Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 13 ]

Σύνολο Ψήφων : 44

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 10:29 am

Clarabelle έγραψε:
Στο επεισοδιάκι παρατηρήσατε την αντίδραση του Στέφανου όταν είπε η Ερι οτι έχει κάποια όνειρα για το μέλλον;
Δεν είπε όχι δεν ξέκαθάρισε τη θέση του απλά άφησε για άλλη μια φορά την πόρτα ανοιχτή
Προοικονομία άραγε;
Προοικονομία ή όχι, η πόρτα ανοιχτή... μην την χάσει κι εντελώς απ' τη ζωή του
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 10:32 am

almaresi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Στο επεισοδιάκι παρατηρήσατε την αντίδραση του Στέφανου όταν είπε η Ερι οτι έχει κάποια όνειρα για το μέλλον;
Δεν είπε όχι δεν ξέκαθάρισε τη θέση του απλά άφησε για άλλη μια φορά την πόρτα ανοιχτή
Προοικονομία άραγε;
Προοικονομία ή όχι, η πόρτα ανοιχτή... μην την χάσει κι εντελώς απ' τη ζωή του

Μάλλον μια απ τις επιχειρήσεις του ειναι η γνωστή σε όλους εταιρεία κουφωμάτων Europa δεν εξηγείται διαφορετικά. Μεγάλο θέμα με τα ανοιχτά πορτοπαράθυρα τι να πω.....

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 1:31 pm

loukitsa έγραψε:
Τωρα που ειπα τενεκε....τζαμπα και η επανασταση παλι πισω γυρισε
ουτε μια επανασταση της προκοπης δεν μπορει να κανει το Μπεκρουλιτακι!
Καναπες και τα μυαλα στα καγκελα ουτε για να δουλεψει έχει όρεξη...μονο για
τρελιτσες με το Στεφανουκο εχει το κοριτσακι...
Καλα το σκηνικο με την επανασταση ηταν ακυρο απ' την αρχη!!! Αφου το Νεφελακι εχει προβλημα και το ηξερε το εκανε μονο για κοντρα!! Ηπαρχον και αλλη τροποι επαναστασης και ανεξαρτισιας απο την μετακομιση!!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 1:37 pm

Επιγραμματικά, κλασσικά..

Ας μαντρώσει κάποιος τη Νταίζη.. Τα μισά απ αυτά που είπε άκουσα και σκυλοβαρέθηκα..

Ο Μπέλλος πιο έξυπνος από τη Νταίζη?? Jamais!!! Απύθμενα ηλίθιοι είναι και οι δύο…Fskl

Το Στέφανο τον χάλασε το συνεργάτες???
Αρχίσαμε να μιλάμε και για όνειρα? Τον βλέπω τον απόλυτο να τσακίζεται στη στροφή..

Εμετικό το ότι η Νόρα δεν ασχολείται με τίποτα άλλο πέρα από τα γκομενικα της άχρηστης..
Η Νόρα τραβάει ολοταχώς να πιάσει πάτο στην εκτίμηση μου, και απορώ πως θα ξανανέβει αν ξανανέβει..

Πειράζει που δεν μπορώ να ευχαριστηθώ Νικόλα και Δάφνη όπως παλιά? Μου βγάζει μια ψευτιά να το πω… θα το πω…

Η Νταίζη που απειλεί όλο τον κόσμο και αστράφτει και βροντάει δεν παλευεται.. Με την καμία…
Η σκηνή τους πέρασε στο ff, βαρέθηκα..
Η ιστοριούλα με τη φωτογραφία έγινε κουραστική…

Το μπισκοτίνι τι ζόρι τραβάει με τα προσωπικά της Εύας?
Πενθούμε το Μάναρο λέμε κύριος, άντε σπάσε! malli

Αν δεν ήταν αδερφή του θα έλεγα ότι θα περάσει και η Νταίζη από το κρεβάτι του Στέφανου.. Και για την απόλυτη ότι του γυρνάει το στομάχι έλεγε.. Πριν τη μυρίσει βεβαίως βεβαίως…

Πόσο κράτησε η επανάσταση της Μελίτας????
Και επιστρέφει σ αυτό που αγοράστηκε με τα βρώμικα λεφτάκια… Για το παιδί πάνω από όλα, που στην τηλεταινία το βούτηξε σαν βαλιτσάκι και εξαφανίστηκε.. Fskl

Τι βάζουν,30 χρονών ανθρώπους, να κάνουν Χριστέ μου???Fskl
Το στρατηγικό το κατάλαβε κανείς ή μόνο εγώ είμαι ηλίθια?

Αννα ωραία φωνούλα..lmao

Ο Λουκάς από πού και ως που πάει στη μελίτα?
Και αυτή τον γράφει για το γκόμενο έστω και στα ψέμματα? lmao

Είδα κάτι άλλο και δεν το θυμάμαι?
Βαρέθηκα οικτρά πάλι..
Αθλιο!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από rachel Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 2:27 pm

Να σχολιασω και εγω...... Cool

Η Νταιζη εκτος απο πρωταγωνιστρια, πανεμορφη, αδικημενη, μοιραια κτλ. προβαλλεται κυριως ως πανεξυπνη...... αρα πως γινεται να πιστευει εστω και στο ελαχιστο οτι ο Στεφανος θα της αφηνε την οποια κληρονομια??? wall
Εγω καταλαβα οτι εχει βαλθει να ενοχοποιησει τον Μπελλο και θελει στηριγμα στον Χρηστο για να μπορεσει να το υλοποιησει..... βρηκε προφαση την απαγωγη και αρχιζει παλι σχεδιο εξοντωσης.....

Η 316953η φορα "σπρωξιματος" του Απολυτου απο την Νορα...... υπερβαρετη και εκνευριστικα επαναλαμβανομενη σκηνη.... vomit

Το δραμα του περιφερομενου Λουκα μπαγιατεψε και δεν πειθει κανεναν γιατι δεν εχει καμια λογικη..... ainta
Πετυχημενος δικηγορος και δεν εχει λεφτα για να νοικιασει σπιτι ή εστω να μεινει σε ξενοδοχειο, δεν εχει ουτε να φαει και αναγκαζεται να ζηταει τηγανιτες πατατες απο την Αμαλια ή να φορτωνεται στους φιλους του να τον τραπεζωσουν.....rules
Αυτος ο ιδιος αστεγος και απενταρος δικηγορος με μαγικο τροπο σε μερικα επεισοδια..... θα μεταμορφωθει σε ευυποληπτο και ισχυρο δικηγορο που θα αναλαβει την δικη της χρονιας.......ασχετα αν οι συγγραφεις καταφεραν να του στερησουν την αιγλη του..... emmm

Ευα-Τετερης..... Μπλιαχ!!! vomit

Τουλαχιστον απο το τηλεφωνημα της Αννας καταλαβαμε το Τετεροσχεδιο..... ;/
Θελουν τον εγκεφαλο του μακελειου του βουνου με ανταλλαγμα το διαμαντικο.... αλλα ο Τετερης τελευταια εχει αλλο χαβα.... Ξαναμπλιαχ!!!! vomit

Παντως αυτη η εμμονη των συγγραφεων να θυμουνται και να επαναλαμβανουν γελοια περιστατικα τυπου: τηγανιτες πατατες Αμαλιας, περιφερομενος Λουκας, αποτυχημενα σχεδια επανασυνδεσης...... και απο την αλλη να ξεχνουν επιμελως και να αγνοουν εντελως στοιχεια του βασικου κορμου της σειρας τυπου: Μανος, ερωτας Μανου-Ευας, Μαριλια..... αποτελει πραγματικα αδιανοητη σεναριακη τακτικη.....imarton

Υ.Γ. Μην μας δειξουν στο επομενο οτι η Νταιζαρα εκτος ολων των αλλων προσοντων, διαθετει και βιονικο αυτι και ακουσε τα λεγομενα της συναντησης γιατι...... cake

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 3:55 pm

Το επεισόδιο ήταν καλό. Δεν μπορώ να πω ότι είχε καμία σκηνή που να πω ότι μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά δεν βαρέθηκα. Επίσης μου άρεσε που δεν είχε σκηνές τσακωμού. Επίσης είχε καλές ερμηνείες. Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 4:37 pm

"Λουνα Παρκ"

"Το τρενακι του τρομου!"

Η Νταιζη εχει φτιαξει ΤΟ σχεδιο στο μυαλο της κι απορω κατα ποσο εχει σκεφτει τα ιδια και ο Μπελλος... Να τους ξεκανει ολους και να παρει αυτος τα λεφτα... Βρε παιδια αυτο δεν ηταν το σχεδιο της Νταιζης;;; Το ερωτημα για μενα ειναι ψαχνουμε να βρουμε ποιος ειναι ο πιο εξυπνος ή ψαχνουμε να βρουμε ποιος ειναι ο πιο ηλιθιος και στις δυο περιπτωσεις δεν μπορω να πω με σιγουρια! Σταματηστε να κατεβω λεμε! livani

"Μπαλαρινα"

Αυτο το πραμα μου εφερνε παντα πονοκεφαλο! Ποιος ο λογος να σε ταρακουνανε και μετα να σε γυριζουν ποτε δεν το καταλαβα... Στα ιδια βηματα βαδιζει η σχεση Μελιτας Στεφανου! Ο Στεφανος εχει περασει στην επομενη αλλα η συζητησεις για το μελλον τον κανουν να πνιγεται στα ρουχα του, βλεπετε το παλικαρι δεν εχει ξεπερασει ακομα το παρελθον! Η μελιτα απο την αλλη κλαιει τη μοιρα της και απορω ως ποτε θα ανεχομαι τη νορα να της δινει συμβουλες που θα επρεπε να δωσει πρωτα στον εαυτο της! Σταματηστε να κατεβω λεμε! livani

"Ροδα"

Γυρω-γυρω, γυρω-γυρω... Κι ημουν και μικρη και σταματησε η αναθεματισμενη κι εγω ημουν πανω πανω κι εβλεπα τη νονα απο κατω να χαιρεταει και τι να κανω κι εγω το ερμο χαιρετουσα (ασχετο)... Ο Λουκας βγηκε στη γυρα για να βρει καταλημα να βγαλει τη νυχτα αλλα δεν ηξερε πως οι φιλοι του ειχαν στρατηγικο σχεδιο! Οι φιλοι του καλε, ο Νικολας, η Δαφνη, η Ευα και η Μελιτα! Τι, γιατι η Μελιτα; Που να ξερω εγω καλε, πιο φυσιολογικο θα μου φαινοταν να επερναν την Αμαλια παρα τη Μελιτα! Τελος παντων ο ατσεγος και περιπλανομενος, πλεον δεν χρειαζονται διευκρινησεις, εφαγε πορτα απο ολους, ενταξει σχεδιο το καταλαβαμε! Εσπασε τα νευρα της Αμαλιας και τον εδιωξε κι αυτη, μα καλα βρε καλο μου δεν εχεις που να μεινεις να τα βαζεις με την Αμαλια, τον (προ)τελευταιο ανθρωπο που θα σου προσφερε στεγη;
Και απορω η δολια η τηλεθεατρια τωρα ολο αυτο που παρακολουθησαμε, το Λουκα να μην μπορει να πληρωσει ενα ξενοδοχειο, ειναι μια ευγενικη χορηγια για να ευαισθητιποιηθουμε για τους αστεγους της Αθηνας; Οχι; Ε τοτε τι ειναι, γιατι απο οσο μπορω να καταλαβω ο Λουκας δουλευει και πληρωνεται και μη μου πει κανεις οτι τον εκλεψαν γιατι τα λουλουδια του νικολα αυτος τα πληρωσε! Καλα το σπιτι του Αρη προσπαθω να το ξεχασω, δεν μπορει αφου το καταφεραν οι σεναριογραφοι να το καταφερω κι εγω! Σταματηστε να κατεβω λεμε! livani

"Συγκρουομενα"

Ενα αυτοκινητακι η Αντιγονη, ενα ο Πετρος, ενα ο Στεφανος με την Εριεττα και απο σποντα ενα και στην Νταιζη! Ωραια μαζευτηκαν και λεω δεν μπορει κατι καλο θα ακουσουμε.... Και ακουσαμε την Αννα να ψαχνει ποιος εφαγε τη Βερα! lmao Εριξα ενα γελοιο, αλλο πραμα! Γιατι δεν επερνε ενα μπαλονι με ηλιο θα ειχε περισσοτερο γελοιο, αυτος δεν ηταν ο σκοπος της συναντησης; οχι; Ποιος ηταν καλε! Αααα να μαθουμε οτι την εντολη την εσωσε ο Περι, ε και; Υπαρχει κανεις να το επιβεβαιωση ή να το διαψευσει; Μηπως ο Ρουσσος αποφασισε να ριξει λασπη στο νεκρο ακολουθωντας την ιδεα της Αντιγονης; Λεω εγω τωρα! Δεν μπορω να πω παντως απο τη τζαμαρια η Νταιζη παιζει να καταλαβε περισσοτερα απο οτι εγω απο την τηλεοραση! Σταματηστε να κατεβω λεμε! livani

"Σκοποβολη"

Ο μπαμπας δε με αφηνε να παιξω στη σκοποβολη, μην βγαλω κανενα ματι αλλα ειχε ενα αλλο παιχνιδι που ψαρευες παπακια, δεν ηταν το ιδιο αλλα συμβιβαζομουν αφου στο τελος καταφερνα και κερδιζα το παιχνιδι! Τωρα για αλλη μια φορα αλλο ξεκινησα να παιξω κι αλλο κατεληξα να παιζω, παιχνιδι τουλαχιστον θα παρω ή τζαμπα εγω ξεμεσιαστει να σηκωνω τα παπακια; Τον τελευταιο καιρο κανενα "παπακι" δεν εχει αριθμο και εχω αρχισει να απορω θα ερθει καποιο στο μελλον που θα μου δωσει κατι, κι αν ερθει θα εχω ακομη λεφτα για να παιξω ή θα εχω φυγει απογοητευμενη,,,;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 5:14 pm

Γιαννα ΘΕΑ! : respect : Αγαπω λουνα παρκ και ο σχολιασμος σου ειναι φοβερος! sisi
Ειδικα η ενοτητα της ''σκοποβολης'' ειναι για πολλα oscar oscar oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 5:57 pm

Γιάννα μου όπως πάντα ΥΠΕΡΟΧΟΣ σχολιασμός : respect : : respect :
Με βλέπω να ανεβαίνω στην μπαλαρίνα και να φωνάζω "σταματήστε να κατέβω λέμε" gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 6:47 pm

rachel έγραψε:Να σχολιασω και εγω...... Cool

Η Νταιζη εκτος απο πρωταγωνιστρια, πανεμορφη, αδικημενη, μοιραια κτλ. προβαλλεται κυριως ως πανεξυπνη...... αρα πως γινεται να πιστευει εστω και στο ελαχιστο οτι ο Στεφανος θα της αφηνε την οποια κληρονομια??? wall
Εγω καταλαβα οτι εχει βαλθει να ενοχοποιησει τον Μπελλο και θελει στηριγμα στον Χρηστο για να μπορεσει να το υλοποιησει..... βρηκε προφαση την απαγωγη και αρχιζει παλι σχεδιο εξοντωσης.....

Η 316953η φορα "σπρωξιματος" του Απολυτου απο την Νορα...... υπερβαρετη και εκνευριστικα επαναλαμβανομενη σκηνη.... vomit

Το δραμα του περιφερομενου Λουκα μπαγιατεψε και δεν πειθει κανεναν γιατι δεν εχει καμια λογικη..... ainta
Πετυχημενος δικηγορος και δεν εχει λεφτα για να νοικιασει σπιτι ή εστω να μεινει σε ξενοδοχειο, δεν εχει ουτε να φαει και αναγκαζεται να ζηταει τηγανιτες πατατες απο την Αμαλια ή να φορτωνεται στους φιλους του να τον τραπεζωσουν.....rules
Αυτος ο ιδιος αστεγος και απενταρος δικηγορος με μαγικο τροπο σε μερικα επεισοδια..... θα μεταμορφωθει σε ευυποληπτο και ισχυρο δικηγορο που θα αναλαβει την δικη της χρονιας.......ασχετα αν οι συγγραφεις καταφεραν να του στερησουν την αιγλη του..... emmm

Ευα-Τετερης..... Μπλιαχ!!! vomit

Τουλαχιστον απο το τηλεφωνημα της Αννας καταλαβαμε το Τετεροσχεδιο..... ;/
Θελουν τον εγκεφαλο του μακελειου του βουνου με ανταλλαγμα το διαμαντικο.... αλλα ο Τετερης τελευταια εχει αλλο χαβα.... Ξαναμπλιαχ!!!! vomit

Παντως αυτη η εμμονη των συγγραφεων να θυμουνται και να επαναλαμβανουν γελοια περιστατικα τυπου: τηγανιτες πατατες Αμαλιας, περιφερομενος Λουκας, αποτυχημενα σχεδια επανασυνδεσης...... και απο την αλλη να ξεχνουν επιμελως και να αγνοουν εντελως στοιχεια του βασικου κορμου της σειρας τυπου: Μανος, ερωτας Μανου-Ευας, Μαριλια..... αποτελει πραγματικα αδιανοητη σεναριακη τακτικη.....imarton

Υ.Γ. Μην μας δειξουν στο επομενο οτι η Νταιζαρα εκτος ολων των αλλων προσοντων, διαθετει και βιονικο αυτι και ακουσε τα λεγομενα της συναντησης γιατι...... cake

όπως τα λες!

Επεισόδιο 451 - Ημερομηνία 01-12-2010 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης