Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 Empty Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 9:27 am

Ο Στέφανος νιώθει προδομένος από όλους και αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Χρήστο την υπόθεση των διαμαντιών. Η Νταίζη ανακοινώνει την απόφασή της να πουλήσει την Εδέμ στον Μπέλλο, δήθεν για να ενισχύσει την επιχείρησή του. Η Νόρα λέει στη Μελίτα να ξεκαθαρίσει τι νιώθει για τον Στέφανο και γρήγορα, διότι η Εριέττα δεν είναι μια εύκολη αντίπαλος. Η Εύα, πικραμένη από τη στάση του Λουκά, του εξηγεί ότι η υπεράσπιση της Αντιγόνης θα διαλύσει όχι μόνο τη σχέση του με τη Νόρα, αλλά και όλη την παρέα. Ο Χρήστος μαθαίνει το όνομα της γυναίκας της φωτογραφίας αλλά και του άντρα που έμενε μαζί της στο βουνό. Η ρήξη ανάμεσα στον Λουκά και στη Νόρα είναι οριστική και εκείνος φεύγει από το σπίτι. Ο Μπέλλος φροντίζει να φτάσουν στον Στέφανο οι φωτογραφίες που δείχνουν ότι η Νταίζη ήταν υπεύθυνη για τον ξυλοδαρμό του

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 9:42 am

Ο Στέφανος νιώθει προδομένος από όλους και αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Χρήστο την υπόθεση των διαμαντιών.

Τωρα αυτο ειναι σιγουρο??? Δηλαδη να αρχισω να σταυροκοπιεμαι που θα δειξει η σειρα τον Χρηστο? Θαυμα θαυμα!!!

Η Νταίζη ανακοινώνει την απόφασή της να πουλήσει την Εδέμ στον Μπέλλο, δήθεν για να ενισχύσει την επιχείρησή του

livani Και να πως η Εδεμ φευγει απο τα χερια της και περνα στου Μπελλου ξανα...ο οποιος τι θα την κανει μονο εκεινος ξερει..

Η Εύα, πικραμένη από τη στάση του Λουκά, του εξηγεί ότι η υπεράσπιση της Αντιγόνης θα διαλύσει όχι μόνο τη σχέση του με τη Νόρα, αλλά και όλη την παρέα.

Αυτη τα λεει ο αλλος ο ainta τα ακουει??? Ρητορικη η ερωτηση βεβαιως βεβαιως

Η ρήξη ανάμεσα στον Λουκά και στη Νόρα είναι οριστική και εκείνος φεύγει από το σπίτι.

Ποσες φορες εχει φυγει απο το σπιτι? Εχει καταντησει αηδια πια...Κι οταν λεμε οριστικη??? Ελπιζω να μην εννοουν οτι θα τα βρουν παραμονη Πρωτοχρονιας γιατι δευτερη τετοια παραμονη εγω δεν ξαναπερναω (ξερουν τι λεω μερικοι sfyr )

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 9:49 am

Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος νιώθει προδομένος από όλους και αποφασίζει να εμπιστευτεί στον Χρήστο την υπόθεση των διαμαντιών.
Το προδώσανε μωρέ το καημένο το αγοράκι που ποτέ δεν έκανε κακό σε κανένα!Μα γιατι να νιώθει προδωμένο αυτό το αγγελούδι.
Η Νταίζη ανακοινώνει την απόφασή της να πουλήσει την Εδέμ στον Μπέλλο, δήθεν για να ενισχύσει την επιχείρησή του.
Ας κάνει ότι καταλαβαίνει Sleep
Η Νόρα λέει στη Μελίτα να ξεκαθαρίσει τι νιώθει για τον Στέφανο και γρήγορα, διότι η Εριέττα δεν είναι μια εύκολη αντίπαλος.
Τώρα έχουμε και την Νόρα να ευλογεί τον απόλυτο. Μετά την κερατού, την ''κορη του δολοφόνου'', τώρα και την Νόρα...

Οσο και να τον σπρώχνετε, δεν μας αρέσει Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 960514
Η Εύα, πικραμένη από τη στάση του Λουκά, του εξηγεί ότι η υπεράσπιση της Αντιγόνης θα διαλύσει όχι μόνο τη σχέση του με τη Νόρα, αλλά και όλη την παρέα.
Καλά του λέει. Λουκά ->
Ο Χρήστος μαθαίνει το όνομα της γυναίκας της φωτογραφίας αλλά και του άντρα που έμενε μαζί της στο βουνό.
Αυτά είναι! Οι άλλοι μόνο να ψάχνουν με μεζεδάκια παρέα ξέρουν Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 191984

Η ρήξη ανάμεσα στον Λουκά και στη Νόρα είναι οριστική και εκείνος φεύγει από το σπίτι.
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 103275 Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 17902Μην πάει και δεν τους χωρίσουν 516954659874589 για βλακείες, κάτι θα γίνει Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 852852
Ο Μπέλλος φροντίζει να φτάσουν στον Στέφανο οι φωτογραφίες που δείχνουν ότι η Νταίζη ήταν υπεύθυνη για τον ξυλοδαρμό του
Sleep

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:44 am

Όλο και καλυτερεύει
Ο Στέφανος καλά να πάθει. Κάποτε έκανε το ίδιο στο Μάνο οπότε σειρά του. Όπως τον βλέπω είναι και λίγο χειρότερος απ το Μάνο οπότε.....
Ο Λουκάς και η Νόρα χωρίζουν. Τώρα εγώ πρέπει να κάνω πάρτυ; Πόσο θα τραβήξει ακόμη το κάψιμο;
Η Νόρα λέει στη Μελίτα μη κοιτάς που κατάφερες να διαλύσεις την κολητή μου για να κάνεις το ίδιο στην Εριέττα χρειάζεται περισσότερη προσπάθεια. Άντε Μελιτάκι μετά τις σκάλες δοκίμασε και κανένα πάρκο
Ο Μπέλλος με τις φωτογραφίες της Αννας αρχίζει παιχνίδι. Πολύ συγκινήθηκα με τα βάσανα του γελοίου και του άπλυτου

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 11:15 am

Ποσες φορες εχει φυγει απο το σπιτι? Εχει καταντησει αηδια πια...Κι οταν λεμε οριστικη??? Ελπιζω να μην εννοουν οτι θα τα βρουν παραμονη Πρωτοχρονιας γιατι δευτερη τετοια παραμονη εγω δεν ξαναπερναω (ξερουν τι λεω μερικοι sfyr )

lmao

Διαπιστώνω από την περίληψη ότι τόσο καιρό δεν θεωρούσαν ότι ήταν χωρισμένοι, όλο αυτό τον καιρό που δεινοπαθούσαν η Νόρα κι ο Λουκάς χώρια κι εμείς μαζί τους, ήταν μια απλή κρίση.... Τώρα ξεκινάει όλο αυτό που "φοβόμασαταν", όλο αυτό που περιμέναμε με τρόμο από την αρχή της σεζόν... Και γύρευε πότε θα τελειώσει... Προφανώς θα μάθει για την εγκυμοσύνη και θα είναι ακόμα χωρισμένοι... Πολύ φοβάμαι ότι ούτε την παραμονή Πρωτοχρονιάς θα έχει τελειώσει το... μαρτύριο... Δεδομένου ότι δεν υπάρχει και τίποτα άλλο να με κρατήσει στη σειρά πλέον, δεν το βλέπω να αντέχω... valen
Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω καν. Sleep
: thanks :

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 12:45 pm

Ένα φαγητό όσο κι αν μου αρέσει όταν μου το σερβίρουν καμμένο απλούστατα δεν θα το φάω. Το ζευγάρι Λουκάς-Νόρα το αγαπάω αλλά το κάψιμό τους άρχισε από πέρσι και τώρα πλέον καρβουνιάζει. Όχι απλά ξεροψημένο αλλά ΚΑΡΒΟΥΝΟ. Λυπάμαι, αγαπητοί σεναριογράφοι, αλλά εκεί που οδηγείτε αυτό το αγαπημένο ζευγάρι δεν αντέχω να ακολουθήσω σαν τηλεθεάτρια και ακόμη κι αν το τέλος είναι αυτό που θα ήθελα δεν μπορώ να ανεχθώ άλλο τέτοια μεταχείριση σε μια τέτοια ιστορία που με καθήλωσε εξαρχής. Απλά θα κλείσω την τηλεόραση.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 3:28 pm

fay έγραψε:Ένα φαγητό όσο κι αν μου αρέσει όταν μου το σερβίρουν καμμένο απλούστατα δεν θα το φάω. Το ζευγάρι Λουκάς-Νόρα το αγαπάω αλλά το κάψιμό τους άρχισε από πέρσι και τώρα πλέον καρβουνιάζει. Όχι απλά ξεροψημένο αλλά ΚΑΡΒΟΥΝΟ. Λυπάμαι, αγαπητοί σεναριογράφοι, αλλά εκεί που οδηγείτε αυτό το αγαπημένο ζευγάρι δεν αντέχω να ακολουθήσω σαν τηλεθεάτρια και ακόμη κι αν το τέλος είναι αυτό που θα ήθελα δεν μπορώ να ανεχθώ άλλο τέτοια μεταχείριση σε μια τέτοια ιστορία που με καθήλωσε εξαρχής. Απλά θα κλείσω την τηλεόραση.
Μαζι σου!!!Μου ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥ ΣΤΥΧΩς ΟΤΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ, ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΠΑΛΙ, ΤΗΝ ΕΡΡΙΕΤΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕς ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΔΙΑΛΥΜΕΝΗ..., ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΡΙΑ, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! Aww Kotsides Impatient Snif
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 3:58 pm

Clarabelle έγραψε:
Τωρα αυτο γιατι εμενα μου κανει σχημα οξυμωρο; Ακου προδωμενος ο κυριος Καρταλης! Η μονη απο την οποια εχει το δικαιωμα να νιωθει προδομενος ειναι η μανα του!
Clarabelle έγραψε:Η Νταίζη ανακοινώνει την απόφασή της να πουλήσει την Εδέμ στον Μπέλλο, δήθεν για να ενισχύσει την επιχείρησή του.
Δηθεν; Που παει αυτο; Δεβ την πουλαει γιάυτο ή δεν χρειαζεται ενισχυση η επιχειρηση;
Clarabelle έγραψε:Η Νόρα λέει στη Μελίτα να ξεκαθαρίσει τι νιώθει για τον Στέφανο και γρήγορα, διότι η Εριέττα δεν είναι μια εύκολη αντίπαλος.
Δινουμε και συμβουλες τωρα.... Μελιτα να χαρεις αποφασισε τωρα... Μην περιμενουμε παλι μια σεζον και ενω λεμε παει ξεκολλησε, πηγε παρακατω να γυρισουμε παλι στα πατωματα, ξερεις εσυ!
Clarabelle έγραψε:Η Εύα, πικραμένη από τη στάση του Λουκά, του εξηγεί ότι η υπεράσπιση της Αντιγόνης θα διαλύσει όχι μόνο τη σχέση του με τη Νόρα, αλλά και όλη την παρέα.
Η Ευα πιο σηριαλ βλεπει;
Clarabelle έγραψε:Ο Χρήστος μαθαίνει το όνομα της γυναίκας της φωτογραφίας αλλά και του άντρα που έμενε μαζί της στο βουνό.
Θα εμπεριεχει καποια εκπληξη -για μας που ξεραμε τα ονοματα, οχι για το Χρηστο- ή ετσι το γραφουμε για γεμιζει η περιληψη!
Clarabelle έγραψε:Η ρήξη ανάμεσα στον Λουκά και στη Νόρα είναι οριστική και εκείνος φεύγει από το σπίτι.
Αντε βρε, με το καλο.... Τι να πω Παναγια μου που παει απο το κακο στο χειροτερο αυτη η ιστορια....
Clarabelle έγραψε:Ο Μπέλλος φροντίζει να φτάσουν στον Στέφανο οι φωτογραφίες που δείχνουν ότι η Νταίζη ήταν υπεύθυνη για τον ξυλοδαρμό του
Την ρουφιανια πολυ αγαπησαν τον ρουφιανο ουδεις! Και κρεμασμενο αναποδα να δω τον Μπελλο να φωναζει για Λουκονορικη μπεμπα δεν....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 4:53 pm

Καλά κρασιά! Πόσο λυπάμαι που τώρα αρχίζουν τα Διαγωνίσματα στο σχολείο και δεν προλαβαίνω ούτε να ανασάνω δε λέγεται... Κρίμα που δε θα βλέπω τόσο ωραία επεισόδια βρε παιδί μου! Nyxia
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 6:44 pm

Περσι ειχαμε την οχια αναμεσα σε Λουκα και Νόρα και τωρα θα παθουμε καταθλιψη και δεν θα δουμε και ηρεμη κ χαρουμενη εγκυμοσυνη!
Γιατι??????????
Γιατι???????????
Ελεος με τη Μελιτα ξεκολληστε την απο την παρεα!!!!

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 9/11/2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από elena96 Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:13 pm

fay έγραψε:Ένα φαγητό όσο κι αν μου αρέσει όταν μου το σερβίρουν καμμένο απλούστατα δεν θα το φάω. Το ζευγάρι Λουκάς-Νόρα το αγαπάω αλλά το κάψιμό τους άρχισε από πέρσι και τώρα πλέον καρβουνιάζει. Όχι απλά ξεροψημένο αλλά ΚΑΡΒΟΥΝΟ. Λυπάμαι, αγαπητοί σεναριογράφοι, αλλά εκεί που οδηγείτε αυτό το αγαπημένο ζευγάρι δεν αντέχω να ακολουθήσω σαν τηλεθεάτρια και ακόμη κι αν το τέλος είναι αυτό που θα ήθελα δεν μπορώ να ανεχθώ άλλο τέτοια μεταχείριση σε μια τέτοια ιστορία που με καθήλωσε εξαρχής. Απλά θα κλείσω την τηλεόραση.
Agree FAY EXEIΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! Synelthe ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΠΙΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ!!ΕΛΕΟΣ ΘΑ ΞΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ vomit vomit vomit
elena96
elena96
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ston planiti Elenα!!
Ασχολίες : Κολύμβηση, latin χοροί, μουσική και τραγούδι

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης