Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

+3
Ntinaki Agapaei Petraki
Dimitraaa
l_aquila
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από l_aquila Παρ Δεκ 03, 2010 11:20 am

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος;
Δημοσιεύθηκε: 03.12.10 09:46

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Sokarismenosopetrakis

Ο Παναγιώτης Πετράκης γιόρτασε το Σαββατοκύριακο τα γενέθλια του και οι συμπρωταγωνιστές του στο Θέατρο Πόρτα, η Αντιγόνη Δρακουλάκη, η Ευγενία Παναγοπούλου, ο Οδυσσέας Σταμούλης και ο Μάνος Παπαγιάννης, του ετοίμασαν μια έκπληξη και του βγάλανε μια τούρτα κατά τη διάρκεια της παράστασης πάνω στη σκηνή... Ο Παναγιώτης χάρηκε πολύ και ταυτόχρονα συγκινήθηκε με την αγάπη των συναδέλφων του και κυρίως της κουμπάρας του, Αντιγόνης...

http://www.gossip-tv.gr/getslideshowimages/68820/10
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από Dimitraaa Παρ Δεκ 03, 2010 2:38 pm

Ευχαριστούμεεεε..
^^ Love!
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Δεκ 03, 2010 3:04 pm

To θυμαμαι σαν σημερα...Αφου μας κανει νοημα η Αντιγονη εμεις μετα απο 5' "Να ζησεις Παναγιωτη..." ηταν μοναδικα και πολυ πολυ συγκινητικα.Εκεινη την βραδια ολοι ειχαμε γινει ενα ειχαμε εννωθει για να γιορτασουμε τα γενεθλια ενος ανθρωπου που το αξιζει πραγματικα.Τελικα η ιδεα που ειχαμε με τα κοριτσια και την Αντιγονη οχι απλα ετυχε..πετυχε κιολας
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Δεκ 03, 2010 4:47 pm

αχ τι ωραια εκπληξη!!!!ποσο θα ηθελα να ημουν και εγω εκει!!!!!ευχαριστουμε!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 8:13 pm

Εκεινη τη μερα εφαγε πάνω απο 5 τουρτες παντως
ο καλος μας!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Δεκ 03, 2010 9:27 pm

loukitsa έγραψε:Εκεινη τη μερα εφαγε πάνω απο 5 τουρτες παντως
ο καλος μας!
ναι χαχα αυτο σκεφτομουν και εγω και ειχα σκασει στο γελιο εχει και μια απολλωνια κορμαρα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Δεκ 03, 2010 9:29 pm

Βασικα το εφαγε μεσα σε εισαγωγικα!
Σαντυγούλα τσιμπολογουσε μόνο
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Δεκ 03, 2010 9:46 pm

Ναι το ξερω σιγα μην ετρωγε 5 τουρτες ουτε εγω που τρελαινομαι(αλλα κανω διαιτα πηγα 45 κιλα)
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Δεκ 05, 2010 4:49 pm

Ήταν πολύ ωραίο όλο αυτό που διοργανώσατε μπράβο σας! ;D
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010 Empty Απ: Γιατί ο Παναγιώτης Πετράκης είναι σοκαρισμένος; ~ Gossip Tv 3/12/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Δεκ 06, 2010 12:16 am

Ειναι πραγματικα πολυ γλυκο να σε αγαπουν τοσοι ανθρωποι και να σου το δειχνουν !!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης