Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 42

Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:10 pm

hionati έγραψε:απο τη στιγμη που επιλεγεις να γραφεις σε ενα φορουμ εκτιθεσαι και πρεπει να εισαι σε θεση να δεχεσαι και την κριτικη για τα λεγομενα σου...

Για τα όσα γράφει και όχι για το τι άνθρωπος είναι ο καθένας μας!!! Υπάρχει μεγάαααααλη διαφορά!

hionati έγραψε:οπως ειπα τζινα καταλαβαινω καποιος να μην του αρεσει ενας ρολος ή μια ηθοποιος...αλλα να εκφραζεται κοσμια...και οχι <<κοσμια>>...
δηλαδη εσυ θεωρεις σωστο να μπει εδω ο οποιος ηθοποιος ή συντελεστης και αντι να βλεπει ανταλλαγη αποψεων να διαβαζει εμπαθη σχολια που καταντουν αισχρα πολλες φορες...;;;;

Εγώ όχι και το αποδεικνύω καθημερινά με τη συμπεριφορά μου! Εσύ??? Θα έλεγες το ίδιο και σε κάποιο άλλο φόρουμ αλήθεια που ίσως να μίλαγαν άσχημα για κάποιον άλλο ηθοποιό ή μόνο εδώ? Που μιλάμε πάντα για τον "ηθοποιό" Μπουγιούρη, Ξυλά, Σταύρου, Παπα κλπ και όχι για τον άνθρωπο!!!

Για να τελειώνουμε με αυτό, εδώ βρισκόμαστε για να συζητούμε για τη σειρά και όχι για να κρίνουμε το φόρουμ. Αν κάτι σε χαλάει έχεις το ελευθερό όπως όλοι μας να μη συμμετέχεις, δεν νομίζω να ζήτησε η κα Παπα ή η όποια κα Παπα δικηγόρο. Δεν είμαστε μια χούφτα αυλοκόλακες, είμαστε τηλεθεατές και ανταλλάσουμε κόσμια απόψεις! Αν κάποιος ηθοποιος δεν θέλει να διαβάσει μια κακή κριτική, αφενός κακώς έγινε ηθοποιός, αφετέρου μπορεί να δουλέψει σκληρά και να το αλλάξει αυτό!

hionati έγραψε:οσο για τα κριτηρια που επιλεχτηκε η κ.παπα τι να συζητησω και με ποιον;;;μηπως εισασταν μπροστα στις συζητησεις και δεν το ξερω;;;ή απλα το ταλεντο για μια ηθοποιο που δεν ειναι συμπαθης για καποιο λογο δεν ειναι αρκετο κριτηριο οταν δε μας βολευει;;;

Όπως προείπα αυτή η συζήτηση ανήκει αλλού. Για αυτό το λόγο και αναφέρθηκα στο όλον. Επειδή το συζητούσατε σε λάθος μέρος. Τώρα εάν εσύ το πήρες αλλιώς, ότι δηλαδή υπονοώ κάτι για τον τρόπο εκλογής της κας Παπα μάλλον όποιος έχει τη μύγα.......... Wink

hionati έγραψε:πραγματικα δεν ειχα κανενα σκοπο για trolling...ουτε θελω να προσβαλω κανενα και μαλιστα ατο μα που δε γνωριζω... και δε θεωρω πως το ποστ μου κανει κατι τετοιο οπως αλλα κατα καιρους προκλητικοτητα ποστ που εχω διαβασει...απλα απαντησα στην ερωτηση που εσυ μου εθεσες τζινα...και αφου δεν ειπες οτι η συζητηση συνεχιζεται αλλου απαντησα εδω...

Δεν υπάρχει αλλού να συζητηθεί το όλον για αυτό και δεν το διευκρίνησα. Όπως προείπα εδώ βρισκόμαστε για να συζητούμε για τη σειρά και όχι για να κρίνουμε το φόρουμ, αν θέλεις τώρα κάτι παραπάνω μπορείς να το εκφράσεις στον τομέα "Απορίες" ή "Ιδέες και προτάσεις για το φόρουμ"

Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:14 pm

"Τα εφτα πετραδια"*

"Το ασπρο μαργαριταρι της αληθειας"

Μα να μην μπορει κανεις να πιστεψει οτι η Δαφνη τα εχει με το Λευτερη! Ουτε ο Νικολας δεν το πιστευει που το υποψιαζοταν κιολας... Πηρε τους δρομους ο ανθρωπΑς τι να κανει, ο Λουκας ειδικα δεν προσφερεται για παρηγορια...
Η Νορα εχει πεσει απο τα συννεφα και με το δικιο της! Σου λεει μεχρι χθες μου κλεγοταν τωρα τι εγινε, την απηγαγαν εξωγηινοι; (Πιθανον!) Ζητησε εξηγησεις και πηρε ως απαντηση οτι κι εκεινη αργησε να παραδεχτει οτι ειναι ερωτευμενη με το Λουκα... Κριμα, κριμα, κριμα... Ειτε η Δαφνη κρατουσε οντως δυο χρονια τωρα την αληθεια της και "κοροϊδευε" την Ευα και τον αντρα της, ειτε προσπαθωντας να καληψει το παιχνιδι της χρησιμοποιει τα γεγονοτα αυτα ως αλλοθι! Και στις δυο περιπτωσεις η Δαφνη πληγωνει ανθρωπους που την αγαπουν και την στηριξαν!
Οταν αγαπας κατι αστο να φυγει δε λενε... Αυτο κανει και ο Νικολας, σου λεει αφου εκει θα εισαι ευτυχισμενη, σε αφηνω να ευτυχισεις... Και θα ξαναρωτησω εγω, η Δαφνη οταν ο Νικολας την αφησε για την Ευα τον διεκδικησε; Θυμαμαι εγω λαθος; Ποτε διεκδικησε η Δαφνη τον αντρα της;
Το θεατρακι θελουμε να ειναι πιστικο και αρχισαμε τα τραπεζωματα... Δεν ειμαι σιγουρη τι χαρακτηρισμο να δωσω...gibbs Ειλικρινα θελω πολυ να φας τρελο κραξιμο οταν μαθευτει η αληθεια!
Και για να ξεκαθαρισουμε το θεμα εγω θα παρω μερος! Αυτο του Νικολα! yeap

"Το κοκκινο ρουμπινι της αγαπης"

Το Λουκα γιατι τον στειλατε στη Νορα; Για να μου σπασετε τα νευρα;;; Σας εχω νεα δεν τα καταφερατε!
Υπο φυσιολογικες συνθηκες η χθεσινη σκηνη με τη Νορα να διωχνει το Λουκα και τους δυο να "καταρεουν" θα μου προκαλουσε θλιψη και εκνευρισμο κι ομως την ειδα με την μεγαλυτερη απαθεια... Δεν μου εκανε τιποτα... Δεν λεω ηταν πολυ καλη σκηνη αλλα εμενα περασε και δεν με ακουμπησε! Congrats Τα καταφερατε!

"Το μικρο τοπαζι της χαρας"

Της χαρας της παρανοιας και του τρελου! Το ζευγος Ρουσσου τι ρολο βαραει; Πραγματικα εχω αρχισει να χανω πασα ιδεα για τον Πετρο, για την Αμαλια δεν ειχα ποτε και την καλυτερη!
Τι ειναι αυτα; Για καλο πηγε ο Λουκας στο Ρουσσο, την καρδια περιβολι μας εκανε Ksilo ΕΛΕΟΣ!
Η Αμαλια παλι εχει κατι ιδεες ωρες ωρες, μα κατι ιδεες! wall Για μια στιγμη λεω πλακα θα 'χει τωρα να ακολουθησει η Νορα συμβουλη Αμαλιας και ψαχνω καραβι να φυγω, δεν εχω βγακει και βιζα..
Κοψτε κατι βρε παιδια δεν ειναι κατασταση αυτη!

"Το πρασινο σμαραγδι της ελπιδας"

Ελπιζει η Εριεττα να βρει τον αδερφο της και εχουμε παρει τη γυρα ολους τους γνωστους και αγνωστους... Ψαχτε και προς Λουκα μερια, ετσι ρε παιδι μου για να μου φυγει η περιεργια!
Απογοητευτηκα λιγο.... Αν η Εριεττα εψαχνε να βρει μηπως ειναι ο Μανος, ο αδερφος της αυτο σημαινει οτι δεν ειχαν σχεση.... Παει το πλανο μου! xixixi

# Τι αναδρομη ηταν αυτη καλε με το Φιλιππο; Τους θυμηθηκατε ολους! Να τρομαξουμε; Το χθεσινο επεισοδιο θα μπορουσε να εχει και τιτλο "συνδεση με τα προηγουμενα" Φιλιππος, Μανος, υπογειο, προπολεμικοι γαμοι, κερατα -αυτα οποια μας συμφερουν- Μαριλια! Απο ολα ειχε ο μπαξες! #

"Το λαμπερο διαμαντι της αιωνιας ομορφιας"

Τι κουκλος που ηταν ο Αγγελος! inlove inlove inlove Καλε τι παιδι ειναι αυτο; Σε ολους παει, με ολους καθεται ΘΕΟΣ!
Η μανουλα επισης ΘΕΑ! Τι απιστευτο θλιμμενο υφος ηταν αυτο στο σπιτι της Νορας! Το εχει παρει κατακαρδα αυτο που της ειπε η Δαφνη και εχει και δικιο, οχι γιατι η Δαφνη δεν εχει λογο να της κραταει κακια αλλα γιατι της αφησε να πιστευει οτι την συγχωρεσε.... Aww
Με τη Νορα μου αρεσουν παντα, αλλα νομιζω τα βλεμματα τραβαει ο Αγγελος και προσωπικα η μπλουζα της Νορας, εχω κατι γοβες που πανε γαντι με αυτη τη μπλουζα! Love

"Ο μενεξελις αμεθυστος της φαντασιας"

Οργιαζει η φαντασια της Νταιζαρας οταν ειναι για λεφτα! Οχι μονο καλεσε τη μαμα για φαγητο, της ζητησε να φερει και τη μαγειρισσα γιατι σου λεει αυτη μαχαιρωμενη δεν μπορει να μαγειρεψει και το κορυφαιο εβαλε το συζυγο να της αγορασει διαμαντικο για να την "αναγκασει" να ανοιξει το χρηματοκιβωτιο!

"Το κιτρινο ζαφειρι της υπομονης"

Νομιζω αυτο δικαιωματικα μου ανηκει! Ειδα επεισοδιο, ενω δεν το ειχα δει στην ωρα του! Ειχα την υπομονη να το δω ολοκληρο χωρις ff! Αντεξα τη Νορα να δινει συμβουλες στη Μελιτα, αντεξα Νταιζη, την παρανοια της Αμαλιας, τη Δαφνη να ζηταει απο το Νικολα να μη μαθει τιποτα ο πατερας της, τον καρπερο Μπελλο (Θεε μου λυπησουμε!) και εγω δεν ξερω τι αλλο αντεξα και τι θα αντεξω ακομη! livani livani

Τι να ψηφισω, τι να ψηφισω; Μμμμμ "Ανθρακες ο θησαυρος!"

*Ζ. Βαλαση "Ηλιος, ηλιος και βροχη"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:22 pm

βλεποντας τα επεισοδια και διαβαζοντας τα σχολια καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα εμεις οι τηλεθεατες εχουμε καλυτερο μνημονικο απο τους σεναριογραφους εχουμε μεγαλυτερη αντικειμενικοτητα απο τους σεναριογραφους και ειμαστε οι μοναδικοι που σεβονται τους ηρωες που αγαπησαμε δυο χρονια τωρα.Αυτο που βλεπω δεν ειναι πια μυστικα καθως ολοι μεταλλασονται.Η δαφνη ξαφνικα βγαζει μια κακια ανευ λογου και αιτιας ακομα και στη νορα?Γιατι?Για ενα υποτιθεται παιχνιδι?Την ευα την σταυρωσαμε ενα χρονο ολοκλρηρο αλλα μαλλον η δαφνη και η μελιτα εχουν γινει οσιες και δεν το εχω καταλαβει.Οταν οι υπευθυνοι αποφασισουν να ΠΑΙΞΟΥΝ ΔΙΚΑΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ.

Η ΕΔΕΜ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΤΕ.ΧΑΡΑΜΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:25 pm

edem4ever έγραψε:"Τα εφτα πετραδια"*

"Το ασπρο μαργαριταρι της αληθειας"

Μα να μην μπορει κανεις να πιστεψει οτι η Δαφνη τα εχει με το Λευτερη! Ουτε ο Νικολας δεν το πιστευει που το υποψιαζοταν κιολας... Πηρε τους δρομους ο ανθρωπΑς τι να κανει, ο Λουκας ειδικα δεν προσφερεται για παρηγορια...
Η Νορα εχει πεσει απο τα συννεφα και με το δικιο της! Σου λεει μεχρι χθες μου κλεγοταν τωρα τι εγινε, την απηγαγαν εξωγηινοι; (Πιθανον!) Ζητησε εξηγησεις και πηρε ως απαντηση οτι κι εκεινη αργησε να παραδεχτει οτι ειναι ερωτευμενη με το Λουκα... Κριμα, κριμα, κριμα... Ειτε η Δαφνη κρατουσε οντως δυο χρονια τωρα την αληθεια της και "κοροϊδευε" την Ευα και τον αντρα της, ειτε προσπαθωντας να καληψει το παιχνιδι της χρησιμοποιει τα γεγονοτα αυτα ως αλλοθι! Και στις δυο περιπτωσεις η Δαφνη πληγωνει ανθρωπους που την αγαπουν και την στηριξαν!
Οταν αγαπας κατι αστο να φυγει δε λενε... Αυτο κανει και ο Νικολας, σου λεει αφου εκει θα εισαι ευτυχισμενη, σε αφηνω να ευτυχισεις... Και θα ξαναρωτησω εγω, η Δαφνη οταν ο Νικολας την αφησε για την Ευα τον διεκδικησε; Θυμαμαι εγω λαθος; Ποτε διεκδικησε η Δαφνη τον αντρα της;
Το θεατρακι θελουμε να ειναι πιστικο και αρχισαμε τα τραπεζωματα... Δεν ειμαι σιγουρη τι χαρακτηρισμο να δωσω...gibbs Ειλικρινα θελω πολυ να φας τρελο κραξιμο οταν μαθευτει η αληθεια!
Και για να ξεκαθαρισουμε το θεμα εγω θα παρω μερος! Αυτο του Νικολα! yeap

"Το κοκκινο ρουμπινι της αγαπης"

Το Λουκα γιατι τον στειλατε στη Νορα; Για να μου σπασετε τα νευρα;;; Σας εχω νεα δεν τα καταφερατε!
Υπο φυσιολογικες συνθηκες η χθεσινη σκηνη με τη Νορα να διωχνει το Λουκα και τους δυο να "καταρεουν" θα μου προκαλουσε θλιψη και εκνευρισμο κι ομως την ειδα με την μεγαλυτερη απαθεια... Δεν μου εκανε τιποτα... Δεν λεω ηταν πολυ καλη σκηνη αλλα εμενα περασε και δεν με ακουμπησε! Congrats Τα καταφερατε!

"Το μικρο τοπαζι της χαρας"

Της χαρας της παρανοιας και του τρελου! Το ζευγος Ρουσσου τι ρολο βαραει; Πραγματικα εχω αρχισει να χανω πασα ιδεα για τον Πετρο, για την Αμαλια δεν ειχα ποτε και την καλυτερη!
Τι ειναι αυτα; Για καλο πηγε ο Λουκας στο Ρουσσο, την καρδια περιβολι μας εκανε Ksilo ΕΛΕΟΣ!
Η Αμαλια παλι εχει κατι ιδεες ωρες ωρες, μα κατι ιδεες! wall Για μια στιγμη λεω πλακα θα 'χει τωρα να ακολουθησει η Νορα συμβουλη Αμαλιας και ψαχνω καραβι να φυγω, δεν εχω βγακει και βιζα..
Κοψτε κατι βρε παιδια δεν ειναι κατασταση αυτη!

"Το πρασινο σμαραγδι της ελπιδας"

Ελπιζει η Εριεττα να βρει τον αδερφο της και εχουμε παρει τη γυρα ολους τους γνωστους και αγνωστους... Ψαχτε και προς Λουκα μερια, ετσι ρε παιδι μου για να μου φυγει η περιεργια!
Απογοητευτηκα λιγο.... Αν η Εριεττα εψαχνε να βρει μηπως ειναι ο Μανος, ο αδερφος της αυτο σημαινει οτι δεν ειχαν σχεση.... Παει το πλανο μου! xixixi

# Τι αναδρομη ηταν αυτη καλε με το Φιλιππο; Τους θυμηθηκατε ολους! Να τρομαξουμε; Το χθεσινο επεισοδιο θα μπορουσε να εχει και τιτλο "συνδεση με τα προηγουμενα" Φιλιππος, Μανος, υπογειο, προπολεμικοι γαμοι, κερατα -αυτα οποια μας συμφερουν- Μαριλια! Απο ολα ειχε ο μπαξες! #

"Το λαμπερο διαμαντι της αιωνιας ομορφιας"

Τι κουκλος που ηταν ο Αγγελος! inlove inlove inlove Καλε τι παιδι ειναι αυτο; Σε ολους παει, με ολους καθεται ΘΕΟΣ!
Η μανουλα επισης ΘΕΑ! Τι απιστευτο θλιμμενο υφος ηταν αυτο στο σπιτι της Νορας! Το εχει παρει κατακαρδα αυτο που της ειπε η Δαφνη και εχει και δικιο, οχι γιατι η Δαφνη δεν εχει λογο να της κραταει κακια αλλα γιατι της αφησε να πιστευει οτι την συγχωρεσε.... Aww
Με τη Νορα μου αρεσουν παντα, αλλα νομιζω τα βλεμματα τραβαει ο Αγγελος και προσωπικα η μπλουζα της Νορας, εχω κατι γοβες που πανε γαντι με αυτη τη μπλουζα! Love

"Ο μενεξελις αμεθυστος της φαντασιας"

Οργιαζει η φαντασια της Νταιζαρας οταν ειναι για λεφτα! Οχι μονο καλεσε τη μαμα για φαγητο, της ζητησε να φερει και τη μαγειρισσα γιατι σου λεει αυτη μαχαιρωμενη δεν μπορει να μαγειρεψει και το κορυφαιο εβαλε το συζυγο να της αγορασει διαμαντικο για να την "αναγκασει" να ανοιξει το χρηματοκιβωτιο!

"Το κιτρινο ζαφειρι της υπομονης"

Νομιζω αυτο δικαιωματικα μου ανηκει! Ειδα επεισοδιο, ενω δεν το ειχα δει στην ωρα του! Ειχα την υπομονη να το δω ολοκληρο χωρις ff! Αντεξα τη Νορα να δινει συμβουλες στη Μελιτα, αντεξα Νταιζη, την παρανοια της Αμαλιας, τη Δαφνη να ζηταει απο το Νικολα να μη μαθει τιποτα ο πατερας της, τον καρπερο Μπελλο (Θεε μου λυπησουμε!) και εγω δεν ξερω τι αλλο αντεξα και τι θα αντεξω ακομη! livani

Τι να ψηφισω, τι να ψηφισω; Μμμμμ "Ανθρακες ο θησαυρος!"

*Ζ. Βαλαση "Ηλιος, ηλιος και βροχη"

Ακόμα ενας πανεξυπνος σχολιασμός..
Οσκαράκι??? oscar
Για τη συλλογη σου που όλο και μεγαλώνει...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:27 pm

Γιάννα για ακόμα μια φορά ο σχολιασμός σου είναι απόλαυση!!! Σε μεγάλη ανάγκη (όπου να'ναι δηλαδή) επικοινώνησε μαζί μου να σου βρω τον πιο μακρυνό προορισμό που δεν απαιτεί βίζα!!!

Congrats

Και oscar στα γνωστά σεντονάκια!!!

Επεισόδιο 442 - Ημερομηνία 18-11-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Νοε 19, 2010 5:32 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε σε σχέση με άλλα παλιότερα. Μπορεί να μην είχε και πολλές εξελίξεις, αλλά τουλάχιστον έδειχνε περισσότερο τους πρωταγωνιστές της σειράς και όχι τους άλλους που μπήκαν. Ο Λουκάς και η Νόρα συνεχίζουν να μην είναι μαζί, αν και φαίνεται ότι το θέλουν και οι δύο. Η Δάφνη με τον Νικόλα αποφάσισαν να πάρουν διαζύγιο αν και αυτοί αγαπιούνται πολύ. Δεν καταλαβαίνω γιατί τα ζευγάρια της σειράς θα πρέπει να είναι χώρια για να υπάρχει εξέλιξη. Θα μπορούσαν να τους βάλουν προβλήματα αλλά να τα επιλύσουν μαζί και όχι να είναι χώρια. Θα είχε και περισσότερο ενδιαφέρον πιστεύω. Βέβαια απόψεις είναι αυτές. Η Εύα παίζει σε πολύ λίγες σκηνές, αλλά συνήθως ωραίες. Η χθεσινή σκηνή με την Εύα, την Νόρα και τον μπέμπη από τις καλύτερες του χθεσινού επεισοδίου. Αυτή, η σκηνή Λουκά - Νόρας, αλλά και Δάφνη - Νικόλα που σκεφτόντουσαν τον γάμο τους, ήταν νομίζω οι καλύτερες.
Το επεισόδιο γενικά ήταν ωραίο, και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης