Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Δημοσίευση από Ntorita Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 10:47 pm

Καρ-Mik έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Δεν λέω τίποτε καινούργιο, αλλά αυτό που με έχει κουράσει, είναι ο "ψυχρός" πόλεμος μεταξύ των οπαδών των διαφόρων ηρώων που καλά κρατεί, παρά την αποχώρηση του Μάνου. Οι φάνς της Μελίτας βρίσκουν βαρετή την απαγωγή γιατί δεν εμπλέκεται σ'αυτήν η Μελίτα, ενώ οι φάνς της Εύας τή βρίσκουν εξ ίσου βαρετή γιατί είδαν οτι δεν υπάρχει περίπτωση επανασύνδεσης του Στέφανου με την Εύα... Αυτή η κατάσταση είναι που με ωθεί να πιστέψω οτι οι σεναριογράφοι θα βγάλουν το Στέφανο εκτός τετραγώνου, τριγώνου ή άλλου γεωμετρικού, για να σταματήσει αυτός ο αναίτιος ανταγωνισμός , αλλά καλό θα ήταν αυτό να γίνει ξεκάθαρο το συντομώτερο, ώστε όσοι δεν συμφωνούν μ'αυτή την προοπτική να σταματήσουν να βλέπουν τη σειρά και ν'αφήσουν τους υπόλοιπους που δεν έχουν τέτοιες αποκλειστικότητες, να χαρούν τη σειρά για όσα έχει να προσφέρει....
Εγω που δεν είμαι φαν της Ευας (και σίγουρα όχι της Μελίτας Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 191984 ) και είμαι φαν των Λουκανορακιων και του ειδώλου μπορώ να σου πω γιατί ξενέρωσα?

- Ξενέρωσα γιατί όταν είχαμε μια απαγωγή, το μεγαλύτερο μέρος του συνόλου το είχαν οι τρίχες της Εριέττας και η αχρηστίλα της Μελίτας

-Ξενέρωσα γιατί ενώ είχαμε απαγωγή, βλέπαμε μια απο τις φίλες της Ευας να χαριεντίζεται με τον άσχετο γυμναστή

- Ξενέρωσα γιατί είναι η 5 απαγωγή που μας προσφέρουν..

- Ξενέρωσα γιατί το να δώσει ο Στέφανος λεφτά για να σώσει τον γιό του θεωρείτα ''θυσία''

- Ξενέρωσα γιατί βάζουν το είδωλο να αναλώνεται σε σαχλαμάρες για χάρη της βασίλισσας του καναπέ.

(η λίστα είναι πολύ μεγάλη και βαριέμαι να την συνεχίσω.....)

"και η αχρηστίλα της Μελίτας"Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι η Μελίτα είναι άχρηστη;

Edit by KatsaroYpotheto

Μην βγαίνετε εκτός θέματος παρακαλώ. Όποιος θέλει να απαντήσει παρακαλώ να το κάνει στο ανάλογο τόπικ.

Ευχαριστώ

Ntorita
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 10:48 pm

Ααα εγώ χωρίς αντάλλαγμα δεν απαντώ! Αν απαντήσω θα με αγαπάς λίγο περισσότερο έστω? Τι κοστίζει μαρί τσιγγούνα? Mmm

Επεισόδιο 426 - Ημερομηνία 26-10-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 10:51 pm

Εγω τσιγγουνα?? Confused? Confused? Confused?

Αφου μας το πηραν το δωρο...Να τα πεις σε αυτο το μουσατο που σ'αρεσει κιολας Mmm

*αποχωρει πληγωμενη*
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 10:56 pm

lmao ε όχι δεν θέλω να σε βλέπω να κλαίς! Μη σε δεί και κάποια άλλη ψυχή και συγχυστεί που αυτή δεν το χει! Λοιπόν...

tzibirdika έγραψε:1.)Πως μπορειτε να δειξετε σε ενα επειδοδιο οτι περνανε οι μερες?

Β)Δειχνετε μια μαυρη οθονη και απο πανω κοτσαρετε τη γνωστη φραση..."Μερικες μερες αργοτερα" Γλιτωνετε και χρονο

Είμαι cost effective εγώ χαχα

2.)Που μπορω και εγω να βρω ενα τετοιο εργοδοτη σα της Δαφνης?

Δ) Το παλιό μου αφεντικό.. αλλά τα είχε με την υπάλληλο, παίζει ρόλο αυτό??? Angel

3)Ακουμε Ρουσσο να λεει σε Αντιγονη οτι τα λεφτα δεν ηταν του Λαζαριδη αλλα ειναι ξενα και καπακι βλεπουμε το Λουκα να σκεφτεται τι θα γινοταν αν αυτα τα λεφτα του τα αφηναν οι γονεις του.Τυχαιο???

Β)Ναι ρε τυχαιο...Δε φτανει που μας εχει πρηξει αυτος ο φλουφλης της διαφημησης εχουμε κ εσενα τωρα maaaad

4)Που γελασατε πιο πολυ?

Γ)Με το Μπελλο που εσκασε σα το σακι πανω στο τραπεζι

by faaaaaaaaaaaar!!!

5)Νταιζη η αλλιως.................???

Β)Παολα Μπρατσο ^^

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 10:59 pm

Σ'αγαπωωωωωωωωωω!!!!! Love!

Δ) Το παλιό μου αφεντικό.. αλλά τα είχε με την υπάλληλο, παίζει ρόλο αυτό???

Κανενα απολυτως huhu huhu huhu

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 11:03 pm

tzibirdika έγραψε:Σ'αγαπωωωωωωωωωω!!!!! Love!

Δ) Το παλιό μου αφεντικό.. αλλά τα είχε με την υπάλληλο, παίζει ρόλο αυτό???

Κανενα απολυτως huhu huhu huhu

Ήμουνα σίγουρη huhu

Kι εγώωω Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 11:18 pm

Bρηκα το επεισοδιο πολυ καλο για την ΘΕΑΑΑ την ΞΥΛΑ.. και τον Σταυρου που σημερα ηταν αρκετα ξυπνιος κ εκανε αισθητη την παρουσια του....Μαλλον επειδη ξεκοπσε απο την μπεκρουλιτσα επανηλθε το ταλεντο του...
Η σκηνη Ευας -Αγγελου ηταν τελειαααinlove inlove
Απαραδεκτοι να λενε ειμαστε ολοι εδω...ε οχι δεν ειστε και απο οτι φαινεται σας κοστιζει κ πολυ που λειπει ο Μανος γιατι εχετε χασει την μπαλα... εσεις τον ξεχνατε εμεις οχιιιι!!!
ευτυχως την Μελιτουλα την ειδαμε λιγο...κ μπορεσα να συγκρατησω τα νευρα μου....μα καμια αγωνια στο προσωπο αυτη η κοπελα....τι την βαλανε στην σκηνη? για να δουμε το ανεκφραστο προσωπο...
ΤΟ ΨΗφισα πολυ καλο οπως ειπα μονο για ΞΥΛΑ...ολες οι αλλες πολυ λιγες...

ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 11:23 pm

Και ναι κυριες και κυριοι με ένα 'Ντουπ" , πάρτον κάτω τον Μπέλλο.Πιο γελοία σκηνή δεν έχω δει.Και η Νταίζη να το παίζει από την οικογένεια Ανταμς.Τι θα δούμε ακόμα.

Σε αυτό που έγραψες για τα λεφτά ότι δεν είναι της Λαζαρίδη και μπορεί του Λουκάκου, δεν αποκλείεται.Ο Ρούσσος για κάποιο λόγο τον πήρε στο γραφείο.Δεν ήταν ότι είχε καλές συστατικές επιστολές και κουραφέξαλα.Και άλλοι βγαίνουν με άριστα και με συστατικές από καθηγητές αλλά κάνουν άλλων αντί άλλων από δουλειές.Και αν συνδυαστεί με τη φήμη που έχει ακουστεί γύρω στο Μάη ότι θα αναστηθεί ο μπαμπάκας του ,λογικό φαίνεται.Όλους τους γονείς τους έχουμε δει ή τουλάχιστον τους έχουμε ακούσει.Για αυτόν άκρα στου τάφου σιωπή.Λέτε;;;;;;;;Εκεί να δείτε την Νταιζάρα τι έχει να κάνει-αρκεί να μην την έχει μαζέψει ο μπόγιας.
Εδώ μέσα , ολα είναι πιθανά.
Αλλά είπαμε , η χρονιά των μεγάλων ανατροπών!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 11:37 pm

tzibirdika έγραψε:1.)Πως μπορειτε να δειξετε σε ενα επειδοδιο οτι περνανε οι μερες?

Α.)Δειχνετε ενα ημερολογιο οπου σιγα σιγα αλλαζουν τα φυλλα του...προσοχη οταν λεμε σιγα σιγα δεν εννοουμε μιση ωρα
Β)Δειχνετε μια μαυρη οθονη και απο πανω κοτσαρετε τη γνωστη φραση..."Μερικες μερες αργοτερα" Γλιτωνετε και χρονο
Γ)Δειχνετε ακυρες σκηνες μονο και μονο για να γεμισετε το μισο επεισοδιο με μουσικη υποκρουση απο κατω βεβαιως βεβαιως γιατι που ξερετε? Μπορει να ειστε τυχεροι και να σας αρεσει το τραγουδι..Ετσι και δε θα θελετε να τελειωσει και δε θα νευριασετε που χασατε το μισο επεισοδιο!
2.)Που μπορω και εγω να βρω ενα τετοιο εργοδοτη σα της Δαφνης?

Α)Στα δρακουλινια
Β)Μονο στα ονειρα μου
Γ)Μετα τον Τερη εσπασε το καλουπι...δεν υπαρχει αλλος σαν κι αυτον
3)Ακουμε Ρουσσο να λεει σε Αντιγονη οτι τα λεφτα δεν ηταν του Λαζαριδη αλλα ειναι ξενα και καπακι βλεπουμε το Λουκα να σκεφτεται τι θα γινοταν αν αυτα τα λεφτα του τα αφηναν οι γονεις του.Τυχαιο???

Α)Δε νομιζω
Β)Ναι ρε τυχαιο...Δε φτανει που μας εχει πρηξει αυτος ο φλουφλης της διαφημησης εχουμε κ εσενα τωρα :aaaa:
Γ)Τιποτα δε γινεται τυχαιιιιιιιιιιιιιιιαααα ουτε τα ασχημα ουτε τα ωραιιιιααααα *κλεινουν ολοι τα αυτια τους να σωθουν*

4)Που γελασατε πιο πολυ?

Α)Με το Λουκα να σχηματιζει κερατα πανω απο το κεφαλι του ΝικολαΒ)Με την Αντιγονη και τις θεικες ατακες της! Ειδικα εκει με το φαινομενο του θερμοκηπιου..
Γ)Με το Μπελλο που εσκασε σα το σακι πανω στο τραπεζι

5)Νταιζη η αλλιως.................???

Α)Σοραγια Μον ντε ΝεγκροΒ)Παολα Μπρατσο
Γ)Συμπληρωστε εσεις_________

Γενικα σχολια

@Το δηλητηριο της Νταιζης πρεπει να ειναι πολυ καλο...δρα αμεσα...δε προλαβανει να κατεβει απο τον οισοφαγο κ σε στελνει να δεις τα ραδικια αναποδα.....

@Ευτυχως που βρεθηκε ο Αγγελος γιατι πραγματικα βαρεθηκα αυτη την εβδομαδα....Πραγματικα ποιο το νοημα της απαγωγης καταλαβατε???

@Η Δαφνη ποσο ηλιθια παιζει να ειναι? Καθεται και λεει στον αλλον την ιστορια της ζωης της λες και ξερει αυτος τι ειναι απουσιολογιο κτλ κτλ...Αυριο που θα τη πιασει ο Νικολας στο τηλεφωνο να του κανει γλυκες του αλλου δεν θα εχει αδικο να τη διαολοστειλει... Mmm

Μετριο....μετριοτατο Mmm

ΥΣ-->Απντησετε δεν απαντησετε σωστα....no gift today...Μας το πηραν το επαθλο οι απαγωγεις... ((

Μέτριο το επεισόδιο, αλλά ο σχολιασμός σου καταπληκτικός. Κάνει τη διαφορά.
Μάλλον δεν κερδίζω τίποτα, αλλά έκανα καινούριο συκώτι από τα γέλια. Κάτι δεν είναι κι αυτό;
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Τρι Οκτ 26, 2010 11:39 pm

Καθως εβλεπα το επεισοδιο μου ηρθε στο μυαλο ενα τραγουδακι που λεει
"δεν με χωραει το κρεβατι μου γτ μου λειπει η αγαπη μου"
εμενα δεν με χωραει πια ο καναπες μου οση ωρα βλεπω τα επεισοδια
κ ψαχνω να βρω κατι αλλο να κανω να περασει η ωρα!
Ενταξει σεβομαι τη δουλεια των ανθρωπων κ λογικο ειναι να κανουν κοιλιες καποια στιγμη οι σειρες
αλλα ας σεβαστουν κ αυτοι το γεγονος οτι κ εμεις αφηνουμε τις δουλειες μας για να δουμε τα επεισοδια
κ οχι για να κοιμηθουμε! valen
Ελπιζω τωρα που εληξε η απαγωγη να αρχισουν σιγα σιγα να δρομολογουνται ενδιαφερουσες εξελιξεις
μιας κ εγω ειμαι της αποψης "εξελιξη να ναι κι οτι να ναι!" valen

Οσον αφορα τα σημερινα:
-Μελιτα-Αμαλια lmao πολυ ωραια κ αστεια σκηνη!Ειναι γεγονος οτι στους συνδιασμους μαναδων με κορες εχουν
πετυχει διανα!οι σκηνες Νταιζης-Αντιγονης ειναι πιο μυστηριωδης με ιντριγκα κ ειρωνια κ οι σκηνες Αμαλιας-Μελιτας
ειναι πιο χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω!Κ στις σοβαρες καλες ειναι αλλα οταν δουλευει η Μελιτα τη μανα της
ειναι θεα! : respect :

-Πετρος-Αντιγονη:Να κ κατι καινουριο!Ποιανου ειναι τα λεφτα της κληρονομιας?
Ενταξει δεν ηταν κ Η εξελιξη αλλα στην αναβροχια καλο ειναι κ το χαλαζι! valen
Περιπλεκονται τα πραγματα κ να δουμε πως θα ξεμπερδευτουν!

-Νταιζη-Μπελλος: lmao Με το πασο σου Νταιζη μου!Δεν χρειαζεται να παρεις αμεσως τηλεφωνο!

-Εριεττα:Η Εριεττα κουραστηκε απ τα πολλα σουρτα φερτα στο γραφειο του Ρουσσου,στα κατσαβραχα κ στα λημανια
κ ειπε να βγαλει τα επεισοδια αυτα καθημενη στις ξαπλωστρες,στα ανακληντρα κ στις καρεκλες!
Δεν πιαστηκε ο ποπος σου κοπελα μου?
Σηκω σε παρακαλω γτ σ αυτη τη σειρα εχουμε αλλη που τη βγαζει στους καναπεδες!Φτανει μια! valen
Καλα ειναι κ αυτα βεβαια δεν λεω,να βλεπουμε κ εμεις λιγο χλιδα να ανοιγει το ματι μας! valen

-Αννα-Λευτερης:Τελικα νομιζω οτι το μονο ατομο που εχει μεινει σ αυτη τη σειρα που εχει μια στοιχειωδη λογικη
ειναι η Αννα!Ολοι οι αλλοι οδηγουνται στην παρανοια σιγα σιγα!

-Παρεα:δεν μ αρεσε καθολου η σκηνη που σκεφτοντουσαν τι θα εκαναν με τα λεφτα αν ηταν δικα τους!
Ενταξει καλη η πλακα,το γελιο αλλωστε μακραινει τη ζωη,αλλα εδω ηταν ακαιρο!κ ακυρο! valen

-η τελευταια σκηνη ηταν πολυ συγκινητικη κ ανακουφιστικη συναμα επειδη τελειωσε η απαγωγη επιτελους!

Καλο,μονο κ μονο γι αυτη τη σκηνη! Cool

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 10:34 am

Επιτέλους τέλειωσε η απαγωγή!Επιτέλους τέλειωσε αυτό το σεναριακό ξεχείλωμα και η πολλοστή επανάληψη της ίδιας ιστοριας,που παρολαυτά προσείλκυσε περίπου 300.000 τηλεθεάτες παραπάνω από την ΑΝΑ-κοπη imarton ,αποβολή και καπακι ανακοπή των πρωτων ημερών,που κρατά το ρεκόρ του φετινού απόπατου της τηλεθεασης..ίσως γιατί τουλάχιστον εδώ είχαμε και καμια ερμηνεία,κλείναμε και κανα στόμα,ρίχναμε και κανα δάκρυ,και δεν γλειφόμασταν,γλώσσα έξω περιμετρικά των χειλέων,ενώ παίζαμε σκηνή!
Κατι ειναι κι αυτό!
Το μόνο που θυμαμαι από το χθεσινό επεισόδιο είναι η λολα της Νταίζης και το τελευταίο πλάνο με Ευα,Στεφανο και Αγγελο! inlove inlove inlove
Ελπίζω σε καλύτερα επεισόδια!Και σύντομα!
Και σας παρακαλώ άμεσα να μου κανετε παραθεση,να φανούμε από τρεις,(3x3) εννιά ,ή απο τέσσερις (4x4 ,δεκαξι),για να χαρούμε μεταξύ μας Cheer Cheer Cheer Cheer

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 11:46 am

soso έγραψε:Επιτέλους τέλειωσε η απαγωγή!Επιτέλους τέλειωσε αυτό το σεναριακό ξεχείλωμα και η πολλοστή επανάληψη της ίδιας ιστοριας,που παρολαυτά προσείλκυσε περίπου 300.000 τηλεθεάτες παραπάνω από την ΑΝΑ-κοπη imarton ,αποβολή και καπακι ανακοπή των πρωτων ημερών,που κρατά το ρεκόρ του φετινού απόπατου της τηλεθεασης..ίσως γιατί τουλάχιστον εδώ είχαμε και καμια ερμηνεία,κλείναμε και κανα στόμα,ρίχναμε και κανα δάκρυ,και δεν γλειφόμασταν,γλώσσα έξω περιμετρικά των χειλέων,ενώ παίζαμε σκηνή!
Κατι ειναι κι αυτό!
Το μόνο που θυμαμαι από το χθεσινό επεισόδιο είναι η λολα της Νταίζης και το τελευταίο πλάνο με Ευα,Στεφανο και Αγγελο! inlove inlove inlove
Και σας παρακαλώ άμεσα να μου κανετε παραθεση,να φανούμε από τρεις,(3x3) εννιά ,ή απο τέσσερις (4x4 ,δεκαξι),για να χαρούμε μεταξύ μας Cheer Cheer Cheer Cheer

κανω την αρχη και συμφωνω απολυτα μαζι σου soso μου.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 1:24 pm

Θα ηθελα να ψηφισω Αθλιο γιατι πραγματικα αθλιο ηταν...

1)ειχαμε Μελιτα... ψαχναμε 100 ωρες να βρουμε τι δουλεια κανει....
μα δηλαδη ελεος.... καψτε τις σκηνες της... Μας ειναι αδιαφορη

2) Τι ηταν αυτα με Λευτερη και Δαφνη.... Δαφνη στα αυγα σου... γυρνα σπιτι σου με τον αντρα σου και το παιδι σου

3) Περιμενα και εγω σκηνες με παρεα Φεγγαροπετρας και παλι τιποτα δεν πηραα.....

Αλλα ψηφισα ΑΣΧΗΜΟ γιατι σωθηκε ο Αγγελος... ειχαμε και ενα ασπρο συννεφο μες στην καταιγιδαα....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 1:48 pm

soso έγραψε:Επιτέλους τέλειωσε η απαγωγή!Επιτέλους τέλειωσε αυτό το σεναριακό ξεχείλωμα και η πολλοστή επανάληψη της ίδιας ιστοριας,που παρολαυτά προσείλκυσε περίπου 300.000 τηλεθεάτες παραπάνω από την ΑΝΑ-κοπη imarton ,αποβολή και καπακι ανακοπή των πρωτων ημερών,που κρατά το ρεκόρ του φετινού απόπατου της τηλεθεασης..ίσως γιατί τουλάχιστον εδώ είχαμε και καμια ερμηνεία,κλείναμε και κανα στόμα,ρίχναμε και κανα δάκρυ,και δεν γλειφόμασταν,γλώσσα έξω περιμετρικά των χειλέων,ενώ παίζαμε σκηνή!
Κατι ειναι κι αυτό!

Απολαμβάνω πάντα τους τους σχολιασμους σου. Συμφωνώ εννοείται σε όλα. oscar
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 2:21 pm

Κι ετσι παιρνουν οι μερες.... Σακος - σακος, τηλεφωνο - τηλεφωνο, φωτογραφια - φωτογραφια...
Καπως ετσι μαζευονται 30εκατομμυρια ευρω..
Ελεος με τα βλεμματακια Λευτερη και Δαφνης... Και ελεος με το ενδιαφερον του Λευτερη... Ωπα ρε κολλητε... Fskl
Μετα το μυστηριο της χαμενης Ατλαντιδας, ηρθε και το μυστηριο του τι δουλεια κανει η Μελιτα... Ημαρτον Παναγια μου... Fskl Και αγωνια η Κατσαρη για το μωρο της Εύας... Χμμμ...
Μ'αρεσε ο Ρουσσος με την Αντιγονη... Φορτσα Πετραν!!! "Τα λεφτα που κληροδοτησε ο Λαζαριδης δεν ηταν δικα του..." ---> τινος ειναι βρε γυναικα τα λεφτα???
Η σποντα για τα πιθανα λεφτα απο τους γονεις του Λουκα, ηταν "σποντα" ή άλλα λογια να αγαπιομαστε αραγε???
Ο Μάνος αναφερθηκε??? Ναιιιιιιιι!!!!!!!! Για τα κολοκυθακια του??? Fskl
Τα αστειακια για τον Κυριακο, ολα τα λεφτα!!! Οπως και η σταση της Εύας!!!
Η αγκαλια ασχολιαστη...
Η Μαριλια κοιτουσε για καποιο λογο ετσι το Στεφανο οσο αυτος μιλουσε εξω στο τηλεφωνο???
Πως επεσε παλι ετσι ο Μητσουλας??? Σαν να του επαιξε φαπα ο Μπατμαν... pff Και ποσο ανωμαλο και σιχαμενο ηταν αυτο που εκανε η Νταιζη??? Μα να τρωει αυτη κι ο αλλος να ειναι τεζα μπροστα της?? wall

ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ!!!!

Η σκηνη της παραδοσης των χρηματων και η αγωνια ολων πολυ δυνατα!!!

Η σκηνη της παραδοσης του Αγγελουκου δε, υπεροχη!!

Επιτελους τελειωσε η απαγωγη, που δεν αποσκοπουσε και καπου (εκτος αν μας φυλανε καμια εκπληξη)!!

Το επεισοδιο καλο, λογω του μικρουλη που ξαναγυρισε και της Ξυλά, που για μια ακομα φορα ηταν ΘΕΑ!!!!

Ιδωμεν για το τι θα ακολουθησει, αν και απο αυτα που εχω διαβασει κι εγω για τα παρακατω, ακομα μισοαδειο το βλεπω το ποτηρι!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 2:29 pm

Δεν εχω χρονο για σχολιασμο!Να πω μονο οτι αυτο που αξιζε απο το επεισοδιο ηταν κυριως η τελευταια σκηνη που πηραν πισω το αγγελουδι! Love!
Κατα τ'αλλα βαρεθηκα με τα τραγουδια και τα πηρα στο κρανιο με την ακυρη αναφορα της Δαφνης!....Πες τα βρε Μαρακι!
maraki_ch έγραψε:ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ!!!!
: respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 2:34 pm

maraki_ch έγραψε:Κι ετσι παιρνουν οι μερες.... Σακος - σακος, τηλεφωνο - τηλεφωνο, φωτογραφια - φωτογραφια...
Καπως ετσι μαζευονται 30εκατομμυρια ευρω..
Ελεος με τα βλεμματακια Λευτερη και Δαφνης... Και ελεος με το ενδιαφερον του Λευτερη... Ωπα ρε κολλητε... Fskl
Μετα το μυστηριο της χαμενης Ατλαντιδας, ηρθε και το μυστηριο του τι δουλεια κανει η Μελιτα... Ημαρτον Παναγια μου... Fskl Και αγωνια η Κατσαρη για το μωρο της Εύας... Χμμμ...
Μ'αρεσε ο Ρουσσος με την Αντιγονη... Φορτσα Πετραν!!! "Τα λεφτα που κληροδοτησε ο Λαζαριδης δεν ηταν δικα του..." ---> τινος ειναι βρε γυναικα τα λεφτα???
Η σποντα για τα πιθανα λεφτα απο τους γονεις του Λουκα, ηταν "σποντα" ή άλλα λογια να αγαπιομαστε αραγε???
Ο Μάνος αναφερθηκε??? Ναιιιιιιιι!!!!!!!! Για τα κολοκυθακια του??? Fskl
Τα αστειακια για τον Κυριακο, ολα τα λεφτα!!! Οπως και η σταση της Εύας!!!
Η αγκαλια ασχολιαστη...
Η Μαριλια κοιτουσε για καποιο λογο ετσι το Στεφανο οσο αυτος μιλουσε εξω στο τηλεφωνο???
Πως επεσε παλι ετσι ο Μητσουλας??? Σαν να του επαιξε φαπα ο Μπατμαν... pff Και ποσο ανωμαλο και σιχαμενο ηταν αυτο που εκανε η Νταιζη??? Μα να τρωει αυτη κι ο αλλος να ειναι τεζα μπροστα της?? wall

ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ!!!!

Η σκηνη της παραδοσης των χρηματων και η αγωνια ολων πολυ δυνατα!!!

Η σκηνη της παραδοσης του Αγγελουκου δε, υπεροχη!!

Επιτελους τελειωσε η απαγωγη, που δεν αποσκοπουσε και καπου (εκτος αν μας φυλανε καμια εκπληξη)!!

Το επεισοδιο καλο, λογω του μικρουλη που ξαναγυρισε και της Ξυλά, που για μια ακομα φορα ηταν ΘΕΑ!!!!

Ιδωμεν για το τι θα ακολουθησει, αν και απο αυτα που εχω διαβασει κι εγω για τα παρακατω, ακομα μισοαδειο το βλεπω το ποτηρι!!!

Θεϊκός σχολιασμός Μαράκι αλλά με τη φάπα από το μπατμαν με πέθανες!!! Είσαι απίστευτη!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 2:37 pm

Να'σαι καλα Τζινα μου!!!
Ε μα αφου ο ανθρωπος δεν το'χει το πεσιμο!!! Ημαρτον!!! Νευρικο με επιασε μολις τον ειδα...

ΥΓ. : Evannaaaaaaaaaaaaκι, υπεροχο αβαταρ και ΥΠΕΡΟΧΗ υπογραφη!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 3:07 pm

Το επεισόδιο ήταν καλό στο τελευταίο μέρος του που τελείωσε η απαγωγή και ο μικρός επέστρεψε και πάλι ασφαλής στο σπίτι του. Κατά τ' άλλα δεν μου άρεσε το επεισόδιο πολύ. Είχε και πάλι καλές ερμηνείες αλλά δεν είχε κάτι ιδιαίτερο. Έχουμε δει πολύ καλύτερα επεισόδια.
Το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 3:18 pm

Ναι!!!! Επιτέλους άρχισα ξανά να βλέπω επεισόδια και να με πιάνει αγωνεία!!! yey
Με έχετε σχεδόν καλήψει με τους σχολείασμους σας!!: respect :
Θα συνφωνήσω απόλυτα με το Katsaro Ypotheto σε αυτά που λέει σχετικά με την Μελίτα γιατί και εμένα μου φαίνεται
ότι μονο όταν έχει ανάγκη την παρέα νιάζεται για τα προβλήματά τους!!

Άπο ενα oscar στους ηθοποιούς της παρέας,στην κ.Πεφάνη,στον κ.Κατρανίδη, τον κ.Σταύρου και σε εσάς για τους σχολειασμούς σας!!! : respect :
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης