Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap34%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 34% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 50

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 1:37 pm

JESSIE συμφωνώ κι εγώ μαζί σου με τη σειρά μου.
Ο Στέφανος για μένα ξεκάθαρα τρέφει κάποια αισθήματα για την Εριέττα, χωρίς να ξέρει ουτε ο ίδιος τί ακριβώς νιώθει.
Το μόνο σίγουρο για μένα είναι ότι τη νοιάζεται πολύ, γι' αυτό και δεν της αποκάλυψε το τί έμαθε από την μητέρα του.
Όσον αφορά τη Μελίτα, συμφωνώ και σε αυτό μαζί σου.
Τις προθέσεις της τις έχει καταλάβει και αν ήταν να υποκύψει θα υπέκυπτε τη μέρα που τον φίλησε και δε θα πήγαινε να την ταπώσει για την Εριέττα...

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 2:41 pm

Ψάχνουμε να βρούμε δικαιολογίες εκεί που δεν υπάρχουν.
Εδώ δεν ισχύει ¨τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται¨ είναι αυτό που βλέπουμε κ τέλος!
Μην προσπαθούμε να δούμε τι κρύβεται από κάτω, όσες φόρες το κάναμε φάγαμε φόλα.
Φαίνεται ότι το εργάκι μόνο εμείς το έχουμε πάρει σοβαρά. Οι σεναριογράφοι το έχουν βάλει στον αυτόματο.

Μέτριο από μένα.
Μ άρεσε η τελευταία σκηνή με Δάφνη-Νικόλα κ η σκηνή με την Θέα Ξύλα. Η Γεωργόνη επίσης πολύ καλή.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elenp Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 4:50 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πολύ. Δεν βαρέθηκα καθόλου και μου άρεσε που ήταν γύρω από την παρέα. Φυσικά έδειξε και άλλες σκηνές αλλά και αυτές ήταν καλές. Επίσης είχε και πολύ καλές ερμηνείες. Γενικά μου άρεσε αρκετά και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:04 pm

JESSIE έγραψε:Εχεις δίκιο, Γιούλη, αφ'ενός είδαμε οτι διστάζει να μιλήσει στην Εριέττα για τις "αποκαλύψεις" της μητέρας του, γιατί ξέρει οτι κάτι τέτοιο θα της προκαλέσει μεγάλο σόκ, από την άλλη τις προθέσεις της Μελίτας τις κατάλαβε ήδη, (αφού όπως λέει κι η ίδια τη διαβάζει σαν ανοιχτό βιβλίο) και δεν έδειξε να υποκύπτει, αλλά το ακριβώς αντίθετο...
Εγώ σκέπτομαι επίσης οτι ο τρόπος που προσπαθεί να κρατήσει αποστάσεις από την Εριέττα, μπορεί να οφείλεται ακριβώς στο ότι έχει αρχίσει να δένεται μαζί της, κι αυτό δεν του αρέσει και τόσο, το θεωρεί αδυναμία και χάσιμο του ελέγχου για μιάν ακόμη φορά... Ισως στην προσπάθεια αυτή να οφείλεται και η προσέγγιση που θα κάνει στη Μελίτα για να τα ξαναβρούν λίγο αργότερα, ώστε να "ξεφύγει" από την επίδραση που ασκεί πάνω του η Εριέττα, γιά τα αισθήματα της οποίας δεν είναι και τόσο βέβαιος, αφού εκείνη πάντα του δείχνει οτι αντιμετωπίζει τη σχέση τους σαν κάτι ευχάριτο, αλλά όχι σοβαρό... Οσο περίεργο κι αν μπορεί να φαντάζει κάτι τέτοιο, οι αντιδράσεις του Στέφανου στο παρελθόν με οδηγούν να σκεφτώ οτι υπάρχει τέτοια πιθανότητα...
JESSIE και giouli_edem, συμφωνώ κι εγώ απόλυτα μαζί σας. Η συμπεριφορά του Στέφανου μου δείχνει κι εμένα ότι έχει αρχίσει να δένεται με την Εριέττα και αυτό δεν του αρέσει, ίσως γιατί κι εκείνη δεν τον αφήνει να δει τα πραγματικά της αισθήματα. Όλα αυτά βέβαια, με την προϋπόθεση ότι υπάρχει κάποια λογική στο σενάριο, γιατί με αυτά που βλέπω τον τελευταίο καιρό έχω αρχίσει να αμφιβάλλω.

Αυτό που πιστεύω είναι ότι γενικότερα στη ζωή (την πραγματική ζωή, γιατί σε σενάρια που δεν είναι και τόσο αληθοφανή δεν μπορώ να είμαι σίγουρη ότι ισχύει) τίποτα δεν τελειώνει αν δεν έχει έρθει η ώρα του να τελειώσει. Όταν μια σχέση τελειώσει πριν έρθει η ώρα να γίνει αυτό, όπως έγινε με αυτή του Στέφανου και της Μελίτας, είναι λογικό να θέλεις να κάνεις μια τελευταία προσπάθεια, απλά για να σου φύγουν οι εμμονές που είχες, γιατί εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι πρόκειται για εμμονή και όχι για αγάπη. Και όταν γίνει αυτό, απλά διαπιστώνεις ότι, όπως είπε κι ο Στέφανος, «δε λέει» , τελειώνεις αυτή την ιστορία και πας παρακάτω...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:06 pm

"Who is who"

"Αλεξaντερ Φλeμινγκ"

Ανακαληψε την πενικιλλινη! Δεν λεω ο ανθρωπος εχει σωσει την ανθρωποτητα αλλα εχει καψει και κοσμο! Ξερεις τι ειναι στα καλα καθουμενα να βρισκεσαι στο νοσοκομειο γιατι πηρες Amoxil των 500 και τελικα να χανεις και την προγραμματισμενη χοροεσπριδα του συλλογου και το αποκριατικο παρτυ του σχολειου σου; Μια φορα ειχα την ευκαιρια να πεψω γαϊτανακι και την εχασα.... Aww Εχεις και τον αλλον θελει να παρατησει την ιατρικη, καλα κανει, εγω που εχασα το παρτυ δηλαδη!
Περα απο τα παιδικα τραυματα, εχω να πω οτι δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο το Νικολα, χωρις αυτο να σημαινει οτι συμφωνω μαζι του! Παντως η ολη ιστορια ηταν μια πολυ ωραια ευκαιρια να δουμε την Μαριλια, να την ακουσουμε να μας λεει για το εργοστασιο "του πατερα της", πως μεγαλωσε ετσι αυτο το παιδι! Και φυσικα για να θυμηθουμε ταυτοχρονα οτιη παρεα στα δυσκολα συσπειρωνεται και οτι αυτη η παρεα δεν υπαρχει πια!
Επισης το "στρατηγικο σχεδιο" της Δαφνης φαινεται να στευτηκε με επιτυχια, ανα και εξακολουθω να θεωρω οτι ηταν μια μπουρδα και μιση! Η τελευταια σκηνη ηταν κατ'εμε η ωραιοτερη που επεισοδιου! Hug Love!

"Ευγενιος Ιονεσκο"

Εισηγητης του θεατρου του παραλογου, εχει γεννεθλια σημερα -ή μαλλον θα ειχε- και χθες την τιμητικη του!
Τι κοινο εχει η σκηνη Νορας Ευας με αυτη του Νικολα και του λουκα, στο τραπεζι; Ελα τωρα! Μου θυμησε μια "δημιουργια" ηχητικη που ακουσα προσφατα οπου ειχαμε εκπεριτροπης τον πρωθυπουργο και τον αρχηγο της αξιωματικης αντιπολιτευσης να λενε ακριβως τα ιδια πραγματα! Απλα δεν ειμαι σιγουρη οτι αυτα που ελεγε η Νορα ηταν ακριβως τα ιδια με αυτα που ελεγε ο Λουκας... Πρεπει να ειχαν διαφορες, στο γενος ας πουμε! wall
Η Δαφνη τα ακουσε τα μαντατα απο τη Νορα και απο την Ευα η οποια δεν προλαβε να φυγει... Του κατεστρεψε τη ζωη λεει η Ευα του Νικολα γιατι τον παντρευτηκε και μετα την επιασε στο κρεβατι με το Μανο και ερωτω εγω τωρα χωρις να εχω καμια διαθεση να δικαιολογισω τις πραξεις της Ευας, και η Δαφνη το ιδιο δεν εκανε; Ενταξει δεν τους επιασε στο κρεβατι με το Λευτερη αλλα οσο να πεις και η τζαμαρια ποναει... ;/

"Αγκαθα Κριστι"

Η βασιλισσα του εγκληματος! Που τη θυμηκα; Ψαχνουμε να βρουμε ποιος σκοτωσε τον πατερα της Εριεττας σωστα; Ε βαριεμαι να γραφω καθε φορα "ο πατερας της Εριεττας" και αποφασισα να γραφω "Ποιος σκοτωσε τον Ακροϋντ;"
Μεχρι να αξιωθουν η Αντιγονη και ο Ροσσος να πουν την αληθεια και να βγαλουμε κι εμεις καμια ακρη θα στμβιβαστω με αυτο...! Αυτη η Αντιγονη που τα βρισκει ηθελα να ξερα, ακου να ριξουν λασπη στο Περικλη εν οψη της δικης.... slap

"Ματα Χαρι"

Η πιο διασημη κατασκοπος του κοσμου! Αυτη την ανακαληψαν και την εκτελεσαν με τη Νταιζη πως το βλεπετε; Εγω παθει συγχιση και δε λιγο δεν θα μπορω να βγαλω ακρη με την καμια, με αυτα που βλεπω... Ποιος παρακολουθει ποιον, ποιον δολευει ποιον και γιατι; Απο τον ολο χαμο που δημιουργηθηκε με την αφηξει της Νταιζης στο γυμναστηριο το μονο που μου εμεινε ηταν το υφος του Χρηστου οταν της ελεγε "Να ξαμοληθω; Που να ξαμοληθω;" : respect : Ενας συνδιασμος τι μου λεει τωρα αυτη και Ε ρε που εχω μπλεξει!!!

"Ουιλιαμ Σαιλπηρ"

Ενας απο τους σπουδαιοτερους ποιητες και θεατρικους συγγραφεις!
Και μη μου πειτε οτι δεν σας κανει κατι απο Ρωμαιος και Ιουλιετα ο ερωτας Στεφανου και Μελιτας; Προσωπικα για ημερωμα της στριγγλας μου κανει βεβαια... Δεν μπορω αλλο τη Μελιτα πραγματικα... κανε οτι εχεις να κανεις κι ασε μας στην ησυχια μας... Αμα θες να φαρμακωθεις, φαρμακωσου, κανε χαρακιρι, ΔΕΝ αντεχω αλλο Ee?
Για να το ξεκαθαρισω παντως δεν συμφωνω με τη Εριεττα ο λογος της ανησυχιας του Στεφανου δεν ειναι η Μελιτα, περισσοτερο πιστευω οτι εχει να κανει με το γεγονος οτι πιστευει πως ο πατερας της σκοτωσε τον πατερα της!

Ενα ολοκληρο επεισοδιο για μια μονο σκηνη, την τελευταια... Τα υπολοιπα ηταν η επαναληψη των επαναληψεων και μπορει να ειναι μητηρ μαθησεως αλλα εχουμε παρα-μαθει, εχουμε παρα-μορφωθει και οχι μονο εμεις.... Μετριο!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:13 pm

edem4ever έγραψε:"Who is who"

"Αγκαθα Κριστι"

Η βασιλισσα του εγκληματος! Που τη θυμηκα; Ψαχνουμε να βρουμε ποιος σκοτωσε τον πατερα της Εριεττας σωστα; Ε βαριεμαι να γραφω καθε φορα "ο πατερας της Εριεττας" και αποφασισα να γραφω "Ποιος σκοτωσε τον Ακροϋντ;"
Μεχρι να αξιωθουν η Αντιγονη και ο Ροσσος να πουν την αληθεια και να βγαλουμε κι εμεις καμια ακρη θα στμβιβαστω με αυτο...! Αυτη η Αντιγονη που τα βρισκει ηθελα να ξερα, ακου να ριξουν λασπη στο Περικλη εν οψη της δικης.... slap

Όπως πάντα θέα!

Μια χάρη μόνο. Ούτε καν χάρην σχολιασμού δεν πρέπει να συγκρίνουμε την βασίλισσα : respect : και τις εργάρες της (είτε μυθιστορήματα είτε θεατρικά έργα) όπως το "Ποιός σκότωσε τον Ακρόυντ" : respect : με την Εδέμ και τους συγγραφείς της! Καμμία σχέση με το πορτοκάλι sisi

Αγκάθα : respect : : respect : : respect :

Γιάννα : respect : : respect : : respect :

Flkia

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Παρ Νοε 26, 2010 5:14 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:13 pm

edem4ever έγραψε:"Who is who"

"Αλεξaντερ Φλeμινγκ"

Ανακαληψε την πενικιλλινη! Δεν λεω ο ανθρωπος εχει σωσει την ανθρωποτητα αλλα εχει καψει και κοσμο! Ξερεις τι ειναι στα καλα καθουμενα να βρισκεσαι στο νοσοκομειο γιατι πηρες Amoxil των 500 και τελικα να χανεις και την προγραμματισμενη χοροεσπριδα του συλλογου και το αποκριατικο παρτυ του σχολειου σου; Μια φορα ειχα την ευκαιρια να πεψω γαϊτανακι και την εχασα.... Aww Εχεις και τον αλλον θελει να παρατησει την ιατρικη, καλα κανει, εγω που εχασα το παρτυ δηλαδη!
Περα απο τα παιδικα τραυματα, εχω να πω οτι δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο το Νικολα, χωρις αυτο να σημαινει οτι συμφωνω μαζι του! Παντως η ολη ιστορια ηταν μια πολυ ωραια ευκαιρια να δουμε την Μαριλια, να την ακουσουμε να μας λεει για το εργοστασιο "του πατερα της", πως μεγαλωσε ετσι αυτο το παιδι! Και φυσικα για να θυμηθουμε ταυτοχρονα οτιη παρεα στα δυσκολα συσπειρωνεται και οτι αυτη η παρεα δεν υπαρχει πια!
Επισης το "στρατηγικο σχεδιο" της Δαφνης φαινεται να στευτηκε με επιτυχια, ανα και εξακολουθω να θεωρω οτι ηταν μια μπουρδα και μιση! Η τελευταια σκηνη ηταν κατ'εμε η ωραιοτερη που επεισοδιου! Hug Love!

"Ευγενιος Ιονεσκο"

Εισηγητης του θεατρου του παραλογου, εχει γεννεθλια σημερα -ή μαλλον θα ειχε- και χθες την τιμητικη του!
Τι κοινο εχει η σκηνη Νορας Ευας με αυτη του Νικολα και του λουκα, στο τραπεζι; Ελα τωρα! Μου θυμησε μια "δημιουργια" ηχητικη που ακουσα προσφατα οπου ειχαμε εκπεριτροπης τον πρωθυπουργο και τον αρχηγο της αξιωματικης αντιπολιτευσης να λενε ακριβως τα ιδια πραγματα! Απλα δεν ειμαι σιγουρη οτι αυτα που ελεγε η Νορα ηταν ακριβως τα ιδια με αυτα που ελεγε ο Λουκας... Πρεπει να ειχαν διαφορες, στο γενος ας πουμε! wall
Η Δαφνη τα ακουσε τα μαντατα απο τη Νορα και απο την Ευα η οποια δεν προλαβε να φυγει... Του κατεστρεψε τη ζωη λεει η Ευα του Νικολα γιατι τον παντρευτηκε και μετα την επιασε στο κρεβατι με το Μανο και ερωτω εγω τωρα χωρις να εχω καμια διαθεση να δικαιολογισω τις πραξεις της Ευας, και η Δαφνη το ιδιο δεν εκανε; Ενταξει δεν τους επιασε στο κρεβατι με το Λευτερη αλλα οσο να πεις και η τζαμαρια ποναει... ;/

"Αγκαθα Κριστι"

"Ματα Χαρι"

Η πιο διασημη κατασκοπος του κοσμου! Αυτη την ανακαληψαν και την εκτελεσαν με τη Νταιζη πως το βλεπετε; Εγω παθει συγχιση και δε λιγο δεν θα μπορω να βγαλω ακρη με την καμια, με αυτα που βλεπω... Ποιος παρακολουθει ποιον, ποιον δολευει ποιον και γιατι; Απο τον ολο χαμο που δημιουργηθηκε με την αφηξει της Νταιζης στο γυμναστηριο το μονο που μου εμεινε ηταν το υφος του Χρηστου οταν της ελεγε "Να ξαμοληθω; Που να ξαμοληθω;" : respect : Ενας συνδιασμος τι μου λεει τωρα αυτη και Ε ρε που εχω μπλεξει!!!

"Ουιλιαμ Σαιλπηρ"

Ενας απο τους σπουδαιοτερους ποιητες και θεατρικους συγγραφεις!
Και μη μου πειτε οτι δεν σας κανει κατι απο Ρωμαιος και Ιουλιετα ο ερωτας Στεφανου και Μελιτας; Προσωπικα για ημερωμα της στριγγλας μου κανει βεβαια... Δεν μπορω αλλο τη Μελιτα πραγματικα... κανε οτι εχεις να κανεις κι ασε μας στην ησυχια μας... Αμα θες να φαρμακωθεις, φαρμακωσου, κανε χαρακιρι, ΔΕΝ αντεχω αλλο Ee?
Για να το ξεκαθαρισω παντως δεν συμφωνω με τη Εριεττα ο λογος της ανησυχιας του Στεφανου δεν ειναι η Μελιτα, περισσοτερο πιστευω οτι εχει να κανει με το γεγονος οτι πιστευει πως ο πατερας της σκοτωσε τον πατερα της!

Ενα ολοκληρο επεισοδιο για μια μονο σκηνη, την τελευταια... Τα υπολοιπα ηταν η επαναληψη των επαναληψεων και μπορει να ειναι μητηρ μαθησεως αλλα εχουμε παρα-μαθει, εχουμε παρα-μορφωθει και οχι μονο εμεις.... Μετριο!
εΙΣΑΙ ΘΕΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΑΠΛΑ!!!κΑΙ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΟΥ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΣΤΟΧΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ, ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!! oscar oscar oscar oscar : respect : : respect : : respect :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:28 pm

TutTut Οχι δεν συγκρινα..... Απλα η ερωτηση "Ποιος σκοτωσε τον_____ δεν ξερουμε το ονομα του, μου φερνει στο μυαλο το συγκεκριμενο βιβλιο σαν τιτλο! Οχι σαν περιεχομενο, αν θυμαμαι καλα ειχα μεινει και μ@λ@κ@ς οταν εμαθα ποιος σκοτωσε τον Ακροϋντ!

Ευχαριστω παρα πολυ! ))
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:48 pm

giouli_edem έγραψε:JESSIE συμφωνώ κι εγώ μαζί σου με τη σειρά μου.
Ο Στέφανος για μένα ξεκάθαρα τρέφει κάποια αισθήματα για την Εριέττα, χωρίς να ξέρει ουτε ο ίδιος τί ακριβώς νιώθει.
Το μόνο σίγουρο για μένα είναι ότι τη νοιάζεται πολύ, γι' αυτό και δεν της αποκάλυψε το τί έμαθε από την μητέρα του.
Τις προθέσεις της τις έχει καταλάβει και αν ήταν να υποκύψει θα υπέκυπτε τη μέρα που τον φίλησε και δε θα πήγαινε να την ταπώσει για την Εριέττα...

οκ το πηρα αποφαση...βλεπουμε αλλη σειρα... xm
μια μικρη υπενθυμιση μονο η εριεττα ειπε χαρακτηριστικα <τον διαολιζει η μελιτα και ξεσπαει τα νευρα του πανω μου>
δεν αντιλεγω οτι μπορει να σκεφτεται πως θα πει στην εριεττα αυτο που εμαθε και αυτο γιατι ειναι ανθρωπος...οχι ζωο...
μπορει να την νοιαζεται ως ανθρωπος...αυτο απο κατι αλλο απεεεεεχει πααααρα πολυυυυυ....
και κατι ακομα....μαλλον μισειτε πολυ την εριεττα για να την θελετε με εναν τυπο σαν τον στεφανο που ειναι αθλιος χαρακτηρας οπως λετε.... sfyr
ετσι και αλλιως το τι θα γινει θα το δουμε στις οθονες μας.... Cool
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 5:58 pm

anastasia20 έγραψε:
οκ το πηρα αποφαση...βλεπουμε αλλη σειρα... Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 560377
μια μικρη υπενθυμιση μονο η εριεττα ειπε χαρακτηριστικα <τον διαολιζει η μελιτα και ξεσπαει τα νευρα του πανω μου>
δεν αντιλεγω οτι μπορει να σκεφτεται πως θα πει στην εριεττα αυτο που εμαθε και αυτο γιατι ειναι ανθρωπος...οχι ζωο...
μπορει να την νοιαζεται ως ανθρωπος...αυτο απο κατι αλλο απεεεεεχει πααααρα πολυυυυυ....
και κατι ακομα....μαλλον μισειτε πολυ την εριεττα για να την θελετε με εναν τυπο σαν τον στεφανο που ειναι αθλιος χαρακτηρας οπως λετε.... Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 751732

Η Εριέττα ξέρει το ποιόν του Στέφανου. Και έχει ανοίξει ο ένας τα ''χαρτιά'' του στον άλλον.
Εφόσον μια σχέση είναι καθαρή και ξάστερη απο την αρχή, χωρίς ψέματα και ψεύτικα ροζ συννεφάκια, γιατί οχι?

Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 447 - Ημερομηνία 25-11-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Νοε 26, 2010 6:01 pm

anastasia20 έγραψε:
giouli_edem έγραψε:JESSIE συμφωνώ κι εγώ μαζί σου με τη σειρά μου.

οκ το πηρα αποφαση...βλεπουμε αλλη σειρα... xm
και κατι ακομα....μαλλον μισειτε πολυ την εριεττα για να την θελετε με εναν τυπο σαν τον στεφανο που ειναι αθλιος χαρακτηρας οπως λετε.... sfyr

Αναστασία φυσικά και δεν μισούμε την Εριέττα, γιατί η Εριέττα ξέρει ποιός είναι ο Στέφανος και τον δέχεται και τον ερωτεύτηκε όπως είναι, ενώ η Μελίτα όχι... Αν κρίνω από όσα έχουν σούρει οι Στεφανομελιτικές κατά κόρον στο Στέφανο, (όχι εσύ προσωπικά) από πέρσυ κιόλας, μάλλον εσείς μισείτε τη Μελίτα που τη θέλετε με έναν τύπο σαν το Στέφανο, που άλλωστε είναι φανερό οτι δεν μπορεί να τον καταλάβει και να τον αντέξει όπως είναι....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης