Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δάφνη Λυτρα Γεραλή

+9
l_aquila
Μάνος Λύτρας
Rafaella+Manos=EdemReee.G
marakii
JESSIE
verile_mistika
ebelina2007
stephanos13
Clarabelle
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Νοε 20, 2010 1:04 pm


Ποιά είναι η γνώμη σας για τη Δάφνη;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από stephanos13 Σαβ Νοε 20, 2010 1:06 pm

Φέτος την χειρότερη . Μην σας πω ότι ξέχασα τον παλιό της χαρακτήρα.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από ebelina2007 Σαβ Νοε 20, 2010 1:16 pm

Στην αρχη μας την παρουσιαζαν σαν μια αγια κοπελα που δεν λεει και δεν σκεφταιτε κακο για κανεναν ....στην πορεια ομως ειδαμε μια Δαφνη που οταν κατι δεν ειναι οπως το θελει αυτη βγαζει νυχια...Η αληθεια ειναι πως εγιναν πολλες ανατροπες στην ζωη της...αλλα ο δεν την θεωρο πλεον ουτε τοσο δικαια ...ουτε τοσο καλο ανθρωπο...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Νοε 20, 2010 2:24 pm

H Δαφνη ηταν ενα ηρεμο κοριτσι και στην συνεχεια μια αξιοπρεπη γυναικα που ηξερε τι ηθελε''μια οικεγενεια'' παραδεχομαι οτι περασε στους 2 κυκλους πολλα την απιστια του νικολα,την πραγματικη αιτια θανατου της μητερας της παρολο αυτα τα ξεπερασε ετσι μας εδειχνε? ..
Αλλα το πραγμα στραβωσε στον τριτο κυκλο τωρα γιατι την εκαναν ετσι δεν μπορω να καταλαβω . Εχει απωθημενα τα οποια εμειναν μεσα αλλα τελικα βγηκαν γιατι ειτε αυτη δεν μπορεσε να κρυψει ειτε γιατι πραγματικα δεν ηθελε να τα κρυψει
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Νοε 20, 2010 2:40 pm




Η Δάφνη ευχήθηκε να γίνει καλός ανθρωπος

Σίγουρα το καλός δεν είναι συνώνυμο του ηλίθιου και θα περίμενε κανείς απ τη Δάφνη όσο καλή κι αν είναι να μην συγχωρήσει τη γυναίκα που στάθηκε αφορμή να διαλυθεί ο γάμος της με το Νικόλα
Το θεωρούσα φυσιολογικό όταν την αντιμαχόταν υποστηρίζοντας τη Μελίτα αν και δεν μου άρεσε ο υπόγειος τρόπος που το έκανε. Θα περίμενα απ τον καθαρό και καλό άνθρωπο να λέει στο Μάνο η Εύα έχει αυτό ή το άλλο ελλάτωμα απο εκείνον τον παρακαλετό τρόπο που του ζητούσε να κάνει τη χάρη στην αδελφή που μόλις έμαθε οτι έχει πατώντας πάνω στις ευαισθησίες του για να πετύχει να πάρει τη ρεβάνς απ την Εύα.

Σίγουρα όμως δεν είναι και συνώνυμο του υποκριτής οπότε με το να υποκρίνεται οτι συγχώρεσε την Εύα ενώ μέσα της κρατάει τόσα απωθημένα αναιρεί την εικόνα του καλού ανθρώπου. Αν της έλεγε οτι δεν έχει καταφέρει να τη συγχωρήσει θα το δεχόμουν και θα το καταλάβαινα. Να κλαίει όμως πάνω απ το κρεβάτι της και να της λέει σε καταλαβαίνω τη στιγμή που κρατάει τόσα απωθημένα είναι εντελώς υποκριτικό

Άλλο ένα χαρακτηριστικό της είναι το πείσμα της. Θυμάμαι την περίπτωση της πώλησης της Εδέμ. Καταλαβαίνω γιατί αποφάσισε να την πουλήσει και αν θέλετε στη θέση της ίσως έκανα κι εγώ το ίδιο. Αυτή την έκταση την αγόρασε ο Μάνος και την πρόσφερε στη Δάφνη πριν ακόμη μάθει οτι είναι αδελφή του προσφέροντάς την στην ουσία σε ολόκληρη την παρέα επειδή θεωρούσε οτι η Δάφνη έχει τα χαρακτηριστικά του ανθρώπου που με την καλοσύνη του μπορεί να δένει και να συγκεντρώνει πάντοτε την παρέα.

Δεν στέκομαι όμως στην απόφαση αλλά στην υλοποίησή της. Ένας ένας με τη σειρά της είπαν οτι τα χρήματα απ την πώληση δεν αρκούσαν να σώσουν το Μάνο απ την πτώχευση αλλά εκείνη δεν άκουγε κανέναν. Ναι μεν η κίνησή της έδειχνε μεγαλοψυχία αλλά με μια δεύτερη ανάγνωση έδειχνε κι άλλα πράγματα

Εδειχνε την πίεση που ασκεί πάνω στους ανθρώπους που αγαπάει ζητώντας ακόμη και το ακατόρθωτο μερικές φορές, και ταυτόχρονα έδειχνε οτι θεωρεί τον εαυτό της πιο λογικό και πιο σωστό απ όλους τους άλλους μαζί κι αυτό δεν ειναι δείγμα καλού χαρακτήρα κατα την άποψή μου.

Σε σχέση με το Νικόλα τώρα τη βρίσκω εντελώς λάθος. Έπρεπε πριν τον παντρευτει να του ξεκαθαρισει όσα είχε μέσα της. Εκείνη επέλεξε να τον παντρευτεί και να είναι μέσα στην υστερία μεχρι την τελευταία στιγμή πιστεύοντας οτι δεν θα εμφανιστεί πράγμα που σημαίνει οτι δεν ήταν σίγουρη οτι ο Νικόλας είχε μετανοιώσει γι αυτό που έκανε.

Στη συνέχεια αφέθηκε στη ρουτίνα και ενώ έδειχνε οτι αυτό ήταν που της άρεσε άρχισε σιγά σιγά να ζητάει το κάτι παραπάνω βλέποντας τις φίλες της να ζούν το μεγάλο έρωτα χωρίς όμως να το εξωτερικεύει και να κάνει κάτι η ίδια γι αυτό. Έλεγε είμαι ευτυχισμένη στο Νικόλα ενώ αυτό που ζούσε δεν της έφτανε.

Περιμένει απ το Νικόλα να της δείξει κάτι που δεν το ζήτησε ποτέ. Ζητούσε τρυφερή αγάπη και νομίζω την πήρε στο ακέραιο.

Ας ξεκαθαρίσει μέσα της τι ζητάει και ας το διεκδικήσει αλλά ταυτόχρονα ας πάρει απόφαση οτι η ευχή της όπως και των άλλων έγινε σκόνη στον άνεμο

Αυτό που μου δείχνουν σίγουρα δεν είναι ένας καλός άνθρωπος

Ίσως τελικά το θέμα της σειράς είναι οι ευχές που δεν πραγματοποιούνται τι να πω.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Νοε 22, 2010 6:09 pm

Ο,τι και να έκανε η Δάφνη στις διάφορες περιπτώσεις που της έτυχαν στη ζωή της, σ'αυτή τη φάση που βρισκόμαστε σήμερα, εγώ τη στηρίζω, γιατί πράγματι έχει ανάγκη από στήριγμα... Ποιό ακριβώς είναι το έγκλημά της? 'Ηθελε να βγεί να δουλέψει, ώστε να βοηθήσει την οικογένειά της, μετά το στραπάτσο με τη βιοτεχνία, και να δώσει έτσι και πιό ελευθερία στο Νικόλα να ασκήσει το επάγγελμά του όπως το είχε ονειρευτεί, δηλαδή σαν λειτούργημα, και όχι για βιοπορισμό... Βρήκε λοιπον, μέσα στη εκ προοιμίου αντίδραση του Νικόλα, μιά δουλειά και άρχισε χαρούμενη να δουλεύει. Της έτυχε ένα αφεντικό νέο και γοητευτικό, αλλά η ίδια δεν τον είδε σαν φλέρτ, αλλά σαν ένα άνθρωπο συμπαθητικό και με κατανόηση στά προβλήματα που έτυχαν.... Η εκδήλωση ζήλειας του Νικόλα, κάθε φορά που τον ανέφερε ξένοιαστα η Δάφνη, ήταν παράλογη και δεν δικαιολογείτο από καμμία ουσιαστική αιτία, απλά είχε συνηθίσει τη Δάφνη σαν ένα αγαπημένο και πολύτιμο έπιπλο του σπιτιού του, πάντα στη θέση της, πάντα έτοιμη να προσφέρει τα πάντα, και τώρα να βλέπει την "κοτούλα" του να βγάζει φτερά και να πετάει χαρούμενη εκτός συνόρων, του κακοφάνηκε... Ηταν τόσο σίγουρος οτι το κακό με το Λευτέρη είχε γίνει, ώστε ό,τι και να έλεγε η Δάφνη δεν θα το πίστευε, πόσο μάλλον που η Δάφνη, προσβεβλημένη και με το δίκιο της για την έλλειψη εμπιστοσύνης του Νικόλα, αντέδρασε έντονα και πήγε στα άκρα.... Και λέω, γιατί έπρεπε και σ'αυτή την περίπτωση να περιμένουμε από τη Δάφνη να φερθεί ΚΑΙ ΠΑΛΙ ανεξίκακα, να πέσει στα γόνατα και να ορκίζεται οτι είναι αθώα, για να ικανοποιήσει τον εγωισμό και την κτητικότητα ενός άνδρα, που ήταν γι'αυτήν Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ που γνώρισε κι αγάπησε? Ενα σύζυγο που όταν του έλεγε οτι ήθελε να δουλέψει, οποιαδήποτε δουλειά, έκανε την πάπια κι όταν νόμιζε οτι κάτι τρέχει με το αφεντικό αυτό, της βρήκε αμέσως άλλη δουλειά, προσβάλλοντάς την έτσι ακόμη περισσότερο? Η Δάφνη αυτή τη στιγμή είναι μόνη της, όλοι είναι εναντίον της, ενώ δεν έχει κάνει τίποτε απ'ότι την κατηγορούν, κι αυτό κρατάω εγώ. Και η Εύα την κρατάει σε απόσταση γιατί νόμιζε οτι την είχε συγχωρήσει ενώ κατάλαβε οτι δεν συμβαίνει αυτό.... Εγω δεν το βλέπω έτσι, η Δάφνη την έχει συγχωρήσει μεν, αλλά δεν είναι δυνατόν να δέχεται και τις νουθεσίες για σωστή συζυγική τακτική από την Εύα... Ας κρατούσε η Εύα μία ουδέτερη στάση, σ'ένα θέμα που άπτεται της συζυγικής πίστης ΕΙΔΙΚΑ μεταξύ του Νικόλα και της Δάφνης... Και παρόλο που θα φτάσουν στο διαζύγιο, μάθαμε οτι η Δάφνη θα τρέξει δίπλα στο Νικόλα στην πρώτη ανάποδη που θα του συμβεί, γιατί τον αγαπάει κι αυτό δεν θα αλλάξει. Είναι ο μόνος άνδρας γι'αυτήν, για πάντα. Ελπίζω να καταλάβει επιτέλους ο Νικόλας τι διαμάντι του έδωσε η μοίρα, και να την τιμήσει όπως της αξίζει, να την βλέπει να δέχεται εκδηλώσεις θαυμασμού άλλων ανδρών και να γελάει ευτυχισμένος για την όμορφη γυναίκα του που θέλει ΑΥΤΟΝ και κανέναν άλλον.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 22, 2010 6:21 pm

JESSIE έγραψε: Η Δάφνη αυτή τη στιγμή είναι μόνη της, όλοι είναι εναντίον της, ενώ δεν έχει κάνει τίποτε απ'ότι την κατηγορούν, κι αυτό κρατάω εγώ.


Η Δάφνη αυτή τη στιγμή βγάζει απέναντι στους φίλους της μια μιζέρια απίστευτη και φοβερά κόμπλεξ
Παραδέχτηκε η ίδια οτι ερωτεύτηκε κάποιον άλλον και τους δούλευε κανονικότατα
Αν εσύ ήσουν στη θέση της Νόρας ας πούμε τι θα της έλεγες;
Καλά έκανες και με δούλευες;
Άλλωστε δεν την κατηγόρησαν επειδή ερωτεύτηκε αλλά πρωτίστως επειδή τους έλεγε ψέματα
Μπορεί οι σεναριογράφοι να έχουν χάσει τη μπάλα και να ξεχνούν τι μας έχουν δείξει αλλά να σου θυμίσω ότι έχουμε δει σκηνή τη Δάφνη να ονειρεύεται ξύπνια το Λευτέρη
Μερικές φορές το ένσικτο προειδοποιεί και νομίζω οτι όλο αυτό το εισέπραξε κι ο Νικόλας
Τέλος πάντων δίνουμε πολύ σημασία σ αυτό το μπάχαλο που μας σερβίρουν και μάλλον κάνουμε άσχημα
Ίσως πρέπει να το δούμε σαν σαπουνόπερα να περνάει η ώρα χωρίς ιδιαίτερες αξιώσεις
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Νοε 22, 2010 6:33 pm


Μαρία μου, διάλεξε να μην πεί τίποτε ούτε στις φίλες της, γιατί νόμιζε οτι έτσι θα ήταν πιό πειστική η όλη ιστορία στα μάτια του Νικόλα. Είναι κάτι παρόμοιο με την τακτική που ακολούθησε ο Ρούσσος στην πρώτη δίκη του Νικόλα, που δεν τους είπε τίποτε για να είναι πιό αληθινοί στις αντιδράσεις τους και να πείσουν έτσι πιό εύκολα τους ενόρκους....
Και φυσικό είναι να αιστανθεί η Δάφνη κολακευμένη από τη στάση του Λευτέρη, δεν έχει νιώσει τι σημαίνει να σε φλερτάρει ένας άνδρας, ο Νικόλας την θεωρούσε δεδομένη καθε μιά στιγμή της κοινής ζωής τους.....

Σχετικά με το σενάριο, είμαι λίγο πιό ανεκτική, γιατί είναι δύσκολο να χειριστείς εντελώς σωστά μιά καθημερινή σειρά που κρατάει τρία χρόνια , αλλά βρίσκω πολύ ωραία δοσμένα κάποια διλήματα που παρουσιάζουν στους διάφορους ήρωες, και αυτό που συμβαίνει με τη Νόρα και το Λουκά, με το Στέφανο και τη Μελίτα, εχουν τη λογική τους , δεν είναι μονόπλευρα και είναι μέσ'απ'τη ζωή....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 22, 2010 6:50 pm

JESSIE έγραψε:
Μαρία μου, διάλεξε να μην πεί τίποτε ούτε στις φίλες της, γιατί νόμιζε οτι έτσι θα ήταν πιό πειστική η όλη ιστορία στα μάτια του Νικόλα. Είναι κάτι παρόμοιο με την τακτική που ακολούθησε ο Ρούσσος στην πρώτη δίκη του Νικόλα, που δεν τους είπε τίποτε για να είναι πιό αληθινοί στις αντιδράσεις τους και να πείσουν έτσι πιό εύκολα τους ενόρκους....
Και φυσικό είναι να αιστανθεί η Δάφνη κολακευμένη από τη στάση του Λευτέρη, δεν έχει νιώσει τι σημαίνει να σε φλερτάρει ένας άνδρας, ο Νικόλας την θεωρούσε δεδομένη καθε μιά στιγμή της κοινής ζωής τους.....

Σχετικά με το σενάριο, είμαι λίγο πιό ανεκτική, γιατί είναι δύσκολο να χειριστείς εντελώς σωστά μιά καθημερινή σειρά που κρατάει τρία χρόνια , αλλά βρίσκω πολύ ωραία δοσμένα κάποια διλήματα που παρουσιάζουν στους διάφορους ήρωες, και αυτό που συμβαίνει με τη Νόρα και το Λουκά, με το Στέφανο και τη Μελίτα, εχουν τη λογική τους , δεν είναι μονόπλευρα και είναι μέσ'απ'τη ζωή....


Μα το θέμα δεν είναι αν ένοιωσε ή όχι κολακευμένη. Είναι οτι τους δουλεύει κανονικότατα και βγάζει τα κόμπλεξ της έχοντας την απαίτηση να της πουν και μπράβο. Για μένα επιεικώς απαράδεκτη. Αν εκείνη κι ο άντρας της δεν κατάφεραν να βρουν ισορροπίες δεν τους φταίει ούτε η παρέα ούτε η Εύα
Σχετικά με το σενάριο τώρα προσωπικά είμαι απόλυτα απογοητευμένη. Δεν περίμενα να δω αυτοτελείς ιστοριούλες αλλά μια ιστορία με ροή συνέπεια και συνέχεια και δυστυχώς αυτή δεν την βλέπω. Αν το δω σαν ξεχωριστες ιστοριούλες για να περνάει η ώρα όλα καλά γελάμε και χαζολογάμε. Αν το δω σαν σύνολο τελικά ο πήχυς ήταν πολύ ψηλά και πέρασαν απο κάτω. Βέρα δεν ξαναγίνεται.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Νοε 22, 2010 8:02 pm

Αγαπημενη μου Δαφνη πιασε σημα με την Γη γιατι το εχεις χαααασει προ πολλου..Δηλαδη τωρα νομιζεις οτι σωζεις το γαμο σου ετσι ? Καλα το εχουμε χασει σημερα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από marakii Τρι Δεκ 14, 2010 5:23 pm

εμένα η Δάφνη μου αρέσει σαν ρόλος και νομίζω πως κατάφερε να ΄γίνει καλός άνθρωπος , επίσης από τι κατάλαβα είναι ΠΟΛΥ ανεκτική αφού συγχώρεσε την Εύα μετά από κάτι τέτοιο
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Παρ Δεκ 31, 2010 1:43 am

marakii έγραψε:εμένα η Δάφνη μου αρέσει σαν ρόλος και νομίζω πως κατάφερε να ΄γίνει καλός άνθρωπος , επίσης από τι κατάλαβα είναι ΠΟΛΥ ανεκτική αφού συγχώρεσε την Εύα μετά από κάτι τέτοιο
Συμφωνω και μενα τα ιδια..
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Τετ Ιαν 19, 2011 9:17 pm

ειναι θεα φετος και παντα και ελπιζω να τα καταφερει στο νοσοκομειο!!!!!!!!!!
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty θα μπορεσει η δαφνη να ξανα περπατηση;

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Παρ Ιαν 21, 2011 11:09 pm

θα μπορεσει η δαφνη να ξανα περπατηση;και αν ναι με ποιο μεσω με μποστουνακι; μονη της και ποιος θα τη βοηθησει; πειτε τη γνωμη σας
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από l_aquila Παρ Ιαν 21, 2011 11:09 pm

Σύμφωνα με τα δημοσιεύματα η Δάφνη θα περπατήσει. Διάβασα στο Tivo ότι η Δάφνη βλέπει να πυροβολούν τον Νικόλα και τρέχει δίπλα του για να τον βοηθήσει και έτσι καταλαβαίνει ότι περπατάει
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από rodoula14 Παρ Ιαν 21, 2011 11:50 pm

Αληθεια?? Αυτο θα ηταν πολυ υπεροχο νεο... γιατι ετσι οπως εγινε να την περνει απο κατω θυμιζει "καημενη" και αυτο με καταθλιβει αληθεια το λεω....και εβλεπα το επισοδειο..με παρεα..και λεγαμε ελεος πολυ απεσιοδοξη εγινε..δεν θελουμε αυτην την Δαφνη αλλα εκεινη που τραγουδουσε και ηταν στα χαι της ..Ωρες-Ωρες νοσταλγω τα πρωτα επισοδεια..

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από l_aquila Σαβ Ιαν 22, 2011 12:00 am

Ε εντάξει δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Αντιδράμε διαφορετικά ο καθένας. Στην αρχή το πήρε έτσι μετά που θα τα καταφέρει και θα ξαναπερπατήσει θα αλλάξει πιστεύω.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από marakii Σαβ Ιαν 22, 2011 7:45 pm

Τώρα τι να πω για αυτά τα επεισόδια .... η Γεωργόνη είναι απίστευτη πραγματικά υπέροχη RESPECT η γυναίκα είναι απόλυτα εκφραστική
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 28, 2011 9:43 pm

Παντα ήταν εξαιρετικη
απλα φταιει και το κειμενο
που εχει στα χερια της σε καθε σεκανς
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 04, 2011 2:09 am

Σημερα οταν πηγαν και βρηκαν την οχια στο σπίτι του Νικόλα,
αλλά και πιο πριν που μιλούσαν στο τηλεφωνο
οι εκφρασεις της μου άρεσαν πολυ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 21, 2011 8:46 pm

Η θλίψη που προσπαθουσε να κρυψει σημερα
για την απωλεια της Εδεμμου άρεσε πολυ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από noraki_love_97 Κυρ Ιουν 26, 2011 8:50 pm

παιδια που ειναι η Δαφνη του α' κυκλου?
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δάφνη Λυτρα Γεραλή Empty Απ: Δάφνη Λυτρα Γεραλή

Δημοσίευση από dm10811 Κυρ Ιουν 26, 2011 9:54 pm

Γενικα τη συμπαθω σαν χαρακτηρα τη Δαφνη...Νομιζω οτι καταφερε να γινει καλος ανθρωπος...Ενταξει δε λεω σε καποιες περιπτωσεις γινεται εκνευριστικη...Για παραδειγμα οταν δινει συμβουλες για σχεσεις συνηθως τα κανει χειροτερα...Οπως τοτε που η Νορα υποψιαζοταν οτι ο Λουκας την απατα και προσπαθουσε καπως να ηρεμησει(κατι που πολυ σωστα προσπαθησε να κανει και η Ευα) η Δαφνη ηταν σιγουρη οτι εχει ερωμενη και τη συμβουλευσε να ψαξει το κινητο του...
Στο θεμα με τον Λευτερη αρχικα ειχε δικιο η Δαφνη που προσβληθηκε...Βεβαιως το να πει ψεμματα σε ολους και κυριως στη Νορα και στην Ευα που ηταν πιο κοντα δεν ηταν σωστο...
Ομως,στον πρωτο κυκλο οταν δεν ηθελε να δει τον Νικολα και ζηλευε συνεχεια οφειλω να ομολογησω οτι ημουν με το μερος της...Μετα απο αυτο που της εκανε αν την ηθελε οχι μονο να τα ανεχτει αδιαμαρτυρητα επρεπε αλλα να λεει κι ευχαριστω...Αν δεν την ηθελε ας εφευγε...
Η Γεωργονη στον ρολο της παρα πολυ καλη!!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης