Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

+3
anneliz_333
l_aquila
Καρ-Mik
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Νοε 09, 2010 11:22 am

by l_aquila
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Νοε 09, 2010 11:25 am

Φαίη Ξυλά
«Δεν με απασχολεί η μητρότητα»

Μετά την επιτυχημένη σειρά «Μυστικά της Εδέμ», η Φαίη Ξυλά εμφανίζεται στο «Από Μηχανής Θέατρο» με την παράσταση «Ο Καλύτερος Τρόπος να Ζεις». Γι' αυτό το νέο βήμα αλλά και τη ζωή της μίλησε στην εφημερίδα «Real Life».

Η Φαίη Ξυλά έχει διαγράψει μέχρι τώρα μία καριέρα με σημαντικά έργα στο βιογραφικό της: «Δεν ασχολήθηκα ποτέ με την καριέρα μου. Ούτε υπήρχε στα όνειρά μου ή στους στόχους μου. Μου αρκεί να κάνω καλά τη δουλειά μου, πράγματα που με ευχαριστούν και γουστάρω».

Όπως αναφέρει η γνωστή ηθοποιός, η τηλεόραση είναι ένα καλό μέσο για να εξασκείς την τεχνική σου σε σχέση με το θέατρο: «Οι γρήγοροι ρυθμοί της τηλεόρασης μπορεί να είναι και πολύ καλό. Αν δεις την τηλεόραση σαν ξεπέτα, έτσι θα το εισπράξει και το κοινό. Πάντα υπάρχει χρόνος για να δουλέψεις ένα ρόλο». Για το ενδεχόμενο συμμετοχής της σε ένα τηλεπαιχνίδι για καλό σκοπό απαντά: «Δεν το έχω σκεφτεί ποτέ. Μπορεί όμως κάποια στιγμή να μου προτείνουν κάτι και να ανακαλύψω ότι αυτό μου ταιριάζει πάρα πολύ. Αν πάλι ήθελα να προσφέρω για καλό σκοπό, θεωρώ πως θα μπορούσα να το κάνω μόνη μου ή μέσα από μία παράσταση, δίχως να χρειαστεί να το ανακοινώσω στην τηλεόραση».

Τέλος, μίλησε για το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα: «Δεν με απασχολεί η μητρότητα για την ώρα. Φυσικά, θα ήθελα ένα παιδί από τον άνθρωπό που αγαπώ κάποια στιγμή στο μέλλον, αόριστα… Ευτυχώς, ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου μπαίνουμε στη λογική του προγραμματισμού».
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Νοε 09, 2010 11:38 am

πολυ ωραια συνεντευξη της φαιης!!!!και εμεις σαν θεατες βλεπουμε και εισπραττουμε οτι αγαπαει αυτο που κανει!!!ευχαριστουμε σοφια!!!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Νοε 09, 2010 12:06 pm

09.11.2010
11:22
Φαίη Ξυλά: «δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Star.gr

Μπορεί η Εύα που υποδύεται στα «Μυστικά Της Εδέμ» να έχει γίνει μανούλα, στην πραγματική της ζωή όμως η Φαίη Ξυλά δεν έχει νιώσει το βιολογικό ρολόι να χτυπά. Mάλιστα, όπως προσθέτει σε συνέντευξή της, ούτε η ίδια ούτε ο σύζυγός της προγραμματίζουν τον ερχομό ενός παιδιού.

«Δεν με απασχολεί η μητρότητα για την ώρα. Φυσικά, θα ήθελα ένα παιδί από τον άνθρωπό που αγαπώ κάποια στιγμή στο μέλλον, αόριστα», δηλώνει η γοητευτική ηθοποιός στην εφημερίδα «Real News».

Παντρεμένη εδώ και λίγους μήνες με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, η Φαίη ξακαθαρίζει πως κανείς από τους δύο δεν μπαίνει στην λογική του προγραμματισμού.

«Δεν ασχολήθηκα ποτέ με την καριέρα μου. Ούτε υπήρχε στα όνειρά μου ή στους στόχους μου. Μου αρκεί να κάνω καλά τη δουλειά μου, πράγματα που με ευχαριστούν και γουστάρω», εξομολογείται η Φαίη που γνώρισε την αποθέωση μέσω της επιτυχημένης σειράς του Mega.

«Αν δεις την τηλεόραση σαν ξεπέτα, έτσι θα το εισπράξει και το κοινό. Πάντα υπάρχει χρόνος για να δουλέψεις ένα ρόλο», προσθέτει η ηθοποιός και δηλώνει αντίθετη στο να συμμετάσχει σε τηλεπαιχνίδι για φιλανθρωπικό σκοπό. «Αν ήθελα να προσφέρω για καλό σκοπό θα μπορούσα να το κάνω μόνη μου ή μέσα από μια παράσταση, δίχως να χρειαστεί να το ανακοινώσω στην τηλεόραση», επισημαίνει.

Όσο για το ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος για να ζει; «έχω ανάγκη κάποιους να μ' αγαπούν και να τους αγαπώ. Σε αυτούς στηρίζομαι και σε αυτούς άλλωστε καταλήγουν όλα. Από εκεί και πέρα ψάχνομαι», επισημαίνει.


http://www.star.gr/life_style/67726/
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Νοε 09, 2010 11:16 pm

Σε καποια αλλη προσφατη συνεντευξη της,ειχα διαβασει πως θελει να κανει ενα παιδακι αλλα επειδη δεν θυμαμαι ακριβως δεν θα λεω ανακριβειες....Ευχαριστουμε πολυ και πολυ ωραια συνεντευξη!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Νοε 09, 2010 11:29 pm

Οταν ειναι να ερθει ενα παιδακι θα ερθει μονο του φυσικα και δεν χρειαζεται προγραματισμο...
Ευχαριστουμε Σοφια..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από soso Τετ Νοε 10, 2010 1:49 am

Είχε μια εξαιρετική συνεντευξη στην Realnews την Κυριακή,απο 'κεί είναι το αποσπασμα!Αλλά κρατησαν μόνο το γκοσιπακι!
Angel Angel Angel
Ευχαριστούμε!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010 Empty Απ: Φαίη Ξυλα «Δεν με απασχολεί η μητρότητα» ~ Yupi.gr 9/11/2010

Δημοσίευση από Aggelaki Τετ Νοε 10, 2010 11:23 am

Ευχαριστούμε πολύ Σοφία!! Πολύ ωραία η συνέντευξη!!
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης