Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap31%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 31% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap19%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 1:12 pm

Χρονος για σχολιασμο δεν υπαρχει,να πω μονο οτι....
Η ερωτικη σκηνη Στεφανου-Εριεττας που ητα και το βασικο το χτεσινο επεισοδιου μου αρεσε!Χωρις καμια ιδιαιτερη μουσικη υποκρουση,πλανα και φυσικα με ενα χαλια φωτισμο το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο!
Κυριως ομως μου αρεσε η πρωινη σκηνουλα!Δενουν πολυ καλα! Klap

Η σκηνη Στεφανου-Μελιτας υπερβαρετη και δεν τελειωνε με τιποτα! Sleep Μετα απ'οσα βεβαια της ειπε,οτι κοιμηθηκε στο καπακι με την Εριεττα ειναι το μεγα ξεπουλημα!

Κατα τ'αλλα καλα τους τα εχωσε η Ευα των αλλων δυο γιατι Δαφνη και Νορα παραλογιζονται εντελως! Ksilo
Γελασα με Λουκα-Νικολα! sisi Και αναμενω τη συνεχεια της σκηνης Λουκα-Νορας στην παραλια! Love!

Τελος ειχα πολυ καιρο να διαβασω τοσο ΤΕΛΕΙΟΥΣ σχολιασμους μαζεμενους!Κοριτσια δωσατε ρεστα πραγματικα! : respect :
Τζινα με τα screenshot,Clarabelle με τα βιντεακια και soso με το ερωτηματολογιο ειδικα με πεθανατε! lmao
ΘΕΕΣ! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 1:14 pm

Έζι μου πολύ ωραίος σχολιασμός!!!

Taradoula καλώς μας ήρθες.

Και δύο πραγματάκια ακόμα που ήθελα να πω:

Η Νόρα έλεγε στην Εύα ότι δεν θέλει να τα ξαναβρεί με το Λουκά γιατί αυτό που προέκυψε (λέμε τώρα) μεταξύ τους θα υπάρχει πάντα και θα δημιουργεί προστριβές και λίγο αργότερα έλεγε στο Λουκά να προσπαθήσουν για τη σχέση τους? Γιατι την κάνετε να φαίνεται ζαβή? Και γιατί εκτός απο το Λουκά να κάνει πείσματα και στις φίλες της, κουλό δεν είναι??? Συνέλθετε!!!

Όσο για το Στέφανο προσωπικά όπως σχολιασα, εκτός που δεν βλέπω αγάπη (προς τη γνωστή κατσαρή), βλέπω σχέδιο και μάλιστα οργανωμένο καθώς είπε τα ίδια που έλεγε για την Εύα σχεδόν με τις ίδιες λέξεις και επίσης εκείνος προκάλεσε την Εριέττα με ένα θέμα που ήξερε απο πριν ότι την τσιγκλάει. Αυτό όχι μόνο δεν ακυρώνει τον χαρακτήρα του αλλά ανατρέπει το όλο σκηνικό. Για αυτό το λόγο και μόνο διαττηρώ τις επιφυλάξεις αλλά αυτή θα ήταν μια πραγματική ανατροπή και το έχω ξαναπεί. Διαφορετικά ο Στέφανος είναι αυτός ακριβώς που φαίνεται μια εδώ και μια εκεί, μια κύριος και μια αλήτης.

Τέλος μην ξανακούσω να πει κανείς το Μάνο λαμόγιο γιατί τελικά άλλοι αποδείχθηκαν τρεις χειρότεροι!!!

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 1:32 pm

Ας σχολιάσω και εγώ το θέατρο του παραλόγου…

Ωραία η σκηνή Νικόλα Δάφνης από άποψη χημείας πάντα γιατί αυτοί οι δύο το χουν.. Ακούτε εκεί πάνω?? Κατά τα άλλα βαρέθηκα την ίδια παντόφλα, αρχικά δικαιολόγησα Δάφνη γιατί ο Νικόλας δεν την εμπιστεύεται αλλά είμαι team Νικόλας γιατί τη Δάφνη την τρώει ο απαυτός της να δαγκώσει το cookie.. (Α ρε Γιούλη!!lmao)
Αλλά έχει καταντήσει κουραστικό.. Πάντως ένα μεγάλο μπράβο σε Γιαννακόπουλο και Γεωργόνη!

Αντιγόνη με Ρούσσο σε μια σκηνή που κέντησαν υποκριτικά, όταν δε ήρθε και η Πεφάνη ολοκληρώθηκε η κατάσταση!! Εξαιρετικοί και οι τρεις υποκριτικά.. Ο Ρούσσος στριμώχτηκε άσχημα από ότι καταλαβαίνω και σύντομα θα μάθουμε πολλά και μάλλον όχι όμορφα στα οποία είναι μπλεγμένος.. Καλά όλα αυτά αλλά αν δεν θέσει την παρέα σε λειτουργία εγώ βαριέμαι.. Δεν είναι κομπάρσοι είναι πρωταγωνιστές.. Χαντακώθηκε η ιστορία τους για να βγει ο Μάνος λαμόγιο, τουλάχιστον ας μην μείνουν στην αφάνεια με χωρισμούς ξανασμιξίματα και τούμπαλιν..

Η Νταίζη κατ εμέ βγήκε πολύ λίγη στη σκηνή της με την Εριέττα, τσαμπουκάς χωρίς λόγο, προσπάθησε αλλά δεν.. Η Εριέττα από την άλλη ψύχραιμη και κυρία.. Νομίζω πως ακόμα και υποκριτικά η Λάμπου έδωσε ρέστα αφήνοντας την Πολυχρονίδη πίσω.. Κατηγορώ το κείμενο και όχι την ηθοποιό γιατί έδειξε καθαρά μια τεράστια διαφορά επιπέδου.. Και δεν μιλάω για οικονομικές και μορφωτικές αηδίες αλλά καθαρά για τρόπο συμπεριφοράς.. Όπου και να έχεις μεγαλώσει ξέρεις να φέρεσαι και να προσαρμόζεσαι στην κάθε κατάσταση… Ειδικά αν είσαι καπάτσα σαν τη Νταίζη…

Και πάνω που λέω καλά πάμε, έρχεται σντουυυυυυπ το δακρύβρεχτο τέλος του απόλυτου. Δακρύβρεχτο μονόπλευρα βέβαια αλλά..
Ξεκινάει το αγόρι ότι ήταν πολύ σκληρός και μπλεγμένος, but this last year…. Αναγκάστηκε καλέ δεν το ξέρατε? Πόσο ηλίθιοι είναι που μας συστήσανε έναν άντρα εκδικητή για το ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ και τώρα μας λέει ότι αναγκάστηκε? Η άλλη πάλι γούρλωσε ματάκι και ανασαίνει βαριά.. Ουπς αυτό είναι για άλλη σκηνή Μελίτα παρτο αλλιώς!!!sfyr
Συνεχίζουμε με την αλλαγή του Στέφανου.. Καλέ πότε άλλαξε ο λαπάς και δεν το δα?? Έγινε καλύτερος άνθρωπος θέλει να πει? Πότε, όταν έγινε το όπλο προέκταση του χεριού του? Μάλλον κάτι άλλο εννοεί το ξανθό αγόρι και εγώ μπερδεύτηκα..
Και σε αυτό το σημείο αρχίζει τα κουλά το Μελιτόνι!! Κλασσικά όπως και σε όλες τα κουβέντες με το Μάνο, τον προηγούμενο μεγάλο έρωτα ντε, ρωτάει με το ίδιο μυξόκλαμα "Και η Εύα??" Μάλλον περιμένει να της πουν ότι η Εύα δεν ήταν τίποτα για μένα και εγώ εσένα θέλω.. Α ρε Μελίτα όταν χώνεσαι σφήνα σε σχέσεις είσαι δεύτερη κοριτσάκι μου πάρτο χαμπάρι.. Πάντα η Εύα θα ναι ένα βήμα μπροστά σου, η διαφορά όμως είναι ότι η Εύα είναι εκεί για τον εαυτό της όχι για να σου σπάει εσένα το νευρικό σύστημα και να σου διαλύει τη ζωή …
Φτού σου Μελίτα που χτες το έπαιξες πάλι φίλη, η άλλη η χαζή σε συμβούλεψε και σε βοήθησε και πάλι κοιτάς ποια είναι σε πλεονεκτική θέση από τις δύο σας.. Έλεος, εσείς εκεί που γράφετε μην προσπαθείτε άλλο, καταλάβαμε τις προθέσεις της Μελίτας ήδη από πέρυσι, η τιμωρία που δεν έρχεται βέβαια είναι άλλο θέμα αλλά ας όψεται..sfyr

Με την Εύα τα ζήσανε μαζί λέει, πότε ρεεεε όταν την παρακάλαγες?? Αυτό το σημείο ήταν το καλύτερο, δεν θα παντρευόταν μια γυναίκα που τη ζήτησε σε γάμο τρεις φορές, που ήρθε με μια φωτογραφία της στα χέρια δακρύζοντας, που έκανε τα πάντα να της διαλύσει το γάμο και έβαλε να τον πυροβολήσουν για να τη ρίξει στο κρεβάτι..wall Ότι και να λέτε εγώ το πρώτο τους φιλί πέρυσι δεν το ξεχνάω, και είδα προσμονή και λαχτάρα, δεν είμαι ούτε στραβή ούτε αφελής, μάλλον εσείς ξεχνάτε τι γράφετε… Και φυσικά η ΘΕΑΡΑ ήταν τρόπαιο γιατί μόνο η Εύα θα μπορούσε να είναι κάτι τέτοιο.. Κάτι άλλες σουρνάμενες μάλλον πήγαν άκλαυτες κυριολεκτικά.. άντε το πολύ δωράκι στα γαριδάκια..(κάτι ξέρω και δεν τα τρώω.)
Σε όλη τη διαδικασία το Μελιτόνι ξερογλειφόταν και εγώ γέλαγα… Μα καλά πόσο ηλίθιος είναι ο Στέφανος? Είναι δυνατόν κα έκανε κακό στον έρωτα, το παιδί και το τρόπαιο ρε Μελίτα? Κρατήστε με θα πέσω κάτω από τα γέλια….lmao
Πάντως ο Στέφανος μια χαρά το πε το ποιηματάκι του, θέλησε να βγει λάδι, δεν άφησε περιθώρια.. Η επανάληψη της επανάληψης, μόνο που σε άλλη περίπτωση η Ξυλά με το Σταυρού είχαν κεντήσει υποκριτικά, τώρα ο Σταύρου είπε ποιηματάκι λόγω Εθνικής εορτής και το Μελιτόνι κλασσικά, καναπέ, σφίξιμο και από δάκρυ τίποτα…
Στέφανε όταν αγαπάς δεν κουράζεσαι, η Εύα δεν κουράστηκε ποτέ να παλεύει για τον άντρα που αγαπούσε.. Εσύ τι έκανες? Και να απαντήσω γιατί δεν της μίλησε νωρίτερα? Για να πιει στην υγειά της επόμενης κύριος και ατσαλάκωτος όπως και με την Εύα! Μαζί τα ζήσατε ρε Μελίτα δεν το περίμενες…sisi
Τον ατελείωτο είχε πια αυτή η σκηνή, τουλάχιστον ήταν το τέλος οπότε άντε.. το προσπερνάω…

Η Δάφνη με τη Νόρα δεν παλεύονται πλέον..
Ο Λουκάς με το Νικόλα αφασία..
Ο Νικόλας πόσο ηλίθιος είναι πείτε μου??

Η Εύα πόσο γλυκά με την Αγγέλα!! Η μανούλα με το θησαυρό της….inlove

Πατσοζευγαρο βαριέμαι απίστευτα.. Δουλεύονται μεταξύ τους και παίζουν με την υπομονή μας.. Τι έχουν φορέσει στην Πολυχρονίδη Χριστέ μου???

Στέφανος και Εριέττα βάζουν ταφόπλακα στην παρωδία του απόλυτου..
Μιλάμε μεγάλος έρωτας, το πρωί κάνει τον καλό στην απόλυτη και το βράδυ φυστικώνει την Ερη..
Υποθέτω ότι ο Στέφανος έχει ένα κάτι με τα χαστούκια, κάτι παθαίνει ρε παιδί μου..
Πέρα από την πλάκα, σπίθα υπάρχει, χημεία υπάρχει και πάλι καλά όχι άλλες φτηνές σκηνές απογευματιάτικα.. Απόλυτα συνειδητοποιημένος ο Στέφανος, μέχρι και στο κρεβάτι την πήγε, αν ήταν ανεξέλεγκτο θα την έριχνε χαμέ και θα χαμε μια από τα ίδια τα περσινά..
Λίγο φως ρε παιδιά λέμε!! Μάλλον θέλουν να κρύψουν το δέσιμο Σταυρού-Λάμπου.. Η χημεία τους είναι αποδεδειγμένη και καλό θα ήταν να αποφύγουμε τις συγκρίσεις.. Το σκηνικό με τη Μελίτα σαν σφήνα στην ερωτική σκηνή επισφράγιση του ευτυχούς γεγονότος.. Ο απόλυτος μας τελείωσε!! Να ανοίξω τις σαμπάνιες!!!!
Αντικειμενικά σαν φαν Στέφανου-Εύας θα πω ότι η ερωτική σκηνή αν και δεν ήταν προσεγμένη ήταν πολύ καλή, οι κινήσεις ήταν μετρημένες, δεν ήταν ωμό σεξ αλλά μια πράξη συνειδητοποιημένη.. Επιμένω να δω την εξέλιξη στο ζευγάρι.. Επιτέλους δώσανε στο Σταύρου μια άξια παρτενέρ που του ταιριάζει!!
Επόμενο πρωί με ματιές.. Η Εριέττα πάντως τον πρόλαβε τον κύριο και του το πε το παραμύθι πρώτη.. Πολύ γλυκιά η πρωινή τους σκηνή… Ο Στέφανος δείχνει επιτέλους ότι κοιτάει γυναίκα και όχι σκουμπρί.. Πάντως λέω μην το κάψετε, βάλτε την Ερη αυτή τη φορά να στείλει ποιηματάκι..

"Σαν βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη, είσαι τόσο ηλίθιος που θα βρεθείς στη Θράκη"

Και καφεδάκι τα πιτσουνάκια ποιος μεγάλος έρωτας ρεεε?? Last year λέμε!!

Η Αμαλίτσα μάζεψε βαλίτσα και πήγε στην κορούλα.. καλέ τι ευγενικό πλάσμα η Μελίτα, τόσα έκανε μαρή η μάνα σου για σένα, έτσι την υποδέχεσαι? Πάντως μπράβο χωρίστε και τον Πέτρο με την Αμαλία, ζευγάρι για ζευγάρι να μην μείνει.. Καλοί οι χωρισμοί μια στο τόσο αλλά γκώσαμε.. Το χετε ξεφτιλίσει..

Η Ευαρα τα πήρε και χώνει!! Χώσε Εύα χώσε μπας και ξυπνήσουν οι ζαβές!! Η Εύα έμεινε μόνη της πληγωμένη από δύο άντρες με το χειρότερο τρόπο, και οι άλλες κάνουν πείσματα χωρίς λόγο και παιδιαρίσματα.. Μην κάψετε το απουσιολόγιο ρεεεεεε….
Η Ξυλά σε δύο σκηνές έπαιξε, πάλι χωρίς σενάριο και τα σπασε η γυναίκα! Και το φούξια της πάει τρελά…!!!

Μπελλος- Λευτέρης βαριέμαι και δεν με απασχολεί… :nyxia:

Η Μελίτα τσίμπησε σαν το χάνο, πίστεψε τον απόλυτο ξεφτίλα και χώνει στο μπαμπά πάλι!! Τι και αν σου στάθηκε κορίτσι μου, εσύ τον απόλυτο υποστήριζε!! Θύμα ο κύριος, πόσο χαζή είναι ήθελα να ξερα!! Βαρέθηκα να βλέπω τη Μελίτα να φέρεται σκάρτα σε δυο ανθρώπους που της έχουν δώσει τα πάντα για να υποστηρίξει τον εκάστοτε έρωτα.. Φτάνει!!

Η Νόρα με το Λουκά στην παραλία επιτέλους!! Τη θυμηθήκαμε και αυτή.. Εκεί κατέφευγαν πάντα…και εκεί θέλω να τα ξαναβρούν.. Πολύ γλυκιά σκηνούλα αν και ούτε λεπτό δεν κράτησε.. Περιμένω αύριο μια ομορφη κουβέντα μεταξύ τους..
Δάφνη και Νικόλας, καλά τα πηγαίναμε μέχρι που η Δάφνη άλλαξε υφάκι και θα μουλαρωσει και πάλι.. Κάψτε τους και άλλο.. Περιμένω να δω τις αντιδράσεις για περαιτέρω σχόλια..

Καλέ στη σειρά υπάρχει ματάκιας!! Τι απευθείας αναμετάδοση στην wanna be κερατωμένη ήταν αυτή?? sm

Καλό από μένα, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε τον απόλυτο που πέρασε και δεν ακούμπησε και πάμε για άλλα!!!
Πόσα είπααααα???? affraid
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 1:50 pm

Foulitsa και Ezi μου δικά σας... oscar
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από milia Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 2:27 pm

soso έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Ας πω και γω κάτι ψιλά...

Σήμερα, την ημέρα του ''όχι'' , ο Στέφανος είπε το ΝΑΙ!!!!!!

Βασικά είπε το όχι στην ''μεγάλη αγάπη της ζωής του'' και είπα το ''Ναι'' στην συνεργάτιδα - εχθρο - κόρη του δολοφονηθέντος!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 621900

Ερι δώστα όλα λέμε !!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 13379

Είμαι φαν Ερης και Λάμπου , και σήμερα καμία απο της δύο δεν με απογοήτευσε!!!!

Δεν θα σχολιάσω όλο το επεισόδιο, όχι οτι δεν μάρεσε αλλα γιατί βαριέμαι να γράφω !!!

Επικήδειος λόγος απόλυτου:

Ξενικάναμε με ένα Σταυρου που πραγματικά πιστεύει οτι επειδή είναι 28 Οκτωβρίου πρέπει να πει το ποιηματάκι του! Το πόσο βαριέται να μιλάει είναι απίστευτο! (Πλιζ καμ μπάκ)
Εχοντας δει πραγματικά τι μπορεί να αποδώσει, όχι μόνο σαν Στράτος αλλα και σαν Στέφανος - με απίστευτες σκηνές με την Αντιγόνη - σήμερα τον λυπήθηκα!
Νόμιζα οτι κάπου εκεί θα χασμουρηθεί και θα κοιμηθεί στον καναπε! Sleep Υπερβολικά μεγάλη σκηνή, αλλα το προσπερνάω

- Η Ευα ήταν ένα τρόπαιο, και δεν είχα σκοπό να την παντρευτώ!!! (Γιαυτό την ζήτησες σε γάμο 2-3 φορές??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 751732 Πως έκλαιγες με την φωτογραφία της??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 751732 Κλαίνε στην θύμηση ενός τρόπαιου??? Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 17902 Πω ρε τι μ@λ@κιες λέει ένας άντρας για να πείσει την μουλάρα !!!!)

Το κολλύριο πάλι άφαντo. Σνουρφ σνούρφ ακούγαμε, αλλα δάκρυ πουθενά! Σφίξιμο και γλύψιμο χειλιών κατ'επαναληψη, αλλα δάκρυ ούτε για δείγμα!!! Ακόμη μια φορά να το δω, θα στείλω με courier ένα, δεν γίνεται άλλο αυτό! Είναι εκτός απο γελοίο, αντιαισθητικό το θέαμα του τρεμάμενου χειλιού, του γλεψίματος, του ρουθουνίσματος, χωρίς ίχνος απο δάκρυ.
Κυρίως αυτό το γλύψ - γλύψ, Ο μι τζι !!!!

Σπόιλερ:

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 AaaxbvΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Dsafsafsafd

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 FsffsdafΕπεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Weqweq

- Μακάρι να σου χα δείξει πόσο πολύ πόνεσα που έχασες το παιδί μας ( σχόλιο Βάσως : Αλλα τα μεζεδάκια και τα χαριεντίσματα με την Ερι δεν μ'αφησαν)

Φίκι Φίκι με Έρι:

ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 13379

Λίγα επι του θέματος :
(Σίγουρα δεν είχε καμια σκηνοθεσία της προκοπής αλλα τέλος πάντων!)
Το όλο σκηνικό σίγουρα δεν δώθηκε ως το ανεξέλεγκτο πάθος και αυτό είναι που μας δείχνει οτι ο απόλυτος οριστικά RIP (ευτυχώς μπας και κάνουμε ανάσταση)
ο Στέφανος πήγε με την Ερι με πλήρη συνήδειση του τι κάνει. Δεν την φίλησε - απάυτωσε όπου βρεί όρμόμενος απο το πάθος, αλλα είχε χρόνο ώστε να συνηδητοποιήσει το τι κάνει!
Οταν την ίδια μέρα, ελάχιστες ώρες πριν, έλεγε τόσα λόγια στην άκλαφτη, και μετά απο λίγο, με καθαρό πλεόν μυαλό φιρφιρικιάζει την Ερι, μας δείχνει την μεγάλη του αγάπη προς την Μελίτα !!!! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 382640
Σπόιλερ:
το γεγονός οτι μάλλον θα το ξανακανελώσουν το ρυζόγαλο την επόμενη βδομάδα, επιβεβαιώνει τα πάντα
Ούτε μισή μέρα δεν θρήνησε τον ''ερωτα'' που έχασε! Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 382640
Εκείνο δε που ήταν καλύτερο ήταν η επόμενη μέρα. ''Το θέλαμε και οι δυό'' του είπε η Ερι, και αυτός χασκογελούσε! Ζεστο καφεδάκι του βαλε με το νεγκλιζεδάκι, και αυτός ξανα-χασκογελούσε! ( σιγά μην το μετάνιωνε κιόλας !!)

Νόρα - Λουκάς:

Μικρή η σκηνούλα, μην καλομάθουμε, αλλα Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 681539 Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 681539

Αυτά είναι!ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Πάντα και για πάντα,λέμε! : respect :

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ!!! oscar ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΛΑΜΠΡΟΥ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ)
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 2:55 pm

"Η αχρηστη πληροφορια της ημερας!"

"Τα χρυσοψαρα δεν εχουν εγκεφαλο!"

Και οχι μονο τα χρυσοψαρα! Ερχεται ο πρωην σου για να πει ποιος ειναι λεει, την αληθεια λεει... Και εσυ καθεσαι και τον ακους! Σου λεει τι καθικι που ηταν, οτι τον κατεστρεψε η μανα του που τον μεγαλωσε στο μισος, και ο πατερας σου που εκλεισε τη μανα του φυλακη -αυτα βγαινουν απο τα συφραζομενα οταν εχουμε να κανουμε θηλαστικα!- ΑΛΛΑ ολα αλλαξαν οταν σε αγαπησε, γιατι μυριζες σαν το τροπαιο! Την Ευα βρε... Α μιας και το θυμηθηκα... Καταγγελω ολες εκεινες τις κακοπροαιρετες που υπονοησαν οτι οτι η Ευα δεν ηταν τροπαιο μιας και τις εκανε τοσες προτασεις γαμου! Ντροπη! Οπως καθε σωστος αθλητης -αθλημα μην ρωτησετε- βαζει στοχο το μεταλλιο, αν δεν του βγει με την πρωτη, ξαναπροσπαθει και τελικα τπ περνει και το κρεμαει στον τοιχο...! Siga... Και συνεχιζω, σου λεει το ποιηματακι του, συγκινησε εσυ -προσπαθεις τουλαχιστον- και στο τελος της ιστοριας σου σερβηρει και τη χυλοπιτα... Και αντι να τη φας σαν καλο ψαρακι και να συνεχισεις να κανεις βολτες στη γυαλα σου αρχιζεις παλι τα "Ο Στεφανος κι εγω", "μηπως τελικα ο Στεφανος" και παει λεγοντας...

"Το χταποδι εχει 3 καρδιες"

Δεν εχει διευκρινιστει ακομη αν ο Στεφανος ειναι χταποδι αλλα υπαρχουν σοβαροτατες υποψιες! sisi
Ποση ωρα περασε απο τη στιγμη που εφυγε απο το σπιτι της Μελιτας για να φτασει στο σπιτι της Εριεττας... Μιση μια ωρα αν ειχε και κινηση στο δρομο; Παραπανω δεν νομιζω... Για χαστουκι πηγαινε, δεν μας προεκυψε ομως , μας προεκυψε φιλακι βεβαια και ερωτικη σκηνη! Η οποια ερωτικη σκηνη ειχε πολυ συναισθημα για να πεις οτι ηταν ξεπετα, ασε που εφτασε και στο κρεβατι... Α! Και αλλαξτε φωτιστη, δεν ειναι κατασταση αυτη!
Το αλλο πρωι ειχα κι εγω την αισθηση οτι η Εριεττα -που χρυσοψαρο δεν τη λες- προλαβε τον κυριο Καρταλη πριν πει το ποιημα του, προστατευοντας τον εαυτο της! Καφε παντως ειπιαμε...

"H αραχνη που ειναι γνωστη ως "μαυρη χηρα" μπορει να συνευρεθει με 25 αρσενικες αραχνες και στη συνεχεια να τις φαει ολες!"

Δεν θα αναφερθω στην ιδια ικανοτητα που διαθετει η Νταιζη... Αλλα στη ικανοτητα της να φαει και οτι θυλικο μπορει να κυκλοφορει γυρο απο τα 25 αρσενικα... Η σκηνη με την Αννα ηταν μακραν αλλη μια αποδειξη οτι η Νταιζη δεν στεκει και πολυ καλα... Η δολια η Αννα ακομα ψαχνει να βρει απο που της ηρθε!
Η Εριεττα παλι ξερει πολυ καλα απο που της ηρθε και τολμω να πω οτι ανταπεδωσε στα ισια αν οχι και καλυτερα...queen Το πεζοδρομιο δεν ειναι η απαντηση ή η δικαιολογια για τα τερατα που μπορει να κανει ο οποιοσδηποτε....

"Ο Walt Disney φοβοταν ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ!!!"

Και εφτιαξε τον Μικυ... Ο Ρουσσος φοβαται την Αντιγονη και αποφασισε να την αθωωσει στη δικη.... Αν συμπεριλαβουμε και τα κερδη που θα αποφερει η δικη στο Ρουσσο πρεπει να σκεφτουμε αν τον Walt Disney τον εκβιαζαν τα ποντικια που ειχε στο απιτι του.... malli Η Αμαλια τα μαζεψε κι εφυγε απο σπιτ,ι η Μελιτα αρχισε να πιστευει οτι την πουλαει -καλα αυτο το πιστευε απο πριν- ελπιζω το μυστικο να αξιζει τη ζωες που παιζονται τωρα στα ζαρια για να σωσουν καποιες αλλες....
Σπόιλερ:
Μηπως ειναι οι ιδιες;

"111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321 "

Δεν εχω ιδεα γιατι το εγραψα.... gibbs Οι χωρισμενοι Νικολας-Λουκας και Δαφνη-Νορα ομολογω πως με εκαναν και γελασα λιγακι... Μεχρι που ακουσα τη Δαφνη να ξεστομιζει οτι ισως να ειναι καλυτερα για τη Νορα και το Λουκα να χωρισουν... gibbs Γλυκια μου κοπελα επειδη τα εχεις κανει εσυ σαν τα μουτρα σου δεν σημαινει οτι πρεπει να τα κανουν ολοι ετσι... Απο την αλλη σε πιο παραλληλο συμπαν εχουμε μπει που η Δαφνη δινει τετοιες συμβουλες;
Κι ενω οι αλλοι σφαζονται για μ.... η Ευα καθεται φρουρος για να προσεχει το θησαυρο της! inlove
Οσο για την επομενη μερα στην κατασκηνωση ενα εχω να πω Go Eva Go!!!!!

"Ο μικροτερος πολεμος στην ιστορια ηταν μεταξυ Ζανζιβαρης και Αγγλιας το 1896. Η Ζανζιβαρη παραδοθηκε μετα απο 38 λεπτα"

Η Δαφνη με το Νικολα γιατι το τραβανε 38 επεισοδια; Ειναι δυνατον να πηαγινεις στον αντρα σου να του λες οτι γουσταρεις το μπισκοτακι και μετα να εχεις την απαιτηση να σου ζυτησει συγγνωμη, αλλα δεν του λες, και να γουρλωνεις το ματι οταν σου λεει να αλλαξεις δουλεια... Οχι να κλειστεις στο σπιτι αλλα να αλαξεις δουλεια για μια α΄΄η καλυτερη απο οτι φαινεται; Απο δω και περα νομιζω οτι η μια πιθανη αρνηση της Δαφνης υποδηλωνει ή μεγαλο εγωισμο ή μεγαλη καψουρα! livani

"Τα μαργαρηταρια λιωνουν στο ξυδι"

Προσοχη λοιπον που τα βαζεται, τα μαργαρηταρια σας... Η Νορα παλι κατι κουλα ελεγε στα οποια δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια γιατι ηξερα οτι θα ειχα τασεις καταστροφικες και δεν ειναι εποχες για καινουριες τηλεορασεις...
Η σκηνη στην παραλια ηταν γλυκια αν και τελειωσε πριν καν αρχισει, Αλλα δεν βαριεσαι περιμενω να δω τι θα πουν σημερα...
Κατι λιγο ξεκαρφωτο, αλλα ειδα πως δεν το σκεφτηκα μονο εγω... Η συναντηση ηταν στο ιδιο μερος που ο Λουκας ανησυχουσε τοτε με την απαγωγη... Τι σημαινει αυτο...; Περιμενω δυνατη σκηνη....

Τωρα να πω οτι η αχρηστη πληροφορια της χθεσινης ημερας ηταν τα μυστικα... Βαρυ, υπηρχαν και χειροτερα.... "Μετριο" απο μενα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 3:22 pm

anastasia20 έγραψε:
παντα λαθος timing αυτά τα παιδια…αλλα δεν πειραζει…ενας τετοιος ερωτας δε χανεται από λαθος timing…για αυτό αναμενω δυνατες σκηνες αναμεσα σε αυτους τους δυο…τα καλυτερα ερχονταιιιιιιιι….. Palamakia

ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ....ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;O ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΘΟΣ ΟΤΑΝ "ΚΟΙΜΟΤΑΝ" ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ Η ΕΚΔΟΧΗ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΑΥΤΟΣ!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!ΗΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΑΠΑΓΩΓΕΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.......ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΔΥΟaffraid .....lmao lmao lmao

Στεφανος-εριετα:

Αν αυτό ηταν παθιασμενη σκηνη τοτε εγω ειμαι ο αθανασιος διακος…… lmao
Ο στεφανος παρηγορια βρηκε στην εριετα…..αυτο που ειδα ηταν κατι σαρκικο και μονο….ειδα μονο ΣΕΞ…..και τιποτα άλλο…..

ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΝΤΙ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΙ ΚΑΙ "ΚΟΙΜΟΝΤΟΥΣΑΝ" ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΙ;EΣΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ; slap H XΑΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.....ΔΕ ΣΕ ΑΔΙΚΩ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ .....ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ.... ΑΛΛΑ ΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....imarton
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 3:38 pm

Επειδή από ότι κατάλαβα το κορυφαίο γεγονός του επεισοδίου ήταν η αστραπιαία ντρίπλα του Στέφανου στην Μελίτα και στην συνέχεια το ξερό κουντουπιέ προς το τέρμα της Εριέτας και η επίτευξη ενός καταπληκτικού και θεαματικού γκολ (μάλλον θα ψηφιστεί ως το καλύτερο του μήνα) έχω να αναφέρω τα παρακάτω.

Κατ' αρχάς να διασαφηνίσουμε κάποια πράγματα ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα παρανοήσεων.

1. Όταν η πράξη λαμβάνει χώρα σε πατώματα, σκάλες, τραπέζια, κλπ, κλπ τότε αυτό που βλέπουμε είναι απόλυτος έρωτας και αγάπη και όχι σκέτο σαρκικό sex.

2. Όταν η πράξη λαμβάνει χώρα στο κρεβάτι τότε αυτό είναι καθαρό sex και δεν υπάρχει ούτε έρωτας ούτε αγάπη είναι κάτι καθαρά σαρκικό.

3. Όταν η πράξη λαμβάνει χώρα παντού τότε έχουμε απλή τσ%$#@α.

Συμπέρασμα όλα τα παντρεμένα ζευγάρια το κάνουν μόνο για το sex, πουθενά αγάπη και έρωτας (προς επιβεβαίωση του παραπάνω είναι και το γεγονός έχουν αυξηθεί και τα διαζύγια).

Και αφού το λύσαμε το θέμα αυτό ας ασχοληθούμε και με λίγη κινησιολογία (κοινώς ντρίπλες).

1η Ερώτηση
Κατά την διάρκεια της πράξης ο άνδρας τι κάνει με τα χέρια του;
α) Στηρίζετε για να μην πλακώσει την γυναίκα
β) Κάνει push up
γ) Τάχει στις τσέπες του.

2η Ερώτηση
Κατά την διάρκεια της πράξης η γυναίκα τι κάνει με τα χέρια της;
α) Κρατάει τον άνδρα για να μην την πλακώσει (ιδίως άμα είναι και χοντρός), είναι το λεγόμενο ένστικτο της αυτοσυντήρησης.
β) Βοηθάει τον άντρα στα push up
γ) Ψάχνει τις τσέπες του άντρα για να δει τι καλύτερο από .... βρίσκει ο άνδρας στις τσέπες του.

Μετά τα παραπάνω όλοι μπορούμε να βγάλουμε πολύ ασφαλή συμπεράσματα για την σκηνή Στέφανου - Εριέτας και για το αν το γκολ θα βγει γκολ του μήνα ή μόνο της εβδομάδας αυτής. soutien soutien soutien

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 3:53 pm

Το θέμα είναι ότι αυτή η πράξη του Στέφανου απέδειξε ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ότι τουλάχιστον απέναντι στη Μελίτα είναι μόνο λόγια.

Για να δούμε θα της το πεί ή θα της το κρύψει? Γιατί αν το παραδεχτεί μάλλον δεν τον ενδιαφέρει στο ελάχιστον η μικρή πικρή του αγάπη.

Επίσης θα το επαναλάβω, δεν θέλω να βλέπω τη Νόρα να λέει μια έτσι μια γιουβέτσι, ΚΑΤΑΣΤΑΛΛΑΞΤΕ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 3:59 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Το θέμα είναι ότι αυτή η πράξη του Στέφανου απέδειξε ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ότι τουλάχιστον απέναντι στη Μελίτα είναι μόνο λόγια.

Για να δούμε θα της το πεί ή θα της το κρύψει? Γιατί αν το παραδεχτεί μάλλον δεν τον ενδιαφέρει στο ελάχιστον η μικρή πικρή του αγάπη.

Επίσης θα το επαναλάβω, δεν θέλω να βλέπω τη Νόρα να λέει μια έτσι μια γιουβέτσι, ΚΑΤΑΣΤΑΛΛΑΞΤΕ!!!

Συμφωνώ απόλυτα Katsaro Ypotheto (πώς σε λένε?). Τί να παραδεχτεί καλέ? Υπάρχει άντρας που κάνει κάτι τέτοιο και το παραδέχεται γιατί αν υπάρχεΙ μάλλον ζω σε άλλο πλανήτη.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 4:23 pm

Taradoula το όνομά μου είναι Τζίνα :), εσένα?

Μα αυτό λέω. Επειδή είδαμε στο τρέιλερ τη Μελίτα να του κάνει καυγά και θυμάμαι ότι τουλάχιστον με την Εύα όλος του ο καημός ήταν μη το μάθει, στη Μελίτα θα το αρνηθεί ή δεν τον νοιάζει?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 4:31 pm

edem4ever έγραψε:"Η αχρηστη πληροφορια της ημερας!"

"Τα χρυσοψαρα δεν εχουν εγκεφαλο!"

Και οχι μονο τα χρυσοψαρα! Ερχεται ο πρωην σου για να πει ποιος ειναι λεει, την αληθεια λεει... Και εσυ καθεσαι και τον ακους! Σου λεει τι καθικι που ηταν, οτι τον κατεστρεψε η μανα του που τον μεγαλωσε στο μισος, και ο πατερας σου που εκλεισε τη μανα του φυλακη -αυτα βγαινουν απο τα συφραζομενα οταν εχουμε να κανουμε θηλαστικα!- ΑΛΛΑ ολα αλλαξαν οταν σε αγαπησε, γιατι μυριζες σαν το τροπαιο! Την Ευα βρε... Α μιας και το θυμηθηκα... Καταγγελω ολες εκεινες τις κακοπροαιρετες που υπονοησαν οτι οτι η Ευα δεν ηταν τροπαιο μιας και τις εκανε τοσες προτασεις γαμου! Ντροπη! Οπως καθε σωστος αθλητης -αθλημα μην ρωτησετε- βαζει στοχο το μεταλλιο, αν δεν του βγει με την πρωτη, ξαναπροσπαθει και τελικα τπ περνει και το κρεμαει στον τοιχο...! Siga... Και συνεχιζω, σου λεει το ποιηματακι του, συγκινησε εσυ -προσπαθεις τουλαχιστον- και στο τελος της ιστοριας σου σερβηρει και τη χυλοπιτα... Και αντι να τη φας σαν καλο ψαρακι και να συνεχισεις να κανεις βολτες στη γυαλα σου αρχιζεις παλι τα "Ο Στεφανος κι εγω", "μηπως τελικα ο Στεφανος" και παει λεγοντας...

"Το χταποδι εχει 3 καρδιες"

Δεν εχει διευκρινιστει ακομη αν ο Στεφανος ειναι χταποδι αλλα υπαρχουν σοβαροτατες υποψιες! sisi
Ποση ωρα περασε απο τη στιγμη που εφυγε απο το σπιτι της Μελιτας για να φτασει στο σπιτι της Εριεττας... Μιση μια ωρα αν ειχε και κινηση στο δρομο; Παραπανω δεν νομιζω... Για χαστουκι πηγαινε, δεν μας προεκυψε ομως , μας προεκυψε φιλακι βεβαια και ερωτικη σκηνη! Η οποια ερωτικη σκηνη ειχε πολυ συναισθημα για να πεις οτι ηταν ξεπετα, ασε που εφτασε και στο κρεβατι... Α! Και αλλαξτε φωτιστη, δεν ειναι κατασταση αυτη!
Το αλλο πρωι ειχα κι εγω την αισθηση οτι η Εριεττα -που χρυσοψαρο δεν τη λες- προλαβε τον κυριο Καρταλη πριν πει το ποιημα του, προστατευοντας τον εαυτο της! Καφε παντως ειπιαμε...

"H αραχνη που ειναι γνωστη ως "μαυρη χηρα" μπορει να συνευρεθει με 25 αρσενικες αραχνες και στη συνεχεια να τις φαει ολες!"

Δεν θα αναφερθω στην ιδια ικανοτητα που διαθετει η Νταιζη... Αλλα στη ικανοτητα της να φαει και οτι θυλικο μπορει να κυκλοφορει γυρο απο τα 25 αρσενικα... Η σκηνη με την Αννα ηταν μακραν αλλη μια αποδειξη οτι η Νταιζη δεν στεκει και πολυ καλα... Η δολια η Αννα ακομα ψαχνει να βρει απο που της ηρθε!
Η Εριεττα παλι ξερει πολυ καλα απο που της ηρθε και τολμω να πω οτι ανταπεδωσε στα ισια αν οχι και καλυτερα...queen Το πεζοδρομιο δεν ειναι η απαντηση ή η δικαιολογια για τα τερατα που μπορει να κανει ο οποιοσδηποτε....

"Ο Walt Disney φοβοταν ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ!!!"

Και εφτιαξε τον Μικυ... Ο Ρουσσος φοβαται την Αντιγονη και αποφασισε να την αθωωσει στη δικη.... Αν συμπεριλαβουμε και τα κερδη που θα αποφερει η δικη στο Ρουσσο πρεπει να σκεφτουμε αν τον Walt Disney τον εκβιαζαν τα ποντικια που ειχε στο απιτι του.... malli Η Αμαλια τα μαζεψε κι εφυγε απο σπιτ,ι η Μελιτα αρχισε να πιστευει οτι την πουλαει -καλα αυτο το πιστευε απο πριν- ελπιζω το μυστικο να αξιζει τη ζωες που παιζονται τωρα στα ζαρια για να σωσουν καποιες αλλες....
Σπόιλερ:
Μηπως ειναι οι ιδιες;

"111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321 "

Δεν εχω ιδεα γιατι το εγραψα.... gibbs Οι χωρισμενοι Νικολας-Λουκας και Δαφνη-Νορα ομολογω πως με εκαναν και γελασα λιγακι... Μεχρι που ακουσα τη Δαφνη να ξεστομιζει οτι ισως να ειναι καλυτερα για τη Νορα και το Λουκα να χωρισουν... gibbs Γλυκια μου κοπελα επειδη τα εχεις κανει εσυ σαν τα μουτρα σου δεν σημαινει οτι πρεπει να τα κανουν ολοι ετσι... Απο την αλλη σε πιο παραλληλο συμπαν εχουμε μπει που η Δαφνη δινει τετοιες συμβουλες;
Κι ενω οι αλλοι σφαζονται για μ.... η Ευα καθεται φρουρος για να προσεχει το θησαυρο της! inlove
Οσο για την επομενη μερα στην κατασκηνωση ενα εχω να πω Go Eva Go!!!!!

"Ο μικροτερος πολεμος στην ιστορια ηταν μεταξυ Ζανζιβαρης και Αγγλιας το 1896. Η Ζανζιβαρη παραδοθηκε μετα απο 38 λεπτα"

Η Δαφνη με το Νικολα γιατι το τραβανε 38 επεισοδια; Ειναι δυνατον να πηαγινεις στον αντρα σου να του λες οτι γουσταρεις το μπισκοτακι και μετα να εχεις την απαιτηση να σου ζυτησει συγγνωμη, αλλα δεν του λες, και να γουρλωνεις το ματι οταν σου λεει να αλλαξεις δουλεια... Οχι να κλειστεις στο σπιτι αλλα να αλαξεις δουλεια για μια α΄΄η καλυτερη απο οτι φαινεται; Απο δω και περα νομιζω οτι η μια πιθανη αρνηση της Δαφνης υποδηλωνει ή μεγαλο εγωισμο ή μεγαλη καψουρα! livani

"Τα μαργαρηταρια λιωνουν στο ξυδι"

Προσοχη λοιπον που τα βαζεται, τα μαργαρηταρια σας... Η Νορα παλι κατι κουλα ελεγε στα οποια δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια γιατι ηξερα οτι θα ειχα τασεις καταστροφικες και δεν ειναι εποχες για καινουριες τηλεορασεις...
Η σκηνη στην παραλια ηταν γλυκια αν και τελειωσε πριν καν αρχισει, Αλλα δεν βαριεσαι περιμενω να δω τι θα πουν σημερα...
Κατι λιγο ξεκαρφωτο, αλλα ειδα πως δεν το σκεφτηκα μονο εγω... Η συναντηση ηταν στο ιδιο μερος που ο Λουκας ανησυχουσε τοτε με την απαγωγη... Τι σημαινει αυτο...; Περιμενω δυνατη σκηνη....

Τωρα να πω οτι η αχρηστη πληροφορια της χθεσινης ημερας ηταν τα μυστικα... Βαρυ, υπηρχαν και χειροτερα.... "Μετριο" απο μενα!
Γιαννα καθε φορα ο σχολιασμος σου ειναι μοναδικος!Που τα βρισκεις,παιδι μου? lmao Θεματολογια τιτλων και φυσικα περιεχομενο για πολλα oscar Εννοειται μαζι σου! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 4:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Taradoula το όνομά μου είναι Τζίνα :), εσένα?

Μα αυτό λέω. Επειδή είδαμε στο τρέιλερ τη Μελίτα να του κάνει καυγά και θυμάμαι ότι τουλάχιστον με την Εύα όλος του ο καημός ήταν μη το μάθει, στη Μελίτα θα το αρνηθεί ή δεν τον νοιάζει?

Χάρηκα Τζινάκι μου. Εμένα με λένε Μαρία. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 5:03 pm

Το επεισόδιο είχε και πάλι αρκετές ενδιαφέρουσες σκηνές και 1-2 πάρα πολύ καλές. Θα σχολιάσω αυτές που μου άρεσαν περισσότερο και αυτές που δεν μου άρεσαν καθόλου.

Μου άρεσαν πολύ οι σκηνές με τα ζευγάρια. Μπορεί να λένε τα ίδια αλλά ρε παιδιά όπως και να το κάνουμε ταιριάζουν πολύ είτε ως ζευγάρια ερωτικά (Δάφνη - Νικόλας, Λουκάς - Νόρα) είτε ως "ζευγάρια", ξέρετε κορίτσια αγόρια. (Δάφνη - Νόρα, Λουκάς - Νικόλας). Πολύ καλοί όλοι τους και μαζί με την Εύα είναι ακόμα καλύτεροι βέβαια. Δεν βαριέσαι ακόμα και αν μαλώνουν για χαζά πράγματα. Βέβαια μετά τις φωνές της Εύας η Νόρα κατάλαβε πώς δεν χρειάζεται να γίνεται όλο αυτό και προσέγγισε τον Λουκά. Αντίθετα η Δάφνη μάλλον είναι πιο πεισματάρα με τον Νικόλα.

Εκτός από αυτές τις σκηνές μου άρεσε πάρα πολύ και η σχέση ανάμεσα σε Στέφανο και Εριέττα. Δένουν υπέροχα και ερωτικά αλλά και στις συζητήσεις τους. Εξαιρετικοί, μου αρέσουν πολύ!

Εκείνο που δεν μου άρεσε είναι η σκηνή Στέφανου - Μελίτας. Την βρήκα εξαιρετικά βαρετή. Περίμενα πότε θα τελειώσει και κράτησε και πάρα πολύ ώρα. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έπρεπε να την δούμε. Μήπως είπαν και κάτι ιδιαίτερο; Βαρετό.

Επίσης δεν μου αρέσει που ο Ρούσσος δεν είπε στην Αμαλία γιατί θα υπερασπιστεί την Καρτάλαινα. Λογικό ήταν να αντιδράσει η Αμαλία όταν δεν της δίνει εξηγήσεις σε ένα τέτοιο θέμα. Βέβαια λογικό και ο Ρούσσος ξέροντας την Αμαλία να μην θέλει να της πει.

Αυτά.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 5:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Taradoula το όνομά μου είναι Τζίνα :), εσένα?

Αυτη την απορία την έχω και εγω..
Υποτίτεθαι οτι την αγαπάει αρα θα κρατησει την ίδια σταση οπως και τότε με την Ευα και θα το αρνηθεί!!!!

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Οκτ 29, 2010 5:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε: ... Μα αυτό λέω. Επειδή είδαμε στο τρέιλερ τη Μελίτα να του κάνει καυγά και θυμάμαι ότι τουλάχιστον με την Εύα όλος του ο καημός ήταν μη το μάθει, στη Μελίτα θα το αρνηθεί ή δεν τον νοιάζει?

Αν θυμάμαι καλά έγινε ολόκληρος καυγάς με το Μελιτόνι που τα ξέρασε όλα. Αυτό εμένα μου δείχνει ότι, ότι και να έλεγε κάπου μέσα του την αγαπούσε την Εύα και δεν ήθελε να πληγωθεί. Τώρα για την Μελίτα θα δούμε ...

Επεισόδιο 428 - Ημερομηνία 28-10-2010 - Σελίδα 4 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης