Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

+35
edem4ever
Aria
fanlouknor
Vaso20
MARINAKI_AGAPI_97
paola
goldy24
nefelik
margaret10
soso
DESPOINA
fay66
ebelina2007
edemofun lona
tzibirdika
νοριτσα
fay
Cancoon
loukanorofan
JESSIE
black_cat
KatsaroYpotheto
aggeliki
Καρ-Mik
pasxalitsa
ειρηνη7
taradoula
Dimitraaa
ioannaa
jim7
loukasnora
loukitsa
Foulitsa
Lyn
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 21% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 18% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 15% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 19, 2010 6:43 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Παρ Νοε 19, 2010 8:02 pm

Ο Στέφανος είπε δεν έννοιωσε ποτέ φυλακισμένος στο γαμο του?? Γιατί εγώ θυμάμαι άλλα??
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:05 pm

Ο Στεφανος δεν ένιωσε φυλακισμένος...
Η Μελίτα με το Μάνο πέρναγε καλά..
Καταλάβατε πως τα κανατε εκει πάνω????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 19, 2010 8:06 pm


Είμαι πολύ συγκινημένη
Τι καλός πατέρας είναι αυτός βρε παιδιά
Μη κοιτάτε που όταν πήγαν να το ξεκάνουν το παιδί του ετοιμαζόταν για ταξιδάκι
Μη κοιτάτε που το μωρό το έχει δει δύο φορές προλαβαίνει να το δει κι αλλες πριν πάει φαντάρος
Μη κοιτάτε που δεν του έχει προσφέρει ούτε κουδουνίστρα κι ακόμη το μωρό κοιμάται στην κούνια που του αγόρασε ο Μάνος και φοράει τα φορμάκια που του πήρε εκείνος
Πάνω απ όλα είναι ΠΑΤΕΡΑΣ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:09 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Νικόλα-Λουκά στο σπίτι
2.Την ΘΕΑΡΑ Αντιγονη Λαζαριδη που τα πιάνει όλα με τη μία και τα πηγαινε-ελα με την οχιά την έβαλαν σε υποψίες
3.Η Αυτογνωσία της Μπεκρουλίτας ναι είσαι κακη μανα καιρός ηταν να το παραδεχτεις!
4.Η κακια της Μπεκρους για τη Δαφνη...ξεφτυλισου κι άλλο μπορεις!
5.Στεφανος-Ερη στο κρεββατι τους αχου so sweet
6.Την τάπαρα της Ερης στην καραξεφτυλισμενη Μπεκρου
7. Που η Νόρα έβαλε στη θεση της την κατιναρα Μπεκρουλιτα, Νορακι ας την ξερει αυτη τόσα χρονια φουρναρης εχει ψηηηηησει!
8. Ο ήχος του Ρέμου στο κινητο της ΘΕΑΡΑΣ μου έξω απο το σπίτι της οχιάς...την υπηρετρια γιατι την παιρνει μαζι?
9.Πόσο πάει το δερμάτινο στη Γεωργια!
10.όπως καταδικασε η παρεα την Ευα τότε με το Νικόλα έτσι καταδικαζουν και σενα Δαφνη...!
11.Ο Λουκάς το γατόνι όλα τα καταλαβε ότι δηλαδη κατι άλλο παιζει με Τερη και Δαφνη...
12.Δίκαιος ο όρος της ευας σε σχεση με την Αντιγονη και τον Άγγελο


ΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Που ακούστηκε η εργαζόμενη να έρχεται πάντα μετα την εργοδότρια? lmao
2.Γοητευτικός ο Τέρης imarton lmao
3.Παει το ζευγαρι Στεφανος -Ευα Aww
4.Το ύφος του Μπέλλου μου θυμιζει τλεντι μπόϋ παρα εξυπνο και δολοπλοκο επιχειρηματια Neutral
5. Νόρα μαζεψου λιγο και φερσου σαν ενηλικο ατομο, ο Λουκας εχει δικαιωμα να ξερει άσε τα παιχνιδια!
6. Στεφανακο προσεχε πως μιλας στη μανα σου!

Για να έχω πιο πολλά ασπάστηκα απο σπάστηκα ήταν λιγο καλυτερο απο τα προηγουμενα!
Αναμενω να δω τα Μυστικα που αγαπησα
Ευχαριστω
Φιλικά loukitsa
))
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Νοε 19, 2010 8:10 pm

Αφου η Μελιτα περναγε καλα με τον Μανο και αφου ο Στεφανος δεν ενιωσε ποτε φυλακισμενος στον γαμο του γιατι διαλυθηκαν αυτα τα δυο ζευγαρια;

Γιατι δεν μπορειτε να ξεχωρισετε τις χημειες προφανως.

Ξυλα-Σταυρου σημερα εδεσαν για αλλη μια φορα εκπληκτικα χωρις να πουν σχεδον τιποτα στην ουσια.

Κριμα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Είμαι πολύ συγκινημένη
Τι καλός πατέρας είναι αυτός βρε παιδιά
Μη κοιτάτε που όταν πήγαν να το ξεκάνουν το παιδί του ετοιμαζόταν για ταξιδάκι
Μη κοιτάτε που το μωρό το έχει δει δύο φορές προλαβαίνει να το δει κι αλλες πριν πάει φαντάρος
Μη κοιτάτε που δεν του έχει προσφέρει ούτε κουδουνίστρα κι ακόμη το μωρό κοιμάται στην κούνια που του αγόρασε ο Μάνος και φοράει τα φορμάκια που του πήρε εκείνος
Πάνω απ όλα είναι ΠΑΤΕΡΑΣ

Αφηστε κορίτσια (Lyn ελπιζω να σαι κοπελα αλλιως ζητω συγνωμη!)
κι εμενα κοντεψε να μου κυλισει ένα δακρυ στα περι πατροτητας του Στεφανου
καλα για την κατιναρα Μπεκρουλιτα τι να πει κανεις?
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Νοε 19, 2010 8:13 pm

Τελικά η Νόρα δεν παίζετε Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl να δω πως θα τα μαζέψει στο μέλλον αν και όπως το κόβω δεν τους ξαναβλέπω μαζί εκτός αν ξαναμεταλαχθούν (όπως συνηθίζουν να κάνουν οι συγγραφείς)
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από ioannaa Παρ Νοε 19, 2010 8:14 pm

Λατρευω τα ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ και τα ΣΠΑΣΤΗΚΑ της αριαδνηςςςς θεα!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioannaa στις Παρ Νοε 19, 2010 8:15 pm, 1 φορά
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:14 pm

loukasnora έγραψε:Αφου η Μελιτα περναγε καλα με τον Μανο και αφου ο Στεφανος δεν ενιωσε ποτε φυλακισμενος στον γαμο του γιατι διαλυθηκαν αυτα τα δυο ζευγαρια;

Γιατι δεν μπορειτε να ξεχωρισετε τις χημειες προφανως.

Ξυλα-Σταυρου σημερα εδεσαν για αλλη μια φορα εκπληκτικα χωρις να πουν σχεδον τιποτα στην ουσια.

Κριμα.

Ακριβώς..
Γίναμε ένα μεγάλο κρεβάτι και μπουκώσαμε απο ενυπαρκτες χημείες..
Και τουλάχιστον Μπουγιούρης Ξυλά είχαν χημεία..
Τωρα τι κάνουμε? Μαζευουμε τα ασυμάζευτα γενικώς..
Θλιβερό...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 19, 2010 8:14 pm

Lyn έγραψε:Ο Στέφανος είπε δεν έννοιωσε ποτέ φυλακισμένος στο γαμο του?? Γιατί εγώ θυμάμαι άλλα??


Δεν θυμάσαι καλά. Δεν αισθανόταν φυλακισμένος έβγαινε κι έπαιρνε ανάσες το παλικάρι. Ξεχνάς εύκολα
Πάντως η σκηνή στο γραφείο ήταν εξαιρετική. Έβγαλαν αμηχανία πίκρα και απογοήτευση. Αλλά εμείς δεν θέλουμε αυτή τη χημεία θέλουμε την άλλη την ανάσκελη
Ευτυχώς το Μελιτόνι κατάλαβε οτι εκεί τουλάχιστον δεν έπρεπε να παρεβρίσκεται
Κριμα πάντως που δεν ήταν τόσο κόπο έκανε το κορίτσι να διαλύσει αυτό το γάμο και δεν μπόρεσε να το χαρεί
Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Παρ Νοε 19, 2010 8:15 pm

Νεύρα νεύρα νεύρα..
τι άλλο θα κάνουν πια για να μας ξενερώσουν ρεεε ?
Άντε για Δάφνη - Νικόλα να το δεχτούμε γιατί είναι προσωρινό..
Για Λουκά - Νόρα όμως ?? Δεν μπορώ πια..
Εντάξει ΟΛΟΙ ξέρουμε πως κάποιαααα στιγμήηη θα τα ξαναβρουν..
αλλά μέχρι τότε ? Αρκετά !
όσο για Στέφανο - Μελίτα έχω κουραστεί να βλέπω τη Μελίτα να κάνει έτσι..ας το σκεφτόταν νωρίτερα..αλλά τους θέλω μαζί για να πω την αλήθεια.
ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΤΗ FAN ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ !!! imarton livani affraid hahano Synelthe nteni : curse :

Αυτά τα εικονίδια με εκφράζουν..τέλος.. !
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από taradoula Παρ Νοε 19, 2010 8:18 pm

Σήμερα το επεισόδιο δεν έλεγε και πολλά, παρόλα αυτά ψήφισα "πολύ καλό" μόνο για τη σπόντα της Νόρας.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:18 pm

Clarabelle έγραψε:
Ευτυχώς το Μελιτόνι κατάλαβε οτι εκεί τουλάχιστον δεν έπρεπε να παρεβρίσκεται
Κριμα πάντως που δεν ήταν τόσο κόπο έκανε το κορίτσι να διαλύσει αυτό το γάμο και δεν μπόρεσε να το χαρεί
Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;
[/color][/size][/font][/b]

Πόσο ξεφτυλισμένη επίσης θεωρείται μια γυναίκα που εχει στείλει έναν άνθρωπο τόσες φορές , μας εχει ζαλίσει οτι τελειώσανε και πάλι σέρνεται..
Πόσο πια????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Νοε 19, 2010 8:18 pm

Clarabelle έγραψε:


Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;

Εμενα προσωπικα σε εκεινο το σημειο εκνευριστηκα περισσοτερο με την Νορα.Ο τροπος που ειπε ''πρεπει να παρω τηλεφωνο και τον Στεφανο να τον ενημερωσω'' και κοιταξε την Μελιτα ηταν σαν να της ελεγε ''γιατι δεν παιρνεις εσυ τηλεφωνο τον Στεφανο να του το πεις;''.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Νοε 19, 2010 8:19 pm

οΠΩς ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΨΗΦΙΖΩ ΑΘΛΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ!!!θΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ, ΟΤΑΝ ΔΕΗΣΕΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ!!!κΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝ!!!ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΘΛΙΟ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ imarton Mmm livani
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:21 pm

θα ακολουθήσω τη σχολή Loukitsa γιατί μου αρέσει.

Μου άρεσε
Η Σκηνή Στέφανου-Εριέττας γιατί τη βρήκα φυσική και φυσικά χάρηκα πάρα πολύ για την τάπα στην Κλαψοφουντούκω!!!
Η σκηνή Εύας-Στέφανου γιατί επίσης ήταν φυσική, γιατί άμα έχεις ταλέντο και χημεία έτσι παίζεις (και όποιος κατάλαβε κατάλαβε)
Η σκηνή ΑΝτιγόνης-Στέφανου γιατί πάντα είναι Εξαιρετικοι. Εκπληκτική και η καρφίτσα. (Και εγώ τον ίδιο ήχο έχω στο κινητό μου, είναι το αγαπημένο μου τραγούδι του Ρέμου)

Η κρίση Αυτογνωσίας της Κλαψοφουντούκως, ως κείμενο, γιατί κατά τα λοιπά όχι!!!!

Η σκηνή Νταίζης-Χρήστου γιατί αγαπώ. Είμαι daizyteam το έχω δηλώσει!!!

Δεν μου άρεσε
Ο συνεχιζόμενος αυτισμός,γιατί δεν μας πάει πουθενά
Που έχει καταντήσει η νόρα κατινάρα του κερατά και δεν της πρέπει

Αυτά γιατί έκανα και κάτι άλλες δουλειές παράλληλα sisi

loukitsa oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Νοε 19, 2010 8:23 pm

Εγω δεν είδα επεισόδιο αλλα θέλω να μαντέψω...

- η Νόρα με τον Λουκά βρίστηκαν
- ο Νικόλας κλαιγόταν για το κέρατο και ο Λουκάς τον πείραζε
- η Νόρα προξενευε την Μελίτα στον Στέφανο
-η Αμαλία πήγε για την γνωστή τσαρκα απο το Λουκανορικό γραφείο
- η Νταίζη μιλάει για το ''φως'' και λέει στον Χρήστο να κάνουν υπομονή
- η Ερι με τον Στέφανο ψάχνουν το όνειρο (μπορεί να της ξηγάει και το όνειρο Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 221877 )

Επεσα σε κανένα....έξω? Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 767325
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:25 pm

Βασούλα μόνο σε ενα..
Αμαλίτσα δεν είχαμε σήμερα..
Η Νόρα με το Λουκά δεν βρίστηκαν απλά, η Νόρα είπε στο Λουκά να πετάξει τη μάσκα... wall
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:26 pm

pasxalitsa έγραψε:θα ακολουθήσω τη σχολή Loukitsa γιατί μου αρέσει.

Μου άρεσε
Η Σκηνή Στέφανου-Εριέττας γιατί τη βρήκα φυσική και φυσικά χάρηκα πάρα πολύ για την τάπα στην Κλαψοφουντούκω!!!
Η σκηνή Εύας-Στέφανου γιατί επίσης ήταν φυσική, γιατί άμα έχεις ταλέντο και χημεία έτσι παίζεις (και όποιος κατάλαβε κατάλαβε)
Η σκηνή ΑΝτιγόνης-Στέφανου γιατί πάντα είναι Εξαιρετικοι. Εκπληκτική και η καρφίτσα. (Και εγώ τον ίδιο ήχο έχω στο κινητό μου, είναι το αγαπημένο μου τραγούδι του Ρέμου)

Η κρίση Αυτογνωσίας της Κλαψοφουντούκως, ως κείμενο, γιατί κατά τα λοιπά όχι!!!!

Η σκηνή Νταίζης-Χρήστου γιατί αγαπώ. Είμαι daizyteam το έχω δηλώσει!!!

Δεν μου άρεσε
Ο συνεχιζόμενος αυτισμός,γιατί δεν μας πάει πουθενά
Που έχει καταντήσει η νόρα κατινάρα του κερατά και δεν της πρέπει

Αυτά γιατί έκανα και κάτι άλλες δουλειές παράλληλα sisi

loukitsa oscar


Ευχαριστω πολυ και αναταποδιδω! ;D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Νοε 19, 2010 8:27 pm

Foulitsa έγραψε:Βασούλα μόνο σε ενα..
Αμαλίτσα δεν είχαμε σήμερα..
Η Νόρα με το Λουκά δεν βρίστηκαν απλά, η Νόρα είπε στο Λουκά να πετάξει τη μάσκα... Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 905116

Καθόλου προβλέψιμοι ρε παιδί μου Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 751732 Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 751732
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από taradoula Παρ Νοε 19, 2010 8:28 pm

Καρ-Mik έγραψε:Εγω δεν είδα επεισόδιο αλλα θέλω να μαντέψω...

- η Νόρα με τον Λουκά βρίστηκαν
- ο Νικόλας κλαιγόταν για το κέρατο και ο Λουκάς τον πείραζε
- η Νόρα προξενευε την Μελίτα στον Στέφανο
-η Αμαλία πήγε για την γνωστή τσαρκα απο το Λουκανορικό γραφείο
- η Νταίζη μιλάει για το ''φως'' και λέει στον Χρήστο να κάνουν υπομονή
- η Ερι με τον Στέφανο ψάχνουν το όνειρο (μπορεί να της ξηγάει και το όνειρο Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 221877 )

Επεσα σε κανένα....έξω? Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 767325

Νόρα-Λουκάς: Ναι, αλλά του πέταξε και μία σπόντα που δεν την κατάλαβε.
Νικόλας-Δάφνη: Παίρνουν διαζύγιο
Η Αμαλία δεν ήταν σήμερα στο επεισόδιο, αλλά έχω καλύτερο βγήκε το διαζύγιο του Στέφανου, πήρε η Μελίτα να τον ενημερώσει και το σήκωσε η Ερριέτα.
Για το όνειρο δεν είπαν τίποτα.
Υ.Γ. Ελπίζω να σε κάλυψα
))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 19, 2010 8:31 pm

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:


Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;

Εμενα προσωπικα σε εκεινο το σημειο εκνευριστηκα περισσοτερο με την Νορα.Ο τροπος που ειπε ''πρεπει να παρω τηλεφωνο και τον Στεφανο να τον ενημερωσω'' και κοιταξε την Μελιτα ηταν σαν να της ελεγε ''γιατι δεν παιρνεις εσυ τηλεφωνο τον Στεφανο να του το πεις;''.


Εμένα η Νόρα με νευρίασε για άλλο λόγο
Η Νόρα έχει δει την Εύα στο υπόγειο να λέει αν βγουμε απο δώ ζωντανές θα απλώσω το χέρι μου και θα πάρω μια ευκαιρία με το Στέφανο για μια νέα ζωή
Η Νόρα έχει δει την Εύα να βγαίνει νύφη απ το σπίτι και να της λέει πείτε μου καλή τύχη
Η Νόρα έχει δει την κατάσταση της Εύας όταν έφτασε για το κέρατο που έφαγε στην άκρη του γκρεμού
Και της τηλεφωνεί λες κι έχουν χαρμόσυνα νέα να της πει για το διαζύγιο. Να της πει δηλαδή δεν τα κατάφερες έφαγες τα μουτρα σου και με τη βούλα και άντε και στον τρίτο γάμο.
Και στη συνέχεια να δίνει οδηγίες στη Μελίτα
Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Νοε 19, 2010 8:39 pm

Clarabelle έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:


Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;

Εμενα προσωπικα σε εκεινο το σημειο εκνευριστηκα περισσοτερο με την Νορα.Ο τροπος που ειπε ''πρεπει να παρω τηλεφωνο και τον Στεφανο να τον ενημερωσω'' και κοιταξε την Μελιτα ηταν σαν να της ελεγε ''γιατι δεν παιρνεις εσυ τηλεφωνο τον Στεφανο να του το πεις;''.


Εμένα η Νόρα με νευρίασε για άλλο λόγο
Η Νόρα έχει δει την Εύα στο υπόγειο να λέει αν βγουμε απο δώ ζωντανές θα απλώσω το χέρι μου και θα πάρω μια ευκαιρία με το Στέφανο για μια νέα ζωή
Η Νόρα έχει δει την Εύα να βγαίνει νύφη απ το σπίτι και να της λέει πείτε μου καλή τύχη
Η Νόρα έχει δει την κατάσταση της Εύας όταν έφτασε για το κέρατο που έφαγε στην άκρη του γκρεμού
Και της τηλεφωνεί λες κι έχουν χαρμόσυνα νέα να της πει για το διαζύγιο. Να της πει δηλαδή δεν τα κατάφερες έφαγες τα μουτρα σου και με τη βούλα και άντε και στον τρίτο γάμο.
Και στη συνέχεια να δίνει οδηγίες στη Μελίτα
Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεε

Η Νόρα επίσης έζησε το πρωτο ξεπούλημα απο το Μάνο απο κοντά και τα έβαλε με τη μελίτα..
Τωρα που πρέπει υποστηρίζει το Μελιτόνι απλά γιατί έτσι μας βολεύει..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 443 - Ημερομηνία 19-11-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Νοε 19, 2010 8:48 pm

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:


Πόσο ξεφτυλισμένη μπορεί να είναι μια γυναίκα για να ζητάει να ανακοινώσει εκείνη το διαζύγιο του γάμου που διέλυσε μου λέτε;

Εμενα προσωπικα σε εκεινο το σημειο εκνευριστηκα περισσοτερο με την Νορα.Ο τροπος που ειπε ''πρεπει να παρω τηλεφωνο και τον Στεφανο να τον ενημερωσω'' και κοιταξε την Μελιτα ηταν σαν να της ελεγε ''γιατι δεν παιρνεις εσυ τηλεφωνο τον Στεφανο να του το πεις;''.


Εμένα η Νόρα με νευρίασε για άλλο λόγο
Η Νόρα έχει δει την Εύα στο υπόγειο να λέει αν βγουμε απο δώ ζωντανές θα απλώσω το χέρι μου και θα πάρω μια ευκαιρία με το Στέφανο για μια νέα ζωή
Η Νόρα έχει δει την Εύα να βγαίνει νύφη απ το σπίτι και να της λέει πείτε μου καλή τύχη
Η Νόρα έχει δει την κατάσταση της Εύας όταν έφτασε για το κέρατο που έφαγε στην άκρη του γκρεμού
Και της τηλεφωνεί λες κι έχουν χαρμόσυνα νέα να της πει για το διαζύγιο. Να της πει δηλαδή δεν τα κατάφερες έφαγες τα μουτρα σου και με τη βούλα και άντε και στον τρίτο γάμο.
Και στη συνέχεια να δίνει οδηγίες στη Μελίτα
Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεε

Η Νόρα επίσης έζησε το πρωτο ξεπούλημα απο το Μάνο απο κοντά και τα έβαλε με τη μελίτα..
Τωρα που πρέπει υποστηρίζει το Μελιτόνι απλά γιατί έτσι μας βολεύει..


Εμένα εκείνο που με ενόχλησε στη Νόρα είναι οτι τα χώνει μετά την Εύα και στη Δάφνη και η Μελίτα στο απυρόβλητο.
Σπρώξτεεεεεεεεεε!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης