Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

+28
tinaki18
nora_oscar
soso
Ezantakou
Cancoon
nefelik
margaret10
ebelina2007
PrincessRachel
DESPOINA
verile_mistika
fay66
sarita
FieryRed
ioannaa
ειρηνη7
JESSIE
evanna
Morena
aggeliki
Foulitsa
nikidanis
zwi
fay
Νίκος
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Νοε 09, 2010 9:30 pm

JESSIE έγραψε:Εγω έβλεπα Βέρα στο Δεξί, όπως και τα Μυστικά από τον πρώτο κύκλο, και δεν βλέπω διαφορά στην ποιότητα , η πέννα των σεναριογράφων είναι πάντα πολύ πάνω από ο,τιδήποτε βλέπουμε σε σειρά (εκτός βεβαίως από σειρές που προέρχονται από λογοτεχνικά έργα, όπου εκεί δεν έχει θέση η σύγκριση).

Το μόνο που μπορεί να λεχτεί σαν σύγκριση μεταξύ των δύο σειρών, είναι οτι τα Μυστικά δεν έχουν πρωταγωνιστές δύο ή τρία άτομα και οι υπόλοιποι είναι το περιβάλλον τους, αλλά διαπραγματεύεται τη ζωή πολλών ατόμων, που όλοι πρωταγωνιστούν, όπως και των ατόμων που εμπλέκονται στη ζωή τους και την επιρρεάζουν, οι οποίοι και αυτοί πρωταγωνιστούν. Ενα τέτοιο πολυπρόσωπο έργο χρειάζεται μεγάλη μαεστρία, γιατί είναι φυσικό να υπάρξουν φάνς για τους περισσότερους από τους ήρωες και αυτό να δημιουργεί και κάποιους διχασμούς... Πάντως μέχρι τώρα η σειρά προχωρεί μιά χαρά, κανείς δεν είναι αδικημένος ή παραγκωνισμένος και αν ο Μπουγιούρης δεν έφευγε, η συνέχεια ίσως ήταν διαφορετική, αλλά γι'αυτό δεν μπορούν να κάνουν τίποτε περισσότερο οι σεναριογράφοι....

Μαεστρία?
Ευα-Μαρίλια-Δάφνη-> Νικόλας
Ευα-Μαρίλια-Δάφνη-> Λευτέρης
Ευα-Ερι-Μελίτα -> Στέφανος
Ευα-Μελίτα-> Μάνος
Νόρα-Νταίζη-> Λουκάς
Λουκάς-Χρήστος-Μπέλλος-Οδυσσέας-Ρούσσος->Νταίζη
Μπέλλος-Λουκάς->Νόρα
Μάνος-Στέφανος-Νικόλας-Λευτέρης->Ευα
Οδυσσέας-Μάνος-Στέφανος->Μελίτα
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Νόρα απο Στέλιο -> Απαγωγή
Ευα απο Μάνο -> Απαγωγή
Νεφέλη απο Στέλιο -> Απαγωγή (αρρωστη η Νεφέλη)
Νόρα, Ευα, Μελίτα, Δάφνη απο τρελό -> Απαγωγή
Αγγελος -> Απαγωγή (άρρωστος ο Αγγελος)
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Ευα έγκυος -> απο βιασμό στα 15
Μελίτα έγκυος -> Ο Μάνος στα Παρίσια και Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 751732
Δάφνη έγκυος -> Ο Νικόλας παντρεύεται Ευα
Νόρα έγκυος -> Ανακαλύπτει τρελοΣτέλιο - έκτρωση
Μελίτα έγκυος -> Χωρίσμένη με Στέφανο - αποβολή
Νόρα έγκυος - > χωρισμένη με Λουκά

Να πω και άλλα για την μαεστρία, ή να το αφήσω? Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:33 pm

Μαρία μου, αθώο κανένα δεν μπορείς να πείς μέσα σ'αυτή τη σειρά....

Εναν έναν αν τους πάρεις, όλοι έχουν κάνει τις κουτσουκέλες τους.
Ο Στέφανος είναι έμπορος έργων τέχνης, και αυτό προυποθέτει και συναλλαγές κάτω απ'το τραπέζι. Δολοφόνος όμως δεν είναι, μπορεί να έστειλε κάποιους να ψάξουν να βρούν τα διαμάντια, (αν ήταν ο Χρήστος τότε σ'αυτόν κι όχι στο Μάνο μπορεί να είχε στείλει και το Χρήστο) , δεν τους είπε να σκοτώσουν όποιον βρούν μπροστά τους, και αυτή που σκότωσε πρώτη ήταν η Βέρα, η οποία ήξερε οτι ήταν παράνομο να κρατάνε τα διαμάντια και είχε φροντίσει να έχει την καραμπίνα πρόχειρη... Σε άμυνα λοιπον τη σκότωσαν, και όχι κατ'εντολήν κάποιου.
Ούτε η Αντιγόνη ευθύνεται για τη δολοφονία της γυναίκας του Σταυρίδη, εκείνη του ζήτησε μόνο να κλέψει τη διαθήκη, εκείνος τα έκανε θάλασσα και πυροβόλησε, θα μπορούσε να την δέσει και να την απειλήσει χωρις να την σκοτώσει...
Οσο για το Μάνο, ζούσε με δύο γυναίκες επί σειρά ετών, θεωρώντας και τις δύο κτήμα του, ο Στέφανος είχε καλό σκοπό για την Εύα, αλλά "ερωτεύτηκε" τη Μελίτα αλλά και πάλι προσπάθησε για το καλύτερο, δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:35 pm


Βάσω, καθημερινή σειρά βλέπουμε, τι περίμενες δηλαδή? Η μαεστρία έγκειται στο ότι όλα τα παραπάνω τα συνδυάζουν σε ένα αποτέλεσμα που κρατάει το ενδιαφέρον, αλλιως γιατί κάνει η σειρά τα 45άρια???
Εμένα πάντως με καλύπτει...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 09, 2010 9:36 pm

JESSIE έγραψε:Μαρία μου, αθώο κανένα δεν μπορείς να πείς μέσα σ'αυτή τη σειρά....

Εναν έναν αν τους πάρεις, όλοι έχουν κάνει τις κουτσουκέλες τους.
Ο Στέφανος είναι έμπορος έργων τέχνης, και αυτό προυποθέτει και συναλλαγές κάτω απ'το τραπέζι. Δολοφόνος όμως δεν είναι, μπορεί να έστειλε κάποιους να ψάξουν να βρούν τα διαμάντια, (αν ήταν ο Χρήστος τότε σ'αυτόν κι όχι στο Μάνο μπορεί να είχε στείλει και το Χρήστο) , δεν τους είπε να σκοτώσουν όποιον βρούν μπροστά τους, και αυτή που σκότωσε πρώτη ήταν η Βέρα, η οποία ήξερε οτι ήταν παράνομο να κρατάνε τα διαμάντια και είχε φροντίσει να έχει την καραμπίνα πρόχειρη... Σε άμυνα λοιπον τη σκότωσαν, και όχι κατ'εντολήν κάποιου.
Ούτε η Αντιγόνη ευθύνεται για τη δολοφονία της γυναίκας του Σταυρίδη, εκείνη του ζήτησε μόνο να κλέψει τη διαθήκη, εκείνος τα έκανε θάλασσα και πυροβόλησε, θα μπορούσε να την δέσει και να την απειλήσει χωρις να την σκοτώσει...
Οσο για το Μάνο, ζούσε με δύο γυναίκες επί σειρά ετών, θεωρώντας και τις δύο κτήμα του, ο Στέφανος είχε καλό σκοπό για την Εύα, αλλά "ερωτεύτηκε" τη Μελίτα αλλά και πάλι προσπάθησε για το καλύτερο, δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο....


Όταν έχεις μπει στη διαδικασία να εμπορευτείς κλεμένα έργα τέχνης δεν αφήνεις ζωντανό κάποιον που μπορεί να οδηγήσει την αστυνομία σε σένα. Τόσο απλά
Ο Στέφανος είναι χωμένος στη βρωμιά μέχρι το λαιμό. Σίγουρα δεν είναι οι άλλοι αθώοι αλλά ο Στέφανος δείχνει να είναι ο χειρότερος
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:39 pm

Foulitsa, σ'αυτό για τον "απόλυτο" έρωτα έχεις δίκιο, δεν μου άρεσε κι εμένα ο τρόπος που το έδωσαν, έκριναν ίσως οτι έτσι έπρεπε να το δείξουν για να δικαιολογηθεί η ανατροπή όλων των σχεδίων του Στέφανου από τον κεραυνοβόλο έρωτα που τον "συνεπήρε".... Ελπίζω αυτό να λήξει εδώ και να μην έχουμε συνέχεια...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Νοε 09, 2010 9:39 pm

JESSIE έγραψε:
Βάσω, καθημερινή σειρά βλέπουμε, τι περίμενες δηλαδή? Η μαεστρία έγκειται στο ότι όλα τα παραπάνω τα συνδυάζουν σε ένα αποτέλεσμα που κρατάει το ενδιαφέρον, αλλιως γιατί κάνει η σειρά τα 45άρια???
Εμένα πάντως με καλύπτει...

Οχι Τζέσι, δεν έχει μαεστρία το να βλέπω την Μαρίλια να θέλει τον άντρα που προξενευε στην μάνα της και να λέει ''πως να συναγωνιστώ την νεκρή''. Ούτε έχει μαεστρία να βλέπω μια ακόμη απαγωγή, με το παιδάκι πάλι να αρρωσταίνει.
Αν είναι να επαναλαμβάνονται, ας αφήσουν τουλάχιστον τα περιττά.

Τα νούμερα δεν έχουν να κάνουν με την ποιότητα. Cool

Εσένα σε καλύπτει, εμένα όχι.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Νοε 09, 2010 9:41 pm

Τα Μυστικά ξεκίνησαν από την αρχή με πρωταγωνιστές έξη νέα παιδιά που από το τρέιλερ ακόμη μας τους παρουσίασαν σαν τους βασικούς ήρωες της σειράς. Ασφαλώς και θα υπήρχαν κι άλλα άτομα που θα έπαιζαν σημαντικό ρόλο αλλά έτσι άρχισε αυτή η ιστορία. Η Εδέμ η ίδια ήταν η σκηνή όπου πρωταγωνιστούσαν αυτά τα παιδιά. Και όλα τα μυστικά που αποκαλύφθηκαν σιγά σιγά είχαν όλα σχέση άμεσα ή έμμεσα με την παρέα. Αυτά στον πρώτο κύκλο. Από το δεύτερο κύκλο αρχίσαμε να βλέπουμε τα πρόσωπα που περιστοίχιζαν την παρέα να παίρνουν πιο κεντρικούς ρόλους σε βάρος των πρωταγωνιστών. Άσχετα από τους φανς των ηρώων ξέραμε από την αρχή ποιος είναι ο πυρήνας του έργου και ποια τα κεντρικά πρόσωπα. Συμφωνώ ότι ένα πολυπρόσωπο έργο χρειάζεται προσοχή στο σενάριο και τη σκηνοθεσία αλλά αυτό δε σημαίνει ότι αλλάζει εντελώς γραμμή πλεύσης γιατί τότε βλέπουμε άλλο έργο. Και παρ΄όλο που έφυγε ο Μπουγιούρης οι υπόλοιποι πέντε θα μπορούσαν να συνεχίσουν να μας θυμίζουν τους χαρακτήρες που γνωρίσαμε. Και όσο για τους σεναριογράφους δεν αμφισβητώ την ποιότητα της γραφής τους αλλά λυπάμαι όταν βλέπω πόσο γρήγορα κι εύκολα αναιρούν γεγονότα και μεταλλάσσουν χαρακτήρες από τον πρώτο κύκλο μέχρι τώρα. Και λυπάμαι γιατί ξέρω ότι θα μπορούσαν και καλύτερα. Αν δεν το ήξερα αυτό θα είχα κλείσει την τηλεόραση από καιρό.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:42 pm

Μαρία εγώ δεν το βλέπω έτσι, αλλά φυσικά η γνώμη σου είναι σεβαστή και αποδεκτή, έστω κι αν δεν την μοιράζομαι...
Βάσω, ας μην κολλάμε γενικά σε λεπτομέρειες, σαν σύνολο, σαν πλοκή, σαν ένα ευχάριστο διάλειμμα 7-8 το απόγευμα, η σειρά είναι μιά χαρά, αλλιώς δεν θα τη βλέπαμε και δεν θα τη σχολιάζαμε. Προσωπική μου γνώμη, έτσι?
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:46 pm

Fay, εγω ξέρω πολύ καλά κάτι, οτι οι άνθρωποι στην πραγματικότητα, ΜΕΤΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, δηλαδή αλλάζουν, είτε γιατί ωριμάζουν, είτε γιατί τους συμβαίνουν πράγματα ανώτερα από τις αντοχές τους, είτε για πολλούς και διάφορους λόγους. Αν κάποιους ζήσει σε ένα προστατευμένο περιβάλλον όλη του τη ζωή, ναί αυτός δεν είναι πιθανόν να μεταλλαχτεί, αλλά για τους υπόλοιπους, είναι σχεδόν κανόνας κάτι τέτοιο.
Οποτε δεν το βλέπω σαν σεναριακό ατόπημα όλο αυτό...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Νοε 09, 2010 9:46 pm

JESSIE έγραψε:Μαρία εγώ δεν το βλέπω έτσι, αλλά φυσικά η γνώμη σου είναι σεβαστή και αποδεκτή, έστω κι αν δεν την μοιράζομαι...
Βάσω, ας μην κολλάμε γενικά σε λεπτομέρειες, σαν σύνολο, σαν πλοκή, σαν ένα ευχάριστο διάλειμμα 7-8 το απόγευμα, η σειρά είναι μιά χαρά, αλλιώς δεν θα τη βλέπαμε και δεν θα τη σχολιάζαμε. Προσωπική μου γνώμη, έτσι?

Το ευχάριστο διάλλειμα, με την μαεστρία έχουν διαφορά. Ευχάριστο διάλλειμα είναι να βλέπω και το Next top model (ναι το βλέπω Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 40499 ), αλλα αυτό δεν σημαίνει κάτι Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 13379

Αλλωστε, γούστα είναι αυτά,.Εσένα μπορεί να σου φτάνει αυτό που βλέπεις, εμένα πάλι όχι .

ΥΓ: Εννοείτε γνώμη σου. Δεκτή και σεβαστή.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Νοε 09, 2010 9:48 pm

Χεχ ματαίως προσπαθώ να μην το παραδεχτώ αλλά Η Fay έχει απόλυτο δίκιο και από εμένα πάρε ένα κοπέλα μου να κάνεις συλλογή... oscar

Δεν φτάνουν οι αστείες ατάκες για να κάνουν καλό ένα επεισόδιο ή γενικά να το κάνουν επεισόδιο...
-Το ΛουκοΝορικό προσγειώθηκε πιο ανώμαλα και πιο στραβά από ότι περίμενα.... Κρίμα... maaaad .... Kotsides
Μας κέρασαν κουλάμαρα, μπούρδα και ασυνέχεια σε όλο της το μεγαλείο. Ευχαριστούμε...
-ο Στέφανος κατέκτησε και το το φρούριο ΕρΓιετα, γεια σου βρε Στεφανε πολιορκητή με τον πολιορκητικό κριό σου! φρούριο για φρούριο δεν άφησες.... lmao Αλλά κατα βάθος αγαπάει το παιδί..
-Εύα χώσε... Μπας και ξυπνήσουν!

Χάλια το σημερινό....
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 09, 2010 9:50 pm

JESSIE έγραψε:Fay, εγω ξέρω πολύ καλά κάτι, οτι οι άνθρωποι στην πραγματικότητα, ΜΕΤΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, δηλαδή αλλάζουν, είτε γιατί ωριμάζουν, είτε γιατί τους συμβαίνουν πράγματα ανώτερα από τις αντοχές τους, είτε για πολλούς και διάφορους λόγους. Αν κάποιους ζήσει σε ένα προστατευμένο περιβάλλον όλη του τη ζωή, ναί αυτός δεν είναι πιθανόν να μεταλλαχτεί, αλλά για τους υπόλοιπους, είναι σχεδόν κανόνας κάτι τέτοιο.
Οποτε δεν το βλέπω σαν σεναριακό ατόπημα όλο αυτό...


Σίγουρα είναι ένα διαλειματάκι μέσα στη μέρα αλλά πια μέχρι εκεί
Σχολιάζουμε ναι αλλά πόσο λίγοι πια. Κάποτε εδώ σχολίαζε μεγάλος αριθμός ατόμων και τώρα πια ελάχιστοι
Η απογοήτευση είναι εμφανής νομίζω και πολλούς απο μας μας κρατάει η ωραία παρέα του φορουμ στη σειρά ενώ κάποτε η σειρά έφιαξε το φόρουμ.
Τελικά η βέρα είχε σηκώσει τον πήχη πολύ ψηλά και απλά τα μυστικά δεν κατάφεραν να φτάσουν μέχρι εκεί
Το κακό είναι οτι όταν ξεκίνησαν έδειχναν οτι θα ανέβουν πάνω απ το όριο


Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:51 pm

ΟΚ Βάσω, κανένα πρόβλημα, εγώ πάντως να πώ την αμαρτία μου, δεν βλέπω τίποτε άλλο πέρα από Μυστικά και καμμιά φορά, τις ειδήσεις... Οπότε δεν ξέρω το τοπίο, πραγματικά. Α! περιμένοντας να αρχίσουν τα μυστικά, βλέπω και λίγο Patty, (στο mute) και μ'αρέσει αυτός που παίζει ....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Νοε 09, 2010 9:54 pm


Μαρία, εντάξει η Βέρα ήταν το κάτι άλλο, το παραδέχομαι, και τα Μυστικά όμως δεν είναι και τόσο απογοητευτικά... Πρέπει να λάβουμε υπ'όψει μας και την φυσική κούραση των σεναριογράφων, γραφουν καθημερινές σειρές εδώ και πολλά χρόνια, πόση έμπνευση να έχουν πιά κι αυτοί? Η κα Ακρίτα αυτό το συνειδητοποίησε και αποφάσισε να σταματήσει, οπότε είναι κάτι αναμενόμενο...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Νοε 09, 2010 10:24 pm

FieryRed έγραψε:Χεχ ματαίως προσπαθώ να μην το παραδεχτώ αλλά Η Fay έχει απόλυτο δίκιο και από εμένα πάρε ένα κοπέλα μου να κάνεις συλλογή... oscar

Δεν φτάνουν οι αστείες ατάκες για να κάνουν καλό ένα επεισόδιο ή γενικά να το κάνουν επεισόδιο...
-Το ΛουκοΝορικό προσγειώθηκε πιο ανώμαλα και πιο στραβά από ότι περίμενα.... Κρίμα... maaaad .... Kotsides
Μας κέρασαν κουλάμαρα, μπούρδα και ασυνέχεια σε όλο της το μεγαλείο. Ευχαριστούμε...
-ο Στέφανος κατέκτησε και το το φρούριο ΕρΓιετα, γεια σου βρε Στεφανε πολιορκητή με τον πολιορκητικό κριό σου! φρούριο για φρούριο δεν άφησες.... lmao Αλλά κατα βάθος αγαπάει το παιδί..
-Εύα χώσε... Μπας και ξυπνήσουν!

Χάλια το σημερινό....
Σ' ευχαριστώ για το οσκαράκι. Σαν Λουκανορική έχω απογοητευτεί από καιρό τώρα αλλά παρακολουθώ πεισματικά ελπίζοντας ότι κάτι θ' αλλάξει προς το καλύτερο. Λυπάμαι που δεν είχα γίνει μέλος του φόρουμ ένα χρόνο πριν όταν μετά από κάθε επεισόδιο γέμιζε το τόπικ σχολιασμούς. Τώρα να πω ότι περισσότερο απολαμβάνω τους σχολιασμούς από το επεισόδιο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Νοε 09, 2010 10:25 pm

εννοειται οτι δεν θα σχολιασω επεισοδιο τουλαχιστον οχι σημερα απλα το μονο που εχω να πω ειναι οτι καποτε η ακριτα οταν αρχιζαν τα μυστικα στην ερωτηση δημοσιογραφου για το αν φοβαται τον ανταγωνισμο εκεινη απαντησε "Ο ΜΟΝΟΣ ΜΑΣ ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ".Ποσο προφητικα βγηκαν τα λογια της.Δημιουργησαν ενα εργο για δυο χρονιες αλλα μαλλον την τριτη αποφασισαν να το βαλουν στο αυτοματο.Με προσβαλλει σα τηλεθεατρια να βλεπω τετοιες εξελιξεις στη σειρα γιατι μου δειχνουν οτι εχουν παραιτηθει και εκεινοι και δεν τους ενδιαφερει τιποτα πλεον.Ουτε να σωσουν ουτε να καλυτερεψουν καταστασεις και προσωπα.Κριμα πολυ κριμα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Νοε 09, 2010 10:26 pm

εννοειται οτι δεν θα σχολιασω επεισοδιο τουλαχιστον οχι σημερα απλα το μονο που εχω να πω ειναι οτι καποτε η ακριτα οταν αρχιζαν τα μυστικα στην ερωτηση δημοσιογραφου για το αν φοβαται τον ανταγωνισμο εκεινη απαντησε "Ο ΜΟΝΟΣ ΜΑΣ ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ".Ποσο προφητικα βγηκαν τα λογια της.Δημιουργησαν ενα εργο για δυο χρονιες αλλα μαλλον την τριτη αποφασισαν να το βαλουν στο αυτοματο.Με προσβαλλει σα τηλεθεατρια να βλεπω τετοιες εξελιξεις στη σειρα γιατι μου δειχνουν οτι εχουν παραιτηθει και εκεινοι και δεν τους ενδιαφερει τιποτα πλεον.Ουτε να σωσουν ουτε να καλυτερεψουν καταστασεις και προσωπα.Κριμα πολυ κριμα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Τρι Νοε 09, 2010 10:36 pm

Τι να πει κανείς για την κατάντια αυτού του έργου.Πραγματικά προσπαθούμε να βρούμε κάτι που να δικαιολογεί τον α΄κύκλο και τα μισά του β΄κύκλου.Το ψάχνουμε από εδώ , το ψάχνουμε εκεί , μα να μην βρίσκουμε τίποτα πια;
Η Εύα δεν έχει καμιά σχέση με αυτήν που ξέραμε.
Η Νόρα , που τουλάχιστον ήταν η μόνη λογική εκεί μέσα έχει μεταλλαχτεί σε κάτι , που δεν το καταλαβαίνει κανείς.Αυτή δεν είναι η Νόρα.
Και το κακό δεν είναι ο μόνος ρόλος που έχει μεταλλαχτεί.Η Δάφνη πάλι;Ο Λουκάς, που τον παρουσιάζουν σαν άτομο που να μην μπορει να ξεχωρίσει το σωστό με το λάθος,ο Νικολάκης που εξελίσσεται σε τρελαμένο σύζυγο;
Γιατί αυτή η ομαδική παράκρουση.Και αυτό το κατασκεύασμα είναι το έργο που κάποτε αγαπήσαμε.
Πέρσι , όταν αποφασίστηκε ότι θα φύγει ο Μπουγιούρης από το έργο , είδαμε πως από μαγκάκος κατάντησε να μαγειρεύει κολοκυθάκια.Και καλά νομίζαμε ότι μπορεί να ήταν ένας τρόπος εκδίκησης , αλλά τώρα ;
Μήπως πρέπει αυτή η συγγραφική ομάδα να καθίσει κάτω και να σκεφτεί σοβαρά ποιο είναι το μέλλον αυτής της ιστορίας; Μήπως πρέπει να σκεφτεί ότι άλλο να προσπαθείς να περιπλέκεις καταστάσεις και άλλο να κάνεις ένα έργο σούπα;Μήπως θα πρέπει να σκεφτεί ότι καλυτερα να σταματήσουν νωρίτερα το σίριαλ και να το σώσουν , παρά να πάει προς καλοκαίρι.
Σκεφτείτε το λιγάκι.Αυτό το έργο θα πάει μέχρι το καλοκαίρι.Έτσι;
Κρίμα και πάλι κρίμα.Παίζουν πολλοί καλοί ηθοποιοί (Κατρανίδης,Πεφάνη,Παπαδημητρίου,Σταύρου,Αρζόγλου) και καλό θα είναι να τους σκεφτεί , τουλάχιστον αυτούς!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Νοε 09, 2010 10:42 pm

M'aρεσε η σκηνη Στεφανου -Εριεττας και της Αμαλιας στο γραφειο της Νορας..

τα αλλα δεν εχω το χρονο αυριο μπορει να σχολιασω τα επομενα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Τρι Νοε 09, 2010 10:44 pm

JESSIE έγραψε:Fay, εγω ξέρω πολύ καλά κάτι, οτι οι άνθρωποι στην πραγματικότητα, ΜΕΤΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ, δηλαδή αλλάζουν, είτε γιατί ωριμάζουν, είτε γιατί τους συμβαίνουν πράγματα ανώτερα από τις αντοχές τους, είτε για πολλούς και διάφορους λόγους. Αν κάποιους ζήσει σε ένα προστατευμένο περιβάλλον όλη του τη ζωή, ναί αυτός δεν είναι πιθανόν να μεταλλαχτεί, αλλά για τους υπόλοιπους, είναι σχεδόν κανόνας κάτι τέτοιο.
Οποτε δεν το βλέπω σαν σεναριακό ατόπημα όλο αυτό...

Δεν διαφωνεί κανείς ότι οι άνθρωποι αλλάζουν.Αλλά εδώ δε μιλάμε για αλλαγή.Μιλάμε για ολική μεταμόρφωση.Όλοι οι άνθρωποι αλλάζουν , αλλά αλλάζουν αργά , όχι απότομα.Αλλάζουν μερικοί προς το καλύτερο και άλλοι προς το χειρότερο.Εδώ και η Δάφνη και η Νόρα και η Λουκάς και ο Νικολάκης μέσα σε 4 επεισόδια έχουν γίνει τελείως διαφορετικοί , μα τελείως διαφορετικοί.Καμιά σχέση με τον εαυτό τους.Και με συγχωρείς ομαδική μετάλλαξη πρώτη φορά βλέπω σε ένα έργο και έυχομαι να είναι και το τελευταίο!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Νοε 09, 2010 11:02 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο μόνο κ μόνο για Εύα. Η Ξυλά ΘΕΑ!

Χώσε Εύα, ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!

Η ερωτική σκηνή με Στέφανο-Εριέττα πολύ καλή.. Μ αρέσουν τρελά μαζί. Ξέρουν τι θέλουν κ δέχονται ο ένας τον άλλον όπως είναι.

Ο Λουκάς τι ακριβώς ζητάει? Να του πει η Εύα ευχαριστώ? Ότι όλο αυτό το κάνει για την Νόρα με στέλνει! Λουκά σύνελθε!

Ο Στέφανος λίγο καιρό πριν έλεγε στο Χρήστο, "δεν σας άρεσε που ήμουν ευτυχισμένος με την Εύα ", τώρα λέει " για όλα αυτά έχασα την Μελίτα ". Σε λίγο θα ακούσουμε " όλα τα έκανα για την Εριέττα " με κούρασες λέμε. Όπου φυσάει είσαι.

Λευτέρης-Δάφνη Απαπαπα. Νικόλα ,αγόρι μου,έλα στα λογικά σου είναι δυνατόν να ζηλεύεις αυτόν?

Κι εγώ λυπάμαι Νόρα είχαμε την χαζή τώρα θα έχουμε κ την τρελή!

Νόρα-Λουκάς Snif το κάψαμε κι αυτό το ζευγάρι.

oscar oscar σε Ξυλά! Έγραψε! ΘΕΑ! : respect :


DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Νοε 09, 2010 11:18 pm

Καρ-Mik έγραψε:
JESSIE έγραψε:Εγω έβλεπα Βέρα στο Δεξί, όπως και τα Μυστικά από τον πρώτο κύκλο, και δεν βλέπω διαφορά στην ποιότητα , η πέννα των σεναριογράφων είναι πάντα πολύ πάνω από ο,τιδήποτε βλέπουμε σε σειρά (εκτός βεβαίως από σειρές που προέρχονται από λογοτεχνικά έργα, όπου εκεί δεν έχει θέση η σύγκριση).

Το μόνο που μπορεί να λεχτεί σαν σύγκριση μεταξύ των δύο σειρών, είναι οτι τα Μυστικά δεν έχουν πρωταγωνιστές δύο ή τρία άτομα και οι υπόλοιποι είναι το περιβάλλον τους, αλλά διαπραγματεύεται τη ζωή πολλών ατόμων, που όλοι πρωταγωνιστούν, όπως και των ατόμων που εμπλέκονται στη ζωή τους και την επιρρεάζουν, οι οποίοι και αυτοί πρωταγωνιστούν. Ενα τέτοιο πολυπρόσωπο έργο χρειάζεται μεγάλη μαεστρία, γιατί είναι φυσικό να υπάρξουν φάνς για τους περισσότερους από τους ήρωες και αυτό να δημιουργεί και κάποιους διχασμούς... Πάντως μέχρι τώρα η σειρά προχωρεί μιά χαρά, κανείς δεν είναι αδικημένος ή παραγκωνισμένος και αν ο Μπουγιούρης δεν έφευγε, η συνέχεια ίσως ήταν διαφορετική, αλλά γι'αυτό δεν μπορούν να κάνουν τίποτε περισσότερο οι σεναριογράφοι....

Μαεστρία?
Ευα-Μαρίλια-Δάφνη-> Νικόλας
Ευα-Μαρίλια-Δάφνη-> Λευτέρης
Ευα-Ερι-Μελίτα -> Στέφανος
Ευα-Μελίτα-> Μάνος
Νόρα-Νταίζη-> Λουκάς
Λουκάς-Χρήστος-Μπέλλος-Οδυσσέας-Ρούσσος->Νταίζη
Μπέλλος-Λουκάς->Νόρα
Μάνος-Στέφανος-Νικόλας-Λευτέρης->Ευα
Οδυσσέας-Μάνος-Στέφανος->Μελίτα
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Νόρα απο Στέλιο -> Απαγωγή
Ευα απο Μάνο -> Απαγωγή
Νεφέλη απο Στέλιο -> Απαγωγή (αρρωστη η Νεφέλη)
Νόρα, Ευα, Μελίτα, Δάφνη απο τρελό -> Απαγωγή
Αγγελος -> Απαγωγή (άρρωστος ο Αγγελος)
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 763297
Ευα έγκυος -> απο βιασμό στα 15
Μελίτα έγκυος -> Ο Μάνος στα Παρίσια και Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 751732
Δάφνη έγκυος -> Ο Νικόλας παντρεύεται Ευα
Νόρα έγκυος -> Ανακαλύπτει τρελοΣτέλιο - έκτρωση
Μελίτα έγκυος -> Χωρίσμένη με Στέφανο - αποβολή
Νόρα έγκυος - > χωρισμένη με Λουκά

Να πω και άλλα για την μαεστρία, ή να το αφήσω? Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Στριγγλίτσα μου τόσα βράδια προσπαθώ να τα συμαζέψω στο μυαλό μου και ειλικρινά δεν τα έχω οργανώσει τόσο καλά όσο εσύ! Wink Εμένα είναι τόσο πιεσμένη η πραγματικότητα μου που τα μυστικά είναι ΑΚΟΜΑ το καθημερινό διαλλειμα μου..
Βέβαια δεν ξέρω για πόσο ακόμα..
Και δεν ξέρω πια μυστικά..
Αυτή η ''απλησιαστη'' παρέα;
'Ολα τα παιδικά όνειρα μιας καλοκαιρινής νυχτας, η εκπληρωση και η απομυθοποιηση τους;
Οι εφηβικοί ''παντοτινοι'' έρωτες;
Οι πάραπολυ ανθρωπινα δομημένες σχέσεις;
Οι ισσοροπία στο σημερα μεταξυ καλών και κακών τόσο ξεκάθαρα;
Αυτά θυμαμαι εγώ απο το μακρινό ΚΑΠΟΤΕ..
Μηπως ζώ σε άλλη εποχή;
Μηπως ξεχνάω να αλλάξω κανάλι στην τηλεοραση μου και καταλάθος συνεχίζω να κοιτάζω γελοτοποιους σε μεσημεριανά;
Εχω ακόμα τη λογικη μου..
Νομίζω δηλαδη..
Και μπορώ να βρίσκω διαφορές, ''μεταλλάξεις'' και μπορώ επίσης και να βλέπω την υπερ-εξελιξη (προς το κακό πάντα -.-) ενός χαρακτηρα..'Οταν έχω ταυτιστεί με έναν χαρακτηρα, τον έχω κάνει φίλο μου, τον αγαπάω σαν να ζεί πραγματικά,και είναι οι μόνες ώρες που με αφήνει να ονειρεύομαι...!Για αυτές τις καταιγιστικές και αντι-ανθρωπινες εξελίξεις δεν σπαταλάω εγώ την φαντασία μου..
Επειδή όμως με διακατέχει και ένας α' μαζοχισμός και επειδη την ΑΓΑΠΑΩ αυτη την σειρα περιμένω! :)
Συγγνώμη αν κούρασα..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Νοε 10, 2010 12:01 am

Ενα ακομα μετριο επεισοδιο που πραγματικα δεν μπορω να σχολιασω γιατι δεν υπαρχει κατι να σχολιασω....
Εχω μια κακη συνηθεια σαν τρελλη φαν των Μυστικων καθε μεσημερη βαζω τα παλια επεισοδια κ τα ξαναβλεπω και αναποφεκτα γινεται και η συγκριση
ΔΕν μπορω σε καμια περιπτωση να συγκρινω τα 2 προηγουμενα χρονια που ειχε πρωταγωνιστες- δευτερους κ τριτους στην σωστη σειρα και φετος δεν ξερω πραγματικα ποιον λες πρωταγωνιστει....παντως αυτους που μας παρουσιασαν δεν τους λες γιατι δεν νομιζω να παιζουν στην ιδια σειρα φετος....Η απογοητευσει εχει βαρεσει κοκκινο...
Ψηφισα μετριο μονο για Ξυλα κ Κασσανδρινο που ηταν κουκλος με το φουλαρι κ την μηχανη
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Τετ Νοε 10, 2010 12:08 am

Και τελικά νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι η μαζόχα που εξακολουθεί και βλέπει τη σειρά.Να δω όμως μέχρι πότε , γιατί ηθελημένα να βλέπω ένα έργο που ξέρω ότι υποβιβάζουν τη νοημοσύνη μου ε, πλέον καταντάει ηλιθιομάρα , μην πω τίποτα βαρύτερο.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από margaret10 Τετ Νοε 10, 2010 12:18 am

Θα συμφωνησω απολυτα με την fay, οντως μεγαλος ξεπεσμος.
Τι να σχολιασω? εχει καταντησει κοντρα στην κοντρα εκει μεσα, ποιος θα την πει σε ποιον, που ειναι αυτα τα παιδια που ηταν μαζι παντα σε ολα και ξεπερνουσαν με τον δικο τους μοναδικο τροπο τα παντα?

Επρεπε να ειχε ριξει αυλαια περυσι το εργακι , καταντησε γελοιο και τραβηγμενο απο τα μαλλια οσο δεν παιρνει.

Σημερα Αλεξανδρος σε ωραια ερωτικη σκηνη με την Εριεττα, καταπληκτικοι και οι δυο, δειτε αυτες τις σκηνες και θυμηθειτε και τις σκηνες με την Μελιτα lmao

Επισης στο χθεσινο επεισοδιο που ειπαν το τελικο αντιο τα δυο τους ποσο xoxo με την αναποληση του Στεφανου, τι ειχε να θυμηθει? ποσα πολλα τους εδεναν ε??? xoxo xoxo ειναι για πολλες Fskl αυτοι που σκεφτηκαν να ξεκινησουν αυτη την ιστορια.

Και ενας Χρηστος σημερα κουκλος!!!!!!!!!!! ολο τυπο και υφος....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης