Χρυσσα Παπα - Σχόλια

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 38 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 34 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap46%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 46% 
[ 112 ]
Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 61 ]

Σύνολο Ψήφων : 245

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Χρυσσα Παπα - Σχόλια

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Δευ Μαρ 15, 2010 9:52 pm

depi έγραψε:ψηφισα πολυ καλη γιατι την πρωτη φορα που την ειδα στο αν μ αγαπας μου εκανε πολυ καλη εντυπωση και αργοτερα στο θεατρο, στο μελτεμακι, πηρε καλες κριτικες.φετος αρχισα να βλεπω μυστικα και μου αρεσε πολυ!!ειναι μια νεα ηθοποιος που εχει μελλον και πολυ καλες προοπτικες.δεν χρειαζεται να την συγκρινουμε με ηδη εξαιρετικους ηθοποιους.ειναι πολυ αδικο αν σκεφτουμε οτι ειναι η πρωτη μεγαλη δουλεια της :)
και μια κριτικη που βρηκα στο ιντερνετ για το παιξιμο της στα μυστικα
Από το πρόσφατο κύμα του τηλεοπτικού bad acting με περισσή χαρά εξαιρώ τη Μελίτα (κατά κόσμον Χρύσα Παπά), που με το παίξιμό της δίνει καλλιτεχνικό άλλοθι στα «Μυστικά της Εδέμ» και δείχνει ότι ο σοβαρός ηθοποιός κάνει σοβαρά τη δουλειά του όπου και να τον φυτέψεις.
source:Ποντικι ART

Καταντώ γραφική όποτε,θα πω πως το άρθρο μιλάει απο μόνο του..Τίποτε άλλο παρά μόνο : respect :
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Την / Το Σαβ Μαρ 20, 2010 7:52 pm

ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ! emmm ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ ΚΑΙ ΒΑΛΕ...ΠΟΛΥ ΕΠΙΤΗΔΕΥΜΕΝΟ ΠΑΙΞΙΜΟ, ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΛΙΓΟ ΣΑN ROBOT) ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΑΥΤΑ! Kotsides Kotsides
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 12:30 am

Κουκλάρα και πολύ καλή ηθοποιός! Στον πρώτο κύκλο στα πρώτα επεισόδια δε μ' άρεσε τόσο αλλά μάλλον ήταν η αρχή..πλέον νομίζω ότι ανταπεξέρχεται πάρα πολύ καλά στο ρόλο της και είναι πολλά υποσχόμενη ηθοποιός!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από tinaki18 Την / Το Τρι Απρ 06, 2010 12:31 pm

καλη ηθοποιος , μερικες φορεσ εβγαζε κτ ψευτικο κ χαζο , αλλες φορεσ σου εσπαγε τα νευρα οπως επεζε !αλλλες ητανε τελια!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 2:31 am

Δεν μου λεει κατι σαν ηθοποιος σιγουρα εχει πολλα ακομη να δωσει αλλα δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιαζει σαν ηθοποιος ......δεν εχει για μενα κατι το ξεχωριστο ......... ειναι μια απλη ηθοποιος ........
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Μάης 22, 2010 2:53 pm

loukitsa έγραψε:Η Παππά δεν μου άρεσε όπως τη Γεωργόνη αλλά απο τα επεισόδια απο την απαγωγή και μετά βγάζει κατι πολύ καλό.βελτιώνεται Wink

Δυστυχως εμεινα με τις προσδοκίες με απογοητευει κάθε μερα και πιο πολυ
και λόγω της απειρίας της διπλα στον Σταυρου χάνεται.....
Ισως σε καποια αλλη της δουλεια να με πείσει στα Μυστικα όμως με τίποτα.
Δείχνει την αγωνια της να φτασει υποκριτικα το Σταυρου αλλα κατρακυλά
Λυπάμαι 🇳🇴Είναι πολύ γλυκια κοπέλα και της ευχομαι τα καλύτερα

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από katerinakii93 Την / Το Σαβ Ιουν 05, 2010 11:55 pm

ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΧΡΥΣΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΛΥ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ!Κ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΣΑΝ ΡΟΛΟΣ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΕΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΕΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΘΕΩΡΕΙ ΚΟΥΚΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ...ΕΧΕΙ ΚΤ ΠΟΥ ΣΕ ΤΡΑΒΑΕΙ.......
katerinakii93
katerinakii93
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Πεμ Ιουν 10, 2010 11:44 pm

Θεαααααα η κουκλα Χρυσα μας!Απλα,λυτα κ απερριτα!
Μακαρι ολες οι ανερχομενες κ νεες ηθοποιοι να ειχαν το ταλεντο,την τυχη,την ομορφια κ τα επαγγελματικα της βηματα!Δεν ειναι τυχαιο που την διαλεξε ο Κατρανιδης..Εχουμε να δουμε πολλα απο την κουκλιτσα αυτη..!!!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Τρι Ιουν 29, 2010 3:44 pm

Δν εχει βγαλει κατι το ιδιαιτερο και οταν την δειχνουν βαριεμε!!!1Δν εχει κατι που να με εξιταρει!!!!!!Καλη ηθοποιος αλλα σε αυτον το ρολο δν μου αρεσει και πολυ
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Ιουν 29, 2010 4:48 pm

marizaki89 έγραψε:Δν εχει βγαλει κατι το ιδιαιτερο και οταν την δειχνουν βαριεμε!!!1Δν εχει κατι που να με εξιταρει!!!!!!Καλη ηθοποιος αλλα σε αυτον το ρολο δν μου αρεσει και πολυ
Συμφωνω απολυτως μαζι σου.....Η σκηνη που μου αρεσε αρκετα,ηταν στο τελευταιο επεισοδιο,οταν αγκαλιασε τον πατερα της....Μου εβγαλε ενα συναισθημα!!!!Και γενικως με τον Κατρανιδη,βγαιζουν χημεια...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Τρι Ιουν 29, 2010 6:14 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
marizaki89 έγραψε:Δν εχει βγαλει κατι το ιδιαιτερο και οταν την δειχνουν βαριεμε!!!1Δν εχει κατι που να με εξιταρει!!!!!!Καλη ηθοποιος αλλα σε αυτον το ρολο δν μου αρεσει και πολυ
Συμφωνω απολυτως μαζι σου.....Η σκηνη που μου αρεσε αρκετα,ηταν στο τελευταιο επεισοδιο,οταν αγκαλιασε τον πατερα της....Μου εβγαλε ενα συναισθημα!!!!Και γενικως με τον Κατρανιδη,βγαιζουν χημεια...

Σε αυτο εχεις δικιο!1Ειναι ταιριαστο δυδημο
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιουλ 16, 2010 10:01 am

Tη βρίσκω κάτω του μετριου
Στον πρώτο κύκλο της σειράς η καλή της χημεία με το Μπουγιούρη και ο εύκολος ρόλος που κλήθηκε να ερμηνεύσει με έκαναν να τη χαρακτηρίσω σχετικά καλή.
Όταν τη δεύτερη σεζόν ο ρόλος δυσκόλεψε φάνηκε ανεπαρκής. Δεν έπεισε και μερικές φορές το αποτέλεσμα βγήκε έως και αστείο.
Μεγάλη δυσκολία στις δραματικές σκηνές και ελλειπή εκφραστικά μέσα.
Νομίζω έπρεπε να προστατευτεί και να μην εκτεθεί τόσο πολύ. Δίπλα στο Σταύρου η διαφορά είναι χαώδης. Φαίνεται σαν να παίζει ένας ηθοποιός δίπλα σε μια μαθήτρια για να βοηθήσει σε σχολική παράσταση.

Χρυσσα Παπα - Σχόλια - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Ιουλ 16, 2010 2:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Στον πρώτο κύκλο της σειράς η καλή της χημεία με το Μπουγιούρη και ο εύκολος ρόλος που κλήθηκε να ερμηνεύσει με έκαναν να τη χαρακτηρίσω σχετικά καλή.
Όταν τη δεύτερη σεζόν ο ρόλος δυσκόλεψε φάνηκε ανεπαρκής. Δεν έπεισε και μερικές φορές το αποτέλεσμα βγήκε έως και αστείο.
Νομίζω έπρεπε να προστατευτεί και να μην εκτεθεί τόσο πολύ. Δίπλα στο Σταύρου η διαφορά είναι χαώδης. Φαίνεται σαν να παίζει ένας ηθοποιός δίπλα σε μια μαθήτρια για να βοηθήσει σε σχολική παράσταση.

..Με καλυψες πλήρως..
Προσωπικά,τη θεωρώ τόσο εκτεθειμένη μετά το επεισόδιο της προδοσίας/απόγνωσης/πίνω και μεθώ που τα λόγια περιττευουν..
Ενας ηθοποιός δεν είναι δυνατόν να συγκινεί τους παντες,δεν είναι ομοίως δυνατόν να καθολικά να αναγνωρίζεται..είναι όμως επιβεβλημενο να κανει τα αυτονόητα..
Τουτέστιν να κλείνει το στόμα,(ενώνουμε το άνω χείλος ,με το κατω χείλος..),να χύνει κανα δακρυ,(μικρό υγρό στρογγυλό σταγονίδιο πανω στο μάγουλο),και να μην παίζει αποκλειστικά και μόνο με το μονότονο τρεμόπαιγμα της φωνής (αν και η φωνή της είναι πολύ αισθησιακή..,αλλά δε μπορεί αισθησιακά να μοιρολογάς,ας πούμε)..
Στα χαλαρά και τα ευκολα είναι αισθητά καλύτερη,έως και σχετικα καλή!
Υγ.Ο Μπουγιούρης,όντως την ανεβαζε 10 λίγκες!(όπως και η περσινή version του ρόλου της,που είχε σαφώς μικρότερες απαιτήσεις)

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από olina Την / Το Σαβ Ιουλ 17, 2010 10:03 am

Σχετικά καλή. Είχε δώσει κάποια καλά δείγματα πέρυσι, αλλά φέτος υπήρξαν σκηνές που δεν της βγήκαν καθόλου.

olina

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:41 am

μετρια.
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:29 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

..Με καλυψες πλήρως..
Προσωπικά,τη θεωρώ τόσο εκτεθειμένη μετά το επεισόδιο της προδοσίας/απόγνωσης/πίνω και μεθώ που τα λόγια περιττευουν..
Ενας ηθοποιός δεν είναι δυνατόν να συγκινεί τους παντες,δεν είναι ομοίως δυνατόν να καθολικά να αναγνωρίζεται..είναι όμως επιβεβλημενο να κανει τα αυτονόητα..
Τουτέστιν να κλείνει το στόμα,(ενώνουμε το άνω χείλος ,με το κατω χείλος..),να χύνει κανα δακρυ,(μικρό υγρό στρογγυλό σταγονίδιο πανω στο μάγουλο),και να μην παίζει αποκλειστικά και μόνο με το μονότονο τρεμόπαιγμα της φωνής (αν και η φωνή της είναι πολύ αισθησιακή..,αλλά δε μπορεί αισθησιακά να μοιρολογάς,ας πούμε)..
Στα χαλαρά και τα ευκολα είναι αισθητά καλύτερη,έως και σχετικα καλή!
Υγ.Ο Μπουγιούρης,όντως την ανεβαζε 10 λίγκες!(όπως και η περσινή version του ρόλου της,που είχε σαφώς μικρότερες απαιτήσεις)

Μα τι ωραία που τα λέτε!! Προσκυνώ! : respect : Εγώ θα είμαι πιο περιεκτική και δε θα μακρηγορήσω στο σχολιασμο μου: Μαύρα Χάλια! vomit
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Ιουλ 30, 2010 9:03 pm

Δε νομίζω να έχω εκφράσει τη γνώμη μου παλαιότερα, οπότε το κάνω τώρα. :lol:

Η Χρύσα είναι η αλήθεια πως ως Μελίτα δε με κερδίζει με την ερμηνεία της. Αν μη τι άλλο τη βρίσκω μέτρια. Αλλά εδώ ίσως παίζουν ρόλο και άλλοι παράγοντες (κείμενο, σκηνοθεσία κλπ.), οπότε για να είμαι αντικειμενική θα ήθελα να την παρακολουθήσω και στο θέατρο για να μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη, καθώς έχω ακούσει καλές κριτικές. Μέχρι τότε, όμως, το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Παρ Ιουλ 30, 2010 9:09 pm

κ γω θελω να την δω στο θεατρο κ ιδιαιτερα σε κατι δραματικο...πιστευω μπορει να τον κανει δικο τησ τ ρολο.
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Σαβ Ιουλ 31, 2010 12:12 pm

μετρια μετρια μετρια
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Δευ Αυγ 02, 2010 1:43 pm

ΡΕΓΓΙΝΑ έγραψε:Θεαααααα η κουκλα Χρυσα μας!Απλα,λυτα κ απερριτα!
Μακαρι ολες οι ανερχομενες κ νεες ηθοποιοι να ειχαν το ταλεντο,την τυχη,την ομορφια κ τα επαγγελματικα της βηματα!Δεν ειναι τυχαιο που την διαλεξε ο Κατρανιδης..Εχουμε να δουμε πολλα απο την κουκλιτσα αυτη..!!!

Τα ειπες ολα δεν εχω τπτ να προσθεσω!Συμφωνω απολυτα!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Πεμ Αυγ 12, 2010 10:44 am

Clarabelle έγραψε:

Θα συμφωνήσω απόλυτα ..........!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Παρ Αυγ 13, 2010 7:24 am

την κοπελα την εχω δει μονο στα μυστικα της εδεμ...
και στον πρωτο κυκλο και στον δευτερο ηταν η εκπληξη...
με τη διαφορα πως στον πρωτο ηταν θετικη εκπληξη στον δευτερο καθολα αρνητικη...

για την εμπειρια που ειχε ξεκινησε καλα...
ο ρολος μπορει να μην ειχε πολλες απαιτησεις αλλα η κοπελα ξεχωρισε...
ειχε τρομερη χημεια με τον μπουγιουρη αλλα και με τον κατρανιδη..
πολυ καλη συνεννοηση και με την πεφανη και την ξυλα...
ηταν σχετικα καλη...

τωρα το τι εγινε στον δευτερο κυκλο ειναι αποριας αξιο...
αν δεν ειχα δει για παραδειγμα τον πρωτο κυκλο θα ελεγα πως η παπα σαν ηθοποιος ειναι μετρια και πολλες φορες ακομα κατω του μετριου....
με τον σταυρου δεν εδεσε και τοσο καλα κατα την αποψη μου αλλα δεν πιστευω πως ειναι επειδη ο σταυρου ειναι σκαλες ανωτερος απο εκεινη..και ο μπουγιουρης ειναι και ο κατρανιδης(ασυζητητι) επισης αλλα με εκεινους οι σκηνες της εβγαιναν αβιαστα...
εν τη προκειμενη κατι δεν πηγε καλα...
περα απο αυτο αλλαξαν και τα εκφραστικα της μεσα προς το χειροτερο...
δεν ξερω...περσι χαιροσουν να την βλεπεις να εμφανιζεται στην οθονη φετος ηθελες να τελειωνει πιο γρηγορα η εμφανιση της...
κριμα...

αν και για την θεατρικη της εμφανιση εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα εφοσον δεν την εχω δει δεν μπορω να κρινω...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Ersaki Την / Το Δευ Αυγ 23, 2010 3:07 am

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΗ ΗΘΟΠΙΟΣ.........

Synelthe

Edit by KatsaroYpotheto

Σε παρακαλω΄πολύ να εκφράζεσαι πιο ευγενικά.
Ersaki
Ersaki

Θηλυκό Τόπος : αντικυρα
Ασχολίες : βολλευ,τραγουδι

Δημοσίευση από Candy Candy Την / Το Κυρ Σεπ 05, 2010 4:35 pm

ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΝ ΒΡΗΣΚΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΛΙΑ ΑΠ' ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΠΑΘΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠ' ΤΟ ΡΟΛΟ..ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ..ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..ΑΝ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΕ ΑΠ' ΤΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΗΣ...ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΟΣ..ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ...ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΝΕΥΡΙΚΟΤΗΤΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΝΕΥΡΟΣΠΑΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΣΙΤΑ..ΕΚΦΡΑΣΗ 0 ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΟΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ..ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ..ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ...ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ...ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑ. ΠΑΠΠΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΙΖΩ..ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ... ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

Edit by Nikidanis
Δεκτη η γνωμη του καθενος για τους ηθοποιους της σειρας αλλα θα σε παρακαλουσα να εκφρασεις τη γνωμη σου πιο κοσμια.

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Candy Candy Την / Το Κυρ Σεπ 05, 2010 6:47 pm

ΟΚ ΣΕΒΑΣΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΛΗΦΘΕΙ....

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο