Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 50

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:18 pm

Τελικά εγώ δεν βγάζω άκρη με τόσες μ$^&^%@^@ς που βλέπω έστω και περιστασιακά. Εντοπίζω λοιπόν ότι το πρόβλημα είναι στο IQ των παραγόντων της σειράς και κατά συνέπεια και των χαρακτήρων της σειράς. Μιας και δεν έχω πρόχειρη την κανονική κλίμακα του IQ θα φτιάξω μια δικιά μου έστω και σχετική, αλλά το αποτέλεσμα θάναι το ίδιο άμα τα νούμερα τα αντιστοιχήσουμε με την κανονική κλίμακα.

Και ξεκινάω:
- Από 101 και πάνω, πάρα πολύ έξυπνος περίπου κάτι σαν τον Ρούσσο και την Αντιγόνη (που ξέρουν πολλά και καλά το παιγνίδι), τον αστυνόμο (που είναι τζιμάνι, τον έπιασε με την μία τον απαγωγέα, θυμηθήτε το), τον Χρήστο (γιατί απλά έτσι είναι και τίποτα λιγώτερο) και τον Στέφανο (που τελικά είναι ο απόλυτα κακός και τους παίζει όλους όπως θέλει για να επιτύχει τους σκοπούς του)

- 91 - 100, πολύ έξυπνος, κρυφό ταλέντο, μάλλον κάτι σαν τον μπαρμπαλιάκουρα (που ξέρει πολλά αλλά δεν μιλάει και ξέρει να τα χώνει κανονικά), Α!!!! και επί τη ευκαιρία εκκρεμεί ένα δικαστήριο, να μην ξεχνιόμαστε (εκτός αν μας πουν ότι έγινε και δεν το θυμόμαστε ή ότι αθωώθηκε με βούλευμα και παρέλειψαν να μας το πουν μιας και ήθελαν να μας μπουχτίσουν με "απόλυτούς" κλπ).

- 81 - 90, απλώς έξυπνος, φυσιολογικός άνθρωπος, μάλλον κάτι σαν ..., κάτι σαν ..., κατι σαν ..., κάτι σαν ..., φτου σου δεν μούρχετε τίποτα στο μυαλό ή μάλλον καλύτερα ΝΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ (είπαμε και να μην ξεχνιόμαστε ότι, η σειρά δείχνει καθημερινές ιστορίες καθημερινών ανθρώπων που ζούνε ανάμεσά μας) lmao lmao lmao lmao lmao

- 71 - 80, μεταξύ έξυπνου και ηλίθιου, κάτι σαν ερωτοβλαμένου, μάλλον κάτι σαν τον Λουκά (που όσο περνάνε τα επεισόδια πέφτει και στην κλίμακα, ξεκίνησε με 120+ βαθμούς και τώρα είναι στους 72-, βλέπεις ο έρωτας φθίνει το IQ είναι αποδεδειγμένο, να δούμε που θα σταματήσει).

- 61 - 70, κουτοπόνηρος, ούτε τέτοιος υπάρχει ή μάλλον, ναι βέβαια υπάρχει, κάτι σαν την Νταίζη (που θεωρεί όλους τους άλλους ηλίθιους και βλάκες, και τον ευατό της Αϊνστάιν).

- 51 - 60, ελαφρά ηλίθιος, ξερόλας, τοκ-τοκ, εδώ υπάρχει μια δυσκολία γιατί μάλλον μαζεύονται πολύ στην κατηγορία αυτή πχ, Λευτεράκης, Εριέτα, Άννα, Αγγέλα, Μαρίλια (μπορούσε να δουλεύει και να σπουδάζει όπως τόσα και τόσα παιδιά, αλλά τελικά το παίζει ...)

- 41 - 50, ηλίθιος, και εδώ υπάρχει πρόβλημα, συνοστίζονται η Νόρα με την Δάφνη (τσακώνονται και λένε και κάνουν τόσες μ*&^$$#ς για να αποδείξουν ποιά από τις δύο είναι πιό βλαμένη), η Εύα (που μας έγινε πιό Σουηδή και από τις Σουηδέζες, εδώ κάνει την προξενήτρα στον άντρα της, με τον οποίο παρεπιπτόντως είναι ακόμα παντρεμένη για να μην ξεχνιόμαστε)

- 31 -40, πολύ ηλίθιος, δεν μπου πάει κάποιος στο μυαλό αυτή την στιγμή όποιος θέλει ας συμπληρώσει.

- 21 - 30, αυτό που λέμε IQ ραδικιού (προσβάλω και το κακόμοιρο το φυτό), η προσωποποίηση αυτής της κατηγορίας είναι ο Μπέλλος (μόλις το βράσεις παίρνει χαμπάρι ότι τόκοψες το ραδίκι, έτσι και αυτός την ώρα που η Νταίζη του κάρφωνε το φέρετρο κατάλαβε ότι πάει να τον θάψει ζωντανό, μέχρι τότε νόμιζε ότι παίζανε τον γιατρό). lmao lmao lmao lmao lmao

- 11 - 20, αυτό που λέμε κατίνα, πρώτη και καλύτερη η ΘΕΑ Αμαλία και η ΑΚΛΑΥΤΗ Μελίτα (ξεκίνησε, μην ξεχνιόμαστε, την "επανάσταση του καναπέ") ακολουθώντας τα χνάρια της μαμάς της. Βρήκα την λύση να τρίβει τα χέρια της με κρεμμύδια και όταν είναι να κλάψει να τα βάζει μπροστά στην μούρη της να τα μυρίζει και να δακρύζει.

- 0 - 10, βάλτε ότι και όποιον θέλετε ελεύθερη επιλογή.

ΥΓ Δέχομαι ευχαρίστως συμπληρώσεις στον πίνακα.

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010

Δημοσίευση από alkisti Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:32 pm

Όποιος κατάλαβε τι νόημα είχε η χθεσινή σκηνή της Εύας με τη Μελίτα και της Αμαλίας με τον Ηλία, ας μου την εξηγήσει κι εμένα σας παρακαλώ!
Για ποιο λόγο αυτό το σουηδικό προξενιό; Για να μας ξεκαθαρίσουν ότι αυτές οι δυο δεν πρόκειται να ξανατσακωθούν για τον κύριο Καρτάλη; Για να μας κάνουν σαφές για άλλη μια φορά ότι η Εύα και ο άντρας της άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη; Γι' αυτό όταν βρήκαν το παιδί αγκαλιάστηκαν όλοι μέχρι και με τον οδηγό του περιπολικού εκτός από τους γονείς μεταξύ τους;
Απαράδεκτο το όποιο κίνητρο. Εκείνοι δικαιούνται να γράφουν το σενάριό τους κι εμείς την άποψή μας.
Η Αμαλία τον τελευταίο καιρό γελοιοποιείται. Πήγε στον Ηλία για να μεταπείσει τη Μελίτα; Και τόνισε ότι την αφήνει αδιάφορη το γεγονός αν πηγαίνει εκεί με την ιδιότητα του παππού κι αν δεν έχει σκοπό να πείσει το βλαστάρι της να ξαναφορέσει την κορόνα μη σώσει και πάει; livani Πιθανή εξήγηση: δεν ξέρουν τι να κάνουν με το ρόλο του Ηλία εκτός από νταντά. Εκείνο το τηλεφώνημα στη μακαρίτισσα το έχουμε εντελώς ξεχάσει;
Η Δάφνη είναι κορίτσι που εκτιμά το ενδιαφέρον του εργοδότη της για την παρέα, κακόβουλα πλάσματα του είστε έτοιμοι να πείτε ότι ψιλοκουνιέται στο γόη αλλά δεν ξεφτιλίζεται κι εντελώς λόγω πρότερου εντίμου βίου!
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:37 pm

alkisti έγραψε:Όποιος κατάλαβε τι νόημα είχε η χθεσινή σκηνή της Εύας με τη Μελίτα και της Αμαλίας με τον Ηλία, ας μου την εξηγήσει κι εμένα σας παρακαλώ!
Για ποιο λόγο αυτό το σουηδικό προξενιό; Για να μας ξεκαθαρίσουν ότι αυτές οι δυο δεν πρόκειται να ξανατσακωθούν για τον κύριο Καρτάλη; Για να μας κάνουν σαφές για άλλη μια φορά ότι η Εύα και ο άντρας της άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτιλήνη; Γι' αυτό όταν βρήκαν το παιδί αγκαλιάστηκαν όλοι μέχρι και με τον οδηγό του περιπολικού εκτός από τους γονείς μεταξύ τους;
Απαράδεκτο το όποιο κίνητρο. Εκείνοι δικαιούνται να γράφουν το σενάριό τους κι εμείς την άποψή μας.
Η Αμαλία τον τελευταίο καιρό γελοιοποιείται. Πήγε στον Ηλία για να μεταπείσει τη Μελίτα; Και τόνισε ότι την αφήνει αδιάφορη το γεγονός αν πηγαίνει εκεί με την ιδιότητα του παππού κι αν δεν έχει σκοπό να πείσει το βλαστάρι της να ξαναφορέσει την κορόνα μη σώσει και πάει; livani Πιθανή εξήγηση: δεν ξέρουν τι να κάνουν με το ρόλο του Ηλία εκτός από νταντά. Εκείνο το τηλεφώνημα στη μακαρίτισσα το έχουμε εντελώς ξεχάσει;
Η Δάφνη είναι κορίτσι που εκτιμά το ενδιαφέρον του εργοδότη της για την παρέα, κακόβουλα πλάσματα του είστε έτοιμοι να πείτε ότι ψιλοκουνιέται στο γόη αλλά δεν ξεφτιλίζεται κι εντελώς λόγω πρότερου εντίμου βίου!

Αγαπητή μου για εκείνο το τηλεφώνημα κάναμε ερώτηση και πήραμε την απάντηση οτι μας ξεκαθάρισαν πως το έκανε ο Κυριάκος
Τώρα γιατί ο Κυριάκος έψαχνε με ποιόν έκανε η Εύα το παιδί μη το ρωτάς μάλλον δεν ήξερε προσθαφαίρεση

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 1:55 pm

jim7 έγραψε:Τελικά εγώ δεν βγάζω άκρη με τόσες μ$^&^%@^@ς που βλέπω έστω και περιστασιακά. Εντοπίζω λοιπόν ότι το πρόβλημα είναι στο IQ των παραγόντων της σειράς και κατά συνέπεια και των χαρακτήρων της σειράς. Μιας και δεν έχω πρόχειρη την κανονική κλίμακα του IQ θα φτιάξω μια δικιά μου έστω και σχετική, αλλά το αποτέλεσμα θάναι το ίδιο άμα τα νούμερα τα αντιστοιχήσουμε με την κανονική κλίμακα.

Και ξεκινάω:
- Από 101 και πάνω, πάρα πολύ έξυπνος περίπου κάτι σαν τον Ρούσσο και την Αντιγόνη (που ξέρουν πολλά και καλά το παιγνίδι), τον αστυνόμο (που είναι τζιμάνι, τον έπιασε με την μία τον απαγωγέα, θυμηθήτε το), τον Χρήστο (γιατί απλά έτσι είναι και τίποτα λιγώτερο) και τον Στέφανο (που τελικά είναι ο απόλυτα κακός και τους παίζει όλους όπως θέλει για να επιτύχει τους σκοπούς του)

- 91 - 100, πολύ έξυπνος, κρυφό ταλέντο, μάλλον κάτι σαν τον μπαρμπαλιάκουρα (που ξέρει πολλά αλλά δεν μιλάει και ξέρει να τα χώνει κανονικά), Α!!!! και επί τη ευκαιρία εκκρεμεί ένα δικαστήριο, να μην ξεχνιόμαστε (εκτός αν μας πουν ότι έγινε και δεν το θυμόμαστε ή ότι αθωώθηκε με βούλευμα και παρέλειψαν να μας το πουν μιας και ήθελαν να μας μπουχτίσουν με "απόλυτούς" κλπ).

- 81 - 90, απλώς έξυπνος, φυσιολογικός άνθρωπος, μάλλον κάτι σαν ..., κάτι σαν ..., κατι σαν ..., κάτι σαν ..., φτου σου δεν μούρχετε τίποτα στο μυαλό ή μάλλον καλύτερα ΝΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ (είπαμε και να μην ξεχνιόμαστε ότι, η σειρά δείχνει καθημερινές ιστορίες καθημερινών ανθρώπων που ζούνε ανάμεσά μας) lmao lmao lmao lmao lmao

- 71 - 80, μεταξύ έξυπνου και ηλίθιου, κάτι σαν ερωτοβλαμένου, μάλλον κάτι σαν τον Λουκά (που όσο περνάνε τα επεισόδια πέφτει και στην κλίμακα, ξεκίνησε με 120+ βαθμούς και τώρα είναι στους 72-, βλέπεις ο έρωτας φθίνει το IQ είναι αποδεδειγμένο, να δούμε που θα σταματήσει).

- 61 - 70, κουτοπόνηρος, ούτε τέτοιος υπάρχει ή μάλλον, ναι βέβαια υπάρχει, κάτι σαν την Νταίζη (που θεωρεί όλους τους άλλους ηλίθιους και βλάκες, και τον ευατό της Αϊνστάιν).

- 51 - 60, ελαφρά ηλίθιος, ξερόλας, τοκ-τοκ, εδώ υπάρχει μια δυσκολία γιατί μάλλον μαζεύονται πολύ στην κατηγορία αυτή πχ, Λευτεράκης, Εριέτα, Άννα, Αγγέλα, Μαρίλια (μπορούσε να δουλεύει και να σπουδάζει όπως τόσα και τόσα παιδιά, αλλά τελικά το παίζει ...)

- 41 - 50, ηλίθιος, και εδώ υπάρχει πρόβλημα, συνοστίζονται η Νόρα με την Δάφνη (τσακώνονται και λένε και κάνουν τόσες μ*&^$$#ς για να αποδείξουν ποιά από τις δύο είναι πιό βλαμένη), η Εύα (που μας έγινε πιό Σουηδή και από τις Σουηδέζες, εδώ κάνει την προξενήτρα στον άντρα της, με τον οποίο παρεπιπτόντως είναι ακόμα παντρεμένη για να μην ξεχνιόμαστε)

- 31 -40, πολύ ηλίθιος, δεν μπου πάει κάποιος στο μυαλό αυτή την στιγμή όποιος θέλει ας συμπληρώσει.

- 21 - 30, αυτό που λέμε IQ ραδικιού (προσβάλω και το κακόμοιρο το φυτό), η προσωποποίηση αυτής της κατηγορίας είναι ο Μπέλλος (μόλις το βράσεις παίρνει χαμπάρι ότι τόκοψες το ραδίκι, έτσι και αυτός την ώρα που η Νταίζη του κάρφωνε το φέρετρο κατάλαβε ότι πάει να τον θάψει ζωντανό, μέχρι τότε νόμιζε ότι παίζανε τον γιατρό). lmao lmao lmao lmao lmao

- 11 - 20, αυτό που λέμε κατίνα, πρώτη και καλύτερη η ΘΕΑ Αμαλία και η ΑΚΛΑΥΤΗ Μελίτα (ξεκίνησε, μην ξεχνιόμαστε, την "επανάσταση του καναπέ") ακολουθώντας τα χνάρια της μαμάς της. Βρήκα την λύση να τρίβει τα χέρια της με κρεμμύδια και όταν είναι να κλάψει να τα βάζει μπροστά στην μούρη της να τα μυρίζει και να δακρύζει.

- 0 - 10, βάλτε ότι και όποιον θέλετε ελεύθερη επιλογή.

ΥΓ Δέχομαι ευχαρίστως συμπληρώσεις στον πίνακα.

xaxa ! Είσαι θεός!! oscar
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:01 pm

hionati έγραψε:ετσι για να βλεπουνε μερικες μερικες... Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Εχω φορέσει τα γυαλιά μου και είμαι έτοιμη να δω!
Οχι μόνο τα ''βλέματα'' αλλα και τα σημερινά !!! Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 40499 (Τι έρωτας αυτός ο απόλυτος, τι αγάπη!!!! )

Ερι δώστα όλα λέμε Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 13379

η σκηνη ευας-μελιτας καλουλα...προφανως οι σεναριογραφοι εχουν αλλη εποψη περι του θεματος καθως θεωρουν μεν την ευα υπολογο για οσα εγιναν στον 1 κυκλο οχι ομως και τη μελιτα...ευτυχως...η ευα εκανε οσα εκανε απο κακια και ζηλεια καθαρα ενω η μελιτα απο αδυναμια...παντως απο τη σκηνη αυτη εβγαλα το συμπερασμα πως η ευα ειναι στεφανομελιτικη Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Ναι καλε, η Ευα οτι κάνει είναι η ζήλια η Μελίτα ότι κάνει (2 φορές μάλιστα) το κάνει απο αδυναμία Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 382640

Προφανώς η Ευα είναι μακράν πιο έξυνπη και κατάλαβε την χάφτας είναι ο Στέφανος και τον πασάρει στην Μελίτα....

Τι κρίμα που την στιγμή που της κάνει την πάσα αυτός θα ''σκοράρει'' σε άλλο τέρμα !!! Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 191984

.σταματηστε να ριχνετε τη νορα στη μελιτα..Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 274331
Συμφωνώ, Μακριά την Μελίτα απο όλους!!!! Δεν την θέλουμε λέμε !!!!

ουτε αυτοι δεν την αντεχουν την ευα...Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 735655

Αυτό σίγουρα! Αλλωστε ήταν κανείς δίπλα της στις απόπειρες, ήταν κανείς δίπλα της στην απαγωγή???? Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 735655

και τελος περιμενω με αγωνια το σημερινο επεισοδιο...μια συγκινηση με διακατεχει για αυτο το διαβημα που περιμενω απο καιρο... Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 621900 αντε να αρχισουν τα καλα επιτελους να γουσταρουμε και να ξυπναμε... Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 621900

Εγω να δείς πως περιμένω!!!

Ερι δώστα όλα λέμε Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:05 pm

"28η Οκτωβριου"

"Παρελαση"

Δεν ξερω αν την ειδατε.... Βαζεις το μπλε ασπρο και πας βημα ταχυ... Και ολοι ειναι πολυ συγκινημενοι που σε βλεπουν, χειροκτροτηματα. σημαιουλες... Θα ειχαν την ιδια αντιδραση αν παρελαμβαναν καμηλοπαρδαλεις; Εγω γιατι πρεπει να το δω φυσιολογικο που η Μελιτα πηγε με το δωρακι της να δωσει συμβουλες στην Ευα -ως ειδικος- και χαζευε και τον κουκλο -κατα κοινη παραδοχη- σαν να μην τρεχει τιποτα; Τη στιγμη που η κιουρια δεν αντεχε η Νεφελη ουτε να καθεται διπλα στην Ευα!
Φανταστειτε τωρα σημαιοφορο χιμπατζη! Γιατι πες η Μελιτα πηγε, της Ευα που ηθελε να την κερασει κιολας τι της λες; Που ακουστηκε η -οσονουπω- πρωην συζυγος να προσπαθει να πεισει την -πρωην- ερωμενη του αντρα της να γυρισει κοντα του; Ή εστω να τον ανεβασει στα ματια της; Τοση ανωτεροτητα πια κατανταει γελοια... Tsanties Δεν ειπαμε να την πεταξει εξω αλλα δεν χαθηκε λιγη-πολλη τυπικοτητα!

"Βαζει ο Ντουτσε τη στολη του"

Μ'ολα τα φτερα! Σιγα μην περιμεναν οι απαγωγεις το Στεφανο να παει να τους πιασει... Και αυτος που εμεινε στο κρυσφυγετο, υποπτο μου φανηκε... Μια στο εκατομυριο να ειχαν παρακολουθησει το Νικολα ή το Στεφανο -οπως και εγινε- ειναι αρκετες πιθανοτητες για να μην ξαναπατησεις εκει, ειδικα οταν εκει υπηρχε το παιδι... Δεν καλει την αστυνομια ο πατερας αποφασιζει να καθαρισει μονος του... Πολυ ευκολα το σηκωνει το χερακι του ο κυριος... Και δεν ριχνει χαστουκια ριχνει σφαιρες.... Τελικα μηπως ο εγω δεν ειμαι Μανος ειναι πολυ χειροτερος και καθολου αυτο που φαινεται; Γιατι αφησε τον -συμπαθεστατο- απαγωγεα να φυγει; Idea
Οταν ακουσε το ονοματακι του απο το στομα του απαγωγεα, σε τι συμπερασμα μπορει να κατεληξε αλλα "αθωωσε" τη μανουλα και ψαχνετε για τη φουλα του!

"Κοροϊδο Μουσολινι"

Συγγνωμη τωρα ακους τη γυναικα σου να λεει "Κι εγω Λευτερη κι εγω", τη ρωτας με ποιον μιλαγε και σου λεει πως μιλαει με τον μπαμπα της, μαθαινεις απο τον δολιο τον πεθερο σου οτι τα νεα τα ακουσε στις ειδησεις γιατι κανεις δεν εδευσε να του τηλεφωνησει - Fskl Δαφνη!- τι στο καλο θα εβαζες στο μυαλο σου;; Καταλαβαινω την ανησυχια του Νικολα και συμφωνω με τα λεγομενα του Λουκα -περα απο το γεγονος οτι πηγε να ψαρεψει τη Δαφνη- πρεπει να κανει σοβαρη κουβεντα μαζι της! Βεβαια που να την κανει ο ερμος οταν σου ερχεται η κτρια και σου λεει νια μου ειπε οτι μ'αγαπαει και του ειπα κι εγω.... "Δεν εχεις διολου μπεσα..."

"... τα παιδια τους που ορκιστηκαν στο σταθμο σαν χωριστηκαν να γυρισουνε..."

Μα γυρισανε... Και ξαναφυγανε! Τοσο ωραια, τοσο γλυκα αγκαλια στο κλειστο σταδιο inlove Αλλα μην προλαβουμε να χαρουμε λιγο αρχισαν παλι τα κουλα... Ακου εκει κραταμε το γραφειο χωριζουμε το κρεβατι... Μαρη Νορα! Συγγνωμη τους πατε για διαλυση; Προσπαθειτε να μας σπασετε τα νευρα; Σας ειπε κανεις οτι μας αρεσουν τα τεστ αντοχης; Τι νοημα εχει αυτο που παρακολουθουμε μπορει να μου εξηγησει καποιος; Kotsides Εχω φτασει σε σημειο να φοβαμαι τι θα ξεστομησουν αυτοι οι δυο, να απομακρυνω χρηστικα αντικειμενα απο κοντα μου την ωρα που βλεπω επεισοδιο μη τυχον και τα πεταξω στην τηλεοραση... "Καληνυχτα" ακου καληνυχτα... Ναι και αυτο με πειραξε!

"Τα χρονια σου καπνος, καπνος τα παιδικα, ανασα η εφηβεια...."

Πηρε αγκαλια το γιο της και ευχαριστησε τον πατερα του για την υπστηριξη... (Την ποιαWink Στο προηγουμενο επεισοδιο οταν ακουσα το κλαμα του μοκρου και ειδα την Ευα να τον περνει αγκαλια θυμηθηκα ξεκαρφωτα τη γεννηση του... Σε αυτο οταν ειδα την Ευα να μπαινει μονη της στο σπιτι αγκαλια με το γιο της δεν μπορεσα να μην κανω το ιδιο πραγμα... Γιατι μονη της... Τοσο πολυ κουραστηκαν ολοι και την αφησαν να κανει τα τελευται μετρα της διαδρομης μονη της; Μηπως τελικα θα ολοκληρωσει και την μεγαλη διαδρομη μονη της;
Η εικονα της Ευας να μπαινει στο σπιτι με μονο πλαισιο αυτο της πορτας με στεναωρησε απιστευτα.... Aww

"ΟΧΙ"

Μια λεξη, δυο συλλαβες... Με βαση λοιπον τις τελευταιες εξελιξεις, την ωρα που ο Στεφανος ρωτουσε και ξαναρωτουσε το Μπελλο αν ειναι ΤΟΣΟ ηλιθιος εγω επρεπε να απαντησω ΟΧΙ ελα ομως που δεν μου εβγαινε... Με τιποτα...
Συγχαρητηρια παντως στο παληκαρι καταλαβε οτι κατι δεν παει καλα! Μπραβο βρε κι εις ανωτερα!

"ΑΕΡΑ"

Η Νταιζη πηγε στην Εριεττα να της πει να αφησει την οικογενεια της ησυχη... Ποια οικογενεια μαρη; Την κατηγορησε οτι αυτη και ο Στεφανος εκαναν την απαγωγη για να φανε την περιουσια και τους πινακες που η φτωχη μανα φυλαγε για τα γεραματα της... Γιατι αν δεν εχεις δυο πινακες των 10.000.000 ευρω πως θα επιβιωσεις σε αυτη τη χωρα; Ειπε και στην δολια την Αννα οτι θα τα πουνε και μεταξυ τους και η κακομοιρα ψαχνετε.. Σου λεει τρελη ειναι αυτη; ainta

"Εθνικος Υμνος"

Καθε γιορτουλα με αυτο κλεινει.... "Σε γνωριζω απο την οψη".... του ματιου την τρελη... Συγγνωμη η Αμαλια ειπε στον Ηλια να αναλαβει τα "καθηκοντα" του ως παππους και να πεισει τη Μελιτα να γυρισει σπιτι; pillow Τα γλυκακια δεν ειδαμε τι ηταν ε;

Λογω της ημερας και με κινδυνο να ενταχτω στην κατηγορια 31-40 ως τηλεθεατρια, ψηφιζω "Μετριο"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:25 pm

edem4ever έγραψε:"28η Οκτωβριου"

"Παρελαση"

Δεν ξερω αν την ειδατε.... Βαζεις το μπλε ασπρο και πας βημα ταχυ... Και ολοι ειναι πολυ συγκινημενοι που σε βλεπουν, χειροκτροτηματα. σημαιουλες... Θα ειχαν την ιδια αντιδραση αν παρελαμβαναν καμηλοπαρδαλεις; Εγω γιατι πρεπει να το δω φυσιολογικο που η Μελιτα πηγε με το δωρακι της να δωσει συμβουλες στην Ευα -ως ειδικος- και χαζευε και τον κουκλο -κατα κοινη παραδοχη- σαν να μην τρεχει τιποτα; Τη στιγμη που η κιουρια δεν αντεχε η Νεφελη ουτε να καθεται διπλα στην Ευα!
Φανταστειτε τωρα σημαιοφορο χιμπατζη! Γιατι πες η Μελιτα πηγε, της Ευα που ηθελε να την κερασει κιολας τι της λες; Που ακουστηκε η -οσονουπω- πρωην συζυγος να προσπαθει να πεισει την -πρωην- ερωμενη του αντρα της να γυρισει κοντα του; Ή εστω να τον ανεβασει στα ματια της; Τοση ανωτεροτητα πια κατανταει γελοια... Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 356509 Δεν ειπαμε να την πεταξει εξω αλλα δεν χαθηκε λιγη-πολλη τυπικοτητα!

Μ'ολα τα φτερα! Σιγα μην περιμεναν οι απαγωγεις το Στεφανο να παει να τους πιασει... Και αυτος που εμεινε στο κρυσφυγετο, υποπτο μου φανηκε... Μια στο εκατομυριο να ειχαν παρακολουθησει το Νικολα ή το Στεφανο -οπως και εγινε- ειναι αρκετες πιθανοτητες για να μην ξαναπατησεις εκει, ειδικα οταν εκει υπηρχε το παιδι... Δεν καλει την αστυνομια ο πατερας αποφασιζει να καθαρισει μονος του... Πολυ ευκολα το σηκωνει το χερακι του ο κυριος... Και δεν ριχνει χαστουκια ριχνει σφαιρες.... Τελικα μηπως ο εγω δεν ειμαι Μανος ειναι πολυ χειροτερος και καθολου αυτο που φαινεται; Γιατι αφησε τον -συμπαθεστατο- απαγωγεα να φυγει; Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 115281
Οταν ακουσε το ονοματακι του απο το στομα του απαγωγεα, σε τι συμπερασμα μπορει να κατεληξε αλλα "αθωωσε" τη μανουλα και ψαχνετε για τη φουλα του!

"Κοροϊδο Μουσολινι"

Συγγνωμη τωρα ακους τη γυναικα σου να λεει "Κι εγω Λευτερη κι εγω", τη ρωτας με ποιον μιλαγε και σου λεει πως μιλαει με τον μπαμπα της, μαθαινεις απο τον δολιο τον πεθερο σου οτι τα νεα τα ακουσε στις ειδησεις γιατι κανεις δεν εδευσε να του τηλεφωνησει - Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 951465 Δαφνη!- τι στο καλο θα εβαζες στο μυαλο σου;; Καταλαβαινω την ανησυχια του Νικολα και συμφωνω με τα λεγομενα του Λουκα -περα απο το γεγονος οτι πηγε να ψαρεψει τη Δαφνη- πρεπει να κανει σοβαρη κουβεντα μαζι της! Βεβαια που να την κανει ο ερμος οταν σου ερχεται η κτρια και σου λεει νια μου ειπε οτι μ'αγαπαει και του ειπα κι εγω.... "Δεν εχεις διολου μπεσα..."

Μα γυρισανε... Και ξαναφυγανε! Τοσο ωραια, τοσο γλυκα αγκαλια στο κλειστο σταδιο Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Αλλα μην προλαβουμε να χαρουμε λιγο αρχισαν παλι τα κουλα... Ακου εκει κραταμε το γραφειο χωριζουμε το κρεβατι... Μαρη Νορα! Συγγνωμη τους πατε για διαλυση; Προσπαθειτε να μας σπασετε τα νευρα; Σας ειπε κανεις οτι μας αρεσουν τα τεστ αντοχης; Τι νοημα εχει αυτο που παρακολουθουμε μπορει να μου εξηγησει καποιος; Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 315438 Εχω φτασει σε σημειο να φοβαμαι τι θα ξεστομησουν αυτοι οι δυο, να απομακρυνω χρηστικα αντικειμενα απο κοντα μου την ωρα που βλεπω επεισοδιο μη τυχον και τα πεταξω στην τηλεοραση... "Καληνυχτα" ακου καληνυχτα... Ναι και αυτο με πειραξε!

Πηρε αγκαλια το γιο της και ευχαριστησε τον πατερα του για την υπστηριξη... (Την ποιαWink Στο προηγουμενο επεισοδιο οταν ακουσα το κλαμα του μοκρου και ειδα την Ευα να τον περνει αγκαλια θυμηθηκα ξεκαρφωτα τη γεννηση του... Σε αυτο οταν ειδα την Ευα να μπαινει μονη της στο σπιτι αγκαλια με το γιο της δεν μπορεσα να μην κανω το ιδιο πραγμα... Γιατι μονη της... Τοσο πολυ κουραστηκαν ολοι και την αφησαν να κανει τα τελευται μετρα της διαδρομης μονη της; Μηπως τελικα θα ολοκληρωσει και την μεγαλη διαδρομη μονη της;
Η εικονα της Ευας να μπαινει στο σπιτι με μονο πλαισιο αυτο της πορτας με στεναωρησε απιστευτα.... Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 593737

"ΟΧΙ"

Μια λεξη, δυο συλλαβες... Με βαση λοιπον τις τελευταιες εξελιξεις, την ωρα που ο Στεφανος ρωτουσε και ξαναρωτουσε το Μπελλο αν ειναι ΤΟΣΟ ηλιθιος εγω επρεπε να απαντησω ΟΧΙ ελα ομως που δεν μου εβγαινε... Με τιποτα...
Συγχαρητηρια παντως στο παληκαρι καταλαβε οτι κατι δεν παει καλα! Μπραβο βρε κι εις ανωτερα!

"ΑΕΡΑ"

Η Νταιζη πηγε στην Εριεττα να της πει να αφησει την οικογενεια της ησυχη... Ποια οικογενεια μαρη; Την κατηγορησε οτι αυτη και ο Στεφανος εκαναν την απαγωγη για να φανε την περιουσια και τους πινακες που η φτωχη μανα φυλαγε για τα γεραματα της... Γιατι αν δεν εχεις δυο πινακες των 10.000.000 ευρω πως θα επιβιωσεις σε αυτη τη χωρα; Ειπε και στην δολια την Αννα οτι θα τα πουνε και μεταξυ τους και η κακομοιρα ψαχνετε.. Σου λεει τρελη ειναι αυτη; Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 735655

"Εθνικος Υμνος"

Καθε γιορτουλα με αυτο κλεινει.... "Σε γνωριζω απο την οψη".... του ματιου την τρελη... Συγγνωμη η Αμαλια ειπε στον Ηλια να αναλαβει τα "καθηκοντα" του ως παππους και να πεισει τη Μελιτα να γυρισει σπιτι; Επεισόδιο 427 - Ημερομηνία 27-10-2010 - Σελίδα 2 437223 Τα γλυκακια δεν ειδαμε τι ηταν ε;

Λογω της ημερας και με κινδυνο να ενταχτω στην κατηγορια 31-40 ως τηλεθεατρια, ψηφιζω "Μετριο"

χαχαχααα θεα τελοςςςςςς πραγματικα εχω διαβασει το μισο και εχω σκασει στα γελια παω τωρα να διαβασω και τα αλλο μισοοο !!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από tweetyedem Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:33 pm

"Παρελαση"

Φανταστειτε τωρα σημαιοφορο χιμπατζη! Γιατι πες η Μελιτα πηγε, της Ευα που ηθελε να την κερασει κιολας τι της λες; Που ακουστηκε η -οσονουπω- πρωην συζυγος να προσπαθει να πεισει την -πρωην- ερωμενη του αντρα της να γυρισει κοντα του; Ή εστω να τον ανεβασει στα ματια της; Τοση ανωτεροτητα πια κατανταει γελοια... Tsanties Δεν ειπαμε να την πεταξει εξω αλλα δεν χαθηκε λιγη-πολλη τυπικοτητα!

Μ'ολα τα φτερα! Σιγα μην περιμεναν οι απαγωγεις το Στεφανο να παει να τους πιασει... Και αυτος που εμεινε στο κρυσφυγετο, υποπτο μου φανηκε... Μια στο εκατομυριο να ειχαν παρακολουθησει το Νικολα ή το Στεφανο -οπως και εγινε- ειναι αρκετες πιθανοτητες για να μην ξαναπατησεις εκει, ειδικα οταν εκει υπηρχε το παιδι... Δεν καλει την αστυνομια ο πατερας αποφασιζει να καθαρισει μονος του... Πολυ ευκολα το σηκωνει το χερακι του ο κυριος... Και δεν ριχνει χαστουκια ριχνει σφαιρες.... Τελικα μηπως ο εγω δεν ειμαι Μανος ειναι πολυ χειροτερος και καθολου αυτο που φαινεται; Γιατι αφησε τον -συμπαθεστατο- απαγωγεα να φυγει; Idea

"Κοροϊδο Μουσολινι"

Συγγνωμη τωρα ακους τη γυναικα σου να λεει "Κι εγω Λευτερη κι εγω", τη ρωτας με ποιον μιλαγε και σου λεει πως μιλαει με τον μπαμπα της, μαθαινεις απο τον δολιο τον πεθερο σου οτι τα νεα τα ακουσε στις ειδησεις γιατι κανεις δεν εδευσε να του τηλεφωνησει - Fskl Δαφνη!- τι στο καλο θα εβαζες στο μυαλο σου;; Καταλαβαινω την ανησυχια του Νικολα και συμφωνω με τα λεγομενα του Λουκα -περα απο το γεγονος οτι πηγε να ψαρεψει τη Δαφνη- πρεπει να κανει σοβαρη κουβεντα μαζι της! Βεβαια που να την κανει ο ερμος οταν σου ερχεται η κτρια και σου λεει νια μου ειπε οτι μ'αγαπαει και του ειπα κι εγω.... "Δεν εχεις διολου μπεσα..."

Μα γυρισανε... Και ξαναφυγανε! Τοσο ωραια, τοσο γλυκα αγκαλια στο κλειστο σταδιο inlove Αλλα μην προλαβουμε να χαρουμε λιγο αρχισαν παλι τα κουλα... Ακου εκει κραταμε το γραφειο χωριζουμε το κρεβατι... Μαρη Νορα! Συγγνωμη τους πατε για διαλυση; Προσπαθειτε να μας σπασετε τα νευρα; Σας ειπε κανεις οτι μας αρεσουν τα τεστ αντοχης; Τι νοημα εχει αυτο που παρακολουθουμε μπορει να μου εξηγησει καποιος; Kotsides Εχω φτασει σε σημειο να φοβαμαι τι θα ξεστομησουν αυτοι οι δυο, να απομακρυνω χρηστικα αντικειμενα απο κοντα μου την ωρα που βλεπω επεισοδιο μη τυχον και τα πεταξω στην τηλεοραση... "Καληνυχτα" ακου καληνυχτα... Ναι και αυτο με πειραξε!

Η εικονα της Ευας να μπαινει στο σπιτι με μονο πλαισιο αυτο της πορτας με στεναωρησε απιστευτα.... Aww

"ΟΧΙ"

"ΑΕΡΑ"

Η Νταιζη πηγε στην Εριεττα να της πει να αφησει την οικογενεια της ησυχη... Ποια οικογενεια μαρη; Την κατηγορησε οτι αυτη και ο Στεφανος εκαναν την απαγωγη για να φανε την περιουσια και τους πινακες που η φτωχη μανα φυλαγε για τα γεραματα της... Γιατι αν δεν εχεις δυο πινακες των 10.000.000 ευρω πως θα επιβιωσεις σε αυτη τη χωρα; Ειπε και στην δολια την Αννα οτι θα τα πουνε και μεταξυ τους και η κακομοιρα ψαχνετε.. Σου λεει τρελη ειναι αυτη; ainta

"Εθνικος Υμνος"

Καθε γιορτουλα με αυτο κλεινει.... "Σε γνωριζω απο την οψη".... του ματιου την τρελη... Συγγνωμη η Αμαλια ειπε στον Ηλια να αναλαβει τα "καθηκοντα" του ως παππους και να πεισει τη Μελιτα να γυρισει σπιτι; pillow Τα γλυκακια δεν ειδαμε τι ηταν ε;

Δε θα μπορούσε να υπάρξει πιο επίκαιρος και ξεκαρδιστικός σχολιασμός... lmao lmao lmao

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:38 pm

Πολυ ωραια η σκηνη με ολους γυρω απο τον μικρουλη!!! Το ευχαριστω της Ευας στο Στεφανο το βρισκω ατοπο, οπως και τις προηγουμενες μερες που ελεγε ο Στεφανος, οτι "αν χρειαστει" θα δωσει κι αυτος λεφτα.. Τι αν χρειαστει βρε κακομοιρη??? Και δικο σου παιδι δεν ειναι??? Επειδη πουλησες κοψοχρονια 2 πινακες, κανεις και τον καμποσο??? Τα θυμηθηκα παλι κ συγχυστηκα!!!
Το τηλεφωνημα της Δαφνης πρωτα στο Μπισκοτακι, ασχολιαστο... Που πας ρε κοπελια?? Εχεις και εναν πατερα που αγωνιά... Και ψεμα στο Νικολα... Συγχαρητηρια...
Ενημερωση και στη Μελιτα απο τις πρωτες... Ολοι οι ασχετοι να σπευσουν να ενημερωθουν πρωτοι... Ετσι ειναι αυτα... Αφου χασαμε το στοχο μας, ασχολουμαστε περιφερειακα...
Αγκαλια Λουκα και Νορας, ομορφη!!!
Τα συγχαρικια στο Στεφανο απο ολους μου την εδωσαν στα νευρα!! Και για μενα εξακολουθει να ειναι ο 1ος υποπτος!!
Πατσοζευγαρο ασχολιαστο...
Η Νορα χανει.... παει και τελειωσε... Βρε κοπελα μου, ο ανθρωπος μαραζωνει κι εσυ?? Στον κοσμο σου?? Ημαρτον!!
Δαφνουλααα πες αλευρι... Σφαλιαρα σε γυρευει... Αγκαλιτσες, σουξου μουξου και καφεδακια με το μπισκοτακι??? Για να την μαζεψει καποιος..
Υπεροχαααααααα τα ΧαριτοΚοριτσα με τον Αγγελουκο τους, εστω και τοσο λιγο...
Σοκολαση ο Χρηστος επι της μηχανης... Ο Στεφανος παλι δε θελει αστυνομιες.. Ε ρε ξυλο που σου χρειαζεται... Κι εκανε το Ντου... και πυροβολησε και τον αξιοπ...ο απαγωγεα!! Ας μου θυμησει καποιος-α, αυτος ειναι ο ιδιος κυριος που ειχε πει το ηρωικο "εγω δεν ειμαι Μανος" ???? Ε φυσικα και δεν εισαι Μανος ρε φιλε... Αυτος τουλαχιστον δεν πυροβολουσε οποιον να'ναι.. Επισης, με ολη αυτη τη συμπεριφορα του και ολα αυτα τα λεγομενα του, μονο στο κουτελο του δεν γραφει ΕΝΟΧΟΣ... Καποιος την πατησε ασχημα!!!Yeah!!!
Τωρα και με υπογραφη.. Η Νορα ΔΕΝ ειναι καλα!! Τι μπουρδες ηταν αυτες?? Synelthe
Λουκας και Νικολας ΑΠΟΛΑΥΣΗΗΗ!!! Φοβερη και η κυρια που μπηκε μεσα!! lmao
Και πανω που γελασα με τα αγορακια, να που με ξενερωσαν και παλι... Ευακι, η Σουηδια απεχει καααμποσο απο την Ελλαδα... Οκ μπορει να ηταν χαρουμενη που γυρισε ο μικρουλης, αλλά οχι και να σπρωχνει την Κατσαρη στον αντρα της... Στην ιδια Κατσαρη που την κατεστρεψε 2 φορες... Ειπαμε, ανωτεροτητα, αλλα εχουν ισοπεδωθει τα παντα... Ελεος..
Η Αμαλια ειναι θεοτρελη... Μα να παει στον Ηλια και να του λεει τετοιες βλακειες??? imarton
Ο Λουκας στο γυμναστηριο ΤΕΛΕΙΟΣΣΣΣΣΣ!!!! ΘΕΟΣΣΣ!!!
Αντιγονη και Στεφανος... Μπλα μπλα μπλα.. Κι αυτη η Αντιγονη ρε παιδι μου, μια σταθερη αποψη δεν εχει πια.. Αλλα λεει σημερα, αλλα αυριο και αλλα μεθαυριο..
Στεφανος - Μπελλος lmao εριξα τρελο γελιο.... χαχαχαχ... Ηλιθιος ο Μπελλος??? Ε οχι...χαχχαχα
Ρουσσος και Αντιγονη σε συζητηση δευτερολεπτων και ομως τοσο δυνατη..
Η Νταιζαρα εφτασε μεχρι την Εριεττα... Μα ποσο προβλεψιμη και βαρετη πια... Ας την σκοτωσει καποιος... Κουραστηκα... Την ρουμπωσε ομως κανονικοτατα η Εριεττουλα..
Και επαναλαμβανω: η Δαφνη ειναι βλαμμενη... Χαζεψε, πως το λενε... wall
Και νατοι παλι οι απολυτοι... Μα αυτοι δεν εχουν χωρισει 5.867 φορες?? Παλι θα μιλησουν??

Με κουρασε αυτο το επεισοδιο.. Ψηφισα μετριο κι αυτο με το ζορι...
Ας μας σωσει καποιος...
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 3:53 pm

@jim7 --> Θεϊκός και πολύ πρωτότυπος σχολιασμός με το IQ : respect :

jim7 έγραψε:
- 21 - 30, αυτό που λέμε IQ ραδικιού (προσβάλω και το κακόμοιρο το φυτό)
Και εγώ το φυτό λυπάμαι lmao lmao lmao

@Γιάννα --> Πιό επίκαιρο και εντυπωσιακό σχολιασμό δεν θα μπορούσες να κάνεις.... Έγραψες.. : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:05 pm

Λοιπόν το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά. Η σκηνή που ήταν όλοι μαζεμένοι και χάρηκαν που επιτέλους επέστρεψε ο μικρός μια χαρά στο σπίτι, όλα τα λεφτά! Η Εύα να ευχαριστεί τον Στέφανο τέλεια! Πολύ γλυκιά η αγκαλιά Λουκά και Νόρας. Η Δάφνη που πήρε τον Λευτέρη αμέσως μου φάνηκε κάπως. Ο Νικόλας λογικό ήταν να σκεφτεί πάντως κάτι τέτοιο. Βέβαια βλακεία ήταν που δεν το είπε όταν τον ρώτησε τόσες φορές. Το ότι πήγε η Μελίτα στην Εύα οκ το καταλαβαίνω, το ότι η Εύα της είπε και τόσο καλά λόγια πια για τον Στέφανο, δεν το καταλαβαίνω. Ο Στέφανος με τον Χρήστο πιάσανε τον απαγωγέα και μάθανε ότι την οργάνωσε ο Καρτάλης. Βέβαια ακόμα δεν μπορω να πω ότι εκτός από την Καρτάλαινα όλοι οι άλλοι δεν ευθύνονται για την απαγωγή. Ο Μπέλλος δουλεύεει την Νταίζη μια χαρά! Επιτέλους! Πολύ κουφή η σκηνή να πάει η Αμαλία στον Ηλία για να του πει να μιλήσει στην Μελίτα. Εδώ δεν άκουσε άλλους, αυτόν θα ακούσει που δεν είχανε όπως είπε και ο ίδιος και καμία ιδιαίτερη σχέση; Πάντως είχε πλάκα που πήγε να τον παρακαλέσει και του την έλεγε κιόλας. Τέλειος ο Λουκάς με τον Νικόλα και η κυρία που είναι προχωρημένη με τέτοια θέματα! Πολύ γέλιο! Επίσης μου άρεσε και η όλη φάση στο γυμναστήριο αν και δεν κατάλαβα γιατί μαλώσαν. Η Δάφνη με τον Λευτέρη δεν μου άρεσαν μαζί σαν κάτι παραπάνω. Η συζήτηση Στέφανου και Μπέλλου μου άρεσε πολύ. Επίσης πολύ ωραία ήταν και η Εριέττα με την Νταίζη που την έβαλε στην θέση της! Έτσι!
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:20 pm

ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΑΘΛΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΟΥΤΕ Η ΚΥΡΙΑ ΞΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΑΠΠΑ...ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΤΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΧΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ.... (ΣΤΟΝ ΑΝΑΛΟΓΟ ΤΟΜΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ)

LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:21 pm

ΧΡΗΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!

Heart1 : scream : inlove Heart1 inlove : scream : Heart1

Τι πλάσμα θεέ μου....... τι βλέμμα...... τι αέρας....... τι στυλ με τη μηχανή......... τι αρσενικό...........και πως τα λέει ετσι ωραία.... τον εξαφάνισε τον Στεφανο........................ΑΑΑΑΑΑΑΑχ.......... Ζαλίστηκα...... faint faint faint

Δωστε καλέ στον ανθρωπο λίγο ρόλο να παίζει να τον βλέπουμε συνέχεια, για σας παρακαλώ pleeease

Τι ήταν αυτό;!;!; ....δεν εχω συνέλθει απο χτες... καταλαβαίνετε οτι δεν είμαι σε θέση να σχολιάσω κάτι άλλο, ζητώ κατανόηση και πάω καμια βόλτα να ηρεμήσω.....

Ευχαριστούμε Χρήστο Love! Love! Love! που υπάρχεις και σε βλέπουμε καθημερινά Flkia

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aria στις Πεμ Οκτ 28, 2010 4:38 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : πολλά εμοτικονς)

Aria

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:27 pm

ARIA ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΞΕΦΥΓΕΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΕΜΟΤΙCONS.......ΜΕΧΡΙ 15 ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ... ))
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:35 pm

σορυ παιδιά το διορθώνω παρασύρθηκα... καταλαβαίνετε....
δεν θα επαναληφθεί......
shy

Aria

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:44 pm

Aria έγραψε:σορυ παιδιά το διορθώνω παρασύρθηκα... καταλαβαίνετε....
δεν θα επαναληφθεί......
shy

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ...rules ))

http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f1/topic-t1.htm
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 4:47 pm

"Παρελαση"

"Κοροϊδο Μουσολινι"

"ΟΧΙ"

"ΑΕΡΑ"

"Εθνικος Υμνος"

Γιαννα μου τα ρεστα μου! : respect : Καταπληκτικος σχολιασμος!Ευστοχοτατος και πολυ επικαιρος! Thumbs up Και φυσικα 100% μαζι σου! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης