Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 21 ]

Σύνολο Ψήφων : 65

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 10:56 pm

Το επεισόδιο ήταν τέλειο!!! Μπράβο στους δημιουργούς!!
Οι σκηνές του Στέφανου και της Μελίτας ήταν καταπληκτικές.
Ο Στέφανος στο προηγούμενο επεισόδιο ένιωσε ξανά την Μελίτα του. Την ευαίσθητη, συναισθηματική κοπέλα που μετάνιωσε για τα λάθη της και τον αγαπά πάντα με την ίδια δύναμη. Βλέποντας ότι το όνειρό του να είναι μαζί με την Μελίτα του έγινε ξαφνικά πραγματοποιήσιμο, ταρακουνήθηκε.
Οι σκέψεις που τον βασάνιζαν και το ότι δεν άντεχε πλέον να είναι σε αυτήν την σχέση – αποκούμπι με την Εριέττα αποτυπώθηκαν απόλυτα τόσο στο ανήσυχο βλέμμα του όσο και στην εμφανέστατη απόσταση που κράτησε από την Εριέττα.
Την επομένη το πρωί έτρεξε να βρει την Μελίτα. Η σκηνή πλημμύρισε από αγάπη. Ο Στέφανος την αγαπά τόοοσο πολύ, της μίλησε με τρυφερότητα, με ενθάρρυνση, με διάθεση να την ανεβάσει, να μην την βλέπει θλιμμένη. Και μέσα σε όλα αυτά την φλέρταρε με χαριτωμενιές στις οποίες η Μελίτα αντιδρούσε σαν κοριτσάκι, με δειλά χαμόγελα και γρήγορα βλέμματα!
Στη συνέχεια ο Στέφανος άρχισε τους αδιέξοδους κύκλους με το αυτοκίνητο, βόλτες που τον οδήγησαν στην Μελίτα. Τον τράβηξε σαν μαγνήτης. Δεν είχε προσχεδιάσει τίποτα ούτε ότι θα πάει να την δει ούτε τι θα της πει. Απολύτως αυθόρμητος της έλεγε ό,τι ακριβώς του ερχόταν στο μυαλό. Σε τέτοιες στιγμές που λειτουργεί κανείς αυθόρμητα, αποκαλύπτει την αλήθεια του. Και η αλήθεια του Στέφανου είναι ακριβώς αυτή: ότι αγαπάει την Μελίτα, ότι δεν τον νοιάζει το αύριο, ότι θέλει να την αγκαλιάσει! Και κάνει πολύ καλά ο Στέφανος που θέλει πρώτα να ξεκαθαρίσει με την Εριέττα για να μην κουβαλά κανένα βάρος.
Η Μελίτα αιφνιδιάστηκε από την ερωτική εξομολόγηση του Στέφανου! Ο δε Στέφανος ήταν χάρμα οφθαλμών : ένας άντρας ερωτευμένος, ντροπαλός, γούτσου γούτσου! Μόνο με την Μελίτα είναι έτσι! Την πλησίασε δειλά αλλά όταν την άγγιξε έγινε η έκρηξη! Όλο το συσσωρευμένο πάθος, η φλόγα, ο έρωτας ξέσπασαν και φιλούσαν αχόρταγα και με λαχτάρα ο ένας τον άλλον.
Συνοψίζοντας, το επεισόδιο ήταν πολύ σημαντικό για τον Στέφανο και την Μελίτα. Μετά την εξομολόγηση του Στέφανου για το ότι η Μελίτα είναι το σημείο αναφοράς της ζωής του και την εξομολόγηση – αυτοκριτική της Μελίτας, αφήνουν πίσω τα παλιά, κρατάνε μόνο την αγάπη τους και προχωρούν μαζί!
Συγχαρητήρια στους Σταύρου – Παπά που με την εκρηκτική τους χημεία και τις εκφραστικότατες ερμηνείες τους απογειώνουν τις σκηνές τους.

Το πάρτυ ήταν μια ιδιαίτερη στιγμή στην ιστορία της σειράς. Όχι μόνο είχε κέφι και ζωντάνια όχι μόνο με την ειρηνική συνύπαρξη όλων των ηρώων (Αμαλίας, Εύας κλπ κλπ) ανανέωσε με φρεσκάδα το στόρι αλλά είχε και πολλές ιστορίες να εκτυλίσσονται ταυτόχρονα!
Πρώτη πρώτη βέβαια αυτή του Λουκά και της Νόρας. Οι σκηνές τους μου άρεσαν πολύ. Ο Λουκάς, που δεν γνωρίζει βέβαια την εγκυμοσύνη και συνεπώς τους βαθύτερους προβληματισμούς της Νόρας, την πειράζει με ανάλαφρο και πονηρούτσικο τρόπο, την αγγίζει από ‘δω την αγγίζει από ‘κει μπας και καταφέρει τίποτα. Η Νόρα όμως δεν είναι σε θέση να ανταποκριθεί σε όλα αυτά στην παρούσα φάση, γιατί έχει να σκέφτεται την εγκυμοσύνη, τη δίκη, το μετά την δίκη. Αν και τον στεναχωρεί τον Λουκά με την αυστηρή στάση που κρατάει, δεν μπορώ να την κατηγορήσω.
Η Αμαλία ήταν το κλου του πάρτυ, τα καπρίτσια της στον Ρούσσο, τα σέβη της στην Δάφνη, ο κορυφαίος διάλογός της με τον Στέφανο στην πόρτα! Σε όλα απολαυστική!
Με συγκίνησε ο χορός Ρούσσου – Μελίτας: δεδομένων των όσων έχουν μπει ανάμεσά τους κατά καιρούς, είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις πατέρα κόρη σε χαλαρές στιγμές.
Η Εύα και ο Λευτέρης έχουν έρθει πολύ κοντά, γιατί πολύ απλά ο ένας κάνει τον άλλον να αισθάνεται όμορφα. Δεν υπάρχουν εδώ όλα όσα ταλάνισαν την Εύα στις προηγούμενες σχέσεις της ενώ και ο Λευτέρης όταν είναι μαζί της ξεχνάει όλα όσα τον βαραίνουν. Πρόκειται για καθαρό και μόνο έρωτα. Φαίνεται στον τρόπο που ο Λευτέρης την κοιτούσε να πηγαίνει στην πόρτα του σπιτιού της, φαίνεται στο χαμόγελο που είχε κολλημένο στα χείλη της η Εύα, στον τρόπο που τον συνόδευσε και τον παρουσίασε στην παρέα της, στο πόσο εύκολα ενσωματώθηκε ο Λευτέρης.
Τέλος υπάρχει πολλή ίντριγκα στο τρίγωνο Νταίζη - Μπέλλος - Χρήστος, γιατί ο Μπέλλος και η Νταίζη είναι εξίσου ισχυροί αντίπαλοι. Λογικά ο Μπέλλος στήνει παγίδα στην Νταίζη. Το γεγονός δε ότι ούτε ο Μπέλλος ούτε η Νταίζη τρώνε και πίνουν στο σπίτι τους είναι μια πανέξυπνη έκφανση μαύρου χιούμορ!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010

Δημοσίευση από a! Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:18 pm

εγω θα συμφωνησω για τους λογους που ειπεσ.......και μενα μου αρεσε!!!ειδικα νορα και λουκας....

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:20 pm

Τι ειδαμε Παναγια μου!!!
Μελιτα:"Εχω και ενα γραφειο!"... pff Χειροτερεψε η κατασταση!! Λες και το εχει μονη της το γραφειο!!!Θα την ακουσει και κανενας ανθρωπος και θα νομιζει βασιζονται και ολοι πανω της!! Σιγα μαρη τρισιμησι τηλεφωνα σηκωσες και κατι εγινε!!
Και ο Στεφανος στον Δρομο!!!
Τι παρτυ ηταν αυτο? Ειπαμε οι μεγαλοι παιδιαριζουν αλλα αυτο δεν ηταν παιδιαρισμα!!!! Τι γιανγκα τσαφ-τσουφ τσαφ-τσουφ το τρενο περνα ηταν αυτο!!! Το χαλι-γκαλι εγινε χαλι-μαυρο!!
Και ο Στεφανος ακομα στον δρομο!!!
Ρε ολοι ντε και καλα να ειναι οι Ευα με τον Λευτερη!!! Δεν θελουμε ρε παιδια να ειναι με τον Λευτερη!! Λυσαξατε!!!
Και ΝΑΙ ο Στεφανος εφτασε!!!
Μια απορια εχω...Πως γινεται ανθρωποι που ειναι 30 χρονων να ξερουν ολους τους χορους της δεκαετειας του 60?
Η Μελιτα παλι γιατι λαχανιασε λες και ετρεξε στον Μαραθωνα?

Εριεττα:" Κατι δεν παει καλα! Το νοιοθω!" Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!!
Αχ παει το ζευγαρι!!! Snif

Οι μονες καλες σκηνες ηταν:
Λουκα-Νικολα!!!lmao
Η σκηνη Νταιζης-Χρηστου!! Μου αρεσουν αυτοι οι δυο μαζι!!!
Νικολα-Δαφνης!!! inlove
Η αντιδραση του Στεφανου στις σακουλες!! lmao
Και οι ατακες Λουκα-Νορας!!! (Η Νορα παλι καλα που εχει δικαιολογια για τα νευρα της λογο ορμονων!! Τι χαστουκι ηταν αυτο?)

Υ.Γ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους Νικολαδες και στις Νικολετες!!!! HB

Έχει επεξεργασθεί από τον/την MARINAKI_AGARI_97 στις Δευ Δεκ 06, 2010 11:29 pm, 3 φορές συνολικά
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:21 pm

Απογοητευτικό να βλέπεις να κατρακυλάει έτσι μια σειρά που αγάπησες.
Το πάρτυ ήταν η χαριστική βολή για τη σειρά.
Απο πότε έγιναν ολοι τόσο κολλητοί να μαζεύονται στο σπίτι της Μελίτας;
Απο που κι ως που η Εύα έφερε το Λευτέρη να της τον γνωρίσει; Έπαθε δεν έμαθε;
Πως σκέφτηκαν να γελοιοποιήσουν έτσι όλους τους τους ήρωες;
Ο πατέρας με την κόρη χορεύουν έτσι στο θεατρικό αλλά εκεί υποδύονται το ζευγάρι κι αυτό έβγαλαν και σήμερα πέρα απο κάθε λογική.
Τόσο ανάγκη απο φίλους έχει η Μελίτα που κουβάλησαν το Λευτέρη στο πάρτυ της; Κανέναν δικό της φίλο ή γνωστό δεν έχει;
Από αυριο καυτό σεξ. Θα μας μπουκώσουν τον απόλυτο.

Αθλιο!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:36 pm

<Καλιο εγω που δεν βλεπω ,το εκοψα πλεον οπως μια κακη σηνηθεια και αποφευγω να συγχυζομαι ,να θυμωνω ,να κανα λυπαμαι για τους <ηρωες >που αγαπησα και τωρα τους ψαχνω....Διαβαζω ομως εσας καθημερινα και μαθαινω τα <καθεκαστα>.....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:43 pm

katie007 έγραψε:<Καλιο εγω που δεν βλεπω ,το εκοψα πλεον οπως μια κακη σηνηθεια και αποφευγω να συγχυζομαι ,να θυμωνω ,να κανα λυπαμαι για τους <ηρωες >που αγαπησα και τωρα τους ψαχνω....Διαβαζω ομως εσας καθημερινα και μαθαινω τα <καθεκαστα>.....
Πραγματικα δεν χανεις και τιποτα!!! Την καλυτερη δουλεια κανεις!!
Και εγω ξαναβλεπω τα περσινα μηπως και τους θυμηθω αλλα πλεον νομιζω μιλαμε για αλλη σειρα!! Και νομιζω απο τα νουμερα φαινεται και η αγανακτηση του κοσμου!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 11:58 pm

Kαθε μερα που βλεπω κ απο ενα επεισοδιο εχω την ιδια απορια Γιατι το βλεπω ακομα? Δεν αντεχεται πλεον τοση ξεφτυλα...Εχουν πιασει πατω κ δεν το εχουν καταλαβει..
Σημερα 48 λεπτα επεισοδιο κ το μονο που ειδαμε ειναι καποιους ανθρωπους στα 30 φευγα και να κανουν λες κ ειναι σε παιδοτοπο livani νομιζα πως αγαπατε του ηθοποιους αυτης της σειρας αλλα μαλλον κανω λαθος..γιατι καθε μερα τους καιτε κ ποιο πολυ..
Οταν πηγε η μπεκρου να φιλησει τον Στεφανο ανοιξε τοσο πολυ το στομα της που νομιζα θα τον δαγκωσει.. livani θα αρχισουμε να φοβομαστε κ για την σωματικη ακεραιοτητα του Σταυρου τωρα που θα αρχισει το τρελλο ^^
Η Νορα εχει ξεφυγει τελειος και δν ξερω αν μπορει ολη αυτη η απαισια συμπεριφορα απεναντι στον ΛΟυκα να δικαιολογηθη απο την εγκυμοσυνη
Τερης Ευα το πιο απαισιο ζευγαρι της χρονιας ...καλυτερα αφηστε την μονη της..
ΠΙΟ αθλιο δεν γινεται!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 12:01 am

aggeliki έγραψε:Απογοητευτικό να βλέπεις να κατρακυλάει έτσι μια σειρά που αγάπησες.
Το πάρτυ ήταν η χαριστική βολή για τη σειρά.
Απο πότε έγιναν ολοι τόσο κολλητοί να μαζεύονται στο σπίτι της Μελίτας;
Απο που κι ως που η Εύα έφερε το Λευτέρη να της τον γνωρίσει; Έπαθε δεν έμαθε;
Πως σκέφτηκαν να γελοιοποιήσουν έτσι όλους τους τους ήρωες;
Ο πατέρας με την κόρη χορεύουν έτσι στο θεατρικό αλλά εκεί υποδύονται το ζευγάρι κι αυτό έβγαλαν και σήμερα πέρα απο κάθε λογική.
Τόσο ανάγκη απο φίλους έχει η Μελίτα που κουβάλησαν το Λευτέρη στο πάρτυ της; Κανέναν δικό της φίλο ή γνωστό δεν έχει;
Από αυριο καυτό σεξ. Θα μας μπουκώσουν τον απόλυτο.

Αθλιο!

Με καλυψαν οι γνωστοι σχολιασμοι.....
Εγω που περιμενω πως τα καλυτερα ερχονται στα Μυστικα
ειμαι καλά ή όχι? pff
Γιατι αυτα που βλέπουμε τους τελευταιους μηνες.....

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από annoula! Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 1:12 am

Εγω που περιμενω πως τα καλυτερα ερχονται στα Μυστικα
ειμαι καλά ή όχι? pff
Γιατι αυτα που βλέπουμε τους τελευταιους μηνες.....

Να σου πω την αληθεια και εγω μια αισιοδοξια την εχω...
τι να σου πω εγω δεν την παλευω γενικα οποτε... xoxo
Παντως εσυ ποτε τα βλεπεις να ερχονται μεσα στο χρονο ή θα το κανουμε Λαμψη;;θα περιμενουμε μια δεκαετια και μετα θα τρελαθουν και αυτοι και εμεις;;;; door

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vasouli Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 2:00 am

Μα τον Τουτατη! Το χειροτερο επεισοδιο του χρονου (μεχρι στιγμης). Οι χοροι ειχαν τον ατελειωτο, οι σαχλαμαρες επισης..
Vasouli
Vasouli
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukanorofan Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 2:46 am

εγω ειπα να δω μετα απο μερες επεισοδιο....
απο την αρχη του επεισοδιου γελαγα....τετοιο γελιο ειχα καιρο να ριξωωω...... που σημαινει:
ή ηταν πολυ καλο.. (πραγμα απιθανο φετος...)
ή πολυ γελοιο.... (Thumbs up )
ή εμενα με ειχε πιασει το σπαστικο μου...
ή με πειραξε το μανταρινι που ειχα φαει πριν..sisi
ειδικα με την εκφραση του Στεφανου οταν του ανοιγει η Αμαλια lmao
"Ναι... κι εκει που λες τα εχω δει ολα....." lmao lmao πεθανα!
Νορα-Λουκας... καλες σκηνες... απο το τιποτα..- πολυ φασαρια στα περιοδικα για το τιποτα....
τελικα το παιχνιδι ποιο ηταν? ουτε κι εγω καταλαβα που αποσκοπουσαν οι σακουλες.... αφορμη για το χαστουκι?... ή για να τρομαξει ο Στεφανος?
ο Κατρανιδης μου αρεσε σημερα πολυ....
(αν κι οταν χορευε με την "κορη" ελεγα "Να'τα... θα εχουμε και αποκαλυψεις κατωψεως μ' αυτο που φοραει..." )
κι ο Πετρακης μου αρεσε και η Ξυλα....
η wanna be Ματα-Νταιζη -> Sleep

Υ.Γ. Ισως την αυριανη επανασυνδεση θα επρεπε να το βαλουν prime time... θα βλεπουν και ανηλικα..
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 4:38 am

soso έγραψε: Οκ,κατάλαβα!Όντως όλοι λίγο πολύ όλοι άσχετοι,αλλά έπρεπε να 'χει μεγάλο κοινό το χορευτικό,καταλαβαίνεις! livani
xoxo Μεγάλο κοινό λέει!!!
Ήθελα να 'ξερα, δεν μπορούσαν τουλάχιστον να βάλουν 5-10 κομπάρσους? Για ξεκάρφωμα ρε παιδί μου!

Lyn έγραψε:Όντως ρε παιδιά, οι χαρτοσακούλες που αποσκοπούσαν?? Γενικά το επεισόδιο νόημα δεν είχε, αλλά προς τι οι σακούλες? Δεν έχω καταλάβει. Για να γελάσουμε (κι άλλο)?? Για να γελοιοποιηθούν όλοι (κι άλλο)? Γιατι? (όχι άλλο!!)imarton
Λευτέρης: Εγώ θα τη βάλω να γλιτώσω και την τούρτα lmao

PrincessRachel έγραψε:
loukasnora έγραψε:Το'χω το'χω.Στο τελος θα αποκαλυφθει οτι η Μελιτα ειναι κορη του Χατζηπεθαμενου ( εξου και οι μπουκλες ) και τοτε θα βγει στην επιφανεια ο καταπιεσμενος και απαγορευμενος ερωτας που νιωθουν με τον Πετρο και θα κλεφτουν με φοντο το ηλιοβασιλεμα.
Προσκυνώ : respect : : respect :
Οτι πιο λογικό έχω ακούσει σε σχολιασμό!
Εγώ το μόνο που έχω να σχολιάσω είναι οι θεικές γόβες της Νόρας και η πορωτική μουσική (θέλω και εγώ 60s πάρτυ)Αυτά. Απάξιω να σχολιάσω τα υπόλοιπα. Neutral
lmao lmaoΈτσι έτσι! Να παίρνει ο καθένας τον δρόμο του σιγά σιγά...

Και φυσικά συμφωνώ, αν άξιζε κάτι ήταν η μουσική. Το επεισόδιο έπρεπε να βγει απ' ευθείας σε cd!!!
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 9:44 am

Το επεισόδιο αυτό ήταν το αντίστοιχο σε γελοιότητα αυτού του β! κύκλου στη Χαλκίδα, (για να μην ξεχνιόμαστε), κάθε κύκλος θα έχει και τη δόση του σε φαρσοκωμωδία ... Είδαμε πολλά γελοία και άκυρα, και ντραπήκαμε εμείς οι ίδιοι για τους ηθοποιούς, που υποτίθεται παίζουν σε δραματική σειρά....
Στο ακριβώς προηγούμενο βλέπαμε τη Μελίτα να κλαίει τη μοίρα της, ότι έχει χάσει τα πάντα, ότι έχει αποτύχει σε όλα, και στο σημερινό την βλέπαμε να χορεύει σαν σπασμένη μαριονέττα και να γελάει με το γέλιο του joker! Ο Πέτρος τι μας έδειξε δηλαδή, οτι εκτός από δικηγόρος, είναι και ένας παραγνωρισμένος Τραβόλτα, που εκτός από το να κρατάει μυστικά , ξέρει να χορεύει και σέξυ χορούς με την "κορούλα" του? Πολύ ταιριαστό όλο αυτό και στο ρόλο και στο σημείο που βρίσκεται η σειρά, τι να πώ! Γιατί δεν καλέσανε και την Αντιγόνη να χτυπάει κανένα ντέφι δεν το κατάλαβα, διακρίσεις κάνουν? Οπως δεν κατάλαβα και το λόγο για να γίνει όλο αυτό το τζέρτζελο....

Το επεισόδιο ήταν άκρως εκνευριστικό και γιά το όλο σκηνικό του τρόπου με τον οποίο ξαφνικά και χωρις ουσιαστικό λόγο ο Στέφανος αποφάσισε να διακόψει με την Εριέττα και να γυρίσει στη Μελίτα , ξεχνώντας όλα όσα έχουν μεσολαβήσει και που ο ίδιος τα υπογράμμιζε δυό μέρες πριν.... Στη σκηνή που χωρίζει με την Εριέττα με τόση αχαρακτήριστη σκληρότητα, για πρώτη φορά άκουσε βρισίδι από μένα , και περιμένω πότε θα την πληρώσει τη στάση αυτή, γιατι θα την πληρώσει, είμαι σίγουρη.... Και βέβαια είχαμε και μία πρόγευση του τι μας περιμένει στα προσεχώς, με τις βαριές ανάσες και τις σπαστικές αγκαλιές της Μελίτας.... ΄
Το επεισόδιο αυτό ήταν μιά αρμόζουσα εισαγωγή στα όσα γελοία έχουμε να δούμε τις επόμενες ημέρες, έως ότου αρχίσει η δίκη....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 9:56 am

Το Mega πάντως έκανε πολύ έξυπνη κίνηση.

Με μια "δραματική σειρά'':

- Είχαμε πέρυσι και ''master chef'' με τον Μάνο, φέτος με τον Λουκά, την Αμαλία και πρόσφατα με την Δάφνη Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 103275
Βεβαια, δεν έλειψε και ο εφιάλτης στην κουζίνα επίσης Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 621900
- Κατα καιρούς είχαμε το μια νύφη για τον γιό μου ή έναν γαμπρό για την κόρη μου απο Αμαλία και Αντιγόνη να πρωταγωνιστούν σε αυτά. Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297
- Φυσικά και διάφορα x-factor έχουν παίξει κατα καιρούς με τα καλά τους και τα κακά τους. Είχαμε και καλούς παίχτες, αλλα και τους κλασσικούς παράφωνους (βλέπε καροτσέρι, ή την χαριτωμένη γαιδουροφωνάρα του Μπουγιούρη) Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 37145
- Είχαμε το next top model , με την Ευα πέρυσι ανα δευτερο επεισόδιο να φωτογραφίζεται.. Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297
- Το πάμε πακέτο, υπάρχει σε κάθε σεζόν Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 19114 Μην μου πείτε οτι δεν έχουμε βρει αδέρφια και ξαδέρφια.... Razz

- Τώρα έχουμε το Dancing with the stars.... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 13379

Και όλα σε μια ''δραματική σειρά''... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 382640 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 5012

Τελικα Ελλάδα, έχεις ταλέντο ????? Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 560377 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297

ΥΓ: Και φυσικά sirina productions , χωρίς 20 € στο περίπτερο Wink

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 11:50 am

Αθώα μου μπατσίνα εσύ ζωγράφισες : respect :
Όλα αυτά τα έχουμε δεί???? lmao lmao μην ακούσω κανέναν να λέει οτι δεν του αρέσουν τα reality Razz Razz

Να προσθέσω και εγώ ένα???
-Το "Big Brother".. Δεν είχαμε τόσους εκεί μέσα να παρακολουθιούνται????
1)Ο Στέλλιος την Νόρα (αυτό και αν ήταν big brother) 2) η Νόρα με την Δάφνη τον Νικόλα, 3) ο Στέφανος την Εύα, 4) ο Μάνος την Μελίτα με τον Στέφανο, 5) ο Μπέλλος την Νταίζη και η Νταίζη τον Μπέλλο, 6) ο Στέφανος με την Εριέττα τον Λευτέρη, 7) χθές είδαμε κάποιον να παρακολουθεί την ερωτική "συνεύρεση" της Νταίζης με τον Χρήστο.... και πάει λέγοντας.... soutien
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από margaret10 Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 12:23 pm

Καλα ειπε και η Μικ τοσες μερες επεισοδια δεν ειδα και χθες που λεω αντε να δομε τι γινεται εκει μεσα επεσα πανω στο τρισαθλιο επεισοδιο.Πανε καλα? αλλα τι ρωταω η γυναικα φανηκε.

Παρτι ολεθρος.....ο Λουκας ο απολυτος μ@#$&*ς με εχει ξενερωσει εντελως, και ηρθε και προτεινε και το παιχνιδι με τις σακκουλες στο κεφαλι Fskl ανθρωπε μου εισαι εσυ ο σοβαρος δικηγορος και ο εγκαρδιος φιλος που στεκοσουν σε ολους και τωρα που πηγε το μυαλο σου? περιπατο....

Απο την Νορα θα κρατησω μονο τις γοβες της, κατα τα αλλα στο ιδιο κλαμπ και αυτη μια σχιζοφρενεια, φωνη τσιριδα και εχει καταντησει ανυποφορα σπαστικη.

Κατρανιδης και Πεφανη πολυ καλοι ηθοποιοι αλλα κριμα εκει που τους καταντησαν, η Πεφανη να ειναι μεσα στην κατινια και ο Πετρος να αρχιζει τα χορευτικα αφου δεν ειχαν να του δωσουν του ανθρωπου ρολο.

Ενα απο τα ιδια και για την Ευα, πατος αποπατος την καταντησαν, θα αρχισει και το ειδυλιο με το Λευτερακη τωρα και ξανα προβληματα η Ευα.

Μελιτα Fskl Fskl Fskl να εχει παραδιπλα ο Στεφανος και καμμια φιαλη οξυγονου για την κατσαρη κανα ποτηρι νερο γιατι θα στεγνωσει το στομα της και ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ποσο ανεκφραστη μπορει να ειναι αυτη η γυναικα? να της λεει εννοειται ο ερωτας της ζωης της "Σ'αγαπω" και η μουρη της ..... ασε μην εκφραστω καλυτερα.

Στεφανε τα εχεις κανει σ@$&α, βεβαια δεν φταις εσυ αλλα οι σεναριογραφοι που εφεραν εναν πολυ καλο ηθοποιο μετα την τεραστια επιτυχια της Βερας και σε εχουν ξεφτυλισει, σε εχουν κανει μπαλακι απο την μια στην αλλη, θα σου απονειμουν τον τιτλο "ο γ#$&@ς των Μυστικων της Εδεμ" και ο Μανος που ηταν λαμογιο εκτος απο την Μελιτα που την παντρευτηκε και την Ευα που ηταν ο παιδικος του ερωτας αλλα κρεββατια δεν ειχε γυρισει, εσενα δεν σε προλαβαινουμε βρε αγορι μου.

Απαραδεκτο να φερθει ετσι στην Εριεττα, αυτη τον μαζεψε οταν ολοι τον ειχαν κανει στην ακρη, τον βοηθησε στον τραυματισμο του, του ανοιξε το σπιτι της, την καρδια της σε καποια θεματα, με τον τροπο της του εδειξε ποσο τον θελει και αυτος αφησε αυτη την γυναικαρα που ειχαν επικοινωνια σαν ανθρωποι, που τον στηριξε που τον πιστεψε να παει στην αθλια Μελιτα που ποτε δεν του φερθηκε σωστα παρα μονο υστεριες, ζηλιες και βρισιες?ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και ΣΠΡΩΞΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! αλλα αλλο σπρωξιμο δεν σηκωνει εχει γινει οχι απλα γελοιο..... θελω τοσο πολυ να βρισω αλλα ξερω πως δεν μπορω εδω μεσα.

Τι να πω για Νταιζη? καλα να παθει, επρεπε να ερθει η σειρα της καποια στιγμη, αλλα αφου κοβεται τοσο για τον Χρηστο ας ριξει μια μουτζα σε ολα και ας ακολουθησει τον δρομο της καρδιας της μηπως και δει ασπρη μερα.Δεν της εχει πει κανεις πως το χρημα δεν φερνει την ευτυχια?

Πληρη απογοητευση, πιο πατο δεν εχει η μαλλον θα δειξει η συνεχεια, βαλτε και την λεξη "τρισαθλιο" στην ψηφοφορια.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 1:48 pm

"Ζουζουνια: Παιδικο Παρτυ"

"Ηταν ενας γαϊδαρος"

Δεν του αρεσε που την βλαμμενο και τον ειχαμε συνηθισει οοοχι επρεπε να γινει εηυπνος, μα καλα ειναι δυνατον ο γαϊδαρος να φορεσει σελα, σαμαρι και πολυ σου ειναι κυριε Μπελλο.... Με την κυρα Μαρω δεν το συζητο σε λιγο θα λιμοκτονουν και αρνουνται και νερο να πιουν ο ενας απο το χερακι του αλλου! Απο οτι φαινεται βεβαια η επιχειρηματιες αυτης της χωρας σπουδαζουν φωτογραφια και καμερα δεν εξηγειται αλλιως το "καυτο dvd"!
Απορω κι εξησταμε βεβαια με τον Χρηστο που ανεχεται την ολη κατασταση ... ;/

"Η Κικη και η Κοκο"

Της Κοκος -λεγε με Εριεττα- ψιλοι στα αυτια της μπηκανε οτι κατι δεν παει καλα με τον ερωτα... Κι αυτος δεν μπορουσε να τη "φτυσει" λιγο πιο διακρητικα, το εκανε και με την Ευα αυτο, κυριε -λεμε τωρα- οι γυνεικες δεν ειναι ηλιθιες και κυριως εχουν διαισθηση... Τελικα αφου τον ειδαμε να οδηγαει για καμποση ωρα πηγε στη Κικη -λεγε με Μελιτα- να της πει οτι την αγαπαει, οταν αρχισαν να φιλιουνται ορκιζομαι δεν δυναμωσα την ενταση αλλα ακουγα πιο δυνατα τις ανασες τους και ομολογω ηταν ενοχλητικο.... pff
Δεν μπορω φυσικα να μην σχολιασω τη σκηνη που ανοιγει η πορτα και ο Στεφανος ερχεται αντιμετωπος με την σακουλομενη Αμαλια... lmao Προσκυνω Σταυρου! : respect :

"Ο Χαραλαμπης"

Ωραιο το δειπνο, κανονισαμε το επομενο στη λαδοκολλα -εχει ενα ωραιο στο Μπουρναζι, ασχετο!- και αρχιζει το σοου... Καλο παιδι ο Λευτερης πασχιζει για το μεροκαματο και δεν μεγαλοπιανεται, τα διαμαντια τα εχει για μια ωρα αναγκης! Ωραιος ο Λευτερης αλλα ουτε ενα φιλακι δεν επαιξε, αν ηταν αλλη στη θεση σου... Καλο παιδι ο Λευτερης, ξερει και μαγειρευει το χρονο μια φορα! ΕΛΕΟΣ! Δεν το θελω, θα τον παρεις... Kotsides Τον πηρε παντως, στο παρτυ!

"Γιανγκα"

Το μεγαλυτερο μερος του επεισοδιου, ή ετσι μου φανηκε εμενα ασχολειται με το παρτυ που γινοταν αν δεν κανω λαθος για τη Νεφελη αλλα εγω ειχα την αισθηση οτι γινοταν για την Αμαλια! Η οποια Αμαλια ηταν σαν το παιδακι που εχει τα γενεθλια του σε ολο το παρτυ....
Να τα παρουμε απο την αρχη ομως... Και η αρχη ειναι η προβες! Περα απο το οτι παρακολουθουσα διχασμενη το Νικολα και το Λουκα να χορευουν Γιανκα υπηρχε λογος που ειδαμε τη σκηνη που ειδαμε, και λεω διχασμενη γιατι δεν ηξερα αν πρεπει να γελασω ή να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο...
Ακολουθουν οι προσκλησεις, τυπου τραβατε κι ας κλαιω/μπατε σκυλοι αλεστε! Νορακι μου, αγαπει μου για κουνα το κεφαλι σου να δοπυμε εμεινε τιποτα μεσα; Με ποιο σκεπτικο καλεις την Ευα στο παρτυ της Μελιτας, στο σπιτι της Μελιτας... Στο ιδιο σπιτι που ειχε πιασει την ιδια γυναικα παραμονη του γαμου της με τον μελλον συζυγο, στο ιδιο σπιτι που με την ιδια γυναικα ο πρωην συζυγος την κερατωνε; ainta Ο Λευτερης δεν ηθελε να ερθει γιατι μονο μια φορα ειχε δει τη Μελιτα και καταλαβε οτι ειναι ενταξει ατομο! Τι βαζετε την Δαφνη να λεει; wall Ελα βρε Λευτερη εδω θα παει η Ευα! Και τελος ο Ρουσσος που ηθελε να παει αλλα η Αμαλια δεν ηθελε να παει αλλα αν δεν πηγαινε θα του κραταγε μουτρα, βγαλτε εσεις ακρη με αυτο....
Επομενο σταδιο ο χορος... Πολυ χορος... yey
---> Γιανκα! Συγγνωμη μονο σε εμενα φανηκε παραξενο το οτι χορεψε η Νορα; Απολαυση το Νεφελακι!
---> Μπλουζ! Θεος ο Πετρος με το βηχα και η Αμαλια που τον ξενυχιαζε! Ο Νικολας ξενερουα, ειπαμε, και η Δαφνη να προαπθει να τον ταρακουνησει.... Ee? Η Ευα με το Λευτερη, η Ευα με τον Λευτερη... Η Νορα με το Λουκα... Μαλλον εχασα καποια σκηνη, ειδατε εσεις φαρμακερα βλεμματα και ατακες; imarton
---> Δεν ξερω πως λεγετε ο χορος... Πολυ ωραιος ο χορος του πετρου με την κορη του και τολμω να πω μου αρεσε πολυ η Παππα, αλλα βρε παιδια ειχε τον ατελειωτο, να φανταστειτε προλαβα να σερβιρω τεσσερα ατομα και αυτοι ακομα χορευαν... Sleep
Και φυσικα παιδικο παρτυ χωρις παιχνιδι δεν γινεται τα παιδια ειπαν να παιξουν... Τι ακριβως επαιζαν. εκτος απο χαστουκια; Εμεις θυμαμε παιζαμε σκοτεινο δωματιο, καμια μπουκαλα, αληθεια ή θαρρος... Αυτο τι παιχνιδι ηταν; Ρωταω απο παιδαγωγικης σκοπιας, μπορει να εχει καποιο ενδιαφερον... Κατ τ'αλλα το χαστουκι της Νορας στο Λουκα μου εκανε λιγο περιεργο οπως και η ατακα του Λουκα... ;/
*Ακομα και αναμαλλιασμενη η Ξυλα ειναι ΘΕΑ!
*Λατρεψα το ντυσιμο του Λουκα και της Νορας!
*Η Νεφελη και ο Μαριος ηταν απλα κουκλια! inlove

"Τελος, ανοιγουμε τα δωρα..."

Χθες παρακολουθησα το επεισοδιο με μεγαλη δυσκολια μιας και ημουν το απιδι για ολες τις δουλειες και ετρεχα πανικοβλητη να εξυπηρετησω τους παντες... Αναγκαστικα λοιπον ειδα ξανα το επειδοσιο... Ας μου εξηγησει καποιος ΓΙΑΤΙ, γιατι ειδαμε αυτο το επεισοδιο; Αγιε μου Βασιλη σε παρακαλω θελε ενα επεισοδιο καλο! Efxi

Το μονο που μου εφτιαξε το κεφι ηταν τα σχολια σας! Κυριες μου τα σεβη μου με ιδιαιτερη μνεια στη γιαγια της Αριαδνης και τη μαμα της Μαριας!

FieryRed έγραψε: Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!
ΘΕΑ!! Και μου δινεις της αφορμη να ψηφισω το επεισοδιο "Κουεστα πικολισιμα σερενατα κομι φιλντι βοτσεσι ποκα νταν ουνινα μορατο ανινα μορατα λα σουσουρελα λα σουσουρελα!" ΟΛΕ soutien
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 2:49 pm

Καρ-Mik έγραψε:Το Mega πάντως έκανε πολύ έξυπνη κίνηση.

Με μια "δραματική σειρά'':

- Είχαμε πέρυσι και ''master chef'' με τον Μάνο, φέτος με τον Λουκά, την Αμαλία και πρόσφατα με την Δάφνη Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 103275
Βεβαια, δεν έλειψε και ο εφιάλτης στην κουζίνα επίσης Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 621900
- Κατα καιρούς είχαμε το μια νύφη για τον γιό μου ή έναν γαμπρό για την κόρη μου απο Αμαλία και Αντιγόνη να πρωταγωνιστούν σε αυτά. Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297
- Φυσικά και διάφορα x-factor έχουν παίξει κατα καιρούς με τα καλά τους και τα κακά τους. Είχαμε και καλούς παίχτες, αλλα και τους κλασσικούς παράφωνους (βλέπε καροτσέρι, ή την χαριτωμένη γαιδουροφωνάρα του Μπουγιούρη) Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 37145
- Είχαμε το next top model , με την Ευα πέρυσι ανα δευτερο επεισόδιο να φωτογραφίζεται.. Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297
- Το πάμε πακέτο, υπάρχει σε κάθε σεζόν Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 19114 Μην μου πείτε οτι δεν έχουμε βρει αδέρφια και ξαδέρφια.... Razz

- Τώρα έχουμε το Dancing with the stars.... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 13379

Και όλα σε μια ''δραματική σειρά''... Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 382640 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 5012

Τελικα Ελλάδα, έχεις ταλέντο ????? Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 560377 Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 763297

ΥΓ: Και φυσικά sirina productions , χωρίς 20 € στο περίπτερο Wink

Αυτά + τον "μεγάλο αδερφό" που πρόσθεσε η Έζη, μας κάνουν μια επιτυχημενη(?) δραματικη(?) σειρά!! Εύγε! Τι άλλο να ζητήσει ο μέσος έλληνας τηλεθεατής? Όλα σε ένα νοικοκυρεμένα!! Τι άλλο να πω!!

---------------------------------------------------------------------------
Υπέροχος σχολιασμός για άλλη μια φορά Γιάννα!
edem4ever έγραψε:Και μου δινεις την αφορμη να ψηφισω το επεισοδιο "Κουεστα πικολισιμα σερενατα κομι φιλντι βοτσεσι ποκα νταν ουνινα μορατο ανινα μορατα λα σουσουρελα λα σουσουρελα!" ΟΛΕ soutien
gelio
Απαιτώ να μπει το συγκεκριμένο στη λίστα γιατί το άθλιο δεν με καλύπτει πλέον!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από milia Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 2:52 pm

loukanorofan έγραψε:εγω ειπα να δω μετα απο μερες επεισοδιο....
απο την αρχη του επεισοδιου γελαγα....τετοιο γελιο ειχα καιρο να ριξωωω...... που σημαινει:
ή ηταν πολυ καλο.. (πραγμα απιθανο φετος...)
ή πολυ γελοιο.... (Thumbs up )
ή εμενα με ειχε πιασει το σπαστικο μου...
ή με πειραξε το μανταρινι που ειχα φαει πριν..sisi
ειδικα με την εκφραση του Στεφανου οταν του ανοιγει η Αμαλια lmao
"Ναι... κι εκει που λες τα εχω δει ολα....." lmao lmao πεθανα!
Νορα-Λουκας... καλες σκηνες... απο το τιποτα..- πολυ φασαρια στα περιοδικα για το τιποτα....
τελικα το παιχνιδι ποιο ηταν? ουτε κι εγω καταλαβα που αποσκοπουσαν οι σακουλες.... αφορμη για το χαστουκι?... ή για να τρομαξει ο Στεφανος?
ο Κατρανιδης μου αρεσε σημερα πολυ....
(αν κι οταν χορευε με την "κορη" ελεγα "Να'τα... θα εχουμε και αποκαλυψεις κατωψεως μ' αυτο που φοραει..." )
κι ο Πετρακης μου αρεσε και η Ξυλα....
η wanna be Ματα-Νταιζη -> Sleep

Υ.Γ. Ισως την αυριανη επανασυνδεση θα επρεπε να το βαλουν prime time... θα βλεπουν και ανηλικα..

Συμφωνώ απόλυτα...όντως στην σκηνή του party και εγώ γέλαγα ήταν πολύ αστείο....!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 2:57 pm

edem4ever έγραψε:

Το μονο που μου εφτιαξε το κεφι ηταν τα σχολια σας! Κυριες μου τα σεβη μου με ιδιαιτερη μνεια στη γιαγια της Αριαδνης και τη μαμα της Μαριας!

FieryRed έγραψε: Και το μυαλό είναι θολό και το δικό τους πιο λειψό του εθολώσαν τα χαζά γειά σας άθλια μυστικά!
ΘΕΑ!! Και μου δινεις της αφορμη να ψηφισω το επεισοδιο "Κουεστα πικολισιμα σερενατα κομι φιλντι βοτσεσι ποκα νταν ουνινα μορατο ανινα μορατα λα σουσουρελα λα σουσουρελα!" ΟΛΕ soutien

Τρομερός ο σχολιασμός (δεν τον έβαλα γιατί πιάνει πολύ χώρο) αλλά κ το συμπέρασμα τα σπάει : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 3:23 pm

τελειο το χτεσινο επεισοδιο...
το τι γελιο εριξα με το παρτυ δεν λεγεται... xaxa xaxa xaxa

στα highlights του επεισοδιου....

ο χορος παπα-κατρανιδη...η παπα αψογη και ο κατρανιδης καταπληκτικος...ΤΕΛΕΙΟΙ και οι δυο... : respect :

η σκηνη με το στεφανο και την κουκουλοφορο αμαλια...οι γκριματσες του σταυρου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...βλεπω και ξαναβλεπω τη σκηνη και χτυπιεμαι.... gelio
γελασα με τον τερη που ειχε το βλεμμα του χαμενου...τι κανω εγω εδω με ολους τους τρελους μαζι;;;;ειδικα οταν φορεσε την σακουλα... gelio

και φυσικα το καλυτερο απο ολα...Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ ΜΕΛΙΤΑΣ...
<Σ'αγαπαω...και αυτο ειναι το πιο απλο στη ζωη μου> inlove
το φιλι τελειο!!!επιτελους τοσο καιρο το περιμεναμε.... Cheer
μου αρεσε που ο στεφανος θελησε να ξεκαθαρισει με την εριεττα μονος του...εκεινος το ειπε στη μελιτα...μου αρεσει που θελει να ειναι με τη μελιτα ΤΟΥ...καθαρα και ανοιχτα χωρις να επαναλαβει λαθη του παρελθοντος....

φυσικα εξαιρετικη και η σκηνη στο γραφειο της νορας με στεφμελ...που πηγε να την δει και να την εμψυχωσει....μου θυμιζαν ερωτευμενα 15χρονα...μου αρεσε η προσεγγιση του στεφανου...την φλερταρε...αχ...inlove

χτες ο στεφανος μου θυμισε εναν ερωτευμενο ανδρα που μπροστα στη γυναικα που αγαπα γινεται μικρο παιδι... inlove

ΤΕΛΕΙΟ απο μενα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 3:49 pm

Δόξα στα τρελά πάρτι της δεκαετίας του εξήντα. Θέλω βερμούτ και φυστίκια παρακαλώ. Παράλειψη το ότι δεν είδαμε ούτε ένα φουρώ με τις μυτερές γόβες της Νόρας μας βγάλανε. Είδαμε όμως καυτό μίνι και μάλιστα με πλάνα πανοραμικά

Παρακαλώ να σημειωθεί στα πρακτικά. Ο Ρούσσος ήταν εντελώς παράτυπος. Αγαπητέ Πέτρο στα πάρτυ του εξήντα φροντίζαμε να χορέψουμε με τη ντάμα μας Το Λουκά που τον άφησες ξέμπαρκο;

Δηλώνω παραπονούμενη που δεν είδα μπουκάλα και μας βγάλανε με τις χαρτοσακούλες. Θα είχε ενδιαφέρον να δουμε το Λευτέρη να φιλάει τη Δάφνη ή ακόμη και τη Μελίτα και την Αμαλία να φιλάει την Εύα.

Διαμαρτύρομαι γιατί ο Στέφανος έλειπε απ τη γιάνγκα. Θα ήθελα να δω ποιά θα ήταν η μπορστινή του και ποια η πίσω του

Αιτούμαι στο επόμενο παρτάκι τσιφτετελάκι απ την Μελιτα με σύσωμο το καστ να της χτυπάει παλαμάκια και τον Στέφανο να βαράει το ντέφι και να καμαρώνει την ωραία του χορού.

Δηλώνω απογοητευμένη απο την Εύα. Έπρεπε να πει στο Στέφανο μπες μέσα παλικάρι μου και κάνε δουλειά σου εκεί δίπλα στο τραπεζάκι πίσω απ τις πλαστικές ορχιδέες δεν σας βλέπει κανείς Εκτός κι αν στέκεται έξω απ τη τζαμαρία.

Απογοητεύτηκα που ο Νικόλας και η Δάφνη δεν έχουν μάθει καλούς τρόπους στο γιό τους. Ούτε ένα χορό δεν χόρεψε τη Νεφελίτσα.

Γενικά ήταν όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα

Υγ. Νέα αρχή καινούριο προσωπικό. Να ζήσουμε να τη θυμόμαστε την Αγγελική

Επεισόδιο 454 - Ημερομηνία 06-12-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 3:50 pm

To χτεσινο επεισοδιο δεν μου αρεσε και αυτο γιατι δεν ειναι του γουστου μου τοοοοοοοσο σουρεαλ σκηνικα οπως αυτο του παρτυ!
Πραγματικα ποσο νορμαλ ηταν ολο αυτο? imarton Υπαρχει ενας που να εχει στον περιγυρο του καποια που θα πηγαινε με χαρα στο παρτυ της πρωην γυναικας του μεγαλου της ερωτα και της πρωην γκομενα του πρωην αντρα της!? hahano

Μπορει βεβαια να γελασα με καποια πραγματα οπως το γιανκα,τη θεοτρελη Αμαλια,τις πονηρες ατακες του Λουκακου στη Νορα,τη φατσα του Στεφανου οταν ειδα την Αμαλια με τη χαρτοσακουλα ή να βρηκα χαριτωμενο το χορο πατερα-κορης αλλα δεν αυτο δεν σημαινει απολυτως τιποτα!

Ευα-Λευτερη μη σχολιασω καλυτερα.........!Ουτε Στεφανο-Μελιτα! vomit

Κατα τ'αλλα ψιλοβαρεθηκα και το μονο που καπως με τραβηξε ηταν οι δυο ωραιες σκηνες Χρηστου-Νταιζης! Love!

Κριμα που εχει καταντησει ετσι η σειρα!Ασχημο απο εμενα!

Υ.Γ1 Κουκλιτσα η Δαφνη,θελω τις γοβες της Νορας! : respect :
Υ.Γ2 Προσκυνω υπογραφη Lyn! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 3:53 pm

Clarabelle έγραψε:
Δόξα στα τρελά πάρτι της δεκαετίας του εξήντα. Θέλω βερμούτ και φυστίκια παρακαλώ. Παράλειψη το ότι δεν είδαμε ούτε ένα φουρώ με τις μυτερές γόβες της Νόρας μας βγάλανε. Είδαμε όμως καυτό μίνι και μάλιστα με πλάνα πανοραμικά

Παρακαλώ να σημειωθεί στα πρακτικά. Ο Ρούσσος ήταν εντελώς παράτυπος. Αγαπητέ Πέτρο στα πάρτυ του εξήντα φροντίζαμε να χορέψουμε με τη ντάμα μας Το Λουκά που τον άφησες ξέμπαρκο;

Δηλώνω παραπονούμενη που δεν είδα μπουκάλα και μας βγάλανε με τις χαρτοσακούλες. Θα είχε ενδιαφέρον να δουμε το Λευτέρη να φιλάει τη Δάφνη ή ακόμη και τη Μελίτα και την Αμαλία να φιλάει την Εύα.

Διαμαρτύρομαι γιατί ο Στέφανος έλειπε απ τη γιάνγκα. Θα ήθελα να δω ποιά θα ήταν η μπορστινή του και ποια η πίσω του

Αιτούμαι στο επόμενο παρτάκι τσιφτετελάκι απ την Μελιτα με σύσωμο το καστ να της χτυπάει παλαμάκια και τον Στέφανο να βαράει το ντέφι και να καμαρώνει την ωραία του χορού.

Δηλώνω απογοητευμένη απο την Εύα. Έπρεπε να πει στο Στέφανο μπες μέσα παλικάρι μου και κάνε δουλειά σου εκεί δίπλα στο τραπεζάκι πίσω απ τις πλαστικές ορχιδέες δεν σας βλέπει κανείς Εκτός κι αν στέκεται έξω απ τη τζαμαρία.

Απογοητεύτηκα που ο Νικόλας και η Δάφνη δεν έχουν μάθει καλούς τρόπους στο γιό τους. Ούτε ένα χορό δεν χόρεψε τη Νεφελίτσα.

Γενικά ήταν όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα

Υγ. Νέα αρχή καινούριο προσωπικό. Να ζήσουμε να τη θυμόμαστε την Αγγελική

Yποκλίνομαι ακόμα μια φορά!!!! oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Δεκ 07, 2010 4:01 pm

anastasia20 έγραψε:τελειο το χτεσινο επεισοδιο...
το τι γελιο εριξα με το παρτυ δεν λεγεται... xaxa xaxa xaxa

στα highlights του επεισοδιου....

ο χορος παπα-κατρανιδη...η παπα αψογη και ο κατρανιδης καταπληκτικος...ΤΕΛΕΙΟΙ και οι δυο... : respect :

η σκηνη με το στεφανο και την κουκουλοφορο αμαλια...οι γκριματσες του σταυρου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...βλεπω και ξαναβλεπω τη σκηνη και χτυπιεμαι.... gelio
γελασα με τον τερη που ειχε το βλεμμα του χαμενου...τι κανω εγω εδω με ολους τους τρελους μαζι;;;;ειδικα οταν φορεσε την σακουλα... gelio

και φυσικα το καλυτερο απο ολα...Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ ΜΕΛΙΤΑΣ...
<Σ'αγαπαω...και αυτο ειναι το πιο απλο στη ζωη μου> inlove
το φιλι τελειο!!!επιτελους τοσο καιρο το περιμεναμε.... Cheer
μου αρεσε που ο στεφανος θελησε να ξεκαθαρισει με την εριεττα μονος του...εκεινος το ειπε στη μελιτα...μου αρεσει που θελει να ειναι με τη μελιτα ΤΟΥ...καθαρα και ανοιχτα χωρις να επαναλαβει λαθη του παρελθοντος....

φυσικα εξαιρετικη και η σκηνη στο γραφειο της νορας με στεφμελ...που πηγε να την δει και να την εμψυχωσει....μου θυμιζαν ερωτευμενα 15χρονα...μου αρεσε η προσεγγιση του στεφανου...την φλερταρε...αχ...inlove

χτες ο στεφανος μου θυμισε εναν ερωτευμενο ανδρα που μπροστα στη γυναικα που αγαπα γινεται μικρο παιδι... inlove

ΤΕΛΕΙΟ απο μενα...

Συμφωνώ με όλα και γενικότερα με όλους όσοι βρήκαν το πάρτυ διασκεδαστικό!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης