Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 8:30 pm

Σχολιασμός αργότερα.

Προς το παρόν αφιερωμένο το τραγουδάκι ο ύμνος του κερατα ΄με πολλή αγάπη στην Μελιτούλα.

Εχω φαει από σενα τοσες φολες Κι εχουν λιωσει από τα παπουτσια μου οι σολες Κάθε βραδυ με μαζευω απ'τα μπαρακια Εχω βγαλει στο κεφαλι κερατακια.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 8:36 pm

Clarabelle πολύ καλός σχολιασμος κ τα βιντεάκια τέλεια.

Τελικά ο Στέφανος ή πολύ καμένος είναι ή πολύ έξυπνος.
Ψηφίζω το πρώτο καμένος για καμένος.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 8:37 pm

DESPOINA έγραψε:Σχολιασμός αργότερα.

Προς το παρόν αφιερωμένο το τραγουδάκι ο ύμνος του κερατα ΄με πολλή αγάπη στην Μελιτούλα.

Εχω φαει από σενα τοσες φολες Κι εχουν λιωσει από τα παπουτσια μου οι σολες Κάθε βραδυ με μαζευω απ'τα μπαρακια Εχω βγαλει στο κεφαλι κερατακια.

lmao lmao lmao
Ελιωσα με το άσμα...

Αλλά βρε DESPOINA όχι και κέρατο..Είχε τελειώσει με την Κιουρία οταν έβγαλε τα ματάκια του με την Ερι!!!! sfyr
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 8:49 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ...

Δάφνη - Νικόλας
Η Δάφνη εμ του είπε ψέμματα, εμ το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε ήταν να πάρει να ειδοποιήσει τον σφίχτη, εμ ζητάει και τα ρέστα. Και περιμένει με αυτή τη συμπεριφορά να βρει το δίκιο της? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

Βάζει στην ίδια μοίρα την ανησυχία του Λευτέρη με του πατέρα της και τον θέτει και πρώτο σε προτεραιότητα? Μαζέψτε τη!!!

Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη απέδειξαν πόσο τέλεια έχουν δέσει! Ο καυγας ερμηνευτικά μου άρεσε πολύ!

+++

Πέτρος - Αντιγόνη & Αμαλία
Η Αντιγόνη άρχισε τους εκβιασμούς μόνο που μιλά ψυχρά και κατόπιν σκέψης, ξέρει πώς να πετύχει το σκοπό της. Μου άρεσε πολύ!

Το καλύτερο απο όλα όμως ήταν το επιχείρημα της Αμαλίας ΓΙΑΤΙ δεν πρέπει ο Ρούσσος να αναλάβει την Αντιγόνη "Ξεχνάς τι έχει κάνει στην κόρη σου?" Μα βρε Πέτρο ντροπή, θα αναλάβεις την υπεράσπιση της γυναίκας που δεν ήθελε την κόρη σου για νύφη της??? lmao Εκτός αν της έχει κάνει και κάτι ακόμα που το χάσαμε.. Γεια σου ρε Αμαλία με τα κλαρίνα σου!! lmao

Να ξαναπω τι υπερθεϊκό ήταν το ντύσιμο της κας Παπαδημητρίου!

Πολύ καλή σκηνή!!!

+++

Εριέττα - Νταίζη
Όπως νομίζω ξαναείπα η Νταίζη και η αυθάδεια που αντιμετωπίζει τους πάντες μου θυμίζει την Αμαλία και την κόρη της (αν και ιεροσυλία) που, χωρίς να ισχύει, νομίζει πώς έιναι κάποια. Δεν της έμαθαν ότι ο σεβασμός κερδίζεται μάλλον...

Η Εριέττα την αντιμετώπισε μίιια χαρά τη Νταιζούλα!!!

Αναμένω και την αντιπαράθεση με την Άννα! Γουστάρω να τις τρώνε τους άντρες της οι κοκκινομάλλες χαχα

Η σκηνή που κόντεψε να την πατήσει μικρή αλλά μου άρεσε πολύ! Η Νταίζη θεωρεί το Χρήστο κτήμα της και κάτι μου λέει ότι θα το μετανιώσει..

+++

Απόλυτος Ξενέρωτας
Ο Στέφανος πέρασε απο τη μικρή πικρή του αγάπη να της πεί το ποιήμα του.

Γέλασα απίστευτα στην σκηνή, μέχρι που την ευχαριστήθηκα! Πιο πολυ για τη βλακεία που δέρνει τη Μελίτα!

Βλέπετε ότι κι άν της είπε, εκτός που τα μισά δεν έστεκαν τον έχω ακούσει να λέει τα ίδια στην Εύα ;-) (Μα παντού δεύτερη? Τι πράγμα και τούτο...)

Ο Στέφανος αναγκάστηκε απο παιδί να είναι σκληρός? Γιατί εγω νόμιζα ότι ήταν πια ολόκληρο γομάρι όταν μπήκε η μάνα του φυλακή μια και την έβαλε ο ενήλικος Μάνος μέσα! Ούπς... τρυπίτσα Matakia

Και της λέει ο Στέφανος τώρα για την αγάπη του και η άλλη κολλημέεεεεεεεεεεεεεεενη στο στόχο "Και η Εύα?" Το έχουμε καταλάβει ότι εσύ μόνο αυτή σε νοιάζει τι κάνει αλλά μην καρφώνεσαι βρε ψυχη!

Και η θεϊκή απάντηση: Με την Εύα τα ξέρεις μαζί τα ζήσαμε οι δυό μας. Δεν θυμάσαι σου λέει τότε που έκανα πάντα ότι ήθελε η Εύα, με ένοιαζε μόνο η Εύα και εσένα σε είχα σε δεύτερη μοίρα? Ε αυτό το έκανα γιατί την ήθελα για τρόπαιο, εσένα δεν σε ήθελα για τρόπαιο ήξερα ότι είσαι του χεριού μου lmao

Εντωμεταξύ για το τρόπαιο οργάνωνε σχέδια και κακό, έκανε τα πάντα άνω κάτω για να μη στεναχωρηθεί, έκλαιγε πάνω απο τις φωτογραφίες της, έκανε συμφωνίες με το Μάνο λίγες ώρες αφου είχε ξυλοφορτώσει την απολυτη και άλλα τέτοια χαριτωμένα lmao

Και εννοείται δεν θα την παντρευόταν ούτε στην πρώτη, ούτε στην δεύτερη, ούτε στην τρίτη πρόταση γάμου που της έκανε lmao

Και όχι δεν την απάτησε, μόνο κάτι φιλιά δίνανε τα παιδιά τι να λέμε τώρα gibbs

Και όχι δεν της στάθηκε εμπόδιο καλέ, τα νυφικά και τα πένθιμα κουστούμια, τα προσκλητήρια, τα sms, τα σημειώματα αυτά δεν ήταν εμπόδια καλέ, ήταν τα ροδοπέταλα στο δρόμο για την ευτυχία lmao

Και κάπου εκεί αρχίζει το Μελιτόνι να τα σκέφτεται όλα αυτά και να γλύφεται..
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-1

Και συνεχίζει να το παίζει δύσκολη. Σου λέει αυτός ήρθε να με παρακαλέσει να τον πιστέψω δε πρέπει να πέσω με τη μία. Αλλά έλα μου που ο Στέφανος δεν πήγε για αυτό απο εκεί.

Και της λέει το άλλο το καλό "Δεν βοήθησαν οι συγκυρίες να σου δείξω πόσο σε αγαπάω γιατί κάποιοι δεν θέλουν να βγει ο καλός μου εαυτός, κάποιοι δεν θέλουν να υπάρχει αυτός ο Στέφανος" δηλαδή κάτι σαν το "Παντρεύτηκα την Εύα και περίμενα το παιδί μου, ήθελα επιτέλους να αλλάξω ζωή, αλλά εσάς δεν σας άρεσε, δεν σας άρεσε να με βλέπετε καλά κι ευτυχισμένο" που έλεγε στο Χρήστο χαχαχαχαχαχαχα Το ίδιο προϊόν πουλάει σε όλους! χεχε

Κάπου εκεί λοιπόν αρχίζει να πείθεται το Μελιτόνι και τρώει την ψυχρολουσία. Μην κοιτάς που εγω μασαμπουκίαζα και εκλεινα συμφωνίες με διαμάντια όσο υπέφερες, εγώ προσπάθησα να σε πλησιάσω αλλά κουράστηκα μωρε, εντάξει είπαμε απόλυτος αλλα πάνω απο 3 φορές πάει πολύ να προσπαθήσω.. Μιλάμε για υπερμεγέθη αγαπη όχι αστεία!!! lmao

Έκανε και μια σωστή ερώτηση πάντως η ζαβή. Σου λέει ήρθες να μου πεις ότι είσαι αθώος αλλα και ότι ξέρεις οτι τελειώσαμε, προς τι η χυλόπιτα τώρα που είμαι ετοιμη να πέσω? Και βεβαια εκεί έδωσε και πάλι την ίδια δικαιολογία. Κάποτε είχε πει στην Εύα "Σου λέω οτι είσαι η μόνη που ξέρεις όλη την αλήθεια" και τώρα είπε στη Μελίτα "Θέλω εσύ τουλάχιστον να ξέρεις την αλήθεια" Ελα ρε! lmao

Κι αφού έφαγε τη χυλόπιτα, προσπαθεί να το σώσει και του λέει τώρα είναι αργα... έλα ρε! Είναι αργά? Και μετά τότε γιατί τον έπαιρνες τηλέφωνο? Μετά ήταν νωρίτερα? lmao όταν τον καλείς στο σπίτι σου σε κάθε ευκαιρία να του τα ψάλεις μαντάμ δεν σημαίνει ότι τελειώσατε αλλά οτι θέλεις να του κάνεις νάζια. Όταν ο άλλος έχουν απαγάγει το παιδί του και τον καλείς, όχι για να του συμπαρασταθείς, αλλά για να του κάνεις παράπονα για τη μανούλα μόνο απόλυτος έρωτας δεν είναι. Φάτα τώρα!!!

"Δεν θέλω τίποτα απο σένα" Όχι καλέ μόνο να είσαι μάρτυρας της αθωότητάς μου!

Και αρχίζει η μαντάμ τα παράπονα. Γιατί δεν μου μίλησες νωρίτερα και μου το λές τώρα μαζί με τη χυλόπιτα? Κακό παιδί!!!

Ο Σταύρου εντωμεταξύ τουλάχιστον δάκρυσε. Στο πλάνο του χεριού ακουγόντουσαν λυγμοί απο την πλευρά της Μελίτας αλλά δάκρυ μηδεν! ΜΗΔΕΝ!!

Πάντως νομίζω ότι βρήκα τη λύση, βγάλτε εξω τις αγάπες σας να τις μετρήσετε! lmao

Καλή σκηνή, κάλη, από τις πολύ καλές κωμικές σκηνές, έριξα τρελό γέλιο λέμε!!! Λυγμοί και δάκρυα μηδεν και η Μελίτα χάφτει το παραμύθι με τη μία! Τρελό γέλιο!!!

+++

Νόρα - Δάφνη & Λουκάς - Νικόλας
H Γεωργόνη μου άρεσε πάρα πολύ στη σκηνή! Τρομερή!!!

Η Νόρα εντωμεταξύ δε σκέφτηκε να της πει για ποιο λόγο να πάρει με τη μία το Λευτέρη???

Ο Λουκάς προς στιγμήν με εκνεύρισε με τις βλακείες που έλεγε στο Νικόλα. Καλό το χιούμορ αλλα κάπου κάπου μπορούν να κάνουν και μια σωστή κουβέντα. Πολύ χάρηκα με την ψυχρολουσία!! Καλά όταν κάηκε το γλυκό έλιωσα στο γέλιο!

Να πω την αμαρτία μου δεν μου άρεσε καθόλου να βλέπω το Λουκά εκεί που κάποτε ήταν ο Μάνος με την ίδια ποδιά κιόλας, μου θύμισε τις παλιές καλές μέρες που πέρασαν ανεπιστρεπτι. Αχ βρε Μάνο, αναντικατάστατος είσαι!!!!

Και συνεχίζω..

Η Δάφνη μπορεί να δεχτεί το αριστερό κροσέ καποιου άλλου (με δύναμη παρακαλώ) γιατί με συγχύζει αφάνταστα? Είναι δυνατόν να λέει στη Νόρα ότι είναι ίσως το καλύτερο να χωρίσει? Αυτός είναι ο καλός ο άνθρωπος? Πώς έγινε έτσι η Δάφνη??? Μου άρεσε που η Νόρα την έδιωξε διακριτικά γιατί ήταν απαράδεκτο αυτό που είπε!!!

+++

Εύα
Η Εύα πήρε το παιδί της πίσω και μια χαρά και μια αγκαλιά δεν πήρε από τους φίλους της? Είμαστε σοβαροί? Δεν έχετε τι να δείξετε όπως τα έχετε κάνει μπάχαλο και σας σώζει μόνο ότι η κοπέλα είναι ηθοποιάρα! Όταν έιπε ότι ο Αγγελος είναι ο θησαυρός της έλιωσα!!!

Δείτε φατσούλα!
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-3

Θέλω να τη δώ δυναμική και ευτυχισμένη και αφήστε τα τρίγωνα! Ήμαρτον πια με τα κρεβατώματα, τιποτε άλλο δεν έχει το μενού???

+++

Πατσοζεύγαρο δεν σχολιάζω εννοείται...

+++

Πέτρος - Αμαλία
Η σκηνή εκληκτική! Ειδικά το τέλος της! Κατρανίδης - Πεφάνη σταθερές αξίες!!!

+++

Εριέττα - Στέφανος
Στο 14:08 φεύγει από το σπίτι της απόλυτης, στο 26:44 αριβάρει στην Εριέττα..

Η Εριέττα έξαλλη με το πεδιλάκι. Εριέττα μου δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί της..

Ο Στέφανος πάλι, χωρίς η Εριέττα να τον προσβάλλει της είπε πολύ βαριά κουβέντα!!! Κακώς μίλησε έτσι για τον πατέρα της τη στιγμή που εκείνη του φέρθηκε άψογα!!!

Και στο 28:08 να και το σεξάκιιι!!! Του πήρε 14 ολόκληρα λεπτά να προχωρήσει στην επόμενη! Συγκινούμαι!!!

Εχω μια απορία εντωμεταξύ... γιατί μόνο η μελίτα εχουμε δει να γδύνεται σε αυτή τη σειρά?

Ο Στέφανος με την Εριέττα δεν έκαναν σεξ, εκαναν έρωτα, τουλάχιστον έτσι δώθηκε στην οθόνη μου! Χώρισε για 3456φορά και ΚΥΡΙΟΣ πήγε με την Εριέττα με τη συνείδησή του καθαρή! Έτσι είναι ο απόλυτος έρωτας. Χωρίζεις και δεν περνάει μία ώρα και πας με την επόμενη! Τι κουραφέξαλα και βλακείες που βλέπαμε το Μάνο ένα χρόνο μόνο του να έχει συνειδητοποιήσει ποιαν αγαπά και να μη θέλει να αγγίξει άλλη, εδώ μιλάμε για απόλυτο έρωτα! lmao

Και φτάνουμε στο επόμενο πρωί. Μου άρεσε πολύ το νυχτικό της Εριέττας αν και θα το ξαναπω, αυτή η ξυπολισιά με χαλάει!

Πάει όλο γλύκα και του λέει με νάζι καλημέρα και ο Στέφανος ανταποδίδει. Εδώ δείτε χαμόγελα και τσαχπινιές..
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-2-1

Η αμηχανία τους μου άρεσε πολύ. Αλλωστε μιλάμε για δυο ανθρώπους που δεν γνωρίζονται και πολύ καλά.

Είμαι πεπεισμένη ότι η Εριέττα (και μαγκιά της) τον πρόλαβε και του ξεφούρνησε πρώτη το παραμυθάκι που ετοιμαζόταν να της πει και ο ίδιος. "Το θέλαμε και οι δύο αλλα ότι έγινε τελειώνει εδώ!" χεχε

Το καφεδάκι βέβαια δεν το αρνήθηκε χεχε Έεεεετσι!

+++

Την Αμαλία και την Μελίτα σε συνδυασμό δεν θα τις σχολιάσω. Βαρετή η σκηνή..

Η απορία που έχω είναι... η δημόσια ξεφτίλα που λέει η Αμαλία που κολλάει? Πώς ακριβώς θα ξεφτιλιστεί δημόσια αναλαμβάνοντας τη δίκη ο Πέτρος???

+++

Κοριτσοπαρέα
Η Εύα φόρτωσε και μια χαρά τους τα είπε! ΘΕΑ!!!

Είναι εντελώς βλακεία να χωρίζουν χωρίς λόγο!!! Η Νόρα δε έλεγε εντελώς βλακείες. Χάσμα αξιων και μ@#$ες!!! Και ο Λουκάς πότε ακριβώς εφυγε απο το σπιτι? Τότε που η Νόρα του έφτιαξε τις βαλίτσες και της είπε μετέπειτα ότι τις πήρε και έφυγε να μην τον δει να σπάει? Είναι παντελώς ζαβή???

+++

Σφίχτης & Τσιριμπιμ τσιριμπομ
Ο σφίχτης ήξερε για τη σχέση της Εριέττας και του Στέφανου και θα αρχίσει να κινείται.. Συγκλονίστηκα Sleep

+++

Η σκηνή με τη Μελίτα και τον πατέρα της μετά που μόλις της είπε δυο κουβέντες ο Στέφανος άρχισε πάλι να βάζει τον πατέρα της στον τοίχο είχε πολύ φάση. Όταν την υποστήριζε με τη δουλειά ήταν ο μπαμπάκας και τώρα πάλι "εκείνη και ο Στέφανος" (πακέτο ναι ναι) γίνανε πιόνια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ποσο μα πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει αυτή η γυναίκα με τους γονείς της???

Με το που της είπε ο άλλος δύο μπούρδες αμέσως άρχισε να μιλά για συμφέροντα και ότι την εκμεταλλεύονται! Ο Στέφανος της λέει την αληθεια και όλοι οι άλλοι ψέμματα! Μα τί σοφό... Που να χτυπήσω το κεφάλι μου? Που??? Που δεν μου φτάνουν και τα emoticons... ΕΛΕΟΣ!!!

Πήρε και το ραβασάκι της και ηρέμησε η μαντάμ. Αυξήθηκαν τα ντεσιμπέλ με τον Πέτρο δεν θέλω τι να φανταστώ τι μας περιμένει αύριο! Βλέπεις το θέμα δεν είναι αν ο Στέφανος πήγε με την Εριέττα αλλα ότι η Μελίτα ξέρει πολύ καλά οτι ο Στέφανος και την Εύα έλεγε ότι αγαπούσε αλλα την κεράτωνε μαζί της οπότε γιατί να μην κάνει το ίδιο και σε εκείνη?? Cool

+++

ΛουκαΝοράκια
Στο ίδιο σημείο που καποτε ο Λουκάς έκλαιγε για τη Νόρα είδαμε μια τρομερή σκηνή!!! Μια σκηνή χωρίς υπερβολές, μια τέλεια σκηνή! Αναμένω εναγωνίως τη συνέχεια!!!

+++

Νικόλας & Δάφνη
ΕΛΙΩΣΑ!!!

Μου άρεσε όπως μίλησε η Δάφνη και όπως μίλησε ο Νικόλας.

Η Δάφνη κάνει ένα βήμα πίσω και τον αγαπά και εκείνος από την πλευρά του σεβόμενος ότι εκείνη θέλει να δουλεύει για τα προς το ζείν της βρήκε μια καλύτερη δουλειά απο αυτή που έχει. Και η Δάφνη μενει κάγκελο? Δάφνη ΣΥΝΕΛΘΕ!!!

Αντε να δούμε τι μας περιμένει..

Καλό απλά γιατί ναι μεν γελάσαμε με την ψυχή μας, αλλά παραείχε πολλά πλάνα με το στόμα ανοιχτό και είχε ελάχιστη Εύα και καθόλου Χρήστο!

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 8:59 pm

aggeliki
soso
Clarabelle
Σαρωσατε!!!!!!!!!! ΌΛΑ ΤΑ ΟΣΚΑΡ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!
τωρα πάω να χορτασω σχολιασμο της ΑΕΔ

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:02 pm

Καλέ καλέ... που σε Στέφανε λες τις ίδιες ατάκες με τον Μάνο!!!Σε πρόλαβε άλλος!
ΦΟΒΕΡΟΣ ο Σταύρου σημερα και καλά που ήταν και αυτός και είχαμε έναν λόγο να δούμε την σκηνή! : respect :
Η Μελίτα γιατί κλαίει χωρίς δάκρυα? Eμένα δεν με πειράζει να μην κλαίει γιατί είναι υπερβολικά κλαψιάρα και χωρίς αυτό
αλλά όχι και να υποκρείνεται οτι κλαίει και από δάκρι τίποτα! ainta
Μελίτα πας καλά?? Ο άνθρωπος σου λέει όλα τα συναισθήματα που έχει νιώσει και εσύ το πρώτο που τον ρωτάς όταν σου λεει ότι σε αγαπάει είναι "και η εύα?" μετά φταιμε εμείς που τις συγγρινουμε! Εμένα έτσι όπως το είπε μου φάνικε οτι δεν την νοιαζει η αγάπη του Στέφανου άλλα το να την αγαπάει περισσοτερο απο την Ευα και γενικότερα ο,τι κάνει μου δειχνει οτι θελει να εχει αυτην περισσοτερη σημασια για ολους απο οτι η Ευα!!!

Αμαλία έλεος πολύ υπερβολική είσαι!!!

Πες τα ρε Εύα δηλαδει με αυτό το πίσμα τα νεύρα μας σπασανε!!!
Αμαν ρε Νόρα!! Αμαν! Μια φορα είπε κάτι ο Λουκάς για ηθικούς φραγμούς και από τότε το εχεις παρει και το λες συνεχεια ότι σε λέει ανηθικη!
Ναι Δαφνη πες και άλλα τετοια εσυ σαν αυτά του ιατρειου και πες μετα οτι προσπαθείς να σωσεις τον γάμο σου!!
Πολύ ωραίες σκηνες αυτες με Νικόλα-Λουκά και Νόρα-Δάφνη!!

Τι ωραιες σκηνες Στέφανου-Ερριέτας!!!! Τι ωραιες!!! Love! Οχι οτι περιμενα τίποτα λιγοτερο άπο δύο τοσο καλούς ηθοποιους!!!
Εμένα πολύ αγάπη μου βγαλανε και δεν μου φάνικε ΚΑΘΟΛΟΥ σαν ξεπέτα!!!!

Και απο ενα oscar στους ηθοποιούς τησ παρεας,στον κ.Σταύρου,την κ.Λάμπου,την κ.Πεφανη και τον κ.Κατρανιδη!!!! : respect :

Τα είπα λίγο ανακατεμένα ή μου φαινεται?\

Αυτά... Flkia
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:05 pm

Μαρία και Τζίνα απίστευοι σχολιασμοί!!
Μαρία τα βιντεάκια θεικά!!Να μην ξεχνάμε και τι βλέπαμε.. Βεβαια ο Σταυρου με την Ξυλά έδωσαν σκηνάρα ακόμα το θυμαμαι!!
Τζίνα η φωτό της Μελίτας όλα τα λεφτά! lmao

soso το ερωτηματολόγιο τα σπάει!!Ελιωσα στο γέλιο!ΘΕΑ!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Απόλυτος Ξενέρωτας

Και δεν μας έπεισε, αυτό είναι κρίμα

Γέλασα απίστευτα στην σκηνή, μέχρι που την ευχαριστήθηκα! Πιο πολυ για τη βλακεία που δέρνει τη Μελίτα!

Και εγώ ένα γελάκι το έριξα, μη σας ντραπώ

Αφού το έχει το κορίτσι, του βγαίνει αβίαστα.... Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-1

Και αρχίζει η μαντάμ τα παράπονα. Γιατί δεν μου μίλησες νωρίτερα και μου το λές τώρα μαζί με τη χυλόπιτα? Κακό παιδί!!!

Ο Σταύρου εντωμεταξύ τουλάχιστον δάκρυσε. Στο πλάνο του χεριού ακουγόντουσαν λυγμοί απο την πλευρά της Μελίτας αλλά δάκρυ μηδεν! ΜΗΔΕΝ!!

Γιατί το έχει ο άνθρωπος. ΜΗν κοιτάς που με τη μετριότητα βγαίνει και αυτός μέτριος. Δεν του αξίζει μην τα ξαναλέμε

Πάντως νομίζω ότι βρήκα τη λύση, βγάλτε εξω τις αγάπες σας να τις μετρήσετε! lmao

Τα ταλέντα τους μη μετρήσουν γιατί κάποιας θα είναι λειψό.... lmao lmao

Εριέττα - Στέφανος

Η Εριέττα έξαλλη με το πεδιλάκι. Εριέττα μου δεν αξίζει να ασχολείσαι μαζί της..

Ο Στέφανος πάλι, χωρίς η Εριέττα να τον προσβάλλει της είπε πολύ βαριά κουβέντα!!! Κακώς μίλησε έτσι για τον πατέρα της τη στιγμή που εκείνη του φέρθηκε άψογα!!!

Και στο 28:08 να και το σεξάκιιι!!! Του πήρε 14 ολόκληρα λεπτά να προχωρήσει στην επόμενη! Συγκινούμαι!!!

Εχω μια απορία εντωμεταξύ... γιατί μόνο η μελίτα εχουμε δει να γδύνεται σε αυτή τη σειρά?
Έκαστος στο είδος του, μην ξεχνιόμαστε

Ο Στέφανος με την Εριέττα δεν έκαναν σεξ, εκαναν έρωτα, τουλάχιστον έτσι δώθηκε στην οθόνη μου! Χώρισε για 3456φορά και ΚΥΡΙΟΣ πήγε με την Εριέττα με τη συνείδησή του καθαρή! Έτσι είναι ο απόλυτος έρωτας. Χωρίζεις και δεν περνάει μία ώρα και πας με την επόμενη! Τι κουραφέξαλα και βλακείες που βλέπαμε το Μάνο ένα χρόνο μόνο του να έχει συνειδητοποιήσει ποιαν αγαπά και να μη θέλει να αγγίξει άλλη, εδώ μιλάμε για απόλυτο έρωτα! lmao

Και στη δική μου οθόνη έτσι δόθηκε. Άρα δεν μπορεί να κάνω λάθος

Και φτάνουμε στο επόμενο πρωί. Μου άρεσε πολύ το νυχτικό της Εριέττας αν και θα το ξαναπω, αυτή η ξυπολισιά με χαλάει!

Πάει όλο γλύκα και του λέει με νάζι καλημέρα και ο Στέφανος ανταποδίδει. Εδώ δείτε χαμόγελα και τσαχπινιές..

Η αμηχανία τους μου άρεσε πολύ. Αλλωστε μιλάμε για δυο ανθρώπους που δεν γνωρίζονται και πολύ καλά.

Είμαι πεπεισμένη ότι η Εριέττα (και μαγκιά της) τον πρόλαβε και του ξεφούρνησε πρώτη το παραμυθάκι που ετοιμαζόταν να της πει και ο ίδιος. "Το θέλαμε και οι δύο αλλα ότι έγινε τελειώνει εδώ!" χεχε

Και εμένα μου άρεσε το νυχτικό και η κορδέλα πίσω...
Καφέ θες; Κάτι μου θύμισε.... Love!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:06 pm

Τζινα τι απιστευτος σχολιασμος ειναι αυτος; : respect : : respect : : respect : : respect :

Και απο ενα oscar στις γνωστες και μη εξαιρεταιες Clarabelle,soso,aggeliki,loukitsa.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ...

Δάφνη - Νικόλας
Η Δάφνη εμ του είπε ψέμματα, εμ το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε ήταν να πάρει να ειδοποιήσει τον σφίχτη, εμ ζητάει και τα ρέστα. Και περιμένει με αυτή τη συμπεριφορά να βρει το δίκιο της? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

Βάζει στην ίδια μοίρα την ανησυχία του Λευτέρη με του πατέρα της και τον θέτει και πρώτο σε προτεραιότητα? Μαζέψτε τη!!!

Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη απέδειξαν πόσο τέλεια έχουν δέσει! Ο καυγας ερμηνευτικά μου άρεσε πολύ!

+++

Πέτρος - Αντιγόνη & Αμαλία
Η Αντιγόνη άρχισε τους εκβιασμούς μόνο που μιλά ψυχρά και κατόπιν σκέψης, ξέρει πώς να πετύχει το σκοπό της. Μου άρεσε πολύ!

Το καλύτερο απο όλα όμως ήταν το επιχείρημα της Αμαλίας ΓΙΑΤΙ δεν πρέπει ο Ρούσσος να αναλάβει την Αντιγόνη "Ξεχνάς τι έχει κάνει στην κόρη σου?" Μα βρε Πέτρο ντροπή, θα αναλάβεις την υπεράσπιση της γυναίκας που δεν ήθελε την κόρη σου για νύφη της??? lmao Εκτός αν της έχει κάνει και κάτι ακόμα που το χάσαμε.. Γεια σου ρε Αμαλία με τα κλαρίνα σου!! lmao

Να ξαναπω τι υπερθεϊκό ήταν το ντύσιμο της κας Παπαδημητρίου!

Πολύ καλή σκηνή!!!

+++

Εριέττα - Νταίζη
Όπως νομίζω ξαναείπα η Νταίζη και η αυθάδεια που αντιμετωπίζει τους πάντες μου θυμίζει την Αμαλία και την κόρη της (αν και ιεροσυλία) που, χωρίς να ισχύει, νομίζει πώς έιναι κάποια. Δεν της έμαθαν ότι ο σεβασμός κερδίζεται μάλλον...

Η Εριέττα την αντιμετώπισε μίιια χαρά τη Νταιζούλα!!!

Αναμένω και την αντιπαράθεση με την Άννα! Γουστάρω να τις τρώνε τους άντρες της οι κοκκινομάλλες χαχα

Η σκηνή που κόντεψε να την πατήσει μικρή αλλά μου άρεσε πολύ! Η Νταίζη θεωρεί το Χρήστο κτήμα της και κάτι μου λέει ότι θα το μετανιώσει..

+++

Απόλυτος Ξενέρωτας

Βλέπετε ότι κι άν της είπε, εκτός που τα μισά δεν έστεκαν τον έχω ακούσει να λέει τα ίδια στην Εύα ;-) (Μα παντού δεύτερη? Τι πράγμα και τούτο...)

Ο Στέφανος αναγκάστηκε απο παιδί να είναι σκληρός? Γιατί εγω νόμιζα ότι ήταν πια ολόκληρο γομάρι όταν μπήκε η μάνα του φυλακή μια και την έβαλε ο ενήλικος Μάνος μέσα! Ούπς... τρυπίτσα Matakia

Και της λέει ο Στέφανος τώρα για την αγάπη του και η άλλη κολλημέεεεεεεεεεεεεεεενη στο στόχο "Και η Εύα?" Το έχουμε καταλάβει ότι εσύ μόνο αυτή σε νοιάζει τι κάνει αλλά μην καρφώνεσαι βρε ψυχη!

Και η θεϊκή απάντηση: Με την Εύα τα ξέρεις μαζί τα ζήσαμε οι δυό μας. Δεν θυμάσαι σου λέει τότε που έκανα πάντα ότι ήθελε η Εύα, με ένοιαζε μόνο η Εύα και εσένα σε είχα σε δεύτερη μοίρα? Ε αυτό το έκανα γιατί την ήθελα για τρόπαιο, εσένα δεν σε ήθελα για τρόπαιο ήξερα ότι είσαι του χεριού μου lmao

Εντωμεταξύ για το τρόπαιο οργάνωνε σχέδια και κακό, έκανε τα πάντα άνω κάτω για να μη στεναχωρηθεί, έκλαιγε πάνω απο τις φωτογραφίες της, έκανε συμφωνίες με το Μάνο λίγες ώρες αφου είχε ξυλοφορτώσει την απολυτη και άλλα τέτοια χαριτωμένα lmao

Και εννοείται δεν θα την παντρευόταν ούτε στην πρώτη, ούτε στην δεύτερη, ούτε στην τρίτη πρόταση γάμου που της έκανε lmao

Και όχι δεν την απάτησε, μόνο κάτι φιλιά δίνανε τα παιδιά τι να λέμε τώρα gibbs

Και όχι δεν της στάθηκε εμπόδιο καλέ, τα νυφικά και τα πένθιμα κουστούμια, τα προσκλητήρια, τα sms, τα σημειώματα αυτά δεν ήταν εμπόδια καλέ, ήταν τα ροδοπέταλα στο δρόμο για την ευτυχία lmao

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-1

Και συνεχίζει να το παίζει δύσκολη. Σου λέει αυτός ήρθε να με παρακαλέσει να τον πιστέψω δε πρέπει να πέσω με τη μία. Αλλά έλα μου που ο Στέφανος δεν πήγε για αυτό απο εκεί.

Και της λέει το άλλο το καλό "Δεν βοήθησαν οι συγκυρίες να σου δείξω πόσο σε αγαπάω γιατί κάποιοι δεν θέλουν να βγει ο καλός μου εαυτός, κάποιοι δεν θέλουν να υπάρχει αυτός ο Στέφανος" δηλαδή κάτι σαν το "Παντρεύτηκα την Εύα και περίμενα το παιδί μου, ήθελα επιτέλους να αλλάξω ζωή, αλλά εσάς δεν σας άρεσε, δεν σας άρεσε να με βλέπετε καλά κι ευτυχισμένο" που έλεγε στο Χρήστο χαχαχαχαχαχαχα Το ίδιο προϊόν πουλάει σε όλους! χεχε

Κάπου εκεί λοιπόν αρχίζει να πείθεται το Μελιτόνι και τρώει την ψυχρολουσία. Μην κοιτάς που εγω μασαμπουκίαζα και εκλεινα συμφωνίες με διαμάντια όσο υπέφερες, εγώ προσπάθησα να σε πλησιάσω αλλά κουράστηκα μωρε, εντάξει είπαμε απόλυτος αλλα πάνω απο 3 φορές πάει πολύ να προσπαθήσω.. Μιλάμε για υπερμεγέθη αγαπη όχι αστεία!!! lmao

Έκανε και μια σωστή ερώτηση πάντως η ζαβή. Σου λέει ήρθες να μου πεις ότι είσαι αθώος αλλα και ότι ξέρεις οτι τελειώσαμε, προς τι η χυλόπιτα τώρα που είμαι ετοιμη να πέσω? Και βεβαια εκεί έδωσε και πάλι την ίδια δικαιολογία. Κάποτε είχε πει στην Εύα "Σου λέω οτι είσαι η μόνη που ξέρεις όλη την αλήθεια" και τώρα είπε στη Μελίτα "Θέλω εσύ τουλάχιστον να ξέρεις την αλήθεια" Ελα ρε! lmao

Κι αφού έφαγε τη χυλόπιτα, προσπαθεί να το σώσει και του λέει τώρα είναι αργα... έλα ρε! Είναι αργά? Και μετά τότε γιατί τον έπαιρνες τηλέφωνο? Μετά ήταν νωρίτερα? lmao όταν τον καλείς στο σπίτι σου σε κάθε ευκαιρία να του τα ψάλεις μαντάμ δεν σημαίνει ότι τελειώσατε αλλά οτι θέλεις να του κάνεις νάζια. Όταν ο άλλος έχουν απαγάγει το παιδί του και τον καλείς, όχι για να του συμπαρασταθείς, αλλά για να του κάνεις παράπονα για τη μανούλα μόνο απόλυτος έρωτας δεν είναι. Φάτα τώρα!!!

"Δεν θέλω τίποτα απο σένα" Όχι καλέ μόνο να είσαι μάρτυρας της αθωότητάς μου!

Καλή σκηνή, κάλη, από τις πολύ καλές κωμικές σκηνές, έριξα τρελό γέλιο λέμε!!! Λυγμοί και δάκρυα μηδεν και η Μελίτα χάφτει το παραμύθι με τη μία! Τρελό γέλιο!!!

+++

Νόρα - Δάφνη & Λουκάς - Νικόλας
H Γεωργόνη μου άρεσε πάρα πολύ στη σκηνή! Τρομερή!!!

Η Νόρα εντωμεταξύ δε σκέφτηκε να της πει για ποιο λόγο να πάρει με τη μία το Λευτέρη???

Ο Λουκάς προς στιγμήν με εκνεύρισε με τις βλακείες που έλεγε στο Νικόλα. Καλό το χιούμορ αλλα κάπου κάπου μπορούν να κάνουν και μια σωστή κουβέντα. Πολύ χάρηκα με την ψυχρολουσία!! Καλά όταν κάηκε το γλυκό έλιωσα στο γέλιο!

Να πω την αμαρτία μου δεν μου άρεσε καθόλου να βλέπω το Λουκά εκεί που κάποτε ήταν ο Μάνος με την ίδια ποδιά κιόλας, μου θύμισε τις παλιές καλές μέρες που πέρασαν ανεπιστρεπτι. Αχ βρε Μάνο, αναντικατάστατος είσαι!!!!

Και συνεχίζω..

Η Δάφνη μπορεί να δεχτεί το αριστερό κροσέ καποιου άλλου (με δύναμη παρακαλώ) γιατί με συγχύζει αφάνταστα? Είναι δυνατόν να λέει στη Νόρα ότι είναι ίσως το καλύτερο να χωρίσει? Αυτός είναι ο καλός ο άνθρωπος? Πώς έγινε έτσι η Δάφνη??? Μου άρεσε που η Νόρα την έδιωξε διακριτικά γιατί ήταν απαράδεκτο αυτό που είπε!!!

+++

Εύα
Η Εύα πήρε το παιδί της πίσω και μια χαρά και μια αγκαλιά δεν πήρε από τους φίλους της? Είμαστε σοβαροί? Δεν έχετε τι να δείξετε όπως τα έχετε κάνει μπάχαλο και σας σώζει μόνο ότι η κοπέλα είναι ηθοποιάρα! Όταν έιπε ότι ο Αγγελος είναι ο θησαυρός της έλιωσα!!!

Δείτε φατσούλα!
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Untitled-3

Θέλω να τη δώ δυναμική και ευτυχισμένη και αφήστε τα τρίγωνα! Ήμαρτον πια με τα κρεβατώματα, τιποτε άλλο δεν έχει το μενού???

+++

Πατσοζεύγαρο δεν σχολιάζω εννοείται...

+++

Πέτρος - Αμαλία
Η σκηνή εκληκτική! Ειδικά το τέλος της! Κατρανίδης - Πεφάνη σταθερές αξίες!!!

+++

Εριέττα - Στέφανος

+++

Την Αμαλία και την Μελίτα σε συνδυασμό δεν θα τις σχολιάσω. Βαρετή η σκηνή..

Η απορία που έχω είναι... η δημόσια ξεφτίλα που λέει η Αμαλία που κολλάει? Πώς ακριβώς θα ξεφτιλιστεί δημόσια αναλαμβάνοντας τη δίκη ο Πέτρος???

+++

Κοριτσοπαρέα
Η Εύα φόρτωσε και μια χαρά τους τα είπε! ΘΕΑ!!!

Είναι εντελώς βλακεία να χωρίζουν χωρίς λόγο!!! Η Νόρα δε έλεγε εντελώς βλακείες. Χάσμα αξιων και μ@#$ες!!! Και ο Λουκάς πότε ακριβώς εφυγε απο το σπιτι? Τότε που η Νόρα του έφτιαξε τις βαλίτσες και της είπε μετέπειτα ότι τις πήρε και έφυγε να μην τον δει να σπάει? Είναι παντελώς ζαβή???

+++

Σφίχτης & Τσιριμπιμ τσιριμπομ
Ο σφίχτης ήξερε για τη σχέση της Εριέττας και του Στέφανου και θα αρχίσει να κινείται.. Συγκλονίστηκα Sleep

+++

Η σκηνή με τη Μελίτα και τον πατέρα της μετά που μόλις της είπε δυο κουβέντες ο Στέφανος άρχισε πάλι να βάζει τον πατέρα της στον τοίχο είχε πολύ φάση. Όταν την υποστήριζε με τη δουλειά ήταν ο μπαμπάκας και τώρα πάλι "εκείνη και ο Στέφανος" (πακέτο ναι ναι) γίνανε πιόνια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ποσο μα πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει αυτή η γυναίκα με τους γονείς της???

Με το που της είπε ο άλλος δύο μπούρδες αμέσως άρχισε να μιλά για συμφέροντα και ότι την εκμεταλλεύονται! Ο Στέφανος της λέει την αληθεια και όλοι οι άλλοι ψέμματα! Μα τί σοφό... Που να χτυπήσω το κεφάλι μου? Που??? Που δεν μου φτάνουν και τα emoticons... ΕΛΕΟΣ!!!

Πήρε και το ραβασάκι της και ηρέμησε η μαντάμ. Αυξήθηκαν τα ντεσιμπέλ με τον Πέτρο δεν θέλω τι να φανταστώ τι μας περιμένει αύριο! Βλέπεις το θέμα δεν είναι αν ο Στέφανος πήγε με την Εριέττα αλλα ότι η Μελίτα ξέρει πολύ καλά οτι ο Στέφανος και την Εύα έλεγε ότι αγαπούσε αλλα την κεράτωνε μαζί της οπότε γιατί να μην κάνει το ίδιο και σε εκείνη?? Cool

+++

ΛουκαΝοράκια
Στο ίδιο σημείο που καποτε ο Λουκάς έκλαιγε για τη Νόρα είδαμε μια τρομερή σκηνή!!! Μια σκηνή χωρίς υπερβολές, μια τέλεια σκηνή! Αναμένω εναγωνίως τη συνέχεια!!!

+++

Νικόλας & Δάφνη
ΕΛΙΩΣΑ!!!

Μου άρεσε όπως μίλησε η Δάφνη και όπως μίλησε ο Νικόλας.

Η Δάφνη κάνει ένα βήμα πίσω και τον αγαπά και εκείνος από την πλευρά του σεβόμενος ότι εκείνη θέλει να δουλεύει για τα προς το ζείν της βρήκε μια καλύτερη δουλειά απο αυτή που έχει. Και η Δάφνη μενει κάγκελο? Δάφνη ΣΥΝΕΛΘΕ!!!

Αντε να δούμε τι μας περιμένει..

Καλό απλά γιατί ναι μεν γελάσαμε με την ψυχή μας, αλλά παραείχε πολλά πλάνα με το στόμα ανοιχτό και είχε ελάχιστη Εύα και καθόλου Χρήστο!

Μηπως ημουν πολυ αυστηρη που το ψηφισα ασχημο???
Πολυ καλος σχολιασμος ΑΕΔ!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:20 pm

Καλο το επεισοδιο αλλα δεν ελειπαν οι χαζομαρες....

Στεφανος-Μελιτα:κοριτσι μου μη σφυγγεσαι αλλο δηλαδη λυπησου μας....
Αφου δεν θελει να βγει το ερμο το δακρυ....αμα δεν μπορειται να παρετε κολλυριο ριξτε λιγο νερακι το θεου ξερω γω τι να σας πω;;;τουλαχιστον μη μας κοροιδευεται μπροστα στα ματια μας...σε δραματικη σειρα "παιζεις" κοπελα μου που πας αν δεν μπορεις να κλαψεις;;;;; ainta
Οσο για τον Στεφανο και τα λεγομενα του απαντησε η Clarabelle με τα βιντεακια της!!!!ευχαριστουμε που μας τα θυμησες!!!!!!!

Αμαλια-Πετρος-Αντιγονη:καλα τωρα τι να πω;;;;απλα : respect : : respect : : respect :

Εριεττα-Στεφανος:ωραιος αυτος ρε,πρωτα παει στο Μελιτονι και της λεει οτι ο ερωτας της τον αλλαξε και αυτη ψαρωνει σαν σωστο πυροβλιμα και μετα παει με αλλη.... wall

Αμαλια-Πετρος:Τα νευρα μου πια αφηστε και κανα ζευγαρι μαζι...ολοι χωριζουν σ αυτο το εργο....τι εγινε,ειναι κολλητικο;;;η αληθεια ειναι οτι μπορει η Αμαλια να ειναι ο ντελαλης του χωριου αλλα αυτο ειναι κατι που την αφορα γιατι προκειται για τον αντρα της και απ την στιγμη που της κρυβει πραγματα και φτανει στο σημειο να υπερασπιζεται την εχθρο του που παει να πει οτι παιζεται κατι χοντρο ειναι λογικο να θελει να το μαθει και να αντιδραει που της το παιζει μουγκοθοδωρος....!!!!!!καλα το"τρελαθηκες"ασχολιαστο...χαχαχα τωρα το καταλαβες;;;; Tongue

Μελιτα-Πετρος:Ηταν που ηξερες τι θα του πεις....μπραβο τωρα δεν προκειται να χωρισουν μετα απ αυτα που του ειπες...μας εχεις ζαλισειτον ερωτα με τον Στεφανο και την σκακιερα του μπαμπα σου....μου την σπαει που νομιζει οτι ξερει καλα τον πατερα της και πως να τον χειριστει...ξεραδια ξερεις αν δεν σου ελεγε η Αμαλια τις υποψιες της θα ελιωνες ακομα στον καναπε σου.....xastouki (τα πα και ξαλαφρωσα)

Νορα-Λουκας:Αυτοι οι δυο μαζι τα λενε χωρια καταλαβαινουνε...ακου εκει λεει του ειπα φευγω και δεν εκανε τιποτα...και ο Λουκας λεει οτι τον περναει για χαζο...χαχαχα πολυ γελασα στις σκηνες του με τον Νικολα.....τι να πω...νομιζω παιζουν με τα νευρα μας γιατι μια θελουν να τα βρουν μια τσακωνονται...αχχ

Δαφνη-Νικολας:τουλαχιστον η Δαφνη με μια συγνωμη λεει το συζηταω..παλι καλα!!!!!αλλα ο Νικολας εκει να της βρει δουλεια και να την τσιτωσει παλι....και ξανα λεω αχχ

Μπελλος-Τερης:τελικα ειναι χαζος ή οχι εχω μπερδευτει....μετα την δευτερη αποπειρα το καταλαβε οτι η Νταιζη θελει να τον στειλει αδιαβαστο.....καλα γενικα σ αυτο το εργο ι ο ενας ειναι εδω και ο αλλος στα περα αμπελια και τωρα αυτοι μιλανε...χαχαχα οκκ!!!!!

και κατι τελευταιο,η Ευα εσκισε σημερα!!!!!Μπραβο Ευακι συνεχισε να τους τα χωνεις!!!!!!!
Αυτα τα απο μενα,καληνυχτα και Χρονια πολλα σε ολους!!!!!!!!

Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:22 pm

Ας πω και γω κάτι ψιλά...

Σήμερα, την ημέρα του ''όχι'' , ο Στέφανος είπε το ΝΑΙ!!!!!!

Βασικά είπε το όχι στην ''μεγάλη αγάπη της ζωής του'' και είπα το ''Ναι'' στην συνεργάτιδα - εχθρο - κόρη του δολοφονηθέντος!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 621900

Ερι δώστα όλα λέμε !!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Είμαι φαν Ερης και Λάμπου , και σήμερα καμία απο της δύο δεν με απογοήτευσε!!!!

Δεν θα σχολιάσω όλο το επεισόδιο, όχι οτι δεν μάρεσε αλλα γιατί βαριέμαι να γράφω !!!

Επικήδειος λόγος απόλυτου:

Ξενικάναμε με ένα Σταυρου που πραγματικά πιστεύει οτι επειδή είναι 28 Οκτωβρίου πρέπει να πει το ποιηματάκι του! Το πόσο βαριέται να μιλάει είναι απίστευτο! (Πλιζ καμ μπάκ)
Εχοντας δει πραγματικά τι μπορεί να αποδώσει, όχι μόνο σαν Στράτος αλλα και σαν Στέφανος - με απίστευτες σκηνές με την Αντιγόνη - σήμερα τον λυπήθηκα!
Νόμιζα οτι κάπου εκεί θα χασμουρηθεί και θα κοιμηθεί στον καναπε! Sleep Υπερβολικά μεγάλη σκηνή, αλλα το προσπερνάω

- Η Ευα ήταν ένα τρόπαιο, και δεν είχα σκοπό να την παντρευτώ!!! (Γιαυτό την ζήτησες σε γάμο 2-3 φορές??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 751732 Πως έκλαιγες με την φωτογραφία της??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 751732 Κλαίνε στην θύμηση ενός τρόπαιου??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Πω ρε τι μ@λ@κιες λέει ένας άντρας για να πείσει την μουλάρα !!!!)

Το κολλύριο πάλι άφαντo. Σνουρφ σνούρφ ακούγαμε, αλλα δάκρυ πουθενά! Σφίξιμο και γλύψιμο χειλιών κατ'επαναληψη, αλλα δάκρυ ούτε για δείγμα!!! Ακόμη μια φορά να το δω, θα στείλω με courier ένα, δεν γίνεται άλλο αυτό! Είναι εκτός απο γελοίο, αντιαισθητικό το θέαμα του τρεμάμενου χειλιού, του γλεψίματος, του ρουθουνίσματος, χωρίς ίχνος απο δάκρυ.
Κυρίως αυτό το γλύψ - γλύψ, Ο μι τζι !!!!

Σπόιλερ:

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 AaaxbvΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Dsafsafsafd

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 FsffsdafΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Weqweq

- Μακάρι να σου χα δείξει πόσο πολύ πόνεσα που έχασες το παιδί μας ( σχόλιο Βάσως : Αλλα τα μεζεδάκια και τα χαριεντίσματα με την Ερι δεν μ'αφησαν)

Φίκι Φίκι με Έρι:

ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Λίγα επι του θέματος :
(Σίγουρα δεν είχε καμια σκηνοθεσία της προκοπής αλλα τέλος πάντων!)
Το όλο σκηνικό σίγουρα δεν δώθηκε ως το ανεξέλεγκτο πάθος και αυτό είναι που μας δείχνει οτι ο απόλυτος οριστικά RIP (ευτυχώς μπας και κάνουμε ανάσταση)
ο Στέφανος πήγε με την Ερι με πλήρη συνήδειση του τι κάνει. Δεν την φίλησε - απάυτωσε όπου βρεί όρμόμενος απο το πάθος, αλλα είχε χρόνο ώστε να συνηδητοποιήσει το τι κάνει!
Οταν την ίδια μέρα, ελάχιστες ώρες πριν, έλεγε τόσα λόγια στην άκλαφτη, και μετά απο λίγο, με καθαρό πλεόν μυαλό φιρφιρικιάζει την Ερι, μας δείχνει την μεγάλη του αγάπη προς την Μελίτα !!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Σπόιλερ:
το γεγονός οτι μάλλον θα το ξανακανελώσουν το ρυζόγαλο την επόμενη βδομάδα, επιβεβαιώνει τα πάντα
Ούτε μισή μέρα δεν θρήνησε τον ''ερωτα'' που έχασε! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Εκείνο δε που ήταν καλύτερο ήταν η επόμενη μέρα. ''Το θέλαμε και οι δυό'' του είπε η Ερι, και αυτός χασκογελούσε! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Ζεστο καφεδάκι του βαλε με το νεγκλιζεδάκι, και αυτός ξανα-χασκογελούσε! ( σιγά μην το μετάνιωνε κιόλας !!)

Νόρα - Λουκάς:

Μικρή η σκηνούλα, μην καλομάθουμε, αλλα Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:31 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ας πω και γω κάτι ψιλά...

Σήμερα, την ημέρα του ''όχι'' , ο Στέφανος είπε το ΝΑΙ!!!!!!

Βασικά είπε το όχι στην ''μεγάλη αγάπη της ζωής του'' και είπα το ''Ναι'' στην συνεργάτιδα - εχθρο - κόρη του δολοφονηθέντος!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 621900

Ερι δώστα όλα λέμε !!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Είμαι φαν Ερης και Λάμπου , και σήμερα καμία απο της δύο δεν με απογοήτευσε!!!!

Δεν θα σχολιάσω όλο το επεισόδιο, όχι οτι δεν μάρεσε αλλα γιατί βαριέμαι να γράφω !!!

Επικήδειος λόγος απόλυτου:

Ξενικάναμε με ένα Σταυρου που πραγματικά πιστεύει οτι επειδή είναι 28 Οκτωβρίου πρέπει να πει το ποιηματάκι του! Το πόσο βαριέται να μιλάει είναι απίστευτο! (Πλιζ καμ μπάκ)
Εχοντας δει πραγματικά τι μπορεί να αποδώσει, όχι μόνο σαν Στράτος αλλα και σαν Στέφανος - με απίστευτες σκηνές με την Αντιγόνη - σήμερα τον λυπήθηκα!
Νόμιζα οτι κάπου εκεί θα χασμουρηθεί και θα κοιμηθεί στον καναπε! Sleep Υπερβολικά μεγάλη σκηνή, αλλα το προσπερνάω

- Η Ευα ήταν ένα τρόπαιο, και δεν είχα σκοπό να την παντρευτώ!!! (Γιαυτό την ζήτησες σε γάμο 2-3 φορές??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 751732 Πως έκλαιγες με την φωτογραφία της??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 751732 Κλαίνε στην θύμηση ενός τρόπαιου??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 17902 Πω ρε τι μ@λ@κιες λέει ένας άντρας για να πείσει την μουλάρα !!!!)

Το κολλύριο πάλι άφαντo. Σνουρφ σνούρφ ακούγαμε, αλλα δάκρυ πουθενά! Σφίξιμο και γλύψιμο χειλιών κατ'επαναληψη, αλλα δάκρυ ούτε για δείγμα!!! Ακόμη μια φορά να το δω, θα στείλω με courier ένα, δεν γίνεται άλλο αυτό! Είναι εκτός απο γελοίο, αντιαισθητικό το θέαμα του τρεμάμενου χειλιού, του γλεψίματος, του ρουθουνίσματος, χωρίς ίχνος απο δάκρυ.
Κυρίως αυτό το γλύψ - γλύψ, Ο μι τζι !!!!

Σπόιλερ:

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 AaaxbvΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Dsafsafsafd

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 FsffsdafΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 Weqweq

- Μακάρι να σου χα δείξει πόσο πολύ πόνεσα που έχασες το παιδί μας ( σχόλιο Βάσως : Αλλα τα μεζεδάκια και τα χαριεντίσματα με την Ερι δεν μ'αφησαν)

Φίκι Φίκι με Έρι:

ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 13379

Λίγα επι του θέματος :
(Σίγουρα δεν είχε καμια σκηνοθεσία της προκοπής αλλα τέλος πάντων!)
Το όλο σκηνικό σίγουρα δεν δώθηκε ως το ανεξέλεγκτο πάθος και αυτό είναι που μας δείχνει οτι ο απόλυτος οριστικά RIP (ευτυχώς μπας και κάνουμε ανάσταση)
ο Στέφανος πήγε με την Ερι με πλήρη συνήδειση του τι κάνει. Δεν την φίλησε - απάυτωσε όπου βρεί όρμόμενος απο το πάθος, αλλα είχε χρόνο ώστε να συνηδητοποιήσει το τι κάνει!
Οταν την ίδια μέρα, ελάχιστες ώρες πριν, έλεγε τόσα λόγια στην άκλαφτη, και μετά απο λίγο, με καθαρό πλεόν μυαλό φιρφιρικιάζει την Ερι, μας δείχνει την μεγάλη του αγάπη προς την Μελίτα !!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Σπόιλερ:
το γεγονός οτι μάλλον θα το ξανακανελώσουν το ρυζόγαλο την επόμενη βδομάδα, επιβεβαιώνει τα πάντα
Ούτε μισή μέρα δεν θρήνησε τον ''ερωτα'' που έχασε! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 382640
Εκείνο δε που ήταν καλύτερο ήταν η επόμενη μέρα. ''Το θέλαμε και οι δυό'' του είπε η Ερι, και αυτός χασκογελούσε! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Ζεστο καφεδάκι του βαλε με το νεγκλιζεδάκι, και αυτός ξανα-χασκογελούσε! ( σιγά μην το μετάνιωνε κιόλας !!)

Νόρα - Λουκάς:

Μικρή η σκηνούλα, μην καλομάθουμε, αλλα Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539 Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 681539

Λιωνω!!!!!!!!!!!!
Σταυροβελονια λέμε : respect : : respect :

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:34 pm

Εχω χασει επεισοδια παιδια, πως προεκυψε το κρεββατωμα Στεφανου και Εριεττας? Καλα λαμογιο ο Μανος? πριν λιγο ηταν στη Μελιτα ο Στεφανος και της ελεγε ποσο του αλλαξε την ζωη και ποσο την αγαπησε και εκλαιγε και μετα κυλιοταν με την Εριεττα? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 382640 Γελασα να ειναι καλα......

Βεβαια με την Λαμπου κολλαει πολυ αλλα εδειξαν μια σκηνουλα, γιατι σκοτεινη βρε παιδια? τον απολυτο κουκλο στα σκοτεινα? λυπηθειτε και εμας?

Ας πει καποιος στην ******** Μελιτα να μην λεει συνεχεια "α χμ" και τα σχετικα, ετσι παιζω και εγω , απαπα χαλια λεμε, εχω εκνευριστει φοβερα μαζι της, και βρε κοπελια αυτο το δακρυ δεν σου βγαινει με τιποτα, βρητε τιποτα παιδια ειναι ασχετη δεν την βλεπετε?

Ο Ρουσσος παλι μετωπα ανοιγει.

Νταιζη Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 183794 και Μπελλος Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 102533 θα προλαβει να την κλεισει φυλακη η θα παει στα κυπαρισσακια πρωτος?

Αμαλια Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 735655 και εχει παθει και αυτη......

Τα ζευγαρια μια παρακρουση την εχουν παθει τι να πω, εχουν ξεφυγει
Λουκα σου πηγαινε πολυ το μπουγελακι....απο τον Νικολα, εμ τα ηθελες και εσυ Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 191984

Τι να πω δεν ειδα καποιες μερες και γενικα εχουν γινει ενα μπαχαλο εκει μεσα.

Edit by Kαρ-Mik

Παρακαλώ να προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας.

Ευχαριστώ
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:38 pm

soso έγραψε:Αφιερωμένο ως προς τις εξελίξεις,στον Απόλυτο lmao lmao lmao το επεισόδιο,με βασικά μια σκηνή που 'χε τον ατέλειωτο και τον απάλευτο επισης!
Η παρτενερ του Σταυρου,ξεπέρασε την εαυτό της,καθότι παρεμεινε άκλαφτη,παρα το σφίξιμο μεν,ομού και αυτογλειφόμενη περί τις 10 φορές!
Η σκηνή με την Ερι,δεν είχε το σπρώξιμο σε μουσική, φωτισμό,σκηνοθεσία,σκηνικά (μα στο κρεβάτι;;;??τς..τς..τς..),παρολαυτα αν ηθελαν να δώσουν κατί βιαστικό και ξεπετέ,απέτυχαν..
Τα ματακια Matakia την επομενη μερα δεν τα περίμενα!Όπως και την εκφορά της ατακας περί τέλους από την κυρία,και όχι από τον ερωτοχτυπημενο,που απλά συμφωνησε και επεξηγησε γιατί!
Η συγκλονιστική εξομόλογηση του Στεφανου παρόλαυτά μου αφησε βασικά αναπαντητα ερωτήματα,αμιγώς ρητορικά που δεν επιδέχονται μητε απαντησης,μητε λογικής επεξεργασίας!

*Πώς αντέδρασε ο ΑΓΑΠΩΝ Απολυτος όταν του καναν’την αγαπη μπλε-μαρέν;;
Ανταπέδωσε και πλακωσε το Μάνο!
Μα δεν του την καναν μπλε μαρέν!Σιγά μην αφηνε τη Μελίτα του,με τον τραμπούκο μόνη της!
Δεν εκανε απολύτως τίποτα!
Εγινε φίλος με το Μάνο για το καλό του τρόπαιου!

*Πότε λέει ψέματα ο Στεφανος;;;
Όταν μιλάει στον κολλητό του,είκοσι επεισόδια πριν!
Όταν μιλάει στην απόλυτη,λέγοντας τα ακριβώς αναποδα!
Ποτε,ΔΕΝ λέει ψεματα;;;
Ποτέ!

*Γιατί η Ευα είναι γυναικα-τρόπαιο του τετραγωνου;;
Γιατί είναι Θεά!
Γιατί είναι Θεά και καρμικός του Μάνου!
Γιατί για μία από το τετράγωνο επρεπε να παιξουν ξύλο τα δυο αγόρια!
Γιατί ποια άλλη θα μπορούσε να ‘ναι τρόπαιο;;

*Πότε ο Στεφανος "δεν θα παντρευόταν" την Ευα;;
Στην πρώτη πρόταση* που της εκανε,χρόνια πριν,όπου και τον παρατησε σύξυλλο!
Στην δευτερη πρόταση που της έκανε,και κλαψουριζε στο Χρηστο που αρνηθηκε.
Στην Τρίτη πρόταση που του έκανε,και της εδωσε το μονόπετρο που είχε φυλάξει από την προηγούμενη*!
Στην Τρίτη σκέτο!

*Ποιο δίπολο παρακολουθησαμε περυσι σύμφωνα με την σημερινή εξομόλογηση του Στεφανου;;;
Αγαπη-Ερωτας
Αγαπη ανθρώπινη-αγαπη ερωτική
Τρόπαιο- α-τρόπαιο
Κλαμενη- α-κλαυτη!

*Πόσες γυναικες θα μπιπ ο Στεφανος,ενώ αγαπα τη Μελιτα;;
Μα φυσικά τη Μελίτα μόνο,δεν είναι Μανος!
Τη συζυγο Ευα μόνο!
Την ερωμενη Εριέττα μόνο!
Την Αννουλα!
Την Ευα,την Εριεττα και τη Μελίτα,είπαμε δεν είναι Μανος!

*Τι σχημα εχει η καρδια του Στεφανου;;
Αγκιναρας!
Αμοιβαδας!
Ρόιδου!
Πλατείας!

*Πόσα λεπτά περασαν ώσπου ο Στεφανος μετα το σπαραγμό να μπιπ την Εριέττα;;
Πέντε;;
Τόσα ώστε να στεγνωσουν τα καυτά του δάκρυα;;;
Δεν ηταν sex,ήταν φαντασίωση της Ερις!
Δεν ηταν sex ηταν φαντασίωση του Στεφανου!

*Η Μελίτα ουτε και σημερα εκλαψε!Γιατί;;
Καταβαθος εχει σχεδιο!
Καταβαθος τον εχει χ*σμενο!
Καταβαθος γουσταρει κι εκείνη μπισκοτίνι!
Γιατί ποτέ έκλαψε;;

*Ποιο είναι το ερωτικό φετίχ του Στεφανου;;
Οι γυναικες γόνοι εχθροί της οικογενειας του!
Οι γυναίκες που χαστουκιζουν!
Τα ονόματα τα ληγοντα σε -τα
Απλως οι καστανές!

*Ποιος είναι πραγματικά ο Στεφανος Καρταλης;;;
Ο μη Μανος!
Αχ Μανο!
Αχ,Μανο λέμε!
Ποιος χ*στηκε!

*Γιατί ο Στεφανος δεν εδειξε στη Μελίτα πόσο συγκλονίστηκε από τον χαμό του παιδιού τους;;!
Γιατί μασαμπούκωνε με Ερι!
Γιατί ήταν οικοτροφος στης Ερις!
Γιατί κανόνιζε καπακι διαμαντια με την Ερι!
Γιατί δεν είδε τη Μελίτα να κλαίει και δεν έδωσε βαση!

*Ποια ηταν η αλλαγη προς το καλύτερο που όλοι παρακολουθησαμε ,λόγω Μελίτας στον χαρακτηρα του Στεφανου;;
Πηγε με όπλο στην Νταιζη (μπιλιαρδο) για Ευα και Αγγελο!
Πλακώθηκε με το Μανο για Ευα έξω από το σπίτι της Ευας!
Πλακωσε το Μανο την πρωτη νυχτα του γαμου του!
Πλακωσαν τη Μελίτα και φερθηκε σαν κύριος!

Και η βασική και επετειακή :
Πώς έδειξε την απόλυτη αγάπη του στη Μελιτα ο Στεφανος;;;
Υπακουσε (σιδηροδέσμιος) τη μάνα του!
Παντρευτηκε (σιδηροδέσμιος) την Ευα!
Κοιμηθηκε (σιδηροδεσμιος) με την Ερι!
Την ποια του;;;;;;;;;;

Υγ.ΟΛΕ soutien

Μια χαρα μας τα ειπες

oscar δικο σου....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:51 pm

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Kαλά εχω λιώσει με τα σχόλια όλων!!

Αλλά θέλω να σταθώ σε έναν συγκεκριμένο σχολιασμό.. (προς το παρόν)

soso έγραψε:*Πώς αντέδρασε ο ΑΓΑΠΩΝ Απολυτος όταν του καναν’την αγαπη μπλε-μαρέν;;
Ανταπέδωσε και πλακωσε το Μάνο!
Μα δεν του την καναν μπλε μαρέν!Σιγά μην αφηνε τη Μελίτα του,με τον τραμπούκο μόνη της!
Δεν εκανε απολύτως τίποτα!
Εγινε φίλος με το Μάνο για το καλό του τρόπαιου!

*Πότε λέει ψέματα ο Στεφανος;;;
Όταν μιλάει στον κολλητό του,είκοσι επεισόδια πριν!
Όταν μιλάει στην απόλυτη,λέγοντας τα ακριβώς αναποδα!
Ποτε,ΔΕΝ λέει ψεματα;;;
Ποτέ!
Κάθε Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο, τις υπόλοιπες μέρες γράφει ή άλλη μισή συγγραφική ομάδα. Όταν αποφασίσουν σε γενικές γραμμές αν λέει αλήθεια ή ψέμματα φαντάζομαι θα ενημερωθούμε! lmao

*Γιατί η Ευα είναι γυναικα-τρόπαιο του τετραγωνου;;
Γιατί είναι Θεά!
Γιατί είναι Θεά και καρμικός του Μάνου!
Γιατί για μία από το τετράγωνο επρεπε να παιξουν ξύλο τα δυο αγόρια!
Γιατί ποια άλλη θα μπορούσε να ‘ναι τρόπαιο;;
Για όλα τα παραπάνω φυσικά!

*Πότε ο Στεφανος "δεν θα παντρευόταν" την Ευα;;
Στην πρώτη πρόταση* που της εκανε,χρόνια πριν,όπου και τον παρατησε σύξυλλο!
Στην δευτερη πρόταση που της έκανε,και κλαψουριζε στο Χρηστο που αρνηθηκε.
Στην Τρίτη πρόταση που του έκανε,και της εδωσε το μονόπετρο που είχε φυλάξει από την προηγούμενη*!
Στην Τρίτη σκέτο!
Νομίζω η σωστή απάντηση είναι το 1) την πρώτη φορα, τότε νομίζω ότι δεν θα την παντρευόταν. Ήθελε πολύ όλη του η ζωή να γυρνά γύρω της και ήθελε να τον παρατήσει για να μπορεί να τη διεκδικήσει βάση σχεδίου, ή είμαστε ηλίθιοι ή όχι, μεσοβέζικα πράγματα δεν δεχόμεθα lmao

*Ποιο δίπολο παρακολουθησαμε περυσι σύμφωνα με την σημερινή εξομόλογηση του Στεφανου;;;
Αγαπη-Ερωτας
Αγαπη ανθρώπινη-αγαπη ερωτική
Τρόπαιο- α-τρόπαιο
Κλαμενη- α-κλαυτη!
Γιάννης - Α-γιάννης! lmao Kαλά εντάξει είσαι θεά ετσι??? Όλα τα παραπάνω μάλλον... δεν έχω βγάλει ακρη ακόμα χαχα

*Πόσες γυναικες θα μπιπ ο Στεφανος,ενώ αγαπα τη Μελιτα;;
Μα φυσικά τη Μελίτα μόνο,δεν είναι Μανος!
Τη συζυγο Ευα μόνο!
Την ερωμενη Εριέττα μόνο!
Την Αννουλα!
Την Ευα,την Εριεττα και τη Μελίτα,είπαμε δεν είναι Μανος!
Την Εύα, την Εριέττα, τη Μελίτα (και βλέπουμε ακόμα) κυριολεκτικά, τη Νταίζη, τη Μανούλα και ξανά μανά την Εύα, μεταφορικά!

*Τι σχημα εχει η καρδια του Στεφανου;;
Αγκιναρας!
Αμοιβαδας!
Ρόιδου!
Πλατείας!
Διαμερίσματος 6ου ορόφου, ΔΙΑΜΠΕΡΕΣ!!! ainta

*Πόσα λεπτά περασαν ώσπου ο Στεφανος μετα το σπαραγμό να μπιπ την Εριέττα;;
Πέντε;;
Τόσα ώστε να στεγνωσουν τα καυτά του δάκρυα;;;
Δεν ηταν sex,ήταν φαντασίωση της Ερις!
Δεν ηταν sex ηταν φαντασίωση του Στεφανου!
Τα μέτρησα αλλά να μην στο χαλάσω... θα πώ το 1!!!

*Η Μελίτα ουτε και σημερα εκλαψε!Γιατί;;
Καταβαθος εχει σχεδιο!
Καταβαθος τον εχει χ*σμενο!
Καταβαθος γουσταρει κι εκείνη μπισκοτίνι!
Γιατί ποτέ έκλαψε;;
Μα είναι προφανές και για αυτό είναι και πρωτοφανές,,,ήταν ανάδρομος ο Ερμής!

*Ποιο είναι το ερωτικό φετίχ του Στεφανου;;
Οι γυναικες γόνοι εχθροί της οικογενειας του!
Οι γυναίκες που χαστουκιζουν!
Τα ονόματα τα ληγοντα σε -τα
Απλως οι καστανές!
Αυτές που πάνε κόντρα στη bonne maman.. το 1 λοιπόν..

*Ποιος είναι πραγματικά ο Στεφανος Καρταλης;;;
Ο μη Μανος!
Αχ Μανο!
Αχ,Μανο λέμε!
Ποιος χ*στηκε!
ΔΑΓΚΩΤΟ!!!

*Γιατί ο Στεφανος δεν εδειξε στη Μελίτα πόσο συγκλονίστηκε από τον χαμό του παιδιού τους;;!
Γιατί μασαμπούκωνε με Ερι!
Γιατί ήταν οικοτροφος στης Ερις!
Γιατί κανόνιζε καπακι διαμαντια με την Ερι!
Γιατί δεν είδε τη Μελίτα να κλαίει και δεν έδωσε βαση!
Μα δεν προσέχεις κιόλας.. δεν τον άφησε η μαμά του βρε! Τον είχε αλυσσοδεμένο στα μεζεκλίκια και πώς να ξέπεράσει τέτοιες ατυχέστατες συγκυρίες???

*Ποια ηταν η αλλαγη προς το καλύτερο που όλοι παρακολουθησαμε ,λόγω Μελίτας στον χαρακτηρα του Στεφανου;;
Πηγε με όπλο στην Νταιζη (μπιλιαρδο) για Ευα και Αγγελο!
Πλακώθηκε με το Μανο για Ευα έξω από το σπίτι της Ευας!
Πλακωσε το Μανο την πρωτη νυχτα του γαμου του!
Πλακωσαν τη Μελίτα και φερθηκε σαν κύριος!
Και πάλι σε πιάνω αδιάβαστη... ΛΑΠΑΔΟΠΟΙΗΘΗΚΕ!!! Μέχρι τότε ήταν ένας έξυπνος και μυαλωμένος δι-εκδικητής!

Και η βασική και επετειακή :
Πώς έδειξε την απόλυτη αγάπη του στη Μελιτα ο Στεφανος;;;
Υπακουσε (σιδηροδέσμιος) τη μάνα του!
Παντρευτηκε (σιδηροδέσμιος) την Ευα!
Κοιμηθηκε (σιδηροδεσμιος) με την Ερι!
Την ποια του;;;;;;;;;;?????????????????????????

Υγ.ΟΛΕ soutien

ΥΓ. Είσαι θεά, τέλος!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:52 pm

Τι εγραψα και σας πειραξε τοσο? ολοι την κραζετε εδω μεσα, πρεπει να την κραζουμε κοσμια? Θα με τρελλανετε?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:56 pm

Ακριβώς margaret εκφραζόμαστε κόσμια και μόνο.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 9:57 pm

MARINAKI_AGARI_97 έγραψε:Μελίτα πας καλά?? Ο άνθρωπος σου λέει όλα τα συναισθήματα που έχει νιώσει και εσύ το πρώτο που τον ρωτάς όταν σου λεει ότι σε αγαπάει είναι "και η εύα?" μετά φταιμε εμείς που τις συγγρινουμε! Εμένα έτσι όπως το είπε μου φάνικε οτι δεν την νοιαζει η αγάπη του Στέφανου άλλα το να την αγαπάει περισσοτερο απο την Ευα και γενικότερα ο,τι κάνει μου δειχνει οτι θελει να εχει αυτην περισσοτερη σημασια για ολους απο οτι η Ευα!!!

Έγραψες!!! Ακριβώς αυτό που ήθελα να εκφράσω και με καλύτερα λόγια απο ότι το εξέφρασα!!! Η Μελίτα επραττε ανέκαθεν σαν κακομαθημένο παιδί, ήθελε οτιδήποτε είχαν οι άλλοι και τους έκανε ευτυχισμένους γιατί ήταν ανίκανη να σκεφτεί τι θέλει και να το αποκτήσει, ήθελε απλώς αυτά που είχαν οι άλλοι!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 10:14 pm

Θ-Ε-Ε-Σ!!! Τέλειοι οι σχολιασμοί...
And the oscar goes to... KatsaroYpotheto, soso,loukitsa,loukasnora,pasxalitsa, FieryRed, tweetyedem, clarabelle, aggeliki, despoina, MARINAKI_AGARI_97, Καρ-Mik.....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 10:30 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
MARINAKI_AGARI_97 έγραψε:Μελίτα πας καλά?? Ο άνθρωπος σου λέει όλα τα συναισθήματα που έχει νιώσει και εσύ το πρώτο που τον ρωτάς όταν σου λεει ότι σε αγαπάει είναι "και η εύα?" μετά φταιμε εμείς που τις συγγρινουμε! Εμένα έτσι όπως το είπε μου φάνικε οτι δεν την νοιαζει η αγάπη του Στέφανου άλλα το να την αγαπάει περισσοτερο απο την Ευα και γενικότερα ο,τι κάνει μου δειχνει οτι θελει να εχει αυτην περισσοτερη σημασια για ολους απο οτι η Ευα!!!

Έγραψες!!! Ακριβώς αυτό που ήθελα να εκφράσω και με καλύτερα λόγια απο ότι το εξέφρασα!!! Η Μελίτα επραττε ανέκαθεν σαν κακομαθημένο παιδί, ήθελε οτιδήποτε είχαν οι άλλοι και τους έκανε ευτυχισμένους γιατί ήταν ανίκανη να σκεφτεί τι θέλει και να το αποκτήσει, ήθελε απλώς αυτά που είχαν οι άλλοι!

Μα η Μελίτα πάντοτε αυτό ήταν εγωκεντρική
Θεωρούσε τον ευατό της πιο κυρία απ όλες και όμως αυτή ξεκατινιάστηκε ρίχνοντας χαστούκια κι η Εύα με τη συμπεριφορά της έδειξε τι σημαίνει η λέξη
Θεωρούσε τον εαυτό της αξιοπρεπή αλλά παρακάλεσε όλους τους μεγάλους έρωτες και σύρθηκε και για τους δύο
Θεωρούσε παρακατιανούς όλα τα παιδιά της παρέας και τους φερόταν σαν να τους κάνει χάρη προσφέροντας τη φιλία της και τώρα θα πρέπει να αναθεωρήσει και να παραδεχτεί οτι χρειάζεται τη βοήθειά τους
Άντε να πέφτει λίγο η μύτη και να αρχίσει να παραδέχεται οτι δεν φτάνει τα υπόλοιπα κορίτσια ούτε στο μικρό τους δαχτυλάκι

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 10:31 pm

ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ........: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΑ ΣΠΑΝΕ.... lmao

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.... imarton

LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 11:00 pm

Γιαννης-Α-Γιάννης;;;;;;;;;;;;;;;; lmao lmao lmao
ΑΕΔ ΘΕΑ! : respect :
Libra,Clarabelle τα ντοκουμέντα σας εξαιρετικά! Cheer Cheer : respect :
Δεν έχει πατο,λέμε το ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ βαρέλι!
Προσωπικά, βεβαια,το προτιμώ το "τρόπαιο"!
Είναι σύμβολο αξίας και νίκης! (τροπαιούχος,τροπαιοφόρος κτλ) livani
Από το να 'λεγε "την πονάω σαν αδελφη μου","ήταν η καλυτερή μου φιλη", "ήταν και τα νευρα της κρόσια",μου φαινεται καλύτερο!
Εξαλλου,η Ευα ουτε καν ως τέτοιο τον είδε εξ ου και τον παραχώρησε εξαρχης,εξ ου και ουδεποτε ξεκατινιάστηκε,εξ ου και τον προξένευε χθες!
Υγ.Εννοείται είμαι Margaret team!Οι λέξεις από πότε είναι πιο βαριές από τις έννοιες τους;; imarton imarton imarton
********* λοιπόν,ενοχλητικά και κουραστικά πλέον!Δεν παλευόταν ΚΑΙ σημερα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 11:03 pm

LIBRA έγραψε:ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ........: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΤΑ ΣΠΑΝΕ.... lmao

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.... imarton

Γι αυτό το τρόπαιο ο Στέφανος μεθόδευσε κινήσεις χρόνια ολόκληρα έβαλε να τον πυροβολήσουν και συμμάχησε με τον εχθρό για να μην πληγωθεί παρά το γεγονός οτι εκείνος είχε μαυρίσει το μάτι της Μελίτας. Αρα το τρόπαιο το κυνήγησε τόσο πολύ που μετά δεν είχε αντοχές να παρακαλέσει την απόλυτη
Μήπως επειδή έκανε τόσο κόπο να το αποκτήσει δεν είχε αντοχές να παρακαλέσει την Μελίτα?
Το βρήκα η Εύα φταίει για το γεγονός οτι ο Στέφανος κουράστηκε.

aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Οκτ 28, 2010 11:14 pm

Πολυ καλό επεισόδιο.Οσο για τον Στέφανο δεν ξέρω τι να πιστέψω,ή που ειναι αθωος και θυμα στις περισσότερες των περιπτώσεων ή ειναι πολύ εξυπνος και μας δουλευει όλους.Ελπιζω το πρώτο.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης