Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

+28
tinaki18
nora_oscar
soso
Ezantakou
Cancoon
nefelik
margaret10
ebelina2007
PrincessRachel
DESPOINA
verile_mistika
fay66
sarita
FieryRed
ioannaa
ειρηνη7
JESSIE
evanna
Morena
aggeliki
Foulitsa
nikidanis
zwi
fay
Νίκος
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap18%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Νοε 10, 2010 5:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Άτιμη Βάσω με ξεσήκωσες! Από τα πολύ λίγο που είδα (μου κίνησε την περιέργια ένα ενδυματολογικό σχόλιο χαχα) ο Κασσανδρινός στη σκηνή με το Σταύρου αλλά και μετα στη μηχανή και το Κολοκοτρωνίτσι ήταν καταπληκτικός, εκφραστικός και πολύ σέξυ (κι ας τον βάζουν να λέει παντελώς κουλά!)

Αγαπώ! Love

+++


JESSIE έγραψε:Μαρία, εντάξει η Βέρα ήταν το κάτι άλλο, το παραδέχομαι, και τα Μυστικά όμως δεν είναι και τόσο απογοητευτικά... Πρέπει να λάβουμε υπ'όψει μας και την φυσική κούραση των σεναριογράφων, γραφουν καθημερινές σειρές εδώ και πολλά χρόνια, πόση έμπνευση να έχουν πιά κι αυτοί? Η κα Ακρίτα αυτό το συνειδητοποίησε και αποφάσισε να σταματήσει, οπότε είναι κάτι αναμενόμενο...

Η Βέρα (στο Δεξί, όχι η κα(ή)μένη) δεν μπορεί να συγκριθεί με τα Μυστικά!!! .-

Απλώς εγώ προσωπικά έχω απαιτήσεις από αυτούς που έγραψαν τη Βέρα ενώ εσύ όχι παραδεχόμενη ότι με το πέρασμα του χρόνου η έμπνευσή τους στέρεψε. Δεν διαφωνούμε, το αποτέλεσμα άλλωστε είναι ένα, τα Μυστικά δεν πιάνουν μία μπροστά στη Βέρα! Απλώς όλη αυτή η παρακμή για σένα ήταν αναμενόμενη για μένα έκπληξη.

Όσο για την τηλεθέαση να υπενθυμίσω ότι η Ζωή της Άλλης βάζει κάτω τα Μυστικούλια ενώ πρόκειται για αυτό που κάποιοι αναφέρουν υποτιμητικά ώς μεξικάνικη τηλενουβέλα Wink Ή λοιπόν η τηλεθέαση δεν είναι κριτήριο για την ποιότητα μιας σειράς ή τα Μυστικά είναι χειρότερα από το εν λόγω μεξικάνικο! Τόσο απλά!

Αυτό που με τρελαίνει είναι που κάποιοι (δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα στη Jessie) το θεωρούν παράλογο που κάποιοι όπως εγώ είχαμε μεγάλες προσδοκίες λόγω Βέρας στο Δεξί, κι όχι σε κάτι καλύτερο αλλά σε κάτι, έστω, ισάξιο.. Ee?

Στην τελική μιλάμε ή όχι για τους ίδιους που έγραψαν τη Βέρα στο Δεξί???

I rest my case DoksasteME



Mε έχετε καλύψει Απόλυτη Ελληνίδα διαχειρίστρια επιτρέψτε μου ένα oscar στις επίσης συνήθεις υπόπτους
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 435 - Ημερομηνία 09-11-2010

Δημοσίευση από fay Τετ Νοε 10, 2010 6:09 pm

Όταν εκτιμάς και σέβεσαι το ταλέντο και την ικανότητα ενός συγγραφέα (εν προκειμένω τηλεοπτικής σειράς) κι όταν ο συγκεκριμένος συγγραφέας έχει αποδείξει επανειλημμένα την αξία του, τότε έχεις την απαίτηση να παραμένει η δουλειά του στο επίπεδο που του αξίζει. Δεν έβλεπα τη Βέρα παρά ελάχιστα αλλά καταλαβαίνω ότι τα Μυστικά παρ' όλο που ξεκίνησαν δυναμικά και με όλα τα συστατικά για σίγουρη επιτυχία δεν κατάφεραν να ξεπεράσουν ούτε καν να ισοφαρίσουν την προηγούμενη τηλεοπτική δουλειά των δημιουργών τους. Κρίνοντας από το τρέιλερ του πρώτου κύκλου κυρίως αλλά και του δεύτερου περίμενα η σειρά να επικεντρώνεται στους βασικούς ήρωες που μας τους παρουσίασαν από την αρχή, την παρέα της Φεγγαρόπετρας. Ακόμη και η είσοδος νέων χαρακτήρων στο δεύτερο κύκλο δεν επισκίασε την πλοκή του έργου, τουλάχιστον στην αρχή. Αλλά μέχρι το τέλος του δεύτερου κύκλου φάνηκε πλέον καθαρά ότι το σενάριο είχε αρχίσει να εξασθενεί και να ανακυκλώνονται οι ιστορίες για να γεμίζουν επεισόδια. Οι νέοι παραμέρισαν τους παλιούς για να φέρουν στην επιφάνεια νέες ιστορίες που θα με ενδιέφεραν αν διαπίστωνα ότι όντως ρίχνουν φως στα μυστικά των πραγματικών πρωταγωνιστών και έτσι δικαιολογούν και τον τίτλο της σειράς, ο οποίος είναι ίσως το μόνο που παραμένει το ίδιο. Και παρ'όλα αυτά συνεχίζω να το παρακολουθώ για χάρη αυτής της παρέας που μου συστήθηκε πριν δυο χρόνια και ελπίζοντας ότι μέχρι το τέλος θα τους ξαναβρώ. Και επίσης γιατί σέβομαι την ως τώρα δουλειά των σεναριογράφων και δεν θέλω να πιστέψω ότι κουράστηκαν κι άφησαν το ταλέντο τους να στερέψει. Ξέρω ότι μπορούν και καλύτερα, γί αυτό ακριβώς συνεχίζω. Όπως δήλωσα και σε άλλο ποστ αν δεν ήξερα ότι μπορούν θα είχα κλείσει ήδη την τηλεόραση.
Αγαπητή διαχειρίστρια, σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Η επιδοκιμασία σημαίνει πολλά όταν προέρχεται από τους καλύτερους σχολιαστές στο φόρουμ. Έχω απολαύσει και συνεχίζω να απολαμβάνω τους αναλυτικούς και πάντα εύστοχους σχολιασμούς σας και να προσθέσω πως αν η σειρά έκανε ενδιαφέρον αυτό το φόρουμ τώρα το φόρουμ είναι εκείνο που δίνει ενδιαφέρον στη σειρά.
Υ.Γ. Τώρα καλό είναι αυτό;
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης