Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap34%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 34% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 50

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Empty Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 5:34 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:00 pm

Μεσα στην ολη ομορφη σκηνη ηταν αναγκη να δουμε την ξινομουρα Μελίτα
(σαν να της τριβανε λεμονι στο μουτρακι της ηταν πάλι)?
και τη Δαφνη να τηλ πρωτα στον Λευτερη και μετα στον Ηλία? ΕΛΕΟΣ
Η Λουκανορικη αγκαλια ηταν Σούπερ.

Πατσαδες ο αλλος τωρα ψιλιάζεται οτι η άλλη τον δηλητηριαζει?
το προσεξα το υφακι του

Η Δαφνη μια κουκλα!Αλλα τα τετ α τετ με το Λευτερη ειναι εμετικα!
Και οι καφεδες vomit

Αγγελουκος με τις γυναικες του!

Χρηστος-Στεφανος: Μαγεψε ο Χρηστος αλλά ο Στεφανος δεν ξέρω κάτι είχε
δεν μπορω να το εξηγησω αλλα με χάλασε

Νικόλας-Λουκάς:Το δουλεμα στο Νικόλα ήταν άπαιχτο!
Φυσικα και ειναι εντιμη και δεν κανει τετοια η Δαφνη
Καλα η μανα του παιδιου που δεν εχει προβληματα ομοφυλοφιλίας άπαιχτη! lmao

Ναι Μελιτα ενοχλεις vomit !Τι συμβολικο της έφερε μια χατζάρα?
Ωχ Παναγια μου παραλληλιζουν την πρωταγωνιστρια με τη Μελίτα!
Μολις άκουσε για το Στεφανο ξύνισε πάλι! lmao Καλε η ευα τους προξενευει κιόλας
τι άλλο θα δουν τα ματακια μας???Confused? gelio Παλι καλα ειχαμε τα κοντινα πλανα
στον Άγγελο!

Έχει δικιο η Αμαλία σ αυτα που λεει στον Ηλία και σχετιζονται με το Νεφελάκι!
Καλα το ξεκινησε αρα η ακυραντζα πάλι με τη Μελιτα που κολλούσε? lmao

Λιωνω με το Λουκα στο γυμναστηριο!Και τη Νόρα και τη Δαφνη!
Κοψτε ρε παιδια τα κοντινα στο κουρεματακι του Λουκά! Miam Miam

ΘΕΑΡΑ Μου-Στεφανος:Πολυ ωραία σκηνη!

Στεφανος:Είσαι τελειως ηλιθιος ρε?
δεν μπορει να σαι τοσο ηλιθιος donti donti

Να ναι καλα η Νταίζη μας εκανε κ ευθημησαμε

Δαφνη-Νικολας:τι χαζα ειναι αυτα μωρε?

Ξενερωταςvomit

Στα προσεχως μετα την εξομολογηση στην Μπεκρουλιτα
ο Στεφανος και η Ερη τα βρισκουν αλλιως! Αυτα ειναι! ^^ soutien

Ψηφιζω Μέτριο

Υγ1.Περισσότερη παρέα που αγαπάμε
Υγ2. Μελίτα-Λευτερης είναι καταπληκτικοι τους θέλω μαζι!!!!!!!!
Υγ.3 Πότε θα ρθει η θεια Δικη για την οχια-Νταίζη?
Διεπραξε ύβρη ας υποστει τις συνεπειες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
να επέλθει και η καθαρση σε μας τους τηλεθεατες

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:14 pm

Μπράβο Δάφνη... το μπισκοτάκι πάνω απο τον Ηλία ε? Αδικο έχει μετά ο Νικόλας? Και λες και ψέμματα!!!

Καλά η Νόρα διαλέγει την επαγγελματική από την προσωπική τους σχέση??? Πάμε καλά???

Καλά ο Χρήστος.... faint

Ο Στέφανος δεν θέλει να καλέσει την αστυνομία ε? Δεν απορώ! Έχει θέσει καλή υποψηφιότητα για απαγωγέας.. Να μη σχολιάσω που έβαλε σε κίνδυνο την υγεία του παιδιού του μόνο και μόνο για να μάθει τις πταίει. Όλη του η καϊλα πάντα αυτή είναι!!!

Καλά η οικογένεια Χαρίτου με το μπόμπιρα δευτερόλεπτα μεν αλλα ΘΕΕΣ!!!

Στέφανε πρώτα πυροβολείς τον Χρήστο και μετά το νοστιμούλη απαγωγέα? Έχεις ξεφύγει αγόρι μου!!!

Πάντως ο Χρήστος έπεσε πιο καλά από τον ομορφούλη απαγωγέα hihi

Τελικά ο Μάνος ήταν αθώα περιστερά χαχαχαχαχαχαχα ο Στέφανος μέσα σε 30 επεισόδια έχει πυροβολήσει δυό lmao
Ο Μάνος είχε και καλά θέμα με το θυμό του αλλά άλλος μας βγήκε Στράτος!

Καλά η Νόρα πώς συμπεριφέρεται έτσι στο Λουκά? Είμαστε σοβαροί??? Πάει καλά??? Τι τη βάζετε να λέει??? wall

Λευτέρης και Δάφνη σε γλύκες vomit Αναγουλίαση! Και ειδικά που όχι μόνο τη φλέρταρε αλλά τον φλέρταρε πρώτη εκείνη!

Καλά η σκηνή Νικόλα - Λουκά ΘΕΙΚΗ! Και συμφωνώ με το Νικόλα, αν είναι ποτέ δυνατόν δηλαδή η Δάφνη να πάρει με τη μια το Λευτέρη! Έλεος!!! Η εμφάνιση της κυριούλας πολύ γέλιο!

Η Μελίτα χάρηκε πολύ που το παιδί δεν έπαθε τίποτα. Δεν την ενδιέφερε μόνο όταν ο χαμός του πήγαινε πακέτο με αυτόν της Εύας, τώρα το παίζει καλή μια και έχει ανάγκη πάλι την παρέα και προσπαθεί να χωθεί. Η ευγένια της Εύας μου την έδωσε απίστευτα! Έλεος όμως! Λίιιγη αληθοφάνεια! Λίγη!!! Να προσπαθεί η Εύα να την πείσει για την αθωότητα του Στέφανου? Πόσο ποταπή κάνει αυτό την άτιμη την κατσαρή που της χάλασε δύο φορές τη ζωή και δεν το παραδέχεται καν και πόσο θεα την Εύα!???! Έτσι για να βλέπουμε!!! Δεν την θέλω όμως τόσο ανώτερη! Θέλω να κρατήσει απόσταση πάραυτα! Στην τελική μιλάμε για τη γυναίκα που της χάλασε δύο γάμους! Ειναι ποτέ δυνατόν να τη βάζετε να προξενεύει τον άντρα της? Τον άντρα της??? Γιατί συγνώμη αλλα δεν εχουν παρει καν διαζύγιο ακόμα!!

Η Αμαλία πάλι πιστή στο χαρακτήρα της πήγε να εκβιάσει συναισθηματικά τον Ηλία να πείσει τον κατινόσπορό της να γυρίσει στο πατρικό του. Ήμαρτον όμως!!! Δεν έχει άδικο ότι ο Ηλίας θα πρεπει να έχει σχέση με το Νεφελάκι, αλλά το χρησιμοποιεί για τις κουλαμάρες της! Χέστηκε για το παιδάκι ας πούμε.. Και τον προσβάλλει κιόλας ε? Καλά την τάπωσε! Λούσου τα τώρα απότρελη!!!

Ο Λουκάς ποιανου ιδέα ήταν να χαζεύει τον πισινό της πελάτισσας??? Και να το παίζει τόσο τσίπης? Έλεος όμως!!!

Η Αντιγόνη τι πίνει? Αυτό που πίνει κι ο Μπέλος? Άρεσε στους σεναριογράφους και το δώσαν και στους χαρακτήρες τους? Θέλω κι εγωωωω!!!

Καλά τι τέλεια που είναι ντυμένη η κα Παπαδημητρίου! Μπραβόοο!!!!

Αναλωθήκαμε και σε μια παντελώς ανούσια σκηνή Στέφανου - Αντιγόνης... Να’χουμε να λέμε... Άψογοι πάντως οι ηθοποιοί!

Ο Λουκάς τα ξέρασε όλα στη Δάφνη εντωμεταξύ! Καλός είσαι εσύ βρε!

Πατσοζεύγαρο ιουυυ σε όλες του τις φάσεις χαχα

Ο Μπέλλος να κάνει το νταή έχει πολύ γέλιο lmao

Κι αυτός ο Στέφανος τι ερωτήσεις κάνει? «Είσαι τελείως ηλίθιος???» Μία είναι η απάντηση μη σε ξεγελά η αυριανή μέρα! ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Νόρα και ο Λουκάς τσακώνονται ΠΑΛΙ για βλακείες? Ε-ΛΕ-ΟΣ!!! Και η Νόρα του λέει τί? Οτι κακώς προσπάθησε να μάθει τι γίνεται μπας και σώσει το γάμο των φίλων τους? Ας τη κουνήσει κάποιος να συνέλθει!!! Η πολύ παρέα με τη Μελίτα βλάπτει! Ειναι δυνατόν να βλέπω τέτοια πράγματα???

Εννοείται δεν θα σχολιάσω σφίχτη και τσιριμπιμ τσιριμπομ..

Αντιγόνη – Ρούσσος : respect : Ήταν καθηλωτικό ακόμα και το ένα τους βλέμμα!!! Και πάλι δε ενα ντύσιμο που φυσάει! ΘΕΑΑΑ!!!

Εριέττα – Νταίζη / 1 – 0
Άλλωστε η Εριέττα απέδειξε την κλάσση της ενώ η Νταίζη κλασσικά φέρθηκε σαν την τελευταία κατίνα! Ταιριάζουν οι κουνιαδούλες!

Η τελευταία σκηνή Δάφνης – Νικόλα πολύ καλή! Η Δάφνη θίχτηκε και προβληματίστηκε αλλά ξεχνά ότι είπε ψέμματα και άρα λογικό και πάλι να σκεφτεί άσχημα ο Νικόλας! Εκείνη δεν προβληματίζεται που πρώτα πήρε τον Λευτέρη και μετά τον πατέρα της???

Στα προσεχώς ο Στέφανος αφού παει με τη Μελίτα θα "πάει" στο καπάκι και με την Εριέττα? Αυτός ο τρελός έρωτας ο απόλυτος είναι τρομερός λέμε!!! Εδώ με την Εύα και πέρασε ένα επεισόδιο!! xoxo

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:39 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Μπράβο Δάφνη... το μπισκοτάκι πάνω απο τον Ηλία ε? Αδικο έχει μετά ο Νικόλας? Και λες και ψέμματα!!!

[color=darkred]Με τα λόγια αριστερά με τις πράξεις δεξιά η Δαφνούλα. Κρίμα και δεν της το χα.

Καλά η Νόρα διαλέγει την επαγγελματική από την προσωπική τους σχέση??? Πάμε καλά???

Μάλλον όχι....

Καλά ο Χρήστος.... faint

))

Ο Στέφανος δεν θέλει να καλέσει την αστυνομία ε? Δεν απορώ! Έχει θέσει καλή υποψηφιότητα για απαγωγέας.. Να μη σχολιάσω που έβαλε σε κίνδυνο την υγεία του παιδιού του μόνο και μόνο για να μάθει τις πταίει. Όλη του η καϊλα πάντα αυτή είναι!!!

Τι να κάνει και αυτός ό έρημος, τη μια μέρα αυγά, την άλλη καλάθια, αφού τα καταφέρνει είναι αξιοθαύμαστος.

Καλά η οικογένεια Χαρίτου με το μπόμπιρα δευτερόλεπτα μεν αλλα ΘΕΕΣ!!!

Εντελώς όμως

Στέφανε πρώτα πυροβολείς τον Χρήστο και μετά το νοστιμούλη απαγωγέα? Έχεις ξεφύγει αγόρι μου!!!

Πόσα να αντέξει ο χριστιανός θα το ξαναπώ

Πάντως ο Χρήστος έπεσε πιο καλά από τον ομορφούλη απαγωγέα hihi
Ο χρήστος είναι κατηγορία μόνος του, το χει ο άνθρωπος

Τελικά ο Μάνος ήταν αθώα περιστερά χαχαχαχαχαχαχα ο Στέφανος μέσα σε 30 επεισόδια έχει πυροβολήσει δυό lmao
Ο Μάνος είχε και καλά θέμα με το θυμό του αλλά άλλος μας βγήκε Στράτος!

Ο Στράτος ήταν άλλη περίπτωση... Love!

Καλά η Νόρα πώς συμπεριφέρεται έτσι στο Λουκά? Είμαστε σοβαροί??? Πάει καλά??? Τι τη βάζετε να λέει??? wall

Λευτέρης και Δάφνη σε γλύκες vomit Αναγουλίαση! Και ειδικά που όχι μόνο τη φλέρταρε αλλά τον φλέρταρε πρώτη εκείνη!

Δε σχολιάζω, δε σχολιάζω

Καλά η σκηνή Νικόλα - Λουκά ΘΕΙΚΗ! Και συμφωνώ με το Νικόλα, αν είναι ποτέ δυνατόν δηλαδή η Δάφνη να πάρει με τη μια το Λευτέρη! Έλεος!!! Η εμφάνιση της κυριούλας πολύ γέλιο!

xoxo

Η Μελίτα χάρηκε πολύ που το παιδί δεν έπαθε τίποτα. Δεν την ενδιέφερε μόνο όταν ο χαμός του πήγαινε πακέτο με αυτόν της Εύας, τώρα το παίζει καλή μια και έχει ανάγκη πάλι την παρέα και προσπαθεί να χωθεί. Η ευγένια της Εύας μου την έδωσε απίστευτα! Έλεος όμως! Λίιιγη αληθοφάνεια! Λίγη!!! Να προσπαθεί η Εύα να την πείσει για την αθωότητα του Στέφανου? Πόσο ποταπή κάνει αυτό την άτιμη την κατσαρή που της χάλασε δύο φορές τη ζωή και δεν το παραδέχεται καν και πόσο θεα την Εύα!???! Έτσι για να βλέπουμε!!! Δεν την θέλω όμως τόσο ανώτερη! Θέλω να κρατήσει απόσταση πάραυτα! Στην τελική μιλάμε για τη γυναίκα που της χάλασε δύο γάμους! Ειναι ποτέ δυνατόν να τη βάζετε να προξενεύει τον άντρα της? Τον άντρα της??? Γιατί συγνώμη αλλα δεν εχουν παρει καν διαζύγιο ακόμα!!

΄Πες τα πες τα .....

Η Αμαλία πάλι πιστή στο χαρακτήρα της πήγε να εκβιάσει συναισθηματικά τον Ηλία να πείσει τον κατινόσπορό της να γυρίσει στο πατρικό του. Ήμαρτον όμως!!! Δεν έχει άδικο ότι ο Ηλίας θα πρεπει να έχει σχέση με το Νεφελάκι, αλλά το χρησιμοποιεί για τις κουλαμάρες της! Χέστηκε για το παιδάκι ας πούμε.. Και τον προσβάλλει κιόλας ε? Καλά την τάπωσε! Λούσου τα τώρα απότρελη!!!

επίσης μέχρι τελείας

Η Αντιγόνη τι πίνει? Αυτό που πίνει κι ο Μπέλος? Άρεσε στους σεναριογράφους και το δώσαν και στους χαρακτήρες τους? Θέλω κι εγωωωω!!!

Καλά τι τέλεια που είναι ντυμένη η κα Παπαδημητρίου! Μπραβόοο!!!!

Αναλωθήκαμε και σε μια παντελώς ανούσια σκηνή Στέφανου - Αντιγόνης... Να’χουμε να λέμε... Άψογοι πάντως οι ηθοποιοί!

[i]Συμφωνώ και στα 3. Εξαιρετική και Εξαιρετικοί όπως πάντα εξάλλου!!!!
Love!

Ο Μπέλλος να κάνει το νταή έχει πολύ γέλιο lmao

Κι αυτός ο Στέφανος τι ερωτήσεις κάνει? «Είσαι τελείως ηλίθιος???» Μία είναι η απάντηση μη σε ξεγελά η αυριανή μέρα! ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σταύρου Εξαιρετικός σε αυτή τη σκηνή, αυτός που ξέρω και αγαπώ χρόνια τώρα

Εννοείται δεν θα σχολιάσω σφίχτη και τσιριμπιμ τσιριμπομ..

Αντιγόνη – Ρούσσος : respect : Ήταν καθηλωτικό ακόμα και το ένα τους βλέμμα!!! Και πάλι δε ενα ντύσιμο που φυσάει! ΘΕΑΑΑ!!!
Η Αντιγόνη είναι ΙΔΕΑ. Και εδώ απέδειξαν Παπαδημητρίου και Κατρανίδης την Κλάση τους!!!!

Εριέττα – Νταίζη / 1 – 0
Άλλωστε η Εριέττα απέδειξε την κλάσση της ενώ η Νταίζη κλασσικά φέρθηκε σαν την τελευταία κατίνα! Ταιριάζουν οι κουνιαδούλες!

Εμένα μου άρεσε πολύ η σκηνή αυτή.

Η τελευταία σκηνή Δάφνης – Νικόλα πολύ καλή! Η Δάφνη θίχτηκε και προβληματίστηκε αλλά ξεχνά ότι είπε ψέμματα και άρα λογικό και πάλι να σκεφτεί άσχημα ο Νικόλας! Εκείνη δεν προβληματίζεται που πρώτα πήρε τον Λευτέρη και μετά τον πατέρα της???

Η Δάφνη έχει χάσει λιγο τη μπάλα, θα τη βρει, αλλά ίσως είναι αργά...

Στα προσεχώς ο Στέφανος αφού παει με τη Μελίτα θα "πάει" στο καπάκι και με την Εριέττα? Αυτός ο τρελός έρωτας ο απόλυτος είναι τρομερός λέμε!!! Εδώ με την Εύα και πέρασε ένα επεισόδιο!! xoxo [/color]

Μεγάλη αγάπη μην το συζητάς. xoxo Πάντως στα λίγα δευτερόλεπτα Σταύρου-Ξυλά και μπέμπης ήταν ζωγραφιά!!!! Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:48 pm

Τι να σχολιάσω για την Δάφνη??? Πάει… Τη χάσαμε..Τα ούφο μαγεύτηκαν από την καλοσύνη της και την κράτησαν για παραδουλεύτρα.. Ε ! Της δίνουν το ελεύθερο να τσιλημπουρδίζει με τον Ασ-ΤΕΡΗ!
ΛΑΤΡΕΥΩ ΛουκαΝορική αγκαλίτσα!!!
Ο Στέφανος πυροβόλησε ο Στέφανος πυροβόλησε!! Ε ρε τι κάνεις για την γυναίκα που αγαπάς και το παιδί σου… Αλλιώς δεν θα σήκωνε ΠΟΤΕ χέρι εεε όπλο σε κανέναν …Θα του έλεγε ‘’Ρε φίλε , ποιος σε έβαλε?’’
Ο Χρήστος πολύ μου άρεσε όσο πάει και τον συμπαθώ περισσότερο!!
Νόρα: cake ίου , πίου ,μάνταλα…
Ας-ΤΕΡΗΣ - Δαφνούλα Βοργία (κατά το Λουκρητία) Αναγούλα…. Πάλι άλουστος ήταν…
ΕΛΙΩΣΑ στο γέλιο με Λουκά-Νικόλα!! Καλά τα λες Λουκάκο... Χαχα η κυρία πολύ προχώ…
Τι ωραία η Εύα με τον μπόμπιρα και πόσο όμορφο μωράκι..Ααα ήταν και η Μελίτα εκεί?? Γι’ αυτό έκανε παράσιτα η οθόνη!!

Στη σκηνή Αμαλίας- Ηλία όντως χάλαγε η TV και δεν έδωσα σημασία…
Λουκάάάά θα στα βγάλω τα μάτιααααα…
Μου άρεσε η σκηνή Στέφανου Αντιγόνης όχι το περιεχόμενο της συζήτησης αλλά τέσπα.. Δεν το έκανε αυτή, αλλά χέρι στη φωτιά δεν βάζω….
ΘΕΟΣ ο Λουκάκος μου στο Gym..αν και δεν το χρειάζεται…
Και μετά Δάφνη-Νόρα- Λουκάς: Πολύ ωραία σκηνή! –Πυρόβλημα ! –χα καιρό είχες να τον πεις έτσι..-Σ’ άρεσε ε??
Και μένα μου άρεσε…
Λουκά δεν σηκωνόμαστε αγόρι μου στο ποδήλατο..Θα πέσειις!
Μπέλλος- Στέφανος; Το θέατρο του παραλόγου… Ο ηλίθιος που δεν είναι ηλίθιος και ο πρώην κακός που δεν είναι κακός!

Νόρα –Λουκάς: ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑ!
Νικόλας- Δάφνη: Ρε Νικόλα τι έχεις να τραβήξεις…
Αντιγόνη –Ρούσσος!:: respect : : respect : : respect :
Μέτριο από μένα και πολύ είναι! Μόνο για τον μπόμπιρα και την μανούλα του και το Λουκά στο γυμναστήριο!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:53 pm

Ξεκινάει το επεισόδιο με την Εύα να κρατάει αγκαλιά τον ποκοπίκο και με τη συγκλονιστική στιγμή που ο πατέρας πήρε αγκαλιά το γιό μη κοιτάτε που κόντεψε να πάει φαντάρος ήρθε η ώρα

Κι εκεί γίνεται το θαύμα η Εύα του λέει ευχαριστώ του λεχρίτη

Τον ευχαρίστησε που έδωσε το κατιτίς του να σωθεί το παιδί και για το αμέριστο ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση. Τι άλλο θα ακούσω δεν ξέρω. Απο πότε χρειάζονται ευχαριστίες όταν ένας πατέρας κάνει το αυτονόητο ή μάλλον το ελάχιστο θα έλεγα.

Η Εύα πήγε το μωρό στο σπίτι μόνη. Όπως μόνη ήταν σε όλη της τη ζωή και ω του θαύματος οι φίλοι δεν μοιράστηκαν τη χαρά της είχαν δουλειά. Πάνε οι εποχές που οι χαρές και οι λύπες τους έβρισκαν μαζί. Έφυγε ο αρχηγός διαλύθηκαν

Κι εκεί που είπα τελείωσε η βλακεία της Εύας χτυπάει το κουδούνι. Ανοίγει την πόρτα και τι να δω. Το Μελιτόνι

Ναι ναι

Αυτή που τη βρήκε ανάσκελα την παραμονή του γάμου της με το Μάνο

Αυτή που πήγε όσο ήταν με την κοιλιά στο στόμα να της εξηγήσει πως σκαρφάλωνε στα τραπέζια και πως σφουγγάριζε με αυτόν που παντρεύτηκε για να πάρει μια δεύτερη ευκαιρία απ τη ζωή.

Αυτή που όταν γίνονταν οι επιθέσεις ενάντια σε κείνη και το αγέννητο μωρό της πρόβαρε καπέλα

Αυτή που όταν έμαθε ο Στέφανος οτι απειλούνται εκείνη και το μωρό και είπε να τρέξει να δει τι γίνεται του έλεγε που πας μείνε εδώ

Αυτή που χτύπαγε το χέρι στη σκάλα σαν νευρόσπαστο και έλεγε ότι κάνω στη ζωή μου βρίσκω μπροστά την Εύα λες κι η Εύα ήξερε τι έκανε και με το δεύτερο άντρα που είπε να σχετιστεί

Κι η Εύα της ανοίγει της προσφέρει και καφέ και της κάνει και προξενειό τον άντρα της.

Αμ το άλλο που την αφήνει να πλησιάζει το παιδί της; Ξυπνα Εύα η κιουρία φρόντισε να γεννηθεί χωρίς πατέρα κι εσύ την αφήνεις να το πλησιάζει;

Πόσα θέλουν να μας τρελάνουν;

Γιατί να μη της ρίξει δυό χαστούκια που της τα έχει και χρωστούμενα; Κι αν όχι η Εύα γιατί δεν βρίσκεται κανένας να της αστράψει δυό χαστούκια μες το δρόμο να φάει κι αυτή ένα ξεφτυλίκι;

Γιατί να μη την πει τσ@@@λα και να την πετάξει έξω;

Γιατί απ αυτό τον ανάποδο καθρέφτη το μαλλιαρό κουτάβι βγαίνει πάντα λάδι;

Που ειναι η δική της ξεφτύλα; Γιατί αυτήν δεν την διώχνουν οι πάντες; Γιατί;

Και μη μου πείτε δεν την ενδιαφέρει ο Στέφανος γιατί την εικόνα της κυρίας με το Μάνο ανάσκελα παραμονή του γάμου δεν υπάρχει περίπτωση να την ξεχάσει μέχρι να πεθάνει. Καμία γυναίκα δεν θα μπορούσε.

Γιατί τη δείχνουν τόσο ηλίθια πια;

Καταλαβαίνω οτι θέλουν να δείξουν την Εύα μεγαλόψυχη για να συγχωρεθεί η μαλλιαρή κατίνα για όσα της έκανε αλλά έλεος με αυτά που μας μπουκώνουν. Καταλαβαίνω ακόμη οτι έπρεπε να δείξουν την Μελίτα να μαλακώνει για να της δώσει αύριο το πασαπόρτι ο Στέφανος

Τελικά το Μελιτόνι δεν έχει τσίπα επάνω του. Ξεκάθαρο πια. Διαφορετικά θα φρόντιζε να κρατηθεί μακριά.

Το σχέδιο του πατέρα πέτυχε κι ο Χρήστος εντόπισε τον έναν απ τους απαγωγείς. Κι ο Στέφανος αντί να καλέσει την αστυνομία τρέχει μόνος κι για να τον πιέσει του βαράει και μια στο ψαχνό. Μόλις όμως μαθαίνει οτι ακούγεται πως αυτός έκανε την απαγωγή τον αφήνει να φύγει μη τυχόν και μπλέξει

Δεύτερη φορά που τη μπουμπουνίζει σε άνθρωπο. Το Μάνο λέγαμε λαμόγιο; Τουλάχιστον εκείνος στην ψύχρα άνθρωπο δεν είχε πυροβολήσει.

Σήμερα ο Στέφανος έβαλλε γερή υποψηφιότητα να είναι αυτός ο απαγωγέας. Επέλεξε να είναι ο Χρήστος μπροστά να ακούσει τα λεγόμενα του και στη συνέχεια είπε το γνωστό κάποιος πάει να με μπλέξει έτσι ώστε όταν και αν μαθευτεί σε περίπτωση που θα πιαστεί κάποιος να είναι καλυμένος.

Συνυπολογίζω οτι έδιωξε την αστυνομία σε μια υποτίθεται κρίση θυμού, ότι έκανε ο ίδιος την παράδοση και οτι όπως είπε στην Εριέττα είχε σχέδιο που δεν διεκδίκησε την κληρονομιά

Πολλά δεν μαζεύονται;

Η Δαφνούλα θέλει πολλά φάσκελα και ποιός θα της τα δώσει. Με το που λήγει η απαγωγή άφησε τον πατέρα της που ήξερε οτι ένοιωθε υπεύθυνος να κάθεται σε αναμένα κάρβουνα για να πάρει τηλέφωνο το μπισκοτάκι.

Στο γυμναστήριο δε και στο καφέ την έπεφτε στο Λευτεράκη κανονικά. Αυτό το παλικάρι δίπλα στα κορίτσια της παρέας με κάνει να βγάζω φλύκταινες. Πάρτε τον μακριά λέμε.

Η Δάφνη απ το Κωσταλέξι είδε άντρα και γυάλισε το μάτι της. Ελεος. Ζαχαρώνει το Λευτέρη και θέλει άλλοθι το κορίτσι τη ζήλεια του Νικόλα για να κάνει τη δουλειά της.

Ο Νικόλας απ την πλευρά του έχει δίκιο κι ας του καταλογίζει ο Λουκάς οτι με τη ζήλεια του κάνει εκείνος ζημειά στη σχέση του με τη γυναίκα του. Γιατί η Δάφνη δεν του είπε την αλήθεια αν δεν είχε τίποτα να κρύψει;

Ο Λουκάς και η Νόρα γιατί είπαμε σφάζονται; Α ναι για το δεοντολογικό που είχαν λύσει πέρσι και πρόπερσι.

Ο Λουκάς όμως είναι ακόμη εκείνος που σκέπτεται τους φίλους του και κάνει ότι μπορεί να τους βοηθήσει. Μέχρι το γυμναστήριο έφτασε ο δόλιος και βρήκε και το μπελά του

Η Νόρα πάλι πολύ παρέα με το Μελιθρόνι κάνει και κόλησε. Κάνει πλάτες στη Δάφνη. Τι να πω....

Το σενάριο πάντως βεβαιώθηκα οτι το γράφουν εναλλάξ. Το κατάλαβα στη σκηνή Στέφανου Αντιγόνης. Προχθές η τρυφερή γιαγιά έλεγε να μην πουληθούν οι πίνακες γιατί τους είχε για ώρα ανάγκης. Σήμερα πάλι έλεγε δεν βαριέσαι δώσαμε τους πίνακες αλλά έχω το εγγόνι μου ζωντανό.

Αυτοί οι πίνακες πάντως αλλάζουν χέρια κάθε φορά που ο Στέφανος αλλάζει γυναίκα. Είναι αναλώσιμοι για τα ερωτικά του.

Η Αμαλία πήγε στον Ηλία να του πει να βλέπει τη Νεφέλη. Κι εκεί που έλεγα οτι σωστά τα λέει πετάει την παντόφλα. Δεν τη νοιάζει να βλέπει το παιδί τον παπού του (άλλωστε η Αμαλία τον Ηλία τον θεωρεί παρακατιανό και δεν το έχει κρύψει) απλά θέλει κάποιον σύμμαχο για να πεισει το κουτάβι της να γυρίσει σπίτι της.

Ο Μπέλλος τη γλύτωσε κι αυτή τη φορά. Ο Στέφανος πήγε επίσκεψη να ψάξει την αδελφούλα και συνάντησε το γαμπρούλη-σπιρτούλη. Ωραίο ζευγαράκι κάνουν οι δυό τους.

Ρώτησε το Μπέλλο πόσο ηλίθιος είναι κι εκείνος το αρνείται. Ενα λαμόγιο κι άλλο ένα δουλεύονται μεταξύ τους.

Εγώ αναρωτιέμαι ποιός απ τους δύο είναι μεγαλύτερη λέρα.

Αυριο τα σπουδαία. Ο Στέφανος ''παρακαλάει'' και ''χαστουκίζει '' απ όσο κατάλαβα απ τα προσεχώς μέσα στο ίδιο επεισόδιο

Για να δούμε τι θα δούμε......

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 7:59 pm

Με το σημερινό επεισόδιο κλείνει ο κύκλος της απαγωγής του Άγγελου. Και αρχίζουν τα μεγάλα φιλοσοφικά ερωτήματα...
Ψάξε ψάξε δε θα το βρεις...Νικόλα τι είπε ο Λευτέρης στη Δάφνη.
Θεές οι κοπέλες
: respect : άντρες σου λέι μετά τίποτα δεν παίρνουν χαμπάρι.
Όσο για τη Νόρα και το Λουκά για να είμαι ειλικρινής την περίμενα την αντίδραση της Νόρας και το καταευχαριστήθηκα που του κάνει νούμερα. Δε θα τη θεωρεί πάντα δεδομένη...
Το μωρό της Εύας κουκλάκι....
Τέλος θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου στις σταθερές αξίες αυτής της σειράς: Κατρανίδη, Πεφάνη, Σταύρου και Παπαδημητρίου
oscar

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 8:05 pm

Ελα ρε Μαρία, ο σπιρτούλης μου αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Κατά τα άλλα συμφωνώ σε όλα και θα επανέλθω και εγώ με διάφορα σχολιάκια! Πάντως εσύ μια χαρά τα συνόψισες!!!
oscar

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 8:08 pm

στεφανος-χρηστο-απαγωγεας:

πυροβοληστεεεεε το στεφανοοοοο.... Ksilo
αλλα δεν φταιει κανεις αλλος ....εγω φτιαω που τον υποστηριζα.....
ακους εκει να πυροβολησει τον απαγωγεα;;;

αλλα καλος ειναι και ο χρηστος....

να σου πω χρητακη....εσενα οταν σε πυροβολησε ο μασκοφορος εκδικητης θα σου αρεσε να σε κλωτσανε και απο πανω;;;

περιμενα να δειξεις αλληλεγγυη στον ομοιοπαθη..... Mmm

αμαλια-ηλιας:

ελα μου;;;; slap

η αμαλια γιατι πηγε στον ηλια;;;απο που και ως που;;; imarton
να μιλησει ο ηλιας στη μελιτα ως τι;;;γιατι με τη μελιτα ο λιακουρας ηταν κ...λος και βρακι σου λεει....αιντα... ainta

τι εχω χασει ρε παιδια;;;;;

καλα ο αλλος θυμηθηκε την εγγονη του...νιωθω βαθυτατα συγκινημενη....
καλα λιακουρα πηγαινε μια φορα και μετα αυξανεις τις επισκεψεις....μην παθεις και υπερκοπωση...

μελιτα-ευα:

κοιτα καλε που θα γινουν φιλεναδες....
το οτι την ευα θα την ενδιεφερε η σχεση του στεφανου και της μελιτας δεν το περιμενα ομολογω....

παντως δεν θελω να γινουν κουμπαρες...
γιατι ξερετε τι λενε:
<ο κουμπαρος την κουμπαρα δυο φορες την εβδομαδα>
sisi

μπελλος-στεφανος:

προσεχε μπελλο πυροβολει αυτος.... δεν παιζει....ειναι αιμοβορος...
οχι γιατι πολυ χαλαρα σε βρηκα μπελλουκο....

λουκας-νορα:

<τι κανουμε λουκα τι κανουμε;>

τα νευρα μας κροσσια.... wall

μελιτα-στεφανος:

μικρη σκηνη....αλλα τι βλεμματα!!!!Love!

<θελω να ξεκαθαρισω 5 πραγματα στη ζωη μου μια και καλη>

γιατι να τα ξεκαθαρισει;;;τι θελει να κανει και πρεπει πρωτα να ξεκαθαρισει την κατασταση;;;στεφανε με μπερδευεις....pff

<θα μαθεις ποιος ειναι ο αληθινος στεφανος καρταλης>

->ο μασκοφορος ο εκδικητης,ο τζακ ο αντεροβγαλτης,ο πιστολερο,ο λουκι λουκ gelio

μετριο...το επεισοδιο
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 8:11 pm

anastasia20 έγραψε:
ελα μου;;;; slap

η αμαλια γιατι πηγε στον ηλια;;;απο που και ως που;;; imarton
να μιλησει ο ηλιας στη μελιτα ως τι;;;γιατι με τη μελιτα ο λιακουρας ηταν κ...λος και βρακι σου λεει....αιντα... ainta

Η Αμαλία μπορεί να είναι απότρελη, εκβιάστρια, κατίνα και χίλια δυο άλλα, αλλά ήξερε τι έκανε. Ο Ηλίας ακριβώς επειδή έχει αυτή την απόσταση αν εδινε την ίδια συμβουλή στη Μελίτα η Μελίτα ίσως τον άκουγε Wink

Χάρηκα την τάπα του στην Αμαλία πάντως τρελά!

Εχει δίκιο ότι ο Ηλίας δεν έχει τις σχέσεις που θα έπρεπε με το Νεφελάκι αλλα δεν το έκανε για το παιδί αλλα για τα συμφέροντά της και αυτό και μόνο δείχνει απο που πήρε η κόρη της. Κανονικά ασχετα που τον θεωρεί παρακατιανό έπρεπε να χαιρεται που το παιδί έχει και 3 παπούδες να πορεύεται, άλλοι δεν έχουν κανέναν!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 9:04 pm

Αρκετά βαρετό θα χαρακτήριζα το σημερινό επεισόδιο..
Μπορεί να φταίει η υπερβολική δόση ύπνου..Αλλα βαρέθηκα.
Και έτσι όπως προσπαθουσα να παρακολουθησω μια ανατριχιαστικη σκέψη μου περασε απο το μυαλό..
Υπάρχει ενδεχόμενο να είναι η Εριέττα αδελφη του Λευτέρη? affraid
Εκνευριστική Δάφνη.Χαριτωμένος Λουκάς. Wink
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 9:16 pm

Για να καταλάβω!( ! ) όταν κάποιος θέλει να απαγάγει ένα παιδάκι δεν φροντίζει ΑΡΧΙΚΑ να μάθει ποιανού παιδί είναι?????????????Δηλ έμαθε ότι ενας Καρτάλης οργάνωσε την απαγωγή ποιανού παιδιού????? του Καρτάλη κ δεν έκανε τη συσχέτιση μεταξύ τους???????Να συννενοούνται βρε παιδί μου καλύτερα, τον τρέχαν τον καημένο τον πατέρα μες τις ερημιές..
Εύα - Μελίτα! Αναπολώ τις στιγμές που η Μελίτα διαολόστελνε την Εύα βρίζοντας την κ βγάζοντας όλη τη ζήλεια κ τη χολή της!Ελεος, να μην πληρώσει κ η Μελίτα για τους τόσους γάμους (της Εύας) που κατέστρεψε?Κ εντάξει η Εύα δεν είναι κατίνα να φερθεί έτσι αλλά ε όχι και να της προξενεύει τον άντρα της..Ειπαμε να το παίξουμε λίγο Σουηδία αλλά μην τους δώσουμε (τους Σουηδούς) τα μυαλά στα χέρια!
Θα σταματούσα σήμερα να παρακολουθώ τη σειρά αλλά με κράτησε η προσεχώς ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ του Στέφανου, που κάνει μια εκ βαθέων εξομολόγηση στη Μελίτα λίγο πριν παίξει το γιατρό με την Εριέτα!Αρχίζει πάντως να μ' αρέσει πολύ η Εριέττα!Αυτή τουλάχιστον δεν θα πιάσει κολλητιλίκια με το Μελιτόνι ούτε θα της χαριστεί!Επιτέλους κάποια να τη βάλει στη θέσης της!!!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 9:33 pm

Τι ειδαμε πάλι σήμερα;
Πολύ Σουηδία βρε παιδί μου.
Η Εύα μόνο πρόταση να γίνει κουμπάρα δεν της εκανε της Μελίτας.
Κι η Μελίτα αξιοπρέπεια που πήγε στο σπίτι αυτής που κατέστρεψε δυο φορές δεν έχει;
Να μου πεις απο που να τη μάθει απ τη μάνα της; Υπέροχη η Ξυλά! oscar
Η Αμαλία πήγε στον παρακατιανό τον Ηλία να του πει να πείσει την κόρη της να γυρίσει σπίτι.
Ο Στέφανος μ αυτά που κάνει όλο και μας λέει εγώ είμαι πίσω απ την απαγωγή. Να το πιστέψω ή είναι απλά ηλίθιος;
Η κουβέντα Μπέλλου Στέφανου για τρελό γέλιο. Ένα λαμόγιο κι άλλο ένα καταλαβαίνονταν αλλά ο καθένας έκανε το δικό του παιχνίδι.Ο Σταυρου έδωσε ρέστα. oscar
Η Νταίζη έτσι πάει στα ξένα σπίτια; Τι νούμερο είναι η γυναίκα. Η Λάμπου πολύ καλή κ γενικα πολύ ωραία σκηνή.

Ο Στέφανος πηγε στην Μελίτα. Γιατί έχω την εντύπωση οτι θα της πει όσα θέλει αυτός να ξέρει κι όχι ποιός πραγματικά είναι;
Θα δούμε αύριο κι ελπίζω με τη Λάμπου να δένει καλύτερα απ ότι με την προηγούμενη παρτεναίρ.

Μέτριο απο μένα!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 9:51 pm

Λίγα πραγματα και απο μένα που μόλις το δα το επεισόδιο...

Στέφανος- Ευα με μπόμπιρα.. Πόσο εκνευρίζομαι που μου τους χώρισαν για να σπρώξουν τον απόλυτο...Πόσο λάμπουν με το μπόμπιρα.. Ρε Ευα τι ευχαριστείς? Τον πατερα του παιδιού που είχε χρέος να κάνει πολλά παραπάνω??

Η Δάφνη πήρε πρώτα το Λευτέρη και μετά της θυμήσανε οτι έχει και εναν πατέρα που ανησυχει.. Δάφνη.. Fskl

Η Νόρα ως νέα κολλητή της Μελίτας την ενημερώνει.. Αυτη γιατί ξίνισε?Η ΛουκαΝορική αγκαλίτσα πολύ γλυκιά.. inlove

Η κυρία Μπέλλου πως το φροντίζει το χάπατο μωρε.. Συγκινήθηκα... Aww
Θέλει να πουλήσει την Εδέμ???? Τωρα που η κληρονομιά λιγόστεψε.. scratch
Ο Μπέλλος κοιμάται ησυχος με το κορίτσι του εξασφαλισμένο.. χαχαχα...

Δάφνη με Νικόλα εκνευρίζομαι..Τι να κουβεντιάσει ρε Δάφνη?Του χεις ρίξει πόρτα λέμε..

Τα ΛουκαΝορακια σωριαστήκανε.. Καλά κανείς δεν πήγε μαζί με την Ευα? Το προβλημά τους ας μου εξηγήσι κάποιος ποιό είναι.. Είμαι ξαθιά και δεν μπορώ να καταλάβω το τόοοσο σοβαρο πρόβλημα που τους χωρίζει και βαρεέθηκα να πω την αλήθεια..

Καφεδάκι Τέρη-Δάφνης.. vomit ΕΛΕΟΣ..

Νικόλα θυμήσου είμαστε μαζί σου!!!!! Καλός και ο Λιάκουρας γενικώς..

Ο Στεφανος δεν θέλει αστυνομία.. Ενδιαφέρον.. Να ελπίζω οτι είναι ο απαγωγέας και οχι ο ερωτοχτυπημενος Δον Ζουάν που δεν ξέρει ποια θέλει που βλέπω τόσο καιρό..?

Μπορμπιρα με τις κυρίες Χαρίτου υπερθεική σκηνή, τόσο μικρή αλλά τόσο γλυκιάαααα... inlove

Καλέ ο Στέφανος ξαναβγαλε όπλο..Οχι τον γλυκούλη απαγωγέα καλέεεεεεεε... μην πυροβολείς Στέφανεεεεεε...Είσαι ένας τζέντλεμαν.. Αν δεν είναι ο Στέφανος ψηφίζω Νταίζη, το χει ξανακάνει αυτό με τα ονόματα.. Εκτός αν ο Στεφανος πήρε το Χρηστο μαζί για ξεκάρφωμα.. sfyr

Η Νόρα πολύ κάπως είναι και με εκνευρίζει απίστευτα.. Μαζωχτε τη!
Λουκά μαζί σου!!Οι άντρες της παράς μάλλον πρέπει να κάνουν εξορκισμό στος παλαβές γυναίκες τους..

Λευτερης-Δάφνη.. vomit Φέρτε μας τη Δάφνη πίσω ρεεεεεε!!!

Η σκηνούλα Λουκά και Νικόλα όλα τα λεφτά!! η ατάκα περί Ρούσσου απίστευτη!!
Η Δάφνη είναι έντιμη Λουκά μου, αυτό ελπίζουμε και εμείς αλλιώς με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά με αυτά που βλέπω...
Η επίσκεψη της κυριας θεική..!!

Η Ευα μάλλον είναι πολύυυυυ χαρούμενη για την επιστροφή του πρίγκηπα αλλιώς δεν εξηγείται τόση ευγένεια στη γυναίκα που την πάτησε κάτω χωρις δευτερη σκέψη.. Ακριβώς για ποιό λόγο είδαμε αυτή τη σκηνή?? Και πόσο πια στάθηκε ο Στέφανος? καθόλου.. λίγος σε όλα του και με τις δύο και για τη Μελίτα χε..κα αλλά στην Ευα δεν έδωσε τιποτα και εκείνη ειναι εντάξει μαζί του.. Ο Μάναρος ήταν ΜΑΖΙ με τη Μελίτα και σε απαγωγές και σε αρρωστιες, ότι ακι αν είχε γίνει ο Στέφανος ούτε καν.. Και σ αυτό ριγμένη η Ευα.. Ευα τι λες κορίτσι μου? Συνελθε..Νταξει καταλάβαμε, η Μελίτα δεν φταίει ποτέ και για τίποτα.. Τα κρεβατωματα της τα έκανε το ΟΥΦΟ που έχει απαγάγει τη μισή παρέα.. Κυυράστηκε και είπε να το ρίξει στα πατώματα.. Ουστ με τον και καλά πολιτισμό σας, όταν έλεγε το Μελιτόνι την Ευα τσ@@λα ήταν καλά..

Η Αμαλία με έκανε και γέλασα.. Κλασσική με τα συμφεροντά της πάνω απο όλα.. Οταν πήρε με τη Νεφέλη μακριά απο τον Ηλία στο σπίτι της Μελίτας, δεν την ένοιαξε που είναι παππούς.. Αι σιχτίρ Αμαλίτσα... Και απο που και ως που να επηρεάσει ο Ηλίας τη Μελίτα? Της το χρώσταγε?? Τάπα ο Ηλίας στην Αμαλίτσα!!!!! xixixi

Συμμαζευτε και το Λουκά γιατί θα τα πάρω λέμε!!
Τι κάνεις ακι εσύ παλικάρι μου για τον ταρίφα και την παρέα??
Απο πότε ο Λουκάς έχει θέμα με τα λεφτά?? Ποιο λίπος καλέεεε??Θα τρελλαθούμε τωρα που έχει η κορμάρα λίπος..

Η Αντιγόνη ξαφνικά έβαλε το εγγόνι πάνω απο τους πίνακες.. Αλλα δεν έλεγε τς προάλλες? livani
Η κουβέντα μεταξυ τους κλασσικά η ίδια.. Ενα χρόνο τα ίδια ακούω και βαρέθηκα..

Θα γελάσει ο Λευτέρης με το Λουκά ΜΑΣ μην τα πάρω?? Impatient
Καλό το πυρόβλημα..καιρό είχαμε να το ακούσουμε... sisi
Ελεος με το "και εγω Λευτέρη" κόψτε τα κουλά..

Η συνάντηση Μπελλος-Τέλος και Στέφανου για πολλά γέλια... Ο χαλβάς ψαχνει να βρει άκρη με το χάπατο ακι τούμπαλιν.. Στο αν είναι ο Μπελλος ηλίθιος να απαντήσω που ξερω?? Και συνεχίζουν με το ποιός είναι ηλίθιος και με προκαλούν!! Κουβέντα τζιμανιών έλαβε τέλος με υπόσσχεση.. Θα επανέλθει ο Στεφανος.. ανατρίχιασα.. Θέλει ακι ενημέρωση ο άκυρος! livani

Η ΛουκαΝορική σκηνή με εκνεύρισε... Σε κάθε σπίτι ένας τρελός στο δικό μας όλοι καταντήσαμε..

Η κατανόηση του Λευτέρη γίνεται απύθμενη βλακεία...

Ο Μπέλλος κατάλαβε οτι η γυναικούλα του είναι οχιά??? affraid
Ατσα ο επιχειρηματίας...

Η κυρία Παπαδημητριού απίστευτα στυλάτη!! Η σκηνή με το Ρούσσο πολύ καλή!!!

χαχαχα!! Η Νταίζη συστηνεται ως αδερφή του Καρτάλη??? soutien
Η Νταιζάρα έφαγε σκόνη. Σημασία έχεις πως πασάρεις κάποια πράγματα Νταίζη μου...
Μωρε η καημένη η μανούλα έμεινε χωρίς καβάτζα.. Χτυπήστε κ άλλο αντέχουμε..για πόσο ακόμα??

Νικόλας και Δάφνη για αυτοκτονία πλέον...

Καλέ θα μάθουμε ποιός είναι ο Καρτάλης..συγκηνηθείτε!!

Ασχημο και πάλι...
Τελικά ανακαλύπτω πόσο μεγάλη υπομονή έχω...

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Mariap Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 10:01 pm

Foulitsa έγραψε:Λίγα πραγματα και απο μένα που μόλις το δα το επεισόδιο...

Στέφανος- Ευα με μπόμπιρα.. Πόσο εκνευρίζομαι που μου τους χώρισαν για να σπρώξουν τον απόλυτο...Πόσο λάμπουν με το μπόμπιρα.. Ρε Ευα τι ευχαριστείς? Τον πατερα του παιδιού που είχε χρέος να κάνει πολλά παραπάνω??

Η Δάφνη πήρε πρώτα το Λευτέρη και μετά της θυμήσανε οτι έχει και εναν πατέρα που ανησυχει.. Δάφνη.. Fskl

Η Νόρα ως νέα κολλητή της Μελίτας την ενημερώνει.. Αυτη γιατί ξίνισε?Η ΛουκαΝορική αγκαλίτσα πολύ γλυκιά.. inlove

Η κυρία Μπέλλου πως το φροντίζει το χάπατο μωρε.. Συγκινήθηκα... Aww
Θέλει να πουλήσει την Εδέμ???? Τωρα που η κληρονομιά λιγόστεψε.. scratch
Ο Μπέλλος κοιμάται ησυχος με το κορίτσι του εξασφαλισμένο.. χαχαχα...

Δάφνη με Νικόλα εκνευρίζομαι..Τι να κουβεντιάσει ρε Δάφνη?Του χεις ρίξει πόρτα λέμε..

Τα ΛουκαΝορακια σωριαστήκανε.. Καλά κανείς δεν πήγε μαζί με την Ευα? Το προβλημά τους ας μου εξηγήσι κάποιος ποιό είναι.. Είμαι ξαθιά και δεν μπορώ να καταλάβω το τόοοσο σοβαρο πρόβλημα που τους χωρίζει και βαρεέθηκα να πω την αλήθεια..

Καφεδάκι Τέρη-Δάφνης.. vomit ΕΛΕΟΣ..

Νικόλα θυμήσου είμαστε μαζί σου!!!!! Καλός και ο Λιάκουρας γενικώς..

Ο Στεφανος δεν θέλει αστυνομία.. Ενδιαφέρον.. Να ελπίζω οτι είναι ο απαγωγέας και οχι ο ερωτοχτυπημενος Δον Ζουάν που δεν ξέρει ποια θέλει που βλέπω τόσο καιρό..?

Μπορμπιρα με τις κυρίες Χαρίτου υπερθεική σκηνή, τόσο μικρή αλλά τόσο γλυκιάαααα... inlove

Καλέ ο Στέφανος ξαναβγαλε όπλο..Οχι τον γλυκούλη απαγωγέα καλέεεεεεεε... μην πυροβολείς Στέφανεεεεεε...Είσαι ένας τζέντλεμαν.. Αν δεν είναι ο Στέφανος ψηφίζω Νταίζη, το χει ξανακάνει αυτό με τα ονόματα.. Εκτός αν ο Στεφανος πήρε το Χρηστο μαζί για ξεκάρφωμα.. sfyr

Η Νόρα πολύ κάπως είναι και με εκνευρίζει απίστευτα.. Μαζωχτε τη!
Λουκά μαζί σου!!Οι άντρες της παράς μάλλον πρέπει να κάνουν εξορκισμό στος παλαβές γυναίκες τους..

Λευτερης-Δάφνη.. vomit Φέρτε μας τη Δάφνη πίσω ρεεεεεε!!!

Η σκηνούλα Λουκά και Νικόλα όλα τα λεφτά!! η ατάκα περί Ρούσσου απίστευτη!!
Η Δάφνη είναι έντιμη Λουκά μου, αυτό ελπίζουμε και εμείς αλλιώς με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά με αυτά που βλέπω...
Η επίσκεψη της κυριας θεική..!!

Η Ευα μάλλον είναι πολύυυυυ χαρούμενη για την επιστροφή του πρίγκηπα αλλιώς δεν εξηγείται τόση ευγένεια στη γυναίκα που την πάτησε κάτω χωρις δευτερη σκέψη.. Ακριβώς για ποιό λόγο είδαμε αυτή τη σκηνή?? Και πόσο πια στάθηκε ο Στέφανος? καθόλου.. λίγος σε όλα του και με τις δύο και για τη Μελίτα χε..κα αλλά στην Ευα δεν έδωσε τιποτα και εκείνη ειναι εντάξει μαζί του.. Ο Μάναρος ήταν ΜΑΖΙ με τη Μελίτα και σε απαγωγές και σε αρρωστιες, ότι ακι αν είχε γίνει ο Στέφανος ούτε καν.. Και σ αυτό ριγμένη η Ευα.. Ευα τι λες κορίτσι μου? Συνελθε..Νταξει καταλάβαμε, η Μελίτα δεν φταίει ποτέ και για τίποτα.. Τα κρεβατωματα της τα έκανε το ΟΥΦΟ που έχει απαγάγει τη μισή παρέα.. Κυυράστηκε και είπε να το ρίξει στα πατώματα.. Ουστ με τον και καλά πολιτισμό σας, όταν έλεγε το Μελιτόνι την Ευα τσ@@λα ήταν καλά..

Η Αμαλία με έκανε και γέλασα.. Κλασσική με τα συμφεροντά της πάνω απο όλα.. Οταν πήρε με τη Νεφέλη μακριά απο τον Ηλία στο σπίτι της Μελίτας, δεν την ένοιαξε που είναι παππούς.. Αι σιχτίρ Αμαλίτσα... Και απο που και ως που να επηρεάσει ο Ηλίας τη Μελίτα? Της το χρώσταγε?? Τάπα ο Ηλίας στην Αμαλίτσα!!!!! xixixi

Συμμαζευτε και το Λουκά γιατί θα τα πάρω λέμε!!
Τι κάνεις ακι εσύ παλικάρι μου για τον ταρίφα και την παρέα??
Απο πότε ο Λουκάς έχει θέμα με τα λεφτά?? Ποιο λίπος καλέεεε??Θα τρελλαθούμε τωρα που έχει η κορμάρα λίπος..

Η Αντιγόνη ξαφνικά έβαλε το εγγόνι πάνω απο τους πίνακες.. Αλλα δεν έλεγε τς προάλλες? livani
Η κουβέντα μεταξυ τους κλασσικά η ίδια.. Ενα χρόνο τα ίδια ακούω και βαρέθηκα..

Θα γελάσει ο Λευτέρης με το Λουκά ΜΑΣ μην τα πάρω?? Impatient
Καλό το πυρόβλημα..καιρό είχαμε να το ακούσουμε... sisi
Ελεος με το "και εγω Λευτέρη" κόψτε τα κουλά..

Η συνάντηση Μπελλος-Τέλος και Στέφανου για πολλά γέλια... Ο χαλβάς ψαχνει να βρει άκρη με το χάπατο ακι τούμπαλιν.. Στο αν είναι ο Μπελλος ηλίθιος να απαντήσω που ξερω?? Και συνεχίζουν με το ποιός είναι ηλίθιος και με προκαλούν!! Κουβέντα τζιμανιών έλαβε τέλος με υπόσσχεση.. Θα επανέλθει ο Στεφανος.. ανατρίχιασα.. Θέλει ακι ενημέρωση ο άκυρος! livani

Η ΛουκαΝορική σκηνή με εκνεύρισε... Σε κάθε σπίτι ένας τρελός στο δικό μας όλοι καταντήσαμε..

Η κατανόηση του Λευτέρη γίνεται απύθμενη βλακεία...

Ο Μπέλλος κατάλαβε οτι η γυναικούλα του είναι οχιά??? affraid
Ατσα ο επιχειρηματίας...

Η κυρία Παπαδημητριού απίστευτα στυλάτη!! Η σκηνή με το Ρούσσο πολύ καλή!!!

χαχαχα!! Η Νταίζη συστηνεται ως αδερφή του Καρτάλη??? soutien
Η Νταιζάρα έφαγε σκόνη. Σημασία έχεις πως πασάρεις κάποια πράγματα Νταίζη μου...
Μωρε η καημένη η μανούλα έμεινε χωρίς καβάτζα.. Χτυπήστε κ άλλο αντέχουμε..για πόσο ακόμα??

Νικόλας και Δάφνη για αυτοκτονία πλέον...

Καλέ θα μάθουμε ποιός είναι ο Καρτάλης..συγκηνηθείτε!!

Ασχημο και πάλι...
Τελικά ανακαλύπτω πόσο μεγάλη υπομονή έχω...

Πολύ ωραίος και εύστοχος σχολιασμός.

Συμφωνώ στα περισσότερα .
Mariap
Mariap
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 10:45 pm

Ρουσσο αστην Αντιγονη αυτα που θα πει αφου ετσι κι αλλιως θα τα μαθουμε παλι .

Γιατι να το καθυστερούμε ? Razz

Ωσπου παει η Δαφνη με εκνευριζει περισσοτερο . xastouki Ειναι για πολλά Fskl
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Τετ Οκτ 27, 2010 11:06 pm

Τι να πω παλι για το σημερινο επεισοδιο τι?
Ευα- Στεφανος-Αγγελος πολυ ωραια σκηνη ...επιτελους ο πατερας πηρε αγκαλια το παιδι του...Palamakia
Και γιατι τον ευχαριστησε η Ευα ακριβως? επειδη εκανε το χρεος του ? και οχι κ τοσο καλα εδω που τα λεμε...απο πατερα περιμενα περισσοτερα...αν ηταν δικος μου πατερας θα τον χαστουκιζα ετσι κ μαθαινα για τετοιες συμπεριφορες... gelio
Σηκωθηκε η κυρια απο τον αναπαυτικο της καναπε να παει ενα δωρακι στο παιδι....wall wall γιατι ειναι και πολυ καλος ανθρωπος και με την Ευα κολλητες...δεν ειχαν ποτε προβλημα στην σχεσει τους .....απλα οποιος αντρας ηταν με την Ευα επρεπε κατεπεκταση να παει και με την Μελιτα...
Και η Ευα γιατι τοσο Κυρια ? Ας αντιδρασει λιγο...μονο που δεν τους παντρεψε...
Λουκας-Νορα ομορφη αγκαλια....αλλα μετα ....ενας καυγας και ενα νευρο ανευ λογου κ αιτιας...
Νικολας Λουκας--ΠΟΛΥ γελιο... gelio gelio
Δαφνη-Σφιχτης για πολλες Fskl Fskl
Δαφνη σκετο κ παλι για πολλεςFskl Fskl Fskl ασε τα ματακια Δαφνουλα και γυρνα στον αντρα σου που τον εχεις κανει κομματια...
Σταφανος Χρηστος ο Χρηστος νομιζω ηταν πολυ καλυτερος σε αυτην την σκηνη απο τον Στεφανο....Και ναι εισαι νουμερο 1 στην λιστα για τους απαγωγεις...και ακολουθει κ ο Μπελλος που μπορει να μην μιλαει πολυ αλλα κατι κρυβει αυτος...
Ρουσσος- Αντιγονη πολυ αγωνια παζει...αντε μιλα να δουμε τι θα παθουμε παλι...
Και ναι τρελαθηκα με τα προσεχως .... εσενα αγαπαω Μελιτα μου αλλα με την Ερρι ξαπλωνω γιατι εχει κρυο και ειναι καιρος για δυο χιχιχι αυτο κι αν ειναι Απολυτως Ερωτας και ελπιζω να μην μου χτυπησει την πορτα τετοιος απολυτως παναγια μου.....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 12:52 am

Ομαδική η παράκρουση!
Η Σουηδη Εύα κανει προξενιό τον (πρωην) αντρα της στη (πρώην) ερωμένη του, ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΧΩΡΙΣΑΝ, και η οποία υπήρξε και πρώην σύζυγος του (πρώην) έρωτα της ζωής της και έτσι δίκαια,γιατί είμαστε δίκαιοι,..κι ετσι σοφά,γιατί είμαστε σοφοί..,κι έτσι αδέκαστα,γιατί είμαστε αδεκαστοι..,λύνουμε το πολύπαθο τετράγωνο! livani
Προηγήθηκε η Νόρα ως προξενήτρα,ακολούθησε η Εύα και απομένει μόνο και η Ακρίτα η ίδια με τη μορφή οραματος να δίνει την ηθική νομιμοποίηση σε όσα έκαναν!Πιθανολογώ η Μελίτα θα το δει το όραμα, σε ημιγλάρωμα στο νέο της καναπε! affraid affraid affraid affraid
Ελεος,εκεί πάνω ξεχνατε πόσο αναίσθητη έχει σταθεί η Μελίτα στις απόπειρες κατα της Εύας;;Πόσο πολύ πιο πικρόχολα έχει η ίδια φερθεί,όταν βρέθηκε στη θέση της;;;;;;;;; (εκκρεμεί κι ένας φούσκος στο δρόμο,όπως συνηθίζουν οι μοσχαναθρεμμενες,ακόμη θα περιμένω;;;;;;;;;; )
Προσωπικά,η ηθική δε μ'ενδιαφερει στην τέχνη (προφανως και όσους ΣΥΓΓΡΑΦΟΥΝ),αλλά ο συνδυασμός που παραμένει ο απόπατος ζευγαριού σε δημοφιλία,δεν θα πάρει τα πανω του,ειδικά με τέτοια κολπακια νηπιακής χειραχωγησης..
Λεγοντας νήπιο και παραγωγα,θυμηθηκα την αποχαζεμενη Δαφνη,της οποίας η εξείλιξη ειναι διαρκής (και κατηφορική)
Λέγοντας κατηφόρα,θυμηθηκα το Είδωλο,που σπαταλαει τόσο κόπο και χρόνο για να ρεζιλευει το σπλάχνο της!(δύσκολο δεν το λές το σχετικό εγχείρημα,οντως)
Και κλείνοντας να ευχαριστησω τον Πετρακη soutien ,γιατί πραγματικά μ'εκανε και γέλασα απ΄την καρδιά μου,μεσα σ'όλα αυτά τα Σκανδιναβικά καραγκιοζιλικια!
Υγ.Και τα μυαλά στα κάγκελα,λέμε!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:05 am

δεν εχω να σχολιασω παρα πολλα.Καταφεραν με μια και μοναδικη σκηνη να μου ριξουν την διαθεση για να δω με προσοχη ολο το επεισοδιο.

Φυσικα η σκηνη ηταν η ολο χαρα ευα να δεχεται την μελιτα στο σπιτι.Δεν ξερω τι κανετε οι απο πανω αλλα με οποιον τροπο και αν προσπαθειτε να βαλετε την μελιτα στην παρεα δεν πιανει.Γιατι εσεις μπορει να ξεχνατε εμεις οχι.Μια χαρα δεν της τα εχωνε η ευα πριν καποιο καιρο τωρα γιατι ξαναγινε παλι η γλυκια ευα?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΥΛΑ ΕΥΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ?ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ?ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΤΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΧΤΕΙ.Και επειδη ειχα και ενα ενδοοικογενειακο καυγα περι του θεματος ΘΕΩΡΩ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΑΤΕ.ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ.

Γλυκια η σκηνη που βρηκαν το μωρο τους.Στεφανε θα σε μαλωσω.Δεν ειπαμε παιδι μου να μην αγγιζεις την ευα?Κανει τζιζ και πεφτεις και σε συγκριση με την ακλαυτη.

Η ευα επιστρεφει μονη της με το μωρο.Μια ηρωιδα που τελικα την εχουν κατακρεουργησει οσο δεν παει ομως.ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗΝ ΣΤΟ ΜΑΝΑΡΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕ.ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΕΤΣΙ.

Τι αλλο τι αλλο?

Α!Ναι.Η δαφνη μας αποφασισε οτι ειναι πολυτιμοτερος ο λευτερης στη ζωη της απο τον μπαμπα της και σκεφτηκε να τον ενημερωσει πρωτο και τον μπαμπα μας να τον αφησουμε στην αγνοια.ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΥΦΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

Μπελλο νταιζη δεν σχολιαζω για τον απλουστατο λογο οτι δεν παρακολουθω με προσοχη τις σκηνες τους.ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ ΗΘΟΠΟΙΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΙΔΙΑ ΜΟΝΟΤΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ.

Ο στεφανος ξαφνικα του ηρθε αναλαμπη και εγινε στρατος.ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΔΕΥΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟΣ ΡΟΛΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΤΑΙ.

Ο χηστος με τη μηχανη θεος.Θελω και εγω βολτα.(ΟΠΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΙ ΛΕΩ).

Ο Στεφανος ρωταει τον μπελλο αν ειναι ηλιθιος?Οχι βρε ο ηλιθιος και πανηλιθιος σε μια εκδοχη ειναι.Εσυ ομως τι εισαι δεν μας εχεις διευκρινησει.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΛΛΕΕΙΝΟ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 10:08 am

Μετριο και παλι το χτεσινο επεισοδιο!

Δεν μου αρεσε καθολου που η πρωτη κινηση της Δαφνης ηταν να παρει το Τερη τηλεφωνο! imarton Οπως και το μεταξυ του καφεδακι! vomit
Και φυσικα τα πηρα στο κρανιο που η Ευα υποδεχτηκε με τοοοοοοση ευγενεια τη Μελιτα!Δεν λεω να την ξεμαλλιαζε αλλα οχι και να της προξενευει το Στεφανο! livani Που ζουμε δηλαδη?Λιιιιγη αληθοφανεια εστω χρεαζεται!

Επισης εκνευριστηκα και με τη Νορα!Τι ηταν αυτα που ελεγε?Απο ποτε χωριζεις με μεγαλυτερη ευκολια τα προσωπικα σου απο τα επαγγελματικα? wall

Νταιζη-Μπελλος και Στεφανος-Μπελλος..... Sleep

Κατα τ'αλλα γελασα παρα πολυ με το Λουκα στο γυμναστηριο και με το δουλεματακι στο Νικολα! sisi
Μου αρεσαν τρομερα οι σκηνες(του δευτερολεπτου)με το αγγελουδι! Love!
Χρηστος στη μηχανη....ολα τα λεφτα! faint

Αυτα!Για να δουμε τι θα δουμε σημερα.....
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 10:41 am

μετριο απο εμενα σε ενα επεισοδιο που με κρατησε ,αναμενοντας τα καλυτερα...
θα ξεκινησω με τη μικρουλα σκηνη στο τελος του επεισοδιου που μου αρεσε ιδιαιτερα...αυτες ειναι ματιες ,αυτο ειναι παθος,αυτος ειναι ερωτας...ετσι για να βλεπουνε μερικες μερικες... xoxo
η σκηνη ευας-μελιτας καλουλα...προφανως οι σεναριογραφοι εχουν αλλη εποψη περι του θεματος καθως θεωρουν μεν την ευα υπολογο για οσα εγιναν στον 1 κυκλο οχι ομως και τη μελιτα...ευτυχως...η ευα εκανε οσα εκανε απο κακια και ζηλεια καθαρα ενω η μελιτα απο αδυναμια...παντως απο τη σκηνη αυτη εβγαλα το συμπερασμα πως η ευα ειναι στεφανομελιτικη xoxo
δεν εξηγειται αλλιως...αντε βρε και κουμπαρα...που αλλο κακο να μη μας εβρει... livani
δε θελουμε τι μελιτα στην παρεα βρεεεεε....συμφωνω με ολους παραπανω...σταματηστε να ριχνετε τη νορα στη μελιτα..Mmm
της φερθηκαν χαλια και δεν τους θελω κοντα της...ας πανε στην ευα πια αμαν...ουτε αυτοι δεν την αντεχουν την ευα...ainta
και τελος περιμενω με αγωνια το σημερινο επεισοδιο...μια συγκινηση με διακατεχει για αυτο το διαβημα που περιμενω απο καιρο... sisi αντε να αρχισουν τα καλα επιτελους να γουσταρουμε και να ξυπναμε... sisi
δε θελουμε αλλη απαγωγη...ελπιζω να μην απαγαγουν και τον μαριο στο μελλον...
κατα τα αλλα η σειρα εξελισσεται προς τα καλυτερο...
keep going... : juhu :
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 11:28 am

hionati έγραψε:μετριο απο εμενα σε ενα επεισοδιο που με κρατησε ,αναμενοντας τα καλυτερα...
θα ξεκινησω με τη μικρουλα σκηνη στο τελος του επεισοδιου που μου αρεσε ιδιαιτερα...αυτες ειναι ματιες ,αυτο ειναι παθος,αυτος ειναι ερωτας...ετσι για να βλεπουνε μερικες μερικες... xoxo
η σκηνη ευας-μελιτας καλουλα...προφανως οι σεναριογραφοι εχουν αλλη εποψη περι του θεματος καθως θεωρουν μεν την ευα υπολογο για οσα εγιναν στον 1 κυκλο οχι ομως και τη μελιτα...ευτυχως...η ευα εκανε οσα εκανε απο κακια και ζηλεια καθαρα ενω η μελιτα απο αδυναμια...παντως απο τη σκηνη αυτη εβγαλα το συμπερασμα πως η ευα ειναι στεφανομελιτικη xoxo
δεν εξηγειται αλλιως...αντε βρε και κουμπαρα...που αλλο κακο να μη μας εβρει... livani
δε θελουμε τι μελιτα στην παρεα βρεεεεε....συμφωνω με ολους παραπανω...σταματηστε να ριχνετε τη νορα στη μελιτα..Mmm
της φερθηκαν χαλια και δεν τους θελω κοντα της...ας πανε στην ευα πια αμαν...ουτε αυτοι δεν την αντεχουν την ευα...ainta
και τελος περιμενω με αγωνια το σημερινο επεισοδιο...μια συγκινηση με διακατεχει για αυτο το διαβημα που περιμενω απο καιρο... sisi αντε να αρχισουν τα καλα επιτελους να γουσταρουμε και να ξυπναμε... sisi
Ναι, ε?τοτε να μη δεχτει η μελιτα τη θεση που αδικα θα της δωσει η νορα!!!Ουτε εμεις θελουμε τη μελιτα, αλλα οι αλλοι κανουν ψυχικο που της δινουν δουλεια, και την εχουν βοηθησει κατα κορον,εις βαροςτης παρεας και του εαυτου τους!!!Ποιοι της φερθηκαν χαλια, αναρωτιεμαι?Αυτοι που την εβγαλαν απο τη στενη ενω δεν επρεπε?Εγω παντως δεν θα την εβγαζα, μετα απο οσα εχει πει!!!Και φυσικα η πληγωμενη απο ολους {σταχτοπουτα} ainta gibbs θα δεχτει την ελεημοσυνη της νορας, αφου δεν εχει αλλη λυση!!!Μην ανησυχεις, ουτε εγω τη θελω εννοειται στην παρεα, γιατι πολυ απλα δεν εχουν το ιδιο ηθος και συμπεριφορα!!!Αλλα ας μη δεχεται και τις δουλειες των αλλων!!!Αυτα και τελος γιατι ειναι οφτοπικ, το επεισοδιο δεν μου αρεσε καθολου!!!
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 11:55 am

hionati έγραψε:μετριο απο εμενα σε ενα επεισοδιο που με κρατησε ,αναμενοντας τα καλυτερα...

χιονατη μου αγαπημενη θα συμφωνησω στο σκελος οτι δεν θελουμε την μελιτα στην παρεα.γιατι ενω η παρεα στα δυσκολα της ετρεχε να βοηθησει και να την στηριξει η μελιτα στις δυσκολες στιγμες της παρεας λακιζε.
Η Ευα εκανε οτι εκανε απο κακια?Επειδη απο οτι μου εχεις πεις δεν εβλεπες πρωτο κυκλο να υπενθυμισω οτι ηταν τρελα ερωτευμενη με τον μανο οποτε οτι εγινε εγινε απο ερωτα και οχι απο κακια.Η μελιτα οτι εκανε το εκανε για να παρει τη ρεβανς απο την ευα πατωντας συνειδητα την ευα εις διπλουν.Γιατι αν η ευα ηταν η κακια της ιστοριας θα μπορουσε να παει με τον οδυσσεα.Θα μπορουσε να διωξει την μελιτα τωρα στην απαγωγη αλλα δεν το εκανε.Θα μπορουσε να την ειχε ξεμαλλιασει που πηγε παραμονη γαμου της με τον μανο και ομως τα εριξε ολα σχεδον στον μανο αποκαλωντας την μελιτα θυμα του.Αδυναμια ειναι να πας σε μια εγκυο γυναικα και να της περιγραφεις με την κοιλια τουρλα το καμα σουτρα που εκανες με τον αντρα της?Δεν νομιζω.
Επισης το οτι δεν την αντεχουν τα παιδια την ευα απο που ακριβως μας προεκυψε γιατι ακομα το ψαχνω εγω.
Τωρα οσο για το παθος του ερωτα στεφ-μελ περιμενω τα επομενα επεισοδια για να σχολιασω γιατι αυτο που ειδα δεν ηταν ερωτας αλλα σαν να ειχε οτοκιου ο στεφανος και της τα ελεγε απο εκει.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 12:52 pm

Καλό το χθεσινό!

Γέλασα πολύ με τον Λουκάκο στο γυμναστήριο. Για άλλη μια φορά μας έδειξε τι σημαίνει να είσαι φίλος!

Η Εύα καταπληκτική με τον Αγγελούκο της, αλλά κ στη σκηνή με την Μελίτα υπέροχη. Η Εύα έδωσε την ευχή της {καλύτερα δεν θα μπορούσαν να το δώσουν} μαλάκωσε την Μελιτουλα, της έδωσε ελπίδες κ απλά περιμένουμε την χλαπάτσα που θα φάει.

Η Δάφνη είναι για πολλές σφαλιάρες. Κάνει κ γλύκες στο Λευτέρη κ εγώ ξερνάω!

Λουκάς-Νικόλας οοοοοοοοολα τα λεφτά!

Ο Στέφανος πήγε στην Απόλυτη να της πει το γνωστό παραμύθι¨. Δεν χρειάζεται να δώ την σκηνή, ξέρω. ¨Εγώ μονό εσένα αγάπησα¨, ¨ο ερωτάς σου με άλλαξε¨, ¨με την Εύα έπαιζα¨, ¨μικρή μου, πικρή μου αγάπη φεύγω με περιμένει κ η Εριέττα τώρα. Γιατί μπορεί να ανακόπηκες, να έχασες το παιδί μας, κοίτα με, κλαίω με μαυρό δάκρυ, αλλά είμαι κ πολύ άντρας κ με θέλουνε πολλές.

Θα συμφωνήσω με χιονάτη, αναμένουμε τα καλύτερα! Η Μελίτα κερατωμένη,{γιατί όλα εδώ πληρώνονται}, υπάλληλος της Νόρας{ ψυχικό κάνει το Νοράκι κερατωμένη κ άνεργη κρίμα το κορίτσι} Το Στέφανο να την παρακαλά τάχα{όπως με Εύα, ντε} κ μετά να τρέχει στην Εριέττα. huhu

Τελικά τα καλύτερα έρχονται!

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:11 pm

soso έγραψε:Ομαδική η παράκρουση!
Η Σουηδη Εύα κανει προξενιό τον (πρωην) αντρα της στη (πρώην) ερωμένη του, ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΧΩΡΙΣΑΝ, και η οποία υπήρξε και πρώην σύζυγος του (πρώην) έρωτα της ζωής της και έτσι δίκαια,γιατί είμαστε δίκαιοι,..κι ετσι σοφά,γιατί είμαστε σοφοί..,κι έτσι αδέκαστα,γιατί είμαστε αδεκαστοι..,λύνουμε το πολύπαθο τετράγωνο! Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 763297
Προηγήθηκε η Νόρα ως προξενήτρα,ακολούθησε η Εύα και απομένει μόνο και η Ακρίτα η ίδια με τη μορφή οραματος να δίνει την ηθική νομιμοποίηση σε όσα έκαναν!Πιθανολογώ η Μελίτα θα το δει το όραμα, σε ημιγλάρωμα στο νέο της καναπε! affraid affraid affraid affraid
Ελεος,εκεί πάνω ξεχνατε πόσο αναίσθητη έχει σταθεί η Μελίτα στις απόπειρες κατα της Εύας;;Πόσο πολύ πιο πικρόχολα έχει η ίδια φερθεί,όταν βρέθηκε στη θέση της;;;;;;;;; (εκκρεμεί κι ένας φούσκος στο δρόμο,όπως συνηθίζουν οι μοσχαναθρεμμενες,ακόμη θα περιμένω;;;;;;;;;; )
Προσωπικά,η ηθική δε μ'ενδιαφερει στην τέχνη (προφανως και όσους ΣΥΓΓΡΑΦΟΥΝ),αλλά ο συνδυασμός που παραμένει ο απόπατος ζευγαριού σε δημοφιλία,δεν θα πάρει τα πανω του,ειδικά με τέτοια κολπακια νηπιακής χειραχωγησης..
Λεγοντας νήπιο και παραγωγα,θυμηθηκα την αποχαζεμενη Δαφνη,της οποίας η εξείλιξη ειναι διαρκής (και κατηφορική)
Λέγοντας κατηφόρα,θυμηθηκα το Είδωλο,που σπαταλαει τόσο κόπο και χρόνο για να ρεζιλευει το σπλάχνο της!(δύσκολο δεν το λές το σχετικό εγχείρημα,οντως)
Και κλείνοντας να ευχαριστησω τον Πετρακη Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379 ,γιατί πραγματικά μ'εκανε και γέλασα απ΄την καρδιά μου,μεσα σ'όλα αυτά τα Σκανδιναβικά καραγκιοζιλικια!
Υγ.Και τα μυαλά στα κάγκελα,λέμε!
ΟΛΕ Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379

Αυτός είναι σχολιασμός Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379

Ευα ΣΟΥΗΔΗ, πέτα την Μελίτα απο το σπίτι λέμε!!!

ΥΓ: Ερι δώσε Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης