Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 13 ]

Σύνολο Ψήφων : 44

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:16 pm

maeveline έγραψε:

απο οτι διαβασα στα σχολια σας για τον λουκα...
και πειτε πως δεν ηθελε να παει στο σπιτι του γιατι δεν αντεχει γκρινια και μπελαδες με την νταιζη που και μονο που θα του κατσικωθει και θα του την λεει θα του κανει τη ζωη πατινι...
και ερωτω εγω τωρα....δεν εχει χρηματα για ξενοδοχειο?..τιποτα?...δικηγορος σε ενα απο τα μεγαλυτερα δικηγορικα γραφεια των αθηνων? ...και πες δεν ειχε....απο τον ρουσσο δηλαδη που εχουν και καλες σχεσεις δεν θα μπορουσε να ζητησει μια προκαταβολη μεχρι τον επομενο μισθο του (και δεν συζηταμε να του χαριστει)...?
και καλα αυτο οτι και καλα εδωσε γονικη παροχη το σπιτι του στον αρη χωρις να τον εχει αναγνωρισει νομικα ως γιο του δεν μας λεει κατι σωστα?... Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 ..και συν τις αλλοις εγω θυμαμαι σε εκεινες τις σκηνες περσι ουτε συμβολαιογραφος υπηρχε καν Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984
αυτη ομως η αληθοφανεια και η συνεπεια σε αυτη τη σειρα..βγαζει ματι...ΤΥΦΛΩΝΕΕΕΕΙΙΙΙΙ Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 τοσο που μετα ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΙΣ ..οχι εδεμ τουλαχιστον Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 558573

Έχει ζητήσει προκαταβολή αλλά τα ξόδεψε σε.. μπιγκόνιες! Για το υπόλοιπο συμφωνώ.... Αυτά στη σειρά αυτή περνάνε στα ψιλά γράμματα. Εδώ έχουμε με Απόλυτους έρωτες να ασχοληθούμε τι νομικά και αηδίες;;;; Siga...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:18 pm

FieryRed έγραψε:Έχει ζητήσει προκαταβολή αλλά τα ξόδεψε σε.. μπιγκόνιες! Για το υπόλοιπο συμφωνώ.... Αυτά στη σειρά αυτή περνάνε στα ψιλά γράμματα. Εδώ έχουμε με Απόλυτους έρωτες να ασχοληθούμε τι νομικά και αηδίες;;;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 433450

σε τι τα ξοδεψε? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:23 pm

maeveline έγραψε:σε τι τα ξοδεψε? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Τα λέλουδα στον κύριο από τον Λουκά! Μιλάω για το χθεσινό σκηνικό με τον Νικόλα.. Καλά υπερβάλω φυσικά αλλά αρμόζει στην σεναριακή α-λη-θο-φάν-ει-α.. Σε λίγο σε χαρτόκουτο θα τον δούμε... και θα του κλεψουν και το κοστούμι που θα ειχε έτοιμο για το πρωί... imarton
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:24 pm

maeveline έγραψε:
FieryRed έγραψε:Έχει ζητήσει προκαταβολή αλλά τα ξόδεψε σε.. μπιγκόνιες! Για το υπόλοιπο συμφωνώ.... Αυτά στη σειρά αυτή περνάνε στα ψιλά γράμματα. Εδώ έχουμε με Απόλυτους έρωτες να ασχοληθούμε τι νομικά και αηδίες;;;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 433450

σε τι τα ξοδεψε? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Σε μπιγκονιες.Δεν αγορασε λουλουδια για να τα δωσει στους ασθενεις του Νικολα για να τον πεισουν να μην εγκαταλειψει την ιατρικη;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:25 pm

FieryRed έγραψε:
maeveline έγραψε:σε τι τα ξοδεψε? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Τα λέλουδα στον κύριο από τον Λουκά! Μιλάω για το χθεσινό σκηνικό με τον Νικόλα.. Καλά υπερβάλω φυσικά αλλά αρμόζει στην σεναριακή α-λη-θο-φάν-ει-α.. Σε λίγο σε χαρτόκουτο θα τον δούμε... και θα του κλεψουν και το κοστούμι που θα ειχε έτοιμο για το πρωί... imarton

Τι να σου πω αν του κλέψουν το κουστουμάκι ίσως έχει περισσότερο ενδιαφέρον απ αυτό που βλέπουμεAngelAngel

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:26 pm

maeveline έγραψε:μαυρες τρυπες ομως Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

απο οτι διαβασα στα σχολια σας για τον λουκα...
και πειτε πως δεν ηθελε να παει στο σπιτι του γιατι δεν αντεχει γκρινια και μπελαδες με την νταιζη που και μονο που θα του κατσικωθει και θα του την λεει θα του κανει τη ζωη πατινι...
και ερωτω εγω τωρα....δεν εχει χρηματα για ξενοδοχειο?..τιποτα?...δικηγορος σε ενα απο τα μεγαλυτερα δικηγορικα γραφεια των αθηνων? ...και πες δεν ειχε....απο τον ρουσσο δηλαδη που εχουν και καλες σχεσεις δεν θα μπορουσε να ζητησει μια προκαταβολη μεχρι τον επομενο μισθο του (και δεν συζηταμε να του χαριστει)...?
και καλα αυτο οτι και καλα εδωσε γονικη παροχη το σπιτι του στον αρη χωρις να τον εχει αναγνωρισει νομικα ως γιο του δεν μας λεει κατι σωστα?... Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 ..και συν τις αλλοις εγω θυμαμαι σε εκεινες τις σκηνες περσι ουτε συμβολαιογραφος υπηρχε καν Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984
αυτη ομως η αληθοφανεια και η συνεπεια σε αυτη τη σειρα..βγαζει ματι...ΤΥΦΛΩΝΕΕΕΕΙΙΙΙΙ Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 τοσο που μετα ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΕΙΣ ..οχι εδεμ τουλαχιστον Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 558573

Απο την αρχή της σειράς ακούμε τον Λουκά να αποκαλεί τον Ρούσσο "μέντορα" του και "πατέρα" του... για τόσα και τόσα έχει ζητήσει την βοήθεια του, στα λίγα λεφτά βρήκε να κολώσει????
Προφανώς όμως τη δεδομένη στιγμή δε μας συμφέρει να θυμόμαστε ΟΥΤΕ αυτό....

Επίσης η φωνή της Άννας στο τηλέφωνο, μου θύμησε τον "Ευλόγητο" απο την Λάμψη (μεγάλες στιγμές lmao )... μόνο η μάσκα της έλειπε... lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maeveline Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:28 pm

αμααανν δεν υπαρχουν Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984
μπιγκονιες για τον νικολα για να μην αφησει την ιατρικηΕπεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

υ.γ...εγω παιδια εφτασα στα ορια μου..οσο αφορα την εδεμ γελασα οσο γελασα και βαρεθηκα και την σταματησα....
αν εξαιρεσουμε ενα επεισοδιο που ο νικολας ζηταγε συγνωμη απο τον τετερακη Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984 και σημερα στο ζαπινγκ που εκανα στα καναλια και επεσα στη σκηνη του ρουσσου δεν εχω δει εδεμ ξανα..ουτε σε βιντεακια ..οποτε περα απο σχολιασμους που κοιταω γενικα ομολογω πως ειχα αγνοια για τις μπιγκονιες Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:30 pm

Ενδιαφέρον θα ήταν να βλέπαμε καμιά συζήτηση τσι προκοπής!

Πάντως για να επανέλθω..... Καλέ! έληξε η επανάσταση της Μελίτας! lmao
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:30 pm

Να σχολιάσω κάτι...
Ο Νικόλας έπιανε το χέρι του Λουκά τα βράδια για να μην παίζει με τοο...το τηλεκοντρόλ??? lmao ΕΛΕΟΣΣΣ! lmao
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:33 pm

[quote="Ezantakou"]
maeveline έγραψε:μαυρες τρυπες ομως Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 191984

Επίσης η φωνή της Άννας στο τηλέφωνο, μου θύμησε τον "Ευλόγητο" απο την Λάμψη (μεγάλες στιγμές lmao )... μόνο η μάσκα της έλειπε... lol!

Μόνο που τον "Ευλογητό" τον έπαιζε ο Τερζάκης που είναι Κούκλος και ταλαντούχος Love! και όχι η Ούστα που κάνει με την βασίλισσα του καναπέ συναγωνισμό στο ποια είναι περισσότερο τσακωμένη με το ταλέντο (παρεμπιπτόντως ωραίες μπότες φορούσε σήμερα)
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Mεγάλα δράματα ζήσαμε και σήμερα με πρώτο και κύριο το δράμα της Νταιζούλας. Κατάλαβε οτι ο Μπέλλος θέλει να την καθαρίσει και κατέληξε στο συμπέρασμα οτι ο Μπέλλος θα τους χειριστεί όπως θέλει και εκείνοι θα της μεταβιβάσουν όλη τους την περιουσία. Οπότε θα βγάλει απ τη μέση και εκείνη και θα αρπάξει τα λεφτά ο πανέξυπνος παρολίγον φαρμακωμένος.

Κι εντάξει να πω οτι η Αντιγόνη θα της μεταβιβάσει ότι έχει. Ο Στέφανος είναι άτεκνος;. Εκείνο το παιδάκι που ταίζει η Εύα με ποιόν το έκανε; Κι άντε ο Στέφανος ας πούμε θέλει να δώσει τα λεφτάκια του στη μικρή αδικημένη αδελφούλα δυό δικηγόροι φίλοι θα μείνουν με τα χέρια σταυρωμένα δεν θα διεκδικήσουν τίποτα και μάλιστα αν έχει αποδειχτεί οτι ο πατέρας απήγαγε το σπλάχνο του ή ο Μπέλλος θα καθαρίσει το άπαν σύμπαν;

Δεύτερο μεγάλο δράμα της ημέρας ο άστεγος Λουκάς. Ας μου εξηγήσει σας παρακαλώ κάποιος γιατί ο Λουκάς είναι άστεγος δεν καταλαβαίνω η δόλια τηλεθεάτρια

Θυμάστε πέρσι που ο Μάνος μαγειρευε μακαρόνια κι ο Λουκάς η Νόρα ο Νικόλας και η Δάφνη είχαν πάει στο σπίτι του Λουκά και έλεγαν οτι έχει εξίσου δικαιώματα με τη Νταίζη πάνω στο σπίτι αλλά δεν μένει εκεί επειδή του σπάει τα νεύρα; Τώρα που η Νταίζη έγινε κυρία Μπέλλου με δόξα και τιμή και μένει μετά του αξιοτίμου συζύγου γιατί δεν πάει ο Λουκάς σπίτι του;

Αφήστε τόχω. Πληρώνουν ενοίκια για το σπίτι της Εριέττας για το σπίτι του Μπέλλου για το σπίτι του Καρτάλη για το κότερο της Ερι για τη βιλίτσα της Μελίτας να δίνουν λεφτά και για σκηνικά για τους κομπάρσους δεν λέει. Έτσι λοιπόν αυτούς τους ξεπετάνε με τα εντελώς απαραίτητα έχουν και τους πρωταγωνιστές τους να φροντίσουν.

Ευτυχώς να λέμε που ο Λουκάς γυρίζει γύρω γύρω και βλέπουμε και την παρέα γιατί έχω βαρεθεί να τρώω στη μάπα τους καινούριους με τους καημούς τους.

Ο Στέφανος πήρε αμέριστη συμπαράσταση απ την Ερι και περιμένω να δω πως θα την αδειάσει. Το χειρότερο δείγμα άντρα είναι τούτος ή μήπως η λέξη άντρας υποτιμάται με το παλικάρι;

Εγώ όταν είμαι συγχισμένη τρώω η Αμαλία πάλι ξοδεύει. Η Νόρα απλά κάνει υπομονή υποθέτω ή μήπως να πω καλά να πάθει που κουβάλησε την κατσαρή μουχρίτσα μες το γραφείο της; Σήμερα καθώς την άκουγα να δίνει οδηγίες στη Μελίτα πως να παλαίψει για τον απόλυτο δεν μπόρεσα να μη σκεφτώ οτι αν δεν είχε πολεμήσει τόσο λυσασμένα την Εύα ίσως και να μη με ενοχλούσε. Το να συμπεριφέρεται όμως έτσι στη Μελίτα όταν για τα ίδια παραπτώματα την άλλη που υποτίθεται είναι κολητή της τη σταύρωνε είναι τουλάχιστον προκλητικό. Είπαμε στο σενάριο των μυστικών υπάρχει ρεαλισμός. Ο έχων δόντι υπερισχύει.

Μαζέψτε το ζεύγος Λύτρα παρακαλώ πολύ. Μετά το εμπνευσμένο σχέδιο της Δάφνης ακολούθησε το εξίσου πνευματώδες του Νικόλα. Αυτά τα σχέδια θα τους φάνε. Διαλύσανε κάθε ιδέα που είχα για το ζευγάρι Νικόλας Δάφνη με το προηγούμενο διαλύουν την ένοια της παρέας όπως τη γνώριζα με τούτο εδώ. Ας μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ. Πότε πήγε ο Λουκάς να ζητήσει άσυλο απ την κατινούλα και την έβαλαν στο σχέδιο; Από πότε η κιουρία που τους διαολόστελνε και έλεγε να πάνε να κόψουν το λαιμό τους έγινε μέλος της παρέας; Ξέρω απο τότε που αποφάσισαν οτι το κοινό δεν αντέχει χωρίς τις ερμηνείες της και την κατσίκωσαν σε κάθε σκηνή της σειράς. Ας τη βάλουν με τον απόλυτο να ανοίγει το μάτι μας με το σεξάκι είκοσι λεπτά ανα επεισόδιο (το έχουμε άντέξει κι άλλη φορά) είναι ανάγκη να τη σπρώχνουν στην παρέα;

Η κατάσκοπος Νέλυ συγνώμη Αννα ήθελα να πω άρχισε να κάνει παιχνιδάκια. Αυτό που όλοι οι άσχετοι πλην των πέντε της παρέας είναι χωμένοι μεχρι τ αφτιά στην ιστορία κι οι πρωταγωνιστές τους (λέμε τώρα καμιά απ τις βλακείες που λένε οι ίδιοι στα περιοδικά να περνάει η ώρα) απλά παραβρίσκονται στη σειρά να το προσέξουν. Μάζεψε λοιπόν τους πάντες στης Αντιγόνης κι έστειλε και το κακό σκυλί τη Νταίζη απο πίσω μήπως και σκαλίσει για το κόκκαλο και μάθει κι αυτή τίποτα.

Εγώ απ τη συνάντηση κορυφής πάλι έχω απορίες. Θυμάμαι οτι τότε που έφτασαν στα χέρια της Αντιγόνης οι φωτογραφίες Στέφανου Εριέττας απ το σπίτι στο βουνό ο Στέφανος δεν της έλεγε τι σχέση έχουν για να αποφύγει να αναφέρει τα διαμάντια. Ξαφνικά στο χαλαρό και στο άνετο κουβεντιάζουν για την έφοδο στο σπίτι του βουνού λες και δεν τρέχει τίποτα. Λες και ήταν συνέταιροι στην κομπίνα. Η μάνα Αντιγόνη άραγε αρρώστησε ποτέ ή τσάμπα κυνηγούσε ο Στέφανος το Μάνο που στην τελική τα λεφτάκια του μια χαρά καθαρά ήταν σε σχέση με τα δικά του;

Αφησα για το τέλος το καφεδάκι Εύας Λευτέρη. Ακόμη και εμφανισιακά δεν δένουν με τίποτα αλλα ας πουμε οτι το παραβλέπω παρά την απώθηση που μου προκαλούν στο ίδιο πλάνο.Το θέμα είναι οτι δεν ταιριάζουν υποκριτικά με την καμία.

Πέρα απ αυτό πόσο νορμάλ είναι να πιέζουν οι πάντες μια γυναίκα να πάει παρακάτω τόσο σύντομα μετά απο δύο τεράστιες απώλειες; Ακόμη κι αν μηδενίζουν την μιά απώλεια αυτή που την άφησε με ένα δεύτερο παιδί χωρίς πατέρα για να σπρώξουν τους απόλυτους και επικεντρώνονται στη μιά ακόμη κι έτσι είναι αδύνατον. Φάσκουν και αντιφάσκουν στην ίδια σκηνή. Ο Λευτέρης χρειάστηκε δυό χρόνια για να τολμήσει να σκεφτεί το μετά η Εύα οφείλει να πάει παρακάτω αμέσως γιατί δεν θέλουμε να σας πουμε οτι δεν την δρομολογήσαμε όταν έπρεπε και δυστυχώς την Εδέμ της δεν θα τη βρει

Καταπληκτικός σχολιασμός. Εννοείται συμφωνώ σε όλα!

Όσο για Εύα άντε να το δεχτώ[λέμε τώρα] να πάει παρακάτω, αλλά με κάποιον ανταξιό της. Αν είναι να την βλέπω να παίζει μόνη κ να στέλνει κάθε φορά τον Λευτεράκη στα αποδυτήρια να μου λείπει το βύσσινο.

Άδειασαν την Εύα, έκαψαν Λούκα-Νόρα κ έχουμε την Μελιτούλα πρώτη μούρη στο καβούρι.
Μιλάμε για σπρώξιμο όχι αστεία. Ούτε τα προσχήματα δεν κρατάνε πια!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την aggeliki στις Τετ Δεκ 01, 2010 10:41 pm, 1 φορά
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 10:39 pm

Να μας πει ο Νικόλας από πού προσέλαβε το «δικαστικό επιμελητή» γιατί θέλω κι εγώ έναν για να στείλω μερικά εξώδικα... Τελικά αυτό το ζευγάρι ταιριάζει πολύ... Φαίνεται από τον τρόπο που συναγωνίζονται στα σατανικά σχέδια... Εντάξει, θέλουν η Νόρα και ο Λουκάς να τα ξαναβρούν, αλλά τίποτα πιο έξυπνο δεν μπορούσαν να σκεφτούν;

Ο άστεγος και περιφερόμενος Λουκάς στην αρχή είχε πλάκα, αλλά αστείο που επαναλαμβάνεται για εκατομμυριοστή φορά καταντάει κουραστικό. Κι αφού πήγε στους υπόλοιπους και τον έδιωξαν, είπε να περάσει κι από τη Μελιτούλα. Βέβαια, κι αυτή της παρέας είναι... Αυτό φάνηκε και από τη Δάφνη που της είχε τηλεφωνήσει νωρίτερα για να την ενημερώσει για το σχέδιο. Πάμε καλά; Ρητορική η ερώτηση...

Ο Στέφανος σίγουρα άλλα περίμενε να ακούσει από την Εριέττα, όχι ότι είναι συνεργάτες, και φάνηκε ότι απογοητεύτηκε... Κατά τα άλλα, οι φανταστικοί μας σεναριογράφοι σε 3 επεισόδια θα του τα ξαναφτιάξουν με τη Μελίτα... Πόσο το βλέπετε να κρατάει η επανασύνδεση;

Και ναι, η επανάσταση της Μελίτας έλαβε και επίσημα τέλος! Και τώρα, επειδή πολύ επαναστατήσαμε και κουραστήκαμε, ας πάμε για shopping therapy να τσακίσουμε και την κάρτα του μπαμπάκα από τον οποίο υποτίθεται ότι θέλαμε να ανεξαρτητοποιηθούμε...

Αυτή η Νόρα τίποτα άλλο δεν έχει να κάνει, εκτός από μαθήματα κατινάζ στη Μελίτα; Να ασχοληθεί με καμμια υπόθεση ή καμμια επερχόμενη δίκη ας πούμε; Ή με το Λουκά και το παιδί της; Αλλά ξέχασα, αυτά είναι ασήμαντα μπροστά στο σοβαρό πρόβλημα της Μελιτούλας που προσπαθεί να ξανακερδίσει τον απόλυτο...

Η Άννα το σκέφτηκε πολύ το σχέδιο με τα μηνύματα; Μήπως κατάλαβε κανείς τί ακριβώς περίμενε να πετύχει, πέρα από το να τους βάλει να σκοτωθούν μεταξύ τους; Δηλαδή υποτίθεται ότι αν καταλάβουν ότι κάποιος ξέρει και τους απειλεί θα δράσουν πιο γρήγορα ή θα μιλήσουν η Αντιγόνη και ο Ρούσσος;

Από το επεισόδιο μου άρεσαν η σκηνή Αμαλίας – Λουκά, η Μις Μαρπλ – Νταίζη, η σκηνή Στέφανου – Εριέττας στην αρχή και η σκηνή με τους 4 στο σπίτι της Αντιγόνης. Για να δούμε αν θα μάθουμε κάτι παραπάνω αύριο, αν και δεν το βλέπω...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 11:14 pm

Ezantakou έγραψε:

lmao lmao lmao
Τι είπες τώρα!!! Κι έλεγα τι μου θυμίζει!!!
gelio gelio gelio
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 11:38 pm

Καλο το επεισοδιο ..

Δεν συμφωνω καθολου...με αυτο που εκανε ο Νικολας αλλα πιστευω οτι το εκανε οχι γιατι δεν τον αγαπαει αλλα επειδη η Δαφνη του φερθηκε με σκληρο τροπο θεωρησε οτι πιανει και σε αλλους αυτο ..Απο την αλλη δεν μ'αρεσει που βαζουν εναν ανθρωπο να τρεχει απο εδω και απο εκει για να βρει που θα κοιμηθει τον υποβιβαζουν..

Για το καφε Ευας-Τερη(θα αλαξετε επιτελους καφετερια εχω μαθει καθε γωνια της) wall
Καλα τι θελει και ανακατευεται ο Τερης,ανθρωπε μου σιγα μην σε ρωτησουμε πως θα κανουμε την ζωη μας.
Δεν το βλεπουν οτι (Δεν)ταιριαζουν σε τ-ι-π-ο-τ-α θα ειναι τεραστιο λαθος αυτο που πανε να κανουν...

Νταιζη ενας ανθρωπος με απεριοριστη φαντασια....Καλα δεν σκεφτηκε οτι η Αντιγονη εχει τον Στεφανος και αυτος τον Αγγελο σε αυτη νομιζει θα τα δωσουν τα λεφτα καλαααααααα

Αγαπημενη μου Νορα σε αγαπαω και σε εκτιμαω παρα πολυ αλλα για την βοηθας την Μελιτα καλη μου γυναικα !! Απο εσενα πηρε το θαρρος και κανει αυτα που κανει πριν δεν ηξερε ουτε τι να πει...

Καλα εγω που ακουσα την Αννα και με αλλιοωμενη φωνη θα τη ξεχωριζα ποια ηταν σιγα την διαφορα αυτη πως δεν το καταλαβαν απορωωωωωω..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 12:12 am

Παιδια δικιο εχει η Clarabelle σπιτακι δεν έχει ο Λουκάς?
Κοψτε τα νοικια στο κότερο και δωστε τα για το σπιτι του Λουκά!
Τι ειναι δηλαδη ο Λουκάς επειδη ειναι απο τους πιο αγαπητους ρόλους
για να τον βλέπουμε και να μην τον ξεχνάμε αναμοχλεύουμε
θεματακια παλια που κουραζουν?
Επίσης το ειπα?
δεν το ειπα?
Σταματηστε τα πουσαρισματα βγαζουν ματι λεμε!

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 12:19 am

Εκείνο το «ίσως» του Στέφανου στα όνειρα της Εριέττας, απεικονίζει πολύ καλά τη σχέση τους, την αποστασιοποίηση από μέρους του Στέφανου, την βαρεμάρα και την αποχαύνωση που νιώθει όταν είναι μαζί με την Εριέττα, το πόσο αυτή η σχέση είναι αποκούμπι για τον Στέφανο. Μου λείπει πολύ ο Στέφανος της Μελίτας!!
Η απογοήτευση της Μελίτας μετά το χθεσινό σκηνικό ήταν πολύ μεγάλη και πάλι η Νόρα της μίλησε πολύ σωστά. Επίσης χαίρομαι που η Μελίτα θα γυρίσει στο παλιό της σπίτι τώρα που έβαλε τη ζωή της σε τάξη και ωρίμασε.
Η περιπλάνηση του Λουκά έδωσε χιουμοριστικές σκηνές. Επί της ουσίας όμως και παρά τις καλές προθέσεις του Νικόλα, το σχέδιό του ήταν άγαρμπο και ταλαιπώρησε πάρα πολύ τον Λουκά.
Η συζήτηση Εύας - Λευτέρη μου άρεσε. Ο Λευτέρης θέλει μόνο το καλό της. Την ρωτάει με ευθύτητα και με απλότητα τις πιο δύσκολες ερωτήσεις και η Εύα ανταποκρίνεται, γιατί απέναντι στον Λευτέρη είναι απελευθερωμένη από το παρελθόν. Είναι τρυφερό να βλέπεις τον έρωτα πίσω από τα επίμονα βλέμματα.
Η Νταίζη τελικά πρέπει να έχει δίκιο ως προς τον Μπέλλο, πράγμα βέβαια που σημαίνει ότι η ίδια βρίσκεται σε δεινή θέση.
Η πιο σημαντική εξέλιξη του επεισοδίου ήταν οι αποκαλύψεις σχετικά με τα διαμάντια. Αφενός ο Στέφανος κατάλαβε ότι ο Ρούσσος και η μητέρα του είναι εξίσου μπλεγμένοι αφετέρου ο Χατζηβασιλείου γιος είναι αυτός που έδωσε την εντολή (τουλάχιστον κατά την Αντιγόνη). Έχει πολύ ενδιαφέρον να δούμε αν ο Ρούσσος και η Αντιγόνη θέλουν να συνεχίσουν αυτήν τη συνεργασία, τι θα κάνει ο Στέφανος και αν τελικά ο άνθρωπος που ψάχνει ο Λευτέρης είναι ο Χατζηβασιλείου.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 12:36 am

Την ωριμανση της Μελίτας που την ειδες?
Πιο πολυ ωριμασε η φετα που χει ο μπαμπας μου στο τενεκε!
Τωρα που ειπα τενεκε....τζαμπα και η επανασταση παλι πισω γυρισε
ουτε μια επανασταση της προκοπης δεν μπορει να κανει το Μπεκρουλιτακι!
Καναπες και τα μυαλα στα καγκελα ουτε για να δουλεψει έχει όρεξη...μονο για
τρελιτσες με το Στεφανουκο εχει το κοριτσακι...

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ!

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 1:00 am

Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να μην ξανασχολιάσω...

Cancoon έγραψε:Εκείνο το «ίσως» του Στέφανου στα όνειρα της Εριέττας, απεικονίζει πολύ καλά τη σχέση τους, την αποστασιοποίηση από μέρους του Στέφανου, την βαρεμάρα και την αποχαύνωση που νιώθει όταν είναι μαζί με την Εριέττα, το πόσο αυτή η σχέση είναι αποκούμπι για τον Στέφανο.
Εκτός από το «ίσως» του Στέφανου, είδαμε και την απογοήτευσή του όταν η Εριέττα του είπε ότι είναι συνεργάτες. Επίσης, από το «δεν έχω ξεπεράσει τη Μελίτα και δεν θέλω να την ξεπεράσω» πήγαμε στο «ίσως» στα όνειρα της Εριέττας. Αυτό μήπως λέει κάτι;
Εντάξει, έχουμε διαβάσει τις περιλήψεις των επόμενων επεισοδίων και ξέρουμε ότι ο Στέφανος θα τα ξαναβρεί με τη Μελίτα. Τώρα αν και πόσο θα κρατήσει αυτό, θα το δούμε...

Cancoon έγραψε:Επίσης χαίρομαι που η Μελίτα θα γυρίσει στο παλιό της σπίτι τώρα που έβαλε τη ζωή της σε τάξη και ωρίμασε.
Η Μελίτα από πού ακριβώς βγάλαμε το συμπέρασμα ότι ωρίμασε; Επειδή πήγε να κάνει μια επανάσταση που δεν της βγήκε, και μετά αποφάσισε να γυρίσει στο τεράστιο σπίτι της (δήθεν για τη Νεφέλη) και να πάει και για ψώνια με την κάρτα του μπαμπά της;
Πώς ακριβώς έβαλε σε τάξη τη ζωή της; Βρήκε μια δουλειά που της τη βρήκε η Νόρα και στην οποία δε δουλεύει και ποτέ. Πάει όποτε θέλει, φεύγει όποτε θέλει και όταν είναι εκεί, έχει κάνει και τη Νόρα να ασχολείται με τα δικά της προβλήματα και το Στέφανο, λες και η Νόρα δεν έχει πιο σοβαρά προβλήματα και, κυρίως, μια και μιλάμε για δικηγορικό γραφείο, δουλειά.
Μόνο που στην πραγματική ζωή και στις πραγματικές δουλειές αυτά δεν γίνονται ούτε έχουν όλοι οι άνθρωποι τη δυνατότητα να το παίξουν για λίγο ανεξάρτητα εργαζόμενα κορίτσια και όταν βαρεθούν να ξαναγυρίσουν στη βίλα τους και στα λεφτά του μπαμπάκα τους, που υποτίθεται ότι δεν ήθελαν να τον βλέπουν. Και αν δεν έχεις ζήσει την πραγματική ζωή και δεν έχεις καταλάβει τι γίνεται εκεί έξω, έξω από το χρυσό κλουβί από το οποίο υποτίθεται ότι ήθελε να βγει η Μελίτα, δεν μπορείς να πεις ότι ωρίμασες. Ειδικά όταν και τίποτα άλλο δεν συνηγορεί σε αυτό το συμπέρασμα. Μάλλον δεν ήθελε και πολύ να βγει από το κλουβί της, γιατί αν το ήθελε, θα το είχε πετύχει.
Αν λέγοντας ότι έβαλε σε τάξη τη ζωή της εννοείς ότι θα τα ξαναβρεί με το Στέφανο, αυτό είναι το μόνο που θα συμβεί. Αλλά η Μελίτα επί της ουσίας ούτε έχει ωριμάσει, ούτε έχει αλλάξει. Τώρα δείχνει ότι δήθεν τον πιστεύει, χρησιμοποιώντας τουλάχιστον γελοία επιχειρήματα (αν και αν τον αγαπούσε και τον πίστευε πραγματικά, όπως είπε κι ο Στέφανος, δεν θα χρειαζόταν ούτε επιχειρήματα ούτε αποδείξεις). Όλα αυτά όμως δεν τα κάνει επειδή έχει ωριμάσει, αλλά επειδή ακολουθεί τις συμβουλές της Νόρας. Μέχρι και η Δάφνη το κατάλαβε ότι άλλαξε γραμμή πλέυσης...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 2:17 am

*Τα σχέδια του Νικόλα συναγωνίζονται επάξια αυτά της γυναίκας του (μόνο μη με ρωτήσετε,σε τί ακριβώς,εδράζεται αυτή η άμιλλα,δεν κάνει)! livani
*Τώρα που το σκέφτομαι και η Άννα έχει κατί καλές ιδέες,ώρες-ώρες livani
*Σε ποια χώρα,σε ποια πόλη,ένας δικηγόρος αυτού του γραφείου,και αυτής της σχέσης με τον εργοδότη-συνεργάτη του,δεν έχει έστω τη δυνατότητα να νοικίασει ένα δωμάτιο ξενοδοχείου;; livani
*Ο Καρτάλης,ΟΧΙ δε λέει ποτέ;;; livani
*Πότε είχε ξαναπάει ο Λουκας στη Μελίτα κατά το παρελθόν για να ειδοποιηθεί ΚΑΙ η ξέμπαρκη;;; livani
*Πότε θα πάψει η Νόρα να ασχολείται πρωτοφανώς και εκνευριστικώς μόνο με τα γκομενικά της Μελίτας-με το γνωστό ένδοξο παρελθον;; livani
*Είπα Νόρα και αναρωτιέμαι πόσους χαρακτήρες θα κάνετε αντιπαθείς για να πλασάρετε την απάλευτη;; livani
*Τη δε,απάλευτη,πόσο ΠΙΟ αντιπαθή θα την κάνετε με την άνωθι απεγνωσμένη στάση;; livani
*Της οποίας η επανάσταση,να φανταστώ έληξε..,όταν ο μεγας "Χορηγός",πόσο πιο basse classe θα γίνετε,Ρούσσος μέσω μαμάς της ψωνίζει ρουχαλάκια;; livani
ή όταν γυρίζει σπίτι-σφουγγαρισμα ολε ολε ;; livani
ή όταν νοίκιαζε τόσο καιρό σπίτι,απο τα λεφτά του Ρούσσου;; livani
ή όταν είναι η ΜΟΝΗ που ΠΟΤΕ δεν βρήκε δουλειά λόγω των προσόντων της;; livani
Πόσο πιο χάλια μαύρα και κατάμαυρα;;Ούτε ο μουσακάς δε με συγκινεί πλέον! livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 3:03 am

Clarabelle έγραψε:Ο Στέφανος πήρε αμέριστη συμπαράσταση απ την Ερι και περιμένω να δω πως θα την αδειάσει. Το χειρότερο δείγμα άντρα είναι τούτος ή μήπως η λέξη άντρας υποτιμάται με το παλικάρι;
"άντρας που δεν είναι σήμερα, δεν υπήρξε ποτέ" - Μαλβίνα
έτσι, γιατί τη θυμήθηκα

Clarabelle έγραψε:Αφησα για το τέλος το καφεδάκι Εύας Λευτέρη. Ακόμη και εμφανισιακά δεν δένουν με τίποτα αλλα ας πουμε οτι το παραβλέπω παρά την απώθηση που μου προκαλούν στο ίδιο πλάνο.Το θέμα είναι οτι δεν ταιριάζουν υποκριτικά με την καμία.
Το θέμα είναι ότι δεν ταιριάζουν γενικότερα.-
Έστω ότι ξεπερνάμε τη σύγκριση Ξυλά-Μπισμπίκη (και υποκριτικά και εμφανισιακά - δεν χρειάζεται να 'ναι και θεός κάποιος για να τον ερωτευτεί μια γυναίκα {αν και εδώ μιλάμε για την τηλεόραση}, συνήθως οι άντρες έχουν τέτοιες απαιτήσεις). Η Εύα κι ο Λευτέρης τι κοινά έχουν? Τα περίφημα -ο θεός να τα κάνει- "κοινά βιώματα" και τη γυμναστική??? imarton Γιατί, εφόσον κεραυνοβόλος δεν είναι, κάπου πρέπει να τη βασίσουν την ιστορία τους. Κάτι σε "και δεν σμίγουμε τις μοναξιές μας?" μου κάνει... και, δεν λέω, καμιά φορά καλό ειν' κι αυτό, αλλά τώρα μιλάμε για την ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ (λέμε τώρα - τη γυναίκα, τέλος πάντων, που ξεκίνησε την ιστορία με την επιστροφή της στην Αθήνα)

nefelik έγραψε:Ο Στέφανος σίγουρα άλλα περίμενε να ακούσει από την Εριέττα, όχι ότι είναι συνεργάτες, και φάνηκε ότι απογοητεύτηκε... Κατά τα άλλα, οι φανταστικοί μας σεναριογράφοι σε 3 επεισόδια θα του τα ξαναφτιάξουν με τη Μελίτα... Πόσο το βλέπετε να κρατάει η επανασύνδεση;
Ντάξει... αν όντως απογοητεύτηκε, ας κάνει κι ο ίδιος κάτι.
Έχω βαρεθεί να βλέπω μόνο γυναίκες να διεκδικούν σ' αυτή τη σειρά

Χμ για κλείσιμο της ιστορίας νομίζω πηγαίνουν... το προχωράνε γρήγορα και είναι και πολύ νωρίς για να τους κρατήσουν μαζί ως το τέλος. Πλας, ο Στέφανος (δλδ ο κος Σταύρου) - μετά την αποχώρηση του κου Μπουγιούρη - είναι ο μόνος πλέον με στόφα πρωταγωνιστή, οπότε λογικά και μήλον της έριδος

Πάντως γέλασα και σήμερα
Αρχικά, γιατί πρώτη φορά πρόσεξα ότι στους τίτλους πάνω στη φωτογραφία όλων υπάρχει το μικρό τους... στου Μπέλλου... Μπέλλος lmao
Και έπειτα σε διάφορες γελοίες σκηνές... κανόνας πλέον στα επεισόδια
Α, και πολύ αστεία ήταν η σκηνή που λαμβάνει η Νταίζη το μήνυμα:
μπλα μπλα θα γίνει μια συνάντηση που σε ενδιαφέρει
παύση - και εξαιρετικές οι εκφράσεις του προσώπου της κας Πολυχρονίδη
"μην τη χάσω τότε"
lmao
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 4:54 am

soso έγραψε:*Ο Καρτάλης,ΟΧΙ δε λέει ποτέ;;; livani
ΠΟΤΕ
Όλα... πόρτες, παράθυρα, σχισμές και χαραμάδες... τα αφήνει ανοιχτά... είναι κρίμα να χάσει την "ευτυχία" για τεχνικές λεπτομέρειες
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 8:46 am

soso έγραψε:*Τα σχέδια του Νικόλα συναγωνίζονται επάξια αυτά της γυναίκας του (μόνο μη με ρωτήσετε,σε τί ακριβώς,εδράζεται αυτή η άμιλλα,δεν κάνει)! Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297

Tι λες ρε Καρμικέ? Δεν είναι πανέξυπνο το σχεδιο αυτό? Ο ταπι & ψύχραιμος φίλους του, που δεν έχει ούτε σπίτι ούτε λεφτά και είναι προσφάτως ληστευμένος, να του κλείσουν όλοι τις πόρτες?

*Σε ποια χώρα,σε ποια πόλη,ένας δικηγόρος αυτού του γραφείου,και αυτής της σχέσης με τον εργοδότη-συνεργάτη του,δεν έχει έστω τη δυνατότητα να νοικίασει ένα δωμάτιο ξενοδοχείου;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297

Υποτιθεται οτι έχει πάρει 2πλη προκαταβολή....

*Ο Καρτάλης,ΟΧΙ δε λέει ποτέ;;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Εκεί ταιριάζει με τον απόλυτο του...

*Πότε είχε ξαναπάει ο Λουκας στη Μελίτα κατά το παρελθόν για να ειδοποιηθεί ΚΑΙ η ξέμπαρκη;;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Απο τότε που προσπαθούν με κάθε τρόπο να σπρώξουν τοοοοσο πολύ!

*Πότε θα πάψει η Νόρα να ασχολείται πρωτοφανώς και εκνευριστικώς μόνο με τα γκομενικά της Μελίτας-με το γνωστό ένδοξο παρελθον;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Ποτέ. Πρέπει να σπρώξουμε λέμε....

*Είπα Νόρα και αναρωτιέμαι πόσους χαρακτήρες θα κάνετε αντιπαθείς για να πλασάρετε την απάλευτη;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
ΟΛΟΥΣ

*Τη δε,απάλευτη,πόσο ΠΙΟ αντιπαθή θα την κάνετε με την άνωθι απεγνωσμένη στάση;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Πάει κι άλλο?

*Της οποίας η επανάσταση,να φανταστώ έληξε..,όταν ο μεγας "Χορηγός",πόσο πιο basse classe θα γίνετε,Ρούσσος μέσω μαμάς της ψωνίζει ρουχαλάκια;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
ή όταν γυρίζει σπίτι-σφουγγαρισμα ολε ολε ;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
ή όταν νοίκιαζε τόσο καιρό σπίτι,απο τα λεφτά του Ρούσσου;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Πότε άρχισε η επανάσταση και δεν το θυμάμαι?

ή όταν είναι η ΜΟΝΗ που ΠΟΤΕ δεν βρήκε δουλειά λόγω των προσόντων της;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Ποια προσόντα?
Πόσο πιο χάλια μαύρα και κατάμαυρα;;Ούτε ο μουσακάς δε με συγκινεί πλέον! Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297

*Μιαμ - μιαμ *

ΥΓ: Μου έλειψες Καρμικέ μου Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 226538

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 9:58 am

Καρ-Mik έγραψε:
soso έγραψε:
*Τη δε,απάλευτη,πόσο ΠΙΟ αντιπαθή θα την κάνετε με την άνωθι απεγνωσμένη στάση;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Πάει κι άλλο?

ή όταν είναι η ΜΟΝΗ που ΠΟΤΕ δεν βρήκε δουλειά λόγω των προσόντων της;; Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 763297
Ποια προσόντα?

Εννοείται ότι πάει κι άλλο! Κάθε μέρα λέμε ότι «δε γίνεται πιο κάτω από δω», όπως λέει κι ο Παπακωνσταντίνου, και σε κάθε επεισόδιο μας αποκδεικνύει ότι γίνεται και πιο κάτω από το προηγούμενο...

Δεν έχει σπουδάσει δημόσιες σχέσεις η κοπέλα; Τώρα πώς θα κάνει δημόσιες σχέσεις, ενώ είναι τόσο συμπαθής και κοινωνική που δεν μπορεί να κάνει ούτε φίλους μόνη της, είναι άλλο θέμα...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 10:01 am

nefelik έγραψε:
Εννοείται ότι πάει κι άλλο! Κάθε μέρα λέμε ότι «δε γίνεται πιο κάτω από δω», όπως λέει κι ο Παπακωνσταντίνου, και σε κάθε επεισόδιο μας αποκδεικνύει ότι γίνεται και πιο κάτω από το προηγούμενο...

Σωστό και αυτό Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 382640

Δεν έχει σπουδάσει δημόσιες σχέσεις η κοπέλα; Τώρα πώς θα κάνει δημόσιες σχέσεις, ενώ είναι τόσο συμπαθής και κοινωνική που δεν μπορεί να κάνει ούτε φίλους μόνη της, είναι άλλο θέμα...
Οι σπουδές δεν μου λένε κάτι, αν δεν το ξέρει το αντικείμενο.
Χρειάζεται προσωπικότητα, εμπειρία, και παθος για μια δουλειά για να την κάνεις σωστά!
Και αυτή δεν έχει τίποτα. Το μόνο πάθος είναι να μιλάει για τον Στέφανο, και απο εμεπιρία μηδεν.
Ασε που, τι δημόσιες σχέσεις να κάνει ένα άτομο που δεν έχει φίλους? Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 560377

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 10:03 am

Στο επεισοδιάκι παρατηρήσατε την αντίδραση του Στέφανου όταν είπε η Ερι οτι έχει κάποια όνειρα για το μέλλον;
Δεν είπε όχι δεν ξέκαθάρισε τη θέση του απλά άφησε για άλλη μια φορά την πόρτα ανοιχτή
Προοικονομία άραγε;

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης