Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

+59
alex1
afroditi_norakii
stefanos
tsourdalitsa
νοριτσα
feggaropetra
stella-annalena
margaret10
Candy Candy
Persa
volos
Elsa*
mariannitaki
katerinakii93
k@terinio-loukonoraki
alenata
oriana
soso
angel_patra
mirrella
pasxalitsa
konst@ntin@
LYDIA
hionati
filitsa
zefi2010
loukasnora
elli
verile_mistika
Καρ-Mik
$ofi@ loukakos + nora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
mimi_loukas+nora
Nikol13
anastasia20
T2eNnh
Ntinaki Agapaei Petraki
Izabella29
kikialex
marializ25
KonstantinaA
viviP
uponoia
lalou
kalliopi
stefanos-melita
loukitsa
mimi
manos+eva
Penny
Clarabelle
felia
KAZY
annamaria
zwi
maryanne27
Doris_
evanna
konstantina
63 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_lcap46%Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_rcap 46% 
[ 99 ]
Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_lcap13%Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_rcap 13% 
[ 29 ]
Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_lcap25%Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_rcap 25% 
[ 53 ]
Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_lcap16%Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Vote_rcap 16% 
[ 35 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 216
 
 

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από margaret10 Σαβ Σεπ 25, 2010 5:59 pm

Εδω απλα : respect : : respect : : respect : το ταλεντο του Αλεξανδρου Σταυρου, μπορει να παιξει τα παντα, ειναι πραγματικα εκπληκτικος. Απασχολει μονο με την δουλεια του και αυτο θεωρω οτι ειναι το πιο σωστο.

Μου αρεσει που δεν τον βλεπουμε συνεχεια σε καθε εκπομπη και να πει τι πια? Μου τη δινουν οι μαιντανοι γενικως. Ο Αλεξανδρος εχει ολο το πακετο γι' αυτο και ειναι πολυ αγαπητος απο τον κοσμο.Να ειναι παντα γερος, δυνατος και ευτυχισμενος και να μας χαριζει μοναδικες ερμηνειες.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από stella-annalena Σαβ Σεπ 25, 2010 9:39 pm

πολυ καλος
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Δεκ 02, 2010 1:41 pm

Τι να πω για τον Αλέξανδρο Σταύρου; Ήταν ένας από τους λόγους που κάποτε κόλλησα στη Βέρα. Αν και νομίζω πως ρόλοι όπως ο Στράτος Αντύπας του πάνε πιο πολύ, νομίζω πως ό,τι κι αν του δοθεί το φέρνει εις πέρας. Δεν ξέρω αν θα του πήγαινε κάθε ρόλος το ίδιο, αυτό που βλέπω προς το παρόν μου αρέσει… Έχω πολλά παράπονα από το Στέφανο… valen Αλλά όχι από τον Αλέξανδρο. Και ναι, είναι ένας πολύ γοητευτικός άντρας… Love! valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από Elsa* Πεμ Δεκ 30, 2010 1:52 am

εξαιρετικα καλοσ αλλα οχι καταπληκτικοσ...
μου αρεσει πολυ στισ δραματικεσ σκηνεσ, εχει ταλεντο στο να δινει συναισθημα σε μια κατασταση και μπορει να την κανει δικια τησ...
στισ κωμικεσ σκηνεσ παρολ' αυτα δεν μου γεννα κατι ιδιαιτερο, αν εξαιρεσουμε τα ειρωνικα του σχολια που βγαινουν πολυ πετυχημενα...!!!
γι αυτο λοιπον και ψηφιζω πολυ καλοσ!!!
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από νοριτσα Τρι Ιαν 11, 2011 2:13 pm

Ο Αλεξανδρος Σταυρου ειναι ενας απο τους καλυτερους ηθοποιους της γενιας του! Και μπορει να υποστηριξει ολους τους ρολους τοσο κωμικους οσο και δραματικους! Πιστευω οτι ο ρολος του Στεφανου ομως τον εχει χαντακωσει οπως φυσικα και η παρτενερ του ( κ δν μιλαω για Ξυλα κ Λαμπου)!! Οταν το σεναριο του το επιτρεπει δινει ρεσιταλ!!!! Αισθανομαι ομως οτι πολλες φορες λογω της επαναληψης των σκηνων ή της παρτενερ που δεν τον διευκολυνει βαριεται να παιξει και απλα εμηνευει το ρολο του χωρις να τον ζει! Οπως εκανε στη Βερα που καθε του σκηνη ηταν λες και την ζουσε ειχε μπει τοσο στο πετσι του ρολου που τιποτα δεν τον δυσκολευε! Θεωρω οτι ετσι οπως εχουν πλεον διαμορφωσει το ρολο του Στεφανου δεν αρεσει ουτε στον κ. Σταυρου!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από tsourdalitsa Κυρ Φεβ 13, 2011 8:48 pm

Για τον κο Σταύρου μόνο καταπληκτικός μπορώ να ψηφίσω για όλα αυτά που μου χει δώσει βλέποντας τον στην τηλεόραση αλλά πολύ περισσότερο στο θέατρο! : respect : : respect :
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από stefanos Δευ Ιουλ 04, 2011 2:32 am

πολυ καλος ηθοποιος και στην τηλεοραση και στο θεατρο, αν και πιστευω οτι πρεπει να ξεφυγει απο τους ρολους του γοητευτικου και μυστηριωδη αντρα γιατι τεινει να τυποποιηθει.

stefanos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από afroditi_norakii Δευ Ιουλ 04, 2011 3:27 pm

Σταυρου : respect :
Σε οτι και αν εχει ειναι απλα καταπληκτικος! Εξερετικος ηθοποιος,υπεροχος ανθρωπος! Με λιγα λογια ταλενταρα! Love
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από alex1 Τετ Οκτ 05, 2011 11:06 pm

Θεωρώ τον Αλέξανδρο Σταύρου,έναν καλό ηθοποιό.
Δεν τον έχω δει στο θέατρο,και τον βλέπω πρώτη φορά στα μυστικά!!!!
Δεν με ενθουσιάζει σαν ηθοποιός,αλλά υπήρχαν στιγμές που πραγματικά τις απογείωσε.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από stella7778 Πεμ Οκτ 06, 2011 8:42 pm

οταν τον ειδαμε στη ΛΑΜΨΗ ειπαμε "ο νεος Κατρακης"
ειναι αναμφιβολα ταλαντουχος, αν και καμμια φορα μιλαει πολυ χαμηλα και δεν καταλαβαινουμε τι λεει
αλλα ειναι απ τους καλυτερους και λατρευω επισης και τη γυναικα του την αληθινη

stella7778


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Οκτ 09, 2011 12:24 pm

Να πω κι εγω την αποψη μου για τον Σταυρου!
Μεχρι πριν λιγους μηνες και επειδη τον ειχα δει μονο στην τηλεοραση,πιστευα οτι ειναι μετριος ηθοποιος και μαλιστα οτι εχει προβλημα με την αρθρωση του,αφου πολλες φορες ακομα και τωρα δηλ δυσκολευομαι να ακουσω τι λεει.Τον χειμωνα τον ειδα για πρωτη φορα στο θεατρο και ηταν για μενα μια πραγματικη εκπληξη,δεν το περιμενα.Πηγα και ημουν σιγουρη οτι τα μισα απ αυτα που θα λεει δεν θα τα ακουω.Ηταν απιστευτο,ακουγοταν τελεια και δεν ειχε κανενα προβλημα.Ακομα απορω γιατι στην τηλεοραση συμβαινει αυτο.
Ειναι ενας πολυ καλος ηθοποιος και αυτο που θα ηθελα για εκεινον,ειναι ν αφησει για λιγο τη τηλεοραση και να ασχοληθει με το θεατρο,με ρολους ρεπερτοριου.Ειναι για μεγαλυτερα πραγματα και αδικει τον εαυτο του με μικροτερα!!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Οκτ 09, 2011 11:20 pm


Ο Αλέξανδρος δεν έχει κανένα πρόβλημα άρθρωσης. Σ'ενα θέατρο, και μάλιστα θέατρο με καλή ακουστική, και ο ψίθυρος ακούγεται όπως πρέπει. Στην τηλεόραση, υπάρχουν οι ηθοποιοί πού "στήνονται" και "απαγγέλουν" το ρόλο τους, κι άλλοι που επιλέγουν να είναι φυσικοί και πιό χαμηλόφωνοι, αφού ξέρουν οτι και οι εκφράσεις και οι φωνές μεγεθυνονται απ'την εγγυτητα της κάμερας, οπότε αν δεν προσέξουν, θα φαίνονται και ακούγονται υπερβολικοί, ψεύτικοι και κραυγαλέοι. Εξαρτάται απ'το σκηνοθέτη της τηλεόρασης, και το πού θα τοποθετήσει το μικρόφωνο, ώστε να αποδώσει τη κάθε σκηνή με φυσικότητα και χωρις στήσιμο. Σε μιά καθημερινή σειρά, όμως, που ούτε πολλές λήψεις γίνονται, ούτε υπάρχει χρόνος για να προσεχτούν λεπτομέρειες όπως δοκιμές ήχου κλπ., μπορεί να υπάρξουν σκηνές όπου ο Αλέξανδρος δεν θα ακούγεται κανονικά. Ομως το προτιμώ αυτό, γιατί με κάνει να προσέχω κάθε του λέξη, και κάθε του έκφραση..... Αλλωστε λέει τόσα πολλά ακόμη και με τις σιωπές του, ή μ'ενα βλέμμα!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αλεξανδρος Σταυρου - Σχόλια

Δημοσίευση από A.R.T. Δευ Οκτ 10, 2011 10:52 am

Απο τους καλυτερους ηθοποιους αυτης της γενιας...!!!
A.R.T.
A.R.T.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ''Στη σκηνη του αρχαιου ελληνικου θεατρου''
Ασχολίες : ΘΕΑΤΡΟ η μεγαλυτερη μου αγαπη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης