Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

+24
margaret10
ebelina2007
jim7
KatsaroYpotheto
taradoula
almaresi
maeveline
goldy24
Cancoon
κικκο
zwi
Caroline
soso
fay66
Lyn
maria_sab
JESSIE
Καρ-Mik
anastasia20
fay
stephanos13
nefelik
pasxalitsa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 32% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 30% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 47
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 26, 2010 6:30 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 26, 2010 8:14 pm



Mπα σε καλό μας πάλι σήμερα

Ο Νικόλας ήταν αυτός; Ee? Τα βρήκε με τη Δάφνη και όλα καλά. Δεν τρέχει τίποτα με το παιδάκι που κόντεψε να στείλει στα θυμαράκια. Μετάλλαξη κι αυτός Δηλαδή το χθεσινό επεισόδιο το έγραψε άλλος; Γιατί χθες ένοιωθε τύψεις σήμερα πάλι μια χαρά τριαλαρό κι ας μου άρεσε η σκηνή.

Τί είπε βρε παιδιά η Δάφνη; Ο Λευτεράκης λέει ζαχαρώνει την Εύα. Εγώ πριν τρία τέσσερα επεισόδια γιατί την άκουσα να λέει στη Νόρα οτι ο Λευτέρης τη φλέρταρε κι εκείνη γοητεύτηκε; imarton Τρείς εκδοχές
Θέλω εγώ ΩΡΛ
Οι σεναριογράφοι γράφουν εκ περιτροπής και δεν ήξερε ο σημερινός τι έγραψε ο προχθεσινός
Άλλαξε το σενάριο άρον άρον

Από πότε του Λουκά του βρωμάει ο καναπές της Νόρας; Θα πηδηχτώ απ το παράθυρο. Προτίμησε να πάει στην Αμαλία. Καλές οι πατατούλες γελάσαμε αλλά έλεος Kotsides

Το μικρό άμαθο κερατωμένο δεν ξέρει οτι ο άντρας είναι κυνηγός; Άσε ρε κακομοίρα να τρέξει κι αυτός πίσω σου τόσο σου αρέσει να σέρνεσαι; Το είδες να γίνεται μπροστά στα μάτια σου ακόμη να το εμπεδώσεις; Η Εύα όσο κυνηγούσε το Μάνο την έφτυνε μόλις τον έφτυσε άρχισε να τρέχει πίσω της. Κι ο άλλος τι ύφος ήταν αυτό; Το έπιασε οτι το κατιναριό θέλει να κοντράρει την Ερι. Α κατακαημένε Ρίτσο.....

Μπράβο βρε Ερι. Congrats Μη μοιάσεις κοριτσάρα μου στο κατινάκι. Αυτή ναι ειναι κυρία. Καψούρα μπορεί αλλά ταυτόχρονα αξιοπρεπής.

Το γλίτσικο μπισκοτάκι θέλει λέει να μη λέει ψέματα στην Εύα. Ναι βρε το όνομά του μια εκδίκηση και ενα βαλιτσάκι διαμάντα κρατάει κρυφά όλα τα άλλα της τα λέει. xoxo

Τελικά ο Στέφανος την έχει πάρει χαμπάρι την κατινιά της. Αμέσως το έπιασε καλά το φαντάστηκα. Ήθελα να ήξερα τι τον γοήτευσε απο δαύτην. Όταν σμίξουν πάντως θα ρίξουμε τρελό γέλιο. Το κατιναριό θα τρέχει και δεν θα φτάνει

Καλά το καλύτερο της μέρας ήταν το ευχαριστώ του Νικόλα Ζήτησε και συγνώμη. Τελικά δεν μπορεί Σουηδοί το γράφουν το σήριαλ. cake

Η Νόρα ακόμη με καφέδες ζεί; Το ήθελε είπαμε αυτό το παιδί ε; livani

Η Νταίζη ζητάει απ το Ρούσσο σεβασμό. Ξέχασε φαίνεται ότι κάποτε του πέταγε το μπούστο στη μούρη και το παίζει κιουρία. lmao

Μπράβο βρε Νόρα. Μαθαίνεις οτι η Δάφνη αλάλιασε το Νικόλα τόσο ώστε κόντεψε να πεθάνει ένα παιδί την έχεις ακούσει να βγάζει όλη της τη χολή στην Εύα και το μόνο που λες ειναι οτι η Δάφνη είναι καπάτσα και τα κατάφερε; Παράπλευρη απώλεια η Εύα. Ωραία δικαιολογία. Θα μου πεις πάντα παράπλευρη απώλεια ήταν.

Τελικά όλοι έχουν ελαφρυντικά εκτός απ την Ευα. Παρακαλώ να ζητήσει συγνώμη απ τους πάντες νεκρούς και θανόντες που έχουν ακουστεί στη σειρά και μετά στείλτε τη μεχρι το Αμέρικα να ζητήσει και μια συγνώμη απ το Μάνο γιατί μας γκαστρώσατε

Η Νταίζη ειδε το μπαμπά της και συγκινήθηκε. Fskl Τόσο καιρό προσπαθούσε μωρε το τσαμενάκι να ξεκάνει τη μάνα του το ανήψι του και τον άντρα του και δεν είχε προλάβει. Δακρύσατε;

Α να η Δαφνούλα πήγε στης Εύας. Θα ρίξουμε το γέλιο της αρκούδας τη Δευτέρα μέχρι που θα βάλουν την Εύα να της ζητήσει γονατιστή συγνώμη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Νοε 26, 2010 8:23 pm

Ψήφισα πολύ καλό για την επανασύνδεση Δάφνης-Νικόλα που μας ξεβάλτωσε και για κάποιες ερμηνείες.

Κατρανίδης-Πεφάνη-Παπαδημητρίου ακόμα μια φορά απέδειξαν την κλάση και τη θεατρική τους παιδεία. Καίριοι μετρημένοι, όπως τους αρμόζει.

Ο μικρούλης Μάριος επίσης ήταν ένας κούκλος σήμερα.

Λουκάς και Νόρα σε μαθήματα αυτισμού, και λιγούρας με τα πήγαινε έλα του Λουκά. (κρίμα και άδικο και για τους ήρωες και τους Ηθοποιούς να τους τραβολογάμε αναίτια)

Η Φαίη Ξυλά για ακόμα μια φορά δικαίωσε τον τίτλο της πρωταγωνίστριας, αφού επίσης μας έπεισε. ΜΕ δάκρυ απογοήτευσης, μετά εξαφάνισε τον -δημοφιλή- lmao Τέρυ και μας άφησε με την αγωνία στη σκηνή με τη Δάφνη.

Το κατινάκι, ξεκίνησε διάβασμα. Στέλνει και μνμ αυτά που διαβάζει, αλλά τοίχο βρίσκει. Ο κατ' εφημισμόν "απόλυτος" imarton δεν χαμπαριάζει από αυτά.

Πολύ γλυκιά η σκηνή Εριέττας-Στέφανου στο κρεβάτι, βγάζει μια οικειότητα και το πιο σημαντικό δεν βγάζει προστυχιά. Και η σκηνή μετά στην πισίνα, ήταν καλή. Νομίζω χημεία το λένε αυτό...

Νταίζη επίσης καλή σήμερα και με το μπέλλο στο δουλευόμαστε και με τον Ρούσο και φυσικά με το Χρήστο που πάντα δένουν.

Εν αναμονεί..... Να περνάμε όμορφα Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Νοε 26, 2010 8:29 pm

Clarabelle έγραψε:

Mπα σε καλό μας πάλι σήμερα

Ο Νικόλας ήταν αυτός; Ee? Τα βρήκε με τη Δάφνη και όλα καλά. Δεν τρέχει τίποτα με το παιδάκι που κόντεψε να στείλει στα θυμαράκια. Μετάλλαξη κι αυτός Δηλαδή το χθεσινό επεισόδιο το έγραψε άλλος; Γιατί χθες ένοιωθε τύψεις σήμερα πάλι μια χαρά τριαλαρό κι ας μου άρεσε η σκηνή.

Τί είπε βρε παιδιά η Δάφνη; Ο Λευτεράκης λέει ζαχαρώνει την Εύα. Εγώ πριν τρία τέσσερα επεισόδια γιατί την άκουσα να λέει στη Νόρα οτι ο Λευτέρης τη φλέρταρε κι εκείνη γοητεύτηκε; imarton Τρείς εκδοχές
Θέλω εγώ ΩΡΛ
Οι σεναριογράφοι γράφουν εκ περιτροπής και δεν ήξερε ο σημερινός τι έγραψε ο προχθεσινός
Άλλαξε το σενάριο άρον άρον

Από πότε του Λουκά του βρωμάει ο καναπές της Νόρας; Θα πηδηχτώ απ το παράθυρο. Προτίμησε να πάει στην Αμαλία. Καλές οι πατατούλες γελάσαμε αλλά έλεος Kotsides

Το μικρό άμαθο κερατωμένο δεν ξέρει οτι ο άντρας είναι κυνηγός; Άσε ρε κακομοίρα να τρέξει κι αυτός πίσω σου τόσο σου αρέσει να σέρνεσαι; Το είδες να γίνεται μπροστά στα μάτια σου ακόμη να το εμπεδώσεις; Η Εύα όσο κυνηγούσε το Μάνο την έφτυνε μόλις τον έφτυσε άρχισε να τρέχει πίσω της. Κι ο άλλος τι ύφος ήταν αυτό; Το έπιασε οτι το κατιναριό θέλει να κοντράρει την Ερι. Α κατακαημένε Ρίτσο.....

Μπράβο βρε Ερι. Congrats Μη μοιάσεις κοριτσάρα μου στο κατινάκι. Αυτή ναι ειναι κυρία. Καψούρα μπορεί αλλά ταυτόχρονα αξιοπρεπής.

Το γλίτσικο μπισκοτάκι θέλει λέει να μη λέει ψέματα στην Εύα. Ναι βρε το όνομά του μια εκδίκηση και ενα βαλιτσάκι διαμάντα κρατάει κρυφά όλα τα άλλα της τα λέει. xoxo

Τελικά ο Στέφανος την έχει πάρει χαμπάρι την κατινιά της. Αμέσως το έπιασε καλά το φαντάστηκα. Ήθελα να ήξερα τι τον γοήτευσε απο δαύτην. Όταν σμίξουν πάντως θα ρίξουμε τρελό γέλιο. Το κατιναριό θα τρέχει και δεν θα φτάνει

Καλά το καλύτερο της μέρας ήταν το ευχαριστώ του Νικόλα Ζήτησε και συγνώμη. Τελικά δεν μπορεί Σουηδοί το γράφουν το σήριαλ. cake

Η Νόρα ακόμη με καφέδες ζεί; Το ήθελε είπαμε αυτό το παιδί ε; livani

Η Νταίζη ζητάει απ το Ρούσσο σεβασμό. Ξέχασε φαίνεται ότι κάποτε του πέταγε το μπούστο στη μούρη και το παίζει κιουρία. lmao

Μπράβο βρε Νόρα. Μαθαίνεις οτι η Δάφνη αλάλιασε το Νικόλα τόσο ώστε κόντεψε να πεθάνει ένα παιδί την έχεις ακούσει να βγάζει όλη της τη χολή στην Εύα και το μόνο που λες ειναι οτι η Δάφνη είναι καπάτσα και τα κατάφερε; Παράπλευρη απώλεια η Εύα. Ωραία δικαιολογία. Θα μου πεις πάντα παράπλευρη απώλεια ήταν.

Τελικά όλοι έχουν ελαφρυντικά εκτός απ την Ευα. Παρακαλώ να ζητήσει συγνώμη απ τους πάντες νεκρούς και θανόντες που έχουν ακουστεί στη σειρά και μετά στείλτε τη μεχρι το Αμέρικα να ζητήσει και μια συγνώμη απ το Μάνο γιατί μας γκαστρώσατε

Η Νταίζη ειδε το μπαμπά της και συγκινήθηκε. Fskl Τόσο καιρό προσπαθούσε μωρε το τσαμενάκι να ξεκάνει τη μάνα του το ανήψι του και τον άντρα του και δεν είχε προλάβει. Δακρύσατε;

Α να η Δαφνούλα πήγε στης Εύας. Θα ρίξουμε το γέλιο της αρκούδας τη Δευτέρα μέχρι που θα βάλουν την Εύα να της ζητήσει γονατιστή συγνώμη.
Συμφωνώ με όλα τα παραπάνω!

Επίσης, το σημερινό επεισόδιο είναι ιστορικό, εκτός από την επανασύνδεση Νικόλα – Δάφνης, και για έναν άλλο λόγο. Η Μελίτα είπε για πρώτη φορά σωστά το όνομα της Εριέττας!!! Απίστευτο!!! Μαθήματα ορθοφωνίας της έκαναν;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από stephanos13 Παρ Νοε 26, 2010 8:31 pm

Ψηφίζω για πρώτη φορά φέτος τέλειο !

Σιγά σιγά ( με ρυθμούς χελώνας , μην πω σαλιγκαριού ) βλέπω την πάρεα με απαρχή το σημερινό επεισόδιο να ενώνεται και να αρχίζουμε να βλέπουμε ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !

Έριξα πολύ γέλιο στην σκηνή Λουκά - Νικόλα στο ιατρείο . lmao lmao
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από fay Παρ Νοε 26, 2010 8:44 pm

Να εκφράσω κι εγώ μια απορία, που μάλλον απορία θα μείνει, ποιος να βρεθεί να μου απαντήσει. Ο δόλιος ο Λουκάς γιατί να γυρίζει από πόρτα σε πόρτα επαναλαμβάνοντας το ρεσιτάλ του Τουργκένιεφ και να μη μπορεί να πάει στο σπίτι ΤΟΥ; Γιατί δικό του είναι ουσιαστικά, ακόμη κι αν το έγραψε στον Άρη, έχει το ίδιο δικαίωμα να μένει εκεί που έχει κι η Νταίζη. Και μια που η Νταίζη είναι τώρα κυρία (;Wink Μπέλλου δε μένει κανείς εκεί. Προς τι όλη η φασαρία της μεταβίβασης του σπιτιού πέρυσι; Για να βλέπουμε το ίδιο εργάκι με το Λουκά να περιφέρεται άστεγος; Μπορεί να ήταν αστείο πέρυσι αλλά τώρα πια δε μπορώ να γελάσω. Αλλά θα μου πείτε, τόσα παράλογα και άκυρα έχουμε δει σ' αυτή τη σειρά, εδώ θα κολλήσουμε; Ποιος θυμάται τώρα πια ότι ο Λουκάς είχε κι ένα σπίτι. Και να σημειώσω ότι δε γέλασα καθόλου όταν η τρελοΑμαλία τον πέταξε έξω τον καημένο το Λουκάκο. Η κωμωδία αυτή μπαγιάτεψε και δεν προκαλεί πια γέλιο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Νοε 26, 2010 8:46 pm

λοιπον λιγα πραγματα:

λευτερης:
ο λευτερης καλοβλεπει την ευα...
ας ειδοποιησει καποιος τον λευτερη...δεν το ξερει ο χριστιανος....lmao
τεσπα!ας δουμε πως θα εξελιχθει το love story αυτο...

ευα:
η ευα αποκαλεσε την κολλητη της φιλη ΑΥΤΗ;;;;;
και εγω ετσι αποκαλω τις κολλητες μου...εκτος εννοειται οτι παντρευομαι τον ανδρα τους και μετα τους λεω κιολας οτι δε νοιαζονται για τον ανδρα που εγω χρησιμοποιησα.... lmao

λουκας:
λυπηθηκε η ψυχη μου τον λουκα σημερα...
εχει καταντησει ο δυσμοιρος σαν τους περιπλανωμενους μαυρους στην ερμου με τις τσαντες...

εριεττα:
αυτη ειναι η κιουρια;;;ναι ολες οι ΚΥΡΙΕΣ πανε να ψαξουν το κινητο του αλλου...
αυτη δεν ειναι που ελεγε οτι ο στεφανος δεν ειναι κτημα της;;
τι την νοιαζει τι κανει η μελιτα;;;
ναι μαρη και ποιηματα θα του στειλει και οληοκληρη την ιλιαδα αμα λαχει...δεν θα σου παρει την αδεια. cake
λεγε εσυ λεγε...οσα πιο πολλα λες και οσο πιο υπερανω το παιζεις τοσο πιο αποτομα θα πεσεις...

στεφανος:
τι φωνη εχει ο ατιμος;;; Love!
πως διαβαζε ετσι το ποιημα;;;αχ...λιωνεις στεφανακο αλλα ο εγωισμος σου δεν σε αφηνει ακομα να ανοιχτεις....
ο στεφανος θεωρει οτι η μελιτα γυρισε οχι για τον ιδιο οχι επειδη τον αγαπαει αλλα επειδη εκεινος την ξεπερασε....(και καλα) και προχωρησε....γυριζει πιστευει ο στεφανος για να ικανοποιησει τον δικο της εγωισμο....
μολις ομως ο στεφανος καταλαβει οτι η μελιτα επεστρεψε επειδη δεν μπορει
μακρυα του και για καμια εριεττα τοτε θα πεσει και το καστρο στεφανος....

η μελιτα του εχει κανει ΜΕΓΑΛΗ ζημια.... inlove

μελιτα:
ετσι μελιτα...πολλη ωραια κινηση να στειλεις το ποιημα...
δειξτου οτι τον αγαπας...εσενα περιμενει και ας μην στο δειχνει....
και ας σε πληγωνει με τα λογια του....
εκεινος ποναει περισσοτερο....inlove

την τοσο ωραια σκηνη με το ποιημα ηρθε και την χαλασε η κιουρια..... Fskl
οταν εβγαλε την ρομπα της ο στεφανος ειχε ενα βλεμμα
<ημουν καλο παιδι...μην με βιασεις shy > lmao

ΜΕΤΡΙΟ....

και μην ξεχναμε....
ΣΠΡΩΩΩΞΤΕΕΕ....
ΣΠΡΩΩΩΞΤΕΕΕΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.... Heart2
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Νοε 26, 2010 8:51 pm

anastasia20 έγραψε:

εριεττα:
αυτη ειναι η κιουρια;;;ναι ολες οι ΚΥΡΙΕΣ πανε να ψαξουν το κινητο του αλλου...
Το έψαξε τελικά ??? Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 767325 Οχι, δεν το έψαξε, αρα, ναι είναι κυρία Wink Wink

την τοσο ωραια σκηνη με το ποιημα ηρθε και την χαλασε η κιουρια..... Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 951465
οταν εβγαλε την ρομπα της ο στεφανος ειχε ενα βλεμμα
<ημουν καλο παιδι...μην με βιασεις Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 598612 > Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 191984


Μια χαρά αγκαλίτσα την πήρε Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 811901
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Νοε 26, 2010 8:53 pm

anastasia20 έγραψε:
εριεττα:
αυτη ειναι η κιουρια;;;ναι ολες οι ΚΥΡΙΕΣ πανε να ψαξουν το κινητο του αλλου...
αυτη δεν ειναι που ελεγε οτι ο στεφανος δεν ειναι κτημα της;;
τι την νοιαζει τι κανει η μελιτα;;;
ναι μαρη και ποιηματα θα του στειλει και οληοκληρη την ιλιαδα αμα λαχει...δεν θα σου παρει την αδεια. cake
λεγε εσυ λεγε...οσα πιο πολλα λες και οσο πιο υπερανω το παιζεις τοσο πιο αποτομα θα πεσεις...
Σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες, η Εριέττα δεν το έψαξε το κινητό. Μπορεί να μπήκε στον πειρασμό, επειδή είναι ερωτευμένη κι επειδή σίγουρα δεν είναι χαζή και κατάλαβε τι είχε γίνει, αλλά τελικά δεν το έκανε, γιατί επιπλέον είναι και ΚΥΡΙΑ. Σε αντίθεση με κάποιες άλλες, που όσο πάνε πέφτουν και πιο κάτω...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Νοε 26, 2010 8:59 pm

Εμένα μου άρεσε το επεισόδιο, γιατί να το κρύψω άλλωστε? Είχε κατ'αρχήν ωραίο ρυθμό, ωραίες ερμηνείες, και ωραίες σκηνές.

Χάρηκα για την ευτυχία Νικόλα Δάφνης, τούς άξιζε να καταλάβουν και οι δύο πόσο πολύτιμοι είναι ο ένας για τον άλλον, έστω κι αν χρειάστηκε ένας τέτοιος ανορθόδοξος τρόπος για να γίνει αυτό... Μέχρι χτές, δεν θα ορκιζόμουν οτι ο Νικόλας κόβει φλέβα για τη Δάφνη, ήξερα οτι την αγαπούσε σαν μητέρα του παιδιού του και σύντροφό του, σήμερα όμως αυτό έγινε ξεκάθαρο , και βέβαια άργησε, έπρεπε να φανεί πολύ νωρίτερα, αντι να τους βλέπουμε στην ρουτινιασμένη ζωή που μας έδειχναν μέχρι τώρα... Με τη Δάφνη δίπλα του, ο Νικόλας μπορεί να κουμαντάρει καλύτερα την ενοχή του για το παιδί που κινδύνεψε εξ αιτίας του, και να αποδώσει το συμβάν σε μιά κακή στιγμή και μόνο.... Ελπίζω οι εξηγήσεις που θα δοθούν τη Δευτέρα μεταξύ Δάφνης και Εύας να είναι αρκετά πειστικές ώστε να λυθούν όλες οι παρεξηγήσεις και η φιλία τους να μείνει ανέπαφη...

Απολαυστικές οι σκηνές Λουκά με Νικόλα, Αμαλία, Ρούσσο, Νόρα, μεγάλο κωμικό ταλέντο ο Πετράκης.... Εν τω μεταξύ ο πρώτος σπόρος της αμφιβολίας για τα κίνητρα του Ρούσσου έπεσε.... Αλήθεια, τόσο καιρό δουλεύει στο γραφείο του Ρούσσου, μιά προκαταβολή δεν έπρεπε να έχει πάρει, τι αμοιβές - ψίχουλα πληρώνει στους δικηγόρους του ο τσιγκούναρος ο Ρούσσος?

Μου άρεσε που ο Λευτέρης δεν περίμενε αλλά πήγε μόνος του στην Εύα να εξομολογηθεί την αλήθεια, της έδειξε έτσι οτι δεν άντεχε να τη βλέπει να τον αποφεύγει... Οπωσδήποτε δεν είναι καθαρός απέναντί της, της κρύβει πολύ σημαντικά πράγματα, αλλά είναι ακόμη στην αρχή, δεν υπάρχει στην ουσία τίποτε μεταξύ τους ακόμη, οπότε είναι κατανοητό κάτι τέτοιο...

Μου άρεσε που ο Στέφανος δεν "μάσησε" με το μήνυμα της Μελίτας, και που η ματιά του την διαπερνάει σαν να είναι διαφανής μπροστά του, τη διαβάζει τόσο καλά, και ό,τι διαβάζει ΔΕΝ του αρέσει καθόλου και δεν διστάζει να της το πεί κατάμουτρα....
Μου άρεσε η γλυκειά σκηνή στο κρεβάτι με την Εριέττα, όπως επίσης και η αξιοπρέπεια της Εριέττας να μην διαβάσει το μήνυμα....

Το ψήφισα τέλειο, έτσι για ποικιλία, γιατί μου άφησε ένα ωραίο συναίσθημα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από maria_sab Παρ Νοε 26, 2010 9:02 pm

fay έγραψε:Να εκφράσω κι εγώ μια απορία, που μάλλον απορία θα μείνει, ποιος να βρεθεί να μου απαντήσει. Ο δόλιος ο Λουκάς γιατί να γυρίζει από πόρτα σε πόρτα επαναλαμβάνοντας το ρεσιτάλ του Τουργκένιεφ και να μη μπορεί να πάει στο σπίτι ΤΟΥ; Γιατί δικό του είναι ουσιαστικά, ακόμη κι αν το έγραψε στον Άρη, έχει το ίδιο δικαίωμα να μένει εκεί που έχει κι η Νταίζη.

Εγω, εγω θα σου απαντησω...η κριση πλακωσε την παραγωγη..το σπιτι του Λουκα βγηκε απο το ντεκουπαζ και επιστραφηκε στους ενοικους! Μαλλον το σπιτακι του (σπιταρωνα για την ακριβεια) δε θα το δουμε φετος...εκτος αν στο τελος αποκαλυφθει πως ο Αρης δεν ειναι γιος του, το σπιτι επιστραφει καθως γονικη παροχη δε στεκει ( ουτως ή αλλως δεν εστεκε δηλαδη...αλλα ας μην το κανουμε θεμα) και παρουν τη μπεμπα για εκει

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Νοε 26, 2010 9:02 pm

Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

εριεττα:
αυτη ειναι η κιουρια;;;ναι ολες οι ΚΥΡΙΕΣ πανε να ψαξουν το κινητο του αλλου...
Το έψαξε τελικά ??? Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 767325 Οχι, δεν το έψαξε, αρα, ναι είναι κυρία Wink Wink

καλα το ποσο κιουρια ειναι θα φανει...sfyr

Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:την τοσο ωραια σκηνη με το ποιημα ηρθε και την χαλασε η κιουρια..... Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 951465
οταν εβγαλε την ρομπα της ο στεφανος ειχε ενα βλεμμα
<ημουν καλο παιδι...μην με βιασεις Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 598612 > Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 191984


Μια χαρά αγκαλίτσα την πήρε Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 811901


ναι μια χαρα και δυο τρομαρες οταν πηγε να βγαλει την ρομπα πηρε ο στεφανος.... lmao
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Παρ Νοε 26, 2010 9:08 pm

Δε ξέρω γιατί αλλά σήμερα μ'αρεσε!! Άντε και λόγω επανασύνδεσης Δάφνης - Νικόλας θα ψηφίσω πολύ καλό!
Επίσης Νόρα - Λουκάς είχαν 2-3 σκηνές και δε μάλωσαν σε καμία!!! affraid
Τι θαύμα κι αυτό??
Κατά τ' άλλα:
Μόνο σε μένα φάνηκε γελοίο το ότι ο Νικόλας ευχαρίστησε το Λευτερη?? Έκαναν και χειραψία και είναι φίλοι τώρα! lmao Εγώ σε ποιον πλανήτη ζω???
Ο Λουκάς γιατί προτίμησε τις πατατούλες της Αμαλίας και τον καναπέ του γραφείου του Ρούσσου από τον καναπέ της Νόρας??
Τη Νταίζη και το Μπέλλο θα τους χωρίσει τελικά ο θάνατος για να ησυχάσουμε, να το πάρω σαν προοικονομία ή θα απογοητευτώ??
Δηλαδή τώρα μετά από αυτό το εκπληκτικό σχέδιο της Δάφνης, ο Νικόλας δε θα ξαναζηλέψει ποτέ??
Η Μελίτα τι ορέξεις....για διάβασμα είχε νυχτιάτικα και έστειλε μήνυμα στο Στέφανο??

Εντάξει δε μπορώ να πω, γελάσαμε και σήμερα!! Δεν πιστεύω να χει κανείς παράπονο!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από fay Παρ Νοε 26, 2010 9:15 pm

]quote="maria_sab"]
fay έγραψε:Να εκφράσω κι εγώ μια απορία, που μάλλον απορία θα μείνει, ποιος να βρεθεί να μου απαντήσει. Ο δόλιος ο Λουκάς γιατί να γυρίζει από πόρτα σε πόρτα επαναλαμβάνοντας το ρεσιτάλ του Τουργκένιεφ και να μη μπορεί να πάει στο σπίτι ΤΟΥ; Γιατί δικό του είναι ουσιαστικά, ακόμη κι αν το έγραψε στον Άρη, έχει το ίδιο δικαίωμα να μένει εκεί που έχει κι η Νταίζη.

Εγω, εγω θα σου απαντησω...η κριση πλακωσε την παραγωγη..το σπιτι του Λουκα βγηκε απο το ντεκουπαζ και επιστραφηκε στους ενοικους! Μαλλον το σπιτακι του (σπιταρωνα για την ακριβεια) δε θα το δουμε φετος...εκτος αν στο τελος αποκαλυφθει πως ο Αρης δεν ειναι γιος του, το σπιτι επιστραφει καθως γονικη παροχη δε στεκει ( ουτως ή αλλως δεν εστεκε δηλαδη...αλλα ας μην το κανουμε θεμα) και παρουν τη μπεμπα για εκει
[/quote]

Με αυτή την ελπίδα μένουμε, να μην είναι τελικά ο Άρης γιος του και να ξεφορτωθεί εντελώς και τη Νταίζη. Όσο για το σπίτι, θα μπορούσε μια χαρά να το κρατήσει αν οι δημιουργοί βάζανε το μυαλό τους (λέμε τώρα ) να δουλέψει και συμβουλεύονταν και κανένα νομικό για να δουν αν στέκει η γονική παροχή σ' ένα παιδί που δεν έχει αναγνωρίσει.
Τέλος πάντων, τι να λέμε, σαλάτα τα έχουν κάνει, δεν υπάρχει συνοχή και συνέπεια σ αυτά που γράφουν, όντως πιο σοβαρά τα παίρνουμε εμείς από τους ίδιους που ξεπετάνε έτσι το σενάριό τους και παινεύονται κιολας ότι δεν επαναπαύονται στις δάφνες τους (δηλαδή ο Μπουζιώτης τα λέει αυτά).
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Νοε 26, 2010 9:17 pm

anastasia20 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

εριεττα:
αυτη ειναι η κιουρια;;;ναι ολες οι ΚΥΡΙΕΣ πανε να ψαξουν το κινητο του αλλου...
Το έψαξε τελικά ??? Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 767325 Οχι, δεν το έψαξε, αρα, ναι είναι κυρία Wink Wink

καλα το ποσο κιουρια ειναι θα φανει...sfyr

Στη θέση σου θα περίμενα να φανεί πρώτα και να το σχολιάσω μετά...
Αλήθεια, πόσο κυρία είναι κάποια που κλέβει 2 φορές τον άντρα μιας άλλης και επιπλέον λέει συνέχεια ψέματα στον άνθρωπο που υποτίθεται ότι αγαπάει;
Πολλά θα φανούν μέχρι το τέλος της σειράς, γιατί έχουμε ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μας, και θα δούμε σε ποιους θα αρέσουν και σε ποιους όχι...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Νοε 26, 2010 9:18 pm

anastasia20 έγραψε:

καλα το ποσο κιουρια ειναι θα φανει...Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 751732

Σωστά το είπες. Θα φανεί ..

Προς το παρόν, απλώς κράζουμε για κάτι που δεν έκανε, και ελπίζουμε να κάνει, σωστά???? Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 317424 Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 767325





ναι μια χαρα και δυο τρομαρες οταν πηγε να βγαλει την ρομπα πηρε ο στεφανος.... Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 191984

Δεν τον είδα να χαλιέται τον Στέφανο. Εκτός απο οτι κοιμάται κάθε βράδυ εκεί, μια χαρά ζουζουνίστικες αγκαλίτσες την παίρνει Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 13379 Τώρα αν εσυ χαλιέσαι με το θέαμα, είναι αλλό θέμα, αυτό δεν σημαίνει οτι χαλάει και τον Στέφανο Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 767325
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Νοε 26, 2010 9:31 pm

για να μην κανω παραθεση...

μικ:λαθος....εχει φανει ηδη ποσο "κιουρια "ειναι η εριεττα....ανεξαρτητως αν η αντιπαθεια για τη μελιτα δεν μας αφηνει να δουμε τι συμβαινει στην πραγματικοτητα....
ετσι και αλλιως εγω δεν βλεπω συμπαθεια για την εριεττα απλως αντιπαθεια για την μελιτα .... xm

οσο για το στεφανο...οκ αν το βλεπεις ετσι..αν βλεπεις ζουζουνιστικες αγκαλιτσες και οχι παππουδιστικες παω πασο....ειπαμε αντιπαθεια για τη μελιτα.... xixixi

nefelik το ποτε θα σχολιασω ειναι δικο μου θεμα νομιζω...ευχαριστω παντως για τη συμβουλη....
κοιτα επειδη δεν ξερω ποια εκλεψε 2 φορες τον ανδρα αλλης και ποια λεει ΣΥΝΕΧΕΙΑ ψεμματα για τον ανδρα που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αγαπαει....δεν μπορω να απαντησω....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από fay66 Παρ Νοε 26, 2010 9:34 pm

Μετά απο μια βδομάδα είδα το έργο.Και μπορώ να πω ότι κάποιες στιγμές μου άρεσε.
Μελίτα: τώρα τι να πούμε για αυτήν;Αγάπη είναι αυτό;εγωισμός είναι αφού τα έχει με άλλη ο Στέφανος;Δεν ξέρω.Θέλει να του δείξει ότι ενδιαφέρεται , μόνο που σέρνεται στα πατώματα και αυτό τη χαλάει πάρα πολύ.Και περισσότερος εγωισμός εδώ Μελίτα χρειάζεται!Αλλά τι να πει κανείς;
Στέφανος: σιγά μήπως είναι αδιάφορος με τη Μελίτα.Τον πονάει το δοντάκι του και αυτού.Απλούστατα θα μπορούσε να την πάρει ένα τηλέφωνο και να της το πει ή να αδιαφορήσει.Αλλά τι κάνει;Βρίσκει-κατά εμέ-ευκαιρίες για να τη δει.
Λουκάς-Νόρα: οι μεταξύ τους σκηνές σήμερα ήταν σαφώς πολύ καλύτερες από τις παλιότερες όπου ο ένας πλήγωνε τον άλλον.Και το καφεδάκι τους μοιράστηκαν και ο Λουκάκος επιστρέφει στη Νόρα στην κάθε ευκαιρία για να τη δει και αυτή δεν είναι και τόσο απόλυτη.
Και θα δείτε εκεί που θα λέμε μπας και , θα αρχίσει η δίκη και καληνύχτα μας.
Νικόλας-Δάφνη: καλές οι μεταξύ τους σκηνές.Δεν μας έχουν συνηθίσει σε προσωπικές σκηνές και τις έβγαλαν αρκετά καλά.(καμιά σύγκριση με Λουκά-Νόρα βέβαια,μακράν αυτών)Επιτέλους κάποιο ζευγάρι ξαναβρήκε το δρόμο του.
Ο Νικόλας χτυπιόταν για το παιδί και ούτε κουβέντα σήμερα για το γεγονός.Τι στην ευχή;
Βέβαια η σκηνή Νικόλα-Λευτέρη μου φάνηκε αστεία.
Αλλά μου άρεσε η σκηνή Λουκα-Νικόλα:μου αρέσουν οι δυο τους και οι ατάκες τους είναι ωραίες.
Λουκά-Αμαλία:κλασικοί και οι δυο.Η Αμαλία πιστεύω ότι πραγματικά τον αγαπάει το Λουκάκο.Μπορεί να έχει αυτό το τρελό και μοναδικό υφάκι της , αλλά πίσω από αυτό υπάρχει αγάπη.Εχει καλή ψυχούλα.
Λουκάς-Ρούσος:βρε παιδιά , πού υπάρχουν τέτοιοι εργοδότες να τους βρούμε και εμείς.Όχι τίποτα άλλο τώρα που τελειώνω τη σχολή να πάω να με προσλάβει.Γάτα ο δικός σου καταλαβαίνει ότι ο Λουκάς όταν τα βάλει κάτω και ξαναγίνει ο παλιός Λουκάς-μαζί με τη Νόρα , γιατί τώρα περνάει την ακριτοκυριτσέικη χαζομάρα και βλακεία-θα βάλει τα πράγματα κάτω και θα καταλάβει .Και αυτό το φοβάται.
Εύα: κάπου απόψε τη λυπήθηκα.
Αλήθεια η Μαρίλια δεν παίζει καθόλου;Οικονομική κρίση τελικά;
Τέλος πάντων.
Συμπέρασμα:από τις ελάχιστες καλές σκηνές δείχνει ότι μπορεί να επανέλθει το σίριαλ.Αλλά περισσότερη προσοχή.Σήμερα υπήρχαν μικρά πολύ μικρά σημαδάκια.
Αρκεί να θελήσουν.Θα το κάνουν όμως;Ιδού το ερώτημα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fay66 στις Παρ Νοε 26, 2010 9:35 pm, 1 φορά

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Νοε 26, 2010 9:35 pm

Clarabelle έγραψε:

Mπα σε καλό μας πάλι σήμερα
Α κατακαημένε Ρίτσο.....

Το Ρίτσο κλαίμε,σήμερα;;;
Μπράβο Clarabelle,με την παιδεία σου στα ποιητικά!
Δεν το ήξερα,δυστυχώς,και αναρωτιόμουν ποιος ποιητής (ξανα) επιστρατευτηκε για τον απάλευτο! geek

Clarabelle έγραψε:
Μπράβο βρε Ερι. Congrats Μη μοιάσεις κοριτσάρα μου στο κατινάκι. Αυτή ναι ειναι κυρία. Καψούρα μπορεί αλλά ταυτόχρονα αξιοπρεπής.

Γι αυτό δε θα δει προκοπή η καψερή!..γιατί στην Εδεμούλα επιβραβεύουμε μόνο τις τελειωμένες Κατίνες!
Ένα ακόμη -φιλολογικά- ενδιαφέρον φετίχ των ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ! geek
Μου άρεσε η Λάμπου σ' αυτήν την σκηνη!Κάπως τη λυπηθηκα τη δόλια την Έρι!

*Κατα τ αλλα χάρηκα πολύ τη σκηνη Νικόλα-Δάφνης (αυτό που ΟΛΑ τα όλα ζευγαρια "βρίσκονται" μόνο σε κρεβάτια κάτι δίλεπτα,και κάποιοι άλλοι κατι δεκαλεπτα σε σαλονοτραπεζαρίες ,παγκους και πολυελαίους,σημαίνει κάτι συγκεκριμένο geek ;; .. lmao lmao lmao )
*Μετα τη σκηνή Ξυλά και Μπισμπίκη,αρχίζω να επανεξετάζω την προτίμησή μου στο μπισκοτίνι!(πληροφορίες : Pasxalitsa)
*Η τελευταία σκηνή Ευας και Δάφνης προ-βλέπεται πολύ ενδιαφέρουσα!
*Βλέπουμε παρέα συχνότερα πάντως, προσεχώς και επαν-ενωμένη,φαντάζομαι,και αυτό είναι το ΜΟΝΟ και το σημαντικά θετικό!
*Ό Λουκας γιατί ΔΕΝ κοιμήθηκε στον τιμημένο καναπέ,είπαμε;;;;;;;
*Και προπαντός :
Λ/Μ + Ν = Β.F.F.E.
Έτσιιιιιιιιιι! imarton imarton imarton



soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Νοε 26, 2010 9:53 pm

Στέφανος: σιγά μήπως είναι αδιάφορος με τη Μελίτα.Τον πονάει το δοντάκι του και αυτού.Απλούστατα θα μπορούσε να την πάρει ένα τηλέφωνο και να της το πει ή να αδιαφορήσει.Αλλά τι κάνει;Βρίσκει-κατά εμέ-ευκαιρίες για να τη δει

Fay66, αν την έπαιρνε τηλέφωνο για να της πεί όσα της είπε, δεν θα είχαμε την ευκαιρία να ακούσουμε ακόμη μιά φορά τις δικαιολογίες της οτι ...όχι , δεν είχε σκοπό να του πεί κάτι προσωπικό, έτσι απλά, διάβαζε ένα βιβλίο, της άρεσε ένα απόσπασμα και του το έστειλε για να ανταλλάξουν γνώμες για τη λογοτεχνική του αξία νυχτιάτικα ...
Και θα χάναμε και την ευκαιρία να δούμε το χαμένο βλέμμα της Μελίτας μπρός στην αποτυχία του σχεδίου "μήνυμα σ'αγρια μεσάνυχτα" , που έλεγε καθαρά "ούπς, με πιάσανε, δεν μπορώ να κρυφτώ πιά απ'το Στέφανο, κάτι άλλο πρέπει να βρώ, μάλλον η Νόρα είχε δίκιο! "
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Νοε 26, 2010 9:56 pm

anastasia20 έγραψε:για να μην κανω παραθεση...

μικ:λαθος....εχει φανει ηδη ποσο "κιουρια "ειναι η εριεττα....ανεξαρτητως αν η αντιπαθεια για τη μελιτα δεν μας αφηνει να δουμε τι συμβαινει στην πραγματικοτητα....
ετσι και αλλιως εγω δεν βλεπω συμπαθεια για την εριεττα απλως αντιπαθεια για την μελιτα .... xm

οσο για το στεφανο...οκ αν το βλεπεις ετσι..αν βλεπεις ζουζουνιστικες αγκαλιτσες και οχι παππουδιστικες παω πασο....ειπαμε αντιπαθεια για τη μελιτα.... xixixi

nefelik το ποτε θα σχολιασω ειναι δικο μου θεμα νομιζω...ευχαριστω παντως για τη συμβουλη....
κοιτα επειδη δεν ξερω ποια εκλεψε 2 φορες τον ανδρα αλλης και ποια λεει ΣΥΝΕΧΕΙΑ ψεμματα για τον ανδρα που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αγαπαει....δεν μπορω να απαντησω....
Φυσικά και είναι δικό σου θέμα, αλλά είναι και δικό μας δικαίωμα να σχολιάζουμε αυτά που γράφεις. Ειδικά όταν σχολιάζεις κάτι που, όπως είπε και η Καρ-Mik, δεν έχει γίνει ακόμα, αλλά ελπίζεις να γίνει.

Στην απορία σου προφανώς η απάντηση είναι η Μελίτα και όσο κι αν προσπαθήσεις να το αντικρούσεις, νομίζω ότι όλοι ξέρουμε τα γεγονότα.

Όταν λέμε ότι η Εριέττα είναι κυρία, είναι ειλικρινής, δέχεται τον Στέφανο όπως είναι, τον εμπιστεύεται και δεν προσπαθεί να τον αλλάξει, και επιπλέον ότι αυτοί οι δύο έχουν κάτι που λέγεται χημεία, εσύ καταλαβαίνεις ότι δεν τη συμπαθούμε;

Αν εμείς αντιπαθούμε τη Μελίτα (και δεν είμαστε και η μειοψηφία εδώ που τα λέμε, αν κρίνω από τα σχόλια η πλειοψηφία είμαστε, άρα αυτό κάτι σημαίνει), επειδή σχολιάζουμε γεγονότα, τι να πούμε γι’ αυτά που γράφεις εσύ για την Εριέττα; Και για να σε ρωτήσω κι εγώ κάτι, μήπως μπορείς να μου πεις τι ακριβώς έχει φανεί ήδη;

Είναι προφανές ότι η συμπάθειά σου για τη Μελίτα (και βέβαια η αντιπάθειά σου για την Εριέττα) δεν σε αφήνει να δεις τίποτα άλλο... Και είναι δικαίωμά σου να συμπαθείς τη Μελίτα, όπως και δικό μας να συμπαθούμε όποιον θέλουμε και να αντιπαθούμε επίσης όποιον θέλουμε. Καταλαβαίνω γιατί ανησυχείς, κι εγώ θα ανησυχούσα αν ήμουν fan του συγκεκριμένου ζευγαριού και έβλεπα ότι οι σεναριογράφοι αποφάσισαν να τους τα ξαναφτιάξουν από τον Δεκέμβριο...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Νοε 26, 2010 10:08 pm

anastasia20 έγραψε:για να μην κανω παραθεση...

μικ:λαθος....εχει φανει ηδη ποσο "κιουρια "ειναι η εριεττα....ανεξαρτητως αν η αντιπαθεια για τη μελιτα δεν μας αφηνει να δουμε τι συμβαινει στην πραγματικοτητα....
ετσι και αλλιως εγω δεν βλεπω συμπαθεια για την εριεττα απλως αντιπαθεια για την μελιτα .... Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 560377
Tι ακριβώς έκανε η Ερι και δεν είναι Κυρία ????

οσο για το στεφανο...οκ αν το βλεπεις ετσι..αν βλεπεις ζουζουνιστικες αγκαλιτσες και οχι παππουδιστικες παω πασο....ειπαμε αντιπαθεια για τη μελιτα.... Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 111438
Δεν την έκρυψα την αντιπάθεια μου για την Μελίτα νομίζω Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 13379

Αυτό όμως δεν έχει να κάνει. Εγώ βλέπω ζουζουνίστικες αγκαλίτσες με την ΕρΓιέττα.
Πχ στο παρελθόν, αν και είμαι φαν Λουκάς-Νόρα, δεν μπορώ να πω ''ξενερωτες'' τις σκηνές Λουκάς-Νταίζη μόνο και μόνο επειδή ήταν η ''αντίζηλος'' της Νόρας, αυτή που μας πήρε το κελεπούρι, και ας αντιπαθώ την Νταίζη σαν χαρακτήρα.

Η αντιπάθεια μου ακόμα και για τον ίδιο το χαρακτήρα, δεν με κάνει να εθελοτυφλώ....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Νοε 26, 2010 10:11 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Αυτό όμως δεν έχει να κάνει. Εγώ βλέπω ζουζουνίστικες αγκαλίτσες με την ΕρΓιέττα.
Μια διόρθωση: Σήμερα επιτέλους την είπε για πρώτη φορά Εριέττα! Σημειώσαμε πρόοδο!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από Caroline Παρ Νοε 26, 2010 10:12 pm

Το σημερινο επεισοδιο τελειο δεν θα το ελεγα , καλο επισης, Μετριο μαλλον....

Ειχαμε επανασυνδεση σε Νικολα και Δαφνη....
Καταπληκτικη σκηνη μπορω να πω.....
*Ο Κωνσταντινος ΚΟΥΚΛΟΣ Heart2 *

Ειχαμε Στεφανο - Ερριετα και...
την κατινα να παρακαλει....
Μελιτακι μου τι να κανουμε δεν σε θελει πια... !!!

Νορα - Λουκα

3 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ σκηνες χωρις τσακωμο ?
Πως εγινε αυτο το Θαυμα ??
Η Αντιγονη κουκλα το ιδιο και ο Παναγιωτης....

Δυστυχως ειχαμε λιγη Αμαλια.... .
Ρε παιδια ειναι θεα η γυνιακα...
Δωστε λιγες παραπανω σκηνες....

Ειχαμε Δαφνη-Ευα μια μικρη σκηνη...
Την Δευτερα βλεπω ΣΚΗΝΑΡΑ (μην με απογοητευσετε)

Δυστυχως ειχαμε και ΠΑΛΙ οχια...
Ρε παιδια μου χαλαει την μερα κοψτε τις σκηνες της....

Δεν Θυμαμαι τιποτα αλλο....
Αυτα απο μενα...

Φιλακια.....



Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 448 - Ημερομηνία 26-11-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Νοε 26, 2010 10:35 pm

τέλειο μόνο και μόνο για επανασύνθεση Νικόλα-Δάφνης...κούκλος ο Κωνσταντίνος inlove...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης