Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 21 ]

Σύνολο Ψήφων : 65

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:49 pm

soso έγραψε:Ο πάτος κι ο απόπατος αντάμα!
Τι ολική ξεφτίλα ήταν αυτή;;; livani
*Φοβερός ο χορός Πέτρου και Μελίτας ..(η Παπα θα μπορούσε να είναι μια ταλαντούχα χορεύτρια,πολύ μ'αρεσε όπως χόρευε)..
*Εκστασιασμένοι όλοι χειροκροτούσαν..ΟΛΕ soutien
*Επική η ιδέα με τις χαρτοσακουλες,γιατί εν τέλει,η αισθητική ΔΕΝ κρύβεται,εκεί εκεί στη γάμα Εθνική!ΟΛΕ soutien
*Αρχίσαμε και τα γνωστά ..αναπνευστικό πρόβλημα λέγεται αυτό,ΟΧΙ (απόλυτος) έρωτας!Στο γιατρό και γρήγορα! ΟΛΕ soutien
*Φανταζόμουν ότι θα έβλεπα λίγο παραπάνω Λουκά λόγω ατού "κίνησης" ΟΛΕ soutien
*Ο "πολυδιαφημισμένος" χορός και οι θανατηφόρες "ατάκες" Νόρας και Λουκά ΑΥΤΟΣ ήταν;;ΟΛΕ soutien
* Κουβαδες για ξεράσματα συντόμως ΟΛΕ soutien
*Κάποιοι καλοί ηθοποιοί ξεφτιλίζονται ως υποκομπάρσοι παύλα ενθουσιώδες κοινό ΟΛΕ soutien
Υγ.Το σπρώξιμο κάνει αντιπαθέστερους τους αντιπαθείς και λιγότερους τους λίγους..Σοβαρά τώρα,γιατί δεν το κόβετε;;;
Αφού το καλό τους θέλετε..
ΟΛΕ soutien

Σχολιασμος ΟΛΕ kyma ΟΛΕ kyma ΟΛΕ kyma ΟΛΕ kyma ΟΛΕ kyma ΟΛΕ kyma ΟΛΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:50 pm

νομίζω διαφωνώ με τισ περισσοτερεσ απο δωω..

το επεισοδιο μμ αρεσε παρα πολυυ

ειδικα οι σκηνεσ στο παρτυ^λουκακο μμ εμπαινε^
και εκει εννοω παντα το πεσιμο του λουκακου στη νορα..!!...

Πεφανη και Κατρανιδησ <3 8εοι απλα..!!..

Π.Π+Κ.Γ τελειοι εκει με το ταπερακι αν και την ιδιοτητα του ταπερμαν την εχει ο μανο0σ

σπαστηκα που μασ εκοβαν το παρτυ στη μεση γι να μασ δει3ουν την νταιζη με τον χρηστο0ο..

αλλα γενικα μου αρεσεε παρα πολυ..και 4ηφισα ΤΕ΅ΛΕΙΟ γιατι το πιστευω..!! επισησ μμ 8υμισε λιγο 2ο κυκλο0ο
Nyxia sm ^^
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:51 pm

*Φοβερός ο χορός Πέτρου και Μελίτας ..(η Παπα θα μπορούσε να είναι μια ταλαντούχα χορεύτρια,πολύ μ'αρεσε όπως χόρευε)..
*Επική η ιδέα με τις χαρτοσακουλες,γιατί εν τέλει,η αισθητική ΔΕΝ κρύβεται,εκεί εκεί στη γάμα Εθνική!ΟΛΕ soutien
*Αρχίσαμε και τα γνωστά ..αναπνευστικό πρόβλημα λέγεται αυτό,ΟΧΙ (απόλυτος) έρωτας!Στο γιατρό και γρήγορα! ΟΛΕ soutien
*Ο "πολυδιαφημισμένος" χορός και οι θανατηφόρες "ατάκες" Νόρας και Λουκά ΑΥΤΟΣ ήταν;;ΟΛΕ soutien
*Κάποιοι καλοί ηθοποιοί ξεφτιλίζονται ως υποκομπάρσοι παύλα ενθουσιώδες κοινό ΟΛΕ soutien
Υγ.Το σπρώξιμο κάνει αντιπαθέστερους τους αντιπαθείς και λιγότερους τους λίγους..Σοβαρά τώρα,γιατί δεν το κόβετε;;;
ΟΛΕ soutien

Μαζί σου με χίλια
Πάντα πίστευα οτι όταν κάποιος πιάσει πάτο δίνει μια κλωτσιά στο βυθό κι αρχίζει να ανεβαίνει
Δυστυχώς στα μυστικά όσοι θα μπορούσαν να δώσουν μια ώθηση ακρωτηριάστηκαν οπότε ίσως τα δούμε ακόμη πιο κάτω. Μέσα στη λάσπη ας πούμε

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:53 pm

ΟΛΕ soutien

Δεν Υπάρχουν λόγια όμως!!!!! oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:53 pm

Και ναι το ανακαλυψα. Οι σεναριογραφοι δημιουργησαν τετοιο παρτυ μασκε για να μας δειξουν οτι παραδεχονται οτι το σηριαλ τους εχει καταντησει κομφετι για τις αποκριες.

Το σημερινο επεισοδιο μαλλον εχει τιτλο "ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ"

Ειδα την πρων εξυπνη νυν ηλιθια νταιζη να φοβαται τον πρωην ηλιθιο νυν μαφιοζο μπελλο!Ποιος θα προλαβει να ξεπαστρεψει ποιον.Και εχω δυο ερωτησεις:

1η) Γιατι δεν εφαγε η νταιζη το φαγητο του μπελλου?Αφου μπροστα της το δοκιμασε.

2η) Η νταιζη ειπε για τον μπελλο ¨ετσι μπελλο το φοβο μου να εχεις".Αυτη δηλαδη τι κανει που πηγαινει σαν τρεμαμενο κουταβι στον χρηστο και μας λεει οτι φοβαται για τη ζωη της!

Ειδα, ειδα τι ειδα? Α ναι ειδα ενα εκπληκτικο παρτυ στο οποιο ηταν κατι 15χρονα, μαλλον guest stars πρεπει να ηταν γιατι δεν τους εχω ξαναδει στη σειρα να χορευουν γιανκα και μαλιστα αθλιο.Αλλα δεν πειραζει μικρα ειναι θα μαθουν μεγαλωνοντας.

Ειδα να χορευουν μπλουζ και ειδα ενα ζευγαρι που ο μικρος προσπαθουσε να χουφτωσει την κοπελιτσα που καιρο καψουρευοταν αλλα εκεινη σαν σωστη κοπελα και τιμια του τα εκοψε τα χερακια.

Ειδα ενα κοριτσακι ξανθο να πηγαινει τον μελλοντα δεσμο της στο παρτυ γιατι πρεπει να παρει και την εγκριση της αλλης φιλης της και συμμαθητριας της μαζι με τη μαμα της βεβαια.Γιατι τα κοριτσακια αυτα μοιραστηκαν αλλους δυο αντρες στο παρελθον γιατι η μικρη κοπελιτσα που νομιζω οτι την λενε μελιτα δεν μπορουσε να βρει αγορακια συμφωνα με το γουστο της γιατι ολα τα παιδακια την κοροιδευουν που εχει συνεχεια ανοιχτο το στομα και ξερογλυφεται οποτε αποφασισε η καλη ευα να την βοηθησει εις διπλουν και επειδη εμεινε παλι μονη της να της γνωρισει και τον τριτο δεσμο της.

Ειδα τη μικρη μελιτα να χορευει με εναν εξωσχολικο που τον ελεγαν πετρο νομιζω και εκει αναφωνησα "τι υπεροχη χημεια". Αλλα νομιζω οτι μου εχουν πει οτι εχουν καποια συγγενεια μεταξυ τους οποτε εδω θα παρακαλουσα πολυ αν ξαναπαιξουν τα συγκεκριμενα παιδια να μην τους δινουν τετοιες σκηνες αλλα τις σκηνες συγγενειας που τους ενωνουν.

Και εκει που νομιζα οτι μαλλον αυτοι θα ειναι μελλοντικο ζευγαρι ξαφνικα χτυπαει η πορτα και εισβαλλει ενας αλλος εξωσχολικος που τον λενε στεφανο να αρπαζει το κοριτσι σαν αλλος ζορο.Βεβαια προβληματιστηκα προσπαθωντας να καταλαβω αν εχουν σχεση η αν τους συνδεει ο τοιχος και καποια φιλια και ανασες βαριες.

Μετα ειδα τον εξωσχολικο να πηγαινει σε μια αλλη κοπελιτσα και να της λεει οτι θελει να χωρισουν γιατι θελει να γυρισει στη μελιτα και να της ζηταει και συγνωμη και παλι ξαναρωτω:

Ειχε κατι με αυτη την κοπελα? γιατι θυμαμαι να λενε οτι απλα ειναι δυο καλοι συμμαθητες που θα βοηθαει ο ενας στα σκονακια του αλλου αλλα ενδιαμεσω θα τρωνε και κανενα κουλουρακι μαζι για να περνανε καλα.

Αυτα.Μαλλον σημερα τα μυστικα της εδεμ ειχαν καποιο τεχνικο προβλημα και στη θεση τους παρακολουθησαμε ενα σπεσιαλ επεισοδιο με νεους ηθοποιους!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:53 pm

Ι Heart2 Soso!!!

Συγνώμη δε θέλω να κάνω παράθεση όλο το ποστ αλλά το πόόόσο συμφωνώ δε λέγεται!

Χώσε!! Opados1
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από Dimitraaa Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 8:58 pm

noraloukitsa έγραψε:νομίζω διαφωνώ με τισ περισσοτερεσ απο δωω..

Π.Π+Κ.Γ τελειοι εκει με το ταπερακι αν και την ιδιοτητα του ταπερμαν την εχει ο μανο0σ

σπαστηκα που μασ εκοβαν το παρτυ στη μεση γι να μασ δει3ουν την νταιζη με τον χρηστο0ο..

αλλα γενικα μου αρεσεε παρα πολυ..και 4ηφισα ΤΕ΅ΛΕΙΟ γιατι το πιστευω..!! επισησ μμ 8υμισε λιγο 2ο κυκλο0ο
Nyxia sm ^^

Ακριβώς Wink και σε μένα άρεσε τρελά πέθανα στο γέλιο αλλά έλιωσα κιόλας :$
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:04 pm

Ειπα να δω το σημερινο....μιας και εξω κανει κρυο και χουχουλιαζω στο καναπε....Τι ηταν να το δω?????? Confused?

Σε καποια φαση νομιζα οτι βλεπω ενα απο τα γνωστα κουλα ονειρα μου....κι ομως.....

Κι εδω ερχεσαι και λες....τι να το ψηφισω? Να το ψηφισω αθλιο απο σεναριακη αποψη? Ή να το ψηφισω καλο λογω ερμηνειων? Τελικα κατεληξα στο 2ο.....εκανα νεο συκωτι μιλαμε....η κοιλια μου πονα απο τα γελια... gelio

Στη ΣΟΥΗΔΙΑ αδερφες μουυυυυυυυυυ στη ΣΟΥΗΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ soutien
Δηλαδη για να καταλαβω...γεμισαμε ενα ολοκληρο επεισοδιο για να δουμε ενα παρτυ το οποιο γινοταν και καλα για τη Νεφελη.....την οποια Νεφελη την ειδαμε αντε για κανα 5 λεπτο να κοιτα κατι τρελους που χορευανε χαλι-γκαλι...???(εγω θα αφαιρουσα τη δευτερη λεξη... Matakia )

Ευχομαι και εγω στα 30 φυγε μου να εχω μια παρεα και να χορευουμε σα τα παρτσακλα μακαρενα και οτι αλλο χορο θυμομαστε απο τα νιατα μας....Α! Και να μη ξεχασω να μαθω το μπαμπα μου σαλσα και ρουμπα να με χορεψει στα 30 μου γενεθλια...

Παντως δε μπορειτε να πειτε...ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ειμαστεεε!!!! inlove Η Αμαλια που υποτιθεται δε θελει να βλεπει το Πετρο στα ματια της και που ετοιμαζει το διαζυγιο ειπε να το ξεχασει για μια μερα και να του κανει ναζακια.... livani Ο Κατρανιδης σε εκεινη τη σκηνη που ξεροβηχει απλα θεοοος!!!!!
Λουκας-Νορα------> Οπως παντα υπερβολικη η περιληψη...Δεν ειδα και τοσο φαρμακερες ματιες ή λογια...Ειδικα απο τη μερια του Λουκα...Μονο κατι προστυχα της ελεγε εκει περα κι αυτη θιχτηκε... Mmm Το χαστουκι που του εριξε δε το προσεξα....μαλλον με πηρε ο υπνος για κανα δευτερολεπτο τι να πω? Επισης καταγγελω Νορα γιατι πηγε να της πιασει τον -να το πω ευρεπως- πισινο και εκεινη τον εδιωξε....Αχαριστη γυναικα... Aww Εχε χαρη που σε δικαιολογω λογω ορμονων...

Nικολας-Δαφνη---->Η Δαφνη μ'αρεσε πολυ σημερα...Ο Νικολας παλι ξαναγινε ξενερωτος????? Τοσο λιγο κρατησε το παθος του το παραφορο μη χε....? xoxo

Ευα-Τερης------>Το καραασχετο ζευγος εκει μεσα....Τους φερατε που τους φερατε μια ατακα της προκοπης δεν ειπαν....Μονο ο Τερης απορησε με αυτα που εβλεπε...Εμεις να δεις Τετερη μου.... livani

Πετρος-Μελιτα---->Αντε να το δεχτω να χορεψουν πατερας κορη....Ειναι αναγκη να χορεψουν οοοολο το τραγουδι??????? Εκοψα φλεβες.... Sleep

Το αποκορυφωμα βεβαια ηταν στο τελος....με Στεφανο-Αμαλια..
το υφος του Σταυρου ολα τα λεφτα... lmao

Εννοειται πως δε τρεχει τιποτα που μεσα ειναι η πρωη γυναικα-μανα του παιδιου του και αυτοι εξω σαλιαριζουν.....Και σαλιαριζουν κι ασχημα παναθεμα τους....Αν ανασαινουν ετσι με ενα φιλι με το κοκο δε θελω να ξερω....οοοοχι οοοοοχι σταματηστεεεε σας λεωωωω δε θελω να μαθωω... ruuun
Λατρεψα χαμογελο Περικλη σημεραα....Απο τις σπανιες φορες που εχει γελασει στη σειρα... inlove Ωραια η σκηνη με τη Πολυχρονιδη....αλλα η Νταιζη στο λαιμο μου καθεται....

Λυπηθηκα την κουνιαδουλα... Aww
Η Αννα με εκνευριζει....
Ο Μπελλος με αφηνει παγερα αδιαφορη....
Πεφανη-Κατρανιδης εδωσαν ρεστα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατα τ'αλλα η αληθοφανεια της αληθοφανειας ωωωω αληθοφανειαααα..
Τελικα αυτο το πηγαδι που λεγεται εδεμ δεν εχει πατο....
Λυπαμαι πολυ εκει πανω... ειστε ο πιο αδυναμος κρικος.....(τη συνεχεια δε τη λεω...θα φαω μπαν)
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:15 pm

Dimitraaa έγραψε:
noraloukitsa έγραψε:νομίζω διαφωνώ με τισ περισσοτερεσ απο δωω..

Nyxia sm ^^

Ακριβώς Wink και σε μένα άρεσε τρελά πέθανα στο γέλιο αλλά έλιωσα κιόλας :$
Και εμενα μου αρεσε!!!!!Για την ακριβεια ελιωσα στο γελιο...!!!!!!Το μονο που δεν μαρεσε ειναι οτι ενδιαμεσα βλεπαμε τσοντα, τη Μελιτα που παραλιγο να μας διξει το βρακι της(καλα ολοι οι αλλοι εκει μεσα θα το ειδανε livani ) και που μετα ηρθε ο γιατρος με το στηθοσκοπιο και την εξετασε...τι δεν ηταν αυτο;;;και γιατι βαριανασαινε;;;ανεβηκε το βουνο για να τον συναντησει;;;α!επισης αυτο με τις σακουλες του μαναβη δεν το καταλαβα,τι παιχνιδι ηταν;;;(ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΤΙς ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ!!!)ποιος θα αντεξει περισσοτερο;;;αυτα κατα τα αλλα δακρυσα απ τα γελια και ομολογω ολοι κουκλοι ηταν!!!!(αν και το επεισοδιο ηταν ολιγον ακυρο...ετσι κι αλλιως ομως νοημα δεν θα βγαζαμε οποτε γιατι να χαλιομαστε;;δεν χασαμε και τιποτα..!!) Tongue

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:15 pm

tzibirdika έγραψε:Ευα-Τερης------>Το καραασχετο ζευγος εκει μεσα....Τους φερατε που τους φερατε μια ατακα της προκοπης δεν ειπαν....Μονο ο Τερης απορησε με αυτα που εβλεπε...Εμεις να δεις Τετερη μου.... livani

"Τους φέρατε" ;;"Καραάσχετο" μεταξύ τους εννοείς ή με όλους τους υπόλοιπους;;;
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:18 pm

soso έγραψε:
tzibirdika έγραψε:Ευα-Τερης------>Το καραασχετο ζευγος εκει μεσα....Τους φερατε που τους φερατε μια ατακα της προκοπης δεν ειπαν....Μονο ο Τερης απορησε με αυτα που εβλεπε...Εμεις να δεις Τετερη μου.... livani

Εννοω οτι πολυ σουηδια γιναμε...Αντε για τους αλλους να το δεχτω...που και παλι δεν κολλουσαν αλλα τεσπα....Αλλα η πρωην γυναικα στο παρτυ της γκομενας του πρωην αντρα της... ????????livani
Οσο για μεταξυ τους...αδιαφοροι μου ειναι σα ζευγαρι....δεν μου κολλανε...
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:22 pm

tzibirdika έγραψε:
soso έγραψε:

Εννοω οτι πολυ σουηδια γιναμε...Αντε για τους αλλους να το δεχτω...που και παλι δεν κολλουσαν αλλα τεσπα....Αλλα η πρωην γυναικα στο παρτυ της γκομενας του πρωην αντρα της... ????????livani
Οσο για μεταξυ τους...αδιαφοροι μου ειναι σα ζευγαρι....δεν μου κολλανε...

Οκ,κατάλαβα!Όντως όλοι λίγο πολύ όλοι άσχετοι,αλλά έπρεπε να 'χει μεγάλο κοινό το χορευτικό,καταλαβαίνεις! livani
Υγ.Ευχαριστώ,κορίτσια μου Love!
ΟΛΕ ΟΛΕ soutien soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:43 pm

Tι να πρωτογραψεις για ενα τετοιο επεισοδιο...Τρελαινεσαι μονο που το βλεπεις και μετα δεν εχεις μυαλο απο το ΣΟΚ!!!
Στα προηγουμενα επεισοδια λεγαμε το εσωσαν οι ερμηνεις...Τωρα τις αποτελειωσανε και αυτες... livani

Ναι ,γελασα με αυτα που εβλεπα αλλα παραλληλα ειχα και το υφος του Λευτερη συνδυασμενο με το υφακι του Στεφανου που ελεγα αυτα ειναι τα Μυστικα και οτι σ αυτη τη σειρα δεν τα χα δει ολα μεχρι το σημερινο.Αν και πολυ αμφιβαλλω ποτε δεν ξερουμε αν εχει κι αλλο πατο.... livani
Δεν εχω κατι να σχολιασω ...σημερα
Τους χαρακτηρες ? Ηταν ανυπαρκτοι ...
Τις ερμηνειες των ηθοποιων ?Ηταν ανυπαρκτες ...
Το σεναριο ...αυτο κι αν ειναι ανυπαρκτο εδω και κατι..... (αυτο το αφηνω να το συμπληρωσετε μονες σας) lmao lmao

Το μονο που μ αρεσε ειναι οτι ειδα τον κ.Κατρανιδη να κανει κατι διαφορετικο οπως να χορευει ,αλλα ταυτοχρονα πως τον καταντησαν τον χαρακτηρα του Πετρου.....που μαζι με την Αμαλια αρχισε να τους παιρνει η κατω βολτα...

Υ.γ Συγνωμη που το γραφω αυτο αλλα.....
Οταν δινεις στον αλλον να παιξει σκ@τ@ ,αυτα θα παιξει δεν μπορει να χρυσωσει το χαπι κι αυτο φανηκε σημερα....
Απλα απογοητευμενη.....

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:45 pm

Tι να πω ? Μονο να γελασω μπορω !!!

Το μισο δεν το ειδα με τοσο γελιο δακρυσαν τα ματια μου που να δω(να σημειωσω εδω οτι παντα μιλαμε για δραματικη σειρα )

Κυριολεκτικα παρτυ ηταν το σημερινο

Μονο τα κοριτσια μ'αρεσαν αα και ο Ρουσσος με τις εξαιρετικες χορευτικες ικανοτητες..

Καλα ο Τερης ηταν ο απολυτος του ξεκαρφωτου και ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΑΖΙ ΕΛΕΟΣΣΣ ΠΙΑΑΑ

Καλα μην σχολιασω την ιδεα της χαρτοσακουλας ηθελα μονο να ηξερα πως τους ηρθε ?

Καλα τετοιο αδεισμα σε γυναικα δεν εχω ξαναδει..και ομως το εκανε ο Στεφανος πηγε στην Χαρτοσακουλα και αφησε την Εριεττα συξυλη..Ποσο Κυρια να ειναι που τον εβγαλε και απο την δυσκολη θεση της ανακοινωσης

verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 9:52 pm

Στο πρωτο μέρος του πάρτι νόμιζα ότι έβλεπα Ντολτσε Βίτα, κάτι τέτοια τραγούδια παίζανε και χορεύανε κ σε κάποια φάση γιάνγκα!
Ο χορός Πέτρου Μελίτας μ' άρεσε (αν κ δεν έχω δει κανέναν πατέρα με κόρη να χορευει τέτοιο χορό, ήτανε κάπως... huhu ) Και επίσης θα μπορούσε ο σκηνοθέτης να μην παίρνει πλάνα απ' το πάτωμα γιατί μόνο το εσώρουχα της κοπέλας δεν είδαμε, ούτως ή άλλως μες της βδομάδα θα τα δούμε όλα πάλι vomit ...
Καλύτερη ατάκα: Αμαλια- Εχουμε εδώ ένα to know as better lmao lmao
Η Εύα ως τι πήγε στο πάρτι ως φίλη? για να τη δει η Μελίτα με το νέο αμόρε κ να ορμήξει?να παροτρύνει μήπως τη Μελίτα να γυρίσει στον πρώην άντρα της?
Η Νόρα θα σταματήσει ποτέ να φέρεται τόσο άσχημα στο Λουκά?Στο κάτω κάτω αν έχει νευρα ας φωνάξει κ λίγο στη γραμματέα της και στην μανούλας της που έχει μπαστακωθεί κ εκείνη στο γραφείο της κ όχι στο Λουκάκο που προσπαθεί να της δείξει πόσο πολύ την αγαπάει κ τη θέλει! inlove inlove inlove
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:00 pm

Όντως ρε παιδιά, οι χαρτοσακούλες που αποσκοπούσαν?? Γενικά το επεισόδιο νόημα δεν είχε, αλλά προς τι οι σακούλες? Δεν έχω καταλάβει. Για να γελάσουμε (κι άλλο)?? Για να γελοιοποιηθούν όλοι (κι άλλο)? Γιατι? (όχι άλλο!!)imarton
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:03 pm

Lyn έγραψε:Όντως ρε παιδιά, οι χαρτοσακούλες που αποσκοπούσαν?? Γενικά το επεισόδιο νόημα δεν είχε, αλλά προς τι οι σακούλες βρε παιδιά, δεν έχω καταλάβει? Για να γελάσουμε (κι άλλο)?? Για να γελοιοποιηθούν όλοι (κι άλλο)? Γιατι? (όχι άλλο!!)imarton

Αχαχαχαχαχχαχχαχα! lmao lmao lmao lmao lmao
Προσκυνώ υπογραφή,λέμε : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:09 pm

Καλησπέρα και από εμένα, ας σχολιάσω και γω...! Βλέπω γενικά αρνητικά σχολιασμους...! :( Καλά βρε δεν σας άρεσε το επεισόδιο??? Εγώ έχω να πω: πολύ ωραίο...!!!! Και πριν με τουρτόσετε να εξηγήσω......
Λάτρεψα Κατρανίδη...!!!! inlove Η αλήθεια να λέγεται....! Χαρηκα πραγματικά που έκανε ανακοχη με την Αμαλία και ήταν τόσο υπέροχοι μαζί....Παιδιά όσο και να τσακόνονται αυτόι οι δύο πότε δεν θα είναι πραγματικα θυμωμενος ο ένας με τον άλλο.... Αγκαλιασμένοι να χορευουν μπλουζ...... inlove
Μπαμπάς και κόρη:Επίσης υπέροχο...μπορεί να μου αρέσει και τόσο πολύ (πέρα από την λατρεία μου για κΚατρανίδη) και επειδη μου θυμίζει εμένα με τον μπαμπά μου.... Θα συμφωνήσω απόλυτα με την nikidanis
μας άρεσε πολύ το κάτι διαφορετικο από τον κ. Ρούσσο ας ήταν και το άκρων άοτο από αυτό που ξέρουμε...εγώ πιστεύω...
Ειμαι σίγουρη ότι θέλετε να με γιαουρτόσετε....αλλά θέλω Μελιτα-Στέφανο ξανά μαζί...ε τι να κάνω είμαι βιτσιόζα....!!!!!!
ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΜΕ:
ΝΟΡΑΑΑ!!!! Σε όλο το επεισοδιο....!!!!! ειπαμε ορμόνες τις εγκυμοσίνης αλλά δεν την αντέχω άλλο έχει γίνει στριγκλα...!!!!!
ΚΑΙ ΜΕ ΑΜΑΛΙΑ γιατί μας την κάνουν έτσι τώρα τελευταία...???? Ελεος!!!
Αυτά από εμένα...τουρτόστε με ελεύθερα.......
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:18 pm

Lyn έγραψε:Όντως ρε παιδιά, οι χαρτοσακούλες που αποσκοπούσαν?? Γενικά το επεισόδιο νόημα δεν είχε, αλλά προς τι οι σακούλες? Δεν έχω καταλάβει. Για να γελάσουμε (κι άλλο)?? Για να γελοιοποιηθούν όλοι (κι άλλο)? Γιατι? (όχι άλλο!!)Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 103275

Lyn δεν υπάρχεις. Είσαι ΘΕΑΡΑ !!! Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 ... η υπογραφή είναι για πολλά ... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:24 pm

Εγω που δεν το εχω δει, αραγε να το τολμησω, η να το αφησω? Rolling Eyes shy imarton Mmm Nyxia
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:24 pm

Καρ-Mik έγραψε:
Lyn έγραψε:Όντως ρε παιδιά, οι χαρτοσακούλες που αποσκοπούσαν?? Γενικά το επεισόδιο νόημα δεν είχε, αλλά προς τι οι σακούλες? Δεν έχω καταλάβει. Για να γελάσουμε (κι άλλο)?? Για να γελοιοποιηθούν όλοι (κι άλλο)? Γιατι? (όχι άλλο!!)Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 103275

Lyn δεν υπάρχεις. Είσαι ΘΕΑΡΑ !!! Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 ... η υπογραφή είναι για πολλά ... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 195890

Στην αρχή ήθελαν να παίξουν μασκοφόροι ληστές αλλά δεν τους βγήκε στη συνέχεια αποφάσισαν να το παίξουν κου κουξ κλαν αλλά πάλι δεν τους βγήκε, μετά αποφάσησαν να γίνουν όλοι Αρτέμης Μάτσας αλλά μπα...Τί να κάνουν; τις έβγαλαν γιατί τελικά τίποτα δεντους βγήκε από όλα τα παραπάνω και αυτοί έμειναν με τη χαρά και εμείς με τη τρομάρα! door
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από fay Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:29 pm

Σας έχω κι άλλο. Ας τις στείλουν τις χαρτοσακούλες σε όσους τόλμησαν να δουν το σημερινό εμετικό επεισόδιο. Εκεί οπωσδήποτε θα φανούν χρήσιμες.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:44 pm

ειρηνη7 έγραψε:Εγω που δεν το εχω δει, αραγε να το τολμησω, η να το αφησω? Rolling Eyes Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 598612 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 103275 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 274331 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 2 767325

Τι να σου πω;Το καλό είναι ότι το πας στο γρήγορο και σε 5-6 λεπτάκια ξεμπέρδεψες.Α μη φοβάσαι.Και να χάσεις και καμιά σκηνή , κερδισμένη θα βγεις.Άκου που σου λέω!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:44 pm

Τι να πεί κανείς γι'αυτό το τόσο "φανταστικό" (με την κακή έννοια) επεισόδιο????
Τι πίνουν και δε μας δίνουν???? εκτός και αν έχουν φάει απο την σως του Μπέλλου...... δεν εξηγείται αλλιώς τέτοιο επεισόδιο wall

Λοιπόν....

"Ο Μάρτης ο πεντάγνωμος πέντε φορές εχιόνισε και πάλι το μετάνιωσε και πάλι ξαναχιόνισε."--> Στεφανος

Αυτός ο Στέφανος πιά δεν ξέρει που να παρκάρει το παντελόνι του....!!!! Ελεος....
Με την Εύα χωρίσανε, μετα έμαθε οτι είναι έγκυος στο παιδί του και την παντρεύτηκε.... αφού την απάτησε με την Μελίτα και το έμαθε αυτό η Εύα, ξαναχωρίσανε.....
Τα έφτιαξε με την Μελίτα, με την οποία και απάτησε την έγκυο γυναίκα του... αφού χωρίσανε λόγω έλλειψης εμπιστοσύνης, ο Στέφανος βρήκε παρηγορία σε άλλη αγκαλιά (το πρωτότυπο)
Ο Στέφανος τα έφτιαξε με την Εριέττα με την οποία είχε μία "ελεύθερη" σχέση και αφού αναγνώρισε τον αγώνα που κάνει η πρώην του για να ανεξαρτητοποιηθεί, αποφάσισε οτι την αγαπάει και τα ξαναέφτιαξε μαζί της αφήνοντας στα κρύα του λουτρού την νύν του την Εριέττα...
Ζαλίστηκα...... Εγώ πάντως είμαι με το μέρος της κουνιαδούλας (λέγε με και Εριέττα) *τσουκ*
Κυρία και αξιοπρεπέστατη, την έχω κατασυμπαθήσει...... δε μας θέλεις κύριος??? χε^%$*#με.. στο να καλό και με την νίκη....

"Ο χειρότερος κουφός είν' αυτός που δε θέλει ν' ακούσει."--> Χρήστος

Α ρε Χρήστο τα θέλεις και τα παθαίνεις... σου λέει η Νταίζη τόσες μπ@υρδες σερί και εσύ τις καταπίνεις αμάσητα... κακομοίρη μου θα σε φάει η "πονεμένη μάνα" για επιδόρπιο.... slap
Και το άλλο που είπε η Νταίζη???? οτι όλα τα κάνει για την ευτυχία τους wall Τα "όλα" είναι <<σκοτώνω την μάνα μου>>, <<δηλητηριάζω τον εξυπνοπούλι άνδρα μου>>, <<καταστρέφω μια παρέα>>, <<πουλάω τον γιό μου>> και όοολα αυτά για την ευτυχία της με τον Χρήστο??? και ο Χρήστος να το δέχεται αυτό????
Ας της πεί κάποιος πρώτον οτι η ευτυχία μας δεν χτίζεται πάνω στη δυστυχία των άλλων και δεύτερον οτι η σώς του Μπέλλου φαινόταν νοστιμότατη, γιατί δε την έφαγε?? ))
Πάντως η ερωτική σκηνή Χρήστου-Νταίζης, δε με τρέλανε.... το μόνο που μου άρεσε ήταν το δαχτυλίδι της Νταίζης.... καταπληκτικόοοο....!!!!

"Όποιος στα είκοσι δεν έχει νου, στα τριάντα ας μην προσμένει."--> Νορα-Λουκας

Ναι ναι είναι οι αγαπημένοι μου ήρωες αλλά δε φταίω εγώ που τους μεταλλάξαν και αυτούς... wall
Φαρμακερά βλέμματα και φαρμακερές ατάκες εγώ πάντως ούτε είδα ούτε άκουσα..... εδώ δεν είδα το χαστουκι που υπήρξε, τα ανύπαρκτα θα έβλεπα...???
Αλήθεια γιατί δεν είδα χαστούκι???? scratch μάλλον θα κόλλησε το σήμα πάλι, και βρήκε να κολλήσει στο κατάλληλο σημείο.... τελικά ούτε η μοίρα δεν θέλει να βλέπει έστι τα Λουκανοράκια.... Βέβαια έριξα ΤΟ γέλιο με τον Λουκά αλά Μένιος.... lmao Υπο άλλες συνθήκες θα μου την έσπαγε μια τέτοια κίνηση εκ μέρους του Λουκά αλλά τώρα πλέον συμβιβάζομαι γιατί δεν υπάρχει κάτι καλύτερο να περιμένω...!!!! τουλάχιστον γελάμε.....

"Μη μιλάς, μη γελάς, κινδυνεύει η Ελλάς."--> Παρτυ

Πιο ταιριαστή παροιμία δεν μπορούσα να βρώ.... gelio Το πάρτυ έγινε στην Ελλάδα αλλά ήταν όλο Σουηδία....
Ο χορός Μελίτας-Ρούσσου μου άρεσε αλλά πολύ κράτησε και δεν υπήρχε λόγος.....
Η ατάκες της Αμαλίας και το ύφος του Ρούσσου ομολογώ οτι με πέθαναν.... gelio Πολύ ναζιάρα η Αμαλία, εκεί που περίμενα να αρχίσει να τα χώνει στον Ρούσσο, εκείνη έκανε ναζάκια....!!! ΘΕΑΑΑΑ.....
Το πιο ευχάριστο κομμάτι στο πάρτυ ήταν αυτό των παιδιών.... Νεφελάκι να χορεύει και Μάριος να τρέχει στο σαλόνι inlove
Ο Νικόλας κλασσικά ο ξενέρωτος της παρέας και η Δάφνη να απαιτεί σχεδόν να την ζηλέψει.... Έτσι αποδεικνύεται η αγάπη??? μόνο σε μένα δεν αρέσει να με ζηλεύουν και να ζηλεύω???? scratch
Τις σακούλες του μανάβη δεν θα τις σχολιάσω γιατί απλά δεν κατάλαβα ποιός ο λόγος ύπαρξης αυτών.... το μόνο που μου άρεσε ήταν η αντίδραση του Στέφανου όταν είδε την κουκουλωμένη Αμαλία... lmao

Και φτάσαμε στο σημείο που όλη η Ελλάδα περίμενε... τόσες μέρες το πανελλήνιο καρδιοχτυπούσε και αγωνιούσε για την μοίρα αυτών των παιδιών που είχαν χωρίσει... ακόμα και ο Φερεντίνος που είναι απέναντι, ζούσε με την αγωνία της επανασύνδεσης των απολύτων.... και ΝΑΙ επιτέλους τα ξαναβρήκαν.... αντε βρε και εις ανώτερα..... και το πάρτυ απογειώθηκε (και όχι μόνο το πάρτυ) soutien ........!!!
Και η αληθοφάνεια-ρεαλιστικότητα καλά κρατεί στο πάρτυ... Ο Στέφανος έρχεται στο σπίτι της γυναίκας με την οποία απάτησε την πρώην έγκυο γυναίκα του και την φιλάει έξω απο το σπίτι στο οποίο βρίσκεται η πρώην γυναίκα του και μάνα του μοναδικού του παιδιού.... η οποία επίσης στο παρελθόν τα είχε με τον άνδρα της νύν του πρώην άνδρα της (πώς τα λέω έτσι κατανοητά???lol! )

Δεν ψηφίζω τίποτα... έχω σταματήσει τους τελευταίους μήνες να ψηφίζω....!!!!
Το καλό είναι οτι απο δώ και πέρα μας περιμένουν καλύτερα επεισόδια.... τι στο καλό??? δε πάει άλλο υπόγειο... ούτε οι μεταλλωρύχοι δεν έφτασαν τόσο κάτω....!!!!
Αυτά απο μένα και sorry αν παρεκτράπειν αλλά τα νεύρα μου έχουν γίνει ασ'τα να πάνε....!!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:50 pm

loukasnora έγραψε:Το'χω το'χω.Στο τελος θα αποκαλυφθει οτι η Μελιτα ειναι κορη του Χατζηπεθαμενου ( εξου και οι μπουκλες ) και τοτε θα βγει στην επιφανεια ο καταπιεσμενος και απαγορευμενος ερωτας που νιωθουν με τον Πετρο και θα κλεφτουν με φοντο το ηλιοβασιλεμα.
Προσκυνώ : respect : : respect :
Οτι πιο λογικό έχω ακούσει σε σχολιασμό!
Εγώ το μόνο που έχω να σχολιάσω είναι οι θεικές γόβες της Νόρας και η πορωτική μουσική (θέλω και εγώ 60s πάρτυ)
Αυτά. Απάξιω να σχολιάσω τα υπόλοιπα. Neutral
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης