Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 32% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_lcap30%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Vote_rcap 30% 
[ 13 ]

Σύνολο Ψήφων : 44

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Empty Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 6:56 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:08 pm

Σπαστηκα
1.Με τη σκηνη Ρούσσου Αμαλίας και Λουκα στο γραφείο
2.Με κουράζει απιστευτα να ακουγεται αμετρητες φορες το ονομα Μελιτα μεσα σε ενα επεισοδιο 50 λεπτων!
3.Η ακαματα θα φυγει απο τη δουλεια της για ψωνια μετα απο προτροπη της Αμαλιας Μονη της δεν μπορει? Ee?
4.Η εξωση του Λουκα απο το Νικόλα Ee?
5.Η μπεκρου πηγε για ψωνια αλλα στρογγυλοκαθετε για καλλιτεχνικο κατιναζ στο τηλεφωνο!
6.Σαν να περνουσε στρατιά απο μέλισσες μεσα απο την οθόνη ήταν όταν ελεβε η οχια το εσεμες
7.Η Αννα στο τηλ ήταν σαν να μασουσε στραγάλια...
8. Βούλιαξε ο καναπες αναστεναξε ο δόλιος απο το καθισιο της Μπεκρους! Μην ξαναδω το Λουκα να την παρακαλάει θα γινει χαμος ουστ απο κει gibbs
9. Ο Λουκάς περιπλανώμενος πάλιωσε το εργάκι το χουμε ξαναδει... Έλα να κοιμηθεις σε μενα Λουκα αγαπη μου και πεφτω στροματσάδα!
10. Η Δευτεραντζα μπουζουξου μας έγινε πρωτο βιολί μαζι με την Μπεκρου και οι πρωταγωνιστες κομπάρσοι! imarton

Ασπάστηκα
1. Τη φατσουλα του Αγγελούκου στην αγκαλιά της Ευας
2. Το φιλι Νικόλα-Δαφνης......

Μυστικα αγννοούνται!!!!!!!
Τυχαιο ? δεν νομιζω!
Αναμενω να δω τα Μυστικα που αγάπησα!
Με αγάπη
Loukitsa Nyxia

yg. Na ψηφίσω? Μπα άστο καλυτερα! Δεν υπάρχει η επιλογη που να μαι καλύπτει
sfyr

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:18 pm

Τι να πει κανείς για το αποψινό. Πέρα δώθε αυτισμός και χαζομάρα σε όλο το μεγαλείο, μνμ με αποδεκτες που τελικά δεν έμαθαν τίποτα και μαθήματα κατινάζ!!!!

Μερικές απορίες έχω η δόλια, να τις κάνω και ας μου απαντήσει κάποιος, αν μπορεί, γιατί φοβάμαι το σκοτάδι, το μαυρόβουλο κοκκινο ζωάκι!!!

ΠΟυ ακούστηκε σοβαρά δικηγορικά γραφεία και ποινικολόγοι ολκής, να συζητούν από εδώ και από εκεί τα των υποθέσεων; Που ακούστηκε ο κάθε άσχετος να έχει πρόσβαση σε σοβαρά έγγραφα και να πλαστογραφούν δικόγραφα;

Είναι ποτέ δυνατό σοβαροί άνθρωποι, σπουδαγμένοι με πόρεία και καριέρα να συμπεριφέρονται σαν 3 χρονα στον φίλο τους, που τους έχει σταθεί κερί αναμμένο χρόνια τώρα;

Είναι δυνατό σε περιόδους τέτοιας οικονομικής κρίσης, που ο κόσμος έχει προβλήματα επιβίωσης να βλέπουμε μια τρελή-τρελή κατίνα, (η οποία δεν είναι νεόπλουτη) να προτείνει στην μαθήτρια- κόρη να πάνε για ψώνια και να τινάξουν στον αέρα την κάρτα του πατέρα και συζύγου για την κ.....α μας?

Είναι δυνατό ποτέ άνθρωποι που έχουν γράψει ιστορία στην ελληνική τηλεόραση, έχουν βραβευθεί 4 φορές με βραβεία σεναρίου να γράφουν έτσι και να καταστρέφουν και αξιόλογους Ηθοποιούς;

Για μένα κρίμα και άδικο είναι και Μεγάλο πρόβλημα....

Καλά Κρασιά....

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:22 pm

Αδυνατω να πιστεψω οτι σεναριογραφοι βραβευμενοι γραφουν ετσι......Κατι αλλο συμβαινει δεν μπορει!

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:24 pm

Εξακολουθεί να μου κεντρίζει το ενδιαφέρον η ιστορία με τη φωτογραφία.

Αμαλία-Ρούσσος
: respect :

Πολύ ωραία και αστεία η σκηνή Νικόλα-Δάφνης-Λουκά στο εστιατόριο.

Τέλος εκπληκτικές οι ερμηνείες των τεσσάρων στο σπίτι της Αντιγόνης.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:32 pm

loukitsa έγραψε:Αδυνατω να πιστεψω οτι σεναριογραφοι βραβευμενοι γραφουν ετσι......Κατι αλλο συμβαινει δεν μπορει!

Έχω φτάσει να αναρωτιέμαι αν είναι οι ίδιοι που υπέγραψαν τη βέρα στο δεξί
Ίσως πάλι να μου αφήνει αυτή την εντύπωση επειδή η σειρά τους φέτος γυρίζει γύρω απ τους νέους και αυτοί που εγώ παρακολουθούσα και εξακολουθούν να με ενδιαφέρουν γεμίζουν απλά τα επεισόδια με ανούσιες σκηνές

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:34 pm

loukitsa έγραψε:
Η Αννα στο τηλ ήταν σαν να μασουσε στραγάλια...
Με πέθανες!!
lmao lmao lmao

Τελείως άθλιο το σημερινό!! Αυτό έχω να πω! Όχι απλά δεν προχωράει η υπόθεση, αλλά πάμε συνεχώς ένα βήμα μπρος, 10 πίσω!! imarton
Η Νόρα άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?? Έχει βαλθεί να αποκαταστήσει τη Μελίτα?? Τι κακό κι αυτό!!
Ο Λευτέρης την ξεπέρασε τη Βέρα και καιρός είναι να πάει κι η Εύα μπροστά?? imarton

loukitsa εγώ το μόνο που θα ασπαστώ είναι ο σχολιασμός σου γιατί με καλύπτει απόλυτα!!

Υ.Γ.1: Πήραν και τη Μελίτα τηλέφωνο? Από που κι ως που??
Υ.Γ.2: Η Αμαλία τον έδιωξε από μόνη της το Λουκά, δεν ήταν στο κόλπο??
Υ.Γ.3: Στα προσεχώς Λευτεράκης - Λουκάς γίναν κολλητάρια και τα πίνουν στο γνωστό (?) στέκι??
Υ.Γ.4: Και συγνώμη τώρα, ο Νικόλας βρήκε έναν άσχετο και του είπε πήγαινε και πες ότι είσαι δικαστικός επιμελητής?

Ας μη σχολιάσω καλύτερα! zip

----------------------------------------------------------------

pasxalitsa έγραψε:
Που ακούστηκε σοβαρά δικηγορικά γραφεία και ποινικολόγοι ολκής, να συζητούν από εδώ και από εκεί τα των υποθέσεων;
Σοβαρά δικηγορικά γραφεία?? xoxo
Μπα σε καλό σου...

pasxalitsa έγραψε: Που ακούστηκε ο κάθε άσχετος να έχει πρόσβαση σε σοβαρά έγγραφα και να πλαστογραφούν δικόγραφα;
Για τα μυστικά της εδεμ μιλάμε πάντα!! Τι πιο φυσιολογικό?

pasxalitsa έγραψε:Είναι ποτέ δυνατό σοβαροί άνθρωποι, σπουδαγμένοι με πόρεία και καριέρα να συμπεριφέρονται σαν 3 χρονα στον φίλο τους, που τους έχει σταθεί κερί αναμμένο χρόνια τώρα;
Σοβαροί είπες?? xoxo

pasxalitsa έγραψε:
Είναι δυνατό σε περιόδους τέτοιας οικονομικής κρίσης, που ο κόσμος έχει προβλήματα επιβίωσης να βλέπουμε μια τρελή-τρελή κατίνα, (η οποία δεν είναι νεόπλουτη) να προτείνει στην μαθήτρια- κόρη να πάνε για ψώνια και να τινάξουν στον αέρα την κάρτα του πατέρα και συζύγου για την κ.....α μας?
Είπαμε, στα μυστικά όλα είναι δυνατά!!

slap

-----------------------------------------------------------

Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:39 pm

Εψαχνα...ηλικρινα...εψαχνα να βρω κατι καλο απο το επεισοδιο...να πω οτι κατι μου αρεσε...ειχα ολη την καλη προθεση...αλλα ΔΕΝ ΥΠΕΙΡΧΕ κατι καλο!!!!!!!!
Κουτσα στραβα καλη η σκηνη στο τελος με Ρουσο-Αντιγονη-Εριεττα-Στεφανο και την Νταιζη να το παιζει αστυνομο Σαϊνη...εε αντε και η σκηνη Ρουσου Αμαλια στο γραφειο...εε αντε και κατι σκηνουλες με Νικολα και Δαφνη...Κατα τα αλλα τι να μου αρεσει?
Που ειναι η Μελιτα με την παρεα μια χαρα σαν να μην εχει κανει και πει τιποτα...Που σε ενα τετραμηνο της φερονταν σαν να της χροστουσαν και απο πανω!!! wall Ελεος δηλαδη!! Αλλα λεμε και αλλα κανουμε! Ολοι οι υπολοιποι πρεπει να πουν πρωτα 800 φορες συγνωμη... να ακουσουν το βρισιμο που εχουν ακουει ολοι οι πολιτικοι μαζι και με το παραμικρο μετα να τους το χτυπησουνε!!! Αλλα οχι...θα πει η Μελιτουλα μας συγνωμη? Θα παραδεχτει τα λαθη της? Θα τολμησει κανεις να βρισει την Μελιτα?ΠΟΤΕ!!! Αφου το παιδι ειχε λογο και δεν εκανε τιποτα επιτιδες!! Και εγω δεν την αντιπαθω επιτιδες!! Κατα λαθος!!! Και γιατι να της το χτυπησουν? Εκανε κατι κακο? ΟΧΙ !!! Να την προξενεψουν και στον Στεφανο!! Αφου δεν της ζητησε και συγνωμη η Ευα παλι καλα!!!
Εγω παντως πιστευω πως ο Λευτερης απηγαγε τον Αγγελο!!!
Αυτα απο μενα!!!! Flkia

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MARINAKI_AGARI_97 στις Τετ Δεκ 01, 2010 8:43 pm, 1 φορά
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
loukitsa έγραψε:Αδυνατω να πιστεψω οτι σεναριογραφοι βραβευμενοι γραφουν ετσι......Κατι αλλο συμβαινει δεν μπορει!

Ίσως πάλι να μου αφήνει αυτή την εντύπωση επειδή η σειρά τους φέτος γυρίζει γύρω απ τους νέους και αυτοί που εγώ παρακολουθούσα και εξακολουθούν να με ενδιαφέρουν γεμίζουν απλά τα επεισόδια με ανούσιες σκηνές

Αυτοί είναι Μαράκι μου, τουλάχιστον έτσι γράφει στους τίτλους.
Τι να πω, τα στερνά τιμούν τα πρώτα
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:42 pm

pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Εγώ με αυτά που βλέπω ή δεν βλέπω θα παραφράσω τα λόγια σου, και θα πω μια εξίσου πετυχημένη παροιμία

''Στερνή μου γνώση, να σ'είχα πρώτα'' Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 17902

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:43 pm

Θλιβερό το σημερινό... Λέγαμε για τρελλό σχέδιο της Δάφνης, το οποίο τώρα μοιάζει αρκετά ....γνωστικό μπροστά στο ...ας μην το χαρακτηρίσω.... σχέδιο του Νικόλα.... Ετσι μωρέ βοηθάς τους φίλους σου να τα ξαναβρούν? Με τον εκβιασμό και γυρίζοντάς τους την πλάτη? Και δεν έπρεπε πρώτα και κύρια να ρωτήσουν την ίδια τη Νόρα αν συμφωνεί με τέτοιες συνωμοσίες ΠΡΙΝ προχωρήσουν? Λέγαμε για έλλειψη ρεαλισμού σε άλλα επεισόδια, αλλά το να βλέπω ένα δικηγόρο που δουλεύει σ'ενα από τα καλύτερα γραφεία της Αθήνας, που χειρίζεται προσωπικά την πιό πολύκροτη δίκη της χρονιάς, και να μην έχει ...σάλιο να πληρώσει ένα ξενοδοχείο, να μείνει μερικά βράδια ώσπου να νοικιάσει το δικό του σπίτι, πρώτη φορά ακούω! Μα να τρέχει και να παρακαλάει τον κάθε σχετικό ή άσχετο να τον δεχτεί σπίτι του σαν να είναι ζητιάνος, είναι το άκρον άωτον της γελοιότητας. Μόνο αν το δούμε οτι ο Λουκάς τους τεστάρει όλους για να δεί ποιός είναι πραγματικά φίλος του το δέχομαι, κατά τα άλλα....

Η Αννα πολύ ....σχέδιο, τι να πώ, παρ'όλ'αυτά όλοι τσίμπισαν και πήγαν στο ραντεβού. Και οι δυο..... φίλοι απ'τα παλιά, ο Ρούσσος και η Αντιγόνη, βρήκαν και οι δύο το μακαρίτη τον Περικλή να του φορτώσουν και φόνο και εντολή για φόνο..... Και βέβαια για το φόνο του φυσικού πατέρα της Εριέττας , που είχε πεί η Αντιγόνη στο Στέφανο , δεν ευθύνεται ο Περικλής, γιατί δεν ήταν κάν εκεί, όμως την εντολή για την έρευνα για τα διαμάντια μάλλον αυτός την έδωσε, κι ας κράτησε μιάν αοριστία ο Στέφανος όταν πρωτομίλησε στην Εριέττα για το θέμα, μη θέλοντας προφανώς να την πληγώσει ή να την κάνει να θυμώσει....

Στην πρώτη σκηνή μεταξύ Στέφανου και Εριέττας, ήταν φανερό οτι ο Στέφανος περίμενε κάτι άλλο ν'ακούσει απο εκείνην σχετικά με το πώς βλέπει τη σχέση τους, αλλά η Εριέττα έβαλε πάλι την κασέττα του....πολιτισμού και μαλλον έδειξε ν'απογοητεύεται ο Στέφανος, χωρις βέβαια να αντιδράσει.... Εχει μέλλον η ιστορία αυτών των δύο, όσες ανούσιες επανασυνδέσεις κι αν μας σερβίρουν.....

Η Νταίζη έχει αρχίσει να μου θυμίζει .....ψύλλο, πετάει παντού , πάει σε όλα τα σπίτια , πετάγεται απ'το ένα θέμα στο άλλο, και βγάζει αθώους και ενόχους από τη μιά στιγμή στην άλλη. Ανεπιθύμητη, αλλά αναγκαία...

Η Μελίτα, τραβάτε με κι ας κλαίω, αφήνει τη δουλειά με χίλιες προφάσεις, και η επανάσταση λύθηκε πριν αρχίσει... Εχει το γονίδιο της Αμαλίας, είπαμε. Πάντως η Νόρα ανακουφίστηκε που θα τις ξεφορτωθεί έστω και για λίγο...

Περιμένω αύριο να δώ πως θα αντιδράσει η Εριέττα στα λόγια του Ρούσσου και η Νόρα στα σχέδια του Νικόλα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:47 pm

Καρ-Mik έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Εγώ με αυτά που βλέπω ή δεν βλέπω θα παραφράσω τα λόγια σου, και θα πω μια εξίσου πετυχημένη παροιμία

''Στερνή μου γνώση, να σ'είχα πρώτα'' Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 17902

Πες ότι θες εγώ μαζί σου!!!! Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 8:53 pm

Mεγάλα δράματα ζήσαμε και σήμερα με πρώτο και κύριο το δράμα της Νταιζούλας. Κατάλαβε οτι ο Μπέλλος θέλει να την καθαρίσει και κατέληξε στο συμπέρασμα οτι ο Μπέλλος θα τους χειριστεί όπως θέλει και εκείνοι θα της μεταβιβάσουν όλη τους την περιουσία. Οπότε θα βγάλει απ τη μέση και εκείνη και θα αρπάξει τα λεφτά ο πανέξυπνος παρολίγον φαρμακωμένος.

Κι εντάξει να πω οτι η Αντιγόνη θα της μεταβιβάσει ότι έχει. Ο Στέφανος είναι άτεκνος;. Εκείνο το παιδάκι που ταίζει η Εύα με ποιόν το έκανε; Κι άντε ο Στέφανος ας πούμε θέλει να δώσει τα λεφτάκια του στη μικρή αδικημένη αδελφούλα δυό δικηγόροι φίλοι θα μείνουν με τα χέρια σταυρωμένα δεν θα διεκδικήσουν τίποτα και μάλιστα αν έχει αποδειχτεί οτι ο πατέρας απήγαγε το σπλάχνο του ή ο Μπέλλος θα καθαρίσει το άπαν σύμπαν;

Δεύτερο μεγάλο δράμα της ημέρας ο άστεγος Λουκάς. Ας μου εξηγήσει σας παρακαλώ κάποιος γιατί ο Λουκάς είναι άστεγος δεν καταλαβαίνω η δόλια τηλεθεάτρια

Θυμάστε πέρσι που ο Μάνος μαγειρευε μακαρόνια κι ο Λουκάς η Νόρα ο Νικόλας και η Δάφνη είχαν πάει στο σπίτι του Λουκά και έλεγαν οτι έχει εξίσου δικαιώματα με τη Νταίζη πάνω στο σπίτι αλλά δεν μένει εκεί επειδή του σπάει τα νεύρα; Τώρα που η Νταίζη έγινε κυρία Μπέλλου με δόξα και τιμή και μένει μετά του αξιοτίμου συζύγου γιατί δεν πάει ο Λουκάς σπίτι του;

Αφήστε τόχω. Πληρώνουν ενοίκια για το σπίτι της Εριέττας για το σπίτι του Μπέλλου για το σπίτι του Καρτάλη για το κότερο της Ερι για τη βιλίτσα της Μελίτας να δίνουν λεφτά και για σκηνικά για τους κομπάρσους δεν λέει. Έτσι λοιπόν αυτούς τους ξεπετάνε με τα εντελώς απαραίτητα έχουν και τους πρωταγωνιστές τους να φροντίσουν.

Ευτυχώς να λέμε που ο Λουκάς γυρίζει γύρω γύρω και βλέπουμε και την παρέα γιατί έχω βαρεθεί να τρώω στη μάπα τους καινούριους με τους καημούς τους.

Ο Στέφανος πήρε αμέριστη συμπαράσταση απ την Ερι και περιμένω να δω πως θα την αδειάσει. Το χειρότερο δείγμα άντρα είναι τούτος ή μήπως η λέξη άντρας υποτιμάται με το παλικάρι;

Εγώ όταν είμαι συγχισμένη τρώω η Αμαλία πάλι ξοδεύει. Η Νόρα απλά κάνει υπομονή υποθέτω ή μήπως να πω καλά να πάθει που κουβάλησε την κατσαρή μουχρίτσα μες το γραφείο της; Σήμερα καθώς την άκουγα να δίνει οδηγίες στη Μελίτα πως να παλαίψει για τον απόλυτο δεν μπόρεσα να μη σκεφτώ οτι αν δεν είχε πολεμήσει τόσο λυσασμένα την Εύα ίσως και να μη με ενοχλούσε. Το να συμπεριφέρεται όμως έτσι στη Μελίτα όταν για τα ίδια παραπτώματα την άλλη που υποτίθεται είναι κολητή της τη σταύρωνε είναι τουλάχιστον προκλητικό. Είπαμε στο σενάριο των μυστικών υπάρχει ρεαλισμός. Ο έχων δόντι υπερισχύει.

Μαζέψτε το ζεύγος Λύτρα παρακαλώ πολύ. Μετά το εμπνευσμένο σχέδιο της Δάφνης ακολούθησε το εξίσου πνευματώδες του Νικόλα. Αυτά τα σχέδια θα τους φάνε. Διαλύσανε κάθε ιδέα που είχα για το ζευγάρι Νικόλας Δάφνη με το προηγούμενο διαλύουν την ένοια της παρέας όπως τη γνώριζα με τούτο εδώ. Ας μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ. Πότε πήγε ο Λουκάς να ζητήσει άσυλο απ την κατινούλα και την έβαλαν στο σχέδιο; Από πότε η κιουρία που τους διαολόστελνε και έλεγε να πάνε να κόψουν το λαιμό τους έγινε μέλος της παρέας; Ξέρω απο τότε που αποφάσισαν οτι το κοινό δεν αντέχει χωρίς τις ερμηνείες της και την κατσίκωσαν σε κάθε σκηνή της σειράς. Ας τη βάλουν με τον απόλυτο να ανοίγει το μάτι μας με το σεξάκι είκοσι λεπτά ανα επεισόδιο (το έχουμε άντέξει κι άλλη φορά) είναι ανάγκη να τη σπρώχνουν στην παρέα;

Η κατάσκοπος Νέλυ συγνώμη Αννα ήθελα να πω άρχισε να κάνει παιχνιδάκια. Αυτό που όλοι οι άσχετοι πλην των πέντε της παρέας είναι χωμένοι μεχρι τ αφτιά στην ιστορία κι οι πρωταγωνιστές τους (λέμε τώρα καμιά απ τις βλακείες που λένε οι ίδιοι στα περιοδικά να περνάει η ώρα) απλά παραβρίσκονται στη σειρά να το προσέξουν. Μάζεψε λοιπόν τους πάντες στης Αντιγόνης κι έστειλε και το κακό σκυλί τη Νταίζη απο πίσω μήπως και σκαλίσει για το κόκκαλο και μάθει κι αυτή τίποτα.

Εγώ απ τη συνάντηση κορυφής πάλι έχω απορίες. Θυμάμαι οτι τότε που έφτασαν στα χέρια της Αντιγόνης οι φωτογραφίες Στέφανου Εριέττας απ το σπίτι στο βουνό ο Στέφανος δεν της έλεγε τι σχέση έχουν για να αποφύγει να αναφέρει τα διαμάντια. Ξαφνικά στο χαλαρό και στο άνετο κουβεντιάζουν για την έφοδο στο σπίτι του βουνού λες και δεν τρέχει τίποτα. Λες και ήταν συνέταιροι στην κομπίνα. Η μάνα Αντιγόνη άραγε αρρώστησε ποτέ ή τσάμπα κυνηγούσε ο Στέφανος το Μάνο που στην τελική τα λεφτάκια του μια χαρά καθαρά ήταν σε σχέση με τα δικά του;

Αφησα για το τέλος το καφεδάκι Εύας Λευτέρη. Ακόμη και εμφανισιακά δεν δένουν με τίποτα αλλα ας πουμε οτι το παραβλέπω παρά την απώθηση που μου προκαλούν στο ίδιο πλάνο.Το θέμα είναι οτι δεν ταιριάζουν υποκριτικά με την καμία.

Πέρα απ αυτό πόσο νορμάλ είναι να πιέζουν οι πάντες μια γυναίκα να πάει παρακάτω τόσο σύντομα μετά απο δύο τεράστιες απώλειες; Ακόμη κι αν μηδενίζουν την μιά απώλεια αυτή που την άφησε με ένα δεύτερο παιδί χωρίς πατέρα για να σπρώξουν τους απόλυτους και επικεντρώνονται στη μιά ακόμη κι έτσι είναι αδύνατον. Φάσκουν και αντιφάσκουν στην ίδια σκηνή. Ο Λευτέρης χρειάστηκε δυό χρόνια για να τολμήσει να σκεφτεί το μετά η Εύα οφείλει να πάει παρακάτω αμέσως γιατί δεν θέλουμε να σας πουμε οτι δεν την δρομολογήσαμε όταν έπρεπε και δυστυχώς την Εδέμ της δεν θα τη βρει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:07 pm

Clarabelle έγραψε:
Mεγάλα δράματα ζήσαμε και σήμερα με πρώτο και κύριο το δράμα της Νταιζούλας. Κατάλαβε οτι ο Μπέλλος θέλει να την καθαρίσει και κατέληξε στο συμπέρασμα οτι ο Μπέλλος θα τους χειριστεί όπως θέλει και εκείνοι θα της μεταβιβάσουν όλη τους την περιουσία. Οπότε θα βγάλει απ τη μέση και εκείνη και θα αρπάξει τα λεφτά ο πανέξυπνος παρολίγον φαρμακωμένος.

Κι εντάξει να πω οτι η Αντιγόνη θα της μεταβιβάσει ότι έχει. Ο Στέφανος είναι άτεκνος;. Εκείνο το παιδάκι που ταίζει η Εύα με ποιόν το έκανε; Κι άντε ο Στέφανος ας πούμε θέλει να δώσει τα λεφτάκια του στη μικρή αδικημένη αδελφούλα δυό δικηγόροι φίλοι θα μείνουν με τα χέρια σταυρωμένα δεν θα διεκδικήσουν τίποτα και μάλιστα αν έχει αποδειχτεί οτι ο πατέρας απήγαγε το σπλάχνο του ή ο Μπέλλος θα καθαρίσει το άπαν σύμπαν;

Δεύτερο μεγάλο δράμα της ημέρας ο άστεγος Λουκάς. Ας μου εξηγήσει σας παρακαλώ κάποιος γιατί ο Λουκάς είναι άστεγος δεν καταλαβαίνω η δόλια τηλεθεάτρια

Θυμάστε πέρσι που ο Μάνος μαγειρευε μακαρόνια κι ο Λουκάς η Νόρα ο Νικόλας και η Δάφνη είχαν πάει στο σπίτι του Λουκά και έλεγαν οτι έχει εξίσου δικαιώματα με τη Νταίζη πάνω στο σπίτι αλλά δεν μένει εκεί επειδή του σπάει τα νεύρα; Τώρα που η Νταίζη έγινε κυρία Μπέλλου με δόξα και τιμή και μένει μετά του αξιοτίμου συζύγου γιατί δεν πάει ο Λουκάς σπίτι του;

Αφήστε τόχω. Πληρώνουν ενοίκια για το σπίτι της Εριέττας για το σπίτι του Μπέλλου για το σπίτι του Καρτάλη για το κότερο της Ερι για τη βιλίτσα της Μελίτας να δίνουν λεφτά και για σκηνικά για τους κομπάρσους δεν λέει. Έτσι λοιπόν αυτούς τους ξεπετάνε με τα εντελώς απαραίτητα έχουν και τους πρωταγωνιστές τους να φροντίσουν.

Ευτυχώς να λέμε που ο Λουκάς γυρίζει γύρω γύρω και βλέπουμε και την παρέα γιατί έχω βαρεθεί να τρώω στη μάπα τους καινούριους με τους καημούς τους.

Ο Στέφανος πήρε αμέριστη συμπαράσταση απ την Ερι και περιμένω να δω πως θα την αδειάσει. Το χειρότερο δείγμα άντρα είναι τούτος ή μήπως η λέξη άντρας υποτιμάται με το παλικάρι;

Εγώ όταν είμαι συγχισμένη τρώω η Αμαλία πάλι ξοδεύει. Η Νόρα απλά κάνει υπομονή υποθέτω ή μήπως να πω καλά να πάθει που κουβάλησε την κατσαρή μουχρίτσα μες το γραφείο της; Σήμερα καθώς την άκουγα να δίνει οδηγίες στη Μελίτα πως να παλαίψει για τον απόλυτο δεν μπόρεσα να μη σκεφτώ οτι αν δεν είχε πολεμήσει τόσο λυσασμένα την Εύα ίσως και να μη με ενοχλούσε. Το να συμπεριφέρεται όμως έτσι στη Μελίτα όταν για τα ίδια παραπτώματα την άλλη που υποτίθεται είναι κολητή της τη σταύρωνε είναι τουλάχιστον προκλητικό. Είπαμε στο σενάριο των μυστικών υπάρχει ρεαλισμός. Ο έχων δόντι υπερισχύει.

Μαζέψτε το ζεύγος Λύτρα παρακαλώ πολύ. Μετά το εμπνευσμένο σχέδιο της Δάφνης ακολούθησε το εξίσου πνευματώδες του Νικόλα. Αυτά τα σχέδια θα τους φάνε. Διαλύσανε κάθε ιδέα που είχα για το ζευγάρι Νικόλας Δάφνη με το προηγούμενο διαλύουν την ένοια της παρέας όπως τη γνώριζα με τούτο εδώ. Ας μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ. Πότε πήγε ο Λουκάς να ζητήσει άσυλο απ την κατινούλα και την έβαλαν στο σχέδιο; Από πότε η κιουρία που τους διαολόστελνε και έλεγε να πάνε να κόψουν το λαιμό τους έγινε μέλος της παρέας; Ξέρω απο τότε που αποφάσισαν οτι το κοινό δεν αντέχει χωρίς τις ερμηνείες της και την κατσίκωσαν σε κάθε σκηνή της σειράς. Ας τη βάλουν με τον απόλυτο να ανοίγει το μάτι μας με το σεξάκι είκοσι λεπτά ανα επεισόδιο (το έχουμε άντέξει κι άλλη φορά) είναι ανάγκη να τη σπρώχνουν στην παρέα;

Η κατάσκοπος Νέλυ συγνώμη Αννα ήθελα να πω άρχισε να κάνει παιχνιδάκια. Αυτό που όλοι οι άσχετοι πλην των πέντε της παρέας είναι χωμένοι μεχρι τ αφτιά στην ιστορία κι οι πρωταγωνιστές τους (λέμε τώρα καμιά απ τις βλακείες που λένε οι ίδιοι στα περιοδικά να περνάει η ώρα) απλά παραβρίσκονται στη σειρά να το προσέξουν. Μάζεψε λοιπόν τους πάντες στης Αντιγόνης κι έστειλε και το κακό σκυλί τη Νταίζη απο πίσω μήπως και σκαλίσει για το κόκκαλο και μάθει κι αυτή τίποτα.

Εγώ απ τη συνάντηση κορυφής πάλι έχω απορίες. Θυμάμαι οτι τότε που έφτασαν στα χέρια της Αντιγόνης οι φωτογραφίες Στέφανου Εριέττας απ το σπίτι στο βουνό ο Στέφανος δεν της έλεγε τι σχέση έχουν για να αποφύγει να αναφέρει τα διαμάντια. Ξαφνικά στο χαλαρό και στο άνετο κουβεντιάζουν για την έφοδο στο σπίτι του βουνού λες και δεν τρέχει τίποτα. Λες και ήταν συνέταιροι στην κομπίνα. Η μάνα Αντιγόνη άραγε αρρώστησε ποτέ ή τσάμπα κυνηγούσε ο Στέφανος το Μάνο που στην τελική τα λεφτάκια του μια χαρά καθαρά ήταν σε σχέση με τα δικά του;

Αφησα για το τέλος το καφεδάκι Εύας Λευτέρη. Ακόμη και εμφανισιακά δεν δένουν με τίποτα αλλα ας πουμε οτι το παραβλέπω παρά την απώθηση που μου προκαλούν στο ίδιο πλάνο.Το θέμα είναι οτι δεν ταιριάζουν υποκριτικά με την καμία.

Πέρα απ αυτό πόσο νορμάλ είναι να πιέζουν οι πάντες μια γυναίκα να πάει παρακάτω τόσο σύντομα μετά απο δύο τεράστιες απώλειες; Ακόμη κι αν μηδενίζουν την μιά απώλεια αυτή που την άφησε με ένα δεύτερο παιδί χωρίς πατέρα για να σπρώξουν τους απόλυτους και επικεντρώνονται στη μιά ακόμη κι έτσι είναι αδύνατον. Φάσκουν και αντιφάσκουν στην ίδια σκηνή. Ο Λευτέρης χρειάστηκε δυό χρόνια για να τολμήσει να σκεφτεί το μετά η Εύα οφείλει να πάει παρακάτω αμέσως γιατί δεν θέλουμε να σας πουμε οτι δεν την δρομολογήσαμε όταν έπρεπε και δυστυχώς την Εδέμ της δεν θα τη βρει

: respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Το επεισόδιο άθλιο...Ο σχολιασμός σου ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!!!
Καλά λεω εγώ στη μαμά μου οτι στο φόρουμ μορφώνομαι......
Το μόνο που θέλω να σχολιάσω είναι ότι λατρεύω το άβαταρ σου! ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!
Μα πόσο θεά μπορεί να είναι?????

Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:09 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος είναι άτεκνος;. Εκείνο το παιδάκι που ταίζει η Εύα με ποιόν το έκανε; Κι άντε ο Στέφανος ας πούμε θέλει να δώσει τα λεφτάκια του στη μικρή αδικημένη αδελφούλα δυό δικηγόροι φίλοι θα μείνουν με τα χέρια σταυρωμένα δεν θα διεκδικήσουν τίποτα και μάλιστα αν έχει αποδειχτεί οτι ο πατέρας απήγαγε το σπλάχνο του ή ο Μπέλλος θα καθαρίσει το άπαν σύμπαν;
Η Νταίζη είναι τραγικά ηλήθια τελικά. Νομίζει οτι όοοολοι τα λεφτά σε αυτή θα τα δώσουν. Οπως ανέφερες και συ, ο Στέφανος έχει ένα παιδί . Αυτό θα πάρει τα λεφτά - αυτόματα, αν και νομίζω οτι ούτως ή αλλως, θα τα έγραφε σε αυτό.
Αλλα ξέχασα, όλοι χρωστάνε στην Νταίζη Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 735655

Σωστάαααα!!!!!! Γιατί να πληρώσουν ενοίκιο για το σπίτι του Λουκά? Εχουμε τόσο χλιδάτα σπίτια να νοικιάζουμε ρε Μαρία.
Τι και αν ο Λουκάς έχει δικό του . Λεπτομέρειες..

Ω ρε ΟΥΣΤ!!!

Νορμάλ και εδέμ???

Πλάκα με κάνεις? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 382640

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:20 pm

Βάσω μου κατά τη Νταίζη και ο αγέννητος της χρωστάει...

Όσο για το σημερινό επεισόδιο χωρίς πολλά πολλά μας πάει την υπόθεση παρακάτω.

Επίσης βαρέθηκα περιπλανώμενο Λουκά, γλύκας μεν παρατράβηξε δε...

Αυτή η "φιλική εταιρία" Νόρας - Μελίτας πότε θα λείξει; Κοπελιά την πληρώνεις για να λύνετε τα ερωτικά σας; Να πάω και εγώ άμα είναι στο μπος και να του πω τα ερωτικά μου μια και που είναι τρεντι τελευταία! lmao .. Χαρά που θα κάνει!!

Καλά να ρωτήσω, αυτούς τους ταλαίπωρους εκτελεστές των σχεδίων που πάνε και τους βρίσκουν; Τι βγαίνουν στο δρόμο και φωνάζουν θέλω έναν εθελοντή να κάνει τον δικαστικό κλητήρα;;; Και ο κόσμος πάει; Καλά θα μου πείτε ο κόσμος κάνει πιο περίεργα πράγματα για τα λεφτά σε αυτό θα κολλήσει; imarton

Η Νταίζη είναι.... σκύλα!! lmao κατά ΕρΓιεττα ο λόγος! και θα συμφωνήσω από λαγωνικό μέχρι παλιόσκυλο θα πρόσθετα εγώ Razz

Αυτά για να δούμε το γύρω γύρω όλοι στη μέση ο δολοφόνος των Άλπεων που θα το πάνε;;;!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:28 pm

ΤΑ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΟΟΟΛΑ..ΑΝΑΞΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ....ΛΥΠΗΡΟΝ..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:35 pm

1ον συγνωμη η αννα απο μονη της οργανωσε την μαζωξη?? και γιατι ακριβως???σκοπος ηταν να τους δει το διαμαντι μας( νταιζη Razz )??? οχι γιατι αν ηθελε να τους κανει να τα πουν οοοοολα τζαμπα κοπος κοπελια!!!slap
2ον τι καημος ειναι αυτος ρε νορακι μ για τα γκομενικα της μελιτας???αφου δεν σε ακουει ρε κοριτσακι μου τι το παλευεις??? δεν εχεις βαρεθει να ασχολισε??? faint
3ον τι φαηνη ιδεα ηταν αυτη του νικολα? νταξει οκ να κανουν κατι για να βοηθησουν αλλα κατι πιο πρακτικο ρε παιδι μου! τον λυπηθηκα πια τον ερμο τον λουκα με το γνωστο σε ολους τροπαριο "ειμαι αστεγος και περιπλανομενος" το εχουμε μαθει πια το εργακι...κατι σε πιο προσφατο δεν παιζει? ασε που στην τελικη θα την πληρωση και η νορα...! τι αλλο να πω imarton
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:49 pm

Δεν έχω δει επεισόδιο, αν έχω χρόνο μπορεί και να το δω, δεν καίγομαι κιόλας..
Αλλα απολαμβάνω τους σχολιασμούς όσο τίποτα.. !!!!!!
Αυτό μας έμεινε έτσι και αλλιώς..
Τα υπόλοιπα τα εφαγε η μαρμάγκα..
να δω πότε θα αρχίσει να τρώει και τα νούμερα...
soutien
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 9:57 pm

Είχαμε Εριέττα-φωτο περιοδεία, μετά τον Στέφανο κ τώρα την Νταίζη. Ένα μήνα λιβανίζουμε το θέμα κ το αποτέλεσμα μηδέν. Κούρασε το θεματάκι.

Η Μελίτα, επίσημα στην παρέα. wall Είναι που έχει πάει πολλές φορές ο Λουκάς για παρηγοριά στην Μελιτούλα κ είπε να περάσει κ σήμερα. Τον έδιωξε κιόλας η χαμένη.
Τόσο σπρώξιμο πια καταντάει γελοίο.

Ο Στέφανος σίγουρα δεν ήθελε να ακούσει από την Εριέττα ότι είναι μόνο συνεργάτες. Θέλω να δω πως θα τον γυρίσουν στην κατσαρή, αλλά τι λέω θα κλαφτεί αυτή κ ο Στέφανος θα τα ξεχάσει όλα. Τόσο άτσαλα θα γίνει κ έμεις θα πρέπει να το καταπιούμε αμάσητο. Περιμένουν κ εκατοντάδες χιλιάδες την επανασύνδεση, λέμε. xoxo

Βρε μπισκοτάκι αν θες να πας παρακάτω πήγαινε, την Εύα άστην ήσυχη. Δεν τα λέει το παλικάρι, έλεος. Χαντακώσατε τον Σταύρου πρέπει να γίνει το ίδιο κ με την Θεά?

Ο Μπέλλος μας βγήκε έξυπνος,πανούργος κ επικίνδυνος. xoxo xoxo

Δεν αντέχω άλλο Νταίζη. Με κούρασε κ ο ρόλος κ η ηθοποιός.

Αν ξαναδώ τον Λουκά να γυρνάει από εδώ κ εκεί θα την σπάσω την τηλεόραση. ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!

Άθλιο!

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:00 pm

ειδα μονο την τελευταια σκηνη που λεει ο ρουσσος στην εριεττα οτι ο χατζηβασιλειου ηταν υπευθυνος για τις δολοφονιες που σχετιζονται με τα διαμαντια...
εγω τωρα εχω να εκφρασω μια απορια...
ο ρουσσος ηταν μπερδεμενος με την υποθεση με τα διαμαντια σαφως για να ξερει πραγματα και απο οτι δειχνει επισης...ο χατζηβασιλειου επισης και ο στεφανος καρταλης επισης...
ομως οταν ο καρταλης ηρθε στην ελλαδα ο ρουσσος δεν τον ηξερε...δεν τον ειχε δει ποτε....και μετα ψαξε να μαθεις ποιος ειναι ο καρταλης και τι κρυβει και αν εχει σχεση με την οικογενεια λαζαριδη...φετος ομως ολα αυτα τα εχουν ξεχασει λιγο η ειναι ιδεα μου και αλλα βλεπω αλλα καταλαβαινω;
τι γινεται εκει μεσα; γραφουν μια μερα και την επομενη αλτσχαιμερ και ξανα απο την αρχη;
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:01 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος είναι άτεκνος;. Εκείνο το παιδάκι που ταίζει η Εύα με ποιόν το έκανε; Κι άντε ο Στέφανος ας πούμε θέλει να δώσει τα λεφτάκια του στη μικρή αδικημένη αδελφούλα δυό δικηγόροι φίλοι θα μείνουν με τα χέρια σταυρωμένα δεν θα διεκδικήσουν τίποτα και μάλιστα αν έχει αποδειχτεί οτι ο πατέρας απήγαγε το σπλάχνο του ή ο Μπέλλος θα καθαρίσει το άπαν σύμπαν;
Η Νταίζη είναι τραγικά ηλήθια τελικά. Νομίζει οτι όοοολοι τα λεφτά σε αυτή θα τα δώσουν...

Μην ξεχνάς ότι η Νταίζη είναι ένας χαρακτήρας πίσω από τον οποίο βρίσκεται κάποιος σεναριογράφος, άρα; φταίει η Νταίζη;

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:04 pm

maeveline έγραψε:ειδα μονο την τελευταια σκηνη που λεει ο ρουσσος στην εριεττα οτι ο χατζηβασιλειου ηταν υπευθυνος για τις δολοφονιες που σχετιζονται με τα διαμαντια...
ο ρουσσος ηταν μπερδεμενος με την υποθεση με τα διαμαντια σαφως για να ξερει πραγματα και απο οτι δειχνει επισης...ο χατζηβασιλειου επισης και ο στεφανος καρταλης επισης...
ομως οταν ο καρταλης ηρθε στην ελλαδα ο ρουσσος δεν τον ηξερε...δεν τον ειχε δει ποτε....και μετα ψαξε να μαθεις ποιος ειναι ο καρταλης και τι κρυβει και αν εχει σχεση με την οικογενεια λαζαριδη...φετος ομως ολα αυτα τα εχουν ξεχασει λιγο η ειναι ιδεα μου και αλλα βλεπω αλλα καταλαβαινω;
τι γινεται εκει μεσα; γραφουν μια μερα και την επομενη αλτσχαιμερ και ξανα απο την αρχη;

Τρύπα και πέσαμε μέσα αγαπητή μου
Σήμερα πάλι ο Λουκάς γυρνούσε άστεγος και περιπλανώμενος κι αναρωτήθηκα γιατί αφού έχει σπίτι και πλέον είναι άδειο. Αλλη μια τρυπούλα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:07 pm

Foulitsa έγραψε:Δεν έχω δει επεισόδιο, αν έχω χρόνο μπορεί και να το δω, δεν καίγομαι κιόλας..
Αλλα απολαμβάνω τους σχολιασμούς όσο τίποτα.. !!!!!!
Αυτό μας έμεινε έτσι και αλλιώς..
Τα υπόλοιπα τα εφαγε η μαρμάγκα..
να δω πότε θα αρχίσει να τρώει και τα νούμερα...
soutien

Γιατί τα νούμερα της ΑΛΛΗΣ πέφτουν που είναι και γνήσια σαπουνόπερα; και περιμένεις να πέσουν εδώ που δεν υπάρχει και αντίπαλο δέος;

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:11 pm

Clarabelle έγραψε:
maeveline έγραψε:ειδα μονο την τελευταια σκηνη που λεει ο ρουσσος στην εριεττα οτι ο χατζηβασιλειου ηταν υπευθυνος για τις δολοφονιες που σχετιζονται με τα διαμαντια...

Τρύπα και πέσαμε μέσα αγαπητή μου
Σήμερα πάλι ο Λουκάς γυρνούσε άστεγος και περιπλανώμενος κι αναρωτήθηκα γιατί αφού έχει σπίτι και πλέον είναι άδειο. Αλλη μια τρυπούλα

μαυρες τρυπες ομως Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 191984

απο οτι διαβασα στα σχολια σας για τον λουκα...
και πειτε πως δεν ηθελε να παει στο σπιτι του γιατι δεν αντεχει γκρινια και μπελαδες με την νταιζη που και μονο που θα του κατσικωθει και θα του την λεει θα του κανει τη ζωη πατινι...
και ερωτω εγω τωρα....δεν εχει χρηματα για ξενοδοχειο?..τιποτα?...δικηγορος σε ενα απο τα μεγαλυτερα δικηγορικα γραφεια των αθηνων? ...και πες δεν ειχε....απο τον ρουσσο δηλαδη που εχουν και καλες σχεσεις δεν θα μπορουσε να ζητησει μια προκαταβολη μεχρι τον επομενο μισθο του (και δεν συζηταμε να του χαριστει)...?
και καλα αυτο οτι και καλα εδωσε γονικη παροχη το σπιτι του στον αρη χωρις να τον εχει αναγνωρισει νομικα ως γιο του δεν μας λεει κατι σωστα?... Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 191984 Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 191984 ..και συν τις αλλοις εγω θυμαμαι σε εκεινες τις σκηνες περσι ουτε συμβολαιογραφος υπηρχε καν Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 191984
αυτη ομως η αληθοφανεια και η συνεπεια σε αυτη τη σειρα..βγαζει ματι...ΤΥΦΛΩΝΕΕΕΕΙΙΙΙΙ Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 191984 τοσο που μετα ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΙΣ ..οχι εδεμ τουλαχιστον Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης