Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στέφανος-Εριέττα

+47
ΣΨ1
Dimitraaa
amcy
dorakith
xristinaki_noraloukofan
ειρηνη7
ouki_loukanorikhgiamiazwh
abba
trelli petrakitsa
katie007
MELITA-STEFANOS
roria
Irida
marakii
Caroline
Kornilia_Petrakitsa
Δ.Μπέλλος
sifantid
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ilaeira
verile_mistika
nefelik
Ήβη
Ρεγγίνα!
almaresi
jim7
Ελένα
DESPOINA
ΦΕΝΙΑ
sarita
Ezantakou
maeveline
soso
hionati
manos 4 ever!!
JESSIE
ebelina2007
evanna
taradoula
Clarabelle
anna90
Καρ-Mik
despinam
loukitsa
Ανυπέρ-Βλήτο
51 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από katie007 Παρ Απρ 29, 2011 3:48 pm

Μεχρι να γραψω ,εγω , το μηνυμα μου, αλλοι θα ειχαν γραψει <ιστορια > .. Γλυκεια η <προσμονη >jessie...kai η αδρεναλινη ,απο τωρα στα <ουρανια>Αποψε,εριτελους , θα ονειρευτω και θα ταξιδεψω ,οπως καποτε με ταξιδευε ενα αλλο λατρεμενο μου ζευγαρι ..Στρατος, Ρεγγινα.....Υ.Γδεν εχω την δυνατοτητα να συνεχισω...

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από nefelik Παρ Απρ 29, 2011 3:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Δηλαδή για να καταλάβω
Πέρασε απ την Εύα στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα πίσω στην Εύα
Απ την Εύα πίσω στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα στην Εριέττα
Απ την Εριέττα πίσω στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα πίσω στην Εριέττα
Και δεν ξεφτυλίστηκε;
Όταν και αν ξαναγυρίσει στη Μελίτα θα ξεφτυλιστεί;
Συγνώμη αλλά μου φαίνεται αστείο
Γενικά αυτός ο χαρακτήρας είναι μπερδεμένος, γιατί νομίζω ότι από την αρχή δεν ήξεραν τι ήθελαν να τον κάνουν και το πείραμα με τον απόλυτο δεν πέτυχε. Την Εύα έχει παραδεχτεί ότι δεν την αγάπησε και ότι ήταν μαζί της για άλλους λόγους, όπως κι εκείνη νομίζω... Σαφώς θεωρώ απαράδεκτο ότι έπαιρνε ανάσες με τη Μελίτα, ενώ ήταν παντρεμένοι, αλλά σίγουρα για κανέναν από τους δύο δεν ήταν ο μεγάλος έρωτας. Αυτή που υποτίθεται ότι αγάπησε ήταν η Μελίτα. Με την Εριέττα αυτό που είχαν μόνο σχέση δεν το λες, και από την αρχή της είχε ξεκαθαρίσει ότι αγαπούσε ακόμα τη Μελίτα. Τώρα όμως, υποτίθεται ότι αποφάσισε ότι θέλει να είναι με την Εριέττα, και σκοπεύει να της πει ότι η Μελίτα ανήκει στο παρελθόν και ότι εκείνη είναι η γυναίκα της ζωής του (αν κατάλαβα καλά από τα δημοσιεύματα και το trailer). Αυτή τη φορά υποτίθεται επίσης, ότι όλα αυτά θα τα πει αφού τα σκέφτηκε καλά και επειδή τα πιστεύει, όχι για λόγους εκδίκησης ή επειδή επιδιώκει κάτι άλλο (όπως στην περίπτωση της Εύας). Οπότε αν μετά από όλα αυτά, αποφασίσει να ξαναγυρίσει στη Μελίτα, που ο ίδιος λέει ότι δεν είναι αυτή που γνώρισε και την αντιμετωπίζει με απαξίωση, και να ξαναπληγώσει την Εριέττα, που ξέρει τα συναισθήματά της και του είχε ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι δεν θέλει να είναι απλά ένα ευχάριστο διάλλειμμα στη ζωή του, τότε αυτός ο χαρακτήρας θα έχει καταστραφεί εντελώς και δεν θα υπάρχει κανένας απολύτως λόγος, εγώ τουλάχιστον, να συνεχίσω να ασχολούμαι μαζί του.

Αυτό όμως που δεν μπορώ να καταλάβω, είναι πώς η Μελίτα, που πάντα ζήλευε το Στέφανο και ποτέ δεν τον εμπιστευόταν, θα μπορούσε να τον ξαναδεχτεί πίσω, γνωρίζοντας ότι στο διάστημα που είχαν χωρίσει ήταν πάλι μαζί με την Εριέττα. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι κάποια πολύ δραστική λύση, αλλά ειλικρινά το απεύχομαι...


nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Απρ 29, 2011 4:15 pm

katie007 έγραψε:Μεχρι να γραψω ,εγω , το μηνυμα μου, αλλοι θα ειχαν γραψει <ιστορια > .. Γλυκεια η <προσμονη >jessie...kai η αδρεναλινη ,απο τωρα στα <ουρανια>Αποψε,εριτελους , θα ονειρευτω και θα ταξιδεψω ,οπως καποτε με ταξιδευε ενα αλλο λατρεμενο μου ζευγαρι ..Στρατος, Ρεγγινα.....Υ.Γδεν εχω την δυνατοτητα να συνεχισω...

Katie μου, μην κουράζεις άλλο το χέρι σου - είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος και καταλαβαίνουμε απόλυτα!
Απόψε θα χαρούμε επιτέλους μιά όμορφη σκηνή, που την περιμέναμε πώς και πώς!!!
Σου εύχομαι γρήγορα περαστικά!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από roria Παρ Απρ 29, 2011 4:19 pm

Clarabelle, στις μέχρι τώρα ερωτικές "περιπλανήσεις" του Στέφανου υπήρχε κάποια αιτιολόγηση, άλλοτε περισσότερο κι άλλοτε λιγότερο ισχυρή. Επιπλέον, όσοι ενδιαφερόμαστε για τον ήρωα και για τον ηθοποιό επίσης θέλαμε να απεμπλακεί από το βρόχο του "απόλυτου", οπότε είδαμε εξαρχής ευνοϊκά μια σχέση του με την Εριέττα, αφού μάλιστα πολλοί ξέραμε τη Μάντυ Λάμπου από τη Βερα και καταλάβαμε ότι μπορούσε επιτέλους να είναι η κατάλληλη παρτενέρ για το Στέφανο. Ξέρεις ότι σε μια καθημερινή σειρά, εκτός από την καθαυτό ιστορία συνυπολογίζονται και αυτά. Οι σκηνές τους μας επιβεβαίωσαν πανηγυρικά, η διαφορά τους από τον "απόλυτο" ήταν εκκωφαντική.
Εάν όμως, μετά από όλα αυτά που έχουν μεσολαβήσει, μετά από τόσους μήνες, τόση τζαμαρία και τόσο μπλα-μπλα, μετά από τόση σκέψη και από τις διαβεβαιώσεις του Στέφανου ότι δεν θέλει επ' ουδενί να πληγώσει την Εριέττα (αυτό του έλειπε άλλωστε), τον ξαναδούμε να γυρίζει στη Μελίτα,για όποιο λόγο και να είναι, ε, τότε νομίζω ότι αυτό δεν θα καταπίνεται πια με τίποτα. Εξάλλου και η σχετική δήλωση Σταύρου δείχνει ότι έχει μια συγκεκριμένη εικόνα για το πού βαδίζει ο ήρωας που υποδύεται. Αν όλα αυτά πάνε στο βρόντο, δεν θα είναι το ίδιο όπως πριν. Θα είναι πολύ πιο χοντρό, κατά τη γνώμη μου.
Υ.Γ. katie μου, περαστικά και από μένα. Σου εύχομαι καλή δύναμη και καλή υπομονή. Και για απόψε καλή παρακολούθηση, έτσι να γλυκαθούμε και λιγάκι!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Παρ Απρ 29, 2011 9:20 pm

Η χημεία φαίνεται από μακριά...
Ταιριάζουν απόλυτα και αυτό αποδείχτηκε σήμερα..
Νόμιζω η πιο γλυκιά ερωτική σκηνή τους inlove
Δηλώνω φαν ΚΑΙ αυτού του ζευγαριού inlove inlove
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Απρ 30, 2011 12:00 am

Τι σκηναρα ηταν αυτη Θεε μου??????????
Πόσο πολυ ταιριάζουν αχ θέλω κ αλλες τετοιες
ερωτικες σκηνες....που βγαινουν τοσο προσεγμενες
και όχι ατσουμπαλα σφουγγαρισματα (τα λοιπα δεν τα λεω μας βλέπουν και ανηλικα)

Λατρεμενο ζευγαρι!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Απρ 30, 2011 12:09 am

Τους λατρεψααααα!!!!!!!!!!!
Τι λόγια ήταν αυτά που έλεγαν ο ένας στον άλλον???!!!!
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ inlove inlove inlove
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 05, 2011 3:36 pm

Κια χθες συζητουσαν τα θέματα που τους απασχολούσαν,
τα βλέμματα τους όμως έδειχναν τον πόθο που εχουν
και το πραγματικο πάθος σε ζευγαρι!
Στο τελος ηρθαν τα χαμογελα και ενα φιλι.
Μου αρεσαν πολυ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από abba Πεμ Μάης 05, 2011 3:46 pm

Clarabelle έγραψε:
Δηλαδή για να καταλάβω
Πέρασε απ την Εύα στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα πίσω στην Εύα
Απ την Εύα πίσω στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα στην Εριέττα
Απ την Εριέττα πίσω στη Μελίτα
Απ τη Μελίτα πίσω στην Εριέττα
Και δεν ξεφτυλίστηκε;
Όταν και αν ξαναγυρίσει στη Μελίτα θα ξεφτυλιστεί;
Συγνώμη αλλά μου φαίνεται αστείο



Την Εύα την αγάπησε, αλλά ήταν τρόπαιο (???)
Τη Μελίτα την ερωτεύτηκε, αλλά ούσα ανώριμη δεν την αγάπησε (???)
Την Έρη ούτε την αγάπησε, ούτε την ερωτεύτηκε, αλλά είναι ο δεύτερος πιο σημαντικός άνθρωπος στη ζωή του μετά τον γιο του (??????).. Που το πρόβλημα?? lmao lmao lmao

abba
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από MELITA-STEFANOS Παρ Μάης 06, 2011 12:34 pm

Για να είμαστε και λίγο σοβαροί και άσχετα απο τον αν μας αρέσει περισσότερο το ζευγάρι Στέφανου-Ερριέτας ή Στέφανου-Μελίτας ο χαρακτήρας του Στέφανου έχει μεγάλες ασυνέπειες.Δεν μπορεί από την μία να μας τον παρουσιάζουν να κλαίει μπροστά σε ένα κερί για την Μελίτα στην συνέχεια να την παρακαλάει να είναι μαζί γιατί είναι η πιο σημαντική γυναίκα στην ζωή του και τον άλλαξε σαν άνθρωπο και από την άλλη να τον βλέπουμε μετά από λιγο καιρό να της λέει οτι δεν θέλει να την ξαναδεί και να την προσβάλλει με τον χειρότερο τρόπο.Άσχετα από τον ρόλο της Ερριέτας σε όλα αυτά η συμπεριφορά του συγκεκριμένου ήρωα ξενίζει.Τον πάνε από το ένα άκρο στο άλλο και αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του συνεχώς.Λες και είναι κάποιος άλλος! Αυτό εμένα μου κάνει την χειρότερη εντύπωση.'Ασχετα από το αν ο Στέφανος θα καταλήξει με την Ερριέτα (που αυτό πιστεύω οτι θα γίνει στο τέλος)ή με την Μελίτα το όλο σκηνικό αυτό με τις συνεχείς αλλαγές του ήρωα μου κάνει μη πραγματικό!

MELITA-STEFANOS


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Μάης 06, 2011 12:37 pm

Ο ρόλος του δεν είναι ασυνεπης απο τότε που εμφανιστηκε η Εριέττα όμως! Μην ξεχνάμε πως , όπως λες εσυ τώρα οτι τότε έκλαγε με το κερί και τώρα την προσβάλλει, έτσι και μόλις ήρθε στην σειρά έκλαιγε με την φωτογραφία της Ευας, και μετά απο λίγο φιλιόταν στα εξοχικα!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μάης 06, 2011 5:21 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο ρόλος του δεν είναι ασυνεπης απο τότε που εμφανιστηκε η Εριέττα όμως! Μην ξεχνάμε πως , όπως λες εσυ τώρα οτι τότε έκλαγε με το κερί και τώρα την προσβάλλει, έτσι και μόλις ήρθε στην σειρά έκλαιγε με την φωτογραφία της Ευας, και μετά απο λίγο φιλιόταν στα εξοχικα!

Εγω σ αυτο το κομμάτι συμφωνω Βάσω,
αλλά εθελοτυφλώ σ αυτον τον τομέα,γιατι μου αρεσει το ζευγαρι αισθητικά και η
καλη χημεια που εχουν Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Μάης 06, 2011 10:43 pm

Ολο και καλυτερευουν τα πραγματα και χαιρομαι ..Αυτα τα βλεμματα ριχνουν ο ενας στον αλλον σε λιωνουν ..Μακαρι να συνεχισουμε με τετοιες σκηνες...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 7:00 pm

ενα απο τα κορυφαια ζευγαρακια της σειρας και απο τα αγπημενα μου τους λατρευω αλλα μου τη σπαει τρελα η μελιτα που τους ενοχλει κ δεν τους αφηνει να ζησουν τον ερωτα τους τους θελω μαζι τρελαααα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Μάης 16, 2011 3:49 pm

Δυστυχως αν και μου αρεσουν πολυ σαν ζευγαρι, πληροφοριες απο το ζαπινγκ αναφερουν οτι του χρονου δεν θα ειναι μαζι.... imarton Mmm ainta wall cake Κριμα, πραγματικα αν καταληξουν το στεφανο ετσι οπως ακουγεται εντονα με τη μελιτα, και απλα αποδεικνυονται πολλα με αυτη τη κινηση εφοσον βγει αληθινη... Kotsides Synelthe Fskl Fskl
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από roria Τρι Μάης 17, 2011 2:56 pm

Δεν έχω υπόψη μου τις πληροφορίες που αναφέρεις, αν ισχύουν πάντως, το μόνο καλό θα είναι ότι για μένα το daily fix θα λάβει τέλος από φέτος, οπότε στο εξής θα έχω τα απογεύματά μου ελεύθερα και τα νεύρα μου χαλαρά.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Μάης 17, 2011 3:20 pm

Και εγω ευχομαι πραγματικα να μην ισχυει, απλα επειδη γραφτηκε σαν απαντηση σε απορια αναγνωστη οτι φετος θα τελειωσει η σειρα με στεφανο ερη μαζι, αλλα του χρονου οι σεναριογραφοι εχουν αλλα σχεδια, δυστυχως με προιδεασε για αυτο που ειπα...απο εκει και περα, μακαρι να μην συμβει εννοειται... Mmm wall cake
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από roria Τρι Μάης 17, 2011 4:43 pm

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Ας ελπίσουμε να εντάσσεται και αυτό στα γνωστά που δημοσιεύονται κατά καιρούς για να μένουν ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα. Αν πάει κατά κει το πράγμα, θα φανεί κάποια στιγμή. Πάντως, όπως είχε γράψει και κάποια συμφορουμίτισσα, δεν θυμάμαι δυστυχώς ποια, αν η απόφαση του Στέφανου δεν είναι οριστική ούτε τώρα, τότε, οποιεσδήποτε αιτιολογίες κι αν προβληθού,ν το όλο πράγμα θα καταντήσει κωμωδία, οπότε δεν θα έχει και νόημα. Ο δε χαρακτήρας του Στέφανου...αλλά τι λέω; Δεν θα υπάρχει καν χαρακτήρας, για να συζητάμε.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Μάης 17, 2011 4:54 pm

Τιποτα, απλα επειδη απογοητευτηκα και εγω, απο αυτο που διαβασα και ελπιζω οτι δεν θα ειναι οριστικο,ισως απλα να γινεται για λογους σασπενς... Rolling Eyes παντως εφοσον συμβει κατι τετοιο, απλα για μενα δεν δικαιολογειται κατι τετοιο...Ολοι βλεπουμε νομιζω με ποια εχει χημεια ο στεφανος, ποια γυναικα τον βοηθησε και τον αγαπησε αληθινα, τωρα αν οι σεναριογραφοι θεωρουν οτι πρεπει να δικαιωσουν την ανωριμη και κακομαθημενη μελιτα,σαν ρολο εννοω, ενω η ερριετα που ξερει να αγαπαει, να μεινει μονη, τοτε τι να πω... ainta Θα μου πει κανεις, εδω δικαιωσαν τη νταιζη, εδω θα κανουν πισω?Ελα μου ντε... imarton
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από roria Τρι Μάης 17, 2011 5:26 pm

Ακριβώς επειδή η Μελίτα έχει ακολουθήσει και συνεχίζει να ακολουθεί αυτή την πορεία που έχει απωθήσει κάθε νηφάλιο τηλεθεατή, ευελπιστώ ότι οι σεναριογράφοι θα θελήσουν να δώσουν και σε αυτή μια ευκαιρία να ισορροπήσει και η μοναδική ευκαιρία που μπορούν να της δώσουν είναι να μείνει μόνη και να ωριμάσει. Ο,τιδήποτε άλλο θα είναι παντελώς ανακόλουθο με ό,τι παρακολουθούμε τόσον καιρό.
ΗΝταίζη ναι μεν έχει κάνει τέρατα, αλλά διαθέτει και τόλμη και τσαγανό και μυαλό (ίσως όχι τόσο όσο μας παρουσιάζουν, αλλά οπωσδήποτε έξυπνη είναι) και είναι ικανή να αγαπήσει έστω έναν άνθρωπο. Παρ' όλα αυτά δεν είναι δυνατόν να αποκαθαρθεί για όλα όσα έχει διαπράξει, το πολύ-πολύ μπορεί να γίνουν ορατές και κάποιες ανθρώπινες πλευρές της, ως εκεί. Τίποτα παραπάνω δεν πείθει. Αυτό πολύ περισσότερο ισχύει για τη Μελίτα που δεν διαθέτει κανένα από τα προαναφερθέντα προσόντα και στερείται κυρίως του τελευταίου, της ικανότητας για αγάπη και προσφορά δηλαδή. Ό, τι και να συμβεί από δω και πέρα, αυτό δεν μπορεί να αλλάξει. Όσο για το Στέφανο, ο χαρακτήρας του φέτος πλέον, κοντά στην Εριέττα, απέκτησε μια σταθερότητα και μια συνέπεια που του έλειπαν πέρυσι. Θα είναι πολύ κρίμα να ξαναγυρίσει στη σύγχυση και στη θολούρα και στο όπου φυσάει ο άνεμος. Εξάλλου ό,τι και να γράφεται δεξιά κι αριστερά, εγώ δεν ξεχνάω του ίδιου του ηθοποιού τη δήλωση.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Μάης 17, 2011 5:47 pm

Μακαρι τελικα και οι οι ιδιοι οι σεναριογραφοι να μπορεσουν να διακρινουν τελειως αντικειμενικα οτι και η χημεια των ηθοποιων ειναι εξαιρετικη σταυρου λαμπου, αλλα και σαν ρολος ο στεφανος εχει αναγκη την ερη, οπως και η ερριετα αγαπα βαθια τον στεφανο, και μπορουν να προχωρησουν μαζι... )) Δεν θα μου αρεσε καθολου να ξαναγυρισει στη μελιτα, αφενος γιατι θα ειναι πισωγυρισμα, αφετερου γιατι δεν προσφερει τιποτα καλο στον ιδιο... Mmm και δεν ειναι τυχαιο που οπως και εσυ λες και ο ιδιος ο κυριος σταυρου ειπε τη γνωμη του, που βασιζεται σε αντικειμενικα στοιχεια, ας ελπισουμε εντελει να το λαβουν υποψιν τους οι υπευθυνοι... ;D
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Τρι Μάης 17, 2011 5:50 pm

πόσο λάτρεψα στο χθεσινό επεισόδιο τη σκηνή με το Στέφανο να μαγειρεύει και την Έρι στο γραφείο Love! τι γλυκούλια που είναι!! Matakia
μακάρι να τους κρατήσουν μαζι μέχρι το τέλος!! inlove inlove
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από dorakith Τρι Μάης 24, 2011 7:36 pm

Πάντως αν και οι πιο πολλοί εδώ μέσα είναι fan του ζευγαριού αυτου , στην ψηφοφορία στο site του Mega , για το ποια ταιριάζει περισσότερο στο Στέφανο η Εριέττα ή η Μελίτα , 55% ψηφίζουν Μελίτα και 45% Εριέτα . Οπότε μάλλον η πλειοψηφία προτιμά Μελίτα . Ελπίζω αυτό να ΄το λάβουν υπόψη τους οι σεναριογράφοι και του χρόνου να δώ και πάλι μαζί Στέφανο και Μελίτα .

dorakith
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μάης 24, 2011 7:39 pm

dorakith έγραψε:Πάντως αν και οι πιο πολλοί εδώ μέσα είναι fan του ζευγαριού αυτου , στην ψηφοφορία στο site του Mega , για το ποια ταιριάζει περισσότερο στο Στέφανο η Εριέττα ή η Μελίτα , 55% ψηφίζουν Μελίτα και 45% Εριέτα . Οπότε μάλλον η πλειοψηφία προτιμά Μελίτα . Ελπίζω αυτό να ΄το λάβουν υπόψη τους οι σεναριογράφοι και του χρόνου να δώ και πάλι μαζί Στέφανο και Μελίτα .
Στο site του Μέγκα, ο καθένας μπορεί να ψηφίσει παραπάνω απο 1 φορές.
Αρα, προφανώς και δεν μπορείς να έχεις αντικειμενικό αποτέλεσμα!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στέφανος-Εριέττα - Σελίδα 7 Empty Απ: Στέφανος-Εριέττα

Δημοσίευση από nefelik Τρι Μάης 24, 2011 7:43 pm

Καρ-Mik έγραψε:
dorakith έγραψε:Πάντως αν και οι πιο πολλοί εδώ μέσα είναι fan του ζευγαριού αυτου , στην ψηφοφορία στο site του Mega , για το ποια ταιριάζει περισσότερο στο Στέφανο η Εριέττα ή η Μελίτα , 55% ψηφίζουν Μελίτα και 45% Εριέτα . Οπότε μάλλον η πλειοψηφία προτιμά Μελίτα . Ελπίζω αυτό να ΄το λάβουν υπόψη τους οι σεναριογράφοι και του χρόνου να δώ και πάλι μαζί Στέφανο και Μελίτα .
Στο site του Μέγκα, ο καθένας μπορεί να ψηφίσει παραπάνω απο 1 φορές.
Αρα, προφανώς και δεν μπορείς να έχεις αντικειμενικό αποτέλεσμα!
Και ακριβώς επειδή αυτό οι σεναριογράφοι το ξέρουν πάρα πολύ καλά, τέτοιου είδους ψηφοφορίες δεν τις λαμβάνουν καθόλου υπόψην τους και πολύ καλά κάνουν!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης