Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 52

Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 1:10 am

Λοιπόν τι να σχολιάσει ένας ταλαίπωρος τηλεθεατής από αυτό που είδαμε σήμερα;
Από ότι είδαμε στο μόνο που θα μείνω θα είναι σε Λουκά-Νόρα-Νταίζη
Νταίζη:τώρα τι φοβέρες ήταν αυτές ότι θα κλάψει πολύ στο μέλλον;Δεν κοιτάει που στο τέλος ο Μπελλάκος θα της τη φέρει , άρχισε άστοχες απειλές εναντίον αυτής και του Λουκά.Έτσι για να γεμίζουμε επεισόδια τελικά.
Νόρα-Λουκά:αυτή η Ακρίτα έχει αποφασίσει τι θέλει να δείξει με αυτούς τους δυο;Δεν νομίζω.Άσχετες κουβέντες , ατάκτως ειρημένες.Θέλει να τους χωρίσει.Απόψε αγκαλιά στο κρεβάτι , αύριο ο Λουκάς στο Νικολάκη.Και μετά τι; Θα έχουμε κοκορομαχίες μεταξύ τους στο δικαστήριο, την Εύα να το παίζει Κόφι Αναν , και μια Νταιζάρα που άρχισε και πάλι τα πέρα δώθε στα γραφεία τους.Βέβαια θα κάνει και ένα πέρασμα από το νοσοκομείο ,μια μαχαιριά-πρωτότυπες καταστάσεις.
Λοιπόν μια συμβουλή από μια εκνευρισμένη τηλεθεάτρια:βάλτε μια πορεία στις ιστορίες με ουσία.Να έχουν αρχή , μέση και τέλος.Αυτό που βλέπουμε να βλέπεται και όχι να κάνουμε συνεχώς ζάπιγκν.Γιατί στο τέλος το κουμπάκι του κοντρόλ δε θα επανάλθει στο κανάλι.
Και κάτι τελευταίο.Για να δείξουμε και ένα σεβασμό στο θεσμό της οικογένειας βάλτε επιτέλους και ένα παιδάκι να ζήσει τη χαρά των γονιών του από τη σύλληψή του.Δε χρειάζεται να δίνει εξετάσεις στο Πανεπιστήμιο για να μάθει ποιος είναι ο πατέρας ή και ποια είναι και η μάνα!!!Εδώ τους βγήκε μια πολύ καλή ΄χημεία.Μην το χαλάστε και αυτό πια!!!!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 2:07 am

Πολυ βαρετο μου φανηκε ΚΑΙ το σημερινο επεισοδιο..

Δεν αντεχω να βλεπω ετσι τη Νορα με το Λουκα.
Δεν αντεχω να βλεπω ετσι τη Δαφνη.
Δεν αντεχω αλλο τους ιδιους διαλογους Στεφανου-Αντιγονης, καθε φορα τα ιδια κ τιποτα να μη βγαινει.
Δεν αντεχω να βλεπω Μελιτα γενικως και ερωτικες σκηνες Στεφανου-Μελιτας ειδικως. Δε με επεισε ποτε αυτος ο δηθεν ερωτας κ ουτε θα με πεισει.. κ ας δακρυζει ο Στεφανος.. η αλλη μονο να ξερογλειφεται ξερει..
Δεν αντεχω να βλεπω Ευα-Λευτερη... Εχουν χαωωωωωδη διαφορα....
Δεν αντεχω να βλεπω Λευτερη γενικως. Ειναι χειροτερος γλιτσης και απο τα λιγδιασμενα μαλλια του χατζημακαριτη, ειναι πεφτουλας κ δε μου αρεσει κ υποκριτικα. Απορω Ευα και Δαφνη ενα μηνα τον ξερουν και συζητανε μαζι του τα προσωπικα τους λες κ ειναι κολλητοι..

Ελεος...
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 2:29 am

livani
Δεν έχω λόγια,όμως!
Όποιος έχει καταλάβει τί ακριβώς κάνουν με το Λουκά και τη Νόρα,παρακαλείται να μου το εξηγησει άμεσα!
Τι αλλοπρόσαλα είναι αυτά που είδαμε και σήμερα;;; livani
Η Ευα δεν ήταν όντως,ποτέ ευτυχισμένη με το Μάνο,αλλά μάλλον η ευτυχία είναι υπερτιμημένη κατάσταση,εξ ου και δεν ερωτευτηκε ποτέ το Στεφανο,που της την παρείχε! livani
Εξ ου ομοίως, και οι συγγραφείς έχουν μία εμμονη στο να της την στερούν,φαντάζομαι! livani
Αλλά,Ευαρα,μην προβληματίζεσαι σου σκάει γαμπρός -όλα τα λεφτά-δημοφιλής δε,και στην κόρη και την θεια της, ενδέχεται και στη μάνα σου-καθότι οι ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ ειδικευονται στην σταυροβελονιά και φέτος είναι σε μεγάλα κέφια! xoxo xoxo xoxo
Υγ.Ούτε ο Κυριάκος δεν θα γλιτώσει απο το μπισκοτίνι,οσονούπω θα πέσει κι αυτός στον έρωτά του! livani
Ο Σταυρου μου αρεσε πολύ!..ειδικά εκεί που πηγαινε να σκουπίσει το ανύπαρκτο δάκρυ lmao της πολλαπλώς αυτογλειφόμενης lmao
* ΕρΓιέττα (sic) lmao
Το ενδυματολογικό της Δάφνης ήταν πραγματικά για απύθμενα γέλια..Πόσο στερημένη και πανζαβη την καταντησανε;;;
Φυσικά η Γεωργόνη ήταν πολύ όμορφη,αλλά που πας έτσι,μαντάμ;;; geek
Και την Νταίζη τη βαριέμαι ανυπολόγιστα πολύ!
ΟΛΕ livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από maria* Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 12:25 pm

Έχω τόσο καιρό να σχολιάσω, και πάλι στα ίδια σχόλια είμαι. Τίποτα δεν άλλαξε. Βα-ρε-τά!

Έχω να πω πολύ επιγραμματικά:
1) Νόρα κοπέλα μου άντε στο καλό! Εγωίστρια, άμυαλη και καχύποπτη. Αυτή είναι η ατελείωτη αγάπη αυτού του ζευγαριού? Αηδιάζω με κάθε κουβέντα της πια. Κρίμα στο Λουκάκο. Κρίμα!
2) Μελίτα αποφάσισε τι θες να κάνεις στη ζωή σου, κάντο και μη μας πρήζεις άλλο τη ζωή! Μπορείς να αρχίσεις να σκέφτεσαι πριν κάνεις, αλλά κυρίως πριν πεις πράγματα, γιατί έχεις γίνει περίγελος! Τα σωστά πράγματα που θέλουμε να κάνουμε, πρέπει να γίνονται και με ορθό τρόπο, και συ το έχεις χάσει το παιχνίδι. Enough!
3) Δάφνη τα πράγματα είναι απλά. Σου την έδωσε ο Νικόλας, και με το δίκιο σου, αλλά αν τώρα πέσεις στη αγκαλιά του Λευτέρη, θα το κάνεις μόνο και μόνο για να δείξεις στον εαυτό σου ότι αξίζεις, ότι μετράς, και ότι ο Νικόλας δεν ήταν για σένα. Και επειδή θα το μετανοιώσεις, σκέψου και συ πριν πράξεις, για να μην καταντήσεις όπως την παραπάνω κυρία.

Για τους άντρες της υπόθεσης θα μιλήσω μονολεκτικά:
Στέφανε ΒΟΥΡ!!
Ρούσσο ΜΙΛΑ!!
Λουκά ΚΟΥΡΑΓΙΟ!
Νικόλα ΞΥΠΝΑ!!

Μέτριο από μένα, κι αυτό γιατί συνεχίζω να έχω κάτι να βλέπω στην τηλεόραση μεταξύ 7 και 8 το απόγευμα...
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 1:14 pm

soso έγραψε: Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Δεν έχω λόγια,όμως!
Όποιος έχει καταλάβει τί ακριβώς κάνουν με το Λουκά και τη Νόρα,παρακαλείται να μου το εξηγησει άμεσα!
Τους βάζουν και αυτούς στο γκρίλ, για να τους κάψουν....

Τι αλλοπρόσαλα είναι αυτά που είδαμε και σήμερα;;; Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Η Ευα δεν ήταν όντως,ποτέ ευτυχισμένη με το Μάνο,αλλά μάλλον η ευτυχία είναι υπερτιμημένη κατάσταση,εξ ου και δεν ερωτευτηκε ποτέ το Στεφανο,που της την παρείχε! Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Εξ ου ομοίως, και οι συγγραφείς έχουν μία εμμονη στο να της την στερούν,φαντάζομαι! Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Για να την προσφέρουν αλλού. Σπρώξεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Αλλά,Ευαρα,μην προβληματίζεσαι σου σκάει γαμπρός -όλα τα λεφτά-δημοφιλής δε,και στην κόρη και την θεια της, ενδέχεται και στη μάνα σου-καθότι οι ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ ειδικευονται στην σταυροβελονιά και φέτος είναι σε μεγάλα κέφια! Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 382640
Υγ.Ούτε ο Κυριάκος δεν θα γλιτώσει απο το μπισκοτίνι,οσονούπω θα πέσει κι αυτός στον έρωτά του! Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Και η Αμαλία, ο Πετράν, η Αντιγόνη ή η Νταίζη μη σου πω....

Ο Σταυρου μου αρεσε πολύ!..ειδικά εκεί που πηγαινε να σκουπίσει το ανύπαρκτο δάκρυ Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 191984 της πολλαπλώς αυτογλειφόμενης Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 191984
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 195890

* ΕρΓιέττα (sic) Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 191984

.................... Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 382640

Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 434 - Ημερομηνία 08-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 1:16 pm

maria* έγραψε:Έχω τόσο καιρό να σχολιάσω, και πάλι στα ίδια σχόλια είμαι. Τίποτα δεν άλλαξε. Βα-ρε-τά!

Έχω να πω πολύ επιγραμματικά:
1) Νόρα κοπέλα μου άντε στο καλό! Εγωίστρια, άμυαλη και καχύποπτη. Αυτή είναι η ατελείωτη αγάπη αυτού του ζευγαριού? Αηδιάζω με κάθε κουβέντα της πια. Κρίμα στο Λουκάκο. Κρίμα!
2) Μελίτα αποφάσισε τι θες να κάνεις στη ζωή σου, κάντο και μη μας πρήζεις άλλο τη ζωή! Μπορείς να αρχίσεις να σκέφτεσαι πριν κάνεις, αλλά κυρίως πριν πεις πράγματα, γιατί έχεις γίνει περίγελος! Τα σωστά πράγματα που θέλουμε να κάνουμε, πρέπει να γίνονται και με ορθό τρόπο, και συ το έχεις χάσει το παιχνίδι. Enough!
3) Δάφνη τα πράγματα είναι απλά. Σου την έδωσε ο Νικόλας, και με το δίκιο σου, αλλά αν τώρα πέσεις στη αγκαλιά του Λευτέρη, θα το κάνεις μόνο και μόνο για να δείξεις στον εαυτό σου ότι αξίζεις, ότι μετράς, και ότι ο Νικόλας δεν ήταν για σένα. Και επειδή θα το μετανοιώσεις, σκέψου και συ πριν πράξεις, για να μην καταντήσεις όπως την παραπάνω κυρία.

Για τους άντρες της υπόθεσης θα μιλήσω μονολεκτικά:
Στέφανε ΒΟΥΡ!!
Ρούσσο ΜΙΛΑ!!
Λουκά ΚΟΥΡΑΓΙΟ!
Νικόλα ΞΥΠΝΑ!!

Μέτριο από μένα, κι αυτό γιατί συνεχίζω να έχω κάτι να βλέπω στην τηλεόραση μεταξύ 7 και 8 το απόγευμα...

Μαρία, τέλειος ο σχολιασμός, ιδίως οι μονολεκτικές προτροπές σου!!!
Συμφωνώ για όλα, κυρίως βέβαια για την ανεκδιήγητη στάση της Μελίτας. Ελπίζω αυτό να ήταν και η αυλαία αυτού του "ερωτα" γιατί έχω μπουχτήσει εντελώς από τα παιδιάστικα καμώματά της, και δεν την αντέχω άλλο δίπλα στο Στέφανο.

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 1:22 pm

Να σχολιασω και εγω !!!

Δεν εχω τσαντιστει πια τοσο πολυ με αυτο που βλεπω ειναι αληθεια !!Απλως δεν εχω πια αυτη την αγωνια να ξεκινησει και να το δω, σαν να εχασε κατι στην πορεια ..Αλλα πες το συνηθεια πες το τρελα αλλα παρολο αυτα συνεχιζω να το βλεπω ...

Για την Ευα-Τερη τι να πω ...!! αν δεν το βλεπετε εσεις(οι σεναριογραφοι) οτι ειναι τελειωως αφυσικη οταν ειναι με το Τερη το βλεπουμε ομως εμεις για αυτο καντε κατι δεν γινεται να καταληξει με αυτον εφοσον δεν ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΥΥΥΥΝ ουτε σαν χαρακτηρες ουτε σαν ζευγαρι ουτε στο απολυτο τιποτα ...

Οταν εχω την Μαριλια να δινει τετοιες απαντησεις (π.χ πως να τα βαλω με την μακαριτισσα) ενταξει η απολυτη αηδια ενα εφηβο παιδι να λεει τετοια. ΟΚ να ηταν στην ηλικια της να πω ενταξει αλλα τωρα ειναι αστα να πανε

Με τσαντισε λιγουλακι ο Πετρος εμ ηθελε και μια Αμαλια μια σοβαρη κουβεντα τη της απαντας εσυ σαν να ηταν τρελη
Να πω οτι παλι ο Πετρος παλι ΔΕΝ εδωσε μια ξεκαθαρη απαντηση για την υποθεση της Αντιγονης .

Η συζητηση τωρα Νορας-Ευας το θεατρο του παραλογου απο την μερια της Νορας παντα..Μεχρι και η καημενη Ευα αγανακτισε ..''Και ευτιχισμενο και οχι ανεργο και να παρατησει την υποθεση και να μην ειναι ανεργος '' gelio gelio

Η συζητηση Νορας-Νταιζη ειναι πια απο τα κλασσικα πια πραγματα που χαρακτηριζουν αυτο το εργο.
Εκεινη την ωρα ειπα βλεπω τα παλια καλα μυστικα της Εδεμ ...

Να συγχαρω την Ευα που πλεον ο ρολος της ειναι να βρισκεται (παντου) ..Στον Νικολα,στην Δαφνη,στον Λουκα,στο γυμναστηριο ,στην Νορα

Αυτα για μενα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 3:46 pm

Η απολυτη βαρεμαρα το χτεσινο επεισοδιο! Sleep Και μετριο που το ψηφισα πολυ του ειναι! Rolling Eyes Φυσικα και δεν προκειται να σχολιασω τετοιο χαλι,επιγραμματικα μονο.....

Γιατι καταστρεφουν ετσι τη Δαφνη?Αυτο το ντυσιμο και το βαψιμο οχι για δουλεια σε γυμναστηριο δεν ηταν ουτε για πρωτο τραπεζι πιστα στο Ρεμο! imarton Και κατα τ'αλλα δεν νοιαζεται για τον Τερη!Αιντε!

Λευτερης-Ευα...και που τους βαζω στην ιδια προταση πολυ ειναι!Χημεια μηδεν,οσο γι'αυτα που ακουσα..... wall

Απολυτοι...παρακαλουσα να τελειωσει η σκηνη τους!Υπνηλια με επιασε! GN1 Ο Σταυρου κατι πηγε να σωσει με την ερμηνεια του αλλα και παλι ηταν ανυποφορη η σκηνη!Και στο καπακι ερχεται το flashback και αποτελειωθηκα! vomit

Ευελπιστω σε καλυτερες μερες ακομα αλλα μαλλον με την ελπιδα θα μεινω!Εχουν παρει φορα κατηφορα και δεν βλεπω να επανερχονται! -_-
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 4:09 pm

Ας σχολιάσω και εγώ…

Διαλύστε τη Νόρα και το Λουκά, έχτε ακόμα περιθώριο.. Τα χετε κάνει σκ@τα@ , βάλτε και ένα κέρατο στη μέση και στείλτε τους στο δι@ολο… Μάλλον οι ευχές αυτών των δύο γύρισαν εναντίον τους, η Νόρα έγινε μεγαλύτερη δικηγόρος από το Λουκά αλλά κάπου στην πορεία χάνουν ο καθένας τον εαυτό του και οι δύο μαζί τη σχέση τους… Νταξει παιδιά το καταλάβαμε, το ξέρουμε το μότο πως τα όνειρα εκδικούνται.. Απλά ήλπιζα στον τρίτο κύκλο να μπουν τα πράγματα σε μια σειρά…

Ο Στέφανος με την Αντιγόνη δεν μου κινούν πλέον κανένα ενδιαφέρον.. Όσες δυνατές σκηνές και αν έχουν δώσει, όση χημεία και αν έχουν ο Σταυρού με τη Παπαδημητρίου η επανάληψη με κούρασε και επειδή άκρη δεν βλέπω βαριέμαι θανάσιμα..

Λεύτερης και Εύα.. ιουυυυυυ ακόμα μια φορά. Συμφωνώ μεν με την Εύα ότι με το Μάνο δεν υπήρξε ευτυχισμένη αλλά δεν μπορούν να ακυρώνονται έτσι δύο τηλεοπτικές σεζόν και είκοσι χρόνια έρωτα, μονόπλευρου μεν αλλά δυνατού έρωτα.. Το ξεπούλημα του Στέφανου φυσικά το ξεχάσαμε.. Δεν συμφέρει… Ο Λευτέρης πουλάει δράμα σε τιμή ευκαιρίας παραλείποντας τις σημαντικές λεπτομέρειες, όπως το ότι είναι χωμένος μες στη βρωμιά μέχρι το λαιμό και ότι στη δολοφονία εμπλέκονται κάτι αθώα διαμαντάκια.. λεπτομέρειες…

Η Αμαλία με τον Πέτρο τραβάνε προς το χωρισμό και απορώ πως και το καθυστέρησαν τόσο.. Δεν έχουν αφήσει ζευγάρι για ζευγάρι να στεριώσει.. Τόσα χρόνια γάμου πάνε χαμένα και για αυτούς.. Καλά το πάτε συνεχίστε το..

Οι ρόλοι αντιστράφηκαν και ο Νικόλας ξυπνάει το Λουκά.. Παράγινε όμως το αστειάκι και δεν γελάμε πλέον… Αυτό που τους έχουν να κάνουν κύκλους γύρω από τις ίδιες βλακείες και να διαλύουν ότι έχτισαν δύο χρόνια τώρα με εκνευρίζει… Έχουν πιαστεί όλοι από ηλίθιες παρεξηγήσεις και αναμασούν τα ίδια και τα ίδια… Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί.. Γιατί ο Νικόλας με τη Δάφνη που μπορούν να πραγματευτούν άλλα προβλήματα, όπως το οικονομικό τους θέμα λέμε τώρα, μπλέχτηκαν σε τρίγωνα που προβλέπεται να γίνει και τετράγωνο.. Το όμορφο θα ήταν να βλέπαμε το Νικόλα να ζηλεύει αλλά τη Δάφνη σταθερή και κολακευμένη απλά.. Αυτή την αηδία και το άδειασμα των ηρώων δεν την αντέχω..

Ξημέρωσε ο Θεός τη μέρα του και τα ΛουκαΝοράκια πίνουν καφεδάκι αλλά είαι κάπως.. Και συνεχίζουν και μιλάνε για δουλείες παρ ‘όλό που συμφώνησαν να κρατήσουν τα επαγγελματικά έξω από το σπίτι… Αναπολώ τις στιγμές που η Νόρα έψαχνε γόβες (και κατέληγε πάντα στις ίδιες) και ο Λουκάς της φώναζε να βιαστεί.. Μου φαίνονταν πιο ανθρώπινες..

Η Δάφνη δεν είχε λόγο να φροντίσει τον εαυτό της λέει??? Γιατί??? Το να τη βλέπει ο άντρας που αγαπάει προσεγμένη δεν της φτάνει??? Και τι ακριβώς ντύσιμο και βάψιμο ήταν αυτό για να πάει στο γυμναστήριο?? Έλεος κοπελιά, που νομίζεις ότι δουλεύεις???

Ουφ.. Τι βλακείες λέει η Νόρα?? Θα υποχρεωθεί ο Λουκάς? Ο Λουκάς που υποτίθεται ότι ξέρει και αγαπάει τόσα χρόνια..?? Αυτοί οι δυο φέρονται σαν να μην γνωρίζονται…
Και ο σούπερ επαγγελματισμός, η Νόρα θα παρατούσε την υπόθεση!! Μην τους χαντακώνετε άλλο λέμε ρεεεεεεεεεεε……………

Η Μελίτα επιτέλους αρχίζει αν καταλαβαίνει τα λάθη της.. θέλω να πιστεύω.. Η ψυχολόγος είπε όσα τόσο καιρό της φωνάζουν όλοι.. φύγε ο Μάνος, η μικρή άλλαξε περιβάλλον και η Μελίτα στο βασίλειο της μπανάνας.. Άντε να αλλάξει συμπεριφορά τώρα που τα άκουσε από κάποιον που δεν θέλει να του βγει από πάνω..

Η Νταίζη με τις προσβολές και τις απειλές έχει καταντήσει αηδία.. τη βαριέμαι απίστευτα..

Έλεος με τη Δάφνη και το Λευτέρη πια.. Και ο Λευτεράκης τι χώνεται?? Και η Δάφνη τι κουλά λέει?? Ανήκει στο παρελθόν ο γάμος της?? Πότε να αυτοπυρποληθώ??? Λευτέρη μάζεψε τα σάλια πουλάκι μου.. Fskl

Τι βάζουν τη Νόρα να λέει Θεέ μου?? Βγάλτε τη Μελίτα λάδι, αφήνοντας τη Νόρα να λέει ότι ηλιθιότητα της κατέβει στο κεφάλι..

Η Νταίζη με το Λουκά απαράδεκτη, ο Νικόλας όμως την έβαλε στη θέση της με ψυχρή ειρωνεία.. Πολύ καλός!!

Η σκηνή του απόλυτου τράβηξε και τελειωμό δεν είχε.. απαπα… και πάλι μια από τα ίδια.. πόσες φορές θα τελειώσετε?? Ο Σταύρου καλός, η Μελίτα λίγη δίπλα του.. Και εκεί που γέλασα ήταν στα αγγίγματα.. Η Μελίτα του σκουπίζει το δάκρυ και ο Στέφανος κάνει το ίδιο αλλά πιάνει κατάστεγνο μαγουλάκι.. Ατυχής η κίνηση, τουλάχιστον καλύψτε τα ελαττώματα… Ελπίζω αυτή να ήταν η τελευταία συζήτηση γιατί έλεος.. Δεν πούλησε λέμε ο απόλυτος!!! Πάντως ο Στεφανάκος ήθελε επιβεβαίωση.. σιγουριά ότι η ιστορία τελείωσε μην χαλάσει και η εικόνα μας.. Fskl Το Flashback τίγκα στο κρεβάτωμα, τρεις μήνες σεξ και μεγάλα λόγια η όλη ιστορία σας, και δεν καταλαβαίνω γιατί να το βλέπω εγώ αυτό στις 7 το απόγευμα… Το ότι τη Μελίτα την έπαιρνε η κάμερα από μακριά για να μη φανεί ο λυγμός χωρίς δάκρυ τι σας λέει? lmao lmao

Μαζευτε τη Μαρίλια….. Την έχετε που την έχετε κομπάρσα τουλάχιστον μην της δίνετε να λέει αρλούμπες και μπηχτές.. καλά ο Λευτέρης από πότε είναι μες στο πένθος και εγω δεν το δα??

Η Δάφνη ανανεώνει και το μακιγιάζ στη δουλειά.. ξαναπάρτα Δάφνη..

Άθλιο από μένα.. και πάρα πολύ του είναι ακόμα και αυτό..
Αυτή η σειρά δεν είναι τα Μυστικά της Εδέμ.. οι ήρωες δεν είναι αυτοί που αγαπήσαμε και το στόρι έγινε προβλέψιμο και βαρετό…

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 5:03 pm

Το επεισόδιο ήταν κάπως βαρετό. Βασικά δεν είχε κάτι που να πω ότι μου άρεσε πολύ. Νομίζω έχουμε δει πολύ καλύτερα επεισόδια. Γενικά ήταν ωραίο, απλά δεν είχε πολύ πλοκή. Το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Νοε 09, 2010 5:24 pm

"Επιλεκτικη μνημη!"

Προσφατες ερευνες, προτεινουν οτι ο εγκεφαλος παιζει επιλεκτικα με τις μνημες. Αγνοει εντελως καποιες, ωστε να θυμαται καλυτερα καποιες αλλες.

Αφου μπορουν να το κανουν τοσοι και τοσοι μπορω κι εγω!

* ΛΑΤΡΕΥΩ το "ψυχουλακι" της Νορας!!! inlove inlove inlove inlove

* "Δεν ειχα λογω να με φροντισω!" Fskl Η Δαφνη δεν διεκδικησε ποτε τον αντρα της ειχε παντα την απαιτηση απο εκεινον να το κανει...

* Η Μελιτα δακρυσε Wow

* Οταν η Νταιζη ειπε στο Λουκα οτι θα παει στα αδερφια της σκεφτηκα ξεκαρφωτα κατι παλιες Ελληνικες ταινιες που οταν το παλικαρι δεν θελει να παντρυετει την κοπελια αυτη παει στα αδερφια της! cake

Δεν εχω καμια διαθεση να γραψω κατι παραπανω συγχαρητηρια σε αυτους που τα καταφεραν!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης