Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap56%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 56% 
[ 34 ]
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:30 pm

tzibirdika έγραψε:Λοιποοοον

1.)Ποια ειναι η πιο ηλιθια?

Α.)Η Δαφνη. Μα να θελει σωνει και καλα διαζυγιο?
Β.)Η Νορα. Μα να μη θελει να φιλησει τον μουτζουρωμενο Λουκακο?
Γ.)Η Αννα. Μα να φτυνει τετοιο τεκνο?

2.)Εκτος απο το ρολο του "δικηγορου" "τραγουδιστη" "ηλεκτρολογου" "μπογιατζη" και του "μηχανικου αυτοκινητου-αλλαζω ροδες σε χρονο ντε τε" σε τι αλλο ρολο θα θελατε να δειτε τον Λουκα Βενετη?

Α.)Υδραυλικο...Αχχχ να τον δω με τη στολη κατω απο το νιπτηρα και τι στον κοσμο!
Β.)Αγροτη δεσμευμενο που δεν ψαχνει........Αχχχ να τον δω με την τσαπα να σκαλιζει το χωμα και τι στον κοσμο!
Γ)Χασαπη....Αχ να τον δω με τον μπαλτα να κοβει τα παϊδακια και τι στον κσομο!
Δ.)Ασε με να μαντεψω...Παλι κοκα κολα ηπιες... ainta sisi

3.)Τι συναισθηματα προκαλεσε το φιλι Νταιζης-Χρηστου?

Α)Αδιαφορια.....ειμαι φαν αλλου ζευγους
Β)Οξεια σαγονιτιδα....τι ειναι αυτο?Οριστε-->Confused?
Γ)Λιποθυμιες...με πρωτη και καλυτερη την ΑΕΔ μας!

4.)Γιατι ο Λευτερης την μπαινει στην Μαριλια?

Α)Γιατι ειναι λιγδοπεφτουλας (Εζι εισαι θεαα) και του γυαλισε
Β)Γιατι ειναι κορη της Ευας και θελει να την πλησιασει ωστε να τον συμπαθησει και μετα να την πεσει αφοβα στη μαμα...
Γ)Απλως κανει τη δουλεια του ο ανθρωπος...Κι εμενα ο γυμναστης μου μια μερα ηρθε και μου ειπε "ΤΙΙΙ??? Μονο 200 κοιλιακους??? Τεμπελα" Mmm

5.)Τι δουλεια κανει η Μελιτα και ντρεπεται να μιλησει γι'αυτην?

Α)Πουλα ραπανακια στη λαικη...Ο εφιαλτης της Αμαλιας βγηκε αληθινος
Β)Παει απο καφετερια σε καφετερια και προσπαθει να πουλησει λαχεια...Σου λεει οικονομικη κριση ειναι ολο και καποιος θα τα "σκασει" για ενα λαχειο...Κι αν του κατσει??? Του αλλαζει τη ζωη!!!
Γ)Βοηθος νεκροθαφτη...Εξου και τα μαυρα που φοραγε..μολις ειχε γυρισει "πτωμα" απο ενα αλλο πτωμα...

6.)Τι σκεφτεται ο Νικολας καθως βλεπει Δαφνη-Λευτερη-τριανταφυλλο?

Α)Ωστε και τριανταφυλλα Δαφνουλα ε? Μπα που να σου κατσουν τα αγκαθια στα δαχτυλα
Β)Χμμ να ξεφουσκωσω τα λαστιχα? Θα το κανω να φανει σαν ατυχημα...Η μηπως να του δωσω να καταπιει το τριανταφυλλο? Η......οχι ρε γμτ εφυγε...
Γ)Επαε θα γινει ο ταφος σου!

7.)Τι σκεφτοταν ο Αγγελος οταν κοιταζε τον Στεφανο?

Α)Καλε αυτον τον κυριουλη...που τον εχω ξαναδει???
Β)Ελπιζω να μη βγαλω κι εγω τοσα μουσια...
Γ)Ρεε εσυ εκει πανω..πειναω λεμεε,μαμ μαμ πως αλλιως να στο πω...αχ δεν συννενοουμεθα εμεις..Που 'σαι ρε μαναα?

8.)Γιατι ο Μπελλος πηγε στην Νορα?

Α)Τον πηρε εκεινος ο φιλος του τηλ. και του την θυμισε κι ειπε να περασει μια βολτα
Β)Για να μπουν σε ανοητες σκεψεις οι Λουκανορικοι
Γ)Ειναι προφανες...Το παλικαρι δεν τρεφεται σωστα...αποφευγει και τα φαγητα της Νταιζης...πεινασε...εε ειπε να περασει να φαει καμια χυλοπιτα..

9.)Εσεις οταν αγχωνεστε τι κανετε?

Α)Πινετε τον βοσπορο
Β)Καπνιζετε σαν φουγαρα
Γ)Πατε στο φιλο σας, του βουτατε την κατσαρολα με το νοστιμοτατο φαγητο που εχει φτιαξει για την αγαπη του και του την αδειαζετε χωρις ενδοιασμους

Λοιποοοον οποιος απαντησει σωστα κερδιζει

1)Ενα πανεμορφο διαμαντενιο δαχτυλιδι ασορτι με βραχιολι, σκουλαρικια και κρεμαστο λαιμου.....δε μας νοιαζουν τα λεφτα πληρωνει ο Μπελλος!

2.)Ενα Λουκα παντα διαθεσιμο να σας αλλαξει τα φω...εεεεε τα λαστιχα ηθελα να πω lmao

3.)Μια ολοκληρη μερα αγκαλια με τον Αγγελο, μπορειτε να τον ζουμπηξετε να τον γαργαλησετε και να τον ταισετε...Ειναι φιλικος με ολους!

Στο σημειο αυτο να πω πως η Clarabelle εχει κερδισει ηδη γιατι της το χρωσταω ^^

Γενικα Σχολια

@Αμαλια θεααα!!! Α ρε Λουκα εσυ και οι ιδεες σου...Αρπα την τωρα...κι ο αλλος ο πονηρος εφυγε κατευθειαν να γλιτωσει

@Καλα δε θα πιστεψετε τι επαθα....Εκει που εβλεπα λοιπον το επεισοδιο ξαφνικα ακουω ενα ΜΠΑΜ απ'εξω και παααρα πολυ φασαρια...Βγαινω στο μπαλκονι λοιπον και τι να δω? Κοοοσμο μαζεμενο απεναντι και το φουρνο μου γκρεμισμενο....Ξαναμπαινω μεσα κοιταω την τηλεοραση και τι να δω??? Τον Χρηστο! "Αααα ετσι εξηγειται" ειπα και ξανακαθισα στον καναπε...
Χρηστος is back!!!!!! Και τι ωραιο το καπελακι του!!! Και τι ωραιο το φιλι...
Efxi Αυτο το σ'αγαπαω που να παρει...απο τη μια μου ηρθε να του ριξω μια στο κεφαλι να συνελθει κ απο την αλλη αναστατωθηκα!

@Νορα-Λουκας τι ζουζουνιαρικες κ αγαπησιαρικες σκηνες ηταν αυτες? Μαλλον οι τελευταιες... Aww Αχ πως την χαιδευε ετσι στη πλατουλα.... inlove Και καπου αλλου παρατηρησα αλλα δεν μιλαω zip

@Τελικα το αγορακι-αδερφακι της Ερριετας πρεπει να ειναι ο Λουκας...Δεν μου κολλα καποιος αλλος μετα α σημερινα λογια του Ρουσσου...Ε ρε γλεντια..Κι οσο θυμαμαι ατακα Λουκα στο πρωτο κυκλο που ειπε "τρεχω παω στο χωριο να ψαχτω" οταν του ειπε η Νορα οτι ο Στελιος θα μπορουσε να ειναι ξαδερφος του....Και τοτε γελουσαμε και λεγαμε σιγα μην εχουν ολοι απο ενα χαμενο αδερφοξαδερφο..ΝΑΑΑΑ *αυτομουτζωνεται*

Αυριο θα μαθουμε για εγκυμοσυνηηηη!!!ΟΛΕΕΕ

Αααα πολυ καλο ψηφισα..

Τα δώρα βλέπω τα διεκδικουν πολλοί οπότε θα κάνω την παπια και θα αντιγράψω απο μια απο τις απο πάνω...
Οτι θέλετε μας δίνετε..Δεχόμαστε και επιταγές..
Τα σπάει ο σχολιασμός!!ΘΕΑ!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:31 pm

paola έγραψε:Καλησπερα σας.Ειμαι καινουργια στην παρεα σας,αν και σας παρακολουθω απο την αρχη.
katsaroYpotheto εστω και καθυστερημενα θελω να σ'ευχαριστησω για το καλοσωρισμα σου!
clarabelle διαβαζω παντα μ'ενδιαφερον τα σχολια σου.
Λοιποοοννν.Σημερα ηταν καλο το επεισοδιο κατα την γνωμη μου,αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.Η τελευταια σκηνη ηταν που μ'εκανε να σκεφτομαι τι θα γινει παρακατω,και ποσο ακομα θα μας μπουρδουκλωσουν οι σεναριογραφοι.Κατα τ'αλλα πανω-κατω τα ιδια με χθες..
Αυτα τα ολιγα.
Υ.Γ.το μωρο της Ευας ειναι για δαγκωμα!!

Κσλώς ήρθες κι απο μένα και καλά ποστ
Χαίρομαι που διαβάζεις τους σχολιασμούς ελπίζω θα ανταλλάξουμε αποψεις

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:34 pm

Αχ ναιιιι το ξεχασα αυτο...Συμφωνω...να τον δω να απλωνει τη λασπη στα τουβλα και τι στον κοσμο Love! Πω πω πρεπει να κοψω την κοκα κολα...
Ιιιιι Σμαααα σταμάταα! Εκεί που έβλεπα γλωσσικό και διάβαζα γλωσσόφιλο τώρα θα βλέπω τον Καθηγητή μου και θα σκέφτομαι τον λουκά οικοδόμοο!

σε μικράααα μικρά κομμάτια και μοίρασε το
Να διαλέξω μόνη μου το κομμάτι μου?? ^^
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από paola Την / Το Τετ Νοε 03, 2010 10:43 pm

Σ'ευχαριστω Clarabelle!!
paola
paola

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο.
Ασχολίες : πολλα!!

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:21 am

Επιτέλους Παναγιά μου ήρθε η ψυχή μου στο τόπο της imarton

Νόμιζα τον είχαν απαγάγει το Χρήστο μας και μάζευα τα 50ευρα να τον φέρουμε πίσω.
Άξιζε βέβαια η αναμονή γιατί είδαμε ξανά τον εκπληκτικό Χρήστο που μας καθηλώνει ΠΑΝΤΑ.
Και σκέφτομαι: Κοίτα που φτάσαμε, να χαιρόμαστε που τον βλέπουμε μετά απο 5 μέρες ενώ έναν τέτοιο ηθοποιό και τέτοιο κούκλο θα έπρεπε να τον βλέπουμε συνέχεια και να είναι πάνω του η σειρά. Αντε πείτε τώρα γιατί γίνεται αυτό....

Δεν σχολιάζω άλλο ούτε σήμερα γιατί συνεχίζω τη διαμαρτυρία (μέχρι να σιγουρευτώ οτι θα βλέπουμε κάθε μέρα Χρήστο)

Aria

Δημοσίευση από anneliz_333 Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 2:31 am

το επεισοδιο ηταν πολυ καλο!!!μου αρεσε που επιτελους ειδαμε τον χρηστο!!αν και ξαναεπεσε στην νταιζη..αλλα τελος παντων!!!γελασα πολυ με τον λουκα που εφτιαχνε το λαστιχο και μετα στο σπιτι με τον νικολα που δεν αφηνε την κατσαρολα απο τα χερια του!!!!!!ακουσα την δαφνη να λεει διαζυγιο κια νομιζα οτι δεν ακουσα εγω καλα αλλα τελικα το ειπε..για να δουμε πως θα καταληξουν και αυτοι..οι σκηνες νορας και λουκα ΤΕΛΕΙΕΣ ολες!!!!ο ρουσος μας ελυσε μαλλον καποιο απο τα μυστικα,συγκεκριμενα οτι ο λουκας εχει αδερφη την εριεττα..αλλα ποιος ειναι ο πατερας δεν το μαθαμε..αυτα απο μενα!!περιμενω το αυριανο με την λουκανορικη μπεμπουλα!!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 9:35 am

1) Nόρα απαγορεύται το αλκοολ! Εχουμε μπέμπα λέμε!

2) Νικόλα δεν μιλάνε με γεμάτο στόμα!

3) Αγαπώ Αγγελο Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 811901

4) Μελίτα ξεκουμπίσου απο το γραφείο της Νόρας. Το ξέρουμε οτι πάλι θέλεις να κλαφτείς κάπου, αλλα έχουμε και δικά μας θέματα Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 226538

5) Ερι μου, τι ήθελες να μείνεις μόνη σου? Δεν είδες οτι το παληκάρι ήθελε να κάτσει?

6) Χρήστο, μην συγχωρείς τον Στέφ, εύγε! Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 943463

7) Δάφνη Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 951465

8 ) Αγαπώ Λουκανοράκια, τέλος Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 681539

9) Λουκά να σου ζήσει η αδερφη!

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 10:44 am

Aria έγραψε:Επιτέλους Παναγιά μου ήρθε η ψυχή μου στο τόπο της imarton

Νόμιζα τον είχαν απαγάγει το Χρήστο μας και μάζευα τα 50ευρα να τον φέρουμε πίσω.

Καλά δεν υπάρχεις, είσαι ΘΕΑ! Τρομερό σχόλιο! Και εννοείται συμφωνώ!!!

Aria έγραψε:Άξιζε βέβαια η αναμονή γιατί είδαμε ξανά τον εκπληκτικό Χρήστο που μας καθηλώνει ΠΑΝΤΑ.

Άξιζε άξιζε αλλά προτιμώ να μην ξαναπεράσω τόοοοοοσο μεγάλη αναμμονη, ακούει κανείς εκεί πάνω???

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 11:24 am

Τπτ το ιδιαιτερο κ το σημερινο!Μετριο σε γενικες γραμμες!

-Η Εριεττα απο τοτε που ηρθε στην Ελλαδα τρωει τη μια κατραπακια πισω απ την αλλη!
Εγω πιστευω οτι απο τοτε που βρικε τη φωτογραφια ειχε καταλαβει περι τινος προκειται το ονειρο της αλλα δεν ηθελε να το συνειδητοποιησει κ σημερα επιβεβαιωθηκε!

-Της Αννας της παει το νευριασμενο αλλα μας τα ειπε καπως περιεργα!Ενταξει ο Χρηστος δεν την ξερει κ την πιστευει αλλα ηταν ενας σουρεαλ διαλογος ο σημερινος τους!Μαλλον την πειραζει που ο Χρηστος ειναι μπλεγμενος απο πολλες μεριες ενω εκεινη μονο απο μια! valen
Ο Χρηστος ειναι το ιδιο ταιριαστος τοσο με τη Νταιζη οσο κ με την Αννα!Δεν μπορω να διαλεξω αναμεσα τους κ κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μπρορεσει κ ο Χρηστος γτ αυτες οι 2 αλληλοσυμπληρονονται!Απ τη μια η σκυλα κ δολοπλοκα Νταιζη κ απ την αλλη η ηρεμη κ γλυκια Αννα!Δυσκολη επιλογη! valen

-Την Κατερινα εχω αρχισει να τη λυπαμαι!Εχει μπλεξει με τους τρελους κ θα τρελαθει κ αυτη σιγα σιγα! valen

-Την Ευα δυστυχως θα την κυνηγαει παντα το ασχημο παρελθον της!Στα ματια τα δικα μου τουλαχιστον γτ δεν με επεισε οτι ειναι το καταλληλο ατομο για να κανει κυρηγμα στη Δαφνη!

-Η Νταιζη μ αρεσει παντα ετσι κι αλλιως κ σημερα πεταξε 2-3 ατακες πολυ καλες!
Κατα τα αλλα,ο Χρηστος πηγε να ζητησει το λογο για την Αννα κ κατεληξε να φιλιεται με τη Νταιζη,σταθερος χαρακτηρας κ αυτος οπως ολοι,κ η Νταιζη εχει ενα περιεργο,μοναδικο,ολοδικο της τροπο να καταλαβαινει ποτε καποιος της δειχνει αγαπη! valen

-Η Αντιγονη κ ο Ρουσσος μου εδωσαν την εντυπωση οτι μιλουσανε για κατι που ηξερα,αλλα τελικα καταλαβα οτι δεν εχω ιδεα! valen

-Το ειδιλιο Μαριλιας-Λευτερη ειναι τρελη ξενερωσια!Παρ ολα αυτα δεν μπορω να κατηγορησω τη Μαριλια εφ οσον δεν κανει κατι μεμπτο!Ξερει οτι ο Λευτερης ειναι ελευθερος κ οτι η μανα της ουδεμια σχεση εχει μαζι του!Περιμενω να δω πως θα εξελιχθει!

-Μελιτα-Νορα μ αρεσουν παντα οταν μιλανε σαν φιλες!Ειδικα οι χαρουλες που εκαναν στην αρχη μου δημιουργησαν μια ευφορια!Η Νορα εχει απολυτο δικιο σ αυτα που ειπε κ καλα θα κανει η Μελιτα να τα ακολουθησει αν θελει να μην χασει το Στεφανο!

-ο Μπελλος δεν με εχει πεισει ακομα οτι εχει καταστρωσει το τελειο σχεδιο,ειδικα μετα τις σημερινες παρακινδινευμενες κινησεις που εκανε προς τη Νορα!

-Η Δαφνη εχει δικιο!Εχει γκοσει πια η κοπελα με τις παραξενιες του Νικολα!

-Απο την αντιδραση του Ρουσσου καταληγω κ εγω στο συμπερασμα οτι αδελφος της Εριεττας ειναι ο Λουκας!Γτ αν ηταν καποιος αλλος δεν νομιζω να το επερνε τοσο βαρια!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 12:38 pm

Clarabelle έγραψε:
Η Εριέττα επιτέλους κατάλαβε οτι το όνειρο που βλέπει είναι ο φόνος του πατέρα της. Ο Στέφανος μου θυμίζει τα τερτίπια τα περσινά. Προσφέρει συμπαράσταση κι όταν του είπε θέλω να μείνω μόνη φάνηκε να θέλει να μείνει. Σαν να μου φαίνεται θα αρχίσει τα ίδια με τη Μελίτα θα μένει όταν δεν τον θέλει και θα φεύγει όταν τον θέλει. Μόνο που οι τρείς εμπλεκόμενοι δεν με πολυνοιάζουν οπότε.....Sleep

Η Αννα έριξε άκυρο στο Χρήστο. Καλύτερα η Ούστα με τον Κασσανδρινό δεν μου αρέσει.

Λουκάκο το είπα αγόρι μου. Έσκασες το λάστιχο της Αμαλίας δεν σε βλέπω καλά. Άλλαζε λάστιχο τώρα και δεν πέτυχες και τίποτα ο Ρούσσος μόλις την είδε έκοψε ρόδα μυρωμένα. Razz

Η Νόρα τα πήρε που είδε το Λουκά να αλλάζει λάστιχα. Όχι ρε Νόρα δεν τον πήρανε για σωφέρ και εργασίες βουλκανιζατέρ. Λουκάς ο ιππότης της Αμαλίας μόνο που φιλάκι δεν πήρε ο μουτζούρης.

Η Μαρίλια στολίστηκε χτένισε και μαλλί να πάει στο γυμναστήριο. Παθαίνω αναγούλα όταν βλέπω το κουαρτέτο. vomit Η Εύα είδε το λουλουδικό και ρώτησε αλλά η Δάφνη σφίγγα. Ο Νικόλας δεν έχει δίκιο Εύα αλλά όχι γιατί δεν το θέλει η φιλενάδα αλλά επειδή δεν έτυχε.

Η Νταίζη το κλασικό αν δεν σ έχω εγώ δεν θα σ έχει καμιά. Καλή η σκηνή αλλά χαλάστηκα που ο Χρήστος χρησιμοποιεί τη λέξη αγάπη για δαύτην.

Ο Ρούσσος δεν είχε συμμετοχή στο φόνο του φεγγαρολεχρίτη. Η Αντιγόνη το ξέρει βέβαια αλλά εκβιάζει. Ο λόγος μου ενάντια στο δικό σου. Οπότε ο Ρούσσος υποκύπτει στον εκβιασμό. Κατρανίδης και Παπαδημητρίου μου άρεσαν.

Της Μαρίλιας δεν της αρέσει ο ιδρώτας αλλά το ιδρωμένο μπισκοτάκι το λιγουρεύτηκε.

H Μελίτα πήγε στη Νόρα να της πει τόσο κόπο έκανα να κλέψω και το δεύτερο άντρα της κολητής σου κι ο άχρηστος αντί να το εκτιμήσει πέρασε στην επόμενη. Κι η Νόρα αντί να της πει τι να γίνει Μελιτάκι παθαίνεις όσα έκανες κι εσύ της δίνει συμβουλή. imarton Σκέψου φιλενάδα κι αν τον θέλεις ακόμη τρέχα μη πάνε χαμένες τόσες ασκήσεις σε πατώματα και σκάλες. Τη νοιάζει λέει ακόμη τη Μελιτούλα ο Στέφανος. Τρέχα καλή μου αλλάζει γυναίκες με το ρυθμό που αλλάζεις εσύ έρωτες ταιριάζετε.

Η Νόρα λοιπόν πήρε την καινούρια δουλειά κι ετοιμαζόμαστε να κατσικωθεί το μαλλιαρό κουτάβι στο γραφείο του Λουκά. Θα χορτάσουμε πλατς πλατς.

Πάντως καλό κορίτσι για όλους τους λαιμοκομένους φεγγαροπετρίτες νοιάστηκε. Εκτός απ την Εύα βεβαίως βεβαίως.

Ο Ρούσσος γιατί πήγε στην κατασκήνωση και σκεφτόταν το φονικό; Ωχ αμάν αμάν κι έχει πολλά δέντρα γύρω. Λετε να είναι κι άλλος θαμένος εκεί; Αυτό δεν ήταν κατασκήνωση κοιμητήριο ήταν. livani

Η Δάφνη φωνάζει για τις αμφιβολίες του Νικόλα αλλά όλο με τη μηχανή του Λευτέρη κυκλοφορεί. Μετά φταίει ο φονιάς σου λέει.

Ρε ο Στέφανος ζήτησε συγνώμη απ το Χρήστο. Του λέει φίλος είσαι αδελφός είσαι μη δίνεις σημασία. Μια μπαλωθιά έριξε το παλικάρι ρε Χρήστο αμάν κι εσύ με το πείσμα σου.

Ο Μπέλλος πήρε την απάντηση απ το εργαστήριο. Φαρμακωμένος και με τη βούλα. xoxo

Ανάσταση ο Στέφανος πήρε το γιό του αγκαλιά. Θυμώνω όταν βλέπω τέτοιες σκηνές. Μακράν η καλύτερη χημεία της σειράς μαζι μ αυτή του Λουκά και της Νόρας και τη διάλυσαν για το σίχαμα του απόλυτου.

Απ την άλλη δεν θέλω ούτε να τον βλέπω να πλησιάζει την Εύα και το παιδί. TutTut Αυτός ο τύπος καλά θα κάνει να μείνει μακριά τους. Είναι πολύ λίγος και σαν άντρας και σαν πατέρας.

Ο Μπέλλος κατάλαβε κανείς γιατί πήγε στη Νόρα; Κάτι βρωμάει νομίζω και την ξανα θυμήθηκε.

Του Νικόλα η ερωτική απογοήτευση και το άγχος του φέρνει πείνα. Μαγείρεψε ο Λουκάς κι ο Νικόλας τσάκισε την κατσαρόλα

Πάντως ο Λουκάς έχει δίκιο αθώο το τριαντάφυλλο αντίθετα για τον κρίνο υπάρχει βρώμα χιλιετίες τώρα.

Ο Μπέλλος είναι πολύ έξυπνος. Δεν την ξεμπροστιάζει τη Νταίζη. Θα πάρει πίσω την Εδέμ. Γιατί της την χάρισε ξέρει κανείς; Ξέρω εγώ. Όταν την χάρισε δεν είχε πάθει εξυπνάδα ήταν ακόμη χάπατο. Μετά την κόλησε την αρώστια. Ο Λευτεράκης πάντως καλό παιδί δεν ξέρει απο παιχνίδια. Αυτός μόνο μια εκδίκηση για κάτι διαμάντια ήρθε να πάρει.

Η Δάφνη δεν αντέχει το παίρνω τη βαλίτσα μου και φεύγω. Μέχρι την προηγούμενη φορά τη δικαιολογούσα, Τώρα όχι λυπάμαι. Τι υστερία ήταν αυτή;

Η Εριέττα είναι σοκαρισμένη απ όσα κατάλαβε. Στήσιμο στον Καρτάλη δεν κάνει Ερι μας.

Τράβα λίγο το φάκελο ρε Πέτρο να δούμε ποιός υιοθέτησε το αγόρι να μην ψαχνόμαστε.

Τα Λουκανοράκια την καινούρια δουλειά τη γιόρτασαν στον ένδοξο καναπέ. huhu

Μόλις τον πήρε τηλέφωνο ο Στέφανος έτρεξε. Ο τύπος ή έχει αρχίσει να ενδιαφέρεται πολύ ή δουλεύει τρίτη γυναίκα στη σειρά. Δεν εχει μέση οδό αυτός η είναι μεγάλος χαλβάς ή μεγάλο λαμόγιο.

Πάνε οι φάκελοι αλλά ο Ρούσσος φαινόταν διστακτικός να τους κάψει. Ωραία φωτιά ευτυχώς που χειμώνιασε γιατί θα τον έπιαναν για εμπρηστή. Κατάλαβε κανείς που ήταν ο Ρούσσος; Ο Κατρανίδης στις σκηνές με τους φακέλους ήταν μυστηριώδης και εξαιρετικός.

Λουκά να τη χαίρεσαι την αδελφούλα βρεCongrats

Μας απόμειναν πια δυό αδέλφια ένα για την Εύα κι ένα για τη Νόρα και κλείσαμε.

Μετά απο καιρό ένα επεισόδιο που μου κέντρισε το ενδιαφέρον.

Clarabelle θα συμφωνησω απολυτα με τον σχολιασμο σου, δυστυχως απο οτι βλεπω θα κατσικωθει η Μελιτα στο γραφειο του Λουκακου και θα βλεπουμε τα μουτρα της πιο πολυ μου φαινεται, τα κολλητιλικια της Νορας μαζι της δεν μου αρεσουν καθολου. Να πω οτι η Νορα μια επαρση την εχει και γενικα τον Λουκα τον εχει" βασανισει" με τον τροπο της, ερημε Λουκα γ τι τραβας, αλλαζεις λαστιχα, σου τρωει ο ταριφας το φαγητο, εχεις και την Νορα να σε κανει τουμπανο και τωρα σου ερχεται και η αδερφουλα..... Σειρα σου να μεινεις κοκκαλο.....

Η Δαφνη απαραδεκτη, αν αγαπουσε τοσο το Νικολα και δουλεια θα αλλαζε και θα προσπαθουσε με καθε τροπο να διαλυσει τις υποψιες του αντρα της αφου οπως λεει παντου δεν ειναι βασιμες, αλλα αντι αυτου ολο πανω στη μηχανη του Λευτερακη ειναι , παντως πολυ προχωρημενη κατασταση, το αφεντικο εδεσε αμεσως με την υπαλληλο και την πηγαινοφερνει σπιτι και της" ανοιγει" την καρδια του, που ειναι αυτα τα αφεντικα? και την αφηνει να φευγει και απο την δουλεια οποτε εχει προβληματα.Εδω ειμαι με το μερος του Νικολα διοτι η Δαφνη κανει τα παντα για να ενισχυσει τις υποψιες του Νικολα.

Μπελλο το μονο σωστο που ειπες, θα της τα παρεις ολα της Νταιζης και θα την αφησεις να φυγει με το φουστανι που φορα, μωρε φυλακη να την χωσεις να ηρεμησει ο κοσμος απο δαυτην. Αλλα Χρηστο αυτη η αρρωστια για την Νταιζη θα σου φαει το κεφαλι και εσενα πολυ φοβαμαι.

Σε γενικες γραμμες αρκετα καλο επεισοδιο, αντε να δουμε πως θα αντιμετωπισει ο Λουκας αυτα πο θα ακουσει. Γι' αυτο ο Ρουσσος τους μαζεψε ολους γυρω του, ειχε λερωμενη τη φωλια του. Επονται κι αλλα με χρι να τελειωσει η σειρα βλεπω να βγαινουν και αλλοι συγγενεις στο προσκυνιο.....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:07 pm

margaret10 έγραψε:Να πω οτι η Νορα μια επαρση την εχει και γενικα τον Λουκα τον εχει" βασανισει" με τον τροπο της, ερημε Λουκα γ τι τραβας, αλλαζεις λαστιχα, σου τρωει ο ταριφας το φαγητο, εχεις και την Νορα να σε κανει τουμπανο και τωρα σου ερχεται και η αδερφουλα..... Σειρα σου να μεινεις κοκκαλο.....
Τον χαρακτηρισμό "έπαρση" προσωπικά τον θεωρώ αρνητικό... και η Νόρα σε καμία περίπτωση δεν έχει έπαρση...
Το ότι χάρηκε που της πρόσφεραν μια δουλειά, δε την κάνει αλαζονική, λογικό και επόμενο ήταν να χαρεί... δουλειά της είναι... Άλλωστε ένας άνθρωπος που έχει σταθεί τόσο πολύ στους φίλους του παραμελώντας τα δικά του προβλήματα, δεν τον λές κάν εγωϊστή (που η Νόρα είναι σαν χαρακτήρας εγωϊστρια) πόσο μάλλον αλαζονικό, γιατί η Νόρα και ο Λουκάς πάντα ήταν εκεί για τους φίλους τους, μην τα αναιρούμε όλα...
Ναι... βασανίζει (τρόπος του λέγειν) τον Λουκά και δυστυχώς θα συνεχιστεί αυτό αλλά και ο Λουκάς έχει κάνει λάθη στο παρελθόν και τα ξεπέρασαν όπως θα ξεπεράσουν τα επόμενα που θα γίνουν δυστυχώς....!!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:23 pm

Ezantakou έγραψε:
margaret10 έγραψε:Να πω οτι η Νορα μια επαρση την εχει και γενικα τον Λουκα τον εχει" βασανισει" με τον τροπο της, ερημε Λουκα γ τι τραβας, αλλαζεις λαστιχα, σου τρωει ο ταριφας το φαγητο, εχεις και την Νορα να σε κανει τουμπανο και τωρα σου ερχεται και η αδερφουλα..... Σειρα σου να μεινεις κοκκαλο.....
Τον χαρακτηρισμό "έπαρση" προσωπικά τον θεωρώ αρνητικό... και η Νόρα σε καμία περίπτωση δεν έχει έπαρση...
Το ότι χάρηκε που της πρόσφεραν μια δουλειά, δε την κάνει αλαζονική, λογικό και επόμενο ήταν να χαρεί... δουλειά της είναι... Άλλωστε ένας άνθρωπος που έχει σταθεί τόσο πολύ στους φίλους του παραμελώντας τα δικά του προβλήματα, δεν τον λές κάν εγωϊστή (που η Νόρα είναι σαν χαρακτήρας εγωϊστρια) πόσο μάλλον αλαζονικό, γιατί η Νόρα και ο Λουκάς πάντα ήταν εκεί για τους φίλους τους, μην τα αναιρούμε όλα...
Ναι... βασανίζει (τρόπος του λέγειν) τον Λουκά και δυστυχώς θα συνεχιστεί αυτό αλλά και ο Λουκάς έχει κάνει λάθη στο παρελθόν και τα ξεπέρασαν όπως θα ξεπεράσουν τα επόμενα που θα γίνουν δυστυχώς....!!!!
Συμφωνώ με την Έζι, δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα...Και όχι επειδή έχω αδυναμία στη Νόρα. Εξάλλου έχω πει ότι στο θέμα με το Λουκά είναι λάθος!
Και επίσης νομίζω δεν υποφέρει μόνο ο Λουκάς αλλά και η Νόρα...
Πάντως ότι και να λέμε θα μας σκάσουν μέχρι να τα ξαναβρούν!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:35 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Λουκας-Νικολας-Αμαλια
Απιστευτη σκηνη.Μεσα στις ατακες και τις γκριματσες.Ο Λουκας την πατησε αλλα τουλαχιστον πηρε τον τιτλο του ιπποτη.

Ευα-Στεφανος-Αγγελουκος
Πρωτον ποσο ομορφο ειναι αυτο το μωρο;Καθε φορα κλεβει την παρασταση και τις καρδιες μας inlove
Δευτερον η παρακατω εικονα δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι με ελιωσε......

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-2010-11-04-12h33m31s186

Ο Αγγελουκος ειχε καρφωθει και κοιταζε μεσα στα ματια τον Στεφανο και εκεινος επισης.

Τριτον θα συμφωνησω με την Clarabelle.Απο την μια εχουμε την μια απο τις δυο καλυτερες χημειες στην σειρα μαζι με τα ΛουκαΝορακια και απο την αλλη ελεγες οτι δεν θελεις να ειναι κοντα στην Ευα και το μωρο ο Στεφανος ετσι που μας τους καταντησαν.

Ερριετα-Στεφανος
Η Ερριετα εδιωξε τον Στεφανο αν και εκεινος φανηκε οτι ηθελε να μεινει.Και τον εστησε κιολας στο ραντεβου που ειχαν.Η Ερριετα παντως καταλαβε ποια για τα καλα τι σημαινει το ονειρο και απο οτι καταλαβαινω θα αρχισει να ψαχνει την αληθεια για το ποιος ειναι ο πραγματικος της πατερας και που βρισκεται ο αδερφος της.Καλα για τον αδερφο δεν θα χρειαστει να ψαξει και πολυ lol! Διπλα της βρισκεται ( και φυσικα δεν εννοω τον Στεφανο ) αλλα μεχρι να το μαθει.....

Νορα-Μπελλος born to be χαμενος ( απο χερι )
Βρε σαν τα χιονιααααα.Καιρο ειχαμε να δουμε μια τετοια σκηνη.Τωρα αν πω οτι μου ειχαν λειψει αυτες οι σκηνες ψεματα θα ειναι αλλα anyway.Επιμενω παντως πως αυτο το κολλημα του Μπελλου με την Νορα ειναι πλεον εμμονικο και αρρωστο οποτε μπορει να μεινει μακρια της σας παρακαλω πολυ;

Νικολας-Δαφνη
Αν και ειμαι με το μερος του Νικολα ολο αυτο το διαστημα -και παραμενω εννοειται- δεν γινεται να μην πω οτι το εχουν παρακανει και οι δυο με την συμπεριφορα τους.

Λουκας-Νικολας και αργοτερα Νορα
Για δες κατι περιεργα πραγματα.Κι εγω οταν αγχωνομαι τρωω.Αλλα τρωω στο σπιτι μου δεν παω να αδειασω την κατσαρολα των φιλων μου.Η χαρα του Λουκακου για την νεα δουλεια της Νορας ειλικρινεστατη και συγκινητικη.

Χρηστος γενικως
Μου αρεσαν πολυ εχθες ολες οι σκηνες του.Και με τον Στεφανο,και με την Αννα αλλα κυριως με την Νταιζη.Τα εχωσε στον Στεφανο και λιγο στην Νταιζη αν και μετα ξανακυλησε αλλα ηταν πολυ ωραιες σκηνες ολες.

Λουκας-Νορα γενικως
Μα να μη θελει να φιλησει τον μουτζουρη Λουκα;Στο μαγλου ειχε μουτζουρωθει κοπελια οχι στο στομα.Εν τω μεταξυ ειναι ιδεα μου ή οταν ο Λουκας ρωτησε την Νορα πως πηγαν οι εξετασεις της εκεινη σαν να στραβομουτσουνιασε καπως;
Αλλα αργοτερα στο σπιτι τους οταν εμειναν οι δυο τους ηταν υπεροχοι και οι δυο.Αυτη η σκηνη στον καναπε κατοχυρωνεται ως μια ακομα απο τις αγαπημενες μου αφου ειχαμε και μια μικρη επανοδο του ζηλειαρη Λουκα runaround

Ρουσσος γενικως
Χθες ειχαμε μια χορταστικη δοση και απο Κατρανιδη που ηταν σε μεγαλα κεφια.Η σκηνη με την κυρια Παπαδημητριου εξαιρετικη.Αλλα για μενα οι καλυτερες του σκηνες ηταν εκεινες που ηταν μονος του.Χωρις πολλα λογια καταφερε να μας περασει το διλλημα του για το αν θα υπερασπιστει την Αντιγονη ή οχι.

Και για οποιον ειχε αμφιβολιες μεχρι χθες ο Λουκας ειναι το περιφημο αγορακι στο αυτοκινητο και αδερφος της Ερριετας.Τα λογια του Ρουσσου το εκαναν σαφες καθως ο δισταγμος του να καψει τον δευτερο φακελο αλλα και η μεγαλη αδυναμια που δειχνει στον Λουκα ηταν ολοφανερος.

Και αν τα λογια δεν σας επεισαν ιδου και οι αποδειξεις.

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-2010-11-04-12h25m25s128

Ψηφισα πολυ καλο για Στεφανο-Ευα-Αγγελουκο,ΛουκαΝορακια στον καναπε,τον μπουκωμενο απο το φαι Νικολα και το διλλημα του Ρουσσου.

Υ.γ.Εκτος απο τον Μπελλο παρακαλω πολυ να μεινει και η Μελιτα μακρια απο την Νορα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 3:22 pm

Οχοχοοοοχ με την φοτο το σιγουρεψαμε πλεον ο Λουκας ειναι....
Α ρε Λουκακο μου τι σε περιμενειιι...
Μου αρεσε πολυ το επεισοδιο....ειδα Νορα -Λουκα σε σκηνες που αρχισαν να μου θυμιζουν τα παλια...και χαρηκα λιγο αν κ ξερω δεν θα κρατησουν και πολυ...
Τραλαθηκα με Στεφανο Αγγελο inlove ειναι τρομερη φατσουλα ο μικρος...και οπως κοιταζε τον Στεφανοοοο ελιωσααα...
Ξενερωσα με την εμφανιση της μπεκρουλιτσας...καλα εισαι στον καναπε σου τι βγαινεις εξω ....Ολοι καλα ειναι ναιιι χαιρετισμους κ απο την Ευα....α ναι ξεχασες να ρωτησεις για την Ευα...ειναι που μονο εσυ την καταλαβαινεις μωρε γι αυτοοο...
Καλα η Δαφνη ειναι για πολλες Fskl Fskl που την χανεις που την βρισκεις πανω σε μια μηχανη... και θες και να μην ενοχλειτε ο Νικολας...Synelthe
Ο Χρηστος σημερα κουκλος...πολυ του παει το πρασινο...και ωραια σκηνη με την Νταιζη βγαζουν πολυ ερωτισμο οι δυο τους..
Ο Ρουσσος τελειοςςς...και εκει που εκαψε τους φακελους...τρεμερο υφος...
Επιτελους υπαρχει μια αγωνια κ λιγη δραση
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 3:24 pm

loukasnora έγραψε:

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-2010-11-04-12h25m25s128

.
[/size]

Εγω πειράζει που δεν μπορώ να δω ποιος τον υιοθέτησε???

Βλέπετε κάτι που δεν βλέπω εγω?

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από milia Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 3:36 pm

Λοιπόν Αμαλία - Πέτρος ΘΕΟΙ και οι δυο!!!! oscar oscar
Χάρηκα πολύ για την Νόρα με την ευκαιρία που της εμφανίστηκε....
Τέλεια σκηνή Νικόλα και Λούκα γέλασα πάρα πολύ με την κατσαρόλα αλλά στεναχωρήθηκα στη συνέχεια με Δάφνη - Νικόλα!!!!
Μου άρεσε η σκηνή Εύας - Στέφανου και Άγγελου πολύ γλυκιά στιγμή!!!!
Επίσης έχω ΜΕΓΑΛΟ ερώτημα με τον φάκελο που τελικά δεν έκαψε ο Ρούσος... (??)
Αυτά από εμένα.. Καλό Απόγευμα!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 3:41 pm

Vaso20 έγραψε:Τπτ το ιδιαιτερο κ το σημερινο!Μετριο σε γενικες γραμμες!

-Η Εριεττα απο τοτε που ηρθε στην Ελλαδα τρωει τη μια κατραπακια πισω απ την αλλη!
Εγω πιστευω οτι απο τοτε που βρικε τη φωτογραφια ειχε καταλαβει περι τινος προκειται το ονειρο της αλλα δεν ηθελε να το συνειδητοποιησει κ σημερα επιβεβαιωθηκε!

-Της Αννας της παει το νευριασμενο αλλα μας τα ειπε καπως περιεργα!Ενταξει ο Χρηστος δεν την ξερει κ την πιστευει αλλα ηταν ενας σουρεαλ διαλογος ο σημερινος τους!Μαλλον την πειραζει που ο Χρηστος ειναι μπλεγμενος απο πολλες μεριες ενω εκεινη μονο απο μια! valen
Ο Χρηστος ειναι το ιδιο ταιριαστος τοσο με τη Νταιζη οσο κ με την Αννα!Δεν μπορω να διαλεξω αναμεσα τους κ κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μπρορεσει κ ο Χρηστος γτ αυτες οι 2 αλληλοσυμπληρονονται!Απ τη μια η σκυλα κ δολοπλοκα Νταιζη κ απ την αλλη η ηρεμη κ γλυκια Αννα!Δυσκολη επιλογη! valen

-Την Κατερινα εχω αρχισει να τη λυπαμαι!Εχει μπλεξει με τους τρελους κ θα τρελαθει κ αυτη σιγα σιγα! valen

-Την Ευα δυστυχως θα την κυνηγαει παντα το ασχημο παρελθον της!Στα ματια τα δικα μου τουλαχιστον γτ δεν με επεισε οτι ειναι το καταλληλο ατομο για να κανει κυρηγμα στη Δαφνη!

-Η Νταιζη μ αρεσει παντα ετσι κι αλλιως κ σημερα πεταξε 2-3 ατακες πολυ καλες!
Κατα τα αλλα,ο Χρηστος πηγε να ζητησει το λογο για την Αννα κ κατεληξε να φιλιεται με τη Νταιζη,σταθερος χαρακτηρας κ αυτος οπως ολοι,κ η Νταιζη εχει ενα περιεργο,μοναδικο,ολοδικο της τροπο να καταλαβαινει ποτε καποιος της δειχνει αγαπη! valen

-Η Αντιγονη κ ο Ρουσσος μου εδωσαν την εντυπωση οτι μιλουσανε για κατι που ηξερα,αλλα τελικα καταλαβα οτι δεν εχω ιδεα! valen

-Το ειδιλιο Μαριλιας-Λευτερη ειναι τρελη ξενερωσια!Παρ ολα αυτα δεν μπορω να κατηγορησω τη Μαριλια εφ οσον δεν κανει κατι μεμπτο!Ξερει οτι ο Λευτερης ειναι ελευθερος κ οτι η μανα της ουδεμια σχεση εχει μαζι του!Περιμενω να δω πως θα εξελιχθει!

-Μελιτα-Νορα μ αρεσουν παντα οταν μιλανε σαν φιλες!Ειδικα οι χαρουλες που εκαναν στην αρχη μου δημιουργησαν μια ευφορια!Η Νορα εχει απολυτο δικιο σ αυτα που ειπε κ καλα θα κανει η Μελιτα να τα ακολουθησει αν θελει να μην χασει το Στεφανο!

-ο Μπελλος δεν με εχει πεισει ακομα οτι εχει καταστρωσει το τελειο σχεδιο,ειδικα μετα τις σημερινες παρακινδινευμενες κινησεις που εκανε προς τη Νορα!

-Η Δαφνη εχει δικιο!Εχει γκοσει πια η κοπελα με τις παραξενιες του Νικολα!

-Απο την αντιδραση του Ρουσσου καταληγω κ εγω στο συμπερασμα οτι αδελφος της Εριεττας ειναι ο Λουκας!Γτ αν ηταν καποιος αλλος δεν νομιζω να το επερνε τοσο βαρια!

Συμφωνώ με όσα γράφεις και επίσης έχεις πολύ ωραίο άβαταρ!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 3:50 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......

Λουκας-Νικολας-Αμαλια
Απιστευτη σκηνη.Μεσα στις ατακες και τις γκριματσες.Ο Λουκας την πατησε αλλα τουλαχιστον πηρε τον τιτλο του ιπποτη.

Ευα-Στεφανος-Αγγελουκος
Πρωτον ποσο ομορφο ειναι αυτο το μωρο;Καθε φορα κλεβει την παρασταση και τις καρδιες μας inlove
Δευτερον η παρακατω εικονα δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι με ελιωσε......

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-2010-11-04-12h33m31s186

Ο Αγγελουκος ειχε καρφωθει και κοιταζε μεσα στα ματια τον Στεφανο και εκεινος επισης.

Τριτον θα συμφωνησω με την Clarabelle.Απο την μια εχουμε την μια απο τις δυο καλυτερες χημειες στην σειρα μαζι με τα ΛουκαΝορακια και απο την αλλη ελεγες οτι δεν θελεις να ειναι κοντα στην Ευα και το μωρο ο Στεφανος ετσι που μας τους καταντησαν.

Ερριετα-Στεφανος
Η Ερριετα εδιωξε τον Στεφανο αν και εκεινος φανηκε οτι ηθελε να μεινει.Και τον εστησε κιολας στο ραντεβου που ειχαν.Η Ερριετα παντως καταλαβε ποια για τα καλα τι σημαινει το ονειρο και απο οτι καταλαβαινω θα αρχισει να ψαχνει την αληθεια για το ποιος ειναι ο πραγματικος της πατερας και που βρισκεται ο αδερφος της.Καλα για τον αδερφο δεν θα χρειαστει να ψαξει και πολυ lol! Διπλα της βρισκεται ( και φυσικα δεν εννοω τον Στεφανο ) αλλα μεχρι να το μαθει.....

Νορα-Μπελλος born to be χαμενος ( απο χερι )
Βρε σαν τα χιονιααααα.Καιρο ειχαμε να δουμε μια τετοια σκηνη.Τωρα αν πω οτι μου ειχαν λειψει αυτες οι σκηνες ψεματα θα ειναι αλλα anyway.Επιμενω παντως πως αυτο το κολλημα του Μπελλου με την Νορα ειναι πλεον εμμονικο και αρρωστο οποτε μπορει να μεινει μακρια της σας παρακαλω πολυ;

Νικολας-Δαφνη
Αν και ειμαι με το μερος του Νικολα ολο αυτο το διαστημα -και παραμενω εννοειται- δεν γινεται να μην πω οτι το εχουν παρακανει και οι δυο με την συμπεριφορα τους.

Λουκας-Νικολας και αργοτερα Νορα
Για δες κατι περιεργα πραγματα.Κι εγω οταν αγχωνομαι τρωω.Αλλα τρωω στο σπιτι μου δεν παω να αδειασω την κατσαρολα των φιλων μου.Η χαρα του Λουκακου για την νεα δουλεια της Νορας ειλικρινεστατη και συγκινητικη.

Χρηστος γενικως
Μου αρεσαν πολυ εχθες ολες οι σκηνες του.Και με τον Στεφανο,και με την Αννα αλλα κυριως με την Νταιζη.Τα εχωσε στον Στεφανο και λιγο στην Νταιζη αν και μετα ξανακυλησε αλλα ηταν πολυ ωραιες σκηνες ολες.

Λουκας-Νορα γενικως
Μα να μη θελει να φιλησει τον μουτζουρη Λουκα;Στο μαγλου ειχε μουτζουρωθει κοπελια οχι στο στομα.Εν τω μεταξυ ειναι ιδεα μου ή οταν ο Λουκας ρωτησε την Νορα πως πηγαν οι εξετασεις της εκεινη σαν να στραβομουτσουνιασε καπως;
Αλλα αργοτερα στο σπιτι τους οταν εμειναν οι δυο τους ηταν υπεροχοι και οι δυο.Αυτη η σκηνη στον καναπε κατοχυρωνεται ως μια ακομα απο τις αγαπημενες μου αφου ειχαμε και μια μικρη επανοδο του ζηλειαρη Λουκα runaround

Ρουσσος γενικως
Χθες ειχαμε μια χορταστικη δοση και απο Κατρανιδη που ηταν σε μεγαλα κεφια.Η σκηνη με την κυρια Παπαδημητριου εξαιρετικη.Αλλα για μενα οι καλυτερες του σκηνες ηταν εκεινες που ηταν μονος του.Χωρις πολλα λογια καταφερε να μας περασει το διλλημα του για το αν θα υπερασπιστει την Αντιγονη ή οχι.

Και για οποιον ειχε αμφιβολιες μεχρι χθες ο Λουκας ειναι το περιφημο αγορακι στο αυτοκινητο και αδερφος της Ερριετας.Τα λογια του Ρουσσου το εκαναν σαφες καθως ο δισταγμος του να καψει τον δευτερο φακελο αλλα και η μεγαλη αδυναμια που δειχνει στον Λουκα ηταν ολοφανερος.

Και αν τα λογια δεν σας επεισαν ιδου και οι αποδειξεις.

Ψηφισα πολυ καλο για Στεφανο-Ευα-Αγγελουκο,ΛουκαΝορακια στον καναπε,τον μπουκωμενο απο το φαι Νικολα και το διλλημα του Ρουσσου.

Υ.γ.Εκτος απο τον Μπελλο παρακαλω πολυ να μεινει και η Μελιτα μακρια απο την Νορα.

Καταπληκτικός σχολιασμός! : respect :
Δεν είχα σκοπό να γράψω,..αλλά με το που τον διάβασα, συμφώνησα μεχρι τελείας! soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από fay Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 4:46 pm

Καρ-Mik έγραψε:
loukasnora έγραψε:

.
[/size]

Εγω πειράζει που δεν μπορώ να δω ποιος τον υιοθέτησε???

Βλέπετε κάτι που δεν βλέπω εγω?

Ούτε κι εγώ μπορώ να δω κάτι. Και με φακούς επαφής και κολλημένη στον υπολογιστή και πάλι δεν διακρίνω εκείνο το Βενέτη που φοβόμουνα. Παιδιά, συγγνώμη, μήπως τα μάτια σας έχουν ακτίνες Χ γιατί αλλιώς δεν εξηγείται.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 4:53 pm

EΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ (Β καλιγραφικο και ενα Ν ) και νομιζω οτι λεει βενετης που το κοταω απο μακρια
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 5:18 pm

Το επεισόδιο είχε αυτά που θέλουμε να βλέπουμε στην σειρά. Πολύ παρέα και ωραίες σκηνές.

Μου άρεσε πολύ ο Λουκάς και η Νόρα που επιτέλους είναι καλά μαζί και είχαν πολύ ωραίες σκηνές. Μου άρεσε η Δάφνη με τον Νικόλα και ας είναι τόσο εγωιστές. Μου άρεσε η Εύα με τον Στέφανο και το μωρό, ήταν τέλεοι και αυτοί. Μου άρεσε πολύ και ο Ρούσσος με την Αμαλία και με την Καρτάλαινα αλλά και μόνος του που ήταν εξαιρετικός. Μου άρεσε η Εριέττα που δένει ωραία στην σειρά και η Άννα. Μου άρεσε ο Μπέλλος που έχει καταλάβει τι παιχνίδι παίζει η Νταίζη. Μου άρεσε και ο Χρήστος που ήταν και αυτός πολύ καλός.

Γενικά είχε ενδιαφέρον. Ψηφίζω το επεισόδιο πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 5:26 pm

"Παμε σινεμα!"

"Μερικοι το προτιμουν κρυο!"

Ή καυτο... Μια ετσι μια αλλιως δεν αντεχεται... Τι εννοω η σαλεμενη τηλεθετρια; Μου αρεσαν τρελα στο χθεσινο επεισοδιο οι σκηνες Νορα Λουκα -για να μην αναφερω τα προσεχως- Μου αρεσε η σκηνη με το αυτοκινητο της Αμαλιας! Αφου το βλεπεις αγορι μου τα στρατηγικα σχεδια δεν σου βγαινουν αστο....Αλλαζε τωρα λαστιχο...! Η αφιξη της Νορας ηταν αναμενομενη, θα προτιμουσα βεβαια να μιλησει για το θεμα της επεμβασης με περισσοτερο ενδιαφερον και φυσικα να φιλησει το Λουκα! Χαρηκα με τη δουλεια της Νορας -ελπιζω να μην μου βγει ξινο!- μου αρεσε η σποντα για τη δευτερη σοδα αλλα δεν νομιζω να χρειαστει! Μου αρεσε η ζηλιτσα του Λουκα και γενικα η ολη σκηνη στον καναπε! inlove inlove Το θεμα ειναι πως οι εναλαγγες του καιρου εχουν αρχισει να μου βαρανε στα νευρα και ετσι σκ@τ@ που ειναι το κλιμα δεν βλεπω να καλυτερευουν τα πραγματα... (ελπιζω να καταλαβενεται οτι δεν μιλαω για το μετεωρολογικο δελτιο! Rolling Eyes )

"Ορατοτης μηδεν!"

Οχι δεν ειναι αυτο που φανταζεστε... Απλα η σκηνη του Ρουσσου να καιει τις (?) πραξεις υιοθεσιας μου θυμησε μια αναλογη σκηνη της ταινιας! Οι φακελοι προδιδαν μονο οτι ξεραμε και τιποτα παραπανω αν και η προσπαθεια της Νικης ειναι ακρως ενδιαφερουσα αλλα εγω ειμαι γκαβη! Τα λεγομενα του Ρουσσου παλι και κυριως η ευαισθησια που εδειξς για το παιδι του οποιου "ολη η ζωη του" ηταν μεσα στο φακελο και δεν το ξερει μου φωτογραφιζουν το Λουκα.... ;/

"Ξεριζομενη γενια"

Για οσους δεν την ξερετε... Ειναι ενας που ψαχνει τη μανα του, την αδερφη του... Εχει και σικουελ στο οποιο ψαχνει τον πατερα του! Η Εριεττα εφαγε φλασια και καταλαβε οτι το οννειρο ειναι αναμνηση... Με λιγη επεξεργασια κατεληξε στο συμπερασμα οτι ειδε τον πατερα της να δολοφονειται και διπλα της ειναι ο αδερφος της... Αν καταλαβα καλα γιατι μια φασαρια επικρατουσε στο σπιτι ειπε οτι για καποιο λογο αυτη η αναμηνση επανερχεται πιο εντονα τον τελευταιο καιρο... Μηπως λεω εγω μηπως γιατι συναντησε τον αδερφο της και δεν το ξερει αλλα υποσυνειδητα τον αναγνωρισε; cake

"Ενα κοριτσι για δυο"

Και τι κοριτσι απο σπιτι, με τροπους και αρχες και πανω απο ολα καλος ανθρωπος! Η Δαφνη ντε! Μα συγγνωμη και λουλουδικο και καβαλα -στη μηχανη, μαζευτειτε- τι να υποθεσει ο κακομοιρης ο Νικολας; Επνιξε τον πονο του στο φαϊ!
Πηγε και η Δαφνη εβαλε τις φωνες αντε να σωσουν την κατασταση μετα τα Λουκονορακια ή ο Ηλιας!

"Ενας βλακας και μισος"

Ο Μπελλος ειναι πλεον σιγουρος, γιατι πριν ειχε μονο υποψιες οτι η γυναικα του θελει να τον ξεκανει! Palamakia Εδωσε συστασεις για τη Νορα και πηγε και απο το γραφειο.... Γιατι; Καταλαβε κανεις; Η σκηνη ειχε μοναδικο στοχα να μας υπενθυμισει το ζαβο που ολοι αγαπησαμε ή κατι αλλο παιζει μου εμενα μου διαφευγει;

"Υπαρχει και φιλοτιμο!"

Καμια σχεση το περιεχομενο της ταινιας... Η Αννα του τα ειπε λιγο μπερδεμενα του Χρηστου αλλα το παλικαρι προσθεσε 1+1 και σου λεει Νταιζη μου βρωμαει εδω...
Η Νταιζη παλι τον καλεσε για τον ρωτησει αν του λειπει; Ee? Συγγνωμη τι λογικη ειναι αυτη; Μου αρεσε η σκηνη αλλα εξακολουθω να μην θελω το Χρηστο με τη Νταιζη. Τι πρεπει να γινει δηλαδη να βουλιαξει τελειως;
Τωρα για τη συγγνωμη του Στεφανου δεν εχω να πω κατι... Απο τοτε που βγηκε η συγγνωμη...

"Οικογενεια Χωραφα"

Τι ομορφη σκηνη με τον Αγγελο και τους γονεις του! inlove inlove inlove inlove Ποσο ομορφο ειναι αυτο το μωρο! Τι αποστευτα γλυκος κουκλος ειναι αυτος! Αχ.... Efxi

"Λαμψη"

Θα ειναι η μονη παρασπονδια στο σημερινο σχολιασμο μιας και δεν εννοω την ταινια! Μανα κορη και θεια γυρω απο το ιδιο γαϊτανακι για να μην πω μπισκοτακι... vomit Μαριλου το γυμναστηριο ειναι για να ιδρωνουμε κουκλα μου αν δεν σου αρεσει καλυτερα να αλλαξεις προσανατολισμο να γλυτωσει και το στομαχι μας στην χειροτερη η τηλεοραση στην καλυτερη των περιπτωσεων!

Αυτα... Ειμαι σιγουρη οτι κατι λειπει αλλα ο εγκεφαλος μου υπολειτουργει οποτε.... "Καλο" κι αυτο γιατι δεν ξερω αν το σημερινο επεισοδιο θα ειναι "τελειο" ή "πολυ καλο"...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 5:27 pm

Ας δοκιμάσω να ξαναγράψω αυτά τα ολίγα που είχα γράψει και χθές

Η Εριέττα έκανε τη σύνδεση ονείρου και πραγματικότητας και το έδιωξε το αψηλό αγόρι. Ο Στέφανος ήθελε να την παρηγορήσει χαχα αλλά η Εριέττα έχει τα δικά της ωράρια!

Η σκηνή Χρήστου και Άννας δεν μου άρεσε, η κοπελίτσα δεν το έχει κι είναι κρίμα. Μου φάνηκε πολύ ψεύτικη.. Η Άννα πάλι τι έλεγε? Ότι ο Χρήστος είναι μπλεγμένος? Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα! lmao Τον Χρήστο τι τον βάζετε να λέει? Σε μια κοπέλα που δεν έχει καν φιλήσει??? Ημαρτον!!!

Οι κάλτσες που ήταν στην τσέπη του σακακιού πειράζει που εμένα με συγκίνησαν? inlove

Πολύ χάρηκα όμως που την παράτησε σύξιλη ο Ρουσσος!

Ο μουτζούρης που άλλαζε......το λάστιχο χαχα πολύ μου άρεσε! Γλυκούλικη σκηνή!

Η Εύα πολύ μου άρεσε στο γυμναστήριο. Η Δαφνούλα πάλι δεν της είπε τίποτα από αυτά που είπε στη Νόρα! Μήπως γιατί δεν ήθελε να τα ακούσει???

Η σκηνή Νταίζης – Χρήστου κατατάσσεται για μένα στις καλύτερες του επεισοδίου! Κασσανδρινός και Πολυχρονίδη έχουν και ταλέντο και χημεία και πάντα μου άρεσαν μαζί! Την ώρα που παραδέχτηκε ο Χρήστος ότι αγαπάει τη Νταίζη, έλιωσα!!! Αγαπώ Love

Κατρανίδης και Παπαδημητρίου εξαίρετοι όπως πάντα. Μου φάνηκε πάντως ότι η Αντιγόνη είχε περίεργο ύφος όταν της μίλησε ο Πέτρος για το τι έχει περάσει τόσα χρόνια. Σαν να είχε ζήσει κι εκείνη το ίδιο και τον καταλκάβαινε. Για μια στιγμή βέβαια..

Προσπερνώ Ξεφτέρη..

Η Νόρα μου άρεσε πολύ μέσα στη χαρά της. Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τη Μελιτα. Χάλια μαύρα (κυριολεκτικά και μεταφορικά) αλλά ίσως να της είπαν να βγεί τόσο ψεύτικη. Άλλωστε δεν τη νοιάζει για κανέναν πέρα απο τον εαυτό της και ρωτάει μόνο και μόνο για το θεαθήναι! Βέβαια έχω την αίσθηση ότι απλά δεν το’χει η κοπέλα!

Και η Νόρα τι την βάζετε να λέει? Κυνήγησε τον άντρα που έκλεψες από την κολλητή μου και στον κλέψανε, αλλιώς θα τον χάσεις? Έλεος όμως. Στην τελική ας κρατήσει μια απόσταση! Bέβαια μετά δεν θα την βλέπουμε ποτέ τη Μελίτα και πώς να το αντέξει ο κόσμος? ainta Απαλλάξτε μας!!!

Στο θέμα Δάφνη-Νικόλα είμαι δίπλα στο Νικόλα! Ξέρει πολλές υπαλλήλους η Δάφνη που στον πρώτο μήνα δουλειάς παίρνουν τριαντάφυλλα από τα αφεντικά τους και τους πηγαινοφέρνουν στη δουλειά??? Απαράδεκτη να ζητά υποστήριξη από τον πατέρα της.. Θέλει υποστήριξη στο διαζύγιο όχι στο να σώσει τον γάμο της! Έλεος..

Η σκηνή Στέφανου-Χρήστου μου άρεσε ιδιαίτερα και πάνω απο όλα που χάρηκε ο Χρήστος για τον Αγγελούκο αλλά δεν τον συγχώρησε το Στέφανο!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Η σκηνή Εύας – Στέφανου – Αγγελούκου απλά δεν υπήρχε!!! Τέλειος ο Σταύρου με το μωρό, αχ αντε σύντομα και στο δικό του μπεμπάκι, αλλά και το μωρό όπως είχε καρφώσει το βλέμμα απο έκπληξη είχε πολύ φάση. Βέβαια δεν τον θέλω κοντά στην Ευα και το μωρό, αλλά άλλο αυτό! Εκνευρίζομαι πολλαπλώς πλέον όταν τους βλέπω μαζί! Πάνω απο όλα για τις εξαιρετικές σκηνές τους που μόνο γκαβοί δεν θα έβλεπαν τη χημεία τους και οι απο πάνω μάλλον απογκαβώθηκαν!!!

Όσο για την κοπέλα που είπε για τα λεφτά να της θυμίσω ότι
α) η κληρονομιά ανέφερε ξεκάθαρα ότι η διαχείριση θα είναι στη μητέρα του μωρού και
β) η κληρονομιά πλέον είναι σε ακίνητα κλπ στοιχεία και την έχουν αναλάβει δυο μεγάλοι δικηγόροι άρα μάλλον ο Στέφανος περιττεύει! Δεν χρειάζεται να αβγατίσουν και όσα είναι μια χαρά είναι, περιμένουν τον Άγγελο να μεγαλώσει.

Επίσης δεν θα σχολιάσω ούτε τον Μπέλο..

Γιαννακόπουλος – Πετράκης και Δρακουλάκη έδωσαν ρέστα στη μεταξύ τους σκηνή! Έλιωσα στο γέλιο ειδικά με τους άντρες της παρέας! Ο Νικόλας όπως μιλούσε μπουκωμένος ήταν απίστευτος!!! Εκεί που έλεγε «πλέει, πλέει Λουκά, πλέει» χτυπιόμουνα! Είναι θεός!!!

Επίσης δεν θα σχολιάσω ούτε το συνδυασμό Σφίχτη και Τσιριμπιμ τσιριμπομ. Μόνο το πόσο ζώον τελικά είναι ο Μπέλλος. Κάθεται να τον δηλητηριάζουν γιατί ήταν τόσο στόκος που της χάρισε την Εδέμ. χαχαχαχαχαχαχαχα

Ο καυγάς καθόλου δεν μου άρεσε με την Εύα κλασσικά απούσα. Όσο για τη Δάφνη θα το επαναλάβω ξέρει πολλές υπαλλήλους που στον πρώτο μήνα δουλειάς παίρνουν τριαντάφυλλα από τα αφεντικά τους και τους πηγαινοφέρνουν στη δουλειά??? Και μπορεί να λέει ότι εκείνη στη θέση του Νικόλα είχε γεγονότα όμως και οι βόλτες με μηχανές, τα σουξου μούξου και μετά την απαγωγή αμέσως τηλέφωνο και τα τριαντάφυλλα τι είναι? Ενδείξεις? lmao Δεν πάμε καλά!!!

Η Έρι αποσυντονίστηκε πλήρως με το όνειρο και έστησε και τον αψηλο. Καλά είπα ότι αυτή η γυναίκα έχει τα δικά της ωράρια και δεν ακολουθεί κανέναν Στέφανο! Έχει μεγαλώσει μάλλον μαθημένη να γίνεται το δικό της, δεν είναι κακό. Μου αρέσει!

Η ΛουκαΝορική συζήτηση επί του καναπέως πολύ μου άρεσε και πόσο γλυκά της χάιδευε την πλάτη, πολύ τρυφερά!!!! Έλιωσα που ήθελε να βάλει κάμερες!!!!

Όπως προείπα την παράσταση έκλεψαν η Εύα με τον Στέφανο και το μωρό αλλα και ο Χρήστος με τη Νταίζη, προσθέτουμε και εναν απίστευτο Κατρανίδη και να ένα πολύ καλό επεισόδιο!!!

Σπόιλερ:
Ma Mάνο??? xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Επεισόδιο 431 - Ημερομηνία 03-11-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 5:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας δοκιμάσω να ξαναγράψω αυτά τα ολίγα που είχα γράψει και χθές

Η Εριέττα έκανε τη σύνδεση ονείρου και πραγματικότητας και το έδιωξε το αψηλό αγόρι. Ο Στέφανος ήθελε να την παρηγορήσει χαχα αλλά η Εριέττα έχει τα δικά της ωράρια!

Η σκηνή Χρήστου και Άννας δεν μου άρεσε, η κοπελίτσα δεν το έχει κι είναι κρίμα. Μου φάνηκε πολύ ψεύτικη.. Η Άννα πάλι τι έλεγε? Ότι ο Χρήστος είναι μπλεγμένος? Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα! lmao Τον Χρήστο τι τον βάζετε να λέει? Σε μια κοπέλα που δεν έχει καν φιλήσει??? Ημαρτον!!!

Οι κάλτσες που ήταν στην τσέπη του σακακιού πειράζει που εμένα με συγκίνησαν? inlove

Πολύ χάρηκα όμως που την παράτησε σύξιλη ο Ρουσσος!

Ο μουτζούρης που άλλαζε......το λάστιχο χαχα πολύ μου άρεσε! Γλυκούλικη σκηνή!

Η Εύα πολύ μου άρεσε στο γυμναστήριο. Η Δαφνούλα πάλι δεν της είπε τίποτα από αυτά που είπε στη Νόρα! Μήπως γιατί δεν ήθελε να τα ακούσει???

Η σκηνή Νταίζης – Χρήστου κατατάσσεται για μένα στις καλύτερες του επεισοδίου! Κασσανδρινός και Πολυχρονίδη έχουν και ταλέντο και χημεία και πάντα μου άρεσαν μαζί! Την ώρα που παραδέχτηκε ο Χρήστος ότι αγαπάει τη Νταίζη, έλιωσα!!! Αγαπώ Love

Κατρανίδης και Παπαδημητρίου εξαίρετοι όπως πάντα. Μου φάνηκε πάντως ότι η Αντιγόνη είχε περίεργο ύφος όταν της μίλησε ο Πέτρος για το τι έχει περάσει τόσα χρόνια. Σαν να είχε ζήσει κι εκείνη το ίδιο και τον καταλκάβαινε. Για μια στιγμή βέβαια..

Προσπερνώ Ξεφτέρη..

Η Νόρα μου άρεσε πολύ μέσα στη χαρά της. Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τη Μελιτα. Χάλια μαύρα (κυριολεκτικά και μεταφορικά) αλλά ίσως να της είπαν να βγεί τόσο ψεύτικη. Άλλωστε δεν τη νοιάζει για κανέναν πέρα απο τον εαυτό της και ρωτάει μόνο και μόνο για το θεαθήναι! Βέβαια έχω την αίσθηση ότι απλά δεν το’χει η κοπέλα!

Και η Νόρα τι την βάζετε να λέει? Κυνήγησε τον άντρα που έκλεψες από την κολλητή μου και στον κλέψανε, αλλιώς θα τον χάσεις? Έλεος όμως. Στην τελική ας κρατήσει μια απόσταση! Bέβαια μετά δεν θα την βλέπουμε ποτέ τη Μελίτα και πώς να το αντέξει ο κόσμος? ainta Απαλλάξτε μας!!!

Στο θέμα Δάφνη-Νικόλα είμαι δίπλα στο Νικόλα! Ξέρει πολλές υπαλλήλους η Δάφνη που στον πρώτο μήνα δουλειάς παίρνουν τριαντάφυλλα από τα αφεντικά τους και τους πηγαινοφέρνουν στη δουλειά??? Απαράδεκτη να ζητά υποστήριξη από τον πατέρα της.. Θέλει υποστήριξη στο διαζύγιο όχι στο να σώσει τον γάμο της! Έλεος..

Η σκηνή Στέφανου-Χρήστου μου άρεσε ιδιαίτερα και πάνω απο όλα που χάρηκε ο Χρήστος για τον Αγγελούκο αλλά δεν τον συγχώρησε το Στέφανο!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Η σκηνή Εύας – Στέφανου – Αγγελούκου απλά δεν υπήρχε!!! Τέλειος ο Σταύρου με το μωρό, αχ αντε σύντομα και στο δικό του μπεμπάκι, αλλά και το μωρό όπως είχε καρφώσει το βλέμμα απο έκπληξη είχε πολύ φάση. Βέβαια δεν τον θέλω κοντά στην Ευα και το μωρό, αλλά άλλο αυτό! Εκνευρίζομαι πολλαπλώς πλέον όταν τους βλέπω μαζί! Πάνω απο όλα για τις εξαιρετικές σκηνές τους που μόνο γκαβοί δεν θα έβλεπαν τη χημεία τους και οι απο πάνω μάλλον απογκαβώθηκαν!!!

Όσο για την κοπέλα που είπε για τα λεφτά να της θυμίσω ότι
α) η κληρονομιά ανέφερε ξεκάθαρα ότι η διαχείριση θα είναι στη μητέρα του μωρού και
β) η κληρονομιά πλέον είναι σε ακίνητα κλπ στοιχεία και την έχουν αναλάβει δυο μεγάλοι δικηγόροι άρα μάλλον ο Στέφανος περιττεύει! Δεν χρειάζεται να αβγατίσουν και όσα είναι μια χαρά είναι, περιμένουν τον Άγγελο να μεγαλώσει.

Επίσης δεν θα σχολιάσω ούτε τον Μπέλο..

Γιαννακόπουλος – Πετράκης και Δρακουλάκη έδωσαν ρέστα στη μεταξύ τους σκηνή! Έλιωσα στο γέλιο ειδικά με τους άντρες της παρέας! Ο Νικόλας όπως μιλούσε μπουκωμένος ήταν απίστευτος!!! Εκεί που έλεγε «πλέει, πλέει Λουκά, πλέει» χτυπιόμουνα! Είναι θεός!!!

Επίσης δεν θα σχολιάσω ούτε το συνδυασμό Σφίχτη και Τσιριμπιμ τσιριμπομ. Μόνο το πόσο ζώον τελικά είναι ο Μπέλλος. Κάθεται να τον δηλητηριάζουν γιατί ήταν τόσο στόκος που της χάρισε την Εδέμ. χαχαχαχαχαχαχαχα

Ο καυγάς καθόλου δεν μου άρεσε με την Εύα κλασσικά απούσα. Όσο για τη Δάφνη θα το επαναλάβω ξέρει πολλές υπαλλήλους που στον πρώτο μήνα δουλειάς παίρνουν τριαντάφυλλα από τα αφεντικά τους και τους πηγαινοφέρνουν στη δουλειά??? Και μπορεί να λέει ότι εκείνη στη θέση του Νικόλα είχε γεγονότα όμως και οι βόλτες με μηχανές, τα σουξου μούξου και μετά την απαγωγή αμέσως τηλέφωνο και τα τριαντάφυλλα τι είναι? Ενδείξεις? lmao Δεν πάμε καλά!!!

Η Έρι αποσυντονίστηκε πλήρως με το όνειρο και έστησε και τον αψηλο. Καλά είπα ότι αυτή η γυναίκα έχει τα δικά της ωράρια και δεν ακολουθεί κανέναν Στέφανο! Έχει μεγαλώσει μάλλον μαθημένη να γίνεται το δικό της, δεν είναι κακό. Μου αρέσει!

Η ΛουκαΝορική συζήτηση επί του καναπέως πολύ μου άρεσε και πόσο γλυκά της χάιδευε την πλάτη, πολύ τρυφερά!!!! Έλιωσα που ήθελε να βάλει κάμερες!!!!

Όπως προείπα την παράσταση έκλεψαν η Εύα με τον Στέφανο και το μωρό αλλα και ο Χρήστος με τη Νταίζη, προσθέτουμε και εναν απίστευτο Κατρανίδη και να ένα πολύ καλό επεισόδιο!!!

Σπόιλερ:
Ma Mάνο??? xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Τζινακι σουπερ ντουπερ το σεντονακι! : respect : Συμφωνω μεχρι τελειας!
Το spoiler με πεθανε.......! lmao
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 5:35 pm

Τζινα το σποιλερ δεν υπαρχει! lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Φοβερος σχολιασμος! : respect :
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης