Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap39%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 39% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 56

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Empty Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 6:33 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:03 pm

Μου άρεσε η σκηνη ΘΕΑΡΑΣ Μου και Λουκά
Μου άρεσε η σκηνη που η Μπεκρουλιτα ειδε τον ερωτα να γεννιεται
αναμεσα σε Στεφανο-Εριεττα αντε μπας και ξεκολλησει και πάει στο Λευτερη!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

Κατα τα αλλα μου άρεσε το ξεκατινιασμα και η ξεφτυλα της Μπεκρους μπροστα
στο Στεφανο στο γραφειο της Νόρας!

Πολλά είπα και σήμερα
αναμενω να ξαναδω τα Μυστικα που αγαπησα

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:05 pm

Eνα πρωτο σχολιο για αρχη....
Η Ευα ειπε δεν θα φυγουμε απο δω αν δεν αναστησουμε την παρεα ή θα την κηδεψουμε εντελως...
Εγω την εχω ηδη κηδεψει.......
Snif
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:07 pm

Αν δεν αναστηθεί η παρεα
δεν θα εχουν λογω υπαρξης οι ήρωες,,,,,,

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:08 pm

nikidanis έγραψε:Eνα πρωτο σχολιο για αρχη....
Η Ευα ειπε δεν θα φυγουμε απο δω αν δεν αναστησουμε την παρεα ή θα την κηδεψουμε εντελως...
Snif

Νίκη μου συμφωνώ σε αυτό όπως νομίζω συμφωνούν και πολλοί απο εδώ που αγαπήσανε αυτή την παρέα..
Η παρέα μας τελειωσε τον Ιούνιο και απλά τωρα μας το σερβίρουν με τον πιο άσχημο τρόπο...
Κρίμα για μας που περιμέναμε να τους δούμε να φτάνουν στην Εδέμ...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:18 pm

Θα ακολουθήσω τη γραμμή της αγαπημένης Άριας και θα γράψω και εγώ τι μου άρεσε απόψε.

Καταρχάς το τι το ευχαριστήθηκα το φιλί Στέφανου-Εριέττας δε λέγεται. Ειδικά για την αυτόπτη μάρτυρα, η οποία τη γλώσσα την έφτασε πάλι μέχρι το γόνατο.

Μου άρεσαν πολύ απόψε και οι υπόλοιπες σκηνές Εριέττας-Στέφανου η αλήθεια είναι, γιατί και χημεία έχουν και ταλέντο και δένουν μαζί.

Η Σκηνή Αντιγόνης με Χρήστο και Στέφανο επίσης, αν και λίγο πολύ τα ίδια λέγανε, αλλά έχουν χημεία και μας παίρνουν μαζί τους.

Γέλασα με το ζευγάρι δουλευόμαστε Νταίζη- Μπέλλο, για τη μεγαλοψυχία και την άδολη αγάπη τους κυρίως.

Γέλασα επίσης στη σκηνή Ρούσσου-Αμαλίας με τα αγόρια, αν και δεν είχε και κανένα νόημα, μόνο οι ερμηνείες μετράνε (το λέμε καιρό τώρα)

Η σκηνή Αντιγόνης-Λουκά επίσης είχε τρομερό ενδιαφέρον, με την Αντιγόνη να κερδίζει στα σημεία.

Υπέροχη επίσης σκηνή Στέφανου-ΝΤαίζης στο νοσοκομείο. Μου αρέσουν τα αδερφάκια, γιατί πάνω και πέρα από όλα αγαπιούνται. Υποδύονται δεν παίζουν και είναι πειστικοί.

Και για φινάλε, χάρηκα για τη χυλόπιτα που έφαγε η Αννούλα, η μουχρίτσα (μην ξεχνιόμαστε) από το Χρήστο. Είμαι και daizofun μην το λησμονούμε αυτό!!!

Από την άλλη με χάλασαν τα εξής:
1. Τα μαθήματα Κατιναζ της Νόρας στη Μελίτα. Έλεος η γυναίκα υποτίθεται είναι μορφωμένη δικηγόρος, πρέπει να συμπεριφέρεται σαν καρακατινάρα.

Και που ακούστηκε δικηγόροι και δη ποινικολόγοι να έχουν σε κοινή θέα τις δικογραφίες και να κοινολογούν από εδώ και από εκεί τα στοιχεία των υποθεσεών τους. (Αυτό πάει και στην Αμαλία που έβαλε χέρι στη δικογραφία του Ρούσσου)

Κατά τα λοιπά, η παρέα φωνάζει χωρίς να έχει λόγο. Ο λευτέρης σε κουβέντες ζωής που όμως πέφτουν στο κενό!!!

Κατρανίδης-Πεφάνη-Παπαδημητρίου-Πολυχρονίδη-Σταύρου-Λάμπου και βλέπουμε oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:25 pm

Το σημερινό επεισόδιο το βρήκα πολύ καλό αρχίζω να ανακτώ τις ελπίδες μου για τα μελλούμενα.

Σήμερα υπήρχαν υπέροχες σκηνές μεταξύ των ηρώων.

Πρώτον Νικόλας- Εύα, μου αρέσουνε πάρα πολύ μαζί και στη σημερινή σκηνή το καταευχαριστήθηκα που του τα 'χωσε η Εύα. Και η ατάκα του Νικόλα για τις ξανθιές όλα τα λεφτά.
: respect : : respect : : respect :

Δεύτερον, δώρο έκπληξη Αμαλία, η σκηνή στο γραφείο με τους τρεις άντρες να κοιτάνε αποσβολωμένοι κατ'εμέ ήταν η καλύτερη του επεισοδίου. Πραγματικά έδωσαν όλοι τους ρέστα. oscar

Τρίτον, τα κορίτσια στο γραφείο και στο δρομοκαϊτειο. Πρώτη φορά συμφωνώ με τη Μελίτα που τους τα έχωσε για τους χωρισμούς τους κυριολεκτικά είναι όλοι τους για τα πανηγύρια.

Τέταρτον, Παπαδημητρίου-Πετράκης : respect : : respect : : respect :

Γι' αυτές τις σκηνές ψηφίζω πολύ καλό. Και για να μην ξεχνιόμαστε η παρέα της φεγγαρόπετρας δε θα πεθάνει ποτέ. flower

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:31 pm

pasxalitsa ευχαριστω!
Αν και ξενερωμενη που λέει η ΑΕΔ
για 3 ατομα και μονο συνεχιζω να βλέπω ακομα τη σειρα!
Προσπαθω να δω κατι θετικο σ αυτα που δειχνουν στα <<Μυστικά>>
το τελευταιο διαστημα
και δεν το βλέπω......ΒΟΗΘΕΙΑ!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:33 pm

Λοιπόν , η Αμαλία κέρδισε σήμερα σε όλα τα σημεία.
Καλά δεν παίζεται η γυναίκα τελικά.Είναι η απόλυτη θεά εκεί μέσα.
Όσο για τις συμβουλές της είναι και η πρώτη.
Για κατάσκοπος τα πάει περήφημα.Καλά και ο άλλος άφησε μια τέτοια υπόθεση φάτσα φόρα μπροστά στο γραφείο του . Ε, σκηνοθετικά και εδώ έχασαν.Δεν μπορούσε να δείξει την Αμαλία να ψάχνει , έστω και σε ένα συρτάρι να το είχε βάλει ο Ρουσσος και αυτή να το βρίσκει;Καλά βέβαια αυτό είναι το λιγότερο εκεί μέσα με αυτά που βλέπουμε πια.
Η Νόρα τώρα.Κοίτα που την έβαλαν να κολλήσει , αν τα λόγια του Λουκά ήταν από ταινία.Βρε βλαμμένο , κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος.Αυτό σε μάραινε ή τη σημασία των λέξεων;Έλεος πια!
Σήμερα το παίξιμο του Παναγιώτη δε μου άρεσε και πολύ την ώρα της ληστείας.Μπορούσε καλύτερα.
Όσο για τα αδερφάκια , όλα τα λεφτά.Όπως και η σκηνή Νταίζης-Μπέλλου.Πολύ καλή.
Τώρα η Μελίτα με το Στέφανο να ξεκατινιάζονται μπροστά στη Νόρα και στη Δάφνη δε μου άρεσε.Θα μπορούσαν να έχουν βγει έξω και να κρυφακούν , οπότε να είχαμε και τις ατάκες της Δάφνης.Καθόλου ρεαλιστικό.Αλλά θα μου πεις τι είναι ρεαλιστικό εκεί μέσα που με πείραξε και αυτό;
Λοιπόν για να ανακεφαλαιώνουμε .Ας κοιτάξουν να τα βρουν σύντομα ο Λουκάς και η Νόρα και να έχει νόημα η μια ώρα που καθόμαστε και βλέπουμε . Άντε πια , η υπομονή ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ!!ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:34 pm

loukitsa έγραψε:pasxalitsa ευχαριστω!
Αν και ξενερωμενη που λέει η ΑΕΔ
για 3 ατομα και μονο συνεχιζω να βλέπω ακομα τη σειρα!
Προσπαθω να δω κατι θετικο σ αυτα που δειχνουν στα <<Μυστικά>>
το τελευταιο διαστημα
και δεν το βλέπω......ΒΟΗΘΕΙΑ!

Όπως προανέφερα αγαπητή loukitsa όλα θα φτιάξουν και αν ψάξεις λίγο καλύτερα στις σκηνές των επεισοδίων θα δεις ότι τίποτα δε χάθηκε ακόμα. Wink

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 8:39 pm

Άσχετο στο site του mega ανέβασαν τρειλερ το οποίο έχει πολύ ενδιαφέρον. Wink

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 9:56 pm

Ο Στέφανος στεναχωρήθηκε για το σκηνικό στο τμήμα, σκίρτησε και πήγε αμέσως να βρει την Μελίτα. Πολύ ωραία η σκηνή στο γραφείο της Νόρας. Άρχισε η ερωτική κόντρα ανάμεσα στον Στέφανο και την Μελίτα, καθώς ο μεν Στέφανος την αγαπά αμετανόητα, όμως της προσάπτει το τέλος της σχέσης του και θυμώνει μαζί της, η δε Μελίτα συνειδητοποιεί ότι αυτοί οι δύο δεν μπορούν να είναι χωριστά.
Δεν μου αρέσει ο Στέφανος μακριά από την Μελίτα, η βιαιότητά του και οι σαχλαμάρες του.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 9:59 pm

Λοιπον... μου αρεσε πολυ η πρωτη σκηνη.... Τον χανεις μελιτα μου τον αντρα που αγαπας -λεμε τωρα- τον χανεις.....
Η Αμαλια ΘΕΑΑΑ..... : respect : : respect :
Η Παρεα ξανα αδιαφορη... Impatient Μονο η τελευταια σκηνη μαρεσε -βασικα η ατακα της ευας-

Νορα-Λουκας-Δαφνη-Νικολας..... καλα εδω τι να πεις συνεχιζουν τα ΚΟΥΛΑ ΤΟΥΣ...

Μετριο απο εμενα για την Αμαλια και την πρωτη σκηνηη....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:01 pm

Άσχετο και μη μου βάλετε τις φωνές.Είδα το τρέιλερ της Δευτέρας.Δε μου άρεσε η σκηνή που η Νόρα πονάει , καθόλου μα καθόλου όμως.
Αυτό μας έλειπε τώρα , να πάθει τίποτα το μωρό.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:02 pm

fay66 έγραψε:Άσχετο και μη μου βάλετε τις φωνές.Είδα το τρέιλερ της Δευτέρας.Δε μου άρεσε η σκηνή που η Νόρα πονάει , καθόλου μα καθόλου όμως.
Αυτό μας έλειπε τώρα , να πάθει τίποτα το μωρό.

Εγκυος ειναι πονακια εχει...
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:07 pm

Ψηφιζω τελειο γιατι καιρο ειχα να γελασω τοσο πολυ ..

Η σκηνη Στεφανου-Εριεττας μου αρεσε πολυ . Ειδικα το ενδιαφερον της Εριεττας με αγγιξε .Μ'αρεσει παρα πολυ σαν ζευγαρι πιστευω κιολας οτι ο Στεφανος στην σχεση του με την Εριεττα φαινεται οτι αλλαξε ...

Αμαλια : respect : : respect : : respect : οταν μιλαει αυτη η γυναικα κενταει κανονικα

Καλα η σκηνη στο γραφειο της Νορας με την Δαφνη να λεει τααααα πετυχημενα και ο Στεφανος να προσπαθει να κανει σοβαρη συζητηση μου εβγαλαν τοσο γελιο που με καταδιασκεδασαν μπορω να το πω..

Η Ευα κατι εχει παθει παντα προς το καλυτερο ...μιλαμε χαιρομαι τοσο πολυ που τα λεει εξω απο τα δοντια... : respect :

αυταααα.....
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:12 pm

Τα ίδια και τα ίδια ΚΑΙ σήμερα!!

->Για κάποιο ανεξήγητο λόγο μου άρεσε η σκηνή στο γραφείο με Νόρα-Δάφνη-Στέφανο-Μελίτα! Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ γελάω απίστευτα με το πόσο κυρία (ούτε καν με κ μικρό όμως!!Nyxia) είναι η Μελίτα!! lmao
Στη συγκεκριμένη σκηνή μου άρεσε πολύ η Γεωργόνη. Επίσης είδα για λίγο την παλιά Δάφνη και χάρηκα.

->Το "έχουμε κι ένα γραφείο" της Μελίτας να το σχολιάσω?? Ας το αφήσω καλύτερα... wall

->Πολύ ωραία σκηνή Εύας - Νικόλα. Η καλύτερη του επεισοδίου κατ' εμέ. Εύα δώσε, χώσε και σώσε!!!

->Πεφάνη Θεά, να μην τα ξαναλέμε! Και Αμαλία επίσης!

->Νόρα, ο μαζοχισμός έχει και τα όριά του κοπέλα μου! imarton

->Η ληστεία στο Λουκά αποσκοπούσε σε κάτι ή απλά έγινε έτσι για να μας βρίσκεται?
Ηθικό δίδαγμα: μη βάζεται τις τσάντες σας στη θέση του συνοδηγού ή απλά κλειδώνεται πάντα την πόρτα αφού το κάνεται (μη σας πω βαλτε της και τη ζώνη!)

->Στέφανε πάρε μια απόφαση επιτέλους! Θα την πνίξεις ή όχι? Να χαρώ ή όχι?

->Να πω ότι δεν ευχαριστήθηκα το Εριέττα - Στέφανος - φιλί - Μελίτα affraid θα είναι ψέματα! Καιρός ήταν να δοκιμάσει και η κόρη Ρούσσου (όποτε τη συμφέρει!) λίγο απ' το φάρμακο που σέρβιρε απλόχερα στην Εύα δις.
Έριέττα γερά!!

->Δε θυμάμαι τι άλλο έγινε. Ά, ναι η παρέα μαζεύτηκε στου Νικόλα για να συζητήσουν (?) και να καταλήξουν (?) αν θα διαλυθούν ( Snif ) ή όχι.

Καλό μόνο και μόνο γιατί μερικοί προσπαθούν ακόμα! Καλό κουράγιο!! livani

Υ.Γ. Επειδή δεν πρόλαβα να το σχολιάσω χτες, καταπληκτικός ο σχαλιασμός αλά "Μάντεψε ποιος". : respect :
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 10:29 pm

Aς σχολιάσω κι εγώ

Με έχει κουράσει αφάνταστα ο καημός της κερατωμένης. Κάτι που τα έχω ξαναδεί και ξανακούσει για το μεγάλο της έρωτα Νο 1 το Μάνο κάτι που έχω δει αυτά που παθαίνει να τα κάνει κι εκείνη κάτι που γλύφεται και πλαταγίζει τα χείλη της εκατό φορές πριν πει δυό λέξεις με κουράζει αφάνταστα.

Είδε το φιλί το Μελιτάκι κι έγινε τούρμπο απ τη ζήλεια. Γέλασα με την καρδιά μου που έλεγε οτι ο Στέφανος πέρασε στην επόμενη εξπρές. Εχει μετρήσει κανείς πόσες μέρες είχαν μεσολαβήσει απ όταν χώρισε ο Στέφανος την Εύα μέχρι που σκίζανε κάλτσες πάνω στα τραπέζια; Μια μέρα δύο; Τι γρινιάζει; Όταν τα έκανε ήταν καλά τώρα που τα κάνει ο Στέφανος με την επόμενη της ξυνίζουν; Με βουρλίζει που η Νόρα δεν της απαντάει κατάλληλα.

Η Ερι πάντως μόνο μπάζο δεν είναι και σίγουρα δεν θα την έλεγα κοντή και χοντρή. Τσούζει......

Άκου έχουμε κι ένα γραφείο. Κάθε άσχετη που κάθεται στην καρέκλα του Λουκά θα λέει την ατάκα;

Ο Στέφανος πάλι δεν ήθελε υποθέτω να τον δει. Τόσο παραμύθι της πούλησε δεν ήθελε να χαλάσει την καλή του εικόνα. Αυτό το παραμύθι πουλάει το παλικάρι. Εγώ είμαι αθώος και καθαρός.

Έχω συνεχώς την αίσθηση οτι την περασμένη σεζόν βλέπαμε την Εύα να πληρώνει για τη διάλυση του γάμου της Μελίτας και τούτη τη σεζόν θα δούμε τη Μελίτα να πληρώνει ένα ένα όσα έκανε στην Εύα.

Η Εριέττα μου αρέσει που ξεκαθαρίζει τη θέση της. Σκεπτόμουν οτι ο Στέφανος έχει μιλήσει μαζί της τόσο όσο δεν είχε μιλήσει με την απόλυτη έναν ολόκληρο χρόνο. Πουλάει γοητεία πάντως άσχετα με το τι λέει. Και στη Μελίτα έλεγε αγαπάω την Εύα και ταυτόχρονα εξασκούσε το καμα σουτρα και παραμύθιαζε κι αυτή με έρωτες. Απλά η Εριέττα είναι πολύ γάτα για να της πουλήσει τα ίδια και προσαρμοζεται αναλόγως.

Η Εύα τρέχει σαν το Βέγγο απ τον έναν στον άλλον μήπως και σώσει την παρέα αλλά δεν βλέπω προκοπή. Έφτασε να θυμίζει στο Νικόλα το γάμο τους για να τον στείλει να ζητήσει συγνώμη απ τη Δάφνη. Επειδή εκείνο το γάμο τον είχα δει τις φωτογραφίες που τις βρήκε βρε παιδιά; Κατάφερε πάντως να τον στείλει στο Λουκά μήπως και βοηθήσει να σωθεί το έτερο ζευγαράκι αλλά μπαααααααα

Αναρωτιέμαι η σκηνή με την κλοπή της τσάντας του Λουκά γιατί μπήκε στο επεισόδιο; Μήπως αυτή η τσαντούλα είχε μέσα τίποτα έγγραφα και τα βρούμε μετά μπροστά μας;

Η Λολο-Αμαλία προήχθη σε πολιτική αγωγή και μπορεί ο Ρούσσος να την έχει συνηθίσει αλλά η Νόρα δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καθαρή.

Η Δάφνη πέρασε απ το γραφείο της Νόρας να της πει για τη συνάντηση της παρέας και όταν ανέφερε οτι η Εύα έχει τρελαθεί πήρε την απάντηση εγώ χώρισα και θα ασχοληθώ να καθησυχάσω την Εύα; Ώπα Νοράκι. Την Εύα μόνο όταν τη χρειαζόμαστε τη φωνάζουμε αλλά έχουμε να παρηγοράμε τη μαλλιαρή οχιά μη στριμώχνονται πολλές για παρηγοριά δεν χωράνε.

Όταν πέρασε απ το γραφείο κι ο Στέφανος γέλασα τρελά. Στεφανάκο τι νόμιζες αγόρι μου οτι θα σταθεί στο ύψος της σαν την Εύα; Αυτή είναι κατινάρα και έχεις να ακούσεις μπόλικα.

Πάντως τακτ σαν τη μαμά της δεν έχει. Χωρίς να ρωτήσει διάβασε το ξένο σημείωμα. Αλήθεια γιατί γλυφόταν σαν γάτα κατάλαβε κανείς; Πάντως αν τα διάβαζε στο Στέφανο υπονοώντας οτι ισχύουν γι αυτήν λέει ψεματάκια και θα μεγαλώσει η μύτη. Πώς το έλεγε εκείνο το καλό στο Μάνο; Είσαι η ζωή μου και δεν έχω ανάσα χωρίς εσένα νομίζω.....

Μια κόρη Ρούσσου να χρησιμοποιεί τη λέξη μπαλαμούτι δεν κάνει. Ντροπή Μελιτόνι έχεις σκάσει και καρφώνεσαι. Αυτή στο τέλος θα παρακαλάει σαν τη Χέλμη στα κόκκινα φανάρια να μου το θυμάστε.

Ο Λευτέρης πάει κι έρχεται με τη Δάφνη διπλαρώνει και την Εύα. Αν είχε ένα σύντροφο λέει θα ένοιωθε αλλιώς. Ίουυυυυυυυυυυυ

Η Αντιγόνη έχει κι απορίες. Αναρωτιέται γιατί την υπερασπίζεται ο Λουκάς. Άντε να σε δω κύριε Βενέτη να ψάχνεις λίγο και για τις απόπειρες κατά της Εύας. Μου άρεσε η σκηνή Η Παπαδημητρίου όταν ειρωνεύεται είναι έξοχη

Ο Στέφανος πάλι μισές δουλειές έκανε. Μου φαίνεται αστείος όταν βιαιοπραγεί. Τον θυμάμαι να κλαίει το κερί και γελάω που το παίζει μάγκας και ζόρικος.

Η Αμαλία την τσίμπησε τη δικογραφία. Τον φτάνει τον άνθρωπΑ στο μη περαιτέρω και τον διώχνει. Ακόμη κι αν δεν του έλεγε οτι τον ζητάει η μικρή κερατωμένη πάλι θα είχε φύγει νομίζω για να γλυτώσει.

Η παρέα συγκεντρώθηκε μήπως βρει άκρη. Κάποιος να πει στην Εύα οτι η παρέα δεν πεθαίνει εύκολα και δεν χρειάζεται κηδεία. Κάποτε είπε στο Μάνο οτι είναι κλαδιά στο ίδιο δέντρο κι ότι ακόμη κι αν τους κόψουν πάλι στον ίδιο κορμό θα ανήκουν. Το κρατάω και θέλω να πιστεύω οτι το ίδιο ισχύει για όλα τα μέλη αυτής της παρέας.

Περιμένω να δω την κατάληξη της συνάντησης αν και δεν ελπίζω οτι θα γίνει κάτι. Θα τους διαλύσουν εντελώς και θα τους ενώσουν διαφορετικά για να μη φαίνεται η έλλειψη του Μάνου νομίζω. Θα δούμε....

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 11:31 pm

Ας γράψω κι εγώ δυό λόγια... Το επεισόδιο σήμερα ήταν άνισο... Το μισό δραματικό, το άλλο μισό κωμαδία με τάση φάρσας... Μόνο να μην ξαναδούμε καταστάσεις όπως τις περσινές της Χαλκίδας γιατί δεν θ'αντέξω ... Ολες οι σκηνές στο γραφείο της Νόρας μου έφεραν δυσφορία. Υποτίθεται ότι η Νόρα και η Δάφνη έχουν φτάσει στο τελευταίο σκαλοπάτι πριν το χωρισμό, το βράδυ έχουν μία πολύ σημαντική συνάντηση απ'την οποία μπορούν να σωθούν ή να χαθούν τα πάντα, κι αυτές σαχλαμαρίζουν με το ξωτικό που έφερε για γραμματέα η Νόρα, και με τις κατινιές της ζηλιαρόγατας... Αν ήθελε να του πεί τα προσωπικά της, ας τον έπαιρνε κάπου έξω να του τρίξει τα δόντια , ήταν ανάγκη να γίνει και η ίδια ρεζίλι, επειδή οι άλλες δύο είναι υποτίθεται "φίλες" της και δεν τις πειράζει, αντίθετα έσπαγαν πλάκα? Το δε κείμενο του Λουκά το σκότωσε, σαν ανάγνωση παιδιού του δημοτικού μου φάνηκε... Μ'εκνευρίζει και μόνο η θέα της Μελίτας, να γλύφεται, να κουνάει χαρτιά δεξιά αριστερά και συγχρόνως να μιλάει για τα προσωπικά της, νομίζει έτσι οτι φαίνεται πιό φυσική?? Κι αυτό το ας δουλέψουμε τώρα, εδώ είναι γραφείο, το είπε με τέτοιο στόμφο, που έμεινα .. Σαν να ήταν δικό της το γραφείο κι έβαζε στη θέση της τη γραμματέα της... Που αν ήταν σε άλλο γραφείο, θα την είχαν απολύσει ήδη, έτσι που φέρθηκε χτές... Και η άλλη σκηνή με την Αμαλία, τη Μελίτα και τη Νόρα, μιά απ'τα ίδια, τουλάχιστον η Αμαλία έχει ένα δικό της στύλ και η τρέλλα της είναι έχει χαρακτήρα... Πάντως μιά η Αμαλία, μιά η Μελίτα, το βλέπω να το κλείνει το γραφείο σε λίγο η Νόρα, γιατί που χρόνος ν'ασχοληθεί με τις υποθέσεις της μ'αυτές τις δύο γλωσσοκοπάνες που έβαλε στα πόδια της...

Κατά τα άλλα η Εύα προσπαθεί να συμφιλιώσει τα δύο ζευγάρια, και αγωνιά για το μέλλον της παρέας, αλλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, θα χωρίσουν αλλά θα τα ξαναβρούν αργότερα, αυτή η παρέα ποτέ δεν χάνεται , αντιμετώπισαν πολύ χειρότερα στο παρελθόν , ελπίζω αυτή τη φορά όταν τα ξαναβρούν να είναι πιό ώριμοι και να μην επαναλάβουν τα ίδια λάθη.

Αυτά τα λίγα από μένα. Καλό το ψήφισα λόγω του φιλιού Στέφανου Εριέττας στην αρχή του επεισοδίου και της σκηνής τους στο σπίτι της...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Νοε 12, 2010 11:46 pm

Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:Eνα πρωτο σχολιο για αρχη....
Snif

Νίκη μου συμφωνώ σε αυτό όπως νομίζω συμφωνούν και πολλοί απο εδώ που αγαπήσανε αυτή την παρέα..
Η παρέα μας τελειωσε τον Ιούνιο και απλά τωρα μας το σερβίρουν με τον πιο άσχημο τρόπο...
Κρίμα για μας που περιμέναμε να τους δούμε να φτάνουν στην Εδέμ...

Την παρέα της Φεγγαρόπετρας δεν την εξαφανίσαμε εμείς αλλά οι κυρίως ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ της σειράς. ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ χωρίς αλλους της προσκολήσεως.

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από soso Την / Το Σαβ Νοε 13, 2010 1:00 am

Υποφερτό το σημερινό! lmao

*Μ'αρεσαν οι απίστευτες ατάκες (ασφαλές σεξ lmao ) στο γραφείο της Νόρας,που συντόμως θα γίνει μόνο της Μελίτας geek
("έχουμε κι ένα γραφείο",και τα μυαλά στα κάγκελα wall )..
Μου θύμισαν λίγο,τί μπορεί να γράψει αυτή η πένα όταν έχει κέφια..
Η υπαγόρευση του σημειωματος- σλουρπ-σλουρπ κλασσικά (κοίτα να μαθαίνεις,Στέφανε),μου φάνηκε πανχαζη,όπως και η γενική χαζοχαρά 35χρονων που κατινομαλώνουν ως προέφηβοι μπροστα σε κοινό (ολιγομελές πάντα)!
Η Γεωργόνη θεά,την πήρε την σκηνή και έφυγε χαλαρά! : respect :
*Μου άρεσε η σκηνή Ευας και Νικόλα : respect :
Εκεί που φτάσαμε η Εύα νοιάζεται μόνο για τις ζωές των άλλων,αλλά αν οι Αλλοι είναι οι Σημαντικοί,αξίζει παντα τον κόπο!
*Μάρεσε ο Μπισμπι (ως άντρας παντα μ'αρεσει),όταν μιλούσε με Εύα!Το μαλλί αυτό να το κρατησει,παρακαλώ!Του πάει περισσότερο!
*Αυτα τα δήθεν Αριστοφανικά (περασαμε και δεν κολλησαμε) με επικεφαλής την Αμαλία,τα σνομπαρω εντελώς..Την Αμαλία-Είδωλο,παλι,καθόλου! Palamakia
*Μ'αρεσε και η παρέα στο τέλος..Αυτή που κηδέψαμε απο πέρυσι,γιατί τα κάναμε ρόιδο,γιατί ο Μπουγιού ζητησε πολλά,τα οποία και του αρνηθηκαμε για να απολαμβανουμε τον Μπέλλο, την Νταίζη,τον Μπέλλλο και την Νταίζη, τον Καρτάλη και το σόι του μέσα,και άλλα τέτοια ευχάριστα..
Δεν είναι μόνο που σεβόμαστε το κοινό,είναι που ξέρουμε και τί θέλει το άτιμο!Μουαχαχα!Μουαχαχα! livani

lmao lmao lmao

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Νοε 13, 2010 1:07 am

soso έγραψε:Υποφερτό το σημερινό! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984

*Μ'αρεσαν οι απίστευτες ατάκες (ασφαλές σεξ Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984 ) στο γραφείο της Νόρας,που συντόμως θα γίνει μόνο της Μελίτας geek
("έχουμε κι ένα γραφείο",και τα μυαλά στα κάγκελα Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 905116 )..
Η υπαγόρευση του σημειωματος- σλουρπ-σλουρπ κλασσικά (κοίτα να μαθαίνεις,Στέφανε),μου φάνηκε πανχαζη,όπως και η γενική χαζοχαρά 35χρονων που κατινομαλώνουν ως προέφηβοι μπροστα σε κοινό (ολιγομελές πάντα)!
Η Γεωργόνη θεά,την πήρε την σκηνή και έφυγε χαλαρά! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 195890
*Μου άρεσε η σκηνή Ευας και Νικόλα Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 195890
Εκεί που φτάσαμε η Εύα νοιάζεται μόνο για τις ζωές των άλλων,αλλά αν οι Αλλοι είναι οι Σημαντικοί,αξίζει παντα τον κόπο!
*Μάρεσε ο Μπισμπι (ως άντρας παντα μ'αρεσει),όταν μιλούσε με Εύα!Το μαλλί αυτό να το κρατησει,παρακαλώ!Του πάει περισσότερο!
*Αυτα τα δήθεν Αριστοφανικά (περασαμε και δεν κολλησαμε) με επικεφαλής την Αμαλία,τα σνομπαρω εντελώς..Την Αμαλία-Είδωλο,παλι,καθόλου! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 943463
*Μ'αρεσε και η παρέα στο τέλος..Αυτή που κηδέψαμε απο πέρυσι,γιατί τα κάναμε ρόιδο,γιατί ο Μπουγιού ζητησε πολλά,τα οποία και του αρνηθηκαμε για να απολαμβανουμε τον Μπέλλο, την Νταίζη,τον Μπέλλλο και την Νταίζη, τον Καρτάλη και το σόι του μέσα,και άλλα τέτοια ευχάριστα..
Δεν είναι μόνο που σεβόμαστε το κοινό,είναι που ξέρουμε και τί θέλει το άτιμο!Μουαχαχα!Μουαχαχα! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 763297

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984 Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984 Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984

Θεικός σχολιασμός όπως πάντα...

''Υπάρχει και κοντή Χατζηβασιλείου?"
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 382640

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από fanlouknor Την / Το Σαβ Νοε 13, 2010 1:23 am

Clarabelle έγραψε:
Aς σχολιάσω κι εγώ

Με έχει κουράσει αφάνταστα ο καημός της κερατωμένης. Κάτι που τα έχω ξαναδεί και ξανακούσει για το μεγάλο της έρωτα Νο 1 το Μάνο κάτι που έχω δει αυτά που παθαίνει να τα κάνει κι εκείνη κάτι που γλύφεται και πλαταγίζει τα χείλη της εκατό φορές πριν πει δυό λέξεις με κουράζει αφάνταστα.

Είδε το φιλί το Μελιτάκι κι έγινε τούρμπο απ τη ζήλεια. Γέλασα με την καρδιά μου που έλεγε οτι ο Στέφανος πέρασε στην επόμενη εξπρές. Εχει μετρήσει κανείς πόσες μέρες είχαν μεσολαβήσει απ όταν χώρισε ο Στέφανος την Εύα μέχρι που σκίζανε κάλτσες πάνω στα τραπέζια; Μια μέρα δύο; Τι γρινιάζει; Όταν τα έκανε ήταν καλά τώρα που τα κάνει ο Στέφανος με την επόμενη της ξυνίζουν; Με βουρλίζει που η Νόρα δεν της απαντάει κατάλληλα.

Η Ερι πάντως μόνο μπάζο δεν είναι και σίγουρα δεν θα την έλεγα κοντή και χοντρή. Τσούζει......

Άκου έχουμε κι ένα γραφείο. Κάθε άσχετη που κάθεται στην καρέκλα του Λουκά θα λέει την ατάκα;

Ο Στέφανος πάλι δεν ήθελε υποθέτω να τον δει. Τόσο παραμύθι της πούλησε δεν ήθελε να χαλάσει την καλή του εικόνα. Αυτό το παραμύθι πουλάει το παλικάρι. Εγώ είμαι αθώος και καθαρός.

Έχω συνεχώς την αίσθηση οτι την περασμένη σεζόν βλέπαμε την Εύα να πληρώνει για τη διάλυση του γάμου της Μελίτας και τούτη τη σεζόν θα δούμε τη Μελίτα να πληρώνει ένα ένα όσα έκανε στην Εύα.

Η Εριέττα μου αρέσει που ξεκαθαρίζει τη θέση της. Σκεπτόμουν οτι ο Στέφανος έχει μιλήσει μαζί της τόσο όσο δεν είχε μιλήσει με την απόλυτη έναν ολόκληρο χρόνο. Πουλάει γοητεία πάντως άσχετα με το τι λέει. Και στη Μελίτα έλεγε αγαπάω την Εύα και ταυτόχρονα εξασκούσε το καμα σουτρα και παραμύθιαζε κι αυτή με έρωτες. Απλά η Εριέττα είναι πολύ γάτα για να της πουλήσει τα ίδια και προσαρμοζεται αναλόγως.

Η Εύα τρέχει σαν το Βέγγο απ τον έναν στον άλλον μήπως και σώσει την παρέα αλλά δεν βλέπω προκοπή. Έφτασε να θυμίζει στο Νικόλα το γάμο τους για να τον στείλει να ζητήσει συγνώμη απ τη Δάφνη. Επειδή εκείνο το γάμο τον είχα δει τις φωτογραφίες που τις βρήκε βρε παιδιά; Κατάφερε πάντως να τον στείλει στο Λουκά μήπως και βοηθήσει να σωθεί το έτερο ζευγαράκι αλλά μπαααααααα

Αναρωτιέμαι η σκηνή με την κλοπή της τσάντας του Λουκά γιατί μπήκε στο επεισόδιο; Μήπως αυτή η τσαντούλα είχε μέσα τίποτα έγγραφα και τα βρούμε μετά μπροστά μας;

Η Λολο-Αμαλία προήχθη σε πολιτική αγωγή και μπορεί ο Ρούσσος να την έχει συνηθίσει αλλά η Νόρα δεν ξέρω αν θα τη βγάλει καθαρή.

Η Δάφνη πέρασε απ το γραφείο της Νόρας να της πει για τη συνάντηση της παρέας και όταν ανέφερε οτι η Εύα έχει τρελαθεί πήρε την απάντηση εγώ χώρισα και θα ασχοληθώ να καθησυχάσω την Εύα; Ώπα Νοράκι. Την Εύα μόνο όταν τη χρειαζόμαστε τη φωνάζουμε αλλά έχουμε να παρηγοράμε τη μαλλιαρή οχιά μη στριμώχνονται πολλές για παρηγοριά δεν χωράνε.

Όταν πέρασε απ το γραφείο κι ο Στέφανος γέλασα τρελά. Στεφανάκο τι νόμιζες αγόρι μου οτι θα σταθεί στο ύψος της σαν την Εύα; Αυτή είναι κατινάρα και έχεις να ακούσεις μπόλικα.

Πάντως τακτ σαν τη μαμά της δεν έχει. Χωρίς να ρωτήσει διάβασε το ξένο σημείωμα. Αλήθεια γιατί γλυφόταν σαν γάτα κατάλαβε κανείς; Πάντως αν τα διάβαζε στο Στέφανο υπονοώντας οτι ισχύουν γι αυτήν λέει ψεματάκια και θα μεγαλώσει η μύτη. Πώς το έλεγε εκείνο το καλό στο Μάνο; Είσαι η ζωή μου και δεν έχω ανάσα χωρίς εσένα νομίζω.....

Μια κόρη Ρούσσου να χρησιμοποιεί τη λέξη μπαλαμούτι δεν κάνει. Ντροπή Μελιτόνι έχεις σκάσει και καρφώνεσαι. Αυτή στο τέλος θα παρακαλάει σαν τη Χέλμη στα κόκκινα φανάρια να μου το θυμάστε.

Ο Λευτέρης πάει κι έρχεται με τη Δάφνη διπλαρώνει και την Εύα. Αν είχε ένα σύντροφο λέει θα ένοιωθε αλλιώς. Ίουυυυυυυυυυυυ

Η Αντιγόνη έχει κι απορίες. Αναρωτιέται γιατί την υπερασπίζεται ο Λουκάς. Άντε να σε δω κύριε Βενέτη να ψάχνεις λίγο και για τις απόπειρες κατά της Εύας. Μου άρεσε η σκηνή Η Παπαδημητρίου όταν ειρωνεύεται είναι έξοχη

Ο Στέφανος πάλι μισές δουλειές έκανε. Μου φαίνεται αστείος όταν βιαιοπραγεί. Τον θυμάμαι να κλαίει το κερί και γελάω που το παίζει μάγκας και ζόρικος.

Η Αμαλία την τσίμπησε τη δικογραφία. Τον φτάνει τον άνθρωπΑ στο μη περαιτέρω και τον διώχνει. Ακόμη κι αν δεν του έλεγε οτι τον ζητάει η μικρή κερατωμένη πάλι θα είχε φύγει νομίζω για να γλυτώσει.

Η παρέα συγκεντρώθηκε μήπως βρει άκρη. Κάποιος να πει στην Εύα οτι η παρέα δεν πεθαίνει εύκολα και δεν χρειάζεται κηδεία. Κάποτε είπε στο Μάνο οτι είναι κλαδιά στο ίδιο δέντρο κι ότι ακόμη κι αν τους κόψουν πάλι στον ίδιο κορμό θα ανήκουν. Το κρατάω και θέλω να πιστεύω οτι το ίδιο ισχύει για όλα τα μέλη αυτής της παρέας.

Περιμένω να δω την κατάληξη της συνάντησης αν και δεν ελπίζω οτι θα γίνει κάτι. Θα τους διαλύσουν εντελώς και θα τους ενώσουν διαφορετικά για να μη φαίνεται η έλλειψη του Μάνου νομίζω. Θα δούμε....

κ.Μαρία για άλλη μια φορά υποκλίνομαι στο σχολιασμό σας.
Θα σταθώ σε δυο σημεία:
-->στη τσάντα του Λουκά που κλάπηκε καθόλου τυχαία νομίζω, όχι για τα λεφτά αλλά για τα έγγραφα και ναι θα το βρούμε μπροστά μας(το ίδιο σκέφτηκα και εγώ όταν το είδα)
-->και στην παρέα που διαλύουν εντελώς για να την ξαναενώσουν χωρίς να φαίνεται η απουσία του Μάνου
Κα πάλι : respect :
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Σαβ Νοε 13, 2010 1:29 am

Ρητορικές ερωτησεις απο την Μελίτα Ρούσσου..
Ευα! sm
Αμαλία ΘΕΑΑΑΑΑΑ!
Λουκάκος..Κακομοιρης.. Aww
Παρέα.. pleeease
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από soso Την / Το Σαβ Νοε 13, 2010 1:42 am

Καρ-Mik έγραψε:
soso έγραψε:Υποφερτό το σημερινό!

*Μ'αρεσαν οι απίστευτες ατάκες (ασφαλές σεξ Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984 ) στο γραφείο της Νόρας,που συντόμως θα γίνει μόνο της Μελίτας geek
("έχουμε κι ένα γραφείο",και τα μυαλά στα κάγκελα Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 905116 )..
Η Γεωργόνη θεά,την πήρε την σκηνή και έφυγε χαλαρά! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 195890
*Μου άρεσε η σκηνή Ευας και Νικόλα Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 195890
*Αυτα τα δήθεν Αριστοφανικά (περασαμε και δεν κολλησαμε) με επικεφαλής την Αμαλία,τα σνομπαρω εντελώς..Την Αμαλία-Είδωλο,παλι,καθόλου! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 943463
Δεν είναι μόνο που σεβόμαστε το κοινό,είναι που ξέρουμε και τί θέλει το άτιμο!Μουαχαχα!Μουαχαχα! Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 763297

Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 191984

Θεικός σχολιασμός όπως πάντα...

''Υπάρχει και κοντή Χατζηβασιλείου?"
Επεισόδιο 438 - Ημερομηνία 12-11-2010 382640

Αχαχαχαχχαχαχα!Πε-θα-να! xoxo
Υγ.Αχ,Καρμικέ Matakia !!Εχεις λείψει στο ΛΑΟ ΣΟΥ ΟΛΕsoutien
Γραψε απο βδομάδα κανα σχολιασμό,μωρέ!(..δικό σου εννοώ..)
Όλοι ξενερωμένοι είμαστε,αλλά λέμε και καμιά μ*λακία να περνάει η ώρα!
Υγ.ΑΕΔ,ακούει;;; Snif
Χάνουμε και τη Θεότητα σιγά -σιγά..
Μας φαγαν΄λαχανο,λέμε! lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα