Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

+9
loukitsa
proedros
anneliz_333
Ανυπέρ-Βλήτο
Morena
Ntinaki Agapaei Petraki
Pennaki.......!!
ioannaa
nikidanis
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Οκτ 28, 2010 11:22 am

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη!

Τα αυστηρά σχόλια της κριτικής επιτροπής του «Just the two of us» έκαναν την Μαριάννα Πολυχρονίδη να κατευθυνθεί στα παρασκήνια και να κλαίει με λυγμούς. Κανείς από τους συμπαίκτες της δεν μπορούσε να την συνεφέρει και παρενέβη ο ίδιος ο παραγωγός, Ευγένιος Κατραβάς για να την ηρεμήσει. Μάλιστα κάποια στιγμή ακούστηκε να λέει: «Δεν μπορώ άλλο, τα παρατάω και φεύγω» δημιουργώντας μεγάλη ανησυχία στους ανθρώπους της παραγωγής καθώς πρόκειται για μια από τις πλέον καλλίφωνες παίκτριες. Πηγή: Λοιπόν
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από ioannaa Πεμ Οκτ 28, 2010 11:50 am

ευχαριστουμε νικη!
πραγματικα λοιπαμε που η μαριννα στενοχωρηθηκε τοσο πολυυ!
αλλα να μην ανυσηχει εμεις ειμαστε μαζι τηςς
και ξερουμε ολοι οτι ειναι φωναραα!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Οκτ 28, 2010 12:48 pm

Ευχαριστουμε...
Η Μαριαννα δεν χρειαζεται αποδειξεις για την υπεροχη φωνη της.....Ολοι βλεπουν πως εχει γνωσεις πανω σε αυτο και οτι αποδιδει αψογα!!Εγω προσωπικα που την ακουσα και στα δυο live του παιχνιδιου,μου αρεσε παρα πολυ!!!!!!!!!!
Flkia Flkia
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Οκτ 28, 2010 3:26 pm

Ναι και εμενα μου αρεσε πολυ η Μαριαννα!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από ioannaa Πεμ Οκτ 28, 2010 3:29 pm

ioannaa έγραψε:ευχαριστουμε νικη!
πραγματικα λυπαμε που η μαριννα στενοχωρηθηκε τοσο πολυυ!
αλλα να μην ανυσηχει εμεις ειμαστε μαζι τηςς
και ξερουμε ολοι οτι ειναι φωναραα!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Morena Πεμ Οκτ 28, 2010 3:38 pm

Κοίτα να δεις τι έπαθε η κοπέλα στα καλά καθούμενα...είναι φωνάρα πάντως και το ξέρουμε όλοι....και την αγαπάμε...
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Πεμ Οκτ 28, 2010 6:47 pm

Καλαά έτσι κι αλλιώς όλοι στην κριτική επιτροπή μου είναι αντιπαθιτικοί.
Πολύ στεναχωριέμαι που το πήρε έτσι η Μαριάννα.Αλλά η κοπέλα δεν έχει ανάγκη να τους αποδείξει τίποτα είναι φωνάρα Τ-Ε-Λ-Ο-Σ!
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Πεμ Οκτ 28, 2010 11:24 pm

μαριαννα μην στεναχωριεσαι!!!εισαι φωναρα και σε υποστηριζουμε!!ειμαστε μαζι σου!!!μη ακους τα σχολια!!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από proedros Πεμ Οκτ 28, 2010 11:57 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΝΟΙΑ ΑΠΟΨΕΩΝ...!ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 2ο LIVE ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ...!ΔΥΣΤΥΧΩΣ..!

proedros

Άντρας Τόπος : Athens
Ασχολίες : Edem

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Οκτ 29, 2010 12:07 am

Η Μαριαννα ειναι σοβαρη επαγγελματιας, μπορει να δυσαρεστηθηκε και με το δικιο της αλλα να τα ειπε αυτα τα πραγματα δεν το πιστευω!
Η κριτικη που δεχτηκε και στα δυο live απαραδεκτη!!!!!!!!
Η κοπελα τα υποστηριξε αριστα τα τραγουδια που της εδωσαν!
Μπορει σαν Νταιζη να τη μισω θανασιμα αλλα άλλο ο ρόλος και άλλο η πραγματικότητα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 29, 2010 12:32 am


Είναι κρίμα σε μια εκπομπή που οι συμμετέχοντες πηγαίνουν επειδή ο σκοπός είναι φιλανθρωπικός να δέχονται τέτοιου είδους κριτική.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από proedros Παρ Οκτ 29, 2010 1:54 am

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ.....!ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ...!

proedros

Άντρας Τόπος : Athens
Ασχολίες : Edem

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 29, 2010 9:17 am

Η Μαριάννα είναι φωνάρα, δήλωσε άλλωστε ότι δεν το κατέχει το αγγλικό και σε μια εκπομπή που πρέπει πάνω απο όλα να είναι σόου γιατί οι άνθρωποι πάνε για φιλανθρωπικό σκοπό, και δη σε ανθρώπους με το ταλέντο και τις σπουδές του Παναγιώτη και της Μαριάννας είναι επιηκώς ΝΤΡΟΠΗ να τους μιλάνε άσχημα και να τους κρίνουν τόσο αυστηρά. Ειδικά ο Τουρνάς στο λαιμό μου κάθεται! Την είδα σταρ και γνώστης μη χε**! Στην τελική αν δεν τους κάνει κι εγω μαζί της, να φύγει η κουκλάρα μας ρε αν δεν την θέλουν μη σώσουν, δεν είναι δυνατόν να πηγαίνει για καλό σκοπό και της *μπιπ* την ψυχολογία! Μην τους ακούς Μαριάννα είσαι ΘΕΑ!!! Cheer Cheer Cheer
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Οκτ 29, 2010 9:27 am

Η Μαριαννα για μενα τραγουδησε πολυ ωραια κ στα δυο λαιβ...πραγματικα η κριτηκη ηταν απαραδεκτη και ειδικα σε καποιον που εχει σπουδες πανω στο αντικειμενο ...
Εμεις σε υποστηριζουμε....για αυτο συνεχεισε κ μην τους δινεις τοση αξια γιατι στο τελος ο κοσμος αποφασιζει...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 Empty Απ: Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Οκτ 29, 2010 9:34 am

Το Μαριαννάκι δεν έχει ανάγκη απο καμία κριτική!
Είναι εκπληκτική φωνή, και ήταν παρα πολύ καλή και στα δύο live

Μαριαννακι αγαπάμε!!! Κατέρρευσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη! gossip tv 28/10/2010 630559

Και αν σε χαλάνε και σε στεναχωρούν, να φύγεις, μαζί σου!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης