Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

+44
almaresi
Foulitsa
evanna
Caroline
aggeliki
margel
DESPOINA
Mariap
KatsaroYpotheto
katie007
ebelina2007
Καρ-Mik
Cancoon
fanlouknor
pasxalitsa
stephanos13
oriana
lizzie
MARINAKI_AGAPI_97
annoula!
loukanorofan
fay
tzibirdika
anastasia20
taradoula
fay66
nefelik
jim7
Ezantakou
evapop
νοριτσα
JESSIE
rachel
dadela
soso
ειρηνη7
κικκο
black_cat
loukasnora
FieryRed
Antigoni!
loukitsa
PrincessRachel
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 37 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 73
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Τρι Δεκ 07, 2010 9:41 pm

Και το σφουγγάρισμα ξανάρχισε! Μόλις τελειώσετε με τα πατώματα (που δεν το βλέπω να γίνεται σύντομα, γιατί είναι και πολλά στο τεράστιο σπίτι που... αναγκαστήκατε να μετακομίσετε), πιάστε τις σκάλες και τα τραπέζια! Τι να πω γι’ αυτούς τους δύο... Τα είπατε και πιο πάνω: άχρωμοι, άοσμοι, άνοστοι, να προσθέσω και απίστευτα εκνευριστικοί... Η υπερπροσπάθεια για να βγουν αυτές οι σκηνές φαίνεται και κουράζει πάρα πολύ... Και ακόμα δεν αρχίσαμε... Miam

Τί είπε η Αμαλία; Η Εύα θα φάει τον γκόμενο της Δάφνης, γιατί τα συνηθίζει κάτι τέτοια; wall Μήπως η κορούλα της έχει κάνει χειρότερα από την Εύα; Και, κυρίως, μήπως δεν έχει πληρώσει για τίποτα από αυτά που έκανε, σε αντίθεση με την Εύα;

Τη σκηνή Λουκάς – Νόρα μήπως την έχουμε ξαναδεί; Μελίτα – Στέφανος, ας πούμε; Συγκλονιστική έμπνευση αυτοί οι σεναριογράφοι...

Ο Λουκάς τί είπαμε ότι είναι; Α, ναι, ο κλόουν της Εδέμ, μάλιστα...

Η Μελίτα κατίνα ήταν, κατίνα είναι και ΚΑΤΙΝΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!! ΤΕΛΟΣ!!! Grrr

Η σκηνή Λουκάς – Νικόλας – Αμαλία – μακαρόνια ήταν η μόνη που με έκανε να γελάσω...

Αυτό που μου έμεινε από το σημερινό επεισόδιο ήταν η συμβουλή της Εριέττας στο Στέφανο – να μην αφήσει σκοτεινά σημεία στη σχέση του με τη Μελίτα – και βέβαια το ύφος του Στέφανου όταν το άκουσε. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ξέρει πολύ καλά ότι έχει δύο εναλλακτικές λύσεις: Να κρύβει για πάντα τη μισή του ζωή από τη Μελίτα, αλλά δεν ξέρω αν μπορείς να ζήσεις για πάντα μέσα στο ψέμα, ή να της πει όλη την αλήθεια και να την χάσει, γιατί η Μελίτα δεν πρόκειται να την αντέξει. Μπορείς να πεις όμως ότι αγαπάς κάποιον πραγματικά, όταν δεν τον αγαπάς γι’ αυτό που είναι, αλλά γι’ αυτό που θα ήθελες να είναι ή γι’ αυτό που νομίζεις ότι είναι; Βέβαια, μέχρι τώρα ο Στέφανος λέει ότι δίνει σημασία μόνο στα συναισθήματα και δεν θέλει να τα σκέφτεται όλα αυτά, αλλά κάποια στιγμή πιστεύω ότι θα τα συνειδητοποιήσει...

Μέτριο το επεισόδιο, και πολύ είναι, μόνο για τις σκηνές της Έρης, που ήταν για μια ακόμα φορά αξιοπρεπέστατη : respect : , και για τον μακαρονοπόλεμο Λουκά – Αμαλίας. Θα πρότεινα στους διαχειριστές, όπως απ’ ότι είδα έχουν προτείνει κι άλλοι, στις επιλογές να προστεθεί και το τρισάθλιο, γιατί φοβάμαι ότι στα επόμενα επεισόδια θα μας χρειαστεί...

Άντε να ξεκινήσει η δίκη μήπως και μειωθούν λίγο οι σκηνές του... απόλυτου έρωτα... Αν και δεν το βλέπω...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Τρι Δεκ 07, 2010 9:42 pm

Τι λένε τώρα για αυτό που είδαμε;
Μελίτα: μέσα στην καλή χαρά η δική μας.Δικαιολογημένη λοιπόν η χαρά της.Να δούμε πόσο θα κρατήσει με μια Εριέττα να παραμονεύει και να παίρνει τηλέφωνο δήθεν για τα μηνύματα που της έρχονται.Εκεί θα ξαναβγούν οι ανασφάλειές της οπότε καληνύχτα μας.Άσε μήπως ο Καρτάλης μας ξαναβγεί και για τρίτη φορά καρπερός.
Στέφανος: τέλεια η ερμηνεία του ως Στέφανος.Ο Σταύρου μπορεί να υποστηρίξει πάρα πολύ καλά το ρόλο του , που εδώ που τα λέμε είναι και άχαρος.
Αντιγόνη:κυρία η Παπαδημητρίου , μαθήματα υποκριτικής.
Νταίζη:απόψε δεν μου άρεσε καθόλου το παίξιμό της.Πολύ στημένο και πολύ άχαρο.Λες και να έλεγε από μέσα της άντε να τελειώσει η σκηνή , έχω να πάω και στην πρόβα για το just the 2 of us.
Νόρα:απλώς ασχολίαστη.Τα περισσότερα λόγια είναι περιττά.
Δάφνη-Νικόλας:πραγματικοί φίλοι.Νοιάζονται και προσπαθούν .Βέβαια ταραμοσαλάτα τα έχουν κάνει με το ζευγάρι , αλλά τέλος πάντων.
Λουκάς:πώς σε κατάντησαν έτσι με το ρόλο;Δεν μου αρέσει.Βέβαια δε σταματά να δείχνει με όποιο τρόπο μπορεί την αγάπη του στην ξινή-ποτέ δεν περίμενα ότι θα το έλεγα για τη Νόρα αυτό-και τι εισπράττει;Πάγο ή χαστούκι.Όσο για τη σκηνή στο γραφείο παρατραβηγμένη , με τα μακαρόνια να εκτοξεύονται στην Αμαλία.Εδώ τα κάνανε στην Εδέμ και λέγαμε ότι παλιπαίδιζαν , αλλά στον εργασιακό σου χώρο;Δεν είσαι στο ατελιέ της Δάφνης.Βρε παιδιά βρέστε και σε μένα ένα τέτοιο γραφείο, να φεύγω όποτε θέλω , να κάνω ότι θέλω , να περιλούζω τη γυναίκα του αφεντικού με μακαρονάδα και αντί για απόλυση να μου λέει το αφεντικό στην επόμενη εκτόξευση να τον ενημερώσουν για να είναι παρόν.Η γελοιότητα σε όλο του το μεγαλείο πια!
Θα μου πείτε γιατί το βλέπεις αφού είχα πει ότι το σταμάτησα.Είπα Χριστούγεννα έρχονται , πάει στην ευχή κάτι θα γίνει.
Αλλά μην έχω παράπονα, γίνονται πολλά.
Πάμε από το κακό στο χειρότερο και αυτό το πηγάδι δεν έχει και πάτο , και όλο και πάμε πιο κάτω.Να δούμε πού θα φτάσουμε πια!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από taradoula Τρι Δεκ 07, 2010 9:44 pm

loukasnora έγραψε:Ενα ακομα ΑΘΛΙΟ επεισοδιο αλλα επειδη διασκεδαζω με τους σχολιασμους συνεχιζω και εγω.

Το Στεφανομελιτικο σεξακι επανηλθε ( δυστυχως ) αλλα περιμενω την στιγμη που η Μελιτα θα αρχισει να λεει στον Στεφανο https://www.youtube.com/watch?v=M0djq02bghM

Το ξεφτιλισμα του πιο αγαπημενου χαρακτηρα της σειρας ( ναι ναι τον Λουκα εννοω ) συνεχιζεται ακαθεκτο.Και δεν εννοω μονο τα ταπερακια και τον μακαρονοπολεμο ( παρεπιπτοντως το καταχαρηκα που την εφαγε την μακαροναδα η Αμαλια μονο και μονο για το υφος της ) αλλα και το συνεχες τρεξιμο πισω απο την Νορα.Αλλα ετσι ειναι οποιος αγαπαει πραγματικα https://www.youtube.com/watch?v=bPSi3JBCCpU

Η οποια Νορα μενει ακινητη καλυτερα και απο παγοκολωνα στο φιλι του Λουκα ( ημαρτον Θεε μου imarton ) και του λεει πως με το φιλι του σφραγισε την προδοσια του σαν αλλος Ιουδας.Δηλαδη εκεινη που επιμενει να του κρυβει οτι περιμενουν παιδι δεν τον προδιδει;Και παλι https://www.youtube.com/watch?v=XP0hYUdz9ks

Ε λοιπον ναι!!!Την Ερριετα την παω πολυ και αξιζει τον χαρακτηρισμο της ΚΥΡΙΑΣ με ολα τα γραμματα κεφαλαια : respect : : respect :

Η σκηνη του Λουκα και του Λευτερη στο μπαρ κομμενη αλλα συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια.Πρωτη φορα ειναι;

Η Ευα εξαφανισμενη οπως παντα τον τελευταιο καιρο.

Ψηφισα ΑΘΛΙΟ σας το ειπα; https://www.youtube.com/watch?v=iNH-uGBlr98



: respect : : respect : : respect : ΘεΪκός ο σχολιασμός σου, δεν έχω λόγια...παρόλα αυτά εγώ μόνο για τα μακαρόνια που έριξαν στην Αμαλία ψήφισα καλό...

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Δεκ 07, 2010 9:58 pm

το επεισοδιο ΤΕΛΕΙΟ...φυσικα γιατι ειχαμε την ΘΕΙΚΗ ΣΚΗΝΗ στεφ-μελ...

αυτο σημαινει ερωτας-παθος-λαχταρα-ελξη-αγαπη... Love!
ποσο μου αρεσε η αρχικη αμηχανια της μελιτας!!!αλλα ο στεφανος αμεσως αρχισε να την φιλα και να της μιλα στο αυτι με αυτη την φοβερη φωνη που εχει ο ατιμος... inlove
το παθος που και οι δυο τοσο καιρο καταπιεζαν επιτελους αποκαλυφθηκε...
ο στεφανος ειναι τρελα ερωτευμενος με τη μελιτα....θελει να μαθει τα παντα για εκεινη...θελει και ραντεβου...μου θυμιζει μικρο παιδι...μου αρεσει η εικονα του στεφανου μπροστα στη μελιτα..γινεται ενα μικρο παιδι... inlove

η σκηνη στη παραλια τελεια...επιτελους κυριοι σεναριογραφοι τους βγαλατε και εξω απο το σπιτι...
ποσο χαρουμενοι ειναι μαζι...ποσο ερωτευμενοι ειναι!!!;;; inlove

ειλικρινα σημερα με την εριεττα δεν ηξερα τι να κανω...να την λυπηθω ή να την φοβηθω....
στην αρχη πιστευα οτι ηταν καψουρα απλα με το στεφανο...αυτη εχει παθει εμμονη και πολυ φοβαμαι οτι θα γινει επικινδυνη παρακατω...

γνωριζει οτι ο στεφανος αγαπαει τη μελιτα παρ'ολα αυτα ομως ειναι διατεθειμμενη να περιμενει...να περιμενει τι;;;;ΑΝ χωρισει ο στεφανος τη μελιτα;;;;και ΑΝ γυρισει σε αυτην;;;;αυτη τωρα ειναι κυρια;;;αξιοπρεπεια υπο του μηδενος... slap

αυτη τι ειδε στο ματι του στεφανου;;;κανενα κριθαρακι μαλλον...γιατι τιποτα αλλο χλωμο...ειναι εμμονικη η γυναικα...ainta
θελει λεει να συνεργαζεται με το στεφανο για να τον βλεπει...παρε μια φωτο του μαρη τοτε... Fskl
τωρα θυμηθηκε την δικη και οτι η μελιτα μπορει να μεταφερει στοιχεια....αλλα καλα την ταπωσε η νορα...δε φτανει που πηδουσε τον πηχυ με τον αντιδικο μιλαει κιολας... Fskl

η αμαλια με το μακαρονι στο κεφαλι ολα τα λεφτα... lmao
η πεφανη κλασσικα ΘΕΑ το ιδιο και ο κατρανιδης ΘΕΟΣ...και ο πετρακης που σε αντιθεση με το δραματικο που δεν μου αρεσει θεωρω οτι σε κατι τετοιες σκηνες το εχε και πολυ....
και οι 3 πολλοι καλοι....
Palamakia
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Δεκ 07, 2010 9:58 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΕΡΑ soutien

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 2 ΚΟΡΜΙΑ ΕΝΩΘΗΚΑΝ soutien

2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ soutien

AΠΟΛΥΤΟΙ FTW !!!! soutien

Γι'αυτο και εγω με δακρυα στα ματια (οχι δεν καθαριζα κρεμμυδια...απο τη συγκινηση ειναι) σας ανακοινωνω οτι σημερα θα σχολιασω με τις γνωστες ερωτοαπαντησεις μου...




1.) Ο αντρας που αγαπατε σας λεει οτι γυρνα στη πρωην του...Πως αντιδρατε?

Α) Του λετε να την προσεχει γιατι εχει περασει πολλα και δε της αξιζει να την ξαναπληγωσει και του δινετε και την ευχη σας

Β) του λετε να παει εκει που ξερει και μετα ντυνεστε στα μαυρα και το παιζετε μακρυπουλια στη ταινια μολις χωρισα «Νυχτααααα στασουυυυ»
Γ) Τετοια που ειναι η πρωην του καλα να παθει.....Το δεχεστε και προχωρατε τη ζωη σας!


2)Γιατι κοψανε τη σκηνη στο μπαρ?

Α)τι σου κανει εντυπωση πρωτη φορα ειναι?
Β) γιατι ο ιδιοκτητης απειλησε με μηνυσεις τη παραγωγη...Απο τοτε που πατησαν το ποδι τους ολοι οι τρελοι εκει μεσα εχει κοπει η πελατεια..
Γ)Γιατι επρεπε να χωρεσουν την σκηνη με τις π@π@ρ(δελ) ες

3)τι ηταν το πιο γελοιο στη σημερινη ερωτικη σκηνη των απολυτων?

Α) η ανασα της Μελιτας ακομα δεν μπηκε μεσα ο Στεφανος?
Β) η ταμεπλιτσα «the party is here” ακριβως απο πανω τους?
Γ)το στομα που παλευε να κλεισει αλλα δεν?
Δ)Ολα τα παραπανω


4)Σε ποιο μερος δεν εχουν βγαλει ακομα τους οφθαλμους τους οι απολυτοι?

Α) στη μπανιερα?
Β) μεσα στο ψυγειο?
Γ)στον κηπο?
Δ) στο κρεβατι της Νεφελης διπλα απο τη Νεφελη?
Ε)Τι μονο αυτα βρηκες? Μπορω να σου πω αλλα 10
Στ) συμπληρωστε ελευθερα


5) Ποια σταση δεν εχουμε δει ακομα να παιρνουν οι απολυτοι?

Α)κρεμασμενοι απο το πολυελαιο?
Β)το στραβοκατσαβιδατο?
Γ)καλα δε ντρεπεσαι να ρωτας τετοια πραγματα? Τα παιδια ειναι σε-μνα δεν κανουν τετοια...hihi xoxo


6)Γιατι οι απολυτοι κατεληξαν στο παρκε?

Α)Επρεπε να μαγαρισουν καπως τη Μανομελιτικη σκηνη του πρωτου κυκλου...Παλι καλα που δεν ειδαμε την Ερριετα κολλημενη σε καμμια τζαμαρια και ταυτοχρονα να ακουμε το "αυτη η νυχτα μενει"
Β)Εκει ειναι ο φυσικος τους χωρος στα πατωματα
Γ) Μη ρωτας τα αυτονοητα παμε στην επομενη ερωτηση


7)Πως καταλαβαινετε οτι η Μελιτα το προηγουμενο βραδυ περασε καλα ^^

Α) δεν βριστηκε με την Αμαλια
Β) Χαζογελαγε ολη την ωρα
Γ)σα να της εφυγε η ξινιλα απο τη μουρη.
Δ)ολα τα παραπανω


8 )τι σκεφτοταν ο Μπελλος οταν εβλεπε το ροζ dvd?

Α)Μμμμ σιγα τη σταση....εγω ειμαι μακρααν καλυτερος Mmm
Β) αυτο το σουτιεν της το ειχα κανει εγω δωρο....Πως τολμα??????
Γ) Το τηλεφωνω της sirina production τωρα....Θα σε κανω εγω....Τζουλια 2 μποχοχοχοχοχο

9)Πειτε ειλικρινα....σε ποια σκηνη γελασατε με την καρδια σας?

Α)Σκηνη με Αμαλια-Λουκα-Νικολα και παπαρδελες..Αμαλια θεαααα!!
Β)Σκηνη με Αντιγονη να μιλα με τοση λατρεια για τη Μελιτουλα της, τη νυφουλα της, ελα παναγια μου
Γ)Με το πατωματατο Στεφ-Μελιτας η απολυτη κωμωδια..
Δ)Δεν μπορω να διαλεξω με ολα
Ε)Κατι αλλο..


10)Γιατι ειδα σημερα μυστικα?

Α)Γιατι ειμαι μαζοχα
Β)να χασω τη σκηνη των απολυτων? Τι λες τωρα?
Γ)Ηλπιζα σε μια καλη Λουκανορικη σκηνη αλλα εφαγα τη ταπα, καλα να παθω wall
Δ)Τι να κανω? Δεν κοβονται ευκολα οι κακες συνηθειες

11)τελικα τι ειναι η εδεμ?

Α)Καθημερινη κοινωνικη σειρα?
Β)κωμωδια?
Γ)Παρωδια?
Δ)Σκετο δραμα....στην κυριολεξια..
Ε)Τωρα θα σου λεγα αλλα εχω και τροπους Mmm



Οποιος απαντησει σωστα...που θα απαντησει....κερδιζει 2 ταπερ μακαρονια με κιμα φτιαγμενα απο τα χερακια του Νικολα για να ντερλικωνετε μεσα στην αγρια νυχτα και που ξερετε?????? Μπορει να σας ερθει η ορεξη και για αλλα πραγματα ^^(βλεπε Δαφνη Νικολας)


Σκορπια σχολια

Η Νορα ειναι ηλιθιααααααα.....Θελω να αρχισει να τη φτυνει ο αλλος να μαθει....Που τολμα και μενει ετσι απραγη σε τετοιο φιλι....maaaad

Λουκα αγορι μου εγω μαγειρευω καλυτερα απο τον ταριφα...Ελα να σου κανω το τραπεζι...μαντεψε..μακαρονια με κιμα θα φτιαξω...θα εχει και τριμμενο τυρακι απο πανω.. ^^

Α ρε κουνιαδουλα....σε λυπηθηκα σημερα...Αγαπαω Ερριετα!!! Αγαπαω επισης μαλλια και τουφες ανεμελες Λαμπου!!!

Πετρος θεοος!!! Εριξα ενα γελιο lmao

Ψηφιζω αθλιοοοοο

Mε αγαπη μια αγανακτησμενη Λουκανορικια και αντιστεφανομελιτικια...






tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Δεκ 07, 2010 10:04 pm

Τελικά ο μόνος άντρας εκεί μέσα που αξίζει είναι και παραμένει ο Λουκάς. Και στην τελική η μόνη γυναίκα που είναι ΚΥΡΙΑ και έχει και μυαλό στο κεφάλι της πλέον είναι η Εριέττα. Μήπως θα ήταν καλύτερα να μην αποδειχθούν αδέλφια αυτοί οι δύο; Θα έκαναν το ιδανικό ζευγάρι. Και μη μου πει κανείς για χημείες πάλι, τι να την κάνω τη χημεία όταν υπερισχύει η βλακεία; Στη Νόρα δεν αξίζει πλέον ο Λουκάς έτσι όπως την κατάντησαν και στο Στέφανο σαφώς δεν αξίζει η Εριέττα. Δηλαδή καμία δεν του αξίζει εκτός από τη Μελίτα.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Δεκ 07, 2010 10:06 pm

lmao Σμαααα!!! Θα μας ξεκάνεις!!! Τι να πρωτοδιαλέξω και τι να πρωτοαπαντήσω !!! Δικό σου πάντως! oscar
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 07, 2010 10:08 pm

tzibirdika έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΕΡΑ soutien

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 2 ΚΟΡΜΙΑ ΕΝΩΘΗΚΑΝ soutien

2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ soutien

AΠΟΛΥΤΟΙ FTW !!!! soutien

Γι'αυτο και εγω με δακρυα στα ματια (οχι δεν καθαριζα κρεμμυδια...απο τη συγκινηση ειναι) σας ανακοινωνω οτι σημερα θα σχολιασω με τις γνωστες ερωτοαπαντησεις μου...




1.) Ο αντρας που αγαπατε σας λεει οτι γυρνα στη πρωην του...Πως αντιδρατε?

Α) Του λετε να την προσεχει γιατι εχει περασει πολλα και δε της αξιζει να την ξαναπληγωσει και του δινετε και την ευχη σας

Β) του λετε να παει εκει που ξερει και μετα ντυνεστε στα μαυρα και το παιζετε μακρυπουλια στη ταινια μολις χωρισα «Νυχτααααα στασουυυυ»
Γ) Τετοια που ειναι η πρωην του καλα να παθει.....Το δεχεστε και προχωρατε τη ζωη σας!


2)Γιατι κοψανε τη σκηνη στο μπαρ?

Α)τι σου κανει εντυπωση πρωτη φορα ειναι?
Β) γιατι ο ιδιοκτητης απειλησε με μηνυσεις τη παραγωγη...Απο τοτε που πατησαν το ποδι τους ολοι οι τρελοι εκει μεσα εχει κοπει η πελατεια..
Γ)Γιατι επρεπε να χωρεσουν την σκηνη με τις π@π@ρ(δελ) ες

3)τι ηταν το πιο γελοιο στη σημερινη ερωτικη σκηνη των απολυτων?

Α) η ανασα της Μελιτας ακομα δεν μπηκε μεσα ο Στεφανος?
Β) η ταμεπλιτσα «the party is here” ακριβως απο πανω τους?
Γ)το στομα που παλευε να κλεισει αλλα δεν?
Δ)Ολα τα παραπανω


4)Σε ποιο μερος δεν εχουν βγαλει ακομα τους οφθαλμους τους οι απολυτοι?

Α) στη μπανιερα?
Β) μεσα στο ψυγειο?
Γ)στον κηπο?
Δ) στο κρεβατι της Νεφελης διπλα απο τη Νεφελη?
Ε)Τι μονο αυτα βρηκες? Μπορω να σου πω αλλα 10
Στ) συμπληρωστε ελευθερα


5) Ποια σταση δεν εχουμε δει ακομα να παιρνουν οι απολυτοι?

Α)κρεμασμενοι απο το πολυελαιο?
Β)το στραβοκατσαβιδατο?
Γ)καλα δε ντρεπεσαι να ρωτας τετοια πραγματα? Τα παιδια ειναι σε-μνα δεν κανουν τετοια...hihi xoxo


6)Γιατι οι απολυτοι κατεληξαν στο παρκε?

Α)Επρεπε να μαγαρισουν καπως τη Μανομελιτικη σκηνη του πρωτου κυκλου...Παλι καλα που δεν ειδαμε την Ερριετα κολλημενη σε καμμια τζαμαρια και ταυτοχρονα να ακουμε το "αυτη η νυχτα μενει"
Β)Εκει ειναι ο φυσικος τους χωρος στα πατωματα
Γ) Μη ρωτας τα αυτονοητα παμε στην επομενη ερωτηση


7)Πως καταλαβαινετε οτι η Μελιτα το προηγουμενο βραδυ περασε καλα ^^

Α) δεν βριστηκε με την Αμαλια
Β) Χαζογελαγε ολη την ωρα
Γ)σα να της εφυγε η ξινιλα απο τη μουρη.
Δ)ολα τα παραπανω


8 )τι σκεφτοταν ο Μπελλος οταν εβλεπε το ροζ dvd?

Α)Μμμμ σιγα τη σταση....εγω ειμαι μακρααν καλυτερος Mmm
Β) αυτο το σουτιεν της το ειχα κανει εγω δωρο....Πως τολμα??????
Γ) Το τηλεφωνω της sirina production τωρα....Θα σε κανω εγω....Τζουλια 2 μποχοχοχοχοχο

9)Πειτε ειλικρινα....σε ποια σκηνη γελασατε με την καρδια σας?

Α)Σκηνη με Αμαλια-Λουκα-Νικολα και παπαρδελες..Αμαλια θεαααα!!
Β)Σκηνη με Αντιγονη να μιλα με τοση λατρεια για τη Μελιτουλα της, τη νυφουλα της, ελα παναγια μου
Γ)Με το πατωματατο Στεφ-Μελιτας η απολυτη κωμωδια..
Δ)Δεν μπορω να διαλεξω με ολα
Ε)Κατι αλλο..


10)Γιατι ειδα σημερα μυστικα?

Α)Γιατι ειμαι μαζοχα
Β)να χασω τη σκηνη των απολυτων? Τι λες τωρα?
Γ)Ηλπιζα σε μια καλη Λουκανορικη σκηνη αλλα εφαγα τη ταπα, καλα να παθω wall
Δ)Τι να κανω? Δεν κοβονται ευκολα οι κακες συνηθειες

11)τελικα τι ειναι η εδεμ?

Α)Καθημερινη κοινωνικη σειρα?
Β)κωμωδια?
Γ)Παρωδια?
Δ)Σκετο δραμα....στην κυριολεξια..
Ε)Τωρα θα σου λεγα αλλα εχω και τροπους Mmm



Οποιος απαντησει σωστα...που θα απαντησει....κερδιζει 2 ταπερ μακαρονια με κιμα φτιαγμενα απο τα χερακια του Νικολα για να ντερλικωνετε μεσα στην αγρια νυχτα και που ξερετε?????? Μπορει να σας ερθει η ορεξη και για αλλα πραγματα ^^(βλεπε Δαφνη Νικολας)


Σκορπια σχολια

Η Νορα ειναι ηλιθιααααααα.....Θελω να αρχισει να τη φτυνει ο αλλος να μαθει....Που τολμα και μενει ετσι απραγη σε τετοιο φιλι....maaaad

Λουκα αγορι μου εγω μαγειρευω καλυτερα απο τον ταριφα...Ελα να σου κανω το τραπεζι...μαντεψε..μακαρονια με κιμα θα φτιαξω...θα εχει και τριμμενο τυρακι απο πανω.. ^^

Α ρε κουνιαδουλα....σε λυπηθηκα σημερα...Αγαπαω Ερριετα!!! Αγαπαω επισης μαλλια και τουφες ανεμελες Λαμπου!!!

Πετρος θεοος!!! Εριξα ενα γελιο lmao

Ψηφιζω αθλιοοοοο

Mε αγαπη μια αγανακτησμενη Λουκανορικια και αντιστεφανομελιτικια...







Απαντησα σωστα;;;;;Περιμενω με αγωνια να μου πεις.

Οσο για τα σκορπια σχολια μαζι σου σε ολα!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Δεκ 07, 2010 10:09 pm

Συγγνωμη, αλλα σε βρισκω υπερβολικη και δεν συμφωνω καθολου μαζι σου!!!Εγω θελω παση θυσια λουκα και νορα μαζι, και δεν το διαπραγματευομαι!!!Αυτοι οι δυο ειναι γεννημενοι ο ενας γιασ τον αλλο, ασχετα αν η νορα εχει αλλοιωθει!!!Και σιγα την ερριετα, και αδερφια να μην ειναι, η νορα θα του χαρισει την μπεμπα και αυτο δεν αλλαζει, οπως και το οτι αγαπιουνται!!!ΥΓ και μενα μου τη σπαει πολυ αυτη η νορα, αλλα δεν αλλαζει η γνωμη μου για το ζευγαρι αυτο!!! Rolling Eyes Nyxia Yess ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 07, 2010 10:15 pm

tzibirdika έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΜΕΡΑ soutien

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 2 ΚΟΡΜΙΑ ΕΝΩΘΗΚΑΝ soutien

2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ soutien

AΠΟΛΥΤΟΙ FTW !!!! soutien

Γι'αυτο και εγω με δακρυα στα ματια (οχι δεν καθαριζα κρεμμυδια...απο τη συγκινηση ειναι) σας ανακοινωνω οτι σημερα θα σχολιασω με τις γνωστες ερωτοαπαντησεις μου...




1.) Ο αντρας που αγαπατε σας λεει οτι γυρνα στη πρωην του...Πως αντιδρατε?

Α) Του λετε να την προσεχει γιατι εχει περασει πολλα και δε της αξιζει να την ξαναπληγωσει και του δινετε και την ευχη σας

Β) του λετε να παει εκει που ξερει και μετα ντυνεστε στα μαυρα και το παιζετε μακρυπουλια στη ταινια μολις χωρισα «Νυχτααααα στασουυυυ»
Γ) Τετοια που ειναι η πρωην του καλα να παθει.....Το δεχεστε και προχωρατε τη ζωη σας!


2)Γιατι κοψανε τη σκηνη στο μπαρ?

Α)τι σου κανει εντυπωση πρωτη φορα ειναι?
Β) γιατι ο ιδιοκτητης απειλησε με μηνυσεις τη παραγωγη...Απο τοτε που πατησαν το ποδι τους ολοι οι τρελοι εκει μεσα εχει κοπει η πελατεια..
Γ)Γιατι επρεπε να χωρεσουν την σκηνη με τις π@π@ρ(δελ) ες

3)τι ηταν το πιο γελοιο στη σημερινη ερωτικη σκηνη των απολυτων?

Α) η ανασα της Μελιτας ακομα δεν μπηκε μεσα ο Στεφανος?
Β) η ταμεπλιτσα «the party is here” ακριβως απο πανω τους?
Γ)το στομα που παλευε να κλεισει αλλα δεν?
Δ)Ολα τα παραπανω


4)Σε ποιο μερος δεν εχουν βγαλει ακομα τους οφθαλμους τους οι απολυτοι?

Α) στη μπανιερα?
Β) μεσα στο ψυγειο?
Γ)στον κηπο?
Δ) στο κρεβατι της Νεφελης διπλα απο τη Νεφελη?
Ε)Τι μονο αυτα βρηκες? Μπορω να σου πω αλλα 10
Στ) συμπληρωστε ελευθερα


5) Ποια σταση δεν εχουμε δει ακομα να παιρνουν οι απολυτοι?

Α)κρεμασμενοι απο το πολυελαιο?
Β)το στραβοκατσαβιδατο?
Γ)καλα δε ντρεπεσαι να ρωτας τετοια πραγματα? Τα παιδια ειναι σε-μνα δεν κανουν τετοια...hihi xoxo


6)Γιατι οι απολυτοι κατεληξαν στο παρκε?

Α)Επρεπε να μαγαρισουν καπως τη Μανομελιτικη σκηνη του πρωτου κυκλου...Παλι καλα που δεν ειδαμε την Ερριετα κολλημενη σε καμμια τζαμαρια και ταυτοχρονα να ακουμε το "αυτη η νυχτα μενει"
Β)Εκει ειναι ο φυσικος τους χωρος στα πατωματα
Γ) Μη ρωτας τα αυτονοητα παμε στην επομενη ερωτηση


7)Πως καταλαβαινετε οτι η Μελιτα το προηγουμενο βραδυ περασε καλα ^^

Α) δεν βριστηκε με την Αμαλια
Β) Χαζογελαγε ολη την ωρα
Γ)σα να της εφυγε η ξινιλα απο τη μουρη.
Δ)ολα τα παραπανω


8 )τι σκεφτοταν ο Μπελλος οταν εβλεπε το ροζ dvd?

Α)Μμμμ σιγα τη σταση....εγω ειμαι μακρααν καλυτερος Mmm
Β) αυτο το σουτιεν της το ειχα κανει εγω δωρο....Πως τολμα??????
Γ) Το τηλεφωνω της sirina production τωρα....Θα σε κανω εγω....Τζουλια 2 μποχοχοχοχοχο

9)Πειτε ειλικρινα....σε ποια σκηνη γελασατε με την καρδια σας?

Α)Σκηνη με Αμαλια-Λουκα-Νικολα και παπαρδελες..Αμαλια θεαααα!!
Β)Σκηνη με Αντιγονη να μιλα με τοση λατρεια για τη Μελιτουλα της, τη νυφουλα της, ελα παναγια μου
Γ)Με το πατωματατο Στεφ-Μελιτας η απολυτη κωμωδια..
Δ)Δεν μπορω να διαλεξω με ολα
Ε)Κατι αλλο..


10)Γιατι ειδα σημερα μυστικα?

Α)Γιατι ειμαι μαζοχα
Β)να χασω τη σκηνη των απολυτων? Τι λες τωρα?
Γ)Ηλπιζα σε μια καλη Λουκανορικη σκηνη αλλα εφαγα τη ταπα, καλα να παθω wall
Δ)Τι να κανω? Δεν κοβονται ευκολα οι κακες συνηθειες

11)τελικα τι ειναι η εδεμ?

Α)Καθημερινη κοινωνικη σειρα?
Β)κωμωδια?
Γ)Παρωδια?
Δ)Σκετο δραμα....στην κυριολεξια..
Ε)Τωρα θα σου λεγα αλλα εχω και τροπους Mmm



Οποιος απαντησει σωστα...που θα απαντησει....κερδιζει 2 ταπερ μακαρονια με κιμα φτιαγμενα απο τα χερακια του Νικολα για να ντερλικωνετε μεσα στην αγρια νυχτα και που ξερετε?????? Μπορει να σας ερθει η ορεξη και για αλλα πραγματα ^^(βλεπε Δαφνη Νικολας)


Σκορπια σχολια

Η Νορα ειναι ηλιθιααααααα.....Θελω να αρχισει να τη φτυνει ο αλλος να μαθει....Που τολμα και μενει ετσι απραγη σε τετοιο φιλι....maaaad

Λουκα αγορι μου εγω μαγειρευω καλυτερα απο τον ταριφα...Ελα να σου κανω το τραπεζι...μαντεψε..μακαρονια με κιμα θα φτιαξω...θα εχει και τριμμενο τυρακι απο πανω.. ^^

Α ρε κουνιαδουλα....σε λυπηθηκα σημερα...Αγαπαω Ερριετα!!! Αγαπαω επισης μαλλια και τουφες ανεμελες Λαμπου!!!

Πετρος θεοος!!! Εριξα ενα γελιο lmao

Ψηφιζω αθλιοοοοο

Mε αγαπη μια αγανακτησμενη Λουκανορικια και αντιστεφανομελιτικια...




Ελπίζω να τα πέτυχα
Αν κέρδισα στείλε το τάπερ στο Στέφανο και τη Μελίτα να έχουν δυνάμεις για αύριο που θα έχουμε συνέχεια στο σφουγγάρισμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 07, 2010 10:21 pm

*Απόλυτος ιζ μπακ ΟΛΕ soutien

*Πρέπει να υπάρχει κάποια επιστημονική σύνδεση ανάμεσα στο ανοιγμα της πόρτας και τον ΑΜΕΣΟ (και κακοπαιγμένο) οργασμό ΟΛΕ soutien
..τουλάχιστον τα σκυλιά του Παβλόφ αρκούνταν μόνο στη σιελόρροια ΟΛΕ soutien
*Νόρα φλαμπέ!Όλική απογοήτευση! ΟΛΕ soutien
*Έρι κυρία (εξωπραγματικά) ΟΛΕ soutien
..γι αυτό να την κλάψετε,από τώρα,όσοι ενδιαφέρεστε ΟΛΕ soutien
*Νεφέλη,ξύπνα!ΟΛΕ soutien
*Τόσο βαρια λόγια πώς μαζεύονται;;; ΟΛΕ soutien
*Τόσο basse classe αίσθηση του χιούμορ πώς μαζεύεται;;;ΟΛΕ soutien
*Θα στείλει τουλάχιστον η μεγαλόψυχη θεότητα κανα mail στη Ξυλά ?ΟΛΕ soutien
*Εκεί εκεί, στα δάπεδα! ΟΛΕ soutien

Ξενέρωμα επικό-κολλητηλίκια εν δράσει (προφανώς όχι τα τηλεοπτικά)-μεγάλες πλάτες έχω κι εγώ,έκανα κολύμβηση,αλλά σπρώξιμο δεν..-τελικά αντί για κολύμβηση,έπρεπε να'κανα μπαλέτο-Νταίζη τώρα σε νιώθω-κακό πράγμα η ελλιπής μόρφωση και το λάθος χόμπυ!ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Τρι Δεκ 07, 2010 10:28 pm

anastasia20 έγραψε:
ειλικρινα σημερα με την εριεττα δεν ηξερα τι να κανω...να την λυπηθω ή να την φοβηθω....
στην αρχη πιστευα οτι ηταν καψουρα απλα με το στεφανο...αυτη εχει παθει εμμονη και πολυ φοβαμαι οτι θα γινει επικινδυνη παρακατω...

γνωριζει οτι ο στεφανος αγαπαει τη μελιτα παρ'ολα αυτα ομως ειναι διατεθειμμενη να περιμενει...να περιμενει τι;;;;ΑΝ χωρισει ο στεφανος τη μελιτα;;;;και ΑΝ γυρισει σε αυτην;;;;αυτη τωρα ειναι κυρια;;;αξιοπρεπεια υπο του μηδενος... slap

Εμμονή είναι να αγαπάς κάποιον, να ελπίζεις ότι ίσως κάποια στιγμή ξαναγυρίσει σε σένα και να θέλεις να τον βλέπεις; Και όλα αυτά, μόλις λίγες ώρες αφού σε χώρισε, οπότε και να θέλεις να τον ξεπεράσεις, δεν έχεις προλάβει; Τότε τί να πούμε για τη Μελίτα και τις κατινιές που έκανε, ενώ είχαν χωρίσει με το Στέφανο τόσους μήνες και μάλιστα με δική της πρωτοβουλία;

Επίσης, αν δεν κάνω λάθος αξιοπρέπεια είναι, όταν ο άντρας που αγαπάς σε αφήνει για κάποια άλλη, εσύ να το δέχεσαι χωρίς υστερίες και να του λες και να μην την πληγώσει, παρόλο που τον αγαπάς πραγματικά!

Κατινιά πάλι, είναι να διώχνεις κάποιον, χίλιες φορές, όχι μια, να μην τον εμπιστεύεσαι, να τον προσβάλλεις συνεχώς και να θυμάσαι ότι τον θέλεις μόλις τον δεις με κάποια άλλη, λες και είναι ένα παρατημένο παιχνιδάκι που πήγαν να σου το πάρουν και μόνο τότε το θυμήθηκες...

Κατινιά επίσης είναι, αφού κερδίσεις αυτόν τον άντρα που ήθελες τόοοσο πολύ, να μη δείξεις ούτε καν τη μεγαλοψυχία του νικητή, όπως διάβασα και πιο πάνω, και να συνεχίσεις να προκαλείς την πρώην του για να της δείξεις ότι κέρδισες...

Νομίζω ότι όλοι καταλαβαίνουμε ποια είναι η κυρία και ποια η μικρόψυχη κατινούλα...


nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Δεκ 07, 2010 10:36 pm

Νικη μου παρε τα ταπερακια σου οριστε...
Μαρια θα στειλω το ενα ταπερακι στο Στεφανο....η Μελιτα δεν χρειαζεται...ολη μερα κι ολη νυχτα εχει ορεξη...Οποτε το αλλο το στελνω σε σενα να σε απαλλαξω και απο το μαγειρεμα... ))

ΥΣ--->Α ρε ταριφα που με καταντησες να ξεπαγωνω κιμα βραδιατικο....και δεν εχω και μακαρονια... sisi
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από loukanorofan Τρι Δεκ 07, 2010 10:41 pm

το χτεσινο γελοιο σημερα αναβαθμηστικε ,αν οχι στον υπερθετικο, στον συγκριτικο σιγουρα....
εχουμε ξεπερασει το πατο του πηγαδιου και κοντευουμε να ξεπερασουμε και της γεωτρησης....
ηρθε ο μικρος αδερφος μου τυχαια την ωρα που εκανα ζαπινγκ και πηρε το ματι του το"σφουγγαρισμα" και θρονιαστηκε στον καναπε αναφωνωντας "Βαλε mega! Βαλε mega! Εχει τσ@ντ@!".... pff
ειδικα ο Λουκας και ο Ρουσσος ως χαρακτηρες, πληρης γελοιοποιηση.... (αν και ομολογω γελασα με το λουσιμο της Αμαλιας..)
κι εχω καταντησει εκει που ηθελα να δειρω τη Νταιζη, τωρα να θελω να δειρω τη Νορα, και η Νταιζη να μου προκαλει υπνιλια....

και ας σταματησουν επιτελους να μας βαζουν σκηνες απο τα προσεχως αν ειναι να τις κοβουν...

να πω ενα μπραβο στην shiny1991 που ανεβασε αυτο:
https://www.youtube.com/watch?v=oLgvUqgWtkg
νομιζω μας ταιριαζει απολυτα....
θα ψηφιζα, αλλα παρακατω απο το αθλιο δεν εχει επιλογη....
Ypnos
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από annoula! Τρι Δεκ 07, 2010 10:47 pm

Οσο και να προσπαθω δεν μου βγαινει καλος λογος για το σημερινο επεισοδιο...τουλαχιστον χθες ηταν ακυρο αλλα εκλαιγα απ τα γελια,σημερα ουτε που καταλαβα οτι αυτο το πραμα ηταν επεισοδιο...μονο η σκηνη με τα μακαρονια μαρεσε γιατι εκει εσκασε λιγο το χειλακι μου οι αλλες...αστο καλυτερα...!!!!Η Μελιτα ηθελα να ξερα ακομα αναρωτιεται γιατι το παιδι εχει ψυχολογικα;;;; Fskl (με αγαπη και εχοντας σωας τας φρεναςxixixi)Αν ακουει το παρκε ας την βοηθησει....αυτο ξερει τον λογο....τον εχει νιωσει στο πετσι του που λενε....δηλαδη υποτιθεται οτι οι γονεις σου σε μεγαλωσαν με ανεσεις οποτε λεω εγω τωρα με το λιγοστο μυαλο μου τι σημαινει "κρεβατι" ξερεις,σωστα;;;ε χρησιμοποιησε το πιο συχνα βρε κοπελα μου αντε και κλεισε και την πορτα γιατι υπαρχουν μικρα παιδια και εντος σπιτιου αλλα και εμπρος τηλεορασεως.....λυπησου μαςςςς!!!!!!!! Aww
Αυτα ειχα να ειπω και αποχωρω ησυχως μπας και το ξεπερασω το σημερινο γιατι αλλιως θα χρειαστω την ψυχολογο της Νεφελης...lmao
Και μπραβο για τον ιστρο που σας εχει πιασει,οι σχολιασμοι σας τα σπανε...ελιωσα στο γελιο!!!!! oscar
Καληνυχτα!!!!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από fay Τρι Δεκ 07, 2010 10:49 pm

ειρηνη7 έγραψε:Συγγνωμη, αλλα σε βρισκω υπερβολικη και δεν συμφωνω καθολου μαζι σου!!!Εγω θελω παση θυσια λουκα και νορα μαζι, και δεν το διαπραγματευομαι!!!Αυτοι οι δυο ειναι γεννημενοι ο ενας γιασ τον αλλο, ασχετα αν η νορα εχει αλλοιωθει!!!Και σιγα την ερριετα, και αδερφια να μην ειναι, η νορα θα του χαρισει την μπεμπα και αυτο δεν αλλαζει, οπως και το οτι αγαπιουνται!!!ΥΓ και μενα μου τη σπαει πολυ αυτη η νορα, αλλα δεν αλλαζει η γνωμη μου για το ζευγαρι αυτο!!! Rolling Eyes Nyxia Yess ))

Το ξέρω ότι είμαι υπερβολική, αλλά τι να πω, έχω αγανακτήσει με αυτή την ολική μετάλλαξη της Νόρας. Αν ήταν η Νόρα που ξέραμε σαφώς και θα τους ήθελα μαζί, και τους θέλω φυσικά, αλλά απλά εκφράζω την απογοήτευσή μου από την άθλια μεταχείριση του πιο αγαπημένου ζευγαριού που τους κρατάνε χωρισμένους κι εγώ δεν ξέρω γιατί τη στιγμή που έρχεται ένα παιδί που το ήθελαν κι οι δυο ενώ παράλληλα δείχνουν μια ανεξήγητη και εξοργιστική αδυναμία στο ζευγάρι που καταπόντισε την τηλεθέαση πέρυσι. Χωρίζουν το Λουκά και τη Νόρα στην πιο όμορφη περίοδο της κοινής τους ζωής και σμίγουν ξανά Στέφανο-Μελίτα με χημεία κάτω του μηδενός και ανύπαρκτη ιστορία. Με όλα αυτά και τη Νόρα να φέρεται τόσο απαράδεκτα στο Λουκά έχω αγανακτήσει πραγματικά.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Τρι Δεκ 07, 2010 10:51 pm

Πραγματικα ΜΠΡΑΒΟ στην Εριεττα!!!! Μια Κυρια!!! Ουτε τσιριζε "γιατι να βλεπω μπροστα μου την Μελιτα"...ουτε ετρεξε βραδιατικα στα ξενα σπιτια να κλαφτει...ουτε ηθελε τελευταιες αγκαλιες!!! Αυτη την πληρωσε χωρις να εκανε τιποτα!! : respect :
Της Νορας πληση εγκεφαλου της κανανε? Εκτος απο το φιλη του Λουκα παρε και αυτο απο μενα Fskl !

Λευτερης-Ευα Grrr Για το τυχερο τους(που ειπαν και η Δαφνη με τον Νικολα) ειναι να ειναι χωρια μπας και κρατησουν κανεναν τηλεθεατη!!

Ηθελα να ξερα αν η Νεφελη ξυπνησει βραδιατικα και δει live το μαθημα αναπαραγωγης τι θα της πει?
α) Δεν ειναι αυτο που νομιζεις!
β) Σφουγγαριζουμε το παρκε! Τοσους μηνες λοιπαμε και ηθελε καθαρισμα!
γ)Για σενα το κανουμε να τα καταλαβεις καλυτερα στο γυμνασιο!
δ)Πανε για υπνο!
Καλα μετα με την Αμαλια για την δικη η ατακα της Μελιτας ηταν: " Δεν με ενδιαφερουν αυτα!"
Ελα? affraid ΟΧΙ!! Ε οχι!! Τι μας λες κοπελια? Ποτε σε ενοιαξε εσενα κατι περα απο τον εαυτο σου!!
Μελιτα:"Παω στην δουλεια μου" ...Καλα που δεν ειπε παω στο γραφειο μου!!

Στο γραφειο του Ρουσου ωραια η σκηνη...εριξα ενα γελιο με την ατακα της Αμαλίας!!! Λεει για τον Λευτερη που νομιζει οτι τα εχει με την Δαφνη " Μπορει να της τον φαει η Ευα! Τα κανει κατι τετοια"... lmao gelio Αμαλιτσα μπερδευτηκες!! Η κορουλα σου παιρνει αντρες απο "δευτερο" χερι!!! Το σωστο θα ηταν να πεις οτι μπορει αφου γινει κατι με την Ευα να γινει και με την Μελιτα!!! 2/2 φορες εχει σημβει!!!

Η Μελιτα ειπε το αγαπη μου μπροστα στην Εριεττα αλλα μετα ειπε και το Στεφανε (πιο δυνατα!sfyr )
Νορα για Μελιτα : "Δεν θα μεταφερει τιποτα "... lmao Εε, Νορακι οταν της ειπες για τον βιασμο σου απο τον Στελιο πηγε αμεσως και το ειπε στους γονεις της!

Πολυ γελιο στην σκηνη Νικολα-Λουκα-Αμαλια-Ρουσου!! Σαν να ηταν στο σχολειο και να μπουγελωσαν την γυναικα του διευθηντη ηταν!!!
Και εγω πιστευω πως θα ερθουν καλυτεροι καιροι για την εδεμ !! Το θεμα ειναι πως η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα πεθαινει!!

MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από lizzie Τρι Δεκ 07, 2010 10:54 pm

Δεν μπορω να πιστεψω πια αυτά που βλεπω!!!
Η Νορα κ ο Λουκας, το πιο αγαπημενο ζευγαρι της Εδεμ, το εχουνε στον παγκο ταχα για την αντιδικία Αντιγόνης Ερριετας ενώ ο Στεφανος τι με την Ερριέτα τι με την Μελίτα ουτε ηθικό προβλημα ούτε τιποτα είναι δυνατόν???
Ποσο ξεφτυλισμενος ειναι ενας αντρας που σχεδον συζει με τη μια και την αλλη μερα περναει στην επομενη?Η οποια επομενη δεν μπορει να συγκρατησει την κατινια της εστω κ για τα προσχηματα!!!Κ πόσο φάνηκε όταν η Νόρα της είπε να φύγει αλλά σιγά μην έφευγε τώρα που κέρδισε το κελεπούρι δεν θα της το πεταξει στη μούρη?Ελα αγάπη μου, κ μετά ανεφερε κ ονομα μην και δεν πειστεί πλήρως ότι δεν ήταν ο Στεφανος..Αλλα άμα είσαι ΚΑΤΙΝΑ...
Σπόιλερ:
Τη μακαροναδα στη μαπα της Αμαλίας την ευχαριστήθηκα!!Που δεν κοιτάς τα χάλια του κατιναριού σου, η Εύα σου έφταιξε, που η κόρη σου δεν της έχει αφήσει αρσενικό για αρσενικό..Την επόμενη φορά θέλω μια καρμποναρα στη μαπα του μελιτονιου (χωρις φυσικα να καταληξει σε τουρτοπολεμο)
Ερριέτα ΚΥΡΙΑ, το μόνο που δε μου αρεσει είναι που κόλλησε κι αυτή στο χαλβά το Στεφανο, μία θεα είσαι κοπέλα μου άσε το Μελιτονι να φαει τα μουτρα του..
Γιατί θα τα φαει, κ εχω την εντυπωση πως αυτό ήταν το ημίχρονο η Κατίνα δεν κέρδισε τον αγώνα ακόμα
huhu
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από oriana Τρι Δεκ 07, 2010 10:57 pm

Νικόλας Δάφνη
Υπάρχει κανένας λογικός άνθρωπος που πιστεύει οτι με το σχέδιο ''Λευτέρης'' η Δάφνη δεν σακάτεψε το γάμο της; Χειρότερη εξέλιξη σ αυτή τη σχέση δεν θα μπορούσα να φανταστώ. Σαν χαζοχαρούμενα εμφανίζονται κι απο πίσω υπάρχει το θεματάκι και κάποτε θα εμφανιστεί. Δεν περίμενα ομολογουμένως να δω τέτοιες σκηνές με αυτό το ζευγάρι.Ο Νικόλας τρώγεται και φαίνεται ξεκάθαρα και η Δάφνη τον μπριζώνει και τον θέλει υποχείριο. Ωραία τους τακτοποίησαν. Θεωρώ οτι μια σχέση επιβιώνει όταν είναι ισότιμη κι όχι όταν ο κάθε ένας τραβάει το σκοινί και γίνεται πόλεμος επικράτησης του ενός ή του άλλου. Κι όμως εκεί τους οδήγησαν.

[/color][/size][/font][/b][/quote]

Σε αυτο που λες για ΝικολΑ Δαφνη συμφωνω απολυτα ειναι πολυ γελοιοι κ βαρετοι...Παρολ'αυτα τορα κ αυτοι σεξ στη κουζινα να μην εχετε παραπονο!!!!!!!!!!

Για το σχολιασμο του επεισοδιου εχω να πω μονο οτι η Μελιτα και ο Στεφανος ηταν τελειοι και οι ερωτικες τους σκηνες δεν συγκινονται με κανενα αλλο ζευγαρι των μυστικων!!!

oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 07, 2010 11:05 pm

oriana έγραψε:

Σε αυτο που λες για ΝικολΑ Δαφνη συμφωνω απολυτα ειναι πολυ γελοιοι κ βαρετοι...Παρολ'αυτα τορα κ αυτοι σεξ στη κουζινα να μην εχετε παραπονο!!!!!!!!!!

Για το σχολιασμο του επεισοδιου εχω να πω μονο οτι η Μελιτα και ο Στεφανος ηταν τελειοι και οι ερωτικες τους σκηνες δεν συγκινονται με κανενα αλλο ζευγαρι των μυστικων!!!



Ο Νικόλας και η Δάφνη μέχρι πριν μερικά επεισόδια αντιπροσώπευαν στη σειρά τα παντρεμένα ζευγάρια με την ήρεμη ζωή (υπάρχουν και τέτοια ξέρεις) Δεν τους έβρισκα βαρετούς απλά το σχέδιο που ξεκίνησε υποτίθεται να δείξει οτι ξεκαθαρίζει τα πάντα ήταν πλήρως αποτυχημένο πάντα κατά τη δική μου εκτίμηση. Όσο για το κουζινάτο είναι διαφορετικό να υπαινίσεται κάποιο ζευγάρι της σειράς κάτι και διαφορετικό να το βλέπεις στην πράξη.
Οπότε κουζινάτο μόνο οι απόλυτοι. Η δική τους σχέση έχει τέτοιου είδους σκηνές ξεπέτας. Κανένα άλλο ζευγάρι της Εδέμ δεν μπορεί να διεκδικήσει ωμό σεξ οπότε με το δικό μου τρόπο συμφωνώ.
Σεξ απολύτων και τα μυαλά στα κάγκελα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Δεκ 07, 2010 11:07 pm

oriana έγραψε:
Για το σχολιασμο του επεισοδιου εχω να πω μονο οτι η Μελιτα και ο Στεφανος ηταν τελειοι και οι ερωτικες τους σκηνες δεν συγκινονται με κανενα αλλο ζευγαρι των μυστικων!!!
Σ'αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα (με την κακή έννοια όμως).... sfyr
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Δεκ 07, 2010 11:12 pm

αν δεν κανω λαθος στο πατωμα δεν το ειχαν κανει και η νορα με το λουκα;;;;ή επειδη υπηρχε και η αμμος αυτο ειναι διαφορετικο;;;;προσδιδει περισσοτερο συναισθημα στη σχεση;;;; xm
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Δεκ 07, 2010 11:18 pm

anastasia20 έγραψε:αν δεν κανω λαθος στο πατωμα δεν το ειχαν κανει και η νορα με το λουκα;;;;ή επειδη υπηρχε και η αμμος αυτο ειναι διαφορετικο;;;;προσδιδει περισσοτερο συναισθημα στη σχεση;;;; xm
καλα δεν πατε καλα ορισμενες!!!Συγκρινετε τα ανομοια τελειως!!!Ακομα και σε αυτη τη σκηνη που αναφερεσαι, υπηρχε ποιοτητα αισθητικη και χημεια, οπως και αξιοπρεπεια, και οχι κατι χυδαιο και ωμο, οπως το ζευγαρι σου!!!Για να μην αναφερω οτι νορα λουκας ειναι κλασεις ανωτεροι και σε αυτο που εβγαλαν ρομαντισμο αγαπη, και τρυφεροτητα, η δε σχεση τους ειναι παντοτινη, οποτε μην μπερδευεις τα σωβρακα με τις φαννελες, γιατι τα δυο αυτα ζευγαρια απλα ειναι η μερα{νορα λουκας} με τη νυχτα{μελιτα στεφανος}Και απο τι θυμαμαι, στη σκηνη που αναφερεις, δεν υπηρχε παιδι στο διπλανο δωματιο, η κανω λαθος... ainta Nyxia sfyr
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Δεκ 07, 2010 11:23 pm

anastasia20 έγραψε:αν δεν κανω λαθος στο πατωμα δεν το ειχαν κανει και η νορα με το λουκα;;;;ή επειδη υπηρχε και η αμμος αυτο ειναι διαφορετικο;;;;προσδιδει περισσοτερο συναισθημα στη σχεση;;;; xm
Ναι το είχαν κάνει στο πάτωμα (και ήταν μια καταπληκτική σκηνή).. η διαφορά είναι οτι ο Λουκάς και η Νόρα τιμάνε το "κρεβάτι" τους (όποιος κατάλαβε, κατάλαβε).... άλλωστε τα Λουκανοράκια δεν με ενοχλούν στα αυτιά, ίσα ίσα Nyxia

Τέλος πάντων, σε κανένα δεν θα επιβάλλω την άποψη μου απλά όσο Λουκανορική και να είμαι σε περίπτωση που ο Λουκάς έκανε αυτά που έκανε ο Στέφανος θα ξενέρωνα απίστευτα και αντίστοιχα αν η Νόρα είχε τέτοιες εκφράσεις και ανάσες θα γελούσα ΚΑΙ μαζί της....
Γούστα είναι αυτά...!!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 455 - Ημερομηνία 07-12-2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Δεκ 07, 2010 11:25 pm

fay έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:Συγγνωμη, αλλα σε βρισκω υπερβολικη και δεν συμφωνω καθολου μαζι σου!!!Εγω θελω παση θυσια λουκα και νορα μαζι, και δεν το διαπραγματευομαι!!!Αυτοι οι δυο ειναι γεννημενοι ο ενας γιασ τον αλλο, ασχετα αν η νορα εχει αλλοιωθει!!!Και σιγα την ερριετα, και αδερφια να μην ειναι, η νορα θα του χαρισει την μπεμπα και αυτο δεν αλλαζει, οπως και το οτι αγαπιουνται!!!ΥΓ και μενα μου τη σπαει πολυ αυτη η νορα, αλλα δεν αλλαζει η γνωμη μου για το ζευγαρι αυτο!!! Rolling Eyes Nyxia Yess ))

Το ξέρω ότι είμαι υπερβολική, αλλά τι να πω, έχω αγανακτήσει με αυτή την ολική μετάλλαξη της Νόρας. Αν ήταν η Νόρα που ξέραμε σαφώς και θα τους ήθελα μαζί, και τους θέλω φυσικά, αλλά απλά εκφράζω την απογοήτευσή μου από την άθλια μεταχείριση του πιο αγαπημένου ζευγαριού που τους κρατάνε χωρισμένους κι εγώ δεν ξέρω γιατί τη στιγμή που έρχεται ένα παιδί που το ήθελαν κι οι δυο ενώ παράλληλα δείχνουν μια ανεξήγητη και εξοργιστική αδυναμία στο ζευγάρι που καταπόντισε την τηλεθέαση πέρυσι. Χωρίζουν το Λουκά και τη Νόρα στην πιο όμορφη περίοδο της κοινής τους ζωής και σμίγουν ξανά Στέφανο-Μελίτα με χημεία κάτω του μηδενός και ανύπαρκτη ιστορία. Με όλα αυτά και τη Νόρα να φέρεται τόσο απαράδεκτα στο Λουκά έχω αγανακτήσει πραγματικά.
Εχεις και εσυ τα δικια σου, τι να πω, σορρι αν σου φανηκε αποτομο ετσι οπως τα ειπα, αλλα ειμαι και εγω πορωμενη με το ζευγαρι... shy shy ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης