Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 43

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Empty Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 6:32 pm

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:14 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Θεαρα μου και Ρούσσος καταπληκτικοι!
2,Νικολα-Ευα-αγγελουκο
3.συζητηση Λουκα-Δαφνη
4.Σκηνές Λουκά-Νικολα
5.Η Νόρα με τα νευρακια της να καλμάρει η Ευα μια κουκλίτσα!
6. Η Θεαρα μου κοκέτα και στο δείπνο

ΣΠΑΣΤΗΚΑ
1. Εριέττα όσο και να σε συμπαθω γυμναστηριο πάμε για εκγυμναση όχι για κουτσομπολιο...οι πολλες συναντησεις σου με τη Μελίτα σε χαλανε
2. Απο τοτε που μπηκε η Μελιτα στ γραφειο εκτος του οτι μου χαλασε ολη την αισθητικη, όλη την ωρα αποσπα απο τη δουλεια και τη Νόρα και το ριχνουν στο μπιρι μπιρι, αν δεν εισαι ικανη για δουλεια κατσε σπιτι σου Μπεκρουλιτα ainta
3.Ευα-Τερης
4.Τερης-Αννα λες και την εβαλαν με το ζορι να τα πει...
5.Το ξεφτυλοφιλο αυτο δεν ηταν φιλι στο στομα...το μαλλι κ το μαγουλο της Μελιτας φαινεται πεντακαθαρα! sfyr
Το γλωσσοφιλο Δαφνης-Τερης πιο πειστικο ηταν!

Αναμενω τα καλύτερα, να δω δηλαδη τα Μυστικα που αγαπησα!
Και το Λουκα να χαιδευει την κοιλίτσα της Νόρας!
Με αγάπη loukitsa

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:37 pm

Το σημερινό επεισόδιο το ψήφισα "καλό" για τρεις σκηνές...

1. Ρούσσος-Αμαλία-Αντιγόνη: Η ωραιότερη σκηνή του επεισοδίου.
Έδωσαν ρέστα, ευτυχώς υπάρχουν και αυτοί κα ξεχνάμε τα χάλια μας... respect : : respect : : respect :

2. Εύα-Νικόλας-Αγγελούκος: Πόσο τους πάει το μωράκι. Ο μόνος άθικτος χαρακτήρας φέτος είναι ο μικρός. inlove

3. Λουκάς-Νικόλας: Αυτοί οι δυο μαζί πάντα τα σπάνε...

Υ.Γ. Όσο και αν θα σας κάνει εντύπωση περιμένω να αρχίσει η δίκη για να δούμε μια άσπρη μέρα. Μέχρι τότε καλή καρδιά...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:40 pm

Θα συνεχίσω και σήμερα τη σχολιαστική γραμμή της συντρόφισσας loukitsa.

Μου άρεσε
Η σκηνή Ρούσσου-Αντιγόνης-Αμαλίας γιατί η θεατρική παιδεία δεν κρύβεται.
Η σκηνή Εύας-Νόρας γιατί τη βρήκα πολύ γλυκιά
Η σκηνή Νικόλα-Εύας-Αγγελούκου (δεν υπάρχει το μωρό αυτό)
Η σκηνή Λουκά-Δάφνης
Η σκηνή Ρούσσου-Καρτάλη (γιατί επίσης υπάρχει χημεία)
Η σκηνή Χρήστου-Στέφανου (γιατί αγαπώ τα αγόρια αυτά, το έχω δηλώσει)
Το τηλεφώνημα Νταίζης-Αντιγόνης και η σκηνή με το δείπνο και την ειρωνία να δίνει και να παίρνει

Μου την έδωσε
Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας γιατί δεν την μπορώ την κλαψοφουντώκο και το φιλί ήταν πολύ ψεύτικο όπως και γενικά το όλο σκηνικό αυτού το ξενέρωτα!!!
Επίσης άλλο τρέιλερ δείξανε, άλλο επεισόδιο είδαμε, πρόβλημα το λες, αλλά δεν βαριέσαι!!!

Loukitsa oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:43 pm

pasxalitsa έγραψε:Θα συνεχίσω και σήμερα τη σχολιαστική γραμμή της συντρόφισσας loukitsa.

Μου άρεσε
Η σκηνή Ρούσσου-Αντιγόνης-Αμαλίας γιατί η θεατρική παιδεία δεν κρύβεται.
Η σκηνή Εύας-Νόρας γιατί τη βρήκα πολύ γλυκιά
Η σκηνή Νικόλα-Εύας-Αγγελούκου (δεν υπάρχει το μωρό αυτό)
Η σκηνή Λουκά-Δάφνης
Η σκηνή Ρούσσου-Καρτάλη (γιατί επίσης υπάρχει χημεία)
Η σκηνή Χρήστου-Στέφανου (γιατί αγαπώ τα αγόρια αυτά, το έχω δηλώσει)
Το τηλεφώνημα Νταίζης-Αντιγόνης και η σκηνή με το δείπνο και την ειρωνία να δίνει και να παίρνει

Μου την έδωσε
Η σκηνή Στέφανου-Μελίτας γιατί δεν την μπορώ την κλαψοφουντώκο και το φιλί ήταν πολύ ψεύτικο όπως και γενικά το όλο σκηνικό αυτού το ξενέρωτα!!!
Επίσης άλλο τρέιλερ δείξανε, άλλο επεισόδιο είδαμε, πρόβλημα το λες, αλλά δεν βαριέσαι!!!

Loukitsa oscar

Αυτο με το τρειλερ και το ψευτοφιλο
και γενικα με τα λοιπά που έγραψες συμφωνω
και ανταποδιδω!
Nyxia

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:45 pm

Xρειάζομαι επειγόντως οφθαλμίατρο
Η Ερι είδε οικειότητα ανάμεσα στο Λευτέρη και την Εύα εγώ γιατί δεν την είδα;
Ότι νάναι γράφουν ότι νάναι μας σερβίρουν. Εγώ είδα το Λευτέρη να ονειρεύεται τη Δάφνη. Εσείς;

Όταν ένας άνθρωπος δεν έχει τρόπους και έχει την κατινιά σημαία λέει όσα η Αμαλία. Θανάσουλα το πατρικό της, να το κρατήσει δείχνει λαική καταγωγή και μάλλον πήρε και ανάλογη ανατροφή αλλά μάλλον υποτιμώ τη λαική τάξη που πολλές φορές βγάζει κυρίες κι ας μην έχουν λεφτά και σπιταρώνες.

Σταυρώστε την Εύα στην πλατεία συντάγματος. Γεια σου ρε Δάφνη. Κομπλεξισμός και υποκρισία μέχρι εκεί που δεν πάει. Ο Νικόλας αγαπούσε την Εύα. Η Νόρα έβγαλε το διαζύγιο της Εύας και δεν αναλαμβάνει το δικό μου. Σταυρώστε την λέμε να λυθούν όλα. Θα χαρεί η Δάφνη θα χαρεί το μαλλιαρό κατινάκι θα λυθούν όλα τα προβλήματα. Να τα έλεγες Δαφνούλα μου όλα αυτά τοσο καιρό αφού τα αισθανόσουν. Όχι τώρα που ξέρεις οτι δεν τρέχει τίποτα με το Λευτέρη και θα βρεθείς απο πάνω να βγάζεις τα κόμπλεξ σου.

Η Εύα πάλι είναι παθούσα και προσπαθεί να πείσει το Νικόλα να παλαίψει για τη γυναίκα που αγαπάει. Μάλλον οι σεναριογράφοι θυμούνται τον Μάνο μόνο όταν πρόκειται να δικαιολογήσουν οτι της Εύας της πέρασε για να τη σπρώξουν στο γλυτσάκο.

Η Νόρα θέλει σφαλιάρες. Πολλές σφαλιάρες. Συστηματική κόντρα κορίτσι μου κάνεις εσύ κι όχι ο Λουκάς. Ωραίο τρόπο βρήκαν να τους δείχνουν μαζί. Τώρα δεν μιλάμε οτι το ζευγαράκι έχει αρπάξει λίγο μιλάμε για κανονικότατο κάψιμο. Μπράβο βρε......

Συνάντηση απολύτων. Μια απ τα ίδια. Αν τους θέλετε μαζί σμίξτε τους και δείξτε τους σε σκηνές αχαλίνωτου σεξ που το έχουν τα παιδιά να ξέρουμε να βλέπουμε το μισό επεισόδιο. Αν πάλι θέλετε να παίξετε το παιχνιδάκι σε θέλω με θέλεις ένα έχω να πω, μεγάλη Μαριάννα Τουμασάτου τώρα βλέπουν την αξία σου ακόμη κι οι στραβοί. Άλλη παρτεναίρ άλλο αποτέλεσμα. Ο Στέφανος πάντως δείχνει να παίζει μαζί της το παιχνίδι που έπαιζε με την Εύα οταν είχε προχωρήσει στην επόμενη. Να το δείτε θα φτάσει να του ρίχνει δίκιο κι η Μελίτα σαν την ξανθιά που στη συζήτηση του διαζυγίου της έλεγε δεν έχουμε πρόβλημα.

Ο Ρούσσος έμεινε άγαλμα όταν έμαθε τα χαίρια της κατινίτσας του. Δείχνει να επιμένει οτι ο Στέφανος δεν είναι αυτό που δείχνει. Ας του πει κάποιος οτι το παλικάρι είναι αυτό ακριβώς που δείχνει, άτολμος μαμάκιας και κυνηγός του ποδόγυρου χωρίς λόγο τιμής και χωρίς ηθικές αξίες.

Ο Λουκάς είπε στο Ρούσσο οτι όπου υπάρχει αγάπη δεν μπορεί να τη σταματήσει κανείς. Λάθος Λουκά ένας καυγάς μπορεί να τη σταματήσει. Αγάπη σαν της Εύας που πρόσφερε είκοσι χρόνια κι ένα νεφρό τη σταμάτησε ένας καυγάς ηθοποιού σεναριογράφων. Ας μην το ξεχνάνε κι ας προσέχουν τι μας λένε.

Ο Στέφανος φόρτωσε το Χρήστο με την αποστολή να βρει το μάρτυρα και του είπε και συγνώμη. Συγκινήθηκα και κύλησε ένα δάκρυ στο μάγουλο. Δεν σας φάνηκε οτι ο Χρήστος ήταν λίγο περίεργος όταν χωρίστηκε με το Στέφανο;

Η Αννούλα λαχταράει κι αυτή το μπισκοτίνι και κάνει σκηνή στον Τέρη. Πότε θα βγεί με άδεια ο Κυριάκος ρε παιδιά; Τον βλέπω κι αυτόν να του την πέφτει. Τέρη μη θυμώνεις θα σου φύγει κανένας πόντος δεν σου πάει αγόρι μου.

Η Νόρα σε σκηνή κατινάζ με τη Μελίτα. Μη τη φουντώνεις καλέ κι εσύ. Μόλις νευριάσει το κατιναριό αρχίζει και ανεβοκατεβαίνει σαν ελατήριο.

Μπερδεύομαι. Η Εύα είναι η ξανθιά Σουηδή που προξενεύει τον άντρα της στη γκόμενα που τους χώρισε ή είναι μια Ελληνίδα που δικαίως κάνει πέρα το γλύτσικο μπισκοτάκι μην της πούνε στην τελική οτι πάει να ξανα-φάει το γκόμενο της Δάφνης;

Κι άλλη απορία η κατσαρή μουχρίτσα γιατί δεν συμπεριφέρθηκε έτσι όταν γνώρισε το Στέφανο αλλά πήγε βουρ για τον επόμενο της Εύας; Ξέχασα αυτή ειναι εγγονή Θανάσουλα.

Να και τα νιόπαντρα πάνε στη μανούλα να φάνε να τη φάνε θα σας γελάσω.

Λουκά τι του λες του Νικόλα να μοιραστούν με τη Δάφνη το γκόμενό της; Πρόσεξε καημένε μου γιατί με το σπρώξιμο που του κάνουν σε βλέπω να του την πέφτεις κι εσύ.

Η Νόρα που δεν έχει αξιωθεί τόσους μήνες να ρωτήσει την Εύα πως νοιώθει που την εγκατέλειψαν δύο άντρες ταυτόχρονα προξενεύει στην Εύα το γκόμενο της Δάφνης ή έστω της λέει να συνεχίσει να βγαίνει μαζί του. Τι άλλο θα δω Χριστούλη μου. Το έχουν χάσει εντελώς.

Η Ερι Στεφανούκο δεν ειναι το κατιναριό που κατάπινε ότι του έλεγες ούτε η Εύα που σε είχε γραμμένο, τρίζει δοντάκια πρόσεχε καλό μου. Τι προσπαθούν να κάνουν να συνδέσουν την ιστορία της φωτογραφίας με την ιστορία των διαμαντιών; Και μετά με τι θα ασχολούνται στις αυτοτελείς ιστορίες τους;

Το σχέδιο της Δάφνης τελικά είναι να τη συγχωρήσει ο Νικόλας ενώ ξέρει οτι τον απατάει οπότε κάλεσε το Λευτεράκη να τους δει ο Νικόλας στα μέλια και να πέσει στα γονατα. Πες της κι εσύ ρε Νικόλα οτι είναι καλύτερη απ την Εύα να τελειώνετε. Αυτό είναι όλο της το πρόβλημα. Δεν φτάνει να ξέρει οτι εσύ γι αυτήν παράτησες μια καριέρα κι ο Μάνος για την Εύα δεν έκανε τίποτα λόγια θέλει για επιβεβαίωση. Κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα οτι μετρούσαν οι πράξεις.

Υγ.1 Προτιμούσα την εποχή που όλοι συναντιόντουσαν στο χώρο της κατασκήνωσης απ αυτό το μπαράκι ο θεός να το κάνει

Υγ.2 Το φόρεμα της Αντιγόνης Τέλειο

Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 8:53 pm

Clarabelle έγραψε:

Xρειάζομαι επειγόντως οφθαλμίατρο
Η Ερι είδε οικειότητα ανάμεσα στο Λευτέρη και την Εύα εγώ γιατί δεν την είδα;
Ότι νάναι γράφουν ότι νάναι μας σερβίρουν. Εγώ είδα το Λευτέρη να ονειρεύεται τη Δάφνη. Εσείς;

Όταν ένας άνθρωπος δεν έχει τρόπους και έχει την κατινιά σημαία λέει όσα η Αμαλία. Θανάσουλα το πατρικό της, να το κρατήσει δείχνει λαική καταγωγή και μάλλον πήρε και ανάλογη ανατροφή αλλά μάλλον υποτιμώ τη λαική τάξη που πολλές φορές βγάζει κυρίες κι ας μην έχουν λεφτά και σπιταρώνες.

Σταυρώστε την Εύα στην πλατεία συντάγματος. Γεια σου ρε Δάφνη. Κομπλεξισμός και υποκρισία μέχρι εκεί που δεν πάει. Ο Νικόλας αγαπούσε την Εύα. Η Νόρα έβγαλε το διαζύγιο της Εύας και δεν αναλαμβάνει το δικό μου. Σταυρώστε την λέμε να λυθούν όλα. Θα χαρεί η Δάφνη θα χαρεί το μαλλιαρό κατινάκι θα λυθούν όλα τα προβλήματα. Να τα έλεγες Δαφνούλα μου όλα αυτά τοσο καιρό αφού τα αισθανόσουν. Όχι τώρα που ξέρεις οτι δεν τρέχει τίποτα με το Λευτέρη και θα βρεθείς απο πάνω να βγάζεις τα κόμπλεξ σου.

Η Εύα πάλι είναι παθούσα και προσπαθεί να πείσει το Νικόλα να παλαίψει για τη γυναίκα που αγαπάει. Μάλλον οι σεναριογράφοι θυμούνται τον Μάνο μόνο όταν πρόκειται να δικαιολογήσουν οτι της Εύας της πέρασε για να τη σπρώξουν στο γλυτσάκο.

Η Νόρα θέλει σφαλιάρες. Πολλές σφαλιάρες. Συστηματική κόντρα κορίτσι μου κάνεις εσύ κι όχι ο Λουκάς. Ωραίο τρόπο βρήκαν να τους δείχνουν μαζί. Τώρα δεν μιλάμε οτι το ζευγαράκι έχει αρπάξει λίγο μιλάμε για κανονικότατο κάψιμο. Μπράβο βρε......

Συνάντηση απολύτων. Μια απ τα ίδια. Αν τους θέλετε μαζί σμίξτε τους και δείξτε τους σε σκηνές αχαλίνωτου σεξ που το έχουν τα παιδιά να ξέρουμε να βλέπουμε το μισό επεισόδιο. Αν πάλι θέλετε να παίξετε το παιχνιδάκι σε θέλω με θέλεις ένα έχω να πω, μεγάλη Μαριάννα Τουμασάτου τώρα βλέπουν την αξία σου ακόμη κι οι στραβοί. Άλλη παρτεναίρ άλλο αποτέλεσμα. Ο Στέφανος πάντως δείχνει να παίζει μαζί της το παιχνίδι που έπαιζε με την Εύα οταν είχε προχωρήσει στην επόμενη. Να το δείτε θα φτάσει να του ρίχνει δίκιο κι η Μελίτα σαν την ξανθιά που στη συζήτηση του διαζυγίου της έλεγε δεν έχουμε πρόβλημα.

Ο Ρούσσος έμεινε άγαλμα όταν έμαθε τα χαίρια της κατινίτσας του. Δείχνει να επιμένει οτι ο Στέφανος δεν είναι αυτό που δείχνει. Ας του πει κάποιος οτι το παλικάρι είναι αυτό ακριβώς που δείχνει, άτολμος μαμάκιας και κυνηγός του ποδόγυρου χωρίς λόγο τιμής και χωρίς ηθικές αξίες.

Ο Λουκάς είπε στο Ρούσσο οτι όπου υπάρχει αγάπη δεν μπορεί να τη σταματήσει κανείς. Λάθος Λουκά ένας καυγάς μπορεί να τη σταματήσει. Αγάπη σαν της Εύας που πρόσφερε είκοσι χρόνια κι ένα νεφρό τη σταμάτησε ένας καυγάς ηθοποιού σεναριογράφων. Ας μην το ξεχνάνε κι ας προσέχουν τι μας λένε.

Ο Στέφανος φόρτωσε το Χρήστο με την αποστολή να βρει το μάρτυρα και του είπε και συγνώμη. Συγκινήθηκα και κύλησε ένα δάκρυ στο μάγουλο. Δεν σας φάνηκε οτι ο Χρήστος ήταν λίγο περίεργος όταν χωρίστηκε με το Στέφανο;

Η Αννούλα λαχταράει κι αυτή το μπισκοτίνι και κάνει σκηνή στον Τέρη. Πότε θα βγεί με άδεια ο Κυριάκος ρε παιδιά; Τον βλέπω κι αυτόν να του την πέφτει. Τέρη μη θυμώνεις θα σου φύγει κανένας πόντος δεν σου πάει αγόρι μου.

Η Νόρα σε σκηνή κατινάζ με τη Μελίτα. Μη τη φουντώνεις καλέ κι εσύ. Μόλις νευριάσει το κατιναριό αρχίζει και ανεβοκατεβαίνει σαν ελατήριο.

Μπερδεύομαι. Η Εύα είναι η ξανθιά Σουηδή που προξενεύει τον άντρα της στη γκόμενα που τους χώρισε ή είναι μια Ελληνίδα που δικαίως κάνει πέρα το γλύτσικο μπισκοτάκι μην της πούνε στην τελική οτι πάει να ξανα-φάει το γκόμενο της Δάφνης;

Κι άλλη απορία η κατσαρή μουχρίτσα γιατί δεν συμπεριφέρθηκε έτσι όταν γνώρισε το Στέφανο αλλά πήγε βουρ για τον επόμενο της Εύας; Ξέχασα αυτή ειναι εγγονή Θανάσουλα.

Να και τα νιόπαντρα πάνε στη μανούλα να φάνε να τη φάνε θα σας γελάσω.

Λουκά τι του λες του Νικόλα να μοιραστούν με τη Δάφνη το γκόμενό της; Πρόσεξε καημένε μου γιατί με το σπρώξιμο που του κάνουν σε βλέπω να του την πέφτεις κι εσύ.

Η Νόρα που δεν έχει αξιωθεί τόσους μήνες να ρωτήσει την Εύα πως νοιώθει που την εγκατέλειψαν δύο άντρες ταυτόχρονα προξενεύει στην Εύα το γκόμενο της Δάφνης ή έστω της λέει να συνεχίσει να βγαίνει μαζί του. Τι άλλο θα δω Χριστούλη μου. Το έχουν χάσει εντελώς.

Η Ερι Στεφανούκο δεν ειναι το κατιναριό που κατάπινε ότι του έλεγες ούτε η Εύα που σε είχε γραμμένο, τρίζει δοντάκια πρόσεχε καλό μου. Τι προσπαθούν να κάνουν να συνδέσουν την ιστορία της φωτογραφίας με την ιστορία των διαμαντιών; Και μετά με τι θα ασχολούνται στις αυτοτελείς ιστορίες τους;

Το σχέδιο της Δάφνης τελικά είναι να τη συγχωρήσει ο Νικόλας ενώ ξέρει οτι τον απατάει οπότε κάλεσε το Λευτεράκη να τους δει ο Νικόλας στα μέλια και να πέσει στα γονατα. Πες της κι εσύ ρε Νικόλα οτι είναι καλύτερη απ την Εύα να τελειώνετε. Αυτό είναι όλο της το πρόβλημα. Δεν φτάνει να ξέρει οτι εσύ γι αυτήν παράτησες μια καριέρα κι ο Μάνος για την Εύα δεν έκανε τίποτα λόγια θέλει για επιβεβαίωση. Κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα οτι μετρούσαν οι πράξεις.

Υγ.1 Προτιμούσα την εποχή που όλοι συναντιόντουσαν στο χώρο της κατασκήνωσης απ αυτό το μπαράκι ο θεός να το κάνει

Υγ.2 Το φόρεμα της Αντιγόνης Τέλειο

Συμφωνω σε πολλά σημεια!
Όπως πάντα αντικειμενικη και καίρια στις τοποθετησεις σου!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:06 pm

pasxalitsa έγραψε:

Απ’ ότι κατάλαβα το τρέιλερ ήταν για όλη την εβδομάδα, όχι για το σημερινό επεισόδιο, γιατί έλεγε "κάθε απόγευμα στις 19:00".

Το φιλί μου φάνηκε πολύ ψεύτικο. Απλά μου φάνηκε σαν να έκαναν καταναγκαστικά έργα, ακόμα και ο Σταύρου που είναι καταπληκτικός ηθοποιός.

Μέτριο επεισόδιο, κι αυτό για τον Αγγελούκο.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:10 pm

Το πόσο μ'αρέσει ο Λουκάς όταν "παρηγορεί" το Νικόλα δε λέγεται! Πώς γίνεται να είσαι ο καλύτερος άνθρωπος του κόσμου και τα λόγια σου να είναι τόσο αψυχολόγητα, αλλά και τόσο έξυπνα???
Πραγματικά το σχέδιο της Δάφνης είναι μεγάλο ρίσκο, αλλά το παίρνει εν γνώσει της οτι κινδυνεύει να τον χάσει τελείως το Νικόλα. Φαίνεται οτι τα παίζει όλα για όλα, περιμένοντας να τον κάνει ν'αντιδράσει, να τη διεκδικήσει, όπως πολύ σωστά του είπε και η Εύα, αλλά ο Νικόλας είναι από άλλο ανέκδοτο, παραδίδει τα όπλα αμαχητί και μόνο γιά γκρίνια και αυτολύπηση είναι ικανός....
Ο Λευτέρης πάλι, τι φιλί ήταν αυτό με τη Δάφνη, φαντάσου τι έχει να γίνει με την Εύα, όπου δεν θα είναι και στα ψέμματα! Να που έχει κι αυτός τα ταλέντα του....
Το φιλί πάλι Στέφανου Μελίτας δεν μου έβγαλε έρωτα, θυμό μου έβγαλε και εκδίκηση εκ μέρους του Στέφανου, για ό,τι τράβηξε εξ αιτίας της τόσο καιρό, και θέλει τώρα να την αφήσει να βράζει στο ζουμί της! Ούτε σκέψη βέβαια να τρέξει πίσω της! Γύρισε σαν να θελε να ξανανέβη στο γραφείο του Ρούσσου για να την αποφύγει...
Τι γυναίκα αυτή η Αντιγόνη! Σκληρή, δυνατή, αδάμαστη! Τα εμπόδια που της λέει ο Ρούσσος την αφήνουν ψυχρά αδιάφορη, αυτή βλέπει μόνο το σκοπό της, δηλαδή να αθωωθεί. Και η Αμαλία, μου θύμισε σήμερα αγριόγατα, που θέλει να ψάξει όλα τα σκοτεινά σημεία, να μην μείνει ανημέρωτη για τίποτε, αλλά η περιέργεια σκότωσε τη γάτα, δε λένε?
Η Νόρα κι ο Λουκάς αφορμή γυρεύουν για να τσακωθούν και να αλληλοκατηγορηθούν! Εχουμε να δούμε πραγματικά εκρηκτική αντιδικία στην δίκη! Θα φαγώνονται σαν τα κοκκόρια μπροστά στα έδρανα!
Νικόλας, Εύα, Αγγελος, τι γλύκα αυτή η σκηνή! Μιά ζωούλα που γεννήθηκε στις πιό δύσκολες συνθήκες, κι όμως μεγαλώνει , και ήρθε η ώρα και για τα εμβόλιά του... Γιαννακόπουλος και Ξυλά πολύ τρυφεροί κι οι δύο...
Χάρηκα που ο Χρήστος κι ο Στέφανος ξεπέρασαν το παρελθόν κι είναι πάλι κοινό μέτωπο... Ομως το βλέμμα του Χρήστου καθώς έφευγε ο Στέφανος με προβλημάτισε λίγο, ήταν κάπως διφορούμενο. Ισως ήταν η ιδέα μου...
Η Εριέττα άρχισε τις απαιτήσεις γιά αποκλειστικότητες σχετικά με το Στέφανο, κι αυτό δεν του άρεσε και πολύ. Ομως η σοβαρότητα του σημειώματος τον έκανε να καταλάβει οτι είχε δίκιο να το θεωρήσει τόσο επείγον. Γι'αυτό και άρχισε αμέσως την έρευνα, αρχίζοντας απ'τη μανούλα, αλλά είχε την απρονοησία να αναφέρει τη φωτογραφία μπροστά στη Νταίζη, η οποία φυσικά θα το ψάξει!
Εν τω μεταξύ, της έδωσε και το χρόνο να ρίξει τίς σταγονίτσες της, χωρις να την πάρουν είδηση... Ετσι η Νταιζούλα έφυγε με άπειρες εκδηλώσεις αγάπης στη μαμά της, ήσυχη οτι το δηλητήριο θα κάνει τη δουλειά του! Η Αντιγόνη άγαλμα πρέπει να του στήσει του Μπέλλου που χωρις να το επιδιώξει την έσωσε --γι'αυτή τη φορά!
Η Αννα, ακόμη μία , μετά τη Μελίτα, που απλά λέει το κείμενό της χωρις καμμία εκφραστικότητα. Ποιό να είναι άραγε το σχέδιο του Λευτέρη, που δεν το έχει αφήσει στην άκρη, όπως τη διαβεβαίωσε?
Και ποιός έστειλε το σημείωμα στην Εριέττα?
Καλή μας εβδομάδα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από irini Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:10 pm

Εγω δεν θα σχολιασω το επισοδειο γιατι δεν βλεπω πλεον Μυστικα της Εδεμ...απλα περυσι μεσα σε 10 λεπτα αφου τελειωνε το επισοδειο γεμιζαμε 10 σελιδες σχολιασμο του επισοδειου!!Φετος εχει περασει μια ωρα μετα το επισοδειο και δεν εχουμε παει ουτε στη δευτερη σελιδα!!!Οπως το ιδιο συμβεινει και στο τοπικ Νορα-Λουκα πλεον κλεινει στην μια και κατι ακομα απο την δευτερη βδομαδα....μπραβο σας Κυριοι απο πανω καταφερατε την πληρη ξενερα του κοσμου....καλα κρασια!!! Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 735655 Επεισόδιο 444 - Ημερομηνία 22-11-2010 735655

Υγ.Συγνωμη για το λιγο ασχετο αλλα δεν μπορουσα αλλο!!Να δουνε τι εχουν καταφερει..
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:14 pm

[quote="Clarabelle"][b][font=Georgia][size=16][color=violet]

Όπως πάντα τα λες όλα με τη γραφή της τηλεθεάτριας που από την αρχή αυτής της σειράς την αγάπησες.
Θα σταθώ στο παραπάνω γιατί με βρίσκει απόλυτα (χίλια συγνώμη σας εύχομαι για την παλιοκούβεντα) σύμφωνη.
Η Μαριάννα Τουμασάτου είναι μια Εξαιρετική Ηθοποιός και η χημεία της με τον Αλέξανδρο Σταύρου θα είναι αξεπέραστη για όσους την έχουν δει από σκηνής και από οθόνης.

Δυστυχώς λοιπόν για ορισμένους, επειδή αυτή η χημεία δεν μπορεί να σβηστεί εύκολα, ας μην καταστρέφουμε τον κ. Σταύρου με παρτεναίρ που δεν είναι αντάξιες του!!!
Συγχωρήστε μου το off topic!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:24 pm

Πόσο ξεφτυλίκι και πόση κατρακύλα νομίζουν οτι μπορούμα να αντεξουμε ακόμα, απορώ....
Αποσκοπεί κάπου το κακοστημένο θεατράκι της Δάφνης που το μόνο που μου κάνει εμένα είναι φτήνια και τίποτα άλλο?
Καταλάβαμε οτι θέλετε να σπρώξετε το Λευτέρη στην Ευα αλλά δεν είμαστε γκαβοί, μάτια έχουμε και βλέπυμε και εγκέφαλο στη θέση του για να θυμόμαστε.. Για σας αμφιβάλλω..
Πόσο θα προσπαθήσετε ακόμα να ξεφτυλίσετε οτι χαρακτηρα αγαπήσαμε?? Εντάξει κατάλαβαμε η Μελίτα είναι ΑΓΙΑ και επειδή δεν τη συγχωρεσε το κοινό που άνοιξε τα ποδαράκια της βγάζουμε σκάρτη τη Δάφνη.. Η ευχη του καλού ανθρώπου έπεσε στο πηγάδι και ξωμεινε εκει κάτω..
Γιατί να ξεχάσω οτι έβλεπα δύο χρόνια τωρα? Γιατί να ξεχάσω την ξεφτίλα που εφαγε η Ευα για το γάμο της με το Νικόλα? Γιατί να ξεχάσω τη μεγαλόψυχη Δάφνη που τη δέχτηκε πίσω? Δεν έχω ξεχάσει και δεν καταλαβάινω γιατί πρεπει να τα αναιρέσω όλα για να ζήσω τον απόλυτο κομπλεξισμό απο το καλό παιδί της παρέας..
Απο πότε η Νόρα και ο Λουκάς λειτουργούν σαν δύο άνθρωποι και όχι σαν ένας..?
Γιατί δεν βλέπουμε καμια λάμψη στο πρόσωπο της εγκυου Νόρας??
Η Νόρα που ξέρει την Ευα μια ζωή, έζησε όλη την προδοσία απο κοντά και απο τους δύο τους κυρίους γιατί τη σπρώχνει σε τρίτο μ..κα που είναι ήδη καπαρωμένος? Για να κατηγορησουμε πάλι την Ευα? Σωστα τα πε η Θεά και θα αρχίσω να πιστευω οτι ήταν αυτοσχεδιασμός της στιγμής...
Πόσο πιο χαμηλά θα πέσει ο απόλυτος? Σιχάθηκα να τους βλέπω.. Σιχάθηκα το Στέφανο που χ@στηκ@ για το ποιός είναι, σιχάθηκα την σουρνάμενη που έχει γίνει χειρότερη και απο τη Μυρτιά που κλαίει με το δράμα της ...
ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΑΝΕ!!! Δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνουν, ας την κλέψει να πάνε στο Παρίσι να ησυχάσουμε..
Κ αι μια ακόμα απορία...
Ποια σειρά είναι αυτή που παίζει 7-8 το απόγευμα γιατί πλέον δεν την αναγνωρίζω και με έχει κουράσει τραγικά..?
Δεν παλευται το εργάκι..
Καλύτερα να ξυπνάω 6 το πρωί να βλέπω ΒΕΡΑ παρά να χάνω τα απογευματά μου άσκοπα..

Ακούει κανείς εκει πάνω η το έχετε βάλει στον αυτόματο????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:29 pm

Σημερα επελεξα να δω ταινια αντι να δω το επεισοδιο και ευτυχως.....γιατι απο μια γρηγορη ματια στο internet δεν βλεποταν καθολου.....Σε ενα 5λεπτο το ειχα τελειωσει....

Τι γελοιοτητες ηταν αυτες? Μα να φιλα η Δαφνη τον Τερη στο χαλαρο και να περιμενει μετα απο το Νικολα να γυρισει κ να της πει και συγγνωμη???????? DEAR GOD livani (εχει γινει η αγαπημενη μου εκφραση τελευταια)

Εννοειται πως ηταν αθλιο...
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:44 pm

Μόνο σε μένα φάνηκε πως ο Τέρης το ΚΑΤΑαπόλαυσε το φιλί ???
του έτρεχαν τα σαλάκια του για λίγο ακόμη. δείτε πως την άρπαξε και τι ύφος είχε !!!
κατά τα άλλα την ''οικοιότητα'' την έχει με την Εύα !!! βρε ουυυυστ !!!!

ΥΓ Αυτή την φορά δεν έφεραν απλά φρούτο για την Εύα !! της φέραν κομπόστα

2 άντρες που είχε η Εύα (Μάνος. Στέφανος) μπλέχτηκαν ερωτικά με τη Μελίτα και οι άλλοι δύο (Νικόλας, Τέρης μελλοντικά) με την Δάφνη

κάποιος που να είναι 100% της Εύας υπάρχει ?? διαφορετικά φέρτε μας τον Μάνο που εχει ένα ιστορικό πολύ πιο ουσιαστικό με την Ευα από τους υπόλοιπους τρεις
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:50 pm

Pfff η ΑΠΟΛΥΤΗ ξενέρα..
εγώ πάλι έχω επιβιώσει και βλέπω ακόμα τη σειρά αλλά δεν με εντυπωσιάζουν τα επεισόδια τις τελευταίες εβδομάδες :/
Απλά από περιέργεια να δω τι θα γίνει..
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ με Νικόλα - Δάφνη - Λευτέρη κάτι που ευτυχώς τελειώνει γρήγορα δεν λέω άλλα διαβάστε περιλήψεις..
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ με Στέφανο - Μελίτα και τα άσκοπα "φιλιά" τους, από τη στιγμή που δεν προχωράει..αν και είμαι υπέρ της σχέσης τους Razz
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ με Λουκά - Νόρα .. Άντε βρε κοπέλα μου πες του για την εγκυμοσύνη να τελειώνουμεεε.. :/ μετά που θα του το πεις θα είναι..λίγο αργά pfff.. και μέχρι τότε θα είναι χώρια ?? Και θα κρατούν τέτοια στάση που όλο χειροτερεύει ? Αφήστε που χώρισαν για ΒΛΑΚΕΙΕΣ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!!
Neutral
Κάντε κάτι ρεε σώστε τη σειρά.. Τέλοσπάντων για να λέμε και του στραβού το δίκιο απλά θέλουν (εκτός από το να παίζουν με τα νεύρα μας) να μας κάνουν να αγωνιούμε και να θέλουμε να δούμε τη σειρά.. και να δούμε κάτι διαφορετικό.. άλλωστε δεν γίνεται πάντα να πηγαίνουν όλα καλά σε όλους τους τομείς σε μία σειρά..αλλά τελευταία όλο τα ίδια και τα ίδια βλέπουμε με αποτέλεσμα οι μισόι fans να απαξιούν μέχρι τη δίκη ! Razz
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από fay Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 9:57 pm

Σήμερα σκόπευα να ανοίξω την τηλεόραση 7 με 8 από συνήθεια και μόνο πλέον, και ευτυχώς ο Θεός με προστάτεψε και η τηλεόραση είχε χάλια εικόνα και εννοείται δεν είδα τίποτα. Αργότερα σκόπευα να δω το επεισόδιο στο σάιτ του Μέγκα αλλά είδα πρώτα τους σχολιασμούς και το μετάνιωσα. Από εδώ και πέρα πρώτα θα διαβάζω τα σχόλια και μετά θα αποφασίζω αν θα δω το επεισόδιο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους εκείνους που θα έχουν το κουράγιο να παρακολουθούν ακόμα για να δίνουν μια ιδέα σ' εκείνους που δεν αντέχουν πλέον αυτό το ξενέρωμα και την κατρακύλα. Αν ψήφιζα ακόμα θα επέλεγα άθλιο και μόνο, αλλά δεν τους αξίζει ούτε να τους ψηφίσει κανείς. Αποχή λοιπόν κι όσο τραβήξει.
Και συγγνώμη αν είμαι οφ τόπικ επειδή δε σχολίασα τίποτα συγκεκριμένο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 10:10 pm

fay έγραψε:Σήμερα σκόπευα να ανοίξω την τηλεόραση 7 με 8 από συνήθεια και μόνο πλέον, και ευτυχώς ο Θεός με προστάτεψε και η τηλεόραση είχε χάλια εικόνα και εννοείται δεν είδα τίποτα. Αργότερα σκόπευα να δω το επεισόδιο στο σάιτ του Μέγκα αλλά είδα πρώτα τους σχολιασμούς και το μετάνιωσα. Από εδώ και πέρα πρώτα θα διαβάζω τα σχόλια και μετά θα αποφασίζω αν θα δω το επεισόδιο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους εκείνους που θα έχουν το κουράγιο να παρακολουθούν ακόμα για να δίνουν μια ιδέα σ' εκείνους που δεν αντέχουν πλέον αυτό το ξενέρωμα και την κατρακύλα. Αν ψήφιζα ακόμα θα επέλεγα άθλιο και μόνο, αλλά δεν τους αξίζει ούτε να τους ψηφίσει κανείς. Αποχή λοιπόν κι όσο τραβήξει.
Εγω το ψηφισα αθλιο, αν και επρεπε να υπαρχει και τρισαθλιο!!!ουτε και εγω πλεον το βλεπω ολο, διαλεγω σκηνες, και κρινω!!!ΤΕΣΠΑ, ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΕΙΡΑ, ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ!!!ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ, το αβαταρ σου ειναι τελειο, απλα τα σπαει!!!
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 10:10 pm

fay έγραψε:Σήμερα σκόπευα να ανοίξω την τηλεόραση 7 με 8 από συνήθεια και μόνο πλέον, και ευτυχώς ο Θεός με προστάτεψε και η τηλεόραση είχε χάλια εικόνα και εννοείται δεν είδα τίποτα. Αργότερα σκόπευα να δω το επεισόδιο στο σάιτ του Μέγκα αλλά είδα πρώτα τους σχολιασμούς και το μετάνιωσα. Από εδώ και πέρα πρώτα θα διαβάζω τα σχόλια και μετά θα αποφασίζω αν θα δω το επεισόδιο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους εκείνους που θα έχουν το κουράγιο να παρακολουθούν ακόμα για να δίνουν μια ιδέα σ' εκείνους που δεν αντέχουν πλέον αυτό το ξενέρωμα και την κατρακύλα. Αν ψήφιζα ακόμα θα επέλεγα άθλιο και μόνο, αλλά δεν τους αξίζει ούτε να τους ψηφίσει κανείς. Αποχή λοιπόν κι όσο τραβήξει.

Α , μην ανησυχείς!Δεν είσαι και η μόνη!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 10:47 pm

livani livani livani livani livani livani livani
Βρε παιδιά,δε γίνεται να κανουν σχολιασμούς,κι όσοι δεν το βλέπουν πια;;;
Και να σχολιάζουν άλλα ζητήματα!Άσχετα!
Η Ιρλανδία μπήκε ΔΝΤ,ο Θεός αγνόησε τον Άνθιμο,η Ντόρα έφτιαξε κόμμα,μ'αρέσει ο Σκαρμούτσος soutien ,αλλά πηγαινα στ'αλατσι προτού τον εντοπίσω,δεν μπορώ να κάνω δίαιτα,έχω τρελό διάβασμα,Παοκάκια μου, καλά είστε Razz ,ο Παο παίζει με την Μπαρτσα Angel ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ soutien ,(αντε να ΄ρθουν και τα φώτα που τα χρειάζονται περισσότερο)..,η Ελένη Γλύκαντζη-Αρβελέρ είπε ότι δεν κινδευουμε απο την χρεωκοπια,αλλά απο τα κακα ελληνικά μας!..,κι αλλα τέτοια!;;;??
Υγ.Είμαι πολύ οφ τόπικ;! livani
Πάντως (φανταζομαι) ηταν ένα υπέροχο επεισόδιο με αισθαντικες και εύθραυστες ερμηνειες,ανατροπές που μας εκοψαν την ανάσα,αντάξιο του κεντήματος-σταυροβελονιάς στο οποίο και εξειδικεύονται οι βραβευμενοι(δυστυχώς όχι ακόμη παγκοσμίως) μόδιστροι-συγγραφείς,το οποίο και θα ξαναδώ ,όταν έχω χρόνο!
ΟΛΕ ,λέμεsoutien

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από fay Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 11:07 pm

soso έγραψε: livani livani livani livani livani livani livani
Η Ιρλανδία μπήκε ΔΝΤ,ο Θεός αγνόησε τον Άνθιμο,η Ντόρα έφτιαξε κόμμα,μ'αρέσει ο Σκαρμούτσος soutien ,αλλά πηγαινα στ'αλατσι προτού τον εντοπίσω,δεν μπορώ να κάνω δίαιτα,έχω τρελό διάβασμα,Παοκάκια μου, καλά είστε Razz ,ο Παο παίζει με την Μπαρτσα Angel ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ soutien ,(αντε να ΄ρθουν και τα φώτα που τα χρειάζονται περισσότερο)..,η Ελένη Γλύκαντζη-Αρβελέρ είπε ότι δεν κινδευουμε απο την χρεωκοπια,αλλά απο τα κακα ελληνικά μας!..,κι αλλα τέτοια!;;;??
Υγ.Είμαι πολύ οφ τόπικ;! :livani:
Πάντως (φανταζομαι) ηταν ένα υπέροχο επεισόδιο με αισθαντικες και εύθραυστες ερμηνειες,ανατροπές που μας εκοψαν την ανάσα,αντάξιο του κεντήματος-σταυροβελονιάς στο οποίο και εξειδικεύονται οι βραβευμενοι(δυστυχώς όχι ακόμη παγκοσμίως) μόδιστροι-συγγραφείς,το οποίο και θα ξαναδώ ,όταν έχω χρόνο!
ΟΛΕ ,λέμεsoutien
Νομίζεις ότι μόνο εσύ είσαι οφ τόπικ; Όχι, αγαπητή, και οι εκλεκτοί σεναριογράφοι εδώ και καιρό είναι οφ τόπικ, νομίζουν ότι γράφουν σενάριο για τα Μυστικά της Εδέμ, αλλά άλλο σήριαλ γράφουν τελικά και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι. Μόνο όταν κλείσουμε όλοι την τηλεόραση θα το καταλάβουν.

fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 11:21 pm

Σήμερα με παραξένεψε το ύφος του Χρήστου μόλις εφευγε ο Στέφανος μετά απο την κουβέντα τους.

Τα 3 μεγάλα γεγογονότα-εξελίξεις εκτος παρεας που περιμένουμε στο μελλον.

1) Ο αληθινός δολοφόνος του Χ.Β

2) Η ιστορια με τα διαμαντια

3) Εφιάλτης της Ερριέτας

Εντος Παρεας

1) Αν θα τα ξαναφτιαξουν όλοι μεσα στην παρέα

2) Αυτός που κρύβεται πίσω απο την απαγωγή

Νομίζω δεν ξέχασα κάποιο ανοικτό κεφάλαιο που περιμένουμε απάντηση στα επόμενα επεισοδια.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Νοε 22, 2010 11:33 pm

soso έγραψε: livani livani livani
Υγ.Είμαι πολύ οφ τόπικ;! livani
ΟΛΕ ,λέμεsoutien
Δεν υπάρχεις.....!!!! gelio
Είναι ο πιό on "off topik" σχολιασμός που έχω διαβάσει ποτέ.... (δεν ξέρω αν με πιάνεις... lol! )

Δεν νομίζω το επεισόδιο να αξίζει κάτι παραπάνω απο αυτό....

Θεάαα.....!!! : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 12:15 am

Αυριο αναλυτικο σχολιασμο αλλα Clarabelle μου η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ειναι ΗΘΟΠΟΙΟΣ!!!!! οχι ***********.Εβλεπες φανατικα Βερα στο Δεξι απο οτι εχω καταλαβει.Μιλαμε λοιπον για αλλα μεγεθη ηθοποιων, για καλογραμμενο σεναριο χωρις τοοοοοοοοοσες τρυπες και ασαφειες και για γερο cast ηθοποιων. Δεν συγκρινω με τιποτα τη Βερα με τα Μυστικα, εδω ελαχιστοι αξιζουν σαν ηθοποιοι, απορω που βρηκαν τους υπολοιπους και τους μαζεψαν εκει περα και εχουν φτιαξει αυτη τη γελοιοτητα για σεναριο και αναμασανε τα ιδια και μετα μιλανε για πετυχημενη σειρα και θελει η Κα Ακριτα να ξεπερασει και την Βερα.

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολυ καλα το σκεφτηκε και αποφασισε να μην ξαναγραψει, μια χαρα την βρισκω σαν δημοσιογραφο, ειναι αξιολογη γυναικα με μεγαλη πορεια στο ενεργητικο της αλλα με αυτη τη σειρα μας τα χαλασε πολυ, ποτε δεν περιμενα να διαλεξει τετοιο cast ηθοποιων και να γραψει μετα την επιτυχια της Βερας που ακομα αναπολουμε και λατρευουμε μια τετοια βλακεια.

edit by Jim7
Παρακαλώ να προσέχουμε τις εκφράσεις μας και ιδίως για τους ηθοποιούς. Ας επανέλθουμε στον σχολιασμό του επεισοδίου.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 12:23 am

margaret10 έγραψε:Αυριο αναλυτικο σχολιασμο αλλα Clarabelle μου η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ειναι ΗΘΟΠΟΙΟΣ!!!!! οχι *******.

το *******.[/color][/quote] ποιο ειναι;;;
αν αναφερεσαι στη μελιτα ως χαρακτηρας ειναι δικαιωμα σου να εχει οποια αποψη θελεις...
αν αναφερεσαι στη χρυσα παπα ως ηθοποιος νομιζω οτι δεν ειναι χαρακτηρισμοι αυτοι να αποδιδεις σε εναν ανθρωπο που δε γνωριζεις...και ειδικα με αυτη την λεξη....

ΕΛΕΟΣ δηλαδη...τι χαρακτηρισμοι ειναι αυτοι;;;;;ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ...

edit by Jim7
Μην επαναλαμβάνουμε λέξεις ανεπίτρεπτες. Επαναλαμβάνω επανέλθετε στο σχολιασμό του επεισοδίου.
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 12:40 am

Το επεισόδιο το βρήκα εξαιρετικό.
Μου άρεσε το θέατρο του παραλόγου με Αμαλία – Πέτρο – Αντιγόνη.
Μου άρεσε η σκηνή Δάφνης – Λουκά. Η Δάφνη κάνει πράγματα επιτέλους για τον εαυτό της και αρνείται να στρουθοκαμηλίζει σχετικά με τον γάμο Νικόλα – Εύας. Μου άρεσε η μελαγχολία του Λευτέρη στο άκουσμα του ονόματος της Εύας. Πρέπει να πει την αλήθεια σύντομα, γιατί κι αυτός και η Εύα τα ‘χουν παίξει με το ενδεχόμενο ότι εξαιτίας της «σχέσης» του Λευτέρη με την Δάφνη, μπορεί να χάσουν κάθε ευκαιρία να είναι μαζί.
Μου άρεσε ο Λουκάς στη σκηνή με την Νόρα. Με κάθε δυνατό τρόπο της δείχνει το ενδιαφέρον του. Βέβαια έχοντας αναλάβει την Αντιγόνη, δεν μπορεί να λύσει επί της ουσίας το πρόβλημα αλλά έστω δείχνει ότι είναι εκεί για την Νόρα.
Πάνω απ’ όλα όμως μου άρεσε η σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας. Είναι τόσο ερωτευμένοι που νιώθουν οργή που δεν είναι μαζί. Οργή ο ένας κατά του άλλου και κατά του εαυτού του. Το ξέσπασμα της Μελίτας με το χαστούκι και το ξέσπασμα του Στέφανου με το βίαιο φιλί ήταν το αποκορύφωμα της οργής και του έρωτα. Δεν αντέχουν ο ένας μακριά από τον άλλον. Πολλά μπράβο στους συντελεστές για την σκηνή που δημιούργησαν και επίσης στους Σταύρου – Παπά για τις ερμηνείες τους (βλέμματα φωτιά, κοφτές ατάκες, μελαγχολική ειρωνεία, όλα τέλεια). Καταπληκτική χημεία.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης