Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 44

Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 2:36 pm

το ψήφισα τέλειο για σκηνές Εύας-Δάφνης,Αμαλίας,Νικόλα-Δάφνης και Νόρας-Άγγελου-Εύας...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 3:36 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....

Η πρωτη σκηνη με την Ευα και την Δαφνη ηταν πραγματι η καλυτερη του επεισοδιου.Η Ξυλα παρα πολυ εκφραστικη και η η Γεωργονη υπεροχη.Ελπιζω μονο να λυθηκε οριστικα το θεμα αναμεσα τους γιατι.... Rolling Eyes

Οι τσακωμοι του Λουκα και της Νορας εχουν ηδη κουρασει παρα πολυ.Καιρος να σταματησουν.Παντως η ''σποντα'' του Λουκα μονο σποντα δεν ηταν.Εγω για διαπιστωση την ειδα sisi sisi

Επισης δεν αντεχω αλλο να βλεπω την Νορα να συμβουλευει την Μελιτα.Εχω κουραστει να βλεπω τετοιες σκηνες δεν μπορειτε να μας απαλλαξετε επιτελους;

Η Αμαλια ηταν απολαυστικη εχθες.Η αληθεια να λεγεται.

Ο Λουκας master και top chef ταυτοχρονα να ζηταει την συντροφια του Νικολα γιατι δεν ειχε σε ποιον να πει για την Νορα ηταν τοσο Aww Aww Και απο την αλλη να ρωταει την Δαφνη ''Δαφνη γιατι εισαι λαχανιασμενη;τι σου κανει αυτος;'' lmao lmao lmao lmao Τιποτα δεν της κανει Λουκα μου.Εξεταζει τις αμυγδαλες της lmao lmao lmao

Καλο το επεισοδιο λογω μπολικου γελιου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από rachel Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 4:01 pm

Αν και τα ειπε ολα η Lyn με τον υπεροχο σχολιασμο της... θα συμπληρωσω και εγω καποια σχολια.... Cool

Ωραια η επανασυνδεση Δαφνης-Νικολα και Δαφνης-Ευας ΑΛΛΑ..... εγω συνεχιζω να πιστευω οτι ολα αυτα ειναι επιφανειακα.... Rolling Eyes
Η Δαφνη απο την σταση της και τα λογια της, τις τελευταιες βδομαδες, φανηκε ξεκαθαρα οτι δεν προκειται ποτε να ξεπερασει τον γαμο-παρωδια Ευας-Νικολα..... Με την πρωτη αφορμη συζυγικης διαφωνιας την φανταζομαι να γυρνα παλι στο αμαρτωλο παρελθον και να κατακεραυνωνει τους Νικολα-Ευα....
Μπορει για τους συγγραφεις αυτος ο τσακωμος Δαφνης-Νικολα-Ευας να ηταν μια αφορμη για να καλυψουν μερικα επεισοδια, αλλα τουλαχιστον για μενα, ηταν η αφορμη να θεωρω την σχεση Νικολα-Δαφνης αλλα και Ευας-Δαφνης καταδικασμενες για διαλυση ή εστω μη αληθοφανεις..... Tsanties

Επισης αυτον τον διχασμο προσωπικοτητας της Νορας δεν τον καταλαβαινω..... slap
Σε καθημερινη βαση οταν "σπρωχνει" τον απολυτο ειναι παντα ηρεμη και γλυκια..... ενω με το που βλεπει τον Λουκα γινεται υστερικη και αδικη.....
Μαλλον ακομα και οι ορμονες της εγκυμοσυνης σεναριακα..... εχουν διαμορφωθει βαση του απολυτου "σπρωξιματος"..... livani

Η Αμαλια (παντα εξαιρετικη η κα Πεφανη) αν και πεταει ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ, με κουραζει.... μαλλον φταει οτι δεν ειμαστε απο τον ιδιο πλανητη..... sm
Παντως δικαιολογημενη η συνεχης επιβραβευση και θαυμασμος για την Δαφνουλα... σου λεει σιγα σιγα θα τις κανω ολες Κατινες εδω μεσα, για να μην αισθανεται μοναξια και η Μελιτα μου..... ))

Η Νταιζη ασχολιαστη, υπερβαρετη και πανταχου παρουσα..... vomit
Στο τελος φοβαμαι οτι θα την δουμε να ξετρυπωνει ακομα και μεσα απο την βαλιτσα του Λιακου απο το ταξιδι των Γρεβενων, σιγα μην αφησει η Νταιζαρα νεο να της ξεφυγει.... DoksasteME

Ευχαριστη νοτα στο επεισοδιο οι τηλεφωνικοι διαλογοι Λουκα- ζευγαρακι στα μελια..... Ειδικα η ατακα "Δαφνη.... γιατι εισαι λαχανιασμενη??? Τι σου κανει αυτος????"..... : respect :

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 5:12 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε. Είχε πολλές ωραίες σκηνές με την παρέα. Η σκηνή με Εύα και Δάφνη, πάρα πολύ καλή. Μου άρεσε, φάνηκε το παρά τα όσα έχουν ειπωθεί, αγαπιούνται και μου άρεσε που τα βρήκαν. Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με Νόρα, Εύα και τον μπέμπη. Τα είπανε πολύ ωραία και οι δύο. Τρυφερή σκηνή. Νικόλας και Δάφνη και στο τηλ. ο Λουκάς είχαν επίσης πολύ γέλιο. Γενικά οι σκηνές αυτές ήταν ωραίες και ψηφίζω το επεισόδιο καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 5:21 pm

"Τσιρκο"

"Νουμερο 1ο"

Ακροβατικα σε τεντωμενο σχοινι! Εντυπωσιακοτατο νουμερο! Η Δαφνη πηγε να ζητησει συγγνωμη απο την Ευα για αυτα που της ειπε! Αντε βρε το ειδαμε κι αυτο! Η Ευα απο την μερια της ουσα πληγωμενη απο τα λογια της φιλης της το επαιξε σκληρη! Το τι το ευχαριστηθηκα δεν λεγεται! Αν ημουν στη θεση της Ευας -μακρια απο μας- θα την αφηνα να φτασει στην πορτα και μετα θα εκανα αγκαλιτσες! Hug
Κορυφαια στιγμη της επανασυνδεσης -για ποσο θα καρατησει ενας Θεος (?) το ξερει- ηταν η αφιξη της Αγγελας! μου θυμησε τη μαμα που επιστρεφει σπιτι και βρισκει τις δυο εφηβες φιλεναδες να βαφουν τα ωυχια τους ενω πριν απο λιγο τα ακονιζαν για να φαγωθυον μεταξυ τους, την ολη αισθηση ενδυναμωνε και το κορυφαιο υφος της Δαφνης οταν τους τα εψελνε η Αγγελα! sisi

"Νουμερο 2ο"

Κλοουν! Βρε Νικολα μου ειναι δυνατον να προαπαθεις να εξηγησεις στην Αμαλια το σχεδιο της Δαφνης; Προς στιγμην τοποθετηθηκα λεγοντας "ποιος φυσιολογικος ανθρωπος θα το καταλαβαινε" προς στιγμην, γιατι μετα συνειδητοποιησα οτι μιλαμε για την Αμαλια! Για να πω την αληθεια περιμενα η Αμαλια να καταλαβει το σχεδιο της Δαφνης αλλα αυτη πηγεενα βημα παραπερα, εβγαλε το δικο της "σχεδιο" μεσα απο το σχεδιο της Δαφνης! "Προσκυνω Δαφνη!" Μιλαμε η γυναικα εδωσε ρεστα! : respect :
Στο ολο σοου υπαρχει παντα ο κλοουν που δεν καταλαβαινει τιποτα απο αυτα που γινονται γυρω του, η Κατερινα, πηγε η Αμαλια να της εξηγηση το σχεδιο της Δαφνης, ή μαλλον τη δικη της εκδοχη! Τι τραβαει και αυτη η δολια η Κατερινα!
Το σοου συνεχιζεται, ως γνωστον αυτα δεν σε αφηνουν να βαρεθεις, πηγε στην κορη και τη Νορα για να τους πει οτι ειναι ζωα ορθια που δεν βρισκουν γκομενο και να δουλεψουν τον αντρα τους! Περα απο το γελοιο του πραγματος, μηπως να προσεξουμε τις συμβουλες που δινει μια μανα στην κορη της; Και συνεχιζω ΘΕΑ η Αμαλια, τρελο γελιο! lmao

"Νουμερο 2ο"

Αυτο με τα μαχαιρια, δεν ξερω πως λεγεται, που ειναι μια κοπελια δεμενη σε εναν τροχο κι ενας τυπος της πεταει μαχαιρια! Κι ολο λες τωρα την πετυχει, τωρα θα την πετυχει αλλα πως τα καταφερνει και δεν την πετυχαινει ποτε... Εν το μεταξυ δεν ξερω αν το εχετε παρατηρησει αλλα οσο πιο ωραια ειναι η κοπελα τοσο ανεβαινει ο βαθμος δυσκολιας!
Νορα Λουκας στον τροχο και απεναντι... πετανε μαχαιρια! sfyr Ο Λουκας δεν πηγε με το Νικολα να δουν τους γονεις του κανει μουτρα, πηγε η Νορα... Και γυριζει ο τροχος.... Πηγε ο Λουκας απο το γραφειο και -παρακαλω ας μου εξηγησει καποιος γιατι- τσακωθηκαν! "Φαντασου να ησουν εγκυος";;; Μου κανετε πλακα ετσι δεν μπορει! wall Και γυριζει ο τροχος....
Ο Λουκας πηγε απο τη Δαφνη και το μονο που μου εμεινε απο ολο αυτο ηταν η Νταιζη που χωνετε ξανα σε υποθεσεις που ΔΕΝ την αφορουν.... Και γυριζει ο τροχος.... Η Νορα πηγε στην Ευα να της πει αυτα που θα επρεπε να εχει ηδη πει στο λουκα αλλα δεν βαριεσαι γιατι να τα πουμε στο Λουκα.... Και γυριζει ο τροχος με ολο και μεγαλυτερη ταχυτητα! Ο Λουκας το εριξε στη ζαχαροπλαστικη, αληθεια εχει τις ιδιες παρενεργιες με την μαγειρικη; sfyr Και γυριζει ο τροχος.... και μεχρι ποτε θα την γλυτωνουν, πως θα μας πεισετε οτι δεν κινδυνεψαν οσο γυριζε ο τροχος και γιατι πρεπει εγω να τραβιεμαι στην καρεκλα μου καθε φορα που φευγει το μαχαιρι γιατι να κατσω να δω το νουμερο μεχρι το τελος; -_-

"Νουμερο 3ο"

Το τσιρκο μας εχει και ζωα, ειναι παλαιας σχολης! Σειρα εχουν λοιπον η μαϊμουδες που χορευουν! Η Μελιτα εφυγε απο το γραφειο της Νορας, στο οποιο εργαζεται και πηγε στο γραφειο του μπαμπα, ναι αυτου που την εκμεταλευτηκε, για να του πει να αναλαβει την υποθεση του Νικολα; Καταλαβα καλα; Μαρη ζαβη που πας; Την εργοδοτρια σου τη ρωτησες αν θα αναλαβει τελικα την υποθεση; Τον Νικολα τον ρωτησες αν θελει να τον αναλαβει ο Ρουσσος; Αχυρα εχεις μαρη στο κεφαλι; ainta

"Νουμερο 4ο"

Το κοριτσι λαστιχο! Το εβρισκα παντα ως θεαμα παραξενο και λιγο αποκρουστικο! Η Νταιζη προσπαθει να καταλαβει τι γινεται με την Ευα και τη Δαφνη -εγω για να πω την αληθεια μου την καταλαβαινω λιγο- ταυτοχρονα πεταει σποντες προς το Λουκα και μου σπει τα νευρα, παει στο Νικολα για να συγκινηθουμε που δεν εχει δει ποτε τον μπαμπα, ρωταει και την μαμα ποιοι ειναι στη φωτο! Γιατι μας το κανετε αυτο; Γιατι πρεπει σε οτι γινεται να εχει βαλει το χερακι της και η Νταιζη; ΓΙΑΤΙ; wall

"Νουμερο 5ο"

Ταχυδακτυλουργικα κολπα! Η ταχυτητα του χεριου λεει ξεγελα το ματι! Με τη μνημη τι γινεται; Γιατι να πιστεψω εγω οτι ο αλλος πεταει τη στιγμη που ολοι οι συμβατικοι νομοι της φυσικης αποκλυουν αυτη τη πιθανοτητα! Γιατι να πιστεψω εγω οτι η Ευα θα θελει να βγει ραντεβουδακι με το Λευτερη τη στιγμη που ο Λευτερης δεν εχει ξεπερασει ακομα την Βερα, πως να πιστεψω εγω οτι η Ευα ξεπερασε ΤΟΝ ερωτα της για το Μανο και παει παρακατω;; imarton

"Νουμερο 6ο"

Θυριοδαμαστες! Ρουσσος και Αντιγονη ψαχνουν να βρουν ποιος αλλος ξερει! Μαμα και γιος παντως εχουν συμποια αποψεων, ο αδελφος.... Η Νταιζη παντως σκαλιζει και αυτο τους ανησυχει, δεν δαμαζεται ευκολα το θυριο Νταιζη! Ο Στεφανος εχει παραπονα γιατι η μαμα λεει πιο πολλα στη κορη και οχι σε αυτον! Το τσαμενακι! Aww

"Νουμερο 7ο"

Guest εμφανιση! Δεν αναφερετε στο προγραμμα ποιος θα εμφανιστει! Guest εμφανιση ειχαμε απο το Χρηστο που ψαχνει εναν αθλητικο τυπο που περα απο το ονομα του ειναι γελοιο το ολο θεμα αν στεφτεις οτι και για τη Νταιζη και για το Στεφανο ψαχνει το ιδιο προσωπο αλλα δεν το ξερει!
Αλλα και απο τον Αγγελο που εκλεψε την παρασταση για αλλη μια φορα!!! inlove inlove

Καπου εδω κλεινει το σοου κι εχω να κανω μια δηλωση! ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ το τσιρκο! Το μονο που μου αρεσει ειναι οι ακροβατες και τιποτα αλλο! Δεν το μπορω βρε παιδι μου, ουτε σαν παιδι μου αρεσε ουτε ως ενηλικας... Επειδη λοιπον το βλεπω να πηγαινει προς τα κει το εργακι καντε κατι... Αν και δεν νομιζω να μπορουν να γινουν πολλα πλεον ;/
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 6:00 pm

Γιάννα όπως πάντα ΘΕΪΚΟΣ ο σχολιασμός σου : respect :
Συμφωνώ εννοείται μέχρι την τελευταία τελεία..... παρεπιπτόντως ούτε και σε μένα αρέσει το τσίρκο donti
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 6:02 pm

Γιάννα άλλος ένας ευρηματικός σχολιασμός και μάλιστα πάνω που έλεγα τι θα γίνει δεν θα σχολιάσει σήμερα;
Μου έχεις γίνει εθισμός

Υγ. Ούτε και σε μένα αρέσει το τσίρκο!!!!!!!!!
Είναι καλό τώρα που παραλληλίζουμε τη σειρά με κάτι που δεν μας αρέσει; Razz

Επεισόδιο 449 - Ημερομηνία 29-11-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 6:03 pm

Φτου, είχα γράψει ολόκληρο σχολιασμό πάνω σε μερικούς σχολιασμούς και μόλις τον έχασα!! Aww

Ουφ!! Τέλος πάντων, θα τα πω πιο περιληπτικά:

Γιάννα υποννοείς ότι τα μυστικά έχουν γίνει τσίρκο?? affraid
Από που κι ως που??? lmao
Φοβερός σχολιασμός για άλλη μια φορά!!
Η Νταίζη - το κορίτσι λάστιχο??lmao

---------------------------------------
Ezantakou έγραψε:
Νόρα – Μελίτα
Στα της σκηνής τώρα: γιατί συνεχώς σηκώνεται η Νόρα να πάει στο γραφείο της Μελίτας και όχι το αντίθετο??
Γιατί το έμβρυο πρέπει κάπως να μοιάσει στον πατέρα του... Άστεγο (γιατί η Μελίτα θα τους το κλείσει το γραφείο) και περιπλανώμενο (απο τα πήγαινε έλα της Νόρας)
gelio Ο συνειρμός αυτός με πέθανε!!

Ezantakou έγραψε:Αγαπώ κολοκυθάκι
Συνεχώς το χάζευα δίχως να ακούω τι λένε η Νόρα με την Εύα.... Εκείνη την ώρα ήθελα να με ρουφήξει η οθόνη (όποιος κατάλαβε, κατάλαβε) και να το πάρω αγκαλίτσα...
Άπιαστο....όνειρο!!

--------------------------------------------------

Clarabelle έγραψε:
Lyn με το σχολιασμό σου γέλασα όσο και με το επεισόδιο
Μόνο σε μένα ακούστηκε αστεία η ατάκα της Νταίζης;
Είπε στην Αντιγόνη ''το ξέρεις πολύ καλά οτι δεν θα έκανα κακό στο παιδί''
Δηλαδή τα τούβλα για το καλό του πέφτανε;
Να το ξέρετε μετά τη Μελίτα θα βαλθούμε να αποκαταστήσουμε στα μάτια του κοινού το καημένο το Νταιζάκιlmao

Γιατί το λες αυτό, έχει δώσει δείγματα η Νταίζη ότι μπορεί να πειράξει άνθρωπο?? lmao
Ότι τώρα δηλαδή αποκαταστάθηκε η Μελίτα στα μάτια μας και θέλουν να αποκαταστήσουν και τη Νταιζάρα!! Τι πιο απλό βρε, βάλτε την να ερωτευτεί το μπισκοτάκι, για να ρίξουμε το φταίξιμο στην Εύα!! imarton

------------------------------------
Καρ-Mik έγραψε:
Γιατί να το ξεπεράσει? Θα το ξαναθυμηθεί στον επόμενο τσακωμό της με την Νικόλα. Ξεχνάς? Μόνο τα λάθη της Μελίτας ξεχνιούνται εν μια νυκτί...
affraid Μελίτα και λάθος δεν πάνε ποτέ μαζί στην ίδια πρόταση!!! Είπαμε, η Μελίτα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ!! Είναι απλά μια ελεύθερη γυναίκα....

------------------------------------------------------------------
almaresi έγραψε:
Α εμένα μου άρεσε κι εκεί που λέει η Μελίτα "Πιστεύει πως όλα αυτά τα κάνω από εγωισμό κι από ζήλια κι όχι από αγάπη... γιατί αν τον αγαπούσα θα τον είχα πιστέψει από την αρχή". Και ρωτάει η Νόρα "Τώρα, μήπως έχει ένα α δίκαιο? λέω τώρα εγώ" για να πάρει την απάντηση "Δεν ξέρω"!!! slap
Αφού δεν απάντησε το γνωστό "α!" πάλι καλά να λες!!
almaresi έγραψε:
Να απαντήσουμε εμείς??? Κυρία κυρία!!! Gum
Δηλαδή αμάν πια! Δεν μπορεί τουλάχιστον να ξέρει τα βασικά?
Είναι που ειδικεύεται σε άλλους τομείς ( ^^ ) και αυτά δεν τα ξέρει!!

almaresi τέλειες οι φωτό με τον Άγγελο!! Τι γλυκό που είναι μωρέ!! inlove
Και κάθεται πολύ ήσυχο το καημένο!!

----------------------------------

Clarabelle σταθερή αξία στους σχολιασμούς, λατρεύω!!

Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 6:06 pm

Γιαννα μου για ακομα μια φορα εδωσες ρεστα με τον σχολιασμο σου!!!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : ουτε εμενα μου αρεσει το τσιρκο!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Νοε 30, 2010 6:22 pm

Ευχαριστω πολυ!!! ))
Ο παραλληλισμος μου βγαινει αυθορμητα και υπευθυνοι για αυτο ειναι πρωτον ο εγκεφαλος μου και δευτερον.... *γκουχ γκουχ*

Για να πω την αληθεια περιμενα σχολια του στυλ "Τι δεν σου αρεσει το τσιρκο! affraid " Απο συνηθεια! Razz
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης