Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap50%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 50% 
[ 37 ]

Σύνολο Ψήφων : 73

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:18 pm

]quote="DESPOINA"]Μάλιστα, αυτό ήταν ένα αστείο επεισόδιο!

Γέλασα πολύ με Στέφανο-Μελίτα,. Ανάσες,βογγητά κ σεξάκι στο πάτωμα.
Αναστέναξε το παρκέ. Αυτό δεν είναι απόλυτος έρωτας, απόλυτη ξεπέτα είναι. Άλλοι καθηλώνουν με τς ερμηνείες η Μελίτα, με τς ερωτικές σκηνές. Ταλέντο το λες κ αυτό. Το σπρώξιμο το βλέπω που οδηγεί αυτό το σπρώξιμο δεν ξέρω. Μάλλον στην απόλυτη ξεφτίλα. Την κατινιά βέβαια δεν την ξέχασε. Θύμισε στην Εριέττα ότι τώρα αυτή είναι η ερωμένη του Στέφανου. Που πας ρε καραμήτρο. Έχεις δει πως κοιτάει την Εριέττα; Όταν έχεις βέβαια απεναντι σου μια καλή ηθοποιό δίνεις ότι καλύτερο μπορείς. Όταν έχεις την Μελίτα να σε κοιτά με βοδίσιο βλέμμα κ το στόμα ανοιχτό έχεις το βλέμμα του νυσταγμένου. Ότι δίνεις παίρνεις.

Είδαμε κ Εύα 1 λεπτό. Θέα η γυναίκα κ ο Λευτεράκης τόσο λίγος μα τόοοοσο λίγος. Βελτιώσου καλέ με την Ξυλά παίζεις. Όχι τπτ άλλο έχω κ την Αγγελική, θα μου μείνει στα χέρια. Πάντως αν παίξει το επεισόδιο που ο Λευτέρης φιλάει την Εύα να πέσει σύρμα παρακαλώ πολύ. Τα υπογλώσσια δεν κάνουν τπτ ασθενοφόρο θα καλέσω. Μη την χάσουμε κρίμα είναι.

Τόσο ξεφτίλισμα στο Λουκά; Μακαρονοπόλεμο στο γραφείο;

Δεν σχολιάζω Λουκά-Νόρα. Αυτό το ζευγάρι το αγάπησα όχι, για τς ερωτικές σκηνές κ τα παθιασμένα φιλία, αλλά γιατί αυτοί οι 2 ήταν ένα. Δεν αναγνωρίζω αυτή την Νόρα. Δεν την ξέρω, την αντιπαθώ.Όχι άλλο κάψιμο.
Άθλιο!
Συμφωνώ κυρίως με αυτό το σχόλιο. Κι εγώ δεν την αναγνωρίζω αυτή τη Νόρα και μου είναι αντιπαθής. Δε θέλω πια να τη βλέπω γιατί συγχύζομαι και λυπάμαι τόσο πολύ το Λουκά που στην παρούσα φάση δεν της αξίζει καθόλου. Τους καίνε και τους δύο καιρό τώρα αλλά η Νόρα δεν παίρνει άλλο, έχει γίνει πλέον κάρβουνο.

[/quote]
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:21 pm

ΑΘΛΙΟ....

με αγαπη στην Μπεκρου  
Flkia
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:21 pm

34 ψηφοι στο αθλιο και 7 στο τελειο.

Αλλα κατα τα αλλα αυτη την επανασυνδεση την περιμεναν με αγωνια και λαχταρα εκατονταδες χιλιαδες θαυμαστων της σειρας και του ζευγαριου Στεφανου-Μελιτας Nyxia Nyxia
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:26 pm

Aθλιο και απο εμενα το επεισοδιο!Δεν εχω καθολου χρονο για σχολιασμο,μονο....

Κριμα που εχουν καψει ετσι τα Λουκονορακια! Aww

Η Εριεττα ανεβαινει ολοενα στην εκτιμηση μου!ΚΥΡΙΑ! : respect :

Χασαμε την Ευα!ΣΤΟΠ! slap

Απολυτοι....! vomit Το ''ζευγαρι'' αρχικα με αφηνε,αδιαφορη,μετα δεν μου αρεσε απλα,τωρα πια προσβαλλει εντελως την αισθητικη μου!
Και επειδη ειδα να γινονται σε συγκρισεις δεν εχει καμια σημασια το αν και αλλα ζευγαρια της σειρας ειχαν παθιασμενες σκηνες!Αυτο που μετραει ειναι ο τροπος,που πρεπει να σου περναει το αισθησιακο και οχι το χυδαιο! ainta
Και αγαπητοι σεναριογραφοι,μη βαριεστε να γραψατε καμια ατακα γιατι τρελαινομαι οταν ακουω σχεδον αυτουσιες καποιες αλλων ζευγαριων!Ημαρτον!
Οσκαρακι στις γνωστες λατρεμενες! oscar

Υ.Γ Πρωτη φορα 51% αθλιο!Ωραια τα καταφερατε! livani
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:26 pm

loukasnora έγραψε:34 ψηφοι στο αθλιο και 7 στο τελειο.

Αλλα κατα τα αλλα αυτη την επανασυνδεση την περιμεναν με αγωνια και λαχταρα εκατονταδες χιλιαδες θαυμαστων της σειρας και του ζευγαριου Στεφανου-Μελιτας Nyxia Nyxia

Και να σημειώσεις ότι υπάρχουν κι άλλοι που αρνούνται και να ψηφίσουν. Αυτοί σε ποια κατηγορία ανήκουν;
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:29 pm

fay έγραψε:

Και να σημειώσεις ότι υπάρχουν κι άλλοι που αρνούνται και να ψηφίσουν. Αυτοί σε ποια κατηγορία ανήκουν;

Το τρισαθλιο ή παναθλιο που δεν υπαρχουν στην ψηφοφορια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:31 pm

To λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν. Άθλιο.

Βλέπω σήμερα μεγάλη ταύτιση, καλό είναι τώρα αυτό? Άθλιο.-
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από fay Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:32 pm

loukasnora έγραψε:
fay έγραψε:

Το τρισαθλιο ή παναθλιο που δεν υπαρχουν στην ψηφοφορια.

Ακριβώς αυτό, και η αποχή από την ψηφοφορία λέει πολλά...
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 3:50 pm

soso έγραψε:*Πρέπει να υπάρχει κάποια επιστημονική σύνδεση ανάμεσα στο ανοιγμα της πόρτας και τον ΑΜΕΣΟ (και κακοπαιγμένο) οργασμό ΟΛΕ Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 5 13379
lmao lmao lmao
Ναι βρε παιδί μου, τι πράγμα κι αυτό??? imarton
Τουλάχιστον με το ζούληγμα της τομάτας, απρόβλεπτο μεν, σου πάει κάπου ο νους δε...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:14 pm

"Θρησκευτικα" (οσο γελοιο κι αν φαινεται!)

"Το φιλι του Ιουδα"

Τη Νορα φιλησε εμενα σταυρωσανε ομως! wall wall Δεν το εζησα εγω αυτο, τι ξενερωμα ηταν αυτο μανουλα μου! Τα χαστουκια τουλαχιστον εβγαζαν καποιο συναισθημα, καπως το ερμηνευα τωρα τι να πω... Καμμενος εγκεφαλος ειναι η αιτια;
Ξεροντας ειδικα τι ακολουθει ηθελα να κλεισω την τηλεοραση στο πρωτο διαφημιστικο....

"Μυστικο δειπνο"

Τωρα ξερουμε γιατι εφαγαν ψωμι, τα μακαρονια λερωνουν! θα επαναλαβω την απορια της Μαριας, αυτο τωρα ειναι σοβαρο δικηγορικο γραφειο; lmao lmao Θα προτιμουσα βεβαια την καρμποναρα αλλα εκει ειναι που δεν θα καθαριζε με τιποτα το πανακριβο φουστανι της Αμαλιας! Δεν μπορω να πω μια χαρα γελιο εριξα μαλιστα την ωρα που εσκηψε ο Νικολας ποβταρα με τη θεια μου ποιος θα τα φαει τελικα τα μακαρονια.. εχασα, ειχα πει το Ρουσσο!

"Ο χορος της Σαλωμης"

Με κινδυνο να κατακρεουργησω την ιστορια της Σαλωμης γινεται να μου φερεται το δικο της κεφαλι επι πινακι; Τη λυπηθηκε η ψυχη μου σημερα, δεν σπουδασε στα καλυτερα κολλεγια, δεν πηρε την αγαπη της μητερας, δεν δεν δεν... καημενο παιδι, αν δεν ηταν η Νταιζη θα τη λυπομουν, αλλα ειπαμε δεν...
Η σκηνη με το Μπελλο να παρακολουθει το dvd ηταν απο αυτες που απεσπασαν τα περισσοτερα σχολια... Η μανα μου απορουσε αν θα μας τα δειξουν ολα, η θεια μου απορουσε πως βρηκε το dvd ο Μητσος, μαλλον ειχε χασει επεισοδια, ο θειος μου γελαγε και η ξαδερφη μου ηθελε να φαει τουρτα! Εγω παλι απορουσα γιατι ο Μπελλος κοιτουσε την οθονη λες και εβλεπε αγωνα και εχανε η ομαδα του....; imarton Ρε φιλε τσ0ντ@ βλεπεις!

"Σοδομα και Γομορα"

Οπως εχω ηδη αναφερει το χθεσινο επεισοδιο το παρακολουθησε με παρεα, αρα ειναι λογικο να ακουσα και πολλα και διαφορα σχολια! Στεφανος Μελιτα λοιπον! Αφου φτυσαμε την Εριεττα τη κοντη, την ασχημη, την Κυρια με το Κ κεφαλαιο, πηγαμε στο μεγαλο μας ερωτα και πριν κλεισει καλα καλα η πορτα πισω μας βαλθηκαμε να αναπληρωσουμε το χαμενο χρονο... The party is here και το κεφι καλα κρατει, εγω ειχα αρχισει να στραβομουτσουνιαζω, η θεια μου ελεγε "οχι εμενα μου αρεσουν αυτοι!" σεβαστες ολες οι αποψεις λεω εγω... Στην κορυφωση του παθους, δεν ειχα ηχο, οχι δεν τον εκλεισα απλα η ξαδερφη μου δεν ηθελε να φαει μπισκοτακι αλλα κουλουρακι και δεν μας πιστευε με τιποτα οταν της λεγαμε οτι δεν εχουμε κουλουρακι, η γκρινια της λοιπον ηταν αρκετη για να καλυψει τις ανασες της Μελιτας! imarton Και καπου εκει που ειχανε πιασει την κουβεντα, γιατι ειπαμε τσιγαρο δεν αναβουμε στη σειρα, δημιουργουμε προτυπα! gibbs Ρωταει η θεια μου "Η Νεφελη που ειναι;" "Πανω κοιμαται" λεω εγω, "Σωπα καλε" μου λεει η θεια μου... Ουσα μητερα και η ιδια φανταζεται οτι για να σουρνεται η μανα στα πατωματα το παιδι θα λειπει απο το σπιτι... Απο οσα καταλαβα παντως, και καταλαβαινω πολλα, το παιδι ηταν στο σπιτι... Kotsides
Το τετ α τετ ηταν στην εδεμ καταλαβα καλα;

"Απο τον Αννα στον Καϊαφα"

Ποιος ειναι ο Αννας ποιος ο Καϊαφας; Και οι δυο θα μπορουσαν εναλλαξ! Η Αμαλια που υπο αλλες συνθηκες θα ενθουσιαζοταν με τα νεα της κορης της τωρα εχει προβληματιστει, βεβαια ο προβληματισμος της εχει να κανει με το οτι η Μελιτα επρεπε να αφησει το στεφανο να σερνεται πριν του κατσει.... (Με την ευρεια εννοια!)
Η Αντιγονη εδωσε την ευχη της! xoxo Πραγματικα ειχα βαλει τα γελια... Να δω τη Μελιτα να μπαινει σω-νυφη (κατα το σωγαμπρος) στο Καρταλαιϊκο και τι στον κοσμο!

"Γεννηση"

Χριστουγεννα.... Θα ερθουν δε μπορει.... Θα γινει το θαυμα! Θα περιμενω... Στο κατω κατω αυτες της μερες ειμαι στρουμφακι βλ. γεματη χαρα και καλοσυνη, εχω ολη την καλη διαθεση να περιμενω να δω που θα βγει...
Τι να ψηφισω τωρα; Οχι "Αθλιο" δεν ηταν.... "Ου γαρ οιδασι τι ποιουσι" livani
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:20 pm

μπορω να ρωτησω κατι?Αφου υποστηριζει η νορα οτι εμπιστευεται το ηθος και την εχεμυθεια της μελιτας τοτε γιατι δεν της εχει πει κατι για την εγκυμοσυνη?
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:22 pm

edem4ever έγραψε:"Θρησκευτικα" (οσο γελοιο κι αν φαινεται!)

"Το φιλι του Ιουδα"

Τη Νορα φιλησε εμενα σταυρωσανε ομως! wall wall Δεν το εζησα εγω αυτο, τι ξενερωμα ηταν αυτο μανουλα μου! Τα χαστουκια τουλαχιστον εβγαζαν καποιο συναισθημα, καπως το ερμηνευα τωρα τι να πω... Καμμενος εγκεφαλος ειναι η αιτια;
Ξεροντας ειδικα τι ακολουθει ηθελα να κλεισω την τηλεοραση στο πρωτο διαφημιστικο....

"Μυστικο δειπνο"

Τωρα ξερουμε γιατι εφαγαν ψωμι, τα μακαρονια λερωνουν! θα επαναλαβω την απορια της Μαριας, αυτο τωρα ειναι σοβαρο δικηγορικο γραφειο; lmao lmao Θα προτιμουσα βεβαια την καρμποναρα αλλα εκει ειναι που δεν θα καθαριζε με τιποτα το πανακριβο φουστανι της Αμαλιας! Δεν μπορω να πω μια χαρα γελιο εριξα μαλιστα την ωρα που εσκηψε ο Νικολας ποβταρα με τη θεια μου ποιος θα τα φαει τελικα τα μακαρονια.. εχασα, ειχα πει το Ρουσσο!

"Ο χορος της Σαλωμης"

Με κινδυνο να κατακρεουργησω την ιστορια της Σαλωμης γινεται να μου φερεται το δικο της κεφαλι επι πινακι; Τη λυπηθηκε η ψυχη μου σημερα, δεν σπουδασε στα καλυτερα κολλεγια, δεν πηρε την αγαπη της μητερας, δεν δεν δεν... καημενο παιδι, αν δεν ηταν η Νταιζη θα τη λυπομουν, αλλα ειπαμε δεν...
Η σκηνη με το Μπελλο να παρακολουθει το dvd ηταν απο αυτες που απεσπασαν τα περισσοτερα σχολια... Η μανα μου απορουσε αν θα μας τα δειξουν ολα, η θεια μου απορουσε πως βρηκε το dvd ο Μητσος, μαλλον ειχε χασει επεισοδια, ο θειος μου γελαγε και η ξαδερφη μου ηθελε να φαει τουρτα! Εγω παλι απορουσα γιατι ο Μπελλος κοιτουσε την οθονη λες και εβλεπε αγωνα και εχανε η ομαδα του....; imarton Ρε φιλε τσ0ντ@ βλεπεις!

"Σοδομα και Γομορα"

Οπως εχω ηδη αναφερει το χθεσινο επεισοδιο το παρακολουθησε με παρεα, αρα ειναι λογικο να ακουσα και πολλα και διαφορα σχολια! Στεφανος Μελιτα λοιπον! Αφου φτυσαμε την Εριεττα τη κοντη, την ασχημη, την Κυρια με το Κ κεφαλαιο, πηγαμε στο μεγαλο μας ερωτα και πριν κλεισει καλα καλα η πορτα πισω μας βαλθηκαμε να αναπληρωσουμε το χαμενο χρονο... The party is here και το κεφι καλα κρατει, εγω ειχα αρχισει να στραβομουτσουνιαζω, η θεια μου ελεγε "οχι εμενα μου αρεσουν αυτοι!" σεβαστες ολες οι αποψεις λεω εγω... Στην κορυφωση του παθους, δεν ειχα ηχο, οχι δεν τον εκλεισα απλα η ξαδερφη μου δεν ηθελε να φαει μπισκοτακι αλλα κουλουρακι και δεν μας πιστευε με τιποτα οταν της λεγαμε οτι δεν εχουμε κουλουρακι, η γκρινια της λοιπον ηταν αρκετη για να καλυψει τις ανασες της Μελιτας! imarton Και καπου εκει που ειχανε πιασει την κουβεντα, γιατι ειπαμε τσιγαρο δεν αναβουμε στη σειρα, δημιουργουμε προτυπα! gibbs Ρωταει η θεια μου "Η Νεφελη που ειναι;" "Πανω κοιμαται" λεω εγω, "Σωπα καλε" μου λεει η θεια μου... Ουσα μητερα και η ιδια φανταζεται οτι για να σουρνεται η μανα στα πατωματα το παιδι θα λειπει απο το σπιτι... Απο οσα καταλαβα παντως, και καταλαβαινω πολλα, το παιδι ηταν στο σπιτι... Kotsides

Ποιος ειναι ο Αννας ποιος ο Καϊαφας; Και οι δυο θα μπορουσαν εναλλαξ! Η Αμαλια που υπο αλλες συνθηκες θα ενθουσιαζοταν με τα νεα της κορης της τωρα εχει προβληματιστει, βεβαια ο προβληματισμος της εχει να κανει με το οτι η Μελιτα επρεπε να αφησει το στεφανο να σερνεται πριν του κατσει.... (Με την ευρεια εννοια!)
Η Αντιγονη εδωσε την ευχη της! xoxo Πραγματικα ειχα βαλει τα γελια... Να δω τη Μελιτα να μπαινει σω-νυφη (κατα το σωγαμπρος) στο Καρταλαιϊκο και τι στον κοσμο!

"Γεννηση"

Χριστουγεννα.... Θα ερθουν δε μπορει.... Θα γινει το θαυμα! Θα περιμενω... Στο κατω κατω αυτες της μερες ειμαι στρουμφακι βλ. γεματη χαρα και καλοσυνη, εχω ολη την καλη διαθεση να περιμενω να δω που θα βγει...

Πάλι καλά που υπάρχουν οι σχολιασμοί σου!!!! oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:23 pm

sarita έγραψε:μπορω να ρωτησω κατι?Αφου υποστηριζει η νορα οτι εμπιστευεται το ηθος και την εχεμυθεια της μελιτας τοτε γιατι δεν της εχει πει κατι για την εγκυμοσυνη?

ε... α... μμμμ....Περιμενε το'χω!
Γιατι το ειπε μονο στις κολλητες της!;!;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:27 pm

edem4ever έγραψε:
sarita έγραψε:μπορω να ρωτησω κατι?Αφου υποστηριζει η νορα οτι εμπιστευεται το ηθος και την εχεμυθεια της μελιτας τοτε γιατι δεν της εχει πει κατι για την εγκυμοσυνη?

χμ ναι.Αλλα υποτιθεται οτι και τη μελιτα την εχει κοντα της.Μεχρι και στο παρτυ της πηγηε τα γκομενικα και επαγγελαμτικα της ελυνε.Ασε που επειδη οι σκηνες της με μελιτα ειναι πιο πολλες με την ευα οποτε μπερδευεσαι ποια εχει κολλητη και ποια οχι?
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:35 pm

sarita έγραψε:
edem4ever έγραψε:

χμ ναι.Αλλα υποτιθεται οτι και τη μελιτα την εχει κοντα της.Μεχρι και στο παρτυ της πηγηε τα γκομενικα και επαγγελαμτικα της ελυνε.Ασε που επειδη οι σκηνες της με μελιτα ειναι πιο πολλες με την ευα οποτε μπερδευεσαι ποια εχει κολλητη και ποια οχι?

..... Εσυ για τι λες; Nyxia
Για αρχη δεν μπορουσε να πει στην πελατισσα οτι δεν εμπιστευεται τους συνεργατες της, θα επρεπε μετα να το κλεισει το γραφειο, απο την αλλη απο οσα ειπε δεν της εχει αποκαλυψει σημαντικα θεματα για τη δικη, μπορει να ξερει μονο τα διαδικαστικα που ειναι και ο τομεας της και οχι πως θα κινηθει η Νορα στη δικη!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 4:40 pm

edem4ever έγραψε:"Θρησκευτικα" (οσο γελοιο κι αν φαινεται!)

"Το φιλι του Ιουδα"

"Μυστικο δειπνο"

"Ο χορος της Σαλωμης"

"Σοδομα και Γομορα"

"Γεννηση"

Παρα πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου!!!! : respect :
Καλα που τα θυμασαι?... εγω φετος τα κανω!!!

Εγω θα ηθελα να ρωησω κατι! Με απολυτως σεβαστο το γεγονος οτι κανεις δεν εχει ιδιες προτειμησεις σε χαρακτηρες και ζευγαρια με ολους και οτι ο καθενας εχει το δικαιομα να συμπαθει και να αντιπαθει οποιον θελει! Προσεξα οτι καποιοι μιλησαν για αντικειμενικοτητα ετσι και εγω θελω να ρωτησω καποιες Στεφανομελιτικες πως την σκηνη του Στεφανου και της Εριεττας την ειχαν θεωρησει καθαρα και μονο σεξ ενω την σκηνη Στεφανου Μελιτας την θεωρησαν ερωτα με τριφεροτητα γιατι εγω ειδα το ακρυβως αντιθετο!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 5:37 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε. Η σκηνή με Νόρα και Λουκά μου άρεσε γιατί δεν είχε ούτε φωνές για χαζούς τσακωμούς, ούτε χαστούκια. Μπορεί βέβαια να είχε ένα φιλί που δεν μας άρεσε, αλλά η σκηνή ήταν καλή. Επίσης μου άρεσε και η Δάφνη με τον Νικόλα. Φάνηκαν ότι νοιάζονται πάντα τους φίλους τους. Η σκηνή Εύας Λευτέρη επίσης ήταν πολύ καλή. Κούκλα η Εύα και ο Λευτέρης εμένα μου αρέσει αρκετά. Επίσης μου άρεσε που η Εριέττα έδειξε πάλι πόσο κυρία είναι και μπορεί να πληγώθηκε από τον χωρισμό της με τον Στέφανο, αλλά ούτε τον παρακάλεσε να κάτσει, ούτε κάτι τέτοιο. Και αυτό όχι γιατί δεν τον θέλει, αλλά γιατί σέβεται αυτά που της είπε. Η στάση της την επόμενη μέρα στο γραφείο της Νόρας, υπέροχη. Αντίθετα η Μελίτα σήκωσε μπροστά της το τηλ. του Στέφανου, μέσα στα γλυκόλογα. Η σκηνή με Νόρα και Εριέττα μου άρεσε πάρα πολύ. Η σκηνή με Λουκά, Νικόλα, Αμαλία και Πέτρο είχε γέλιο.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 5:39 pm

βασω μου σας ευχαριστω πολυ.Την ηθελα την διευκρινηση για να βεβαιωθ και εγω οτι το ελεγε για να καλυψει τα νωτα της και οχι γιατι το πιστευε και η ιδια!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τετ Δεκ 08, 2010 6:23 pm

Πλέον ο μόνος χαρακτήρας που διασώζεται είναι η Εριέττα!
(Σε βάθος χρόνου λογικά θα ξεφτιλιστεί κι αυτή όμως, που θα πάει.)

Τι το ψήφισα το προχθεσινό? Άθλιο?? Ε τότε το χτεσινό τι να το ψηφίσω?? Αφού δεν έχει παρακάτω άθλιο επίσης!! Η καλή μέρα απ το πρωί φαίνεται και χτες δε χρειάστηκε να το δω όλο για να καταλάβω. Απ την αρχή του επεισοδίου με φιλί-Ιούδας-προδοσία κ.λ.π. σπάστηκα απίστευτα!
Να μη μιλήσω για τη συνέχεια!

ΑΘΛΙΟ!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης