Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 48

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Πεμ Νοε 11, 2010 11:55 pm

Τώρα κάθισα και το είδα , στα γρήγορα , από το σάιτ του μέγκα.
Καλά , τι αριστούργημα , τι πρωτοτυπίες , τι απίθανες καταστάσεις είναι αυτές που έδειξε!
Καλά , είναι με τα καλά τους εκεί μέσα θα ήθελα να μάθω.Βρε μπας και έχει τσακωθεί η συγγραφική ομάδα και ο καθένας βαράει το βιολί του;Γιατί εμένα πάντως αυτό μου θυμίζει!!
Όσο για το χωρισμό Λουκά-Νόρας , ασχολίαστο.πώς λέμε καβαλάρης χωρίς αιτία; Ε , αυτό ένα πράγμα.Χωρισμό χωρίς αιτία , παρά μόνο να γεμίσουμε επεισόδια.Έλεος πια!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 1:53 am

Το σημερινο μου επιφυλασσε 2 εκπληξεις!
Η μια,η δυσαρεστη,ηρθε απ την Εριεττα!Παντα ηταν σνομπ αλλα ηταν ευγενικη!Ενταξει οτι την αντιπαθει τι Μελιτα το καταλαβαινω αλλα το να την αγνοει επιδικτικα οχι!Δεν μου αρεσε αυτη της η κινηση!θα μπορουσε να της ειχε πει ενα γεια!
Κ η Μελιτα κακως πεταχτηκε βεβαια!θα μπορουσε κ αυτη καλλιστα να την αγνοησει!
Η ευχαριστη ηρθε απ τη Νταιζη!δεν περιμενα οτι τελικα δεν θα κατηγορισει το Στεφανο!Μπραβο της!
Η Δαφνη ειχε δικιο σ αυτα που ειπε στον Ηλια!Εγω δεν βρισκω κατι το μεμπτο στο να κανει παρεα με το Λευτερη!Μπορει να κολακευεται απ το φλερτ του αλλα ως εκει!δεν νομιζω να αποσκοπει σε κατι παραπανω!Αυτο που ειπε στην Ευα δεν μ αρεσε!Την τσιγκλισε η Ευα μ αυτο που της ειπε κ γι αυτο απαντησε τοιουτοτροπος μαλλον αλλα δεν ηταν ωραιο!Κ νομιζω οτι ειναι κριμα για την Ευα να ξαναζωντανεψει αυτη η κοντρα!
Ο Λουκας κ ο Νικολας πηγαν στη Νταιζη για μαλλι κ βγηκαν κουρεμενοι!Πολυ γελιο! lmao
Η Αντιγονη δεν κανει τετοια!Κανει αλλα! valen
Νορα-Λουκας χωρισαν!δεν θυμαμαι για ποια φορα μεσα σε 1 μηνα!3η?4η?Εγω παντως αυτο που κανει ο Λουκας με τη δικη της Αντιγονης το βρισκω αξιοθαυμαστο(αν κ με χαρα θα εβλεπα την Αντιγονη πισω απ τα καγκελα!δεν θα με χαλουσε καθολου!)εβαλε στην ακρη της προσωπικη του εμπλοκη(λογο Ευας)κ κινηθηκε επαγγελματικα!λιγοι ανθρωποι θα το εκαναν αυτο!
Η Νορα μ αρεσει οταν περνει το υφος της σοβαρης δικηγορου!Αυτο το "Δεν μπορουμε ουτε να το χαρουμε" που ειπε για τη Νταιζη δεν μ αρεσε καθολου!Πολυ κακοβουλο σχολιο!Να το ακουγα απ τη Νταιζη να πω ενταξει!Αλλα απ τη Νορα δεν το περιμενα!

Καλο το επεισοδιο!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 3:10 am

Ας πει καποιος στη Νορα να σταματησει να νιαουριζει με αυτη την εκνευριστικη φωνη που εχει, δεν με πειθει γενικα οτι παιζει.

Πηγαν και καλα να κανουν μια δραματικη σκηνη με το Λουκα και την Νορα στο σπιτι της και την επομενη Λουκας και Νικολας την καταντησαν βλακεια.Αλλα ουσιαστικο θεμα για να χωρισουν οι δυο τους δεν υπαρχει, δημιουργουν θεμα απο το τιποτα και ο εγωισμος καλα κρατει.

Αλλη βλακεια και ατοπημα σεναριακο ηταν να τσακωνονται στο δωματιο της Νταιζης ο Λουκας με το Νικολα, για να γελασουμε γυριστηκε αυτη η σκηνη? Λυπηθηκα να καθαριζω την τηλεοραση μου και δεν εριξα κανενα γιαουρτι.

Μελιτα Fskl Fskl Fskl και αι στο δ#$&#ο πια, τι θες κυρα μου? ειπες τελειωσατε, τι πεταγεσαι μην πω σαν τι γιατι θα με κοψει η λογοκρισια και παιρνεις και υφακι? Μετα θες να πας να παρεις και αερα, γιατι? Αλλα η Εριεττα πολυ ωραια σε καρφωσε με την λεξη "ερωμενη" και εσυ επαθες εγκεφαλικο, καρδιακο και ολα τα σχετικα.

Καλα να παθεις που τους ειδες να φιλιουνται στο τμημα σου χρειαζοταν πηρες τα ποδια σου να πας εκει να του πεις τι ξανα? τα χιλιοειπωμενα? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!! εισαι για τα μπαζα μιλαμε, δεν ainta

Δαφνη Fskl Synelthe xastouki εχεις ξεφυγει εντελως ομως, τον καλεις σπιτι να του κανεις και το τραπεζι τωρα.Αλλα και αυτος ολο στεναχωρια ειναι που τα εσπασες με το Νικολα εξαιτιας του αλλα ολο μαζι γυρνατε και τρωτε και πινετε.

Εγω το ειχα πει η παρεα με την Μελιτα χαλασε και την Νορα, τωρα εχουμε και τις δυο μαζι σετακι στο γραφειο, η μια να ξερογλυφεται και να ξεροκαταπινει και η αλλη να τσιριζει, δεν μπορω αυτο το ντουετακι .

Ο Μπελλος την εστησε καραουλι για να μην πλησιασει ο αγαπητικος την Νταιζη η να μην γινει κατι και αλλαξει την καταθεση η Νταιζη γιατι εκεινος ειναι σιγουρος πως ο Στεφανος την μαχαιρωσε.Πανηλιθιος ο Μπελλος.

Η Ευα γυρναει σαν την αδικη καταρα να μαζεψει τα ασυμαζευτα της παρεας, εκει την καταντησαν, ωραιος ρολος βρε για την πρωταγωνιστρια σας.

Η Εριεττα την εχει δαγκωσει για τα καλα με τον Στεφανο, τρεχει στην ασφαλεια να τον δει, παει στη μανα του να ζητησει εξηγησεις, παει στη Νορα να τον βοηθησει και ξαναπαει στην ασφαλεια να τον παρει και σφραγιζει ολο αυτο με ενα φιλι.Τουλαχιστον ταιριαζουν εμφανισιακα και υποκριτικα και ο Αλεξανδρος δεν παιζει πια μονος του αλλα εχει και παρτενερ yey ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!

Η Αμαλια που εξαφανιστηκε?
Αθλιο παιδια μου αθλιο, σας το ειπα ποσο χαιρομαι που θα τελειωσουν αυτη τη σεζον?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:30 am

Aς σχολιάσω κι εγώ

Γίνεται πια σαφές οτι η παρέα οδεύει σε απόλυτη διάλυση τουλάχιστον προσωρινή

Λουκάς και Νόρα χωρίζουν για αδιευκρίνιστους λόγους. Για θέματα που έδειχναν να τα έχουν λυμένα. Συμπεριφέρονται εγωιστικά και στενόμυαλα και οι δύο. Γίνονται προσπάθειες εκατέρωθεν να λυθεί το πρόβλημα αλλά όταν υποχωρεί ο ένας πεισμώνει ο άλλος και τούμπαλιν. Όλο αυτό έχει γίνει κουραστικό. Δεν εξετάζω ποιός ευθύνεται. Για μένα φταίνε και οι δύο για διαφορετικά πράγματα ο καθένας. Το θέμα είναι οτι ο Λουκάς και η Νόρα που γνώριζα δεν θα φέρονταν έτσι ο ένας στον άλλο.

Το σημειωματάκι του Λουκά τόσο γλυκό και τόσο ενδεικτικό αυτού που τους ενώνει σε άλλη περίπτωση θα είχε λύσει το θέμα. Τώρα απλά έφερε κλάμα και απελπισία.

Ο Λουκάς προβλέπω να σφαχτεί και με το Νικόλα. Έχω δει κι άλλη φορά να είναι απελπισμένος αλλά ταυτόχρονα ήταν δίπλα στο Μάνο που ήταν επίσης σε άθλια κατάσταση. Τώρα οι συμπεριφορές αλλάζουν και μοιάζει να ενδιαφέρει τον καθένα απ αυτούς μόνο το δικό του πρόβλημα παραβλέποντας το πρόβλημα του άλλου. Πόσο ασυνεπές με τους χαρακτήρες που ξέραμε είναι αυτό!

Η Νόρα με την Εύα προς το παρόν δεν δείχνουν δείγματα διάλυσης αλλά μάλλον κι εκεί δεν θα το αποφύγουμε. Η Νόρα ζητάει συμπαράσταση απ την Εύα κι εκείνη της την προσφέρει αλλά πόσο παράδοξο είναι οτι παίρνει συμπαράσταση απ την Εύα και προσφέρει συμπαράσταση στη Μελίτα που διέλυσε δυο φορές τη ζωή της φίλης που της στέκεται; Νομίζω κάποια στιγμή κι αυτές οι δύο θα κοντραριστούν ή τουλάχιστον θα έπρεπε και θα είχε και νόημα.

Ο Νικόλας με τη Δάφνη σε διάλυση επίσης. Στην αρχή ο Νικόλας είχε άδικο να αντιδράει στη δουλειά της Δάφνης. Στη συνέχεια όμως η Δάφνη με τη συμπεριφορά της έχασε όλα της τα δίκια. Ποτάκια καφεδάκια και φαγητό με το Λευτέρη, δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να διεκδικήσει το δίκιο της. Έχει μάθει να περνάει πάντα το δικό της και να της κάνουν όλοι όλα τα χατήρια και αντιδράει σαν κακομαθημένο δεκαπεντάχρονο. Η πέτρα του σκανδάλου Λευτέρης όλο λέει οτι θέλει να βοηθήσει κι όλο μαζί της είναι. Αν νομίζει οτι μ αυτό τον τρόπο βοηθάει είναι μάλλον ηλίθιος.

Η Εύα μέχρι στιγμής είναι καλά με τη Δάφνη αλλά τα πρώτα σύννεφα ήδη παρουσιάστηκαν. Αυτές ναι είναι λογικό να τσακωθούν γιατί είναι φανερό οτι η Δάφνη δεν έχει προσπεράσει ότι έγινε τότε με το Νικόλα και κακώς το έπαιζε καλή και υπεράνω τόσο καιρό. Ας σφαχτούν λοιπόν κι αν η φιλία αντέξει έχει καλώς άν όχι τουλάχιστον στην περίπτωσή τους είναι κατανοητό.

Εκείνο που θέλω να επισημάνω είναι οτι η παρέα διαλύεται και νομίζω οτι ίσως φτάσουμε στο σημείο να μη μιλάει κανένας σε κανέναν. Ίσως είναι προσωρινό αλλά είναι ασυνεπές γιατί αυτοί οι άνθρωποι άντεξαν σε πολύ χειρότερα.

Κατα τα άλλα η Νταίζη συνεχίζει αυτό το κουραστικό θέλω λεφτάκια με όλους τους τρόπους που ξέρει και μπορεί και εκβιάζει τους πάντες για τα πάντα σε σημείο που πια με αφήνει παγερά αδιάφορη. Δεν καταφέρνει ούτε να με εκνευρίζει ούτε να με κάνει να γελάω αλλά μόνο να λέω άντε τελείωνε να πάμε παρακάτω

Ενδιαφέρουσα ήταν η αντίδραση της Αντιγόνης. Δεν καταλαβαίνω πως ξαφνικά δείχνει να αγαπάει ένα παιδί που στην ουσία το πέταξε για να μην της θυμίζει τις αμαρτίες της. Κάνει όμως προσπάθεια να διορθώσει ή τουλάχιστον να μην σκοτωθούν μεταξύ τους τα δύο παιδιά της.

Στη μέση ο Χρήστος που μου αρέσει όπως αντιδράει. Βοηθάει αλλά δεν συγχωρεί και δεν ξεχνάει. Ισσοροπεί ανάμεσα στην αγάπη του για τη Νταίζη και την ευγνωμοσύνη του για την Αντιγόνη έχοντας όμως χάσει τον όποιο σεβασμό και για τις δύο

Η Εριέττα αρχίζει να δένεται με το Στέφανο. Εκείνο που μου κίνησε το ενδιαφέρον ήταν αυτό που είπε η Άννα. Δένεσαι και δεν κάνει. Γιατί όχι; Μήπως γιατί υπάρχει κάποιο σχέδιο που θα μπορούσε να το ματαιώσει αυτό το δέσιμο; ΄Ωρα είναι να δούμε το εργάκι απ την ανάποδη και να σταματήσει η Ερι κάποια εκδίκηση απο έρωτα. Θα γελάσει κάθε πικραμένος

Μια και μίλησα για εργάκι απ την ανάποδη θυμήθηκα το μαλλιαρό κουτάβι. Όταν δέχτηκε τη δουλειά που της πρόσφερε η Νόρα γνώριζε καλά οτι η Εριέττα είναι η σημαντικότερη πελάτισα του γραφείου. Της συμπεριφέρθηκε ανάγωγα την πρώτη φορά που ήρθε στο γραφείο αλλά χθες ολίσθησε στην απόλυτη κατινιά. Καταλαβαίνω οτι της πήρε τον αξιοζήλευτο τίτλο της ερωμένης του Στέφανου αλλά ποιός ο λόγος να πεταχτεί στη μέση στη συζήτηση της εργοδότριάς της με την πελάτισα; Δεν δουλεύει κανονικά τουλάχιστον ας μη δυσκολεύει τη Νόρα με την κατινιά της. Θυμήθηκε το κοριτσάκι οτι είναι κόρη Ρουσσου. Συγκλονίστηκα. Ο Ρούσσος γιατί να μη το μάθει να πάρει μια χαρά ο άνθρωπΑς;

Ανάποδου καθρέπτη συνέχεια. Η Μελίτα είδε το Στέφανο να φιλιέται με την Εριέττα. Συνέβη εντελώς τυχαία αλλά υποθέτω την πόνεσε. Χαίρομαι γιατί κάποτε το έκανε επίτηδες για να πονέσει κάποια άλλη.

Κρατώ απ το επεισόδιο την καλή ερμηνεία της κυρίας Παπαδημητρίου και το υπέροχο μουσικό διάλλειμα

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 11:00 am

Σπάνια σχολιάζω τον σχολιασμό σου Μαρία μου, αλλα επειδή βαριεμαι να γράψω δικό μου, μου δίνεις ένα πάτημα..... Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 630559

Clarabelle έγραψε:
Λουκάς και Νόρα χωρίζουν για αδιευκρίνιστους λόγους. Για θέματα που έδειχναν να τα έχουν λυμένα. Συμπεριφέρονται εγωιστικά και στενόμυαλα και οι δύο. Γίνονται προσπάθειες εκατέρωθεν να λυθεί το πρόβλημα αλλά όταν υποχωρεί ο ένας πεισμώνει ο άλλος και τούμπαλιν. Όλο αυτό έχει γίνει κουραστικό. Δεν εξετάζω ποιός ευθύνεται. Για μένα φταίνε και οι δύο για διαφορετικά πράγματα ο καθένας. Το θέμα είναι οτι ο Λουκάς και η Νόρα που γνώριζα δεν θα φέρονταν έτσι ο ένας στον άλλο.
Φταίνε και οι δυο. Λάθη που γίνανε εκατέρωθεν οδήγησαν το ζευγάρι εδώ που το οδήγησαν.
Είναι πολύ σημαντικό αυτό που έγραψες οτι όταν υποχωρεί ο ένας πεισμώνει ο άλλος . Το οτι υποχωρούν είναι ενα βήμα, σημαντικό, αλλα πάντα λάθος ώρα το κάνουν.

Το σημειωματάκι του Λουκά τόσο γλυκό και τόσο ενδεικτικό αυτού που τους ενώνει σε άλλη περίπτωση θα είχε λύσει το θέμα. Τώρα απλά έφερε κλάμα και απελπισία.
Δεν γίνεται αλλιώς, πρέπει να καταστραφούν όλα τα ζευγάρια τελικά...

Η Νόρα με την Εύα προς το παρόν δεν δείχνουν δείγματα διάλυσης αλλά μάλλον κι εκεί δεν θα το αποφύγουμε. Η Νόρα ζητάει συμπαράσταση απ την Εύα κι εκείνη της την προσφέρει αλλά πόσο παράδοξο είναι οτι παίρνει συμπαράσταση απ την Εύα και προσφέρει συμπαράσταση στη Μελίτα που διέλυσε δυο φορές τη ζωή της φίλης που της στέκεται; Νομίζω κάποια στιγμή κι αυτές οι δύο θα κοντραριστούν ή τουλάχιστον θα έπρεπε και θα είχε και νόημα.
Τραγικό ετσι?
Η Ευα ''καταστρέφει'' την Μελίτα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα
ο Στέλιος βιάζει την Νόρα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα, και η Ευα στην Νόρα
Η Μελίτα ''καταστρέφει'' την Ευα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα και στην Ευα
Η Νόρα πονάει λόγο γάμου Λουκά -> Η Ευα συμπαραστέκεται στην Νόρα
Η Μελίτα ''καταστρέφει'' την Ευα -> Η Νόρα τελικά συμπαραστέκεται στην Μελίτα

Κάτι δεν παει καλά ? Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 735655

Θέλω και γω κόντρα Ευας-Μελίτας. Ετσι, θα κάνουν πέρα επιτέλους το Μελιτόνι. Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 356509

Ο Νικόλας με τη Δάφνη σε διάλυση επίσης. Στην αρχή ο Νικόλας είχε άδικο να αντιδράει στη δουλειά της Δάφνης. Στη συνέχεια όμως η Δάφνη με τη συμπεριφορά της έχασε όλα της τα δίκια. Ποτάκια καφεδάκια και φαγητό με το Λευτέρη, δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να διεκδικήσει το δίκιο της. Έχει μάθει να περνάει πάντα το δικό της και να της κάνουν όλοι όλα τα χατήρια και αντιδράει σαν κακομαθημένο δεκαπεντάχρονο.
Ακριβώς. Θεώρησα πολύ άκυρη την αντίδραση του Νικόλα για την εργασία της Δάφνης, αλλα πλέον η Δάφνη έχει ξεφύγει.

Η Εύα μέχρι στιγμής είναι καλά με τη Δάφνη αλλά τα πρώτα σύννεφα ήδη παρουσιάστηκαν. Αυτές ναι είναι λογικό να τσακωθούν γιατί είναι φανερό οτι η Δάφνη δεν έχει προσπεράσει ότι έγινε τότε με το Νικόλα και κακώς το έπαιζε καλή και υπεράνω τόσο καιρό. Ας σφαχτούν λοιπόν κι αν η φιλία αντέξει έχει καλώς άν όχι τουλάχιστον στην περίπτωσή τους είναι κατανοητό.
Η Δάφνη έκανε κάτι που εγώ δεν θα έκανα ποτέ. Συγχώρεσε την Ευα. Αφού το έκανε όμως, θα έπρεπε να το πιστεύει και όχι να το κάνει για να μας δείξει οτι είναι καλός άνθρωπος. Οταν κάνει κατι τέτοιο, σημαίνει οτι πρέπει να χτίσει αυτή τη σχέση απο την αρχή, κάτι που προφανώς δεν κάνει η Δάφνη. Κομπλεξικό να το πω? Μικρόψυχο, κακομοιρο? Δεν ξέρω.

Εκείνο που θέλω να επισημάνω είναι οτι η παρέα διαλύεται και νομίζω οτι ίσως φτάσουμε στο σημείο να μη μιλάει κανένας σε κανέναν. Ίσως είναι προσωρινό αλλά είναι ασυνεπές γιατί αυτοί οι άνθρωποι άντεξαν σε πολύ χειρότερα.
Ακόμα πιο τραγικό είναι, οτι διαλύονται για μικροπράγματα και το ξόμπλι που έκανε τόσα, το έχουν απο κοντα. Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 17902

Μια και μίλησα για εργάκι απ την ανάποδη θυμήθηκα το μαλλιαρό κουτάβι. Όταν δέχτηκε τη δουλειά που της πρόσφερε η Νόρα γνώριζε καλά οτι η Εριέττα είναι η σημαντικότερη πελάτισα του γραφείου. Της συμπεριφέρθηκε ανάγωγα την πρώτη φορά που ήρθε στο γραφείο αλλά χθες ολίσθησε στην απόλυτη κατινιά. Καταλαβαίνω οτι της πήρε τον αξιοζήλευτο τίτλο της ερωμένης του Στέφανου αλλά ποιός ο λόγος να πεταχτεί στη μέση στη συζήτηση της εργοδότριάς της με την πελάτισα; Δεν δουλεύει κανονικά τουλάχιστον ας μη δυσκολεύει τη Νόρα με την κατινιά της. Θυμήθηκε το κοριτσάκι οτι είναι κόρη Ρουσσου. Συγκλονίστηκα. Ο Ρούσσος γιατί να μη το μάθει να πάρει μια χαρά ο άνθρωπΑς;

Το Μελιτόνι λέει οτι θέλει να ανεξαρτητοποιηθεί, αλλα δεν παυει να συμπεριφέρεται σαν μια κακομαθημένη μοσχάρα.
Γνωρίζει πολύ καλά οτι η Ερι είναι πελάτισσα της Νόρας, και μάλιστα η σημαντικότερη.
Επίσης (θα έπρεπε να) γνωρίζει οτι είναι εκει ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ. Αυτό σημαίνει να σηκώνει τηλέφωνα, και να βοηθάει οποτε της ζητηθεί και όχι να πετάγεται σαν π@ρδη, σε θέματα που δεν την αφορούν.Δεν είναι μόνο ασέβεια προς την πελάτισσα της Νόρας (που θα μπορούσε κάλλιστα αν ήθελε να δημιουργήσει προβλήματα στην Νόρα, λόγω συμπεριφοράς της Μελίτας, αλλα δεν το έκανε) αλλα ασέβεια προς την Νόρα. Της έδωσε δουλειά, όχι δικαιώματα να εμπλέκει τα γκομενικά με τα επαγγελματικά .
Οσα νοήματα και αν της έκανε η εργοδότρια, αυτή το χαβά της. Κατινίστικα μικροπρεπή γελάκια. Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 556420 Καλά τα ''γκόμενα'' ας μην τα σχολιάσω..

Το όνομα του Ρούσσου, δεν ήθελε να το χρησιμοποιήσει για να βρει δουλειά. Για να δει τον γκόμενο όμως μια χαρά το χρησιμοποιησε Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 17902

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 11:01 am

Clarabelle έγραψε:
Aς σχολιάσω κι εγώ

Γίνεται πια σαφές οτι η παρέα οδεύει σε απόλυτη διάλυση τουλάχιστον προσωρινή

Ο Λουκάς προβλέπω να σφαχτεί και με το Νικόλα. Έχω δει κι άλλη φορά να είναι απελπισμένος αλλά ταυτόχρονα ήταν δίπλα στο Μάνο που ήταν επίσης σε άθλια κατάσταση. Τώρα οι συμπεριφορές αλλάζουν και μοιάζει να ενδιαφέρει τον καθένα απ αυτούς μόνο το δικό του πρόβλημα παραβλέποντας το πρόβλημα του άλλου. Πόσο ασυνεπές με τους χαρακτήρες που ξέραμε είναι αυτό!

Ο Νικόλας με τη Δάφνη σε διάλυση επίσης. Στην αρχή ο Νικόλας είχε άδικο να αντιδράει στη δουλειά της Δάφνης. Στη συνέχεια όμως η Δάφνη με τη συμπεριφορά της έχασε όλα της τα δίκια. Ποτάκια καφεδάκια και φαγητό με το Λευτέρη, δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να διεκδικήσει το δίκιο της. Έχει μάθει να περνάει πάντα το δικό της και να της κάνουν όλοι όλα τα χατήρια και αντιδράει σαν κακομαθημένο δεκαπεντάχρονο. Η πέτρα του σκανδάλου Λευτέρης όλο λέει οτι θέλει να βοηθήσει κι όλο μαζί της είναι. Αν νομίζει οτι μ αυτό τον τρόπο βοηθάει είναι μάλλον ηλίθιος.

Κατα τα άλλα η Νταίζη συνεχίζει αυτό το κουραστικό θέλω λεφτάκια με όλους τους τρόπους που ξέρει και μπορεί και εκβιάζει τους πάντες για τα πάντα σε σημείο που πια με αφήνει παγερά αδιάφορη. Δεν καταφέρνει ούτε να με εκνευρίζει ούτε να με κάνει να γελάω αλλά μόνο να λέω άντε τελείωνε να πάμε παρακάτω

Ενδιαφέρουσα ήταν η αντίδραση της Αντιγόνης. Δεν καταλαβαίνω πως ξαφνικά δείχνει να αγαπάει ένα παιδί που στην ουσία το πέταξε για να μην της θυμίζει τις αμαρτίες της. Κάνει όμως προσπάθεια να διορθώσει ή τουλάχιστον να μην σκοτωθούν μεταξύ τους τα δύο παιδιά της.

Στη μέση ο Χρήστος που μου αρέσει όπως αντιδράει. Βοηθάει αλλά δεν συγχωρεί και δεν ξεχνάει. Ισσοροπεί ανάμεσα στην αγάπη του για τη Νταίζη και την ευγνωμοσύνη του για την Αντιγόνη έχοντας όμως χάσει τον όποιο σεβασμό και για τις δύο

Η Εριέττα αρχίζει να δένεται με το Στέφανο. Εκείνο που μου κίνησε το ενδιαφέρον ήταν αυτό που είπε η Άννα. Δένεσαι και δεν κάνει. Γιατί όχι; Μήπως γιατί υπάρχει κάποιο σχέδιο που θα μπορούσε να το ματαιώσει αυτό το δέσιμο; ΄Ωρα είναι να δούμε το εργάκι απ την ανάποδη και να σταματήσει η Ερι κάποια εκδίκηση απο έρωτα. Θα γελάσει κάθε πικραμένος

Ανάποδου καθρέπτη συνέχεια. Η Μελίτα είδε το Στέφανο να φιλιέται με την Εριέττα. Συνέβη εντελώς τυχαία αλλά υποθέτω την πόνεσε. Χαίρομαι γιατί κάποτε το έκανε επίτηδες για να πονέσει κάποια άλλη.

Κρατώ απ το επεισόδιο την καλή ερμηνεία της κυρίας Παπαδημητρίου και το υπέροχο μουσικό διάλλειμα

Για ακομα μια φορα θα συμφωνησω μαζι σου ...με καλυψες απολυτα...
: respect :
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 3:26 pm

Λιγα πραγματα αξιζαν απο το επεισοδιο!

Πρωτο και καλυτερο η σκηνη Λουκα-Νορας!Δεν καταλαβαινω πως απο βλακειες και ανουσια πραγματα εφτασαν σε αυτο το σημειο!Για μενα παντως δεν τους χωριζει τιποτα πραγματικο σημαντικο!Το πεισμα και ο εγωισμος ευθυνονται και τιποτα αλλο!
Απο ερμηνευτικης πλευρας Πετρακης και Δρακουλακη ηταν καταπληκτικοι! : respect : Το σημειωμα του Λουκακου στο τελος με ελιωσε! Aww Love!

Δευτερο σημειο που μου αρεσε τρομερα ηταν το ηταν το μουσικο διαλειμμα με τα πλανα απο τα δυο ζευγαρια που δυστυχως βρισκοντα στα προθυρα της διαλυσης! (( Υπεροχο το κομματι!

Τριτο και τελευταιο σημειο ηταν η φατσα της Μελιτας οταν την ταπωσε κανονικοτα η Εριεττα(ΘΕΑ : respect : )στο γραφειο της Νορας και μετα που εμεινε speechless βλεποντας να φιλιεται με το Στεφανο! lmao

Κατα τ'αλλα βαρεθηκα με το θεμα της Νταιζης και εκνευριστηκα με τη Δαφνη που πεταξε αυτη τη σποντουλα στην Ευα χωρις λογο!Για να δουμε τι θα δουμε παρακατω....................!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 4:08 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ενδιαφέρον. Επιτέλους είχαμε ωραία σκηνή ανάμεσα σε Λουκά και Νόρα. Υπέροχη σκηνή που έβγαζε το πόσο πονάνε που δεν είναι μαζί αλλά και το ότι δεν λένε επιτέλους αυτά που πρέπει να πουν από εγωϊσμό κυρίως. Τέλειο και το μουσικό διάλειμμα! Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με Νόρα - Εριέττα - Μελίτα στο γραφείο της Νόρας. Η Εριέττα παρ' όλες τις σπόντες της Μελίτας δεν έκατσε να απαντήσει αν και θα μπορούσε γιατί είναι η καλύτερη πελάτης της, οπότε θα μπορούσε να διαμαρτυρηθεί για αυτή την συμπεριφορά. Δεν θα με πείραζε και πολύ η συμπεριφορά της Μελίτας που ζηλεύει (αν και έχουν χωρίσει!) όμως ήταν άκομψο να τα λέει αυτά, όντας υπάλληλος! Και όχι τόσο για την Εριέττα, αλλά για την Νόρα που της πρόσφερε δουλειά. Μία ακόμη σκηνή που είχε ενδιαφέρον ήταν με Δάφνη και Εύα. Η Δάφνη έδειξε πώς δεν έχει συγχωρέσει ακόμα την Εύα και αυτό φάνηκε από αυτά που της έλεγε. Λουκάς και Νικόλας λένε τα δικά τους, με ωραίες ατάκες. Το φιλί Στέφανου - Εριέττας πολύ ωραίο.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πολύ και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 4:21 pm

Καρ-Mik έγραψε:Σπάνια σχολιάζω τον σχολιασμό σου Μαρία μου, αλλα επειδή βαριεμαι να γράψω δικό μου, μου δίνεις ένα πάτημα..... Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 630559

Δεν γίνεται αλλιώς, πρέπει να καταστραφούν όλα τα ζευγάρια τελικά...
Καρ-Mik έγραψε:

Τραγικό ετσι?
Η Ευα ''καταστρέφει'' την Μελίτα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα
ο Στέλιος βιάζει την Νόρα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα, και η Ευα στην Νόρα
Η Μελίτα ''καταστρέφει'' την Ευα -> Η Νόρα συμπαραστέκεται στην Μελίτα και στην Ευα
Η Νόρα πονάει λόγο γάμου Λουκά -> Η Ευα συμπαραστέκεται στην Νόρα
Η Μελίτα ''καταστρέφει'' την Ευα -> Η Νόρα τελικά συμπαραστέκεται στην Μελίτα

Κάτι δεν παει καλά ? Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 735655

Θέλω και γω κόντρα Ευας-Μελίτας. Ετσι, θα κάνουν πέρα επιτέλους το Μελιτόνι. Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 356509

: respect :
Μα είναι τόσο απεγνωσμένο αυτό που κάνουν στην συγκεκριμένη περίπτωση..
Τόσο που μόνο οικτο προκαλεί για τις μεθόδους τους..(ενιοτε και για τα κίνητρα αυτών..)
Εχε χάρη που παραμένουν οι προσπαθειες απατες και ανεπιτυχείς..

Υγ.ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕ! geek
livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 4:47 pm

"Μαντεψε ποιος!"

"Γυρος Α"

Μηπως αδυνατεις να συναψεις διαπροσωπικες σχεσεις χωρις τις απαραιτητες συστασεις; Μηπως εχεις πτυχιο στις δημοσιες σχεσεις; Μηπως δεν εχεις ιδεα πως να εργαστεις στο αντικειμενο σου; Εχεις μπαμπα με ονομα; Θυμασαι το ονομα του μπαμπα μονο οταν σε συμφερει; Μηπως σε αδειασε ο πρωην σου που ειναι και πρωην της πρωην του πρωην σου; Εισαι λιγο πρασινη απο τη ζηλεια;
Μηπως εισαι η Μελιτα; gibbs

"Γυρος Β"

Εχεις τρεις πρωην και ενα νυν για σκοτωμα; Απεκτησες ξαφνικα μια μεγαλη οικογενεια με πολλα λεφτα; Η αγαπημενη σου λεξη ειναι "λεφτα"; Μοτο σου ειναι το "κανω τα παντα για τα λεφτα και το Χρηστο"; Εχεις τους πεισσοτερους -κοινωνικους- ρολους που ειχε ποτε ανθρωπος; Μπορεις να εκνευρισεις σχεδον δυο εκατομμυρια ανθρωπους με μια μονο λεξη; Εισαι για πολλες φαπες;
Μηπως εισαι η Νταιζη; wall

"Γυρος Γ"

Εχεις καρδια αγκιναρα; Εχεις επισκεφτει προσφατα τα κρατητηρια της Γ.Α.Δ.Α; Αγαπημενη σου φραση ειναι "το σοϊ μου μεσα!"; Εχεις αποπειραθει να σκοτωσεις μελος της οικογενεια σου; Τα εφτιαξες προσφατα με αυτη που προσπαθει να βαλει τη μαμα σου φυλακη; Ανταλασσεις φιλακια μαζι της στους διαδρομους; Δεν εισαι αυτο που φαινεσαι;
Μηπως εισαι ο Μανος; Οχι; affraid
Μηπως εισαι ο Στεφανος; malli

"Γυρος Δ"

Διαθετεις I.Q. ανσανσερ; Σου αρεσει να μιλας για τον εαυτο σου στο τριτο προσωπο; Περνας την ωρα σου μονολογωντας και κανοντας σατανικα σχεδια; Μπορεις να περασεις ολοκληρο βραδυ χωρις να πας ουτε μια φορα τουαλετα;
Μηπως εισαι ο Μπελλος; sisi

"Γυρος Ε"

Το κρητηριο σου στην επιλογη συντροφου μπορει να το ξεπερασει μονο αυτο της Ευας; Μπορεις να περασεις ενα ολοκληρο βραδυ περιμενοντας το Μπελλο να παει τουαλετα; Διαθετεις το εξαιρετικο χαρισμα να της πειθους; Εισαι ο μονος που μπορει να εφαρμοσει αυτο το χαρισμα με τη Νταιζη;
Μηπως εισαι ο Χρηστος; ^^

"Γυρος Στ"

Μηπως η λογικη σου εχει παει περιπατο; Μηπως ο μπαμπας σου δεν ειναι ο μπαμπας σου; Μηπως ταπωνεις στο χαλαρο τη Μελιτα; Μηπως εχεις αρχισει να δενεσαι με το Στεφανο και δεν κανει; Μηπως η προηγουμενη σοβαρη σου σχεση ηταν με το Μανο; Μηπως αρχιζεις να παραλογιζεσαι με την "υπερασπιση" του Στεφανου;
Μηπως εισαι η Εριεττα; Nyxia

"Γυρος Ζ"

Εχεις τασεις πυρομανιας; Φετιχ σου ειναι οι ξανθιες και τα διαμαντια; Θελεις να βοηθησεις και τα κανεις συνεχως σκ@τ@; Δυσκολευεσαι στο κοψιμο της μπριζολας; Θα προτιμουσες μπισκοτακι; Προκαλεις οικογενειακα ριγη ενθουσιασμου; Θα μπορουσες να ειχες μεινει για παντα στην Γερμανια; (να γλυτωναμε κι εμεις!)
Μηπως εισαι ο Λευτερης; BlackEye

"Γυρος Η"

Αποτελεις ενα απο τα θαυματα της Καινης Διαθηκης; Ειχες γκομενο αλλα δεν ελεγες; Ειχες παιδι και το εκρυψες; Περιμενες λεφτα και δεν τα πηρες; εφτυσες και βγηκε η κορη σου; Ο γιος σου εινα μπουλης αλλα τι να κανεις; Τα βρηκες με το δολοφονο; Χαϊδευεις την κορη που με μαθηματικη ακριβεια σχεδιαζει τη δολοφονια σου;
Μηπως εισαι η Αντιγονη; soutien

"Γυρος Θ"

Βρηκες δουλεια και πηρες τα πανω σου; Εχεις στρατηγικο σχεδιο; Πας για φαϊ με το αφεντικο και προσπερνας τον συζυγο; Δεν σε αναγνωριζει ουτε ο ιδιος σου ο πατερας; Δεν σου εμαθε κανεις οτι σε ενα γαμο μιλαμε για κοινη ζωη και οχι για τη "ζωη σου"; Εχεις κι ενα παιδι; Χωριζεις; Θες πολυ ξυλο για να συνελθεις;
Μηπως εισαι η Δαφνη; yeap
Με τιποτα... Να το παρει το ποταμι! Ποια εισαι;

"Γυρος Ι"

Σκυβεις προληπτικα καθε φορα που περνας απο πορτα; Προσπαθεις με νυχια και με δοντια να μην δειρεις παλι το Λευτερη; Εχεις καταληξει να πινεις μονος σου γιατι ο συγκατοικος κοβει βολτες; Χωριζεις;
Μηπως εισαι ο Νικολας; slap

"Γυρος Ια"

Εχεις παθει μεταλλαξη; Τα εχουν παιξει λιγο οι ορμονες σου; Προσπαθεις τα βγεις απο μια κατασταση στην οποια κανεις δεν ξερει πως βρεθηκες; Ψαχνεις για κορνιζα για το σημειωμα στην πορτα; ΚΟ-ΠΗ-ΚΕΣ; Εχεις παρει ορκο σιωπης με τον εαυτο σου για να μας σπασεις τα νευρα; Διαθετεις βλακωδες ενστικτο στην επιλογη υπαλληλων; Χωριζεις;
Μηπως εισαι η Νορα;
Μπα δε νομιζω Synelthe

"Γυρος Ιβ"

Θες να υπερασπιστεις τον Βελζεβουλ; Δεν μας εχεις πεισει ακομη γιατι; Εχεις υπερφυσικες ικανοτητες; Μπορεις να χτυπησεις το κουδουνι και να εξαφανιστεις σε δευτερολεπτα; (χρησιμο αυτο αν θες να κανεις φαρσες!) Κυκλοφορεις παντα με ενα μικρο χαρτοπωλειο στην τσεπη σου; Εχεις την ικανοτητα να κανεις αλοιφη τους τηλεθεατες; Περιμενεις τηλεφωνο αλλα δεν...; Σου αρεσει να περνεις τους δρομους; Χωριζεις;
Μηπως εισαι ο Λουκας; sm

"Γυρος Ιγ"

Σε ψαχνουν με το κυαλι; Εμφανιζεσαι μονο ως διαμεσολαβητης; Εισαι η μονη που ελπιζει ακομα; Εχεις ξεπατωθει προσπαθωντας να βαλεις μυαλο στους φιλους σου; Η ζωη σου εχει βαλτωσει; Εχεις χωρισει ηδη ;
Μηπως εισαι η Ευα; queen Αντε βρε τρομαξα να σε γνωρισω!

"Γυρος Ιδ"

Εισαι μονιμα σε κατασταση υστεριας; Σε ρωταει ο θειος σου γιατι βλεπεις μυστικα και δεν ξερεις τι να απαντησεις; Γραφεις σχολιασμο μονο και μονο γιατι δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις; Βγαζεις καντηλες μονο στο ακουσμα της λεξης ΥΠΟΜΟΝΗ; Εχεις βαρεθει να βλεπεις τα ιδια και τα ιδια...; Παρακαλεις την Αριαδνη να γραφει σχολιασμους γιατι ειναι ο μονος τροπος να γραψεις κι εσυ το δικο σου χωρις να αναγκαστεις να ξαναδεις το επεισοδιο; pleeease
Θες να τονισεις οτι οι σχολιασμοι ειναι πλεον μαξιλαροθηκες κι αυτες σπανιες; Θαυμαζεις τη Μαρια που γραφει ακομα σεντονακια; Το εχεις παρακανει με τις αρλουμπες και σε λιγο θα σε βρισουν;
Μηπως εισαι η Γιαννα;
Ω ναι και σιγουρα δεν ειμαι καλα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:07 pm

edem4ever έγραψε:"Μαντεψε ποιος!"
"Γυρος Ιδ"

Εισαι μονιμα σε κατασταση υστεριας; Σε ρωταει ο θειος σου γιατι βλεπεις μυστικα και δεν ξερεις τι να απαντησεις; Γραφεις σχολιασμο μονο και μονο γιατι δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις; Βγαζεις καντηλες μονο στο ακουσμα της λεξης ΥΠΟΜΟΝΗ; Εχεις βαρεθει να βλεπεις τα ιδια και τα ιδια...; Παρακαλεις την Αριαδνη να γραφει σχολιασμους γιατι ειναι ο μονος τροπος να γραψεις κι εσυ το δικο σου χωρις να αναγκαστεις να ξαναδεις το επεισοδιο; pleeease
Θες να τονισεις οτι οι σχολιασμοι ειναι πλεον μαξιλαροθηκες κι αυτες σπανιες; Θαυμαζεις τη Μαρια που γραφει ακομα σεντονακια; Το εχεις παρακανει με τις αρλουμπες και σε λιγο θα σε βρισουν;
Μηπως εισαι η Γιαννα;

Δεν είδα επεισόδιο να σχολιάσω τα προηγούμενα ΑΛΛΑ

"Μηπως εισαι η Γιαννα;"

Ω ναι και σιγουρα ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
"Γυρος Ιδ"

Μηπως εισαι η Γιαννα;

Δεν είδα επεισόδιο να σχολιάσω τα προηγούμενα ΑΛΛΑ

"Μηπως εισαι η Γιαννα;"

Ω ναι και σιγουρα ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!

ΕΙΣΑΙ,ΕΙΣΑΙ! : respect : : respect :
Απίστευτος σχολιασμός,κι ευρηματικός για άλλη μια φορά! soutien
Κοίτα να δεις που κάποιοι δεν χάνουν ΠΟΤΕ την έμπνευσή τους Angel
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:19 pm

Γιάννα απίστευτος σχολιασμός... Θεαααα!!! : respect : : respect : : respect :

Τελικά, περισσότερο απολαμβάνω τους σχολιασμούς σας εδώ μέσα (μιλάω για τις -γνωστές- σταθερές αξίες) παρά το ίδιο το επεισόδιο... Χαρά στο κουράγιο σας να σχολιάζετε ακόμα : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:21 pm

Λίγα πράγματα της τελευταίας στιγμής...

Ο Στέφανος αντί να πάρει τη μανούλα να μην ανησυχεί, την απόλυτη να κάνει παρκέ μόνη της, το Χρηστο να τον ξελασπώσει, κανα δικηγόρο βρε αδερφέ παίρνει την Εριέττα για να μην τον περιμένει..Αν αργησω φάτε ένα πράγμα...
Ε ρε γλέντια!!!! Το ύφος της Εριέτας που προσβλήθηκε όλα τα λεφτά!! Ερι θεά!!

Η Ευα με τη Νόρα μου άρεσαν όπως πάντα.. Πόσο πιο θεικά μπορούν να ντύνουν τη ΘΕΑ-Ξυλά?? Η Νόρα με εκνευρίζει, μιλάει για το Λουκά λες και δεν το ξέρει.. Σταματηστε να βάζετε την Ευα να αυτοτιμωρείται.. Δύο σεζόν τωρα έχει ξεφτιλίσει η ίδια τον ευατό της, δεν φταίει και για το προπατορικό πια.. Εστω και αν είναι Ευα..έλεος..

Ο Λουκάς με το Νικόλα στο προσκεφάκ της Νταίζης λίγο υπερβολικό το σκηνικό αλλά μ'αρεσαν οι τρείς τους.. Δεν εξηπυρετούσε πουθενα η σκηνη αλλά η μόνη είναι??

Η Δάφνη που θέλει να κόψει την μπριζολίτσα του Λευτέρη.. vomit Παρεπιπτόντως τοπ ντύσιμο της Δάφνης πολύ ωραίο..

Η συνάντηση των τεσσάρων εντελώς άσκοπη και άκυρη..

Βαρέθηκα να χαντακώνουν τη Νόρα και το Λουκά με λόγια που οι χαρακτηρες που ξεραμε δεν θα λέγανε.. Η ειρωνία της νόρας απέναντι στο Λουκά καθόλου δεν μου άρεσε.. η επιμονή του Λουκά επισης δεν μου αρεσει αν και έχει ένα δίκιο.. Αφου τα επαγγελματικά τους χώρισαν μια θα τους χωρίσουν και άλλη φορά.. Συνεχίζω να λέω οτι δεν έχει καμια βάση ο χωρισμός τους και δεν ασχολούμαι άλλο.. Το σημείωμα ήταν τόσο γλυκόοοο.... inlove

Το μουσικό διάλειμμα με τα ζευγάρια και την ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ για πολλά... : respect : Απο τα καλύτερα που έχουμε δει νομίζω..Επιτέλους δείχνουν και τη Δάφνη να κόβεται λίγο.. Κράξε, κράξε, κάτι έγινε.. sisi

Σιχαίνομαι κολλητηλίκια Νόρας-Μελίτας.. Η Μελιτα ποσο πιο αγενής και μικροπρεπής μπορεί να γίνει?? Τι πετάχτηκε σαν μην πώ με τέτοιο υφος και προσεβαλλε την Εριέττα?? Ενω η ίδια δεν της έδωσε καν σημασία.. Αλλά έτσι πάει.. Ετσι τραβάς την προσοχή οταν σε έχουν χεσμ@νη.. Φάνηκε καθαρα η διαφορά επιπέδου μεταξύ των δύοο γυναικών!! Ερι ΘΕΑΑΑ!! Μελιτάκι αι ξεκατινιάσου αλλού....

Αρχισαν αν βγαινουν μαχαίρια μεταξύ Ευας-Δάφνης.. Τρελό φάουλ για λόγους που ανέφερα.. Η Ευα αυτοτιμωρείται και τιμωρείται γενικώς απο τους απο πάνω για ΟΛΑ!! Εχει συζητηθεί ήδη το θέμα, λύστε το επιτελους να πάμε παρακάτω...

Ο Μπέλλος τι ακριβως έκανε έξω απο το δωμάτιο σαν μπάστακας??Γελοίος!!! Ωραία η σκηνούλα Νταιζης Χρηστου... ))

Ο απόλυτος αφού κοίταξε την Εριέτα σαν ξερολουκουμο έδωσε και το φιλάκι του μέσα στην ασφάλεια..και το Μελιτάκι έμεινε με το στόμα ανοιχτό..
ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!!! lmao lol!

Αναμένω την εξέλιξη της σκηνής..
Μέτριο απο μένα... affraid
Κλασσικά απο ένα oscar στις γνωστές και ας μην σας έχω διαβάσει ακόμα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:26 pm

edem4ever έγραψε:

"Γυρος Ιδ"

Μηπως εισαι η Γιαννα;

Γιάννα θεικός σχολιασμός κι έχω να πω μόνο αυτό
Κράτα γερά
Εγώ αυτό κάνω αν και δεν ξέρω για πόσο ακόμη μια κι ο Λευτεράκης μου φέρνει αναγούλα
Όπως θα είδες απ όλη την ομάδα μόνο εγώ εξακολουθώ να παρακολουθώ τη σειρά
Για το φόρουμ ρε γαμώτο!!!!!!

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:30 pm

Κράτα γερά
Εγώ αυτό κάνω αν και δεν ξέρω για πόσο ακόμη μια κι ο Λευτεράκης μου φέρνει αναγούλα

Αναγούλα;;;;;;;;;;; Wow
Ως ηθοποιός,ακόμη και αν δεν θεωρείται (που δεν θεωρείται),και δεν είναι (που δεν είναι) αντάξιος της παρτενερ για την οποία προορίζεται,αφ'ενός αυτό ακριβώς το 'χουμε ξαναδεί και έχουμε ξαναγελάσει(όταν έπρεπε να κλαψουμε,βεβαίως), και αφετέρου παρακολουθείς στην ίδια σειρά ηθοποιούς πολύ χειρότερους και τρελά πιο ανεπαρκείς από εκείνον ( και απο μενα ακόμη)..
Ως άντρας εμένα πραγματικά μ 'αρεσει,αλλά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικο!
Ως ρόλος,παλι,αν αναφερεσαι,μόνο στο ρόλο του,..ναι είναι όντως τρελά αδιάφορος και επίπεδος!
Αλλα αυτό είναι αλλα ενα προϊόν της παντελούς έλλειψης εμπνευσης για φέτος!Σ'αυτό μαζί σου!
Ωστόσο, και μόνο το ότι δεν είναι φίλος φίλων..από μένα θεωρείται προσόν..,εδώ που φτάσαμε!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Παρ Νοε 12, 2010 5:43 pm, 2 φορές συνολικά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:33 pm

"Γυρος Α"

Μηπως αδυνατεις να συναψεις διαπροσωπικες σχεσεις χωρις τις απαραιτητες συστασεις; Μηπως εχεις πτυχιο στις δημοσιες σχεσεις; Μηπως δεν εχεις ιδεα πως να εργαστεις στο αντικειμενο σου; Εχεις μπαμπα με ονομα; Θυμασαι το ονομα του μπαμπα μονο οταν σε συμφερει; Μηπως σε αδειασε ο πρωην σου που ειναι και πρωην της πρωην του πρωην σου; Εισαι λιγο πρασινη απο τη ζηλεια;

"Γυρος Β"

Εχεις τρεις πρωην και ενα νυν για σκοτωμα; Απεκτησες ξαφνικα μια μεγαλη οικογενεια με πολλα λεφτα; Η αγαπημενη σου λεξη ειναι "λεφτα"; Μοτο σου ειναι το "κανω τα παντα για τα λεφτα και το Χρηστο"; Εχεις τους πεισσοτερους -κοινωνικους- ρολους που ειχε ποτε ανθρωπος; Μπορεις να εκνευρισεις σχεδον δυο εκατομμυρια ανθρωπους με μια μονο λεξη; Εισαι για πολλες φαπες;

"Γυρος Γ"

Εχεις καρδια αγκιναρα; Εχεις επισκεφτει προσφατα τα κρατητηρια της Γ.Α.Δ.Α; Αγαπημενη σου φραση ειναι "το σοϊ μου μεσα!"; Εχεις αποπειραθει να σκοτωσεις μελος της οικογενεια σου; Τα εφτιαξες προσφατα με αυτη που προσπαθει να βαλει τη μαμα σου φυλακη; Ανταλασσεις φιλακια μαζι της στους διαδρομους; Δεν εισαι αυτο που φαινεσαι;

"Γυρος Δ"

Διαθετεις I.Q. ανσανσερ; Σου αρεσει να μιλας για τον εαυτο σου στο τριτο προσωπο; Περνας την ωρα σου μονολογωντας και κανοντας σατανικα σχεδια; Μπορεις να περασεις ολοκληρο βραδυ χωρις να πας ουτε μια φορα τουαλετα;

"Γυρος Ε"

Το κρητηριο σου στην επιλογη συντροφου μπορει να το ξεπερασει μονο αυτο της Ευας; Μπορεις να περασεις ενα ολοκληρο βραδυ περιμενοντας το Μπελλο να παει τουαλετα; Διαθετεις το εξαιρετικο χαρισμα να της πειθους; Εισαι ο μονος που μπορει να εφαρμοσει αυτο το χαρισμα με τη Νταιζη;

"Γυρος Στ"

Μηπως η λογικη σου εχει παει περιπατο; Μηπως ο μπαμπας σου δεν ειναι ο μπαμπας σου; Μηπως ταπωνεις στο χαλαρο τη Μελιτα; Μηπως εχεις αρχισει να δενεσαι με το Στεφανο και δεν κανει; Μηπως η προηγουμενη σοβαρη σου σχεση ηταν με το Μανο; Μηπως αρχιζεις να παραλογιζεσαι με την "υπερασπιση" του Στεφανου;

"Γυρος Ζ"

Εχεις τασεις πυρομανιας; Φετιχ σου ειναι οι ξανθιες και τα διαμαντια; Θελεις να βοηθησεις και τα κανεις συνεχως σκ@τ@; Δυσκολευεσαι στο κοψιμο της μπριζολας; Θα προτιμουσες μπισκοτακι; Προκαλεις οικογενειακα ριγη ενθουσιασμου; Θα μπορουσες να ειχες μεινει για παντα στην Γερμανια; (να γλυτωναμε κι εμεις!)

"Γυρος Η"

Αποτελεις ενα απο τα θαυματα της Καινης Διαθηκης; Ειχες γκομενο αλλα δεν ελεγες; Ειχες παιδι και το εκρυψες; Περιμενες λεφτα και δεν τα πηρες; εφτυσες και βγηκε η κορη σου; Ο γιος σου εινα μπουλης αλλα τι να κανεις; Τα βρηκες με το δολοφονο; Χαϊδευεις την κορη που με μαθηματικη ακριβεια σχεδιαζει τη δολοφονια σου;

"Γυρος Θ"

Βρηκες δουλεια και πηρες τα πανω σου; Εχεις στρατηγικο σχεδιο; Πας για φαϊ με το αφεντικο και προσπερνας τον συζυγο; Δεν σε αναγνωριζει ουτε ο ιδιος σου ο πατερας; Δεν σου εμαθε κανεις οτι σε ενα γαμο μιλαμε για κοινη ζωη και οχι για τη "ζωη σου"; Εχεις κι ενα παιδι; Χωριζεις; Θες πολυ ξυλο για να συνελθεις;

"Γυρος Ι"

Σκυβεις προληπτικα καθε φορα που περνας απο πορτα; Προσπαθεις με νυχια και με δοντια να μην δειρεις παλι το Λευτερη; Εχεις καταληξει να πινεις μονος σου γιατι ο συγκατοικος κοβει βολτες; Χωριζεις;

"Γυρος Ια"

Εχεις παθει μεταλλαξη; Τα εχουν παιξει λιγο οι ορμονες σου; Προσπαθεις τα βγεις απο μια κατασταση στην οποια κανεις δεν ξερει πως βρεθηκες; Ψαχνεις για κορνιζα για το σημειωμα στην πορτα; ΚΟ-ΠΗ-ΚΕΣ; Εχεις παρει ορκο σιωπης με τον εαυτο σου για να μας σπασεις τα νευρα; Διαθετεις βλακωδες ενστικτο στην επιλογη υπαλληλων; Χωριζεις;
Μηπως εισαι η Νορα;
Μπα δε νομιζω Synelthe

"Γυρος Ιβ"

Θες να υπερασπιστεις τον Βελζεβουλ; Δεν μας εχεις πεισει ακομη γιατι; Εχεις υπερφυσικες ικανοτητες; Μπορεις να χτυπησεις το κουδουνι και να εξαφανιστεις σε δευτερολεπτα; (χρησιμο αυτο αν θες να κανεις φαρσες!) Κυκλοφορεις παντα με ενα μικρο χαρτοπωλειο στην τσεπη σου; Εχεις την ικανοτητα να κανεις αλοιφη τους τηλεθεατες; Περιμενεις τηλεφωνο αλλα δεν...; Σου αρεσει να περνεις τους δρομους; Χωριζεις;
Μηπως εισαι ο Λουκας; sm

"Γυρος Ιγ"

Σε ψαχνουν με το κυαλι; Εμφανιζεσαι μονο ως διαμεσολαβητης; Εισαι η μονη που ελπιζει ακομα; Εχεις ξεπατωθει προσπαθωντας να βαλεις μυαλο στους φιλους σου; Η ζωη σου εχει βαλτωσει; Εχεις χωρισει ηδη ;

"Γυρος Ιδ"

Μηπως εισαι η Γιαννα;

Δεν μπορώ να μη σχολιάσω αυτόν το σχολιασμό!!

ΕΙΣΑ ΘΕΑ!!!!! Μετά τη χωριάτικη σαλάτα ξεπέρασες τον ευατό σου!!!
Μπράβο Γιάννα, και άλλοι το πάλεψαν αλλά τους εφαγε η μαρμάγκα..
ΘΕΙΚΟΣ σχολιασμός!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:39 pm

"Γυρος Α"

"Γυρος Β"

"Γυρος Γ"

"Γυρος Δ"

"Γυρος Ε"

"Γυρος Στ"

"Γυρος Ζ"

"Γυρος Η"

"Γυρος Θ"

"Γυρος Ι"

"Γυρος Ια"

Μηπως εισαι η Νορα;
Μπα δε νομιζω Synelthe

"Γυρος Ιβ"

Μηπως εισαι ο Λουκας; sm

"Γυρος Ιγ"

"Γυρος Ιδ"

Μηπως εισαι η Γιαννα;

Yπερθεματίζω και εγώ μαζί με τις συντροφίσσες τις αγαπημένες. Δίνεις ρέστα!!!!

Πάντα τέτοια oscar

Έχει επεξεργασθεί από τον/την pasxalitsa στις Παρ Νοε 12, 2010 5:43 pm, 1 φορά
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:41 pm

Γιάννα είσαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 195890

Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 437 - Ημερομηνία 11-11-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ... Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:44 pm

Foulitsa έγραψε:Λίγα πράγματα της τελευταίας στιγμής...

Ο Στέφανος αντί να πάρει τη μανούλα να μην ανησυχεί, την απόλυτη να κάνει παρκέ μόνη της, το Χρηστο να τον ξελασπώσει, κανα δικηγόρο βρε αδερφέ παίρνει την Εριέττα για να μην τον περιμένει..Αν αργησω φάτε ένα πράγμα...
Ε ρε γλέντια!!!! Το ύφος της Εριέτας που προσβλήθηκε όλα τα λεφτά!! Ερι θεά!!

Η Ευα με τη Νόρα μου άρεσαν όπως πάντα.. Πόσο πιο θεικά μπορούν να ντύνουν τη ΘΕΑ-Ξυλά?? Η Νόρα με εκνευρίζει, μιλάει για το Λουκά λες και δεν το ξέρει.. Σταματηστε να βάζετε την Ευα να αυτοτιμωρείται.. Δύο σεζόν τωρα έχει ξεφτιλίσει η ίδια τον ευατό της, δεν φταίει και για το προπατορικό πια.. Εστω και αν είναι Ευα..έλεος..

Ο Λουκάς με το Νικόλα στο προσκεφάκ της Νταίζης λίγο υπερβολικό το σκηνικό αλλά μ'αρεσαν οι τρείς τους.. Δεν εξηπυρετούσε πουθενα η σκηνη αλλά η μόνη είναι??

Η Δάφνη που θέλει να κόψει την μπριζολίτσα του Λευτέρη.. vomit Παρεπιπτόντως τοπ ντύσιμο της Δάφνης πολύ ωραίο..

Η συνάντηση των τεσσάρων εντελώς άσκοπη και άκυρη..

Βαρέθηκα να χαντακώνουν τη Νόρα και το Λουκά με λόγια που οι χαρακτηρες που ξεραμε δεν θα λέγανε.. Η ειρωνία της νόρας απέναντι στο Λουκά καθόλου δεν μου άρεσε.. η επιμονή του Λουκά επισης δεν μου αρεσει αν και έχει ένα δίκιο.. Αφου τα επαγγελματικά τους χώρισαν μια θα τους χωρίσουν και άλλη φορά.. Συνεχίζω να λέω οτι δεν έχει καμια βάση ο χωρισμός τους και δεν ασχολούμαι άλλο.. Το σημείωμα ήταν τόσο γλυκόοοο.... inlove

Το μουσικό διάλειμμα με τα ζευγάρια και την ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ για πολλά... : respect : Απο τα καλύτερα που έχουμε δει νομίζω..Επιτέλους δείχνουν και τη Δάφνη να κόβεται λίγο.. Κράξε, κράξε, κάτι έγινε.. sisi

Σιχαίνομαι κολλητηλίκια Νόρας-Μελίτας.. Η Μελιτα ποσο πιο αγενής και μικροπρεπής μπορεί να γίνει?? Τι πετάχτηκε σαν μην πώ με τέτοιο υφος και προσεβαλλε την Εριέττα?? Ενω η ίδια δεν της έδωσε καν σημασία.. Αλλά έτσι πάει.. Ετσι τραβάς την προσοχή οταν σε έχουν χεσμ@νη.. Φάνηκε καθαρα η διαφορά επιπέδου μεταξύ των δύοο γυναικών!! Ερι ΘΕΑΑΑ!! Μελιτάκι αι ξεκατινιάσου αλλού....

Αρχισαν αν βγαινουν μαχαίρια μεταξύ Ευας-Δάφνης.. Τρελό φάουλ για λόγους που ανέφερα.. Η Ευα αυτοτιμωρείται και τιμωρείται γενικώς απο τους απο πάνω για ΟΛΑ!! Εχει συζητηθεί ήδη το θέμα, λύστε το επιτελους να πάμε παρακάτω...

Ο Μπέλλος τι ακριβως έκανε έξω απο το δωμάτιο σαν μπάστακας??Γελοίος!!! Ωραία η σκηνούλα Νταιζης Χρηστου... ))

Ο απόλυτος αφού κοίταξε την Εριέτα σαν ξερολουκουμο έδωσε και το φιλάκι του μέσα στην ασφάλεια..και το Μελιτάκι έμεινε με το στόμα ανοιχτό..
ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!!! lmao lol!

Αναμένω την εξέλιξη της σκηνής..
Μέτριο απο μένα... affraid
Κλασσικά απο ένα oscar στις γνωστές και ας μην σας έχω διαβάσει ακόμα...

Αν και δε το είδα το επεισόδιο,παραμόνο τη σκηνή λουκά-νόρας....Κατάλαβα ακριβώς τι έγινε α΄πο το σχολιασμό σου και συμφωνώ απόλυτα σε αυτά που λες.....!!! oscar
Παρατήρησα ότι πολλά κορίτσια γράφεται κάτι σχολιασμούς.....!!!
ΘΕΙΚΟΥΣ.....!!!!Μπράβο σας....!!!! oscar oscar oscar
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Ασχολίες : ΕΔΕΜ,ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΕΜ.....

Δημοσίευση από ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ... Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:46 pm

"Γυρος Α"

"Γυρος Β"

"Γυρος Γ"

"Γυρος Δ"

"Γυρος Ε"

"Γυρος Στ"

"Γυρος Ζ"

"Γυρος Η"

"Γυρος Θ"

"Γυρος Ι"

"Γυρος Ια"

Μηπως εισαι η Νορα;
Μπα δε νομιζω Synelthe

"Γυρος Ιβ"

Μηπως εισαι ο Λουκας; sm

"Γυρος Ιγ"

"Γυρος Ιδ"

Μηπως εισαι η Γιαννα;

Αυτός και αν είναι σχολιασμός.....!!!Δεν παίζεσαι...!!!!Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Ο-Σ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!!!!!
Κράτα γερά....!!!!
Μπράβο σου..... oscar oscar oscar
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:51 pm

soso έγραψε:
Κράτα γερά

Αναγούλα;;;;;;;;;;; Wow
Ως ηθοποιός,ακόμη και αν δεν θεωρείται (που δεν θεωρείται),και δεν είναι (που δεν είναι) αντάξιος της παρτενερ για την οποία προορίζεται,αφ'ενός αυτό ακριβώς το 'χουμε ξαναδεί και έχουμε ξαναγελάσει(όταν έπρεπε να κλαψουμε,βεβαίως), και αφετέρου παρακολουθείς στην ίδια σειρά ηθοποιούς πολύ χειρότερους και τρελά πιο ανεπαρκείς από εκείνον ( και απο μενα ακόμη)..
Ως άντρας εμένα πραγματικά μ 'αρεσει,αλλά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικο!
Ως ρόλος,παλι,αν αναφερεσαι,μόνο στο ρόλο του,..ναι είναι όντως τρελά αδιάφορος και επίπεδος!
Αλλα αυτό είναι αλλα ενα προϊόν της παντελούς έλλειψης εμπνευσης για φέτος!Σ'αυτό μαζί σου!
Ωστόσο, και μόνο το ότι δεν είναι φίλος φίλων..από μένα θεωρείται προσόν..,εδώ που φτάσαμε!

Δική μου κακή διατύπωση
Μου προκαλεί αναγούλα αυτό που ετοιμάζουν ανάμεσα στην Εύα και το Λευτέρη
Όχι για τον ηθοποιό νομίζω οτι το ίδιο θα αισθανόμουν όποιος κι αν ήταν στη θέση του πόσο μάλλον που οι δυό τους δεν μου κολάνε
Η Εύα αν θέλουμε να μιλάμε για ρεαλισμό χρειάζεται μερικά χρόνια πριν μπορέσει να εμπιστευτεί τον όποιον
Έφαγε δύο ταυτόχρονα αδειάσματα και ότι κι αν πουν τώρα έχασαν την ευκαιρία τους να τη δρομολογήσουν τότε που είδε το Μάνο με τη Μελίτα τη νύχτα πριν το γάμο της
Εκείνοι αντίθετα επέλεξαν να φάει ένα ακόμη άδειασμα και δύο ταυτόχρονες απώλειες στο τέλος της περασμένης σεζόν
Περιμένω να δω τι είδους εξήγηση θα δώσουν. Εμπιστεύτηκε την καρδιά απέτυχε. Εμπιστεύτηκε τη λογική απέτυχε. Τώρα τι θα εμπιστευτεί; Αυτό ας μου εξηγήσει κάποιος με αληθοφάνεια κι εγώ θα πω πάσο

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:57 pm

Ευχαριστω πααααρα πολυ κοριτσια!!! Ειλικρινα!!! hihi hihi hihi *φωναζει τη μαμα της για να της πει τι εκανε*

* Μαριεφη μου ανταποδιδω!
* ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ καλως ηρθες!

Τωρα στο τελευταιο ερωτημα της Μαριας, τι θα εμπιστευτει η Ευα.... Ορμονες; gibbs
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 5:59 pm

ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ... έγραψε:

Αν και δε το είδα το επεισόδιο,παραμόνο τη σκηνή λουκά-νόρας....Κατάλαβα ακριβώς τι έγινε α΄πο το σχολιασμό σου και συμφωνώ απόλυτα σε αυτά που λες.....!!! oscar
Παρατήρησα ότι πολλά κορίτσια γράφεται κάτι σχολιασμούς.....!!!
ΘΕΙΚΟΥΣ.....!!!!Μπράβο σας....!!!! oscar oscar oscar

Σε ευχαριστώ πολύ!!
Καλώς ηλθες στην παρεα μας!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ... Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 6:03 pm

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ....!!!!
Από το λίγο που έχω επεξεργασθεί το φορουμάκι σας....
Είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ....!!!Δεν υπάρχει!!!!!
ΣΥΡΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.....!!!! oscar oscar
Αν θέλετε μπορείτε να με λέτε σαν τη ΘΕΑ μας....!!!!
Φαίη....!!! hihi hihi hihi
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
ΕΔΕΜΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ...
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης