Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap7%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap23%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap9%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap20%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap18%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 18% 
[ 8 ]
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_lcap23%Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 44

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Empty Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 7:08 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Empty Απ: Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:12 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Αν και δεν εδωσε τιποτα καινουριο,,,,,η σκηνη Νικολα-Δαφνης-Λουκα στην Εδεμ μου άρεσε
2.Οι σκηνες Νικόλα-Λουκά και είμαι με το Λουκα σ αυτα που λεει στο Νικόλα να προσεγγίσει δηλαδη τη Δαφνη με όμορφο τρόπο και να συζητησουν,
3.Νορα-Νικόλας
4.Ευα-Λουκάς
5.Πρωινο μαζι τα κουκλάκια μας Στεφανος και Ερη!
6.Η ΘΕΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΩΛΟ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ ΤΕΛΟΣ!
7.Έρη με την κατιναρα την δηθεν γραμματεα της Νόρας ακρη δεν βγάζεις, παρε την νόρα στο κινητο της καλη μου!
Πολυ καλά έκανε και της τα είπε ένα χερακι της Νόρας
8.Μου αρέσει πολυ με το γιο της η Θεαρα μου!

ΣΠΑΣΤΗΚΑ
1.Ο Τέρης ένας αγνωστος εργοδοτης απο που κ ως που ξερει τα πάντα για την παρεα μεσω της ΔΑΦΝΗς?
2.Λοιπον όσο και να την αγιοποιησετε την οχιά δεν θα συμβιβαστω με τιποτα λιγοτερο απο τον πιο οδυνηρο θάνατο..Αφηστε τα κλαμματα δεν πιανουν σε τηλεθεατες που βλεπουν Μυστικα 3 χρόνια τωρα! gibbs
3.Μουσικη υπόκρουση αγαπημενου Παπακωνσταντινου το Κρυψου και εικονες παρεας διαλυμμενης, μεσα στην ολη συγκινηση να σου και η Μπεκρουλίτα, το πλανο της δε έπεσε στο στίχο <<δεν γίνεται πιο κάτω>> Τυχαιο? δεν νομιζω!
4.Κατα μάνα κατα κυρη, ηρθε η Αμαλια και πάλια για τα γκομενικα της κορουλας της μας έλεγε, για δουλειά ούτε λόγος
5. Και όταν εδεησε να χτυπησει το ρημαδι το τηλεφωνο για δουλεια στο γραφείο της Νόρας η Μπεκρουλίτα άρχισε τις βλακείες! Τι την κρατας ακομα ρε Νόρα η γυναίκα ειναι για τον καναπε της και την κατινια της μονο!
Διωξτην σου χαλάει την επαγγελματικη σου και όχι μονο εικόνα! gibbs ainta

ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ!
ΑΝΑΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
Φιλικά loukitsa hihi

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Empty Απ: Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:16 pm

Μου αρεσε γιατι ειδα παρεα ,γιατι καταλαβα επιτελους τι θελει να κανει η Δαφνη ,γιατι ειδα συνδεση με τα παλια ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:20 pm

Σήμερα το επεισόδιο με έκανε να γελάσω μέχρι δακρύων και κατάλαβα οτι τελικά και με το σαπούνι περνάει κανείς την ώρα του ευχάριστα.

Η Νταίζη μετανοούσα Μαγδαληνή. Σε καλό μου το γέλιο που έριξα. Πείτε μου οτι μετά απο πέντε δολοφονικές απόπειρες (τρείς κατά της Εύας και δύο κατά του Μπέλλου) στην έκτη ένοιωσε τύψεις να συνεχίσω να γελάω μέχρι το τέλος της σεζόν. Κι άντε η Αντιγόνη είναι μάνα της και μίλησε το αίμα ο Άγγελος δεν είναι ανήψι της; Να μου πεις αυτή πούλησε το παιδί της με αντίτιμο τη μονοκατοικία του Λουκά στο ανήψι θα κόλαγε; Πολυ Νταίζη όμως βρε παιδιά έγκωσα με όλους αυτούς τους άσχετους

Βρήκα το ρόλο που κρατάει σταθερά η Μελίτα στη σειρά. Μπαίνει σφήνα στις ερωτικές σκηνές των άλλων όταν δεν γυρίζει δικές της κατά συρροήν και κατ επανάληψιν. Ένα χρόνο σε κάθε ερωτική σκηνή Μανου Εύας ήταν στη μέση μαιντανός κι όσο κράτησε η σχέση και ο γάμος Στέφανου Εύας το ίδιο. Τώρα είναι σφήνα στις σκηνές Στέφανου Εριέττας. Είναι που το κορίτσι τον άντρα τον θέλει να έχει προυπηρεσία δεν της κάνει όλος δικός της. Βάλτε την Εύα επειγόντως να της ζητήσει συγνώμη λέμεεεεεεεεεεεεεεε. Το Μελιθρόνι το τίμιο πρέπει να είναι με το Στέφανο. Δύο φορές διάλυσε τη ζωή της Εύας να μην πληρωθεί για τον κόπο του; Τι το βάζετε να διαλύσει και τη σχέση του Στέφανου με την Ερι; Στην ανάγκη κρεμάστε την Εύα στο Σύνταγμα λέμεεεεεεεεε Αυτό είναι κάθαρση λέμεεεεεεεεεεεεεεεε

H Δαφνούλα ζητάει απ το Νικόλα να της πει σε συγχωρώ την ώρα που την είδε να φιλιέται και τον λέει μικρόψυχο. Κοριτσάκι μου εσύ η μεγαλόψυχη όταν τον είδες τότε του ευχήθηκες να γίνει δυστυχισμένος τώρα γιατί ζητάς απο εκείνον διαφορετική αντιμετώπιση; Σύρσου και συ όσο εκείνος θυσίασε και μερικά απ τα πεισματάκια σου αποδέξου οτι δεν εισαι η αλάνθαστη και προπάντων οτι δεν εισαι καλος άνθρωπος και μετά τα ξαναλέμε. Τη σιχάθηκα σήμερα τη Δάφνη και ότι κι αν γίνει στη συνέχεια δύσκολα θα της δώσω πάλι τη θέση που είχε. Σίγουρα πάντως δεν θα την ξαναπώ καλό άνθρωπο. Καλά κάνετε και ξεφτυλίζετε τους πάντες. Μόνο έτσι θα επιπλεύσουν οι εκλεκτοί. Σπρώξτεεεεεεεεεε

Αφήστε που σήμερα θυμήθηκαν και τον προηγούμενο έρωτα της μικρής κερατωμένης. Που τον θυμηθήκατε το Μάνο ρε παιδιά; Ετοιμάζεστε να του φορτώσετε και τίποτα άλλο; Μελίτα άσε κορίτσι μου την έρευνα αγοράς, η Εύα οσονούπω θα σχετιστεί με άντρα οπότε ετοιμάσου για νέο έρωτα. Εσύ τον έρωτα τον έχει στο τσεπάκι. Διάλυσες το γάμο της Εύας γιατί ήσουν ερωτευμένη με το Μάνο μετά διάλυσες το γάμο της Εύας γιατί ήσουν ερωτευμένη με το Στέφανο. Τι γυναίκα κι αυτή. Τι κυρία!!!!!!! Τι αξιοπρέπεια!!!!!!! Τι ήθος!!!!!!!!!

Οι καλοί τρόποι βγάζουν μάτι δεν μπορώ να πω. Το κατιναριό δεν ξέρει ουτε τι θα πει δουλειά ούτε τι θα πει αξιοπρέπεια. Δεν φταίει αυτή. Κάποιος πρέπει να τη βάλει στη θέση της αλλά είπαμε το μικρό κερατωμένο ειναι παιδάκι του Ρούσσου και το προστατεύει δεν του κακοφερόμαστε.

Σήμερα κατάλαβα οτι η σειρά τελικά ειναι ρεαλιστική. Όπως και στη ζωή έτσι κι εδώ όποιος έχει δόντι και πλάτες περνάει καλά.

Ζήτω το σαπούνι. Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ξανασπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ξανα-ματα-σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Υγ. Ευτυχώς που η κομπάρσα κάνει φέτος θέατρο και θα τη δω κάτι παραπάνω απο ένα λεπτάκι. Αυτό το κορίτσι να μη χρειάζεται σπρώξιμο τι ελάττωμα κι αυτό. Πάω να την απολαύσω.

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:27 pm

Να χαρω εγω επαγγελματισμο!!!!!!! μπραβο μελιτα ποσο πιο κατω θα πεσει αυτη η γυναικα??? Υπαρχουν και αλλες με αυτο το ονομα! Εριεττα Χατζηβασιλειου! ναι ειναι πολυ κοινο ονομα σαν λεμε γιαννης παπαδοπουλος ενα πραγμα!!! lmao Fskl Fskl Fskl ψαξτε στο λεξικο και διπλα στις εννοιες επαγγελματισμος και ευγενεια θα εχει το ονομα της!!!!! ΣΠΡΩΞΤΕΕΕΕ soutien
ΛΑΤΡΕΨΑ την συζητηση Λουκα-Νικολα και μου αρεσε το μουσικο διαλειμμα ! αυτα!!!!!! Δεν ειναι καπως ανησυχητικο που απο ολο το επεισοδιο εμενα μου αρεσαν μονο 2 σκηνες?
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:31 pm

Θα συνεχίσω στη γραμμή της Loukitsa γιατί έχει κάνει πια σχολή

Μου άρεσε
Η σκηνή Λουκά-Νικόλα γιατί πραγματικά βγήκε η αληθινή αγάπη που δένει αυτή την παρέα.
Εύα-Λουκάς και Νόρα-Νικόλας γιατί επίσης είχαν ανθρωπιά και παρέα.
Στέφανος-Έρι γιατί μου αρέσουν πολύ μαζί, δεν κρύβεται η χημεία λέμε.
Αντιγόνη-Νταίζη και ΑΝτιγόνη-Στέφανος γιατί αγαπω και δένουν μαζί πολύ
Ακόμα μια φορά η κ. Παπαδημητρίου σε μαθήματα κομψότητας.
Love!
Χρήστος-Στέφανος γιατί επίσης αγαπώ Love!
Νταίζη-Χρήστος γιατί είμαι fun και μου έβγαλε και αγάπη
Για φινάλε
Ρούσσος-Αμαλία, κυρίως για όσα είπε για το κατινάκι και
Εριέττα για την τάπα στην κλαψοφουντούκω και τη σκηνή με την Νόρα για την Υπάλληλο της ντροπής.:clap clap

Ξενέρωσα

Με τη Σκηνή Λευτέρη-Δάφνης, δεν τραβάει το αγόρι, μην το παιδεύουμε.

Με τα μαθήματα Ανωτάτης Κατινικής γιατί έχω αλεργία στην μικροπρέπεια.

Με την απρέπεια και αγένεια της Βασίλισσας του καναπέ, στην καλύτερη πελάτισσα του γραφείου στο οποίο εργάζεται. Απαξιώνει όλες τις γραμματείς και επειδή έχω δουλέψει ως γραμματέας και προσωπική βοηθός, αν μίλαγε κάποιος έτσι στον καλύτερο πελάτη του γραφείου, είχε φύγει από το παράθυρο. Αλλά εντάξει παιδί είναι το τσαμένο θα μάθει, Σπρώξε.... imarton

Loukitsa oscar :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:33 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα το επεισόδιο με έκανε να γελάσω μέχρι δακρύων και κατάλαβα οτι τελικά και με το σαπούνι περνάει κανείς την ώρα του ευχάριστα.

Η Νταίζη μετανοούσα Μαγδαληνή. Σε καλό μου το γέλιο που έριξα. Πείτε μου οτι μετά απο πέντε δολοφονικές απόπειρες (τρείς κατά της Εύας και δύο κατά του Μπέλλου) στην έκτη ένοιωσε τύψεις να συνεχίσω να γελάω μέχρι το τέλος της σεζόν. Κι άντε η Αντιγόνη είναι μάνα της και μίλησε το αίμα ο Άγγελος δεν είναι ανήψι της; Να μου πεις αυτή πούλησε το παιδί της με αντίτιμο τη μονοκατοικία του Λουκά στο ανήψι θα κόλαγε; Πολυ Νταίζη όμως βρε παιδιά έγκωσα με όλους αυτούς τους άσχετους

Βρήκα το ρόλο που κρατάει σταθερά η Μελίτα στη σειρά. Μπαίνει σφήνα στις ερωτικές σκηνές των άλλων όταν δεν γυρίζει δικές της κατά συρροήν και κατ επανάληψιν. Ένα χρόνο σε κάθε ερωτική σκηνή Μανου Εύας ήταν στη μέση μαιντανός κι όσο κράτησε η σχέση και ο γάμος Στέφανου Εύας το ίδιο. Τώρα είναι σφήνα στις σκηνές Στέφανου Εριέττας. Είναι που το κορίτσι τον άντρα τον θέλει να έχει προυπηρεσία δεν της κάνει όλος δικός της. Βάλτε την Εύα επειγόντως να της ζητήσει συγνώμη λέμεεεεεεεεεεεεεεε. Το Μελιθρόνι το τίμιο πρέπει να είναι με το Στέφανο. Δύο φορές διάλυσε τη ζωή της Εύας να μην πληρωθεί για τον κόπο του; Τι το βάζετε να διαλύσει και τη σχέση του Στέφανου με την Ερι; Στην ανάγκη κρεμάστε την Εύα στο Σύνταγμα λέμεεεεεεεεε Αυτό είναι κάθαρση λέμεεεεεεεεεεεεεεεε

H Δαφνούλα ζητάει απ το Νικόλα να της πει σε συγχωρώ την ώρα που την είδε να φιλιέται και τον λέει μικρόψυχο. Κοριτσάκι μου εσύ η μεγαλόψυχη όταν τον είδες τότε του ευχήθηκες να γίνει δυστυχισμένος τώρα γιατί ζητάς απο εκείνον διαφορετική αντιμετώπιση; Σύρσου και συ όσο εκείνος θυσίασε και μερικά απ τα πεισματάκια σου αποδέξου οτι δεν εισαι η αλάνθαστη και προπάντων οτι δεν εισαι καλος άνθρωπος και μετά τα ξαναλέμε. Τη σιχάθηκα σήμερα τη Δάφνη και ότι κι αν γίνει στη συνέχεια δύσκολα θα της δώσω πάλι τη θέση που είχε. Σίγουρα πάντως δεν θα την ξαναπώ καλό άνθρωπο. Καλά κάνετε και ξεφτυλίζετε τους πάντες. Μόνο έτσι θα επιπλεύσουν οι εκλεκτοί. Σπρώξτεεεεεεεεεε

Αφήστε που σήμερα θυμήθηκαν και τον προηγούμενο έρωτα της μικρής κερατωμένης. Που τον θυμηθήκατε το Μάνο ρε παιδιά; Ετοιμάζεστε να του φορτώσετε και τίποτα άλλο; Μελίτα άσε κορίτσι μου την έρευνα αγοράς, η Εύα οσονούπω θα σχετιστεί με άντρα οπότε ετοιμάσου για νέο έρωτα. Εσύ τον έρωτα τον έχει στο τσεπάκι. Διάλυσες το γάμο της Εύας γιατί ήσουν ερωτευμένη με το Μάνο μετά διάλυσες το γάμο της Εύας γιατί ήσουν ερωτευμένη με το Στέφανο. Τι γυναίκα κι αυτή. Τι κυρία!!!!!!! Τι αξιοπρέπεια!!!!!!! Τι ήθος!!!!!!!!!

Οι καλοί τρόποι βγάζουν μάτι δεν μπορώ να πω. Το κατιναριό δεν ξέρει ουτε τι θα πει δουλειά ούτε τι θα πει αξιοπρέπεια. Δεν φταίει αυτή. Κάποιος πρέπει να τη βάλει στη θέση της αλλά είπαμε το μικρό κερατωμένο ειναι παιδάκι του Ρούσσου και το προστατεύει δεν του κακοφερόμαστε.

Σήμερα κατάλαβα οτι η σειρά τελικά ειναι ρεαλιστική. Όπως και στη ζωή έτσι κι εδώ όποιος έχει δόντι και πλάτες περνάει καλά.

Ζήτω το σαπούνι. Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ξανασπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ξανα-ματα-σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Υγ. Ευτυχώς που η κομπάρσα κάνει φέτος θέατρο και θα τη δω κάτι παραπάνω απο ένα λεπτάκι. Αυτό το κορίτσι να μη χρειάζεται σπρώξιμο τι ελάττωμα κι αυτό. Πάω να την απολαύσω.

Τελικά η λέξη σε αυτό το σήριαλ είναι ΣΠΡΩΞΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ ...
Δικό σου αβάδιστα και αβίαστα oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:36 pm

pasxalitsa έγραψε:Θα συνεχίσω στη γραμμή της Loukitsa γιατί έχει κάνει πια σχολή

Μου άρεσε
Η σκηνή Λουκά-Νικόλα γιατί πραγματικά βγήκε η αληθινή αγάπη που δένει αυτή την παρέα.
Εύα-Λουκάς και Νόρα-Νικόλας γιατί επίσης είχαν ανθρωπιά και παρέα.
Στέφανος-Έρι γιατί μου αρέσουν πολύ μαζί, δεν κρύβεται η χημεία λέμε.
Αντιγόνη-Νταίζη και ΑΝτιγόνη-Στέφανος γιατί αγαπω και δένουν μαζί πολύ
Ακόμα μια φορά η κ. Παπαδημητρίου σε μαθήματα κομψότητας.
Love!
Χρήστος-Στέφανος γιατί επίσης αγαπώ Love!
Νταίζη-Χρήστος γιατί είμαι fun και μου έβγαλε και αγάπη
Για φινάλε
Ρούσσος-Αμαλία, κυρίως για όσα είπε για το κατινάκι και
Εριέττα για την τάπα στην κλαψοφουντούκω και τη σκηνή με την Νόρα για την Υπάλληλο της ντροπής.:clap clap

Ξενέρωσα

Με τη Σκηνή Λευτέρη-Δάφνης, δεν τραβάει το αγόρι, μην το παιδεύουμε.

Με τα μαθήματα Ανωτάτης Κατινικής γιατί έχω αλεργία στην μικροπρέπεια.

Με την απρέπεια και αγένεια της Βασίλισσας του καναπέ, στην καλύτερη πελάτισσα του γραφείου στο οποίο εργάζεται. Απαξιώνει όλες τις γραμματείς και επειδή έχω δουλέψει ως γραμματέας και προσωπική βοηθός, αν μίλαγε κάποιος έτσι στον καλύτερο πελάτη του γραφείου, είχε φύγει από το παράθυρο. Αλλά εντάξει παιδί είναι το τσαμένο θα μάθει, Σπρώξε.... imarton

Loukitsa oscar :

Ευχαριστω Πολύ!
Και με την Clarabelle συμφωνω σχεδον σε όλα!
ΣΤΟΠ ΣΤΟ ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝ!
ΕΛΕΟΣ ainta

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:42 pm

Τώρα η Νταίζη στεναχωρήθηκε ε?? Oh mon dieu!!!
Αυτό θα έχουμε τώρα?? Θα δουλεύονται??
Η Νόρα διάβαζε παραμύθι και έτρωγε?? Πως το πάθε???
Ο Λουκάκος έχει απόλυτο δίκιο....
Δεν σχολιάζω το λιγδομένο μπισκοτάκι..Ιου....
Το μόνο που άξιζε σήμερα ήταν ότι το είδα με τη γιαγιά μου!
Σπόιλερ:
μου έλεγε; Ε Ε Ε τη δηλητηρίασε....Α την καρι@λ%....
Μαίρη (εγώ) Δεν τη δηλητηρίασε γιαγιά το έχει αλλάξει ο Μπέλλος με νερό...
Γιαγια; και που το ξέρεις?
Μαίρη; Το είδα...
Γιαγια; Μπαα θα πάρει άλλο..
Μαίρη; Δεν παίρνει..
Γιαγια: Που το ξέρεις?
Μαίρη; Το ξέρω
Γιαγιά; Που το ξέρεις?
Μαίρη; Μου το είπε η Ακρίτα..
Γιαγιά: Ποια είναι αυτή?
Μαίρη; Αυτή που γράφει το έργο...
Γιαγιά; ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ??/ Και την συμπαθεις?
Μάλλον και η γιαγιά μου με αυτά που βλέπει αναρωτιέται αξίζει να το βλεπει??
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:49 pm

Πόσο ηλίθιος πρέπει να είσαι όταν χαίρεσαι που πήρες πίσω κάτι το οποίο είχες λυσάξει να χαρίσεις?? Μάλλον είναι πολύ έξυπνος ο Μπέλλος και το δικό μου το ταπεινό μυαλό δεν μπόρεσε να αντιληφθεί αυτό το ιδιοφυιες σχέδιο!! imarton

Η Μελίτα πλέον είναι μόνο για γέλια! Τι ποια Χατζηβασιλείου κοπέλα μου?? Έχει την αίσθηση ότι το γραφείο της ανήκει και κάνει ότι θέλει ή είναι η ιδέα μου?? Θα σου το κλείσει το μαγαζάκι Νόρα μου και θα το τραβάς το κόκκινο μαλλάκι σου αλλά θα είναι αργά!! Που ακούστηκε, το αφεντικό να πάει στα σπίτια των πελατών, επειδή η γραμματέας της είναι ολίγον τι (όσο πατάει η γάτα!) κατίνα!!! Και η Νόρα δηλαδή για να καταλάβω την πληρώνει για να βρίζει τις πελάτισσες της?? Σε ποιον πλανήτη ζουνε αυτοι? Θέλω κι εγώ!!
Εννοείται ότι μόνο γέλια μου προκαλεί πια η όλη κατάσταση με τη Μελιτα! Και μιλάμε για γέλια μέχρι δακρύων!! Ή μάλλον γελοία μέχρι δακρύων!! Ή καλύτερα γελοία σκέτο (αφού δάκρυ δεν τρέχει!)lmao lmao

Πέθανα στο γέλιο με την Αμαλία όταν πήγε να σηκώσει το τηλέφωνο!! Κατά τ' άλλα λέει τα γνωστά Αμαλίστικα, αλλά τα λέει χαριτωμένα! Πεφάνη θεά!!

Εντάξει, σήμερα κατάλαβα τι ζητάει η Δάφνη. Τώρα που το εξήγησε το κατάλαβα! Θέλει να τη συγχωρέσει ο Νικόλας για το (δήθεν) κέρατο, όπως κι αυτή κάποτε του συγχώρησε τα γνωστά!! Μήπως όμως, λέω μήπως βρε αδερφέ, ξεχνάει κάτι η Δαφνούλα μας?? Δεν της έχουνε πει ότι πριν τη συγχώρεση προηγείται κάτι που λέγεται ΣΥΓΝΩΜΗ??? Ζήτησε καμιά συγνώμη απ τον Νικόλα και δεν το άκουσα?? Γιατί στην αντίστοιχη περίπτωση ο Νικόλας σύρθηκε μέχρι να του δώσει το συχωροχάρτι! Κάνω λάθος?? Θυμάμαι αλλα αντι άλλων?? Τα έχω μπερδέψει?? Όχι πείτε μου, αν είναι να πάω σε κανα γιατρό να το κοιταχτω!!! livani

Τι?? Είδαμε την Εύα??? Που?? Πότε? Ααα!! Θα ήταν τότε που πήρα το βλέμμα μου απ την tv για ένα δευτερόλεπτο για να κοιτάξω την ώρα και μάλλον έχασα τη σκηνή της!! Πρωταγωνιστεί είπαμε?? wall

Εντωμεταξυ είναι θαύμα που πληκτρολογώ αυτή τη στιγμή, γιατί κόντεψα να λυποθυμήσω απ τη συγκίνηση!!! Η Νταίζη ένιωσε ενοχές μωρε που πήγε να ξεκάνει τη μανούλα!! Τι γλυκό!! Snif

Η Νόρα συνεχίζει να προξενεύει στη Μελίτα το Στέφανο (κι αυτή τραβάτε με κι ας κλαίω)!! Έλεος δηλαδή, δεν μπορώ άλλο!! Ας τα ξαναφτιάξουν να ησυχάσουμε!! Πάντως σήμερα η Νόρα μου φάνηκε λίγο πιο νορμάλ. Ιδέα μου? Μπορεί.

Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή Νικόλα - Λουκά το πρωί και Νικόλα - Νόρας το βράδυ.

Αυτά και καλό για τις σκηνές που μόλις ανέφερα.
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:56 pm

Η Ωδή στην Κατινιά συνεχίζεται!
Και σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεε soutien ,λέμε!
Τι να πω πλέον!
Ούτε απο σεβασμό στις ώρες που έχεις χάσει δυο χρόνια να το παρακολουθείς,δεν παλεύεται πια αυτό το σαπούνι!
Ας μη συνεργάζονται οι μόδιστροι με νέους ηθοποιούς που εχουν παρελθόν..και που υπήρχαν και πριν από αυτούς.. ΔΕΝ τους βγαίνει,με τίποτα λεμε!
Αν το παιδί δεν είναι δικό σου,ή του κολλητού σου,πώς θα πάει μπροστά;;;Δεν έχουμε πρόσφατα παραδείγματα,μήπως;;
Θέλω email Ξυλα σε Ακρίτα,ΤΩΡΑ xoxo
"Σ'αγαπώ,μι αμόρ,βαγια κόν ντίος,απλά ,..ΘΕΑ της συγγραφής και της διανόησης..,κουράστηκα να βαστάω τον Αγγελο,ροζιασαν τα κρινοδάκτυλά μου ,πιάστηκαν οι δελτοειδείς κι οι υπεράκανθιοι,..Είδα και τους γονείς μου στην Κέρκυρα,κι έχω τόσο καιρό να τους δω,και συγκινήθηκα..γι αυτό δεν θα θελα να με ταλαιπωρείς αλλο στα Μυστικά..Σ'αγαπώ!Δική σου για πάντα,Φαίη"
*Λουκας και Νόρα γιοκ σήμερα!..τρέχουν αλλα ζητήματα!..που αφορούν περισσότερο κόσμο lmao
* Η Νταίζη μ' εχει κουράσει υπερβολικά!Τελεία.
*Ο Παπακωνσταντίνου Heart2 ήρθε η ώρα να πάρει τα μέτρα του,νομίζω!Αντε και στην Αγριόγατα,συντόμως!
*Clarabelle,πλάτες και δόντια ΜΟΝΟ;;;;Δε νομίζω!Απ΄αυτά όλοι έχουμε! livani
Υγ.ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien soutien soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 8:57 pm

loukitsa έγραψε:
3.Μουσικη υπόκρουση αγαπημενου Παπακωνσταντινου το Κρυψου και εικονες παρεας διαλυμμενης, μεσα στην ολη συγκινηση να σου και η Μπεκρουλίτα, το πλανο της δε έπεσε στο στίχο <<δεν γίνεται πιο κάτω>> Τυχαιο? δεν νομιζω!
Ναι αυτό ο παρατήρησα και γω και γέλασα απίστευτα με το "δε γίνεται πιο κάτω"!!! Αλλά ήταν ανάγκη να τη βάλουν στο τραγούδι?? Είδαμε τους υπόλοιπους, έπρεπε να δούμε κι αυτήν να "κλαίει" πίσω απ τα κεριά για το κερί??

Συμφωνώ σε όλο το σχολιασμό σου loukitsa!! Πρώτη πάντα και σταθερή αξία πλέον!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:03 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ το επεισόδιο.

Λουκάς-Νικόλας:Τα πήραν όλα κι έφυγαν, μου θύμισαν παλιές καλές εποχές.

Νικόλας-Νόρα: Πολύ ωραία σκηνή...

Η Κα Παπαδημητρίου για ακόμα μία φορά σε όλες τις σκηνές...
: respect : : respect : : respect :

Αμαλία-Ρούσσος: Τα λόγια είναι περιττά... oscar

Το επεισόδιο το ψήφισα "Καλό" για τις σκηνές που προανέφερα και γιατί άρχισα να ξαναβλέπω τα "Μυστικά" που αγάπησα... flower

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:05 pm

soso έγραψε:Η Ωδή στην Κατινιά συνεχίζεται!
Και σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεε soutien ,λέμε!
Τι να πω πλέον!
Ούτε απο σεβασμό στις ώρες που έχεις χάσει δυο χρόνια να το παρακολουθείς,δεν παλεύεται πια αυτό το σαπούνι!
Ας μη συνεργάζονται οι μόδιστροι με νέους ηθοποιούς που εχουν παρελθόν..και που υπήρχαν και πριν από αυτούς.. ΔΕΝ τους βγαίνει,με τίποτα λεμε!
Αν το παιδί δεν είναι δικό σου,ή του κολλητού σου,πώς θα πάει μπροστά;;;Δεν έχουμε πρόσφατα παραδείγματα,μήπως;;
Θέλω email Ξυλα σε Ακρίτα,ΤΩΡΑ xoxo
"Σ'αγαπώ,μι αμόρ,βαγια κόν ντίος,απλά ,..ΘΕΑ της συγγραφής και της διανόησης..,κουράστηκα να βαστάω τον Αγγελο,ροζιασαν τα κρινοδάκτυλά μου ,πιάστηκαν οι δελτοειδείς κι οι υπεράκανθιοι,..Είδα και τους γονείς μου στην Κέρκυρα,κι έχω τόσο καιρό να τους δω,και συγκινήθηκα..γι αυτό δεν θα θελα να με ταλαιπωρείς αλλο στα Μυστικά..Σ'αγαπώ!Δική σου για πάντα,Φαίη"
*Λουκας και Νόρα γιοκ σήμερα!..τρέχουν αλλα ζητήματα!..που αφορούν περισσότερο κόσμο lmao
*Ο Παπακωνσταντίνου Heart2 ήρθε η ώρα να πάρει τα μέτρα του,νομίζω!Αντε και στην Αγριόγατα,συντόμως!
*Clarabelle,πλάτες και δόντια ΜΟΝΟ;;;;Δε νομίζω!Απ΄αυτά όλοι έχουμε! livani
Υγ.ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien soutien soutien

Μην Σταματάς, Σπρώξε και σώσε και εσύ : respect : : respect : : respect :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:06 pm

Δεν γινεται να ειμαι τοοοσο γκαντεμω...

Ειπα 7-8 να παω γυμναστηριο σημερα γιατι δε θα αντεχα να φαω στη μαπα αλλο ενα χαλια επεισοδιο....Και ξερω οτι παντα εκει που κανω διαδρομο οι 2 τηλεορασεις μπροστα ειναι alpha & net.....Ε σημερα η μια ηταν στο μεγκα...Πρωτη φορα στα χρονικα...Δηλαδη να θες να το αποφυγεις και να μη μπορεις....

Παντως πιο πολυ συγκινηθηκα με τον καημενο γκαντεμοπαικτη του deal που τα εχασε ολα (υπηρχε κ μια tv τεεερμα μπροστα που ηταν στον αντ1-αυτη σταθερη αξια...παντα αντ1 lmao )

Επειδη δεν ειχε φωνη αφηστε με να μαντεψω οσα προλαβα να δω

Η Νταιζη πηγε ανησυχη στη μανουλα να δει αν δηλητηριαστηκε και αυτη της ειπε ειμαι μια χαρα κ μετα η αλλη επαθε ενα μινι εγκεφαλικο και αμεσως πηρε τηλεφωνο το Χρηστο να του κλαφτει...

Η Εριετα με τη Νορα λογικα μιλαγαν για την υποθεση κ ειδα την Ερι να της τα χωνει λιγο....Για τη Μελιτα να υποθεσω....Α ρε Νορα...ας προσεχες...μου ηθελες και γραμματεα την ασχετη...

Τι αλλο προλαβα να δω? Α! Κ το Νικολα που πηγε απο το γυμναστηριο....Της προτεινε να μιλησουν ηρεμα κ αυτη τον ακολουθησε....ε?

Οσο γι αυτα που δεν ειδα...θα τολμησω να μαντεψω...

Ο Λουκας παρηγορουσε το Νικολα
Η Νορα εκλαιγε παλι τη μοιρα της
Ο Στεφανος ζουζουνιζε με την Εριετα
Η Αμαλια πηγαινε παλι απο γραφειο σε γραφειο
Η Ευα επαιξε για ενα λεπτο τον συνδετικο κρικο
Η Μελιτα ελεγε το πονο της στη Νορα για τον Στεφανο...

Μεσα επεσα????????? ^^

Παντως το μονο καλο που βγηκε απο την υποθεση ηταν οτι πρωτη φορα εκανα τοσο εντατικο διαδρομο.....Πως αλλιως να εκτονωθω κ εγω με τις μπουρδες που βλεπουμε τον τελευταιο καιρο?????
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:32 pm

Καλέ πως το ξέχασα???

*σκουμπώνει τα μανίκια*

ΣΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!! ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Μέχρι τώρα έχουμε και (κ)λέμε:

Υπερ Απόλυτου
Αμαλία
Εύα
Ρούσσος
Αντιγόνη
Νόρα
Λουκάς

Στο τέλος θα μας πουν ότι:
1)Η Νταίζη συμμετείχε στις απόπειρες κατά της Εύας και ήθελε να τη βγάλει απ τη μέση, όχι για την κληρονομιά, αλλά για να μπορεί ο αδερφός της να χαρεί τον έρωτα του με τη Μελίτα.
2)Ο Λευτέρης προσπαθει να εκδικηθεί τον Καρτάλη και την Εριέττα, όχι λόγω Βέρας, αλλά επειδή ο πρώτος πρόδωσε τη Μελίτα με τη δεύτερη.
3) Ο Μπέλλος, αναγνωρίζοντας κι αυτός ότι ο Στέφανος είναι καλύτερος άνθρωπος κοντά στη Μελίτα, θα τον πιάσει προσωπικά και θα του ζητήσει, σαν καλός κουνιάδος που είναι, να τα ξαναβρεί με τη μεγάλη του αγάπη, τη Μελίτα! Εν ανάγκη θα του χαρίσει και την Εδέμ για να τον πείσει!
4)Ο Μάνος θα στείλει e-mail στο Στέφανο απ το Αμέρικα με ένα μουσικό βίντεο που επιμελήθηκε ο ίδιος με τις σκηνές που τράβηξε τη νύχτα του φόνου, με σκοπό να τον συγκινήσει για να τη δεχτεί πίσω. Παράλληλα θα επικοινωνήσει μέσω μσν με τη Νεφέλη για να της πει ότι από δω και μπρος θα έχει έναν καινούριο μπαμπάκα.
5) Η ίδια η Νεφέλη θα παροτρύνει τη μαμά της να τα βρει με το Στέφανο και η παιδοψυχολόγος θα πει στη Μελίτα να το κάνει για να μην πέσει το παιδί σε κατάθληψη.
6) Ο Κυριάκος βγαίνει με άδεια απ τη στενή και ζητάει απ την Αμαλία λεφτά, υποστηρίζοντας ότι μπορεί να τους βοηθήσει να τα ξαναβρουν. Ωστόσο στην πορεία ανακαλύπτει και ο ίδιος για τι μεγάλο έρωτα μιλάμε και τους βοηθάει οικειοθελώς, επιστρέφοντας τα λεφτά στην Αμαλία.

Και σύντομα, όλο το καστ θα επιστρατευτεί για να σωθεί ο απόλυτος έρωτας!! Μέχρι και ο ίδιος ο Χατζηβασιλείου, πριν πεθάνει, έχει αφήσει μια επιστολή, όπου εκφράζει την τελευταία του επιθυμία, που δεν είναι άλλη απ το να δει το συνεργάτη του Στέφανο ευτυχισμένο στο πλευρό της Μελίτας, που είναι κόρη του πλατωνικού του έρωτα και, όο να 'ναι της έχει μια αδυναμία!!

ΣΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Υ.Γ. Clarabelle ευστοχότατος σχολιασμός!
Αξίζουν oscar αντοχής όσοι συνεχίζουν!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyn στις Τρι Νοε 23, 2010 9:36 pm, 1 φορά
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:35 pm

soso έγραψε:Η Ωδή στην Κατινιά συνεχίζεται!
Και σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεε Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379 ,λέμε!
Τι να πω πλέον!
Θέλω email Ξυλα σε Ακρίτα,ΤΩΡΑ Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 382640
*Λουκας και Νόρα γιοκ σήμερα!..τρέχουν αλλα ζητήματα!..που αφορούν περισσότερο κόσμο Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 191984
*Ο Παπακωνσταντίνου Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 785868 ήρθε η ώρα να πάρει τα μέτρα του,νομίζω!Αντε και στην Αγριόγατα,συντόμως!
*Clarabelle,πλάτες και δόντια ΜΟΝΟ;;;;Δε νομίζω!Απ΄αυτά όλοι έχουμε! Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 763297
Υγ.ΣΠΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379 Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379 Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379

Γιαυτό είσαι ο Καρμικός μου.

Τέλος.

ΥΓ: ΚΑΤΙΝΑΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόιδο 445 - Ημερομηνία 23-11-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 9:48 pm

Συμπεράσματα απο τη σημερινή παρωδία...

Ο Νικόλας που ποδοπάτησε το ονειρό του μάλλον δεν αξίζει στην αγία Δάφνη..
Ο κομπλεξισμός σε όλο του το μεγαλείο... Δεν έχουν ιστορία τα παιδιά, ας τους δώσουμε τα προπέρσινα ξινά σταφύλια.. Fskl
Σημείωση:Ξαφνικά το αστειάκι του προηγούμενου κύκλου με τον υπνο, έγινε αιτία τσακωμού.. Πόσο σκ@τ@ τα χετε κάνει? Go Νικόλα!

Η Νταίζη καλύπτει τα νώτα της, με προαισθήματα του κ@...λου.. Δεν έχει πάτο η καταντια της..Fskl

Ο Στέφανος αγαπάει όλο τον κόσμο γιατί ζει και η απόλυτη μαζί..Για αυτό που τον χάνεις που τον βρίσκεις συο κερβάτι της Ερις είναι..Fskl

Η Δάφνη άλλαξε ξανθυντικό.. Δεν εξηγείται τόση μ@λ@κι@...Fskl
Σημ: Ο Νικόλας μικρή ξανθιά Δαφνη δεν καταλαβαίνει οτι τον συγχώρεσες με τόσα μπαρμπούτσαλα που λες...

Η Εύα συμβουλεύει ως πρώτη παθούσα.. και πληρώνει και σπασμένα που έχει ξαναπληρώσει.. Fskl Η Ξυλά είναι μια ΘΕΑ πάντα!!

Η Νταίζη όπως είπε και η Μαρία που τις μέτρησε, μετάνιωσε στην πέμπτη απόπειρα..Fskl

Στο μουσικό διάλειμμα ακουγόταν "δεν γίνεται πιο κάτω απο δω " και έδειχναν τη Μελίτα.. Παλιο το νέο..το ξέραμε..
Σημ: Το στόμα χωνί παντού και πάντα...

Ο Λουκάς έχει διατηρήσει λίγο εγκέφαλο μέσα στο χαός..

Η Εδέμ έδιωξε την παρέα, το ξαναλέω μπας και δεν το ακούσατε τις ένα εκατομυριο φορες που έχει ειπωθεί..Fskl

Η Ερι τα σπάει και η Μελίτα είναι κατίνα ως αηδίας.. Δεν καταλαβε και ποια Χατζηβασιλείου.Fskl

Το υφάκι της Μελίτας είναι για σπάσιμο μούτρων..
Σπρώξτεεε γενικά...Fskl

H Εριέττα είναι ΚΥΡΙΑ με όλα κεφαλαία.. Χάρηκα το κράξιμο τρελά.. Η Μελίτα πρέπει επιτέλους να μάθει να σεβεται τους πελατες της αφεντικινας της..Αλλιώς ξου! Αν δεν μπορεί να φερθεί ας πάει να ζησει σε σπηλιά.. Προσωπικά και επαγγελματικά δεν μπερδέυονται, το κανες μια κυρά μου τη δευτερη θα φας βρίσιμο που θα ναι ολο δικό σου..Fskl

Ο Χρηστος δν είναι αυτός του πρωτου κύκλου.. Ουτε του δευτερου..
Κάψτε τη Νταίζη επιτέλους!! Ας μείνει με την Ευα που έχουν και χημεία, να σωθεί και η πρωταγωνίστρια...

Στα προσεχώς η Μελίτα τη λέει στη Νόρα στο ίδιο της το γραφείο???wall

Γενικως, οι σεναριογρφαοι κάτι πίνουν και δεν μας δινουν..
Στη Στροφή λέμε...
Και επειδή δεν θυμάμαι αν μοίρασα..Fskl Ολο δικό σας...

ΥΓ. Σπρώξτεεε!! Ασχημο μόνο για κράξιμο Εριέττας!! Αλλιώς ούτε άθλιο..

ΥΓ2.
ΛΑΤΡΕΥΩ ΒΑΣΙΛΗ ΠΑΠΑΚΩΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΚΡΥΨΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΡΙΧΝΕΤΕ!!!

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από polykarpos Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 10:22 pm

Πρώτον πως τολμήσαν να βάλουν Παπακωνσταντίνου στην Εδέμ Grrr
Δευτέρων και εγώ σήμερα θα συμφωνήσω με όλο τον κόσμο του φόρουμ να στείλει η Νόρα την Μελίτα σπίτι της να πλέξει την φανέλα του απολύτου
Τρίτον τι χαζά είναι αυτά που έλεγε η Νόρα στην Δάφνη ; πότε έδωσαν όρκο αναπαραγωγής μεταξύ τους οι φεγγαροπετρίτες
Τέταρτον Μέτα το να η Εύα η αγία των Ξανθών ήρθε και το remake να η Νταίζη η αγία των φονιάδων
Τετάρτον ο Λευτέρης για ποίο λόγο παίζει όλο αυτό το θεάτρο του παραλόγου είπαμε
πέμπτον Η Κατραλαίνα όσο πάει τόσο μ αρέσει
έκτων η Ερίεττα είχε όλα τα δίκια με το μέρος της
έβδομων Η Αμαλία απο θεά που την είχαν γιατί την έκαναν Κατίνα και τι απόψεις είναι αυτές που παίρνανε η επιλογή ενός άντρα από μια γυναίκα την απασχολεί όσο χρόνο κάνει να διαλέξει ταγέρ δεν τολμώ να ρωτήσω με τι κριτήρια διαλέγει ταγέρ μια γυναίκα
ογδόων πάνε 3 μήνες απ την αρχή της season ; Μπράβο στον Μπουγιούρη που έφυγε απ την Εδέμ τώρα ή που θα έφτιαχνε κολοκυθάκια για την μικρομάνα Εύα ή θα χε δίλημμα ανάμεσα σε Εύα και Ερρίετα
και μην λέτε σαπούνι την Εδέμ η Κορίνα η αγριόγατα βλέπεται καλύτερα που είναι και σαπουνάδα η Κορίνα
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 10:29 pm

"Βιογραφικο Σημειωμα"

"Υποψηφιος Νο.1"

Ονομα: Μελιτα Ρουσσου
Οικ. Κατασταση: Χωρισμενη, χωρισμενη σε προσπαθεια επανασυνδεσης ή απλα ξεφτιλας!
Ειδικοτητα: Σφουγγαρισμα, κηροποιϊα, ξεκατνιασμα
Προϋπηρεσια: Πηγε με το Μανο μια μερα πριν απο το γαμο του με την Ευα, διελυσε το γαμο του Στεφανου με την Ευα
Ενδιαφεροντα: Αυτη την εποχη ασχολουμαστε με τη σχεση του Στεφανου με την Εριεττα και προσποιουμαστε οτι εργαζομαστε στο "δικηγορικο γραφειο Νορας Φωκα, λεγεται παρακαλω"

Μου κανετε πλακα ετσι; Αν ημουν εγω στη θεση της Νορας δεν θα ελεγα απλως "Ρε Μελιτα!", θα χρησιμοποιουσα βαρυτερους χαρακτηρισμους και θα σκεφτομουν σοβαρα την ιδεα που ειχα για το γραφειο! Οταν εγω ελεγα οτι η ιδεα της Νορας ειναι ηλιθια δεν με ακουγατε! Μελιτα μου το δωρο σου για τον επαγγελματισμο και την αξιοπρεπεια σου! Fskl

"Υποψηφιος Νο.2"

Ονομα: Αμαλια Ρουσσου
Οικ. Κατασταση: Εγγαμη (?)
Ειδικοτητα: Η τρελη του χωριου!
Προϋπηρεσια: 440 επεισοδια, αφηνω 5 απ'εξω για καποιες εκλαμψεις λογικης!
Ενδιαφεροντα: Βασικα να κανει μπαχαλο τη ζωη της κορης της και μαρτυριο αυτη του αντρα της!

Το παιδι ειναι κοτζαμ γαϊδουρι Αμαλια μου δεν χρειαζεται κηδεμονα! Ουτε προξενητρα χρειαζεται να της πει ποιον να διαλεξει (εχει ηδη!)... Επομενος....!

"Υποψηφιος Νο.3"

Ονομα: Μαργαριτα Παπαδοπουλου, Λυτρα, Καρρα, Μπελλου, λεγε με Νταιζη!
Οικ. Κατασταση: Εγγαμη wanna be χηρα!
Ειδικοτητα: Φονοι, κληρονομιες, λεφτα, διαρηξεις...
Προϋπηρεσια: Εχει προσπαθησει να σκοτωσει τη νυφη και το αγεννητο ανηψακι της, εχει βαλει να δειρουν τον αδερφο της, αποπειραθηκε να σκοτωσει τον αντρα της και τελευταια τη μανα της!
Ενδιαφεροντα: Κρισεις συνειδησης, τρεχουμε και δε φτανουμε!

Βλεπω κι εγω η ερμη η τηλεθεατρια τη Νταιζη να ξαγρυπναει και λεω θα το παιζει ανησυχει για να τη δει ο Μπελλος! Η πραγματικοτητα ομως ξεπερνα την πεζη φαντασια μου! lmao lmao Γιατι το εκανα, λεει, ειναι μανα μου ξαναλεει! Σε καλο σας βρε! Αλλα τζαμπα οι τυψεις ζωντανη η μανουλα, μας καταλαβε ο Μπελλος και τωρα τρεχουμεεεεε!!!

"Υποψηφιος Νο.4"

Ονομα: Εριεττα Χατζηβασιλειου (υπο αμφισβητηση)
Οικ. Κατασταση: Ερωμενη του κ. Καρταλη
Ειδικοτητα: Ερωμενη του κ. Καρταλη
Προϋπηρεσια: Αγνωστη
Ενδιαφεροντα: Ψαχνουμε να βρουμε το χαμενο αδερφο και κατι διαμαντια και στα διαλειμματα ταπωνουμε το μαλλιαρο κουταβι!

Κυρια, κυρια η Χατζηβασιλειου αλλα δεν μπορει να ανεχεται τις κατινιες της Μελιτας! Το εχω ξαναπει -μαλλον- τη συμπαθω την Εριεττα! yeap

"Υποψηφιος Νο.5"

Ονομα: Στεφανος Καρταλης
Οικ. Κατασταση: Διαζευμενος, χωρισμενος, σε σχσεη!
Ειδικοτητα: Μακαρι να 'ξερα!
Προϋπηρεσια: Αγαπησε την Ευα, σταματησε την εκδικιση του για την ευα, Ερωτευτηκε τη Μελιτα σταματησε την εκδικιση του για τη Μελιτα
Ενδιαφεροντα: Περναει καλα με την Εριεττα!

Ποσες φορες θα ρωτησει τη μανουλα του για την αληθεια και ποσες φορες θα φαει ακυρο; Το τελευταιο σλογκαν ειναι να προσεχει η μαμα τη Νταιζη...
Ο κυριος Καρταλης ειπε κατι που μου φανηκε ενδιαφερον, μηπως το γραμμα το εστειλε ο αδερφος, αλλα αν ηταν αυτος γιατι να ζητησει λεφτα; /S

"Υποψηφιος Νο.6"

Ονομα: Λευτερης Πολιτης (νομιζω δηλαδη)
Οικ. Κατασταση: Χ(οι)ρος
Ειδικοτητα: Γυμναστης, ηθοποιος, διανομεας διαμαντιων
Προϋπηρεσια: Ως γυμναστης εχει αναλαβει την Ευα, τη Νορα και την Εριεττα, ως ηθοποιος τη Δαφνη και ως διανομεας το Στεφανο, την Εριεττα, την Αντιγονη και το Ρουσσο!
Ενδιαφεροντα: Κλαιμε τη Βερα, την πεφτουμε στην Ευα, τσακωνοματσε με την Αννα!

Αυτος μετα το φιλι δεν εφυγε; Πως στο καλο ξαναγυρισε, ή μαλλον γιατι; cake

"Υποψηφιος Νο.7"

Ονομα: Δαφνη Λυτρα Γεραλη
Οικ. Κατασταση: Εγγαμη (προς το παρον)
Ειδικοτητα: Καλος ανθρωπος Aww
Προϋπηρεσια: Γυρω στα 400 επεισοδια!
Ενδιαφεροντα: Θεατρο, του παραλογου!

Κατσε βρε Δαφνη, ο ανθρωπΑς μολις σε ειδα να μπαλαμουτιαζεσε με το μπισκοτακι και θες να το χωνεψει σε χρονο dt και να σε συγχωρεσει σε ακομη πιο συντομο διαστημα; Θυμασαι εσυ ποσο εκανες να συγχωρεσεις το Νικολα -αν τελικα το συγχωρεσες; Η Δαφνη ειναι απιστευτα και το τονιζω ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εριστικη! Η απαιτιση της να τη συγχωρεσουν απαντες επειδη συγχωρεσαν την Ευα και το Νικολα μου φαινεται εντελως παραλογη! Οχι γιατι ζηταει να γινει κατι τετοιο αλλα γιατι ζηταει να γινει μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα, δεν μπορω πλεον να παρακολουθησω τη λογικη της! livani

"Υποψηφιος Νο.8"

Ονομα: Νικολας Λυτρας
Οικ. Κατασταση: Εγγαμος (προς το παρον)
Ειδικοτητα: Κατα φαντασιαν κερατας
Προϋπηρεσια: Κερατωσε τη γυναικα του, την διεκδικησε, τον συγχωρεσε, την παντρευτηκε....
Ενδιαφεροντα: Προς το παρον προσπαθει να χωνεψει το υποτιθεμενο κερατο!

Ποσο μου αρεσε σημερα ο Νικολας ποσο; Μου αρεσε με το Λουκα που του εβαλε τις φωνες, μου αρεσε με τη Νορα "που τον καταλαβαινει", μου αρεσει μονος του στους δρομους -κουκουλιτσα!- μου αρεσε που ειπε οτι εκλαψε στην παραλια, μου αρεσε που πηγε στη Δαφνη και ναι ανυπομονω να δω τι θα πουνε αυριο!
I Heart2 ypnaroulis too!

"Υποψηφιος Νο. 9"

Ονομα: Λουκας Βενετης (για αυτο εχω μια ενσταση)
Οικ. Κατασταση: Χωρισμενος
Ειδικοτητα: Διαμεσολαβητης, ειρηνοποιος
Προϋπηρεσια: 445 επεισοδια
Ενδιαφεροντα: Διαζυγιο Δαφνης Νικολα

I Heart2 Loukas! Μου αρεσε παααρα πολυ ειδικα με το Νικολα! "Πες καληνυχτα ρε", "I love ypnaroulis" (αυτο μου εχει κολλησει!) και η Ευριδικη τα αγαπημενα μου! Η Ευριδικη δε μου δειχνει οτι καποιος εχει καταλαβει το θεατρο της Δαφνης! sfyr

"Υποψηφιος Νο.10"

Ονομα: Νορα Φωκα
Οικ. Κατασταση: Χωρισμενη
Ειδικοτητα: Δικηγορος
Προϋπηρεσια: Ενδιαφερουσα, αποτυχια στην επιλογη υπαλληλων!
Ενδιαφεροντα: Ψαχνουμε τωρα, ψαχνουμε!

Την ειχα στειλει τη Μελιτα στο γερο που εστειλε ο Νικολας το Λουκα, αν ημουν στη θεση της Νορας! Ειναι δυνατον ο εργοδοτης να προσπαθει να μαζεψει τα σημαζευτα του υπαλληλου; Τωρα ειναι τυχαιο που η Νορα θα ψαξει για τα εγγραφα υιοθεσιας της Εριεττας;
Μου αρεσε με το Νικολα, μολις σημερα σκεφτομουν οτι μου εχει λειψει μια σκηνη με τους δυο τους και με τη δαφνη αν και αυτο με την εδεμ που ειναι ζωντανη ειναι λιγο κουλο! ;/
Αληθεια καταλαβε κανεις τι διαβαζε την ωρα που μασουλαγε;

"Υποψηφιος Νο.11"

Ονομα: Ευα Χαριτου
Οικ. Κατασταση: Διαζευμενη
Ειδικοτητα: "Εκ γυναικος ερρυη τα φαυλα"
Προϋπηρεσια: Το μοναστηρι το γλυτωσε....
Ενδιαφεροντα: Φρουτοκρεμες, διαπραγματευσεις αναμεσα στους φιλους της!

Καπου την πηρε το ματι μου σημερα, με το Λουκα νομιζω... Απο οτι φαινεται της στοιχισε πολυ που η Δαφνη δεν την συγχωρεσε.... Αληθεια ως ποτε η Ευα θα πληρωνει και κυριως ως ποτε θα ειναι Η ΜΟΝΗ που θα πληρωνει;

"Υποψηφιος Νο.12"

Ονομα: Ιωαννα Μου!
Οικ. Κατασταση: Single
Ειδικοτητα: edem4ever
Προϋπηρεσια: Οτι μπορουμε κανουμε!
Ενδιαφεροντα: Εξακολουθω να βλεπω μυστικα!

Σημερα μου συνεβει το εξης παραξενο, το επεισοδιο μου αρεσε, ή για να ακριβολογω δεν με χαλασε ιδιαιτερα, επανεξεταζοντας το σχολιασμο μου συνειδητοποιω οτι αυτο το ανεξηγητο και πλεον σπανιο φαινομενο οφειλεται στην απουσια σκηνων Νορας Λουκα στις οποιες να σφαζονται για οτι να'ναι! Κι επειδη I love ypnaroulis θα το ψηφισω σημερα το επεισοδιο -τοσο καιρο δεν το ψηφιζα!- "Μετριο"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 10:31 pm

Θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο που είναι ταυτόχρονα και ον και οφ τόπικ. Πριν λίγο διάβασα το ακόλουθο δημοσίευμα: http://www.yupi.gr/gossip/c23342/Ta_Mystika_Ths_Edem.html.

Έλεος κα Ακρίτα, κ. Κυρίτση και λοιποί σεναριογράφοι!!!
Καταλάβαμε ότι κάνετε τα πάντα για να σπρώξετε κάποιους ανθρώπους που δεν το αξίζουν και όλοι γνωρίζουμε ή μπορούμε να φανταστούμε τους λόγους!!! Αλλά σεβαστείτε και λίγο τις απόψεις των τηλεθεατών και πάνω απ’ όλα προσπαθείστε να είστε συνεπείς με αυτά που εσείς οι ίδιοι γράφετε!!! Αλλά προφανώς δεν σας νοιάζει, γιατί υπάρχουν ακόμα κορόιδα που εξακολουθούν να βλέπουν τις γελοιότητες που γράφετε!!! Τελικά μόνο τα νούμερα σας ενδιαφέρουν!!!

Αν ισχύει, εγώ δεν ξαναβλέπω «Μυστικά της Εδέμ»!!! Όχι ότι τους νοιάζει βέβαια, απλά ήθελα να το δηλώσω!!!

Edit by Jim7
Υπάρχει κατάλληλο τοπικ στις δημοσιεύσεις. Εδώ μονο σχολιασμός επεισοδίου παρακαλώ πολύ.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 10:35 pm

Πρωτα απο ολα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην Εριεττα τι ωραια που απαντησε στο τηλεφωνο ποσο μα ποσο ευστοχα εβαλες στην θεση της την Μελιτα..

Το ακουσα και αυτο ..Δαφνη=''Πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη στον ανθρωπο σου''..Δαφνη ποιος φυσιολογικος ανθρωπος εχει
εμπιστοσυνη στον ανθρωπο του οταν το βλεπει να φιλιεται με αλλον που ζεις? Αλλα ετσι ειναι θες να ζηλευει μονο εκει που θες εσυ... Οταν εχεις αποθημενα στον συντροφο σου κατι δεν παει καλα με το να του κανεις το ιδιο που σου εκανε δεν κερδιζεις κατι χανεις αντιθετως την αξιοπρεπεια σου και τον χαρακτηρα σου.

Αν δουλεψεις ποτε η Νορα σε αυτο το γραφειο με την Αμαλια να μου τηλεγραφησεις ..Η Νορα τι φταιει να ακουει το δραμα της οικογενειας Ρουσσου απο μανα και κορη προβληματα δικα της ευτυχως για εδω εχει αποκτησει μπολικα (οι ατακες Α
Αμαλιας θεικες παρολο αυτα

Σε τι ωφελουσε το διπλο πλανο με την Μελιτα και τον Στεφανο-Εριεττα? Σαφως μας για να μας δειξουν που ταιριαζει καλυτερα και με ποια πρεπει να ειναι,πιστευω φανηκε πολυυυυυ ξεκαθαραααα ΕΡΙΕΤΤΑΑΑΑΑ με διαφορα
τι κολλημα εινα αυτο που εχει η Μελιτα με αυτα τα κερια ...

Σας παρακαλω μην αλλαζετε την Νταιζη οχι γιατι αν αλλαξει και ΑΥΤΗ παει εχουμε χαθει εντελως μην δειτε οτι συμπαθουμε καποιον καλο η κακο αμεσως να τον αλλαξετε

Αυτα

verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 10:39 pm

verile_mistika έγραψε:
Σε τι ωφελουσε το διπλο πλανο με την Μελιτα και τον Στεφανο-Εριεττα? Σαφως μας για να μας δειξουν που ταιριαζει καλυτερα και με ποια πρεπει να ειναι,πιστευω φανηκε πολυυυυυ ξεκαθαραααα ΕΡΙΕΤΤΑΑΑΑΑ με διαφορα
τι κολλημα εινα αυτο που εχει η Μελιτα με αυτα τα κερια ...

Εμείς το βλέπουμε, οι σεναριογράφοι πάλι, μάλλον όχι!!!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 11:35 pm

Lyn έγραψε:Καλέ πως το ξέχασα???

*σκουμπώνει τα μανίκια*

ΣΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!! ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Μέχρι τώρα έχουμε και (κ)λέμε:

Υπερ Απόλυτου
Αμαλία
Εύα
Ρούσσος
Αντιγόνη
Νόρα
Λουκάς

Στο τέλος θα μας πουν ότι:
1)Η Νταίζη συμμετείχε στις απόπειρες κατά της Εύας και ήθελε να τη βγάλει απ τη μέση, όχι για την κληρονομιά, αλλά για να μπορεί ο αδερφός της να χαρεί τον έρωτα του με τη Μελίτα.
2)Ο Λευτέρης προσπαθει να εκδικηθεί τον Καρτάλη και την Εριέττα, όχι λόγω Βέρας, αλλά επειδή ο πρώτος πρόδωσε τη Μελίτα με τη δεύτερη.
3) Ο Μπέλλος, αναγνωρίζοντας κι αυτός ότι ο Στέφανος είναι καλύτερος άνθρωπος κοντά στη Μελίτα, θα τον πιάσει προσωπικά και θα του ζητήσει, σαν καλός κουνιάδος που είναι, να τα ξαναβρεί με τη μεγάλη του αγάπη, τη Μελίτα! Εν ανάγκη θα του χαρίσει και την Εδέμ για να τον πείσει!
4)Ο Μάνος θα στείλει e-mail στο Στέφανο απ το Αμέρικα με ένα μουσικό βίντεο που επιμελήθηκε ο ίδιος με τις σκηνές που τράβηξε τη νύχτα του φόνου, με σκοπό να τον συγκινήσει για να τη δεχτεί πίσω. Παράλληλα θα επικοινωνήσει μέσω μσν με τη Νεφέλη για να της πει ότι από δω και μπρος θα έχει έναν καινούριο μπαμπάκα.
5) Η ίδια η Νεφέλη θα παροτρύνει τη μαμά της να τα βρει με το Στέφανο και η παιδοψυχολόγος θα πει στη Μελίτα να το κάνει για να μην πέσει το παιδί σε κατάθληψη.
6) Ο Κυριάκος βγαίνει με άδεια απ τη στενή και ζητάει απ την Αμαλία λεφτά, υποστηρίζοντας ότι μπορεί να τους βοηθήσει να τα ξαναβρουν. Ωστόσο στην πορεία ανακαλύπτει και ο ίδιος για τι μεγάλο έρωτα μιλάμε και τους βοηθάει οικειοθελώς, επιστρέφοντας τα λεφτά στην Αμαλία.

Και σύντομα, όλο το καστ θα επιστρατευτεί για να σωθεί ο απόλυτος έρωτας!! Μέχρι και ο ίδιος ο Χατζηβασιλείου, πριν πεθάνει, έχει αφήσει μια επιστολή, όπου εκφράζει την τελευταία του επιθυμία, που δεν είναι άλλη απ το να δει το συνεργάτη του Στέφανο ευτυχισμένο στο πλευρό της Μελίτας, που είναι κόρη του πλατωνικού του έρωτα και, όο να 'ναι της έχει μια αδυναμία!!

ΣΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΞΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Υ.Γ. Clarabelle ευστοχότατος σχολιασμός!
Αξίζουν oscar αντοχής όσοι συνεχίζουν!!
Εγραψες!!!!!!!!!!!!!!! Penguin
Και η Εριεττα μη νομίζεις, κι αυτή σχέδιο έχει που είναι με το Στέφανο για να ζηλέψει η Μελίτα και να ξαναέρθουν κοντα, μη χαθέι τέτοιος μεγάλος ΕΡΩΤΑΣ
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Νοε 23, 2010 11:36 pm

nefelik έγραψε:
Edit by Jim7
Υπάρχει κατάλληλο τοπικ στις δημοσιεύσεις. Εδώ μονο σχολιασμός επεισοδίου παρακαλώ πολύ.

Έχεις δίκιο, δεν θα επαναληφθεί.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης