπα ηταν καπωσ αδιαφορα να πω εωσ κ σπαστικο να βλεπω τη δαφνη να κανει γλυκιεσ με τν λευτερακο....στη μονη σκηνη που παιθανα στ γελιο ηταν λουκα-νικολα...που ο λουκασ τ μετρουσε τα κερατα...κ εκει που ενω εφαγε τα παντα ο νικολασ ο λουκακοσ επλενε πιατο...εκει γελασα πραγματικα.....αντε σιγα σιγα απο την αλλη βδομαδα να αρχιζουν τα ενδιαφεροντα κομματια τησ λουκανορικησ μπεμπασ....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:46 pm

Να σας πω την αληθεια τα μουσικα διαλειμματα μου εσπασαν και μενα
τα νευρα όπως και το σπασμενο τηλέφωνο lmao lmao lmao
Αλλα το πλανο της Ευας αγκαλια με το γιοκα της έδρασε σαν το νερο της ληθης

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 7:57 pm

Μας κανουνε πλακα ετσι;;;;Επεισοδιο ηταν αυτο τωρα;;;;
Λοιπον το χω:διαβαζουν τα σχολια μας και σου λεει ετσι ειστε;;;παρτε τωρα τις σκηνες χωρις λογια και μαντεψτε τι μπορει να λενε...!!!!!!Τελικα για να παρακολουθησεις αυτο το εργο πρεπει να εχεις γερα νευρα,απλετη φαντασια και μνημη χρυσοψαρου ωστε αυτα που θα δεις να σου φαινονται καινουρια!!!!!Και να μην ξεχναμε οτι για να πιστεψεις αυτα που βλεπεις πρεπει να σε και ολιγον Μπελλος,ο οποιος εκει που νομιζαμε οτι παει ο παλιος ο Μπελλος ας γιορτασουμε παιδια και του χωρισμου ο πονος ας κοιμαται στην καρδια(δεν προλλαβαμε να πουμε καλη χρονια και...)επεστρεψε πιο ηλιθιος απο ποτε.. lmao Μπραβο καμαρι μου την ξερεις πολυ καλα την Νταιζη....και περιττο να σας πω οτι ο τροπος που"λιποθυμησε"ηταν το λιγοτερο γελοιος....μονο μασκα και βατραχοπεδιλα δεν εβαλε για να κανει την βουτια του με περισσοτερη ευκολια..... wall cake
Δηλαδη εγω τι επρεπε να καταλαβω απ αυτο το επεισοδιο;;;
Οτι ανυσηχουσε και η κουτση Μαρια ασχολιαστο..... pff
Ο χρηστος ειχε μεγαλη συμμετοχη απ οτι ειδαμε.... faint
αν και αυριο φαινεται να επιασε το κολπο...θα δειξει....!!!!!!
Τη σκηνη με το" ψαξε τι δουλεια κανει η Μελιτα" δεν καταλαβα γιατι την ειδαμε....δεν παει να γινει και κρεατεμπορας;;;Μας ζαλισε πια με τους γριφους της..... Sleep
Καλα το κρατα με να σε κρατω να ανεβουμε στο βουνο δεν το σχολιαζω...δηλαδη εκεινη την ωρα νομιζα οτι θα παει και ο καμεραμαν,ο σκηνοθετης,και γενικα ολο το συνεργιο να αγκαλιαστουν, μεχρι και εγω ημουν ετοιμη να παρω την tv αγκαλια...να δωσω θετικη ενεργεια βρε παιδια...εγω να βοηθησω ηθελα.....Tongue

Η σκηνη που αξιζε πραγματικα ηταν η τελευταια με την Ευα και το παιδακι της, το γλυκουλη μου.. Love!
Και μια απορια:γιατι οι "αστυνομικοι"σε αυτο το εργο παριστανουν τους ραλιστες και κανουν κολπακια με τα περιπολικα;;;αμα ειναι να αρχισουμε να βαζουμε και στοιχηματα...5 ευρω σ΄αυτον με τα γυαλακια(που εδειξε να δινει τη βαλιτσα στην Ευα μαζι με τον αλλον;!;!;!)gelio

Αυτα απο μενααα!!!!!Καληνυχτααα!!!!!!
Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:07 pm

nikidanis έγραψε:H χαρα του τραγουδιου και της τηλεφωνιαςνα συμπληρωσω!!! lmao
Ειλικρινα πως καθομαι ακομη και βλεπω απορω....Με κρατανε μονο οι ηθοποιοι Ξυλα-Κατρανιδης-Πεφανη-Παπαδημητριου....
Να δουμε ποσο ακομη θα κανουμε υπομονη οι αμοιροι τηλεθεατες....
ΑΑ ναι αυτο το ξεχασα.....εμ βεβαια...χρυσο τον καναμε τον ΟΤΕ.... sisi
Και μενα πια μονο αυτοι με κρατανε...αχ ποση υπομονη;;;;; Rolling Eyes
Καληνυχτα!!!!!!

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από pruedens Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:19 pm

εγω παλι το χω ριξει στο γελιο!!!! αντε βρε ....και εις ανωτερα παιδια.......παντως την μερα της γιορτης του τον Μητσο ρε νταιζη...ωραιο χρονια πολλα.......καντο μια και καλη να τελειωνουμε τι το παιδευεις!!

pruedens

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:24 pm

sarita έγραψε:δεν το ειδα ολο παρα μονο τις σκηνες τις απαγωγης.Για την ωρα δυο σχολια μονο θελω να κανω και αν με εμπνευσει αυριο το επεισοδιο το υπολοιπο κανω αναλυτικο σχολιασμο.

ΣΧΟΛΙΟ1:ΘΕΑ η ξυλα.Επιτελους μια ικανη ηθοποιος στην οποια ειδαμε ολα τα συναισθηματα σε ενα βλεμμα της.Την αγωνια της, την απογοητευση της, την απογνωση της και στο τελος την λυτρωση.

ΣΧΟΛΙΟ2: ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ.ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ?ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΞΟΝΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΗΡΩΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΕΙΣΜΑ.ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟ.

Και επειδη η πιεση μου δεν ειναι καλα θα επανλεθω αυριο στα υπολοιπα.

Συμφωνώ Sarita.
Sarita, Αριάδνη, Τζίνα ορίστε ένα oscar
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:26 pm

Πρώτα και κύρια Χρόνια πολλά στον εορτάζοντα Δημήτριο. Ευχηθείτε βρε παιδιά το χρειάζεται ο δόλιος με τη διατροφή που κάνει τελευταία.

Το σημερινό επεισόδιο ασχολήθηκε με το ΧΡΗΜΑ.

Εδώ που τα λέμε αυτή η σειρά αυτό πραγματεύεται τώρα πια.

Η Ατνιγόνη πήγε να σκοτώσει το εγγόνι της για το χρήμα για να μη μετρήσω οτι μεγάλωσε το ίδιο της το παιδί μέσα σ ένα ψέμα για τον ίδιο λόγο και ίσως να έχει κάνει κι απαγωγή αν και δεν το πολυ πιστεύω.

Ο Στέφανος μέσα στη λαμογιά και την παρανομία για το χρήμα. Η απόλυτη κόντεψε να πάει στον άλλο κόσμο κι αυτός παζάρευε το ποσοστό του απ τα διαμάντια με τη Ερι Αν και δεν θέλω να το πιστέψω βάζει κι αυτός γερή υποψηφιότητα για την απαγωγή.

Η Νταίζη έκανε τρείς απόπειρες να ξεκάνει το ανήψι είδε οτι δεν τα κατάφερε κι έχει βαλθεί να φαρμακώσει το Μπέλλο επίσης για το χρήμα Σου λέει δεν μπορεί κάποια στιγμή θα τα καταφέρω. Είναι θέμα αξιοπρέπειας πια. Τόσες προσπάθειες έκανε το κορίτσι.

Ο Λευτέρης ζεί μέσα στην παρανομία και ζητάει εκδίκηση τάχα μου για το φίλο και τη γυναίκα του κρατώντας όμως ένα βαλιτσάκι διαμάντια κάτω απ το ντουλαπάκι κι ούτε σκέπτεται να τα παραδώσει είπαμε το χρήμα το άτιμο είναι γλυκό

Η Εριέττα προς το παρόν περιφέρεται απ τη βίλα στο κότερο επιδεικνύοντας το χρήμα της κι όλο και οργανώνει με το Στέφανο σχέδια να πάρει πίσω τα διαμάντια.

Κοινός παρανομαστής όλων των ξώμπαρκων που απασχολούν κατά κύριο λόγο φέτος τα μυστικά είναι τα φράγκα. Τώρα να πω οτι μου αρέσει που αφήσαμε τα όνειρα και πιάσαμε το χρήμα θα είναι ψέματα

Σήμερα μπόλικοι σάκοι γεμάτοι χρήμα έφτασαν στο Χαριτέικο. Η Εύα τους κοιτούσε κι ήταν σαν να έλεγε τυπωμένο χαρτί, δεν μπορεί να σου ζεστάνει την αγκαλιά.

Η αλήθεια είναι οτι πίστευα η αφελής πτωχή οτι τα χρήματα τα μεταφέρουν χρηματαποστολές και οι αστυνομικοί απλά τα φυλούν αλλά διαψεύστηκα.

Σε ένα σχεδόν δεκάλεπτο μουσικό διάλλειμα πέρασαν οι μέρες. Τώρα κατάλαβα γιατί αυτή η απαγωγή δεν συγκίνησε κανέναν. Στις προηγούμενες απαγωγές όσο περνούσαν οι μέρες τόσο βλέπαμε να γίνονται πιο έντονες οι αντιδράσεις των ανθρώπων που αγωνιούσαν. Εδώ η παθούσα ήταν στη μαύρη λίστα οπότε σιγά μην ασχοληθούμε με την αγωνία της μάνας. Είπαμε είτε ζήτησε πολλά είτε είναι κουρασμένη εκτός κι αν βρεθεί κι άλλη εξίσου κομψή δικαιολογία.

Καθώς περνούσε το μουσικό διάλλειμα και συνεπώς οι μέρες η Εύα η Αγγέλα κι η Μαρίλια αγωνιούσαν, η Εριέττα ασχολιόταν με τον καημό της φωτογραφίας, ο Λευτεράκης κι η Δάφνη ζαχαρώνανε και κάπου κάπου ανησυχούσαν, η Νταίζη συνέχισε την εξοντωτική διατροφή του Μπέλλου, ο Στέφανος οργάνωνε σχέδια με το Χρήστο και ενίοτε ανησυχούσε, τα ζευγάρια της παρέας συνέχιζαν να είναι χώρια η Αντιγόνη συνέχιζε να καταστρώνει σχέδια ο Ρούσσος προσπαθούσε να βοηθήσει κρατώντας παράλληλα ισοροπίες και το μαλλιαρό κουτάβι κατασκήνωσε στον καναπέ και περίμενε να τελειώσει η απαγωγή.

Οταν επικοινώνησαν οι απαγωγείς άρχισαν οι διαπραγματεύσεις για το ποσόν και τελικά έκλεισαν στα τριάντα. Λίγα βρε παιδιά δώστε κάτι παραπάνω έκαναν και έξοδα οι άνθρωποι για πάνες γάλα και φάρμακα.

Η μαλλιαρή μουχρίτσα βρήκε δουλειά αλλά δεν λέει στη μανούλα τί δουλειά. Κάνει και χαριτωμενιές. Θα σου άρεσε λέει να πουλάω όπλα; ΟΧΙ καλή μου άλλο να τσουροφλίσεις την Εριέττα κι άλλο να ξεκάνεις κατά λάθος κανέναν ταλαίπωρο κυνηγό.

Ο Ρούσσος εξακολουθεί να μου δίνει την εντύπωση οτι παρά την όποια συμμετοχή του στις βρωμοδουλειές προσπαθεί να προστατέψει τα παιδιά της παρέας

Αν κατάλαβα καλά επισκέφτηκε την Αντιγόνη να της πει οτι δεν γίνεται να βρεθούν περισσότερα απο τριάντα μύρια και να συμβιβαστεί με τόσα. Μάλλον λοιπόν πιστεύει οτι αυτή κρύβεται πίσω απ την απαγωγή. Όμως απ την κουβέντα τους βγάλαμε λαγό. Τα χρήματα της διαθήκης δεν ήταν λέει του Λαζαρίδη.

Νέο θέμα στην ατζέντα και πάλι όμως σχετικό με λεφτά. Ποιός τυχερός τα έκλαιγε; Ο Χατζηπτώμας δεν νομίζω, Ο Ρούσσος σίγουρα όχι διαφορετικά θα είχε εντονότερες αντιδράσεις, ο εραστής Λύτρας μου ακούγεται μια καλή πιθανότητα (άφραγκος είχε πεθάνει αν θυμάμαι καλά και τα λεφτά που είχε αφήσει στο Μάνο ήταν της μάνας του) ο δολοφονημένος μου φαίνεται το πιθανότερο. Για να δούμε που το πάνε. Το βλέπω να έρχεται τα ερωτικά και τα οικονομικά των εκλειπόντων θα μας απασχολούν.

Ο Λευτεράκης έχει ξαναδεί κάπου τη φωτογραφία της Ερι. Σηκώστε το μαλλί να δούμε τα αυτιά του. Αν είναι πεταχτά βάζει υποψηφιότητα για αδελφός της παμπλούτου. Απ τον τρόπο όμως που πεταχτήκαμε απ τα κλεμένα λεφτά στο Λουκά μάλλον αυτός ειναι ο αδελφούλης της Ερι και τα λεφτάκια πρέπει να του ανήκουν.

Την ώρα των διαπραγματεύσεων για το ποσό κατάλαβα οτι τα μυστικά τελείωσαν ανεπιστρεπτί πέρσι. Είπε η Δάφνη μια αγκαλιά για θετική ενέργεια και έσκυψα μπροστά να δω τους πέντε να κάνουν ένα κύκλο. Αντί γι αυτό είδα πολλούς άσχετους αλλά τον κύκλο της παρέας όχι. Ίσως τελικά αυτός ο ένας κρίκος που λείπει να είναι τόσο σημαντικός όσο δεν φαντάστηκε κανένας.

Σκανδαλώδες το γεγονός οτι ο Στέφανος ακούμπησε το χέρι της Εύας. Έτσι ψυχρόαιμο και αναίσθητο όπως τον παρουσίασαν νόμιζα οτι μετά έπρεπε να πλύνει το χέρι της επειδή της το λέρωσε.

Σήμερα ο Μπέλλος έπεσε με τα μούτρα στο τραπέζι. Με έχετε καταστρέψει με τα σενάριά σας. Νόμιζα θα αρχίσει η Νταιζούλα να χορεύει πάνω απ το πτώμα του και θα πιεί κι αυτή κατά λάθος απ το ποτήρι του και θα ταβλιαστεί

Η παράδοση των λύτρων ήταν καλογυρισμένη . Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσει κι ο Χρήστος με την παρακολούθηση.

Επιτέλους ο ποκοπίκος στην αγκαλιά της μαμάς του. Μια εικόνα που είπε χίλιες λέξεις. Η Εύα με την έκφρασή της έδειξε όσα έπρεπε κι ας μην μίλησε. Τελειώσαμε μ αυτή την απαγωγή που μάλλον έγινε για να γεμίσουν επεισόδια κι όχι για να μας δείξει κάτι ή να πάει κάπου την ιστορία εκτός κι αν όλο αυτό έγινε για να πέσουν οι ευθύνες σ αυτό το ''καλό'' παιδί το Στέφανο.

Κάποιος ήταν μεθυσμένος πάντως. Ο καμεραμάν ο σκηνοθέτης κάποιος ηθοποιός δεν ξέρω αλλά το επεισόδιο έκλεισε με αυτό που θα μπορούσε να είναι μια οικογένεια αν δεν είχε επιλεγεί να γεννηθεί και το δεύτερο παιδί της Εύας χωρίς στην ουσία να έχει πατέρα για να σπρωχτεί ο απόλυτος. Στο ίδιο πλάνο ο Στέφανος η Εύα και το παιδί; Ντροπή δεν κάνει.

Αντε να δούμε τι έχει το μενού στη συνέχεια. Όπως καταλάβατε το ρίχνω στον καλαματιανό γιατί διαφορετικά δεν παλεύεται.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:41 pm

Καλό από μένα!

Η τελευταία σκηνή με την Εύα κ το υπέροχο μωράκι της Καταπληκτική!

Δεν αντέχω να βλέπω άλλο την Δάφνη να φλερτάρει με τον Λευτέρη. Αναγούλα.

Η αγκαλιά ασχολίαστη! Πάει η παρέα της φεγγαρόπετρας!

Ο Λουκάς να μετράει το κέρατο του Νικόλα, απόλαυση!

Είδαμε πάλι τους 4 να μιλάνε. Ο Στέφανος δεν είναι με τπτ, δεν με ξεγελάει το άγριο το φοράει μόνο στις απόκριες! Ο λαπάς γίνεται για λίγο νερόβραστο ρυζάκι κ μετά πάλι Λαπάς!
Η Μελίτα ανησυχεί κ ο Μπέλλος κάνει βουτιά στο πιάτο! gelio gelio

Ο Λ ευτέρης με συγκίνησε με το ενδιαφέρον του, ας του αφιερώσω ένα τραγουδάκι

"την είχα άχτι, την είχα άχτι,
τώρα την έχω μόνο σε στάχτη,
μέσα στο τσίγκινο κουτί,
που φύλαγε τα μπικουτί...."

Ελπίζω σε καλύτερα επεισόδια!

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα ο Μπέλλος έπεσε με τα μούτρα στο τραπέζι. Με έχετε καταστρέψει με τα σενάριά σας. Νόμιζα θα αρχίσει η Νταιζούλα να χορεύει πάνω απ το πτώμα του και θα πιεί κι αυτή κατά λάθος απ το ποτήρι του και θα ταβλιαστεί
Και εγώ αυτό περίμενα lmao lmao lmao αλλά σιγά μην μας κάνουν την χάρη...

Κατά τα άλλα υπέροχος ο σχολιασμός σου και συμφωνώ σε όλα... : respect :

Επίσης να πώ οτι η παρέα της φεγγαρόπετρας είναι άφαντη εδώ και καιρό.. δεν μου θυμίζουν ούτε στο ελάχιστο τα παιδιά που γνωρίσαμε στους δύο προηγούμενους κύκλους... Προφανώς η απουσία του Μάνου ήταν απο μόνη της αρκετή για να διαλύσει εντελώς την παρέα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 8:59 pm

Ezantakou έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Και εγώ αυτό περίμενα lmao lmao lmao αλλά σιγά μην μας κάνουν την χάρη...

Κατά τα άλλα υπέροχος ο σχολιασμός σου και συμφωνώ σε όλα... : respect :

Επίσης να πώ οτι η παρέα της φεγγαρόπετρας είναι άφαντη εδώ και καιρό.. δεν μου θυμίζουν ούτε στο ελάχιστο τα παιδιά που γνωρίσαμε στους δύο προηγούμενους κύκλους... Προφανώς η απουσία του Μάνου ήταν απο μόνη της αρκετή για να διαλύσει εντελώς την παρέα...

Ομολογώ οτι περίμενα να μην το αφήσουν να φανεί τόσο πολύ
Κι όμως τελικά η παρέα είχε αρχηγό και αυτός την κρατούσε δεμένη.
Έχετε συνειδητοποιήσει οτι δεν έχουμε δει την παραλία καθόλου φέτος ούτε καν στα δύσκολα;
Ότι δεν έχουμε δει μια αγγαλιά των πέντε;
Διαλύθηκε η παρέα δυστυχώς.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:03 pm

Στο τέλος θα έχουμε την Νταίζη να τραγουδάει το γνωστό πλέον τραγουδάκι
https://www.youtube.com/watch?v=TlVuB43Zcqk&feature=related

ή μήπως το έλεγε όταν ήταν μικρη?

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:05 pm

Το επεισόδιο το βρήκα βαρετό.
Βέβαια επιτέλους τέλειωσε η απαγωγή γιατί πραγματικά δεν αντεχόταν άλλο. Και στο κλείσιμο της απαγωγής ξεχώρισαν οι γνωστές λαϊκίστικες μικροαστικότητες της οικογένειας Χαρίτου καθώς και πάλι ακούσαμε για τα «κ***λεφτά» και ότι η Αγγέλα είχε και προαίσθημα ότι δεν θα έπρεπε να τα πάρουν πλην όμως τα τσέπωσαν κανονικότατα όταν ήρθε η κρίσιμη στιγμή, τα τηλέφωνα που προσδιορίζουν φαντάζομαι κάποιους υπόπτους στους οποίους εγώ προσθέτω και τον Μπέλλο παρότι δεν τον έδειξαν στο τηλέφωνο, το πολύ καλό σχέδιο αρπαγής των χρημάτων από τους απαγωγείς αλλά πάνω απ’ όλα μου έμεινε ο αρχηγός απαγωγέας. Μιλάμε για μεγάλη μορφή!!!
Κλείνοντας τη σειρά αυτήν των επεισοδίων προκύπτει το συμπέρασμα ότι είναι αδύνατον για την Ξυλά να παίξει χωρίς μαλλί κομμωτηρίου και φουλ μακιγιάζ (βέβαια έτσι αποδυναμώνει την ιστορία του ρόλου της) και ότι εν προκειμένω η έλλειψη εκφραστικότητας που την χαρακτηρίζει ως ηθοποιό αντισταθμίστηκε με αβανταδόρικες σκηνές όπως η σκηνή που την έβαλαν να κρατάει τα ρούχα του μωρού και το κλείσιμο του σημερινού επεισοδίου που κρατούσε το ίδιο το μωρό.
Μου άρεσαν οι σκηνές Μελίτας- Αμαλίας (ειδικά για το από καρδιάς ενδιαφέρον της Μελίτας για την εξέλιξη της απαγωγής) και Ρούσσου – Αμαλίας γιατί έχουν τρέλα και έναν σπιρτόζικο και ενδιαφέροντα παραλογισμό καθώς και η σκηνή Ρούσσου – Αντιγόνης όπου σαν κάτι να μάθαμε. Είναι δυνατόν η οικογένεια Λαζαρίδη να καταλήστεψε τον βιολογικό πατέρα της Εριέττας και μάλιστα υπό την καθοδήγηση της Αντιγόνης;;;
Κάποιες λεπτομέρειες στις κινήσεις, τα σχέδια και τα λόγια του Στέφανου αποκαλύπτουν ότι έχει εμπειρία στις μεθόδους του υποκόσμου, ότι κάποτε λειτουργούσε έτσι σκληρά και κυνικά και δυστυχώς γι’ αυτόν τώρα που δεν έχει δίπλα του την Μελίτα του, αυτή η σκοτεινή του πλευρά επανεμφανίζεται.
Είναι εμφανές ότι η Δάφνη βλέπει στον Λευτέρη μία διέξοδο από την καταπιεσμένη συναισθηματικά ζωή της μέχρι τώρα και ότι αυτός βλέπει σε αυτήν την Βέρα. Αν η Δάφνη σκεφτόταν αποκλειστικά με τη λογική σε αυτήν την φάση θα έβλεπε όμως πως το ενδιαφέρον του Λευτέρη για την Εύα είναι ερωτικό και όχι απλώς ανθρώπινο. Η Άννα πάντως βλέπει αυτό το άνοιγμα του Λευτέρη προς τις δύο κοπέλες ως προδοσία της παρέας τους, ως ένα ρήγμα στον κύκλο τους.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:15 pm

Clarabelle τι χρονια πολλα να του ευχηθω του Μπέλλου?
Αφου για αλλου το πάνε! sfyr
Για να μην πω κατι μακαβριο θα πω αντε Δημητρη και του Χρόνου!
Πολλα συγχαρητηρια στην Ξυλά-ευα που αν και αμακιγιάριστη και απεριποίητη
μας εδειξε την αγωνια της μανας ασχετα που δεν ειχε και πολυ κειμενο
αλλα ας το παραβλέψω κι αυτο!
Ηταν μοναδικη και φοβερη οπως πάντα!
Να ειναι καλα η εκφραστικοτητα της : respect :

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:22 pm

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο το βρήκα βαρετό.
Βέβαια επιτέλους τέλειωσε η απαγωγή γιατί πραγματικά δεν αντεχόταν άλλο. Και στο κλείσιμο της απαγωγής ξεχώρισαν οι γνωστές λαϊκίστικες μικροαστικότητες της οικογένειας Χαρίτου καθώς και πάλι ακούσαμε για τα «κ***λεφτά» και ότι η Αγγέλα είχε και προαίσθημα ότι δεν θα έπρεπε να τα πάρουν πλην όμως τα τσέπωσαν κανονικότατα όταν ήρθε η κρίσιμη στιγμή,

Αλοίμονο, έπρεπε η Ευα για τα λεφτά που άφησε ο παππούς στον εγγονό να πάρει η ίδια απόφαση, να μην τα δεχτεί, λές και ήταν δικά της Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 17902 Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 905116

"Ξέρεις γιέ μου τώρα που μεγάλωσες έχω να σου πώ κάτι. Αποφάσισα τα λεφτά του παππού σου να μην τα δεχτώ για σένα. Οχι, όχι, δεν αποφάσισα εγώ για σένα,πως σου πέρασε αυτό απο το μυαλό, απλώς, δεν βολεύει στο σενάριο να είμαι είμαι η διαχειρίστρια τέτοιας περιουσίας.'' Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 767325

Φαντάζομαι τι θα διάβαζα αν δεν τα δεχόταν και αποφάσιζε ερήμην του Άγγελου, ενάντια στην θέληση του παππού του Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 767325

Κλείνοντας τη σειρά αυτήν των επεισοδίων προκύπτει το συμπέρασμα ότι είναι αδύνατον για την Ξυλά να παίξει χωρίς μαλλί κομμωτηρίου και φουλ μακιγιάζ (βέβαια έτσι αποδυναμώνει την ιστορία του ρόλου της) και ότι εν προκειμένω η έλλειψη εκφραστικότητας που την χαρακτηρίζει ως ηθοποιό αντισταθμίστηκε με αβανταδόρικες σκηνές όπως η σκηνή που την έβαλαν να κρατάει τα ρούχα του μωρού και το κλείσιμο του σημερινού επεισοδίου που κρατούσε το ίδιο το μωρό.
Εγώ πάλι είτε βαμμένη την έχουν δείξει είτε όχι, μια χαρά διακρίνω και τον πόνο της και τα δ α κ ρ υ α (λέξη άγνωστη για συγκεκριμένη ηθοποιό, ακόμα και σαν προϊόν κολλυρίου Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 767325 με γνωστό εκφραστικό μέσο το ανοιχτό στόμα, την πεταγμένη φλέβα στο κούτελο απο το σφίξιμο, κτλ Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 767325 )

Μου άρεσαν οι σκηνές Μελίτας- Αμαλίας (ειδικά για το από καρδιάς ενδιαφέρον της Μελίτας για την εξέλιξη της απαγωγής)
Ως συμπλήρωσης του απο καρδιάς προγραμματισμένου ταξιδίου κατα τις απόπειρες Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 767325

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:26 pm

Cancoon έγραψε:Αν η Δάφνη σκεφτόταν αποκλειστικά με τη λογική σε αυτήν την φάση θα έβλεπε όμως πως το ενδιαφέρον του Λευτέρη για την Εύα είναι ερωτικό και όχι απλώς ανθρώπινο.

Πέρα απο την αντιθεσή μου σε όλο το σχολιασμό, αλλά μιας και είναι σύνηθες πλέον απλά το προσπερνάω, έχω μια απορία..
Το ερωτικό ενδιαφέρον του Λευτέρη προς την Ευα απο τι ακριβώς φαίνεται??
Σε άλλη έκανε ματάκια και χαμογελάκια σήμερα...
Με την Ευα μισό καφέ και ενα φαγητο έχουν μοιραστεί..Ούτε καν την κοιτάει ερωτικά ο Λευτέρης...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 9:28 pm

Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:Αν η Δάφνη σκεφτόταν αποκλειστικά με τη λογική σε αυτήν την φάση θα έβλεπε όμως πως το ενδιαφέρον του Λευτέρη για την Εύα είναι ερωτικό και όχι απλώς ανθρώπινο.

Πέρα απο την αντιθεσή μου σε όλο το σχολιασμό, αλλά μιας και είναι σύνηθες πλέον απλά το προσπερνάω, έχω μια απορία..
Το ερωτικό ενδιαφέρον του Λευτέρη προς την Ευα απο τι ακριβώς φαίνεται??
Σε άλλη έκανε ματάκια και χαμογελάκια σήμερα...
Με την Ευα μισό καφέ και ενα φαγητο έχουν μοιραστεί..Ούτε καν την κοιτάει ερωτικά ο Λευτέρης...

Το ενδιαφέρον του Λευτέρη για την Ευα είναι ερωτικό γιατι έτσι μόνο ξεφορτωνόμαστε την Ευα απο εμπόδιο στον τερααααααααααααααστιο έρωτα Στέφανου-Μελίτας καλέ Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 852852 Θα σε μαλώσω Μαριέφη! Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 852852

Δεν είδες ερωτα στον Τέρη τις 2 φορές που πήγαν για κάφε? Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 852852 Τι και αν έκανε ματάκια στην Δάφνη Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 274331 Απο την Δάφνη δεν κινδυνεύει ο απόλυτος Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 621900

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης