Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

+44
almaresi
Foulitsa
evanna
Caroline
aggeliki
margel
DESPOINA
Mariap
KatsaroYpotheto
katie007
ebelina2007
Καρ-Mik
Cancoon
fanlouknor
pasxalitsa
stephanos13
oriana
lizzie
MARINAKI_AGAPI_97
annoula!
loukanorofan
fay
tzibirdika
anastasia20
taradoula
fay66
nefelik
jim7
Ezantakou
evapop
νοριτσα
JESSIE
rachel
dadela
soso
ειρηνη7
κικκο
black_cat
loukasnora
FieryRed
Antigoni!
loukitsa
PrincessRachel
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_lcap50%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Vote_rcap 50% 
[ 37 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 73
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 07, 2010 6:39 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 07, 2010 8:04 pm


Καυτό σεξ στα πατώματα ΟΛΕsoutien soutien soutien
Άντε με το καλό και στις σκάλες βρεxoxo xoxo xoxo
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Δεκ 07, 2010 8:05 pm

Ε,όχι! hahano
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 07, 2010 8:06 pm

Το πίκρανε το Εριεττάκι ο Στεφανακος, αλλα αυτή κυρια στο υψος της…όχι σαν κάποιες κάποιες κατινάρες!
Νόρα όχι και προδότης Ιούδας ο Λουκάς! Να σας πω την αληθεια μου άρεσε που δεν του δωσε το προβλέψιμο χαστούκι…
Νικόλας-Δαφνη υπέροχοι και είχαν δικιο με τις χαρτοσακούλες…
Η Μπεκρού στα βηματα της Ερης ξυπολητουλα και αυτή..παντα δευτεραντζα…Εκει που εβγαζε τα ματια της με το Μανο εκει σφουγγάρισε και με το Στεφανο
Η Θεαρα μου είναι ο ορισμος της κομψοτητας καλα όταν ειπε θα ρθειτε εδώ με τη Μελίτα ελειωσα χαχαχαχα
Μονο το σεξ ενδιαφερει την κορουλα σου Αμαλι…το γελοιο της υποθεσης η Αμαλι μιλα για την Ευα και δεν κοιτα τη κορουλα της!
Ο ΛΟυκας στην μπούκα και γελοιοποίηση του δεν εχει τελος.Αρε Λουκα που σε καταντησανε….Αυτο δεν είναι χιουμορ παγωσαμε!
Η Κατιναρα Μπεκρουλίτα μπροστα στην Εριετα αρχισε τα αγαπη μου και τα Στεφανε…Και ναι δικαιωνομαστε πανυγυρικα οι εξωτερικες δουλειες της Μπεκρους ήταν το μπαλαμούτι με το Στεφανο! Νόρα απέλυσε την το μυαλο της στο κοκό
Πήρα τα ποπ κορν μου, απομακρυνα τη γιαγια απο την τηλεόραση η δόλια η Tv δεν ευθυνεται γι αυτα που παίζει...
Εγω είχα καιρό να πάρω μαθηματα σεξ απο το Μπεκρουλιτάκι και κάθησα να δω όλες τις νέες τάσεις
Αναστεναξε το παρκέ πάλι όλε! Προσπαθω να μαθω τη βαρια ανασα της αλλα δεν την πετυχαινω την τυχη μου!


Αρνούμαι να ψηφισω!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Δεκ 07, 2010 8:10 pm

Άθλιο, άθλιο, άθλιο........Όχι άλλο κάρβουνο!
Σταματήστε τη γελοιοποίηση του Λουκά....
Φέρτε πίσω τη Νόρα ΜΑΣ
Φέρτε τον Στέφανο πίσω στην Εριέττα...
Στείλτε τη Μελίτα στους επόμενους Ολυμπιακούς...
ΑΙΣΧΟΟΟΟΟΣ
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 07, 2010 8:12 pm

Μεταξύ του φιλιού του Ιούδα του πατωματάτου της Μελίτας και του γενικότερου επεισοδίου το μόνο που θυμάμαι είναι κάτι φωνές στο background. Νόημα του σημερινού; Πως να λέτε πικρές κουβέντες που δεν μαζεύονται;
Μη χαλάτε με αρνητικές σκέψεις τη διάθεση της Μελίτα, φριζάρουν οι μπούκλες; Πόσες φορές γαύγισε η Νταίζη σήμερα; Πόσο χαμηλά θα ρίξουν τον Λουκά; Που ήταν η πρωταγωνίστρια της σειράς;
Ξέρω το πραγματικό νόημα του σημερινού... Πόσο ηλίθια είμαι που κάθομαι και το βλέπω;;;; imarton wall
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 07, 2010 8:14 pm

Εγω που ακομη και μετα το σημερινο εχω την ψευδαισθηση πως θα φτιαξουν τα πραγματα? Δεν ξερω τι φταίει με εμενα ειλικρινα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 07, 2010 8:14 pm

Δωρεαν μαθηματα σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης 7-8 το απογευμα στην συχνοτητα του mega.Και να τα χασετε.....δεν θα χασετε!!!!!!

loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από black_cat Τρι Δεκ 07, 2010 8:15 pm

Το story Νόρας-Λουκά,το χουν τραβήξει από τα μαλλιά.Δεν πάει άλλο δηλαδή!!!!!!!!! Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 6194
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 07, 2010 8:17 pm

loukitsa έγραψε:Εγω που ακομη και μετα το σημερινο εχω την ψευδαισθηση πως θα φτιαξουν τα πραγματα? Δεν ξερω τι φταίει με εμενα ειλικρινα!

Δεν ξέρω ειλικρινά δεν ξέρω.. Άλλες φορές είμαι αισιόδοξη άλλες απαισιόδοξη το μόνο σίγουρο είναι τα παρόντα επεισόδια και αυτά είναι ΑΘΛΙΑ!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Δεκ 07, 2010 8:19 pm

Μετα απο αυτα ελπιζω να αποζημιόσουν το κοινό....Γιατι δεν ειμαι μονο εγω που νευριαζω επειδη το παρακολουθω απο τον 1ο κύκλο....και άλλοι που το παρακολουθούν απο το Σεπτεμβρη αναρωτιούνται τι βλέπουν!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από κικκο Τρι Δεκ 07, 2010 8:20 pm

μια σκηνη τησ προκοπησ θα βλεπαμε σημερα τη κοψανε κι αυτη....γτ λουκα να τα πεινει δεν ειδαμε....κ θα ηταν το μονο που θα αξιζε απο το σημερινο....
αληθεια γτ ειπαμε ο λουκασ κανει το κλοουν εκει μεσα????
α ναι......γεμιζουμε επεισοδια!!!!!
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Δεκ 07, 2010 8:29 pm

και εγω ειμαι αισιοδοξη, οτι τα καλυτερα ερχονται, αλλα αναρωτιεμαι γιατι μας τα δειχνουν ολα αυτα, για να ξενερωσουμε τελειως και να μη δουμε αργοτερα οσα αξιζουν, ελεος πια, το παρακαναν πια!!!Και νομιζουν οτι με το να μας δειχνουν πως να το πω κοσμια, σκηνες αναπαραγωγης στεφανου μελιτας, θα ειμαστε ευχαριστημενοι?Ποιον αφορουν αυτα?εχασαν το στοχο τους δυστυχως, και καθε μερα χειροτερευει...Κριμα, γιατι ακομα περιμενω να δω εστω μια σκηνουλα καλη μεχρι την δικη, αλλα μπα μαλλον ζηταω πολλα...Ισως η μονη λυση, ειναι να μην βλεπω ουτε τα βιντεακια, ουτε τιποτα, μεχρι να μαθω επιτελους καλη ειδηση...Λυπαμαι πολυ...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 07, 2010 8:39 pm

"Προσπαθώ να μάθω τη βαριά ανάσα της,αλλά δεν την πετυχαίνω τη τύχη μου" : respect :
"Στείλτε τη Μελίτα στους επόμενους Ολυμπιακούς" : respect :
"Μη χαλάτε με αρνητικές σκέψεις τη διάθεση της Μελίτας,φριζάρουν οι μπούκλες" : respect :
"Σκηνές αναπαραγωγής Στέφανου-Μελίτας" : respect :
(με σειρά εμφάνισης)
lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Μη με κάνετε να γελάω,μου περνάνε τα νεύρα και δεν αποδίδωωωωωωω! soutien
Υγ.Νίκη,σχόλιο : respect : : respect :
Υγ.Ελπίζω να επανέλθω σύντομα στη φυσική μου κατάσταση,και να κράξω απερίσπαστη!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Τρι Δεκ 07, 2010 8:44 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Δεκ 07, 2010 8:48 pm

Ελπίζω να επανέλθω σύντομα στη φυσική μου κατάσταση,και να κράξω απερίσπαστη!
Αχ ναι! Το μπόνο που απολαμβάνουμε σε αυτά τα άθλια επεισόδια!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από dadela Τρι Δεκ 07, 2010 8:48 pm

BadMood Τι άσχημα που φέρθηκε η Νόρα στο Λουκά...Του ράγισε την καρδια.... wall Καλά, η σκήνη Λουκάς-Νικόλας-Αμαλία- Ρούσσος ήταν τραγελαφική, χτυπίωμουν κάτω από τα γέλια.... lmao
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από rachel Τρι Δεκ 07, 2010 9:07 pm

Επιγραμματικα μονο....Cool

Βαλτε και την Αντιγοναρα στις ορδες χιλιαδων υποστηρικτων του Απολυτου...... soutien

Η Μελιτα γυρισε στο σπιτι για το καλο της Νεφελης..... γι' αυτο απροκαλυπτα κανει το πατωματατο ενω η κορη της κοιμαται στο ιδιο σπιτι...... soutien

Το αφεντικο παρακαλα την υπαλληλο να φυγει απο το γραφειο γιατι φοβαται την συγκρουση με στην καλυτερη της πελατισσα..... soutien

Η Νταιζη συνεχιζει την κλαψα περι περιουσιας.....soutien

Ο Λουκας και ο Νικολας πιο γελοιοι απο ποτε...... soutien

Οι απολυτοι κουρασαν πριν καν αρχισουν...... soutien

Το επεισοδιο αξιζε μονο για την σκηνη Νορας-Λουκα και για την αξιοπρεπη σταση της Εριεττας..... Matakia

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Δεκ 07, 2010 9:09 pm

Ηταν και το σημερινό εκνευριστικό, όπως το περίμενα δηλαδή....
Η Μελίτα συνεχίζει να είναι κατίνα, ακόμη κι όταν όλα της πάνε καλά, γιατί αν ήταν σωστή, δεν θα απαντούσε με τον τρόπο που απάντησε στο Στέφανο, όταν ήταν μπροστά η Εριέττα, αλλά ήταν φανερό οτι ήθελε να της μπεί στη μύτη και να θριαμβολογήσει... Μικρότητες της μικρής κατινίτσας, αντάξιας κόρης της μεγάλης κατινίτσας, της Αμαλίας...
Η Εριέττα πάλι ευγενέστατη, αλλά με το δίκιο της αναρωτήθηκε, όπως άλλωστε κι εμείς, πώς μπορεί να εξασφαλιστεί η υπόθεσή της από διαρροές, όταν η κόρη του αντίδικου δικηγόρου δουλεύει στο γραφείο αυτό...
Και το ότι η γραμματέας στις εξωτερικές της δουλειές συναντάει το φίλο της φυσικά ασχολίαστο...
Πάντως όλα πάνε πρίμα για το ζευγάρι, τα εμπόδια Ρούσσος - Αντιγόνη έπεσαν, η Εύα και η Εριέττα εγιναν Σουηδοί υπήκοοι για χάρη τους, τό μόνο που έχουν να αντιμετωπίσουν από δώ και πέρα είναι οι ίδιοι οι εαυτοί τους... Για να δούμε, πώς θα τα βγάλουν πέρα μ'ΑΥΤΟ το εμπόδιο....
Γιατί ο ίδιος ο Στέφανος είπε οτι γυρίζει πίσω χωρις να σκεφτεί τίποτε, και τη σωστή συμβουλή της Εριέττας να μην αφήσει σκοτεινά σημεία στη σχέση του με τη Μελίτα, δεν είδα να την παίρνει και πολύ στα σοβαρά.... Κρατάω πάντως αυτό που είπε η Εριέττα, ξέρω οτι δεν του είμαι αδιάφορη, και οτι θα κάνει υπομονή....
Αλλο που μ'εκνεύρισε ήταν η στάση της Αμαλίας απέναντι στο Λουκά... Νομίζω οτι στη θέση που βρίσκεται τώρα ο Λουκάς, θα μπορούσε πολύ άνετα να της απαντήσει ανάλογα, για να δούμε κατά πόσον θα τον απέλυε ο Ρούσσος..... Αλλα είναι φανερό οτι στους τρελλούς δεν λέμε ποτέ όχι... Και η Αμαλία είναι ένα μεγάλο μέρος της τιμωρίας που αναλογεί στο Ρούσσο γιά ό,τι έχει κάνει στο παρελθόν....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τρι Δεκ 07, 2010 9:10 pm

Αλλο ενα ΑΘΛΙΟ επεισοδιο! Η Μελιτα που ειναι το καλο κοριτσι και νοιαζεται παντα για τους αλλους εδωσε ρεσιταλ ενδιαφεροντος! ΜΕΛΙΤΑ: εμενα δεν με ενδιαφερει αυτη η υποθεση! και ας δουλευει στο γραφειο της νορας που θα επρεπε να την ενδιαφερει και να την καιει αφου πληρωνεται απο τις αμοιβες της νορας! να χαρω εγω υποστηριξη στην εργοδοτρια της!!!!! Τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζω γιατι θα με στειλουν για ban-ακι!!!!

ΣΠΡΩΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕ soutien soutien soutien soutien
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από evapop Τρι Δεκ 07, 2010 9:11 pm

Με Στέφανο και Μελίτα γέλασα πολύ.Άχρωμοι,άοσμοι,άνοστοι.
Η υπερπροσπάθεια να ερμηνευτεί το πάθος βγαίνει αστεία.
Τους βαρέθηκα ήδη.
Ο Λουκάς τί άλλο θα τραβήξει;
Νταίζη στάσιμη σε βαθμό βαρεμάρας.Και δεν είναι η μόνη.
Η Εύα εξαφανισμένη σήμερα.
Καμία εξέλιξη,κανένα ενδιαφέρον.Χάλια.

evapop

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Δεκ 07, 2010 9:15 pm

Όταν μεγαλώσει το Νεφελάκι και το ρωτήσουν τι θέλει να γίνει, θα πεί σίγουρα "αναισθησιολόγος" με αυτά που ακούει το έρμο τις νύχτες..... τα τσίσα του να πάει να κάνει το παιδί (πράγμα διόλου απίθανο), θα τα έχει δεί όλα.... soutien

Πάντως πολύ γέλιο η ερωτική "συνεύρεση" (είδατε είμαι ευγενική) των απολύτων.... οι ανάσες είχαν ξεκινήσει πρίν ακόμα ανοίξει αυτή η πόρτα, στην οποία πόρτα έγραφε "party is here"... μωρέ άλλο έπρεπε να γράφει αλλά δε μπορώ να εκφραστώ, κυκλοφορούν τα μπάν...

Το μόνο πράγμα που μου άρεσε στο επεισόδιο ήταν τα ταπεράκια του Νικόλα, έχω και εγώ ολόϊδια και στο ίδιο χρώμα μάλιστα gelio

Συνεχώς αναρωτιέμαι τι άλλο έμεινε να δούμε και συνεχώς πάει πιο κάτω.... slap

Και ΝΑΙ, το σύνθημα ανανεώθηκε....
Σπρώξτεεεεεε............. την Μελίτα και τον Στέφανο σε καμιά κρεβατοκάμαρα και κλειδώστε τους εκεί μέχρι να τελειώσει η σειρά... αν τους χαλάει το κρεβάτι (που τους χαλάει) υπάρχουν και τα ντουλάπια, προσοχή στις κρεμάστρες μόνο... sfyr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ezantakou στις Τρι Δεκ 07, 2010 9:28 pm, 1 φορά
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 07, 2010 9:19 pm


Ζευγάρια

Στέφανος Εριέττα
Πόσο λίγος είναι σαν άντρας ο Στέφανος και πόσο καλά τα έχει καταφέρει ώστε όλες οι γυναίκες που παρατάει να θεωρούν οτι τους φέρθηκε καλά. Η Εριέττα απ την πλευρά της αξιοπρεπής και επιτέλους μια γυναίκα που δεν σύρθηκε. Μακριά απο τον τύπο Εριέττα δεν αξίζει κορίτσι μου.

Εύα Λευτέρης
Μετά το πάρτυ όλοι έβγαλαν το οφθαλμοφανές συμπέρασμα οτι η Εύα πέρασε υπέροχα . Πώς το έβγαλαν μη με ρωτήσετε. Πήγε σ ένα πάρτυ στο χώρο που είδε το μεγάλο της έρωτα ανάσκελα με την οικοδέσποινα και έφτασε εκεί κι ο πρώην σύζυγος που την κεράτωνε επίσης με την οικοδέσποινα. Ήταν να μη περάσει τέλεια;

Είναι αστείος ο τρόπος που προσπαθούν να περάσουν στο κοινό το εντελώς παράλογο σαν λογικό. Βέβαια όταν έχουν φτάσει την τεως πρωταγωνίστρια στο μηδέν κάτι πρέπει να την κάνουν και το κάνουν με τον πιο άτσαλο και πρόχειρο τρόπο. Πόση υποτίμηση στην ηθοποιό και στο κοινό τους!!!!!

Η Εύα κι ο Λευτέρης σαν ζευγάρι κονταροχτυπιούνται με το Στέφανο και τη Μελίτα για την πρώτη θέση αταίριαστου ζευγαριού στα Μυστικά. Κι επειδή το Στέφανο και τη Μελίτα δεν τους βλέπω να επιβιώνουν για πολύ νομίζω θα την κερδίσουν. Ο Λευτεράκης ειναι πολύ λίγος δεν το βλέπουν;

Η ίδια η Εύα βέβαια άφαντη, γιατί ως γνωστόν η Ξυλά είναι πολύ κουρασμένη κρατάει στους τίτλους και τη θέση του Μπουγιούρη ίσως να ζήτησε κι αύξηση ποιός ξέρει.....

Νικόλας Δάφνη
Υπάρχει κανένας λογικός άνθρωπος που πιστεύει οτι με το σχέδιο ''Λευτέρης'' η Δάφνη δεν σακάτεψε το γάμο της; Χειρότερη εξέλιξη σ αυτή τη σχέση δεν θα μπορούσα να φανταστώ. Σαν χαζοχαρούμενα εμφανίζονται κι απο πίσω υπάρχει το θεματάκι και κάποτε θα εμφανιστεί. Δεν περίμενα ομολογουμένως να δω τέτοιες σκηνές με αυτό το ζευγάρι.Ο Νικόλας τρώγεται και φαίνεται ξεκάθαρα και η Δάφνη τον μπριζώνει και τον θέλει υποχείριο. Ωραία τους τακτοποίησαν. Θεωρώ οτι μια σχέση επιβιώνει όταν είναι ισότιμη κι όχι όταν ο κάθε ένας τραβάει το σκοινί και γίνεται πόλεμος επικράτησης του ενός ή του άλλου. Κι όμως εκεί τους οδήγησαν.

Λουκάς Νόρα
Ο Λουκάς και η Νόρα εξακολουθούν να καρβουνιάζουν. Τι αντίδραση ερωτευμένης γυναίκας ήταν αυτή; Μια Νόρα για πολλές μπάτσες και χωρίς καμιά δικαιολογία Τι ήθελε να δείξει όταν δεν ανταποκρίθηκε στο φιλί του; Πώς κατάφεραν να εμφανίσουν ένα ζευγάρι που έγινε αγαπητό στο κοινό όχι λόγω της ιστορίας του αλλά λόγω του δεσίματός του να μην επικοινωνεί στο παραμικρό;

Στέφανος Μελίτα
Καυτό σεξ ξελιγωμένο βλέμμα το στόμα να ανοιγοκλείνει λες και χάφτει μύγες μουσική υπόκρουση κατάλληλη για αισθησιακές ταινίες και κλασικά στο πάτωμα

Τώρα καταλαβαίνω γιατί ήταν αναγκαίο να επιστρέψει η Μελίτα στο σπίτι της. Όσο να πεις το παρκέ κρατάει θερμοκρασία. Στο διαμερισματάκι θα πάγωνε το ποπουδέλι της πάνω στα πλακάκια. Δεκέμβρης είναι.

Άντε παιδιά με το καλό και στις σκάλες τους πάγκους και μέρες που είναι και κρεμασμένοι απ τα κλαδιά του Χριστουγεννιάτικου δέντρου έτσι για ποικιλία. Τουλάχιστον τη βλέπουμε στο μισό επεισόδιο να μαθαίνουμε και νέες στάσεις.

Η Αμαλία στράβωσε με την επιστροφή του ζωηρού γκόμενου. Σου λέει αν τον θέλουμε να τον βάλουμε να συρθεί και μετά να του πούμε ναι. Όχι να έρθει αυτος και να πέσουμε εμείς.

Η μάνα Αντιγόνη έδωσε την ευχή της. Τώρα το σιγούρεψα. Πάνε για φούντο

Aφεντικά και δούλοι

Η Μελίτα με το πατωματάτο ηρέμησε και πήγε στο γραφείο μες την τρελή χαρά. Τόση χαρά που κόντεψε να αρπάξει τη Νόρα απ το μαλλί επειδή επέτρεψε στην καλύτερη της πελάτισα να πάει απ το γραφείο. Δεν πάνε καθόλου καλά. Όταν την είδα να παίρνει τηλεφωνάκια στο Στέφανο για να μπει στο μάτι της Εριέττας δεν μπόρεσα να μη σκεφτώ οτι μια γυναίκα που δεν διαθέτει καν τη μεγαλοψυχία του νικητή είναι πολύ λίγη. Δεν περίμενα να το μάθω τώρα τα ίδια έκανε και με την Εύα. Μια μικρόψυχη κατινούλα ήταν και εξακολουθεί να είναι.

Ο Λουκάς απ την άλλη στο γραφείο σαν στο σπίτι του. Κάνει μακαρονοπόλεμο και το αφεντικό δεν ενοχλείται που του κάνανε το μαγαζί αμέρικαν μπαρ απλά πήρε το φαγητό και ζήτησε την επόμενη φορά που θα κάνουν τα ίδια να τον ειδοποιήσουν να τους δει να ταπεινώνουν την γυναίκα του και να γελάσει. Αυτό τώρα υποτίθεται οτι είναι σοβαρό δικηγορικό γραφείο;

Απορίες

Κάτι έχω χάσει σίγουρα. Ο Λευτέρης δεν έλεγε στη Βέρα οτι με τα διαμάντια θα φιάξουν τη ζωή τους; Τώρα τι μας λέει; Ότι έμπλεξε άθελά του και θέλει να ξεμπερδέψει; Αλλα αντί άλλων αλλά φέτος στα μυστικά αυτό είναι συνηθισμένο

Η Εριέττα έθεσε στη Νόρα θέμα εμπιστοσύνης προς την υπάλληλο. Λέτε να είναι προοικονομία και θελημένα ή απο βλακεία να πει πράγματα στο Στέφανο;

Υγ. Παρακαλούνται τα μέλη του φόρουμ να συνδράμουν μέρες που είναι με ένα ευρουλάκι έκαστο να συγκεντρώσουμε ένα ποσό να στείλουμε την κατατρεγμένη Νταιζούλα στις καλόγριες γιατί η μανούλα της δεν την σπούδασε.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Δεκ 07, 2010 9:27 pm

Κατ' αρχάς μία συμβουλή στον ηχολήπτη της σειράς, όταν έχουμε ερωτικη σκηνή με την Μελίτα να απομακρύνει λίγο το μικρόφωνο γιατί όταν ο ένας μιλάει και αυτή "βαριαναστενάζει" δεν ακούμε τίποτε άλλο παρά τα "βογγητά" της, άρα ή απομακρύνεται το μικρόφωνο ή να μην μιλάει κανείς άλλος όταν αυτή "βογγάει".

Παρεμπιπτόντως η μουσική ήταν η πρέπουσα για μια τέτοια σκηνή μου θύμισε ποιοτικές ταινίες της εταιρείας Marc dorcel.

Συμβουλή, για να μην έχουμε και προβλήματα με το ΕΣΡ, δεν βάζετε και το κατάλληλο σήμα επάνω δεξιά στην οθόνη; Ξέρετε εκείνο το κόκκινο με το άσπρο Χ.

Τώρα για τα υπόλοιπα, Fskl στην Νόρα, το καλύτερο για τον Λουκά θάταν να την φτύσει και να τελειώνει το παραμύθι, έτσι και αλλοιώς άμα λασκάρει η βίδα δύσκολα ξανασφίγγει, τουλάχιστον να υποστήριζε τον ρόλο αλλά μάταια, Fskl στον Λουκά που ακόμα την παρακαλάει και μόνο, Fskl στην Δάφνη που αν αυτά που λέει και κάνει δείχνουν γυναίκα που αγαπάει ήθελα νάξερα τι θάλεγε αν δεν αγάπαγε, Fskl στον Νικόλα που τον παίζει η Δάφνη στα δάκτυλα, Fskl στην Αμαλία που πλέον θα πρέπει να πάρει σουίτα στο Δαφνί την έχουν καταντήσει πλέον γραφική.

Ρούσσος, Αντιγόνη και Εριέττα : respect :

Στέφανος και Μελίτα Miam Miam Miam (θέλω κι άλλο και με περισσότερη φαντασία) Miam Miam Miam
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Τρι Δεκ 07, 2010 9:32 pm

Να κάνω μια ερώτηση???
Πόυ είναι σήμερα οι χιλιάδες φάνς του ζεύγους??
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 07, 2010 9:34 pm

Ενα ακομα ΑΘΛΙΟ επεισοδιο αλλα επειδη διασκεδαζω με τους σχολιασμους συνεχιζω και εγω.

Το Στεφανομελιτικο σεξακι επανηλθε ( δυστυχως ) αλλα περιμενω την στιγμη που η Μελιτα θα αρχισει να λεει στον Στεφανο https://www.youtube.com/watch?v=M0djq02bghM

Το ξεφτιλισμα του πιο αγαπημενου χαρακτηρα της σειρας ( ναι ναι τον Λουκα εννοω ) συνεχιζεται ακαθεκτο.Και δεν εννοω μονο τα ταπερακια και τον μακαρονοπολεμο ( παρεπιπτοντως το καταχαρηκα που την εφαγε την μακαροναδα η Αμαλια μονο και μονο για το υφος της ) αλλα και το συνεχες τρεξιμο πισω απο την Νορα.Αλλα ετσι ειναι οποιος αγαπαει πραγματικα https://www.youtube.com/watch?v=bPSi3JBCCpU

Η οποια Νορα μενει ακινητη καλυτερα και απο παγοκολωνα στο φιλι του Λουκα ( ημαρτον Θεε μου imarton ) και του λεει πως με το φιλι του σφραγισε την προδοσια του σαν αλλος Ιουδας.Δηλαδη εκεινη που επιμενει να του κρυβει οτι περιμενουν παιδι δεν τον προδιδει;Και παλι https://www.youtube.com/watch?v=XP0hYUdz9ks

Ε λοιπον ναι!!!Την Ερριετα την παω πολυ και αξιζει τον χαρακτηρισμο της ΚΥΡΙΑΣ με ολα τα γραμματα κεφαλαια : respect : : respect :

Η σκηνη του Λουκα και του Λευτερη στο μπαρ κομμενη αλλα συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια.Πρωτη φορα ειναι;

Η Ευα εξαφανισμενη οπως παντα τον τελευταιο καιρο.

Ψηφισα ΑΘΛΙΟ σας το ειπα; https://www.youtube.com/watch?v=iNH-uGBlr98
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης