Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

+3
ebelina2007
l_aquila
loukitsa
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Οκτ 29, 2010 9:11 pm

by l_aquila
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από l_aquila Παρ Οκτ 29, 2010 9:15 pm

Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2010
Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...

Η Αντιγόνη Δρακουλάκη μίλησε στην εκπομπή Super Star για όλους και για όλα...Για τον ρόλο της Νόρας στα Μυστικά της Εδέμ, το θέατρο, αλλά και τον σύζυγο της,,,,,

l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Οκτ 29, 2010 9:39 pm

Σ ε ευχαριστουμε πολυ Σοφια...πολυ ωραια συνεντευξη και τα κοντινα στην Αντιγονη τελειαα...ηταν πολυ ομορφηηηη
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από feggaropetra Παρ Οκτ 29, 2010 11:16 pm

: thanks :

Το ξανανέβασα χωρίς το σήμα στη μέση. valen


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Οκτ 29, 2010 11:35 pm

Σοφία και Στελλίνα σας ευχαριστούμε πολύυυ για τα βιντεάκια....!!!! ))

Τώρα τι να πώ για την Αντιγόνη Δρακουλάκη????
Είναι γλυκύτατη και πολύ συνειδητοποιημένη....
Την θαυμάζω πραγματικά... Love!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από zo0zo0ni Σαβ Οκτ 30, 2010 10:42 am

Eυχαριστούμε πολύ.... : thanks :
zo0zo0ni
zo0zo0ni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Είμαι η Eva Celo Edemofanaki από το Fb!
Ασχολίες : Μυστικά Της Εδέμ for ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010 Empty Απ: Α.Δρακουλάκη: "Ο άντρας μου χαίρεται για την επιτυχία της σειράς" ...~ news-piper.blogspot.com 29/9/2010

Δημοσίευση από stella-annalena Σαβ Οκτ 30, 2010 12:03 pm

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσια για το βιντεο.Η Αντιγονη ηταν τελεια!!!!
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης