Χρυσσα Παπα - Σχόλια

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 38 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 34 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_lcap46%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_rcap 46% 
[ 112 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 61 ]

Σύνολο Ψήφων : 245

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 3 Empty Απ: Χρυσσα Παπα - Σχόλια

Δημοσίευση από dj_mitsaki Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 4:09 pm

Η γυναίκα είναι απλά καταπληκτική,φοβερή, θεά, sexy, γλυκιά και γενικά όλα τα καλά που μπορεί να έχει μια γυναίκα!!!Για μένα είναι φανταστική ηθοποιος και φυσικά είμαι φαν!!! Palamakia Το έχει παιδιάάάάά!!!Τώρα όσο για μερικούς που λένε πως υστερεί μπροστά στον Αλέξανδρο Σταύρου που τον λατρεύω έχω να πω πως έχουν απίστευτη χημεία (και γενικά έχουν δέσει όλοι οι ηθοποιοί μεταξύ τους) και δεν έχει να του ζηλέψει τί-πο-τα!!! nteni ΑΑΑ καλώς ήρθες soso!!!!

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από dj_mitsaki Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 4:17 pm

Κοιτάξτε θηλυκό...δεν υπάρχει!!!Από 0:32 εως 0:52 έχω λιώσει στα γέλιαααα!! gelio gelio gelio Αχ μωρέ τι της κάνουν της καημενούλας..!!!Πάντως χορεύει τέλεια και είναι σκέτη γλύκα!!! Love Love!

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από kikialex Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 9:28 pm

ΧΡΥΣΣΑ ΠΑΠΑ ΘΕΑ ΦΑΝΤΑΣΤΑΤΙΚΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ & ΚΟΥΚΛΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ <ΜΕΤΡΙΑ> ΗΘΟΠΟΙΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ < ΜΕΤΡΙΑ> ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ & ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ?

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 10:22 pm

Καλά στο βινεάκι είναι κούκλα!!!Μ'αρέσει και το μαλλί της έτσι!Και σου βγάζει τόσο γλύκα ρε παιδί μου,τόση εγκαρδιότητα!!Έχει ένα τεράστιο,λαμπερό χαμόγελο και φαίνεται πως είναι πηγαίο!! Heart2
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από dj_mitsaki Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 10:28 pm

Λες;;; :wink2: Μπα...δεν νομίζω...αφού η γυναίκα είναι θεάάάάά!!! Τι ανάγκη τους έχει τους άντρες;;;

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Φεβ 03, 2010 10:33 pm

Και τώρα είναι ελεύθερη δηλαδή???Δεν έχει πλέον σχέση?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Την / Το Πεμ Φεβ 04, 2010 1:19 am

σημερα η παππα πραγματικα με συγκλονισε με την ερμηνεια της!!!η κοπελα ειναι αστερι!!!το βιντεακι απο την φωτογραφηση ειναι τελειο!!κουκλαρα!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Φεβ 04, 2010 10:43 am

Όντως θεα!!!!Αχ θέλω τρελά να την δω στην παράσταση με τον Κατρανίδη!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από dj_mitsaki Την / Το Πεμ Φεβ 04, 2010 5:12 pm

Izabella29 έγραψε:Όντως θεα!!!!Αχ θέλω τρελά να την δω στην παράσταση με τον Κατρανίδη!!!

Και εγώώώώ!!!Αλλά δεν θα μπορέσω γαμώτο γιατί μένω Πάτρα...εκτός και αν το καλοκαίρι κάνουν περιοδεία που δεν νομίζω....τεσπα, απ'ότι ξέρω χώρισε με τον Αλκη Κούρκουλο που είχαν σχέση και τώρα είναι ελεύθερη,ωραία και (πάντα) μοιραίααα!!!! huhu huhu

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Φεβ 04, 2010 6:27 pm

Άκουσα πως δεν θα είναι για πολλές παραστάσεις και θα πάω οπωσδήποτε.Θα κατέβω μόνο γι'αυτό!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Κυρ Φεβ 07, 2010 11:30 pm

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΙΑ...ΣΥΓΧΕΟΥΝ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ,ΔΕΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ!!!ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ!Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Confused? ΕΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΜΜΑ Κ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΑΧ!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ..ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ !!!nteni +
ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ,ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΜΕΝΗ,ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΤΥ Κ ΠΗΓΑΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ,ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η ΗΘΟΠΟΙΟΣ :clap
clap:ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΞΕ Ο ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ...ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ Κ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ Κ ΕΧΕΙ Ν ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ...Η ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ "ΔΕΞΙ" Κ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΝΑ ΧΑΡΑΞΕΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗΣ...ΧΡΥΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ!!!!! Palamakia ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Siga...
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από nat Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 2:29 am

Πάρα πολύ καλή!!!!!

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Τετ Φεβ 24, 2010 2:54 pm

Η γνωμη μου ειναι πως η κ.Παπα ειναι πολυ ταλαντουχα ηθοποιος.
Μ'αρεσει να την παρακολουθω,μου βγαζει απλοχερα τα συναισθηματα της κ ειναι πειστικοτατη στον ρολο της.Εχει μελλον,ειναι σιγουρο. Ευχομαι οτι καλυτερο! flower
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από kikialex Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 11:07 am

λοιπον αγαπες μου στο site του περιοδικου αθηνοραμα λεει για την παρασταση που ειναι η γλυκια μας ΧΡΥΣΣΑ & λενε οτι ειναι η εκπληξη της παραστασης ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΣΑ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 1:06 pm

kikialex έγραψε:λοιπον αγαπες μου στο site του περιοδικου αθηνοραμα λεει για την παρασταση που ειναι η γλυκια μας ΧΡΥΣΣΑ & λενε οτι ειναι η εκπληξη της παραστασης ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΣΑ
ΣΟΒΑΡΑ??ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ, Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΚΛΑΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ "ΓΝΩΣΤΕΣ" ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΧΡΥΣΑ ΜΑΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΘΕΣ/ΚΗ, ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!!!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 2:23 pm

stefanos-melita έγραψε:
kikialex έγραψε:λοιπον αγαπες μου στο site του περιοδικου αθηνοραμα λεει για την παρασταση που ειναι η γλυκια μας ΧΡΥΣΣΑ & λενε οτι ειναι η εκπληξη της παραστασης ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΣΑ
ΣΟΒΑΡΑ??ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ, Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΚΛΑΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ "ΓΝΩΣΤΕΣ" ΤΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΧΡΥΣΑ ΜΑΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΘΕΣ/ΚΗ, ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!!!

συμφωνώ και μπράβο στη χρύσα....
αλλά μάλλον από βδομάδα θα πάω να δω την παράσταση και θα σας πω τις εντυπώσεις μου. Wink
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από kikialex Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 3:00 pm

anastasia επειδη εγω θα παω αργοτερα περιμενω εντυπωσεις απο το εργο

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 3:02 pm

kikialex έγραψε:anastasia επειδη εγω θα παω αργοτερα περιμενω εντυπωσεις απο το εργο

αν πάω εννοείται... :) ...αν και νομίζω πως θα είναι οι καλύτερες... Wink
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 4:08 pm

anastasia20 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

αλλά μάλλον από βδομάδα θα πάω να δω την παράσταση και θα σας πω τις εντυπώσεις μου. Wink
ΑΧ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΧΑΡΑ!!! Palamakia
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Δευ Μαρ 01, 2010 8:09 pm

Ψήφισα μέτρια γιατί σε μερικές σκηνές υπερβάλει λίγο.Δεν φαίρεται φυσικά.
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Παρ Μαρ 05, 2010 5:35 pm

anastasia20 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

Πολυ χαιρομαι που οι κριτικες για την Χρυσα Παππα ειναι τοσο καλες!!
Μ'αρεσει πολυ που αναγνωριζουν ποσο ταλαντουχα ειναι...
Πολλα συγχαρητηρια...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από depi Την / Το Σαβ Μαρ 06, 2010 5:36 pm

ψηφισα πολυ καλη γιατι την πρωτη φορα που την ειδα στο αν μ αγαπας μου εκανε πολυ καλη εντυπωση και αργοτερα στο θεατρο, στο μελτεμακι, πηρε καλες κριτικες.φετος αρχισα να βλεπω μυστικα και μου αρεσε πολυ!!ειναι μια νεα ηθοποιος που εχει μελλον και πολυ καλες προοπτικες.δεν χρειαζεται να την συγκρινουμε με ηδη εξαιρετικους ηθοποιους.ειναι πολυ αδικο αν σκεφτουμε οτι ειναι η πρωτη μεγαλη δουλεια της :)
και μια κριτικη που βρηκα στο ιντερνετ για το παιξιμο της στα μυστικα
Από το πρόσφατο κύμα του τηλεοπτικού bad acting με περισσή χαρά εξαιρώ τη Μελίτα (κατά κόσμον Χρύσα Παπά), που με το παίξιμό της δίνει καλλιτεχνικό άλλοθι στα «Μυστικά της Εδέμ» και δείχνει ότι ο σοβαρός ηθοποιός κάνει σοβαρά τη δουλειά του όπου και να τον φυτέψεις.
source:Ποντικι ART
depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Μαρ 06, 2010 7:03 pm

νομίζω πως το άρθρο τα λέει όλα....
είναι μια ανερχόμενη ηθοποιός και πολλά υποσχόμενη για μένα......και νομίζω πως έχει κλέψει τις εντυπώσεις ήδη...όπως φαίνεται και το άρθρο που την διαχωρίζει από όλους τους νέους ηθοποιούς...

ευχαριστούμε depi... : thanks :
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Σαβ Μαρ 06, 2010 7:58 pm

depi έγραψε:ψηφισα πολυ καλη γιατι την πρωτη φορα που την ειδα στο αν μ αγαπας μου εκανε πολυ καλη εντυπωση και αργοτερα στο θεατρο, στο μελτεμακι, πηρε καλες κριτικες.φετος αρχισα να βλεπω μυστικα και μου αρεσε πολυ!!ειναι μια νεα ηθοποιος που εχει μελλον και πολυ καλες προοπτικες.δεν χρειαζεται να την συγκρινουμε με ηδη εξαιρετικους ηθοποιους.ειναι πολυ αδικο αν σκεφτουμε οτι ειναι η πρωτη μεγαλη δουλεια της :)
και μια κριτικη που βρηκα στο ιντερνετ για το παιξιμο της στα μυστικα
Από το πρόσφατο κύμα του τηλεοπτικού bad acting με περισσή χαρά εξαιρώ τη Μελίτα (κατά κόσμον Χρύσα Παπά), που με το παίξιμό της δίνει καλλιτεχνικό άλλοθι στα «Μυστικά της Εδέμ» και δείχνει ότι ο σοβαρός ηθοποιός κάνει σοβαρά τη δουλειά του όπου και να τον φυτέψεις.
source:Ποντικι ART

Το κειμενο μιλαει μονο του...
Συγχαρητηρια στην Χρυσα Παπα,ειναι ταλαντουχα νεα ηθοποιος,κ φαινεται οτι η πορεια της θα ειναι εξαιρετικη. Αξιζει τις καλυτερες κριτικες κ τις κερδιζει δικαια,γιατι ειναι πολυ καλη ηθοποιος...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elli Την / Το Τετ Μαρ 10, 2010 12:19 am

anastasia20 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

Το πόσο ζηλεύω που θα πας δε λέγεται...Πάντως πρέπει να ανέβουν και Θεσσαλονίκη,άλλωστε από τα εδώ είναι και η Χρύσα. Εγώ θα περιμένω μπας και εμφανιστεί...μέχρι τότε καλή της συνέχεια...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης